Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
70 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 20:46:55
2018-06-23 19:26:47
Zuzanna Buczkowska GRALA
  • 2x 1/MINI LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 - TOWARZYSKI
69 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 20:46:35
2018-06-23 19:21:10
Magdalena Fras PRALINKA
  • 2x 1/MINI LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 - TOWARZYSKI
68 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 20:46:14
2018-06-23 19:20:33
Dominika Obrębska EXEDRO
  • 1x 1/MINI LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL/Zwykły art.238.2.1- TOWARZYSKI
67 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 20:45:42
2018-06-23 12:09:03
Piotr Wiśniewski HUBA
  • 2x 3/L/Zwykły art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 20:44:58
2018-06-23 11:24:00
Konstancja Płoskonka PRINCE
  • 2x 3/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/LICENCYJNY (egzaminacyjny)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 20:44:41
2018-06-23 07:46:51
Oskar Lodowski WIR
  • 2x 1/MINI LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 - TOWARZYSKI
64 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 21:08:19
2018-06-22 21:00:53
Karina Ludwicka KORUND
  • 2x 2/LL/Zwykły art.238.2.1- TOWARZYSKI
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 18:52:18
2018-06-22 16:18:24
Katarzyna Stańczak JURA
  • 1x 2/LL/Zwykły art.238.2.1- TOWARZYSKI
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 18:52:02
2018-06-22 16:17:55
Artur Stańczak KARDROCK VAN NAVAGNE
  • 1x 2/LL/Zwykły art.238.2.1- TOWARZYSKI
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 18:51:42
2018-06-22 15:24:42
Adam Gospodarczyk VIVARO
  • 2x 2/LL/Zwykły art.238.2.1- TOWARZYSKI
60 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 15:23:01
2018-06-22 14:48:24
Marta Wachowicz CLIFF
  • 2x 1/MINI LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 - TOWARZYSKI
59 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 15:22:45
2018-06-22 11:23:33
Patrycja Urban WINSTER VAN DE ESBEEK
  • 1x 1/MINI LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL/Zwykły art.238.2.1- TOWARZYSKI
58 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 10:06:10
2018-06-22 09:42:04
Paula Jeleniewska CHILLOUT
  • 1x 2/LL/Zwykły art.238.2.1- TOWARZYSKI
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 10:05:29
2018-06-22 08:55:46
Monika Kalowska CASTILLIONE
  • 2x 2/LL/Zwykły art.238.2.1- TOWARZYSKI
56 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 10:04:51
2018-06-22 08:32:16
Tomasz Strumiłło DOVER
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/OWST z Jokerem art.269.5
55 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 10:04:28
2018-06-21 22:50:30
Magdalena Jop HERALDIK
  • 2x 2/LL/Zwykły art.238.2.1- TOWARZYSKI
54 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 10:04:05
2018-06-21 22:46:23
Patrycja Grochowska POLIDION
  • 2x 2/LL/Zwykły art.238.2.1- TOWARZYSKI
53 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 22:43:10
2018-06-21 22:40:37
Zbigniew Świniarski MATUAS
  • 2x 3/L/Zwykły art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 21:20:59
2018-06-21 20:53:57
Katarzyna Schillak DOTA
  • 2x 2/LL/Zwykły art.238.2.1- TOWARZYSKI
51 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 21:20:38
2018-06-21 20:53:04
Weronika Kwiatkowska WOTAN
  • 1x 2/LL/Zwykły art.238.2.1- TOWARZYSKI
50 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 21:10:54
2018-06-21 20:52:27
Dagmara Szydłowska WOTAN
  • 1x 2/LL/Zwykły art.238.2.1- TOWARZYSKI
49 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 21:10:22
2018-06-21 20:50:28
Alicja Dąbkowska WOTAN
  • 1x 2/LL/Zwykły art.238.2.1- TOWARZYSKI
48 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 21:10:06
2018-06-21 20:49:43
Oliwia Górska BOKSYT
  • 1x 1/MINI LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 - TOWARZYSKI
47 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 21:09:40
2018-06-21 20:48:03
Kamila Motyka BOKSYT
  • 1x 1/MINI LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 - TOWARZYSKI
46 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 10:03:46
2018-06-21 20:09:45
Denisa Brandt SYMFONIA
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/OWST z Jokerem art.269.5
45 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 20:37:23
2018-06-21 20:03:46
Konrad Hołodiuk ESMERALDA
  • 2x 2/LL/Zwykły art.238.2.1- TOWARZYSKI
44 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 20:44:26
2018-06-21 16:17:50
Karolina Ptasik WANDER
  • 2x 3/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/OWST z Jokerem art.269.5
43 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 13:48:21
2018-06-21 12:48:56
Aleksandra Łapińska BIJOU QUEEN
  • 1x 7/N - oczko/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N Puchar Starosty Ostródzkiego/Zwykły art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 13:48:03
2018-06-21 12:29:36
Natalia Palmowska JACKPOT VAN'T ZONNEVELD
  • 1x 6/N Puchar Starosty Ostródzkiego/Zwykły art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 16:32:03
2018-06-20 13:23:51
Felipe Pawelczyk SONICA
  • 1x 2/LL/Zwykły art.238.2.1- TOWARZYSKI
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/LICENCYJNY (egzaminacyjny)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 13:28:22
2018-06-20 13:12:53
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 7/N - oczko/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N Puchar Starosty Ostródzkiego/Zwykły art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 07:16:50
2018-06-20 09:12:37
Małgorzata Zdanowicz MAXIMA
  • 1x 5/P/OWST z Jokerem art.269.5
  • 1x 6/N Puchar Starosty Ostródzkiego/Zwykły art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 13:27:03
2018-06-19 23:11:21
Małgorzata Pasternak KENIA CARCASES
  • 1x 2/LL/Zwykły art.238.2.1- TOWARZYSKI
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 13:26:44
2018-06-19 23:10:29
Małgorzata Pasternak JANKES
  • 1x 5/P/OWST z Jokerem art.269.5
  • 1x 6/N Puchar Starosty Ostródzkiego/Zwykły art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 13:26:30
2018-06-19 23:09:30
Małgorzata Pasternak HAPPY BOY
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/OWST z Jokerem art.269.5
35 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 13:26:18
2018-06-19 23:08:32
Małgorzata Pasternak L CALVADOS SON
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 13:26:03
2018-06-19 23:07:50
Adam Laszecki L CALVADOS SON
  • 2x 2/LL/Zwykły art.238.2.1- TOWARZYSKI
33 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 18:01:02
2018-06-19 17:42:13
Angelika Sokołowska FILIP
  • 1x 1/MINI LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL/Zwykły art.238.2.1- TOWARZYSKI
32 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 18:00:34
2018-06-19 15:39:56
Wiktoria Orzechowska ABSYNT
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 4/L/LICENCYJNY (egzaminacyjny)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 15:06:30
2018-06-19 15:01:30
Maja Szyszko DIA
  • 1x 2/LL/Zwykły art.238.2.1- TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/LICENCYJNY (egzaminacyjny)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 15:06:01
2018-06-19 15:00:57
Julia Babiej JOLINAR
  • 1x 2/LL/Zwykły art.238.2.1- TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/LICENCYJNY (egzaminacyjny)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 15:05:09
2018-06-19 14:59:09
Maria Drońska BASZMAG
  • 1x 1/MINI LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL/Zwykły art.238.2.1- TOWARZYSKI
28 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 15:04:50
2018-06-19 14:58:45
Zygmunt Droński NIOBE
  • 1x 2/LL/Zwykły art.238.2.1- TOWARZYSKI
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 15:04:36
2018-06-19 14:58:17
Zygmunt Droński BASZMAG
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/OWST z Jokerem art.269.5
26 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 15:04:18
2018-06-19 13:27:58
Kamila Bejnar MARKIZA
  • 1x 7/N - oczko/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N Puchar Starosty Ostródzkiego/Zwykły art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 15:02:40
2018-06-19 12:34:06
Martyna Kajko H DOMINIQUE V
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/OWST z Jokerem art.269.5
24 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 15:02:20
2018-06-19 09:03:06
Karolina Moździara SAKE J
  • 1x 7/N - oczko/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N Puchar Starosty Ostródzkiego/Zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 15:02:09
2018-06-18 22:29:44
Paulina Kozłowska CZARIS
  • 1x 5/P/OWST z Jokerem art.269.5
  • 1x 6/N Puchar Starosty Ostródzkiego/Zwykły art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 15:01:52
2018-06-18 22:28:46
Paulina Kozłowska LUBICZ
  • 2x 2/LL/Zwykły art.238.2.1- TOWARZYSKI
21 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 20:55:35
2018-06-18 20:08:11
Krzysztof Żukowski MALACHIT
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/OWST z Jokerem art.269.5
20 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 20:55:09
2018-06-18 19:22:24
Klaudia Mówińska ELEGANCJA M
  • 2x 1/MINI LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 - TOWARZYSKI
19 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 20:54:37
2018-06-18 16:20:28
Paulina Czarnecka LIDER GRANILI
  • 2x 2/LL/Zwykły art.238.2.1- TOWARZYSKI
  • 2x 3/L/Zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 13:39:00
2018-06-18 13:10:24
Aleksandra Kamińska PEPE
  • 2x 3/L/Zwykły art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 13:00:36
2018-06-18 11:49:04
Malwina Miklas ROMANIA
  • 1x 2/LL/Zwykły art.238.2.1- TOWARZYSKI
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 13:00:03
2018-06-18 11:42:40
Henryk Soboń CELLESTIANO
  • 1x 5/P/OWST z Jokerem art.269.5
  • 1x 6/N Puchar Starosty Ostródzkiego/Zwykły art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 12:59:48
2018-06-18 09:54:17
Anna Rębisz DON
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/OWST z Jokerem art.269.5
14 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 12:59:33
2018-06-18 09:52:23
Anna Rębisz CHILLANDO BLUE
  • 2x 2/LL/Zwykły art.238.2.1- TOWARZYSKI
13 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 20:44:11
2018-06-18 07:03:22
Marcel Telej MGIEŁKA
  • 2x 3/L/Zwykły art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 20:43:55
2018-06-18 07:02:03
Maria Bemong MERAAB ATHBAH
  • 2x 3/L/Zwykły art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 16:39:54
2018-06-17 13:55:22
Jelizawieta Karpińska CAMBEL
  • 1x 1/MINI LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL/Zwykły art.238.2.1- TOWARZYSKI
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 16:39:41
2018-06-17 11:43:29
Maria Syrowska HONDA J
  • 2x 2/LL/Zwykły art.238.2.1- TOWARZYSKI
9 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 14:59:28
2018-06-16 07:57:11
Karolina Olejnik WINNER AZ II
  • 2x 3/L/Zwykły art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 14:58:48
2018-06-15 23:38:21
Marta Niedziela MANIEK
  • 2x 2/LL/Zwykły art.238.2.1- TOWARZYSKI
7 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 18:37:14
2018-06-15 18:19:10
Gabriela Deptuła GREY
  • 1x 2/LL/Zwykły art.238.2.1- TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/LICENCYJNY (egzaminacyjny)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 16:39:26
2018-06-15 11:31:47
Anna Kopcych NAUTIKA
  • 1x 5/P/OWST z Jokerem art.269.5
  • 1x 6/N Puchar Starosty Ostródzkiego/Zwykły art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 18:36:29
2018-06-14 21:57:01
Alicja Czajkowska CHAMBERLAIN
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/OWST z Jokerem art.269.5
4 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 16:39:11
2018-06-14 21:50:01
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 5/P/OWST z Jokerem art.269.5
  • 1x 6/N Puchar Starosty Ostródzkiego/Zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 18:35:30
2018-06-14 09:52:09
Ewa Maria Zaremba QUANDO
  • 2x 1/MINI LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 - TOWARZYSKI
2 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 18:35:11
2018-06-14 09:46:18
Ewa Maria Zaremba PIEGŻA
  • 2x 3/L/Zwykły art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 18:34:56
2018-06-13 21:59:25
Patrycja Kozioł SARAGOSSA ZK
  • 1x 2/LL/Zwykły art.238.2.1- TOWARZYSKI
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/LICENCYJNY (egzaminacyjny)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Babiej Julia bpk
2005 (JM.)
brak
2. Bejnar Kamila AZS UWM Olsztyn
S
O020492
3. Bemong Maria KJ Galiny
S
CAK626435
4. Brandt Denisa Braci Romanowskich
2002 (J.)
O042874
5. Buczkowska Zuzanna Stajnia Szyldak
2004 (JM.)
brak
6. Czajkowska Alicja AZS UWM OLSZTYN
2001 (J.)
O031537
7. Czarnecka Paulina Stajnia Głęboczek
S
O050011
8. Dąbkowska Alicja Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
2002 (J.)
brak
9. Deptuła Gabriela bpk
2003 (JM.)
O044017
10. Drońska Maria bpk
2005 (JM.)
brak
11. Droński Zygmunt KJ Palmowski
S
brak
12. Fras Magdalena Stajnia Szyldak
2007 (Mł.)
brak
13. Górska Oliwia Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
brak
14. Gospodarczyk Adam niezrzeszony
S
brak
15. Grochowska Patrycja Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
S
O035114
16. Hołodiuk Konrad KS AZS UWM Olsztyn
S
brak
17. Jeleniewska Paula Bertyn
S
0013709
18. Jop Magdalena Braci Romanowskich
S
brak
19. Kajko Martyna KJ Palmowski
S
O004120
20. Kalowska Monika skj Revel
S
brak
21. Kamińska Aleksandra Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
1997 (MJ.)
O048490
22. Karpińska Jelizawieta SJ Sokolnik
2002 (J.)
33438/18
23. Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
S
O011373
24. Kozioł Patrycja KS AZS UWM Olsztyn
2002 (J.)
O044015
25. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
26. Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
2002 (J.)
O031476
27. Kwiatkowska Weronika Pałac Pacółtowo
brak
28. Laszecki Adam Baskil Rzeczna
S
O050094
29. Lodowski Oskar .
2004 (JM.)
brak
30. Ludwicka Karina JKS U Robsonów
2006 (JM.)
O044637
31. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
32. Miklas Malwina LKJ Gałkowo
S
O025194
33. Motyka Kamila Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
brak
34. Mówińska Klaudia brak
2005 (JM.)
brak
35. Moździara Karolina KS AZS UWM Olsztyn
S
O035590
36. Niedziela Marta KS AZS UWM OLSZTYN
1998 (MJ.)
Brak
37. Obrębska Dominika Stajnia Szyldak
2007 (Mł.)
28894/17
38. Olejnik Karolina bez przynależności
S
O046143
39. Orzechowska Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn
2000 (J.)
0
40. Palmowska Natalia KJ Palmowski
S
O013754
41. Pasternak Małgorzata Baskil Rzeczna
S
O017371
42. Pawelczyk Felipe JKS U Robsonów
2005 (JM.)
brak
43. Płoskonka Konstancja BPK (Stajnia Szyldak)
2006 (JM.)
O048492
44. Ptasik Karolina SKJ Hippika Pro
2002 (J.)
O034147
45. Rębisz Anna LKJ Gałkowo
S
O003598
46. Schillak Katarzyna Pałac Pacółtowo
brak
47. Soboń Henryk LKJ Gałkowo
S
O022920
48. Sokołowska Angelika azs uwm
S
O013174
49. Stańczak Artur KLUB JEŹDZIECKI PAŁAC PACÓŁTOWO
S
O020234
50. Stańczak Katarzyna KLUB JEŹDZIECKI PAŁAC PACÓŁTOWO
S
O020233
51. Strumiłło Tomasz BPK
S
O011062
52. Świniarski Zbigniew Działdowskie Towarzystwo Jeździeckie
brak
53. Syrowska Maria Stajnia Głęboczek
2006 (JM.)
O048296
54. Szydłowska Dagmara Pałac Pacółtowo
brak
55. Szyszko Maja bpk
2005 (JM.)
brak
56. Telej Marcel G-ride Team
2003 (JM.)
none
57. Urban Patrycja Brak przynależności klubowej
S
O020365
58. Wachowicz Marta SKJ Hippika Tomaszkowo
2000 (J.)
brak
59. Wiśniewski Piotr Bez przynależności
S
O034149
60. Zaremba Ewa Maria SKJ Hippika Tomaszkowo
S
O042096
61. Zdanowicz Małgorzata AZS-UWM Olsztyn
S
O003853
62. Żukowska Wiktoria
63. Żukowski Krzysztof Bez Przynależności Klubowej
S
O030951
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

32

ABSYNT Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Czynel
M: Aldona
O: Uniwersytet Warmińsko-mazurski w Olsztynie
B: Stadnina Koni Bałdy
K014833
2.

28

BASZMAG Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1998 Wałach kasztanowata/175 F: Klayton
M: Ballada
O: Samantha Waszelewski
B: Zygmunt Droński
brak
3.

41

BIJOU QUEEN WESTF DEU 2012 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou du Rouet
M: Goldora / Drossan
O: Piotr Szczurowski
B: Marek Romanowski
K022945
4.

45

BOKSYT MŁP POL 2009 Wałach gniada F: Aspan
M: młp
O: Pałac Pacółtowo Sp. z o.o.
B: brak
brak
5.

12

CAMBEL Trakeńska POL 2010 Wałach gniada/172 cm F: Emis
M: Cyrkulacja
O: Jelizawieta Karpińska
B: Mirosław
brak
6.

52

CASTILLIONE Westfalska POL 2006 Wałach siwa F: Castillo
M: Octet
O: Monika Kalowska
B: sk Galiny
brak
7.

17

CELLESTIANO Westfalska POL 2010 Wałach siwa F: Cellestial
M: Brenda III
O: Wojciech Szewczak
B: Wojciech Szewczak
K020611
8.

7

CHAMBERLAIN Oldenburdzka POL 2011 Wałach kasztanowata/175 F: CHAMBERLAND/CHAMBERTIN
M: GERDI DE LUNA/ CHICO'S BOY
O: Monika Gębik-Czajkowska
B: Monika Gębik-Czajkowska
K018666 DE 418182076811
9.

15

CHILLANDO BLUE SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Rash ex Rekrut
M: Carmen
O: Jacek Pruszkowski
B: Jacek Pruszkowski
Brak
10.

53

CHILLOUT WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Faktor
M: Czaora
O: Zdzisław Jeleniewski
B: Paula Jeleniwska
K019182
11.

55

CLIFF Małopolska POL 2010 Wałach gniada F: Burgund
M: Cliff of Moher
O: Beata Wachowicz
B: Marek Romanowski
brak
12.

24

CZARIS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: SOLARIS
M: CHIQITA
O: Felski Andrzej
B: Felski Andrzej
K022781
13.

31

DIA Trakeńska POL 2008 Klacz gniada/165 F: Bohun
M: Debora
O: Tomasz Kardacz
B: Tomasz Kardacz
brak
14.

16

DON SP POL 2011 Wałach gniada F: Dan/
M: Dosia/
O: Anna Rębisz
B: Monika Pasik
K019185 616009600195711
15.

47

DOTA XX POL 2003 Klacz gniada F: Aramus
M: Dżessica
O: K.Schillak
B: SK Damis BT
brak
16.

51

DOVER SP POL 2012 Wałach gniada F: Marino
M: Deportacja
O: Magdalena Woźniak
B: Rzeczna
K023618
17.

67

DRAGON wlkp PL 2003 wał F:
M:
O:
B:
18.

21

ELEGANCJA M Małopolska POL 2010 Klacz gniada/157 F: Ganges
M: Elandra
O: Krystyna Mówińska
B: Konrad Przeżdziecki
brak 616006510315510
19.

44

ESMERALDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Landacord
M: Estyma
O: Beata Vetter
B: Ewa Fabińska
brak 616 009 51 04147 09
20.

63

EXEDRO Kuc Feliński POL 2010 Wałach gniada/kuc:135 F: Emir
M: Epoka
O: Alicja Jankowska
B: Wawrzuta Piotr
brak 616 013 57 00817 10
21.

33

FILIP Wielkopolska POL 2014 Wałach ciemnogniada/163 F: Rash
M: Grejsa
O: Angelika Sokołowska
B: Angelika Sokołowska
O013174
22.

38

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada F: Canturo
M: Brenda de Messitert
O:
B:
K010933
23.

65

GRALA KUC POL 2013 Klacz srokata/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Joanna Buczkowska
B: NN
brak
24.

26

H DOMINIQUE V KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Campbell VDL
M: Dominique V
O: Martyna Kajko
B: Albert van Unen
K023418
25.

35

HAPPY BOY SP POL 2006 Wałach kara F: Golden Boy
M: Hekabe
O: Alicja Bojar
B: SK Rzeczna
Brak
26.

50

HERALDIK Hanowerska POL 2000 Wałach kara F: Heraldik
M: Fiona
O: Magdalena Jop
B: Burmester,Heinr.Brueninghorst.6,31 606
brak
27.

11

HONDA J Wielkopolska POL 2010 Klacz gniada/163 F: Folio
M: Huta
O: Magdalena Sarnowska
B: Krzysztof Jędrzejewski
brak
28.

62

HUBA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Loxley
M: Higiena
O: Piotr Wiśniewski
B: Marta Kadłubowska
K019723
29.

40

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2009 Wałach gniada F: BENTLEY VD HEFFINCK
M: EUCLASE
O: ALFRED PALMOWSKI
B: CHRISTIAN MERTENS
K018917
30.

36

JANKES WLKP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Elpar
M: Judea
O: Małgorzata Pasternak
B: SK Plekity
K008038 007530016300
31.

30

JOLINAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz siwa F: Calderon
M: Junka
O: Tomasz Kardacz
B: Kucharska Anetta
brak
32.

58

JURA SP POL 2005 Klacz F: Revel
M: Jeżyca
O: Katarzyna Stańczak
B: SK Rzeczna
brak
33.

57

KARDROCK VAN NAVAGNE BWP BEL 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Hardrock Z/ Heartbreaker
M: Ewhirtin II van het Keizershof/ Abirian
O: Katarzyna Stańczak
B: Jean Otten
K020621
34.

37

KENIA CARCASES WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Demetor
M: Kenija
O: Aleksandra Pawłowicz
B: Marek Romanowski
K019633
35.

59

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/kuc: F: Mandaryn
M: Korona
O: Anna Ludwicka
B: *******
K019253 616013580270509
36.

34

L CALVADOS SON SP POL 2013 Ogier gniada F: Calvados
M: Lady Jump I
O: Adam Laszecki
B: Jerzy Rogala
K023233
37.

1

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
O: Anna Kopcych
B: Wilfried Gluesing
K020737 DE431310519911
38.

20

LIDER GRANILI Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach siwa F: Granilli S
M: Lizara - Su
O: Paulina Czarnecka
B: Katarzyna Niedźwiecka
K025851 POL 009 60 03674 08
39.

23

LUBICZ Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 Wałach gniada/172 F: SOLARIS
M: Lunia
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
brak
40.

22

MALACHIT Wielkopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Golden Boy
M: Modelka I
O: Tadeusz Żukowski
B: Tadeusz Żukowski
K013152
41.

9

MANIEK NN POL 2014 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Marta Niedziela
B:
brak
42.

27

MARKIZA WLKP POL 2007 Klacz gniada F: Corde Star
M: Melisa
O: Kamila Bejnar
B: Tadeusz Żukowski
K015005
43.

48

MATUAS SP POL 2007 Wałach gniada F: Avero
M: xx
O: Pałac Pacółtowo Sp. z o.o.
B: brak
brak
44.

3

MAXIMA WLKP POL 2006 Klacz F: Corde Star
M: Melisa
O: Tadeusz Żukowski
B: Tadeusz Żukowski
K013236
45.

13

MERAAB ATHBAH Czysta Krew Arabska USA 2008 Ogier ciemnogniada/mk: F: Sundance Kid V
M: DA Peace
O: Athbah Stud
B: Dolorosa Arabians
none
46.

14

MGIEŁKA Wielkopolska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Vermont
M: Metra
O: Monika Telej
B: baturo tomasz
616009660074899
47.

66

MONSTER Arabska POL 2010 Wałach gniada/mk: F: nieznana
M: nieznana
O: Renata Szeluga
B: nieznany
nieznany
48.

2

NAUTIKA Wlkp/poch.trk POL 2003 Klacz gniada/166 F: IGNAM
M: NIPA
O: Kopcych Anna
B: Romanowski Marek
K013231 POL007600078803
49.

29

NIOBE Trakeńska POL 2006 Klacz siwa F: Gluosnis
M: Nebraska
O: Droński Zygmunt
B: Droński Zygmunt
brak
50.

19

PEPE SP POL 2011 Wałach bułana F: -
M: -
O: Aleksandra Kamińska
B: -
K025971
51.

5

PIEGŻA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Life and Liberty
M: Pigwa
O: Ewa Maria Zaremba
B: Stadnina Koni Rzeczna
K022165
52.

49

POLIDION Wielkopolska POL 2008 Wałach gniada/165 F: Dionizos
M: Polinezja
O: Patrycja Grochowska
B: Remigiusz Wojciechowski
K025871
53.

64

PRALINKA Kuc Walijski POL 2011 Klacz srokata/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Alicja Jankowska
B: NN
brak
54.

61

PRINCE Typ Szlachetny POL 1998 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Alicja Jankowska
B: NN
K023993
55.

18

ROMANIA Westfalska POL 2008 Klacz ciemnogniada/181 cm F: Baldini II
M: Ramona
O: Soboń Henryk
B: Soboń Henryk
K018538
56.

25

SAKE J SP POL 2008 Klacz F: Karbon
M: Santolina
O: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
B: Blg Consulting Bertrand Le Guern Januszewo
K018758
57.

4

SARAGOSSA ZK SP POL 2011 Klacz siwa F: Dakar Z
M: Sarasota
O: Kozioł Piotr
B: Kruk Zbigniew
K020397 616 009 59 02 05811
58.

39

SONICA SP POL 2009 Klacz gniada F: D’Cin Cin PG
M: Calderon
O: Robert Hestkowski
B: Remigiusz Makowski
brak
59.

42

SYMFONIA Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Stalone
M: Sikorka
O: Lidia Brandt
B: Robert Brandt
Brak
60.

56

VIVARO Wielkopolska POL 2004 Wałach siwa F: Cewar
M: Visa
O: Alicja Bojar
B: Agnieszka Janus
brak POL 007 52 00670 04
61.

43

WANDER Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada F: Bumerang
M: Warmia
O: Wojciech Ptasik
B: nn
K016656
62.

10

WINNER AZ II SP POL 2009 Wałach gniada/160 F: Corde Star
M: Wiktoria
O: Karolina Olejnik
B: Andrzej Zdziebło
K023957 616009600217509
63.

54

WINSTER VAN DE ESBEEK Haflinger NED 2002 Wałach izabelowata/mk: F: Wempire
M: Silvia van de Haarveensedyk
O: Patrycja Urban
B: G. J. M. Engberink
Brak
64.

60

WIR SP POL 2003 Wałach gniada F: .
M: .
O: Edyta Lodowska
B: .
brak
65.

46

WOTAN MŁP POL 2005 Wałach kara F: Sir Laryks
M: Wiedza
O: Pałac Pacółtowo Sp. z o.o.
B: brak
brak 616006630149705
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiej Julia
bpk
JOLINAR (30)
2018-06-24
7
2018-06-24
6
2018-06-24
22
Bejnar Kamila
AZS UWM Olsztyn
MARKIZA (27)
2018-06-24
2
2018-06-24
1
Bemong Maria
KJ Galiny
2018-06-24
16
2018-06-24
Brandt Denisa
Braci Romanowskich
2018-06-24
1
2018-06-24
9
Buczkowska Zuzanna
Stajnia Szyldak
GRALA (65)
2018-06-24
12
2018-06-24
1
Czajkowska Alicja
AZS UWM OLSZTYN
2018-06-24
21
2018-06-24
12
Czarnecka Paulina
Stajnia Głęboczek
2018-06-24
21
2018-06-24
2018-06-24
2018-06-24
Dąbkowska Alicja
Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
WOTAN (46)
2018-06-24
20
Deptuła Gabriela
bpk
DRAGON (67)
2018-06-24
2018-06-24
2
2018-06-24
Drońska Maria
bpk
BASZMAG (28)
2018-06-24
2018-06-24
Droński Zygmunt
KJ Palmowski
BASZMAG (28)
2018-06-24
2018-06-24
NIOBE (29)
2018-06-24
2018-06-24
Fras Magdalena
Stajnia Szyldak
2018-06-24
1
2018-06-24
Górska Oliwia
Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
BOKSYT (45)
2018-06-24
8
Gospodarczyk Adam
niezrzeszony
VIVARO (56)
2018-06-24
23
2018-06-24
Grochowska Patrycja
Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
2018-06-24
22
2018-06-24
Hołodiuk Konrad
KS AZS UWM Olsztyn
2018-06-24
18
2018-06-24
Jeleniewska Paula
Bertyn
2018-06-24
5
2018-06-24
15
Jop Magdalena
Braci Romanowskich
2018-06-24
19
2018-06-24
Kajko Martyna
KJ Palmowski
2018-06-24
17
2018-06-24
8
Kalowska Monika
skj Revel
2018-06-24
14
2018-06-24
Kamińska Aleksandra
Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
PEPE (19)
2018-06-24
13
2018-06-24
Karpińska Jelizawieta
SJ Sokolnik
CAMBEL (12)
2018-06-24
2018-06-24
2018-06-24
Kopcych Anna
KJ Bracia Romanowscy
2018-06-24
4
2018-06-24
8
2018-06-24
1
2018-06-24
6
Kozioł Patrycja
KS AZS UWM Olsztyn
2018-06-24
4
2018-06-24
9
2018-06-24
5
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
LUBICZ (23)
2018-06-24
15
2018-06-24
CZARIS (24)
2018-06-24
11
2018-06-24
9
Kuczyńska Aleksandra
JKS u Robsonów
2018-06-24
5
2018-06-24
2
Kwiatkowska Weronika
Pałac Pacółtowo
WOTAN (46)
2018-06-24
10
Laszecki Adam
Baskil Rzeczna
2018-06-24
24
2018-06-24
Lodowski Oskar
.
WIR (60)
2018-06-24
2018-06-24
1
Ludwicka Karina
JKS U Robsonów
KORUND (59)
2018-06-24
2018-06-24
25
2018-06-24
Łapińska Aleksandra
JKS Tornado Szczecin
2018-06-24
4
Miklas Malwina
LKJ Gałkowo
ROMANIA (18)
2018-06-24
3
2018-06-24
18
Motyka Kamila
Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
BOKSYT (45)
2018-06-24
7
Mówińska Klaudia
brak
2018-06-24
2018-06-24
Moździara Karolina
KS AZS UWM Olsztyn
SAKE J (25)
2018-06-24
10
2018-06-24
3
Niedziela Marta
KS AZS UWM OLSZTYN
MANIEK (9)
2018-06-24
16
2018-06-24
Obrębska Dominika
Stajnia Szyldak
EXEDRO (63)
2018-06-24
1
2018-06-24
2018-06-24
Olejnik Karolina
bez przynależności
2018-06-24
19
2018-06-24
Orzechowska Wiktoria
KS AZS UWM Olsztyn
ABSYNT (32)
2018-06-24
7
2018-06-24
2018-06-24
3
Palmowska Natalia
KJ Palmowski
2018-06-24
1
Pasternak Małgorzata
Baskil Rzeczna
2018-06-24
14
2018-06-24
2
2018-06-24
7
JANKES (36)
2018-06-24
2
2018-06-24
2018-06-24
17
2018-06-24
Pawelczyk Felipe
JKS U Robsonów
SONICA (39)
2018-06-24
9
2018-06-24
3
2018-06-24
1
Płoskonka Konstancja
BPK (Stajnia Szyldak)
PRINCE (61)
2018-06-24
12
2018-06-24
2018-06-24
Ptasik Karolina
SKJ Hippika Pro
WANDER (43)
2018-06-24
11
2018-06-24
2018-06-24
2018-06-24
Rębisz Anna
LKJ Gałkowo
2018-06-24
13
2018-06-24
DON (16)
2018-06-24
6
2018-06-24
10
Schillak Katarzyna
Pałac Pacółtowo
DOTA (47)
2018-06-24
2018-06-24
12
Soboń Henryk
LKJ Gałkowo
2018-06-24
5
2018-06-24
3
Sokołowska Angelika
azs uwm
FILIP (33)
2018-06-24
8
2018-06-24
8
Stańczak Artur
KLUB JEŹDZIECKI PAŁAC PACÓŁTOWO
2018-06-24
1
2018-06-24
4
Stańczak Katarzyna
KLUB JEŹDZIECKI PAŁAC PACÓŁTOWO
JURA (58)
2018-06-24
6
2018-06-24
23
2018-06-24
Strumiłło Tomasz
BPK
DOVER (51)
2018-06-24
2018-06-24
Świniarski Zbigniew
Działdowskie Towarzystwo Jeździeckie
MATUAS (48)
2018-06-24
20
2018-06-24
Syrowska Maria
Stajnia Głęboczek
HONDA J (11)
2018-06-24
2018-06-24
Szydłowska Dagmara
Pałac Pacółtowo
WOTAN (46)
2018-06-24
11
Szyszko Maja
bpk
DIA (31)
2018-06-24
2
2018-06-24
4
2018-06-24
8
Telej Marcel
G-ride Team
2018-06-24
5
2018-06-24
Urban Patrycja
Brak przynależności klubowej
2018-06-24
1
2018-06-24
Wachowicz Marta
SKJ Hippika Tomaszkowo
CLIFF (55)
2018-06-24
1
2018-06-24
Wiśniewski Piotr
Bez przynależności
HUBA (62)
2018-06-24
2018-06-24
Zaremba Ewa Maria
SKJ Hippika Tomaszkowo
2018-06-24
2018-06-24
Zdanowicz Małgorzata
AZS-UWM Olsztyn
MAXIMA (3)
2018-06-24
3
2018-06-24
7
Żukowska Wiktoria
MONSTER (66)
2018-06-24
8
2018-06-24
11
Żukowski Krzysztof
Bez Przynależności Klubowej
2018-06-24
10
2018-06-24
6

Number of Riders: 63

Number of Horses: 65

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Zagrodzki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062015-1, M. Zagrodzki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl