Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne i Towarzyskie Pomorska Wieś
Pomorska Wieś k. Elbląga, 18-07-2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
89 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 16:57:03
2020-07-17 16:51:07
Wiktoria Szypiło TANE
  • 2x 1/MINI LL/Wysokość przeszkód do 50 cm - TOWARZYSKI - bez szeregów
88 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 16:57:00
2020-07-17 16:50:00
Wiktoria Szadach NEW JERSEY
  • 2x 1/MINI LL/Wysokość przeszkód do 50 cm - TOWARZYSKI - bez szeregów
87 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 16:56:57
2020-07-17 16:49:13
Kornelia Knap SORPRESSA A.S.
  • 2x 1/MINI LL/Wysokość przeszkód do 50 cm - TOWARZYSKI - bez szeregów
86 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 16:39:15
2020-07-17 16:34:37
Malwina Bzdręga BAROK ALEKSANDER
  • 2x 1/MINI LL/Wysokość przeszkód do 50 cm - TOWARZYSKI - bez szeregów
85 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 13:54:02
2020-07-17 13:40:06
Martyna Senska NADRA
  • 2x 1/MINI LL/Wysokość przeszkód do 50 cm - TOWARZYSKI - bez szeregów
84 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 13:30:36
2020-07-17 13:29:08
Hubert Laszecki SERDUSZKO
  • 1x 0/Zabawa Pierwszy Krok/Drągi/ Cavaletti na ziemii i na symbolicznej wysokości z możliwością asysty jak w pony games.
83 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 13:30:27
2020-07-17 13:00:07
Karolina Mazuryk NAJKA
  • 2x 1/MINI LL/Wysokość przeszkód do 50 cm - TOWARZYSKI - bez szeregów
82 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 13:30:20
2020-07-17 12:58:19
Nikola Piechota NAJKA
  • 2x 1/MINI LL/Wysokość przeszkód do 50 cm - TOWARZYSKI - bez szeregów
81 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 13:31:07
2020-07-17 12:43:01
Julia Biały KARMELOWA DAMA
  • 2x 4/L/Dwufazowy REG
  • 1x 5/P/OWST Z JOKEREM REG
80 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 12:23:16
2020-07-17 12:21:23
Zuzanna Tomaszewska WANILIA
  • 2x 0/Zabawa Pierwszy Krok/Drągi/ Cavaletti na ziemii i na symbolicznej wysokości z możliwością asysty jak w pony games.
79 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 12:23:05
2020-07-17 12:12:03
Gabriela Tomaszewska ROCKY
  • 1x 0/Zabawa Pierwszy Krok/Drągi/ Cavaletti na ziemii i na symbolicznej wysokości z możliwością asysty jak w pony games.
  • 1x 1/MINI LL/Wysokość przeszkód do 50 cm - TOWARZYSKI - bez szeregów
78 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 08:34:02
2020-07-17 07:26:30
Emilia Bylińska NAJDI
  • 1x 0/Zabawa Pierwszy Krok/Drągi/ Cavaletti na ziemii i na symbolicznej wysokości z możliwością asysty jak w pony games.
77 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 08:33:58
2020-07-17 05:39:31
Kaja Siwy NAJDI
  • 1x 0/Zabawa Pierwszy Krok/Drągi/ Cavaletti na ziemii i na symbolicznej wysokości z możliwością asysty jak w pony games.
76 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 08:33:54
2020-07-17 05:38:57
Blanka Kozik NAJDI
  • 1x 0/Zabawa Pierwszy Krok/Drągi/ Cavaletti na ziemii i na symbolicznej wysokości z możliwością asysty jak w pony games.
75 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 08:33:51
2020-07-17 05:38:07
Laura Ławrukajtis EMETYTA
  • 1x 1/MINI LL/Wysokość przeszkód do 50 cm - TOWARZYSKI - bez szeregów
  • 1x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
74 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 08:33:46
2020-07-17 05:37:23
Julia Kozik NAJDI
  • 2x 0/Zabawa Pierwszy Krok/Drągi/ Cavaletti na ziemii i na symbolicznej wysokości z możliwością asysty jak w pony games.
73 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 08:33:42
2020-07-17 05:33:44
Julia Kozik EMETYTA
  • 2x 0/Zabawa Pierwszy Krok/Drągi/ Cavaletti na ziemii i na symbolicznej wysokości z możliwością asysty jak w pony games.
72 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 08:33:39
2020-07-17 05:32:40
Natalia Kozik NELSON
  • 1x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
  • 1x 3/LL 90 cm/ZWYKŁY - TOWARZYSKI
71 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 08:33:35
2020-07-17 01:06:22
Gabrysia Jaczewska DALIA
  • 1x 0/Zabawa Pierwszy Krok/Drągi/ Cavaletti na ziemii i na symbolicznej wysokości z możliwością asysty jak w pony games.
  • 1x 1/MINI LL/Wysokość przeszkód do 50 cm - TOWARZYSKI - bez szeregów
70 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 08:33:30
2020-07-17 01:00:59
Patrycja Pilimon DAMESA
  • 1x 1/MINI LL/Wysokość przeszkód do 50 cm - TOWARZYSKI - bez szeregów
  • 1x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
69 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 08:33:17
2020-07-16 23:23:12
Olga Gryciuk FATIMA
  • 1x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
  • 2x 3/LL 90 cm/ZWYKŁY - TOWARZYSKI
68 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 08:33:13
2020-07-16 23:22:28
Paula Jeleniewska VIRGINIA BLUES
  • 1x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
  • 2x 3/LL 90 cm/ZWYKŁY - TOWARZYSKI
67 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 08:33:03
2020-07-16 23:20:41
Anna Wróblewska PERSJA
  • 1x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
  • 1x 3/LL 90 cm/ZWYKŁY - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/Dwufazowy REG
66 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 08:32:59
2020-07-16 22:46:27
Alicja Soroka IRYS
  • 1x 4/L/Dwufazowy REG
  • 1x 5/P/OWST Z JOKEREM REG
65 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 21:52:05
2020-07-16 21:06:28
Kamila Dobrołowicz VERITAS VICTIS
  • 2x 4/L/Dwufazowy REG
64 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 20:56:35
2020-07-16 20:48:04
Natalia Karolak BREK
  • 2x 1/MINI LL/Wysokość przeszkód do 50 cm - TOWARZYSKI - bez szeregów
63 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 20:56:31
2020-07-16 20:42:07
Karina Hejmej HELLO KITTY
  • 2x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
62 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 20:56:30
2020-07-16 20:40:02
Magdalena Biernacka HELLO KITTY
  • 2x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
61 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 20:56:26
2020-07-16 20:35:48
Wiktoria Wojtasz HERKULES
  • 2x 1/MINI LL/Wysokość przeszkód do 50 cm - TOWARZYSKI - bez szeregów
60 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 20:56:24
2020-07-16 19:27:47
Alicja Kazimierska PUENTA
  • 1x 3/LL 90 cm/ZWYKŁY - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/Dwufazowy REG
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 14:35:23
2020-07-16 12:57:03
Katarzyna Kukowska LEOPARD
  • 1x 4/L/Dwufazowy REG
  • 1x 5/P/OWST Z JOKEREM REG
58 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 12:48:58
2020-07-16 12:35:55
Zuzanna Ruszkowska DIARAVELL
  • 1x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
  • 2x 3/LL 90 cm/ZWYKŁY - TOWARZYSKI
57 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 12:48:57
2020-07-16 11:53:47
Agata Przewożniczuk ARGENTO
  • 1x 3/LL 90 cm/ZWYKŁY - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/Dwufazowy REG
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 12:48:49
2020-07-16 11:47:18
Magdalena Jop GRAAL
  • 2x 3/LL 90 cm/ZWYKŁY - TOWARZYSKI
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 12:48:47
2020-07-16 11:44:54
Oliwia Nowacka JEŻYNA
  • 1x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
  • 2x 3/LL 90 cm/ZWYKŁY - TOWARZYSKI
54 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 12:48:44
2020-07-16 11:33:08
Denisa Brandt SYMFONIA
  • 1x 5/P/OWST Z JOKEREM REG
  • 1x 6/N/Zwykły art 238.2.1 REG
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 12:48:41
2020-07-16 11:20:22
Karina Kuć SWEET SURPRISE
  • 1x 1/MINI LL/Wysokość przeszkód do 50 cm - TOWARZYSKI - bez szeregów
  • 2x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 12:48:38
2020-07-16 11:19:54
Katarzyna Śliwińska CARUSO
  • 1x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
  • 2x 3/LL 90 cm/ZWYKŁY - TOWARZYSKI
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 08:01:13
2020-07-15 23:29:43
Alicja Waldzińska BAHIYA
  • 2x 1/MINI LL/Wysokość przeszkód do 50 cm - TOWARZYSKI - bez szeregów
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 08:01:01
2020-07-15 23:29:11
Magdalena Szczechura HUGO
  • 2x 1/MINI LL/Wysokość przeszkód do 50 cm - TOWARZYSKI - bez szeregów
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 08:32:50
2020-07-15 23:05:58
Karina Kotońska HAPPY BOY
  • 1x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
  • 2x 3/LL 90 cm/ZWYKŁY - TOWARZYSKI
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 21:44:55
2020-07-15 21:04:24
Aleksandra Kajrewicz NIKIFOR J
  • 1x 3/LL 90 cm/ZWYKŁY - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/Dwufazowy REG
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 21:44:51
2020-07-15 18:55:02
Ewelina Zienowicz HALEMBA
  • 1x 3/LL 90 cm/ZWYKŁY - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/Dwufazowy REG
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 21:44:43
2020-07-15 18:54:40
Andrzej Żubertowski BRAWURA
  • 1x 3/LL 90 cm/ZWYKŁY - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/Dwufazowy REG
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 21:44:41
2020-07-15 18:54:01
Andrzej Żubertowski HOSSA
  • 2x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 12:33:38
2020-07-15 11:09:01
Weronika Bieniecka CEMILLA
  • 1x 3/LL 90 cm/ZWYKŁY - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/Dwufazowy REG
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 12:33:35
2020-07-15 10:59:08
Wiktoria Orzechowska SAKE J
  • 2x 4/L/Dwufazowy REG
  • 1x 5/P/OWST Z JOKEREM REG
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 09:51:11
2020-07-15 09:39:00
Zuzanna Daniłowicz MOONCANTA
  • 2x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
  • 1x 3/LL 90 cm/ZWYKŁY - TOWARZYSKI
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 09:51:03
2020-07-15 09:35:13
Hanna Mikołajczyk OKAVANGO
  • 1x 1/MINI LL/Wysokość przeszkód do 50 cm - TOWARZYSKI - bez szeregów
  • 1x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 09:51:00
2020-07-15 09:34:35
Hanna Mikołajczyk PRINCESSA
  • 1x 1/MINI LL/Wysokość przeszkód do 50 cm - TOWARZYSKI - bez szeregów
  • 1x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 07:52:23
2020-07-15 00:05:13
Maja Sitkowska CEJLUS
  • 2x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 07:52:19
2020-07-15 00:04:50
Julia Brdak PASJONATA
  • 2x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
  • 1x 3/LL 90 cm/ZWYKŁY - TOWARZYSKI
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 07:52:15
2020-07-15 00:03:56
Aleksandra Hubacz WERDANDI
  • 2x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
  • 1x 3/LL 90 cm/ZWYKŁY - TOWARZYSKI
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 07:52:11
2020-07-14 23:06:14
Kinga Orzeszak ARA
  • 1x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
  • 2x 3/LL 90 cm/ZWYKŁY - TOWARZYSKI
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 08:32:45
2020-07-14 22:52:55
Agata Rokicka VIVARO
  • 1x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
  • 2x 3/LL 90 cm/ZWYKŁY - TOWARZYSKI
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 22:13:23
2020-07-14 22:09:00
Nikola Branecka ŁATEK
  • 2x 0/Zabawa Pierwszy Krok/Drągi/ Cavaletti na ziemii i na symbolicznej wysokości z możliwością asysty jak w pony games.
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 22:13:16
2020-07-14 22:07:38
Wiktor Śniecikowski ŁATEK
  • 2x 0/Zabawa Pierwszy Krok/Drągi/ Cavaletti na ziemii i na symbolicznej wysokości z możliwością asysty jak w pony games.
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 22:13:14
2020-07-14 19:11:38
Emilia Szmydt DARLING
  • 1x 3/LL 90 cm/ZWYKŁY - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/Dwufazowy REG
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 22:13:08
2020-07-14 17:47:41
Hanna Załęska AISHA
  • 1x 1/MINI LL/Wysokość przeszkód do 50 cm - TOWARZYSKI - bez szeregów
  • 1x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 17:45:22
2020-07-14 16:33:38
Aniela Podborowska PIORUN
  • 2x 1/MINI LL/Wysokość przeszkód do 50 cm - TOWARZYSKI - bez szeregów
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 17:45:17
2020-07-14 16:32:36
Weronika Miszkowicz ISKIERKA
  • 1x 1/MINI LL/Wysokość przeszkód do 50 cm - TOWARZYSKI - bez szeregów
  • 2x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 17:45:14
2020-07-14 16:31:51
Wiktoria Godlewska IMPERIUS
  • 1x 1/MINI LL/Wysokość przeszkód do 50 cm - TOWARZYSKI - bez szeregów
  • 2x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:05:31
2020-07-14 10:54:01
Michalina Frańczak ŁATEK
  • 2x 0/Zabawa Pierwszy Krok/Drągi/ Cavaletti na ziemii i na symbolicznej wysokości z możliwością asysty jak w pony games.
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:06:05
2020-07-14 10:52:50
Amelia Szwarc ŁATEK
  • 2x 0/Zabawa Pierwszy Krok/Drągi/ Cavaletti na ziemii i na symbolicznej wysokości z możliwością asysty jak w pony games.
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:05:37
2020-07-14 10:48:46
Michał Kamiński ŁATEK
  • 2x 0/Zabawa Pierwszy Krok/Drągi/ Cavaletti na ziemii i na symbolicznej wysokości z możliwością asysty jak w pony games.
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:05:40
2020-07-14 10:03:18
Hanna Zabaryłło ŁATEK
  • 2x 0/Zabawa Pierwszy Krok/Drągi/ Cavaletti na ziemii i na symbolicznej wysokości z możliwością asysty jak w pony games.
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:05:43
2020-07-14 09:48:01
Nikola Stasiak ŁATEK
  • 2x 0/Zabawa Pierwszy Krok/Drągi/ Cavaletti na ziemii i na symbolicznej wysokości z możliwością asysty jak w pony games.
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:05:45
2020-07-14 09:40:52
Anna Kopcych CON AMORE
  • 1x 4/L/Dwufazowy REG
  • 1x 5/P/OWST Z JOKEREM REG
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:05:48
2020-07-14 09:40:05
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 5/P/OWST Z JOKEREM REG
  • 1x 6/N/Zwykły art 238.2.1 REG
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:05:52
2020-07-14 09:39:51
Mikołaj Giżka ŁATEK
  • 2x 0/Zabawa Pierwszy Krok/Drągi/ Cavaletti na ziemii i na symbolicznej wysokości z możliwością asysty jak w pony games.
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 22:59:51
2020-07-13 22:20:23
Amelia Grudzińska MARINA S
  • 2x 3/LL 90 cm/ZWYKŁY - TOWARZYSKI
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 22:59:46
2020-07-13 22:19:39
Paulina Kozłowska LAMBI II
  • 1x 5/P/OWST Z JOKEREM REG
  • 1x 6/N/Zwykły art 238.2.1 REG
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 22:59:43
2020-07-13 22:19:15
Paulina Kozłowska COLI
  • 1x 4/L/Dwufazowy REG
  • 1x 5/P/OWST Z JOKEREM REG
16 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 18:41:25
2020-07-11 22:45:15
Emilia Piątek MIKRUS
  • 2x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 21:55:10
2020-07-11 18:24:42
Martyna Stankiewicz HAWRINA
  • 2x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
  • 1x 3/LL 90 cm/ZWYKŁY - TOWARZYSKI
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 08:32:40
2020-07-11 18:05:16
Przemysław Piskorski PROKAZ
  • 2x 1/MINI LL/Wysokość przeszkód do 50 cm - TOWARZYSKI - bez szeregów
  • 1x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 08:32:28
2020-07-11 18:04:55
Paulina Oberlan STORM
  • 2x 1/MINI LL/Wysokość przeszkód do 50 cm - TOWARZYSKI - bez szeregów
  • 1x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
12 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 08:32:23
2020-07-11 18:04:32
Lena Kisiel KORNETINUS G
  • 1x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
  • 2x 3/LL 90 cm/ZWYKŁY - TOWARZYSKI
11 ENTRY PRE-APPROVED 2020-07-17 08:32:09
2020-07-11 18:02:02
Blanka Boleska PIORUN
  • 1x 1/MINI LL/Wysokość przeszkód do 50 cm - TOWARZYSKI - bez szeregów
  • 2x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
10 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 08:32:03
2020-07-11 18:01:33
Maja Szpara DUNKA
  • 1x 1/MINI LL/Wysokość przeszkód do 50 cm - TOWARZYSKI - bez szeregów
  • 2x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
9 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 08:31:58
2020-07-11 18:01:11
Aniela Szpara BRAWURA
  • 1x 1/MINI LL/Wysokość przeszkód do 50 cm - TOWARZYSKI - bez szeregów
  • 2x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
8 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 21:54:53
2020-07-11 14:52:59
Kaja Pietrzak COLOR LAZAR
  • 1x 4/L/Dwufazowy REG
  • 1x 5/P/OWST Z JOKEREM REG
7 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 21:54:50
2020-07-11 14:52:01
Pola Pietrzak PANNA MIGOTKA
  • 2x 1/MINI LL/Wysokość przeszkód do 50 cm - TOWARZYSKI - bez szeregów
  • 1x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
6 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 21:54:46
2020-07-11 14:36:41
Zuzanna Białek JANKES
  • 2x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
  • 1x 3/LL 90 cm/ZWYKŁY - TOWARZYSKI
5 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 10:14:24
2020-07-09 22:01:30
Jelizawieta Karpińska CAMBEL
  • 2x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
  • 1x 3/LL 90 cm/ZWYKŁY - TOWARZYSKI
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 10:12:42
2020-07-08 09:36:38
Jagoda Mekin FIGA SARA
  • 2x 1/MINI LL/Wysokość przeszkód do 50 cm - TOWARZYSKI - bez szeregów
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 02:31:40
2020-07-06 17:31:34
Nina Sikora FOKUS
  • 1x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
  • 2x 3/LL 90 cm/ZWYKŁY - TOWARZYSKI
2 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 08:00:40
2020-06-25 09:34:04
Grzegorz Twardowski BITYNIA
  • 1x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
  • 1x 3/LL 90 cm/ZWYKŁY - TOWARZYSKI
1 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 13:53:43
2020-06-10 18:31:32
Kornelia Piątek DEYSSY
  • 1x 1/MINI LL/Wysokość przeszkód do 50 cm - TOWARZYSKI - bez szeregów
  • 1x 2/LL 80 cm/Z trafieniem w normę czasu - TOWARZYSKI bez szeregów
  • 1x 3/LL 90 cm/ZWYKŁY - TOWARZYSKI
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Białek Zuzanna FUNDACJA CZTEROLISTNA KONI CZYNA
2006 (JM.)
Brak
2. Biały Julia KS AZS UWM OLSZTYN
2002 (J.)
O054069
3. Bieniecka Weronika Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
2001 (MJ.)
brak
4. Biernacka Magdalena Stajnia Stangretka Przybyłowo
2005 (JM.)
brak
5. Boleska Blanka Weklice
2004 (J.)
Brak
6. Brandt Denisa Klub Jeździecki Champion
2002 (J.)
O042874
7. Branecka Nikola Ośrodek Kraina Kucyka
2013 (Mł.)
Brak
8. Brdak Julia Ośrodek Jeździecki Amador
S
Brak
9. Bylińska Emilia FUNDACJA CZTEROLISTNA KONI CZYNA
2013 (Mł.)
Brak
10. Bzdręga Malwina Milejewko
S
brak
11. Daniłowicz Zuzanna brak
2005 (JM.)
brak
12. Dobrołowicz Kamila Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
O019715
13. Dyrda Antonina -
2003 (J.)
Brak
14. Frańczak Michalina Ośrodek Kraina Kucyka
2011 (Mł.)
Brak
15. Giżka Mikołaj Kraina Kucyka
2007 (JM.)
brak
16. Godlewska Wiktoria Niezrzeszona
2003 (J.)
Brak
17. Grudzińska Amelia Brak
2005 (JM.)
Brak
18. Gryciuk Olga Rancho Łęcze
2004 (J.)
Brak
19. Hejmej Karina Stajnia Stangretka Przybyłowo
2008 (JM.)
brak
20. Hubacz Aleksandra Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
2004 (J.)
brak
21. Jaczewska Gabrysia Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
2015 (Mł.)
Brak
22. Jeleniewska Paula Rancho Łęcze
S
0013709
23. Jop Magdalena Klub Jeździecki Champion
S
brak
24. Kajrewicz Aleksandra bpk
2001 (MJ.)
O039500
25. Kamiński Michał Ośrodek Kraina Kucyka
2011 (Mł.)
Brak
26. Karolak Natalia Stajnia Stangretka Przybyłowo
2009 (Mł.)
Brak
27. Karpińska Jelizawieta SJ Sokolnik
2002 (J.)
33438/18
28. Kazimierska Alicja SJ Sokolnik
2003 (J.)
O043251
29. Kisiel Lena Weklice
S
Brak
30. Knap Kornelia Milejewko
2003 (J.)
brak
31. Kopcych Anna LKJ Gałkowo
S
O011373
32. Kotońska Karina bpk
S
brak
33. Kozik Blanka FUNDACJA CZTEROLISTNA KONI CZYNA
2012 (Mł.)
brak
34. Kozik Julia Czterolistna-KONI-czyna
2009 (Mł.)
brak
35. Kozik Natalia Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2000 (MJ.)
O027697
36. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
37. Kuć Karina SKJ Zastawno
2008 (JM.)
brak
38. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (J.)
O038594
39. Laszecki Hubert Końskie Zdrowie Elbląg
2013 (Mł.)
Brak
40. Ławrukajtis Laura Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2005 (JM.)
brak
41. Mazuryk Karolina Piastowo
2005 (JM.)
brak
42. Mekin Jagoda
43. Mikołajczyk Hanna Polish Ponny Club
2006 (JM.)
31394/17
44. Miszkowicz Weronika Niezrzeszona
2006 (JM.)
O056101
45. Nowacka Oliwia Jacek Dyrda
2004 (J.)
Brak
46. Oberlan Paulina Weklice
2007 (JM.)
Brak
47. Orzechowska Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn
2000 (MJ.)
O035180
48. Orzeszak Kinga Niezrzeszona
2004 (J.)
O059576
49. Piątek Emilia Stajnia Stangretka Przybyłowo
2005 (JM.)
brak
50. Piątek Kornelia Stajnia Ząbrowiec
2007 (JM.)
Brak
51. Piechota Nikola Piastowo
2006 (JM.)
Brak
52. Pietrzak Kaja MKJ NENIA Pasłęk
2005 (JM.)
O034646
53. Pietrzak Pola MKJ NENIA Pasłęk
2013 (Mł.)
brak
54. Pilimon Patrycja Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
2002 (J.)
Brak
55. Piskorski Przemysław Weklice
2001 (MJ.)
Brak
56. Podborowska Aniela Niezrzeszona
2008 (JM.)
Brak
57. Przewożniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (J.)
brak
58. Rokicka Agata bpk
S
brak
59. Ruszkowska Zuzanna brak
2002 (J.)
26666/16
60. Senska Martyna Niezrzeszony
S
Brak
61. Sikora Nina KJ Rakowiec- Kwidzyn
S
O038516
62. Sitkowska Maja Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
2001 (MJ.)
O043438
63. Siwy Kaja Końskie Zdrowie
2014 (Mł.)
brak
64. Śliwińska Katarzyna SKJ Zastawno
2003 (J.)
O047398
65. Śniecikowski Wiktor Kraina Kucyka
2011 (Mł.)
Brak
66. Soroka Alicja SKJ Baskil w Rzecznej
S
O019714
67. Stankiewicz Martyna Weklice
2007 (JM.)
O049941
68. Stasiak Nikola Ośrodek Kraina Kucyka
2015 (Mł.)
Brak
69. Szadach Wiktoria Milejewko
2005 (JM.)
brak
70. Szczechura Magdalena Stajnia Wilkowo
2007 (JM.)
brak
71. Szmydt Emilia SJ Sokolnik
2002 (J.)
O050043
72. Szpara Aniela Weklice
2008 (JM.)
Brak
73. Szpara Maja Weklice
2008 (JM.)
Brak
74. Szwarc Amelia Ośrodek Kraina Kucyka
2010 (Mł.)
Brak
75. Szypiło Wiktoria Milejewko
2006 (JM.)
brak
76. Tomaszewska Gabriela Piastowo
2010 (Mł.)
brak
77. Tomaszewska Zuzanna Piastowo
2011 (Mł.)
Brak
78. Twardowski Grzegorz Bertyn Piastowo
S
O055520
79. Waldzińska Alicja Stajnia Wilkowo
2007 (JM.)
brak
80. Wojtasz Wiktoria Stajnia Stangretka Przybyłowo
2003 (J.)
brak
81. Wróblewska Anna Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
1999 (MJ.)
O031226
82. Zabaryłło Hanna Ośrodek Kraina Kucyka
2013 (Mł.)
Brak
83. Załęska Hanna MKJ Nenia Pasłęk
2005 (JM.)
O043967
84. Zienowicz Ewelina Bpk
S
O023664
85. Żubertowski Andrzej Bpk
S
1890/20
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

34

AISHA WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada/175 F: Colox Cup
M: Atrakcja
K028469
2.

36

ARA TRAKEŃSKA POL 2010 klacz siwa/175 F: Leonidas
M: Aralia
brak POL732010062710
3.

56

ARGENTO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Opar /
M: Amanita / Komplement
K017334 616009570315008
4.

50

BAHIYA HUCULSKA POL 2013 Klacz srokata/mk: F: Wariant
M: Balbinka
brak
5.

79

BAROK ALEKSANDER TYP KOŃ MAŁY POL 2004 Wałach inna/kuc: F: NN
M: Blanka
brak
6.

4

BITYNIA WLKP POL 2008 klacz ciemnogniada/160 F: SAGANEK
M: BITWA
K026419 POL 007600433508
7.

46

BRAWURA MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz siwa/165 F: Łoskot
M: Bella
Brak 616006600111010
8.

7

BRAWURA M POL 2010 klacz siwa/162 F: Audytor
M: Bawaria
Brak 616006580511410
9.

62

BREK KUC WALIJSKI POL 2013 wałach gniada/kuc:130 F: Uiterwaarden's Tommy
M: Bacardi
brak 616013690013113
10.

18

CAMBEL TRAKEŃSKA POL 2010 Wałach gniada/172 cm F: Emis
M: Cyrkulacja
brak
11.

51

CARUSO Szlachetna Półkrew POL 2014 wałach gniada/172 F: Afro
M: Camiss
K029222 616999600262114
12.

39

CEJLUS TRAKEŃSKA POL 2015 wałach kasztanowata/160 F: Impuls
M: Cygana
brak brak
13.

44

CEMILLA WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Mywill
M: Cygana
brak
14.

25

COLI HANNOVER POL 2015 klacz gniada/166 F: Colestus
M: Hawana
K029458 DE431436981115
15.

22

COLOR LAZAR OLD POL 2014 klacz ciemnogniada/164 F: Quinto De B / Quinar
M: Ukita / Quantum
K029317 DE433330971814
16.

29

CON AMORE OLD POL 2005 Wałach gniada/- F: Cartoon / Carthago
M: Centina Z / Cento
K011800 DE418180020305
17.

69

DALIA TRAKENSKA POL 2014 klacz kara/mk:156 F: Cargo
M: Delicja
Brak Brak
18.

68

DAMESA TRAKENSKA POL 2016 klacz kasztanowata/166 F: Emis
M: Delicja
Brak Brak
19.

35

DARLING TRAKEŃSKA POL 2014 Wałach kara/160 F: Karmel
M: Duma
K028106 POL 732 01 00796 14
20.

3

DEYSSY KUC POL 2013 Klacz srokata/kuc:139 F: NN
M: NN
Brak Brak
21.

57

DIARAVELL WESTFALSKA POL 2013 Klacz ciemnogniada/164 F: Diarado
M: Casandra L
K028475
22.

8

DUNKA WLKP POL 2009 klacz gniada/168 F: Piko
M: Dratwa
Brak 616007610206309
23.

71

EMETYTA MAŁOPOLSKA POL 2005 Klacz siwa/163 cm F: Hebab
M: Emilka
K023880 POL 006 60 01532 05
24.

67

FATIMA WLKP POL 2006 Klacz kasztanowata/165 F: Castilio
M: Fantazja
Brak POL 009 64 00646 05
25.

83

FIGA F:
M:
26.

17

FIGA SARA KUC FELIŃSKI POL 2005 Klacz inna/mk:130 F: Kowalczyk
M: Figa
Brak 616013530231005
27.

16

FOKUS SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Dżahil
M: Fauna
K023853
28.

55

GRAAL SP POL 2015 Gelding bay/0 F: Almanzor L
M: Gawona
0 0
29.

47

HALEMBA MAŁOPOLSKA POL 2008 Klacz gniada/165 F: Bianko
M: Hutka
K013065 POL006550013408
30.

14

HAPPY BOY SP POL 2013 wałach kara/165 F: Golden Boy /
M: Hekabe /
brak
31.

23

HAWRINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: WALLON
M: HAGADA
BRAK 009600220305
32.

61

HELLO KITTY WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/165 F: Grand Master
M: Hera
brak 616007610185213
33.

60

HERKULES KUC FELIŃSKI POL 2015 wałach siwa/kuc:130 F: Roletto
M: Hala
brak 616013690058715
34.

45

HOSSA Polski Koń Szlachetny POL 2013 Klacz gniada F: Colox Cup
M: Halemba
Brak
35.

49

HUGO KUC WALIJSKI POL 2016 Wałach siwa/kuc:123 F: Nanczo
M: Haja
brak brak
36.

31

IMPERIUS SP POL 2011 wałach siwa/170 F: Widam
M: Iluzja
Brak POL616009640004711
37.

64

IRYS WLKP POL 2005 wałach gniada/- F: Trawers / Grand As
M: Imulacja / Islam
K013059 007520109705
38.

32

ISKIERKA Szlachetna Półkrew POL 2008 klacz kasztanowata/164 F: Noe d'isle
M: Iskra
Brak POL009530097608
39.

20

JANKES WLKP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Elpar
M: Judea
K008038 007530016300
40.

54

JEŻYNA SP POL 2012 Klacz kara/170 F: Etos
M: Jagoda
Brak Brak Brak
41.

77

KARMELOWA DAMA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/168 F: Love Affair
M: Kaloe
K017281
42.

10

KORNETINUS G SP POL 2016 wałach gniada/165 F: If du reverdy
M: Kornelia j
Brak 616009520040216
43.

26

LAMBI II SP POL 2011 wałach ciemnogniada/174 F: Ever For Pleasure /
M: Lusi / Bolero de Ravel
K019865 616009600268311
44.

30

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
K020737 DE431310519911
45.

58

LEOPARD WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada F: Grey
M: Leliwa
K010415 POL 007 60 01569 05
46.

28

ŁATEK HUCUŁ POL 2006 wałach srokata/kuc:125 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
47.

27

MARINA S SP POL 2003 klacz ciemnogniada/168 F: GRAND DE LA COUR
M: MARKIZA
Brak POL 009 52 00291 03
48.

24

MIKRUS SP POL 2002 Wałach gniada F: Wadim
M: Mirabella
-
49.

42

MOONCANTA SP POL 2008 klacz siwa/167 F: Cantanis
M: Moonlight II
brak -
50.

78

NADRA NN POL 2015 klacz kara/.. F: NN
M: NN
Brak ..
51.

72

NAJDI KUC POL 2005 Klacz inna/kuc:145 cm F: Nazar
M: Nawodna I
brak POL 013 60 00485 05
52.

75

NAJKA KONIK POLSKI POL 2001 klacz myszata/mk:142 F: Diament
M: Nawodna
brak 011600081101
53.

70

NELSON WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/168 cm F: Faktor
M: Newada
K021648 616 007 60 0283910
54.

81

NEW JERSEY TYP SZLACHETNY POL 2012 Wałach gniada F: NN
M: NN
brak
55.

48

NIKIFOR J SP POL 2014 wałach gniada/- F: Karbon / Landor S
M: Nagroda / Golden Boy
K026186 616009600255314
56.

41

OKAVANGO NN POL 2005 Wałach skarogniada/160 cm F: NN
M: NN
brak
57.

21

PANNA MIGOTKA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
brak 616999520132712
58.

38

PASJONATA TRAKEŃSKA POL 2015 Klacz kasztanowata/164 F: Impuls
M: Pistacja
Brak
59.

65

PERSJA TRAKEŃSKA POL 2008 klacz ciemnogniada/169 F: Cugnot
M: Planeta
K021511 POL732010044008
60.

33

PIORUN TYP KUC POL 2010 wałach siwa/kuc:120 F: Nn
M: Nn
Brak POL616999530250605
61.

9

PIORUN TYP SZLACHETNY POL 2014 wałach siwa/mk:156 F: PALMETTO OO
M: ESTADA M
BRAK 616999600250414
62.

40

PRINCESSA D POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:146 F: NN
M: NN
K026511 POL 999 52 01845 04
63.

12

PROKAZ SP POL 2009 wałach gniada/176 F: DURYT
M: PROMESA
BRAK 616009530267209
64.

59

PUENTA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz skarogniada/163 F: Gluosnis
M: Penelopa
K025827 616009600235011
65.

73

ROCKY KUC SZETLANDZKI POL 2014 Wałach siwa/kuc:85 F: NN
M: NN
brak brak
66.

84

ROKI SP POL 2010 Wałach siwa F: Epistratos
M: Riwiera
brak
67.

43

SAKE J SP POL 2008 Klacz kasztanowata/160 cm F: Karbon
M: Santolina
K018758
68.

76

SERDUSZKO KUC POL 2008 Klacz siwa F: Love
M: Secret Love
Brak
69.

80

SORPRESSA A.S. SP POL 2011 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Maram
M: Szamanka
brak 616009600160811
70.

11

STORM TYP POGRUBIONY POL 2002 wałach gniada/161 F: NN
M: NN
BRAK 616999600163002
71.

52

SWEET SURPRISE Szlachetna Półkrew POL 2009 klacz gniada/158 F: Lordanos
M: S-Landdiva
brak 66009530297209
72.

53

SYMFONIA Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Stalone
M: Sikorka
K016708
73.

82

TANE HAFLINGER POL 2003 Klacz izabelowata/kuc: F: Allegretto
M: Seradina
brak
74.

63

VERITAS VICTIS TRAKENSKA POL 2015 ogier kara/170 F: Hektoras
M: Virze
Brak 616003010092415
75.

66

VIRGINIA BLUES MAŁOPOLSKA POL 2012 Klacz siwa F: Brzask
M: Vivien
-
76.

13

VIVARO WLKP POL 2004 wałach siwa/155 F: Cewar /
M: Visa /
Brak 007520067004
77.

74

WANILIA KUC WALIJSKI POL 2008 klacz siwa/kuc:105 F: Alf
M: Walentynka
brak 013530085606
78.

37

WERDANDI TRAKEŃSKA POL 2010 Klacz kasztanowata F: Wezyr I
M: Walgrind
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Białek Zuzanna
FUNDACJA CZTEROLISTNA KONI CZYNA
JANKES (20)
2020-07-18
31
2020-07-18
17
Biały Julia
KS AZS UWM OLSZTYN
2020-07-18
2020-07-18
2
2020-07-18
Bieniecka Weronika
Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
CEMILLA (44)
2020-07-18
10
2020-07-18
Biernacka Magdalena
Stajnia Stangretka Przybyłowo
2020-07-18
Boleska Blanka
Weklice
PIORUN (9)
2020-07-18
33
2020-07-18
21
Brandt Denisa
Klub Jeździecki Champion
2020-07-18
3
2020-07-18
1
Branecka Nikola
Ośrodek Kraina Kucyka
ŁATEK (28)
2020-07-18
2020-07-18
Brdak Julia
Ośrodek Jeździecki Amador
2020-07-18
14
2020-07-18
28
Bylińska Emilia
FUNDACJA CZTEROLISTNA KONI CZYNA
NAJDI (72)
2020-07-18
Bzdręga Malwina
Milejewko
2020-07-18
21
2020-07-18
21
Daniłowicz Zuzanna
brak
2020-07-18
27
2020-07-18
28
Dobrołowicz Kamila
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
2020-07-18
3
2020-07-18
12
Dyrda Antonina
-
ROKI (84)
2020-07-18
10
Frańczak Michalina
Ośrodek Kraina Kucyka
ŁATEK (28)
2020-07-18
2020-07-18
Giżka Mikołaj
Kraina Kucyka
ŁATEK (28)
2020-07-18
2020-07-18
Godlewska Wiktoria
Niezrzeszona
2020-07-18
3
2020-07-18
2020-07-18
Grudzińska Amelia
Brak
2020-07-18
16
2020-07-18
Gryciuk Olga
Rancho Łęcze
FATIMA (67)
2020-07-18
9
2020-07-18
13
Hejmej Karina
Stajnia Stangretka Przybyłowo
2020-07-18
32
Hubacz Aleksandra
Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
2020-07-18
1
2020-07-18
15
Jaczewska Gabrysia
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
DALIA (69)
2020-07-18
2020-07-18
26
2020-07-18
21
Jeleniewska Paula
Rancho Łęcze
2020-07-18
7
2020-07-18
15
Jop Magdalena
Klub Jeździecki Champion
GRAAL (55)
2020-07-18
2020-07-18
Kajrewicz Aleksandra
bpk
2020-07-18
3
2020-07-18
8
Kamiński Michał
Ośrodek Kraina Kucyka
ŁATEK (28)
2020-07-18
2020-07-18
Karolak Natalia
Stajnia Stangretka Przybyłowo
BREK (62)
2020-07-18
2020-07-18
31
Karpińska Jelizawieta
SJ Sokolnik
CAMBEL (18)
2020-07-18
22
2020-07-18
26
Kazimierska Alicja
SJ Sokolnik
PUENTA (59)
2020-07-18
8
2020-07-18
6
Kisiel Lena
Weklice
2020-07-18
11
2020-07-18
18
Knap Kornelia
Milejewko
2020-07-18
1
2020-07-18
1
Kopcych Anna
LKJ Gałkowo
2020-07-18
3
2020-07-18
5
2020-07-18
2
2020-07-18
2
Kotońska Karina
bpk
2020-07-18
21
2020-07-18
Kozik Blanka
FUNDACJA CZTEROLISTNA KONI CZYNA
NAJDI (72)
2020-07-18
Kozik Julia
Czterolistna-KONI-czyna
NAJDI (72)
2020-07-18
1
2020-07-18
1
Kozik Natalia
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
NELSON (70)
2020-07-18
4
2020-07-18
22
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
COLI (25)
2020-07-18
4
2020-07-18
3
Kuć Karina
SKJ Zastawno
2020-07-18
18
2020-07-18
21
Kukowska Katarzyna
J.J. Darboven
LEOPARD (58)
2020-07-18
11
2020-07-18
7
Laszecki Hubert
Końskie Zdrowie Elbląg
2020-07-18
Ławrukajtis Laura
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
EMETYTA (71)
2020-07-18
6
2020-07-18
1
Mazuryk Karolina
Piastowo
NAJKA (75)
2020-07-18
1
2020-07-18
26
Mekin Jagoda
FIGA (83)
2020-07-18
26
2020-07-18
Mikołajczyk Hanna
Polish Ponny Club
2020-07-18
20
2020-07-18
1
2020-07-18
19
2020-07-18
1
Miszkowicz Weronika
Niezrzeszona
2020-07-18
17
2020-07-18
2020-07-18
Nowacka Oliwia
Jacek Dyrda
JEŻYNA (54)
2020-07-18
2020-07-18
19
Oberlan Paulina
Weklice
STORM (11)
2020-07-18
2020-07-18
2020-07-18
1
Orzechowska Wiktoria
KS AZS UWM Olsztyn
SAKE J (43)
2020-07-18
2020-07-18
12
2020-07-18
6
Orzeszak Kinga
Niezrzeszona
ARA (36)
2020-07-18
12
2020-07-18
Piątek Emilia
Stajnia Stangretka Przybyłowo
MIKRUS (24)
2020-07-18
24
2020-07-18
27
Piątek Kornelia
Stajnia Ząbrowiec
DEYSSY (3)
2020-07-18
2020-07-18
Piechota Nikola
Piastowo
NAJKA (75)
2020-07-18
2020-07-18
Pietrzak Kaja
MKJ NENIA Pasłęk
2020-07-18
2020-07-18
1
Pietrzak Pola
MKJ NENIA Pasłęk
2020-07-18
1
2020-07-18
12
Pilimon Patrycja
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
DAMESA (68)
2020-07-18
25
2020-07-18
1
2020-07-18
Piskorski Przemysław
Weklice
PROKAZ (12)
2020-07-18
1
2020-07-18
2020-07-18
1
Podborowska Aniela
Niezrzeszona
PIORUN (33)
2020-07-18
26
2020-07-18
1
Przewożniczuk Agata
MKJ Nenia w Pasłęku
ARGENTO (56)
2020-07-18
9
2020-07-18
8
Rokicka Agata
bpk
VIVARO (13)
2020-07-18
8
2020-07-18
25
Ruszkowska Zuzanna
brak
2020-07-18
16
2020-07-18
4
Senska Martyna
Niezrzeszony
NADRA (78)
2020-07-18
2020-07-18
33
Sikora Nina
KJ Rakowiec- Kwidzyn
FOKUS (16)
2020-07-18
8
2020-07-18
Sitkowska Maja
Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
CEJLUS (39)
2020-07-18
14
2020-07-18
Siwy Kaja
Końskie Zdrowie
NAJDI (72)
2020-07-18
Śliwińska Katarzyna
SKJ Zastawno
CARUSO (51)
2020-07-18
29
2020-07-18
23
Śniecikowski Wiktor
Kraina Kucyka
ŁATEK (28)
2020-07-18
2020-07-18
Soroka Alicja
SKJ Baskil w Rzecznej
IRYS (64)
2020-07-18
3
2020-07-18
1
Stankiewicz Martyna
Weklice
HAWRINA (23)
2020-07-18
13
2020-07-18
2
Stasiak Nikola
Ośrodek Kraina Kucyka
ŁATEK (28)
2020-07-18
2020-07-18
Szadach Wiktoria
Milejewko
2020-07-18
2020-07-18
Szczechura Magdalena
Stajnia Wilkowo
HUGO (49)
2020-07-18
2020-07-18
1
Szmydt Emilia
SJ Sokolnik
DARLING (35)
2020-07-18
7
2020-07-18
3
Szpara Aniela
Weklice
2020-07-18
30
2020-07-18
1
Szpara Maja
Weklice
DUNKA (8)
2020-07-18
2020-07-18
1
Szwarc Amelia
Ośrodek Kraina Kucyka
ŁATEK (28)
2020-07-18
2020-07-18
Szypiło Wiktoria
Milejewko
TANE (82)
2020-07-18
26
2020-07-18
1
Tomaszewska Gabriela
Piastowo
ROCKY (73)
2020-07-18
2020-07-18
1
Tomaszewska Zuzanna
Piastowo
WANILIA (74)
2020-07-18
2020-07-18
Twardowski Grzegorz
Bertyn Piastowo
2020-07-18
2
2020-07-18
20
Waldzińska Alicja
Stajnia Wilkowo
BAHIYA (50)
2020-07-18
31
2020-07-18
Wojtasz Wiktoria
Stajnia Stangretka Przybyłowo
2020-07-18
26
2020-07-18
1
Wróblewska Anna
Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
PERSJA (65)
2020-07-18
5
2020-07-18
5
Zabaryłło Hanna
Ośrodek Kraina Kucyka
ŁATEK (28)
2020-07-18
2020-07-18
Załęska Hanna
MKJ Nenia Pasłęk
AISHA (34)
2020-07-18
20
2020-07-18
Zienowicz Ewelina
Bpk
HALEMBA (47)
2020-07-18
11
Żubertowski Andrzej
Bpk
HOSSA (45)
2020-07-18
21
2020-07-18
23
BRAWURA (46)
2020-07-18
24

Number of Riders: 85

Number of Horses: 78

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Zagrodzki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062015-1, M. Zagrodzki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl