Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
75 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 17:46:39
2018-05-25 16:53:24
Zygmunt Droński BASZMAK
  • 1x 4/P/Zwykły (art. 238.2.1)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 11:57:19
2018-05-25 10:44:14
Karolina Pacholec TUNDRA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
73 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 11:56:24
2018-05-25 10:43:41
Marta Mazurewicz TUNDRA
  • 1x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
72 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 22:22:04
2018-05-24 21:14:40
Waleria Zadrożna LITTLE EAR
  • 1x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
71 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 22:21:48
2018-05-24 21:14:19
Ewa Szmidt BLAZE
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy (art.274.5.3)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 20:36:18
2018-05-24 20:12:22
Magdalena Jop HERALDIK
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
69 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 20:35:31
2018-05-24 20:11:59
Denisa Brandt SYMFONIA
  • 1x 3/L/Dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 4/P/Zwykły (art. 238.2.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 20:34:58
2018-05-24 20:05:41
Monika Kalowska CASTILLIONE
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
67 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 20:34:32
2018-05-24 20:04:33
Monika Kalowska ARAL
  • 2x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
66 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 20:34:13
2018-05-24 19:45:22
Karina Falkowska KORDORA
  • 2x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
65 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 20:33:38
2018-05-24 19:43:51
Karina Falkowska CANNON
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
64 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 20:32:58
2018-05-24 19:42:08
Karina Falkowska LORANO
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
63 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 20:32:31
2018-05-24 19:41:13
Martyna Sibiga NELSON
  • 2x 3/L/Dwufazowy (art.274.5.3)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 20:32:05
2018-05-24 19:38:59
Aleksandra Niedźwiecka NEFRYT
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 20:31:42
2018-05-24 19:38:17
Oskar Lodowski WIR
  • 2x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
60 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 20:31:02
2018-05-24 19:37:28
Natalia Kozik EMETYTA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 3/L/Dwufazowy (art.274.5.3)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 20:30:34
2018-05-24 19:35:46
Laura Ławrukajtis NAJDI
  • 1x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 17:42:24
2018-05-24 16:28:34
Katarzyna Kukowska CELTA-N
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy (art.274.5.3)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 17:41:20
2018-05-24 16:23:35
Katarzyna Kukowska LEOPARD
  • 1x 4/P/Zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/N/Zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 17:40:20
2018-05-24 15:01:47
Konrad Hołodiuk ESMERALDA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy (art.274.5.3)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 17:39:07
2018-05-24 10:14:39
Edyta Łątkowska IRWIS
  • 1x 3/L/Dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 4/P/Zwykły (art. 238.2.1)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 17:38:24
2018-05-24 07:24:19
Patrycja Grochowska POLIDION
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 17:38:04
2018-05-24 06:37:46
Marcel Telej MGIEŁKA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy (art.274.5.3)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 22:46:45
2018-05-23 22:44:23
Alicja Soroka IRYS
  • 1x 3/L/Dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 4/P/Zwykły (art. 238.2.1)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 22:46:10
2018-05-23 22:18:20
Martyna Kajko H DOMINIQUE V
  • 1x 3/L/Dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 4/P/Zwykły (art. 238.2.1)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 22:45:34
2018-05-23 21:46:54
Aleksandra Łapińska WALIA
  • 1x 4/P/Zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/N/Zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 22:45:04
2018-05-23 21:45:55
Aleksandra Łapińska BIJOU QUEEN
  • 1x 4/P/Zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/N/Zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 22:44:48
2018-05-23 21:41:12
Maria Bemong GABIŚ
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy (art.274.5.3)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 22:44:17
2018-05-23 21:25:09
Małgorzata Pasternak L CALVADOS SON
  • 1x 3/L/Dwufazowy (art.274.5.3)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 22:43:58
2018-05-23 21:24:48
Małgorzata Pasternak JANKES
  • 1x 4/P/Zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/N/Zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 22:43:28
2018-05-23 21:24:18
Adam Laszecki L CALVADOS SON
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 18:20:59
2018-05-23 18:14:35
Julianna Wojtal CANTANA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 3/L/Dwufazowy (art.274.5.3)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 18:19:35
2018-05-23 18:13:49
Urszula Werra ACANTINA
  • 1x 3/L/Dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 4/P/Zwykły (art. 238.2.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 18:19:04
2018-05-23 15:10:05
Martyna Lipska WASABI
  • 2x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 12:45:31
2018-05-23 12:02:11
Agnieszka Kot - Sendlewska OSTRÓŻKA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 12:46:24
2018-05-23 08:06:02
Kaja Milewska DIGISPORT CORADA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy (art.274.5.3)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 06:12:57
2018-05-22 22:50:36
Paulina Tomaszewska SALVADOR
  • 1x 3/L/Dwufazowy (art.274.5.3)
  • 1x 4/P/Zwykły (art. 238.2.1)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 06:12:44
2018-05-22 22:49:09
Robert Hestkowski BALANS
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy (art.274.5.3)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 06:12:31
2018-05-22 22:48:37
Dominika Hestkowska CHUCK-CHIN L. E.
  • 1x 4/P/Zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/N/Zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 21:33:47
2018-05-22 21:31:49
Jacek Bakuński JANTAR
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 21:14:51
2018-05-22 20:12:17
Zuzanna Kamizela ARAGONIA
  • 1x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 21:14:35
2018-05-22 20:11:44
Agnieszka Wolska ARAGONIA
  • 2x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 21:14:19
2018-05-22 17:40:30
Gabriela Deptuła GREY
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy (art.274.5.3)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 15:42:55
2018-05-22 15:31:05
Piotr Kamizela ARTEMIX
  • 1x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 15:42:45
2018-05-22 15:23:14
Agnieszka Wolska ARTEMIX
  • 2x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 15:42:17
2018-05-22 15:01:43
Karolina Bołądź QUEL COEUR
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 3/L/Dwufazowy (art.274.5.3)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 15:41:44
2018-05-22 10:15:17
Aleksandra Kamińska PEPE
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 00:06:45
2018-05-21 22:33:29
Katarzyna Schillak DOTA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 18:34:15
2018-05-21 22:29:33
Justyna Gasinowicz TOSCANIA
  • 1x 3/L/Dwufazowy (art.274.5.3)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 00:04:56
2018-05-21 22:28:01
Weronika Kwiatkowska TOSCANIA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 00:04:01
2018-05-21 22:15:26
Zbigniew Świniarski MATUAS
  • 1x 3/L/Dwufazowy (art.274.5.3)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 00:03:01
2018-05-21 22:11:55
Michalina Siwek BOKSYT
  • 2x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 00:02:22
2018-05-21 22:09:14
Olga Markus MATUAS
  • 1x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 00:01:49
2018-05-21 22:06:25
Justyna Kwiatkowska WOTAN
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 00:01:10
2018-05-21 22:04:13
Dagmara Szydłowska WOTAN
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 00:00:38
2018-05-21 22:00:53
Karolina Ptasik WANDER
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy (art.274.5.3)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 00:00:10
2018-05-21 21:55:12
Alicja Dąbkowska WOTAN
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 21:39:44
2018-05-21 18:52:58
Justyna Sistermann DOCENT J
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 21:39:22
2018-05-21 18:52:20
Julia Sistermann DOLCE VITA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-19 13:39:40
2018-05-19 13:29:21
Paulina Kozłowska LAMBI II
  • 1x 4/P/Zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/N/Zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-19 13:39:14
2018-05-19 13:28:19
Paulina Kozłowska CZARIS
  • 1x 4/P/Zwykły (art. 238.2.1)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-19 13:38:28
2018-05-19 13:26:31
Marta Kozłowska CZARIS
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 22:22:47
2018-05-18 21:24:35
Tomasz Strumiłło DOVER
  • 1x 4/P/Zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/N/Zwykły z rozgrywką (art. 238.2.2)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 21:39:01
2018-05-18 08:42:52
Katarzyna Szelbracikowska ATROPINA
  • 2x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 21:38:15
2018-05-18 06:51:04
Karolina Pacholec ATROPINA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 21:37:55
2018-05-18 06:49:58
Karolina Pacholec WIKTOR
  • 2x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 22:20:49
2018-05-18 06:48:59
Zuzanna Machnik KARINO
  • 2x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 22:30:01
2018-05-16 08:34:03
Martyna Świerczyńska MELIANA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 22:28:59
2018-05-16 08:33:46
Martyna Świerczyńska EINSTEIN
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy (art.274.5.3)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 06:29:21
2018-05-14 20:19:35
Artur Stańczak KARDROCK VAN NAVAGNE
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy (art.274.5.3)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 06:28:48
2018-05-14 20:19:18
Katarzyna Stańczak JURA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bakuński Jacek bpk
S
brak
2. Bemong Maria KJ Galiny
S
CAK626435
3. Bołądź Karolina niezrzeszony
S
O046835
4. Brandt Denisa Braci Romanowskich
2002 (J.)
O042874
5. Dąbkowska Alicja Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
2002 (J.)
brak
6. Deptuła Gabriela brak
2003 (JM.)
O044017
7. Droński Zygmunt Klub Jeździecki u Doktorka
S
Brak
8. Falkowska Karina Niezrzeszona
S
Brak
9. Gasinowicz Justyna niezrzeszona
brak
10. Gęstwicka Oliwia BPK
11. Grochowska Patrycja Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
S
O035114
12. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
13. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
14. Hołodiuk Konrad bpk
S
brak
15. Jop Magdalena Braci Romanowskich
S
brak
16. Kajko Martyna KJ Palmowski
S
O004120
17. Kalowska Monika skj Revel
S
brak
18. Kamińska Aleksandra Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
1997 (MJ.)
brak
19. Kamizela Piotr stajnia Rodowo
S
brak
brak
20. Kamizela Zuzanna Stajnia Rodowo
2001 (J.)
brak
21. Kot - Sendlewska Agnieszka BPK
S
brak
22. Kozik Natalia Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2000 (J.)
O027697
23. Kozłowska Marta bpk
2004 (JM.)
brak
24. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
25. Krajnik Marta Stajnia Januszewo
26. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (JM.)
O038594
27. Kwiatkowska Justyna Pałac Pacółtowo
brak
28. Kwiatkowska Weronika Pałac Pacółtowo
brak
29. Laszecki Adam Baskil Rzeczna
S
O050094
30. Lipska Martyna tynwałd
S
brak
31. Lodowski Oskar .
2004 (JM.)
brak
32. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
33. Łątkowska Edyta Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
S
O043430
34. Ławrukajtis Laura Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2005 (JM.)
brak
35. Machnik Zuzanna Stajnia Koni Wyjątkowych Siemiany
2007 (Mł.)
brak
36. Markowska Wiktoria
2007 (Mł.)
37. Markus Olga Pałac Pacółtowo
brak
38. Mazurewicz Marta Stajnia Koni Wyjątkowych Siemiany
S
brak
39. Milewska Kaja JKS u Robsonów
2004 (JM.)
0042274
40. Niedźwiecka Aleksandra .
S
brak
41. Pacholec Karolina Stajnia Koni Wyjątkowych Siemiany
S
brak
42. Palmowska Natalia KJ Palmowski
S
O013754
43. Pasternak Małgorzata Baskil Rzeczna
S
O017371
44. Pasternak Małgorzata Baskil Rzeczna
45. Ptasik Karolina SKJ Hippika Pro
2002 (J.)
O034147
46. Schillak Katarzyna Pałac Pacółtowo
brak
47. Sibiga Martyna Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
2001 (J.)
O036354
48. Sistermann Julia G-ride
2005 (JM.)
Brak
49. Sistermann Justyna G-ride
S
brak
50. Siwek Michalina Pałac Pacółtowo
brak
51. Soroka Alicja Baskil Rzeczna
S
O019714
52. Stańczak Artur KLUB JEŹDZIECKI PAŁAC PACÓŁTOWO
S
O020234
53. Stańczak Katarzyna KLUB JEŹDZIECKI PAŁAC PACÓŁTOWO
S
O020233
54. Strumiłło Tomasz BPK
S
O011062
55. Sulkowska Julia Stajnia Januszewo
56. Świerczyńska Martyna SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
S
O020360
57. Szelbracikowska Katarzyna Stajnia Koni Wyjątkowych
S
brak
58. Szmidt Ewa ETJ HADRIAN
S
0123456
59. Szydłowska Dagmara Pałac Pacółtowo
brak
60. Telej Marcel G-ride Team
2003 (JM.)
none
61. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
62. Wedeł Joanna KJ Bertyn
S
brak
63. Werra Urszula KJ Bertyn-Piastowo
S
O012405
64. Wojtal Julianna Bertyn - Piastowo
2004 (JM.)
O038237
65. Wolska Agnieszka brak
S
brak
66. Wolska Agnieszka Stajnia Rodowo
S
brak
brak
67. Zadrożna Waleria ETJ HADRIAN
2004 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

35

ACANTINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Carlo Grande
M: Alubetta
O: Katarzyna Nazarewicz
B: Katarzyna Nazarewicz
K019228
2.

45

ALUR SP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Aravel Waro
M: Alzacja
O: BLG Consulting
B: Polska
K010485
3.

27

ARAGONIA Małopolska POL 2006 Klacz ciemnogniada/167 F: Hebab
M: Ariadne
O: Agnieszka wolska
B: Agnieszka Wolska
brak 006580466706 brak
4.

61

ARAL Małopolska POL 2011 Wałach kara F: Emetyt
M: Almera
O: Monika Kalowska
B: xx
none
5.

25

ARTEMIX Małopolska POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Efekt
M: Aragonia
O: Agnieszka Wolska
B: Agnieszka Wolska
brak 616006600268312 brak
6.

3

ATROPINA WLKP POL 2012 Klacz siwa/164 F: OTYN
M: ARMINA
O: Aleksandra Nickel
B: Jasinski Cezary
brak 616007590099112
7.

30

BALANS SP POL 2013 Wałach gniada F: brak
M: brak
O: Robert Hestkowski
B: brak
K024558
8.

67

BASZMAK SP POL 1998 Wałach kasztanowata F: Clayton
M: Ballada
O: Zygmunt Droński
B: SK Pępowo
Brak
9.

40

BIJOU QUEEN WESTF DEU 2012 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou du Rouet
M: Goldora / Drossan
O: Piotr Szczurowski
B: Marek Romanowski
K022945
10.

65

BLAZE SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Słowak
M: Blue Jay
O: Andrzej Zadrożny
B: Krzysztof Szmidt
brak
11.

20

BOKSYT MŁP POL 2009 Wałach gniada F: Aspan
M: młp
O: Pałac Pacółtowo Sp. z o.o.
B: brak
brak
12.

59

CANNON WLKP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Imequyl
M: Chmura
O: Karina Falkowska
B: Brak
Brak
13.

36

CANTANA SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis
M: Coco Chanel
O: Katarzyna Nazarewicz
B: Katarzyna Nazarewicz
K019229
14.

62

CASTILLIONE Westfalska POL 2006 Wałach siwa F: Castillo
M: Octet
O: Monika Kalowska
B: sk Galiny
brak
15.

52

CELTA-N Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Le Mistral
M: Celebra
O: Wojciech Kukowski
B: Namysł Kazimierz
Brak 616009610038312
16.

29

CHUCK-CHIN L. E. KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
O: Primavera Furniture Sp. z o.o.
B:
K011498 528003000704635
17.

12

CZARIS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: SOLARIS
M: CHIQITA
O: Felski Andrzej
B: Felski Andrzej
K022781
18.

32

DIGISPORT CORADA Oldenburska GER 2005 Klacz gniada F: Corland / Cor de la Bryere
M: Lagrana / Landor S
O: -
B: -
-
19.

15

DOCENT J Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach ciemnogniada/173 F: Cruzeiro L
M: Damona
O: Justyna Sistermann
B: Wielkopolski Zwiazek Hodowców w Poznaniu
brak 616009610110510
20.

14

DOLCE VITA Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada/160 F: Colox cup
M: Dulcynea
O: Julia Sistermann
B: WM związek hodowców koni
Brak 616007600287411
21.

22

DOTA XX POL 2003 Klacz gniada F: Aramus
M: Dżessica
O: K.Schillak
B: SK Damis BT
brak
22.

11

DOVER SP POL 2012 Wałach gniada F: Marino
M: Deportacja
O: Magdalena Woźniak
B: Rzeczna
K023618
23.

8

EINSTEIN SP POL 2013 Wałach kara F: Ulisses
M: Esmeralda
O: Martyna Świerczyńska
B: Droński Zygmunt
K024179
24.

54

EMETYTA Małopolska POL 2005 Klacz siwa/163 cm F: Hebab
M: Emilka
O: Teresa kozik
B: Teresa kozik
K023880 POL 006 60 01532 05
25.

49

ESMERALDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Landacord
M: Estyma
O: Beata Vetter
B: Ewa Fabińska
brak 616 009 51 04147 09
26.

39

GABIŚ Wielkopolska POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Barito
M: Gordonia
O: Paulina Pesta
B: Dariusz Szpurek
616007610070409
27.

26

GREY SP POL 2008 Wałach gniada F: Alamos
M: Goyja
O: Janusz Tarnowski
B: Janusz Tarnowski
K014107
28.

42

H DOMINIQUE V KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Campbell VDL
M: Dominique V
O: Martyna Kajko
B: Albert van Unen
K023418
29.

64

HERALDIK Hanowerska POL 2000 Wałach kara F: Heraldik
M: Fiona
O: Magdalena Jop
B: Burmester,Heinr.Brueninghorst.6,31 606
brak
30.

48

IRWIS Wielkopolska Poch.trakeńskie POL 09.04.2012 Wałach ciemnogniada/173 F: OLIVIER
M: ILIADA
O: Edyta Łątkowska
B: Stadnina Koni Liski
K023701 616007600220612
31.

43

IRYS Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Trawers
M: Imulacja
O: Waldemar Soroka
B: Krystian Kliś
K013059
32.

68

JACK POT sp PL wałach gniada F:
M:
O: Alfred Palmowski
B:
33.

38

JANKES WLKP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Elpar
M: Judea
O: Małgorzata Pasternak
B: SK Plekity
K008038 007530016300
34.

28

JANTAR Typ Szlachetny POL 2003 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Jacek Bakuński
B: NN
brak POL 999 60 02279 03
35.

6

JURA SP POL 2005 Klacz F: Revel
M: Jeżyca
O: Katarzyna Stańczak
B: SK Rzeczna
brak
36.

7

KARDROCK VAN NAVAGNE BWP BEL 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Hardrock Z/ Heartbreaker
M: Ewhirtin II van het Keizershof/ Abirian
O: Katarzyna Stańczak
B: Jean Otten
K020621
37.

10

KARINO KUC POL 2004 Wałach bułana F: nn
M: nn
O: Aleksandra Nickel
B: nn
brak
38.

60

KORDORA SP POL 2012 Klacz gniada F: Corde Star
M: Korsa
O: Karina Falkowska
B: Brak
Brak
39.

37

L CALVADOS SON SP POL 2013 Ogier gniada F: Calvados
M: Lady Jump I
O: Adam Laszecki
B: Jerzy Rogala
K023233
40.

13

LAMBI II Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada F: EVER FOR PLEASURE
M: LUSSI
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K019865
41.

51

LEOPARD Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Grey
M: Leliwa
O: Wojciech Kukowski
B: Stadnina koni Liski
K010415 POL 007 60 01569 05
42.

66

LITTLE EAR Kuc Walijski SWE 2002 Ogier siwa F: Kulltorps Yrrol
M: Kohls Nana
O: Krzysztof Szmidt
B: Szwecja
brak
43.

58

LORANO SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L
M: Luana
O: Karina Falkowska
B: Brak
Bark
44.

19

MATUAS SP POL 2007 Wałach gniada F: Avero
M: xx
O: Pałac Pacółtowo Sp. z o.o.
B: brak
brak
45.

9

MELIANA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Marilyn
O: Sylwia Trzeciak
B:
K025239
46.

46

MGIEŁKA Wielkopolska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Vermont
M: Metra
O: Monika Telej
B: baturo tomasz
616009660074899
47.

50

MY LOVE HOL POL 2014 Klacz kasztanowata/Mi F: Larron
M: My Lady /Champion de cord
O: Joanna Wedeł
B: Michalski
Brak
48.

53

NAJDI KUC POL 2005 Klacz inna/kuc:145 cm F: Nazar
M: Nawodna I
O: Teresa Konia
B: Teresa Kozik
brak POL 013 60 00485 05
49.

56

NEFRYT SP POL 2009 Wałach gniada F: .
M: .
O: Edyta
B: .
brak
50.

57

NELSON Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/168 cm F: Faktor
M: Newada
O: Anetta Sibiga
B: Anetta Sibiga
K021648 616 007 60 0283910
51.

33

OSTRÓŻKA Niemiecki Koń Sportowy POL 2008 Klacz gniada F: Wanderfürst
M: Ornelia
O: Krzysztofa Wieczerzak
B: SK Jaroszówka
brak
52.

23

PEPE SP POL 2011 Wałach bułana F: -
M: -
O: Aleksandra Kamińska
B: -
brak
53.

47

POLIDION Wielkopolska POL 2008 Wałach gniada/165 F: Dionizos
M: Polinezja
O: Patrycja Grochowska
B: Remigiusz Wojciechowski
K025871
54.

24

QUEL COEUR OLD POL 2007 Wałach gniada F: Quintender
M: Lollypop
O: Karolina Bołądź
B: Martin Glosemeyer
K018260
55.

31

SALVADOR TRAK. POL 2013 Ogier gniada F: brak
M: brak
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski
K024491
56.

44

SCARLET KUC POL 2007 Klacz biała F: nn
M: nn
O: Karolina Zagrodzka
B: Karolina Zagrodzka
brak
57.

63

SYMFONIA Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Stalone
M: Sikorka
O: Lidia Brandt
B: Robert Brandt
Brak
58.

21

TOSCANIA SP POL 2005 Klacz siwa F: Castillo
M: Toscana
O: Justyna Gasinowicz
B: brak
brak
59.

2

TUNDRA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/165 F: Pokrant
M: Tiramisu
O: Aleksandra Nickel
B: Stadnina Koni Rzeczna
brak 009600192706
60.

41

WALIA SP POL 2006 Klacz siwa F: Castilio/Cassini I
M: Wyprawa/Vulcano
O: Aleksandra Łapińska
B:
K015362
61.

18

WANDER Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada F: Bumerang
M: Warmia
O: Wojciech Ptasik
B: nn
K016656
62.

34

WASABI SP POL 2014 Wałach siwa F: Aston Martin
M: Wild Pleasure
O: Martyna Lipska
B: Remiigiusz Makowski
brak
63.

16

WIKTOR WLKP POL 2014 Klacz gniada F: Almanzor L
M: Wiki
O: Aleksandra Nickel
B: Filipek Zofia
brak
64.

55

WIR SP POL 2003 Wałach gniada F: .
M: .
O: Edyta Lodowska
B: .
brak
65.

17

WOTAN MŁP POL 2005 Wałach kara F: Sir Laryks
M: Wiedza
O: Pałac Pacółtowo Sp. z o.o.
B: brak
brak 616006630149705
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bakuński Jacek
bpk
JANTAR (28)
2018-05-26
12
2018-05-26
Bemong Maria
KJ Galiny
GABIŚ (39)
2018-05-26
21
2018-05-26
7
Bołądź Karolina
niezrzeszony
2018-05-26
7
2018-05-26
2018-05-26
4
Brandt Denisa
Braci Romanowskich
2018-05-26
5
2018-05-26
9
Dąbkowska Alicja
Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
WOTAN (17)
2018-05-26
22
Deptuła Gabriela
brak
GREY (26)
2018-05-26
2018-05-26
2018-05-26
Droński Zygmunt
Klub Jeździecki u Doktorka
BASZMAK (67)
2018-05-26
Falkowska Karina
Niezrzeszona
LORANO (58)
2018-05-26
36
2018-05-26
CANNON (59)
2018-05-26
2018-05-26
KORDORA (60)
2018-05-26
7
2018-05-26
Gasinowicz Justyna
niezrzeszona
2018-05-26
Gęstwicka Oliwia
BPK
SCARLET (44)
2018-05-26
Grochowska Patrycja
Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
2018-05-26
6
2018-05-26
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
2018-05-26
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
BALANS (30)
2018-05-26
2018-05-26
Hołodiuk Konrad
bpk
2018-05-26
2018-05-26
37
2018-05-26
Jop Magdalena
Braci Romanowskich
2018-05-26
2018-05-26
Kajko Martyna
KJ Palmowski
2018-05-26
14
2018-05-26
11
Kalowska Monika
skj Revel
ARAL (61)
2018-05-26
2018-05-26
4
2018-05-26
1
2018-05-26
Kamińska Aleksandra
Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
PEPE (23)
2018-05-26
20
2018-05-26
Kamizela Piotr
stajnia Rodowo
ARTEMIX (25)
2018-05-26
14
Kamizela Zuzanna
Stajnia Rodowo
2018-05-26
13
Kot - Sendlewska Agnieszka
BPK
2018-05-26
34
2018-05-26
Kozik Natalia
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
EMETYTA (54)
2018-05-26
19
2018-05-26
2018-05-26
2018-05-26
Kozłowska Marta
bpk
CZARIS (12)
2018-05-26
17
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
CZARIS (12)
2018-05-26
3
2018-05-26
4
2018-05-26
Krajnik Marta
Stajnia Januszewo
SCARLET (44)
2018-05-26
3
ALUR (45)
2018-05-26
2018-05-26
23
Kukowska Katarzyna
J.J. Darboven
LEOPARD (51)
2018-05-26
1
2018-05-26
5
CELTA-N (52)
2018-05-26
9
2018-05-26
12
Kwiatkowska Justyna
Pałac Pacółtowo
WOTAN (17)
2018-05-26
18
Kwiatkowska Weronika
Pałac Pacółtowo
2018-05-26
5
Laszecki Adam
Baskil Rzeczna
2018-05-26
10
2018-05-26
Lipska Martyna
tynwałd
WASABI (34)
2018-05-26
2018-05-26
8
2018-05-26
33
Lodowski Oskar
.
WIR (55)
2018-05-26
12
2018-05-26
Łapińska Aleksandra
JKS Tornado Szczecin
2018-05-26
5
2018-05-26
6
WALIA (41)
2018-05-26
2
2018-05-26
2
Łątkowska Edyta
Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
IRWIS (48)
2018-05-26
8
2018-05-26
10
Ławrukajtis Laura
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
NAJDI (53)
2018-05-26
5
2018-05-26
29
Machnik Zuzanna
Stajnia Koni Wyjątkowych Siemiany
KARINO (10)
2018-05-26
2018-05-26
6
2018-05-26
38
Markowska Wiktoria
SCARLET (44)
2018-05-26
2018-05-26
2018-05-26
Markus Olga
Pałac Pacółtowo
MATUAS (19)
2018-05-26
2018-05-26
13
Mazurewicz Marta
Stajnia Koni Wyjątkowych Siemiany
TUNDRA (2)
2018-05-26
1
2018-05-26
14
Milewska Kaja
JKS u Robsonów
2018-05-26
2018-05-26
26
2018-05-26
Niedźwiecka Aleksandra
.
NEFRYT (56)
2018-05-26
2
2018-05-26
Pacholec Karolina
Stajnia Koni Wyjątkowych Siemiany
TUNDRA (2)
2018-05-26
16
WIKTOR (16)
2018-05-26
2
2018-05-26
2018-05-26
3
Palmowska Natalia
KJ Palmowski
2018-05-26
1
Pasternak Małgorzata
Baskil Rzeczna
2018-05-26
2
JANKES (38)
2018-05-26
7
2018-05-26
4
Pasternak Małgorzata
Baskil Rzeczna
ARAL (61)
2018-05-26
30
Ptasik Karolina
SKJ Hippika Pro
WANDER (18)
2018-05-26
31
2018-05-26
3
Schillak Katarzyna
Pałac Pacółtowo
DOTA (22)
2018-05-26
32
2018-05-26
Sibiga Martyna
Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
NELSON (57)
2018-05-26
9
2018-05-26
Sistermann Julia
G-ride
2018-05-26
25
2018-05-26
Sistermann Justyna
G-ride
2018-05-26
35
2018-05-26
Siwek Michalina
Pałac Pacółtowo
BOKSYT (20)
2018-05-26
9
2018-05-26
Soroka Alicja
Baskil Rzeczna
IRYS (43)
2018-05-26
6
2018-05-26
6
Stańczak Artur
KLUB JEŹDZIECKI PAŁAC PACÓŁTOWO
2018-05-26
11
2018-05-26
13
Stańczak Katarzyna
KLUB JEŹDZIECKI PAŁAC PACÓŁTOWO
JURA (6)
2018-05-26
24
2018-05-26
Strumiłło Tomasz
BPK
DOVER (11)
2018-05-26
8
2018-05-26
3
Sulkowska Julia
Stajnia Januszewo
ALUR (45)
2018-05-26
2018-05-26
27
Świerczyńska Martyna
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2018-05-26
4
2018-05-26
10
2018-05-26
2018-05-26
Szelbracikowska Katarzyna
Stajnia Koni Wyjątkowych
2018-05-26
11
2018-05-26
Szmidt Ewa
ETJ HADRIAN
BLAZE (65)
2018-05-26
8
2018-05-26
Szydłowska Dagmara
Pałac Pacółtowo
WOTAN (17)
2018-05-26
28
Telej Marcel
G-ride Team
2018-05-26
2018-05-26
Tomaszewska Paulina
JKS u Robsonów
2018-05-26
2018-05-26
Wedeł Joanna
KJ Bertyn
MY LOVE (50)
2018-05-26
2018-05-26
Werra Urszula
KJ Bertyn-Piastowo
2018-05-26
11
2018-05-26
12
Wojtal Julianna
Bertyn - Piastowo
CANTANA (36)
2018-05-26
15
2018-05-26
1
2018-05-26
Wolska Agnieszka
brak
ARTEMIX (25)
2018-05-26
2018-05-26
15
Wolska Agnieszka
Stajnia Rodowo
2018-05-26
10
2018-05-26
Zadrożna Waleria
ETJ HADRIAN
2018-05-26
2018-05-26
2018-05-26

Number of Riders: 67

Number of Horses: 65

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Zagrodzki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062015-1, M. Zagrodzki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl