Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
68 ACCEPTED 2021-07-16 13:33:11
2021-07-16 11:53:12
Pola Wadlewska JANKES
  • 2x 4 A/L LIC/NA STYL JEŹDŹCA - LICENCYJNY
67 ACCEPTED 2021-07-16 13:33:09
2021-07-16 10:43:46
Maja Zumkowska TEXAS
  • 1x 2/ZABAWOWY/Horse/pony games - 50 cm - Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
66 ACCEPTED 2021-07-16 13:33:02
2021-07-16 10:43:08
Martyna Szczepańska TEXAS
  • 1x 2/ZABAWOWY/Horse/pony games - 50 cm - Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
  • 1x 3/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
65 ACCEPTED 2021-07-16 13:32:57
2021-07-16 10:42:05
Michalina Zumkowska DANDI
  • 1x 2/ZABAWOWY/Horse/pony games - 50 cm - Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
  • 2x 3/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
64 ACCEPTED 2021-07-16 10:31:19
2021-07-16 09:49:14
Zuzanna Filipiak ROCKY
  • 1x 1/ZABAWOWY/Horse/pony games - 30 cm dokładności
  • 1x 2/ZABAWOWY/Horse/pony games - 50 cm - Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
63 ACCEPTED 2021-07-16 10:31:08
2021-07-16 09:38:15
Gabriela Tomaszewska ROCKY
  • 1x 1/ZABAWOWY/Horse/pony games - 30 cm dokładności
  • 1x 2/ZABAWOWY/Horse/pony games - 50 cm - Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
62 ACCEPTED 2021-07-16 10:31:13
2021-07-16 09:37:32
Zuzanna Tomaszewska NAJKA
  • 2x 1/ZABAWOWY/Horse/pony games - 30 cm dokładności
61 ACCEPTED 2021-07-16 09:23:06
2021-07-16 07:32:50
Natalia Kozik NELSON
  • 2x 4/LL 80 CM/ZWYKŁY
60 ACCEPTED 2021-07-16 09:23:05
2021-07-16 07:31:48
Laura Ławrukajtis JOSHIKA
  • 1x 3/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
  • 1x 4/LL 80 CM/ZWYKŁY
59 ACCEPTED 2021-07-16 09:23:02
2021-07-15 22:12:04
Julia Maliszewska PEPIS
  • 1x 1/ZABAWOWY/Horse/pony games - 30 cm dokładności
  • 1x 2/ZABAWOWY/Horse/pony games - 50 cm - Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
58 ACCEPTED 2021-07-16 09:22:58
2021-07-15 22:11:36
Julia Iwanowska DIA-BID
  • 1x 1/ZABAWOWY/Horse/pony games - 30 cm dokładności
  • 1x 2/ZABAWOWY/Horse/pony games - 50 cm - Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
57 ACCEPTED 2021-07-15 21:48:44
2021-07-15 21:47:05
Emilia Szmydt DARLING
  • 1x 5/L/ZWYKŁY
  • 1x 6/P/Z JOCKEREM
56 ACCEPTED 2021-07-15 20:45:04
2021-07-15 20:13:26
Julia Kijowska BALBINKA
  • 1x 4/LL 80 CM/ZWYKŁY
55 ACCEPTED 2021-07-15 20:45:03
2021-07-15 20:13:07
Julia Kijowska MR PUKETORP
  • 1x 3/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
  • 1x 4/LL 80 CM/ZWYKŁY
54 ACCEPTED 2021-07-15 20:45:00
2021-07-15 20:12:41
Kacper Gałka BAHIYA
  • 2x 3/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
53 ACCEPTED 2021-07-15 20:44:58
2021-07-15 20:12:19
Nicola Kalinowska BALBINKA
  • 2x 3/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
52 ACCEPTED 2021-07-15 20:44:56
2021-07-15 20:11:45
Wiktoria Byszewska SÓJKA
  • 2x 3/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
51 ACCEPTED 2021-07-15 20:44:54
2021-07-15 20:11:11
Julia Kijowska MELANIA
  • 2x 2/ZABAWOWY/Horse/pony games - 50 cm - Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
50 ACCEPTED 2021-07-15 20:44:53
2021-07-15 20:10:43
Julia Jabłońska HENIUŚ
  • 2x 2/ZABAWOWY/Horse/pony games - 50 cm - Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
49 ACCEPTED 2021-07-15 18:53:21
2021-07-15 18:44:36
Aleksandra Hubacz WERDANDI
  • 1x 4/LL 80 CM/ZWYKŁY
  • 1x 5/L/ZWYKŁY
48 ACCEPTED 2021-07-15 15:15:44
2021-07-15 13:21:08
Kornelia Marcinkan NARCO
  • 2x 4/LL 80 CM/ZWYKŁY
  • 1x 5/L/ZWYKŁY
47 ACCEPTED 2021-07-15 15:15:29
2021-07-15 13:20:06
Magdalena Szczechura DAFNE
  • 2x 4 A/L LIC/NA STYL JEŹDŹCA - LICENCYJNY
46 ACCEPTED 2021-07-15 15:15:18
2021-07-15 13:19:22
Lena Zaleska PRIMA
  • 1x 3/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
  • 2x 4/LL 80 CM/ZWYKŁY
45 ACCEPTED 2021-07-15 09:20:12
2021-07-15 08:35:45
Agata Przewożniczuk KASANDRA
  • 1x 3/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
  • 1x 4/LL 80 CM/ZWYKŁY
44 ACCEPTED 2021-07-15 09:20:11
2021-07-15 07:52:31
Grzegorz Twardowski BITYNIA
  • 1x 3/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
  • 1x 4/LL 80 CM/ZWYKŁY
43 ACCEPTED 2021-07-14 22:14:06
2021-07-14 20:19:29
Anna Lenckowska JOWISZ
  • 2x 4/LL 80 CM/ZWYKŁY
  • 2x 5/L/ZWYKŁY
42 ACCEPTED 2021-07-14 21:10:33
2021-07-14 20:16:02
Anna Lenckowska AGNESS J
  • 2x 4/LL 80 CM/ZWYKŁY
  • 2x 5/L/ZWYKŁY
41 ACCEPTED 2021-07-14 12:16:46
2021-07-14 11:34:08
Gabriela Topa PASTEL
  • 2x 0/ZABAWOWY/Horse/pony games - Trasa z różnymi przeszkoadami typu cavaletti itp. do pokonania przez parę w asyscie trenera/opiekuna.
40 ACCEPTED 2021-07-14 12:16:41
2021-07-14 11:30:37
Zuzanna Topa PASTEL
  • 1x 1/ZABAWOWY/Horse/pony games - 30 cm dokładności
  • 2x 2/ZABAWOWY/Horse/pony games - 50 cm - Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
39 ACCEPTED 2021-07-14 12:16:38
2021-07-14 11:29:54
Zuzanna Topa ERIKA
  • 1x 2/ZABAWOWY/Horse/pony games - 50 cm - Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
  • 2x 3/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
38 ACCEPTED 2021-07-14 12:16:35
2021-07-14 07:24:48
Paweł Panter LALA
  • 2x 0/ZABAWOWY/Horse/pony games - Trasa z różnymi przeszkoadami typu cavaletti itp. do pokonania przez parę w asyscie trenera/opiekuna.
37 ACCEPTED 2021-07-14 21:10:25
2021-07-14 07:22:59
Zuzanna Panter LALA
  • 2x 0/ZABAWOWY/Horse/pony games - Trasa z różnymi przeszkoadami typu cavaletti itp. do pokonania przez parę w asyscie trenera/opiekuna.
  • 2x 1/ZABAWOWY/Horse/pony games - 30 cm dokładności
36 ACCEPTED 2021-07-14 12:16:29
2021-07-13 19:42:08
Blanka Boleska PIORUN
  • 1x 4/LL 80 CM/ZWYKŁY
  • 1x 4 A/L LIC/NA STYL JEŹDŹCA - LICENCYJNY
35 ACCEPTED 2021-07-14 12:16:21
2021-07-13 19:40:47
Antonina Kaszuba PANNA MIGOTKA
  • 1x 0/ZABAWOWY/Horse/pony games - Trasa z różnymi przeszkoadami typu cavaletti itp. do pokonania przez parę w asyscie trenera/opiekuna.
34 ACCEPTED 2021-07-14 12:16:17
2021-07-13 19:36:10
Pola Pietrzak PANNA MIGOTKA
  • 1x 2/ZABAWOWY/Horse/pony games - 50 cm - Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
  • 1x 3/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
  • 1x 4/LL 80 CM/ZWYKŁY
33 ACCEPTED 2021-07-13 18:03:09
2021-07-13 17:40:50
Marcelina Hryniewicz LUNA LOU
  • 1x 3/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
  • 1x 4/LL 80 CM/ZWYKŁY
32 ACCEPTED 2021-07-13 18:03:06
2021-07-13 16:47:46
Iga Zieleń NEMO
  • 2x 0/ZABAWOWY/Horse/pony games - Trasa z różnymi przeszkoadami typu cavaletti itp. do pokonania przez parę w asyscie trenera/opiekuna.
31 ACCEPTED 2021-07-13 18:03:01
2021-07-13 16:45:57
Zuzanna Zieleń NEMO
  • 2x 1/ZABAWOWY/Horse/pony games - 30 cm dokładności
  • 2x 2/ZABAWOWY/Horse/pony games - 50 cm - Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
30 ACCEPTED 2021-07-13 18:02:58
2021-07-13 15:18:41
Julian Chrzanowski CZADRA
  • 1x 4/LL 80 CM/ZWYKŁY
  • 1x 5/L/ZWYKŁY
29 ACCEPTED 2021-07-13 09:46:52
2021-07-12 21:57:44
Natalia Banaszczyk STORM
  • 1x 2/ZABAWOWY/Horse/pony games - 50 cm - Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
28 ACCEPTED 2021-07-13 09:47:20
2021-07-12 20:14:03
Anna Witomska TULUZA
  • 1x 5/L/ZWYKŁY
27 ACCEPTED 2021-07-13 09:46:32
2021-07-12 20:12:45
Weronika Haase TULUZA
  • 1x 5/L/ZWYKŁY
26 ACCEPTED 2021-07-13 12:25:27
2021-07-12 14:04:49
Zuzanna Daniłowicz MOONCANTA
  • 2x 4 A/L LIC/NA STYL JEŹDŹCA - LICENCYJNY
25 ACCEPTED 2021-07-13 18:03:59
2021-07-12 13:05:21
Kornelia Piątek SOFIA S
  • 2x 4/LL 80 CM/ZWYKŁY
24 ACCEPTED 2021-07-13 09:44:56
2021-07-12 13:04:34
Kornelia Piątek DEYSSY
  • 1x 3/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
  • 1x 4/LL 80 CM/ZWYKŁY
23 ACCEPTED 2021-07-13 09:44:52
2021-07-12 13:04:13
Magdalena Kikoła ARIZONA
  • 2x 1/ZABAWOWY/Horse/pony games - 30 cm dokładności
22 ACCEPTED 2021-07-12 00:24:06
2021-07-11 22:10:43
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 6/P/Z JOCKEREM
  • 1x 7/N/ZWYKŁY
21 ACCEPTED 2021-07-09 14:18:57
2021-07-09 13:00:27
Roksana Reksa BAHARTA
  • 2x 4/LL 80 CM/ZWYKŁY
20 ACCEPTED 2021-07-09 09:54:01
2021-07-09 07:07:59
Flawia Kleinschmidt MYSZA (NOWA ZO)
  • 1x 0/ZABAWOWY/Horse/pony games - Trasa z różnymi przeszkoadami typu cavaletti itp. do pokonania przez parę w asyscie trenera/opiekuna.
19 ACCEPTED 2021-07-08 23:06:49
2021-07-08 17:02:22
Maksymilian Kulpiński MYSZA (NOWA ZO)
  • 2x 0/ZABAWOWY/Horse/pony games - Trasa z różnymi przeszkoadami typu cavaletti itp. do pokonania przez parę w asyscie trenera/opiekuna.
18 ACCEPTED 2021-07-09 09:54:21
2021-07-08 09:56:31
Aleksandra Kamińska PEPE
  • 1x 4 A/L LIC/NA STYL JEŹDŹCA - LICENCYJNY
17 ACCEPTED 2021-07-08 23:06:35
2021-07-08 09:56:10
Natalia Karbowska PEPE
  • 2x 4/LL 80 CM/ZWYKŁY
16 ACCEPTED 2021-07-08 23:06:24
2021-07-08 07:13:35
Dominika Obrębska BURSZTYN
  • 1x 4/LL 80 CM/ZWYKŁY
  • 1x 5/L/ZWYKŁY
15 ACCEPTED 2021-07-07 21:50:20
2021-07-07 15:52:00
Damian Jagielski FANY
  • 2x 2/ZABAWOWY/Horse/pony games - 50 cm - Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
14 ACCEPTED 2021-07-06 22:44:53
2021-07-06 22:29:31
Paula Flaga SPARTAKUS
  • 1x 3/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
  • 1x 4/LL 80 CM/ZWYKŁY
13 ACCEPTED 2021-07-06 22:23:54
2021-07-06 22:22:07
Julia Babiej SIGNORIA
  • 2x 5/L/ZWYKŁY
12 ACCEPTED 2021-07-06 22:23:53
2021-07-06 22:21:55
Julia Babiej PANDORA
  • 1x 5/L/ZWYKŁY
  • 1x 6/P/Z JOCKEREM
11 ACCEPTED 2021-07-14 22:13:35
2021-07-05 21:49:04
Jacqueline Sadowska F-MATI AZ
  • 1x 5/L/ZWYKŁY
  • 1x 6/P/Z JOCKEREM
10 ACCEPTED 2021-07-06 10:03:18
2021-07-05 21:05:54
Agata Andrukajtis IMPERATOR-Z
  • 1x 3/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
  • 1x 4/LL 80 CM/ZWYKŁY
9 ACCEPTED 2021-07-05 14:18:27
2021-07-04 12:36:36
Dominika Jankowska HURAGAN
  • 1x 3/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
  • 1x 4/LL 80 CM/ZWYKŁY
8 ACCEPTED 2021-07-01 12:17:24
2021-06-29 14:02:02
Zuzanna Kopicka WINCI
  • 1x 4/LL 80 CM/ZWYKŁY
  • 1x 5/L/ZWYKŁY
7 ACCEPTED 2021-07-01 12:17:18
2021-06-29 13:00:18
Agnieszka Michalska CZARIS
  • 1x 3/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
  • 1x 4/LL 80 CM/ZWYKŁY
6 ACCEPTED 2021-07-08 23:06:54
2021-06-28 21:08:54
Lena Kisiel KORNETINUS G
  • 1x 4/LL 80 CM/ZWYKŁY
  • 2x 5/L/ZWYKŁY
5 ACCEPTED 2021-07-08 23:06:10
2021-06-28 21:07:42
Maja Szpara NARKA
  • 1x 3/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
  • 1x 4/LL 80 CM/ZWYKŁY
4 ACCEPTED 2021-07-08 23:06:03
2021-06-28 21:07:18
Martyna Stankiewicz MYSZA (NOWA ZO)
  • 2x 2/ZABAWOWY/Horse/pony games - 50 cm - Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
3 ACCEPTED 2021-07-01 12:17:07
2021-06-28 21:06:40
Aniela Szpara BRAWURA
  • 1x 3/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
  • 1x 4/LL 80 CM/ZWYKŁY
2 ACCEPTED 2021-07-08 23:05:58
2021-06-28 21:06:18
Paulina Oberlan STORM
  • 2x 3/LL 70 CM/Z TRAFIENIEM W NORMĘ CZASU
1 ACCEPTED 2021-07-08 23:05:52
2021-06-28 21:05:49
Maja Szpara DUNKA
  • 1x 4/LL 80 CM/ZWYKŁY
  • 1x 5/L/ZWYKŁY
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andrukajtis Agata Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
S
O037986
2. Babiej Julia BPK
2005 (J.)
O038981
3. Banaszczyk Natalia Weklice
2007 (JM.)
Brak
4. Boleska Blanka Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O064363
5. Byszewska Wiktoria Stajnia Wilkowo
2007 (JM.)
brak
6. Chrzanowski Julian Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O056097
7. Daniłowicz Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
0056102
8. Filipiak Zuzanna Klub Jeździecki Bertyn
2009 (JM.)
Brak
9. Flaga Paula Pomorska Liga Jeździecka
S
O045255
10. Gałka Kacper Stajnia Wilkowo
2008 (JM.)
brak
11. Haase Weronika Sopocki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
O031932
12. Hryniewicz Marcelina B.P.K
2010 (Mł.)
Brak
Brak
13. Hubacz Aleksandra Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
2004 (J.)
O051431
14. Iwanowska Julia Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
Brak
15. Jabłońska Julia Stajnia Wilkowo
2009 (JM.)
brak
16. Jagielski Damian Kuse ranczo
S
brak
17. Jankowska Dominika Klub Jeździecki J.J. Darboven
2009 (JM.)
O061880
18. Kalinowska Nicola Stajnia Wilkowo
2009 (JM.)
Brak
19. Kamińska Aleksandra Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O048490
20. Karbowska Natalia Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
brak
21. Kaszuba Antonina KJ Kaja Czosnowo
brak
22. Kijowska Julia Stajnia Wilkowo
2006 (JM.)
brak
23. Kikoła Magdalena Stajnia Ząbrowiec
2011 (Mł.)
Brak
24. Kisiel Lena Weklice
S
3991/21 B(w)
25. Kleinschmidt Flawia Weklice
2014 (Mł.)
Brak
26. Kopcych Anna LKJ w Gałkowie
S
O011373
27. Kopicka Zuzanna Klub Jeździecki J.J. Darboven
2003 (J.)
O059282
28. Kozik Natalia Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2000 (MJ.)
O027697
29. Kulpiński Maksymilian Weklice
2015 (Mł.)
Brak
30. Lenckowska Anna PLJ
2006 (JM.)
O039471
31. Ławrukajtis Laura Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2005 (J.)
brak
32. Maliszewska Julia Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
33. Marcinkan Kornelia SKJ Zastawno
2004 (J.)
O049106
34. Michalska Agnieszka JJ Darboven
S
O059286
35. Oberlan Paulina Weklice
2007 (JM.)
Brak
36. Obrębska Dominika Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O045406
37. Panter Paweł brak
2018 (Mł.)
brak
38. Panter Zuzanna brak
2012 (Mł.)
brak
39. Piątek Kornelia Stajnia Ząbrowiec
2007 (JM.)
Brak
40. Pietrzak Pola MKJ NENIA Pasłęk
2013 (Mł.)
O061737
41. Przewożniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (J.)
O052102
42. Reksa Roksana Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
2006 (JM.)
brak
43. Sadowska Jacqueline Pomorska Liga Jeździecka
2008 (JM.)
O052587
44. Stankiewicz Martyna Weklice
2007 (JM.)
O049941
45. Szczechura Magdalena SKJ Zastawno
2007 (JM.)
O064350
46. Szczepańska Martyna Rancho Łęcze
2013 (Mł.)
Brak
47. Szmydt Emilia SJ Sokolnik
2002 (MJ.)
O050043
48. Szpara Aniela Weklice
2008 (JM.)
Brak
49. Szpara Maja Weklice
2008 (JM.)
Brak
50. Tomaszewska Gabriela Piastowo
2010 (Mł.)
brak
51. Tomaszewska Zuzanna Piastowo
2011 (Mł.)
Brak
52. Topa Gabriela JKS u Robsonów
2015 (Mł.)
brak
53. Topa Zuzanna JKS u Robsonów
2012 (Mł.)
O057967
54. Twardowski Grzegorz Bertyn Piastowo
S
O055520
55. Wadlewska Pola Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
2006 (JM.)
brak
56. Wirth Marek Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
S
O020794
57. Witomska Anna Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O060030
58. Zaleska Lena SKJ Zastawno
2010 (Mł.)
O064349
59. Zieleń Iga Bez Przynależności Klubowej
2015 (Mł.)
Brak
60. Zieleń Zuzanna JKS u Robsonów
2011 (Mł.)
O062789
61. Zumkowska Maja Rancho Łęcze
2011 (Mł.)
Brak
62. Zumkowska Michalina Rancho Łęcze
2007 (JM.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

36

AGNESS J Polski Kóń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz gniada/163 F: Neo
M: Anneke
K028927 616009600025413
2.

25

ARIZONA KUC POL 2015 Klacz srokata/kuc:130 F: NN
M: NN
Brak Brak
3.

23

BAHARTA TYP SZLACHETNY POL 2011 klacz dereszowata/165 F: Pathos
M: Bahara
brak 616999530032911
4.

49

BAHIYA HUCULSKA POL 2013 Klacz srokata/mk: F: Wariant
M: Balbinka
brak
5.

48

BALBINKA HUCULSKA POL 2007 Klacz gniada/mk: F: P-TOSIEK
M: BAWARIA
brak
6.

38

BITYNIA WLKP POL 2008 klacz ciemnogniada/160 F: SAGANEK
M: BITWA
K026419 POL 007600433508
7.

12

BRAWURA M POL 2010 klacz siwa/162 F: Audytor
M: Bawaria
Brak 616006580511410
8.

22

BURSZTYN SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Ludger
M: Barka
K032465 616007680008516
9.

44

CEMILLA WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz ciemnogniada/172 F: Mywill
M: Cygana
K032067 616 007 60 02552 14
10.

29

CZADRA SP POL 2009 klacz kasztanowata/167 F: Dżahil
M: Czereśnia
K030692 616009600047708
11.

13

CZARIS SP POL 2011 wałach gniada/179 F: Solaris
M: Chiqita
K022781 616009600268411
12.

41

DAFNE WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz siwa/159 F: Faktor
M: Dynastia
K029153 616007600111313
13.

58

DANDI WLKP POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Linton
M: Dacza
Brak 61600960091798
14.

51

DARLING TRAKEŃSKA POL 2014 Wałach kara/160 F: Karmel
M: Duma
K028106 POL 732 01 00796 14
15.

26

DEYSSY KUC POL 2013 Klacz srokata/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
Brak Brak
16.

52

DIA-BID Polski Koń Sportowy POL 1999 wałach siwa/170 F: Baby Bid
M: Diagnotta
000 990000002683
17.

1

DUNKA WLKP POL 2009 klacz gniada/168 F: Piko
M: Dratwa
Brak 616007610206309
18.

34

ERIKA NN POL 2012 klacz skarogniada/kuc:kuc:12 F: nn
M: nn
K029748 276080000181828
19.

8

F-MATI AZ HOLSZTYNSKA POL 2014 klacz skarogniada/167 F: Connor
M: R-Mati
K029995 DE421000752614
20.

20

FANY SP POL 2001 klacz gniada/mk:158 F: Pers
M: Finezja
brak POL009530078901
21.

45

HENIUŚ KUC POL 2015 wałach kara/kuc:105 F: NN
M: NN
brak 826073001854886
22.

15

HURAGAN TYP POGRUBIANY POL 2011 wałach siwa/mk:153 F: Ali
M: Hipcia
K031214 616999660840011
23.

16

IMPERATOR-Z Polski Koń Sportowy POL 2017 wałach kara/155 F: Banderas / Ulco
M: Infantka / Barros
brak 616009610075117
24.

60

JANKES WLKP POL 2000 gelding dark bay/brak F: elpar
M: judea
brak brak
25.

54

JOSHIKA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/165cm F: Nimroy
M: Jurga
brak 616007540046311
26.

37

JOWISZ SP POL 2014 wałach gniada/. F: nn
M: nn
K028926 .616 999 60 02505 14 616 999 60 02505 14
27.

39

KASANDRA MŁP POL 2008 Klacz kasztanowata/168 F: Wolant /
M: Kessa / Eksponent
K028042 POL006580201408
28.

5

KORNETINUS G SP POL 2016 wałach gniada/165 F: If du reverdy
M: Kornelia j
4470/21 A B 616009520040216
29.

11

LALA KOŃ MAŁY POL 2001 klacz inna/mk:117 F: Lotos
M: Luba
brak POL 013530026701
30.

24

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
K020737 DE431310519911
31.

31

LUNA LOU OLD. POL 2003 klacz gniada/168 F: Con capitol
M: lascana
- DE 433 330338403
32.

46

MELANIA KUC POL 2010 klacz myszata/kuc:118 F: NN
M: NN
Brak 616098200187874
33.

28

MOONCANTA SP POL 2008 klacz siwa/167 F: Cantanis
M: Moonlight II
brak -
34.

50

MR. PUKETORP Kłusak Amerykański POL 2008 wałach gniada/mk:150 F: Sacred Spirit 95-1746
M: Fancy Joy 84-1452
Brak 75200211S083444
35.

21

MYSZA (NOWA ZO) KN POL 2008 klacz myszata/mk:135 F: Nokturn
M: Nówka
Brak Pol011600333208
36.

57

NAJKA KONIK POLSKI POL 2001 klacz myszata/mk:142 F: Diament
M: Nawodna
brak 011600081101
37.

42

NARCO WLKP POL 2015 wałach ciemnogniada/164 F: Colox Cup
M: Naomi
brak brak
38.

4

NARKA KN POL 2015 klacz myszata/mk:138 F: Galen
M: Dalia
Brak 616011530023615
39.

55

NELSON WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/168 cm F: Faktor
M: Newada
K021648 616 007 60 0283910
40.

30

NEMO KUC POL 2015 wałach bułana/kuc:kuc:ku F: Carmana's Neptun
M: Nanibia
K028649 616013600048515
41.

17

PANDORA TYP POGRUBIONY POL 2014 klacz gniada/171 F: Asan
M: Paradna
K028976 616098200110501
42.

32

PANNA MIGOTKA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:kuc:11 F: NN
M: NN
K030437 616999520132712
43.

35

PASTEL TYP KUC POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:119 F: nn
M: nn
K032129 616999670109915
44.

9

PEPE SP POL 2011 Wałach bułana/161 F: -
M: -
K025971 616999520132411
45.

53

PEPIS MAŁOPOLSKA POL 2003 klacz siwa/170 F: Dansing
M: Pandora
000 006570030503
46.

33

PIORUN TYP SZLACHETNY POL 2014 wałach siwa/157 F: NN
M: NN
K032089 616999600250414
47.

40

PRIMA Polski Koń Sportowy POL 2008 klacz gniada/160 F: Rytm
M: Panika
brak brak
48.

56

ROCKY KUC SZETLANDZKI POL 2014 Wałach siwa/kuc:85 F: NN
M: NN
brak brak
49.

18

SIGNORIA SP POL 2016 klacz siwa/164 F: Castle Rock
M: Seniorita
K032066 616009600086416
50.

10

SOFIA S SP POL 2005 Klacz gniada F: Grand De La Cour
M: Stella
K017846
51.

47

SÓJKA HUCULSKA POL 2014 klacz ciemnogniada/kuc:137 F: Piano
M: Siklawa
Brak 616012590043614
52.

19

SPARTAKUS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2016 wałach gniada/175 F: Libero A
M: Santa
K032190 616 009 61 00661 16
53.

2

STORM TYP POGRUBIONY POL 2002 wałach gniada/161 F: NN
M: NN
BRAK 616999600163002
54.

59

TEXAS TINKER POL 2017 klacz srokata/kuc:145 F: Nn
M: Nn
Brak 3720030006865402
55.

27

TULUZA SP POL 2007 klacz gniada/165 F: Viscount
M: Tonia
K012144 POL 009530223507
56.

43

WERDANDI TRAKEŃSKA POL 2010 klacz kasztanowata/171 F: Wezyr I
M: Walgrind
K032071 732010061010
57.

14

WINCI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 wałach gniada/170 F: Winston
M: Wiagra
K024808 616009530285911
Rider Club
Competition
Prize
Babiej Julia BPK
100
SUM:
100.00
Haase Weronika Sopocki Klub Jeździecki
200
SUM:
200.00
Hubacz Aleksandra Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
120
SUM:
120.00
Kopcych Anna LKJ w Gałkowie
150
SUM:
150.00
Szmydt Emilia SJ Sokolnik
250
SUM:
250.00
Witomska Anna Klub Jeździecki J.J. Darboven
80
SUM:
80.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrukajtis Agata
Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
2021-07-17
19
2021-07-17
18
Babiej Julia
BPK
PANDORA (17)
2021-07-17
12
2021-07-17
3
100
2021-07-17
14
2021-07-17
Boleska Blanka
Bez Przynależności Klubowej
PIORUN (33)
2021-07-17
12
2021-07-17
5
Byszewska Wiktoria
Stajnia Wilkowo
SÓJKA (47)
2021-07-17
17
2021-07-17
Chrzanowski Julian
Bez Przynależności Klubowej
CZADRA (29)
2021-07-17
2
2021-07-17
13
Daniłowicz Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
2021-07-17
5
2021-07-17
1
Filipiak Zuzanna
Klub Jeździecki Bertyn
ROCKY (56)
2021-07-17
1
Flaga Paula
Pomorska Liga Jeździecka
2021-07-17
7
2021-07-17
22
Gałka Kacper
Stajnia Wilkowo
BAHIYA (49)
2021-07-17
2021-07-17
Haase Weronika
Sopocki Klub Jeździecki
TULUZA (27)
2021-07-17
1
200
Hryniewicz Marcelina
B.P.K
2021-07-17
3
2021-07-17
7
Hubacz Aleksandra
Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
2021-07-17
16
2021-07-17
2
120
Iwanowska Julia
Bez Przynależności Klubowej
DIA-BID (52)
2021-07-17
11
Jankowska Dominika
Klub Jeździecki J.J. Darboven
HURAGAN (15)
2021-07-17
4
2021-07-17
21
Kalinowska Nicola
Stajnia Wilkowo
2021-07-17
5
2021-07-17
Kamińska Aleksandra
Klub Jeździecki J.J. Darboven
PEPE (9)
2021-07-17
7
Karbowska Natalia
Bez Przynależności Klubowej
PEPE (9)
2021-07-17
14
Kijowska Julia
Stajnia Wilkowo
2021-07-17
8
2021-07-17
18
2021-07-17
1
Kikoła Magdalena
Stajnia Ząbrowiec
ARIZONA (25)
2021-07-17
13
2021-07-17
1
Kisiel Lena
Weklice
2021-07-17
2021-07-17
7
2021-07-17
Kopcych Anna
LKJ w Gałkowie
2021-07-17
2
150
2021-07-17
Kopicka Zuzanna
Klub Jeździecki J.J. Darboven
WINCI (14)
2021-07-17
20
2021-07-17
3
Kozik Natalia
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
NELSON (55)
2021-07-17
6
2021-07-17
Lenckowska Anna
PLJ
2021-07-17
4
2021-07-17
10
JOWISZ (37)
2021-07-17
10
2021-07-17
Ławrukajtis Laura
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
JOSHIKA (54)
2021-07-17
10
2021-07-17
17
Maliszewska Julia
Bez Przynależności Klubowej
PEPIS (53)
2021-07-17
11
Marcinkan Kornelia
SKJ Zastawno
NARCO (42)
2021-07-17
19
2021-07-17
2021-07-17
11
Michalska Agnieszka
JJ Darboven
CZARIS (13)
2021-07-17
15
2021-07-17
13
Oberlan Paulina
Weklice
STORM (2)
2021-07-17
1
2021-07-17
Obrębska Dominika
Bez Przynależności Klubowej
2021-07-17
23
2021-07-17
8
Panter Zuzanna
brak
LALA (11)
2021-07-17
1
2021-07-17
1
Piątek Kornelia
Stajnia Ząbrowiec
SOFIA S (10)
2021-07-17
9
2021-07-17
DEYSSY (26)
2021-07-17
2
2021-07-17
5
Pietrzak Pola
MKJ NENIA Pasłęk
2021-07-17
8
2021-07-17
Przewożniczuk Agata
MKJ Nenia w Pasłęku
2021-07-17
2021-07-17
Reksa Roksana
Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
BAHARTA (23)
2021-07-17
24
2021-07-17
Sadowska Jacqueline
Pomorska Liga Jeździecka
2021-07-17
Szczechura Magdalena
SKJ Zastawno
DAFNE (41)
2021-07-17
2
Szczepańska Martyna
Rancho Łęcze
TEXAS (59)
2021-07-17
20
Szmydt Emilia
SJ Sokolnik
DARLING (51)
2021-07-17
4
2021-07-17
1
250
Szpara Aniela
Weklice
BRAWURA (12)
2021-07-17
11
2021-07-17
15
Szpara Maja
Weklice
DUNKA (1)
2021-07-17
3
2021-07-17
9
NARKA (4)
2021-07-17
14
2021-07-17
11
Tomaszewska Gabriela
Piastowo
ROCKY (56)
2021-07-17
1
Tomaszewska Zuzanna
Piastowo
NAJKA (57)
2021-07-17
1
2021-07-17
1
Topa Zuzanna
JKS u Robsonów
ERIKA (34)
2021-07-17
16
2021-07-17
PASTEL (35)
2021-07-17
1
Twardowski Grzegorz
Bertyn Piastowo
BITYNIA (38)
2021-07-17
6
2021-07-17
Wadlewska Pola
Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
JANKES (60)
2021-07-17
3
2021-07-17
Wirth Marek
Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
CEMILLA (44)
2021-07-17
Witomska Anna
Klub Jeździecki J.J. Darboven
TULUZA (27)
2021-07-17
3
80
Zaleska Lena
SKJ Zastawno
PRIMA (40)
2021-07-17
13
2021-07-17
2021-07-17
Zieleń Zuzanna
JKS u Robsonów
NEMO (30)
2021-07-17
1
2021-07-17
1
2021-07-17
Zumkowska Michalina
Rancho Łęcze
DANDI (58)
2021-07-17
12
2021-07-17

Number of Riders: 62

Number of Horses: 57

The sum of prizes: 900.00

Competition results developed by: M.Zagrodzki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062015-1, M. Zagrodzki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl