Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

FINAŁ LIGI PODLASIA W SKOKACH 2021+ ZR
Chraboły, 02-03.10.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
60 ACCEPTED 2021-09-30 21:37:43
2021-09-30 20:32:45
Lidia Fedorowicz MAJESTAT
  • 2x 1 B/BABY/Konkurs specjalny - wys. 40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 2x 6 B/BABY/Konkurs specjalny - wys.40 cm - z trafieniem w normę czasu.
59 ACCEPTED 2021-09-30 21:37:33
2021-09-30 20:29:12
Kinga Dzienis LEON
  • 1x 1 B/BABY/Konkurs specjalny - wys. 40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 2 B/LL/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 B/BABY/Konkurs specjalny - wys.40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 7 B/LL/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
58 ACCEPTED 2021-09-30 21:37:30
2021-09-30 19:43:28
Wiktoria Topór KUBUŚ
  • 1x 1 B/BABY/Konkurs specjalny - wys. 40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 2 B/LL/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 B/BABY/Konkurs specjalny - wys.40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 7 B/LL/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
57 ACCEPTED 2021-09-30 21:37:27
2021-09-30 19:36:02
Julia Kurza CANDO
  • 1x 1 B/BABY/Konkurs specjalny - wys. 40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 2 B/LL/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 B/BABY/Konkurs specjalny - wys.40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 7 B/LL/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
56 ACCEPTED 2021-09-30 21:37:25
2021-09-30 19:35:37
Julia Kurza CEMIR
  • 2x 1 B/BABY/Konkurs specjalny - wys. 40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 2x 6 B/BABY/Konkurs specjalny - wys.40 cm - z trafieniem w normę czasu.
55 ACCEPTED 2021-09-30 21:37:22
2021-09-30 19:35:05
Zuzanna Matejczyk ROSEY LINDA
  • 2x 1 B/BABY/Konkurs specjalny - wys. 40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 2x 6 B/BABY/Konkurs specjalny - wys.40 cm - z trafieniem w normę czasu.
54 ACCEPTED 2021-09-30 21:37:19
2021-09-30 17:15:09
Agnieszka Łaska DON
  • 1x 6 B/BABY/Konkurs specjalny - wys.40 cm - z trafieniem w normę czasu.
53 ACCEPTED 2021-09-30 16:43:14
2021-09-30 16:06:28
Adrianna Serafin LALA
  • 1x 2 B/LL/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 B/L/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 B/LL/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 B/L/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
52 ACCEPTED 2021-09-30 16:43:11
2021-09-30 15:47:06
Weronika Szutko EMMA
  • 1x 1 B/BABY/Konkurs specjalny - wys. 40 cm - z trafieniem w normę czasu.
51 ACCEPTED 2021-09-30 16:42:59
2021-09-30 15:46:29
Weronika Szutko BERDI
  • 1x 3 B/L/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 B/P/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 B/L/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 B/P/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
50 ACCEPTED 2021-09-30 16:42:56
2021-09-30 15:45:15
Katarzyna Stankiewicz SAK SANT NOEL J
  • 1x 2 B/LL/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 B/L/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 B/LL/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 B/L/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
49 ACCEPTED 2021-09-30 16:42:51
2021-09-30 15:44:30
Oliwia Mlenko SALMA
  • 2x 3 B/L/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 2x 8 B/L/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
48 ACCEPTED 2021-09-30 16:42:47
2021-09-30 15:44:06
Izabela Matuk SUNNY BOY
  • 1x 1 B/BABY/Konkurs specjalny - wys. 40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 2 B/LL/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 2x 7 B/LL/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
47 PRE-APPROVED 2021-09-30 16:42:43
2021-09-30 15:43:29
Vanessa Lenkiewicz FILADELFIA
  • 1x 1 B/BABY/Konkurs specjalny - wys. 40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 2 B/LL/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 B/LL/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 B/L/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
46 ACCEPTED 2021-09-30 16:42:40
2021-09-30 15:42:50
Milena Gołębiewska AISHA
  • 2x 2 B/LL/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 2x 7 B/LL/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
45 ACCEPTED 2021-09-30 16:42:38
2021-09-30 15:42:31
Natalia Drożdżewicz EMMA
  • 1x 1 B/BABY/Konkurs specjalny - wys. 40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 2x 6 B/BABY/Konkurs specjalny - wys.40 cm - z trafieniem w normę czasu.
44 ACCEPTED 2021-09-30 16:42:35
2021-09-30 15:42:13
Natalia Borysiuk ALMA
  • 1x 1 B/BABY/Konkurs specjalny - wys. 40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 2 B/LL/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 B/BABY/Konkurs specjalny - wys.40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 7 B/LL/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
43 ACCEPTED 2021-09-30 16:42:27
2021-09-30 15:41:56
Ewa Bancerek AGA
  • 2x 1 B/BABY/Konkurs specjalny - wys. 40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 2x 6 B/BABY/Konkurs specjalny - wys.40 cm - z trafieniem w normę czasu.
42 ACCEPTED 2021-09-30 14:58:28
2021-09-30 13:55:11
Julia Poznańska ELLA
  • 1x 4 B/P/Półfinał - zwykły art.238.2.1
41 ACCEPTED 2021-09-30 14:58:25
2021-09-30 12:50:23
Agnieszka Sobolewska CEARRY
  • 1x 4 B/P/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 B/N/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 B/P/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
  • 1x 10 B/N/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
40 ACCEPTED 2021-09-30 14:58:22
2021-09-30 12:49:39
Agnieszka Sobolewska ALYASKA
  • 1x 3 B/L/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 B/P/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 B/L/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 B/P/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
39 ACCEPTED 2021-09-30 14:58:18
2021-09-30 12:49:10
Agata Klentak GRANDESSA
  • 2x 1 B/BABY/Konkurs specjalny - wys. 40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 2x 6 B/BABY/Konkurs specjalny - wys.40 cm - z trafieniem w normę czasu.
38 ACCEPTED 2021-09-30 14:58:15
2021-09-30 12:44:18
Emil Mościcki CARPEDIEM
  • 1x 4 B/P/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 B/N/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 B/P/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
  • 1x 10 B/N/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
37 ACCEPTED 2021-09-30 14:58:11
2021-09-30 12:43:55
Emil Mościcki RUBINET
  • 1x 1 B/BABY/Konkurs specjalny - wys. 40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 2 B/LL/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 B/BABY/Konkurs specjalny - wys.40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 7 B/LL/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
36 ACCEPTED 2021-09-30 14:58:06
2021-09-30 12:43:20
Anita Pieczyńska HARISA
  • 2x 2 B/LL/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 2x 7 B/LL/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
35 ACCEPTED 2021-09-30 14:58:03
2021-09-30 12:42:52
Emilia Fudali TIRANA
  • 1x 2 B/LL/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 B/L/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 B/LL/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 B/L/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
34 ACCEPTED 2021-09-30 14:58:00
2021-09-30 12:42:22
Weronika Dmitruk CANDY KISS
  • 1x 3 B/L/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 B/P/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 B/L/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 B/P/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
33 ACCEPTED 2021-09-30 14:57:57
2021-09-30 12:41:55
Agata Klentak SEKWANA
  • 1x 3 B/L/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4 B/P/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 B/L/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
  • 1x 9 B/P/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
32 ACCEPTED 2021-09-30 14:57:54
2021-09-30 12:40:47
Aleksandra Grochowska FEUERFEE 15
  • 1x 1 B/BABY/Konkurs specjalny - wys. 40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 6 B/BABY/Konkurs specjalny - wys.40 cm - z trafieniem w normę czasu.
31 ACCEPTED 2021-09-30 14:57:46
2021-09-30 12:40:28
Małgorzata Stalewska FEUERFEE 15
  • 1x 1 B/BABY/Konkurs specjalny - wys. 40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 6 B/BABY/Konkurs specjalny - wys.40 cm - z trafieniem w normę czasu.
30 ACCEPTED 2021-09-30 14:57:43
2021-09-30 12:40:04
Sara Nasuta LONARETTO
  • 1x 1 B/BABY/Konkurs specjalny - wys. 40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 6 B/BABY/Konkurs specjalny - wys.40 cm - z trafieniem w normę czasu.
29 ACCEPTED 2021-09-30 14:57:41
2021-09-30 12:39:31
Oliwia Marchalewicz LONARETTO
  • 1x 1 B/BABY/Konkurs specjalny - wys. 40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 6 B/BABY/Konkurs specjalny - wys.40 cm - z trafieniem w normę czasu.
28 ACCEPTED 2021-09-30 14:57:38
2021-09-30 12:37:40
Zuzanna Tarantowicz KANTOS
  • 1x 1 B/BABY/Konkurs specjalny - wys. 40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 6 B/BABY/Konkurs specjalny - wys.40 cm - z trafieniem w normę czasu.
27 ACCEPTED 2021-09-30 14:57:35
2021-09-30 12:37:16
Kornelia Nasuto KANTOS
  • 1x 1 B/BABY/Konkurs specjalny - wys. 40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 6 B/BABY/Konkurs specjalny - wys.40 cm - z trafieniem w normę czasu.
26 ACCEPTED 2021-09-30 14:57:32
2021-09-30 12:20:07
Grażyna Słyszewska DON
  • 1x 2 B/LL/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 B/LL/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
25 ACCEPTED 2021-09-30 14:57:23
2021-09-30 12:14:38
Oliwia Dembek DIRK
  • 1x 1 B/BABY/Konkurs specjalny - wys. 40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 2 B/LL/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 B/BABY/Konkurs specjalny - wys.40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 7 B/LL/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
24 ACCEPTED 2021-09-30 14:57:20
2021-09-30 12:13:33
Anna Chocha SANILA
  • 2x 1 B/BABY/Konkurs specjalny - wys. 40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 2x 6 B/BABY/Konkurs specjalny - wys.40 cm - z trafieniem w normę czasu.
23 ACCEPTED 2021-09-30 14:57:13
2021-09-30 12:12:52
Maja Rzońca BATUTA
  • 2x 1 B/BABY/Konkurs specjalny - wys. 40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 2x 6 B/BABY/Konkurs specjalny - wys.40 cm - z trafieniem w normę czasu.
22 ACCEPTED 2021-09-30 14:57:05
2021-09-30 12:12:03
Hania Pietluszenko CEDAR
  • 1x 1 B/BABY/Konkurs specjalny - wys. 40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 2 B/LL/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 B/BABY/Konkurs specjalny - wys.40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 7 B/LL/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
21 ACCEPTED 2021-09-29 20:59:31
2021-09-29 20:57:18
Hanna Pietluszenko CEDAR
  • 1x 1 B/BABY/Konkurs specjalny - wys. 40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 2 B/LL/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 B/BABY/Konkurs specjalny - wys.40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 7 B/LL/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
20 ACCEPTED 2021-09-29 20:47:40
2021-09-29 19:50:59
Justyna Kozłowska FUKSJA
  • 1x 2 B/LL/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 B/L/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 B/LL/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 B/L/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
19 ACCEPTED 2021-09-29 20:47:34
2021-09-29 19:49:38
Izabela Sokołowska FLORES
  • 1x 2 B/LL/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 B/L/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 B/LL/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 B/L/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
18 ACCEPTED 2021-09-29 20:47:31
2021-09-29 19:34:39
Ksenia Czyżewska TORNADO
  • 1x 1 B/BABY/Konkurs specjalny - wys. 40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 2 B/LL/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 B/BABY/Konkurs specjalny - wys.40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 7 B/LL/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
17 ACCEPTED 2021-09-29 17:19:22
2021-09-29 15:51:55
Aleksandra Zalewska ENERGIE SEMILLY
  • 1x 2 B/LL/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 B/L/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 B/LL/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 B/L/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
16 ACCEPTED 2021-09-30 21:37:15
2021-09-29 09:02:07
Zosia Rynkiewicz AKWARELA
  • 1x 1 B/BABY/Konkurs specjalny - wys. 40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 2 B/LL/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 B/BABY/Konkurs specjalny - wys.40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 7 B/LL/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
15 ACCEPTED 2021-09-29 09:18:00
2021-09-29 08:43:55
Jesika Neukirch KASTHALIA
  • 1x 2 B/LL/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 B/L/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 B/LL/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 B/L/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
14 ACCEPTED 2021-09-29 09:17:56
2021-09-28 20:20:40
Filip Mieczkowski BOGDANKA
  • 1x 3 B/L/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 B/L/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
13 ACCEPTED 2021-09-29 09:17:53
2021-09-28 20:20:14
Natalia Antonowicz BOGDANKA
  • 1x 2 B/LL/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 B/LL/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
12 ACCEPTED 2021-09-29 09:17:53
2021-09-28 19:31:50
Adrianna Kuliś JANTAR
  • 1x 2 B/LL/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 B/L/Półfinał - zwykły art.238.2.1
11 ACCEPTED 2021-09-28 13:48:55
2021-09-28 10:29:29
Maurycy Gejdel ESTERA
  • 1x 1 B/BABY/Konkurs specjalny - wys. 40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 2 B/LL/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 B/BABY/Konkurs specjalny - wys.40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 7 B/LL/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
10 ACCEPTED 2021-09-28 13:48:48
2021-09-28 09:14:18
Agnieszka Rapicka JUST ICE
  • 1x 2 B/LL/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 B/L/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 B/LL/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 B/L/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
9 ACCEPTED 2021-09-28 08:02:15
2021-09-27 20:47:20
Paulina Mika HEICKO
  • 1x 1 B/BABY/Konkurs specjalny - wys. 40 cm - z trafieniem w normę czasu.
8 ACCEPTED 2021-09-28 08:02:12
2021-09-27 20:26:02
Patrycja Gąsowska HEICKO
  • 1x 2 B/LL/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6 B/BABY/Konkurs specjalny - wys.40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 7 B/LL/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
7 ACCEPTED 2021-09-28 08:02:09
2021-09-27 20:21:05
Patrycja Gąsowska BLACK BEAUTY
  • 1x 2 B/LL/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 B/L/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 B/LL/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 B/L/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
6 ACCEPTED 2021-09-28 08:02:06
2021-09-27 19:11:32
Wiktoria Gawrych ANDA
  • 1x 2 B/LL/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 B/L/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 B/LL/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 B/L/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
5 ACCEPTED 2021-09-27 18:32:08
2021-09-27 12:12:17
Wiktoria Smoleńska BONUS
  • 2x 1 B/BABY/Konkurs specjalny - wys. 40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 2x 6 B/BABY/Konkurs specjalny - wys.40 cm - z trafieniem w normę czasu.
4 ACCEPTED 2021-09-25 16:56:30
2021-09-24 16:41:15
Lena Ewko DIABOLO
  • 2x 1 B/BABY/Konkurs specjalny - wys. 40 cm - z trafieniem w normę czasu.
  • 2x 6 B/BABY/Konkurs specjalny - wys.40 cm - z trafieniem w normę czasu.
3 ACCEPTED 2021-09-25 16:56:22
2021-09-24 16:30:39
Patrycja Jakuć SKRAJAN
  • 2x 7 B/LL/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
2 ACCEPTED 2021-09-25 16:56:19
2021-09-24 16:30:13
Jakub Dąbrowski SKRAJAN
  • 2x 2 B/LL/Półfinał - zwykły art.238.2.1
1 ACCEPTED 2021-09-25 16:56:16
2021-09-24 16:22:37
Patrycja Jakuć SONIA
  • 1x 2 B/LL/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 3 B/L/Półfinał - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7 B/LL/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8 B/L/FINAŁ - zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antonowicz Natalia MKS Sprząśla
2007 (JM.)
O059497
2. Bancerek Ewa Klub Jeździecki Bik Gieniusze
2011 (Mł.)
Brak
3. Borysiuk Natalia KJ Bik Gieniusze
2004 (J.)
O056275
4. Chocha Anna Centrum Szkolenia Jezieckiego Chraboły
2008 (JM.)
brak
5. Czyżewska Ksenia CSJ Chraboły
2007 (JM.)
O056189
6. Dąbrowski Jakub Klub Jeździecki Kawalkador
S
O024556
7. Dembek Oliwia CSJ Chraboły
2006 (JM.)
O056813
8. Dmitruk Weronika KJ OSTOJA CHRABOŁY
2004 (J.)
O052816
9. Drożdżewicz Natalia Klub Jeździecki Bik Gieniusze
2008 (JM.)
Brak
10. Dzienis Kinga CSJ Chraboły
2008 (JM.)
O056812
11. Ewko Lena Klub Jeździecki Kawalkador
2005 (J.)
Brak
12. Fedorowicz Lidia CSJ Chraboły
2009 (JM.)
brak
13. Fudali Emilia KJ OSTOJA w Chrabołach
2005 (J.)
Brak
14. Gąsowska Patrycja BPK
S
Brak
15. Gawrych Wiktoria St. STAJNIA DĘBY
2007 (JM.)
O054579
16. Gejdel Maurycy Bez Przynależności Klubowej K P O
2009 (JM.)
O064580
17. Gołębiewska Milena Klub Jeździecki Bik Gieniusze
2007 (JM.)
O062223
18. Grochowska Aleksandra KJ OSTOJA CHRABOŁY
2002 (MJ.)
brak
19. Jakuć Patrycja Klub Jeździecki Kawalkador
2004 (J.)
O052194
20. Klentak Agata KJ OSTOJA w Chrabołach
2001 (MJ.)
O038398
21. Kozłowska Justyna Bez Przynależności Klubowej K P O
S
O040756
22. Kuliś Adrianna Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2007 (JM.)
O064641
Brak
23. Kurza Julia Klub Jeździecki Ostoja
2005 (J.)
Brak
24. Lenkiewicz Vanessa Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
O042030
25. Łaska Agnieszka CSJ Chraboły
S
brak
26. Marchalewicz Oliwia KJ OSTOJA CHRABOŁY
2009 (JM.)
Brak
27. Matejczyk Zuzanna Klub Jeździecki Ostoja
2006 (JM.)
Brak
28. Matuk Izabela KJ BIK
2008 (JM.)
O062225
29. Mieczkowski Filip MKS Sprząśla
2004 (J.)
O056827
30. Mika Paulina Bpk
2009 (JM.)
Brak
31. Mlenko Oliwia KJ BIK Gieniusze
2003 (J.)
O059225
32. Mościcki Emil KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O030979
33. Nasuta Sara KJ OSTOJA CHRABOŁY
2004 (J.)
Brak
34. Nasuto Kornelia KJ OSTOJA CHRABOŁY
2009 (JM.)
Brak
35. Neukirch Jesika BPK
2007 (JM.)
O054518
36. Pieczyńska Anita KJ OSTOJA CHRABOŁY
S
O030984
37. Pietluszenko Hania Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2007 (JM.)
O060587
38. Pietluszenko Hanna CSJ Chraboły
2007 (JM.)
O060587
39. Poznańska Julia BPK - PDL
2004 (J.)
O056158
40. Rapicka Agnieszka MKS Sprzasla
S
O005466
41. Rynkiewicz Zosia MKS Sprząśla
2006 (JM.)
O056267
42. Rzońca Maja CSJ Chraboły
2010 (Mł.)
-
43. Serafin Adrianna BPK
S
O008798
44. Słyszewska Grażyna CSJ CHRABOŁY
S
O052705
45. Smoleńska Wiktoria Klub Jeździecki Kawalkador
2003 (J.)
O052196
46. Sobolewska Agnieszka KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O012388
47. Sokołowska Izabela Bez Przynależności Klubowej K P O
2001 (MJ.)
O051555
48. Stalewska Małgorzata KJ OSTOJA CHRABOŁY
2003 (J.)
brak
49. Stankiewicz Katarzyna KJ Bik Gieniusze
2008 (JM.)
O064186
50. Szutko Weronika KJ BIK Gieniusze
2004 (J.)
O047420
51. Tarantowicz Zuzanna KJ OSTOJA CHRABOŁY
2006 (JM.)
brak
52. Topór Wiktoria Klub Jeździecki Ostoja
2006 (JM.)
O056274
53. Zalewska Aleksandra Ełckie TJ Hadrian
2006 (JM.)
O057563
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

37

AGA KUC SZETLANDZKI POL 2010 klacz skarogniada/kuc:104 F: NN
M: NN
brak 616999510434810
2.

40

AISHA SP POL 2005 Klacz srokata/172 F: Vermont
M: Albona
brak POL 009510162205
3.

3

AKWARELA SP POL 2009 Klacz kara/165 F: Ulisses
M: Akcja
K017473 616009510400009
4.

38

ALMA SP POL 2015 klacz srokata/165 F: Sedan
M: Aisha / Vermont
K030175 616009510327515
5.

34

ALYASKA WESTFALSKA POL 2005 klacz siwa/170 F: Attacke UA / Ars Vivendi
M: Krona
K032073 804098100073505
6.

9

ANDA MALOPOLSKA POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Emaks
M: Arenda
K031699 616 006 58 05182 11
7.

21

BATUTA TYP KUC POL 2010 klacz siwa/kuc:125 F: NN
M: NN
brak 616 999 58 06522 10
8.

45

BERDI MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/175 F: Bartnik
M: Lotka
brak 616 006 51 00352 15
9.

10

BLACK BEAUTY Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 wałach kara/175 F: Rumianek
M: Łagodna Bryza
Brak 616009510195914
10.

14

BOGDANKA WLKP POL 2012 Klacz gniada/. F: Maaik
M: Berenika
K023387 .
11.

8

BONUS WLKP POL 2015 wałach kasztanowata/168 F: Szaman
M: Belle de Nuit
5162/21 616007600014315
12.

49

CANDO HOLSZTYŃSKA GER 2000 wałach gniada/173 F: Candillo
M: Bassia
K005100 DE421000186900
13.

28

CANDY KISS OLDENBURSKA POL 2007 Klacz inna/172 F: Carenzo
M: Lotte
K012793 DE 433330743107
14.

32

CARPEDIEM Holsteiner Warmblut GER 2002 Ogier gniada/166 F: Coriano / Corrado I
M: Divola / Caletto I
K006555 DE 421000610702
15.

35

CEARRY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz gniada/160 F: Carry Son/Carry
M: Comma/Colman
K018447 616009530251009
16.

19

CEDAR SP POL 2003 wałach kara/160 F: Aktyw
M: Celine
K015945 POL 009 66 00142 03
17.

20

CEDAR SP POL 2003 wałach kara/160 F: Aktyw
M: Celina
K015945 POL 009660014203
18.

48

CEMIR Czysta Krew Arabska POL 2005 wałach siwa/162 F: NN
M: NN
Brak POL05087978966
19.

7

DIABOLO NN POL 2010 wałach gniada/165 F: NN
M: NN
Brak POL
20.

23

DIRK Plski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach gniada/172 F: Rubin
M: Dacza
K023417 POL 009 54 00689 03
21.

4

DON TYP POGRUBIONY POL 01.06.2010 wałach gniada/167 F: CORDE STAR
M: DONIA
brak 616999600112410
22.

36

ELLA BR.D POL 2006 klacz kasztanowata/165 F: NN
M: NN
K032886 826073001072864
23.

39

EMMA MAŁOPOLSKA POL 2008 klacz gniada/158 F: Fez
M: Ewita
Brak POL 006510477808
24.

16

ENERGIE SEMILLY SELLE FRANCAIS FRA 2014 klacz gniada/162 F: Herald
M: Me too de semilly, Le Tot De Semilly
K027074 25000114524131a
25.

12

ESTERA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz izabelowata/165 F: Brandon
M: Estoria
K023509 616007610039012
26.

26

FEUERFEE 15 WESTFALE POL 2004 klacz kasztanowata/165 F: Feuerblick
M: Panja
Brak DE 441410719604
27.

41

FILADELFIA TYP SZLACHETNY POL 2010 klacz gniada/165 F: NN
M: NN
K025584 61699968200910
28.

18

FLORES Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz gniada/165 F: Literat
M: Fuksja
K029726 616 009 51 02633 15
29.

2

FUKSJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 klacz gniada/164 F: Junak
M: Fanaberia
K021305 POL 009 63 00963 03
30.

33

GRANDESSA BAYER GER 2008 klacz gniada/164 F: Quality/Quinar/Quidam De Revel
M: Giana/Grannus Granit/Graphit
Brak DE 481819287608
31.

30

HARISA SP POL 2006 klacz siwa/171 F: Lancetnik
M: Hara-A
K031707 POL 009660029706
32.

11

HEICKO Pełna Krew Angielska POL 2017 wałach skarogniada/168 F: --
M: --
-- --
33.

13

JANTAR TYP SZLACHETNY POL 2009 wałach gniada/165 F: Nn
M: Nn
K032390 616999510598709
34.

1

JUST ICE WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz kara F: Icy Walker
M: Judea
K021949 POL 007 60 00438 07
35.

24

KANTOS WLKP POL 2008 wałach gniada/165 F: Santos
M: Kwerenda
brak POL 007610183608
36.

15

KASTHALIA WLKP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Likwor
M: Kasja
K017036 616007530116010
37.

50

KUBUŚ KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:138 F: NN
M: NN
K030270 616999510345416
38.

46

LALA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Lejtnant / Jarabub
M: Leukatea / Mistral
K012197
39.

51

LEON TYP SZLACHETNY POL 2001 Wałach siwa F: Model
M: Lena
brak
40.

25

LONARETTO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach gniada/168 F: Avero/Athlet Z
M: Ladalca/Larome
Brak POL 009 64 00499 03
41.

52

MAJESTAT MAŁOPOLSKA POL 2000 Wałach siwa F: Emir
M: Mantra
K006952 616006511143800
42.

47

ROSEY LINDA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:144 F: The Gold Eagle
M: Doirin Beauty
K032130 M3-37200400026568
43.

31

RUBINET Słoweński Gorącokrwisty POL 2015 wałach siwa/171 F: Russel II
M: Tequila
K032282 203010033013223
44.

44

SAK SANT NOEL J SP POL 2011 wałach gniada/165 F: Karbon
M: Santolina / Special Power
K027073 616009600281911
45.

43

SALMA SP POL 2008 Klacz gniada F: Niels
M: Smuga
K015622
46.

22

SANILA MALY KOŃ POL 2014 klacz bułana/mk:135 F: Nil
M: Shakira
K029698 616013530194014
47.

27

SEKWANA WLKP POL 2007 Klacz kara/171 F: GRAND AMOUR/Grannus
M: SORA/Susex
K015191 POL 007 52 00112 07
48.

6

SKRAJAN SP POL 2014 wałach skarogniada/168 F: Kilian 38
M: Skra
K027817 616009600233914
49.

5

SONIA TYP SZLACHETNY POL 2009 klacz ciemnogniada/166 F: NN
M: NN
K030824 616999600389809
50.

42

SUNNY BOY WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Ignam
M: Sewilla
K012025
51.

29

TIRANA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Quality Time
M: Tinta
K022533 616 009 51 03439 12
52.

17

TORNADO TYP SZLACHETNY POL 2011 wałach kara/160 F: Damon
M: Karia
K023521 616 999 51 04318 11
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antonowicz Natalia
MKS Sprząśla
2021-10-02
4
2021-10-03
3
Bancerek Ewa
Klub Jeździecki Bik Gieniusze
AGA (37)
2021-10-03
2021-10-03
Borysiuk Natalia
KJ Bik Gieniusze
ALMA (38)
2021-10-02
8
2021-10-02
11
2021-10-03
9
2021-10-03
18
Chocha Anna
Centrum Szkolenia Jezieckiego Chraboły
SANILA (22)
2021-10-02
13
2021-10-02
2021-10-03
10
2021-10-03
Czyżewska Ksenia
CSJ Chraboły
TORNADO (17)
2021-10-02
6
2021-10-02
18
2021-10-03
2
2021-10-03
8
Dąbrowski Jakub
Klub Jeździecki Kawalkador
2021-10-02
20
2021-10-02
Dembek Oliwia
CSJ Chraboły
DIRK (23)
2021-10-02
21
2021-10-02
2021-10-03
11
2021-10-03
Dmitruk Weronika
KJ OSTOJA CHRABOŁY
ESTERA (12)
2021-10-03
18
2021-10-03
2021-10-02
10
2021-10-02
5
2021-10-03
1
2021-10-03
5
Drożdżewicz Natalia
Klub Jeździecki Bik Gieniusze
EMMA (39)
2021-10-02
27
2021-10-03
2021-10-03
Dzienis Kinga
CSJ Chraboły
LEON (51)
2021-10-02
22
2021-10-02
24
2021-10-03
12
2021-10-03
Ewko Lena
Klub Jeździecki Kawalkador
2021-10-02
15
2021-10-02
2021-10-03
8
2021-10-03
Fedorowicz Lidia
CSJ Chraboły
2021-10-02
24
2021-10-02
2021-10-03
24
2021-10-03
Fudali Emilia
KJ OSTOJA w Chrabołach
TIRANA (29)
2021-10-02
12
2021-10-02
5
2021-10-03
10
2021-10-03
12
Gąsowska Patrycja
BPK
2021-10-02
7
2021-10-02
2
2021-10-03
4
2021-10-03
7
HEICKO (11)
2021-10-03
16
2021-10-02
25
2021-10-03
Gawrych Wiktoria
St. STAJNIA DĘBY
ANDA (9)
2021-10-02
17
2021-10-02
16
2021-10-03
2
2021-10-03
10
Gejdel Maurycy
Bez Przynależności Klubowej K P O
ESTERA (12)
2021-10-02
2021-10-03
2021-10-02
Gołębiewska Milena
Klub Jeździecki Bik Gieniusze
AISHA (40)
2021-10-02
9
2021-10-03
14
2021-10-03
2021-10-02
20
Grochowska Aleksandra
KJ OSTOJA CHRABOŁY
2021-10-02
17
2021-10-03
4
Jakuć Patrycja
Klub Jeździecki Kawalkador
SONIA (5)
2021-10-02
5
2021-10-02
11
2021-10-03
20
2021-10-03
13
2021-10-03
9
2021-10-03
Klentak Agata
KJ OSTOJA w Chrabołach
SEKWANA (27)
2021-10-02
1
2021-10-02
2021-10-03
2021-10-03
2021-10-02
2021-10-03
2021-10-03
Kozłowska Justyna
Bez Przynależności Klubowej K P O
FUKSJA (2)
2021-10-02
3
2021-10-02
7
2021-10-03
1
2021-10-03
6
Kuliś Adrianna
Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
JANTAR (13)
2021-10-02
8
2021-10-02
9
Kurza Julia
Klub Jeździecki Ostoja
CEMIR (48)
2021-10-02
26
2021-10-02
2021-10-03
2021-10-03
CANDO (49)
2021-10-02
9
2021-10-02
16
2021-10-03
5
2021-10-03
7
Lenkiewicz Vanessa
Bez Przynależności Klubowej
2021-10-02
5
2021-10-02
2
2021-10-03
12
2021-10-03
8
Łaska Agnieszka
CSJ Chraboły
DON (4)
2021-10-03
13
Marchalewicz Oliwia
KJ OSTOJA CHRABOŁY
2021-10-02
3
2021-10-03
6
Matejczyk Zuzanna
Klub Jeździecki Ostoja
2021-10-02
16
2021-10-02
2021-10-03
21
2021-10-03
Matuk Izabela
KJ BIK
2021-10-02
18
2021-10-02
1
2021-10-03
13
2021-10-03
Mieczkowski Filip
MKS Sprząśla
2021-10-02
8
2021-10-03
4
Mika Paulina
Bpk
HEICKO (11)
2021-10-02
Mlenko Oliwia
KJ BIK Gieniusze
SALMA (43)
2021-10-02
4
2021-10-02
2021-10-03
2
2021-10-03
Mościcki Emil
KJ OSTOJA w Chrabołach
RUBINET (31)
2021-10-02
2
2021-10-02
26
2021-10-03
20
2021-10-03
2021-10-02
2
2021-10-02
2
2021-10-03
1
2021-10-03
1
2021-10-02
Nasuta Sara
KJ OSTOJA CHRABOŁY
2021-10-02
4
2021-10-03
14
Nasuto Kornelia
KJ OSTOJA CHRABOŁY
KANTOS (24)
2021-10-02
14
2021-10-03
17
Neukirch Jesika
BPK
2021-10-02
14
2021-10-02
13
2021-10-03
5
2021-10-03
Pieczyńska Anita
KJ OSTOJA CHRABOŁY
HARISA (30)
2021-10-02
22
2021-10-02
2021-10-03
15
2021-10-03
Pietluszenko Hania
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
CEDAR (20)
2021-10-02
2021-10-02
21
2021-10-03
3
2021-10-03
17
Pietluszenko Hanna
CSJ Chraboły
CEDAR (19)
2021-10-02
2021-10-03
Poznańska Julia
BPK - PDL
ELLA (36)
2021-10-02
4
2021-10-02
3
Rapicka Agnieszka
MKS Sprzasla
2021-10-02
2021-10-02
17
2021-10-03
16
2021-10-03
11
Rynkiewicz Zosia
MKS Sprząśla
2021-10-02
19
2021-10-02
19
2021-10-03
15
2021-10-03
Rzońca Maja
CSJ Chraboły
BATUTA (21)
2021-10-02
7
2021-10-02
2021-10-03
23
2021-10-03
Serafin Adrianna
BPK
LALA (46)
2021-10-02
6
2021-10-02
15
2021-10-03
11
2021-10-03
Słyszewska Grażyna
CSJ CHRABOŁY
DON (4)
2021-10-02
25
2021-10-03
21
Smoleńska Wiktoria
Klub Jeździecki Kawalkador
BONUS (8)
2021-10-02
1
2021-10-02
2021-10-03
22
2021-10-03
Sobolewska Agnieszka
KJ OSTOJA w Chrabołach
ALYASKA (34)
2021-10-02
3
2021-10-02
6
2021-10-03
3
2021-10-03
3
CEARRY (35)
2021-10-02
1
2021-10-02
1
2021-10-03
4
2021-10-03
2
Sokołowska Izabela
Bez Przynależności Klubowej K P O
FLORES (18)
2021-10-02
15
2021-10-02
6
2021-10-03
19
2021-10-03
9
Stalewska Małgorzata
KJ OSTOJA CHRABOŁY
2021-10-02
10
2021-10-03
19
Stankiewicz Katarzyna
KJ Bik Gieniusze
2021-10-02
13
2021-10-02
14
2021-10-03
22
Szutko Weronika
KJ BIK Gieniusze
EMMA (39)
2021-10-02
23
BERDI (45)
2021-10-02
12
2021-10-02
3
2021-10-03
5
2021-10-03
2
Tarantowicz Zuzanna
KJ OSTOJA CHRABOŁY
KANTOS (24)
2021-10-02
12
2021-10-03
1
Topór Wiktoria
Klub Jeździecki Ostoja
KUBUŚ (50)
2021-10-02
11
2021-10-02
23
2021-10-03
7
2021-10-03
23
Zalewska Aleksandra
Ełckie TJ Hadrian
2021-10-02
10
2021-10-02
2021-10-03
6
2021-10-03

Number of Riders: 53

Number of Horses: 52

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Zagrodzki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062015-1, M. Zagrodzki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl