Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
52 ACCEPTED 2022-05-05 22:50:49
2022-05-05 22:40:39
Milena Dęby BRANDY FIRST
  • 2x 7/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
  • 1x 8/MINI LL 80 CM/Dokładności - TOW
51 ACCEPTED 2022-05-05 20:34:48
2022-05-05 20:00:34
Maja Mazgoła KARY
  • 1x 1/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
50 ACCEPTED 2022-05-05 20:34:47
2022-05-05 19:59:48
Milena Dęby KARY
  • 1x 1/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
49 ACCEPTED 2022-05-05 20:34:40
2022-05-05 19:34:04
Wiktoria Raudonowicz GIGI
  • 1x 1/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
  • 1x 2/MINI LL 80 CM/Dokładności - TOW
  • 1x 7/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
  • 1x 8/MINI LL 80 CM/Dokładności - TOW
48 ACCEPTED 2022-05-05 20:34:38
2022-05-05 19:32:39
Wiktoria Raudonowicz GÓRALKA
  • 1x 2/MINI LL 80 CM/Dokładności - TOW
  • 1x 3/LL 90 CM/Z trafieniem w norme czasu - TOW / REG
  • 1x 8/MINI LL 80 CM/Dokładności - TOW
  • 1x 9/LL 90 CM/Z trafieniem w norme czasu - TOW / REG
47 ACCEPTED 2022-05-05 20:34:35
2022-05-05 19:15:22
Vanessa Lenkiewicz FILADELFIA
  • 1x 2/MINI LL 80 CM/Dokładności - TOW
  • 1x 3/LL 90 CM/Z trafieniem w norme czasu - TOW / REG
  • 1x 9/LL 90 CM/Z trafieniem w norme czasu - TOW / REG
  • 1x 10/L/Zwykły - REG
46 ACCEPTED 2022-05-07 17:37:13
2022-05-05 18:26:15
Milena Dęby QUO VADIS
  • 1x 3/LL 90 CM/Z trafieniem w norme czasu - TOW / REG
  • 1x 4/L/Dwufazowy zwykła/zwykła - REG
  • 1x 10/L/Zwykły - REG
  • 1x 11/P/Zwykły - art. 238.2.1 REG
45 ACCEPTED 2022-05-05 14:38:30
2022-05-05 11:18:50
Weronika Winkler KONGO
  • 2x 1/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
  • 2x 7/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
44 ACCEPTED 2022-05-05 09:46:23
2022-05-05 09:44:47
Julia Poznańska ELLA
  • 1x 4/L/Dwufazowy zwykła/zwykła - REG
  • 1x 5/P/Dwufazowy zwykła/zwykła - REG
  • 1x 11/P/Zwykły - art. 238.2.1 REG
43 ACCEPTED 2022-05-05 09:46:22
2022-05-05 09:41:16
Emil Mościcki SAK SANT NOEL J
  • 1x 3/LL 90 CM/Z trafieniem w norme czasu - TOW / REG
42 ACCEPTED 2022-05-05 09:46:16
2022-05-05 09:40:40
Katarzyna Stankiewicz SAK SANT NOEL J
  • 1x 3/LL 90 CM/Z trafieniem w norme czasu - TOW / REG
  • 2x 9/LL 90 CM/Z trafieniem w norme czasu - TOW / REG
41 ACCEPTED 2022-05-05 09:46:14
2022-05-05 09:38:50
Oliwia Marchalewicz CON DAO
  • 1x 1/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
  • 1x 2/MINI LL 80 CM/Dokładności - TOW
  • 1x 7/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
  • 1x 8/MINI LL 80 CM/Dokładności - TOW
40 ACCEPTED 2022-05-07 17:54:14
2022-05-05 09:24:44
Anita Pieczyńska CEARRY
  • 1x 3/LL 90 CM/Z trafieniem w norme czasu - TOW / REG
  • 1x 8/MINI LL 80 CM/Dokładności - TOW
  • 1x 9/LL 90 CM/Z trafieniem w norme czasu - TOW / REG
39 ACCEPTED 2022-05-05 09:46:06
2022-05-05 09:22:53
Agnieszka Sobolewska CARPEDIEM
  • 1x 4/L/Dwufazowy zwykła/zwykła - REG
  • 1x 5/P/Dwufazowy zwykła/zwykła - REG
  • 1x 10/L/Zwykły - REG
  • 1x 11/P/Zwykły - art. 238.2.1 REG
38 ACCEPTED 2022-05-05 09:46:02
2022-05-04 21:47:15
Julia Radziszewska KROKUS
  • 2x 1/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
  • 2x 7/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
37 ACCEPTED 2022-05-05 09:46:01
2022-05-04 21:31:05
Amelia Szczupakowska CHACCOS BOY
  • 1x 5/P/Dwufazowy zwykła/zwykła - REG
  • 1x 6/N/Zwykły - REG
  • 1x 11/P/Zwykły - art. 238.2.1 REG
  • 1x 12/N/Dwufazowy zwykła/zwykła - REG
36 ACCEPTED 2022-05-04 12:20:51
2022-05-04 11:45:26
Filip Mieczkowski BOGDANKA
  • 1x 5/P/Dwufazowy zwykła/zwykła - REG
  • 1x 11/P/Zwykły - art. 238.2.1 REG
35 ACCEPTED 2022-05-04 12:20:45
2022-05-04 11:12:31
Filip Mieczkowski BALOU DEJA VU
  • 1x 3/LL 90 CM/Z trafieniem w norme czasu - TOW / REG
  • 1x 4/L/Dwufazowy zwykła/zwykła - REG
  • 1x 9/LL 90 CM/Z trafieniem w norme czasu - TOW / REG
  • 1x 10/L/Zwykły - REG
34 ACCEPTED 2022-05-04 09:16:58
2022-05-03 22:35:23
Hubert Kowalski CYPIS
  • 1x 3/LL 90 CM/Z trafieniem w norme czasu - TOW / REG
  • 1x 4/L/Dwufazowy zwykła/zwykła - REG
33 ACCEPTED 2022-05-06 12:09:39
2022-05-03 22:28:50
Hubert Kowalski NICCO
  • 1x 5/P/Dwufazowy zwykła/zwykła - REG
  • 1x 11/P/Zwykły - art. 238.2.1 REG
32 ACCEPTED 2022-05-06 12:09:30
2022-05-03 22:28:30
Hubert Kowalski REA BH
  • 1x 9/LL 90 CM/Z trafieniem w norme czasu - TOW / REG
  • 1x 10/L/Zwykły - REG
31 ACCEPTED 2022-05-04 09:16:50
2022-05-03 22:28:02
Hubert Kowalski CEZANNE V
  • 1x 4/L/Dwufazowy zwykła/zwykła - REG
  • 1x 5/P/Dwufazowy zwykła/zwykła - REG
30 ACCEPTED 2022-05-03 11:45:28
2022-05-03 10:20:43
Maurycy Gejdel ESTERA
  • 1x 2/MINI LL 80 CM/Dokładności - TOW
  • 1x 3/LL 90 CM/Z trafieniem w norme czasu - TOW / REG
  • 1x 8/MINI LL 80 CM/Dokładności - TOW
  • 1x 9/LL 90 CM/Z trafieniem w norme czasu - TOW / REG
29 ACCEPTED 2022-05-03 07:22:14
2022-05-02 21:58:08
Laura Truszkowska TORNADO
  • 1x 1/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
  • 1x 7/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
28 ACCEPTED 2022-05-02 20:11:27
2022-05-02 19:19:06
Zuzanna Gabryś DIAMANTE
  • 1x 2/MINI LL 80 CM/Dokładności - TOW
27 ACCEPTED 2022-05-02 20:11:26
2022-05-02 19:00:42
Weronika Gabryś DIAMANTE
  • 1x 2/MINI LL 80 CM/Dokładności - TOW
26 ACCEPTED 2022-05-02 17:03:07
2022-05-02 16:03:31
Nina Dobrowolska KALAHARI
  • 2x 1/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
  • 2x 7/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
25 ACCEPTED 2022-05-02 17:03:02
2022-05-02 16:02:57
Amelia Dobrowolska KOZIERADKA
  • 2x 1/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
  • 2x 7/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
24 ACCEPTED 2022-05-02 08:41:02
2022-05-01 20:07:56
Daria Kukiełko RUM BEYM
  • 2x 2/MINI LL 80 CM/Dokładności - TOW
  • 2x 8/MINI LL 80 CM/Dokładności - TOW
23 ACCEPTED 2022-04-30 21:55:25
2022-04-30 20:15:47
Natalia Antonowicz BOGDANKA
  • 1x 4/L/Dwufazowy zwykła/zwykła - REG
  • 1x 10/L/Zwykły - REG
22 ACCEPTED 2022-04-30 15:49:38
2022-04-30 09:01:59
Weronika Piekarska PALERMO
  • 1x 3/LL 90 CM/Z trafieniem w norme czasu - TOW / REG
  • 1x 4/L/Dwufazowy zwykła/zwykła - REG
  • 2x 10/L/Zwykły - REG
21 ACCEPTED 2022-04-30 08:51:39
2022-04-30 08:08:51
Aleksandra Miklaszewska KAROTKA
  • 2x 1/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
  • 2x 7/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
20 ACCEPTED 2022-04-30 08:51:36
2022-04-29 22:09:32
Maja Rzońca BONEY
  • 1x 1/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
  • 1x 2/MINI LL 80 CM/Dokładności - TOW
  • 2x 8/MINI LL 80 CM/Dokładności - TOW
19 ACCEPTED 2022-04-30 08:51:30
2022-04-29 22:03:27
Karolina Sadowska DIRK
  • 1x 7/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
  • 1x 8/MINI LL 80 CM/Dokładności - TOW
18 ACCEPTED 2022-04-30 08:51:26
2022-04-29 21:57:55
Lidia Fedorowicz DIRK
  • 1x 1/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
  • 1x 2/MINI LL 80 CM/Dokładności - TOW
17 ACCEPTED 2022-04-30 08:51:23
2022-04-29 21:56:51
Ksenia Czyżewska SANILA
  • 1x 1/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
  • 1x 8/MINI LL 80 CM/Dokładności - TOW
16 ACCEPTED 2022-05-05 22:19:39
2022-04-29 21:55:52
Patrycja Sienkiewicz AKCENT
  • 2x 1/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
  • 2x 7/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
15 ACCEPTED 2022-04-30 08:51:17
2022-04-29 21:55:12
Anna Chocha SANILA
  • 1x 1/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
  • 1x 7/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
14 ACCEPTED 2022-04-30 08:51:14
2022-04-29 21:34:27
Agnieszka Dobkowska KLAUDYNA
  • 2x 1/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
  • 2x 7/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
13 ACCEPTED 2022-04-30 08:51:09
2022-04-29 21:34:10
Laura Konkało KARAWELA
  • 2x 1/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
  • 2x 7/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
12 ACCEPTED 2022-04-30 08:51:08
2022-04-29 18:25:57
Kalina Kirejczyk OPTIMUS
  • 2x 3/LL 90 CM/Z trafieniem w norme czasu - TOW / REG
  • 2x 9/LL 90 CM/Z trafieniem w norme czasu - TOW / REG
11 ACCEPTED 2022-05-05 22:19:38
2022-04-29 17:34:15
Gabriela Sienkiewicz NORIS
  • 2x 1/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
  • 2x 7/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
10 ACCEPTED 2022-04-29 15:10:53
2022-04-29 14:35:12
Amelia Siemiaszko KORRIDA
  • 2x 1/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
  • 2x 7/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
9 ACCEPTED 2022-04-28 22:35:52
2022-04-28 22:25:41
Hanna Supińska KADET
  • 2x 1/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
  • 2x 7/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
8 ACCEPTED 2022-04-28 22:35:50
2022-04-28 22:12:03
Izabela Sigillewska PORSHE
  • 2x 4/L/Dwufazowy zwykła/zwykła - REG
  • 2x 10/L/Zwykły - REG
7 ACCEPTED 2022-05-06 10:31:31
2022-04-28 22:10:16
Weronika Winkler SAN-SZAJ
  • 1x 5/P/Dwufazowy zwykła/zwykła - REG
  • 1x 6/N/Zwykły - REG
  • 1x 11/P/Zwykły - art. 238.2.1 REG
  • 1x 12/N/Dwufazowy zwykła/zwykła - REG
6 ACCEPTED 2022-04-28 22:35:27
2022-04-28 20:54:50
Wiktoria Gawrych ANDA
  • 1x 3/LL 90 CM/Z trafieniem w norme czasu - TOW / REG
  • 1x 4/L/Dwufazowy zwykła/zwykła - REG
  • 1x 9/LL 90 CM/Z trafieniem w norme czasu - TOW / REG
  • 1x 10/L/Zwykły - REG
5 ACCEPTED 2022-04-28 22:35:24
2022-04-27 21:04:02
Julia Rekuć KSANTOS
  • 1x 1/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
  • 1x 2/MINI LL 80 CM/Dokładności - TOW
  • 1x 7/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
  • 1x 8/MINI LL 80 CM/Dokładności - TOW
4 ACCEPTED 2022-04-28 22:35:23
2022-04-27 21:02:58
Klara Rekuć SZANTA
  • 1x 4/L/Dwufazowy zwykła/zwykła - REG
  • 1x 5/P/Dwufazowy zwykła/zwykła - REG
  • 1x 10/L/Zwykły - REG
  • 1x 11/P/Zwykły - art. 238.2.1 REG
3 ACCEPTED 2022-05-04 21:26:03
2022-04-21 21:36:26
Wiktoria Piekarska TORNADO
  • 1x 4/L/Dwufazowy zwykła/zwykła - REG
  • 1x 10/L/Zwykły - REG
2 ACCEPTED 2022-05-07 17:37:08
2022-04-21 10:35:53
Aleksandra Zalewska ENERGIE SEMILLY
  • 1x 3/LL 90 CM/Z trafieniem w norme czasu - TOW / REG
  • 1x 4/L/Dwufazowy zwykła/zwykła - REG
  • 1x 9/LL 90 CM/Z trafieniem w norme czasu - TOW / REG
  • 1x 10/L/Zwykły - REG
1 ACCEPTED 2022-05-02 08:40:57
2022-04-09 17:02:15
Julia Lotkowska KOLBAN
  • 1x 1/BABY 60 CM/Dokładności - TOW
  • 1x 2/MINI LL 80 CM/Dokładności - TOW
  • 1x 8/MINI LL 80 CM/Dokładności - TOW
  • 1x 9/LL 90 CM/Z trafieniem w norme czasu - TOW / REG
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antonowicz Natalia MKS Sprząśla
2007 (JM.)
O059497
2. Chocha Anna Centrum Szkolenia Jezieckiego Chraboły
2008 (JM.)
brak
3. Czyżewska Ksenia Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2007 (JM.)
O056189
4. Dęby Milena Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
S
O009262
5. Dobkowska Agnieszka Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
6. Dobrowolska Amelia Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
7. Dobrowolska Nina Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
8. Fedorowicz Lidia CSJ Chraboły
2009 (JM.)
brak
9. Gabryś Weronika Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2006 (J.)
0065003
10. Gabryś Zuzanna Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2006 (J.)
0065004
11. Gawrych Wiktoria St. STAJNIA DĘBY
2007 (JM.)
O054579
12. Gejdel Maurycy Bez Przynależności Klubowej K P O
2009 (JM.)
O064580
13. Kirejczyk Kalina Klub Jeździecki Żarnowo
2009 (JM.)
O060754
14. Konkało Laura Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
15. Kowalski Hubert Polski Polo Klub Secymin Polski
S
O050057
16. Kukiełko Daria Brak
2006 (J.)
Brak
17. Lenkiewicz Vanessa Klub Jeździecki Bik
S
O042030
18. Lotkowska Julia Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O058649
19. Marchalewicz Oliwia KJ OSTOJA CHRABOŁY
2009 (JM.)
Brak
20. Mazgoła Maja Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2008 (JM.)
O068393
21. Mieczkowski Filip MKS Sprząśla
2004 (J.)
O056827
22. Miklaszewska Aleksandra Brak
2010 (JM.)
Brak
23. Mościcki Emil KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O030979
24. Pieczyńska Anita KJ OSTOJA CHRABOŁY
S
O030984
25. Piekarska Weronika Klub Jeździecki Żarnowo
2010 (JM.)
O059214
26. Piekarska Wiktoria Klub Jeździecki Żarnowo
2008 (JM.)
O059215
27. Poznańska Julia BPK - PDL
2004 (J.)
O056158
28. Radziszewska Julia Klub Jeździecki Żarnowo
2006 (J.)
O047026
29. Raudonowicz Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
O056150
30. Rekuć Julia Klub Jeździecki Żarnowo
2006 (J.)
O047043
31. Rekuć Klara Klub Jeździecki Żarnowo
2004 (J.)
O035620
32. Rzońca Maja CSJ Chraboły
2010 (JM.)
-
33. Sadowska Karolina Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2007 (JM.)
brak
34. Siemiaszko Amelia Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
35. Sienkiewicz Gabriela Bez Przynależności Klubowej K P O
2008 (JM.)
brak
36. Sienkiewicz Patrycja Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
brak
37. Sigillewska Izabela Klub Jeździecki Żarnowo
2004 (J.)
O039647
38. Sobolewska Agnieszka KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O012388
39. Stankiewicz Katarzyna KJ OSTOJA Chraboły
2008 (JM.)
LZRWZJ/2966/22
40. Supińska Hanna Brak
2009 (JM.)
Brak
41. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
2006 (J.)
O035615
42. Truszkowska Laura Bez Przynależności Klubowej
2012 (Mł.)
brak
43. Winkler Weronika KJ Żarnowo
2005 (J.)
O031481
44. Zalewska Aleksandra Ełckie TJ Hadrian
2006 (J.)
O057563
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

6

AKCENT MAŁOPOLSKA POL 2002 wałach ciemnogniada/166 F: Barak
M: Asturia
brak POL 006 57 00395 02
2.

12

ANDA MALOPOLSKA POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Emaks
M: Arenda
K031699 616 006 58 05182 11
3.

36

BALOU DEJA VU HANOWERSKA GER 2010 klacz gniada/175 F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Francide / Baloubet Du Rouet
K016332 DE431310662310
4.

24

BOGDANKA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz gniada/- F: Maaik
M: Berenika
K023387 616007610047512
5.

37

BOGDANKA WLKP POL 2012 klacz gniada/161 F: Maaik / Equador
M: Berenika / Cap de B'neville
K023387 616007610047512
6.

21

BONEY MAŁY KOŃ POL 2007 wałach kasztanowata/mk:152 F: BEJ
M: BONANZA
BRAK 616013610256909
7.

51

BRANDY FIRST Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz gniada/159 F: FAKTOR
M: BLANCA
Brak 616009510071016
8.

40

CARPEDIEM Holsteiner Warmblut GER 2002 Ogier gniada/166 F: Coriano / Corrado I
M: Divola / Caletto I
K006555 DE 421000610702
9.

41

CEARRY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz gniada/160 F: Carry Son/Carry
M: Comma/Colman
K018447 616009530251009
10.

34

CEZANNE V DK DEN 2012 klacz ciemnogniada/172 F: Come Back II
M: Lora V
K029805 208333201202093
11.

38

CHACCOS BOY BAYER GER 2009 wałach gniada/171 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
K017717 DE 481 810070609
12.

42

CON DAO OLDENBURG POL 2010 wałach gniada/165 F: Contendro I
M: Drafna / Dobryń
Brak DE 418182013910
13.

35

CYPIS SP POL 2015 wałach gniada/160 F: Labrador
M: Cyklamena
K034069 616009530206015
14.

32

DIAMANTE WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/178 F: Carlo Grande
M: Doza
K032418 Brak
15.

31

DIAMANTE WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/180 F: Carlo Grande
M: Doza
K032418 616 007 66 04102 10
16.

20

DIRK Plski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach gniada/172 F: Rubin
M: Dacza
K023417 POL 009 54 00689 03
17.

44

ELLA BR.D POL 2006 klacz kasztanowata/165 F: NN
M: NN
K032886 826073001072864
18.

2

ENERGIE SEMILLY SELLE FRANCAIS FRA 2014 klacz gniada/162 F: Herald
M: Me too de semilly, Le Tot De Semilly
K027074 25000114524131a
19.

33

ESTERA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz izabelowata/165 F: Brandon
M: Estoria
K023509 616007610039012
20.

47

FILADELFIA TYP SZLACHETNY POL 2010 klacz gniada/165 F: NN
M: NN
K025584 61699968200910
21.

49

GIGI Szachetna Półkrew POL 2012-02-12 klacz kasztanowata/160 F: Iluzjon
M: Gawona
K024294 616009600095912
22.

48

GÓRALKA SP POL 2002 klacz gniada/165 F: Revel
M: Ghana
K015978 POL009600101202
23.

14

KADET SP POL 2008 wałach gniada/170 F: Nippon
M: Kanadyjka
Brak 009510135308
24.

30

KALAHARI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 klacz gniada/165 F: NIPPON
M: KOSTA BRAVA
brak 616009510616208
25.

17

KARAWELA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz siwa/163 F: NN
M: Kurkuma
brak 616999510373212
26.

22

KAROTKA SP POL 12.05.2009 klacz kasztanowata/168 F: Kryzys
M: Krywola
Brak 009510222009
27.

50

KARY TYP SZLACHETNY POL 2007 wałach kara/165 F: NN
M: Tarnina
K032259 616999510616507
28.

18

KLAUDYNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 klacz kasztanowata/167 F: Ostry Chef
M: Kłandi
brak 009510245305
29.

1

KOLBAN SP POL 2005 wałach gniada/172 F: Kadryl
M: Karina
K030605 POL009640034505
30.

45

KONGO SP POL 2018 wałach siwa/162 F: Lou Reed
M: Kiato
Brak 616009510253518
31.

15

KORRIDA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 klacz gniada/172 F: Demon Club
M: Kirti
brak 009510057403
32.

29

KOZIERADKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz gniada/170 F: NIPPON
M: KOSTA BRAVA
brak POL009510221709
33.

39

KROKUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 wałach kasztanowata/170 F: Lou Reed
M: Karotka
brak B0102967S
34.

11

KSANTOS SP POL 2015 wałach gniada/177 F: Nippon
M: Korrida
K031635 616009320014322
35.

52

NICCO TS POL 2012 wałach gniada/160 F: nn /
M: nn /
K028134 616999661494812
36.

5

NORIS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach srokata/168 F: Lokis
M: Notella
brak POL 009 66 06770 08
37.

16

OPTIMUS SP POL 2003 wałach gniada/167 F: Turbud Quirinus
M: Osta
K009938 POL 009 64 00556 03
38.

23

PALERMO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach kasztanowata/165 F: Czeremosz
M: Palerma Ex Puma
K022528 POL009510496308
39.

13

PORSHE Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 wałach gniada/166 F: NN
M: NN
K032099 616999510432511
40.

46

QUO VADIS Koń Oldenburski Skoczek GER 2008 klacz gniada/165 F: QUALITY
M: ELFENLISA
K025723 DE418180158708
41.

7

REA BH SP POL 2014 klacz gniada/174 F: Elf
M: Roxy HL
brak -
42.

26

RUM BEYM WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach skarogniada/164 F: Batman
M: Rumia
K021594 616007610299509
43.

43

SAK SANT NOEL J SP POL 2011 wałach gniada/167 F: Karbon
M: Samtolina
Brak 616009600281911
44.

4

SAN-SZAJ SP POL 2011 wałach inna F: Nippon / Ogar
M: Sweet Lady PG / Roland
K022529 616009510268911
45.

19

SANILA MALY KOŃ POL 2014 klacz bułana/mk:135 F: Nil
M: Shakira
K029698 616013530194014
46.

10

SZANTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz kasztanowata/180 F: Nippon
M: Sweet Lady PG
K023424 616009510373112
47.

3

TORNADO Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2017 ogier gniada/163 F: Rashim
M: Tercja
K033627 616009510308017
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antonowicz Natalia
MKS Sprząśla
2022-05-07
2022-05-08
13
2022-05-08
Chocha Anna
Centrum Szkolenia Jezieckiego Chraboły
SANILA (19)
2022-05-07
22
2022-05-08
1
Czyżewska Ksenia
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
SANILA (19)
2022-05-07
1
2022-05-08
14
Dęby Milena
Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2022-05-07
1
2022-05-07
2
150
2022-05-07
2022-05-07
2022-05-08
1
300
2022-05-08
5
75
KARY (50)
2022-05-07
1
2022-05-08
2022-05-08
1
2022-05-08
1
Dobkowska Agnieszka
Bez Przynależności Klubowej
2022-05-07
2022-05-07
1
2022-05-08
1
2022-05-08
21
Dobrowolska Amelia
Bez Przynależności Klubowej
2022-05-07
1
2022-05-07
1
2022-05-08
1
2022-05-08
1
Dobrowolska Nina
Bez Przynależności Klubowej
2022-05-07
1
2022-05-07
1
2022-05-08
1
2022-05-08
1
Fedorowicz Lidia
CSJ Chraboły
DIRK (20)
2022-05-07
28
2022-05-07
13
Gabryś Weronika
Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2022-05-07
1
Gabryś Zuzanna
Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2022-05-07
10
Gawrych Wiktoria
St. STAJNIA DĘBY
ANDA (12)
2022-05-07
9
2022-05-07
11
2022-05-08
11
2022-05-08
6
Gejdel Maurycy
Bez Przynależności Klubowej K P O
ESTERA (33)
2022-05-07
1
2022-05-07
11
2022-05-08
1
2022-05-08
12
Kirejczyk Kalina
Klub Jeździecki Żarnowo
OPTIMUS (16)
2022-05-07
4
2022-05-07
2022-05-08
4
2022-05-08
Konkało Laura
Bez Przynależności Klubowej
2022-05-07
1
2022-05-07
1
2022-05-08
2022-05-08
2022-05-08
1
Kowalski Hubert
Polski Polo Klub Secymin Polski
REA BH (7)
2022-05-08
1
2022-05-08
7
2022-05-07
1
300
2022-05-07
4
100
CYPIS (35)
2022-05-07
7
2022-05-07
7
NICCO (52)
2022-05-07
2022-05-08
4
100
Kukiełko Daria
Brak
2022-05-07
1
2022-05-07
1
2022-05-08
1
2022-05-08
2022-05-08
7
Kuliś Adrianna
Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
JANTAR (25)
2022-05-07
10
2022-05-07
9
Lenkiewicz Vanessa
Klub Jeździecki Bik
2022-05-07
1
2022-05-07
3
2022-05-08
6
2022-05-08
Lotkowska Julia
Bez Przynależności Klubowej
KOLBAN (1)
2022-05-07
25
2022-05-07
1
2022-05-08
1
2022-05-08
3
Łaska Agnieszka
CSJ Chraboły
RYBAK (28)
2022-05-07
2022-05-07
Marchalewicz Oliwia
KJ OSTOJA CHRABOŁY
CON DAO (42)
2022-05-07
1
2022-05-07
1
2022-05-08
1
2022-05-08
1
Mazgoła Maja
Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
KARY (50)
2022-05-07
1
Mieczkowski Filip
MKS Sprząśla
2022-05-07
6
2022-05-07
10
2022-05-07
Miklaszewska Aleksandra
Brak
KAROTKA (22)
2022-05-07
26
2022-05-07
1
2022-05-08
1
2022-05-08
1
Mościcki Emil
KJ OSTOJA w Chrabołach
2022-05-07
8
Pieczyńska Anita
KJ OSTOJA CHRABOŁY
CEARRY (41)
2022-05-07
12
2022-05-07
2022-05-07
2022-05-08
1
2022-05-08
8
Piekarska Weronika
Klub Jeździecki Żarnowo
PALERMO (23)
2022-05-07
2022-05-07
2022-05-07
2022-05-08
10
2022-05-08
Piekarska Wiktoria
Klub Jeździecki Żarnowo
2022-05-07
4
50
2022-05-08
4
50
Poznańska Julia
BPK - PDL
ELLA (44)
2022-05-07
3
75
2022-05-07
5
75
2022-05-08
6
2022-05-08
Radziszewska Julia
Klub Jeździecki Żarnowo
KROKUS (39)
2022-05-07
30
2022-05-07
29
2022-05-08
19
2022-05-08
1
Raudonowicz Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
2022-05-07
1
2022-05-07
2
2022-05-08
GIGI (49)
2022-05-07
1
2022-05-07
10
2022-05-08
2022-05-08
Rekuć Julia
Klub Jeździecki Żarnowo
KSANTOS (11)
2022-05-07
1
2022-05-07
1
2022-05-08
1
2022-05-08
9
Rekuć Klara
Klub Jeździecki Żarnowo
SZANTA (10)
2022-05-07
5
50
2022-05-07
6
2022-05-08
3
75
2022-05-08
7
Rzońca Maja
CSJ Chraboły
BONEY (21)
2022-05-07
22
2022-05-07
10
2022-05-08
1
2022-05-08
1
Sadowska Karolina
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
DIRK (20)
2022-05-08
1
2022-05-08
1
Siemiaszko Amelia
Bez Przynależności Klubowej
KORRIDA (15)
2022-05-07
2022-05-07
1
2022-05-08
24
2022-05-08
1
Sienkiewicz Gabriela
Bez Przynależności Klubowej K P O
NORIS (5)
2022-05-07
1
2022-05-07
22
2022-05-08
1
2022-05-08
19
Sienkiewicz Patrycja
Bez Przynależności Klubowej
AKCENT (6)
2022-05-07
1
2022-05-07
1
2022-05-08
1
2022-05-08
1
Sigillewska Izabela
Klub Jeździecki Żarnowo
PORSHE (13)
2022-05-07
12
2022-05-07
2022-05-08
8
2022-05-08
Słyszewska Grażyna
CSJ CHRABOŁY
2022-05-07
2022-05-07
Sobolewska Agnieszka
KJ OSTOJA w Chrabołach
2022-05-07
6
2022-05-07
3
150
2022-05-08
2
150
2022-05-08
3
150
Stankiewicz Katarzyna
KJ OSTOJA Chraboły
2022-05-07
13
2022-05-08
5
2022-05-08
1
Supińska Hanna
Brak
KADET (14)
2022-05-07
1
2022-05-07
1
2022-05-08
1
2022-05-08
1
Szczupakowska Amelia
KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
2022-05-07
2
250
2022-05-07
2
400
2022-05-08
2
250
2022-05-08
2
250
Truszkowska Laura
Bez Przynależności Klubowej
2022-05-07
2022-05-08
23
Winkler Weronika
KJ Żarnowo
2022-05-07
1
400
2022-05-07
1
600
2022-05-08
1
400
2022-05-08
1
400
KONGO (45)
2022-05-07
26
2022-05-07
1
2022-05-08
21
2022-05-08
13
Zalewska Aleksandra
Ełckie TJ Hadrian
2022-05-07
5
2022-05-07
8
2022-05-07
2022-05-07
2022-05-08
2
2022-05-08
5
50

Number of Riders: 44

Number of Horses: 47

The sum of prizes: 4 850.00

Competition results developed by: M.Zagrodzki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062015-1, M. Zagrodzki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl