Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 15:21:08
2018-08-03 11:52:06
Maria Filipska KURTYNIA HAVBEK
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/P/OWST z JOCKEREM art.269.5
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 11:13:09
2018-08-03 11:06:24
Julia Marchlińska DRUMLA
  • 2x 1/MINI LL/Dokładności z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL/Dokładności z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 09:35:31
2018-08-03 09:23:47
Katarzyna Koroblewska WERBUENK
  • 1x 4/P/OWST z JOCKEREM art.269.5
  • 1x 5/N art.238.2.2/Zwykły o tytuł MISTRZA PÓŁNOCY
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 06:28:51
2018-08-02 23:44:15
Adam Gospodarczyk VIVARO
  • 2x 2/LL/Dokładności z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 22:10:25
2018-08-02 21:42:44
Kornelia Piątek DAISY
  • 2x 1/MINI LL/Dokładności z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 22:10:04
2018-08-02 21:42:23
Maja Sadowska HALLO
  • 2x 2/LL/Dokładności z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 22:09:37
2018-08-02 21:14:09
Małgorzata Pasternak HAPPY BOY
  • 1x 4/P/OWST z JOCKEREM art.269.5
  • 1x 5/N art.238.2.2/Zwykły o tytuł MISTRZA PÓŁNOCY
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 22:08:53
2018-08-02 20:13:32
Kaja Pietrzak LUISIANA
  • 1x 4/P/OWST z JOCKEREM art.269.5
  • 1x 5/N art.238.2.2/Zwykły o tytuł MISTRZA PÓŁNOCY
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:03:57
2018-08-02 13:26:48
Marek Wirth NORITO
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/P/OWST z JOCKEREM art.269.5
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:03:38
2018-08-02 13:22:47
Kasia Maksymiuk BLASZKA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:03:21
2018-08-02 13:22:14
Hania Załęska BLASZKA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:03:06
2018-08-02 13:21:52
Kasia Maksymiuk TRACY
  • 1x 2/LL/Dokładności z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:02:50
2018-08-02 13:21:26
Hania Załęska TRACY
  • 1x 2/LL/Dokładności z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:02:33
2018-08-02 12:31:58
Zuzanna Osmańska WERDANDI
  • 2x 1/MINI LL/Dokładności z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL/Dokładności z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:02:13
2018-08-02 12:26:04
Weronika Bieniecka CEMILLA
  • 1x 2/LL/Dokładności z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
11 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-02 06:03:36
2018-08-01 22:20:34
Łucja Emiljaanowicz PAULA
  • 1x 2/LL/Dokładności z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 17:26:40
2018-08-01 07:39:28
Grzegorz Twardowski BITYNIA
  • 1x 1/MINI LL/Dokładności z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL/Dokładności z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 17:26:08
2018-07-31 20:00:22
Daria Lisowska SARA
  • 2x 1/MINI LL/Dokładności z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL/Dokładności z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 17:25:46
2018-07-31 19:17:51
Nina Tulisow RAFIA
  • 1x 2/LL/Dokładności z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 17:25:23
2018-07-31 19:17:03
Nina Tulisow GIGI
  • 1x 2/LL/Dokładności z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 17:00:38
2018-07-31 11:59:37
Anita Wejngold DECTRA
  • 1x 1/MINI LL/Dokładności z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL/Dokładności z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 17:00:16
2018-07-31 09:26:04
Natalia Wiśniowska PROXIMUS
  • 2x 2/LL/Dokładności z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 16:28:09
2018-07-31 09:25:37
Julia Dworczyk ROKI
  • 2x 2/LL/Dokładności z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 16:27:51
2018-07-30 21:32:26
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 4/P/OWST z JOCKEREM art.269.5
  • 1x 5/N art.238.2.2/Zwykły o tytuł MISTRZA PÓŁNOCY
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 16:27:26
2018-07-30 21:31:41
Alicja Czajkowska CHAMBERLAIN
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/P/OWST z JOCKEREM art.269.5
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 18:33:36
2018-07-30 11:09:44
Marek Wirth ZARALEANDA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/P/OWST z JOCKEREM art.269.5
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bieniecka Weronika Ośrodek Jeździecki Amador Morąg
2001 (J.)
brak
2. Czajkowska Alicja AZS UWM Olsztyn
2001 (J.)
Brak
3. Dworczyk Julia Klub Jeździecki Kamińskich
2003 (JM.)
brak
4. Emiljaanowicz Łucja Braniewski Klub Jeździecki ''Boston
2000 (J.)
O035081
5. Filipska Maria bpk / LUB
S
O009825
6. Gospodarczyk Adam Niezrzeszony
S
Brak
7. Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
S
O011373
8. Koroblewska Katarzyna SKJ Baskil Rzeczna
1998 (MJ.)
O024689
9. Kozik Natalia Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2000 (J.)
O027697
10. Lisowska Daria -
2003 (JM.)
brak
11. Maksymiuk Kasia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
O043964
12. Marchlińska Julia Stajnia Lamkowo
2004 (JM.)
brak
13. Osmańska Zuzanna Ośrodek Jeździecki Amador Morąg
2003 (JM.)
brak
14. Pasternak Małgorzata Baskil Rzeczna
S
O017371
15. Piątek Kornelia Stajnia Ząbrowiec
2007 (Mł.)
Brak
16. Pietrzak Kaja KJ J.J. DARBOVEN
2005 (JM.)
O034646
17. Sadowska Maja Brak
2001 (J.)
brak
18. Sibiga Martyna Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
2001 (J.)
O036354
19. Tulisow Nina Bertyn
2004 (JM.)
brak
20. Twardowski Grzegorz Bertyn Piastowo
S
brak
21. Wejngold Anita brak
S
brak
22. Wirth Marek Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
S
O020794
23. Wirth Marek Baskil
S
xx
24. Wiśniowska Natalia Klub Jeździecki Kamińskich
1998 (MJ.)
brak
25. Załęska Hania MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
O043967
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

9

BITYNIA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada/160 F: SAGANEK
M: BITWA
O: Grzegorz Twardowski
B: Romanowski Marek
brak POL 007600433508
2.

15

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada F: Aramus
M: Błachostka
O: Jerzy Przedpełski
B: Budwity
K013021
3.

12

CEMILLA Wielkopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Mywill
M: Cygana
O: Henryk Rowicki
B: Henryk Rowicki
brak
4.

2

CHAMBERLAIN Oldenburg NED 2011 Wałach kasztanowata F: Chamberland
M: Gerdi die Luna
O: Monika Gębik-Czajkowska
B: Werner Brand-Kruth
Brak
5.

20

DAISY Kuc Walijski POL 2012 Klacz srokata/kuc: F: NN
M: NN
O: Grzegorz Piątek
B: NN
Brak
6.

6

DECTRA Czystej Krwi Arabskiej POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Aslan
M: Duchess
O: Anita Wejngold
B: brak
brak
7.

23

DRUMLA WLKP POL 1997 Klacz gniada/160cm F: Poll
M: Drawa
O: Julia Marchilńska
B: Perlikowski Emilian
brak POL 007 51 0078397
8.

25

EMETYTA Małopolska POL 2005 Klacz siwa/163 cm F: Hebab
M: Emilka
O: Teresa kozik
B: Teresa kozik
K023880 POL 006 60 01532 05
9.

7

GIGI SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Iluzjon po Luron
M: Gawona po Garantie
O: Jolanta Tulisow
B: Marek Romanowski
brak
10.

19

HALLO Trakeńska DEU 15.04.2011 Wałach ciemnogniada F: Hirtentanz
M: Isola Grande
O: Monika Stolarczyk
B: Dr. Hipp
Brak
11.

18

HAPPY BOY SP POL 2006 Wałach kara F: Golden Boy
M: Hekabe
O: Alicja Bojar
B: SK Rzeczna
Brak
12.

24

KURTYNIA HAVBEK Trakeńska POL 2006 Klacz kara F: Havbek
M: Kubatura
O: Agata Makowska
B: Lidia Chomentowska
K012848
13.

3

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
O: Anna Kopcych
B: Wilfried Gluesing
K020737 DE431310519911
14.

17

LUISIANA XX POL 2007 Klacz gniada F: ALYWAR
M: LOLITA
O: PRZEDPEŁSKI
B: PRZEDPEŁSKI
K013721 POL007000000524
15.

26

NELSON Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/168 cm F: Faktor
M: Newada
O: Anetta Sibiga
B: Anetta Sibiga
K021648 616 007 60 0283910
16.

16

NORITO XX POL 2000 Wałach gniada F: xx
M: xx
O: Jerzy Przedpełski
B: xx
xx
17.

11

PAULA Typ Szlachetny POL 2011 Klacz siwa/mk:150 F: nn
M: nn
O: Łucja Emiljanowicz
B: Łucja Emiljanowicz
K024141 616999600284011
18.

5

PROXIMUS SP POL 2005 Ogier gniada F: Burgund
M: Pepsi Cola
O: Grzegorz Kamiński
B: Grzegorz Kamiński
brak
19.

8

RAFIA Trakeńska POL 2005 Klacz siwa F: Abdullah
M: R-Laydy
O: Jolanta Tulisow
B: Marek Romanowski
brak
20.

4

ROKI SP POL 2010 Wałach siwa F: Epistratos
M: Riwiera
O: Grzegorz Kamiński
B: Grzegorz Kamiński
brak
21.

10

SARA Typ Szlachetny POL 2009 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Jerzy Romasz
B: Zieliński Krzysztof
brak
22.

14

TRACY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Enjoy Plan
M: Tess
O: Jerzy Przedpełski
B: Damis BTW
K016349
23.

27

VIVARO Wielkopolska POL 2004 Wałach siwa F: Cewar
M: Visa
O: Alicja Bojar
B: Agnieszka Janus
brak POL 007 52 00670 04
24.

21

VIVARO Wielkopolska POL 2004 Wałach siwa F: Cewar
M: Visa
O: Alicja Bojar
B: Agnieszka Janus
Brak
25.

22

WERBUENK Wielkopolska POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Kaliniec
M: Wesoła
O: Ewa Koroblewska
B: SK Rzeczna
K015710
26.

13

WERDANDI Trakeńska POL 2010 Klacz kasztanowata F: Wezyr I (ex. Wezyr)
M: Walgrind
O: Sk Wiking
B: Sk Wiking
brak
27.

1

ZARALEANDA OLD. POL 2006 Klacz gniada/173 F: Zapateado
M: Esmeralda
O: Samsonowicz Andrzek
B: Niemcy
K026181
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bieniecka Weronika
Ośrodek Jeździecki Amador Morąg
CEMILLA (12)
2018-08-04
6
2018-08-04
3
Czajkowska Alicja
AZS UWM Olsztyn
2018-08-04
12
2018-08-04
6
Dworczyk Julia
Klub Jeździecki Kamińskich
ROKI (4)
2018-08-04
2018-08-04
8
2018-08-04
5
Emiljaanowicz Łucja
Braniewski Klub Jeździecki ''Boston
PAULA (11)
2018-08-04
4
2018-08-04
4
Filipska Maria
bpk / LUB
2018-08-04
1
2018-08-04
5
Gospodarczyk Adam
Niezrzeszony
VIVARO (21)
2018-08-04
16
2018-08-04
Kopcych Anna
KJ Bracia Romanowscy
2018-08-04
2
2018-08-04
2
Koroblewska Katarzyna
SKJ Baskil Rzeczna
2018-08-04
4
2018-08-04
1
Kozik Natalia
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
EMETYTA (25)
2018-08-04
3
2018-08-04
15
VIVARO (27)
2018-08-04
15
Lisowska Daria
-
SARA (10)
2018-08-04
2018-08-04
5
2018-08-04
14
2018-08-04
Maksymiuk Kasia
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (14)
2018-08-04
2
BLASZKA (15)
2018-08-04
8
Marchlińska Julia
Stajnia Lamkowo
DRUMLA (23)
2018-08-04
2018-08-04
1
2018-08-04
2018-08-04
5
2018-08-04
13
Osmańska Zuzanna
Ośrodek Jeździecki Amador Morąg
2018-08-04
2
2018-08-04
2018-08-04
1
Pasternak Małgorzata
Baskil Rzeczna
2018-08-04
7
2018-08-04
4
Piątek Kornelia
Stajnia Ząbrowiec
DAISY (20)
2018-08-04
2018-08-04
Pietrzak Kaja
KJ J.J. DARBOVEN
2018-08-04
1
2018-08-04
3
Sadowska Maja
Brak
HALLO (19)
2018-08-04
4
2018-08-04
2018-08-04
Sibiga Martyna
Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
NELSON (26)
2018-08-04
14
Tulisow Nina
Bertyn
GIGI (7)
2018-08-04
11
2018-08-04
7
2018-08-04
RAFIA (8)
2018-08-04
10
2018-08-04
10
2018-08-04
Twardowski Grzegorz
Bertyn Piastowo
2018-08-04
6
2018-08-04
2018-08-04
9
Wejngold Anita
brak
DECTRA (6)
2018-08-04
3
2018-08-04
2018-08-04
2018-08-04
13
Wirth Marek
Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
2018-08-04
11
2018-08-04
3
Wirth Marek
Baskil
NORITO (16)
2018-08-04
9
2018-08-04
8
Wiśniowska Natalia
Klub Jeździecki Kamińskich
2018-08-04
2018-08-04
7
2018-08-04
2
Załęska Hania
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (14)
2018-08-04
2018-08-04
12
BLASZKA (15)
2018-08-04
6

Number of Riders: 25

Number of Horses: 27

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Zagrodzki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062015-1, M. Zagrodzki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl