Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne i Towarzyskie w skokach.
POCZERNIN, 29.02.-01.03.2020

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
124 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 19:54:47
2020-02-27 19:44:49
Gabriel Głusek ENESCO DU LUYS
  • 1x 3/OPEN 70 cm/Dokładności art.238.1.1
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 19:54:48
2020-02-27 19:38:49
Gabriel Głusek JANNEMAN
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 2x 18/P/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 19/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
122 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 18:59:52
2020-02-27 09:12:36
Justyna Kopko JUBILANT MB
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 18:59:53
2020-02-27 09:12:07
Justyna Kopko IROCCO BROWN
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 18:59:57
2020-02-27 09:10:51
Justyna Kopko BILLY HASSELHOFF
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
119 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 18:59:54
2020-02-27 09:10:30
Justyna Kopko BONO
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 08:14:18
2020-02-26 22:08:15
Dawid Kubiak OTAMENDI
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
117 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 08:14:10
2020-02-26 22:07:49
Dawid Kubiak MAESTRO
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 21:12:24
2020-02-26 20:09:22
Patrycja Piątek FANTAZJA
  • 1x 13/OPEN 70 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
  • 1x 14/OPEN 80 cm/Dokładności art.238.1.1
115 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 19:10:41
2020-02-26 19:16:38
Tatiana Dworacka RASHMI
  • 2x 1/OPEN 50 cm/BEZ SZEREGÓW
  • 2x 2/OPEN 60 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
  • 2x 12/OPEN 60 cm/Dokładności BEZ SZEREGÓW
114 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 18:18:20
2020-02-26 18:17:42
Antoni Strzałkowski QUIDAM'S DIAMOND
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
113 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 18:18:18
2020-02-26 18:17:01
Antoni Strzałkowski OZZY OSBOURNE
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
112 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 18:18:16
2020-02-26 18:16:35
Antoni Strzałkowski AL CAPONE
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
111 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 18:16:57
2020-02-26 18:16:29
Zofia Kuliszewska ROSA GP Z
  • 1x 3/OPEN 70 cm/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/OPEN 80 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
110 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 17:03:33
2020-02-26 16:45:43
Hanna Miedziocha DO IT
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
109 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 15:58:18
2020-02-26 14:28:19
Olga Rzycka LEVANTE
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 14:30:50
2020-02-26 14:09:14
Zuzanna Chwalińska CORAZON 58
  • 1x 21/CC/Zwykły art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 13:44:33
2020-02-26 13:02:16
Zuzanna Chwalińska ENDO
  • 1x 20/C/Zwykły art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 13:44:29
2020-02-26 11:55:45
Zuzanna Piasecka BRANDY
  • 1x 4/OPEN 80 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 5/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 14/OPEN 80 cm/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
105 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 21:12:09
2020-02-26 10:41:38
Ewa Kolasińska ORIESKA
  • 1x 15/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
104 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:20:03
2020-02-26 07:37:16
Krzysztof Chodorski DAKOTA N
  • 1x 5/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:20:00
2020-02-26 07:36:24
Krzysztof Chodorski SMILE SL
  • 1x 3/OPEN 70 cm/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/OPEN 80 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 13/OPEN 70 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
  • 1x 14/OPEN 80 cm/Dokładności art.238.1.1
102 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:19:55
2020-02-26 05:26:11
Bogdan Maślanka KASTET
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
101 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:19:52
2020-02-25 21:50:03
Maja Zielińska HRABIANKA C
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
100 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:19:35
2020-02-25 21:49:37
Urszula Oryga - Siwiak HIDALGO
  • 1x 4/OPEN 80 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 5/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
99 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:19:31
2020-02-25 21:49:14
Aniela Kuczeriszka GUCCI
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:19:19
2020-02-25 21:48:51
Marie Janekovic DIANITA H
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:19:13
2020-02-25 21:47:55
Grzegorz Kubiak GALOPADA
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
96 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:19:10
2020-02-25 21:27:36
Maja Ślepska DONNERDAMME L
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 A/LICENCYJNY/Seria A - Egzamin licencyjny
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17 A/LICENCYJNY/Seria A - Egzamin liencyjny
95 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:19:04
2020-02-25 21:23:13
Michał Kubiak BABILONIA
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 19:34:11
2020-02-25 18:57:37
Zofia Walis ESTRA
  • 2x 12/OPEN 60 cm/Dokładności BEZ SZEREGÓW
93 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 14:32:22
2020-02-25 14:27:45
Marysia Kotfasińska BARYTON
  • 2x 5/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 2x 15/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
92 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 14:32:20
2020-02-25 13:15:03
Wojciech Radwański HELIOS
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 20/C/Zwykły art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 14:32:17
2020-02-25 13:01:19
Marek Wacławik BALOUSSINI II
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 16/L/Zwykły art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 17:01:14
2020-02-24 16:39:17
Nina Oleszkiewicz DERBY DE BREKKA
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
89 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 17:01:11
2020-02-24 16:38:54
Lena Oleszkiewicz QUALILAS
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
88 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:18:57
2020-02-24 13:36:51
Zuzanna Jóźwik TRYNIDAD
  • 1x 5/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 16:23:04
2020-02-24 13:36:01
Zofia Ochman SIWA
  • 2x 1/OPEN 50 cm/BEZ SZEREGÓW
86 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 13:22:56
2020-02-24 12:52:50
Sylwia Początek NELLY
  • 1x 5/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 13:22:54
2020-02-24 12:41:54
Katarzyna Białecka LETYCJA
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
84 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 13:22:53
2020-02-24 12:40:10
Katarzyna Białecka COCA SZUMAWA
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
83 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 11:58:55
2020-02-23 23:59:31
Lena Kwiatkowska CANGELO
  • 1x 14/OPEN 80 cm/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
82 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 11:58:54
2020-02-23 23:08:41
Ada Wołąs LOCO
  • 1x 7 B/STYL JEŹDŹCA/Seria B na styl jeźdźca
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
81 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 22:51:20
2020-02-23 22:34:08
Maciej Michalski QUIDAMS DUKE
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 21/CC/Zwykły art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 22:16:04
2020-02-23 22:14:57
Anna Sobala SIRENDOS
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
79 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 22:16:03
2020-02-23 22:14:43
Edyta Tuwalska GALEON
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
  • 1x 19/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 22:16:00
2020-02-23 22:14:25
Zuzanna Wiekiera WELTMEISTER
  • 2x 4/OPEN 80 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
77 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 21:23:48
2020-02-23 21:20:09
Kamila Wejner CAOMA
  • 2x 14/OPEN 80 cm/Dokładności art.238.1.1
76 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 14:30:42
2020-02-23 21:09:40
Julia Sobków ARIAS
  • 2x 13/OPEN 70 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 14:30:37
2020-02-23 21:09:13
Zuzanna Sobków ARIAS
  • 1x 4/OPEN 80 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 5/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 21:14:57
2020-02-23 20:42:15
Jan Kamiński A-CARMEN
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 21:14:56
2020-02-23 20:41:53
Adrian Seliga WELUR
  • 2x 17 A/LICENCYJNY/Seria A - Egzamin liencyjny
72 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 16:30:23
2020-02-23 20:37:44
Julia Figaszewska SARAGOSSA-P
  • 2x 3/OPEN 70 cm/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 13/OPEN 70 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
  • 1x 14/OPEN 80 cm/Dokładności art.238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 16:30:17
2020-02-23 20:36:59
Aleksandra Figaszewska DREAM
  • 2x 3/OPEN 70 cm/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 13/OPEN 70 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
  • 1x 14/OPEN 80 cm/Dokładności art.238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 21:14:48
2020-02-23 20:32:19
Dawid Kubiak FIREBRIDGE TAG
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
69 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 21:14:46
2020-02-23 20:26:35
Dawid Kubiak DYLLANO
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 21:14:40
2020-02-23 20:16:30
Dawid Kubiak KARDAMON
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 21:14:36
2020-02-23 20:14:35
Dawid Kubiak CLINTESSA PRO
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
66 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 21:14:31
2020-02-23 20:13:40
Dawid Kubiak BAGAZZA M
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
65 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 18:47:04
2020-02-23 18:28:06
Julia Dobrzyńska ANGELINA G
  • 1x 14/OPEN 80 cm/Dokładności art.238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 18:47:01
2020-02-23 18:27:41
Zuzanna Kotalewicz ANGELINA G
  • 1x 14/OPEN 80 cm/Dokładności art.238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 18:46:58
2020-02-23 18:07:59
Iga Bartoszek NELSON
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
62 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 17:24:46
2020-02-23 15:16:26
Zofia Dudkiewicz HERR VITO
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
61 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 14:25:55
2020-02-23 13:46:26
Konstancja Von Mauberg GAPHIRA
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 20/C/Zwykły art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 14:25:43
2020-02-23 12:54:11
Agata Jasnowska PESTKA
  • 1x 12/OPEN 60 cm/Dokładności BEZ SZEREGÓW
  • 1x 13/OPEN 70 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
59 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 14:25:34
2020-02-23 12:53:13
Mikołaj Glasser JEGOCIN
  • 2x 14/OPEN 80 cm/Dokładności art.238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:07:49
2020-02-23 09:12:42
Michał Karczewski HERO'S
  • 1x 1/OPEN 50 cm/BEZ SZEREGÓW
  • 1x 12/OPEN 60 cm/Dokładności BEZ SZEREGÓW
57 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 21:14:28
2020-02-23 09:12:02
Sylwia Kolebska HERO'S
  • 1x 1/OPEN 50 cm/BEZ SZEREGÓW
  • 1x 12/OPEN 60 cm/Dokładności BEZ SZEREGÓW
56 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:07:37
2020-02-23 08:49:22
Magdalena Prasek USHER Z
  • 1x 7 B/STYL JEŹDŹCA/Seria B na styl jeźdźca
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
55 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:07:33
2020-02-23 08:48:51
Krzysztof Prasek DARE DE LUX
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:07:29
2020-02-23 08:48:26
Krzysztof Prasek SATILIO
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:07:20
2020-02-23 08:47:49
Krzysztof Prasek UTRATA
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
52 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:07:02
2020-02-23 07:49:36
Gloria Ciba RITA
  • 1x 5/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:06:57
2020-02-22 23:00:47
Adrianna Łukasiak KADRA
  • 1x 14/OPEN 80 cm/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:06:53
2020-02-22 20:09:17
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
49 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:06:45
2020-02-22 19:28:25
Bartosz Janiszek LUNATIC
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 10:06:40
2020-02-22 19:24:07
Maciej Pekaniec LORD BIJOU
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 16/L/Zwykły art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 18:43:22
2020-02-22 17:02:51
Aleksandra Florczak STEWARD
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 12:51:51
2020-02-22 12:09:08
Halszka Witkowska CZAMIR ARON
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
45 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 12:51:44
2020-02-22 11:30:37
Maciej Pekaniec N-CONNIE OF HERITAGE
  • 1x 7 B/STYL JEŹDŹCA/Seria B na styl jeźdźca
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 17 B/STYL JEŹDŹCA/Seria B na styl jeźdźca
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 12:51:37
2020-02-22 11:27:22
Maciej Pekaniec GANDO V
  • 2x 12/OPEN 60 cm/Dokładności BEZ SZEREGÓW
43 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 15:39:04
2020-02-22 11:22:58
Maciej Pekaniec CALIPSO
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
42 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 10:13:00
2020-02-22 09:10:52
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 11/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 21/CC/Zwykły art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:18:49
2020-02-22 07:41:41
Ewa Schweitzer Wojcieszek VHS RAMOS
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:18:42
2020-02-22 07:39:04
Ewa Schweitzer Wojcieszek VHS CASTELLA
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 21:48:22
2020-02-21 21:14:47
Gabriela Sterczyńska RASPBERRY
  • 2x 4/OPEN 80 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 2x 14/OPEN 80 cm/Dokładności art.238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 18:19:13
2020-02-21 15:54:09
Marta Rzemykowska VINEYARD
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 14:25:26
2020-02-21 15:53:41
Antonina Skoczek TOP EWITA
  • 1x 1/OPEN 50 cm/BEZ SZEREGÓW
  • 1x 2/OPEN 60 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 14:25:22
2020-02-21 15:53:14
Oliwia Krause WRÓŻBITA II
  • 1x 1/OPEN 50 cm/BEZ SZEREGÓW
  • 1x 2/OPEN 60 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
  • 1x 12/OPEN 60 cm/Dokładności BEZ SZEREGÓW
  • 1x 13/OPEN 70 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 18:19:03
2020-02-21 15:38:18
Anna Dargiewicz ROCKEFELLER
  • 2x 5/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 18:18:56
2020-02-21 15:31:23
Anna Dargiewicz FAVORY 1
  • 2x 5/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 22:11:18
2020-02-20 18:51:32
Natalia Główczak LEON
  • 1x 1/OPEN 50 cm/BEZ SZEREGÓW
  • 1x 2/OPEN 60 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 22:11:12
2020-02-20 18:50:33
Natalia Główczak BONUS
  • 1x 1/OPEN 50 cm/BEZ SZEREGÓW
  • 1x 2/OPEN 60 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 22:11:05
2020-02-20 18:45:06
Alexandra Grahl-Madsen BANKIET
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 18:50:11
2020-02-20 18:07:25
Marta Kotlarska COFERTINO
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 16/L/Zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 16:04:51
2020-02-20 11:49:34
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
  • 1x 19/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 20/C/Zwykły art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 09:04:41
2020-02-19 22:48:23
Gabriela Kaźmirowska SAN LUCA V
  • 1x 5/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 7 A/LICENCYJNY/Seria A - Egzamin licencyjny
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17 A/LICENCYJNY/Seria A - Egzamin liencyjny
27 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 09:36:57
2020-02-19 09:24:48
Zofia Palczewska GOBLIN
  • 2x 16/L/Zwykły art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 11:00:02
2020-02-19 08:18:36
Julia Sopińska ORIESKA
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 09:36:44
2020-02-19 08:18:09
Julia Sopińska MACLAREN
  • 1x 7 B/STYL JEŹDŹCA/Seria B na styl jeźdźca
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 17 B/STYL JEŹDŹCA/Seria B na styl jeźdźca
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 09:36:38
2020-02-18 23:41:21
Konstancja Bohdanowicz LANDO AA
  • 2x 4/OPEN 80 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 2x 14/OPEN 80 cm/Dokładności art.238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 23:23:24
2020-02-18 22:29:59
Kalina Kasak Jm'05 PRIMAVERA
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17 A/LICENCYJNY/Seria A - Egzamin liencyjny
22 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 19:05:35
2020-02-18 18:12:33
Sylwia Początek ALABAMA
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 B/STYL JEŹDŹCA/Seria B na styl jeźdźca
21 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 19:10:29
2020-02-17 18:22:28
Ewelina Falkowska FINLANDINA
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 11:05:30
2020-02-17 08:09:26
Aleksander Kiljańczyk SALTARELLO
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 16/L/Zwykły art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 11:05:27
2020-02-17 08:08:28
Ewa Sekuła AMIRA
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 23:09:29
2020-02-15 17:01:40
Karolina Szychulska CABALLO
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
17 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 11:42:33
2020-02-15 00:05:31
Weronika Minkiewicz MICHIGAN VAN DE MIZERIK
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 20/C/Zwykły art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 11:42:27
2020-02-15 00:05:06
Weronika Minkiewicz LAROSA Z
  • 2x 4/OPEN 80 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 2x 15/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 11:42:23
2020-02-14 21:39:23
Marek Wacławik CRAZY CLASSIC
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/C/Zwykły art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 11:42:19
2020-02-14 21:38:00
Marek Wacławik CABO
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 21/CC/Zwykły art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 11:42:13
2020-02-14 21:36:43
Marek Wacławik COMME SI
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 11:42:09
2020-02-14 21:35:10
Oliwia Grabowska KATHMANDAU
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
  • 1x 19/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 11:42:02
2020-02-14 21:34:42
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
  • 1x 19/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 15:16:49
2020-02-12 21:44:09
Ilona Turowska SHINJUKU
  • 2x 4/OPEN 80 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 13:02:01
2020-02-12 21:43:35
Ilona Turowska CHILI PJ
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 15:57:42
2020-02-12 20:31:11
Mateusz Pabijanek IMIRO VDH
  • 1x 7 B/STYL JEŹDŹCA/Seria B na styl jeźdźca
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 08:14:04
2020-02-11 14:41:33
Julia Smolich ALOE VERA BEAUTY
  • 1x 3/OPEN 70 cm/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/OPEN 80 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 2x 14/OPEN 80 cm/Dokładności art.238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 11:34:56
2020-02-10 22:06:35
Maja Piotrowska INCOLANDO VL
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
  • 1x 18/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/N/Dwufazowy art.274.1.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 21:12:04
2020-02-10 17:04:06
Karolina Żołyniak LUIS
  • 1x 12/OPEN 60 cm/Dokładności BEZ SZEREGÓW
  • 1x 13/OPEN 70 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:18:36
2020-02-10 10:43:50
Anna Dzierzbicka L-FABIA
  • 1x 4/OPEN 80 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 5/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 14/OPEN 80 cm/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/OPEN 90 cm/Z trafieniem w normę czasu art. S 1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 16:28:13
2020-02-09 23:12:46
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
2 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 16:28:09
2020-02-09 23:11:52
Kamila Górecka AMETYST M
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Dwufazowy art. 274.5.2 dokładności/zwykły
1 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 19:34:04
2020-02-08 13:08:41
Nela Wawryniuk CAPRIOLE
  • 1x 9/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3 zwykły/zwykły
  • 1x 10/C/Zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bartoszek Iga WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O022266
2. Białecka Katarzyna bez przynależności
2001 (MJ.)
brak
3. Bohdanowicz Konstancja BPK (MAZ)
2004 (J.)
O033953
4. Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
1999 (MJ.)
O026797
5. Chodorski Krzysztof St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O013608
6. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O045740
7. Ciba Gloria KJ Aromer Józefin
S
O032308
10115300
8. Dargiewicz Anna Bez Przynależności Klubowej
S
brak
9. Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
2003 (J.)
O025882
10. Dworacka Tatiana Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2009 (Mł.)
0058594
11. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
S
O008864
12. Falkowska Ewelina Equikam Sp. z o.o.
2005 (JM.)
0041596
13. Figaszewska Aleksandra Brak
2003 (J.)
Brak
14. Figaszewska Julia Brak
2003 (J.)
Brak
15. Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o.
2003 (J.)
O041726
16. Główczak Natalia KJ SZAFRAN
2004 (J.)
17. Głusek Gabriel SJ Poster Piaseczno
S
O003919
18. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
19. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
20. Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O006099
21. Grahl-Madsen Alexandra BPK
2000 (MJ.)
O026912
22. Janekovic Marie Stowarzyszenie KS Chojnów
2000 (MJ.)
O020386
23. Janiszek Bartosz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
1999 (MJ.)
O021853
24. Jasnowska Agata Stowarzyszenie CIM Stajnia Agmaja
S
Brak
25. Jóźwik Zuzanna Klub Jeździecki Szumawa
2004 (J.)
O038570
26. Kamiński Jan Equikam Sp. z o.o.
S
O003136
27. Karczewski Michał Varsovia Dressage Club
S
O058673
28. Kasak Jm'05 Kalina Equikam Sp. z o.o.
2005 (JM.)
O053329
29. Kaźmirowska Gabriela Sekcja Jeździecka Mar-Rom
2003 (J.)
brak
30. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
31. Kolasińska Ewa BPK
2004 (J.)
O033578
32. Kolebska Sylwia Varsovia Dressage Club
S
O012682
33. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
34. Kotfasińska Marysia KJ Łąck
2008 (JM.)
O051265
35. Kotlarska Marta Largo Sp. z o.o. Warszawa
2000 (MJ.)
O026072
36. Krause Oliwia Bpk
2007 (JM.)
Brak
37. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
38. Kubiak Grzegorz KJ ŁĄCK
S
O000283
10011415
39. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team
S
O002631
40. Kuczeriszka Aniela Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (J.)
O040853
41. Kuliszewska Zofia Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1999 (MJ.)
O020911
10170815
42. Kwiatkowska Lena TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2007 (JM.)
brak
43. Łukasiak Adrianna Stajnia u ROMANÓW
2007 (JM.)
BRAK
44. Maślanka Bogdan St. SKJ Bobrowy Staw
S
O022341
45. Michalski Maciej KJ Aromer Józefin
1999 (MJ.)
O026431
46. Miedziocha Hanna BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O042682
47. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
48. Ochman Zofia skj sewan
2008 (JM.)
brak
49. Oleszkiewicz Lena KJ Aldragho Józefosław
2005 (JM.)
O039679
50. Oleszkiewicz Nina KJ Aldragho Józefosław
2003 (J.)
O039837
51. Oryga - Siwiak Urszula KS Stajnia Chojnów
2005 (JM.)
O042187
52. Pabijanek Mateusz Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
S
O006023
53. Palczewska Zofia Equikam Sp. z o.o.
2003 (J.)
LZPZJ/838/20
54. Patejko Sara Largo Sp. z o.o. Warszawa
2004 (J.)
O031618
55. Pekaniec Maciej KJ Akademia Kucania
S
O001374
56. Pekaniec Maciej Klub Jeździecki Akademia Kucania
S
0001374
57. Piasecka Zuzanna Sekcja Jeździecka Mar-Rom
2002 (J.)
O045733
58. Piątek Patrycja BPK
S
Brak
59. Piotrowska Maja KJ Equistro Wierzawice
S
O021348
60. Początek Sylwia WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
S
O018489
61. Prasek Krzysztof St. Interhorse
S
O001059
62. Prasek Magdalena St. Interhorse
S
O000912
63. Radwański Wojciech SKJ Bajardo Czosnów
S
O024888
64. Rzemykowska Marta INTERHR JKS Poczernin
S
O008189
65. Rzycka Olga bez przynależności
S
O053523
66. Schweitzer Wojcieszek Ewa UKS Military Kąck
S
O003034
67. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
68. Seliga Adrian Equikam Sp. z o.o.
S
brak
69. Skoczek Antonina BPK
2008 (JM.)
Brak
70. Ślepska Maja Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
2002 (J.)
O050964
71. Smolich Julia KJ Fullmet
2006 (JM.)
O041975
72. Sobala Anna INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
S
O003357
73. Sobków Julia brak
2006 (JM.)
brak
74. Sobków Zuzanna brak
2003 (J.)
brak
75. Sopińska Julia KJ Dziecinów
1999 (MJ.)
O013680
76. Sterczyńska Gabriela KJ Rock Horses
2006 (JM.)
O051982
77. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
78. Szychulska Karolina KJ Młyńska Struga
S
O012293
79. Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
S
O004175
80. Tuwalska Edyta KJ Szumawa Bobrowiec
S
O012113
81. Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub Brochów
1999 (MJ.)
O020954
82. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O002899
10073039
83. Walis Zofia stajnia prywatna
2006 (JM.)
brak
84. Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
2003 (J.)
O042191
85. Wiekiera Zuzanna bpk
2003 (J.)
brak
86. Witkowska Halszka KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O002295
87. Wołąs Ada BPK (MAZ)
S
O007542
88. Zielińska Maja Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (J.)
O048249
89. Żołyniak Karolina -
2002 (J.)
O046557
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

101

A-CARMEN HOL POL 2008 Klacz siwa F: Colman / Carthago
M: Elisa III / Lancer II
K014869 DE421000582708
2.

131

AL CAPONE SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Verdi
M: Amazing Grace
K026735 616009661386414
3.

61

ALABAMA MŁP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Barnaba
M: Astra
K027728 -
4.

8

ALOE VERA BEAUTY CONN. IRL 2013 Klacz siwa/kuc:Kuc F: Classiebawn Black Jack
M: Lucky Girl / Glenaver Silver Fox
K024794 -
5.

45

AMETYST M SP POL 2013 Wałach gniada/Brak F: Vulkan L
M: Amfora M
K025840 616009690054913 61600960054913
6.

58

AMIRA PKSP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Lascado
M: Aurelia
K026893 6160090468414
7.

38

ARIAS WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach skarogniada/175 F: Gluosnis
M: Ariane
brak brak
8.

119

BABILONIA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Bischof L
M: Brendy
K019544 616009580503811
9.

95

BAGAZZA M KWPN NED 2006 Klacz ciemnogniada F: QUIDAM DE REVEL
M: RAGAZZA DI OLYMPIA/G.RAMIRO Z
K011098 528003 06.00032 103MI94
10.

115

BALOUSSINI II OLD GER 2011 Wałach skarogniada/166 F: Baloussini
M: Savannah/ Landjonker S
K023604 DE 418182502811
11.

69

BANKIET MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa/175 F: Frazes
M: Biesiada
K024036 616006590203912
12.

117

BARYTON SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Hebab /
M: Bawełna /
K026895
13.

42

BILLY HASSELHOFF AES POL 2011 Wałach kasztanowata/171 F: Z
M: Z
K027560 4833928227263636
14.

41

BONO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Silver Dream
M: Bajdarka
K015755 616499920001020009
15.

70

BONUS TYP SZLACHETNY POL 2012 Wałach gniada/mk:158 F: Miro
M: Belora
brak
16.

126

BRANDY TYP SZLACHETNY POL 2010 Klacz siwa/154 F: NN
M: NN
K023984
17.

56

CABALLO KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Ukato / Stakkato
M: Winadja / Roven
K020113 528003000711104 105EN95
18.

52

CABO MEKL GER 2008 Ogier gniada/- F: Concreto / Contender
M: Coletta / Cheenook
K016006 DE427271663208 104QY29
19.

23

CALIPSO HAN POL 2012 Klacz gniada/172 F: Contendros
M: Bianka
K021841
20.

108

CANGELO KWPN NED 2007 Klacz kasztanowata/164 F: Tangelo van der Zuuthoeve
M: Forever
Brak 5280003000708645
21.

4

CAPRIOLE SP POL 2009 Klacz gniada/mk:156 F: Candivolo
M: Gazelle
K020568 616009690171209
22.

11

CHILI PJ HAN. GER 2010 Klacz siwa F: Cassus / Cassini I
M: Silver Storm / Silvio I
K017737
23.

96

CLINTESSA PRO OLD. POL 2013 Klacz gniada F: Clinton I
M: Askania/ Athlet Z
K024059
24.

109

COCA SZUMAWA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/169 F: Lotte
M: Cola
K019784 616009670142910
25.

18

COFERTINO HOL. NED 2013 Wałach siwa F: Cachas/Caretino
M: Nefertina/Baldini I
K023581 DE421000600613
26.

51

COMME SI WESTF GER 2015 Klacz gniada/166 F: Comme il faut
M: Carachel/ Christoph Columbus
Brak Brak
27.

128

CORAZON 58 HOLSZTYŃSKA GER 2010 Klacz gniada// F: Catoki
M: Sanita
K023077 DE421000596110
28.

53

CRAZY CLASSIC OLD GER 2007 Wałach ciemnogniada/175 F: Con Air / Contender
M: Ristona / Balou Du Rouet
K017579 DE418181419007
29.

79

CZAMIR ARON SP POL 2012 Wałach siwa F: Lotos / Levantos II
M: Czamira / Rulon
K024847 616009610094212
30.

30

DAKOTA N KWPN POL 2008 Wałach gniada/170 F: Calandro
M: Trienta H2
K012755 528003000806605
31.

88

DARE DE LUX SP POL 2013 Ogier kasztanowata/167 F: Hermes De Lux / Hermes D'Authieux
M: Darola / Cabrol
K025894 616009530046213
32.

114

DERBY DE BREKKA SELLE FRANCAIS FRA 2013 Wałach gniada/170 F: Salto de L'Isle
M: Licorne des Parts
K028257 13415968A
33.

121

DIANITA H NED POL 2008 Klacz gniada/172 F: Cantos / Contender
M: Unita-H / Indoctro
K021590 528003000809008
34.

2

DO IT KWPN POL 2008 Wałach gniada/180 F: Ultimo
M: Nora
K020438 528003000812106
35.

57

DODA MAŁOPOLSKA POL 2013 Klacz siwa F: Barnaba
M: Dąbrówka
K024812
36.

17

DONNERDAMME L SP POL 2012 Klacz gniada/179 F: Lescibard L
M: Dolores L / Cruzeiro L
K024199
37.

36

DREAM WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/172 F: Vulkan L
M: Diana
Brak 616007610024913
38.

98

DYLLANO KWPN POL 2008 Wałach kara/- F: WHITAKER
M: SYLLANA/KROONGRAAF
- 528003000802193
39.

127

ENDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Placido/Animo
M: Enigma/Le Voltaire
K014243 POL009610146308
40.

137

ENESCO DU LUYS SFRANCE POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Turhiszki
M: ensca
brak brak
41.

118

ESTRA MAŁOPOLSKA POL 2007 Klacz gniada/160 F: przedświt XIII-4
M: estyma
brak 006630100207
42.

34

FANTAZJA MAŁOPOLSKA POL 2013 Klacz siwa/165 F: Makler II
M: Flara
Brak 616006550069913
43.

72

FAVORY 1 WESTFALE POL 10.04.2007 Ogier ciemnogniada/174 F: Fleury
M: Pina Colada
DE 441411102207 DE 441411102207
44.

60

FINLANDINA PK SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/164 F: Landino
M: Fascynacja
K009540 10622
45.

99

FIREBRIDGE TAG KWPN NED 2010 Klacz gniada/- F: NUMERO UNO
M: SKYBRIDGE/CORLAND
- 528003201001409
46.

104

GALEON SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Gama / Garantie
K016932 616009510416009
47.

120

GALOPADA SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Gospel / Szron
K026644 616009540081311
48.

77

GANDO V SP POL 2015 Wałach gniada/169 F: Quintender
M: GotaV
x xx
49.

91

GAPHIRA KWPN NED 2011 Klacz gniada/163 F: Diamant de Semilly
M: Saphira / Mr. Blue
K027225 528003201109120
50.

65

GOBLIN KWPN POL 2011 Klacz ciemnogniada/163 F: Q.Breitling LS/Quintero
M: Janaconcorde/Concorde
LKPZJ/8190/20 528003201100428
51.

122

GUCCI KWPN POL 2011 Klacz ciemnogniada/168 F: Flamenco de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Boderna B / Colandro
K018947 528003201111006Kuczeriszka Ani
52.

116

HELIOS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colox Cup
M: Hawana / Kołczan
K024045 616009600000910
53.

27

HERO'S KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada F: Dayano
M: Wilana S
K022009 528003201206727
54.

92

HERR VITO PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Turbud Cicero( Ceciero van de Maltahoeve)
M: Hrabinka C
K024714 616009660449013
55.

123

HIDALGO KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc F: nn
M: nn
K022201 380011013003735
56.

68

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
K010615 POL009600061006
57.

124

HRABIANKA C SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/165 F: Conquest Boy / Contendro I
M: Hrabina C / Caletto's Son
K018491 616009660841211
58.

9

IMIRO VDH KWPN POL 2013 Wałach gniada/171 F: G.Ramiro Z
M: Paccalonie K
K022646 528003201303065
59.

47

INCOLANDO VL KWPN POL 2013 Wałach siwa/170 F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Elderieka II V.L. / Cardento
K025264 528003201303474
60.

76

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
K021249
61.

43

IROCCO BROWN KWPN POL 2013 Wałach gniada/170 F: Zirocco Blue VDL
M: Ariane
Brak 273939339338
62.

83

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L
M: Ida L / Lux Z
K007335 09248 102YT08
63.

138

JANNEMAN KWPN POL 2014 Ogier skarogniada/173 F: Indoctro
M: Ravenna II
brak
64.

44

JUBILANT MB KWPN NED 2014 Wałach siwa/169 F: E-Star/ Big Star
M: Zodulia/Casall
K027783 7492345927793
65.

84

KADRA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Klacz kasztanowata F: CONSOR
M: KWARTA
BRAK
66.

97

KARDAMON HOLST GER 2012 Ogier siwa F: Corrado I / Cor de la Bryere
M: Kati H / Carthago
K025810 DE421000191812 106CA48
67.

125

KASTET WLKP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Rosselli / Luron
M: Kasandra / Kartacz
K019298 POL007520075604
68.

49

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada F: Zinedine/ Guidam
M: Kleopatra/ Samurai M
K021758
69.

5

L-FABIA HOLSTEINER POL 15-05-2013 Klacz gniada/162 F: CORNETINO
M: LANDGRAEFIN 3
K024781 DE421000602213
70.

63

LANDO AA MAŁOPOLSKA POL 2016 Wałach kasztanowata/165 F: Hindus
M: Laguna
brak brak
71.

54

LAROSA Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 Klacz ciemnogniada/162 F: Lavillon/ Diamant de Semilly
M: Rosallia/ Landjunge
K028852 056015Z55803116
72.

71

LEON MAŁOPOLSKA POL .2003 Wałach kasztanowata/.167 F: .Bonaparte
M: .Lawina
brak brak
73.

110

LETYCJA SP POL 2013 Klacz gniada/175 F: Markies V
M: Lady Black
K025357 Brak
74.

129

LEVANTE OLDENBURSKA POL 2012 Klacz gniada/174 F: Levantos
M: Alakonta
K027723 DE418182501612
75.

107

LOCO LUSITANO ESP 2009 Wałach izabelowata/kuc:149 F: NN
M: NN
K025819 UELN72491000001
76.

81

LORD BIJOU SP POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Bijou Be
M: Love Lady
K023578 616009540054313
77.

7

LUIS MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach siwa/160 F: Cyprys
M: Lukrecja
Brak 616006590197510
78.

82

LUNATIC HOL. POL 2009 Ogier ciemnogniada/170 F: Lightning
M: Norga
K014144
79.

50

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach gniada/- F: Huzar / Jalienny
M: Łysica / Top Gun
K017722 616006590217010
80.

64

MACLAREN SP POL 2014 Wałach gniada/162 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Matrica 34 / Antares
K026229 616009660461614
81.

135

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
K019413 POL732010056011
82.

55

MICHIGAN VAN DE MIZERIK BWP BEL 2012 Wałach gniada/180 F: Nabab de Reve
M: Cindy S/Tenerife VDL
K027828 056-002-W00303294
83.

78

N-CONNIE OF HERITAGE BWP POL 2013 Klacz siwa/x F: Caspar 232
M: Azalea
K025202 xxx
84.

111

NELLY SP POL 2015 Klacz kara/- F: Rammstein hol
M: Nanette old Decamerone han
K028225 616009580118115
85.

93

NELSON SP POL 2012 Wałach gniada/170 F: Corrado Boy
M: Nacordia / Cordial
K027677 616009610140712
86.

46

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
K020837 Pol/61600961014212
87.

16

ORIESKA SP POL 2007 Klacz gniada F: König Sobieski / Riske Me
M: Oriola / Cabrol
K010942 POL009640033807
88.

40

ORIESKA SP POL 2007 Klacz gniada/166 F: Konig Sobieski
M: Oriola
7446/20 brak
89.

136

OTAMENDI SP POL 2011 Klacz gniada F: Corrado Son / Corrado I
M: Oberża / Barbur
K018733
90.

132

OZZY OSBOURNE SP POL 2014 Wałach gniada/167 F: Kannan
M: Odeur-M
K026734 616009661386214
91.

28

PESTKA Typ Zimnokrwisty POL 2009 Klacz bułana F: NN
M: NN
Brak
92.

62

PRIMAVERA OLDENBURG POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Prinzenadel
M: Granstina
K022724 DE 433330606011
93.

113

QUALILAS Irish Sport Horse IRL 2012 Klacz gniada/167 F: O.B.O.S. Quality 004
M: Whats Another One
K028256 372414005510112
94.

133

QUIDAM'S DIAMOND OLD GER 2008 Ogier F: Quidam's Rubin
M: Diana
K011661
95.

106

QUIDAMS DUKE HOLSZTYN POL 2011 Wałach siwa/165 F: Quidams Rubin
M: Zarin Calica
K020318 DE421000533311
96.

134

RASHMI KUC NIEMIECKI POL 10..03 200 Klacz gniada/kuc:140 F: Messino
M: Romi
brak DE 467-0001642-06
97.

75

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada/166 F: Aravel II
M: Rowa
K017788 616009590268009`
98.

85

RITA SP POL 2015 Klacz gniada/173 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
99.

73

ROCKEFELLER Szlachetny Półkrwi POL 10.02.2012 Wałach siwa/172 F: Cap DE B Neville
M: Rafia
616009600155412 616009600155412
100.

130

ROSA GP Z Z BEL 2010 Klacz gniada F: Royal Vinckenburgh / Burggraaf
M: C.Grupo Prom Maria Z / Canaye
K023624 056015Z55775410 105BB45
101.

59

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boreas Rush
M: Sekretyna / Special Power
K024556 6160095804684
102.

67

SAN LUCA V SP POL 2009 Klacz siwa/173 F: Love Affair
M: Sparta V
brak 009660216409
103.

37

SARAGOSSA-P Polski Koń Szlachetny POL 2008 Klacz ciemnogniada/169 F: Liguster
M: Seniorita-P
Brak Brak
104.

87

SATILIO SP POL 2014 Wałach gniada/172 F: Cassilio / Cassini I
M: Saturday / Animo
K027533 K027533
105.

48

SHINJUKU HANOVERIAN POL 2015 Wałach ciemnogniada/169 F: Stolzenberg
M: Calinda PJ
None None
106.

105

SIRENDOS Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach gniada F: Endos
M: Silesia
K013855
107.

112

SIWA NN POL 1999 Klacz siwa/mk:150 F: nn
M: nn
brak
108.

29

SMILE SL SP POL 2011 Klacz kasztanowata/mk:155 F: ZINEDINE
M: SABENA
BRAK 616009661461411
109.

80

STEWARD SP POL 2007 Wałach siwa/170 F: Contender Son
M: Sława
K014945 12177
110.

20

TOP EWITA DRP GER 1999 Wałach gniada/kuc:141 F: Nasty Boy
M: Graefin W
K005422 07487
111.

39

TRYNIDAD SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/169 F: Markies V
M: Tiffany
K025358 616009600164113
112.

89

USHER Z ZANG POL 2015 Wałach kasztanowata/164 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Chilli / Turbud Quirinus
K028084 056015Z55512115
113.

86

UTRATA SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Vittorio /
M: U Cassara (NLD) / Utopie
K026922 616009510135614
114.

21

VHS CASTELLA HOLSZTYNSKA POL 2013 Klacz kara/174 F: CASTELAN II
M: ARANKA
K028374 K028374
115.

22

VHS RAMOS SP POL 2012 Wałach gniada/169 F: BOCKMAN'S LOOPING
M: RAMONA
K021467 K021467
116.

74

VINEYARD KWPN NED 2002 Wałach gniada F: Pythagoras
M: P.Ruuters Pepper
K007035
117.

103

WELTMEISTER KWPN NED 2003 Ogier siwa F: Burggraaf /
M: Kidria /
K008251
118.

100

WELUR SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Markies V
M: Wolica / Life And Liberty
K023761 616009600164413
119.

19

WRÓŻBITA II KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:. F: .
M: .
. .
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bartoszek Iga
WKJ Lublin
NELSON (93)
2020-02-29
2020-02-29
Białecka Katarzyna
bez przynależności
2020-02-29
2020-02-29
LETYCJA (110)
2020-02-29
2020-02-29
Bohdanowicz Konstancja
BPK (MAZ)
2020-02-29
2020-02-29
2020-03-01
2020-03-01
Celska Olga
SKJ Beckersport Raszyn
HIP HOP (68)
2020-02-29
2020-03-01
2020-03-01
2020-02-29
Chodorski Krzysztof
St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
2020-02-29
2020-03-01
2020-02-29
2020-03-01
2020-02-29
2020-03-01
2020-02-29
2020-03-01
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
ENDO (127)
2020-03-01
2020-03-01
Ciba Gloria
KJ Aromer Józefin
RITA (85)
2020-02-29
2020-02-29
Dargiewicz Anna
Bez Przynależności Klubowej
2020-02-29
2020-02-29
2020-02-29
2020-02-29
Dudkiewicz Zofia
Ciechanowski KJ
2020-02-29
2020-02-29
Dworacka Tatiana
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
RASHMI (134)
2020-02-29
2020-02-29
2020-02-29
2020-02-29
2020-03-01
2020-03-01
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
2020-02-29
2020-02-29
2020-03-01
2020-03-01
Falkowska Ewelina
Equikam Sp. z o.o.
2020-02-29
2020-03-01
2020-02-29
2020-03-01
Figaszewska Aleksandra
Brak
DREAM (36)
2020-03-01
2020-02-29
2020-02-29
2020-03-01
Figaszewska Julia
Brak
2020-03-01
2020-02-29
2020-02-29
2020-03-01
Florczak Aleksandra
Equikam Sp. z o.o.
STEWARD (80)
2020-03-01
2020-03-01
Główczak Natalia
KJ SZAFRAN
BONUS (70)
2020-02-29
2020-02-29
LEON (71)
2020-02-29
2020-02-29
Głusek Gabriel
SJ Poster Piaseczno
2020-02-29
2020-02-29
JANNEMAN (138)
2020-02-29
2020-02-29
2020-03-01
2020-03-01
2020-03-01
2020-03-01
Górecka Kamila
JKS Karolina
2020-02-29
2020-02-29
NTENDER (46)
2020-02-29
2020-02-29
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (76)
2020-03-01
2020-02-29
Grabowska Oliwia
Largo Sp. z o.o. Warszawa
2020-03-01
2020-02-29
2020-02-29
ŁAWNIK (50)
2020-02-29
2020-03-01
2020-02-29
Grahl-Madsen Alexandra
BPK
BANKIET (69)
2020-03-01
2020-03-01
Janekovic Marie
Stowarzyszenie KS Chojnów
DIANITA H (121)
2020-02-29
2020-02-29
Janiszek Bartosz
Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
LUNATIC (82)
2020-02-29
2020-03-01
2020-02-29
2020-03-01
Jasnowska Agata
Stowarzyszenie CIM Stajnia Agmaja
PESTKA (28)
2020-03-01
2020-03-01
Jóźwik Zuzanna
Klub Jeździecki Szumawa
2020-02-29
2020-02-29
Kamiński Jan
Equikam Sp. z o.o.
A-CARMEN (101)
2020-03-01
2020-03-01
Karczewski Michał
Varsovia Dressage Club
HERO'S (27)
2020-02-29
2020-03-01
Kasak Jm'05 Kalina
Equikam Sp. z o.o.
2020-03-01
2020-03-01
Kaźmirowska Gabriela
Sekcja Jeździecka Mar-Rom
2020-02-29
2020-02-29
2020-03-01
2020-03-01
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
2020-02-29
2020-02-29
2020-03-01
2020-03-01
Kolasińska Ewa
BPK
ORIESKA (40)
2020-03-01
Kolebska Sylwia
Varsovia Dressage Club
HERO'S (27)
2020-02-29
2020-03-01
Kopko Justyna
JKS Olsza
BONO (41)
2020-02-29
2020-02-29
2020-02-29
2020-02-29
2020-02-29
2020-02-29
2020-02-29
2020-02-29
Kotfasińska Marysia
KJ Łąck
BARYTON (117)
2020-02-29
2020-02-29
2020-03-01
2020-03-01
Kotlarska Marta
Largo Sp. z o.o. Warszawa
2020-02-29
2020-02-29
2020-03-01
2020-03-01
Krause Oliwia
Bpk
2020-02-29
2020-02-29
2020-03-01
2020-03-01
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2020-02-29
2020-02-29
2020-02-29
DYLLANO (98)
2020-02-29
2020-02-29
MAESTRO (135)
2020-02-29
OTAMENDI (136)
2020-02-29
Kubiak Grzegorz
KJ ŁĄCK
GALOPADA (120)
2020-02-29
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team
BABILONIA (119)
2020-02-29
2020-02-29
Kuczeriszka Aniela
Stowarzyszenie KS Chojnów
GUCCI (122)
2020-02-29
2020-02-29
Kuliszewska Zofia
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
ROSA GP Z (130)
2020-02-29
2020-02-29
Kwiatkowska Lena
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
CANGELO (108)
2020-03-01
2020-03-01
Łukasiak Adrianna
Stajnia u ROMANÓW
KADRA (84)
2020-03-01
2020-03-01
Maślanka Bogdan
St. SKJ Bobrowy Staw
KASTET (125)
2020-02-29
2020-02-29
Michalski Maciej
KJ Aromer Józefin
2020-02-29
2020-02-29
2020-03-01
2020-03-01
Miedziocha Hanna
BPK (MAZ)
DO IT (2)
2020-02-29
2020-02-29
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-02-29
2020-02-29
2020-03-01
2020-03-01
2020-02-29
2020-02-29
2020-03-01
2020-03-01
Ochman Zofia
skj sewan
SIWA (112)
2020-02-29
2020-02-29
Oleszkiewicz Lena
KJ Aldragho Józefosław
QUALILAS (113)
2020-02-29
2020-02-29
Oleszkiewicz Nina
KJ Aldragho Józefosław
2020-02-29
2020-02-29
Oryga - Siwiak Urszula
KS Stajnia Chojnów
HIDALGO (123)
2020-02-29
2020-02-29
Pabijanek Mateusz
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2020-02-29
2020-02-29
2020-03-01
Palczewska Zofia
Equikam Sp. z o.o.
GOBLIN (65)
2020-03-01
2020-03-01
Patejko Sara
Largo Sp. z o.o. Warszawa
2020-02-29
2020-02-29
Pekaniec Maciej
KJ Akademia Kucania
CALIPSO (23)
2020-02-29
2020-02-29
GANDO V (77)
2020-03-01
2020-03-01
2020-02-29
2020-03-01
2020-02-29
2020-03-01
Pekaniec Maciej
Klub Jeździecki Akademia Kucania
2020-02-29
2020-02-29
2020-03-01
2020-03-01
Piasecka Zuzanna
Sekcja Jeździecka Mar-Rom
BRANDY (126)
2020-02-29
2020-02-29
2020-03-01
2020-03-01
Piątek Patrycja
BPK
2020-03-01
2020-03-01
Piotrowska Maja
KJ Equistro Wierzawice
2020-03-01
2020-02-29
2020-02-29
2020-03-01
Początek Sylwia
WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
ALABAMA (61)
2020-02-29
2020-02-29
NELLY (111)
2020-02-29
2020-02-29
Prasek Krzysztof
St. Interhorse
UTRATA (86)
2020-02-29
2020-02-29
SATILIO (87)
2020-02-29
2020-02-29
2020-02-29
2020-02-29
Prasek Magdalena
St. Interhorse
USHER Z (89)
2020-02-29
2020-02-29
Radwański Wojciech
SKJ Bajardo Czosnów
HELIOS (116)
2020-02-29
2020-02-29
2020-03-01
2020-03-01
Rzemykowska Marta
INTERHR JKS Poczernin
2020-02-29
Rzycka Olga
bez przynależności
LEVANTE (129)
2020-02-29
Schweitzer Wojcieszek Ewa
UKS Military Kąck
2020-02-29
2020-02-29
2020-02-29
2020-02-29
Sekuła Ewa
KJ Skarb Kozienice
AMIRA (58)
2020-02-29
2020-02-29
2020-03-01
2020-03-01
Seliga Adrian
Equikam Sp. z o.o.
WELUR (100)
2020-03-01
2020-03-01
Skoczek Antonina
BPK
2020-02-29
2020-02-29
Ślepska Maja
Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
2020-02-29
2020-03-01
2020-02-29
2020-03-01
Smolich Julia
KJ Fullmet
2020-02-29
2020-02-29
2020-03-01
2020-03-01
Sobala Anna
INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
SIRENDOS (105)
2020-02-29
Sobków Julia
brak
ARIAS (38)
2020-03-01
2020-03-01
Sobków Zuzanna
brak
ARIAS (38)
2020-02-29
2020-02-29
Sopińska Julia
KJ Dziecinów
ORIESKA (16)
2020-02-29
2020-02-29
2020-03-01
2020-02-29
2020-03-01
Sterczyńska Gabriela
KJ Rock Horses
2020-02-29
2020-02-29
2020-03-01
2020-03-01
Strzałkowski Antoni
KJ Strzała Krubiczew
AL CAPONE (131)
2020-02-29
2020-02-29
2020-02-29
2020-02-29
2020-02-29
2020-02-29
Szychulska Karolina
KJ Młyńska Struga
CABALLO (56)
2020-02-29
2020-02-29
Turowska Ilona
Equiclub Zamłyniec
2020-02-29
2020-02-29
2020-02-29
2020-02-29
Tuwalska Edyta
KJ Szumawa Bobrowiec
GALEON (104)
2020-02-29
2020-03-01
2020-02-29
Von Mauberg Konstancja
Polski Polo Klub Brochów
GAPHIRA (91)
2020-02-29
2020-02-29
2020-03-01
2020-03-01
Wacławik Marek
Largo Sp. z o.o. Warszawa
2020-02-29
2020-02-29
2020-03-01
2020-03-01
CABO (52)
2020-02-29
2020-03-01
2020-02-29
2020-02-29
2020-02-29
2020-03-01
2020-02-29
2020-02-29
2020-03-01
2020-03-01
Walis Zofia
stajnia prywatna
ESTRA (118)
2020-03-01
2020-03-01
Wawryniuk Nela
KJ Sielanka Warka
2020-02-29
2020-02-29
Wiekiera Zuzanna
bpk
2020-02-29
2020-02-29
Witkowska Halszka
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-02-29
2020-02-29
Wołąs Ada
BPK (MAZ)
LOCO (107)
2020-02-29
2020-02-29
Zielińska Maja
Stowarzyszenie KS Chojnów
2020-02-29
2020-02-29
Żołyniak Karolina
-
LUIS (7)
2020-03-01
2020-03-01

Number of Riders: 89

Number of Horses: 119

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Zagrodzki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062015-1, M. Zagrodzki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl