Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
73 ACCEPTED 2022-06-17 17:19:11
2022-06-17 17:08:04
Natasza Alicja Tomaszewicz ARQUERA
  • 2x C/ZABAWOWY/MINI LL 50 - 60 CM DOKŁADNOŚCI Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
72 ACCEPTED 2022-06-17 14:05:43
2022-06-17 13:40:44
Magdalena Jop GRAAL
  • 1x 1/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU KONKURS TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL 80 CM/ZWYKŁY KONKURS TOWARZYSKI
71 ACCEPTED 2022-06-17 13:31:27
2022-06-17 13:09:43
Katarzyna Śliwińska CAŁKA
  • 1x 1/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU KONKURS TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL 80 CM/ZWYKŁY KONKURS TOWARZYSKI
70 ACCEPTED 2022-06-17 13:31:14
2022-06-17 12:56:03
Barbara Tomasik RAMBO
  • 2x C/ZABAWOWY/MINI LL 50 - 60 CM DOKŁADNOŚCI Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
69 ACCEPTED 2022-06-17 12:40:49
2022-06-17 11:13:35
Blanka Kozik NAJDI
  • 2x C/ZABAWOWY/MINI LL 50 - 60 CM DOKŁADNOŚCI Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
68 ACCEPTED 2022-06-17 12:40:40
2022-06-17 11:11:46
Anna Pastewka NAJDI
  • 1x A/ZABAWOWY/PONY GAMES - zawodnik w asyście pokonuje szereg zadań.
67 ACCEPTED 2022-06-17 12:40:34
2022-06-17 10:55:43
Katarzyna Śliwińska FRUZIA
  • 2x C/ZABAWOWY/MINI LL 50 - 60 CM DOKŁADNOŚCI Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
66 ACCEPTED 2022-06-17 00:52:55
2022-06-17 00:47:47
Julia Kijowska MELANIA
  • 2x B/ZABAWOWY/MIKRO LL 30 - 40 CM DOKŁADNOŚCI
65 ACCEPTED 2022-06-17 00:52:51
2022-06-17 00:47:20
Julia Jabłońska SZAFIR
  • 2x B/ZABAWOWY/MIKRO LL 30 - 40 CM DOKŁADNOŚCI
64 ACCEPTED 2022-06-17 00:52:45
2022-06-17 00:43:01
Julia Kijowska XERENA
  • 2x B/ZABAWOWY/MIKRO LL 30 - 40 CM DOKŁADNOŚCI
63 ACCEPTED 2022-06-17 00:52:44
2022-06-16 23:32:39
Julia Kijowska MR PUKETORP
  • 1x 2/LL 80 CM/ZWYKŁY KONKURS TOWARZYSKI
  • 1x 4/L 100 CM/ZWYKŁY
62 ACCEPTED 2022-06-16 20:36:38
2022-06-16 20:33:30
Oliwia Pilucik GOLDI
  • 2x 2/LL 80 CM/ZWYKŁY KONKURS TOWARZYSKI
61 ACCEPTED 2022-06-16 20:36:35
2022-06-16 20:33:06
Dominika Mackiewicz ZŁY
  • 1x 2/LL 80 CM/ZWYKŁY KONKURS TOWARZYSKI
  • 1x 4/L 100 CM/ZWYKŁY
60 ACCEPTED 2022-06-16 20:36:25
2022-06-16 19:31:48
Blanka Boleska PIORUN
  • 2x 3/L 100 CM/LICENCYJNY
59 ACCEPTED 2022-06-16 20:36:20
2022-06-16 19:09:39
Julia Jabłońska BALBINKA
  • 2x 1/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU KONKURS TOWARZYSKI
58 ACCEPTED 2022-06-16 20:36:18
2022-06-16 19:09:15
Kacper Gałka GUCIO
  • 2x 1/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU KONKURS TOWARZYSKI
57 ACCEPTED 2022-06-16 20:36:15
2022-06-16 19:08:27
Wiktoria Byszewska BAHIYA
  • 2x 1/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU KONKURS TOWARZYSKI
56 ACCEPTED 2022-06-16 20:35:47
2022-06-16 18:14:03
Aleksandra Trawińska WERDANDI
  • 1x 1/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU KONKURS TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL 80 CM/ZWYKŁY KONKURS TOWARZYSKI
55 ACCEPTED 2022-06-16 20:35:43
2022-06-16 18:08:46
Zuzanna Sabiło PASJONATA
  • 1x 1/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU KONKURS TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL 80 CM/ZWYKŁY KONKURS TOWARZYSKI
54 ACCEPTED 2022-06-16 20:35:28
2022-06-16 17:45:43
Dariusz Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 4/L 100 CM/ZWYKŁY
  • 1x 5/P 110 CM/O WZRASTAJĄCYM STOPNIU TRUDNOŚCI Z JOKEREM
53 ACCEPTED 2022-06-16 20:35:25
2022-06-16 17:45:09
Marcelina Klasa PEARL NIGHT
  • 1x 5/P 110 CM/O WZRASTAJĄCYM STOPNIU TRUDNOŚCI Z JOKEREM
  • 1x 6/N 120 CM/ZWYKŁY OCZKO
52 ACCEPTED 2022-06-16 20:35:08
2022-06-16 17:43:34
Oskar Kruszewski GALANT
  • 2x A/ZABAWOWY/PONY GAMES - zawodnik w asyście pokonuje szereg zadań.
51 ACCEPTED 2022-06-16 15:08:41
2022-06-16 14:48:57
Laura Ławrukajtis JOSHIKA
  • 1x 2/LL 80 CM/ZWYKŁY KONKURS TOWARZYSKI
  • 1x 4/L 100 CM/ZWYKŁY
50 ACCEPTED 2022-06-16 15:08:37
2022-06-16 14:30:43
Natalia Jackowska T. LOVE
  • 1x 1/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU KONKURS TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL 80 CM/ZWYKŁY KONKURS TOWARZYSKI
49 ACCEPTED 2022-06-16 15:08:33
2022-06-16 13:22:57
Marita Szachnowska KATTALEYA SH Z
  • 2x 2/LL 80 CM/ZWYKŁY KONKURS TOWARZYSKI
  • 1x 4/L 100 CM/ZWYKŁY
48 ACCEPTED 2022-06-16 15:08:30
2022-06-16 12:21:13
Anna Przybyłowska MYSZA (NOWA ZO)
  • 1x B/ZABAWOWY/MIKRO LL 30 - 40 CM DOKŁADNOŚCI
  • 1x C/ZABAWOWY/MINI LL 50 - 60 CM DOKŁADNOŚCI Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
47 ACCEPTED 2022-06-16 11:09:10
2022-06-16 10:32:04
Arkadiusz Jóźwiak FLY HIGH FORTUNA HBC
  • 1x 4/L 100 CM/ZWYKŁY
  • 1x 5/P 110 CM/O WZRASTAJĄCYM STOPNIU TRUDNOŚCI Z JOKEREM
46 ACCEPTED 2022-06-16 10:08:20
2022-06-16 10:06:20
Nikola Dłuszczakowska CODET
  • 1x C/ZABAWOWY/MINI LL 50 - 60 CM DOKŁADNOŚCI Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
  • 2x 1/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU KONKURS TOWARZYSKI
45 ACCEPTED 2022-06-16 10:05:00
2022-06-16 09:56:52
Hanna Cytrycka PIANKA
  • 1x B/ZABAWOWY/MIKRO LL 30 - 40 CM DOKŁADNOŚCI
  • 2x C/ZABAWOWY/MINI LL 50 - 60 CM DOKŁADNOŚCI Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
44 ACCEPTED 2022-06-16 10:04:58
2022-06-16 09:55:37
Zuzanna Ertmańska TEXAS LIBERTY
  • 1x C/ZABAWOWY/MINI LL 50 - 60 CM DOKŁADNOŚCI Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
  • 2x 1/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU KONKURS TOWARZYSKI
43 ACCEPTED 2022-06-16 10:04:56
2022-06-16 09:54:14
Michalina Zumkowska DANDI
  • 2x 1/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU KONKURS TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL 80 CM/ZWYKŁY KONKURS TOWARZYSKI
42 ACCEPTED 2022-06-16 10:04:56
2022-06-16 09:52:34
Maja Zumkowska HUGO
  • 2x C/ZABAWOWY/MINI LL 50 - 60 CM DOKŁADNOŚCI Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
  • 1x 1/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU KONKURS TOWARZYSKI
41 ACCEPTED 2022-06-16 10:04:55
2022-06-15 23:20:40
Katarzyna Dołęga ARROW
  • 2x 2/LL 80 CM/ZWYKŁY KONKURS TOWARZYSKI
40 ACCEPTED 2022-06-16 10:04:54
2022-06-15 23:19:51
Luiza Majewska MISS TOASTIE
  • 2x C/ZABAWOWY/MINI LL 50 - 60 CM DOKŁADNOŚCI Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
39 ACCEPTED 2022-06-16 10:04:52
2022-06-15 23:19:19
Luiza Majewska CREEVELEA MIDNIGHT GAMBLER
  • 2x C/ZABAWOWY/MINI LL 50 - 60 CM DOKŁADNOŚCI Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
38 ACCEPTED 2022-06-16 10:04:51
2022-06-15 23:18:47
Anastazja Olszewska SURI
  • 2x A/ZABAWOWY/PONY GAMES - zawodnik w asyście pokonuje szereg zadań.
37 ACCEPTED 2022-06-16 10:04:50
2022-06-15 22:15:36
Lena Zaleska GRATISKA
  • 2x C/ZABAWOWY/MINI LL 50 - 60 CM DOKŁADNOŚCI Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
36 ACCEPTED 2022-06-16 10:04:48
2022-06-15 21:49:01
Natalia Kozik NELSON
  • 1x 4/L 100 CM/ZWYKŁY
35 ACCEPTED 2022-06-16 10:04:47
2022-06-15 21:48:39
Livia Kozik NELSON
  • 1x A/ZABAWOWY/PONY GAMES - zawodnik w asyście pokonuje szereg zadań.
  • 1x B/ZABAWOWY/MIKRO LL 30 - 40 CM DOKŁADNOŚCI
34 ACCEPTED 2022-06-16 10:04:45
2022-06-15 21:47:54
Julia Kozik EMETYTA
  • 1x C/ZABAWOWY/MINI LL 50 - 60 CM DOKŁADNOŚCI Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
  • 1x 1/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU KONKURS TOWARZYSKI
33 ACCEPTED 2022-06-16 10:04:43
2022-06-15 21:19:55
Marcelina Hryniewicz LUNA LOU
  • 2x 3/L 100 CM/LICENCYJNY
32 ACCEPTED 2022-06-15 21:19:15
2022-06-15 21:18:42
Marcelina Hryniewicz DALIA
  • 1x 1/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU KONKURS TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL 80 CM/ZWYKŁY KONKURS TOWARZYSKI
31 ACCEPTED 2022-06-15 21:19:14
2022-06-15 21:17:24
Arkadiusz Dejewski BAKARA
  • 1x C/ZABAWOWY/MINI LL 50 - 60 CM DOKŁADNOŚCI Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
  • 1x 1/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU KONKURS TOWARZYSKI
30 ACCEPTED 2022-06-15 21:10:18
2022-06-15 20:03:06
Adrianna Adamowicz FADO
  • 2x 2/LL 80 CM/ZWYKŁY KONKURS TOWARZYSKI
29 ACCEPTED 2022-06-16 10:04:42
2022-06-15 19:51:36
Karina Kuć SWEET SURPRISE
  • 2x 4/L 100 CM/ZWYKŁY
28 ACCEPTED 2022-06-15 18:06:50
2022-06-15 14:47:04
Katarzyna Maksymiuk BLASZKA
  • 1x 4/L 100 CM/ZWYKŁY
  • 1x 5/P 110 CM/O WZRASTAJĄCYM STOPNIU TRUDNOŚCI Z JOKEREM
27 ACCEPTED 2022-06-15 14:33:50
2022-06-15 14:10:33
Julia Antczak MOLIER
  • 1x 1/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU KONKURS TOWARZYSKI
26 ACCEPTED 2022-06-15 14:33:47
2022-06-15 13:53:41
Agata Przewoźniczuk ARGENTO
  • 1x 4/L 100 CM/ZWYKŁY
  • 1x 5/P 110 CM/O WZRASTAJĄCYM STOPNIU TRUDNOŚCI Z JOKEREM
25 ACCEPTED 2022-06-15 14:33:44
2022-06-15 13:52:52
Agata Przewoźniczuk KASANDRA
  • 1x 4/L 100 CM/ZWYKŁY
  • 1x 5/P 110 CM/O WZRASTAJĄCYM STOPNIU TRUDNOŚCI Z JOKEREM
24 ACCEPTED 2022-06-15 14:33:42
2022-06-15 13:48:53
Julia Królik MOLIER
  • 1x C/ZABAWOWY/MINI LL 50 - 60 CM DOKŁADNOŚCI Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
23 ACCEPTED 2022-06-15 09:00:47
2022-06-15 07:04:19
Jan Dudek NURIA
  • 1x A/ZABAWOWY/PONY GAMES - zawodnik w asyście pokonuje szereg zadań.
  • 2x B/ZABAWOWY/MIKRO LL 30 - 40 CM DOKŁADNOŚCI
22 ACCEPTED 2022-06-14 23:14:27
2022-06-14 21:48:46
Julian Chrzanowski LOMBARD
  • 1x 1/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU KONKURS TOWARZYSKI
  • 1x 4/L 100 CM/ZWYKŁY
21 ACCEPTED 2022-06-14 23:14:23
2022-06-14 21:48:17
Julian Chrzanowski CZADRA
  • 1x 1/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU KONKURS TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL 80 CM/ZWYKŁY KONKURS TOWARZYSKI
20 ACCEPTED 2022-06-14 23:14:18
2022-06-14 19:57:11
Lena Zaleska PRIMA
  • 1x 2/LL 80 CM/ZWYKŁY KONKURS TOWARZYSKI
  • 1x 4/L 100 CM/ZWYKŁY
19 ACCEPTED 2022-06-14 15:05:11
2022-06-14 10:56:58
Radosław Belzyt ABSYNT
  • 1x 2/LL 80 CM/ZWYKŁY KONKURS TOWARZYSKI
  • 1x 4/L 100 CM/ZWYKŁY
18 ACCEPTED 2022-06-14 09:52:21
2022-06-14 00:06:24
Wiktoria Neufeld GALANT
  • 2x A/ZABAWOWY/PONY GAMES - zawodnik w asyście pokonuje szereg zadań.
17 ACCEPTED 2022-06-14 09:52:19
2022-06-13 23:57:33
Oliwier Kruszewski GALANT
  • 2x A/ZABAWOWY/PONY GAMES - zawodnik w asyście pokonuje szereg zadań.
16 ACCEPTED 2022-06-13 22:27:31
2022-06-13 21:23:29
Tadeusz Sztandur CHACCO S
  • 1x 4/L 100 CM/ZWYKŁY
  • 1x 5/P 110 CM/O WZRASTAJĄCYM STOPNIU TRUDNOŚCI Z JOKEREM
15 ACCEPTED 2022-06-16 15:08:26
2022-06-13 11:04:17
Antoni Kulot MYSZA (NOWA ZO)
  • 1x B/ZABAWOWY/MIKRO LL 30 - 40 CM DOKŁADNOŚCI
  • 1x C/ZABAWOWY/MINI LL 50 - 60 CM DOKŁADNOŚCI Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
14 ACCEPTED 2022-06-12 20:41:02
2022-06-12 15:39:21
Ola Białobrzeska ARIZONA
  • 1x B/ZABAWOWY/MIKRO LL 30 - 40 CM DOKŁADNOŚCI
  • 1x C/ZABAWOWY/MINI LL 50 - 60 CM DOKŁADNOŚCI Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
13 ACCEPTED 2022-06-10 15:08:54
2022-06-10 14:09:41
Julia Sparzak FIESTA V
  • 2x C/ZABAWOWY/MINI LL 50 - 60 CM DOKŁADNOŚCI Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
12 ACCEPTED 2022-06-10 15:08:49
2022-06-09 20:22:03
Kornelia Piątek DEYSSY
  • 1x 1/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU KONKURS TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL 80 CM/ZWYKŁY KONKURS TOWARZYSKI
11 ACCEPTED 2022-06-05 08:30:24
2022-06-03 19:45:48
Katarzyna Maliszewska DALIA
  • 1x 4/L 100 CM/ZWYKŁY
  • 1x 5/P 110 CM/O WZRASTAJĄCYM STOPNIU TRUDNOŚCI Z JOKEREM
10 ACCEPTED 2022-06-05 08:30:13
2022-06-03 17:32:20
Weronika Plaskaty GALANT
  • 2x C/ZABAWOWY/MINI LL 50 - 60 CM DOKŁADNOŚCI Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
9 ACCEPTED 2022-06-08 21:02:13
2022-06-03 17:32:19
Natalia Dulęba KALTER
  • 1x 1/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU KONKURS TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL 80 CM/ZWYKŁY KONKURS TOWARZYSKI
8 ACCEPTED 2022-05-24 16:15:06
2022-05-23 23:06:51
Zofia Wolska CZYŻYK
  • 2x C/ZABAWOWY/MINI LL 50 - 60 CM DOKŁADNOŚCI Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
7 ACCEPTED 2022-05-24 16:15:03
2022-05-23 23:05:16
Katarzyna Grosz SZELLÖ
  • 1x C/ZABAWOWY/MINI LL 50 - 60 CM DOKŁADNOŚCI Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
6 ACCEPTED 2022-05-24 16:15:00
2022-05-23 22:34:15
Olga Marchwicka SZELLÖ
  • 1x C/ZABAWOWY/MINI LL 50 - 60 CM DOKŁADNOŚCI Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
5 ACCEPTED 2022-06-17 12:40:30
2022-05-14 07:52:05
Natalia Banaszczyk BLUE SKY Z JASKÓŁKI (LUŚKA)
  • 1x 1/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU KONKURS TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL 80 CM/ZWYKŁY KONKURS TOWARZYSKI
4 ACCEPTED 2022-06-16 15:08:16
2022-05-14 07:51:47
Oliwia Kadłubowska NARKA
  • 1x C/ZABAWOWY/MINI LL 50 - 60 CM DOKŁADNOŚCI Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
  • 1x 1/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU KONKURS TOWARZYSKI
3 ACCEPTED 2022-05-21 22:24:41
2022-05-14 07:51:18
Aniela Szpara BRAWURA
  • 1x 1/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU KONKURS TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL 80 CM/ZWYKŁY KONKURS TOWARZYSKI
2 ACCEPTED 2022-06-17 12:40:26
2022-05-14 07:51:03
Maja Szpara PROKAZ
  • 2x 1/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU KONKURS TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL 80 CM/ZWYKŁY KONKURS TOWARZYSKI
1 ACCEPTED 2022-05-18 21:28:35
2022-05-14 07:50:48
Martyna Stankiewicz TAJA
  • 1x 1/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU KONKURS TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL 80 CM/ZWYKŁY KONKURS TOWARZYSKI
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamowicz Adrianna Brak przynależności klubowej
S
Brak
2. Antczak Julia MKJ Nenia w Pasłęku
2002 (MJ.)
3. Banaszczyk Natalia Ośrodek jeździecki Weklice
2007 (JM.)
Brak
4. Belzyt Radosław brak
S
O064785
5. Białobrzeska Ola Stajnia ząbrowiec
2009 (JM.)
Brak
6. Boleska Blanka Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O064363
7. Byszewska Wiktoria Stajnia Wilkowo
2007 (JM.)
brak
8. Chrzanowski Julian Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O056097
9. Cytrycka Hanna Rancho Łęcze
2009 (JM.)
Brak
10. Dejewski Arkadiusz Stowarzyszenie Jeździeckie Dargon
S
Brak
11. Dłuszczakowska Nikola Rancho Łęcze
2004 (J.)
Brqk
12. Dołęga Katarzyna JKS OLSZA
brak
13. Dudek Jan Stajnia Kwietnik
2014 (Mł.)
brak
14. Dulęba Natalia brak
2008 (JM.)
brak
15. Ertmańska Zuzanna Rancho Łęcze
2003 (MJ.)
Brak
16. Gałka Kacper Stajnia Wilkowo
2008 (JM.)
brak
17. Grosz Katarzyna Ośrodek Jazdy Konnej Pod Wzgórzem
2009 (JM.)
Brak
18. Hryniewicz Marcelina Stowarzyszenie Jeździeckie Dargon
2010 (JM.)
O067148
Brak
19. Jabłońska Julia Stajnia Wilkowo
2009 (JM.)
brak
20. Jackowska Natalia BPK
S
O021187
21. Jop Magdalena Klub Jeździecki Champion
S
O042875
22. Jóźwiak Arkadiusz Bez Przynależności Klubowej
S
O021021
23. Kadłubowska Oliwia Ośrodek jeździecki WEKLICE
2004 (J.)
Brak
24. Kijowska Julia Stajnia Wilkowo
2006 (J.)
brak
25. Kijowska Julia BPK
2006 (J.)
O046829
26. Klasa Marcelina KJ La Scalla
2005 (J.)
O046922
27. Kozik Blanka FUNDACJA CZTEROLISTNA KONI CZYNA
2012 (Mł.)
brak
28. Kozik Julia Czterolistna-KONI-czyna
2009 (JM.)
brak
29. Kozik Livia FUNDACJA CZTEROLISTNA KONI CZYNA
2014 (Mł.)
brak
30. Kozik Natalia Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
S
O027697
31. Królik Julia MKJ Nenia
2010 (JM.)
32. Kruszewski Oliwier Brak
2013 (Mł.)
Brak
33. Kruszewski Oskar Brak
2015 (Mł.)
Brak
34. Kuć Karina Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O056109
35. Kulot Antoni Ośrodek jeździecki Weklice
2011 (Mł.)
Brak
36. Ławrukajtis Laura Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
2005 (J.)
brak
37. Mackiewicz Dominika Stowarzyszenie Zwykłe Stajnia Płoskinia
S
O048185
38. Majewska Luiza JKS Olsza
2014 (Mł.)
O068103
39. Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
2003 (MJ.)
O043964
40. Maliszewska Katarzyna Stajnia Płoskinia
2006 (J.)
O048184
41. Marchwicka Olga Ośrodek Jazdy Konnej Pod Wzgórzem
2008 (JM.)
Brak
42. Neufeld Wiktoria Brak
2014 (Mł.)
Brak
43. Olszewska Anastazja Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2018 (Mł.)
brak
44. Pastewka Anna FUNDACJA CZTEROLISTNA KONI CZYNA
2012 (Mł.)
brak
brak
45. Piątek Kornelia Stajnia Ząbrowiec
2007 (JM.)
brak
46. Pilucik Oliwia Stowarzyszenie Zwykłe Stajnia Płoskinia
2004 (J.)
brak
47. Plaskaty Weronika brak
2007 (JM.)
brak
48. Przewoźniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (J.)
O052102
49. Przybyłowska Anna OŚRODEK JEŹDZIECKI WEKLICE
2011 (Mł.)
Brak
50. Reszuta Dariusz La scalla
S
O000544
51. Sabiło Zuzanna Ośrodek jeździecki Amador Morąg
2003 (MJ.)
O051429
52. Sieszputowska Daria
53. Śliwińska Katarzyna Sportowy Klub Jeździecki Zastawno
2003 (MJ.)
O047398
54. Sparzak Julia Kuse ranczo
S
0
55. Stankiewicz Martyna Ośrodek jeździecki Weklice
2007 (JM.)
O049941
56. Szachnowska Marita Klub Jeździecki La Scalla
2007 (JM.)
brak
57. Szpara Aniela Ośrodek jeździecki Weklice
2008 (JM.)
O064793
58. Szpara Maja Ośrodek jeździecki Weklice
2008 (JM.)
O064794
59. Sztandur Tadeusz Pomorska Liga Jeździecka
S
O007042
60. Tomasik Barbara JKS OLSZA
2003 (MJ.)
O050307
61. Tomaszewicz Natasza Alicja JKS OLSZA
2003 (MJ.)
O031778
62. Trawińska Aleksandra Ośrodek Jeździecki Amador Morąg
2005 (J.)
brak
63. Wolska Zofia Ośrodek Jazdy Konnej Pod Wzgórzem
2009 (JM.)
Brak
64. Zaleska Lena Sportowy Klub Jeździecki Zastawno
2010 (JM.)
O064349
65. Zumkowska Maja Rancho Łęcze
2011 (Mł.)
Brak
66. Zumkowska Michalina Rancho Łęcze
2007 (JM.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

27

ABSYNT ŚLĄSKA POL 2008 wałach gniada/172 F: Czynel
M: Aldona
K014833 008600065808
2.

34

ARGENTO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Opar /
M: Amanita / Komplement
K017334 616009570315008
3.

9

ARIZONA KUC POL 2015 klacz srokata/kuc:131 F: NN
M: NN
brak 616999600257115
4.

73

ARQUERA ANDALUZYJSKA POL 2012 klacz kara/165 F: Xx
M: Xxc
Brak 439384474373
5.

46

ARROW SP POL 2001 wałach siwa/161 F: Rubin /
M: Akita /
brak POL009660005401
6.

59

BAHIYA HUCULSKA POL 2013 Klacz srokata/mk: F: Wariant
M: Balbinka
brak
7.

37

BAKARA POLSKI KOŃ SP POL 2015 klacz skarogniada/170 F: Prom
M: Bora
Brak 616009690086315
8.

61

BALBINKA HUCULSKA POL 2007 Klacz gniada/mk: F: P-TOSIEK
M: BAWARIA
brak
9.

35

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2007 klacz gniada/- F: Aramus / Royal Danzig
M: Błachostka / Diexieland
K013021 POL080000005933
10.

3

BLUE SKY Z JASKÓŁKI (LUŚKA) TINKER POL 2012 klacz srokata/154 F: Nn
M: Nn
Brak 616009600220305
11.

16

BRAWURA M POL 2010 klacz siwa/162 F: Audytor
M: Bawaria
K032607 616006580511410
12.

71

CAŁKA PKSP POL 2014 klacz gniada/170 F: Baharin
M: Cyranka
LKRWZJ/633/22 .
13.

25

CHACCO S OLD GER 2016 klacz siwa/167 F: chaccato
M: francesca
K031003 DE 418181080116
14.

51

CODET NN POL 2004 wałach kara/162 F: Jape ( USA)
M: Cygrafia
- POL 040000002651
15.

44

CREEVELEA MIDNIGHT GAMBLER WELSH PONY IRL 2015 wałach kasztanowata/kuc:133 F: Royalview Casanova 7379 /
M: Rose Queen / Waxwing Roseman
K033349 826046040014007
16.

29

CZADRA SP POL 2009 klacz kasztanowata/167 F: Dżahil
M: Czereśnia
K030692 616009600047708
17.

18

CZYŻYK WLKP POL 2014 Wałach siwa/176 F: Etos /
M: Czuszka /
brak 616007600219614
18.

21

DALIA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Kortes
M: Depotka
K028534 616009600162311 brak
19.

38

DALIA TRAKEN POL 2014 klacz kara/mk:154 F: Cargo
M: Delicja
Brak POL 732010079714
20.

48

DANDI WLKP POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Linton
M: Dacza
Brak 61600960091798
21.

23

DEYSSY KUC POL 2012 klacz srokata/kuc:138 F: NN
M: NN
brak 616999600278912
22.

40

EMETYTA MAŁOPOLSKA POL 2005 Klacz siwa/163 cm F: Hebab
M: Emilka
K023880 POL 006 60 01532 05
23.

36

FADO DSP GER 2014 wałach kasztanowata/160 F: Foundation
M: Isola Grande
Brak DE481810151314
24.

24

FIESTA V KUC POL 2018 klacz kara/kuc:125 F: Henryk
M: Fany
brak brak
25.

52

FLY HIGH FORTUNA HBC KWPN POL 2010 wałach siwa/167 F: Alicante HBC/ Casall
M: Bellebantha Fortuna/ Memphis
K029074 528003201004519
26.

12

FRUZIA TYP SZLACHETNY POL 2016 klacz dereszowata/kuc:143 F: NN
M: NN
. -
27.

26

GALANT KUC FELIŃSKI POL 2007 wałach skarogniada/kuc:135 F: Morał
M: Gilza
brak 013580772207
28.

20

GALANT KUC FELIŃSKI POL 2006 wałach skarogniada/kuc:135 F: Morał
M: Gilza
brak 616013580772207
29.

64

GOLDI Typ Goroncokrwisty POL 2005 Wałach siwa F: Brak
M: Brak
Brak
30.

72

GRAAL SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Almanzor L
M: Gawona
K028149 616009600129115
31.

42

GRATISKA SP POL 2017 klacz izabelowata/kuc:147 F: NN
M: NN
- -
32.

60

GUCIO HUCULSKA POL 2012 Wałach gniada/mk: F: Wariant
M: Gracja
brak
33.

56

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
K020857
34.

47

HUGO KUC WALIJSKI POL 2016 wałach siwa/kuc:126 F: Nanczo
M: Haja
Brak 616013690047016
35.

14

JOSHIKA WLKP POL 2011 klacz gniada/165 F: Nimroy /
M: Jurga /
brak 616007540046311
36.

19

KALTER SP POL 2006 wałach ciemnogniada/165 F: Horn
M: Kalia
Brak 616009610155306
37.

33

KASANDRA MŁP POL 2008 Klacz kasztanowata/168 F: Wolant /
M: Kessa / Eksponent
K028042 POL006580201408
38.

53

KATTALEYA SH Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 klacz kasztanowata/176 F: Kannan
M: Lady Blue Latour
K 033 823 056015255516415
39.

74

KOŃ F:
M:
40.

30

LOMBARD SP POL 2016 wałach kara/168 F: CottonClub
M: Letina
K031091 616 009 53 02165 16
41.

39

LUNA LOU OLD. POL 2003 klacz gniada/168 F: Con capitol
M: lascana
K034467 DE 433 330338403
42.

65

MELANIA KUC POL 2010 klacz myszata/kuc:118 F: NN
M: NN
Brak 616098200187874
43.

45

MISS TOASTIE KUC IRLANDZKI IRL 2011 klacz skarogniada/kuc:128 F: nn /
M: nn /
brak 372003006852701
44.

32

MOLIER Koń Polski Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach gniada/165 F: Corleolord L
M: Mazepa
45.

66

MR PUKETORP Kłusak Amerykański SWE 2008 wałach ciemnogniada/mk:153cm F: Sacred Spirit
M: Fancy Joy
K033386 75200211S083444
46.

11

MYSZA (NOWA ZO) KN POL 2008 klacz myszata/mk:135 F: Nokturn
M: Nówka
Brak Pol011600333208
47.

69

NAJDI KUC POL 2005 Klacz inna/kuc:145 cm F: Nazar
M: Nawodna I
brak POL 013 60 00485 05
48.

4

NARKA KN POL 2015 klacz myszata/mk:138 F: Galen
M: Dalia
Brak 616011530023615
49.

41

NELSON SP POL 2010 wałach gniada/168 F: Faktor /
M: Newada /
K021648 616007600283910
50.

31

NURIA HUCULSKA POL 2016 klacz srokata/mk:135 F: Jogurt
M: Nara
brak 616 012 53 01021 16
51.

57

PASJONATA TRAKEŃSKA POL 2015 klacz kasztanowata/164 F: Impuls
M: Pistacja II
K032068 732010080315
52.

55

PEARL NIGHT SP POL 2009 klacz siwa F: night cary
M: p-veronique
K015455 616009530093609
53.

50

PIANKA HUCULSKA POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Paw
M: Paloma
Brak 012540151704
54.

62

PIORUN TYP SZLACHETNY POL 2014 wałach siwa/157 F: NN
M: NN
K032089 616999600250414
55.

28

PRIMA SP POL 2008 klacz gniada/mk:160 F: Rytm
M: Panika
K032064 009530058408
56.

10

PROKAZ SP POL 2009 wałach gniada/176 F: DURYT
M: PROMESA
BRAK 616009530267209
57.

70

RAMBO KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:132 F: NN
M: NN
brak 616999610277810
58.

43

SURI KUC SZETLANDZKI POL 2008 klacz gniada/kuc:110 F: nn
M: nn
brak 6169996103027
59.

13

SWEET SURPRISE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz gniada/157 F: Lordanos
M: S-Landdiva
K015454 616098200081436
60.

68

SZAFIR KUC SZETLANDZKI POL 2018 wałach siwa/kuc:105 F: NN
M: NN
Brak B0116882S
61.

17

SZELLÖ NN POL 2011 klacz siwa/kuc:134 F: Nn
M: Nn
Brak HUN K QQ00148TA11
62.

54

T. LOVE WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach kasztanowata/173 F: Almanzor L
M: Tawuła
K033581 616007600223016
63.

2

TAJA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz kara/172 F: Bossier
M: Tunika
K033754 616007530188614
64.

49

TEXAS LIBERTY TINKER POL 2017 klacz srokata/kuc:145 F: Nn
M: Nn
Brak 3720030006865402
65.

58

WERDANDI TRAKEŃSKA POL 2010 klacz kasztanowata/170 F: Wezyr I
M: Walgrind
brak POL 732010061010
66.

67

XERENA TINKER GBR 2017 klacz kara/kuc:125cm F: NN
M: NN
Brak 826073001854886
67.

63

ZŁY XX POL 2017 wałach gniada/162 F: Indy champ
M: Zgoda
Brak 116POL17010068T
Rider Club
Competition
Prize
Jóźwiak Arkadiusz Bez Przynależności Klubowej
500
SUM:
500.00
Kozik Natalia Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
300
SUM:
300.00
Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
400
SUM:
400.00
Maliszewska Katarzyna Stajnia Płoskinia
300
SUM:
300.00
Przewoźniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
150
SUM:
150.00
Reszuta Dariusz La scalla
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamowicz Adrianna
Brak przynależności klubowej
FADO (36)
2022-06-18
14
2022-06-18
Antczak Julia
MKJ Nenia w Pasłęku
MOLIER (32)
2022-06-18
3
Banaszczyk Natalia
Ośrodek jeździecki Weklice
2022-06-18
8
2022-06-18
10
Belzyt Radosław
brak
ABSYNT (27)
2022-06-18
18
2022-06-18
Białobrzeska Ola
Stajnia ząbrowiec
2022-06-18
11
2022-06-18
17
Boleska Blanka
Bez Przynależności Klubowej
PIORUN (62)
2022-06-18
3
2022-06-18
5
Byszewska Wiktoria
Stajnia Wilkowo
BAHIYA (59)
2022-06-18
2022-06-18
Chrzanowski Julian
Bez Przynależności Klubowej
CZADRA (29)
2022-06-18
2
2022-06-18
7
LOMBARD (30)
2022-06-18
10
2022-06-18
11
Cytrycka Hanna
Rancho Łęcze
PIANKA (50)
2022-06-18
1
2022-06-18
9
2022-06-18
Dejewski Arkadiusz
Stowarzyszenie Jeździeckie Dargon
BAKARA (37)
2022-06-18
18
2022-06-18
18
2022-06-18
Dłuszczakowska Nikola
Rancho Łęcze
CODET (51)
2022-06-18
16
2022-06-18
22
2022-06-18
Dołęga Katarzyna
JKS OLSZA
ARROW (46)
2022-06-18
5
2022-06-18
Dudek Jan
Stajnia Kwietnik
NURIA (31)
2022-06-18
1
2022-06-18
1
2022-06-18
11
Dulęba Natalia
brak
KALTER (19)
2022-06-18
20
2022-06-18
5
Ertmańska Zuzanna
Rancho Łęcze
2022-06-18
4
2022-06-18
7
2022-06-18
2022-06-18
11
Gałka Kacper
Stajnia Wilkowo
GUCIO (60)
2022-06-18
2022-06-18
Grosz Katarzyna
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Wzgórzem
SZELLÖ (17)
2022-06-18
20
Hryniewicz Marcelina
Stowarzyszenie Jeździeckie Dargon
DALIA (38)
2022-06-18
14
2022-06-18
3
2022-06-18
1
2022-06-18
9
Jabłońska Julia
Stajnia Wilkowo
2022-06-18
21
2022-06-18
SZAFIR (68)
2022-06-18
1
2022-06-18
1
Jackowska Natalia
BPK
T. LOVE (54)
2022-06-18
19
2022-06-18
16
Jop Magdalena
Klub Jeździecki Champion
GRAAL (72)
2022-06-18
4
2022-06-18
2022-06-18
Jóźwiak Arkadiusz
Bez Przynależności Klubowej
2022-06-18
2022-06-18
1
500
Kadłubowska Oliwia
Ośrodek jeździecki WEKLICE
NARKA (4)
2022-06-18
7
2022-06-18
6
Kijowska Julia
Stajnia Wilkowo
MELANIA (65)
2022-06-18
1
2022-06-18
1
Kijowska Julia
BPK
2022-06-18
19
Kijowska Julia
Stajnia Wilkowo
XERENA (67)
2022-06-18
1
2022-06-18
1
Kozik Blanka
FUNDACJA CZTEROLISTNA KONI CZYNA
NAJDI (69)
2022-06-18
2022-06-18
1
2022-06-18
Kozik Julia
Czterolistna-KONI-czyna
EMETYTA (40)
2022-06-18
5
2022-06-18
1
Kozik Livia
FUNDACJA CZTEROLISTNA KONI CZYNA
NELSON (41)
2022-06-18
1
2022-06-18
11
Kozik Natalia
Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
NELSON (41)
2022-06-18
1
300
Królik Julia
MKJ Nenia
MOLIER (32)
2022-06-18
15
Kruszewski Oliwier
Brak
GALANT (26)
2022-06-18
1
2022-06-18
1
Kruszewski Oskar
Brak
GALANT (26)
2022-06-18
1
2022-06-18
1
Kuć Karina
Bez Przynależności Klubowej
2022-06-18
10
2022-06-18
Kulot Antoni
Ośrodek jeździecki Weklice
2022-06-18
14
2022-06-18
Ławrukajtis Laura
Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
JOSHIKA (14)
2022-06-18
2022-06-18
12
Mackiewicz Dominika
Stowarzyszenie Zwykłe Stajnia Płoskinia
ZŁY (63)
2022-06-18
2022-06-18
Majewska Luiza
JKS Olsza
2022-06-18
2022-06-18
3
2022-06-18
10
2022-06-18
Maksymiuk Katarzyna
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (35)
2022-06-18
4
2022-06-18
2
400
Maliszewska Katarzyna
Stajnia Płoskinia
DALIA (21)
2022-06-18
6
2022-06-18
3
300
Marchwicka Olga
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Wzgórzem
SZELLÖ (17)
2022-06-18
13
Neufeld Wiktoria
Brak
GALANT (26)
2022-06-18
1
2022-06-18
1
Olszewska Anastazja
Jeździecki Klub Sportowy Olsza
SURI (43)
2022-06-18
1
2022-06-18
1
Pastewka Anna
FUNDACJA CZTEROLISTNA KONI CZYNA
NAJDI (69)
2022-06-18
1
Piątek Kornelia
Stajnia Ząbrowiec
DEYSSY (23)
2022-06-18
11
2022-06-18
9
Pilucik Oliwia
Stowarzyszenie Zwykłe Stajnia Płoskinia
GOLDI (64)
2022-06-18
15
2022-06-18
Plaskaty Weronika
brak
GALANT (20)
2022-06-18
8
2022-06-18
2022-06-18
Przewoźniczuk Agata
MKJ Nenia w Pasłęku
2022-06-18
8
2022-06-18
ARGENTO (34)
2022-06-18
3
150
2022-06-18
4
Przybyłowska Anna
OŚRODEK JEŹDZIECKI WEKLICE
2022-06-18
1
2022-06-18
Reszuta Dariusz
La scalla
2022-06-18
2
200
2022-06-18
5
Sabiło Zuzanna
Ośrodek jeździecki Amador Morąg
2022-06-18
15
2022-06-18
1
Śliwińska Katarzyna
Sportowy Klub Jeździecki Zastawno
FRUZIA (12)
2022-06-18
11
2022-06-18
CAŁKA (71)
2022-06-18
16
2022-06-18
17
Sparzak Julia
Kuse ranczo
2022-06-18
14
2022-06-18
Stankiewicz Martyna
Ośrodek jeździecki Weklice
TAJA (2)
2022-06-18
17
2022-06-18
12
Szachnowska Marita
Klub Jeździecki La Scalla
2022-06-18
2022-06-18
2022-06-18
4
2022-06-18
2
Szpara Aniela
Ośrodek jeździecki Weklice
BRAWURA (16)
2022-06-18
11
2022-06-18
8
Szpara Maja
Ośrodek jeździecki Weklice
PROKAZ (10)
2022-06-18
13
2022-06-18
4
Tomasik Barbara
JKS OLSZA
RAMBO (70)
2022-06-18
2
Tomaszewicz Natasza Alicja
JKS OLSZA
ARQUERA (73)
2022-06-18
6
2022-06-18
Trawińska Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Amador Morąg
2022-06-18
9
2022-06-18
6
Wolska Zofia
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Wzgórzem
CZYŻYK (18)
2022-06-18
12
2022-06-18
Zaleska Lena
Sportowy Klub Jeździecki Zastawno
PRIMA (28)
2022-06-18
2
2022-06-18
7
Zumkowska Maja
Rancho Łęcze
HUGO (47)
2022-06-18
2022-06-18
19
2022-06-18
Zumkowska Michalina
Rancho Łęcze
DANDI (48)
2022-06-18
2022-06-18
2022-06-18
13

Number of Riders: 66

Number of Horses: 67

The sum of prizes: 1 850.00

Competition results developed by: M.Zagrodzki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062015-1, M. Zagrodzki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl