Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Anaczkowski Mirosław BLG Consulting Januszewo
S
brak
2. Baranowska Karolina SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (JM.)
O043736
3. Błaszkowska Zuzanna G-RIDE TEAM
2005 (JM.)
Brak
4. Bowsza Kasia MKJ Nenia w Pasłęku
2003 (JM.)
brak
5. Brulińska Laura MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
zzz
6. Czarnecka Paulina BPK
S
7. Dąbrowska Paulina MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
zz
8. Dobuszewska Weronika JKS RYWAL GRUDZIĄDZ
9. Dudkowska Monika BLG Consulting Januszewo
1996 (MJ.)
O022478
10. Filip Karina MKJ Nenia w Pasłęku
2006 (Mł.)
brak
11. Gradzik Karolina Leśne Zacisze Tynwałd
12. Hoffmann Weronika Stajnia Januszewo
13. Jasińska Ilona Ośrodek Jeździecki Prabuty
1999 (J.)
14. Kamińska Aleksandra Stajnia Szyldak
15. Kot - Sendlewska Agnieszka BLG Consulting Januszewo
16. Kozłowska Ola MKJ Nenia w Pasłęku
2002 (JM.)
cc
17. Krajewska Julia JKS Rywal Grudziądz
S
Brak
18. Krajnik Marta Stajnia Januszewo
19. Król Kornelia OJ Pałac Pacółtowo
1999 (J.)
O043812
20. Kubińska Alicja G RIDE
21. Lipska Paulina Stadnina SK Arkadia
22. Ławrowska Gabrysia MKJ Nenia w Pasłęku
2005 (JM.)
brak
23. Maciejewska Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
2002 (JM.)
O034085
24. Majewska Jagoda Leśne Zacisze Tynwałd
2001 (J.)
Brak
25. Maksymiuk Kasia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
xxx
26. Myśliwiec Amelia BPK
2003 (JM.)
27. Nastaj Otylia G-RIDE TEAM
2003 (JM.)
brak
28. Nojak Natalia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
zz
29. Obrębska Dominika Stajnia Szyldak
2007 (Mł.)
28894/17
30. Omieczyńska - Nastaj Dagmara G-RIDE TEAM
S
brak
31. Parzyszek Blanka BPK
2009 (Mł.)
32. Pawłowicz Julia Niezrzeszona
33. Pesta Paulina AZS UWM Olsztyn
B 3
34. Pietrzyk Martyna Stadnina SK Arkadia
35. Płoskonka Konstancja Stajnia Szyldak
2006 (Mł.)
brak
36. Roniewicz Julia
37. Rose Zbiegniew BLG Consulting Januszewo
38. Sawczyński Stanisław BPK
2009 (Mł.)
39. Sistermann Julia G-RIDE TEAM
2005 (JM.)
O044639
40. Sistermann Justyna G-RIDE TEAM
S
O044639
41. Smolińska Karolina
42. Smolińska Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
43. Stańczak Artur KLUB JEŹDZIECKI PAŁAC PACÓŁTOWO
S
O020234
44. Sulkowska Julia Stajnia Januszewo
45. Świniarski Zbigniew DTJ
S
O014481
46. Syrowska Maria
47. Tylicka Zuzanna
48. Wasik - Laskowska Monika JKS RYWAL GRUDZIĄDZ
49. Wieczerzak Krzysztofa SK PLĘKITY
50. Wiśniewski Remigiusz Stajnia Głęboczek
51. Wrótna Anita MKJ Nenia w Pasłęku
1996 (MJ.)
O027688
52. Zalewska Karolina Stadnina SK Arkadia
53. Załęska Hania MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
zz
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

18

Alur F:
M:
O:
B:
2.

42

ANONIM PL wałach F:
M:
O:
B:
3.

19

ARAMOR wałach F:
M:
O:
B:
4.

4

Aszli trakeńska Polska 2009 klacz F: Esaul
M: Aksa
O: Monika Dudkowska
B:
5.

30

BRINELL PL wałach F:
M:
O:
B:
6.

31

Buba sp Polska klacz kara F: Barasz wlkp
M:
O:
B: Bertrand Le Guern
7.

16

Caruso han Niemcy Wałach Kara F:
M:
O:
B:
8.

32

DIEGO Typ Pogrubiany POL 2009 Wałach gniada/mk: F: Rafael
M: Dania
O: Dominika Steyer
B: Navus-Wysocki Jan
K022470 616999530282509
9.

29

DIUNA PL klacz F:
M:
O:
B:
10.

37

DOCENT-J SP POL 2010 Wałach gniada F: Cruzeiro L
M: Damona/Lord Star
O: Justyna Sistermann
B: Kwiron Juszczak
K022393
11.

38

DOLCE VITA WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Dulcynea
O: Julia Sistermann
B: SK Zastawno
Brak
12.

20

DONNA LISA klacz F:
M:
O:
B:
13.

35

EXEDRO Kuc Feliński POL 2010 Wałach gniada/kuc:135 F: Emir
M: Epoka
O: Alicja Jankowska
B: Wawrzuta Piotr
brak 616 013 57 00817 10
14.

8

FARAON PL wałach F:
M:
O:
B:
15.

27

GABIŚ WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Barito
M: Gordonia
O: Roman Pesta
B: Dariusz Szpurek
Brak 616 007 61 00704 09
16.

10

GARANTA GRANNA II han PL 2009 klacz c.gniada F: Graf Grannus
M: Walburga
O:
B:
17.

40

GRACJA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: Linde Hoeve's Optymist
M: Sniendershoeve Goldy
O: Zuzanna Błaszkowska
B: Alina Kujawa-Kroll
Brak
18.

1

GRANILLI PL 2008 klacz F:
M:
O:
B:
19.

41

HOJANAS wałach F:
M:
O:
B:
20.

9

IBIZA SP POL 2008 Klacz gniada/152 F: Niels
M: Iga
O: Milena Lisińska
B: Milena Lisińska
brak 616009520116908
21.

24

JAŹWIEC P Konik Polski POL 2012 Klacz inna/mk: F: Olwin
M: Jadzia P
O: Roman Pesta
B: Stacja Badawcza PAN w Popielnie
Brak 616011060176512
22.

17

KARBON old. NIEMCY ogier kara F: Landor S
M:
O: BLG Consulting
B: Bertand Le Guern
23.

11

KARDROCK VAN NAVAGNE BWP BEL 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Hardrock Z/ Heartbreaker
M: Ewhirtin II van het Keizershof/ Abirian
O: Katarzyna Stańczak
B: Jean Otten
K020621
24.

25

LUBLANA PL klacz F:
M:
O:
B:
25.

28

MONTANA PL klacz F:
M:
O:
B:
26.

43

MONTI kuc walijski PL wałach F:
M:
O:
B:
27.

6

OLIVIER LAKE PL wałach F:
M:
O:
B:
28.

3

ORION PL wałach F:
M:
O:
B:
29.

14

PALOMA SS POL 2000 Klacz inna F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
K022670
30.

7

PESTKA PL klacz F:
M:
O:
B:
31.

34

PRALINKA Kuc Walijski POL 2011 Klacz srokata/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Alicja Jankowska
B: NN
brak
32.

33

PRINCE Typ Szlachetny POL 1998 Wałach siwa/162 F: NN
M: NN
O: Alicja Jankowska
B: NN
brak 616 999 60 00922 98
33.

21

RACHELLA klacz F:
M:
O:
B:
34.

15

SAKO XX POL 2000 Klacz inna F: dd
M: dd
O: dd
B: dd
dd
35.

5

Scarlet KUC Polska klacz F:
M:
O:
B:
36.

2

SONET S PL wałach F:
M:
O:
B:
37.

12

SUŁTAN X POL 2000 Wałach biała F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx
38.

23

TAJFUN wałach F:
M:
O:
B:
39.

26

TORA WLKP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Grom
M: Tora
O: Roman Pesta
B: Katarzyna Niedźwiecka
Brak POL 007 60 00756 05
40.

13

TRACY XX POL 2000 Klacz inna F: 00
M: 00
O: 00
B: 00
00
41.

36

TRAJAN SP POL 2012 Wałach siwa F: -
M: -
O: Otylia Nastaj
B: Nad Wigrami
brak
42.

39

WALIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Markiez V
M: Wacława xx
O: Dagmara Omieczyńska-Nastaj
B: SK Rzeczna
K022897
43.

22

WHAT A CASH K.Z Zangersheide NLD 2009 Klacz gniada F: WHAT A KASHMIR K
M: ROSANNE M
O: ŚWINIARSKI ZBIGNIEW
B: KLAVER C.
BRAK 056015Z55779609
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Anaczkowski Mirosław
BLG Consulting Januszewo
Alur (18)
2017-11-11
17
Baranowska Karolina
SKJ Stajnia pod Wierzbą
HOJANAS (41)
2017-11-11
1
2017-11-11
Błaszkowska Zuzanna
G-RIDE TEAM
GRACJA (40)
2017-11-11
2
2017-11-11
Bowsza Kasia
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (13)
2017-11-11
1
Brulińska Laura
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (13)
2017-11-11
18
2017-11-11
2017-11-11
Czarnecka Paulina
BPK
2017-11-11
1
2017-11-11
19
Dąbrowska Paulina
MKJ Nenia w Pasłęku
SAKO (15)
2017-11-11
Dobuszewska Weronika
JKS RYWAL GRUDZIĄDZ
2017-11-11
14
2017-11-11
1
Dudkowska Monika
BLG Consulting Januszewo
Aszli (4)
2017-11-11
Filip Karina
MKJ Nenia w Pasłęku
SUŁTAN (12)
2017-11-11
1
Gradzik Karolina
Leśne Zacisze Tynwałd
LUBLANA (25)
2017-11-11
6
2017-11-11
12
2017-11-11
Hoffmann Weronika
Stajnia Januszewo
2017-11-11
1
Jasińska Ilona
Ośrodek Jeździecki Prabuty
2017-11-11
9
2017-11-11
Kamińska Aleksandra
Stajnia Szyldak
ORION (3)
2017-11-11
28
2017-11-11
Kot - Sendlewska Agnieszka
BLG Consulting Januszewo
2017-11-11
16
Kozłowska Ola
MKJ Nenia w Pasłęku
SAKO (15)
2017-11-11
Krajewska Julia
JKS Rywal Grudziądz
PESTKA (7)
2017-11-11
2017-11-11
2017-11-11
29
Krajnik Marta
Stajnia Januszewo
2017-11-11
2017-11-11
2017-11-11
3
Król Kornelia
OJ Pałac Pacółtowo
PRINCE (33)
2017-11-11
17
2017-11-11
Kubińska Alicja
G RIDE
2017-11-11
2017-11-11
5
2017-11-11
Lipska Paulina
Stadnina SK Arkadia
MONTANA (28)
2017-11-11
2017-11-11
2017-11-11
Ławrowska Gabrysia
MKJ Nenia w Pasłęku
SUŁTAN (12)
2017-11-11
11
Maciejewska Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
DIEGO (32)
2017-11-11
2017-11-11
30
Majewska Jagoda
Leśne Zacisze Tynwałd
TORA (26)
2017-11-11
3
2017-11-11
5
2017-11-11
Maksymiuk Kasia
MKJ Nenia w Pasłęku
PALOMA (14)
2017-11-11
7
SAKO (15)
2017-11-11
20
Myśliwiec Amelia
BPK
2017-11-11
2
Nastaj Otylia
G-RIDE TEAM
TRAJAN (36)
2017-11-11
15
2017-11-11
2017-11-11
7
Nojak Natalia
MKJ Nenia w Pasłęku
SUŁTAN (12)
2017-11-11
Obrębska Dominika
Stajnia Szyldak
EXEDRO (35)
2017-11-11
4
2017-11-11
24
Omieczyńska - Nastaj Dagmara
G-RIDE TEAM
WALIA (39)
2017-11-11
4
2017-11-11
2017-11-11
3
Parzyszek Blanka
BPK
MONTI (43)
2017-11-11
1
2017-11-11
Pawłowicz Julia
Niezrzeszona
TAJFUN (23)
2017-11-11
11
2017-11-11
1
Pesta Paulina
AZS UWM Olsztyn
GABIŚ (27)
2017-11-11
8
2017-11-11
Pietrzyk Martyna
Stadnina SK Arkadia
BRINELL (30)
2017-11-11
2017-11-11
26
2017-11-11
10
Płoskonka Konstancja
Stajnia Szyldak
PRINCE (33)
2017-11-11
19
2017-11-11
1
2017-11-11
10
Roniewicz Julia
2017-11-11
32
2017-11-11
Rose Zbiegniew
BLG Consulting Januszewo
Caruso (16)
2017-11-11
13
2017-11-11
14
Sawczyński Stanisław
BPK
MONTI (43)
2017-11-11
11
2017-11-11
2017-11-11
6
2017-11-11
Sistermann Julia
G-RIDE TEAM
2017-11-11
2017-11-11
27
2017-11-11
4
Sistermann Justyna
G-RIDE TEAM
2017-11-11
1
2017-11-11
2017-11-11
13
Smolińska Karolina
ARAMOR (19)
2017-11-11
31
2017-11-11
18
Smolińska Wiktoria
SKJ Stajnia pod Wierzbą
ANONIM (42)
2017-11-11
11
2017-11-11
Stańczak Artur
KLUB JEŹDZIECKI PAŁAC PACÓŁTOWO
2017-11-11
20
2017-11-11
Sulkowska Julia
Stajnia Januszewo
Buba (31)
2017-11-11
1
2017-11-11
Świniarski Zbigniew
DTJ
2017-11-11
25
2017-11-11
11
Syrowska Maria
FARAON (8)
2017-11-11
1
2017-11-11
21
Tylicka Zuzanna
2017-11-11
23
2017-11-11
15
Wasik - Laskowska Monika
JKS RYWAL GRUDZIĄDZ
2017-11-11
8
2017-11-11
9
Wieczerzak Krzysztofa
SK PLĘKITY
KARBON (17)
2017-11-11
22
2017-11-11
Alur (18)
2017-11-11
2
Wiśniewski Remigiusz
Stajnia Głęboczek
IBIZA (9)
2017-11-11
1
2017-11-11
Wrótna Anita
MKJ Nenia w Pasłęku
PALOMA (14)
2017-11-11
16
Zalewska Karolina
Stadnina SK Arkadia
DIUNA (29)
2017-11-11
5
2017-11-11
2017-11-11
6
Załęska Hania
MKJ Nenia w Pasłęku
PALOMA (14)
2017-11-11
12

Number of Riders: 53

Number of Horses: 43

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Zagrodzki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062015-1, M. Zagrodzki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl