Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 18:57:23
2018-07-06 18:40:02
Aleksandra Dudek CESIMA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
50 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 18:57:10
2018-07-06 18:35:05
Marek Gaber PAMELA
  • 1x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 18:56:56
2018-07-06 18:34:40
Monika Finster PRADA
  • 1x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
48 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 18:56:45
2018-07-06 18:18:33
Grzegorz Twardowski ACANTINA
  • 1x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
47 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 18:56:33
2018-07-06 18:17:59
Sandra Sobucka ACANTINA
  • 2x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
46 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 18:56:22
2018-07-06 18:17:34
Kinga Orzeszak PINA COLADA
  • 2x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
45 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 15:48:35
2018-07-06 15:39:52
Martyna Sochocka CZAKO
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/P/OWST z JOKEREM art.269.5
44 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 14:42:26
2018-07-06 14:41:53
Łucja Emiljaanowicz PAULA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 14:41:55
2018-07-06 10:50:43
Katarzyna Kukowska LEOPARD
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/P/OWST z JOKEREM art.269.5
42 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 14:41:45
2018-07-06 10:50:28
Katarzyna Kukowska CELTA-N
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 14:41:30
2018-07-06 10:49:52
Julia Bejda LACHATI
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/P/OWST z JOKEREM art.269.5
  • 1x 5/N/Zwykły art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 09:34:25
2018-07-06 09:10:59
Małgorzata Warecha NOWELIA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 09:34:00
2018-07-06 09:10:27
Małgorzata Warecha CYGAN
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 22:52:05
2018-07-05 22:40:45
Jagoda Majewska GUINNESS
  • 2x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 22:51:45
2018-07-05 22:33:49
Arkadiusz Dejewski IWAN
  • 2x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 22:51:26
2018-07-05 22:00:45
Maja Sitkowska WOGRA
  • 1x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 22:51:04
2018-07-05 22:00:19
Zuzanna Osmańska WERDANDI
  • 2x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 22:50:48
2018-07-05 21:59:59
Aleksandra Hubacz CERKARIA
  • 2x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
33 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 22:50:17
2018-07-05 21:59:27
Weronika Bieniecka CEMILLA
  • 1x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 22:50:03
2018-07-05 20:38:50
Dominika Pietnoczka AZZARIO CANTE
  • 2x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 22:49:38
2018-07-05 20:22:00
Barbara Narwojsz SERENGETI
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 22:49:20
2018-07-05 20:14:46
Weronika Narwojsz SARTIANA
  • 1x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 22:49:05
2018-07-05 18:37:15
Paulina Witkowska MALIVIA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 22:48:44
2018-07-05 18:35:07
Oliwia Bajer LUNA LOU
  • 1x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 22:48:25
2018-07-05 17:38:30
Adam Laszecki L CALVADOS SON
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 22:48:01
2018-07-05 16:48:52
Karol Kuszilek HAMPER
  • 1x 4/P/OWST z JOKEREM art.269.5
  • 1x 5/N/Zwykły art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 14:52:49
2018-07-05 11:46:18
Alicja Czajkowska CHAMBERLAIN
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/P/OWST z JOKEREM art.269.5
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 14:52:33
2018-07-05 11:45:53
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 4/P/OWST z JOKEREM art.269.5
  • 1x 5/N/Zwykły art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 14:52:18
2018-07-05 10:29:39
Agata Burzyńska SEXY MK
  • 2x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 09:29:14
2018-07-05 09:08:42
Julianna Wojtal CANTANA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 09:28:46
2018-07-05 08:10:20
Zofia Tocha PIEROT
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 09:28:24
2018-07-04 23:45:10
Marcel Telej MGIEŁKA
  • 2x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 09:28:06
2018-07-04 23:44:26
Maria Bemong GABIŚ
  • 2x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 22:57:33
2018-07-04 22:41:47
Anna Ślesicka SEKKO J
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/P/OWST z JOKEREM art.269.5
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 22:57:21
2018-07-04 22:36:34
Anna Ślesicka LAMBI II
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/P/OWST z JOKEREM art.269.5
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 09:11:21
2018-07-04 08:56:40
Ewelina Zienowicz HALEMBA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 09:11:10
2018-07-04 08:56:21
Nikola Zienowicz HALEMBA
  • 2x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 09:10:58
2018-07-04 08:55:26
Ewelina Zienowicz HOSSA
  • 1x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 22:16:55
2018-07-03 15:42:47
Kaja Pietrzak TUKAN
  • 1x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 22:16:37
2018-07-03 15:42:07
Emilia Kartanowicz ŁATA
  • 1x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 19:08:59
2018-06-30 23:45:10
Dorota Leszczyńska BAHIYA
  • 2x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 19:08:45
2018-06-30 23:44:18
Julia Kijowska BALBINKA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 19:08:31
2018-06-30 23:43:42
Jagoda Urbanowska BALBINKA
  • 2x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 19:08:09
2018-06-30 23:31:43
Julia Kijowska LIBRA
  • 1x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 19:07:46
2018-06-30 23:31:10
Dorota Leszczyńska GUCIO
  • 1x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 19:07:21
2018-06-30 23:30:41
Martyna Grabowska GUCIO
  • 2x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 19:07:02
2018-06-30 23:30:08
Magdalena Komorska SZAKIR
  • 1x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 19:06:50
2018-06-30 23:29:34
Zuzanna Brocka SZAKIR
  • 2x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 19:06:37
2018-06-30 23:28:50
Magdalena Komorska GALAHAD
  • 1x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 19:06:23
2018-06-30 23:25:42
Kornelia Bieniek GALAHAD
  • 2x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1 - TOWARZYSKI
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bajer Oliwia baskil Rzeczna
2004 (JM.)
00001
2. Bejda Julia KJ Bertyn Piastowo
2000 (J.)
O031160
3. Bemong Maria KJ Galiny
S
CAK626435
4. Bieniecka Weronika Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
2001 (J.)
brak
5. Bieniek Kornelia Stajnia Wilkowo
2003 (JM.)
brak
6. Borczak Julia SKJ ZASTAWNO
7. Brocka Zuzanna Stajnia Wilkowo
2007 (Mł.)
brak
8. Burzyńska Agata Bpk
2001 (J.)
Brak
9. Czajkowska Alicja AZS UWM Olsztyn
2001 (J.)
Brak
10. Dejewski Arkadiusz Brak
S
Brak
11. Dudek Aleksandra SKJ Sokolnik
S
brak
12. Emiljaanowicz Łucja Braniewski Klub Jeździecki ''Boston
2000 (J.)
O035081
13. Gaber Marek Stajnia Gaja
S
brak
14. Goebel Ailinda BLG Consulting
15. Grabowska Martyna Stajnia Wilkowo
2005 (JM.)
brak
16. Hubacz Aleksandra Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
2004 (JM.)
brak
17. Kartanowicz Emilia KJ KAJA Czosnowo
2005 (JM.)
brak
18. Kijowska Julia Stajnia Wilkowo
2006 (JM.)
brak
19. Komorska Magdalena Stajnia Wilkowo
S
brak
20. Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
S
O011373
21. Kozik Natalia Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2000 (J.)
O027697
22. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (JM.)
O038594
23. Kurowska Anna Bertyn Piastowo
24. Kuszilek Karol Braniewski Klub Jeździecki Boston
2003 (JM.)
O038425
25. Laszecki Adam Baskil Rzeczna
S
O050094
26. Leszczyńska Dorota Stajnia Wilkowo
S
brak
27. Majewska Jagoda Leśne Zacisze Tynwałd
2001 (J.)
Brak
28. Marcinkan Kornelia SKJ ZASTAWNO
29. Markowska Wiktoria
2007 (Mł.)
30. Narwojsz Barbara Brak
2002 (J.)
Brak
31. Narwojsz Weronika Brak
2000 (J.)
Brak
32. Nisiewicz Ida SKJ SOKOLNIK
33. Orzeszak Kinga Bertyn
2004 (JM.)
Brak
34. Osmańska Zuzanna Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
2003 (JM.)
brak
35. Pawłowicz Michał SKJ SOKOLNIK
36. Pietnoczka Dominika BPK
1998 (MJ.)
brak
37. Pietrzak Kaja KJ J.J. DARBOVEN
2005 (JM.)
O034646
38. Sibiga Martyna Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
2001 (J.)
O036354
39. Sitkowska Maja Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
2001 (J.)
O043438
40. Ślesicka Anna KJ BERTYN
2000 (J.)
O027689
41. Sobucka Sandra Bertyn
2004 (JM.)
Brak
42. Sochocka Martyna Klub Boreasz
S
O011228
43. Stasiulewicz Jusrtna SKJ SOKOLNIK
S
44. Sulkowska Julia Stajnia Januszewo
45. Szmidt Emilia SKJ SOKOLNIK
46. Telej Marcel G-ride Team
2003 (JM.)
none
47. Tocha Zofia Niezrzeszony
2005 (JM.)
brak
48. Twardowski Grzegorz Bertyn
S
Brak
49. Urbanowska Jagoda Stajnia Wilkowo
2005 (JM.)
brak
50. Warecha Małgorzata Baskil Rzeczna
S
Brak
51. Witkowska Paulina Baskil Rzeczna
S
00000
52. Wojtal Julianna Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
O038237
53. Zienowicz Ewelina Bpk
S
O023664
54. Zienowicz Nikola bpk
2007 (Mł.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

44

ACANTINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Carlo Grande
M: Alubetta
O: Katarzyna Nazarewicz
B: Katarzyna Nazarewicz
K019228
2.

41

ALUR SP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Aravel Waro
M: Alzacja
O: BLG Consulting
B: Polska
K010485
3.

57

ARTEMOR ogier F:
M:
O:
B:
4.

27

AZZARIO CANTE Wielkopolska POL 2013 Wałach kasztanowata F: cantero
M: azzarda
O: natalia kurek
B: natalia kurek
brak
5.

7

BAHIYA Huculska POL 2013 Klacz srokata/mk: F: Wariant
M: Balbinka
O: Joanna Kijowska-Lasek
B: Joanna Kijowska-lasek
brak
6.

6

BALBINKA Huculska POL 2007 Klacz gniada/mk: F: P-TOSIEK
M: BAWARIA
O: Joanna Kijowska-Lasek
B: Jarosław Karczyński
brak
7.

55

Bitynia Polska klacz F:
M:
O:
B:
8.

40

Buba sp Polska klacz kara F: Barasz wlkp
M:
O:
B: Bertrand Le Guern
9.

17

CANTANA SP POL 2010 Klacz siwa F: cantaris
M: coco chanel
O: PPHU KONI Arkadiusz Wojtal
B: Katarzyna Nazarewicz
K019229
10.

37

CELTA-N Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Le Mistral
M: Celebra
O: Wojciech Kukowski
B: Namysł Kazimierz
Brak 616009610038312
11.

28

CEMILLA Wielkopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Mywill
M: Cygana
O: Henryk Rowicki
B: Henryk Rowicki
brak
12.

29

CERKARIA Trakeńska POL 2005 Klacz inna F: Arianin
M: Cega
O: Henryk Rowicki
B: SK Wiking
brak
13.

47

CESIMA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Emis
M: Ceramika
O: Aleksandra Dudek
B: Aleksandra Dudek
brak
14.

20

CHAMBERLAIN Oldenburg NED 2011 Wałach kasztanowata F: Chamberland
M: Gerdi die Luna
O: Monika Gębik-Czajkowska
B: Werner Brand-Kruth
Brak
15.

34

CYGAN --- POL 2010 Wałach kara/164 F: ---
M: ---
O: Małgorzata Warecha
B: Andrzej Herman
brak
16.

42

CZAKO WLKP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Kołczan
M: Czantoria
O: Martyna Sochocka
B: Martyna Sochocka
K019554 616007600287706
17.

54

DAFNE klacz F:
M:
O:
B:
18.

51

DELICJA klacz F:
M:
O:
B:
19.

48

EMETYTA Małopolska POL 2005 Klacz siwa/163 cm F: Hebab
M: Emilka
O: Teresa kozik
B: Teresa kozik
K023880 POL 006 60 01532 05
20.

14

GABIŚ Wielkopolska POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Barito
M: Gordonia
O: Paulina Pesta
B: Dariusz Szpurek
616007610070409
21.

2

GALAHAD Typ Pogrubiony POL 2012 Wałach kara F: Elektor
M: Gryfia
O: Joanna Kijowska-Lasek
B: Dorota Leszczyńska
brak
22.

53

GREAT LADY klacz F:
M:
O:
B:
23.

4

GUCIO Huculska POL 2012 Wałach gniada/mk: F: Wariant
M: Gracja
O: Joanna Kijowska-Lasek
B: Joanna Kijowska-lasek
brak
24.

33

GUINNESS NN POL 2006 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Monika Nowińska
B: NN
K022562
25.

11

HALEMBA Małopolska POL 2008 Klacz gniada/165 F: Bianko
M: Hutka
O: Ewelina Zienowicz
B: Pikul Wiesław
K013065 POL006550013408
26.

21

HAMPER Wielkopolska POL 2012 Wałach kasztanowata F: Elekt
M: Hyrda
O: Maciej Kuszilek
B: Maciej Kuszilek
K023826 616007610196312
27.

10

HOSSA Polski Koń Szlachetny POL 2013 Klacz gniada F: Colox Cup
M: Halemba
O: Ewelina Zienowicz
B: Ewelina Zienowicz
Brak
28.

56

IMPERIO wałach F:
M:
O:
B:
29.

32

IWAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 16.04.2006 Wałach siwa F: Awans
M: Inersja
O: Andrzej babiarz
B: Janicki Józef
Brak
30.

22

L CALVADOS SON SP POL 2013 Ogier gniada F: Calvados
M: Lady Jump I
O: Adam Laszecki
B: Jerzy Rogala
K023233
31.

36

LACHATI Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: Lancer III
M: Chantal
O: Jerzy Bejda
B: Jerzy Bejda
K021715 DE441411166011
32.

12

LAMBI II Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Ever For Pleasure
M: Lusi
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K019865 616009600268311
33.

19

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
O: Anna Kopcych
B: Wilfried Gluesing
K020737 DE431310519911
34.

38

LEOPARD Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Grey
M: Leliwa
O: Wojciech Kukowski
B: Stadnina koni Liski
K010415 POL 007 60 01569 05
35.

5

LIBRA Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Joanna Kijowska-Lasek
B: nn
brak
36.

23

LUNA LOU Oldenburska POL 2004 Klacz gniada F: Con Capitol
M: Lllllll
O: Paulina Witkowska
B: Xxxxxx
000005
37.

8

ŁATA KUC POL 2003 Klacz srokata F: NN
M: NN
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Płoska Joanna
brak
38.

50

MAGIA F:
M:
O:
B:
39.

24

MALIVIA XX POL 2006 Klacz gniada F: Stato king
M: Marana
O: Paulona Witkowska
B: Derengowska
000006
40.

15

MGIEŁKA Wielkopolska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Vermont
M: Metra
O: Monika Telej
B: baturo tomasz
616009660074899
41.

49

NELSON Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/168 cm F: Faktor
M: Newada
O: Anetta Sibiga
B: Anetta Sibiga
K021648 616 007 60 0283910
42.

35

NOWELIA Wielkopolska POL 2010 Klacz kasztanowata F: Barasz
M: Nagwiazdka
O: Małgorzata Warecha
B: SK Rzeczna
Brak
43.

46

PAMELA Wielkopolska POL 2012 Klacz ciemnogniada/163 F: Marino
M: Paloma
O: Krzysztof Jaczewski
B: Krzysztof Jaczewski
brak 616007600132512 brak
44.

39

PAULA Typ Szlachetny POL 2011 Klacz siwa/mk:150 F: nn
M: nn
O: Łucja Emiljanowicz
B: Łucja Emiljanowicz
K024141 616999600284011
45.

16

PIEROT KUC POL 1999 Wałach siwa/kuc: F: Jantar
M: Petra
O: Adam Tocha i Zofia Tocha
B: SK Plękity Sp. z o.o.
brak
46.

43

PINA COLADA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/166 F: Colox Cup
M: Paula
O: Katarzyna Nazarewicz
B: Katarzyna Nazarewicz
brak
47.

45

PRADA SP POL 2014 Klacz kara/165 F: Alek
M: Plejada
O: Krzysztof Jaczewski
B: Krzysztof Jaczewski
brak 616009520074514
48.

25

SARTIANA Typ Szlachetny POL 04.06.2013 Klacz kasztanowata/mk: F: Brak
M: Brak
O: Weronika Narwojsz
B: Irena Narwojsz
Brak
49.

13

SEKKO J Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach kasztanowata/170 cm F: Karbon
M: Serwantka
O: Anna Ślesicka
B: Blg Consulting Bertrand Le Guern
K022448 616009600282011
50.

26

SERENGETI Typ Szlachetny POL 04.09.2004 Klacz srokata/mk: F: Brak
M: Brak
O: Barbara Narwojsz
B: Irena Narwojsz
Brak
51.

18

SEXY MK SP POL 2010 Klacz siwa F: Avero
M: Susan
O: .
B: .
Brak
52.

3

SZAKIR Typ Szlachetny POL 1997 Wałach tarantowata F: nn
M: nn
O: Joanna Kijowska-Lasek
B: nn
brak
53.

9

TUKAN Kuc Feliń POL 2006 Wałach siwa/kuc:134 F: KENTACKY
M: TROJA
O: PIETRZAK KAJA
B: PIETRZAK RAFAŁ
K021096 POL 013 54 00849 06 12645
54.

52

WENEZJA klacz F:
M:
O:
B:
55.

30

WERDANDI Trakeńska POL 2010 Klacz kasztanowata F: Wezyr I
M: Walgrind
O: Henryk Rowicki
B: SK Wiking
brak
56.

31

WOGRA Trakeńska POL 2008 Klacz kasztanowata F: Diagram
M: Walpuria
O: Henryk Rowicki
B: SK Wiking
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bajer Oliwia
baskil Rzeczna
2018-07-07
14
2018-07-07
2
Bejda Julia
KJ Bertyn Piastowo
LACHATI (36)
2018-07-07
2018-07-07
5
2018-07-07
1
Bemong Maria
KJ Galiny
GABIŚ (14)
2018-07-07
2018-07-07
7
Bieniecka Weronika
Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
CEMILLA (28)
2018-07-07
2018-07-07
14
2018-07-07
Bieniek Kornelia
Stajnia Wilkowo
2018-07-07
2018-07-07
Borczak Julia
SKJ ZASTAWNO
DAFNE (54)
2018-07-07
24
2018-07-07
2018-07-07
26
2018-07-07
Brocka Zuzanna
Stajnia Wilkowo
SZAKIR (3)
2018-07-07
2018-07-07
5
Burzyńska Agata
Bpk
SEXY MK (18)
2018-07-07
11
2018-07-07
Czajkowska Alicja
AZS UWM Olsztyn
2018-07-07
5
2018-07-07
8
Dejewski Arkadiusz
Brak
IWAN (32)
2018-07-07
12
2018-07-07
Dudek Aleksandra
SKJ Sokolnik
CESIMA (47)
2018-07-07
20
2018-07-07
Emiljaanowicz Łucja
Braniewski Klub Jeździecki ''Boston
PAULA (39)
2018-07-07
7
2018-07-07
2018-07-07
9
2018-07-07
Gaber Marek
Stajnia Gaja
PAMELA (46)
2018-07-07
2018-07-07
24
2018-07-07
Goebel Ailinda
BLG Consulting
Buba (40)
2018-07-07
2018-07-07
18
Grabowska Martyna
Stajnia Wilkowo
GUCIO (4)
2018-07-07
2018-07-07
21
Hubacz Aleksandra
Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
2018-07-07
2018-07-07
3
Kartanowicz Emilia
KJ KAJA Czosnowo
ŁATA (8)
2018-07-07
16
2018-07-07
25
2018-07-07
Kijowska Julia
Stajnia Wilkowo
LIBRA (5)
2018-07-07
22
2018-07-07
2018-07-07
2018-07-07
17
2018-07-07
Komorska Magdalena
Stajnia Wilkowo
2018-07-07
SZAKIR (3)
2018-07-07
19
Kopcych Anna
KJ Bracia Romanowscy
2018-07-07
3
2018-07-07
2
Kozik Natalia
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
EMETYTA (48)
2018-07-07
6
2018-07-07
17
Kukowska Katarzyna
J.J. Darboven
CELTA-N (37)
2018-07-07
11
2018-07-07
2018-07-07
LEOPARD (38)
2018-07-07
12
2018-07-07
4
Kurowska Anna
Bertyn Piastowo
PRADA (45)
2018-07-07
9
2018-07-07
3
2018-07-07
Kuszilek Karol
Braniewski Klub Jeździecki Boston
HAMPER (21)
2018-07-07
6
2018-07-07
Laszecki Adam
Baskil Rzeczna
2018-07-07
23
2018-07-07
2018-07-07
Leszczyńska Dorota
Stajnia Wilkowo
GUCIO (4)
2018-07-07
13
BAHIYA (7)
2018-07-07
23
2018-07-07
Majewska Jagoda
Leśne Zacisze Tynwałd
2018-07-07
8
2018-07-07
Marcinkan Kornelia
SKJ ZASTAWNO
2018-07-07
8
2018-07-07
2018-07-07
4
2018-07-07
Markowska Wiktoria
Buba (40)
2018-07-07
1
2018-07-07
Narwojsz Barbara
Brak
2018-07-07
21
2018-07-07
2018-07-07
Narwojsz Weronika
Brak
2018-07-07
20
2018-07-07
8
2018-07-07
Nisiewicz Ida
SKJ SOKOLNIK
MAGIA (50)
2018-07-07
2018-07-07
15
Orzeszak Kinga
Bertyn
2018-07-07
2018-07-07
7
Osmańska Zuzanna
Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
2018-07-07
2018-07-07
17
Pawłowicz Michał
SKJ SOKOLNIK
IMPERIO (56)
2018-07-07
16
Pietnoczka Dominika
BPK
2018-07-07
2018-07-07
Pietrzak Kaja
KJ J.J. DARBOVEN
TUKAN (9)
2018-07-07
4
2018-07-07
9
2018-07-07
Sibiga Martyna
Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
NELSON (49)
2018-07-07
6
2018-07-07
7
Sitkowska Maja
Ośrodek Jeździecki ,,Amador'' Morąg
WOGRA (31)
2018-07-07
25
2018-07-07
19
2018-07-07
18
Ślesicka Anna
KJ BERTYN
2018-07-07
SEKKO J (13)
2018-07-07
2
2018-07-07
2
Sobucka Sandra
Bertyn
2018-07-07
10
2018-07-07
Sochocka Martyna
Klub Boreasz
CZAKO (42)
2018-07-07
13
2018-07-07
9
Stasiulewicz Jusrtna
SKJ SOKOLNIK
WENEZJA (52)
2018-07-07
1
2018-07-07
1
ARTEMOR (57)
2018-07-07
14
Sulkowska Julia
Stajnia Januszewo
ALUR (41)
2018-07-07
5
2018-07-07
Szmidt Emilia
SKJ SOKOLNIK
DELICJA (51)
2018-07-07
13
2018-07-07
Telej Marcel
G-ride Team
2018-07-07
4
2018-07-07
Tocha Zofia
Niezrzeszony
PIEROT (16)
2018-07-07
2018-07-07
Twardowski Grzegorz
Bertyn
Bitynia (55)
2018-07-07
11
2018-07-07
1
2018-07-07
Urbanowska Jagoda
Stajnia Wilkowo
2018-07-07
2018-07-07
2
Warecha Małgorzata
Baskil Rzeczna
CYGAN (34)
2018-07-07
10
2018-07-07
15
NOWELIA (35)
2018-07-07
12
2018-07-07
Witkowska Paulina
Baskil Rzeczna
MALIVIA (24)
2018-07-07
15
2018-07-07
10
Wojtal Julianna
Bertyn Piastowo
CANTANA (17)
2018-07-07
18
2018-07-07
3
2018-07-07
Zienowicz Ewelina
Bpk
HOSSA (10)
2018-07-07
26
2018-07-07
22
2018-07-07
HALEMBA (11)
2018-07-07
6
2018-07-07
16
Zienowicz Nikola
bpk
HALEMBA (11)
2018-07-07

Number of Riders: 54

Number of Horses: 56

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Zagrodzki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062015-1, M. Zagrodzki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl