Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
37 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 18:57:25
2017-07-07 16:46:20
Zosia Lewandowska KONSOLA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 13:53:26
2017-07-07 13:38:35
Karol Kuszilek HAMPER
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 13:53:13
2017-07-07 13:08:19
Weronika Burdzy PTYSIA
  • 1x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 13:53:01
2017-07-07 12:36:17
Monika Rohde BIG BEN
  • 2x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 13:52:42
2017-07-07 12:31:44
Julianna Wojtal BAŁKAN
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 2x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 13:52:30
2017-07-07 12:30:40
Urszula Werra CANTANA
  • 2x 5/N/Zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 13:52:15
2017-07-07 12:30:08
Urszula Werra ACANTINA
  • 2x 5/N/Zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 09:59:57
2017-07-07 09:06:26
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/P/OWST z Jokerem art.269.5
29 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 09:59:43
2017-07-07 09:05:50
Kaja Pietrzak ASAI
  • 1x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 09:59:31
2017-07-07 05:23:58
Julia Parda FIONA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 2x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 09:59:16
2017-07-07 05:23:28
Julia Parda ELZA - JUULTJE
  • 1x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 09:59:01
2017-07-06 20:34:53
Łucja Emiljanowicz PAULA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 09:58:37
2017-07-06 17:10:57
Julia Bejda LACHATI
  • 1x 4/P/OWST z Jokerem art.269.5
  • 2x 5/N/Zwykły art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 09:58:21
2017-07-06 16:58:15
Zofia Ławniczak ROKI
  • 1x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 09:57:59
2017-07-06 16:58:00
Regina Gil ŁATEK
  • 1x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
22 ENTRY CANCELED 2017-07-07 11:26:45
2017-07-06 14:53:29
Małgorzata Pasternak JANKES
21 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 09:57:30
2017-07-06 14:01:50
Kornelia Bieniek SZAKIR
  • 2x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
20 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 09:57:17
2017-07-06 13:59:57
Julia Kijowska LIBRA
  • 2x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
19 ENTRY CANCELED 2017-07-06 14:00:38
2017-07-06 13:55:37
Kornelia Bieniek BALBINKA
18 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 09:57:02
2017-07-06 13:50:41
Dorota Leszczyńska BALBINKA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 13:18:47
2017-07-06 12:21:46
Karolina Ptasik WANDER
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:57:23
2017-07-06 06:58:09
Martyna Sibiga NELSON
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:57:01
2017-07-06 06:56:38
Laura Ławrukajtis NAJDI
  • 2x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
14 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:56:43
2017-07-06 06:55:11
Natalia Kozik EMETYTA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 21:44:11
2017-07-05 20:55:00
Kasia Maksymiuk TRACY
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 21:43:59
2017-07-05 20:54:21
Kasia Maksymiuk MADISON
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 21:43:46
2017-07-05 20:53:31
Hania Załęska TRACY
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 21:43:33
2017-07-05 20:52:32
Paula Możdżonek MADISON
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 20:31:42
2017-07-05 15:06:19
Arkadiusz Kupper JAGODA
  • 2x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 20:31:18
2017-07-05 15:04:24
Konrad Grudzień DUBLON
  • 2x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 20:31:05
2017-07-05 12:33:28
Ewelina Zienowicz BRAWURA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 20:30:47
2017-07-05 12:33:04
Ewelina Zienowicz HALEMBA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/P/OWST z Jokerem art.269.5
5 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 18:59:33
2017-07-04 12:09:20
Gabriela Popis READY TO FLY
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/P/OWST z Jokerem art.269.5
4 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 18:59:00
2017-07-04 10:49:03
Gabriela Popis CHIVAS
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/P/OWST z Jokerem art.269.5
3 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 09:14:20
2017-07-03 19:00:03
Maja Sadowska HALLO
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 3/L/Dwufazowy art.274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 09:14:03
2017-07-03 18:59:31
Monika Finster DAISY
  • 1x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
1 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 19:54:25
2017-07-01 17:18:11
Martyna Smal GRAPPA
  • 1x 1/MINI LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S 1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bejda Julia KJ BERTYN
2000 (J.)
O031160
2. Bieniek Kornelia Stajnia Wilkowo
2003 (JM.)
brak
3. Burdzy Weronika niezrzeszony
2000 (J.)
brak
4. Chrzanowski Julian Bertyn Piastowo
2009 (Mł.)
5. Emiljanowicz Łucja Klub Jeździecki Kamińskich
2000 (J.)
brak
6. Finster Monika Stajnia Ząbrowiec
1998 (MJ.)
Brak
7. Gil Regina niezrzeszony
2000 (J.)
brak
8. Grudzień Konrad Bez przynależności klubowej
S
brak
9. Kasza Natalia Bertyn Piastowo
2009 (Mł.)
10. Kijowska Julia Stajnia Wilkowo
2006 (Mł.)
brak
11. Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
S
O011373
12. Kozik Natalia Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2000 (J.)
20845/15
13. Kupper Arkadiusz Bez przynależności klubowej
S
brak
14. Kuszilek Karol KJ Kaja Czosnowo
2003 (JM.)
22527/15
15. Leszczyńska Dorota Stajnia Wilkowo
S
brak
16. Lewandowska Zosia Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
2002 (JM.)
0123456
17. Ławniczak Zofia niezrzeszony
2005 (JM.)
brak
18. Ławrukajtis Laura Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2005 (JM.)
brak
19. Maksymiuk Kasia MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
xxx
20. Możdżonek Paula MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
xxx
21. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (Mł.)
brak
22. PECYNA IGA Czterolistna Koniczyna
2003 (JM.)
23. Pietrzak Kaja KJ KAJA Czosnowo
2005 (JM.)
O034646
24. Popis Gabriela KJ Popisowo
1998 (MJ.)
O026329
25. Ptasik Karolina SKJ Hippika Pro
2002 (JM.)
LZRWZJ/2613/16
26. Rohde Monika Bertyn - Piastowo
S
brak
27. Sadowska Maja Brak
2001 (J.)
brak
28. Sibiga Martyna Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
2001 (J.)
O036354
29. Smal Martyna BPK
2000 (J.)
brak
30. Tulisow Nina Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
brak
31. Werra Urszula KJ Bertyn-Piastowo
S
O012405
32. Wojtal Julianna Bertyn - Piastowo
2004 (JM.)
O038237
33. Załęska Hania MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
zz
34. Zienowicz Ewelina Bpk
S
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

7

ACANTINA SP POL 2010 Klacz F: Carlo Grande
M: Alubetta
O: Katarzyna Nazarewicz
B: Katarzyna Nazarewicz
K019228
2.

9

ASAI Wielkopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Biskeit
M: Ariadna
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Kuliś Dariusz
brak 616007610083813
3.

18

BALBINKA Huculska POL 2007 Klacz gniada/mk: F: P-TOSIEK
M: BAWARIA
O: Joanna Kijowska-Lasek
B: Jarosław Karczyński
brak
4.

5

BAŁKAN Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada F: Grand de La Cour
M: Bursa
O: Wojtal Arkadiusz
B: Paprocki Stanisław
brak
5.

4

BIG BEN SP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Halogen
M: Brzoza
O: Monika Rohde
B: Chomiak Mieczysław
Brak
6.

34

Brander B F:
M:
O:
B:
7.

27

BRAWURA Małopolska POL 2010 Klacz siwa/165 F: Łoskot
M: Bella
O: Ewelina Zienowicz
B: Ewelina Zienowicz
Brak 616006600111010
8.

6

CANTANA SP POL 2010 Klacz F: Cantanis
M: Coco Chanel
O: Katarzyna Nazarewicz
B: Katarzyna Nazarewicz
K019229
9.

30

CHIVAS SP POL 2009 Wałach gniada/160 F: Chellano's Boy D Z
M: Carmina Z
O: Monika Popis
B: Nowak Adam
brak
10.

35

CZADRA sp PL 2007 klacz kasztanowata F:
M:
O: Jolanta Tulisow
B:
11.

32

DAISY Kuc Walijski POL 2012 Klacz srokata/kuc: F: NN
M: NN
O: Grzegorz Piątek
B: NN
Brak
12.

25

DUBLON Małopolski POL 2007 Wałach siwa F: Krym
M: Duma
O: Mateusz Bullmann
B: nn
brak
13.

11

ELZA - JUULTJE KUC NLD 2012 Klacz kara/kuc:135cm F: NN
M: NN
O: Jerzy Mićko
B: Holandia
brak
14.

20

EMETYTA Małopolska POL 2005 Klacz siwa/163 cm F: Hebab
M: Emilka
O: Teresa kozik
B: Teresa kozik
brak POL 006 60 01532 05
15.

10

FIONA KUC POL 2004 Klacz kara/kuc:148cm F: Pietrek
M: Fela
O: Julia Parda
B: SK Plękity
brak
16.

36

GIGI Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz kasztanowata F: Iluzjon
M: Gawona
O: Jolanta Tulisow
B: Romanowski Marek
brak
17.

8

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada F: KOŁCZAN
M: GALA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: PIETRZAK RAFAŁ
K022919 616999600367009
18.

33

GRAPPA Kuc Walijski POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc: F: Nn
M: NN
O: Adam Smal
B: Adam Smal
brak
19.

28

HALEMBA Małopolska POL 2008 Klacz gniada/165 F: Bianko
M: Hutka
O: Ewelina Zienowicz
B: Pikul Wiesław
Brak POL006550013408
20.

31

HALLO Trakeńska DEU 15.04.2011 Wałach ciemnogniada F: Hirtentanz
M: Isola Grande
O: Monika Stolarczyk
B: Dr. Hipp
Brak
21.

2

HAMPER Wielkopolska POL 2012 Wałach kasztanowata F: Elekt
M: Hyrda
O: Maciej Kuszilek
B: Maciej Kuszilek
brak 616007610196312
22.

26

JAGODA SP POL 2003 Klacz gniada F: Marino
M: Jesika
O: Arkadiusz Kupper
B: nn
brak
23.

1

KONSOLA Wielkopolska POL 1999 Klacz kara F: Nippon
M: Kamelia
O: Tomasz Lewandowski
B: SK Kadyny
K123456 POL 007 53 00069 99
24.

13

LACHATI Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: LANCER III
M: CHANTAL
O: JERZY BEJDA
B: JERZY BEJDA
K021715 DE441411166011
25.

17

LIBRA Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Joanna Kijowska-Lasek
B: nn
brak
26.

15

ŁATEK KUC POL 2012 Wałach srokata/kuc: F: Adonis
M: Najdi
O: Sebastian Świerdzewski
B: brak
brak
27.

24

MADISON X POL 2000 Wałach gniada F: ss
M: ss
O: ss
B: ss
ss
28.

21

NAJDI KUC POL 2005 Klacz inna/kuc:145 cm F: Nazar
M: Nawodna I
O: Teresa Konia
B: Teresa Kozik
brak POL 013 60 00485 05
29.

22

NELSON Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/168 cm F: Faktor
M: Newada
O: Anetta Sibiga
B: Anetta Sibiga
K021648 616 007 60 0283910
30.

12

PAULA Koń Arabski POL 2011 Klacz siwa/mk:150 F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
brak
31.

3

PTYSIA Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz gniada/160 F: NN
M: NN
O: Rafał Burdzy
B: NN
brak
32.

37

PUMBA kuc PL 2007 wał gniada F:
M:
O: Jolanta Tulisow
B: Jolanta Tulisow
33.

29

READY TO FLY SP POL 2009 Klacz srokata/160 F: Skips Sweety
M: Rosa
O: Monika Popis
B: Monika Popis
K017640
34.

14

ROKI KUC POL 2013 Wałach tarantowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Sebastian Świerczewski
B: nn
brak
35.

16

SZAKIR Typ Szlachetny POL 1997 Wałach tarantowata F: nn
M: nn
O: Joanna Kijowska-Lasek
B: nn
brak
36.

23

TRACY XX POL 2000 Klacz inna F: 00
M: 00
O: 00
B: 00
00
37.

19

WANDER Wielkopolska POL 2002 Wałach gniada F: Bumerang
M: Warmia
O: Wojciech Ptasik
B: nn
K016656
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bejda Julia
KJ BERTYN
LACHATI (13)
2017-07-08
3
2017-07-08
Bieniek Kornelia
Stajnia Wilkowo
SZAKIR (16)
2017-07-08
2017-07-08
1
Burdzy Weronika
niezrzeszony
PTYSIA (3)
2017-07-08
10
2017-07-08
2017-07-08
10
Chrzanowski Julian
Bertyn Piastowo
PUMBA (37)
2017-07-08
2017-07-08
15
Emiljanowicz Łucja
Klub Jeździecki Kamińskich
PAULA (12)
2017-07-08
2017-07-08
2
2017-07-08
13
Finster Monika
Stajnia Ząbrowiec
DAISY (32)
2017-07-08
7
2017-07-08
15
2017-07-08
Gil Regina
niezrzeszony
ŁATEK (15)
2017-07-08
5
2017-07-08
8
Grudzień Konrad
Bez przynależności klubowej
DUBLON (25)
2017-07-08
2017-07-08
Kasza Natalia
Bertyn Piastowo
CZADRA (35)
2017-07-08
11
2017-07-08
24
Kijowska Julia
Stajnia Wilkowo
LIBRA (17)
2017-07-08
13
2017-07-08
Kopcych Anna
KJ Bracia Romanowscy
2017-07-08
4
2017-07-08
1
Kozik Natalia
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
EMETYTA (20)
2017-07-08
2017-07-08
17
2017-07-08
9
Kupper Arkadiusz
Bez przynależności klubowej
JAGODA (26)
2017-07-08
11
2017-07-08
Kuszilek Karol
KJ Kaja Czosnowo
HAMPER (2)
2017-07-08
6
2017-07-08
2017-07-08
6
Leszczyńska Dorota
Stajnia Wilkowo
2017-07-08
2017-07-08
21
Lewandowska Zosia
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
2017-07-08
3
2017-07-08
8
Ławniczak Zofia
niezrzeszony
ROKI (14)
2017-07-08
4
2017-07-08
2017-07-08
23
Ławrukajtis Laura
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
NAJDI (21)
2017-07-08
6
2017-07-08
Maksymiuk Kasia
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (23)
2017-07-08
19
MADISON (24)
2017-07-08
7
Możdżonek Paula
MKJ Nenia w Pasłęku
MADISON (24)
2017-07-08
2017-07-08
2017-07-08
16
Parda Julia
Polish Pony Club
FIONA (10)
2017-07-08
9
2017-07-08
2017-07-08
5
2017-07-08
12
2017-07-08
2017-07-08
5
PECYNA IGA
Czterolistna Koniczyna
NAJDI (21)
2017-07-08
8
Pietrzak Kaja
KJ KAJA Czosnowo
2017-07-08
7
2017-07-08
4
ASAI (9)
2017-07-08
9
2017-07-08
2017-07-08
1
Popis Gabriela
KJ Popisowo
2017-07-08
12
2017-07-08
2
CHIVAS (30)
2017-07-08
3
2017-07-08
3
Ptasik Karolina
SKJ Hippika Pro
WANDER (19)
2017-07-08
2017-07-08
Rohde Monika
Bertyn - Piastowo
2017-07-08
2017-07-08
14
Sadowska Maja
Brak
HALLO (31)
2017-07-08
2017-07-08
20
2017-07-08
10
Sibiga Martyna
Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
NELSON (22)
2017-07-08
11
2017-07-08
2
Smal Martyna
BPK
GRAPPA (33)
2017-07-08
2
2017-07-08
18
Tulisow Nina
Bertyn Piastowo
CZADRA (35)
2017-07-08
22
GIGI (36)
2017-07-08
3
2017-07-08
2017-07-08
4
Werra Urszula
KJ Bertyn-Piastowo
2017-07-08
1
2017-07-08
1
2017-07-08
2
2017-07-08
2
Wojtal Julianna
Bertyn - Piastowo
2017-07-08
12
2017-07-08
2017-07-08
Załęska Hania
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (23)
2017-07-08
2017-07-08
14
Zienowicz Ewelina
Bpk
BRAWURA (27)
2017-07-08
13
2017-07-08
14
HALEMBA (28)
2017-07-08
1

Number of Riders: 34

Number of Horses: 37

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Zagrodzki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062015-1, M. Zagrodzki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl