Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Competitions
239 ACCEPTED 2022-11-16 15:44:51
2022-11-15 12:02:53
Benedykt Emilewicz
  • 1x 20//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 36//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN kombi race
238 ACCEPTED 2022-11-16 12:17:14
2022-11-15 11:51:36
Franciszek Rapp-Minakowski
  • 1x 4//SL gr. Junior Młodszy (2008-2007) mężczyźni/ WOM slalom
  • 1x 10//CAR gr. Junior Mlodszy (2008-2007) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 24//GS I gr. Junior młodszy (2008-2007) mężczyżni/WLN slalom gigant
  • 1x 40//KR gr. Junior młodszy (2008-2007) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 48//Kombinacja gr.Junior młodszy (2008-2007) mężczyźni/WOM
237 ACCEPTED 2022-11-16 17:07:27
2022-11-15 11:46:23
Kosma Sokołowski
  • 1x 20//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 36//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN kombi race
236 ACCEPTED 2022-11-16 17:26:52
2022-11-15 11:42:39
Maria Krasnodębska
  • 1x 19//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 35//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN kombi race
235 ACCEPTED 2022-11-16 14:50:40
2022-11-15 11:39:55
Pola Adamska
  • 1x 3//SL gr. Junior Młodszy (2008-2007) kobiety/WOM slalom
  • 1x 9//CAR gr.Junior Młodszy (2008-2007) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 23//GS I gr. Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 47//Kombinacja gr.Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WOM
234 ACCEPTED 2022-11-16 14:52:33
2022-11-15 11:38:42
Antoni Adamski
  • 1x 6//SL gr.Junior (2006-2002) mężczyźni/WOM slalom
  • 1x 12//CAR gr.Junior (2006-2002) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 26//GS I gr. Junior (2006-2002) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 50//Kombinacja gr.Junior (2006-2002) mężczyźni/WOM
233 ACCEPTED 2022-11-16 18:43:45
2022-11-15 11:18:50
Olivia Forkun
  • 1x 5//SL gr. Junior (2006-2002) kobiety/WOM slalom
  • 1x 11//CAR gr. Junior (2006-2002) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 25//GS I gr. Junior (2006-2002) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 49//Kombinacja gr.Junior (2006-2002) kobiety/WOM
232 ACCEPTED 2022-11-15 15:57:01
2022-11-15 10:48:24
Rafał Gawenda
  • 1x 28//GS I gr. Młodzież policealna (2001-starsi) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 44//KR gr. Młodzież policealna (2001-starsi) mężczyźni/WLN kombi race
231 ACCEPTED 2022-11-15 15:55:50
2022-11-15 10:47:17
Bartosz Kolendowicz
  • 1x 18//GS I gr. Dzieci (2014-2013) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 34//KR gr. Dzieci (2014-2013) mężczyźni/WLN kombi race
230 ACCEPTED 2022-11-15 16:32:53
2022-11-15 10:42:08
Aleksandra Wojdyła
  • 1x 13//GS I gr. Dzieci Najmłodsze (2017-młodsi) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 29//GS II gr. Dzieci najmłodsze (2017-młodsi) kobiety/WLN slalom gigant
229 ACCEPTED 2022-11-15 16:30:01
2022-11-15 10:40:01
Jakub Wojdyła
  • 1x 18//GS I gr. Dzieci (2014-2013) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 34//KR gr. Dzieci (2014-2013) mężczyźni/WLN kombi race
228 ACCEPTED 2022-11-16 18:45:26
2022-11-15 10:34:39
Aleksandra Siekierska
  • 1x 5//SL gr. Junior (2006-2002) kobiety/WOM slalom
  • 1x 11//CAR gr. Junior (2006-2002) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 25//GS I gr. Junior (2006-2002) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 49//Kombinacja gr.Junior (2006-2002) kobiety/WOM
227 ACCEPTED 2022-11-16 15:49:41
2022-11-15 10:28:25
Agata Judkowiak
  • 1x 1//SL gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom
  • 1x 7//CAR gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 21//GS I gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 45//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM
226 ACCEPTED 2022-11-16 15:42:45
2022-11-15 10:21:38
Zofia Chmielewska
  • 1x 15//GS I gr. Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 31//GS II gr. Dzieci młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
225 ACCEPTED 2022-11-15 16:25:31
2022-11-15 10:11:43
Jurek Pełda
  • 1x 2//SL gr. Młodzik (2010-2009) mężczyżni/WOM slalom
  • 1x 8//CAR gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 22//GS I gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 38//KR gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 46//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM
224 ACCEPTED 2022-11-15 16:23:42
2022-11-15 10:10:22
Rudi Pełda
  • 1x 20//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 36//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN kombi race
223 ACCEPTED 2022-11-16 19:33:03
2022-11-15 10:04:44
Maks Tomasik
  • 1x 6//SL gr.Junior (2006-2002) mężczyźni/WOM slalom
  • 1x 12//CAR gr.Junior (2006-2002) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
222 ACCEPTED 2022-11-16 15:43:06
2022-11-15 10:04:28
Mikołaj Chmielewski
  • 1x 18//GS I gr. Dzieci (2014-2013) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 34//KR gr. Dzieci (2014-2013) mężczyźni/WLN kombi race
221 ACCEPTED 2022-11-15 15:10:19
2022-11-15 10:02:11
Hanna Gradzik
  • 1x 17//GS I gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 33//KR gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN kombi race
220 ACCEPTED 2022-11-16 12:20:38
2022-11-15 09:57:09
Konstanty Władyka
  • 1x 4//SL gr. Junior Młodszy (2008-2007) mężczyźni/ WOM slalom
  • 1x 10//CAR gr. Junior Mlodszy (2008-2007) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 24//GS I gr. Junior młodszy (2008-2007) mężczyżni/WLN slalom gigant
  • 1x 40//KR gr. Junior młodszy (2008-2007) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 48//Kombinacja gr.Junior młodszy (2008-2007) mężczyźni/WOM
219 ACCEPTED 2022-11-16 16:09:24
2022-11-15 09:56:21
Stanisław Chmielewski
  • 1x 2//SL gr. Młodzik (2010-2009) mężczyżni/WOM slalom
  • 1x 8//CAR gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 22//GS I gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 38//KR gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 46//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM
218 ACCEPTED 2022-11-15 16:26:26
2022-11-15 09:52:54
Maria Chmielewska
  • 1x 17//GS I gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 33//KR gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN kombi race
217 ACCEPTED 2022-11-15 16:27:50
2022-11-15 09:51:55
Hugo Grzesik
  • 1x 20//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 36//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN kombi race
216 ACCEPTED 2022-11-15 16:34:30
2022-11-15 09:49:05
Dominik Rosiński
  • 1x 4//SL gr. Junior Młodszy (2008-2007) mężczyźni/ WOM slalom
  • 1x 10//CAR gr. Junior Mlodszy (2008-2007) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 24//GS I gr. Junior młodszy (2008-2007) mężczyżni/WLN slalom gigant
  • 1x 40//KR gr. Junior młodszy (2008-2007) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 48//Kombinacja gr.Junior młodszy (2008-2007) mężczyźni/WOM
215 ACCEPTED 2022-11-16 16:31:02
2022-11-15 09:45:18
Mikołaj Spuła
  • 1x 20//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 36//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN kombi race
214 ACCEPTED 2022-11-17 15:30:53
2022-11-15 09:42:53
Andrzej Majewski
  • 1x 2//SL gr. Młodzik (2010-2009) mężczyżni/WOM slalom
  • 1x 8//CAR gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 22//GS I gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 38//KR gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 46//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM
213 ACCEPTED 2022-11-15 16:28:19
2022-11-15 09:25:51
Lena Burczyńska
  • 1x 17//GS I gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 33//KR gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN kombi race
212 ACCEPTED 2022-11-16 18:13:00
2022-11-15 09:07:32
Stefan Wierzbowski
  • 1x 26//GS I gr. Junior (2006-2002) mężczyźni/WLN slalom gigant
211 ACCEPTED 2022-11-16 19:19:29
2022-11-15 09:02:46
Leonard Barszczyk
  • 1x 16//GS I gr. Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 32//GS II gr. Dzieci młodsze (2016-2015) mężczyźni/WLN slalom gigant
210 ACCEPTED 2022-11-16 19:19:36
2022-11-15 09:00:42
Wiktor Barszczyk
  • 1x 14//GS I gr. Dzieci Najmłodsze (2017-młodsi) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 30//GS II gr. Dzieci najmłodsze (2017-młodsi) mężczyźni/WLN slalom gigant
209 ACCEPTED 2022-11-16 18:29:56
2022-11-15 08:51:38
Barbara Korzeniewska
  • 1x 19//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 35//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN kombi race
208 ACCEPTED 2022-11-15 16:28:59
2022-11-15 08:07:57
Stepan Snigirev
  • 1x 16//GS I gr. Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 32//GS II gr. Dzieci młodsze (2016-2015) mężczyźni/WLN slalom gigant
207 ACCEPTED 2022-11-15 16:32:16
2022-11-15 07:56:11
Karolina Kurzydło
  • 1x 3//SL gr. Junior Młodszy (2008-2007) kobiety/WOM slalom
  • 1x 9//CAR gr.Junior Młodszy (2008-2007) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 23//GS I gr. Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 39//KR gr. Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WLN kombi race
  • 1x 47//Kombinacja gr.Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WOM
206 ACCEPTED 2022-11-16 18:17:32
2022-11-15 07:50:51
Łucja Florczyńska
  • 1x 1//SL gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom
  • 1x 7//CAR gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 21//GS I gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 45//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM
205 ACCEPTED 2022-11-16 15:35:13
2022-11-15 06:50:23
Stanisław Paciorek
  • 1x 2//SL gr. Młodzik (2010-2009) mężczyżni/WOM slalom
  • 1x 8//CAR gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 22//GS I gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 38//KR gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 46//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM
204 ACCEPTED 2022-11-15 13:43:41
2022-11-15 01:09:09
Hanna Rejsdorf
  • 1x 17//GS I gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 33//KR gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN kombi race
203 ACCEPTED 2022-11-15 14:29:25
2022-11-15 00:08:25
Maja Janda
  • 1x 5//SL gr. Junior (2006-2002) kobiety/WOM slalom
  • 1x 11//CAR gr. Junior (2006-2002) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 25//GS I gr. Junior (2006-2002) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 41//KR gr. Junior (2006-2002) kobiety/WLN kombi race
  • 1x 49//Kombinacja gr.Junior (2006-2002) kobiety/WOM
202 ACCEPTED 2022-11-16 12:12:08
2022-11-14 23:58:07
David Pacynko
  • 1x 4//SL gr. Junior Młodszy (2008-2007) mężczyźni/ WOM slalom
  • 1x 10//CAR gr. Junior Mlodszy (2008-2007) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 24//GS I gr. Junior młodszy (2008-2007) mężczyżni/WLN slalom gigant
  • 1x 40//KR gr. Junior młodszy (2008-2007) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 48//Kombinacja gr.Junior młodszy (2008-2007) mężczyźni/WOM
201 ACCEPTED 2022-11-15 15:13:51
2022-11-14 23:54:35
Zofia Jackowska
  • 1x 5//SL gr. Junior (2006-2002) kobiety/WOM slalom
  • 1x 11//CAR gr. Junior (2006-2002) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 25//GS I gr. Junior (2006-2002) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 41//KR gr. Junior (2006-2002) kobiety/WLN kombi race
  • 1x 49//Kombinacja gr.Junior (2006-2002) kobiety/WOM
200 ACCEPTED 2022-11-16 17:15:23
2022-11-14 23:47:19
Aleksander Bujnowski
  • 1x 4//SL gr. Junior Młodszy (2008-2007) mężczyźni/ WOM slalom
  • 1x 10//CAR gr. Junior Mlodszy (2008-2007) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 24//GS I gr. Junior młodszy (2008-2007) mężczyżni/WLN slalom gigant
  • 1x 48//Kombinacja gr.Junior młodszy (2008-2007) mężczyźni/WOM
199 ACCEPTED 2022-11-16 12:35:08
2022-11-14 23:33:42
Rafał Rzepka
  • 1x 18//GS I gr. Dzieci (2014-2013) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 34//KR gr. Dzieci (2014-2013) mężczyźni/WLN kombi race
198 ACCEPTED 2022-11-16 19:34:59
2022-11-14 23:17:10
Zofia Dzięcioł
  • 1x 5//SL gr. Junior (2006-2002) kobiety/WOM slalom
  • 1x 11//CAR gr. Junior (2006-2002) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 25//GS I gr. Junior (2006-2002) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 49//Kombinacja gr.Junior (2006-2002) kobiety/WOM
197 ACCEPTED 2022-11-16 19:16:33
2022-11-14 23:14:41
Aleksandra Gierczak
  • 1x 27//GS I gr. Młodzież policealna (2001-starsi kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 43//KR gr. Młodzież policealna (2001-starsi) kobiety/WLN kombi race
196 ACCEPTED 2022-11-16 19:16:07
2022-11-14 23:13:07
Rafał Gierczak
  • 1x 28//GS I gr. Młodzież policealna (2001-starsi) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 44//KR gr. Młodzież policealna (2001-starsi) mężczyźni/WLN kombi race
195 ACCEPTED 2022-11-16 19:16:19
2022-11-14 23:12:28
Julia Gierczak
  • 1x 17//GS I gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 33//KR gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN kombi race
194 ACCEPTED 2022-11-15 14:25:09
2022-11-14 23:05:00
Xavier Pniejnia-Olszyński
  • 1x 2//SL gr. Młodzik (2010-2009) mężczyżni/WOM slalom
  • 1x 8//CAR gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 22//GS I gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 38//KR gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 46//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM
193 ACCEPTED 2022-11-16 13:41:59
2022-11-14 23:04:32
Sara Dzięciołowska
  • 1x 13//GS I gr. Dzieci Najmłodsze (2017-młodsi) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 29//GS II gr. Dzieci najmłodsze (2017-młodsi) kobiety/WLN slalom gigant
192 ACCEPTED 2022-11-15 14:23:12
2022-11-14 23:03:28
Tytus Dzięciołowski
  • 1x 20//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 36//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN kombi race
191 ACCEPTED 2022-11-15 14:25:55
2022-11-14 23:02:25
Maria Pniejnia-Olszyńska
  • 1x 3//SL gr. Junior Młodszy (2008-2007) kobiety/WOM slalom
  • 1x 9//CAR gr.Junior Młodszy (2008-2007) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 23//GS I gr. Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 39//KR gr. Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WLN kombi race
  • 1x 47//Kombinacja gr.Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WOM
190 ACCEPTED 2022-11-15 15:09:31
2022-11-14 23:02:17
Zuzanna Dzięciołowska
  • 1x 1//SL gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom
  • 1x 7//CAR gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 21//GS I gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 37//KR gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN kombi race
  • 1x 45//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM
189 ACCEPTED 2022-11-17 14:54:12
2022-11-14 23:00:16
Ula Kozysa
  • 1x 19//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 35//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN kombi race
188 ACCEPTED 2022-11-15 15:40:00
2022-11-14 22:59:10
Martyna Jaruga
  • 1x 17//GS I gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 33//KR gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN kombi race
187 ACCEPTED 2022-11-15 14:08:11
2022-11-14 22:58:51
Tobiasz Zawadzki
  • 1x 16//GS I gr. Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 32//GS II gr. Dzieci młodsze (2016-2015) mężczyźni/WLN slalom gigant
186 ACCEPTED 2022-11-15 15:39:42
2022-11-14 22:58:45
Milla Zawłocka
  • 1x 17//GS I gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 33//KR gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN kombi race
185 ACCEPTED 2022-11-16 19:35:49
2022-11-14 22:58:16
Natalia Wójcik
  • 1x 5//SL gr. Junior (2006-2002) kobiety/WOM slalom
  • 1x 12//CAR gr.Junior (2006-2002) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 25//GS I gr. Junior (2006-2002) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 49//Kombinacja gr.Junior (2006-2002) kobiety/WOM
184 ACCEPTED 2022-11-15 15:40:55
2022-11-14 22:58:08
Antoni Dubelski
  • 1x 18//GS I gr. Dzieci (2014-2013) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 34//KR gr. Dzieci (2014-2013) mężczyźni/WLN kombi race
183 ACCEPTED 2022-11-16 12:10:05
2022-11-14 22:57:06
Joanna Bienias
  • 1x 1//SL gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom
  • 1x 7//CAR gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 21//GS I gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 37//KR gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN kombi race
  • 1x 45//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM
182 ACCEPTED 2022-11-15 15:44:52
2022-11-14 22:55:50
Hanna Jaruga
  • 1x 1//SL gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom
  • 1x 7//CAR gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 21//GS I gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 37//KR gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN kombi race
  • 1x 45//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM
181 ACCEPTED 2022-11-15 13:34:36
2022-11-14 22:55:45
Alicja Ostaszewska
  • 1x 15//GS I gr. Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 31//GS II gr. Dzieci młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
180 ACCEPTED 2022-11-15 13:35:02
2022-11-14 22:55:11
Oliwia Ostaszewska
  • 1x 17//GS I gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 33//KR gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN kombi race
179 ACCEPTED 2022-11-15 15:42:15
2022-11-14 22:54:58
Jan Sikorski
  • 1x 18//GS I gr. Dzieci (2014-2013) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 34//KR gr. Dzieci (2014-2013) mężczyźni/WLN kombi race
178 ACCEPTED 2022-11-15 14:55:42
2022-11-14 22:53:32
Michał Radoszewski-Zakościelny
  • 1x 20//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 36//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN kombi race
177 ACCEPTED 2022-11-15 14:49:28
2022-11-14 22:52:42
Mateusz Przybysz
  • 1x 20//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 36//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN kombi race
176 ACCEPTED 2022-11-15 15:00:24
2022-11-14 22:51:34
Ewa Przybysz
  • 1x 17//GS I gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 33//KR gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN kombi race
175 ACCEPTED 2022-11-15 12:30:00
2022-11-14 22:50:56
Kalina Dębska
  • 1x 17//GS I gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 33//KR gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN kombi race
174 ACCEPTED 2022-11-15 12:29:06
2022-11-14 22:49:53
Carmen Damm
  • 1x 17//GS I gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 33//KR gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN kombi race
173 ACCEPTED 2022-11-15 12:16:41
2022-11-14 22:49:19
Matylda Bajda
  • 1x 15//GS I gr. Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 31//GS II gr. Dzieci młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
172 ACCEPTED 2022-11-15 13:24:35
2022-11-14 22:48:09
Karolina Lech
  • 1x 15//GS I gr. Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 31//GS II gr. Dzieci młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
171 ACCEPTED 2022-11-15 13:23:54
2022-11-14 22:47:34
Jerzy Lech
  • 1x 20//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 36//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN kombi race
170 ACCEPTED 2022-11-15 12:17:32
2022-11-14 22:45:30
Agnieszka Bauer
  • 1x 27//GS I gr. Młodzież policealna (2001-starsi kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 43//KR gr. Młodzież policealna (2001-starsi) kobiety/WLN kombi race
169 ACCEPTED 2022-11-15 12:28:02
2022-11-14 22:43:56
Karolina Czyżewska
  • 1x 15//GS I gr. Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 31//GS II gr. Dzieci młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
168 ACCEPTED 2022-11-15 14:48:12
2022-11-14 22:43:48
Roma Kowalik
  • 1x 3//SL gr. Junior Młodszy (2008-2007) kobiety/WOM slalom
  • 1x 9//CAR gr.Junior Młodszy (2008-2007) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 23//GS I gr. Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 39//KR gr. Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WLN kombi race
  • 1x 47//Kombinacja gr.Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WOM
167 ACCEPTED 2022-11-15 12:28:06
2022-11-14 22:42:59
Zuzanna Czyżewska
  • 1x 17//GS I gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 33//KR gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN kombi race
166 ACCEPTED 2022-11-15 14:58:39
2022-11-14 22:41:39
Nataniel Świerczyński
  • 1x 16//GS I gr. Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 32//GS II gr. Dzieci młodsze (2016-2015) mężczyźni/WLN slalom gigant
165 ACCEPTED 2022-11-15 14:58:56
2022-11-14 22:41:11
Tymon Świerczyński
  • 1x 14//GS I gr. Dzieci Najmłodsze (2017-młodsi) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 30//GS II gr. Dzieci najmłodsze (2017-młodsi) mężczyźni/WLN slalom gigant
164 ACCEPTED 2022-11-15 13:58:53
2022-11-14 22:40:23
Kajetan Wojtaszek
  • 1x 16//GS I gr. Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 32//GS II gr. Dzieci młodsze (2016-2015) mężczyźni/WLN slalom gigant
163 ACCEPTED 2022-11-15 12:39:49
2022-11-14 22:39:30
Aleksandra Karsznia
  • 1x 1//SL gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom
  • 1x 7//CAR gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 21//GS I gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 37//KR gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN kombi race
  • 1x 45//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM
162 ACCEPTED 2022-11-15 12:40:18
2022-11-14 22:36:29
Hanna Karsznia
  • 2x 17//GS I gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN slalom gigant
  • 2x 33//KR gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN kombi race
161 ACCEPTED 2022-11-16 12:21:30
2022-11-14 22:35:02
Rysiek Łatacz
  • 1x 2//SL gr. Młodzik (2010-2009) mężczyżni/WOM slalom
  • 1x 8//CAR gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 22//GS I gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 38//KR gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 46//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM
160 ACCEPTED 2022-11-15 15:07:20
2022-11-14 22:33:25
Jacek Zieliński
  • 1x 6//SL gr.Junior (2006-2002) mężczyźni/WOM slalom
  • 1x 12//CAR gr.Junior (2006-2002) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 26//GS I gr. Junior (2006-2002) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 42//KR gr. Junior (2006-2002) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 50//Kombinacja gr.Junior (2006-2002) mężczyźni/WOM
159 ACCEPTED 2022-11-15 13:26:15
2022-11-14 22:33:24
Zosia Liweń
  • 1x 15//GS I gr. Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 31//GS II gr. Dzieci młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
158 ACCEPTED 2022-11-16 18:40:34
2022-11-14 22:31:36
Tomasz Dubiel
  • 1x 20//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 36//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN kombi race
157 ACCEPTED 2022-11-15 12:36:53
2022-11-14 22:31:07
Basia Gucwa
  • 1x 17//GS I gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 33//KR gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN kombi race
156 ACCEPTED 2022-11-16 12:36:14
2022-11-14 22:29:25
Stanisław Mroczek
  • 1x 14//GS I gr. Dzieci Najmłodsze (2017-młodsi) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 30//GS II gr. Dzieci najmłodsze (2017-młodsi) mężczyźni/WLN slalom gigant
155 ACCEPTED 2022-11-16 19:43:55
2022-11-14 22:28:59
Patrycja Tomasik
  • 1x 5//SL gr. Junior (2006-2002) kobiety/WOM slalom
  • 1x 11//CAR gr. Junior (2006-2002) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 25//GS I gr. Junior (2006-2002) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 49//Kombinacja gr.Junior (2006-2002) kobiety/WOM
154 ACCEPTED 2022-11-16 12:37:00
2022-11-14 22:27:47
Jan Mroczek
  • 1x 4//SL gr. Junior Młodszy (2008-2007) mężczyźni/ WOM slalom
  • 1x 10//CAR gr. Junior Mlodszy (2008-2007) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 24//GS I gr. Junior młodszy (2008-2007) mężczyżni/WLN slalom gigant
  • 1x 40//KR gr. Junior młodszy (2008-2007) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 48//Kombinacja gr.Junior młodszy (2008-2007) mężczyźni/WOM
153 ACCEPTED 2022-11-15 14:21:39
2022-11-14 22:15:14
Jan Barchoń
  • 1x 4//SL gr. Junior Młodszy (2008-2007) mężczyźni/ WOM slalom
  • 1x 10//CAR gr. Junior Mlodszy (2008-2007) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 24//GS I gr. Junior młodszy (2008-2007) mężczyżni/WLN slalom gigant
  • 1x 40//KR gr. Junior młodszy (2008-2007) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 48//Kombinacja gr.Junior młodszy (2008-2007) mężczyźni/WOM
152 ACCEPTED 2022-11-15 16:30:51
2022-11-14 22:13:44
Helena Barchoń
  • 1x 15//GS I gr. Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 31//GS II gr. Dzieci młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
151 ACCEPTED 2022-11-15 15:15:58
2022-11-14 22:12:26
Marta Szelenbaum
  • 1x 5//SL gr. Junior (2006-2002) kobiety/WOM slalom
  • 1x 11//CAR gr. Junior (2006-2002) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 25//GS I gr. Junior (2006-2002) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 41//KR gr. Junior (2006-2002) kobiety/WLN kombi race
  • 1x 49//Kombinacja gr.Junior (2006-2002) kobiety/WOM
150 ACCEPTED 2022-11-16 19:44:27
2022-11-14 22:06:25
Laura Kalisiak
  • 1x 19//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 35//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN kombi race
149 ACCEPTED 2022-11-15 12:18:53
2022-11-14 22:04:34
Antoni Broś
  • 2x 20//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 2x 36//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN kombi race
148 ACCEPTED 2022-11-16 18:35:04
2022-11-14 22:03:44
Kaja Bloch
  • 1x 1//SL gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom
  • 1x 7//CAR gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 21//GS I gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 45//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM
147 ACCEPTED 2022-11-16 18:36:22
2022-11-14 22:02:07
Igor Bloch
  • 1x 4//SL gr. Junior Młodszy (2008-2007) mężczyźni/ WOM slalom
  • 1x 10//CAR gr. Junior Mlodszy (2008-2007) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 24//GS I gr. Junior młodszy (2008-2007) mężczyżni/WLN slalom gigant
  • 1x 48//Kombinacja gr.Junior młodszy (2008-2007) mężczyźni/WOM
146 ACCEPTED 2022-11-16 18:42:09
2022-11-14 21:55:40
Blanka Kalisiak
  • 1x 19//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 35//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN kombi race
145 ACCEPTED 2022-11-15 13:33:15
2022-11-14 21:53:42
Agata Olszewska
  • 1x 5//SL gr. Junior (2006-2002) kobiety/WOM slalom
  • 1x 11//CAR gr. Junior (2006-2002) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 25//GS I gr. Junior (2006-2002) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 41//KR gr. Junior (2006-2002) kobiety/WLN kombi race
  • 1x 49//Kombinacja gr.Junior (2006-2002) kobiety/WOM
144 ACCEPTED 2022-11-15 15:18:03
2022-11-14 21:39:02
Matylda Gładysz
  • 1x 5//SL gr. Junior (2006-2002) kobiety/WOM slalom
  • 1x 11//CAR gr. Junior (2006-2002) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 25//GS I gr. Junior (2006-2002) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 41//KR gr. Junior (2006-2002) kobiety/WLN kombi race
  • 1x 49//Kombinacja gr.Junior (2006-2002) kobiety/WOM
143 ACCEPTED 2022-11-15 14:00:59
2022-11-14 21:35:19
Pola Wyrzykowska
  • 1x 1//SL gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom
  • 1x 7//CAR gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 21//GS I gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 37//KR gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN kombi race
  • 1x 45//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM
142 ACCEPTED 2022-11-15 15:14:26
2022-11-14 21:25:27
Maria Suchenek
  • 1x 15//GS I gr. Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 31//GS II gr. Dzieci młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
141 ACCEPTED 2022-11-15 14:18:52
2022-11-14 21:24:32
Zenon Suchenek
  • 1x 2//SL gr. Młodzik (2010-2009) mężczyżni/WOM slalom
  • 1x 8//CAR gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 22//GS I gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 38//KR gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 46//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM
140 ACCEPTED 2022-11-15 14:51:35
2022-11-14 21:11:45
Marianna Górska
  • 1x 1//SL gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom
  • 1x 7//CAR gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 21//GS I gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 37//KR gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN kombi race
  • 1x 45//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM
139 ACCEPTED 2022-11-16 19:50:47
2022-11-14 20:49:27
Lev Onicshenko
  • 1x 2//SL gr. Młodzik (2010-2009) mężczyżni/WOM slalom
  • 1x 8//CAR gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 22//GS I gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 46//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM
138 ACCEPTED 2022-11-16 15:39:19
2022-11-14 20:16:21
Filip Krywoniuk
  • 1x 18//GS I gr. Dzieci (2014-2013) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 34//KR gr. Dzieci (2014-2013) mężczyźni/WLN kombi race
137 ACCEPTED 2022-11-16 15:41:07
2022-11-14 20:14:48
Alicja Krywoniuk
  • 1x 19//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 35//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN kombi race
136 ACCEPTED 2022-11-16 19:49:35
2022-11-14 19:49:48
Mikołaj Spuła
  • 1x 20//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 36//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN kombi race
135 ACCEPTED 2022-11-15 12:25:58
2022-11-14 19:33:59
Borys Czech
  • 1x 2//SL gr. Młodzik (2010-2009) mężczyżni/WOM slalom
  • 1x 8//CAR gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 22//GS I gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 38//KR gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 46//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM
134 ACCEPTED 2022-11-15 12:52:15
2022-11-14 18:14:20
Anna Kosicka
  • 1x 17//GS I gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 33//KR gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN kombi race
133 ACCEPTED 2022-11-15 14:17:01
2022-11-14 17:46:52
Iga Szymczak
  • 1x 3//SL gr. Junior Młodszy (2008-2007) kobiety/WOM slalom
  • 1x 9//CAR gr.Junior Młodszy (2008-2007) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 23//GS I gr. Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 39//KR gr. Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WLN kombi race
  • 1x 47//Kombinacja gr.Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WOM
132 ACCEPTED 2022-11-15 14:14:17
2022-11-14 17:21:59
Jan Trzos-Rastawiecki
  • 1x 20//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 36//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN kombi race
131 ACCEPTED 2022-11-15 14:12:59
2022-11-14 17:14:27
Oskar Mączko
  • 1x 16//GS I gr. Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 32//GS II gr. Dzieci młodsze (2016-2015) mężczyźni/WLN slalom gigant
130 ACCEPTED 2022-11-15 15:11:11
2022-11-14 17:09:59
Pola Hansz
  • 1x 17//GS I gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 33//KR gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN kombi race
129 ACCEPTED 2022-11-15 14:33:21
2022-11-14 16:53:48
Jan Miłosz
  • 1x 2//SL gr. Młodzik (2010-2009) mężczyżni/WOM slalom
  • 1x 8//CAR gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 22//GS I gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 38//KR gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 46//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM
128 ACCEPTED 2022-11-15 14:34:08
2022-11-14 16:51:55
Feliks Miłosz
  • 1x 20//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 36//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN kombi race
127 ACCEPTED 2022-11-16 12:41:23
2022-11-14 16:45:51
Helena Bartczak
  • 1x 19//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 35//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN kombi race
126 ACCEPTED 2022-11-16 19:48:35
2022-11-14 16:43:36
Marta Jopyk
  • 1x 3//SL gr. Junior Młodszy (2008-2007) kobiety/WOM slalom
  • 1x 9//CAR gr.Junior Młodszy (2008-2007) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 23//GS I gr. Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 47//Kombinacja gr.Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WOM
125 ACCEPTED 2022-11-15 15:39:18
2022-11-14 15:52:58
Borys Płochocki
  • 1x 16//GS I gr. Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 32//GS II gr. Dzieci młodsze (2016-2015) mężczyźni/WLN slalom gigant
124 ACCEPTED 2022-11-16 15:31:46
2022-11-14 15:30:24
Maria Cieślak
  • 1x 1//SL gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom
  • 1x 7//CAR gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 21//GS I gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 37//KR gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN kombi race
  • 1x 45//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM
123 ACCEPTED 2022-11-15 17:21:28
2022-11-14 14:45:32
Bartosz Magda
  • 1x 2//SL gr. Młodzik (2010-2009) mężczyżni/WOM slalom
  • 1x 8//CAR gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 22//GS I gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 38//KR gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 46//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM
122 ACCEPTED 2022-11-15 17:19:54
2022-11-14 14:44:44
Wojciech Magda
  • 1x 20//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 36//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN kombi race
121 ACCEPTED 2022-11-15 12:33:27
2022-11-14 14:11:58
Maja Gełeta
  • 1x 3//SL gr. Junior Młodszy (2008-2007) kobiety/WOM slalom
  • 1x 9//CAR gr.Junior Młodszy (2008-2007) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 23//GS I gr. Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 39//KR gr. Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WLN kombi race
  • 1x 47//Kombinacja gr.Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WOM
120 ACCEPTED 2022-11-16 19:44:54
2022-11-14 14:11:48
Stanisław Drążek
  • 1x 20//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 36//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN kombi race
119 ACCEPTED 2022-11-16 12:33:51
2022-11-14 13:37:46
Janka Pohoryles
  • 1x 19//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 35//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN kombi race
118 ACCEPTED 2022-11-16 19:38:23
2022-11-14 13:29:57
Jasmina Plocharska
  • 1x 1//SL gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom
  • 1x 7//CAR gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 21//GS I gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 45//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM
117 ACCEPTED 2022-11-15 14:04:52
2022-11-14 13:13:50
Weronika Wysoczańska
  • 1x 19//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 35//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN kombi race
116 ACCEPTED 2022-11-15 14:05:56
2022-11-14 13:12:38
Natasza Wysoczanska
  • 1x 19//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 35//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN kombi race
115 ACCEPTED 2022-11-16 17:56:32
2022-11-14 13:05:28
Łucja Wysokińska
  • 1x 1//SL gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom
  • 1x 7//CAR gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 21//GS I gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 37//KR gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN kombi race
  • 1x 45//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM
114 ACCEPTED 2022-11-16 18:00:35
2022-11-14 13:04:26
Tymon Wysokiński
  • 1x 20//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 36//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN kombi race
113 ACCEPTED 2022-11-16 19:39:58
2022-11-14 12:38:31
Jan Filipczak
  • 1x 20//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 36//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN kombi race
112 ACCEPTED 2022-11-16 16:21:50
2022-11-14 12:12:19
Helena Laskowska
  • 1x 17//GS I gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 33//KR gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN kombi race
111 ACCEPTED 2022-11-15 13:50:58
2022-11-14 11:55:40
Witold Stokłosa
  • 1x 20//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 36//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN kombi race
110 ACCEPTED 2022-11-15 13:51:23
2022-11-14 11:54:37
Gustaw Stokłosa
  • 1x 18//GS I gr. Dzieci (2014-2013) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 34//KR gr. Dzieci (2014-2013) mężczyźni/WLN kombi race
109 ACCEPTED 2022-11-15 14:50:31
2022-11-14 11:49:49
Stanisław Wojnarowski
  • 1x 14//GS I gr. Dzieci Najmłodsze (2017-młodsi) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 30//GS II gr. Dzieci najmłodsze (2017-młodsi) mężczyźni/WLN slalom gigant
108 ACCEPTED 2022-11-16 19:47:30
2022-11-14 11:44:17
Jędrzej Sowiński
  • 1x 6//SL gr.Junior (2006-2002) mężczyźni/WOM slalom
  • 1x 12//CAR gr.Junior (2006-2002) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 26//GS I gr. Junior (2006-2002) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 50//Kombinacja gr.Junior (2006-2002) mężczyźni/WOM
107 ACCEPTED 2022-11-15 12:35:09
2022-11-14 11:25:23
Franciszek Grupinski
  • 1x 2//SL gr. Młodzik (2010-2009) mężczyżni/WOM slalom
  • 1x 8//CAR gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 22//GS I gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 38//KR gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 46//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM
106 ACCEPTED 2022-11-15 13:15:15
2022-11-14 11:17:10
Sofia Krzeszowska
  • 1x 15//GS I gr. Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 31//GS II gr. Dzieci młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
105 ACCEPTED 2022-11-15 12:19:40
2022-11-14 11:14:52
Aleksandra Broś
  • 1x 17//GS I gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 33//KR gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN kombi race
104 ACCEPTED 2022-11-15 13:38:47
2022-11-14 11:13:28
Maja Pociecha
  • 1x 15//GS I gr. Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 31//GS II gr. Dzieci młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
103 ACCEPTED 2022-11-15 13:39:35
2022-11-14 11:12:44
Lena Pociecha
  • 1x 17//GS I gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 33//KR gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN kombi race
102 ACCEPTED 2022-11-15 13:40:58
2022-11-14 11:11:09
Nina Pociecha
  • 1x 19//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 35//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN kombi race
101 ACCEPTED 2022-11-15 16:36:01
2022-11-14 11:04:05
Viktor Nahorny
  • 1x 4//SL gr. Junior Młodszy (2008-2007) mężczyźni/ WOM slalom
  • 1x 10//CAR gr. Junior Mlodszy (2008-2007) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 24//GS I gr. Junior młodszy (2008-2007) mężczyżni/WLN slalom gigant
  • 1x 40//KR gr. Junior młodszy (2008-2007) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 48//Kombinacja gr.Junior młodszy (2008-2007) mężczyźni/WOM
100 ACCEPTED 2022-11-15 13:16:43
2022-11-14 10:47:00
Tomasz Krzymień
  • 1x 27//GS I gr. Młodzież policealna (2001-starsi kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 44//KR gr. Młodzież policealna (2001-starsi) mężczyźni/WLN kombi race
99 ACCEPTED 2022-11-15 13:56:40
2022-11-14 10:42:30
Hanna Trzcińska
  • 1x 17//GS I gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 33//KR gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN kombi race
98 ACCEPTED 2022-11-15 13:58:26
2022-11-14 10:42:03
Agata Trzcińska
  • 1x 1//SL gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom
  • 1x 7//CAR gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 21//GS I gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 37//KR gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN kombi race
  • 1x 45//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM
97 ACCEPTED 2022-11-15 12:38:23
2022-11-14 10:20:02
Mila Ivanova
  • 1x 1//SL gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom
  • 1x 7//CAR gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 21//GS I gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 37//KR gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN kombi race
  • 1x 45//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM
96 ACCEPTED 2022-11-15 13:41:43
2022-11-14 09:38:33
Michał Prądzyński
  • 1x 28//GS I gr. Młodzież policealna (2001-starsi) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 44//KR gr. Młodzież policealna (2001-starsi) mężczyźni/WLN kombi race
95 ACCEPTED 2022-11-15 17:26:21
2022-11-14 09:15:34
Alicja Macyszyn
  • 1x 3//SL gr. Junior Młodszy (2008-2007) kobiety/WOM slalom
  • 1x 9//CAR gr.Junior Młodszy (2008-2007) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 23//GS I gr. Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 39//KR gr. Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WLN kombi race
  • 1x 47//Kombinacja gr.Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WOM
94 ACCEPTED 2022-11-16 17:42:10
2022-11-14 08:51:53
Lena Tomanek
  • 1x 5//SL gr. Junior (2006-2002) kobiety/WOM slalom
  • 1x 11//CAR gr. Junior (2006-2002) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 25//GS I gr. Junior (2006-2002) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 41//KR gr. Junior (2006-2002) kobiety/WLN kombi race
  • 1x 49//Kombinacja gr.Junior (2006-2002) kobiety/WOM
93 ACCEPTED 2022-11-16 18:33:26
2022-11-14 07:54:00
Maryna Białek
  • 1x 5//SL gr. Junior (2006-2002) kobiety/WOM slalom
  • 1x 11//CAR gr. Junior (2006-2002) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 25//GS I gr. Junior (2006-2002) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 49//Kombinacja gr.Junior (2006-2002) kobiety/WOM
92 ACCEPTED 2022-11-15 14:57:18
2022-11-13 22:50:35
Natalia Januszko
  • 1x 19//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 35//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN kombi race
91 ACCEPTED 2022-11-15 14:57:41
2022-11-13 22:46:59
Julia Januszko
  • 1x 15//GS I gr. Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 31//GS II gr. Dzieci młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
90 ACCEPTED 2022-11-16 19:41:37
2022-11-13 22:43:47
Ksenia Ostrowska
  • 1x 5//SL gr. Junior (2006-2002) kobiety/WOM slalom
  • 1x 11//CAR gr. Junior (2006-2002) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 25//GS I gr. Junior (2006-2002) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 49//Kombinacja gr.Junior (2006-2002) kobiety/WOM
89 ACCEPTED 2022-11-15 12:45:12
2022-11-13 22:35:48
Igor Klimkowski
  • 1x 2//SL gr. Młodzik (2010-2009) mężczyżni/WOM slalom
  • 1x 8//CAR gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 22//GS I gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 38//KR gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 46//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM
88 ACCEPTED 2022-11-15 12:45:36
2022-11-13 22:34:46
Wiktor Klimkowski
  • 1x 18//GS I gr. Dzieci (2014-2013) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 34//KR gr. Dzieci (2014-2013) mężczyźni/WLN kombi race
87 ACCEPTED 2022-11-18 22:00:00
2022-11-13 22:24:29
Oskar Kasprzak
  • 1x 2//SL gr. Młodzik (2010-2009) mężczyżni/WOM slalom
  • 1x 8//CAR gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 22//GS I gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 46//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM
86 ACCEPTED 2022-11-15 13:36:36
2022-11-13 22:19:30
Alicja Piłat
  • 1x 19//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 35//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN kombi race
85 ACCEPTED 2022-11-16 18:39:00
2022-11-13 22:18:15
Klara Trepka
  • 1x 19//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 35//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN kombi race
84 ACCEPTED 2022-11-15 15:02:11
2022-11-13 22:17:31
Ignacy Trepka
  • 1x 2//SL gr. Młodzik (2010-2009) mężczyżni/WOM slalom
  • 1x 8//CAR gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 22//GS I gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 38//KR gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 46//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM
83 ACCEPTED 2022-11-15 13:37:51
2022-11-13 22:16:33
Krzysztof Piłat
  • 1x 2//SL gr. Młodzik (2010-2009) mężczyżni/WOM slalom
  • 1x 8//CAR gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 22//GS I gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 38//KR gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 46//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM
82 ACCEPTED 2022-11-17 20:26:10
2022-11-13 21:56:31
Wiktoria Matusik
  • 1x 19//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 35//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN kombi race
81 ACCEPTED 2022-11-15 13:53:43
2022-11-13 21:33:49
Franciszek Swolkien
  • 1x 16//GS I gr. Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 32//GS II gr. Dzieci młodsze (2016-2015) mężczyźni/WLN slalom gigant
80 ACCEPTED 2022-11-15 13:55:44
2022-11-13 21:32:36
Antoni Swolkien
  • 1x 2//SL gr. Młodzik (2010-2009) mężczyżni/WOM slalom
  • 1x 8//CAR gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 22//GS I gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 38//KR gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 46//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM
79 ACCEPTED 2022-11-16 13:05:06
2022-11-13 21:24:45
Julia Cichal
  • 1x 3//SL gr. Junior Młodszy (2008-2007) kobiety/WOM slalom
  • 1x 9//CAR gr.Junior Młodszy (2008-2007) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 23//GS I gr. Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 39//KR gr. Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WLN kombi race
  • 1x 47//Kombinacja gr.Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WOM
78 ACCEPTED 2022-11-15 12:31:15
2022-11-13 19:45:50
Tomasz Derwinis
  • 1x 20//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 36//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN kombi race
77 ACCEPTED 2022-11-15 13:27:39
2022-11-13 19:34:09
Aleks Malinowski
  • 1x 16//GS I gr. Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 32//GS II gr. Dzieci młodsze (2016-2015) mężczyźni/WLN slalom gigant
76 ACCEPTED 2022-11-15 13:28:19
2022-11-13 19:20:28
Maryna Marzec
  • 1x 17//GS I gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 33//KR gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN kombi race
75 ACCEPTED 2022-11-15 13:28:32
2022-11-13 19:19:43
Jagoda Marzec
  • 1x 17//GS I gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 33//KR gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN kombi race
74 ACCEPTED 2022-11-16 18:09:53
2022-11-13 17:50:58
Julia Rafał
  • 1x 1//SL gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom
  • 1x 7//CAR gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 21//GS I gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 45//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM
73 ACCEPTED 2022-11-17 14:08:59
2022-11-13 17:40:49
Wiktor Kacprowicz
  • 1x 18//GS I gr. Dzieci (2014-2013) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 34//KR gr. Dzieci (2014-2013) mężczyźni/WLN kombi race
72 ACCEPTED 2022-11-17 13:07:36
2022-11-13 17:40:12
Oliwia Kacprowicz
  • 1x 13//GS I gr. Dzieci Najmłodsze (2017-młodsi) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 29//GS II gr. Dzieci najmłodsze (2017-młodsi) kobiety/WLN slalom gigant
71 ACCEPTED 2022-11-15 17:17:47
2022-11-13 17:39:01
Anna Brzozowska
  • 1x 15//GS I gr. Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 31//GS II gr. Dzieci młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
70 ACCEPTED 2022-11-16 18:46:39
2022-11-13 17:13:40
Magdalena Dębicka
  • 1x 1//SL gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom
  • 1x 7//CAR gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 21//GS I gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 37//KR gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN kombi race
  • 1x 45//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM
69 ACCEPTED 2022-11-16 18:47:23
2022-11-13 17:12:19
Karolina Dębicka
  • 1x 5//SL gr. Junior (2006-2002) kobiety/WOM slalom
  • 1x 11//CAR gr. Junior (2006-2002) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 25//GS I gr. Junior (2006-2002) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 41//KR gr. Junior (2006-2002) kobiety/WLN kombi race
  • 1x 49//Kombinacja gr.Junior (2006-2002) kobiety/WOM
68 ACCEPTED 2022-11-15 14:44:53
2022-11-13 15:50:11
Natalia Wrona
  • 1x 15//GS I gr. Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 31//GS II gr. Dzieci młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
67 ACCEPTED 2022-11-15 14:45:14
2022-11-13 15:48:49
Adam Wrona
  • 1x 18//GS I gr. Dzieci (2014-2013) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 34//KR gr. Dzieci (2014-2013) mężczyźni/WLN kombi race
66 ACCEPTED 2022-11-16 18:37:37
2022-11-13 15:10:04
Natalia Kot
  • 1x 19//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 35//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN kombi race
65 ACCEPTED 2022-11-15 15:46:13
2022-11-13 15:02:22
Tymoteusz Reising
  • 1x 4//SL gr. Junior Młodszy (2008-2007) mężczyźni/ WOM slalom
  • 1x 10//CAR gr. Junior Mlodszy (2008-2007) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 24//GS I gr. Junior młodszy (2008-2007) mężczyżni/WLN slalom gigant
  • 1x 40//KR gr. Junior młodszy (2008-2007) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 48//Kombinacja gr.Junior młodszy (2008-2007) mężczyźni/WOM
64 ACCEPTED 2022-11-15 15:47:49
2022-11-13 15:00:46
Maria Reising
  • 1x 1//SL gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom
  • 1x 7//CAR gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 21//GS I gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 37//KR gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN kombi race
  • 1x 45//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM
63 ACCEPTED 2022-11-16 19:42:37
2022-11-13 14:56:02
Maja Nowik
  • 1x 19//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 35//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN kombi race
62 ACCEPTED 2022-11-15 12:52:58
2022-11-13 14:51:13
Ksawery Kot
  • 1x 16//GS I gr. Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 32//GS II gr. Dzieci młodsze (2016-2015) mężczyźni/WLN slalom gigant
61 ACCEPTED 2022-11-16 12:19:03
2022-11-13 14:09:00
Antonina Mirowska
  • 1x 19//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 35//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN kombi race
60 ACCEPTED 2022-11-16 12:19:24
2022-11-13 14:07:59
Jan Mirowski
  • 1x 18//GS I gr. Dzieci (2014-2013) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 34//KR gr. Dzieci (2014-2013) mężczyźni/WLN kombi race
59 ACCEPTED 2022-11-15 14:08:38
2022-11-13 14:06:44
Andrzej Ziemilski
  • 1x 16//GS I gr. Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 32//GS II gr. Dzieci młodsze (2016-2015) mężczyźni/WLN slalom gigant
58 ACCEPTED 2022-11-16 18:14:43
2022-11-13 13:58:55
Nina Kanclerz
  • 1x 1//SL gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom
  • 1x 7//CAR gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 21//GS I gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 45//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM
57 ACCEPTED 2022-11-15 15:38:55
2022-11-13 12:08:27
Tymon Traczyk
  • 1x 16//GS I gr. Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 32//GS II gr. Dzieci młodsze (2016-2015) mężczyźni/WLN slalom gigant
56 ACCEPTED 2022-11-15 15:51:16
2022-11-13 12:07:51
Michał Stachowski
  • 1x 2//SL gr. Młodzik (2010-2009) mężczyżni/WOM slalom
  • 1x 8//CAR gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 22//GS I gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 38//KR gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 46//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM
55 ACCEPTED 2022-11-15 15:52:17
2022-11-13 12:07:11
Zuzanna Stachowska
  • 1x 3//SL gr. Junior Młodszy (2008-2007) kobiety/WOM slalom
  • 1x 9//CAR gr.Junior Młodszy (2008-2007) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 23//GS I gr. Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 39//KR gr. Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WLN kombi race
  • 1x 47//Kombinacja gr.Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WOM
54 ACCEPTED 2022-11-15 15:54:24
2022-11-13 12:06:33
Zuzanna Ponarad
  • 1x 3//SL gr. Junior Młodszy (2008-2007) kobiety/WOM slalom
  • 1x 9//CAR gr.Junior Młodszy (2008-2007) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 23//GS I gr. Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 39//KR gr. Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WLN kombi race
  • 1x 47//Kombinacja gr.Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WOM
53 ACCEPTED 2022-11-15 15:53:22
2022-11-13 12:05:57
Magdalena Podniesińska
  • 1x 1//SL gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom
  • 1x 7//CAR gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 21//GS I gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 37//KR gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN kombi race
  • 1x 45//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM
52 ACCEPTED 2022-11-15 15:49:01
2022-11-13 12:05:07
Oskar Kuliński
  • 1x 2//SL gr. Młodzik (2010-2009) mężczyżni/WOM slalom
  • 1x 8//CAR gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 22//GS I gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 38//KR gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 46//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM
51 ACCEPTED 2022-11-15 15:43:15
2022-11-13 12:04:25
Julian Czerwiński
  • 1x 20//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 36//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN kombi race
50 ACCEPTED 2022-11-15 15:50:13
2022-11-13 12:03:35
Oliwier Kuliński
  • 1x 6//SL gr.Junior (2006-2002) mężczyźni/WOM slalom
  • 1x 12//CAR gr.Junior (2006-2002) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 26//GS I gr. Junior (2006-2002) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 42//KR gr. Junior (2006-2002) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 50//Kombinacja gr.Junior (2006-2002) mężczyźni/WOM
49 ACCEPTED 2022-11-15 15:38:15
2022-11-13 12:01:50
Julia Czerwińska
  • 1x 13//GS I gr. Dzieci Najmłodsze (2017-młodsi) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 29//GS II gr. Dzieci najmłodsze (2017-młodsi) kobiety/WLN slalom gigant
48 ACCEPTED 2022-11-15 14:46:47
2022-11-13 11:49:25
Szymon Maj
  • 1x 2//SL gr. Młodzik (2010-2009) mężczyżni/WOM slalom
  • 1x 8//CAR gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 22//GS I gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 38//KR gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 46//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM
47 ACCEPTED 2022-11-15 13:29:44
2022-11-13 11:40:13
Melania Moritz
  • 1x 15//GS I gr. Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 31//GS II gr. Dzieci młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
46 ACCEPTED 2022-11-15 13:31:21
2022-11-13 11:38:50
Helena Moritz
  • 1x 1//SL gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom
  • 1x 7//CAR gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 21//GS I gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 37//KR gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN kombi race
  • 1x 45//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM
45 ACCEPTED 2022-11-15 12:39:00
2022-11-13 10:52:38
Iga Jasińska
  • 1x 13//GS I gr. Dzieci Najmłodsze (2017-młodsi) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 29//GS II gr. Dzieci najmłodsze (2017-młodsi) kobiety/WLN slalom gigant
44 ACCEPTED 2022-11-17 14:05:07
2022-11-13 01:01:22
Julia Sarti
  • 1x 3//SL gr. Junior Młodszy (2008-2007) kobiety/WOM slalom
  • 1x 9//CAR gr.Junior Młodszy (2008-2007) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 23//GS I gr. Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 39//KR gr. Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WLN kombi race
  • 1x 47//Kombinacja gr.Junior młodszy (2008-2007) kobiety/WOM
43 ACCEPTED 2022-11-15 16:36:39
2022-11-12 20:27:49
Michał Różycki
  • 1x 18//GS I gr. Dzieci (2014-2013) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 34//KR gr. Dzieci (2014-2013) mężczyźni/WLN kombi race
42 ACCEPTED 2022-11-16 12:21:58
2022-11-12 18:04:09
Ludwik Walędzik-Kink
  • 1x 16//GS I gr. Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 32//GS II gr. Dzieci młodsze (2016-2015) mężczyźni/WLN slalom gigant
41 ACCEPTED 2022-11-16 12:22:43
2022-11-12 18:03:41
Helena Walędzik-Kink
  • 1x 19//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 35//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN kombi race
40 ACCEPTED 2022-11-15 17:19:13
2022-11-12 09:23:45
Vera Stolyarenko
  • 1x 19//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 35//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN kombi race
39 ACCEPTED 2022-11-16 19:46:31
2022-11-11 23:11:56
Helena Ciesielska
  • 1x 1//SL gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom
  • 1x 7//CAR gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 21//GS I gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 45//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM
38 ACCEPTED 2022-11-15 12:48:03
2022-11-11 22:14:32
Mikołaj Klonowski
  • 1x 6//SL gr.Junior (2006-2002) mężczyźni/WOM slalom
  • 1x 12//CAR gr.Junior (2006-2002) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 26//GS I gr. Junior (2006-2002) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 42//KR gr. Junior (2006-2002) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 50//Kombinacja gr.Junior (2006-2002) mężczyźni/WOM
37 ACCEPTED 2022-11-15 12:49:58
2022-11-11 21:41:31
Borys Klonowski
  • 1x 4//SL gr. Junior Młodszy (2008-2007) mężczyźni/ WOM slalom
  • 1x 10//CAR gr. Junior Mlodszy (2008-2007) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 24//GS I gr. Junior młodszy (2008-2007) mężczyżni/WLN slalom gigant
  • 1x 40//KR gr. Junior młodszy (2008-2007) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 48//Kombinacja gr.Junior młodszy (2008-2007) mężczyźni/WOM
36 ACCEPTED 2022-11-15 12:51:33
2022-11-11 21:39:13
Aleksander Klonowski
  • 1x 2//SL gr. Młodzik (2010-2009) mężczyżni/WOM slalom
  • 1x 8//CAR gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 22//GS I gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 38//KR gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 46//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM
35 ACCEPTED 2022-11-15 14:06:55
2022-11-11 09:59:59
Yifei Jia
  • 1x 20//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 36//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN kombi race
34 ACCEPTED 2022-11-15 15:12:51
2022-11-11 08:32:05
Filip Frank
  • 1x 2//SL gr. Młodzik (2010-2009) mężczyżni/WOM slalom
  • 1x 8//CAR gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 22//GS I gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 38//KR gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 46//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM
33 ACCEPTED 2022-11-17 13:10:17
2022-11-11 07:20:30
Leon Mokrzański
  • 1x 16//GS I gr. Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 30//GS II gr. Dzieci najmłodsze (2017-młodsi) mężczyźni/WLN slalom gigant
32 ACCEPTED 2022-11-15 13:35:46
2022-11-10 23:52:58
Pichlak Jagoda
  • 1x 17//GS I gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 33//KR gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN kombi race
31 ACCEPTED 2022-11-16 12:25:06
2022-11-10 21:55:59
Marina Szczepańska
  • 1x 19//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 35//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN kombi race
30 ACCEPTED 2022-11-16 17:10:30
2022-11-10 20:17:36
Marcelina Rzewuska
  • 1x 19//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 35//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN kombi race
29 ACCEPTED 2022-11-15 13:25:35
2022-11-10 19:35:16
Gustaw Leśniewski
  • 1x 20//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 36//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN kombi race
28 ACCEPTED 2022-11-16 13:13:22
2022-11-10 18:31:16
Szymon Rembek
  • 1x 20//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 36//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN kombi race
27 ACCEPTED 2022-11-16 13:13:15
2022-11-10 18:24:01
Bartosz Rembek
  • 1x 6//SL gr.Junior (2006-2002) mężczyźni/WOM slalom
  • 1x 12//CAR gr.Junior (2006-2002) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 26//GS I gr. Junior (2006-2002) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 42//KR gr. Junior (2006-2002) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 50//Kombinacja gr.Junior (2006-2002) mężczyźni/WOM
26 ACCEPTED 2022-11-16 13:48:58
2022-11-10 17:56:35
Helena Żak
  • 1x 17//GS I gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 33//KR gr. Dzieci (2014-2013) kobiety/WLN kombi race
25 ACCEPTED 2022-11-15 14:03:36
2022-11-10 16:18:14
Zachary Wysocki
  • 1x 20//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 36//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN kombi race
24 ACCEPTED 2022-11-16 12:43:04
2022-11-10 15:39:54
Bruno Szafrański
  • 1x 20//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 36//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN kombi race
23 ACCEPTED 2022-11-16 12:43:44
2022-11-10 15:39:01
Borys Szafrański
  • 1x 20//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 36//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN kombi race
22 ACCEPTED 2022-11-15 14:19:50
2022-11-10 15:28:51
Tomasz Mostowski
  • 1x 28//GS I gr. Młodzież policealna (2001-starsi) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 44//KR gr. Młodzież policealna (2001-starsi) mężczyźni/WLN kombi race
21 ACCEPTED 2022-11-15 14:53:34
2022-11-10 15:27:33
Leon Mostowski
  • 1x 20//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 36//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN kombi race
20 ACCEPTED 2022-11-15 14:54:27
2022-11-10 15:24:18
Nina Mostowska
  • 1x 1//SL gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom
  • 1x 7//CAR gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM slalom carvingowy
  • 1x 21//GS I gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 37//KR gr. Młodzik (2010-2009) kobiety/WLN kombi race
  • 1x 45//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) kobiety/WOM
19 ACCEPTED 2022-11-15 13:29:12
2022-11-10 15:22:31
Martyna Matysek
  • 1x 15//GS I gr. Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 31//GS II gr. Dzieci młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
18 ACCEPTED 2022-11-15 13:50:15
2022-11-10 15:20:38
Kaja Sławatyńska
  • 1x 13//GS I gr. Dzieci Najmłodsze (2017-młodsi) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 29//GS II gr. Dzieci najmłodsze (2017-młodsi) kobiety/WLN slalom gigant
17 ACCEPTED 2022-11-15 12:23:20
2022-11-10 15:14:13
Tadeusz Czajka
  • 1x 18//GS I gr. Dzieci (2014-2013) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 34//KR gr. Dzieci (2014-2013) mężczyźni/WLN kombi race
16 ACCEPTED 2022-11-15 12:22:35
2022-11-10 15:07:07
Alicja Burakowska
  • 1x 19//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 35//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN kombi race
15 ACCEPTED 2022-11-15 17:17:32
2022-11-10 14:38:33
Helena Szelińska
  • 1x 13//GS I gr. Dzieci Najmłodsze (2017-młodsi) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 29//GS II gr. Dzieci najmłodsze (2017-młodsi) kobiety/WLN slalom gigant
14 ACCEPTED 2022-11-15 17:17:23
2022-11-10 14:37:08
Jurek Drzewowski
  • 1x 20//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 36//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN kombi race
13 ACCEPTED 2022-11-15 17:16:36
2022-11-10 14:36:31
Zofia Drzewowska
  • 1x 15//GS I gr. Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 31//GS II gr. Dzieci młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
12 ACCEPTED 2022-11-15 17:16:25
2022-11-10 14:35:49
Matylda Gruszczyńska
  • 1x 13//GS I gr. Dzieci Najmłodsze (2017-młodsi) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 29//GS II gr. Dzieci najmłodsze (2017-młodsi) kobiety/WLN slalom gigant
11 ACCEPTED 2022-11-15 17:16:05
2022-11-10 14:35:09
Jaśmina Gruszczyńska
  • 1x 15//GS I gr. Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 31//GS II gr. Dzieci młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
10 ACCEPTED 2022-11-15 17:15:55
2022-11-10 14:34:00
Zofia Szelińska
  • 1x 19//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 35//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN kombi race
9 ACCEPTED 2022-11-17 14:13:33
2022-11-10 14:33:13
Antonina Muras
  • 1x 15//GS I gr. Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 31//GS II gr. Dzieci młodsze (2016-2015) kobiety/WLN slalom gigant
8 ACCEPTED 2022-11-15 17:14:52
2022-11-10 14:32:25
Olgierd Muras
  • 1x 16//GS I gr. Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 32//GS II gr. Dzieci młodsze (2016-2015) mężczyźni/WLN slalom gigant
7 ACCEPTED 2022-11-15 17:14:37
2022-11-10 14:31:51
Leon Jankowski
  • 1x 18//GS I gr. Dzieci (2014-2013) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 34//KR gr. Dzieci (2014-2013) mężczyźni/WLN kombi race
6 ACCEPTED 2022-11-15 17:14:29
2022-11-10 14:31:11
Franciszek Szymański
  • 1x 18//GS I gr. Dzieci (2014-2013) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 34//KR gr. Dzieci (2014-2013) mężczyźni/WLN kombi race
5 ACCEPTED 2022-11-15 17:13:41
2022-11-10 14:29:51
Tomasz Czerwiński-Molski
  • 1x 14//GS I gr. Dzieci Najmłodsze (2017-młodsi) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 30//GS II gr. Dzieci najmłodsze (2017-młodsi) mężczyźni/WLN slalom gigant
4 ACCEPTED 2022-11-15 17:12:54
2022-11-10 14:26:41
Maria Sołtys
  • 1x 19//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN slalom gigant
  • 1x 35//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) kobiety/WLN kombi race
3 ACCEPTED 2022-11-15 17:11:43
2022-11-10 14:25:17
Antoni Czerwiński-Molski
  • 1x 2//SL gr. Młodzik (2010-2009) mężczyżni/WOM slalom
  • 1x 8//CAR gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM slalom carvingowy
  • 1x 22//GS I gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 38//KR gr. Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WLN kombi race
  • 1x 46//Kombinacja gr.Młodzik (2010-2009) mężczyźni/WOM
2 ACCEPTED 2022-11-16 13:43:21
2022-11-10 13:56:38
Edward Kink
  • 1x 20//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 36//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN kombi race
1 ACCEPTED 2022-11-15 12:55:16
2022-11-10 13:25:28
Antoni Koterba
  • 1x 20//GS I gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN slalom gigant
  • 1x 36//KR gr. Dzieci starsze (2012-2011) mężczyźni/WLN kombi race
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamska Pola STO nr 1
2008 (JM.)
None
2. Adamski Antoni NKS RASC
2006 (J.)
None
3. Bajda Matylda SPORTEUM
2015 (Mł.)
brak
4. Barchoń Helena Potwory
2016 (Mł.)
none
5. Barchoń Jan WKN
2007 (JM.)
none
6. Barszczyk Leonard KS Beskidy
2015 (Mł.)
brak
7. Barszczyk Wiktor WKN
2017 (Mł.)
brak
8. Bartczak Helena WKN Warszawa
2011 (Mł.)
1
9. Bauer Agnieszka SPORTEUM
S
brak
10. Białek Maryna NKS RASC
2006 (J.)
brak
11. Bienias Joanna SPORTEUM
2010 (JM.)
brak
12. Bloch Igor RASC
2008 (JM.)
brak
13. Bloch Kaja RASC
2010 (JM.)
brak
14. Broś Aleksandra Sporteum
2014 (Mł.)
brak
15. Broś Antoni Sporteum
2012 (Mł.)
brak
16. Brzozowska Anna Race Strefa
2016 (Mł.)
17. Bujnowski Aleksander WKN Warszawa
2008 (JM.)
brak
18. Burakowska Alicja RASC
2011 (Mł.)
brak
19. Burczyńska Lena RASC
2013 (Mł.)
brak
20. Chmielewska Maria Fundacja Potwory Klub Sportowy
2013 (Mł.)
brak
21. Chmielewska Zofia RASC
2016 (Mł.)
brak
22. Chmielewski Mikołaj RASC
2013 (Mł.)
brak
23. Chmielewski Stanisław Fundacja Potwory Klub Sportowy
2010 (JM.)
brak
24. Cichal Julia WKN
2008 (JM.)
none
25. Ciesielska Helena BSP
2009 (JM.)
Brak
26. Cieślak Maria Klub Miedzeszyn
2009 (JM.)
brak
27. Czajka Tadeusz WKN
2013 (Mł.)
brak
28. Czech Borys WKN
2010 (JM.)
none
29. Czerwińska Julia Alpi Club
2018 (Mł.)
007
30. Czerwiński Julian Alpi Club
2011 (Mł.)
007
31. Czerwiński-Molski Antoni Race Strefa
2010 (JM.)
32. Czerwiński-Molski Tomasz Race Strefa
2017 (Mł.)
33. Czyżewska Karolina SPORTEUM
2015 (Mł.)
brak
34. Czyżewska Zuzanna SPORTEUM
2013 (Mł.)
brak
35. Damm Carmen SPOTEUM
2014 (Mł.)
brak
36. Dębicka Karolina WKN
2006 (J.)
brak
37. Dębicka Magdalena WKN
2009 (JM.)
brak
38. Dębska Kalina Sporteum
2013 (Mł.)
brak
39. Derwinis Tomasz WKN
2012 (Mł.)
brak
40. Drążek Stanisław NKS RASC
2011 (Mł.)
none
41. Drzewowska Zofia Race Strefa
2015 (Mł.)
42. Drzewowski Jurek Race Strefa
2012 (Mł.)
43. Dubelski Antoni Alpi Club
2014 (Mł.)
007
44. Dubiel Tomasz RASC
2012 (Mł.)
BRAK
45. Dzięcioł Zofia SPORTEUM
2004 (J.)
brak
46. Dzięciołowska Sara WKN
2017 (Mł.)
brak
47. Dzięciołowska Zuzanna WKN
2009 (JM.)
brak
48. Dzięciołowski Tytus WKN
2011 (Mł.)
brak
49. Emilewicz Benedykt WTS DeSKI
2012 (Mł.)
brak
50. Filipczak Jan RASC
2012 (Mł.)
brak
51. Florczyńska Łucja NKS RASC
2009 (JM.)
brak
52. Forkun Olivia Rasc Republic
2006 (J.)
None
53. Frank Filip Beskidy
2009 (JM.)
brak
54. Gawenda Rafał Towarzystwo Narciarskie
S
brak
55. Gełeta Maja WKN
2008 (JM.)
none
56. Gierczak Aleksandra SPORTEUM
S
brak
57. Gierczak Julia Sporteum
2014 (Mł.)
brak
58. Gierczak Rafał Sporteum
S
brak
59. Gładysz Matylda NKS RASC
2005 (J.)
brak
60. Górska Marianna KN Gondola Krynica
2010 (JM.)
brak
61. Gradzik Hanna RASC
2014 (Mł.)
brak
62. Grupinski Franciszek BeSkidy
2009 (JM.)
brak
63. Gruszczyńska Jaśmina Race Strefa
2015 (Mł.)
64. Gruszczyńska Matylda Race Strefa
2017 (Mł.)
65. Grzesik Hugo WKN
2011 (Mł.)
brak
66. Gucwa Basia Sporteum
2014 (Mł.)
brak
67. Hansz Pola FUNDACJA POTWORY KLUB SPORTOWY
2013 (Mł.)
brak
68. Ivanova Mila RASC
2009 (JM.)
brak
69. Jackowska Zofia NKS RASC
2006 (J.)
brak
70. Jagoda Pichlak Potwory
2013 (Mł.)
brak
71. Janda Maja Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2002 (MJ.)
Brak
72. Jankowski Leon Race Strefa
2013 (Mł.)
73. Januszko Julia WKN
2016 (Mł.)
BRAK
74. Januszko Natalia WKN
2012 (Mł.)
BRAK
75. Jaruga Hanna Alpi Club
2010 (JM.)
007
76. Jaruga Martyna Alpi Club
2014 (Mł.)
007
77. Jasińska Iga KN Gondola Krynica
2017 (Mł.)
02936
78. Jia Yifei NKS RASC
2012 (Mł.)
brak
12322909455
79. Jopyk Marta NKS RASC
2007 (JM.)
brak
80. Judkowiak Agata KN Gondola, Bebenek Racing Group
2009 (JM.)
brak
81. Kacprowicz Oliwia Race Strefa
2017 (Mł.)
82. Kacprowicz Wiktor Race Strefa
2013 (Mł.)
83. Kalisiak Blanka RASC
2012 (Mł.)
brak
84. Kalisiak Laura Klub Narciarski RASC
2012 (Mł.)
brak
85. Kanclerz Nina NKS RASC
2009 (JM.)
brak
86. Karsznia Aleksandra SPORTEUM
2010 (JM.)
brak
87. Karsznia Hanna Sporteum
2014 (Mł.)
brak
88. Kasprzak Oskar Potwory
2009 (JM.)
none
89. Kink Edward NKS RASC
2011 (Mł.)
none
90. Klimkowski Igor NKS RASC
2010 (JM.)
brak
91. Klimkowski Wiktor NKS RASC
2013 (Mł.)
brak
92. Klonowski Aleksander RASC NARCIARSKI KLUB SPORTOWY
2009 (JM.)
BRAK
93. Klonowski Borys RASC NARCIARSKI KLUB SPORTOWY
2008 (JM.)
BRAK
94. Klonowski Mikołaj RASC NARCIARSKI KLUB SPORTOWY
2006 (J.)
BRAK
95. Kolendowicz Bartosz Towarzystwo Narciarskie
2013 (Mł.)
brak
96. Korzeniewska Barbara NKS RASC
2012 (Mł.)
brak
97. Kosicka Anna WKN
2013 (Mł.)
brak
98. Kot Ksawery RASC
2016 (Mł.)
brak
99. Kot Natalia NKS RASC
2012 (Mł.)
brak
100. Koterba Antoni WKN
2012 (Mł.)
BRAK
101. Kowalik Roma NKS RASC
2008 (JM.)
brak
102. Kozysa Ula Sporteum
2012 (Mł.)
brak
103. Krasnodębska Maria WKN
2011 (Mł.)
brak
104. Krywoniuk Alicja NKS RASC
2012 (Mł.)
brak
105. Krywoniuk Filip NKS RASC
2013 (Mł.)
brak
106. Krzeszowska Sofia RASC
2015 (Mł.)
brak
107. Krzymień Tomasz Towarzystwo Narciarskie
S
brak
108. Kuliński Oliwier Alpi Club
2005 (J.)
007
109. Kuliński Oskar Alpi Club
2010 (JM.)
007
110. Kurzydło Karolina RASC
2007 (JM.)
none
111. Laskowska Helena Potwory
2014 (Mł.)
Brak
112. Lech Jerzy Sporteum
2012 (Mł.)
brak
113. Lech Karolina SPORTEUM
2015 (Mł.)
brak
114. Leśniewski Gustaw WKN
2012 (Mł.)
brak
115. Liweń Zosia SPORTEUM
2015 (Mł.)
brak
116. Łatacz Rysiek Sporteum
2009 (JM.)
brak
117. Macyszyn Alicja WKN
2007 (JM.)
brak
118. Mączko Oskar Warszawski Klub Narciarski
2015 (Mł.)
brak
119. Magda Bartosz Race Strefa
2009 (JM.)
120. Magda Wojciech Race Strefa
2011 (Mł.)
121. Maj Szymon MISHA SKI CLUB
2009 (JM.)
BRAK
122. Majewski Andrzej NKS RASC
2009 (JM.)
BRAK
123. Malinowski Aleks NKS RASC
2015 (Mł.)
brak
124. Marzec Jagoda WKN Warszawa
2013 (Mł.)
0
125. Marzec Maryna WKN Warszawa
2013 (Mł.)
0
126. Matusik Wiktoria NKS RASC
2012 (Mł.)
brak
127. Matysek Martyna NKS RASC
2015 (Mł.)
Brak
128. Miłosz Feliks WKN
2011 (Mł.)
brak
129. Miłosz Jan KS Beskidy
2009 (JM.)
brak
130. Mirowska Antonina WKN
2011 (Mł.)
brak
131. Mirowski Jan WKN
2013 (Mł.)
brak
132. Mokrzański Leon WKN
2016 (Mł.)
133. Moritz Helena WKN
2009 (JM.)
none
134. Moritz Melania WKN
2016 (Mł.)
none
135. Mostowska Nina WKN
2009 (JM.)
brak
136. Mostowski Leon WKN
2012 (Mł.)
brak
137. Mostowski Tomasz WKN
S
b
138. Mroczek Jan SPORTEUM
2007 (JM.)
brak
139. Mroczek Stanisław SPORTEUM
2017 (Mł.)
brak
140. Muras Antonina Race Strefa
2016 (Mł.)
141. Muras Olgierd Race Strefa
2015 (Mł.)
142. Nahorny Viktor SPORTEUM
2007 (JM.)
brak
143. Nowik Maja RASC
2011 (Mł.)
brak
144. Olszewska Agata RASC
2005 (J.)
brak
145. Onicshenko Lev Narciarski Klub Sportowy RASC
2010 (JM.)
brak
146. Ostaszewska Alicja SPORTEUM
2016 (Mł.)
brak
147. Ostaszewska Oliwia Sporteum
2014 (Mł.)
brak
148. Ostrowska Ksenia RASC
2006 (J.)
brak
149. Paciorek Stanisław Klub Miedzeszyn
2010 (JM.)
brak
150. Pacynko David Krakowskie Stowarzyszenie Narciarskie
2008 (JM.)
brak
151. Pełda Jurek KS BeSkidy
2009 (JM.)
Brak
152. Pełda Rudi WKN
2011 (Mł.)
Brak
153. Piłat Alicja MajerczykSki RaceTeam
2011 (Mł.)
brak
154. Piłat Krzysztof MajerczykSki RaceTeam
2009 (JM.)
brak
155. Plocharska Jasmina RASC
2010 (JM.)
brak
156. Płochocki Borys Alpi Club
2015 (Mł.)
007
157. Pniejnia-Olszyńska Maria SPORTEUM
2007 (JM.)
brak
158. Pniejnia-Olszyński Xavier SPORTEUM
2010 (JM.)
brak
159. Pociecha Lena NKS RASC
2014 (Mł.)
brak
160. Pociecha Maja NKS RASC
2016 (Mł.)
none
161. Pociecha Nina NKS RASC
2012 (Mł.)
brak
162. Podniesińska Magdalena Alpi Club
2009 (JM.)
007
163. Pohoryles Janka Potwory
2012 (Mł.)
None
164. Ponarad Zuzanna Alpi Club
2007 (JM.)
007
165. Prądzyński Michał Towarzystwo Narciarskie
S
brak
166. Przybysz Ewa Sporteum
2014 (Mł.)
brak
167. Przybysz Mateusz Sporteum
2011 (Mł.)
brak
168. Radoszewski-Zakościelny Michał SPORTEUM
2011 (Mł.)
brak
169. Rafał Julia RASC
2009 (JM.)
brak
170. Rapp-Minakowski Franciszek KS Beskidy
2007 (JM.)
brak
171. Reising Maria Alpi Club
2010 (JM.)
007
172. Reising Tymoteusz Alpi Club
2008 (JM.)
007
173. Rejsdorf Hanna WKN
2014 (Mł.)
Brak
174. Rembek Bartosz NKS RASC
2006 (J.)
Brak
175. Rembek Szymon NKS RASC
2011 (Mł.)
Brak
176. Rosiński Dominik WKN
2008 (JM.)
brak
177. Różycki Michał WKN
2013 (Mł.)
brak
178. Rzepka Rafał Sporteum
2014 (Mł.)
brak
179. Rzewuska Marcelina NKS Rasc
2011 (Mł.)
Brak
180. Sarti Julia Sporteum
2007 (JM.)
181. Siekierska Aleksandra NKS RASC
none
182. Sikorski Jan Alpi Club
2013 (Mł.)
007
183. Sławatyńska Kaja WKN
2017 (Mł.)
brak
184. Snigirev Stepan NKS RASC
2016 (Mł.)
none
185. Sokołowski Kosma Misha ski club
2012 (Mł.)
Brak
186. Sołtys Maria Race Strefa
2011 (Mł.)
187. Sowiński Jędrzej NKS RASC
2006 (J.)
brak
188. Spuła Mikołaj NKS RASC
2011 (Mł.)
brak
189. Spuła Mikołaj NKS RASC
2011 (Mł.)
Brak
190. Stachowska Zuzanna Alpi Club
2007 (JM.)
007
191. Stachowski Michał Alpi Club
2010 (JM.)
007
192. Stokłosa Gustaw WKN
2014 (Mł.)
brak
193. Stokłosa Witold WKN
2012 (Mł.)
brak
194. Stolyarenko Vera Race Strefa
2011 (Mł.)
195. Suchenek Maria WKN
2015 (Mł.)
brak
196. Suchenek Zenon SKS Mikołajek
2010 (JM.)
brak
197. Świerczyński Nataniel SPORTEUM
2015 (Mł.)
brak
198. Świerczyński Tymon SPORTEUM
2017 (Mł.)
brak
199. Swolkien Antoni WKN
2009 (JM.)
brak
200. Swolkien Franciszek WKN
2015 (Mł.)
brak
201. Szafrański Borys WKN
2011 (Mł.)
brak
202. Szafrański Bruno WKN
2011 (Mł.)
brak
203. Szczepańska Marina WKN Warszawa
2012 (Mł.)
brak
204. Szelenbaum Marta NKS RASC
2006 (J.)
brak
205. Szelińska Helena Race Strefa
2017 (Mł.)
206. Szelińska Zofia Race Strefa
2011 (Mł.)
207. Szymański Franciszek Race Strefa
2013 (Mł.)
208. Szymczak Iga RASC
2007 (JM.)
brak
209. Tomanek Lena WKN
2006 (J.)
Brak
210. Tomasik Maks Rasc
2005 (J.)
None
211. Tomasik Patrycja rasc
2005 (J.)
none
212. Traczyk Tymon Alpi Club
2015 (Mł.)
007
213. Trepka Ignacy NKS RASC
2010 (JM.)
brak
214. Trepka Klara NKS RASC
2012 (Mł.)
brak
215. Trzcińska Agata NZ
2009 (JM.)
BRAK
216. Trzcińska Hanna NZ
2014 (Mł.)
BRAK
217. Trzos-Rastawiecki Jan NKS RASC
2011 (Mł.)
brak
218. Walędzik-Kink Helena NKS RASC
2011 (Mł.)
brak
219. Walędzik-Kink Ludwik NKS RASC
2016 (Mł.)
brak
220. Wierzbowski Stefan NKS RASC
2004 (J.)
Brak
221. Władyka Konstanty WKN Warszawa
2008 (JM.)
brak
222. Wójcik Natalia SPORTEUM
2002 (MJ.)
brak
223. Wojdyła Aleksandra WKN
2017 (Mł.)
Brak
224. Wojdyła Jakub WKN
2014 (Mł.)
brak
225. Wojnarowski Stanisław Hello - Sport
2017 (Mł.)
brak
226. Wojtaszek Kajetan Sporteum
2015 (Mł.)
brak
227. Wrona Adam Potwory
2013 (Mł.)
brak
228. Wrona Natalia Potwory
2016 (Mł.)
brak
229. Wyrzykowska Pola RASC
2009 (JM.)
brak
230. Wysocki Zachary WKN
2011 (Mł.)
brak
231. Wysoczanska Natasza WKN
2012 (Mł.)
brak
232. Wysoczańska Weronika WKN
2012 (Mł.)
brak
233. Wysokińska Łucja MitanSki Race Team
2009 (JM.)
000
234. Wysokiński Tymon MitanSki Race Team
2011 (Mł.)
000
235. Żak Helena Fundacja Potwory Klub Sportowy
2014 (Mł.)
nie dotyczy
236. Zawadzki Tobiasz SPORTEUM
2015 (Mł.)
brak
237. Zawłocka Milla Alpi Club
2014 (Mł.)
007
238. Zieliński Jacek PSP nr 94 im. Lauder-Morasha
2006 (J.)
brak
239. Ziemilski Andrzej Fundacja Potwory Klub Sportowy
2015 (Mł.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

1

F:
M:
2.

2

brak F:
M:
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamska Pola
STO nr 1
(1)
2022-11-18
2022-11-19
8
2022-11-18
2022-11-19
Adamski Antoni
NKS RASC
(1)
2022-11-18
2022-11-18
2
2022-11-19
3
2022-11-19
2
Bajda Matylda
SPORTEUM
(1)
2022-11-19
2022-11-19
Barchoń Helena
Potwory
(1)
2022-11-19
12
2022-11-19
11
Barchoń Jan
WKN
(1)
2022-11-18
2022-11-18
9
2022-11-19
8
2022-11-19
8
2022-11-19
8
Barszczyk Leonard
KS Beskidy
(1)
2022-11-19
4
2022-11-19
3
Barszczyk Wiktor
WKN
(1)
2022-11-19
1
2022-11-19
Bartczak Helena
WKN Warszawa
(1)
2022-11-19
3
2022-11-19
2
Bauer Agnieszka
SPORTEUM
(1)
2022-11-19
1
2022-11-19
Białek Maryna
NKS RASC
(1)
2022-11-18
2022-11-18
2022-11-19
2022-11-19
Bienias Joanna
SPORTEUM
(1)
2022-11-18
2022-11-18
11
2022-11-19
3
2022-11-19
12
2022-11-19
6
Bloch Igor
RASC
(1)
2022-11-18
2022-11-18
11
2022-11-19
2022-11-19
Bloch Kaja
RASC
(1)
2022-11-18
2022-11-18
18
2022-11-19
19
2022-11-19
17
Broś Aleksandra
Sporteum
(1)
2022-11-19
2022-11-19
12
Broś Antoni
Sporteum
(1)
2022-11-19
3
2022-11-19
6
Brzozowska Anna
Race Strefa
(1)
2022-11-19
8
2022-11-19
8
Bujnowski Aleksander
WKN Warszawa
(1)
2022-11-18
2022-11-18
3
2022-11-19
3
2022-11-19
3
Burakowska Alicja
RASC
(1)
2022-11-19
2
2022-11-19
5
Burczyńska Lena
RASC
(1)
2022-11-19
10
2022-11-19
3
Chmielewska Maria
Fundacja Potwory Klub Sportowy
(1)
2022-11-19
11
2022-11-19
7
Chmielewska Zofia
RASC
(1)
2022-11-19
2022-11-19
15
Chmielewski Mikołaj
RASC
(1)
2022-11-19
11
2022-11-19
8
Chmielewski Stanisław
Fundacja Potwory Klub Sportowy
(1)
2022-11-18
2022-11-18
19
2022-11-19
2022-11-19
2022-11-19
Cichal Julia
WKN
(1)
2022-11-18
2022-11-19
7
2022-11-18
1
2022-11-19
7
2022-11-19
3
Ciesielska Helena
BSP
(1)
2022-11-18
2022-11-18
2022-11-19
16
2022-11-19
Cieślak Maria
Klub Miedzeszyn
(1)
2022-11-18
2022-11-18
14
2022-11-19
10
2022-11-19
9
2022-11-19
12
Czajka Tadeusz
WKN
(1)
2022-11-19
3
2022-11-19
6
Czech Borys
WKN
(1)
2022-11-18
2022-11-18
20
2022-11-19
20
2022-11-19
2022-11-19
18
Czerwińska Julia
Alpi Club
(1)
2022-11-19
2022-11-19
8
Czerwiński Julian
Alpi Club
(1)
2022-11-19
14
2022-11-19
15
Czerwiński-Molski Antoni
Race Strefa
(1)
2022-11-18
2022-11-18
2
2022-11-19
5
2022-11-19
5
2022-11-19
5
Czerwiński-Molski Tomasz
Race Strefa
(1)
2022-11-19
4
2022-11-19
2
Czyżewska Karolina
SPORTEUM
(1)
2022-11-19
7
2022-11-19
6
Czyżewska Zuzanna
SPORTEUM
(1)
2022-11-19
21
2022-11-19
18
Damm Carmen
SPOTEUM
(1)
2022-11-19
8
2022-11-19
12
Dębicka Karolina
WKN
(1)
2022-11-18
2022-11-18
1
2022-11-19
5
2022-11-19
1
2022-11-19
1
Dębicka Magdalena
WKN
(1)
2022-11-18
2022-11-18
12
2022-11-19
11
2022-11-19
5
2022-11-19
11
Dębska Kalina
Sporteum
(1)
2022-11-19
7
2022-11-19
Derwinis Tomasz
WKN
(1)
2022-11-19
17
2022-11-19
Drążek Stanisław
NKS RASC
(1)
2022-11-19
21
2022-11-19
17
Drzewowska Zofia
Race Strefa
(1)
2022-11-19
2022-11-19
Drzewowski Jurek
Race Strefa
(1)
2022-11-19
2022-11-19
Dubelski Antoni
Alpi Club
(1)
2022-11-19
10
2022-11-19
Dubiel Tomasz
RASC
(1)
2022-11-19
25
2022-11-19
20
Dzięcioł Zofia
SPORTEUM
(1)
2022-11-18
2022-11-18
2022-11-19
2022-11-19
Dzięciołowska Sara
WKN
(1)
2022-11-19
4
2022-11-19
3
Dzięciołowska Zuzanna
WKN
(1)
2022-11-18
2022-11-18
5
2022-11-19
6
2022-11-19
6
2022-11-19
5
Dzięciołowski Tytus
WKN
(1)
2022-11-19
2
2022-11-19
8
Emilewicz Benedykt
WTS DeSKI
(1)
2022-11-19
27
2022-11-19
22
Filipczak Jan
RASC
(1)
2022-11-19
2022-11-19
Florczyńska Łucja
NKS RASC
(1)
2022-11-18
2022-11-18
2022-11-19
2022-11-19
Forkun Olivia
Rasc Republic
(1)
2022-11-18
2022-11-18
3
2022-11-19
5
2022-11-19
4
Frank Filip
Beskidy
(1)
2022-11-18
2022-11-18
5
2022-11-19
3
2022-11-19
6
2022-11-19
4
Gawenda Rafał
Towarzystwo Narciarskie
(1)
2022-11-19
4
2022-11-19
Gełeta Maja
WKN
(1)
2022-11-18
2022-11-19
5
2022-11-18
4
2022-11-19
1
2022-11-19
6
Gierczak Aleksandra
SPORTEUM
(1)
2022-11-19
2022-11-19
Gierczak Julia
Sporteum
(1)
2022-11-19
2022-11-19
Gierczak Rafał
Sporteum
(1)
2022-11-19
2022-11-19
Gładysz Matylda
NKS RASC
(1)
2022-11-18
2022-11-18
6
2022-11-19
2022-11-19
2022-11-19
Górska Marianna
KN Gondola Krynica
(1)
2022-11-18
2022-11-18
8
2022-11-19
1
2022-11-19
2022-11-19
1
Gradzik Hanna
RASC
(1)
2022-11-19
19
2022-11-19
15
Grupinski Franciszek
BeSkidy
(1)
2022-11-18
2022-11-18
4
2022-11-19
2
2022-11-19
1
2022-11-19
2
Gruszczyńska Jaśmina
Race Strefa
(1)
2022-11-19
3
2022-11-19
4
Gruszczyńska Matylda
Race Strefa
(1)
2022-11-19
2
2022-11-19
1
Grzesik Hugo
WKN
(1)
2022-11-19
15
2022-11-19
25
Gucwa Basia
Sporteum
(1)
2022-11-19
20
2022-11-19
17
Hansz Pola
FUNDACJA POTWORY KLUB SPORTOWY
(1)
2022-11-19
9
2022-11-19
9
Ivanova Mila
RASC
(1)
2022-11-18
2022-11-18
16
2022-11-19
18
2022-11-19
13
2022-11-19
16
Jackowska Zofia
NKS RASC
(1)
2022-11-18
2022-11-18
5
2022-11-19
2022-11-19
2022-11-19
Jagoda Pichlak
Potwory
(1)
2022-11-19
18
2022-11-19
16
Janda Maja
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
(1)
2022-11-18
2022-11-18
2022-11-19
7
2022-11-19
6
2022-11-19
Jankowski Leon
Race Strefa
(1)
2022-11-19
1
2022-11-19
2
Januszko Julia
WKN
(1)
2022-11-19
1
2022-11-19
1
Januszko Natalia
WKN
(1)
2022-11-19
6
2022-11-19
3
Jaruga Hanna
Alpi Club
(1)
2022-11-18
2022-11-18
6
2022-11-19
9
2022-11-19
8
2022-11-19
8
Jaruga Martyna
Alpi Club
(1)
2022-11-19
13
2022-11-19
10
Jasińska Iga
KN Gondola Krynica
(1)
2022-11-19
1
2022-11-19
2
Jia Yifei
NKS RASC
(1)
2022-11-19
23
2022-11-19
16
Jopyk Marta
NKS RASC
(1)
2022-11-18
2022-11-19
2022-11-19
2022-11-18
Judkowiak Agata
KN Gondola, Bebenek Racing Group
(1)
2022-11-18
2022-11-18
2
2022-11-19
2022-11-19
Kacprowicz Oliwia
Race Strefa
(1)
2022-11-19
3
2022-11-19
4
Kacprowicz Wiktor
Race Strefa
(1)
2022-11-19
5
2022-11-19
4
Kalisiak Blanka
RASC
(1)
2022-11-19
21
2022-11-19
21
Kalisiak Laura
Klub Narciarski RASC
(1)
2022-11-19
22
2022-11-19
22
Kanclerz Nina
NKS RASC
(1)
2022-11-18
2022-11-18
19
2022-11-19
20
2022-11-19
18
Karsznia Aleksandra
SPORTEUM
(1)
2022-11-18
2022-11-18
4
2022-11-19
5
2022-11-19
1
2022-11-19
4
Karsznia Hanna
Sporteum
(1)
2022-11-19
6
2022-11-19
8
Kasprzak Oskar
Potwory
(1)
2022-11-18
2022-11-18
15
2022-11-19
2022-11-19
2022-11-19
Kink Edward
NKS RASC
(1)
2022-11-19
10
2022-11-19
10
Klimkowski Igor
NKS RASC
(1)
2022-11-18
2022-11-18
9
2022-11-19
11
2022-11-19
2022-11-19
9
Klimkowski Wiktor
NKS RASC
(1)
2022-11-19
8
2022-11-19
7
Klonowski Aleksander
RASC NARCIARSKI KLUB SPORTOWY
(1)
2022-11-18
2022-11-18
12
2022-11-19
17
2022-11-19
14
2022-11-19
14
Klonowski Borys
RASC NARCIARSKI KLUB SPORTOWY
(1)
2022-11-18
2022-11-18
6
2022-11-19
5
2022-11-19
2022-11-19
6
Klonowski Mikołaj
RASC NARCIARSKI KLUB SPORTOWY
(1)
2022-11-18
2022-11-18
6
2022-11-19
4
2022-11-19
3
2022-11-19
5
Kolendowicz Bartosz
Towarzystwo Narciarskie
(1)
2022-11-19
15
2022-11-19
12
Korzeniewska Barbara
NKS RASC
(1)
2022-11-19
2022-11-19
Kosicka Anna
WKN
(1)
2022-11-19
5
2022-11-19
5
Kot Ksawery
RASC
(1)
2022-11-19
7
2022-11-19
7
Kot Natalia
NKS RASC
(1)
2022-11-19
19
2022-11-19
19
Koterba Antoni
WKN
(1)
2022-11-19
16
2022-11-19
18
Kowalik Roma
NKS RASC
(1)
2022-11-18
2022-11-19
2022-11-18
2022-11-19
2022-11-19
Kozysa Ula
Sporteum
(1)
2022-11-19
9
2022-11-19
9
Krasnodębska Maria
WKN
(1)
2022-11-19
10
2022-11-19
6
Krywoniuk Alicja
NKS RASC
(1)
2022-11-19
17
2022-11-19
16
Krywoniuk Filip
NKS RASC
(1)
2022-11-19
9
2022-11-19
9
Krzeszowska Sofia
RASC
(1)
2022-11-19
9
2022-11-19
7
Krzymień Tomasz
Towarzystwo Narciarskie
(1)
2022-11-19
3
2022-11-19
2
Kuliński Oliwier
Alpi Club
(1)
2022-11-18
2022-11-18
1
2022-11-19
2
2022-11-19
2
2022-11-19
1
Kuliński Oskar
Alpi Club
(1)
2022-11-18
2022-11-18
13
2022-11-19
9
2022-11-19
2022-11-19
11
Kurzydło Karolina
RASC
(1)
2022-11-18
2022-11-19
10
2022-11-18
7
2022-11-19
8
2022-11-19
7
Laskowska Helena
Potwory
(1)
2022-11-19
23
2022-11-19
19
Lech Jerzy
Sporteum
(1)
2022-11-19
20
2022-11-19
21
Lech Karolina
SPORTEUM
(1)
2022-11-19
6
2022-11-19
3
Leśniewski Gustaw
WKN
(1)
2022-11-19
2022-11-19
Liweń Zosia
SPORTEUM
(1)
2022-11-19
4
2022-11-19
5
Łatacz Rysiek
Sporteum
(1)
2022-11-18
2022-11-18
1
2022-11-19
1
2022-11-19
2
2022-11-19
1
Macyszyn Alicja
WKN
(1)
2022-11-18
2022-11-19
3
2022-11-18
5
2022-11-19
4
2022-11-19
4
Mączko Oskar
Warszawski Klub Narciarski
(1)
2022-11-19
1
2022-11-19
1
Magda Bartosz
Race Strefa
(1)
2022-11-18
2022-11-18
2022-11-19
18
2022-11-19
16
2022-11-19
Magda Wojciech
Race Strefa
(1)
2022-11-19
19
2022-11-19
Maj Szymon
MISHA SKI CLUB
(1)
2022-11-18
2022-11-18
11
2022-11-19
14
2022-11-19
13
2022-11-19
12
Majewski Andrzej
NKS RASC
(1)
2022-11-18
2022-11-18
18
2022-11-19
5
2022-11-19
10
2022-11-19
13
Malinowski Aleks
NKS RASC
(1)
2022-11-19
2022-11-19
13
Marzec Jagoda
WKN Warszawa
(1)
2022-11-19
2
2022-11-19
6
Marzec Maryna
WKN Warszawa
(1)
2022-11-19
4
2022-11-19
4
Matusik Wiktoria
NKS RASC
(1)
2022-11-19
10
2022-11-19
14
Matysek Martyna
NKS RASC
(1)
2022-11-19
15
2022-11-19
13
Miłosz Feliks
WKN
(1)
2022-11-19
1
2022-11-19
1
Miłosz Jan
KS Beskidy
(1)
2022-11-18
2022-11-18
6
2022-11-19
7
2022-11-19
3
2022-11-19
6
Mirowska Antonina
WKN
(1)
2022-11-19
8
2022-11-19
4
Mirowski Jan
WKN
(1)
2022-11-19
2
2022-11-19
1
Mokrzański Leon
WKN
(1)
2022-11-19
11
2022-11-19
11
Moritz Helena
WKN
(1)
2022-11-18
2022-11-18
8
2022-11-19
8
2022-11-19
4
2022-11-19
7
Moritz Melania
WKN
(1)
2022-11-19
5
2022-11-19
9
Mostowska Nina
WKN
(1)
2022-11-18
2022-11-18
3
2022-11-19
2
2022-11-19
3
2022-11-19
3
Mostowski Leon
WKN
(1)
2022-11-19
13
2022-11-19
11
Mostowski Tomasz
WKN
(1)
2022-11-19
3
2022-11-19
1
Mroczek Jan
SPORTEUM
(1)
2022-11-18
2022-11-18
4
2022-11-19
2022-11-19
3
2022-11-19
Mroczek Stanisław
SPORTEUM
(1)
2022-11-19
2022-11-19
Muras Antonina
Race Strefa
(1)
2022-11-19
10
2022-11-19
Muras Olgierd
Race Strefa
(1)
2022-11-19
2
2022-11-19
2
Nahorny Viktor
SPORTEUM
(1)
2022-11-18
2022-11-18
8
2022-11-19
4
2022-11-19
5
2022-11-19
4
Nowik Maja
RASC
(1)
2022-11-19
12
2022-11-19
8
Olszewska Agata
RASC
(1)
2022-11-18
2022-11-18
7
2022-11-19
6
2022-11-19
4
2022-11-19
5
Onicshenko Lev
Narciarski Klub Sportowy RASC
(1)
2022-11-18
2022-11-18
2022-11-19
2022-11-19
Ostaszewska Alicja
SPORTEUM
(1)
2022-11-19
13
2022-11-19
12
Ostaszewska Oliwia
Sporteum
(1)
2022-11-19
16
2022-11-19
14
Ostrowska Ksenia
RASC
(1)
2022-11-18
2022-11-18
2022-11-19
2022-11-19
Paciorek Stanisław
Klub Miedzeszyn
(1)
2022-11-18
2022-11-18
2022-11-19
19
2022-11-19
2022-11-19
Pacynko David
Krakowskie Stowarzyszenie Narciarskie
(1)
2022-11-18
2022-11-18
2
2022-11-19
2
2022-11-19
2
2022-11-19
2
Pełda Jurek
KS BeSkidy
(1)
2022-11-18
2022-11-18
3
2022-11-19
4
2022-11-19
4
2022-11-19
3
Pełda Rudi
WKN
(1)
2022-11-19
4
2022-11-19
2
Piłat Alicja
MajerczykSki RaceTeam
(1)
2022-11-19
1
2022-11-19
1
Piłat Krzysztof
MajerczykSki RaceTeam
(1)
2022-11-18
2022-11-18
8
2022-11-19
8
2022-11-19
8
2022-11-19
8
Plocharska Jasmina
RASC
(1)
2022-11-18
2022-11-18
13
2022-11-19
15
2022-11-19
13
Płochocki Borys
Alpi Club
(1)
2022-11-19
6
2022-11-19
9
Pniejnia-Olszyńska Maria
SPORTEUM
(1)
2022-11-18
2022-11-19
2
2022-11-18
2
2022-11-19
2
2022-11-19
2
Pniejnia-Olszyński Xavier
SPORTEUM
(1)
2022-11-18
2022-11-18
15
2022-11-19
12
2022-11-19
12
2022-11-19
15
Pociecha Lena
NKS RASC
(1)
2022-11-19
14
2022-11-19
11
Pociecha Maja
NKS RASC
(1)
2022-11-19
14
2022-11-19
14
Pociecha Nina
NKS RASC
(1)
2022-11-19
14
2022-11-19
17
Podniesińska Magdalena
Alpi Club
(1)
2022-11-18
2022-11-18
1
2022-11-19
4
2022-11-19
2
2022-11-19
2
Pohoryles Janka
Potwory
(1)
2022-11-19
2022-11-19
Ponarad Zuzanna
Alpi Club
(1)
2022-11-18
2022-11-19
4
2022-11-18
6
2022-11-19
3
2022-11-19
5
Prądzyński Michał
Towarzystwo Narciarskie
(1)
2022-11-19
1
2022-11-19
2
Przybysz Ewa
Sporteum
(1)
2022-11-19
3
2022-11-19
1
Przybysz Mateusz
Sporteum
(1)
2022-11-19
5
2022-11-19
3
Radoszewski-Zakościelny Michał
SPORTEUM
(1)
2022-11-19
8
2022-11-19
5
Rafał Julia
RASC
(1)
2022-11-18
2022-11-18
17
2022-11-19
14
2022-11-19
15
Rapp-Minakowski Franciszek
KS Beskidy
(1)
2022-11-18
2022-11-18
1
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-19
1
Reising Maria
Alpi Club
(1)
2022-11-18
2022-11-18
15
2022-11-19
13
2022-11-19
10
2022-11-19
14
Reising Tymoteusz
Alpi Club
(1)
2022-11-18
2022-11-18
5
2022-11-19
6
2022-11-19
4
2022-11-19
5
Rejsdorf Hanna
WKN
(1)
2022-11-19
22
2022-11-19
Rembek Bartosz
NKS RASC
(1)
2022-11-18
2022-11-18
3
2022-11-19
6
2022-11-19
1
2022-11-19
4
Rembek Szymon
NKS RASC
(1)
2022-11-19
12
2022-11-19
14
Rosiński Dominik
WKN
(1)
2022-11-18
2022-11-18
7
2022-11-19
7
2022-11-19
5
2022-11-19
7
Różycki Michał
WKN
(1)
2022-11-19
4
2022-11-19
5
Rzepka Rafał
Sporteum
(1)
2022-11-19
7
2022-11-19
10
Rzewuska Marcelina
NKS Rasc
(1)
2022-11-19
13
2022-11-19
11
Sarti Julia
Sporteum
(1)
2022-11-18
2022-11-18
2022-11-19
2022-11-19
5
2022-11-19
6
Siekierska Aleksandra
NKS RASC
(1)
2022-11-18
2022-11-19
2022-11-19
2022-11-18
Sikorski Jan
Alpi Club
(1)
2022-11-19
14
2022-11-19
14
Sławatyńska Kaja
WKN
(1)
2022-11-19
5
2022-11-19
5
Snigirev Stepan
NKS RASC
(1)
2022-11-19
8
2022-11-19
Sokołowski Kosma
Misha ski club
(1)
2022-11-19
26
2022-11-19
24
Sołtys Maria
Race Strefa
(1)
2022-11-19
7
2022-11-19
13
Sowiński Jędrzej
NKS RASC
(1)
2022-11-18
2022-11-18
4
2022-11-19
1
2022-11-19
3
Spuła Mikołaj
NKS RASC
(1)
2022-11-19
24
2022-11-19
23
Stachowska Zuzanna
Alpi Club
(1)
2022-11-18
2022-11-19
1
2022-11-18
3
2022-11-19
5
2022-11-19
1
Stachowski Michał
Alpi Club
(1)
2022-11-18
2022-11-18
7
2022-11-19
10
2022-11-19
9
2022-11-19
7
Stokłosa Gustaw
WKN
(1)
2022-11-19
6
2022-11-19
3
Stokłosa Witold
WKN
(1)
2022-11-19
22
2022-11-19
19
Stolyarenko Vera
Race Strefa
(1)
2022-11-19
5
2022-11-19
12
Suchenek Maria
WKN
(1)
2022-11-19
2
2022-11-19
2
Suchenek Zenon
SKS Mikołajek
(1)
2022-11-18
2022-11-18
14
2022-11-19
16
2022-11-19
15
2022-11-19
16
Świerczyński Nataniel
SPORTEUM
(1)
2022-11-19
2022-11-19
6
Świerczyński Tymon
SPORTEUM
(1)
2022-11-19
2
2022-11-19
1
Swolkien Antoni
WKN
(1)
2022-11-18
2022-11-18
10
2022-11-19
13
2022-11-19
11
2022-11-19
10
Swolkien Franciszek
WKN
(1)
2022-11-19
9
2022-11-19
8
Szafrański Borys
WKN
(1)
2022-11-19
6
2022-11-19
12
Szafrański Bruno
WKN
(1)
2022-11-19
7
2022-11-19
4
Szczepańska Marina
WKN Warszawa
(1)
2022-11-19
2022-11-19
Szelenbaum Marta
NKS RASC
(1)
2022-11-18
2022-11-18
4
2022-11-19
4
2022-11-19
3
2022-11-19
3
Szelińska Helena
Race Strefa
(1)
2022-11-19
7
2022-11-19
7
Szelińska Zofia
Race Strefa
(1)
2022-11-19
4
2022-11-19
7
Szymański Franciszek
Race Strefa
(1)
2022-11-19
2022-11-19
Szymczak Iga
RASC
(1)
2022-11-18
2022-11-19
9
2022-11-18
8
2022-11-19
2022-11-19
8
Tomanek Lena
WKN
(1)
2022-11-18
2022-11-18
2
2022-11-19
1
2022-11-19
3
2022-11-19
2
Tomasik Maks
Rasc
(1)
2022-11-18
2022-11-18
5
Tomasik Patrycja
rasc
(1)
2022-11-18
2022-11-18
8
2022-11-19
2022-11-19
Traczyk Tymon
Alpi Club
(1)
2022-11-19
12
2022-11-19
12
Trepka Ignacy
NKS RASC
(1)
2022-11-18
2022-11-18
17
2022-11-19
15
2022-11-19
7
2022-11-19
17
Trepka Klara
NKS RASC
(1)
2022-11-19
15
2022-11-19
15
Trzcińska Agata
NZ
(1)
2022-11-18
2022-11-18
10
2022-11-19
7
2022-11-19
7
2022-11-19
9
Trzcińska Hanna
NZ
(1)
2022-11-19
1
2022-11-19
2
Trzos-Rastawiecki Jan
NKS RASC
(1)
2022-11-19
18
2022-11-19
13
Walędzik-Kink Helena
NKS RASC
(1)
2022-11-19
16
2022-11-19
10
Walędzik-Kink Ludwik
NKS RASC
(1)
2022-11-19
2022-11-19
14
Wierzbowski Stefan
NKS RASC
(1)
2022-11-19
5
Władyka Konstanty
WKN Warszawa
(1)
2022-11-18
2022-11-18
10
2022-11-19
9
2022-11-19
7
2022-11-19
9
Wójcik Natalia
SPORTEUM
(1)
2022-11-18
2022-11-19
2
2022-11-19
2022-11-18
2022-11-19
2
Wojdyła Aleksandra
WKN
(1)
2022-11-19
6
2022-11-19
6
Wojdyła Jakub
WKN
(1)
2022-11-19
12
2022-11-19
11
Wojnarowski Stanisław
Hello - Sport
(1)
2022-11-19
3
2022-11-19
3
Wojtaszek Kajetan
Sporteum
(1)
2022-11-19
3
2022-11-19
4
Wrona Adam
Potwory
(1)
2022-11-19
13
2022-11-19
13
Wrona Natalia
Potwory
(1)
2022-11-19
11
2022-11-19
10
Wyrzykowska Pola
RASC
(1)
2022-11-18
2022-11-18
2022-11-19
17
2022-11-19
11
2022-11-19
Wysocki Zachary
WKN
(1)
2022-11-19
11
2022-11-19
9
Wysoczanska Natasza
WKN
(1)
2022-11-19
20
2022-11-19
20
Wysoczańska Weronika
WKN
(1)
2022-11-19
18
2022-11-19
18
Wysokińska Łucja
MitanSki Race Team
(1)
2022-11-18
2022-11-18
7
2022-11-19
12
2022-11-19
2022-11-19
10
Wysokiński Tymon
MitanSki Race Team
(1)
2022-11-19
9
2022-11-19
7
Żak Helena
Fundacja Potwory Klub Sportowy
(1)
2022-11-19
15
2022-11-19
Zawadzki Tobiasz
SPORTEUM
(1)
2022-11-19
5
2022-11-19
5
Zawłocka Milla
Alpi Club
(1)
2022-11-19
17
2022-11-19
13
Zieliński Jacek
PSP nr 94 im. Lauder-Morasha
(1)
2022-11-18
2022-11-18
2022-11-19
7
2022-11-19
4
2022-11-19
Ziemilski Andrzej
Fundacja Potwory Klub Sportowy
(1)
2022-11-19
10
2022-11-19
10

Number of Riders: 239

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-112021-2, Warszawski Klub Narciarski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl