Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
48 ACCEPTED 2021-06-12 20:11:58
2021-06-12 19:55:17
Apolonia Chętnik IMPERIO
  • 1x 1/LL 70 CM/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL 80 CM/Zwłykły
47 ACCEPTED 2021-06-11 19:41:12
2021-06-11 17:01:28
Kamila Bunda CASA GRANDE Z
  • 1x 1/LL 70 CM/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL 80 CM/Zwłykły
46 ACCEPTED 2021-06-11 07:02:25
2021-06-10 20:48:36
Julian Chrzanowski CZADRA
  • 1x 2/LL 80 CM/Zwłykły
  • 1x 3 A/LICENCYJNY/Konkurs egzaminacyjny na styl
45 ACCEPTED 2021-06-11 07:02:21
2021-06-10 20:48:05
Julian Chrzanowski LOMBARD
  • 1x 1/LL 70 CM/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL 80 CM/Zwłykły
44 ACCEPTED 2021-06-11 07:02:16
2021-06-10 20:02:40
Blanka Boleska PIORUN
  • 2x 2/LL 80 CM/Zwłykły
43 ACCEPTED 2021-06-10 19:12:16
2021-06-10 17:23:44
Katarzyna Kukowska GIULIETTA-LA
  • 1x 4/P 110 CM/Zwykły
  • 1x 5/N 120 CM/Grand Prix - zwykły z rozgrywką
42 ACCEPTED 2021-06-10 17:06:01
2021-06-10 16:19:12
Witold Burzyński CHEOPS
  • 2x 5/N 120 CM/Grand Prix - zwykły z rozgrywką
41 ACCEPTED 2021-06-10 11:02:44
2021-06-10 10:38:49
Joanna Stankiewicz CAJA 23
  • 1x 2/LL 80 CM/Zwłykły
  • 1x 3 A/LICENCYJNY/Konkurs egzaminacyjny na styl
40 ACCEPTED 2021-06-10 09:15:23
2021-06-10 09:10:00
Przemysław Kalicki PUENTA
  • 1x 3/L 100 CM/Dwufazowy
39 ACCEPTED 2021-06-10 09:08:40
2021-06-10 08:59:14
Przemysław Kalicki CASARES BLUE
  • 1x 4/P 110 CM/Zwykły
  • 1x 5/N 120 CM/Grand Prix - zwykły z rozgrywką
38 ACCEPTED 2021-06-10 09:08:38
2021-06-10 08:58:50
Przemysław Kalicki CAILLOU TF
  • 1x 5/N 120 CM/Grand Prix - zwykły z rozgrywką
37 ACCEPTED 2021-06-10 13:22:10
2021-06-10 08:13:44
Hanna Załęska AISHA
  • 2x 2/LL 80 CM/Zwłykły
36 ACCEPTED 2021-06-10 08:38:09
2021-06-10 08:13:10
Agata Przewożniczuk ARGENTO
  • 1x 2/LL 80 CM/Zwłykły
  • 1x 3/L 100 CM/Dwufazowy
35 ACCEPTED 2021-06-10 08:38:07
2021-06-10 08:12:21
Katarzyna Maksymiuk BLASZKA
  • 1x 3/L 100 CM/Dwufazowy
  • 1x 4/P 110 CM/Zwykły
34 ACCEPTED 2021-06-10 08:38:04
2021-06-10 08:11:40
Anita Wrótna NORITO
  • 1x 3/L 100 CM/Dwufazowy
  • 1x 4/P 110 CM/Zwykły
33 ACCEPTED 2021-06-10 08:38:01
2021-06-10 08:09:55
Anita Wrótna PALOMA
  • 1x 4/P 110 CM/Zwykły
  • 1x 5/N 120 CM/Grand Prix - zwykły z rozgrywką
32 ACCEPTED 2021-06-10 08:38:00
2021-06-10 08:09:01
Laura Brulińska LESOLEY
  • 1x 4/P 110 CM/Zwykły
  • 1x 5/N 120 CM/Grand Prix - zwykły z rozgrywką
31 ACCEPTED 2021-06-11 19:41:06
2021-06-10 06:00:00
Aniela Szpara BRAWURA
  • 2x 2/LL 80 CM/Zwłykły
  • 1x 3 A/LICENCYJNY/Konkurs egzaminacyjny na styl
30 ACCEPTED 2021-06-11 14:32:59
2021-06-10 05:59:39
Lena Kisiel KORNETINUS G
  • 2x 3/L 100 CM/Dwufazowy
  • 1x 4/P 110 CM/Zwykły
29 PRE-APPROVED 2021-06-09 22:55:52
2021-06-09 22:39:24
Kamila Bejnar MARKIZA
  • 1x 4/P 110 CM/Zwykły
  • 1x 5/N 120 CM/Grand Prix - zwykły z rozgrywką
28 PRE-APPROVED 2021-06-09 22:55:50
2021-06-09 21:47:53
Magdalena Szczechura DAFNE
  • 1x 2/LL 80 CM/Zwłykły
  • 2x 3 A/LICENCYJNY/Konkurs egzaminacyjny na styl
27 ACCEPTED 2021-06-09 22:55:46
2021-06-09 20:12:10
Kaja Pietrzak VLADISLAV LAZAR
  • 1x 4/P 110 CM/Zwykły
  • 1x 5/N 120 CM/Grand Prix - zwykły z rozgrywką
26 ACCEPTED 2021-06-09 22:55:42
2021-06-09 20:11:56
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 4/P 110 CM/Zwykły
  • 1x 5/N 120 CM/Grand Prix - zwykły z rozgrywką
25 ACCEPTED 2021-06-09 22:55:39
2021-06-09 20:11:39
Kaja Pietrzak COLOR LAZAR
  • 1x 2/LL 80 CM/Zwłykły
  • 1x 3/L 100 CM/Dwufazowy
24 ACCEPTED 2021-06-09 18:43:37
2021-06-09 17:52:28
Nina Tulisow RALFIE
  • 1x 4/P 110 CM/Zwykły
  • 1x 5/N 120 CM/Grand Prix - zwykły z rozgrywką
23 ACCEPTED 2021-06-09 18:43:31
2021-06-09 17:52:06
Nina Tulisow LIBERKA
  • 1x 3/L 100 CM/Dwufazowy
  • 1x 4/P 110 CM/Zwykły
22 ACCEPTED 2021-06-09 17:44:44
2021-06-09 17:43:17
Emilia Szmydt DARLING
  • 2x 3/L 100 CM/Dwufazowy
21 ACCEPTED 2021-06-09 16:48:53
2021-06-09 13:07:07
Aleksandra Hubacz WERDANDI
  • 1x 2/LL 80 CM/Zwłykły
  • 1x 3/L 100 CM/Dwufazowy
20 ACCEPTED 2021-06-09 11:49:32
2021-06-09 10:46:48
Wiktoria Szypiło EUFORIA
  • 2x 1/LL 70 CM/Z trafieniem w normę czasu
19 ACCEPTED 2021-06-09 10:44:18
2021-06-09 10:40:13
Maja Pawluczuk NALTENDER
  • 2x 1/LL 70 CM/Z trafieniem w normę czasu
18 ACCEPTED 2021-06-09 10:44:12
2021-06-09 10:35:19
Maja Pawluczuk ALBALUNA
  • 2x 2/LL 80 CM/Zwłykły
17 ACCEPTED 2021-06-09 10:44:08
2021-06-09 10:31:39
Marek Pawluczuk KAWAVANTOS
  • 1x 4/P 110 CM/Zwykły
  • 1x 5/N 120 CM/Grand Prix - zwykły z rozgrywką
16 ACCEPTED 2021-06-09 10:44:02
2021-06-09 10:30:42
Marek Pawluczuk CATHERINA V
  • 2x 3/L 100 CM/Dwufazowy
15 ACCEPTED 2021-06-09 10:43:33
2021-06-09 10:30:02
Kamila Pleskacz ARAMIS KP
  • 1x 2/LL 80 CM/Zwłykły
  • 1x 3/L 100 CM/Dwufazowy
14 ACCEPTED 2021-06-08 21:09:25
2021-06-08 19:52:33
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 4/P 110 CM/Zwykły
  • 1x 5/N 120 CM/Grand Prix - zwykły z rozgrywką
13 ACCEPTED 2021-06-08 21:09:17
2021-06-08 19:15:55
Marcelina Hryniewicz LUNA LOU
  • 2x 1/LL 70 CM/Z trafieniem w normę czasu
12 ACCEPTED 2021-06-08 14:56:48
2021-06-08 14:26:59
Karina Hejmej HELLO KITTY
  • 2x 2/LL 80 CM/Zwłykły
11 ACCEPTED 2021-06-08 11:35:41
2021-06-08 10:21:47
Weronika Haase TULUZA
  • 1x 2/LL 80 CM/Zwłykły
10 ACCEPTED 2021-06-08 11:35:39
2021-06-08 10:19:14
Anna Witomska TULUZA
  • 1x 2/LL 80 CM/Zwłykły
9 ACCEPTED 2021-06-08 08:30:59
2021-06-07 20:51:23
Marta Burakowska KATIE
  • 1x 2/LL 80 CM/Zwłykły
  • 1x 4/P 110 CM/Zwykły
8 ACCEPTED 2021-06-07 14:24:03
2021-06-07 13:54:35
Julia Sistermann TORONTO CVN Z
  • 1x 3/L 100 CM/Dwufazowy
  • 1x 4/P 110 CM/Zwykły
7 ACCEPTED 2021-06-07 13:48:55
2021-06-07 12:42:31
Marta Burakowska SYLWESTER
  • 1x 2/LL 80 CM/Zwłykły
  • 1x 3/L 100 CM/Dwufazowy
6 ACCEPTED 2021-06-07 13:48:50
2021-06-07 08:55:45
Oskar Lodowski NATIONS CUP
  • 1x 4/P 110 CM/Zwykły
  • 1x 5/N 120 CM/Grand Prix - zwykły z rozgrywką
5 ACCEPTED 2021-05-25 17:59:09
2021-05-24 20:12:15
Marek Wirth CEMILLA
  • 1x 4/P 110 CM/Zwykły
  • 1x 5/N 120 CM/Grand Prix - zwykły z rozgrywką
4 ACCEPTED 2021-05-22 10:12:30
2021-05-20 15:53:41
Sylwia Babińska TOSSUP
  • 1x 1/LL 70 CM/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L 100 CM/Dwufazowy
3 ACCEPTED 2021-05-19 09:08:25
2021-05-18 20:53:09
Grażyna Suchecka HEWELIUSZ
  • 2x 2/LL 80 CM/Zwłykły
2 ACCEPTED 2021-05-18 14:41:49
2021-05-17 12:23:42
Natalia Kasza LIBELL
  • 1x 4/P 110 CM/Zwykły
  • 1x 5/N 120 CM/Grand Prix - zwykły z rozgrywką
1 ACCEPTED 2021-05-18 14:41:43
2021-05-17 12:23:31
Natalia Kasza FLY HIGH FORTUNA HBC
  • 1x 4/P 110 CM/Zwykły
  • 1x 5/N 120 CM/Grand Prix - zwykły z rozgrywką
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Babińska Sylwia Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O008577
2. Bejnar Kamila KS AZS UWM Olsztyn
S
O020492
3. Boleska Blanka Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O064363
4. Brulińska Laura MKJ Nenia w Pasłęku
2005 (J.)
O043972
5. Bunda Kamila bpk
S
O024890
6. Burakowska Marta KS AZS UWM
S
O049339
7. Burzyński Witold SKJ Zastawno
S
O021023
8. Chętnik Apolonia Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
2007 (JM.)
brak
9. Chrzanowski Julian Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O056097
10. Haase Weronika Sopocki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
O031932
11. Hejmej Karina Stadnina Stangretka
2008 (JM.)
Brak
12. Hryniewicz Marcelina B.P.K
2010 (Mł.)
Brak
Brak
13. Hubacz Aleksandra Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
2004 (J.)
O051431
14. Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
S
O009854
15. Kasza Natalia bpk
2004 (J.)
O046711
16. Kisiel Lena Weklice
S
3991/21 B(w)
17. Kukowska Katarzyna KJ J.J. Darboven
2003 (J.)
O038594
18. Lodowski Oskar St. KJ G-Ride Team
2004 (J.)
O050349
19. Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
2003 (J.)
O043964
20. Nawrocka Krzysztofa SKJ Sokolnik
21. Pawluczuk Maja bpk
S
/
22. Pawluczuk Marek SKJ Lipnik Kadyny
S
O000482
23. Pietrzak Kaja MKJ NENIA Pasłęk
2005 (J.)
O034646
24. Przewożniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (J.)
O052102
25. Rogalewska Oliwia KJ Arpav
2000 (MJ.)
O036305
26. Sistermann Julia St. KJ G-Ride Team
2005 (J.)
O044639
27. Stankiewicz Joanna bpk
2000 (MJ.)
O043347
28. Suchecka Grażyna KJ Iskra Sztum
S
LZRWZJ/1572/21
29. Szczechura Magdalena SKJ Zastawno
2007 (JM.)
O064350
30. Szmydt Emilia SJ Sokolnik
2002 (MJ.)
O050043
31. Szpara Aniela Weklice
2008 (JM.)
Brak
32. Szypiło Wiktoria Stowarzyszenie Klub Jeździecki Lipnik Kadyny
2006 (JM.)
/
33. Tulisow Nina bpk
2004 (J.)
O035091
34. Twardowski Grzegorz Bertyn Piastowo
S
O055520
35. Wirth Marek Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
S
O020794
36. Witomska Anna Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O060030
37. Wrótna Anita MKJ Nenia w Pasłęku
S
O027688
38. Załęska Hanna MKJ Nenia w Pasłęku
2005 (J.)
O043967
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

41

AISHA WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/170 F: COLOX CUP
M: ATRAKCJA
616007600121813
2.

21

ALBALUNA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/171 F: Jurand
M: Alchemia
K030581 PL616006580606711
3.

13

ALKANTARA SP POL 2015 klacz gniada/- F: Konkret 2
M: Alabama
K031381 616009520004915
4.

18

ARAMIS KP SP HUN 2011 wałach gniada/165 F: Condor/ Cornet Obolensky
M: Amanda /Merano I-38
K021780 HUN M FR110070000
5.

40

ARGENTO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Opar /
M: Amanita / Komplement
K017334 616009570315008
6.

4

BITYNIA WLKP POL 2008 klacz ciemnogniada/160 F: SAGANEK
M: BITWA
K026419 POL 007600433508
7.

39

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada/- F: Aramus / Royal Danzig
M: Błachostka / Diexieland
K013021 POL080000005933
8.

35

BRAWURA M POL 2010 klacz siwa/162 F: Audytor
M: Bawaria
Brak 616006580511410
9.

42

CAILLOU TF WESTF GER 2006 Wałach ciemnogniada F: Cornet Obolensky /
M: Fille D'eclair / Florestan I
K020300 DE441411315206
10.

45

CAJA 23 HOLSZTYŃSKA POL 2007 klacz siwa/165 F: Corrado I
M: K-Chica
K028554 DE421000618407
11.

50

CASA GRANDE Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach gniada/170 F: Carlos DZ
M: Louisa
brak 056015Z55694115
12.

43

CASARES BLUE OLD. (OS) POL 2016 ogier siwa/167 F: Chacoon Blue mekl. / Chacco Blue
M: Casarina reń/ Cordino reń
K029471 DE418184008916
13.

19

CATHERINA V DANSKVARMBLOD DEN 2014 klacz gniada/165 F: come back II
M: ROCITA SKOVBO
K028678 ///
14.

9

CEMILLA WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz ciemnogniada/172 F: Mywill
M: Cygana
K032067 616 007 60 02552 14
15.

46

CHEOPS WLKP POL 2005 wałach kasztanowata/- F: Kołczan / Kondeusz
M: Celinka / Cyceron
K011538 POL007600131405
16.

29

COLOR LAZAR OLD POL 2014 klacz ciemnogniada/164 F: Quinto De B / Quinar
M: Ukita / Quantum
K029317 DE433330971814
17.

49

CZADRA SP POL 2009 klacz kasztanowata/167 F: Dżahil
M: Czereśnia
K030692 616009600047708
18.

32

DAFNE WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz siwa/159 F: Faktor
M: Dynastia
K029153 616007600111313
19.

26

DARLING TRAKEŃSKA POL 2014 Wałach kara/160 F: Karmel
M: Duma
K028106 POL 732 01 00796 14
20.

23

EUFORIA WLKP POL 2011 klacz ciemnogniada/165 F: .
M: .
/ /
21.

1

FIORANO SP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Caliro
M: Fiona
K031965 PL616009530188416
22.

5

FLY HIGH FORTUNA HBC KWPN NED 2010 wałach siwa/170 F: Alicante HBC / Casall
M: Bellebantha Fortuna / Memphis
K029074 528003201004519
23.

47

GIULIETTA-LA WLKP POL 2013 klacz ciemnogniada/173 F: Con Sherry / Contendro
M: Gawęda / Samba Hit I
K026195 616007610036713
24.

30

GOPLANA TYP POGRUBIONY POL 2009 klacz gniada/-168 F: Kołczan / Kondeusz
M: Gala / nn
K022919 616999600367009
25.

2

HELLO KITTY WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/165 F: Grand Master
M: Hera
Brak 616007610185213
26.

7

HEWELIUSZ MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach gniada/165 F: Huzar
M: Heroina
K030814 616006580457812
27.

52

IMPERIO TRAKEŃSKA POL 2010 Wałach gniada F: Emis
M: Impresja
brak
28.

14

KATIE WLKP POL 2006 klacz skarogniada/167 F: Oliver
M: Kreza
K010667 POL007660456006
29.

20

KAWAVANTOS KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/179 F: .
M: ,
K028505 00
30.

17

KOLUMBIA SP POL 2007 klacz ciemnogniada/165 F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
K016671 616009530291107
31.

34

KORNETINUS G SP POL 2016 wałach gniada/165 F: If du reverdy
M: Kornelia j
4470/21 A B 616009520040216
32.

36

LESOLEY SP POL 2012 Wałach gniada/xx F: Solaris / Stalypso
M: Lunia / Baldini II
K023160 616009600245012
33.

6

LIBELL NIEM. SPORT. GER 2005 klacz gniada/165 F: Lancado / Landadel
M: Landmadel / Landstreicher
K013333 DE457000154105
34.

27

LIBERKA SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Concord
M: Loresca-J
K028350 616009530008015
35.

48

LOMBARD SP POL 2016 wałach kara/168 F: CottonClub
M: Letina
K031091 616 009 53 02165 16
36.

16

LUNA LOU OLD. POL 2003 klacz gniada/168 F: Con capitol
M: lascana
- DE 433 330338403
37.

33

MARKIZA WLKP POL 2007 klacz gniada/- F: Corde Star /
M: Melisa / Midas
K015005 POL007600119307
38.

22

NALTENDER WLKP POL 2016 wałach ciemnogniada/171 F: Contender Son
M: Nalewka
/ /
39.

10

NATIONS CUP WLKP POL 2012 wałach gniada/168 F: Colox Cup /
M: Naomi /
K022899 616007600275512
40.

38

NORITO SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Marino /
M: Nauma / Vilnius
K020653 616009600112812
41.

37

PALOMA WIELKOPOLSKA POL 2005 Klacz kara F: AJBEK
M: PASJONATA
K022670
42.

3

PIORUN TYP SZLACHETNY POL 2014 wałach siwa/157 F: NN
M: NN
K032089 616999600250414
43.

44

PUENTA SP POL 2011 klacz ciemnogniada/165 F: Gluosnis
M: Penelopa
K025827 616009600235011
44.

51

Rakoczy ogier F:
M:
45.

28

RALFIE WESTF POL 2015 wałach gniada/170 F: Almanzor L /
M: Rafia / Abdullach
K028351 DE441411222815
46.

25

SARIAS GABRIELLA TRAKEŃSKA POL 2013 klacz gniada/165 F: All Inclusive
M: Spamina
brak -
47.

11

SYLWESTER SP POL 2007 wałach gniada/167 F: Wencco
M: Sisi Queen
K016140 POL009540092307
48.

12

TORONTO CVN Z Z NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Tallmann TN/Taulon
M: Vurana W/Murano
K027530 056015Z55624015
49.

8

TOSSUP DSP POL 2017 wałach skarogniada/168 F: Accuse
M: Tośka
K031964 De455559900217
50.

15

TULUZA SP POL 2007 klacz gniada/165 F: Viscount
M: Tonia
K012144 POL 009530223507
51.

31

VLADISLAV LAZAR OLD POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Quinto De B / Quinar
M: Via M / Quick Star
K026988 DE433330855415
52.

24

WERDANDI TRAKEŃSKA POL 2010 klacz kasztanowata/171 F: Wezyr I
M: Walgrind
K032071 732010061010
Rider Club
Competition
Prize
Burzyński Witold SKJ Zastawno
1000
SUM:
1000.00
Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
200
SUM:
200.00
Kasza Natalia bpk
500
400
SUM:
900.00
Kukowska Katarzyna KJ J.J. Darboven
300
SUM:
300.00
Pietrzak Kaja MKJ NENIA Pasłęk
150
SUM:
150.00
Rogalewska Oliwia KJ Arpav
500
2000
SUM:
2500.00
Sistermann Julia St. KJ G-Ride Team
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babińska Sylwia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
TOSSUP (8)
2021-06-13
2021-06-13
Bejnar Kamila
KS AZS UWM Olsztyn
MARKIZA (33)
2021-06-13
16
2021-06-13
Boleska Blanka
Bez Przynależności Klubowej
PIORUN (3)
2021-06-13
2021-06-13
Brulińska Laura
MKJ Nenia w Pasłęku
LESOLEY (36)
2021-06-13
5
2021-06-13
Bunda Kamila
bpk
2021-06-13
4
2021-06-13
12
Burakowska Marta
KS AZS UWM
2021-06-13
15
2021-06-13
4
KATIE (14)
2021-06-13
3
2021-06-13
15
Burzyński Witold
SKJ Zastawno
CHEOPS (46)
2021-06-13
2
1000
Chętnik Apolonia
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
IMPERIO (52)
2021-06-13
3
2021-06-13
7
Chrzanowski Julian
Bez Przynależności Klubowej
LOMBARD (48)
2021-06-13
6
2021-06-13
5
CZADRA (49)
2021-06-13
13
2021-06-13
3
Haase Weronika
Sopocki Klub Jeździecki
TULUZA (15)
2021-06-13
1
Hejmej Karina
Stadnina Stangretka
2021-06-13
2021-06-13
Hryniewicz Marcelina
B.P.K
2021-06-13
2
2021-06-13
Hubacz Aleksandra
Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
2021-06-13
2021-06-13
Kalicki Przemysław
KJ Bertyn Piastowo
2021-06-13
2021-06-13
9
2021-06-13
7
PUENTA (44)
2021-06-13
1
200
2021-06-13
14
Kasza Natalia
bpk
2021-06-13
7
2021-06-13
3
500
LIBELL (6)
2021-06-13
2
400
2021-06-13
Kisiel Lena
Weklice
2021-06-13
2021-06-13
6
2021-06-13
12
Kukowska Katarzyna
KJ J.J. Darboven
2021-06-13
3
300
2021-06-13
4
Lodowski Oskar
St. KJ G-Ride Team
2021-06-13
6
2021-06-13
5
Maksymiuk Katarzyna
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (39)
2021-06-13
9
2021-06-13
Nawrocka Krzysztofa
SKJ Sokolnik
Rakoczy (51)
2021-06-13
2
2021-06-13
7
Pawluczuk Maja
bpk
2021-06-13
6
2021-06-13
2021-06-13
10
2021-06-13
2021-06-13
1
2021-06-13
Pawluczuk Marek
SKJ Lipnik Kadyny
2021-06-13
4
2021-06-13
2021-06-13
Pietrzak Kaja
MKJ NENIA Pasłęk
2021-06-13
2
2021-06-13
2
150
GOPLANA (30)
2021-06-13
4
2021-06-13
2021-06-13
17
2021-06-13
6
Przewożniczuk Agata
MKJ Nenia w Pasłęku
ARGENTO (40)
2021-06-13
9
2021-06-13
Rogalewska Oliwia
KJ Arpav
2021-06-13
1
500
2021-06-13
1
2000
Sistermann Julia
St. KJ G-Ride Team
2021-06-13
3
100
2021-06-13
10
Stankiewicz Joanna
bpk
CAJA 23 (45)
2021-06-13
8
2021-06-13
1
Suchecka Grażyna
KJ Iskra Sztum
2021-06-13
14
2021-06-13
Szczechura Magdalena
SKJ Zastawno
DAFNE (32)
2021-06-13
2021-06-13
Szmydt Emilia
SJ Sokolnik
DARLING (26)
2021-06-13
5
2021-06-13
10
Szpara Aniela
Weklice
BRAWURA (35)
2021-06-13
2021-06-13
16
2021-06-13
Szypiło Wiktoria
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Lipnik Kadyny
EUFORIA (23)
2021-06-13
7
2021-06-13
Tulisow Nina
bpk
LIBERKA (27)
2021-06-13
8
2021-06-13
8
RALFIE (28)
2021-06-13
11
2021-06-13
Twardowski Grzegorz
Bertyn Piastowo
2021-06-13
5
2021-06-13
Wirth Marek
Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
2021-06-13
2021-06-13
Witomska Anna
Klub Jeździecki J.J. Darboven
TULUZA (15)
2021-06-13
11
Wrótna Anita
MKJ Nenia w Pasłęku
PALOMA (37)
2021-06-13
13
2021-06-13
NORITO (38)
2021-06-13
Załęska Hanna
MKJ Nenia w Pasłęku
AISHA (41)
2021-06-13
2021-06-13

Number of Riders: 38

Number of Horses: 52

The sum of prizes: 5 150.00

Competition results developed by: M.Zagrodzki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062015-1, M. Zagrodzki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl