Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR-B Gałkowo
Gałkowo, 14-15.05.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
105 ACCEPTED 2022-05-13 21:34:26
2022-05-13 20:53:14
Tomasz Godek LILI
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
104 ACCEPTED 2022-05-13 21:34:25
2022-05-13 19:35:33
Dorota Kurzyp CHALET'S CALINKA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5/L/Z oceną stylu jeździca - LICENCYJNY
103 ACCEPTED 2022-05-13 18:27:58
2022-05-13 18:20:44
Dominika Mukosiej DUNKA
  • 1x 2/60cm/Dokładności art.238.1.1
102 ACCEPTED 2022-05-13 18:28:02
2022-05-13 17:52:28
Aleksandra Daszuta CELIUS
  • 1x 1/40cm/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/60cm/Dokładności art.238.1.1
101 ACCEPTED 2022-05-13 18:28:05
2022-05-13 17:51:09
Ewa Maria Zaremba QUANDO
  • 1x 6/L/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 7/P/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
100 ACCEPTED 2022-05-13 18:28:08
2022-05-13 17:50:27
Zuzanna Miszczak RUPERT
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6/L/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
99 ACCEPTED 2022-05-13 18:28:11
2022-05-13 17:49:28
Karolina Olechowska PIEGŻA
  • 1x 1/40cm/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/60cm/Dokładności art.238.1.1
98 ACCEPTED 2022-05-13 17:17:03
2022-05-13 16:25:51
Marta Borkowska RINALDO GOLD
  • 2x 15/L1/Zwykły art.238.2.1
97 ACCEPTED 2022-05-13 17:16:55
2022-05-13 16:25:25
Marta Borkowska LUKRECJA
  • 2x 15/L1/Zwykły art.238.2.1
96 ACCEPTED 2022-05-13 17:17:11
2022-05-13 16:23:45
Rafał Mitura JESIENNA MGŁA
  • 2x 15/L1/Zwykły art.238.2.1
95 ACCEPTED 2022-05-13 17:16:47
2022-05-13 16:17:03
Izabela Kardas TANTAL
  • 2x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
94 ACCEPTED 2022-05-13 17:16:43
2022-05-13 16:16:27
Lena Zyskowska TONACJA
  • 2x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
93 ACCEPTED 2022-05-13 17:16:32
2022-05-13 16:09:34
Andrzej Ciesielski LORENZO
  • 2x 15/L1/Zwykły art.238.2.1
92 ACCEPTED 2022-05-13 14:40:01
2022-05-13 13:41:16
Małgorzata Warecha CHIPOLINI Z
  • 2x 3/MINI LL/Dokładności art.238.1.1
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
91 ACCEPTED 2022-05-13 11:10:08
2022-05-13 10:10:38
Karol Warecha NOWELIA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
90 ACCEPTED 2022-05-13 11:10:06
2022-05-13 08:49:00
Milena Dęby BRANDY FIRST
  • 1x 12/60cm/Dokłdności art.238.1.1
  • 1x 13/MINI LL/Dokłdności art.238.1.1
89 ACCEPTED 2022-05-13 11:10:03
2022-05-13 08:48:42
Maja Mazgoła KARY
  • 1x 12/60cm/Dokłdności art.238.1.1
  • 1x 13/MINI LL/Dokłdności art.238.1.1
88 ACCEPTED 2022-05-13 08:20:43
2022-05-13 08:05:22
Agata Uzdowska DIAGNOSTYKA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
87 ACCEPTED 2022-05-13 08:20:41
2022-05-13 08:04:48
Zuzanna Zakrzewska DYLEMAT
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
86 ACCEPTED 2022-05-13 08:20:39
2022-05-13 07:41:21
Zuzanna Gabryś DIAMANTE
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
85 ACCEPTED 2022-05-13 08:20:37
2022-05-13 07:35:35
Weronika Gabryś DIAMANTE
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
84 ACCEPTED 2022-05-13 04:49:07
2022-05-12 23:45:55
Milena Dęby QUO VADIS
  • 1x 6/L/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 7/P/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
83 ACCEPTED 2022-05-12 22:56:20
2022-05-12 22:00:41
Magdalena Korybska DANCER R
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
82 ACCEPTED 2022-05-12 22:56:15
2022-05-12 21:55:43
Maja Prokopczuk MONSIEUR
  • 2x 6/L/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 2x 15/L1/Zwykły art.238.2.1
81 ACCEPTED 2022-05-12 22:56:10
2022-05-12 20:05:59
Monika Krupińska SURMA
  • 1x 2/60cm/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/MINI LL/Dokładności art.238.1.1
80 ACCEPTED 2022-05-12 18:20:39
2022-05-12 14:56:10
Paweł Turowski SASANKA
  • 2x 6/L/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
79 ACCEPTED 2022-05-12 14:08:20
2022-05-12 13:50:35
Gabriela Sukniewicz COCA
  • 1x 13/MINI LL/Dokłdności art.238.1.1
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
78 ACCEPTED 2022-05-12 13:35:03
2022-05-12 13:19:53
Oliwia Pierzchanowska NASTKA
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
77 ACCEPTED 2022-05-12 13:35:00
2022-05-12 10:18:16
Marianna Pupiałło CANTTERA LEMON
  • 2x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
76 ACCEPTED 2022-05-12 07:05:25
2022-05-12 06:58:10
Maja Dzipanow CARDENSKY Z
  • 2x 6/L/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
75 ACCEPTED 2022-05-12 06:42:25
2022-05-11 23:21:12
Joanna Bembenek DUIDAM
  • 2x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
74 ACCEPTED 2022-05-12 06:42:59
2022-05-11 22:29:17
Paweł Wyszomirski PRESJA
  • 2x 6/L/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
73 ACCEPTED 2022-05-12 23:12:15
2022-05-11 20:59:23
Julia Jagielska NAYA
  • 2x 5/L/Z oceną stylu jeździca - LICENCYJNY
72 ACCEPTED 2022-05-11 20:55:04
2022-05-11 20:54:15
Daria Dzikowska PRETTY NICE
  • 1x 2/60cm/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/MINI LL/Dokładności art.238.1.1
71 ACCEPTED 2022-05-11 20:55:09
2022-05-11 20:16:57
Kuba Kraśko DIAMOND Z
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
70 ACCEPTED 2022-05-11 20:55:12
2022-05-11 20:04:04
Kuba Kraśko VANCOUVER
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
69 ACCEPTED 2022-05-11 20:55:17
2022-05-11 19:58:24
Kuba Kraśko OSI
  • 1x 8/N/Zwykły art.238.2.1
68 ACCEPTED 2022-05-11 18:31:38
2022-05-11 16:39:34
Krzysztof Weka PIEROT
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 15/L1/Zwykły art.238.2.1
67 ACCEPTED 2022-05-11 18:31:43
2022-05-11 16:37:17
Pola Krzyżanowska LILI
  • 1x 2/60cm/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/MINI LL/Dokładności art.238.1.1
  • 2x 13/MINI LL/Dokłdności art.238.1.1
66 ACCEPTED 2022-05-11 18:31:46
2022-05-11 16:34:00
Tomasz Godek PIEROT
  • 1x 7/P/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
65 ACCEPTED 2022-05-11 18:31:49
2022-05-11 15:53:17
Tomasz Godek SERPENTYNA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6/L/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 15/L1/Zwykły art.238.2.1
64 ACCEPTED 2022-05-11 18:31:53
2022-05-11 15:52:16
Tomasz Godek GUDORINA-VAN-DE-EIJKHOF
  • 1x 6/L/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 7/P/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 15/L1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P1/Zwykły art.238.2.1
63 ACCEPTED 2022-05-11 12:14:11
2022-05-11 11:24:42
Dagmara Kaczmarczyk ASTAT
  • 1x 6/L/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 7/P/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
62 ACCEPTED 2022-05-11 12:14:09
2022-05-11 11:23:42
Nikola Grygorowicz ARMAGEDON
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
61 ACCEPTED 2022-05-11 12:14:05
2022-05-11 07:14:06
Julia Rekuć KSANTOS
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
60 ACCEPTED 2022-05-11 07:36:58
2022-05-10 20:14:19
Katarzyna Goryszewska SOLEIL LEVANT
  • 1x 12/60cm/Dokłdności art.238.1.1
  • 1x 13/MINI LL/Dokłdności art.238.1.1
59 ACCEPTED 2022-05-12 13:34:49
2022-05-10 16:11:53
Katarzyna Kaim CASSCADA Q7
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
58 ACCEPTED 2022-05-11 07:36:55
2022-05-10 15:47:17
Klara Rekuć SZANTA
  • 1x 6/L/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 7/P/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
57 ACCEPTED 2022-05-10 08:48:22
2022-05-10 08:42:20
Dorota Kurzyp SAVAGE ROSE 5
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5/L/Z oceną stylu jeździca - LICENCYJNY
56 ACCEPTED 2022-05-11 18:31:59
2022-05-09 21:42:43
Anna Rębisz CARPHATIO Z
  • 2x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
55 ACCEPTED 2022-05-09 21:04:11
2022-05-09 20:27:43
Wiktoria Gawrych ANDA
  • 2x 5/L/Z oceną stylu jeździca - LICENCYJNY
  • 1x 13/MINI LL/Dokłdności art.238.1.1
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
54 ACCEPTED 2022-05-09 21:04:08
2022-05-09 20:20:02
Weronika Piekarska PALERMO
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6/L/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
53 ACCEPTED 2022-05-09 21:04:06
2022-05-09 20:16:40
Wiktoria Piekarska TORNADO
  • 2x 6/L/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
52 ACCEPTED 2022-05-09 21:04:03
2022-05-09 18:22:17
Anna Kopcych SMOKY VAN DE VLINDERVALLEI
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5/L/Z oceną stylu jeździca - LICENCYJNY
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 15/L1/Zwykły art.238.2.1
51 ACCEPTED 2022-05-09 21:04:00
2022-05-09 18:15:15
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 7/P/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 8/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
50 ACCEPTED 2022-05-09 21:03:57
2022-05-09 17:58:06
Paulina Kozłowska LUBICZ
  • 1x 8/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 18/C/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
49 ACCEPTED 2022-05-13 14:39:55
2022-05-09 16:20:33
Aleksandra Plitko KOZAK
  • 1x 1/40cm/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/60cm/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 11/40cm/Dokłdności art.238.1.1
  • 1x 12/60cm/Dokłdności art.238.1.1
48 ACCEPTED 2022-05-09 12:45:18
2022-05-09 12:09:31
Amelia Szczupakowska CHACCOS BOY
  • 1x 8/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/C/Zwykły art.238.2.1
47 ACCEPTED 2022-05-09 08:33:01
2022-05-09 08:31:58
Monika Pasik LORDI
  • 1x 18/C/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 19/CC/Zwykły art.238.2.1
46 ACCEPTED 2022-05-09 08:33:05
2022-05-09 08:31:20
Monika Pasik CARDENSKY Z
  • 1x 16/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
45 ACCEPTED 2022-05-09 08:33:07
2022-05-09 08:30:32
Monika Pasik BELLAGIO Z
  • 1x 17/N/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
44 ACCEPTED 2022-05-09 08:33:10
2022-05-09 08:29:40
Monika Pasik QUICK VERDI VAN DE EIJKHOF Z
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
43 ACCEPTED 2022-05-09 08:33:12
2022-05-09 08:23:28
Daniel Garbowski C'EST LA VIE
  • 1x 3/MINI LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
42 ACCEPTED 2022-05-09 08:33:15
2022-05-09 08:15:27
Maja Dzipanow KONKORDIA
  • 1x 7/P/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 8/N/Zwykły art.238.2.1
41 ACCEPTED 2022-05-09 08:33:17
2022-05-09 08:14:39
Daniel Garbowski DON ESPADRON
  • 2x 6/L/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
40 ACCEPTED 2022-05-09 08:33:20
2022-05-09 08:13:57
Daniel Garbowski BELFAST MK
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
39 ACCEPTED 2022-05-09 08:33:26
2022-05-09 08:06:53
Monika Pasik LUCY DES 4 VENTS Z
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
38 ACCEPTED 2022-05-09 07:35:08
2022-05-08 21:34:01
Wiktoria Wąsowicz FIGARO-G
  • 1x 13/MINI LL/Dokłdności art.238.1.1
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
37 ACCEPTED 2022-05-09 07:35:00
2022-05-08 21:01:41
Zuzanna Chodnicka ALEXIS BH
  • 2x 5/L/Z oceną stylu jeździca - LICENCYJNY
  • 2x 15/L1/Zwykły art.238.2.1
36 ACCEPTED 2022-05-09 07:34:57
2022-05-08 20:28:15
Dominika Koper HULTAJ
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6/L/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
35 ACCEPTED 2022-05-08 20:03:36
2022-05-08 18:24:31
Aleksandra Zalewska ENERGIE SEMILLY
  • 1x 5/L/Z oceną stylu jeździca - LICENCYJNY
  • 1x 6/L/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 2x 15/L1/Zwykły art.238.2.1
34 ACCEPTED 2022-05-08 20:03:42
2022-05-08 17:17:03
Weronika Winkler SAN-SZAJ
  • 1x 8/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/C/Zwykły art.238.2.1
33 ACCEPTED 2022-05-08 13:49:36
2022-05-08 09:08:37
Robert Musiał DE FUTORE Z
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 15/L1/Zwykły art.238.2.1
32 ACCEPTED 2022-05-08 13:49:39
2022-05-08 09:06:29
Magdalena Musiał ARTEK
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 15/L1/Zwykły art.238.2.1
31 ACCEPTED 2022-05-13 11:10:00
2022-05-07 22:42:21
Seweryn Murdzia ULOTKA-K
  • 1x 8/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 18/C/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
30 ACCEPTED 2022-05-08 06:40:10
2022-05-07 22:41:53
Seweryn Murdzia KONSTANTYN BH
  • 1x 6/L/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 7/P/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 15/L1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P1/Zwykły art.238.2.1
29 ACCEPTED 2022-05-13 11:09:57
2022-05-07 22:41:25
Seweryn Murdzia EKORNET
  • 1x 7/P/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 8/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
28 ACCEPTED 2022-05-08 06:37:30
2022-05-07 22:20:59
Weronika Mej SABRA
  • 2x 2/60cm/Dokładności art.238.1.1
  • 2x 12/60cm/Dokłdności art.238.1.1
27 ACCEPTED 2022-05-08 06:37:24
2022-05-07 22:13:52
Magdalena Zawilińska ANNABELLE
  • 2x 1/40cm/Dokładności art.238.1.1
  • 2x 11/40cm/Dokłdności art.238.1.1
26 ACCEPTED 2022-05-07 21:22:34
2022-05-07 16:52:35
Agata Dąbrowska QUIBUS VAN DE CLAEVERVALLEI
  • 1x 6/L/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 7/P/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
25 ACCEPTED 2022-05-07 21:22:38
2022-05-07 16:51:43
Agata Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 6/L/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 7/P/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
24 ACCEPTED 2022-05-07 21:22:42
2022-05-07 15:16:59
Monika Pieniążek GRAND S
  • 1x 6/L/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 7/P/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
23 ACCEPTED 2022-05-13 14:39:50
2022-05-07 08:28:53
Julia Polasik TOGA
  • 2x 1/40cm/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 11/40cm/Dokłdności art.238.1.1
  • 1x 12/60cm/Dokłdności art.238.1.1
22 ACCEPTED 2022-05-07 09:14:55
2022-05-07 08:25:12
Nadia Wojciechowicz PABLO
  • 2x 3/MINI LL/Dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 13/MINI LL/Dokłdności art.238.1.1
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
21 ACCEPTED 2022-05-07 08:16:04
2022-05-07 07:45:36
Magdalena Bąk HERO
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6/L/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 15/L1/Zwykły art.238.2.1
20 ACCEPTED 2022-05-07 08:16:08
2022-05-06 22:11:48
Dominika Koper TORNADO
  • 2x 2/60cm/Dokładności art.238.1.1
19 ACCEPTED 2022-05-12 22:56:07
2022-05-06 20:58:37
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 7/P/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 8/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
18 ACCEPTED 2022-05-06 21:39:52
2022-05-06 20:57:45
Julia Parda CACHASSIMO
  • 1x 7/P/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 8/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
17 ACCEPTED 2022-05-12 22:55:58
2022-05-06 20:56:04
Julia Parda COLLADA-A
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6/L/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 15/L1/Zwykły art.238.2.1
16 ACCEPTED 2022-05-06 21:39:46
2022-05-06 14:56:13
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz WIARADO
  • 1x 9/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/C/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
15 ACCEPTED 2022-05-06 21:39:40
2022-05-06 14:55:57
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz MILAN W.S
  • 1x 7/P/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 17/N/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
14 ACCEPTED 2022-05-06 21:39:38
2022-05-06 14:55:39
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz LOS ANGELES
  • 1x 9/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/CC/Zwykły art.238.2.1
13 ACCEPTED 2022-05-06 21:39:35
2022-05-06 14:55:20
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz FERDINAND
  • 1x 10/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/CC/Zwykły art.238.2.1
12 ACCEPTED 2022-05-06 08:08:44
2022-05-05 14:42:16
Kamil Kowalski SZOTILL
  • 1x 6/L/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 7/P/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
11 ACCEPTED 2022-05-06 08:08:47
2022-05-05 14:41:57
Kamil Kowalski CÉLINE
  • 1x 7/P/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
10 ACCEPTED 2022-05-08 06:41:07
2022-05-04 22:57:39
Robert Hestkowski PERHAN
  • 1x 6/L/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 7/P/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 2x 15/L1/Zwykły art.238.2.1
9 ACCEPTED 2022-05-08 06:41:24
2022-05-04 22:56:53
Robert Hestkowski D’URBERVILLE TESSA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu S1
8 ACCEPTED 2022-05-05 09:57:23
2022-05-04 19:40:48
Katarzyna Widzińska NITRYT
  • 2x 3/MINI LL/Dokładności art.238.1.1
  • 2x 13/MINI LL/Dokłdności art.238.1.1
7 ACCEPTED 2022-05-05 09:57:20
2022-05-04 19:40:20
Katarzyna Widzińska MARATON
  • 1x 6/L/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 7/P/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 16/P1/Zwykły art.238.2.1
6 ACCEPTED 2022-05-05 09:57:15
2022-05-04 19:39:56
Katarzyna Widzińska KORSARZ
  • 2x 3/MINI LL/Dokładności art.238.1.1
  • 2x 13/MINI LL/Dokłdności art.238.1.1
5 ACCEPTED 2022-05-05 09:57:12
2022-05-04 19:39:32
Katarzyna Widzińska ANTIBES
  • 2x 6/L/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 2x 15/L1/Zwykły art.238.2.1
4 ACCEPTED 2022-05-05 09:57:04
2022-05-03 16:13:19
Alicja Matusewicz WIMBLEDON
  • 1x 7/P/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 1x 8/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
3 ACCEPTED 2022-05-13 14:39:42
2022-04-25 13:14:43
Wiktoria Waszczak TANGO
  • 1x 16/P1/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
2 ACCEPTED 2022-04-27 08:17:58
2022-04-24 19:24:49
Anna Dargiewicz ELNINIO
  • 2x 6/L/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 2x 15/L1/Zwykły art.238.2.1
1 ACCEPTED 2022-04-27 08:17:55
2022-04-24 17:45:44
Anna Dargiewicz ROCKEFELLER
  • 2x 6/L/Dwufazowy zwykły/zwykły art.274.1.5.3
  • 2x 15/L1/Zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bąk Magdalena Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
O057066
2. Balushynska Wiktoria JKS U Robsonów
2004 (J.)
3. Bembenek Joanna Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
S
O022618
4. Borkowska Marta Jeździecki Klub Sportowy Kierzbuń
S
O066352
5. Chodnicka Zuzanna LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O064021
6. Ciesielski Andrzej Jeździecki Klub Sportowy KIerzbuń
S
O006236
7. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (JM.)
O044137
8. Dargiewicz Anna bpk
S
O001421
9. Daszuta Aleksandra SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2009 (JM.)
O065325
10. Dęby Milena Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
S
O009262
11. Dzikowska Daria LKJ GAŁKWO
S
111111111
12. Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
2005 (J.)
O042395
13. Gabryś Weronika Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2006 (J.)
0065003
14. Gabryś Zuzanna Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2006 (J.)
0065004
15. Garbowski Daniel LKJ GAŁKWO
S
O056037
16. Gawrych Wiktoria St. STAJNIA DĘBY
2007 (JM.)
O054579
17. Godek Tomasz LKJ w Gałkowie
S
O013715
18. Goryszewska Katarzyna Klub Jeździecki u Doktorka
S
O025397
19. Grygorowicz Nikola Klub Jeździecki Kaczmarczyk
2003 (MJ.)
Brak
20. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
21. Jagielska Julia Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
22. Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
S
O008376
23. Kaim Katarzyna KJ Bracia Romanowscy
S
Nr PZJ: Z005883
24. Kardas Izabela Jeździecki Klub Sportowy Kierzbuń
2005 (J.)
O059597
25. Kopcych Anna LKJ w Gałkowie
S
O011373
26. Koper Dominika JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2009 (JM.)
O059397
27. Korybska Magdalena Brak
S
Brak
28. Kowalski Kamil Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2004 (J.)
O058641
29. Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
S
O045404
30. Kraśko Aleksander LKJ Gałkowo
2009 (JM.)
O055762
31. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O055726
32. Krupińska Monika Klub Jeździecki Żarnowo
S
BRAK
33. Krzyżanowska Pola LKJ w Gałkowie
2008 (JM.)
0000
34. Kurzyp Dorota bpk
2009 (JM.)
O058538
35. Matusewicz Alicja KJ Bracia Romanowscy
2006 (J.)
O046676
36. Mazgoła Maja Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2008 (JM.)
O068393
37. Mej Weronika brak
2005 (J.)
brak
38. Miszczak Zuzanna SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2007 (JM.)
O064361
39. Mitura Rafał Jeździecki Klub Sportowy Kierzbuń
S
O061624
40. Mukosiej Dominika Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
2006 (J.)
brak
41. Murdzia Seweryn BPK (PKA)
S
O006295
42. Musiał Magdalena bpk
S
brak
43. Musiał Robert Klub Jeździecki Arpav
S
-
44. Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
S
O003059
10103775
45. Olechowska Karolina SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2011 (Mł.)
O066363
46. Parda Julia Polish Pony Club Tomaszkowo
2007 (JM.)
O038604
47. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
48. Piekarska Weronika Klub Jeździecki Żarnowo
2010 (JM.)
O059214
49. Piekarska Wiktoria Klub Jeździecki Żarnowo
2008 (JM.)
O059215
50. Pieniążek Monika bpk
S
brak
51. Pierzchanowska Oliwia St. KJ Liski
2009 (JM.)
O057056
52. Plitko Aleksandra brak
2010 (JM.)
brak
53. Polasik Julia brak
2007 (JM.)
brak
54. Prokopczuk Maja JKS u Robsonów
2003 (MJ.)
O047987
55. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy Wozławki
2008 (JM.)
O049877
56. Rębisz Anna LKJ Gałkowo
S
O003598
57. Rekuć Julia Klub Jeździecki Żarnowo
2006 (J.)
O047043
58. Rekuć Klara Klub Jeździecki Żarnowo
2004 (J.)
O035620
59. Sukniewicz Gabriela BPK
2007 (JM.)
O051847
60. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
2006 (J.)
O035615
61. Turowski Paweł bpk
S
O028968
62. Uzdowska Agata Niezrzeszona
S
Brak
63. Warecha Karol LKJ w Gałkowie
S
O063918
64. Warecha Małgorzata Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
S
O007552
65. Warecha Małgorzata Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
S
O007552
66. Wąsowicz Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2006 (J.)
O048484
67. Waszczak Wiktoria SKJ Red Team
2002 (MJ.)
O035152
68. Weka Krzysztof LKJ w Gałkowie
2005 (J.)
O059161
69. Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów
S
O008883
70. Winkler Weronika KJ Żarnowo
2005 (J.)
O031481
71. Wojciechowicz Nadia Brak
2009 (JM.)
Brak
Brak
72. Wyszomirski Paweł LKJ w Gałkowie
S
O040782
73. Zakrzewska Zuzanna Niezrzeszona
S
Brak
74. Zalewska Aleksandra Ełckie TJ Hadrian
2006 (J.)
O057563
75. Zaremba Ewa Maria SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
S
O042096
76. Zawilińska Magdalena brak
2021 (Mł.)
brak
---
77. Zyskowska Lena Jeździecki Klub Sportowy Kierzbuń
2006 (J.)
O066536
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

49

ALEXIS BH SP POL 2013 klacz gniada/168 cm F: Elf
M: Afrodyta BH
K028310 616007661402213
2.

68

ANDA MALOPOLSKA POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Emaks
M: Arenda
K031699 616 006 58 05182 11
3.

40

ANNABELLE GYPSY COB POL 2016 klacz kara/kuc:129 F: nn
M: nn
brak 03806
4.

22

ANTIBES SP POL 2017 wałach gniada/170 F: Rascin
M: Arabella
K033717 616009600078117
5.

71

ARMAGEDON WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Hingis /
M: Ala Flavia / Kerman
K025240 616007600280812
6.

115

ARMSTRONG F:
M:
7.

46

ARTEK SP POL 2013 wałach gniada/172 F: Lasko /
M: Artemida /
brak 616009510062413
8.

72

ASTAT WLKP/POCH.TRK. POL 2015 wałach gniada/168 F: Eloquent trk./ Saint Cloud
M: Asta wlkp./ Hamlet Go trk.
K024242 616007600196915
9.

58

BELFAST MK SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Marino
M: Bravia
K034140 ........
10.

53

BELLAGIO Z Z POL 2016 ogier kasztanowata/168 F: Brantzau / Baloubet Du Rouet
M: Krista / Polydor
K029343 056015Z55690216
11.

114

Borsalino F:
M:
12.

98

BRANDY FIRST Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz gniada/159 F: FAKTOR
M: BLANCA
Brak 616009510071016
13.

55

C'EST LA VIE SP POL 2018 klacz gniada/160 F: Quidam de ravel II Z (co)
M: Caf Pippi lotta
........ 616009600096318
14.

32

CACHASSIMO HOL POL 2015 wałach gniada/168 F: Cachas / Caretino
M: P-Calvana Pro / Calvados II
K030436 DE421000753015
15.

17

CANTTERA LEMON OLD NED 2010 klacz skarogniada/163 F: Contendro I /
M: Lakarena /
brak DE433330523910
16.

52

CARDENSKY Z Z POL 2016 wałach siwa/167 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Definitely / Cardento
K029341 056015Z55694416
17.

13

CARPHATIO Z ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach siwa/164 F: CRISTALLO I
M: CARTANIA
K033898 056015Z55593617
18.

15

CASSCADA Q7 WESTFALSKA POL 2018 klacz kara/172 F: CASCALETTO ST GYVAN Z
M: CANDIDA Q7
BRAK DE 441411231818
19.

27

CÉLINE WESTFALSKA GER 2014 klacz siwa/168 F: Cordess KWPN
M: Celine qeena westf.
K026977 DE441411424014
20.

109

CELIUS TRAKEŃSKA POL 2017 wałach kara/165 F: Casanova
M: Cyna
Brak 616003010087917
21.

61

CHACCOS BOY BAYER GER 2009 wałach gniada/171 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
K017717 DE 481 810070609
22.

113

CHALET'S CALINKA HAN POL 2010 klacz gniada/165 F: Chalet
M: Athena
K032086 DE431311000510
23.

9

CHEYENNE SP. POL 2011 wałach skarogniada/168 F: Etos / Santiego
M: Cegura / Gosler
K025055 616009600047411
24.

100

CHIPOLINI Z F:
M:
25.

101

CHIPOLINI Z Z BEL 2015 wałach gniada/183 F: CERO
M: MIRA I.M.M. Z
K026158 056015Z55641215
26.

86

COCA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/170 F: ALMANZOR L
M: CUNTINTS
K028674 616009600200615
27.

38

COLA CAO WESTF POL 2011 klacz gniada/167 F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
K020854 DE441411167811
28.

88

COLLADA-A Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz gniada/168 F: Rascin
M: Candy Girl III PG
K034177 616009600083117
29.

6

D’URBERVILLE TESSA TRAKEŃSKA POL 2015 klacz skarogniada/165 F: Wojownik
M: Dia
K029244 POL732010075315
30.

91

DANCER R SP POL 2009 wałach gniada/159 F: Bumerang
M: Dolinka
Brak 616009661164009
31.

45

DE FUTORE Z ZANG BEL 2017 ogier gniada/174 F: De Flor 111 z / Der Senaat 111
M: Mgenta Van St Maarten / President
K032032 056015z55894417
32.

96

DIAGNOSTYKA WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz kasztanowata/164 F: Eloquent
M: Diagnoza
Brak 616007600191617
33.

93

DIAMANTE WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/180 F: Carlo Grande
M: Doza
K032418 616 007 66 04102 10
34.

94

DIAMANTE WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/180 F: Carlo Grande
M: Doza
K032418 616007660410210
35.

79

DIAMOND Z ZANGERSHIDE POL 2018 wałach siwa/168 F: Diamant de Semilly
M: Anta Monika
Xxxxx 506015Z55461618
36.

57

DON ESPADRON TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Lord Oder I / Oder
M: Danija / Esaul
K014785 POL732010038709 104PX96
37.

82

DUIDAM SP POL 2018 wałach gniada/170 F: Quidam De Revel II Z (CL) / Jalisco B
M: Dosia
K033487 616009600096118
38.

108

DUNKA - POL - klacz siwa/mk:- F: -
M: -
brak -
39.

95

DYLEMAT WIELKOPOLSKA POL 2018 wałach kasztanowata/171 F: Eloquent
M: Decyzjw
Brak 616007600175818
40.

44

EKORNET SP POL 2017 ogier siwa/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Europa / Ewerest
K031345 A0019985S
41.

20

ELNINIO SP POL 10.02.2016 ogier gniada/166 F: Hippika Koh J Noor / Kannan
M: Eńdżel P / Con Calma
K030503 616009610134716
42.

47

ENERGIE SEMILLY SELLE FRANCAIS FRA 2014 klacz gniada/162 F: Herald
M: Me too de semilly, Le Tot De Semilly
K027074 25000114524131a
43.

28

FERDINAND KWPN NED 2010 wałach siwa/176 F: Faldo / Purioso II
M: Volisa / Elmshorn
K016837 528003201005642
44.

50

FIGARO-G Szlachetna Półkrew (Polski Koń POL 2017 wałach gniada/172 F: Number One
M: F-Caretina
K033328 616009670081017
45.

39

GRAND S WIELKOPOLSKA POL 2012 wałach siwa/168 F: Cefal/Gordon I
M: Grosetta/Rytm
LKPZJ/16020/22 616007660681012
46.

77

GUDORINA-VAN-DE-EIJKHOF AES POL 2015 klacz kara/167 F: Glasgow-w Van't Merelsnest / Nabab De Reve
M: Udorina/ Corland
K031460 826002150874573
47.

33

HERO KONIK POLSKI POL 2014 wałach inna/kuc:kuc:ku F: Tajar
M: Heidi
K030272 616011600078214
48.

10

HULTAJ SP POL 2004 wałach kasztanowata/165 F: Herubinek /
M: Hattona / Etat
K016347 009600084904
49.

107

JESIENNA MGŁA MŁP POL 2014 klacz gniada/168 F: Huzar
M: Jasna Zorza
K033615 616009590035314
50.

97

KARY TYP SZLACHETNY POL 2007 wałach kara/165 F: NN
M: Tarnina
K032259 616999510616507
51.

56

KONKORDIA SP POL 2015 klacz siwa/172 F: Coupie / Coupe De Coeur
M: Kofinka / Armani
K030934 A0014627S
52.

43

KONSTANTYN BH SP POL 2017 ogier siwa/165 F: -
M: -
K031346 -
53.

23

KORSARZ WIELKOPOSKA POL 2018 ogier ciemnogniada/171 F: Hipoidas
M: Kostaryka
Brak 616007600060618
54.

62

KOZAK KONIK POLSKI POL 2013 wałach myszata/kuc:130 F: Brego
M: Klija
brak 616011600156713
55.

16

KSANTOS SP POL 2015 wałach gniada/177 F: Nippon
M: Korrida
K031635 616009320014322
56.

64

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
K020737 DE431310519911
57.

74

LILI MK POL 2013 klacz myszata/mk:156 F: NN
M: NN
0000 616999600304913
58.

51

LORDI HAN GER 2014 wałach gniada/- F: Lord Pizarro / Lord Pezi
M: Dior / Diarado
K026047 DE431310232914
59.

102

LORENZO SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Iloczyn
M: Lawenda
K033509 616 009 60 01982 11
60.

29

LOS ANGELES OLD GER 2012 wałach siwa/167 F: Lincoln 122 / Light On
M: Patrizia / Ludwigs As
K021913 DE418180199612
61.

63

LUBICZ SP POL 2014 wałach gniada/172 F: Solaris /
M: Lunia / Baldini II
K026046 616009600245414
62.

60

LUCY DES 4 VENTS Z Z POL 2018 klacz siwa/166 F: Levisto Z
M: Azione Massuere
K034137 .......
63.

105

LUKRECJA SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Historyk
M: Lokata
K033512 616 999 60 02596 15
64.

24

MARATON SP POL 2016 wałach kasztanowata/163 F: Tjungske / Carthago Z
M: Mazepa / Le Voltaire
K030664 616009600060516
65.

30

MILAN W.S KWPN POL 2017 wałach skarogniada/174 F: Malibu TN
M: Po Indoctro
K031307 528003201702047
66.

90

MONSIEUR WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach ciemnogniada/166 F: Hipoidas
M: Madame Tussauds
K029590 616007600226016
67.

85

NASTKA KUC POL 2009 klacz srokata/kuc:140 F: Poseidon / Pinto
M: Nandina / Split
K029746 POL013610230708
68.

84

NAYA SP POL 2014 klacz siwa/172 F: Jubilat
M: Nika
Brak 616009590115614
69.

25

NITRYT WIELKOPOLSKA POL 2018 ogier gniada/168 F: Hipoidas
M: Novacane
Brak 616007600050818
70.

99

NOWELIA WLKP POL 2006 klacz ciemnokasztanowata/171 F: Barasz /
M: Nagwiazdka / Diexieland
K026158 POL007600157406
71.

81

OSI SP POL 2015 klacz kara/166 F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
K028087 616009600115715
72.

36

PABLO SP POL 2014 wałach gniada/169 F: El Grecco
M: Pensylwania
Brak 616009600226714
73.

67

PALERMO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach kasztanowata/165 F: Czeremosz
M: Palerma Ex Puma
K022528 POL009510496308
74.

7

PERHAN TRAK POL 2017 wałach gniada/170 F: Hipoidas
M: Parleza/ Aragonit
K031619 616007600164617
75.

112

PIEGŻA SP POL 2009 klacz kasztanowata/169 F: Life and Liberty /
M: Pigwa / Golem
K022165 616009600113209
76.

73

PIEROT WEST POL 2007 wałach kasztanowata/176 F: Piano II
M: TU TUUT
K011983 DE441411573907
77.

75

PIEROT SP POL 2007 wałach kasztanowata/172 F: Piano II
M: Tu Tuut
K011983 DE441411573907
78.

83

PRESJA WLKP POL 2006 klacz kara/168 F: Wektor / Aspirant
M: Peonia / Pekin
K011036 POL007600012106
79.

78

PRETTY NICE KUC POL 2016 klacz siwa/kuc:146 F: Little Ear
M: Nn
1111111 111155555
80.

110

QUANDO SP POL 2014 wałach kasztanowata/164 F: Salamaon /
M: Quiana I /
K027009 616009640042014
81.

37

QUIBUS VAN DE CLAEVERVALLEI BWP POL 2016 wałach gniada/172 F: Corydon vanT&L
M: Elegance
K029013 056002W00312878
82.

54

QUICK VERDI VAN DE EIJKHOF Z Z POL 2015 klacz gniada/165 F: Quick Star
M: Orissa M
Brak 056015Z55719815
83.

92

QUO VADIS Koń Oldenburski Skoczek GER 2008 klacz gniada/165 F: QUALITY
M: ELFENLISA
K025723 DE418180158708
84.

106

RINALDO GOLD WLKP POL 2017 ogier kasztanowata/170 F: Goldfever
M: Renoma
K033510 616 007 60 02249 17
85.

19

ROCKEFELLER SP POL 2012 wałach siwa/172 F: Cap De B'neville /
M: Rafia / Abdullah
K023459 616009600155412
86.

111

RUPERT TRAK POL 2011 wałach kara/168 F: Hirtentanz / Axis
M: Rawka / Sir Schostakovich
K032293 POL732010056511
87.

41

SABRA Czysta Krew Arabska POL 2013 klacz siwa/mk:155 F: Perkal
M: Sarah
brak 4626
88.

48

SAN-SZAJ SP POL 2011 wałach inna F: Nippon / Ogar
M: Sweet Lady PG / Roland
K022529 616009510268911
89.

87

SASANKA SP POL 2012 Klacz gniada F: etos
M: santa barbara
K033784
90.

69

SAVAGE ROSE 5 OLD POL 2013 klacz kara/170 F: Stockholm
M: Arite
K034084 DE 433330996013
91.

76

SERPENTYNA XX POL 2013 klacz kasztanowata/164 F: IN CAMERA
M: SZEROKA POLANA
K029119 616POL13008121T
92.

65

SMOKY VAN DE VLINDERVALLEI BWP POL 2018 wałach gniada/165 F: Hunters scendro
M: Kappuchino van de vlindervallei
K033601 Ueln 056-002-w00320405
93.

70

SOLEIL LEVANT SP POL 2018 wałach kasztanowata/161 F: Hipoidas
M: Sweet Lady
K033431 616009600061218
94.

89

SURMA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/170 F: NIPPON
M: SARNA
BRAK 616007510360814
95.

14

SZANTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz kasztanowata/180 F: Nippon
M: Sweet Lady PG
K023424 616009510373112
96.

26

SZOTILL SP POL 2015 wałach srokata/165 F: Otill / Luron
M: Szelema / Song
K029960 616009530067515
97.

1

TANGO SP POL 2014 wałach siwa/170 F: Alcatraz / Acord II
M: Tęcza / Polonus
K024992 616098200155455/A0011709S
98.

104

TANTAL SP POL 2011 wałach siwa/167 F: Folio
M: Tuluza
K033712 616 009 60 01981 11
99.

35

TOGA KONIK POLSKI POL 2008 klacz myszata/kuc:125 F: Temida
M: Tornado
brak POL011600424208
100.

103

TONACJA WLKP POL 2009 klacz gniada/165 F: Folio
M: Tabaka
K033713 616 007 60 03160 09
101.

34

TORNADO KUC POL 2006 wałach gniada/kuc:- F: nn /
M: nn /
K030133 616999600326306
102.

66

TORNADO Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2017 ogier gniada/163 F: Rashim
M: Tercja
K033627 616009510308017
103.

42

ULOTKA-K SP POL 2011 klacz siwa/173 F: Cancoon
M: Ulena—K
K018808 616009610009711
104.

80

VANCOUVER SP POL 2017 wałach kasztanowata/166 F: Carrera VDL
M: Valencia
0000 111111
105.

31

WIARADO SP POL 2014 wałach kara/174 F: Clavius / Caretino
M: Witara / Cavallo
K025899 616009640053814
106.

21

WIMBLEDON WLKP POL 2015 wałach gniada/175 F: Almanzor L /
M: Wigonia / Makart
K028468 616007600048415
Rider Club
Competition
Prize
Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
150
SUM:
150.00
Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
100
100
SUM:
200.00
Garbowski Daniel LKJ GAŁKWO
50
150
SUM:
200.00
Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
50
SUM:
50.00
Kopcych Anna LKJ w Gałkowie
150
SUM:
150.00
Kowalski Kamil Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
150
SUM:
150.00
Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
200
SUM:
200.00
Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
200
SUM:
200.00
Murdzia Seweryn BPK (PKA)
150
250
100
SUM:
500.00
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
300
SUM:
300.00
Parda Julia Polish Pony Club Tomaszkowo
200
150
250
200
200
SUM:
1000.00
Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
250
300
SUM:
550.00
Winkler Weronika KJ Żarnowo
200
250
SUM:
450.00
Zaremba Ewa Maria SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąk Magdalena
Bez Przynależności Klubowej
HERO (33)
2022-05-14
8
2022-05-14
25
2022-05-15
19
2022-05-15
21
Balushynska Wiktoria
JKS U Robsonów
MARATON (24)
2022-05-14
2022-05-15
8
2022-05-15
Bembenek Joanna
Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
DUIDAM (82)
2022-05-15
18
2022-05-15
Borkowska Marta
Jeździecki Klub Sportowy Kierzbuń
LUKRECJA (105)
2022-05-15
14
2022-05-15
2022-05-15
12
2022-05-15
Chodnicka Zuzanna
LKJ w Gałkowie
2022-05-14
1
2022-05-14
6
2022-05-15
15
2022-05-15
Ciesielski Andrzej
Jeździecki Klub Sportowy KIerzbuń
LORENZO (102)
2022-05-15
19
2022-05-15
Dąbrowska Agata
KS AZS UWM Olsztyn
2022-05-14
12
2022-05-14
8
2022-05-14
1
150
2022-05-14
12
Dargiewicz Anna
bpk
2022-05-14
14
2022-05-14
9
2022-05-15
7
2022-05-15
6
ELNINIO (20)
2022-05-14
11
2022-05-14
2022-05-15
6
2022-05-15
Daszuta Aleksandra
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
CELIUS (109)
2022-05-14
1
2022-05-14
7
Dęby Milena
Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2022-05-14
6
2022-05-14
15
2022-05-15
1
2022-05-15
1
Dzikowska Daria
LKJ GAŁKWO
2022-05-14
1
2022-05-14
1
2022-05-15
9
2022-05-15
9
Dzipanow Maja
LKJ w Gałkowie
2022-05-14
4
2022-05-14
17
2022-05-15
2
100
2022-05-15
3
100
2022-05-14
18
2022-05-14
10
2022-05-15
9
2022-05-15
8
Gabryś Weronika
Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2022-05-14
18
Gabryś Zuzanna
Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
2022-05-14
6
Garbowski Daniel
LKJ GAŁKWO
2022-05-14
24
2022-05-14
2022-05-15
2022-05-15
26
2022-05-14
3
50
2022-05-15
1
150
2022-05-15
15
2022-05-14
20
2022-05-14
2022-05-15
1
2022-05-15
Gawrych Wiktoria
St. STAJNIA DĘBY
ANDA (68)
2022-05-14
5
2022-05-15
1
2022-05-15
21
2022-05-14
19
Godek Tomasz
LKJ w Gałkowie
PIEROT (75)
2022-05-14
10
2022-05-14
19
2022-05-14
26
2022-05-15
12
2022-05-15
11
2022-05-14
5
2022-05-14
16
2022-05-15
13
2022-05-15
10
Goryszewska Katarzyna
Klub Jeździecki u Doktorka
2022-05-15
1
2022-05-15
1
Grygorowicz Nikola
Klub Jeździecki Kaczmarczyk
2022-05-14
3
2022-05-14
2022-05-15
5
2022-05-15
7
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
2022-05-14
21
2022-05-14
2022-05-15
23
2022-05-15
PERHAN (7)
2022-05-14
22
2022-05-15
5
2022-05-15
2022-05-14
Jagielska Julia
Bez Przynależności Klubowej
NAYA (84)
2022-05-14
2
Kaczmarczyk Dagmara
KJ Kaczmarczyk
ASTAT (72)
2022-05-14
15
2022-05-14
9
2022-05-15
3
50
2022-05-15
11
Kaim Katarzyna
KJ Bracia Romanowscy
2022-05-14
16
2022-05-14
Kardas Izabela
Jeździecki Klub Sportowy Kierzbuń
TANTAL (104)
2022-05-15
24
2022-05-15
Kopcych Anna
LKJ w Gałkowie
2022-05-14
13
2022-05-14
8
2022-05-15
2
150
2022-05-15
5
2022-05-14
4
2022-05-15
2
2022-05-14
2022-05-15
1
Koper Dominika
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
HULTAJ (10)
2022-05-14
12
2022-05-14
24
Korybska Magdalena
Brak
2022-05-14
7
2022-05-14
Kowalski Kamil
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
SZOTILL (26)
2022-05-14
20
2022-05-14
2
150
2022-05-15
8
2022-05-15
5
CÉLINE (27)
2022-05-14
11
2022-05-15
6
Kozłowska Paulina
LKJ w Gałkowie
LUBICZ (63)
2022-05-14
4
2022-05-14
5
2022-05-15
9
2022-05-15
3
200
Kraśko Aleksander
LKJ Gałkowo
Borsalino (114)
2022-05-14
1
2022-05-15
10
2022-05-15
2
Kraśko Kuba
LKJ w Gałkowie
2022-05-14
17
2022-05-14
2022-05-15
8
2022-05-15
15
2022-05-14
9
2022-05-14
2022-05-15
7
2022-05-15
OSI (81)
2022-05-14
7
2022-05-14
3
200
ARMSTRONG (115)
2022-05-15
4
Krupińska Monika
Klub Jeździecki Żarnowo
SURMA (89)
2022-05-14
10
2022-05-14
3
Krzyżanowska Pola
LKJ w Gałkowie
LILI (74)
2022-05-14
1
2022-05-14
3
2022-05-15
1
2022-05-15
1
Kurzyp Dorota
bpk
2022-05-14
13
2022-05-15
17
2022-05-14
11
2022-05-14
7
2022-05-15
2022-05-15
4
Matusewicz Alicja
KJ Bracia Romanowscy
2022-05-14
20
2022-05-14
2022-05-15
4
2022-05-15
Mazgoła Maja
Stowarzyszenie STAJNIA DĘBY
KARY (97)
2022-05-15
2022-05-15
9
Mej Weronika
brak
SABRA (41)
2022-05-14
1
2022-05-14
7
2022-05-15
1
2022-05-15
1
Miszczak Zuzanna
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
RUPERT (111)
2022-05-14
5
2022-05-14
17
Mitura Rafał
Jeździecki Klub Sportowy Kierzbuń
2022-05-15
20
2022-05-15
Mukosiej Dominika
Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
DUNKA (108)
2022-05-14
1
2022-05-15
9
Murdzia Seweryn
BPK (PKA)
2022-05-14
9
2022-05-15
3
150
2022-05-15
2
250
2022-05-14
13
2022-05-14
5
2022-05-15
7
2022-05-15
12
EKORNET (44)
2022-05-14
3
100
2022-05-14
5
2022-05-15
8
Musiał Magdalena
bpk
ARTEK (46)
2022-05-15
6
2022-05-15
6
Musiał Robert
Klub Jeździecki Arpav
2022-05-15
11
2022-05-15
2
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna
KJ Arpav
2022-05-14
1
300
2022-05-15
2022-05-14
4
Olechowska Karolina
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
PIEGŻA (112)
2022-05-14
1
2022-05-14
1
Parda Julia
Polish Pony Club Tomaszkowo
2022-05-14
1
200
2022-05-14
3
150
2022-05-15
13
2022-05-15
1
250
2022-05-14
7
2022-05-14
6
2022-05-15
1
200
2022-05-15
2
200
2022-05-14
10
2022-05-14
18
2022-05-15
17
2022-05-15
16
Pasik Monika
LKJ w Gałkowie
2022-05-15
10
2022-05-15
14
2022-05-14
22
2022-05-14
2022-05-15
25
2022-05-15
2022-05-14
2
2022-05-14
2022-05-15
13
2022-05-15
Piekarska Weronika
Klub Jeździecki Żarnowo
PALERMO (67)
2022-05-14
1
2022-05-14
27
Piekarska Wiktoria
Klub Jeździecki Żarnowo
TORNADO (66)
2022-05-14
2022-05-14
Pieniążek Monika
bpk
GRAND S (39)
2022-05-14
8
2022-05-14
6
Pierzchanowska Oliwia
St. KJ Liski
NASTKA (85)
2022-05-15
5
Plitko Aleksandra
brak
KOZAK (62)
2022-05-14
7
2022-05-14
7
2022-05-15
1
2022-05-15
1
Polasik Julia
brak
TOGA (35)
2022-05-14
1
2022-05-14
1
2022-05-15
1
2022-05-15
1
Prokopczuk Maja
JKS u Robsonów
2022-05-15
9
2022-05-14
2
2022-05-14
7
Rębisz Anna
LKJ Gałkowo
2022-05-15
16
2022-05-15
Rekuć Julia
Klub Jeździecki Żarnowo
KSANTOS (16)
2022-05-14
25
2022-05-14
Rekuć Klara
Klub Jeździecki Żarnowo
SZANTA (14)
2022-05-14
21
2022-05-14
21
Sukniewicz Gabriela
BPK
COCA (86)
2022-05-15
1
2022-05-15
20
Szczupakowska Amelia
KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
2022-05-14
1
250
2022-05-14
4
2022-05-15
7
2022-05-15
1
300
Turowski Paweł
bpk
SASANKA (87)
2022-05-14
23
Uzdowska Agata
Niezrzeszona
2022-05-14
14
2022-05-14
Warecha Karol
LKJ w Gałkowie
NOWELIA (99)
2022-05-14
15
2022-05-14
2022-05-15
3
2022-05-15
Warecha Małgorzata
Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
2022-05-14
2022-05-14
2022-05-15
2022-05-15
Wąsowicz Wiktoria
Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2022-05-15
16
2022-05-15
22
Waszczak Wiktoria
SKJ Red Team
TANGO (1)
2022-05-15
Weka Krzysztof
LKJ w Gałkowie
PIEROT (73)
2022-05-15
4
2022-05-15
4
Widzińska Katarzyna
JKS u Robsonów
ANTIBES (22)
2022-05-14
10
2022-05-15
18
KORSARZ (23)
2022-05-14
1
2022-05-15
15
2022-05-14
11
2022-05-15
14
NITRYT (25)
2022-05-14
7
2022-05-14
8
2022-05-15
17
2022-05-15
9
Winkler Weronika
KJ Żarnowo
2022-05-14
2
200
2022-05-14
2
250
Wojciechowicz Nadia
Brak
PABLO (36)
2022-05-14
3
2022-05-14
6
2022-05-15
1
2022-05-15
8
Wyszomirski Paweł
LKJ w Gałkowie
PRESJA (83)
2022-05-14
14
Zakrzewska Zuzanna
Niezrzeszona
DYLEMAT (95)
2022-05-14
23
2022-05-14
Zalewska Aleksandra
Ełckie TJ Hadrian
2022-05-14
2
2022-05-14
16
2022-05-15
10
2022-05-15
Zaremba Ewa Maria
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
QUANDO (110)
2022-05-14
2
100
2022-05-14
19
Zawilińska Magdalena
brak
2022-05-14
1
2022-05-14
1
2022-05-15
1
2022-05-15
1
Zyskowska Lena
Jeździecki Klub Sportowy Kierzbuń
TONACJA (103)
2022-05-15
14
2022-05-15

Number of Riders: 77

Number of Horses: 106

The sum of prizes: 4 200.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-022022-4, L.Tarnowski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl