Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
73 ACCEPTED 2022-07-21 20:22:22
2022-07-21 17:10:48
Gabriela Wasilewska ADELE
  • 1x 11 T/MIDI LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12 T/LL/Zwykły art.238.2.1
72 ACCEPTED 2022-07-21 20:22:20
2022-07-21 17:10:26
Magdalena Wasilewska ADELE
  • 2x 1 T/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu. ZABAWOWY.
71 ACCEPTED 2022-07-21 08:14:49
2022-07-20 22:53:46
Aleksandra Jarocka LADY TIVIO JESS
  • 1x 3 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
70 ACCEPTED 2022-07-21 08:14:37
2022-07-20 22:53:25
Patrycja Gołębiewska LADY TIVIO JESS
  • 1x 3 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
69 ACCEPTED 2022-07-21 08:14:33
2022-07-20 22:52:53
Julia Dębowska DONATAN
  • 1x 4 R/L LIC/LICENCYJNY NA STYL JEŹDŹCA
68 ACCEPTED 2022-07-21 08:14:29
2022-07-20 22:52:32
Wiktoria Cwalina DONATAN
  • 1x 4 R/L LIC/LICENCYJNY NA STYL JEŹDŹCA
67 ACCEPTED 2022-07-20 22:25:33
2022-07-20 21:35:59
Amelia Wiśniewska OLIMPIA
  • 1x IV/P 1/P 1 KUCE REG
  • 1x VI/P 2/P 2 KUCE REG
66 ACCEPTED 2022-07-20 22:25:11
2022-07-20 21:26:08
Agnieszka Sobolewska CARPEDIEM
  • 1x 6 R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 R/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14 R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 15 R/N/Zwykły art.238.2.1
65 ACCEPTED 2022-07-20 22:25:15
2022-07-20 21:25:38
Emil Mościcki VHS RAMOS
  • 1x 5 R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13 R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14 R/P/Zwykły art.238.2.1
64 ACCEPTED 2022-07-20 22:25:04
2022-07-20 21:24:55
Emil Mościcki CANDY KISS
  • 1x 6 R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 R/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14 R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 15 R/N/Zwykły art.238.2.1
63 ACCEPTED 2022-07-20 12:00:07
2022-07-20 11:59:17
Dominika Urbanowicz HANTA
  • 1x 10 T/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11 T/MIDI LL/Z trafieniem w normę czasu
62 ACCEPTED 2022-07-20 12:00:03
2022-07-20 11:55:34
Zuzanna Bartczak CHANTERKA
  • 1x 10 T/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11 T/MIDI LL/Z trafieniem w normę czasu
61 ACCEPTED 2022-07-20 10:25:36
2022-07-20 10:02:09
Julia Salitra WIWIANA
  • 1x 1 T/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu. ZABAWOWY.
  • 1x 2 T/MIDI LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11 T/MIDI LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12 T/LL/Zwykły art.238.2.1
60 ACCEPTED 2022-07-20 10:25:32
2022-07-20 09:53:59
Maja Cwingelberg DUSTER
  • 1x 2 T/MIDI LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11 T/MIDI LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12 T/LL/Zwykły art.238.2.1
59 ACCEPTED 2022-07-19 22:39:23
2022-07-19 22:27:34
Gabriela Demska WIRGILLIA
  • 1x 11 T/MIDI LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12 T/LL/Zwykły art.238.2.1
58 ACCEPTED 2022-07-19 14:01:34
2022-07-19 13:14:35
Maja Gawryś ALISZKA
  • 1x 9/ZABAWOWY/PIERWSZY START
57 ACCEPTED 2022-07-19 14:01:33
2022-07-19 13:13:33
Lena Szukajtys ALISZKA
  • 1x 9/ZABAWOWY/PIERWSZY START
56 ACCEPTED 2022-07-19 14:01:30
2022-07-19 13:11:30
Zofia Ślimkowska ALISZKA
  • 1x 1 T/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu. ZABAWOWY.
55 ACCEPTED 2022-07-19 14:01:28
2022-07-19 13:11:04
Zuzanna Chmielewska ALISZKA
  • 1x 1 T/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu. ZABAWOWY.
54 ACCEPTED 2022-07-19 14:01:26
2022-07-19 13:09:49
Sebastian Konopko LARISSA
  • 1x 2 T/MIDI LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11 T/MIDI LL/Z trafieniem w normę czasu
53 ACCEPTED 2022-07-19 14:01:24
2022-07-19 13:08:00
Wiktoria Grygo LARISSA
  • 1x 2 T/MIDI LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11 T/MIDI LL/Z trafieniem w normę czasu
52 ACCEPTED 2022-07-19 07:35:25
2022-07-19 06:26:38
Anita Pieczyńska ALYASKA
  • 1x III/P 1/P 1 DUŻE KONIE REG
  • 1x IX/L 3/L 3 DUŻE KONIE TOWARZYSKI
51 ACCEPTED 2022-07-20 19:15:14
2022-07-18 21:12:54
Lena Limberger OZON
  • 1x 8/ZABAWOWY/Duety do mety
50 ACCEPTED 2022-07-18 22:18:59
2022-07-18 21:05:51
Maja Siemieniuk ATOMIK
  • 1x 9/ZABAWOWY/PIERWSZY START
49 ACCEPTED 2022-07-18 19:23:39
2022-07-18 19:20:50
Katarzyna Wojsław ENDURO
  • 1x III/P 1/P 1 DUŻE KONIE REG
  • 1x V/P 2/P 2 DUŻE KONIE REG
48 ACCEPTED 2022-07-18 18:35:55
2022-07-18 18:26:43
Maja Mazgoła KARY
  • 1x 3 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5 R/L/Zwykły art.238.2.1
47 ACCEPTED 2022-07-18 18:35:43
2022-07-18 18:26:13
Milena Dęby QUO VADIS
  • 1x 6 R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 R/N/Zwykły art.238.2.1
46 ACCEPTED 2022-07-18 18:35:39
2022-07-18 18:06:16
Inga Łysenko DELGADO
  • 1x I/N 5/N 5 DUŻE KONIE REG
  • 1x II/N 6/N 6 DUŻE KONIE REG
45 ACCEPTED 2022-07-20 22:25:02
2022-07-18 01:48:38
Natalia Pisanko FELIX
  • 1x VII/L 1/L 1 DUŻE KONIE TOWARZYSKI
  • 1x 1 T/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu. ZABAWOWY.
  • 1x 2 T/MIDI LL/Z trafieniem w normę czasu
44 ACCEPTED 2022-07-17 21:32:37
2022-07-17 18:30:55
Jakub Dąbrowski SKRAJAN
  • 1x 3 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5 R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 12 T/LL/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13 R/L/Zwykły art.238.2.1
43 ACCEPTED 2022-07-19 11:21:54
2022-07-17 16:59:26
Wiktoria Smoleńska BIRBANTKA
  • 1x 11 T/MIDI LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12 T/LL/Zwykły art.238.2.1
42 ACCEPTED 2022-07-16 22:16:13
2022-07-16 17:26:29
Izabela Domel WIDMO
  • 1x 9/ZABAWOWY/PIERWSZY START
41 ACCEPTED 2022-07-16 22:16:07
2022-07-16 17:24:58
Zuzanna Chmielewska WIDMO
  • 1x 1 T/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu. ZABAWOWY.
40 ACCEPTED 2022-07-16 22:16:00
2022-07-16 17:22:35
Zofia Ślimkowska WIDMO
  • 1x 1 T/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu. ZABAWOWY.
39 ACCEPTED 2022-07-16 08:56:15
2022-07-15 19:46:42
Wiktoria Sudyk TAJPAJ
  • 2x 12 T/LL/Zwykły art.238.2.1
38 ACCEPTED 2022-07-14 22:59:50
2022-07-14 15:57:32
Oliwia Wicik OZON
  • 1x 8/ZABAWOWY/Duety do mety
37 ACCEPTED 2022-07-19 11:21:47
2022-07-13 17:56:43
Ada Andrzejczyk BRITTA
  • 1x VII/L 1/L 1 DUŻE KONIE TOWARZYSKI
  • 1x IX/L 3/L 3 DUŻE KONIE TOWARZYSKI
  • 1x 10 T/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11 T/MIDI LL/Z trafieniem w normę czasu
36 ACCEPTED 2022-07-14 11:38:20
2022-07-13 17:51:05
Iga Orzechowska HUBERT
  • 1x VIII/L 1/L 1 KUCE TOWARZYSKI
  • 1x X/L 3/L 3 KUCE TOWARZYSKI
35 ACCEPTED 2022-07-14 11:38:18
2022-07-13 17:44:47
Alicja Kozłowskia HOLENDER
  • 1x 8/ZABAWOWY/Duety do mety
34 ACCEPTED 2022-07-14 11:38:16
2022-07-13 17:43:11
Aleksandra Domel CYPRYS
  • 1x 8/ZABAWOWY/Duety do mety
33 ACCEPTED 2022-07-18 22:18:51
2022-07-13 11:25:33
Hanna Kott ATOMIK
  • 1x 9/ZABAWOWY/PIERWSZY START
32 ACCEPTED 2022-07-13 12:32:47
2022-07-13 11:23:58
Karolina Sandi Guberska CYPRYS
  • 1x 8/ZABAWOWY/Duety do mety
31 ACCEPTED 2022-07-13 12:31:21
2022-07-13 11:22:56
Hanna Wisowata HUBERT
  • 1x 8/ZABAWOWY/Duety do mety
30 ACCEPTED 2022-07-13 12:31:18
2022-07-13 11:21:54
Marcelina Szulińska HUBERT
  • 1x 8/ZABAWOWY/Duety do mety
29 ACCEPTED 2022-07-13 12:31:16
2022-07-13 11:18:53
Patrycja Jakuć SONIA
  • 1x VII/L 1/L 1 DUŻE KONIE TOWARZYSKI
  • 1x IX/L 3/L 3 DUŻE KONIE TOWARZYSKI
28 ACCEPTED 2022-07-13 12:31:13
2022-07-13 10:44:50
Hania Pietluszenko CEDAR
  • 1x III/P 1/P 1 DUŻE KONIE REG
  • 1x V/P 2/P 2 DUŻE KONIE REG
27 ACCEPTED 2022-07-13 12:31:07
2022-07-13 10:35:16
Weronika Smoleńska ALLEGRO
  • 1x VII/L 1/L 1 DUŻE KONIE TOWARZYSKI
  • 1x IX/L 3/L 3 DUŻE KONIE TOWARZYSKI
26 ACCEPTED 2022-07-13 12:31:03
2022-07-13 10:31:44
Maja Walczuk HOLENDER
  • 1x 9/ZABAWOWY/PIERWSZY START
25 ACCEPTED 2022-07-13 09:07:32
2022-07-13 08:16:32
Nina Ewko DIABOLO
  • 1x 1 T/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu. ZABAWOWY.
  • 1x 10 T/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu
24 ACCEPTED 2022-07-19 11:21:39
2022-07-13 08:14:57
Magda Zagórska GAMBI
  • 1x VII/L 1/L 1 DUŻE KONIE TOWARZYSKI
  • 1x IX/L 3/L 3 DUŻE KONIE TOWARZYSKI
  • 1x 10 T/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu
23 ACCEPTED 2022-07-12 22:51:26
2022-07-12 20:58:46
Lena Nowicka HOLENDER
  • 1x 9/ZABAWOWY/PIERWSZY START
22 ACCEPTED 2022-07-12 22:51:22
2022-07-12 20:55:10
Kinga Abratkiewicz HOLENDER
  • 1x 9/ZABAWOWY/PIERWSZY START
21 ACCEPTED 2022-07-12 22:51:19
2022-07-12 20:52:33
Magdalena Wasilewska CHATA NOOGA
  • 1x 1 T/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu. ZABAWOWY.
  • 1x 10 T/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu
20 ACCEPTED 2022-07-12 22:51:15
2022-07-12 20:51:00
Julia Nieznańska OZON
  • 1x 8/ZABAWOWY/Duety do mety
19 ACCEPTED 2022-07-12 22:51:12
2022-07-12 20:49:29
Nadia Abratkiewicz OZON
  • 1x 8/ZABAWOWY/Duety do mety
18 ACCEPTED 2022-07-12 22:51:07
2022-07-12 20:37:15
Anna Łuksza CYPRYS
  • 1x 8/ZABAWOWY/Duety do mety
17 ACCEPTED 2022-07-12 22:51:04
2022-07-12 20:34:25
Izabela Ćwirko ALLEGRO
  • 1x 9/ZABAWOWY/PIERWSZY START
16 ACCEPTED 2022-07-19 11:21:35
2022-07-12 20:32:40
Lena Malinowska DAGO
  • 1x VII/L 1/L 1 DUŻE KONIE TOWARZYSKI
  • 1x IX/L 3/L 3 DUŻE KONIE TOWARZYSKI
15 ACCEPTED 2022-07-12 22:50:56
2022-07-12 20:28:47
Maja Predko BIRBANTKA
  • 1x VII/L 1/L 1 DUŻE KONIE TOWARZYSKI
  • 1x IX/L 3/L 3 DUŻE KONIE TOWARZYSKI
14 ACCEPTED 2022-07-12 22:48:56
2022-07-12 20:27:08
Julia Drężek KŁOPOTUN
  • 1x VII/L 1/L 1 DUŻE KONIE TOWARZYSKI
  • 1x IX/L 3/L 3 DUŻE KONIE TOWARZYSKI
13 ACCEPTED 2022-07-19 11:21:31
2022-07-12 20:22:17
Julia Drężek GAMBI
  • 1x 10 T/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu
12 ACCEPTED 2022-07-12 22:48:16
2022-07-12 20:14:58
Helena Dąbrowska GONZO
  • 1x 8/ZABAWOWY/Duety do mety
11 ACCEPTED 2022-07-12 22:48:12
2022-07-12 20:08:11
Wiktoria Trocka ENSULANA
  • 2x 1 T/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu. ZABAWOWY.
10 ACCEPTED 2022-07-12 22:48:10
2022-07-12 20:05:51
Lena Ewko DIABOLO
  • 1x 2 T/MIDI LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10 T/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu
9 ACCEPTED 2022-07-19 11:21:22
2022-07-12 20:03:27
Patrycja Jakuć ATOMIK
  • 1x VIII/L 1/L 1 KUCE TOWARZYSKI
  • 1x X/L 3/L 3 KUCE TOWARZYSKI
  • 2x 10 T/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu
8 ACCEPTED 2022-07-19 11:21:26
2022-07-12 19:58:55
Patrycja Jakuć HIDALGO
  • 1x VII/L 1/L 1 DUŻE KONIE TOWARZYSKI
  • 1x IX/L 3/L 3 DUŻE KONIE TOWARZYSKI
  • 2x 10 T/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu
7 ACCEPTED 2022-07-11 17:46:22
2022-07-08 21:27:50
Marta Ruła SZANTA
  • 1x 5 R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 R/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13 R/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14 R/P/Zwykły art.238.2.1
6 ACCEPTED 2022-07-11 17:46:17
2022-07-08 21:26:42
Marta Ruła DUKAT
  • 1x III/P 1/P 1 DUŻE KONIE REG
  • 1x V/P 2/P 2 DUŻE KONIE REG
  • 1x 12 T/LL/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 13 R/L/Zwykły art.238.2.1
5 ACCEPTED 2022-07-06 16:29:19
2022-07-06 10:37:13
Wiktoria Żwirko DON DEVOS
  • 1x VII/L 1/L 1 DUŻE KONIE TOWARZYSKI
  • 1x IX/L 3/L 3 DUŻE KONIE TOWARZYSKI
4 ACCEPTED 2022-07-05 15:54:30
2022-07-05 11:13:36
Zuzanna Kalinowska SOLO PAVIA XXII-9
  • 1x III/P 1/P 1 DUŻE KONIE REG
  • 1x V/P 2/P 2 DUŻE KONIE REG
3 ACCEPTED 2022-07-02 23:00:58
2022-07-01 15:26:21
Marlena Milenkiewicz WATERLOO
  • 2x 3 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5 R/L/Zwykły art.238.2.1
2 ACCEPTED 2022-07-02 23:00:54
2022-07-01 15:25:57
Marlena Milenkiewicz NICPOŃ
  • 2x 3 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
1 ACCEPTED 2022-07-02 23:00:54
2022-07-01 15:25:14
Marlena Milenkiewicz KARINA
  • 2x 3 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Abratkiewicz Kinga Stajnia Janisze
2009 (JM.)
Brak
2. Abratkiewicz Nadia Stajnia Janisze
2008 (JM.)
Brak
3. Andrzejczyk Ada Angielska Łąka
2006 (J.)
Brak
4. Bartczak Zuzanna KJ Wyłudy
brak
5. Biernat Iga Stowarzyszenie Stajnia 58
6. Chmielewska Zuzanna Stajnia Rugia
2010 (JM.)
Brak
7. Cwalina Wiktoria LKJ Gałkowo
2008 (JM.)
O069624
8. Cwingelberg Maja Stadnina Gąsowscy
2005 (J.)
-
9. Ćwirko Izabela Stajnia Janisze
2010 (JM.)
Brak
10. Dąbrowska Helena Stajnja Janisze
2017 (Mł.)
Brak
11. Dąbrowski Jakub Klub Jeździecki Kawalkador
S
O024556
12. Dębowska Julia LKJ Gałkowo
2009 (JM.)
O061435
13. Dęby Milena St. Stajnia Dęby
S
O009262
14. Demska Gabriela LKJ Gałkowo
2006 (J.)
O056820
15. Domel Aleksandra Stajnia Janisze
2013 (Mł.)
Brak
16. Domel Izabela Stajnia Rugia
2010 (JM.)
Brak
17. Drężek Julia Stajnia Janisze
2006 (J.)
Brak
18. Ewko Lena Klub Jeździecki Kawalkador
2005 (J.)
Brak
19. Ewko Nina Stajnia Janisze
2010 (JM.)
Brak
20. Gawryś Maja Stajnia Rugia
2010 (JM.)
Brak
21. Gołębiewska Patrycja LKJ Gałkowo
2007 (JM.)
O065737
22. Grygo Wiktoria Stajnia Rugia
2004 (J.)
Brak
23. Jakuć Patrycja Klub Jeździecki Kawalkador
2004 (J.)
O052194
24. Jarocka Aleksandra LKJ Gałkowo
2009 (JM.)
O065741
Brak
25. Kalinowska Zuzanna CSJ Chraboły
2002 (MJ.)
O064613
26. Konopko Sebastian Stajnia Rugia
2002 (MJ.)
Brak
27. Kott Hanna Stajnia Janisze
2010 (JM.)
Brak
28. Kozłowskia Alicja Stajnia Janisze
2010 (JM.)
Brak
29. Limberger Lena Stajnia Janisze
2010 (JM.)
Brak
30. Łuksza Anna Stajnia Janisze
2015 (Mł.)
Brak
31. Łysenko Inga Masuria Sport Horses
S
O043993
32. Malinowska Lena Stajnia Janisze
2007 (JM.)
Brak
33. Mazgoła Maja Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2008 (JM.)
O068393
34. Milenkiewicz Marlena Brak
S
O027951
35. Mościcki Emil KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O030979
36. Nieznańska Julia Stajnia Janisze
2010 (JM.)
Brak
37. Nowicka Lena Stajnia Janisze
2010 (JM.)
Brak
38. Orzechowska Iga Stajnia Janisze
2009 (JM.)
Brak
39. Pieczyńska Anita KJ Ostoja Chraboły
S
0030984
40. Pietluszenko Hania Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2007 (JM.)
O060587
41. Pisanko Natalia Stajnia na Biegunach
S
Brak
42. Predko Maja Stajnia Janisze
2007 (JM.)
Brak
43. Ruła Marta Jeździecki Klub Sportowy Kierzbuń
2005 (J.)
O061620
44. Salitra Julia Stadnina Gąsowscy
2011 (Mł.)
brak
45. Sandi Guberska Karolina Stajnia Janisze
2014 (Mł.)
Brak
46. Siemieniuk Maja Stajnia Janisze
2011 (Mł.)
Brak
47. Ślimkowska Zofia Stajnia Rugia
2010 (JM.)
Brak
48. Smoleńska Weronika Stajnia Janisze
2007 (JM.)
Brak
49. Smoleńska Wiktoria Stajnia Janisze
50. Smoleńska Wiktoria Klub Jeździecki Kawalkador
2003 (MJ.)
O052196
51. Sobolewska Agnieszka KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O012388
52. Sudyk Wiktoria LKJ w Gałkowie
2006 (J.)
O047983
53. Szukajtys Lena Stajnia Rugia
2010 (JM.)
Brak
54. Szulińska Marcelina Stajnia Janisze
2013 (Mł.)
Brak
55. Trocka Wiktoria Brak
2007 (JM.)
Brak
56. Urbanowicz Dominika KJ Wyłudy
2007 (JM.)
brak
57. Walczuk Maja Stajnia Janisze
2010 (JM.)
Brak
58. Wasilewska Gabriela KJ Gronostajnia Warszawa
2007 (JM.)
O053242
59. Wasilewska Magdalena Stajnia Janisze
2010 (JM.)
Brak
60. Wasilewska Magdalena brak
O073930
61. Wicik Oliwia Stajnia Janisze
2012 (Mł.)
Brak
62. Wiśniewska Amelia Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O057076
63. Wisowata Hanna Stajnia Janisze
2012 (Mł.)
Brak
64. Wojsław Katarzyna Masuria Sport Horses
S
O053246
65. Zagórska Magda Stajnia Janisze
2006 (J.)
Brak
66. Żwirko Wiktoria CSJ Chraboły
2001 (MJ.)
O040758
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

7

ADELE M. POL 2015 klacz ciemnogniada/170 cm F: Davinci / Veloce de Favi
M: Amazonka / Krym
K032834 616006580186415
2.

39

ALISZKA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz siwa/mk:130 F: Granit
M: Alaska
Brak 013530072905
3.

24

ALLEGRO SP POL 2002 Wałach ciemnogniada/167 F: Toledo
M: Arja
K012990 POL009510049002
4.

37

ALYASKA WESTFALSKA POL 2005 klacz siwa/170 F: Attacke UA / Ars Vivendi
M: Krona
K032073 804098100073505
5.

2

ATOMIK MAŁY KOŃ POL 2017 wałach srokata/mk:145 F: Olwin
M: Amazonka
Brak 616013600166917
6.

10

BIRBANTKA MAŁOPOLSKA POL 2003 klacz siwa/163 F: Baryt
M: Birmanka
KO28159 006580231907
7.

6

BRITA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/165 F: Karbon
M: Birma
Brak 616009600024915
8.

51

BRYZA F:
M:
9.

45

CANDY KISS OLDENBURSKA POL 2007 Klacz inna/172 F: Carenzo
M: Lotte
K012793 DE 433330743107
10.

46

CARPEDIEM Holsteiner Warmblut GER 2002 Ogier gniada/166 F: Coriano / Corrado I
M: Divola / Caletto I
K006555 DE 421000610702
11.

27

CEDAR SP POL 2003 wałach kara/160 F: Aktyw
M: Celina
K015945 POL 009660014203
12.

43

CHANTERKA WLKP POL 2016 klacz gniada/169 F: Szaman
M: C. Ekstradycka I
brak
13.

4

CHATA NOOGA MAŁY KOŃ POL 2006 klacz gniada/158 F: Concord
M: Demeter
Brak 013670145106
14.

25

CYPRYS KUC POL 2015 wałach srokata/kuc:90 F: Nn
M: Nn
Brak 616999600259215
15.

5

DAGO WLKP POL 2009 wałach siwa/172 F: Lintasboy R
M: Diana
K023460 POL007600117809
16.

33

DELGADO TRAKEN POL 2010 wałach gniada/160 F: Heliopolis
M: Dragonia po Texas
K021342 POL 732 01 00491 10 POL732010049110
17.

20

DIABOLO NN POL 2010 wałach gniada/165 F: NN
M: NN
Brak POL
18.

17

DON DEVOS WIELKOPOLSKA POL 2018 wałach skarogniada/- F: Rumianek
M: Demi-M
K034245 616 007 61 01507 18
19.

49

DONATAN SP POL 2015 ogier gniada/175 F: Rocus śl
M: Dona sp/ Cenzus m
K027296 616009510044015
20.

18

DUKAT MŁP POL 2006 wałach srokata/165 F: Herab
M: Duma
w toku 006580107202
21.

41

DUSTER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach gniada/171 F: Almanzor L
M: Dolina
brak 616009600197117
22.

36

ENDURO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 wałach gniada/178 F: Maladyn
M: Eurazja
K028158 POL009660025303
23.

21

ENSULANA Czysta Krew Arabska POL 2003 klacz gniada/156 F: Avangard
M: Ensura
Brak POL030000000334
24.

11

FELIX MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/mk:135 F: Wareg
M: Fifa
Brak 616006510240017
25.

3

GAMBI SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Iloczyn
M: Gema
Brak 616009600261311
26.

22

GONZO KUC POL 2012 wałach tarantowata/kuc:117 F: Nn
M: Nn
Brak 616999600281012
27.

44

HANTA WLKP POL 2015 klacz siwa/172 F: Otyn
M: Hobbystka
28.

1

HIDALGO WLKP POL 2017 wałach ciemnogniada/167 F: Pupil
M: Hrabianka
K031703 616007600085917
29.

26

HOLENDER WLKP POL 2017 wałach siwa/170 F: Otyn
M: Hobbystka
Brak 616007600020417
30.

29

HUBERT KUC POL 2012 wałach tarantowata/kuc:119 F: Nn
M: Nn
Brak 6160136002168
31.

13

KARINA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2017 klacz gniada/171 F: Almanzor L
M: Karawana
Brak 616009600225017
32.

35

KARY TYP SZLACHETNY POL 2007 wałach kara/165 F: NN
M: Tarnina
K032259 616999510616507
33.

23

KŁOPOTUN TYP SZLACHETNY POL 2002 wałach gniada/165 F: Nn
M: Nn
Brak 6169995108481
34.

50

LADY TIVIO JESS QUARTER HORSE POL 2008 klacz gniada/160 F: Jac Double Bar
M: Frekles Diamond San
BrK 616014520172608
35.

38

LARISSA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz siwa/175 F: Lubicz
M: Larina
Brak 616007610111411
36.

14

NICPOŃ Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2018 wałach skarogniada/165 F: Baldini II
M: Nike
K034698 616009600216718
37.

48

OLIMPIA WLKP POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:149 F: Santara Danny'S Boy
M: Olga
K024023 616007680018911
38.

12

OZON HUCULSKA POL 2017 wałach srokata/mk:138 F: Odi
M: Ohara
Brak 616012600120017
39.

34

QUO VADIS OLD GER 2008 klacz gniada/165 F: Qality /
M: Enfenlisa / Concetto
K025723 DE418180158708
40.

32

SKRAJAN SP POL 2014 wałach skarogniada/168 F: Kilian 38
M: Skra
K027817 616009600233914
41.

16

SOLO PAVIA XXII-9 STAROKLADRUBSKA CZE 2007 wałach kara/175 F: Solo Elea XXII
M: 440 Pavia (S XLIX)
K032257 203006447592407
42.

28

SONIA TYP SZLACHETNY POL 2009 klacz ciemnogniada/166 F: NN
M: NN
K030824 616999600389809
43.

19

SZANTA PKSP POL 2012 klacz kara/165 F: Etos
M: Shira
w toku 616009600259912
44.

52

SZASTER SP POL 2008 Wałach siwa F: Sir Balisco /
M: Szaki /
brak
45.

30

TAJPAJ KONIK POLSKI POL 2013 wałach myszata/mk:145 F: Nadar
M: Tajga
brak 616098100041086
46.

47

VHS RAMOS SP POL 02.05.2012 wałach gniada/168 F: Rockmana's Looping
M: Ramona
Brak 616009690042012
47.

15

WATERLOO TRAKEŃSKA POL 2015 wałach ciemnogniada/164 F: Heliopolis
M: Walgrind
K033876 732010075615
48.

31

WIDMO HUCULSKA POL 2016 wałach srokata/mk:145 F: Szał
M: Wilcza
Brak A0001283S
49.

40

WIRGILLIA WLKP POL 2014 klacz kara/170 F: Szaman
M: Wirginia
K032466 616007600026514
50.

42

WIWIANA TRAKEŃSKA POL 2009 klacz kasztanowata/153 F: Emis
M: Whisky
brak 732010067609
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abratkiewicz Kinga
Stajnia Janisze
2022-07-24
Abratkiewicz Nadia
Stajnia Janisze
OZON (12)
2022-07-24
Andrzejczyk Ada
Angielska Łąka
BRITA (6)
2022-07-23
4
2022-07-23
3
2022-07-24
3
2022-07-24
5
Bartczak Zuzanna
KJ Wyłudy
2022-07-24
6
2022-07-24
6
Biernat Iga
Stowarzyszenie Stajnia 58
BRYZA (51)
2022-07-24
11
2022-07-24
8
Chmielewska Zuzanna
Stajnia Rugia
WIDMO (31)
2022-07-23
ALISZKA (39)
2022-07-23
Cwalina Wiktoria
LKJ Gałkowo
DONATAN (49)
2022-07-23
2
Cwingelberg Maja
Stadnina Gąsowscy
DUSTER (41)
2022-07-23
5
2022-07-23
8
2022-07-24
4
2022-07-24
8
Ćwirko Izabela
Stajnia Janisze
ALLEGRO (24)
2022-07-24
Dąbrowska Helena
Stajnja Janisze
GONZO (22)
2022-07-24
Dąbrowski Jakub
Klub Jeździecki Kawalkador
SKRAJAN (32)
2022-07-23
9
2022-07-23
2
2022-07-24
2
2022-07-24
2
Dębowska Julia
LKJ Gałkowo
DONATAN (49)
2022-07-23
1
Demska Gabriela
LKJ Gałkowo
2022-07-24
7
2022-07-24
7
Domel Aleksandra
Stajnia Janisze
CYPRYS (25)
2022-07-24
Domel Izabela
Stajnia Rugia
WIDMO (31)
2022-07-24
Drężek Julia
Stajnia Janisze
GAMBI (3)
2022-07-24
4
2022-07-23
6
2022-07-23
7
Ewko Lena
Klub Jeździecki Kawalkador
DIABOLO (20)
2022-07-23
2
2022-07-24
7
Ewko Nina
Stajnia Janisze
DIABOLO (20)
2022-07-23
1
2022-07-24
8
Gawryś Maja
Stajnia Rugia
ALISZKA (39)
2022-07-24
Gołębiewska Patrycja
LKJ Gałkowo
2022-07-23
5
Grygo Wiktoria
Stajnia Rugia
LARISSA (38)
2022-07-23
3
2022-07-23
2022-07-24
9
2022-07-24
Jakuć Patrycja
Klub Jeździecki Kawalkador
2022-07-23
8
2022-07-23
2022-07-24
5
2022-07-24
ATOMIK (2)
2022-07-23
2
2022-07-23
2
2022-07-24
9
2022-07-24
SONIA (28)
2022-07-23
9
2022-07-23
8
Jarocka Aleksandra
LKJ Gałkowo
2022-07-23
7
Kalinowska Zuzanna
CSJ Chraboły
2022-07-23
2022-07-23
3
Kott Hanna
Stajnia Janisze
ATOMIK (2)
2022-07-24
Kozłowskia Alicja
Stajnia Janisze
2022-07-24
Limberger Lena
Stajnia Janisze
OZON (12)
2022-07-24
Łuksza Anna
Stajnia Janisze
CYPRYS (25)
2022-07-24
Łysenko Inga
Masuria Sport Horses
DELGADO (33)
2022-07-23
1
2022-07-23
1
Malinowska Lena
Stajnia Janisze
DAGO (5)
2022-07-23
3
2022-07-23
5
Mazgoła Maja
Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
KARY (35)
2022-07-23
2022-07-23
Milenkiewicz Marlena
Brak
KARINA (13)
2022-07-23
3
2022-07-23
2022-07-24
NICPOŃ (14)
2022-07-23
1
2022-07-23
2022-07-23
6
2022-07-23
2022-07-23
4
2022-07-24
3
Mościcki Emil
KJ OSTOJA w Chrabołach
2022-07-23
2
2022-07-23
2
2022-07-24
1
2022-07-24
2
2022-07-23
2022-07-23
2022-07-24
1
2022-07-24
4
Nieznańska Julia
Stajnia Janisze
OZON (12)
2022-07-24
Nowicka Lena
Stajnia Janisze
2022-07-24
Orzechowska Iga
Stajnia Janisze
HUBERT (29)
2022-07-23
1
2022-07-23
1
Pieczyńska Anita
KJ Ostoja Chraboły
ALYASKA (37)
2022-07-23
2022-07-23
1
Pietluszenko Hania
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
CEDAR (27)
2022-07-23
2022-07-23
1
Pisanko Natalia
Stajnia na Biegunach
FELIX (11)
2022-07-23
2022-07-23
6
2022-07-23
4
Predko Maja
Stajnia Janisze
2022-07-23
7
2022-07-23
6
Ruła Marta
Jeździecki Klub Sportowy Kierzbuń
DUKAT (18)
2022-07-23
2022-07-23
4
2022-07-24
5
2022-07-24
2022-07-23
4
2022-07-23
3
SZANTA (19)
2022-07-23
1
2022-07-23
1
2022-07-24
2022-07-24
2
SZASTER (52)
2022-07-23
Salitra Julia
Stadnina Gąsowscy
WIWIANA (42)
2022-07-23
5
2022-07-23
1
2022-07-23
2
2022-07-24
3
2022-07-24
1
Sandi Guberska Karolina
Stajnia Janisze
CYPRYS (25)
2022-07-24
Siemieniuk Maja
Stajnia Janisze
ATOMIK (2)
2022-07-24
Ślimkowska Zofia
Stajnia Rugia
WIDMO (31)
2022-07-23
ALISZKA (39)
2022-07-23
Smoleńska Wiktoria
Klub Jeździecki Kawalkador
2022-07-24
2
2022-07-24
6
Smoleńska Wiktoria
Stajnia Janisze
ALLEGRO (24)
2022-07-23
1
2022-07-23
4
Sobolewska Agnieszka
KJ OSTOJA w Chrabołach
2022-07-23
3
2022-07-23
1
2022-07-24
3
2022-07-24
1
Sudyk Wiktoria
LKJ w Gałkowie
TAJPAJ (30)
2022-07-24
4
2022-07-24
Szukajtys Lena
Stajnia Rugia
ALISZKA (39)
2022-07-24
Szulińska Marcelina
Stajnia Janisze
HUBERT (29)
2022-07-24
Trocka Wiktoria
Brak
2022-07-23
4
2022-07-23
Urbanowicz Dominika
KJ Wyłudy
HANTA (44)
2022-07-24
2
2022-07-24
10
Walczuk Maja
Stajnia Janisze
2022-07-24
Wasilewska Gabriela
KJ Gronostajnia Warszawa
ADELE (7)
2022-07-24
1
2022-07-24
9
Wasilewska Magdalena
Stajnia Janisze
2022-07-23
3
2022-07-24
1
Wasilewska Magdalena
brak
ADELE (7)
2022-07-23
2
2022-07-23
Wicik Oliwia
Stajnia Janisze
OZON (12)
2022-07-24
Wiśniewska Amelia
Bez Przynależności Klubowej
OLIMPIA (48)
2022-07-23
2022-07-23
1
Wisowata Hanna
Stajnia Janisze
HUBERT (29)
2022-07-24
Wojsław Katarzyna
Masuria Sport Horses
ENDURO (36)
2022-07-23
2022-07-23
2
Zagórska Magda
Stajnia Janisze
GAMBI (3)
2022-07-23
5
2022-07-23
9
2022-07-24
10
Żwirko Wiktoria
CSJ Chraboły
2022-07-23
2
2022-07-23
2

Number of Riders: 66

Number of Horses: 50

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Zagrodzki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062015-1, M. Zagrodzki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl