Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
54 ACCEPTED 2021-06-05 07:53:35
2021-06-04 22:53:28
Zofia Grunwald PIANKA
  • 1x 1 MINI LL/60 cm/Dokładności
53 ACCEPTED 2021-06-05 07:53:32
2021-06-04 22:50:21
Nikola Witkowska CHILLOUT
  • 1x 1 MINI LL/60 cm/Dokładności
52 ACCEPTED 2021-06-05 07:53:28
2021-06-04 22:46:28
Martyna Kruk JANTAR
  • 1x 0 MIKRO/50 cm/Dokładności
  • 2x 1 MINI LL/60 cm/Dokładności
51 ACCEPTED 2021-06-04 22:44:25
2021-06-04 22:39:06
Natalia Ramsz TEXAS
  • 1x 0 MIKRO/50 cm/Dokładności
50 PRE-APPROVED 2021-06-04 22:44:21
2021-06-04 22:37:55
Martyna Szczepańska TEXAS
  • 1x 0 MIKRO/50 cm/Dokładności
  • 1x 1 MINI LL/60 cm/Dokładności
49 ACCEPTED 2021-06-04 22:44:19
2021-06-04 22:26:55
Maja Zumkowska PIANKA
  • 1x 0 MIKRO/50 cm/Dokładności
  • 1x 1 MINI LL/60 cm/Dokładności
48 ACCEPTED 2021-06-04 22:44:17
2021-06-04 22:23:29
Michalina Zumkowska DANDI
  • 1x 0 MIKRO/50 cm/Dokładności
  • 2x 1 MINI LL/60 cm/Dokładności
47 PRE-APPROVED 2021-06-04 22:44:15
2021-06-04 22:14:56
Natalia Ramsz CHILLOUT
  • 1x 2 LL 70 cm/Sztafeta/Sztafeta para koń/jeździec + osoba na ziemi która również pokonuje przeszkody. Wynik to łączny czas sztafety.
  • 1x 3 LL 90 cm/W normę/Z trafieniem w normę czasu
46 PRE-APPROVED 2021-06-04 22:44:12
2021-06-04 22:13:51
Olga Gryciuk FATIMA
  • 1x 2 LL 70 cm/Sztafeta/Sztafeta para koń/jeździec + osoba na ziemi która również pokonuje przeszkody. Wynik to łączny czas sztafety.
  • 2x 3 LL 90 cm/W normę/Z trafieniem w normę czasu
45 ACCEPTED 2021-06-04 22:44:09
2021-06-04 22:10:57
Kamila Motyka DAMA
  • 2x 1 MINI LL/60 cm/Dokładności
44 ACCEPTED 2021-06-04 22:44:06
2021-06-04 20:49:29
Zuzanna Białek BAWARIA
  • 1x 1 MINI LL/60 cm/Dokładności
  • 1x 2 LL 70 cm/Sztafeta/Sztafeta para koń/jeździec + osoba na ziemi która również pokonuje przeszkody. Wynik to łączny czas sztafety.
43 ACCEPTED 2021-06-04 22:44:02
2021-06-04 20:42:26
Oliwia Ptak FRYTKA
  • 2x 0 MIKRO/50 cm/Dokładności
42 ACCEPTED 2021-06-04 22:43:59
2021-06-04 20:42:04
Jagoda Błaut FRYTKA
  • 1x 0 MIKRO/50 cm/Dokładności
41 ACCEPTED 2021-06-04 22:43:56
2021-06-04 20:41:14
Zofia Ulfik MILKA
  • 2x 0 MIKRO/50 cm/Dokładności
40 ACCEPTED 2021-06-04 22:43:53
2021-06-04 20:40:37
Daria Terlecka CORNEL V
  • 1x 2 LL 70 cm/Sztafeta/Sztafeta para koń/jeździec + osoba na ziemi która również pokonuje przeszkody. Wynik to łączny czas sztafety.
  • 1x 3 LL 90 cm/W normę/Z trafieniem w normę czasu
39 ACCEPTED 2021-06-04 22:43:50
2021-06-04 20:40:00
Kornelia Bieniek GALAHAD
  • 1x 2 LL 70 cm/Sztafeta/Sztafeta para koń/jeździec + osoba na ziemi która również pokonuje przeszkody. Wynik to łączny czas sztafety.
  • 1x 3 LL 90 cm/W normę/Z trafieniem w normę czasu
38 ACCEPTED 2021-06-04 16:32:50
2021-06-04 12:43:03
Pola Pietrzak PANNA MIGOTKA
  • 1x 1 MINI LL/60 cm/Dokładności
  • 1x 2 LL 70 cm/Sztafeta/Sztafeta para koń/jeździec + osoba na ziemi która również pokonuje przeszkody. Wynik to łączny czas sztafety.
37 ACCEPTED 2021-06-04 16:32:45
2021-06-04 12:42:25
Pola Pietrzak KACPEREK
  • 2x 0 MIKRO/50 cm/Dokładności
36 ACCEPTED 2021-06-04 16:32:42
2021-06-04 11:48:16
Zuzanna Zieleń NEMO
  • 2x 0 MIKRO/50 cm/Dokładności
35 ACCEPTED 2021-06-04 16:32:39
2021-06-04 11:45:50
Zuzanna Topa LESKIBARD'K
  • 2x 0 MIKRO/50 cm/Dokładności
  • 1x 1 MINI LL/60 cm/Dokładności
34 ACCEPTED 2021-06-04 16:32:36
2021-06-04 11:43:29
Zuzanna Topa ERIKA
  • 2x 0 MIKRO/50 cm/Dokładności
  • 1x 1 MINI LL/60 cm/Dokładności
33 ACCEPTED 2021-06-04 16:32:28
2021-06-04 08:52:50
Maciej Wedeł HOSTELLO
  • 1x 2 LL 70 cm/Sztafeta/Sztafeta para koń/jeździec + osoba na ziemi która również pokonuje przeszkody. Wynik to łączny czas sztafety.
  • 1x 3 LL 90 cm/W normę/Z trafieniem w normę czasu
32 ACCEPTED 2021-06-04 07:11:20
2021-06-03 22:27:56
Julia Kijowska BALBINKA
  • 1x 2 LL 70 cm/Sztafeta/Sztafeta para koń/jeździec + osoba na ziemi która również pokonuje przeszkody. Wynik to łączny czas sztafety.
31 ACCEPTED 2021-06-04 07:11:10
2021-06-03 22:26:58
Alicja Masalska GUCIO
  • 2x 1 MINI LL/60 cm/Dokładności
30 ACCEPTED 2021-06-04 07:11:04
2021-06-03 22:26:28
Kacper Gałka BAHIYA
  • 2x 1 MINI LL/60 cm/Dokładności
29 ACCEPTED 2021-06-04 07:11:01
2021-06-03 22:26:08
Nicola Kalinowska BALBINKA
  • 2x 1 MINI LL/60 cm/Dokładności
28 ACCEPTED 2021-06-04 07:10:58
2021-06-03 22:25:44
Wiktoria Byszewska SÓJKA
  • 2x 1 MINI LL/60 cm/Dokładności
27 ACCEPTED 2021-06-04 07:10:55
2021-06-03 22:25:14
Julia Kijowska MELANIA
  • 2x 0 MIKRO/50 cm/Dokładności
26 ACCEPTED 2021-06-04 07:10:47
2021-06-03 22:24:48
Julia Jabłońska HENIUŚ
  • 2x 0 MIKRO/50 cm/Dokładności
25 ACCEPTED 2021-06-03 20:49:52
2021-06-03 19:49:54
Pola Wadlewska JANKES
  • 1x 2 LL 70 cm/Sztafeta/Sztafeta para koń/jeździec + osoba na ziemi która również pokonuje przeszkody. Wynik to łączny czas sztafety.
  • 2x 3 LL 90 cm/W normę/Z trafieniem w normę czasu
24 ACCEPTED 2021-06-03 20:49:47
2021-06-03 19:49:16
Pola Wadlewska FOREST
  • 2x 1 MINI LL/60 cm/Dokładności
  • 1x 3 LL 90 cm/W normę/Z trafieniem w normę czasu
23 ACCEPTED 2021-06-03 20:49:44
2021-06-03 17:34:33
Magdalena Szczechura DAFNE
  • 2x 3 LL 90 cm/W normę/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 L 100 cm/Stylowy/Konkurs na styl jeźdźca oceniany podobnie jak konkurs licencyjny
22 ACCEPTED 2021-06-03 20:49:41
2021-06-03 17:34:04
Lena Zaleska PRIMA
  • 2x 1 MINI LL/60 cm/Dokładności
  • 1x 3 LL 90 cm/W normę/Z trafieniem w normę czasu
21 ACCEPTED 2021-06-03 20:49:37
2021-06-03 17:33:40
Katarzyna Śliwińska CORRADO BOY
  • 1x 3 LL 90 cm/W normę/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 L 100 cm/Stylowy/Konkurs na styl jeźdźca oceniany podobnie jak konkurs licencyjny
20 ACCEPTED 2021-06-03 20:49:34
2021-06-03 17:33:06
Kornelia Marcinkan NARCO
  • 1x 2 LL 70 cm/Sztafeta/Sztafeta para koń/jeździec + osoba na ziemi która również pokonuje przeszkody. Wynik to łączny czas sztafety.
  • 2x 3 LL 90 cm/W normę/Z trafieniem w normę czasu
19 ACCEPTED 2021-06-03 20:49:29
2021-06-03 17:32:41
Karina Kuć HUGO
  • 1x 0 MIKRO/50 cm/Dokładności
  • 2x 1 MINI LL/60 cm/Dokładności
18 ACCEPTED 2021-06-03 20:49:25
2021-06-03 17:32:17
Gizela Mudryk GULBE
  • 2x 0 MIKRO/50 cm/Dokładności
  • 1x 1 MINI LL/60 cm/Dokładności
17 ACCEPTED 2021-06-03 20:49:22
2021-06-03 12:07:07
Nina Tulisow LIBERKA
  • 2x 4 L 100 cm/Stylowy/Konkurs na styl jeźdźca oceniany podobnie jak konkurs licencyjny
16 ACCEPTED 2021-06-03 20:49:19
2021-06-03 12:06:36
Nina Tulisow CUDNA
  • 2x 3 LL 90 cm/W normę/Z trafieniem w normę czasu
15 ACCEPTED 2021-06-03 20:49:15
2021-06-03 11:56:28
Julia Szewczak CELESTA
  • 1x 1 MINI LL/60 cm/Dokładności
  • 1x 3 LL 90 cm/W normę/Z trafieniem w normę czasu
14 ACCEPTED 2021-06-03 20:49:13
2021-06-03 11:56:06
Aleksandra Szewczak OMEN
  • 1x 1 MINI LL/60 cm/Dokładności
  • 1x 4 L 100 cm/Stylowy/Konkurs na styl jeźdźca oceniany podobnie jak konkurs licencyjny
13 ACCEPTED 2021-06-03 20:49:11
2021-06-03 11:55:34
Oliwia Bajer MARKIZA
  • 1x 1 MINI LL/60 cm/Dokładności
  • 1x 4 L 100 cm/Stylowy/Konkurs na styl jeźdźca oceniany podobnie jak konkurs licencyjny
12 ACCEPTED 2021-06-03 20:49:06
2021-06-03 11:54:38
Aleksandra Podgórna ORGANIKA
  • 1x 1 MINI LL/60 cm/Dokładności
  • 1x 3 LL 90 cm/W normę/Z trafieniem w normę czasu
11 ACCEPTED 2021-06-03 08:31:10
2021-06-02 17:16:59
Natalia Kasza LOBELIA
  • 1x 3 LL 90 cm/W normę/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 L 100 cm/Stylowy/Konkurs na styl jeźdźca oceniany podobnie jak konkurs licencyjny
10 ACCEPTED 2021-06-03 08:31:05
2021-06-02 15:43:39
Julian Chrzanowski LOMBARD
  • 2x 1 MINI LL/60 cm/Dokładności
9 ACCEPTED 2021-06-03 08:30:58
2021-06-02 15:39:13
Julian Chrzanowski CZADRA
  • 1x 2 LL 70 cm/Sztafeta/Sztafeta para koń/jeździec + osoba na ziemi która również pokonuje przeszkody. Wynik to łączny czas sztafety.
  • 1x 3 LL 90 cm/W normę/Z trafieniem w normę czasu
8 ACCEPTED 2021-06-01 23:43:17
2021-06-01 21:00:20
Natalia Jackowska T. LOVE
  • 2x 1 MINI LL/60 cm/Dokładności
7 ACCEPTED 2021-06-01 11:57:25
2021-06-01 06:48:19
Jagoda Mekin FIGA SARA
  • 1x 0 MIKRO/50 cm/Dokładności
  • 1x 1 MINI LL/60 cm/Dokładności
6 ACCEPTED 2021-06-01 11:57:24
2021-05-31 11:10:01
Nina Sikora FOKUS
  • 1x 1 MINI LL/60 cm/Dokładności
  • 2x 3 LL 90 cm/W normę/Z trafieniem w normę czasu
5 ACCEPTED 2021-05-31 10:06:04
2021-05-30 22:28:50
Joanna Wedeł EVEREST
  • 1x 2 LL 70 cm/Sztafeta/Sztafeta para koń/jeździec + osoba na ziemi która również pokonuje przeszkody. Wynik to łączny czas sztafety.
  • 1x 4 L 100 cm/Stylowy/Konkurs na styl jeźdźca oceniany podobnie jak konkurs licencyjny
4 ACCEPTED 2021-05-28 22:52:27
2021-05-28 08:46:49
Eliza Golc CYRLI
  • 2x 1 MINI LL/60 cm/Dokładności
3 ACCEPTED 2021-05-19 09:09:03
2021-05-16 19:28:06
Grzegorz Twardowski BITYNIA
  • 1x 1 MINI LL/60 cm/Dokładności
  • 1x 3 LL 90 cm/W normę/Z trafieniem w normę czasu
2 ACCEPTED 2021-05-19 09:08:59
2021-05-16 14:13:08
Marcelina Hryniewicz LUNA LOU
  • 2x 1 MINI LL/60 cm/Dokładności
1 ACCEPTED 2021-05-12 08:34:38
2021-05-11 13:22:26
Paulina Stawiarska PATI
  • 2x 1 MINI LL/60 cm/Dokładności
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bajer Oliwia Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
2004 (J.)
O043963
2. Białek Zuzanna brak
2006 (JM.)
brak
3. Bieniek Kornelia bpk
2003 (J.)
brak
4. Błaut Jagoda Fundacja Końskie Zdrowie
2010 (Mł.)
brak
5. Byszewska Wiktoria Stajnia Wilkowo
2007 (JM.)
brak
6. Chrzanowski Julian Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O056097
7. Gałka Kacper Stajnia Wilkowo
2008 (JM.)
brak
8. Golc Eliza bpk
S
O025661
9. Grunwald Zofia Rancho Łęcze
2009 (JM.)
Brak
10. Gryciuk Olga Rancho Łęcze
2004 (J.)
Brak
11. Hryniewicz Marcelina B.P.K
2010 (Mł.)
Brak
Brak
12. Jabłońska Julia Stajnia Wilkowo
2009 (JM.)
brak
13. Jackowska Natalia BPK
S
O021187
14. Kalinowska Nicola Stajnia Wilkowo
2009 (JM.)
Brak
15. Kasza Natalia bpk
2004 (J.)
O046711
16. Kijowska Julia Stajnia Wilkowo
2006 (JM.)
brak
17. Kruk Martyna Rancho Łęcze
2004 (J.)
Brak
18. Kuć Karina SKJ Zastawno
2008 (JM.)
brak
19. Marcinkan Kornelia SKJ Zastawno
2004 (J.)
O049106
20. Masalska Alicja Stajnia Wilkowo
S
Brak
21. Mekin Jagoda Niezrzeszony
S
O044521
22. Motyka Kamila bpk
S
O021192
23. Mudryk Gizela SKJ Zastawno
2008 (JM.)
brak
24. Pietrzak Kaja MKJ NENIA Pasłęk
2005 (J.)
O034646
25. Pietrzak Pola MKJ NENIA Pasłęk
2013 (Mł.)
O061737
26. Podgórna Aleksandra Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
2006 (JM.)
brak
27. Ptak Oliwia Fundacja Końskie Zdrowie
2006 (JM.)
brak
28. Ramsz Natalia Rancho Łęcze
2004 (J.)
Brak
29. Sikora Nina KJ Arpav
S
O038516
30. Śliwińska Katarzyna SKJ Zastawno
2003 (J.)
O047398
31. Stawiarska Paulina Agro Horse
2013 (Mł.)
Brak
32. Szczechura Magdalena SKJ Zastawno
2007 (JM.)
brak
33. Szczepańska Martyna Rancho Łęcze
2013 (Mł.)
Brak
34. Szewczak Aleksandra Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
2005 (J.)
brak
35. Szewczak Julia Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
2008 (JM.)
brak
36. Terlecka Daria Fundacja Końskie Zdrowie
S
brak
37. Topa Zuzanna JKS u Robsonów
2012 (Mł.)
O057967
38. Tulisow Nina bpk
2004 (J.)
O035091
39. Twardowski Grzegorz Bertyn Piastowo
S
O055520
40. Ulfik Zofia Fundacja Końskie Zdrowie
2010 (Mł.)
brak
41. Wadlewska Pola Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
2006 (JM.)
Brak
42. Wedeł Joanna KJ Bertyn
S
O036489
43. Wedeł Maciej BPK
S
brak
44. Witkowska Nikola Rancho Łęcze
2009 (JM.)
Brak
45. Zaleska Lena SKJ Zastawno
2010 (Mł.)
brak
46. Zieleń Zuzanna JKS u Robsonów
2011 (Mł.)
O062789
47. Zumkowska Maja Rancho Łęcze
2011 (Mł.)
Brak
48. Zumkowska Michalina Rancho Łęcze
2007 (JM.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

32

BAHIYA HUCULSKA POL 2013 Klacz srokata/mk: F: Wariant
M: Balbinka
brak
2.

31

BALBINKA HUCULSKA POL 2007 Klacz gniada/mk: F: P-TOSIEK
M: BAWARIA
brak
3.

44

BAWARIA MLP POL 2006 klacz siwa/165 F: Paszkwil
M: Batalia
brak POL 006 66 03122 06
4.

5

BITYNIA WLKP POL 2008 klacz ciemnogniada/160 F: SAGANEK
M: BITWA
K026419 POL 007600433508
5.

17

CELESTA WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata/162 F: Paquito Go
M: Cybata
brak
6.

47

CHILLOUT WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Faktor
M: Czaora
K019182
7.

52

COLOR LAZAR OLD POL 2014 klacz ciemnogniada/164 F: Quinto De B / Quinar
M: Ukita / Quantum
K029317 DE433330971814
8.

41

CORNEL V SP POL 2013 wałach kara/167 F: Come Back II
M: Sunshine V
brak 208333201302711
9.

23

CORRADO BOY OLDENBURSKA POL 2003 ogier siwa/164 F: Corrado I
M: Hanessa
brak brak
10.

18

CUDNA SP POL 2015 klacz kasztanowata/167 F: Colox Cup
M: Czadra
K031249 616 009 60 00746 15
11.

7

CYRLI NN GER 2005 klacz jasnokasztanowata/kuc:145 F: Nn
M: Nn
Brak DE 467-6790076-05
12.

11

CZADRA SP POL 2009 klacz kasztanowata/167 F: Dżahil
M: Czereśnia
K030692 616009600047708
13.

25

DAFNE WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz siwa/159 F: Faktor
M: Dynastia
K029153 616007600111313
14.

45

DAMA WLKP POL 2014 klacz kasztanowata/164 F: Aramir
M: Dunia
Xxxxxxxx 616007610053214
15.

48

DANDI WLKP POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Linton
M: Dacza
Brak 61600960091798
16.

35

ERIKA NN POL 2012 klacz skarogniada/kuc:kuc:12 F: nn
M: nn
K029748 276080000181828
17.

8

EVEREST SP POL 2011 Wałach siwa F: Correro
M: Extra M
K026484
18.

46

FATIMA WLKP POL 2006 Klacz kasztanowata/165 F: Castilio
M: Fantazja
Brak POL 009 64 00646 05
19.

9

FIGA SARA KUC FELIŃSKI POL 2005 Klacz inna/mk:130 F: Kowalczyk
M: Figa
Brak 616013530231005
20.

1

FOKUS SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Dżahil
M: Fauna
K023853
21.

26

FOREST SP POL 2017 wałach gniada/168 F: Wormag Psyche
M: Fiona
0 616999610138617
22.

43

FRYTKA KUC FELIŃSKI POL 2015 klacz siwa/kuc:135 F: T.Redżi
M: Feta
brak 616098200225056
23.

40

GALAHAD ŚLĄZAK POL 2012 wałach kara/160 F: Elektor
M: Gryfia
brak 000000
24.

33

GUCIO HUCULSKA POL 2012 Wałach gniada/mk: F: Wariant
M: Gracja
brak
25.

20

GULBE KOŃ ŻMUDZKI POL 2015 klacz izabelowata/kuc:143 F: X
M: X
Brak X
26.

28

HENIUŚ KUC POL 2015 wałach kara/kuc:105 F: NN
M: NN
brak 826073001854886
27.

34

HOSTELLO SP POL 2006 Wałach gniada F: Avero
M: Hossa
brak
28.

21

HUGO KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:125 F: x
M: x
brak brak
29.

27

JANKES WLKP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Elpar
M: Judea
K008038 007530016300
30.

51

JANTAR HUCUŁ POL 2017 wałach skarogniada/kuc:135 F: Wrzos-W
M: Jawa
Brak 616012600169516
31.

38

KACPEREK KUC POL 2014 wałach srokata/kuc:105 F: NN
M: NN
32.

36

LESKIBARD'K KOŃ MAŁY POL 2016 wałach siwa/kuc:129 F: klakier
M: laurka
brak 616013530200616
33.

19

LIBERKA SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Concord
M: Loresca-J
K028350 616009530008015
34.

13

LOBELIA SP POL 2014 klacz gniada/x F: x
M: x
x x
35.

12

LOMBARD SP POL 2016 wałach kara/168 F: CottonClub
M: Letina
K031091 616 009 53 02165 16
36.

4

LUNA LOU OLD. POL 2003 klacz gniada/168 F: Con capitol
M: lascana
- DE 433 330338403
37.

15

MARKIZA SP POL 2010 klacz kasztanowata/167 F: Colox Cup old.
M: Marka
K017398 616009600107810
38.

29

MELANIA KUC POL 2010 klacz myszata/kuc:118 F: NN
M: NN
Brak 616098200187874
39.

42

MILKA KUC POL 2013 klacz kasztanowata/kuc:120 F: Atlas
M: Misia
brak 616098100008294
40.

22

NARCO WLKP POL 2015 wałach ciemnogniada/164 F: Colox Cup
M: Naomi
brak brak
41.

37

NEMO KUC POL 2015 wałach bułana/kuc:kuc:ku F: Carmana's Neptun
M: Nanibia
K028649 616013600048515
42.

16

OMEN SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Golden Boy sp
M: Oksana sp
brak POL 009 60 00551 06
43.

14

ORGANIKA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/166 F: Golden Boy
M: Oksana
Brak
44.

39

PANNA MIGOTKA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:kuc:11 F: NN
M: NN
K030437 616999520132712
45.

3

PATI KOŃ MAŁY POL 2010 klacz srokata/mk:135 F: Boryslaw
M: Plamka
Brak 616013500135110
46.

49

PIANKA HUCULSKA POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Paw
M: Paloma
Brak 012540151704
47.

24

PRIMA Polski Koń Sportowy POL 2008 klacz gniada/160 F: Rytm
M: Panika
brak brak
48.

30

SÓJKA HUCULSKA POL 2014 klacz ciemnogniada/kuc:137 F: Piano
M: Siklawa
Brak 616012590043614
49.

10

T. LOVE WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach kasztanowata/171 F: Almanzor L
M: Tawuła
Brak 616007600223016
50.

50

TEXAS TINKER POL 2017 klacz srokata/kuc:145 F: Nn
M: Nn
Brak 3720030006865402
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bajer Oliwia
Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
MARKIZA (15)
2021-06-06
1
2021-06-06
8
Białek Zuzanna
brak
BAWARIA (44)
2021-06-06
1
2021-06-06
Bieniek Kornelia
bpk
GALAHAD (40)
2021-06-06
9
2021-06-06
6
Błaut Jagoda
Fundacja Końskie Zdrowie
FRYTKA (43)
2021-06-06
1
Byszewska Wiktoria
Stajnia Wilkowo
SÓJKA (30)
2021-06-06
2021-06-06
1
Chrzanowski Julian
Bez Przynależności Klubowej
CZADRA (11)
2021-06-06
1
2021-06-06
2021-06-06
3
LOMBARD (12)
2021-06-06
1
2021-06-06
11
Gałka Kacper
Stajnia Wilkowo
BAHIYA (32)
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Golc Eliza
bpk
CYRLI (7)
2021-06-06
2021-06-06
Grunwald Zofia
Rancho Łęcze
PIANKA (49)
2021-06-06
Gryciuk Olga
Rancho Łęcze
FATIMA (46)
2021-06-06
11
2021-06-06
1
2021-06-06
Hryniewicz Marcelina
B.P.K
2021-06-06
1
2021-06-06
1
2021-06-06
8
Jabłońska Julia
Stajnia Wilkowo
HENIUŚ (28)
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Jackowska Natalia
BPK
T. LOVE (10)
2021-06-06
2021-06-06
Kalinowska Nicola
Stajnia Wilkowo
2021-06-06
2021-06-06
1
Kasza Natalia
bpk
LOBELIA (13)
2021-06-06
Kijowska Julia
Stajnia Wilkowo
MELANIA (29)
2021-06-06
23
2021-06-06
20
2021-06-06
3
Kruk Martyna
Rancho Łęcze
JANTAR (51)
2021-06-06
1
2021-06-06
25
2021-06-06
Kuć Karina
SKJ Zastawno
HUGO (21)
2021-06-06
1
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Marcinkan Kornelia
SKJ Zastawno
NARCO (22)
2021-06-06
13
2021-06-06
14
2021-06-06
Masalska Alicja
Stajnia Wilkowo
GUCIO (33)
2021-06-06
2021-06-06
Mekin Jagoda
Niezrzeszony
2021-06-06
17
2021-06-06
1
Motyka Kamila
bpk
DAMA (45)
2021-06-06
1
2021-06-06
25
Mudryk Gizela
SKJ Zastawno
GULBE (20)
2021-06-06
1
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Pietrzak Kaja
MKJ NENIA Pasłęk
2021-06-06
4
2021-06-06
4
Pietrzak Pola
MKJ NENIA Pasłęk
2021-06-06
2021-06-06
21
2021-06-06
1
2021-06-06
2
Podgórna Aleksandra
Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
2021-06-06
1
2021-06-06
8
Ptak Oliwia
Fundacja Końskie Zdrowie
FRYTKA (43)
2021-06-06
22
2021-06-06
1
Ramsz Natalia
Rancho Łęcze
2021-06-06
10
2021-06-06
7
TEXAS (50)
2021-06-06
17
Sikora Nina
KJ Arpav
FOKUS (1)
2021-06-06
1
2021-06-06
12
2021-06-06
Śliwińska Katarzyna
SKJ Zastawno
2021-06-06
15
2021-06-06
4
Stawiarska Paulina
Agro Horse
PATI (3)
2021-06-06
2021-06-06
Szczechura Magdalena
SKJ Zastawno
DAFNE (25)
2021-06-06
2021-06-06
3
2021-06-06
7
Szczepańska Martyna
Rancho Łęcze
TEXAS (50)
2021-06-06
1
2021-06-06
29
Szewczak Aleksandra
Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
OMEN (16)
2021-06-06
1
2021-06-06
8
Szewczak Julia
Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
CELESTA (17)
2021-06-06
1
2021-06-06
Terlecka Daria
Fundacja Końskie Zdrowie
2021-06-06
12
2021-06-06
9
Topa Zuzanna
JKS u Robsonów
ERIKA (35)
2021-06-06
2021-06-06
2021-06-06
30
2021-06-06
2021-06-06
1
2021-06-06
6
2021-06-06
1
Tulisow Nina
bpk
CUDNA (18)
2021-06-06
5
2021-06-06
LIBERKA (19)
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Twardowski Grzegorz
Bertyn Piastowo
2021-06-06
1
2021-06-06
2021-06-06
Ulfik Zofia
Fundacja Końskie Zdrowie
MILKA (42)
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Wadlewska Pola
Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
FOREST (26)
2021-06-06
25
2021-06-06
2021-06-06
17
2021-06-06
1
JANKES (27)
2021-06-06
5
2021-06-06
2
2021-06-06
2021-06-06
4
Wedeł Joanna
KJ Bertyn
2021-06-06
4
2021-06-06
8
Wedeł Maciej
BPK
2021-06-06
7
2021-06-06
10
Witkowska Nikola
Rancho Łęcze
2021-06-06
Zaleska Lena
SKJ Zastawno
PRIMA (24)
2021-06-06
1
2021-06-06
1
2021-06-06
13
Zieleń Zuzanna
JKS u Robsonów
NEMO (37)
2021-06-06
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Zumkowska Maja
Rancho Łęcze
PIANKA (49)
2021-06-06
1
2021-06-06
Zumkowska Michalina
Rancho Łęcze
DANDI (48)
2021-06-06
1
2021-06-06
25
2021-06-06

Number of Riders: 48

Number of Horses: 50

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Zagrodzki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062015-1, M. Zagrodzki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl