Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
20 ACCEPTED 2022-09-17 07:44:24
2022-09-16 23:02:07
Robert Musiał DE FUTORE Z
  • 2x 4/L 100 CM/Małe Grand Prix o Puchar Prezesa - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
19 ACCEPTED 2022-09-17 07:44:22
2022-09-16 23:01:32
Robert Musiał ARTEK
  • 1x 3/LL 80 CM/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L 100 CM/Małe Grand Prix o Puchar Prezesa - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
18 ACCEPTED 2022-09-17 07:44:21
2022-09-16 15:26:08
Dorota Sobiecka FABI
  • 1x 2/MINI LL 70 CM/Z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 3/LL 80 CM/Z trafieniem w normę czasu
17 ACCEPTED 2022-09-17 07:44:19
2022-09-16 15:25:33
Oliwia Pierzchanowska MAJA
  • 1x 1/MINI LL 50 CM/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/MINI LL 70 CM/Z trafieniem w normę czasu.
16 ACCEPTED 2022-09-15 20:37:17
2022-09-15 18:50:06
Anita Sadowska ARYANA
  • 1x 2/MINI LL 70 CM/Z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 3/LL 80 CM/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L 100 CM/Małe Grand Prix o Puchar Prezesa - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
15 ACCEPTED 2022-09-15 20:37:13
2022-09-15 18:49:24
Maja Lemańska KIA
  • 1x 1/MINI LL 50 CM/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/MINI LL 70 CM/Z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 3/LL 80 CM/Z trafieniem w normę czasu
14 ACCEPTED 2022-09-15 15:46:18
2022-09-15 14:43:36
Daniel Garbowski BELFAST MK
  • 1x 3/LL 80 CM/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L 100 CM/Małe Grand Prix o Puchar Prezesa - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
13 ACCEPTED 2022-09-15 10:12:23
2022-09-15 08:53:18
Jakub Adrjanowski SAVAGE ROSE 5
  • 2x 1/MINI LL 50 CM/Konkurs dokładności art.238.1.1
12 ACCEPTED 2022-09-15 10:12:21
2022-09-15 08:50:52
Dorota Kurzyp CHALET'S CALINKA
  • 1x 2/MINI LL 70 CM/Z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 3/LL 80 CM/Z trafieniem w normę czasu
11 ACCEPTED 2022-09-15 06:36:24
2022-09-14 20:58:03
Weronika Bartoszewicz KOLIA
  • 1x 3/LL 80 CM/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/L 100 CM/Małe Grand Prix o Puchar Prezesa - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
10 ACCEPTED 2022-09-17 07:44:18
2022-09-14 16:26:18
Karina Popis OSAKA
  • 1x 2/MINI LL 70 CM/Z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 3/LL 80 CM/Z trafieniem w normę czasu
9 ACCEPTED 2022-09-14 08:52:40
2022-09-13 22:40:35
Paweł Wyszomirski PRESJA
  • 2x 4/L 100 CM/Małe Grand Prix o Puchar Prezesa - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
8 ACCEPTED 2022-09-13 18:01:06
2022-09-13 17:01:48
Julia Sobolewska PLUTON
  • 2x 1/MINI LL 50 CM/Konkurs dokładności art.238.1.1
7 ACCEPTED 2022-09-15 15:46:15
2022-09-13 12:41:00
Milena Siemienowicz HEROS
  • 1x 2/MINI LL 70 CM/Z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 3/LL 80 CM/Z trafieniem w normę czasu
6 ACCEPTED 2022-09-12 23:00:50
2022-09-12 22:28:42
Konrad Hołodiuk KARÁT
  • 1x 3/LL 80 CM/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L 100 CM/Małe Grand Prix o Puchar Prezesa - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
5 ACCEPTED 2022-09-12 23:00:47
2022-09-12 22:24:01
Agata Bojarowicz BLACK ROSE GS
  • 1x 1/MINI LL 50 CM/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/MINI LL 70 CM/Z trafieniem w normę czasu.
4 ACCEPTED 2022-09-07 15:58:17
2022-09-07 15:29:38
Iga Komosa KUEEN
  • 1x 9/HOBBY HORSE/POTĘGA SKOKU !
3 ACCEPTED 2022-09-06 16:34:01
2022-09-05 22:37:28
Urszula Mielcarek ESCADA
  • 2x 1/MINI LL 50 CM/Konkurs dokładności art.238.1.1
2 ACCEPTED 2022-09-06 16:33:56
2022-09-05 21:35:37
Sara Mielcarek NORBI
  • 1x 3/LL 80 CM/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L 100 CM/Małe Grand Prix o Puchar Prezesa - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
1 ACCEPTED 2022-09-16 11:47:36
2022-09-05 21:09:36
Iga Komosa OCHLAJ
  • 2x 1/MINI LL 50 CM/Konkurs dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/KIDS & PONY/Konkurs dla dzieci na kucykach - handicapowy od 30 cm do 50 cm z możliwą asystą trenera/rodzica.
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adrjanowski Jakub bpk
2006 (J.)
brak
2. Bartoszewicz Weronika Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
Brak
3. Bojarowicz Agata Klub Jeździecki Wiktorowo
S
O031875
4. Garbowski Daniel LKJ w Gałkowie
S
O056037
5. Hołodiuk Konrad Klub Jeździecki Wiktorowo
S
O012238
6. Komosa Iga Stowarzyszenie na rzecz sportu i turystyki Klub Jeździecki w Nawiadach
2009 (JM.)
Brak
7. Kurzyp Dorota bpk
2009 (JM.)
O058538
8. Lemańska Maja Stajnia ORKIRO
2007 (JM.)
brak
9. Mielcarek Sara Brak
Brak
10. Mielcarek Urszula Brak
2009 (JM.)
Brak
11. Musiał Robert Klub Jeździecki Arpav
S
O056570
12. Pierzchanowska Oliwia St. KJ Liski
2009 (JM.)
O057056
13. Popis Karina Stajnia Popisowo
2008 (JM.)
Brak
14. Sadowska Anita Stajnia ORKIRO
2009 (JM.)
brak
15. Siemienowicz Milena brak
S
O039517
16. Sobiecka Dorota
17. Sobiecka Dorota St. KJ Liski
S
O058749
18. Sobolewska Julia niezrzeszony
2005 (J.)
brak
19. Wyszomirski Paweł LKJ w Gałkowie
S
O040782
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

23

ARTEK SP POL 2013 wałach gniada/172 F: Lasko /
M: Artemida /
brak 616009510062413
2.

18

ARYANA Czysta Krew Arabska POL 2015 klacz siwa/mk:150 F: Moshh
M: Ardea
brak 616POL15010780A
3.

16

BELFAST MK SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Marino / Zeoliet
M: Bravia MK / Frazes
K034140 616009600211414
4.

8

BLACK ROSE GS KUC POL 2015 klacz kara/kuc:130cm F: nn
M: nn
K033542 616 999 60 02614 15
5.

14

CHALET'S CALINKA HAN POL 2010 klacz gniada/165 F: Chalet
M: Athena
K032086 DE431311000510
6.

24

DE FUTORE Z ZANG BEL 2017 ogier gniada/174 F: De Flor 111 z / Der Senaat 111
M: Mgenta Van St Maarten / President
K032032 056015z55894417
7.

6

ESCADA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 mare bay/162 F: Ochlaj
M: Eska
Brak 616009600256914
8.

20

FABI F:
M:
9.

22

FABI Pełna Krew Angielska POL 2016 klacz skarogniada/160 F: Bear King
M: For Lady
K032938 27/2018
10.

2

HEROS MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: Eden II
M: Horda
brak 616006600094216
11.

9

KARÁT KUC POL 2017 klacz siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
K034577 348199QC156BK19
12.

17

KIA WIELKOPOLSKA POL 2006 klacz kasztanowata/163 F: Walon
M: Kalina
brak POL007530273006
13.

12

KOLIA Polski Koń Sportowy POL 2008 klacz gniada/165 F: Song
M: Karolina
Brak POL 009 53 02018 08
14.

7

KUEEN WIELKOPOLAK POL 2013 klacz gniada/183 F: Woltarino
M: Kora
Brak Brak
15.

21

MAJA Pełna Krew Angielska POL 2016 klacz kasztanowata/160 F: Bear King /
M: Magic Gift /
K029155 26/2018
16.

19

MAJA KUC POL 2013 klacz tarantowata/kuc:120 F: nn
M: nn
brak 616999600305513
17.

5

NORBI KUC POL 2006 wałach myszata/kuc:145 F: Moskit
M: Norka
Brak 013610144506
18.

4

OCHLAJ TRAKEŃSKA POL 2002 wałach kasztanowata/165 F: Gniewko
M: Orka
Brak POL 007 06 01171 02
19.

3

OSAKA KUC POL 2016 klacz kara/kuc:145 F: Pac
M: Olza
Brak 616013600155016
20.

10

PLUTON KONIK POLSKI POL 2014 wałach myszata/kuc:138cm F: Patos
M: Piwonia
brak 616098200122403
21.

11

PRESJA WLKP POL 2006 klacz kara/168 F: Wektor / Aspirant
M: Peonia / Pekin
K011036 POL007600012106
22.

15

SAVAGE ROSE 5 OLD POL 2013 klacz kara/170 F: Stockholm
M: Arite
K034084 DE 433330996013
23.

25

Waleczna KUC PL 2002 klacz srokata/145 F:
M:
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adrjanowski Jakub
bpk
2022-09-17
11
2022-09-17
8
2022-09-17
6
Bartoszewicz Weronika
Bez Przynależności Klubowej
KOLIA (12)
2022-09-17
7
2022-09-17
6
2022-09-17
Bojarowicz Agata
Klub Jeździecki Wiktorowo
2022-09-17
1
2022-09-17
4
Garbowski Daniel
LKJ w Gałkowie
2022-09-17
3
2022-09-17
7
Hołodiuk Konrad
Klub Jeździecki Wiktorowo
KARÁT (9)
2022-09-17
1
2022-09-17
5
Komosa Iga
Stowarzyszenie na rzecz sportu i turystyki Klub Jeździecki w Nawiadach
OCHLAJ (4)
2022-09-17
2022-09-17
1
2022-09-17
KUEEN (7)
2022-09-17
Kurzyp Dorota
bpk
2022-09-17
2022-09-17
10
2022-09-17
3
Lemańska Maja
Stajnia ORKIRO
KIA (17)
2022-09-17
1
2022-09-17
7
2022-09-17
9
Mielcarek Sara
Brak
NORBI (5)
2022-09-17
5
2022-09-17
9
Mielcarek Urszula
Brak
ESCADA (6)
2022-09-17
8
2022-09-17
1
Musiał Robert
Klub Jeździecki Arpav
ARTEK (23)
2022-09-17
8
2022-09-17
8
2022-09-17
4
Pierzchanowska Oliwia
St. KJ Liski
MAJA (21)
2022-09-17
1
2022-09-17
5
Popis Karina
Stajnia Popisowo
OSAKA (3)
2022-09-17
2022-09-17
2
2022-09-17
2022-09-17
Sadowska Anita
Stajnia ORKIRO
ARYANA (18)
2022-09-17
1
2022-09-17
6
2022-09-17
2
Siemienowicz Milena
brak
HEROS (2)
2022-09-17
3
2022-09-17
11
Sobiecka Dorota
St. KJ Liski
FABI (22)
2022-09-17
2
2022-09-17
4
2022-09-17
8
Sobolewska Julia
niezrzeszony
PLUTON (10)
2022-09-17
1
2022-09-17
1
Wyszomirski Paweł
LKJ w Gałkowie
PRESJA (11)
2022-09-17
1

Number of Riders: 19

Number of Horses: 23

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Zagrodzki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062015-1, M. Zagrodzki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl