Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

XXI Warszawska Liga Narciarska - I i II eliminacja
CSN Szczęśliwice, 29 października 2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Competitions
179 ACCEPTED 2022-10-28 15:40:07
2022-10-28 15:40:07
Franciszek Rapp-Minakowski
  • 1x 12/GS I gr.6 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Junior młodszy (2008-2007) mężczyźni
  • 1x 28/KR II gr.6 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Junior Młodszy (2008-2007) mężczyźni
178 ACCEPTED 2022-10-28 15:36:48
2022-10-28 15:35:51
Xavier Pniejnia-Olszyński
  • 1x 10/GS I gr.5 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
  • 1x 26/KR II gr.5 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
177 ACCEPTED 2022-10-28 15:34:40
2022-10-28 15:31:08
Maria Pniejnia-Olszyńska
  • 1x 11/GS I gr.6 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Junior młodszy (2008-2007) kobiety
  • 1x 27/KR II gr.6 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Junior Młodszy (2008-2007) kobiety
176 ACCEPTED 2022-10-28 15:20:52
2022-10-28 15:20:52
Pola Ambroziak
  • 1x 3/GS I gr.2 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
  • 1x 19/GS II gr.2 K/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
175 ACCEPTED 2022-10-28 15:04:39
2022-10-28 15:03:46
Magdalena Dębicka
  • 1x 9/GS I gr.5 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzik (2010-2009) kobiety
  • 1x 25/KR II gr.5 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Młodzik (2010-2009) kobiety
174 ACCEPTED 2022-10-28 15:02:09
2022-10-28 15:01:03
Jadwiga Zdort
  • 1x 7/GS I gr.4 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) kobiety
  • 1x 23/KR II gr.4 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) kobiety
173 ACCEPTED 2022-10-28 21:15:21
2022-10-28 15:00:15
Leopold Zdort
  • 1x 10/GS I gr.5 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
  • 1x 26/KR II gr.5 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
172 ACCEPTED 2022-10-28 14:30:36
2022-10-27 21:27:06
Tomasz Mostowski
  • 1x 16/GS I gr.8 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzież Policealnar (2001 i starsi) mężczyźni
  • 1x 32/KR II gr.8 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Mlodzież policealna (2001 i starsi) mężczyźni
171 ACCEPTED 2022-10-28 14:16:05
2022-10-27 21:16:54
Hanna Rejsdorf
  • 1x 5/GS I gr.3 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
  • 1x 21/KR II gr.3 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
170 ACCEPTED 2022-10-28 18:57:03
2022-10-27 19:44:34
Józek Pełda
  • 1x 12/GS I gr.6 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Junior młodszy (2008-2007) mężczyźni
  • 1x 28/KR II gr.6 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Junior Młodszy (2008-2007) mężczyźni
169 ACCEPTED 2022-10-28 18:57:53
2022-10-27 19:43:47
Jurek Pełda
  • 1x 10/GS I gr.5 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
  • 1x 26/KR II gr.5 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
168 ACCEPTED 2022-10-28 15:25:16
2022-10-27 19:42:58
Rudi Pełda
  • 1x 8/GS I gr.4 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyżni
  • 1x 24/KR II gr.4 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyźni
167 ACCEPTED 2022-10-28 14:34:28
2022-10-27 19:21:47
Wiktoria Wojtasik
  • 1x 11/GS I gr.6 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Junior młodszy (2008-2007) kobiety
  • 1x 27/KR II gr.6 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Junior Młodszy (2008-2007) kobiety
166 ACCEPTED 2022-10-28 14:56:20
2022-10-27 19:18:53
Wojciech Wojtasik
  • 1x 14/GS I gr.7 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Junior (2006-2002) mężczyźni
  • 1x 30/KR II gr.7 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Junior (2006-2002) mężczyźni
165 ACCEPTED 2022-10-28 16:45:05
2022-10-27 18:47:30
Jan Miłosz
  • 1x 10/GS I gr.5 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
  • 1x 26/KR II gr.5 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
164 ACCEPTED 2022-10-28 16:45:09
2022-10-27 18:44:24
Feliks Miłosz
  • 1x 8/GS I gr.4 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyżni
  • 1x 24/KR II gr.4 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyźni
163 ACCEPTED 2022-10-28 13:55:50
2022-10-27 18:34:25
Antoni Adamski
  • 1x 14/GS I gr.7 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Junior (2006-2002) mężczyźni
  • 1x 30/KR II gr.7 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Junior (2006-2002) mężczyźni
162 ACCEPTED 2022-10-28 14:35:46
2022-10-27 18:05:56
Zuzanna Jurkiewicz
  • 1x 5/GS I gr.3 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
  • 1x 21/KR II gr.3 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
161 ACCEPTED 2022-10-28 14:36:05
2022-10-27 18:03:33
Joanna Jurkiewicz
  • 1x 7/GS I gr.4 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) kobiety
  • 1x 23/KR II gr.4 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) kobiety
160 ACCEPTED 2022-10-28 14:27:11
2022-10-27 17:51:16
Zofia Domaszewska
  • 1x 5/GS I gr.3 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
  • 1x 21/KR II gr.3 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
159 ACCEPTED 2022-10-28 14:36:21
2022-10-27 17:47:32
Bartosz Kolendowicz
  • 1x 6/GS I gr.3 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
  • 1x 22/KR II gr.3 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
158 ACCEPTED 2022-10-28 15:50:40
2022-10-27 16:37:41
Piotr Trzeciak
  • 1x 16/GS I gr.8 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzież Policealnar (2001 i starsi) mężczyźni
  • 1x 32/KR II gr.8 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Mlodzież policealna (2001 i starsi) mężczyźni
157 ACCEPTED 2022-10-28 14:05:16
2022-10-27 16:29:35
Edward Kink
  • 1x 8/GS I gr.4 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyżni
  • 1x 24/KR II gr.4 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyźni
156 ACCEPTED 2022-10-28 14:33:36
2022-10-27 16:25:12
Jerzy Okła-Anuszewski
  • 1x 6/GS I gr.3 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
  • 1x 22/KR II gr.3 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
155 ACCEPTED 2022-10-28 14:28:13
2022-10-27 16:09:09
Maksymilian Malec
  • 1x 6/GS I gr.3 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
  • 1x 22/KR II gr.3 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
154 ACCEPTED 2022-10-28 14:28:26
2022-10-27 16:07:54
Aleksander Malec
  • 1x 4/GS I gr.2 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
  • 1x 20/GS II gr.2 M/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
153 ACCEPTED 2022-10-28 14:55:05
2022-10-27 15:39:20
Anna Kosicka
  • 1x 5/GS I gr.3 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
  • 1x 21/KR II gr.3 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
152 ACCEPTED 2022-10-28 17:39:03
2022-10-27 15:32:49
Franciszek Ufnalewski
  • 1x 10/GS I gr.5 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
  • 1x 26/KR II gr.5 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
151 ACCEPTED 2022-10-28 14:02:40
2022-10-27 15:18:07
Łucja Florczyńska
  • 1x 9/GS I gr.5 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzik (2010-2009) kobiety
  • 1x 25/KR II gr.5 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Młodzik (2010-2009) kobiety
150 ACCEPTED 2022-10-28 17:32:53
2022-10-27 15:16:05
Zuzanna Roszkowska
  • 1x 3/GS I gr.2 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
  • 1x 19/GS II gr.2 K/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
149 ACCEPTED 2022-10-28 14:22:09
2022-10-27 15:09:22
Bruno Werner
  • 1x 12/GS I gr.6 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Junior młodszy (2008-2007) mężczyźni
  • 1x 28/KR II gr.6 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Junior Młodszy (2008-2007) mężczyźni
148 ACCEPTED 2022-10-28 17:08:27
2022-10-27 15:04:40
Oliwier Kuliński
  • 1x 14/GS I gr.7 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Junior (2006-2002) mężczyźni
  • 1x 30/KR II gr.7 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Junior (2006-2002) mężczyźni
147 ACCEPTED 2022-10-28 17:08:53
2022-10-27 14:51:08
Tymon Traczyk
  • 1x 4/GS I gr.2 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
  • 1x 20/GS II gr.2 M/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
146 ACCEPTED 2022-10-28 17:09:19
2022-10-27 14:33:16
Milla Zawłocka
  • 1x 5/GS I gr.3 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
  • 1x 21/KR II gr.3 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
145 ACCEPTED 2022-10-28 17:09:45
2022-10-27 14:32:48
Michał Stachowski
  • 1x 10/GS I gr.5 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
  • 1x 26/KR II gr.5 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
144 ACCEPTED 2022-10-28 17:10:05
2022-10-27 14:32:25
Zuzanna Stachowska
  • 1x 11/GS I gr.6 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Junior młodszy (2008-2007) kobiety
  • 1x 27/KR II gr.6 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Junior Młodszy (2008-2007) kobiety
143 ACCEPTED 2022-10-28 17:10:34
2022-10-27 14:32:00
Tymoteusz Reising
  • 1x 12/GS I gr.6 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Junior młodszy (2008-2007) mężczyźni
  • 1x 28/KR II gr.6 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Junior Młodszy (2008-2007) mężczyźni
142 ACCEPTED 2022-10-28 17:10:56
2022-10-27 14:31:29
Maria Reising
  • 1x 9/GS I gr.5 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzik (2010-2009) kobiety
  • 1x 25/KR II gr.5 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Młodzik (2010-2009) kobiety
141 ACCEPTED 2022-10-28 17:11:14
2022-10-27 14:31:02
Borys Płochocki
  • 1x 4/GS I gr.2 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
  • 1x 20/GS II gr.2 M/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
140 ACCEPTED 2022-10-28 17:11:34
2022-10-27 14:30:36
Zuzanna Ponarad
  • 1x 11/GS I gr.6 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Junior młodszy (2008-2007) kobiety
  • 1x 27/KR II gr.6 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Junior Młodszy (2008-2007) kobiety
139 ACCEPTED 2022-10-28 17:13:16
2022-10-27 14:30:10
Magdalena Podniesińska
  • 1x 9/GS I gr.5 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzik (2010-2009) kobiety
  • 1x 25/KR II gr.5 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Młodzik (2010-2009) kobiety
138 ACCEPTED 2022-10-28 17:12:04
2022-10-27 14:29:34
Martyna Jaruga
  • 1x 5/GS I gr.3 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
  • 1x 21/KR II gr.3 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
137 ACCEPTED 2022-10-28 13:57:36
2022-10-27 14:18:13
Joanna Bienias
  • 1x 9/GS I gr.5 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzik (2010-2009) kobiety
  • 1x 25/KR II gr.5 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Młodzik (2010-2009) kobiety
136 ACCEPTED 2022-10-28 17:12:17
2022-10-27 14:17:31
Hanna Jaruga
  • 1x 9/GS I gr.5 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzik (2010-2009) kobiety
  • 1x 25/KR II gr.5 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Młodzik (2010-2009) kobiety
135 ACCEPTED 2022-10-28 17:12:44
2022-10-27 14:16:35
Antoni Dubelski
  • 1x 6/GS I gr.3 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
  • 1x 22/KR II gr.3 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
134 ACCEPTED 2022-10-28 17:33:16
2022-10-27 14:15:47
Klimek Kaźmierczak
  • 1x 6/GS I gr.3 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
  • 1x 22/KR II gr.3 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
133 ACCEPTED 2022-10-28 17:34:35
2022-10-27 14:14:30
Kazik Kaźmierczak
  • 1x 6/GS I gr.3 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
  • 1x 22/KR II gr.3 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
132 ACCEPTED 2022-10-27 16:56:06
2022-10-27 13:37:46
Maciej Nowocień
  • 1x 4/GS I gr.2 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
  • 1x 20/GS II gr.2 M/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
131 ACCEPTED 2022-10-28 14:55:26
2022-10-27 11:29:32
Natalia Januszko
  • 1x 7/GS I gr.4 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) kobiety
  • 1x 23/KR II gr.4 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) kobiety
130 ACCEPTED 2022-10-28 14:55:50
2022-10-27 11:28:52
Julia Januszko
  • 1x 3/GS I gr.2 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
  • 1x 19/GS II gr.2 K/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
129 ACCEPTED 2022-10-28 14:27:39
2022-10-27 11:28:16
Maja Gełeta
  • 1x 11/GS I gr.6 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Junior młodszy (2008-2007) kobiety
  • 1x 27/KR II gr.6 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Junior Młodszy (2008-2007) kobiety
128 ACCEPTED 2022-10-27 16:06:10
2022-10-27 11:24:54
Zenon Suchenek
  • 1x 10/GS I gr.5 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
  • 1x 26/KR II gr.5 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
127 ACCEPTED 2022-10-28 14:08:49
2022-10-27 11:23:58
Andrzej Majewski
  • 1x 10/GS I gr.5 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
  • 1x 26/KR II gr.5 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
126 ACCEPTED 2022-10-28 14:00:12
2022-10-27 11:22:35
Borys Czech
  • 1x 10/GS I gr.5 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
  • 1x 26/KR II gr.5 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
125 ACCEPTED 2022-10-28 14:37:07
2022-10-27 08:47:38
Joanna Dominiewska
  • 1x 13/GS I gr.7 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Junior (2006-2002) kobiety
  • 1x 29/KR II gr.7 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Junior (2006-2002) kobiety
124 ACCEPTED 2022-10-28 14:54:15
2022-10-27 07:19:28
Tadeusz Czajka
  • 1x 6/GS I gr.3 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
  • 1x 22/KR II gr.3 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
123 ACCEPTED 2022-10-28 14:11:38
2022-10-27 06:55:18
Jan Mroczek
  • 1x 12/GS I gr.6 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Junior młodszy (2008-2007) mężczyźni
  • 1x 28/KR II gr.6 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Junior Młodszy (2008-2007) mężczyźni
122 ACCEPTED 2022-10-28 14:04:12
2022-10-27 06:53:39
Rafał Gierczak
  • 1x 16/GS I gr.8 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzież Policealnar (2001 i starsi) mężczyźni
  • 1x 32/KR II gr.8 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Mlodzież policealna (2001 i starsi) mężczyźni
121 ACCEPTED 2022-10-28 14:04:39
2022-10-27 06:52:58
Julia Gierczak
  • 1x 5/GS I gr.3 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
  • 1x 21/KR II gr.3 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
120 ACCEPTED 2022-10-28 14:17:34
2022-10-27 06:50:53
Stepan Snigirev
  • 1x 4/GS I gr.2 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
  • 1x 20/GS II gr.2 M/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
119 ACCEPTED 2022-10-28 14:54:40
2022-10-26 23:51:44
Tytus Dzięciołowski
  • 1x 8/GS I gr.4 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyżni
  • 1x 24/KR II gr.4 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyźni
118 ACCEPTED 2022-10-28 14:25:49
2022-10-26 23:06:40
Lena Burczyńska
  • 1x 5/GS I gr.3 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
  • 1x 21/KR II gr.3 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
117 ACCEPTED 2022-10-28 14:52:55
2022-10-26 22:49:21
Ignacy Moritz
  • 1x 10/GS I gr.5 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
  • 1x 26/KR II gr.5 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
116 ACCEPTED 2022-10-28 14:52:34
2022-10-26 22:48:41
Helena Moritz
  • 1x 9/GS I gr.5 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzik (2010-2009) kobiety
  • 1x 25/KR II gr.5 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Młodzik (2010-2009) kobiety
115 ACCEPTED 2022-10-28 14:53:16
2022-10-26 22:47:55
Melania Moritz
  • 1x 3/GS I gr.2 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
  • 1x 19/GS II gr.2 K/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
114 ACCEPTED 2022-10-28 14:24:04
2022-10-26 22:38:38
Jan Zwierzyński
  • 1x 8/GS I gr.4 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyżni
  • 1x 24/KR II gr.4 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyźni
113 ACCEPTED 2022-10-28 14:06:26
2022-10-26 22:34:10
Filip Krywoniuk
  • 1x 6/GS I gr.3 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
  • 1x 22/KR II gr.3 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
112 ACCEPTED 2022-10-28 14:06:42
2022-10-26 22:31:46
Alicja Krywoniuk
  • 1x 7/GS I gr.4 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) kobiety
  • 1x 23/KR II gr.4 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) kobiety
111 ACCEPTED 2022-10-28 14:13:28
2022-10-26 22:10:56
Maja Micorek
  • 1x 13/GS I gr.7 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Junior (2006-2002) kobiety
  • 1x 29/KR II gr.7 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Junior (2006-2002) kobiety
110 ACCEPTED 2022-10-28 14:07:20
2022-10-26 21:07:25
Lila Kwaśniewska
  • 1x 3/GS I gr.2 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
  • 1x 19/GS II gr.2 K/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
109 ACCEPTED 2022-10-28 14:16:53
2022-10-26 21:06:09
Kaja Sławatyńska
  • 1x 1/GS I gr.1 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Najmłodsze (2017 i młodsi) kobiety
  • 1x 17/GS II gr.1 K/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Najmłodsze (2017 i młodsze) kobiety
108 ACCEPTED 2022-10-28 14:21:06
2022-10-26 19:33:40
Agata Trzcińska
  • 1x 9/GS I gr.5 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzik (2010-2009) kobiety
  • 1x 25/KR II gr.5 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Młodzik (2010-2009) kobiety
107 ACCEPTED 2022-10-28 14:21:34
2022-10-26 19:32:10
Hanna Trzcińska
  • 1x 5/GS I gr.3 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
  • 1x 21/KR II gr.3 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
106 ACCEPTED 2022-10-28 14:03:28
2022-10-26 19:13:43
Matylda Gala
  • 1x 5/GS I gr.3 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
  • 1x 21/KR II gr.3 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
105 ACCEPTED 2022-10-28 14:53:46
2022-10-26 18:20:28
Wiktor Barszczyk
  • 1x 2/GS I gr.1 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Najmłodsze (2017 i młodsi) mężczyźni
  • 1x 18/GS II gr.1 M/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Najmłodsze (2017 i młodsze) mężczyźni
104 ACCEPTED 2022-10-28 14:20:34
2022-10-26 17:26:31
Ignacy Trepka
  • 1x 10/GS I gr.5 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
  • 1x 26/KR II gr.5 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
103 ACCEPTED 2022-10-28 14:14:36
2022-10-26 17:22:25
Michał Prądzyński
  • 1x 16/GS I gr.8 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzież Policealnar (2001 i starsi) mężczyźni
  • 1x 32/KR II gr.8 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Mlodzież policealna (2001 i starsi) mężczyźni
102 ACCEPTED 2022-10-28 14:09:21
2022-10-26 16:18:06
Martyna Matysek
  • 1x 3/GS I gr.2 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
  • 1x 19/GS II gr.2 K/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
101 ACCEPTED 2022-10-28 17:14:26
2022-10-26 15:43:09
Maria Śliska
  • 1x 15/GS I gr.8 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzież Policealnar (2001 i starsi) kobiety
  • 1x 31/KR II gr.8 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Mlodzież policealna (2001 i starsi) kobiety
100 ACCEPTED 2022-10-27 14:30:55
2022-10-26 13:50:44
Pola Hansz
  • 1x 5/GS I gr.3 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
  • 1x 21/KR II gr.3 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
99 ACCEPTED 2022-10-27 15:58:58
2022-10-26 13:36:34
Maja Wodecka
  • 1x 1/GS I gr.1 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Najmłodsze (2017 i młodsi) kobiety
  • 1x 17/GS II gr.1 K/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Najmłodsze (2017 i młodsze) kobiety
98 ACCEPTED 2022-10-28 14:29:48
2022-10-26 12:53:46
Aleks Malinowski
  • 1x 4/GS I gr.2 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
  • 1x 20/GS II gr.2 M/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
97 ACCEPTED 2022-10-28 15:28:03
2022-10-26 12:45:28
Rysiek Łatacz
  • 1x 10/GS I gr.5 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
  • 1x 26/KR II gr.5 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
96 ACCEPTED 2022-10-28 14:48:03
2022-10-26 12:41:58
Helena Bartczak
  • 1x 7/GS I gr.4 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) kobiety
  • 1x 23/KR II gr.4 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) kobiety
95 ACCEPTED 2022-10-28 14:52:08
2022-10-26 11:31:06
Zachary Wysocki
  • 2x 8/GS I gr.4 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyżni
  • 2x 24/KR II gr.4 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyźni
94 ACCEPTED 2022-10-27 16:07:51
2022-10-26 10:59:35
Nikodem Żelisko
  • 1x 4/GS I gr.2 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
  • 1x 20/GS II gr.2 M/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
93 ACCEPTED 2022-10-27 16:08:12
2022-10-26 10:56:56
Katarzyna Sztern
  • 1x 3/GS I gr.2 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
  • 1x 19/GS II gr.2 K/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
92 ACCEPTED 2022-10-27 15:49:00
2022-10-26 10:42:34
Julia Cichal
  • 1x 3/GS I gr.2 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
  • 1x 19/GS II gr.2 K/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
91 ACCEPTED 2022-10-27 14:51:47
2022-10-26 10:37:23
Ksawery Kot
  • 1x 4/GS I gr.2 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
  • 1x 20/GS II gr.2 M/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
90 ACCEPTED 2022-10-27 15:38:51
2022-10-26 10:20:51
Alicja Ostaszewska
  • 1x 3/GS I gr.2 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
  • 1x 19/GS II gr.2 K/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
89 ACCEPTED 2022-10-27 15:39:16
2022-10-26 10:19:39
Oliwia Ostaszewska
  • 1x 5/GS I gr.3 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
  • 1x 21/KR II gr.3 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
88 ACCEPTED 2022-10-27 15:46:45
2022-10-26 10:11:27
Mateusz Przybysz
  • 1x 8/GS I gr.4 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyżni
  • 1x 24/KR II gr.4 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyźni
87 ACCEPTED 2022-10-27 15:47:01
2022-10-26 10:10:56
Ewa Przybysz
  • 1x 5/GS I gr.3 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
  • 1x 21/KR II gr.3 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
86 ACCEPTED 2022-10-27 14:25:24
2022-10-26 10:10:16
Carmen Damm
  • 1x 5/GS I gr.3 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
  • 1x 21/KR II gr.3 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
85 ACCEPTED 2022-10-27 16:03:44
2022-10-26 10:08:13
Tobiasz Zawadzki
  • 1x 4/GS I gr.2 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
  • 1x 20/GS II gr.2 M/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
84 ACCEPTED 2022-10-28 14:15:15
2022-10-26 10:07:04
Michał Radoszewski-Zakościelny
  • 1x 8/GS I gr.4 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyżni
  • 1x 24/KR II gr.4 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyźni
83 ACCEPTED 2022-10-27 15:05:38
2022-10-26 10:05:02
Zosia Liweń
  • 1x 3/GS I gr.2 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
  • 1x 19/GS II gr.2 K/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
82 ACCEPTED 2022-10-27 14:24:28
2022-10-26 10:03:17
Karolina Czyżewska
  • 1x 3/GS I gr.2 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
  • 1x 19/GS II gr.2 K/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
81 ACCEPTED 2022-10-27 14:24:45
2022-10-26 10:01:40
Zuzanna Czyżewska
  • 1x 5/GS I gr.3 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
  • 1x 21/KR II gr.3 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
80 ACCEPTED 2022-10-27 16:57:16
2022-10-26 09:36:56
Igor Teteruk
  • 1x 8/GS I gr.4 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyżni
  • 1x 24/KR II gr.4 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyźni
79 ACCEPTED 2022-10-27 16:56:34
2022-10-26 09:35:00
Antonina Muras
  • 1x 3/GS I gr.2 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
  • 1x 19/GS II gr.2 K/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
78 ACCEPTED 2022-10-27 16:56:38
2022-10-26 09:33:35
Olgierd Muras
  • 1x 4/GS I gr.2 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
  • 1x 20/GS II gr.2 M/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
77 ACCEPTED 2022-10-27 16:54:34
2022-10-26 09:28:21
Oliwia Kacprowicz
  • 1x 1/GS I gr.1 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Najmłodsze (2017 i młodsi) kobiety
  • 1x 17/GS II gr.1 K/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Najmłodsze (2017 i młodsze) kobiety
76 ACCEPTED 2022-10-28 13:58:15
2022-10-26 09:03:32
Maria Chmielewska
  • 1x 5/GS I gr.3 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
  • 1x 21/KR II gr.3 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
75 ACCEPTED 2022-10-28 14:47:38
2022-10-26 08:49:51
Jan Kosma Bojar
  • 1x 6/GS I gr.3 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
  • 1x 22/KR II gr.3 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
74 ACCEPTED 2022-10-27 14:50:57
2022-10-26 06:15:54
Teresa Korolec
  • 1x 7/GS I gr.4 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) kobiety
  • 1x 23/KR II gr.4 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) kobiety
73 ACCEPTED 2022-10-28 14:44:38
2022-10-25 23:58:31
Wiktor Klimkowski
  • 1x 6/GS I gr.3 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
  • 1x 22/KR II gr.3 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
72 ACCEPTED 2022-10-28 14:45:27
2022-10-25 23:56:43
Igor Klimkowski
  • 1x 10/GS I gr.5 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
  • 1x 26/KR II gr.5 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
71 ACCEPTED 2022-10-27 14:26:57
2022-10-25 23:12:36
Jerzy Denis
  • 1x 8/GS I gr.4 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyżni
  • 1x 24/KR II gr.4 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyźni
70 ACCEPTED 2022-10-28 14:02:03
2022-10-25 22:13:47
Hanna Fidecka
  • 1x 9/GS I gr.5 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzik (2010-2009) kobiety
  • 1x 25/KR II gr.5 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Młodzik (2010-2009) kobiety
69 ACCEPTED 2022-10-27 15:07:33
2022-10-25 22:11:42
Tadeusz Majewski
  • 1x 4/GS I gr.2 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
  • 1x 20/GS II gr.2 M/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
68 ACCEPTED 2022-10-27 15:07:55
2022-10-25 22:10:54
Józef Majewski
  • 1x 2/GS I gr.1 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Najmłodsze (2017 i młodsi) mężczyźni
  • 1x 18/GS II gr.1 M/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Najmłodsze (2017 i młodsze) mężczyźni
67 ACCEPTED 2022-10-27 15:06:10
2022-10-25 21:51:14
Oskar Mączko
  • 1x 4/GS I gr.2 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
  • 1x 20/GS II gr.2 M/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
66 ACCEPTED 2022-10-28 14:14:05
2022-10-25 20:37:37
Janka Pohoryles
  • 1x 7/GS I gr.4 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) kobiety
  • 1x 23/KR II gr.4 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) kobiety
65 ACCEPTED 2022-10-27 16:53:26
2022-10-25 17:51:20
Jakub Stępień
  • 1x 6/GS I gr.3 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
  • 1x 22/KR II gr.3 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
64 ACCEPTED 2022-10-27 16:52:01
2022-10-25 17:49:40
Wiktor Kacprowicz
  • 1x 6/GS I gr.3 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
  • 1x 22/KR II gr.3 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
63 ACCEPTED 2022-10-28 18:55:09
2022-10-25 17:47:41
Franciszek Szymański
  • 1x 6/GS I gr.3 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
  • 1x 22/KR II gr.3 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
62 ACCEPTED 2022-10-28 18:54:21
2022-10-25 17:44:43
Zofia Szelińska
  • 1x 7/GS I gr.4 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) kobiety
  • 1x 23/KR II gr.4 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) kobiety
61 ACCEPTED 2022-10-27 16:02:25
2022-10-25 17:28:26
Helena Żak
  • 1x 5/GS I gr.3 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
  • 1x 21/KR II gr.3 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
60 ACCEPTED 2022-10-28 18:53:35
2022-10-25 17:12:23
Leon Jankowski
  • 1x 6/GS I gr.3 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
  • 1x 22/KR II gr.3 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
59 ACCEPTED 2022-10-28 18:52:37
2022-10-25 17:10:53
Tomasz Czerwiński-Molski
  • 1x 2/GS I gr.1 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Najmłodsze (2017 i młodsi) mężczyźni
  • 1x 18/GS II gr.1 M/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Najmłodsze (2017 i młodsze) mężczyźni
58 ACCEPTED 2022-10-28 18:51:51
2022-10-25 17:09:35
Antoni Czerwiński-Molski
  • 1x 10/GS I gr.5 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
  • 1x 26/KR II gr.5 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
57 ACCEPTED 2022-10-28 18:49:56
2022-10-25 17:08:01
Maria Sołtys
  • 1x 7/GS I gr.4 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) kobiety
  • 1x 23/KR II gr.4 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) kobiety
56 ACCEPTED 2022-10-28 18:35:54
2022-10-25 17:06:11
Matylda Gruszczyńska
  • 1x 1/GS I gr.1 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Najmłodsze (2017 i młodsi) kobiety
  • 1x 17/GS II gr.1 K/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Najmłodsze (2017 i młodsze) kobiety
55 ACCEPTED 2022-10-28 18:37:04
2022-10-25 17:04:52
Jaśmina Gruszczyńska
  • 1x 3/GS I gr.2 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
  • 1x 19/GS II gr.2 K/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
54 ACCEPTED 2022-10-28 18:48:24
2022-10-25 17:02:51
Jurek Drzewowski
  • 1x 8/GS I gr.4 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyżni
  • 1x 24/KR II gr.4 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyźni
53 ACCEPTED 2022-10-27 15:04:48
2022-10-25 16:31:53
Gustaw Leśniewski
  • 1x 8/GS I gr.4 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyżni
  • 1x 24/KR II gr.4 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyźni
52 ACCEPTED 2022-10-27 16:46:20
2022-10-25 15:54:55
Zofia Drzewowska
  • 1x 3/GS I gr.2 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
  • 1x 19/GS II gr.2 K/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
51 ACCEPTED 2022-10-28 14:23:22
2022-10-25 14:23:31
Stanisław Wojnarowski
  • 1x 2/GS I gr.1 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Najmłodsze (2017 i młodsi) mężczyźni
  • 1x 18/GS II gr.1 M/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Najmłodsze (2017 i młodsze) mężczyźni
50 ACCEPTED 2022-10-28 13:58:43
2022-10-25 14:13:57
Mikołaj Chmielewski
  • 1x 6/GS I gr.3 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
  • 1x 22/KR II gr.3 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
49 ACCEPTED 2022-10-27 14:40:10
2022-10-25 13:12:28
Łucja Kijewska
  • 1x 5/GS I gr.3 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
  • 1x 21/KR II gr.3 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
48 ACCEPTED 2022-10-27 15:57:02
2022-10-25 12:13:12
Szymon Wanat
  • 1x 10/GS I gr.5 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
  • 1x 26/KR II gr.5 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
47 ACCEPTED 2022-10-27 15:55:20
2022-10-25 12:08:30
Martyna Szczepankowska
  • 1x 5/GS I gr.3 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
  • 1x 21/KR II gr.3 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
46 ACCEPTED 2022-10-28 14:19:55
2022-10-25 12:08:29
Maciej Szczepański
  • 1x 16/GS I gr.8 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzież Policealnar (2001 i starsi) mężczyźni
  • 1x 32/KR II gr.8 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Mlodzież policealna (2001 i starsi) mężczyźni
45 ACCEPTED 2022-10-28 18:01:14
2022-10-25 11:49:57
Jacek Zieliński
  • 1x 14/GS I gr.7 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Junior (2006-2002) mężczyźni
  • 1x 30/KR II gr.7 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Junior (2006-2002) mężczyźni
44 ACCEPTED 2022-10-28 14:19:23
2022-10-25 11:22:44
Witold Stokłosa
  • 1x 8/GS I gr.4 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyżni
  • 1x 24/KR II gr.4 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyźni
43 ACCEPTED 2022-10-28 14:18:48
2022-10-25 11:21:50
Gustaw Stokłosa
  • 1x 6/GS I gr.3 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
  • 1x 22/KR II gr.3 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
42 ACCEPTED 2022-10-27 14:29:02
2022-10-25 10:59:50
Franciszek Grupinski
  • 1x 10/GS I gr.5 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
  • 1x 26/KR II gr.5 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
41 ACCEPTED 2022-10-27 15:44:21
2022-10-25 09:47:42
Tadeusz Pociask
  • 1x 4/GS I gr.2 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
  • 1x 20/GS II gr.2 M/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
40 ACCEPTED 2022-10-27 15:40:45
2022-10-25 08:33:52
Krzysztof Piłat
  • 1x 10/GS I gr.5 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
  • 1x 26/KR II gr.5 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
39 ACCEPTED 2022-10-27 15:41:06
2022-10-25 08:17:03
Alicja Piłat
  • 1x 7/GS I gr.4 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) kobiety
  • 1x 23/KR II gr.4 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) kobiety
38 ACCEPTED 2022-10-27 14:27:58
2022-10-25 08:00:06
Filip Frank
  • 1x 10/GS I gr.5 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
  • 1x 26/KR II gr.5 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
37 ACCEPTED 2022-10-27 15:59:55
2022-10-25 06:38:18
Kajetan Wojtaszek
  • 1x 4/GS I gr.2 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
  • 1x 20/GS II gr.2 M/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
36 ACCEPTED 2022-10-27 15:03:38
2022-10-25 06:37:11
Karolina Lech
  • 1x 3/GS I gr.2 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
  • 1x 19/GS II gr.2 K/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
35 ACCEPTED 2022-10-27 15:03:56
2022-10-25 06:35:30
Jerzy Lech
  • 1x 8/GS I gr.4 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyżni
  • 1x 24/KR II gr.4 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyźni
34 ACCEPTED 2022-10-27 14:00:19
2022-10-25 06:34:43
Banasiak Emilia
  • 1x 9/GS I gr.5 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzik (2010-2009) kobiety
  • 1x 25/KR II gr.5 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Młodzik (2010-2009) kobiety
33 ACCEPTED 2022-10-27 14:37:37
2022-10-25 06:33:24
Zofia Kasprzak
  • 1x 5/GS I gr.3 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
  • 1x 21/KR II gr.3 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
32 ACCEPTED 2022-10-28 14:22:46
2022-10-25 06:32:20
Natalia Wójcik
  • 1x 13/GS I gr.7 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Junior (2006-2002) kobiety
  • 1x 29/KR II gr.7 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Junior (2006-2002) kobiety
31 ACCEPTED 2022-10-27 14:21:07
2022-10-25 06:30:42
Aleksandra Broś
  • 1x 5/GS I gr.3 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
  • 1x 21/KR II gr.3 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
30 ACCEPTED 2022-10-27 14:21:29
2022-10-25 06:30:08
Antoni Broś
  • 1x 8/GS I gr.4 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyżni
  • 1x 24/KR II gr.4 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyźni
29 ACCEPTED 2022-10-27 15:52:44
2022-10-25 06:29:13
Nataniel Świerczyński
  • 1x 4/GS I gr.2 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
  • 1x 20/GS II gr.2 M/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
28 ACCEPTED 2022-10-27 15:53:06
2022-10-25 06:27:52
Tymon Świerczyński
  • 1x 2/GS I gr.1 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Najmłodsze (2017 i młodsi) mężczyźni
  • 1x 18/GS II gr.1 M/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Najmłodsze (2017 i młodsze) mężczyźni
27 ACCEPTED 2022-10-27 14:26:04
2022-10-25 06:23:05
Kalina Dębska
  • 1x 5/GS I gr.3 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
  • 1x 21/KR II gr.3 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
26 ACCEPTED 2022-10-27 14:36:18
2022-10-25 06:22:02
Aleksandra Karsznia
  • 1x 9/GS I gr.5 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzik (2010-2009) kobiety
  • 1x 25/KR II gr.5 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Młodzik (2010-2009) kobiety
25 ACCEPTED 2022-10-27 14:36:43
2022-10-25 06:18:55
Hanna Karsznia
  • 1x 5/GS I gr.3 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
  • 1x 21/KR II gr.3 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
24 ACCEPTED 2022-10-27 14:29:40
2022-10-25 06:13:10
Basia Gucwa
  • 1x 5/GS I gr.3 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
  • 1x 21/KR II gr.3 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
23 ACCEPTED 2022-10-27 16:04:53
2022-10-25 00:07:34
Andrzej Ziemilski
  • 1x 4/GS I gr.2 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
  • 1x 20/GS II gr.2 M/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
22 ACCEPTED 2022-10-27 15:44:58
2022-10-24 23:57:27
Maja Pociecha
  • 1x 3/GS I gr.2 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
  • 1x 19/GS II gr.2 K/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
21 ACCEPTED 2022-10-27 15:45:30
2022-10-24 23:56:51
Lena Pociecha
  • 1x 5/GS I gr.3 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
  • 1x 21/KR II gr.3 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
20 ACCEPTED 2022-10-27 15:45:50
2022-10-24 23:56:10
Nina Pociecha
  • 1x 7/GS I gr.4 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) kobiety
  • 1x 23/KR II gr.4 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) kobiety
19 ACCEPTED 2022-10-27 14:35:16
2022-10-24 22:09:03
Iga Jasińska
  • 1x 1/GS I gr.1 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Najmłodsze (2017 i młodsi) kobiety
  • 1x 17/GS II gr.1 K/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Najmłodsze (2017 i młodsze) kobiety
18 ACCEPTED 2022-10-28 14:08:06
2022-10-24 21:26:42
Szymon Maj
  • 1x 10/GS I gr.5 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
  • 1x 26/KR II gr.5 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Młodzik (2010-2009) mężczyźni
17 ACCEPTED 2022-10-28 14:51:40
2022-10-24 20:00:11
Tomasz Derwinis
  • 1x 8/GS I gr.4 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyżni
  • 1x 24/KR II gr.4 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyźni
16 ACCEPTED 2022-10-28 14:51:18
2022-10-24 19:56:36
Maria Suchenek
  • 1x 3/GS I gr.2 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
  • 1x 19/GS II gr.2 K/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) kobiety
15 ACCEPTED 2022-10-27 15:02:54
2022-10-24 17:55:19
Helena Laskowska
  • 1x 5/GS I gr.3 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
  • 1x 21/KR II gr.3 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
14 ACCEPTED 2022-10-27 15:56:03
2022-10-24 16:59:47
Ludwik Walędzik-Kink
  • 1x 4/GS I gr.2 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
  • 1x 20/GS II gr.2 M/Eliminacja II - Slalom Gigant grupa Dzieci Młodsze (2016-2015) mężczyźni
13 ACCEPTED 2022-10-27 15:56:19
2022-10-24 16:59:10
Helena Walędzik-Kink
  • 1x 7/GS I gr.4 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) kobiety
  • 1x 23/KR II gr.4 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) kobiety
12 ACCEPTED 2022-10-28 14:50:57
2022-10-24 16:39:36
Bruno Szafrański
  • 1x 8/GS I gr.4 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyżni
  • 1x 24/KR II gr.4 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyźni
11 ACCEPTED 2022-10-28 14:50:33
2022-10-24 16:38:50
Borys Szafrański
  • 1x 8/GS I gr.4 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyżni
  • 1x 24/KR II gr.4 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyźni
10 ACCEPTED 2022-10-27 16:01:31
2022-10-24 16:34:39
Yifei Jia
  • 1x 8/GS I gr.4 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyżni
  • 1x 24/KR II gr.4 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyźni
9 ACCEPTED 2022-10-28 14:50:09
2022-10-24 16:34:09
Jan Mirowski
  • 1x 6/GS I gr.3 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
  • 1x 22/KR II gr.3 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) mężczyźni
8 ACCEPTED 2022-10-28 14:49:47
2022-10-24 16:33:09
Antonina Mirowska
  • 1x 7/GS I gr.4 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) kobiety
  • 1x 23/KR II gr.4 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) kobiety
7 ACCEPTED 2022-10-27 15:37:44
2022-10-24 16:24:30
Nina Mostowska
  • 1x 9/GS I gr.5 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Młodzik (2010-2009) kobiety
  • 1x 25/KR II gr.5 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Młodzik (2010-2009) kobiety
6 ACCEPTED 2022-10-28 14:49:22
2022-10-24 16:24:06
Leon Mostowski
  • 1x 8/GS I gr.4 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyżni
  • 1x 24/KR II gr.4 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyźni
5 ACCEPTED 2022-10-27 15:40:10
2022-10-24 16:18:02
Gaja Petrykowska
  • 1x 5/GS I gr.3 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
  • 1x 21/KR II gr.3 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci (2014-2013) kobiety
4 ACCEPTED 2022-10-28 14:48:37
2022-10-24 16:15:06
Maria Krasnodębska
  • 1x 7/GS I gr.4 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) kobiety
  • 1x 23/KR II gr.4 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) kobiety
3 ACCEPTED 2022-10-27 14:23:10
2022-10-24 15:17:19
Alicja Burakowska
  • 1x 7/GS I gr.4 K/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) kobiety
  • 1x 23/KR II gr.4 K/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) kobiety
2 ACCEPTED 2022-10-27 15:47:53
2022-10-24 12:56:23
Szymon Rembek
  • 1x 8/GS I gr.4 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyżni
  • 1x 24/KR II gr.4 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Dzieci Starsze (2012-2011) mężczyźni
1 ACCEPTED 2022-10-27 15:48:12
2022-10-24 12:54:49
Bartosz Rembek
  • 1x 14/GS I gr.7 M/Eliminacja I - Slalom Gigant grupa Junior (2006-2002) mężczyźni
  • 1x 30/KR II gr.7 M/Eliminacja II - Kombi Race grupa Junior (2006-2002) mężczyźni
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamski Antoni NKS RASC
2006 (J.)
None
2. Ambroziak Pola PSP nr 51 Warszawa
2015 (Mł.)
brak
3. Barszczyk Wiktor WKN
2017 (Mł.)
brak
4. Bartczak Helena WKN
2011 (Mł.)
Brak
5. Bienias Joanna SPORTEUM
2010 (JM.)
brak
6. Bojar Jan Kosma WKN
2013 (Mł.)
brak
7. Broś Aleksandra Sporteum
2014 (Mł.)
brak
8. Broś Antoni Sporteum
2012 (Mł.)
brak
9. Burakowska Alicja RASC
2011 (Mł.)
brak
10. Burczyńska Lena RASC
2013 (Mł.)
brak
11. Chmielewska Maria Fundacja Potwory Klub Sportowy
2013 (Mł.)
Brak
12. Chmielewski Mikołaj RASC
2013 (Mł.)
brak
13. Czajka Tadeusz WKN
2013 (Mł.)
brak
14. Czech Borys WKN
2010 (JM.)
none
15. Czerwiński-Molski Antoni Race Strefa
2010 (JM.)
16. Czerwiński-Molski Tomasz Race Strefa
2017 (Mł.)
17. Czyżewska Karolina SPORTEUM
2015 (Mł.)
brak
18. Czyżewska Zuzanna SPORTEUM
2013 (Mł.)
brak
19. Damm Carmen SPOTEUM
2014 (Mł.)
brak
20. Dębicka Magdalena WKN
2009 (JM.)
brak
21. Dębska Kalina Sporteum
2013 (Mł.)
brak
22. Denis Jerzy NKS RASC
2011 (Mł.)
brak
23. Derwinis Tomasz WKN
2012 (Mł.)
brak
24. Domaszewska Zofia WKN
2014 (Mł.)
Brak
25. Dominiewska Joanna Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2002 (MJ.)
brak
26. Drzewowska Zofia Race Strefa
2015 (Mł.)
27. Drzewowski Jurek Race Strefa
2012 (Mł.)
28. Dubelski Antoni Alpi Club
2014 (Mł.)
007
29. Dzięciołowski Tytus WKN
2011 (Mł.)
brak
30. Emilia Banasiak SPORTEUM
2010 (JM.)
brak
31. Fidecka Hanna Potwory
2010 (JM.)
brak
32. Florczyńska Łucja NKS RASC
2009 (JM.)
brak
33. Frank Filip Beskidy
2009 (JM.)
Brak
34. Gala Matylda NKS RASC
2014 (Mł.)
brak
35. Gełeta Maja WKN
2008 (JM.)
none
36. Gierczak Julia Sporteum
2014 (Mł.)
brak
37. Gierczak Rafał Sporteum
S
brak
38. Grupinski Franciszek BeSkidy
2009 (JM.)
brak
39. Gruszczyńska Jaśmina Race Strefa
2015 (Mł.)
40. Gruszczyńska Matylda Race Strefa
2017 (Mł.)
41. Gucwa Basia Sporteum
2014 (Mł.)
brak
42. Hansz Pola FUNDACJA POTWORY KLUB SPORTOWY
2013 (Mł.)
brak
43. Jankowski Leon Race Strefa
2013 (Mł.)
44. Januszko Julia WKN
2016 (Mł.)
BRAK
45. Januszko Natalia WKN
2012 (Mł.)
BRAK
46. Jaruga Hanna Alpi Club
2010 (JM.)
007
47. Jaruga Martyna Alpi Club
2014 (Mł.)
007
48. Jasińska Iga KN Gondola Krynica
2017 (Mł.)
02936
49. Jia Yifei NKS RASC
2012 (Mł.)
brak
12322909455
50. Jurkiewicz Joanna Towarzystwo Narciarskie
2012 (Mł.)
brak
51. Jurkiewicz Zuzanna Towarzystwo Narciarskie
2014 (Mł.)
brak
52. Kacprowicz Oliwia Race Strefa
53. Kacprowicz Wiktor Race Strefa
54. Karsznia Aleksandra SPORTEUM
2010 (JM.)
brak
55. Karsznia Hanna Sporteum
2014 (Mł.)
brak
56. Kasprzak Zofia Sporteum
2013 (Mł.)
brak
57. Kaźmierczak Kazik POTWORY
2014 (Mł.)
brak
58. Kaźmierczak Klimek Fundacja Klub Sportowy Potwory
2013 (Mł.)
brak
59. Kijewska Łucja Fundacja Potwory Klub Sportowy
2014 (Mł.)
brak
60. Kink Edward NKS RASC
2011 (Mł.)
none
61. Klimkowski Igor NKS RASC
2010 (JM.)
brak
62. Klimkowski Wiktor NKS RASC
2013 (Mł.)
brak
63. Kolendowicz Bartosz Towarzystwo Narciarskie
2013 (Mł.)
brak
64. Korolec Teresa Fundacja Potwory Klub Sportowy
2011 (Mł.)
brak
65. Kosicka Anna WKN
2013 (Mł.)
brak
66. Kot Ksawery RASC
2016 (Mł.)
brak
67. Krasnodębska Maria WKN
2011 (Mł.)
brak
68. Krywoniuk Alicja NKS RASC
2012 (Mł.)
brak
69. Krywoniuk Filip NKS RASC
2013 (Mł.)
brak
70. Kuliński Oliwier Alpi Club
2005 (J.)
007
71. Kwaśniewska Lila NKS RASC
2016 (Mł.)
Poland
72. Laskowska Helena Potwory
2014 (Mł.)
Brak
73. Lech Jerzy Sporteum
2012 (Mł.)
brak
74. Lech Karolina SPORTEUM
2015 (Mł.)
brak
75. Leśniewski Gustaw WKN
2012 (Mł.)
brak
76. Liweń Zosia SPORTEUM
2015 (Mł.)
brak
77. Łatacz Rysiek Sporteum
2009 (JM.)
brak
78. Mączko Oskar Warszawski Klub Narciarski
2015 (Mł.)
brak
79. Maj Szymon MISHA SKI CLUB
2009 (JM.)
BRAK
80. Majewski Andrzej Klub Sportowy Mikołajek
2009 (JM.)
brak
81. Majewski Józef RASC
2017 (Mł.)
brak
82. Majewski Tadeusz NKS RASC
2015 (Mł.)
BRAK
83. Malec Aleksander WKN
2015 (Mł.)
none
84. Malec Maksymilian WKN
2013 (Mł.)
none
85. Malinowski Aleks NKS RASC
2015 (Mł.)
brak
86. Matysek Martyna Narciarski Klub Sportowy RASC
2015 (Mł.)
Brak
87. Micorek Maja ParaSportowi
2002 (MJ.)
Brak
88. Miłosz Feliks WKN
2011 (Mł.)
brak
89. Miłosz Jan KS Beskidy
2009 (JM.)
brak
90. Mirowska Antonina WKN
2011 (Mł.)
brak
91. Mirowski Jan WKN
2013 (Mł.)
brak
92. Moritz Helena WKN
2009 (JM.)
none
93. Moritz Ignacy WKN
2010 (JM.)
none
94. Moritz Melania WKN
2016 (Mł.)
none
95. Mostowska Nina WKN
2009 (JM.)
brak
96. Mostowski Leon WKN
2012 (Mł.)
brak
97. Mostowski Tomasz WKN
S
b
98. Mroczek Jan SPORTEUM
2007 (JM.)
brak
99. Muras Antonina Race Strefa
100. Muras Olgierd Race Strefa
101. Nowocień Maciej Race Strefa
102. Okła-Anuszewski Jerzy Potwory
2013 (Mł.)
Brak
103. Ostaszewska Alicja SPORTEUM
2016 (Mł.)
brak
104. Ostaszewska Oliwia Sporteum
2014 (Mł.)
brak
105. Pełda Józek KS BeSkidy
2007 (JM.)
Brak
106. Pełda Jurek KS BeSkidy
2009 (JM.)
Brak
107. Pełda Rudi WKN
2011 (Mł.)
Brak
108. Petrykowska Gaja Fundacja Potwory Klub Sportowy
2014 (Mł.)
brak
109. Piłat Alicja MajerczykSki RaceTeam
2011 (Mł.)
brak
110. Piłat Krzysztof MajerczykSki RaceTeam
2009 (JM.)
brak
111. Płochodzki Borys Alpi Club
2015 (Mł.)
007
112. Pniejnia-Olszyńska Maria Sporteum
2007 (JM.)
brak
113. Pniejnia-Olszyński Xavier Sporteum
2010 (JM.)
brak
114. Pociask Tadeusz NKS RASC
2016 (Mł.)
16231611517
115. Pociecha Lena NKS RASC
2014 (Mł.)
brak
116. Pociecha Maja NKS RASC
2016 (Mł.)
none
117. Pociecha Nina NKS RASC
2012 (Mł.)
brak
118. Podniesińska Magdalena Alpi Club
2009 (JM.)
007
119. Pohoryles Janka Potwory
2012 (Mł.)
None
120. Ponarad Zuzanna Alpi Club
2007 (JM.)
007
121. Prądzyński Michał Towarzystwo Narciarskie
S
brak
122. Przybysz Ewa Sporteum
2014 (Mł.)
brak
123. Przybysz Mateusz Sporteum
2011 (Mł.)
brak
124. Radoszewski-Zakościelny Michał SPORTEUM
2011 (Mł.)
brak
125. Rapp-Minakowski Franciszek KS Beskidy
2007 (JM.)
brak
126. Reising Maria Alpi Club
2010 (JM.)
007
127. Reising Tymoteusz Alpi Club
2008 (JM.)
007
128. Rejsdorf Hanna WKN
2014 (Mł.)
Brak
129. Rembek Bartosz NKS RASC
2006 (J.)
Brak
130. Rembek Szymon NKS RASC
2011 (Mł.)
Brak
131. Roszkowska Zuzanna RASC
2016 (Mł.)
brak
132. Seliga Liliana FUNDACJA POTWORY KLUB SPORTOWY
2015 (Mł.)
none
133. Śliska Maria WKS Zegrze
S
brak
134. Sławatyńska Kaja Warszawski Klub Narciarski
2017 (Mł.)
brak
135. Snigirev Stepan NKS RASC
2016 (Mł.)
none
136. Sołtys Maria Race Strefa
2011 (Mł.)
137. Stachowska Zuzanna Alpi Club
2007 (JM.)
007
138. Stachowski Michał Alpi Club
2010 (JM.)
007
139. Stępień Jakub Race Strefa
140. Stokłosa Gustaw WKN
2014 (Mł.)
brak
141. Stokłosa Witold WKN
2012 (Mł.)
brak
142. Suchenek Maria WKN
2015 (Mł.)
brak
143. Suchenek Zenon Klub Sportowy Mikołajek
2010 (JM.)
brak
144. Świerczyński Nataniel SPORTEUM
2015 (Mł.)
brak
145. Świerczyński Tymon SPORTEUM
2017 (Mł.)
brak
146. Szafrański Borys WKN
2011 (Mł.)
brak
147. Szafrański Bruno WKN
2011 (Mł.)
brak
148. Szczepankowska Martyna Klub Sportowy Potwory
2014 (Mł.)
brak
149. Szczepański Maciej Misha Ski Klub
S
brak
150. Szelińska Zofia Race Strefa
2011 (Mł.)
151. Sztern Katarzyna jedziesz.com
2015 (Mł.)
brak
152. Szymański Franciszek Race Strefa
2013 (Mł.)
153. Teteruk Igor Race Strefa
154. Traczyk Tymon Alpi Club
2015 (Mł.)
007
155. Trepka Ignacy NKS RASC
2010 (JM.)
brak
156. Trzcińska Agata NZ
2009 (JM.)
BRAK
157. Trzcińska Hanna NZ
2014 (Mł.)
BRAK
158. Trzeciak Piotr Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2001 (MJ.)
brak
159. Ufnalewski Franciszek WKN
2009 (JM.)
brak
160. Walędzik-Kink Helena NKS RASC
2011 (Mł.)
brak
161. Walędzik-Kink Ludwik NKS RASC
2016 (Mł.)
brak
162. Wanat Szymon NKS RASC
2010 (JM.)
brak
163. Werner Bruno Misha Ski Club
2008 (JM.)
brak
164. Wodecka Maja NKS RASC
2017 (Mł.)
brak
165. Wójcik Natalia SPORTEUM
2002 (MJ.)
brak
166. Wojnarowski Stanisław Hello - Sport
2017 (Mł.)
brak
167. Wojtasik Wiktoria WKN
2007 (JM.)
brak
168. Wojtasik Wojciech WKN
2005 (J.)
brak
169. Wojtaszek Kajetan Sporteum
2015 (Mł.)
brak
170. Wysocki Zachary WKN
2011 (Mł.)
brak
171. Żak Helena Fundacja Potwory Klub Sportowy
2014 (Mł.)
nie dotyczy
172. Zawadzki Tobiasz SPORTEUM
2015 (Mł.)
brak
173. Zawłocka Milla Alpi Club
2014 (Mł.)
007
174. Zdort Jadwiga WKN
2011 (Mł.)
1234
175. Zdort Leopold BeSKIdy
2010 (JM.)
1234
176. Żelisko Nikodem jedziesz.com
2016 (Mł.)
brak
177. Zieliński Jacek PSP nr 94 im. Lauder-Morasha
2006 (J.)
brak
178. Ziemilski Andrzej Fundacja Potwory Klub Sportowy
2015 (Mł.)
brak
179. Zwierzyński Jan WKN
2011 (Mł.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

1

F:
M:
2.

6

F:
M:
3.

2

F:
M:
4.

3

F:
M:
5.

5

F:
M:
6.

4

F:
M:
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamski Antoni
NKS RASC
(6)
2022-10-29
1
2022-10-29
1
Ambroziak Pola
PSP nr 51 Warszawa
(1)
2022-10-29
12
2022-10-29
13
Barszczyk Wiktor
WKN
(1)
2022-10-29
1
2022-10-29
1
Bartczak Helena
WKN
(1)
2022-10-29
7
2022-10-29
6
Bienias Joanna
SPORTEUM
(1)
2022-10-29
5
2022-10-29
4
Bojar Jan Kosma
WKN
(1)
2022-10-29
11
2022-10-29
10
Broś Aleksandra
Sporteum
(1)
2022-10-29
10
2022-10-29
12
Broś Antoni
Sporteum
(1)
2022-10-29
4
2022-10-29
6
Burakowska Alicja
RASC
(2)
2022-10-29
2
2022-10-29
9
Burczyńska Lena
RASC
(1)
2022-10-29
4
2022-10-29
4
Chmielewska Maria
Fundacja Potwory Klub Sportowy
(1)
2022-10-29
5
2022-10-29
6
Chmielewski Mikołaj
RASC
(1)
2022-10-29
14
2022-10-29
12
Czajka Tadeusz
WKN
(1)
2022-10-29
3
2022-10-29
3
Czech Borys
WKN
(1)
2022-10-29
18
2022-10-29
17
Czerwiński-Molski Antoni
Race Strefa
(1)
2022-10-29
4
2022-10-29
Czerwiński-Molski Tomasz
Race Strefa
(1)
2022-10-29
2022-10-29
2
Czyżewska Karolina
SPORTEUM
(1)
2022-10-29
6
2022-10-29
9
Czyżewska Zuzanna
SPORTEUM
(1)
2022-10-29
20
2022-10-29
Damm Carmen
SPOTEUM
(1)
2022-10-29
8
2022-10-29
8
Dębicka Magdalena
WKN
(1)
2022-10-29
6
2022-10-29
8
Dębska Kalina
Sporteum
(1)
2022-10-29
1
2022-10-29
Denis Jerzy
NKS RASC
(1)
2022-10-29
14
2022-10-29
15
Derwinis Tomasz
WKN
(1)
2022-10-29
15
2022-10-29
19
Domaszewska Zofia
WKN
(1)
2022-10-29
2022-10-29
Dominiewska Joanna
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
(1)
2022-10-29
1
2022-10-29
2
Drzewowska Zofia
Race Strefa
(1)
2022-10-29
5
2022-10-29
5
Drzewowski Jurek
Race Strefa
(1)
2022-10-29
12
2022-10-29
18
Dubelski Antoni
Alpi Club
(1)
2022-10-29
10
2022-10-29
Dzięciołowski Tytus
WKN
(1)
2022-10-29
13
2022-10-29
10
Emilia Banasiak
SPORTEUM
(1)
2022-10-29
2022-10-29
Fidecka Hanna
Potwory
(1)
2022-10-29
7
2022-10-29
6
Florczyńska Łucja
NKS RASC
(1)
2022-10-29
11
2022-10-29
11
Frank Filip
Beskidy
(1)
2022-10-29
5
2022-10-29
6
Gala Matylda
NKS RASC
(1)
2022-10-29
17
2022-10-29
17
Gełeta Maja
WKN
(1)
2022-10-29
2
2022-10-29
1
Gierczak Julia
Sporteum
(1)
2022-10-29
2022-10-29
Gierczak Rafał
Sporteum
(1)
2022-10-29
2022-10-29
Grupinski Franciszek
BeSkidy
(1)
2022-10-29
1
2022-10-29
4
Gruszczyńska Jaśmina
Race Strefa
(1)
2022-10-29
8
2022-10-29
8
Gruszczyńska Matylda
Race Strefa
(1)
2022-10-29
1
2022-10-29
1
Gucwa Basia
Sporteum
(1)
2022-10-29
18
2022-10-29
15
Hansz Pola
FUNDACJA POTWORY KLUB SPORTOWY
(1)
2022-10-29
15
2022-10-29
11
Jankowski Leon
Race Strefa
(1)
2022-10-29
1
2022-10-29
1
Januszko Julia
WKN
(1)
2022-10-29
2
2022-10-29
2
Januszko Natalia
WKN
(1)
2022-10-29
8
2022-10-29
4
Jaruga Hanna
Alpi Club
(1)
2022-10-29
9
2022-10-29
7
Jaruga Martyna
Alpi Club
(1)
2022-10-29
13
2022-10-29
9
Jasińska Iga
KN Gondola Krynica
(1)
2022-10-29
2
2022-10-29
2
Jia Yifei
NKS RASC
(1)
2022-10-29
16
2022-10-29
16
Jurkiewicz Joanna
Towarzystwo Narciarskie
(1)
2022-10-29
14
2022-10-29
14
Jurkiewicz Zuzanna
Towarzystwo Narciarskie
(1)
2022-10-29
9
2022-10-29
13
Kacprowicz Oliwia
Race Strefa
(1)
2022-10-29
3
2022-10-29
3
Kacprowicz Wiktor
Race Strefa
(1)
2022-10-29
8
2022-10-29
5
Karsznia Aleksandra
SPORTEUM
(1)
2022-10-29
4
2022-10-29
3
Karsznia Hanna
Sporteum
(1)
2022-10-29
5
2022-10-29
5
Kasprzak Zofia
Sporteum
(1)
2022-10-29
2022-10-29
Kaźmierczak Kazik
POTWORY
(1)
2022-10-29
12
2022-10-29
9
Kaźmierczak Klimek
Fundacja Klub Sportowy Potwory
(1)
2022-10-29
9
2022-10-29
7
Kijewska Łucja
Fundacja Potwory Klub Sportowy
(1)
2022-10-29
19
2022-10-29
18
Kink Edward
NKS RASC
(1)
2022-10-29
6
2022-10-29
9
Klimkowski Igor
NKS RASC
(1)
2022-10-29
10
2022-10-29
8
Klimkowski Wiktor
NKS RASC
(1)
2022-10-29
4
2022-10-29
8
Kolendowicz Bartosz
Towarzystwo Narciarskie
(1)
2022-10-29
16
2022-10-29
14
Korolec Teresa
Fundacja Potwory Klub Sportowy
(1)
2022-10-29
1
2022-10-29
3
Kosicka Anna
WKN
(1)
2022-10-29
3
2022-10-29
3
Kot Ksawery
RASC
(1)
2022-10-29
8
2022-10-29
7
Krasnodębska Maria
WKN
(3)
2022-10-29
10
2022-10-29
7
Krywoniuk Alicja
NKS RASC
(1)
2022-10-29
13
2022-10-29
13
Krywoniuk Filip
NKS RASC
(1)
2022-10-29
13
2022-10-29
11
Kuliński Oliwier
Alpi Club
(1)
2022-10-29
4
2022-10-29
2
Kwaśniewska Lila
NKS RASC
(1)
2022-10-29
9
2022-10-29
Laskowska Helena
Potwory
(1)
2022-10-29
23
2022-10-29
20
Lech Jerzy
Sporteum
(1)
2022-10-29
2022-10-29
13
Lech Karolina
SPORTEUM
(1)
2022-10-29
3
2022-10-29
3
Leśniewski Gustaw
WKN
(1)
2022-10-29
10
2022-10-29
14
Liweń Zosia
SPORTEUM
(1)
2022-10-29
4
2022-10-29
4
Łatacz Rysiek
Sporteum
(1)
2022-10-29
3
2022-10-29
1
Mączko Oskar
Warszawski Klub Narciarski
(1)
2022-10-29
1
2022-10-29
1
Maj Szymon
MISHA SKI CLUB
(1)
2022-10-29
11
2022-10-29
12
Majewski Andrzej
Klub Sportowy Mikołajek
(1)
2022-10-29
2022-10-29
16
Majewski Józef
RASC
(1)
2022-10-29
3
2022-10-29
3
Majewski Tadeusz
NKS RASC
(1)
2022-10-29
14
2022-10-29
15
Malec Aleksander
WKN
(1)
2022-10-29
2
2022-10-29
2
Malec Maksymilian
WKN
(1)
2022-10-29
7
2022-10-29
2
Malinowski Aleks
NKS RASC
(1)
2022-10-29
2022-10-29
9
Matysek Martyna
Narciarski Klub Sportowy RASC
(1)
2022-10-29
10
2022-10-29
10
Micorek Maja
ParaSportowi
(1)
2022-10-29
2022-10-29
Miłosz Feliks
WKN
(1)
2022-10-29
2
2022-10-29
4
Miłosz Jan
KS Beskidy
(1)
2022-10-29
2
2022-10-29
2
Mirowska Antonina
WKN
(1)
2022-10-29
6
2022-10-29
2
Mirowski Jan
WKN
(1)
2022-10-29
2
2022-10-29
4
Moritz Helena
WKN
(1)
2022-10-29
3
2022-10-29
2
Moritz Ignacy
WKN
(1)
2022-10-29
9
2022-10-29
10
Moritz Melania
WKN
(1)
2022-10-29
2022-10-29
7
Mostowska Nina
WKN
(4)
2022-10-29
2
2022-10-29
5
Mostowski Leon
WKN
(4)
2022-10-29
2022-10-29
Mostowski Tomasz
WKN
(1)
2022-10-29
1
2022-10-29
1
Mroczek Jan
SPORTEUM
(1)
2022-10-29
3
2022-10-29
4
Muras Antonina
Race Strefa
(1)
2022-10-29
2022-10-29
12
Muras Olgierd
Race Strefa
(1)
2022-10-29
4
2022-10-29
Nowocień Maciej
Race Strefa
(1)
2022-10-29
10
2022-10-29
10
Okła-Anuszewski Jerzy
Potwory
(1)
2022-10-29
15
2022-10-29
13
Ostaszewska Alicja
SPORTEUM
(1)
2022-10-29
2022-10-29
11
Ostaszewska Oliwia
Sporteum
(1)
2022-10-29
16
2022-10-29
14
Pełda Józek
KS BeSkidy
(1)
2022-10-29
1
2022-10-29
2
Pełda Jurek
KS BeSkidy
(1)
2022-10-29
6
2022-10-29
5
Pełda Rudi
WKN
(1)
2022-10-29
1
2022-10-29
2
Petrykowska Gaja
Fundacja Potwory Klub Sportowy
(5)
2022-10-29
2022-10-29
16
Piłat Alicja
MajerczykSki RaceTeam
(1)
2022-10-29
3
2022-10-29
1
Piłat Krzysztof
MajerczykSki RaceTeam
(1)
2022-10-29
8
2022-10-29
7
Płochodzki Borys
Alpi Club
(1)
2022-10-29
5
2022-10-29
5
Pniejnia-Olszyńska Maria
Sporteum
(1)
2022-10-29
4
2022-10-29
4
Pniejnia-Olszyński Xavier
Sporteum
(1)
2022-10-29
16
2022-10-29
9
Pociask Tadeusz
NKS RASC
(1)
2022-10-29
6
2022-10-29
8
Pociecha Lena
NKS RASC
(1)
2022-10-29
11
2022-10-29
7
Pociecha Maja
NKS RASC
(1)
2022-10-29
11
2022-10-29
15
Pociecha Nina
NKS RASC
(1)
2022-10-29
11
2022-10-29
11
Podniesińska Magdalena
Alpi Club
(1)
2022-10-29
1
2022-10-29
1
Pohoryles Janka
Potwory
(1)
2022-10-29
12
2022-10-29
12
Ponarad Zuzanna
Alpi Club
(1)
2022-10-29
1
2022-10-29
3
Prądzyński Michał
Towarzystwo Narciarskie
(1)
2022-10-29
2
2022-10-29
2
Przybysz Ewa
Sporteum
(1)
2022-10-29
2
2022-10-29
2
Przybysz Mateusz
Sporteum
(1)
2022-10-29
17
2022-10-29
7
Radoszewski-Zakościelny Michał
SPORTEUM
(1)
2022-10-29
5
2022-10-29
5
Rapp-Minakowski Franciszek
KS Beskidy
(1)
2022-10-29
2
2022-10-29
1
Reising Maria
Alpi Club
(1)
2022-10-29
10
2022-10-29
9
Reising Tymoteusz
Alpi Club
(1)
2022-10-29
4
2022-10-29
3
Rejsdorf Hanna
WKN
(1)
2022-10-29
21
2022-10-29
Rembek Bartosz
NKS RASC
(6)
2022-10-29
2
2022-10-29
3
Rembek Szymon
NKS RASC
(6)
2022-10-29
9
2022-10-29
12
Roszkowska Zuzanna
RASC
(1)
2022-10-29
13
2022-10-29
14
Seliga Liliana
FUNDACJA POTWORY KLUB SPORTOWY
(1)
2022-10-29
7
2022-10-29
6
Śliska Maria
WKS Zegrze
(1)
2022-10-29
2022-10-29
Sławatyńska Kaja
Warszawski Klub Narciarski
(1)
2022-10-29
4
2022-10-29
4
Snigirev Stepan
NKS RASC
(1)
2022-10-29
9
2022-10-29
11
Sołtys Maria
Race Strefa
(1)
2022-10-29
5
2022-10-29
10
Stachowska Zuzanna
Alpi Club
(1)
2022-10-29
3
2022-10-29
2
Stachowski Michał
Alpi Club
(1)
2022-10-29
12
2022-10-29
11
Stępień Jakub
Race Strefa
(1)
2022-10-29
2022-10-29
15
Stokłosa Gustaw
WKN
(1)
2022-10-29
5
2022-10-29
6
Stokłosa Witold
WKN
(1)
2022-10-29
2022-10-29
17
Suchenek Maria
WKN
(1)
2022-10-29
1
2022-10-29
1
Suchenek Zenon
Klub Sportowy Mikołajek
(1)
2022-10-29
15
2022-10-29
14
Świerczyński Nataniel
SPORTEUM
(1)
2022-10-29
3
2022-10-29
3
Świerczyński Tymon
SPORTEUM
(1)
2022-10-29
2022-10-29
Szafrański Borys
WKN
(1)
2022-10-29
11
2022-10-29
1
Szafrański Bruno
WKN
(1)
2022-10-29
7
2022-10-29
2
Szczepankowska Martyna
Klub Sportowy Potwory
(1)
2022-10-29
22
2022-10-29
19
Szczepański Maciej
Misha Ski Klub
(1)
2022-10-29
3
2022-10-29
Szelińska Zofia
Race Strefa
(1)
2022-10-29
9
2022-10-29
5
Sztern Katarzyna
jedziesz.com
(1)
2022-10-29
2022-10-29
16
Szymański Franciszek
Race Strefa
(1)
2022-10-29
6
2022-10-29
Teteruk Igor
Race Strefa
(1)
2022-10-29
18
2022-10-29
20
Traczyk Tymon
Alpi Club
(1)
2022-10-29
11
2022-10-29
14
Trepka Ignacy
NKS RASC
(1)
2022-10-29
13
2022-10-29
13
Trzcińska Agata
NZ
(1)
2022-10-29
8
2022-10-29
10
Trzcińska Hanna
NZ
(1)
2022-10-29
7
2022-10-29
1
Trzeciak Piotr
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
(1)
2022-10-29
2022-10-29
Ufnalewski Franciszek
WKN
(1)
2022-10-29
14
2022-10-29
15
Walędzik-Kink Helena
NKS RASC
(1)
2022-10-29
4
2022-10-29
8
Walędzik-Kink Ludwik
NKS RASC
(1)
2022-10-29
13
2022-10-29
Wanat Szymon
NKS RASC
(1)
2022-10-29
17
2022-10-29
18
Werner Bruno
Misha Ski Club
(1)
2022-10-29
5
2022-10-29
5
Wodecka Maja
NKS RASC
(1)
2022-10-29
5
2022-10-29
5
Wójcik Natalia
SPORTEUM
(1)
2022-10-29
2
2022-10-29
1
Wojnarowski Stanisław
Hello - Sport
(1)
2022-10-29
2
2022-10-29
Wojtasik Wiktoria
WKN
(1)
2022-10-29
5
2022-10-29
5
Wojtasik Wojciech
WKN
(1)
2022-10-29
2022-10-29
Wojtaszek Kajetan
Sporteum
(1)
2022-10-29
2022-10-29
4
Wysocki Zachary
WKN
(1)
2022-10-29
3
2022-10-29
2022-10-29
2022-10-29
11
Żak Helena
Fundacja Potwory Klub Sportowy
(1)
2022-10-29
12
2022-10-29
10
Zawadzki Tobiasz
SPORTEUM
(1)
2022-10-29
2022-10-29
12
Zawłocka Milla
Alpi Club
(1)
2022-10-29
14
2022-10-29
Zdort Jadwiga
WKN
(1)
2022-10-29
2022-10-29
Zdort Leopold
BeSKIdy
(1)
2022-10-29
7
2022-10-29
3
Żelisko Nikodem
jedziesz.com
(1)
2022-10-29
12
2022-10-29
13
Zieliński Jacek
PSP nr 94 im. Lauder-Morasha
(1)
2022-10-29
3
2022-10-29
4
Ziemilski Andrzej
Fundacja Potwory Klub Sportowy
(1)
2022-10-29
7
2022-10-29
6
Zwierzyński Jan
WKN
(1)
2022-10-29
8
2022-10-29
8

Number of Riders: 179

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-112021-2, Warszawski Klub Narciarski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl