Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
43 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 15:51:41
2017-05-27 14:57:20
Aleksandra Łapińska BIJOU QUEEN
  • 1x 5/L art.274.5.3/Dwufazowy
  • 1x 6/P art.269.5/OWST z Jokerem
42 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 07:40:59
2017-05-26 23:13:13
Aleksandra Łapińska WALIA
  • 1x 5/L art.274.5.3/Dwufazowy
  • 1x 6/P art.269.5/OWST z Jokerem
41 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 21:20:25
2017-05-26 20:48:11
Konstancja Płoskonka KARMEL
  • 2x 1/Mikro LL/Debiutancki - towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 21:19:10
2017-05-26 20:39:07
Konstancja Płoskonka DON COLONEL
  • 1x 1/Mikro LL/Debiutancki - towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 21:15:55
2017-05-26 20:37:46
Kornelia Król PRINCE
  • 1x 3/LL art.S 1/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/LICENCYJNY
38 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 21:14:56
2017-05-26 20:34:35
Dominika Obrębska EXEDRO
  • 1x 1/Mikro LL/Debiutancki - towarzyski
  • 1x 2/MINI LL/Dokładności bez rozgrywki - towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 21:03:54
2017-05-26 20:29:09
Wiktoria Hajdukiewicz DON COLONEL
  • 1x 2/MINI LL/Dokładności bez rozgrywki - towarzyski
  • 1x 3/LL art.S 1/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 16:35:47
2017-05-26 15:31:12
Mateusz Ruskowski STAKOPEIA
  • 1x 6/P art.269.5/OWST z Jokerem
  • 1x 7/N art.238.2.1/Zwykły
35 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 16:35:10
2017-05-26 15:30:57
Mateusz Ruskowski RABIOSA
  • 1x 5/L art.274.5.3/Dwufazowy
  • 1x 6/P art.269.5/OWST z Jokerem
34 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 16:34:42
2017-05-26 15:30:41
Mateusz Ruskowski READY FOR PLEASURE
  • 2x 5/L art.274.5.3/Dwufazowy
33 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 16:34:26
2017-05-26 15:30:15
Mateusz Ruskowski NEOVISTO 3
  • 2x 5/L art.274.5.3/Dwufazowy
32 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 23:34:39
2017-05-25 22:47:39
Edyta Łątkowska IRWIS
  • 1x 4/L/LICENCYJNY
  • 1x 5/L art.274.5.3/Dwufazowy
31 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 23:33:42
2017-05-25 21:15:04
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 3/LL art.S 1/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 23:32:57
2017-05-25 21:10:10
Dominika Steyer BASMA
  • 1x 6/P art.269.5/OWST z Jokerem
  • 1x 7/N art.238.2.1/Zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 23:36:27
2017-05-25 21:03:16
Edyta Łątkowska IRWIS
28 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 23:32:15
2017-05-25 21:02:49
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 5/L art.274.5.3/Dwufazowy
  • 1x 6/P art.269.5/OWST z Jokerem
27 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 23:31:52
2017-05-25 21:02:18
Kaja Pietrzak CYPISEK
  • 1x 5/L art.274.5.3/Dwufazowy
  • 1x 6/P art.269.5/OWST z Jokerem
26 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 07:04:42
2017-05-25 20:48:39
Alicja Soroka IRYS
  • 1x 6/P art.269.5/OWST z Jokerem
  • 1x 7/N art.238.2.1/Zwykły
  • 1x 8/N art.238.2.1/Zwykły oczko
25 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 20:53:29
2017-05-24 15:55:31
Kornelia Rosiak EXEQUATOR
  • 2x 3/LL art.S 1/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 5/L art.274.5.3/Dwufazowy
24 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 15:16:11
2017-05-24 15:09:22
Julia Sistermann BENETON
  • 2x 2/MINI LL/Dokładności bez rozgrywki - towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 15:15:52
2017-05-24 15:08:59
Otylia Nastaj SZOGUN
  • 2x 2/MINI LL/Dokładności bez rozgrywki - towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 15:15:25
2017-05-24 15:08:09
Justyna Sistermann DOCENT-J
  • 2x 1/Mikro LL/Debiutancki - towarzyski
  • 1x 2/MINI LL/Dokładności bez rozgrywki - towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 15:15:06
2017-05-24 15:07:47
Dagmara Omieczyńska - Nastaj WALIA
  • 2x 1/Mikro LL/Debiutancki - towarzyski
  • 1x 2/MINI LL/Dokładności bez rozgrywki - towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 15:14:39
2017-05-24 15:07:16
Malwina Kozań KAMELOT
  • 2x 5/L art.274.5.3/Dwufazowy
19 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 15:14:20
2017-05-24 15:06:50
Agata Burzyńska SEXY MK
  • 1x 4/L/LICENCYJNY
  • 1x 5/L art.274.5.3/Dwufazowy
18 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 22:29:54
2017-05-23 20:51:23
Julianna Wojtal BAŁKAN
  • 1x 2/MINI LL/Dokładności bez rozgrywki - towarzyski
  • 2x 3/LL art.S 1/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 22:29:30
2017-05-23 20:50:50
Urszula Werra IGMA
  • 1x 2/MINI LL/Dokładności bez rozgrywki - towarzyski
  • 2x 3/LL art.S 1/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 22:28:43
2017-05-23 20:26:38
Jagoda Majewska LIMAN
  • 2x 3/LL art.S 1/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 22:28:17
2017-05-23 20:24:53
Paulina Pesta GABIŚ
  • 2x 3/LL art.S 1/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 5/L art.274.5.3/Dwufazowy
14 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 22:27:54
2017-05-23 20:24:20
Paulina Pesta WIGOR
  • 1x 5/L art.274.5.3/Dwufazowy
  • 1x 6/P art.269.5/OWST z Jokerem
13 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 22:27:24
2017-05-23 20:23:50
Anna Wagner GUINNESS
  • 1x 4/L/LICENCYJNY
  • 1x 5/L art.274.5.3/Dwufazowy
12 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 22:26:48
2017-05-23 20:23:19
Julia Jaremko TORA
  • 1x 4/L/LICENCYJNY
  • 1x 5/L art.274.5.3/Dwufazowy
11 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 22:26:08
2017-05-23 20:22:26
Karolina Gradzik JAŹWIEC P
  • 1x 2/MINI LL/Dokładności bez rozgrywki - towarzyski
  • 1x 3/LL art.S 1/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 21:58:57
2017-05-22 16:26:47
Weronika Wiśniewska LAMBI II
  • 1x 6/P art.269.5/OWST z Jokerem
  • 1x 7/N art.238.2.1/Zwykły
9 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 14:00:59
2017-05-21 22:36:53
Anna Ślesicka SEKKO J
  • 1x 5/L art.274.5.3/Dwufazowy
  • 1x 6/P art.269.5/OWST z Jokerem
8 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 14:00:35
2017-05-21 12:51:26
Karolina Ptasik WANDER
  • 1x 3/LL art.S 1/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/LICENCYJNY
7 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 13:59:41
2017-05-19 17:51:19
Milena Klamann HIDDE
  • 1x 1/Mikro LL/Debiutancki - towarzyski
  • 2x 2/MINI LL/Dokładności bez rozgrywki - towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 13:59:20
2017-05-19 17:51:00
Mateusz Kocięda BONEJA
  • 1x 1/Mikro LL/Debiutancki - towarzyski
  • 2x 2/MINI LL/Dokładności bez rozgrywki - towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2017-05-18 09:06:37
2017-05-16 19:52:38
Natalia Witkowska TABAL
  • 2x 4/L/LICENCYJNY
  • 1x 5/L art.274.5.3/Dwufazowy
4 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 21:43:34
2017-05-15 14:39:25
Dominika Klamann WHISKY
  • 1x 1/Mikro LL/Debiutancki - towarzyski
  • 2x 2/MINI LL/Dokładności bez rozgrywki - towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2017-05-08 13:28:24
2017-05-08 09:19:44
Natalia Mikołajczak KACPER
  • 1x 7/N art.238.2.1/Zwykły
  • 1x 8/N art.238.2.1/Zwykły oczko
2 ENTRY ACCEPTED 2017-05-08 13:27:57
2017-05-08 09:19:07
Natalia Mikołajczak HIMERA
  • 1x 3/LL art.S 1/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 5/L art.274.5.3/Dwufazowy
1 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 23:31:22
2017-05-06 11:16:58
Paulina Kozłowska CZARIS
  • 1x 3/LL art.S 1/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 5/L art.274.5.3/Dwufazowy
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Burzyńska Agata G-RIDE TEAM
2001 (J.)
brak
2. Gradzik Karolina Leśne Zacisze Tynwałd
2003 (JM.)
brak
3. Hajdukiewicz Wiktoria niezrzeszony
2000 (J.)
brak
4. Jaremko Julia Brak
2002 (JM.)
Brak
5. Klamann Dominika Jeździecki Klub Sportowy Rywal Grudziądz
2000 (J.)
brak
6. Klamann Milena Jeździecki Klub Sportowy Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
brak
7. Kocięda Mateusz Jeździecki Klub Sportowy Rywal Grudziądz
2003 (JM.)
brak
8. Kozań Malwina G-RIDE TEAM
1999 (J.)
brak
9. Kozłowska Paulina brak
S
brak
10. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
11. Łątkowska Edyta Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
S
Brak
12. Majewska Jagoda Leśne Zacisze Tynwałd
2001 (J.)
Brak
13. Mikołajczak Natalia JKS Rywal Grudziądz
S
O025456
14. Nastaj Otylia G-RIDE TEAM
2003 (JM.)
brak
15. Obrębska Dominika niezrzeszony
2007 (Mł.)
brak
16. Omieczyńska - Nastaj Dagmara G-RIDE TEAM
S
brak
17. Pesta Paulina A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
S
O013152
18. Pietrzak Kaja KJ KAJA Czosnowo
2005 (JM.)
O034646
19. Płoskonka Konstancja niezrzeszony
2006 (Mł.)
brak
20. Ptasik Karolina SKJ Hippika Pro
2002 (JM.)
LZRWZJ/2613/16
21. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (JM.)
O044142
22. Ruskowski Mateusz LKS Nadwiślanin Kwidzyń
S
O002060
23. Sistermann Julia G-RIDE TEAM
2005 (JM.)
brak
24. Sistermann Justyna G-RIDE TEAM
S
brak
25. Ślesicka Anna KJ BERTYN
2000 (J.)
O027689
26. Soroka Alicja Baskil Rzeczna
S
O019714
27. Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
S
O027158
28. Szybowska Małgorzata Niezrzeszona
29. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia Pod Wierzbą
2003 (JM.)
O043738
30. Wagner Anna Bez przynależności klubowej
2002 (JM.)
O038823
31. Werra Urszula KJ Bertyn-Piastowo
S
O012405
32. Wiśniewska Weronika BPK
2000 (J.)
O033754
33. Witkowska Natalia JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
Brak
34. Wojtal Julianna Bertyn - Piastowo
2004 (JM.)
O038237
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

25

BAŁKAN Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada F: Grand de La Cour
M: Bursa
O: Wojtal Arkadiusz
B: Paprocki Stanisław
brak
2.

14

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Dominika Steyer
B:
K013720 616999530249005
3.

19

BENETON KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc: F: Tobi
M: Bella
O: Julia Sistermann
B: Dariusz Markiewicz
brak
4.

1

BIJOU QUEEN WESTF DEU 2012 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou du Rouet
M: Goldora / Drossan
O: Piotr Szczurowski
B: Marek Romanowski
LKRWZJ/1486/17
5.

37

BONEJA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Convo I
M: Bonne Amie
O: Marek Lewandowski
B: Stadnina Koni Nowa Wioska
brak
6.

16

CYPISEK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Wałach ciemnogniada/161 F: KOŁCZAN
M: CUSZIMA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: PIETRZAK RAFAŁ
K021095 POL 009 60 01344 01
7.

12

CZARIS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: SOLARIS
M: CHIQITA
O: Felski Andrzej
B: Felski Andrzej
brak
8.

21

DOCENT-J SP POL 2010 Wałach gniada F: Cruzeiro L
M: Damona/Lord Star
O: Justyna Sistermann
B: Kwiron Juszczak
brak
9.

4

DON COLONEL Pełna Krew Angielska POL 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Two-Tweny-Two
M: Donna Polonia
O: Alina Gazda
B: POL-KAUFRING SPÓŁKA z o.o.
brak POL 080000005974
10.

6

EXEDRO Kuc Feliński POL 2010 Wałach gniada/kuc:135 F: Emir
M: Epoka
O: Alicja Jankowska
B: Wawrzuta Piotr
brak 616 013 57 00817 10
11.

18

EXEQUATOR Koń Pełnej Krwi Angelskiej GBR 2006 Wałach gniada/163 F: Tamayaz
M: Elly Fleetfoot
O: Brygida Rosiak
B: J.F. WRIGHT
K013953 8260GB45077257T
12.

28

GABIŚ WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Barito
M: Gordonia
O: Roman Pesta
B: Dariusz Szpurek
Brak 616 007 61 00704 09
13.

15

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada F: KOŁCZAN
M: GALA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: PIETRZAK RAFAŁ
brak 616999600367009
14.

30

GUINNESS NN POL 2006 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Monika Nowińska
B: NN
Brak
15.

36

HIDDE KUC POL 2012 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Michał Masłowski
B: Bouwman Mts.
brak
16.

41

HIMERA Szlachetna Półkrew POL 26.03.2013 Klacz kasztanowata/165 F: Santiego
M: Hipoteka
O: Natalia Mikołajczak
B: Mieczysław Jarzembski
K023219
17.

42

Honor F:
M:
O:
B:
18.

26

IGMA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Bakalar/Caretino K
M: Irma/Lwówek
O: Katarzyna Nazarewicz
B: Zakrzewski Marek
brak
19.

11

IRWIS Wielkopolska Poch.trakeńskie POL 09.04.2012 Wałach ciemnogniada/173 F: OLIVIER
M: ILIADA
O: Edyta Łątkowska
B: Stadnina Koni Liski
K023701 616007600220612
20.

17

IRYS Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Trawers
M: Imulacja
O: Waldemar Soroka
B: Krystian Kliś
K013059
21.

32

JAŹWIEC P Konik Polski POL 2012 Klacz inna/mk: F: Olwin
M: Jadzia P
O: Roman Pesta
B: Stacja Badawcza PAN w Popielnie
Brak 616011060176512
22.

13

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon
M: Jazira
O: Monika Szymaniak
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K022951 616009600306110
23.

40

KACPER Typ Szlachetny POL 2004 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Natalia Mikołajczak
B: NN
K022371 616999520226804
24.

23

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada F: Campari M
M: Katoda
O: Beata Kozań
B: --
25.

3

KARMEL Nn Konik Polski POL 2003 Wałach inna/mk:150 F: NN
M: NN
O: Alicja Jankowska
B: NN
brak
26.

33

LAMBI II SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Ever For Pleasure
M: Lusi
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K019865
27.

27

LIMAN Wielkopolska POL 2010 Klacz F: Paquito Go
M: Luneta
O: Roman Pesta
B: Stadnina Koni Rzeczna
Brak 616007600108010
28.

10

NEOVISTO 3 Hanowerska GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno
M: Saiquiri
O: CSiR Equuleus
B: Niemcy
Brak
29.

8

RABIOSA SP POL 2011 Klacz siwa F: Otill/
M: Ready To Win/
O: Wiesław Ruskowski
B: Wiesław Ruskowski
K023588
30.

9

READY FOR PLEASURE PKSP POL 2012 Klacz siwa F: Ever For Pleasure
M: Ready to Win
O: Mateusz Ruskowski
B: Wiesław Ruskowski
Brak
31.

34

SEKKO J Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach kasztanowata F: Karbon
M: Serwantka
O: Anna Ślesicka
B: Blg Consulting Bertrand Le Guern
K022448
32.

24

SEXY MK SP POL 2010 Klacz siwa F: -
M: -
O: AGATA BURZYŃSKA
B: -
BRAK
33.

7

STAKOPEIA HAN POL 2008 Klacz kasztanowata F: Stakkato / Spartan
M: Cassiopeia / Calypso II
O: Patrycja Gończewska
B: Günter
K013991 DE431312303008
34.

20

SZOGUN KUC POL 2010 Wałach dereszowata/kuc: F: Szaman
M: Niagara
O: Otylia Nastaj
B: Henryk Kosz
K016587
35.

38

TABAL Czysta Krew Arabska POL 2004 Wałach kasztanowata/mk: F: Metropolis NA (US)
M: Tarnawa
O: Natalia Witkowska
B: Janów Podlaski
Brak
36.

31

TORA WLKP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Grom
M: Tora
O: Roman Pesta
B: Katarzyna Niedźwiecka
Brak POL 007 60 00756 05
37.

2

WALIA SP POL 2006 Klacz siwa F: Castilio/Cassini I
M: Wyprawa/Vulcano
O: Aleksandra Łapińska
B:
K015362
38.

22

WALIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Markiez V
M: Wacława xx
O: Dagmara Omieczyńska-Nastaj
B: SK Rzeczna
brak
39.

35

WANDER Wielkopolska POL 2002 Wałach gniada F: Bumerang
M: Warmia
O: Wojciech Ptasik
B: nn
K016656
40.

39

WHISKY WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Okruch
M: Workuta
O: Aleksandra Oczachowska
B: Szczepan Bajerski
brak
41.

29

WIGOR WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Grom
M: Wiga
O: Roman Pesta
B: Katarzyna Niedźwiecka
K013270 POL007600225506
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Burzyńska Agata
G-RIDE TEAM
SEXY MK (24)
2017-05-28
5
2017-05-28
14
Gradzik Karolina
Leśne Zacisze Tynwałd
2017-05-28
16
2017-05-28
Hajdukiewicz Wiktoria
niezrzeszony
2017-05-28
1
2017-05-28
2
Jaremko Julia
Brak
TORA (31)
2017-05-28
4
2017-05-28
15
Klamann Dominika
Jeździecki Klub Sportowy Rywal Grudziądz
WHISKY (39)
2017-05-28
1
2017-05-28
1
2017-05-28
16
Klamann Milena
Jeździecki Klub Sportowy Rywal Grudziądz
HIDDE (36)
2017-05-28
1
2017-05-28
1
2017-05-28
1
Kocięda Mateusz
Jeździecki Klub Sportowy Rywal Grudziądz
BONEJA (37)
2017-05-28
1
2017-05-28
1
2017-05-28
1
Kozań Malwina
G-RIDE TEAM
KAMELOT (23)
2017-05-28
1
Kozłowska Paulina
brak
CZARIS (12)
2017-05-28
8
2017-05-28
11
2017-05-28
Łapińska Aleksandra
JKS Tornado Szczecin
2017-05-28
5
2017-05-28
9
WALIA (2)
2017-05-28
2
2017-05-28
3
Łątkowska Edyta
Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
IRWIS (11)
2017-05-28
6
2017-05-28
2
2017-05-28
Majewska Jagoda
Leśne Zacisze Tynwałd
LIMAN (27)
2017-05-28
2017-05-28
Mikołajczak Natalia
JKS Rywal Grudziądz
KACPER (40)
2017-05-28
2
2017-05-28
1
HIMERA (41)
2017-05-28
1
2017-05-28
7
Nastaj Otylia
G-RIDE TEAM
SZOGUN (20)
2017-05-28
1
2017-05-28
1
Obrębska Dominika
niezrzeszony
EXEDRO (6)
2017-05-28
1
2017-05-28
1
Omieczyńska - Nastaj Dagmara
G-RIDE TEAM
WALIA (22)
2017-05-28
1
2017-05-28
1
2017-05-28
1
Pesta Paulina
A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
GABIŚ (28)
2017-05-28
2017-05-28
7
2017-05-28
WIGOR (29)
2017-05-28
3
2017-05-28
4
Pietrzak Kaja
KJ KAJA Czosnowo
GOPLANA (15)
2017-05-28
8
2017-05-28
6
CYPISEK (16)
2017-05-28
6
2017-05-28
Płoskonka Konstancja
niezrzeszony
KARMEL (3)
2017-05-28
1
2017-05-28
1
2017-05-28
1
Ptasik Karolina
SKJ Hippika Pro
WANDER (35)
2017-05-28
4
2017-05-28
3
Rosiak Kornelia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
2017-05-28
5
2017-05-28
2017-05-28
Ruskowski Mateusz
LKS Nadwiślanin Kwidzyń
2017-05-28
5
2017-05-28
4
2017-05-28
4
2017-05-28
8
2017-05-28
9
2017-05-28
2017-05-28
10
2017-05-28
Sistermann Julia
G-RIDE TEAM
BENETON (19)
2017-05-28
1
2017-05-28
1
Sistermann Justyna
G-RIDE TEAM
2017-05-28
1
2017-05-28
1
2017-05-28
1
Ślesicka Anna
KJ BERTYN
SEKKO J (34)
2017-05-28
12
2017-05-28
1
Soroka Alicja
Baskil Rzeczna
IRYS (17)
2017-05-28
1
2017-05-28
2
Steyer Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
BASMA (14)
2017-05-28
7
2017-05-28
5
Szybowska Małgorzata
Niezrzeszona
Honor (42)
2017-05-28
9
2017-05-28
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia Pod Wierzbą
JUKA J (13)
2017-05-28
3
2017-05-28
Wagner Anna
Bez przynależności klubowej
2017-05-28
1
2017-05-28
13
Werra Urszula
KJ Bertyn-Piastowo
IGMA (26)
2017-05-28
1
2017-05-28
10
2017-05-28
Wiśniewska Weronika
BPK
2017-05-28
2
2017-05-28
3
Witkowska Natalia
JKS Rywal Grudziądz
TABAL (38)
2017-05-28
2017-05-28
7
2017-05-28
Wojtal Julianna
Bertyn - Piastowo
BAŁKAN (25)
2017-05-28
1
2017-05-28
6
2017-05-28

Number of Riders: 34

Number of Horses: 41

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Zagrodzki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062015-1, M. Zagrodzki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl