Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamska Pola NKS RASC
2008 (JM.)
None
2. Adamski Antoni NKS RASC
2006 (J.)
None
3. Ardziński Łukasz TEAM MB Szczyrk
2008 (JM.)
brak
4. Barański Natan Misha Ski Club
2011 (Mł.)
Brak
5. Barszczyk Aleksander WKN Warszawa
2013 (Mł.)
02935
6. Barszczyk Leonard WKN Warszawa
2015 (Mł.)
brak
7. Barszczyk Wiktor WKN Warszawa
2017 (Mł.)
brak
8. Bartczak Helena WKN Warszawa
2011 (Mł.)
1
9. Białek Maryna NKS RASC
2006 (J.)
brak
10. Boryczka Matylda WKN Warszawa
2006 (J.)
brak
11. Broś Aleksandra Sporteum
2014 (Mł.)
brak
12. Broś Antoni Sporteum
2012 (Mł.)
brak
13. Bryk Bernard WKN Warszawa
2005 (J.)
none
14. Brzozowska Anna Race Strefa
2016 (Mł.)
brak
brak
15. Brzozowski Adam Race Strefa
2012 (Mł.)
brak
16. Budzyńska Helena FUNDACJA POTWORY KLUB SPORTOWY
2008 (JM.)
brak
17. Bujnowski Aleksander WKN Warszawa
2008 (JM.)
brak
18. Burakowska Alicja RASC
2011 (Mł.)
brak
19. Butscher Celina Fundacja Potwory Klub Sportowy
2008 (JM.)
brak
20. Cegłowski Tadeusz Fundacja Potwory Klub Sportowy
2009 (JM.)
brak
brak
21. Chmielewska Maria Fundacja Potwory Klub Sportowy
2013 (Mł.)
brak
22. Chmielewski Stanisław Fundacja Potwory Klub Sportowy
2010 (JM.)
brak
23. Chwalińska Sonia Sporteum
2009 (JM.)
brak
24. Czajka Tadeusz WKN Warszawa
2013 (Mł.)
brak
25. Czerwiński Julian Race Strefa
2011 (Mł.)
brak
26. Czerwiński-Molski Antoni Race Strefa
2010 (JM.)
brak
27. Czubkowska Nina Fundacja Potwory Klub Sportowy
2009 (JM.)
none
28. Dąbkowski Maciej Sporteum
2003 (MJ.)
brak
29. Dębicka Anna WKN
S
brak
30. Dębicka Karolina WKN
2006 (J.)
brak
31. Dębicka Magdalena WKN
2009 (JM.)
brak
32. Dębska Kalina Sporteum
2013 (Mł.)
brak
33. Derwinis Tomasz WKN Warszawa
2012 (Mł.)
brak
34. Drzewowski Jurek Race Strefa
2012 (Mł.)
brak
35. Dubelska Julia Szkoła Varsovia Wilanów
2010 (JM.)
007
36. Dubelski Antoni Szkoła Varsovia Wilanów
2014 (Mł.)
007
37. Dubelski Jan Szkoła Varsovia Wilanów
2008 (JM.)
0
38. Dyrcz Pola Szkoła Varsovia Wilanów
2009 (JM.)
brak
39. Dzięciołowski Tytus WKN Warszawa
2011 (Mł.)
none
40. Dziedzic Karol WKN
2006 (J.)
brak
41. Frank Leon WKN Warszawa
2014 (Mł.)
Brak
42. Gerałtowski Wiktor RASC
2006 (J.)
brak
43. Gerszberg Kalina Misha Ski Club
2004 (J.)
none
44. Gierczak Aleksandra Sporteum
S
brak
45. Gierczak Julia Sporteum
2014 (Mł.)
brak
46. Gierczak Rafał Sporteum
S
brak
47. Głogowska Aleksandra Race Strefa
2014 (Mł.)
brak
brak
48. Głogowski Mikołaj Race Strefa
2011 (Mł.)
brak
brak
49. Godlewski Julian Fundacja Potwory Klub Sportowy
2005 (J.)
none
50. Górnicki Jan WKN Warszawa
2012 (Mł.)
brak
51. Graczyk Filip NKS RASC Warszawa
2009 (JM.)
007
52. Gradzik Hanna RASC
2014 (Mł.)
brak
53. Gradzik Michał RASC
2015 (Mł.)
brak
54. Hansz Pola Fundacja Potwory Klub Sportowy
2013 (Mł.)
brak
55. Ivanova Mila NKS RASC
2009 (JM.)
brak
56. Ivanova Nina NKS RASC
2011 (Mł.)
brak
57. Jackowska Zofia NKS RASC
2006 (J.)
brak
58. Jankowski Leon Race Strefa
2013 (Mł.)
brak
brak
59. Januszko Julia WKN Warszawa
2016 (Mł.)
BRAK
60. Januszko Natalia WKN Warszawa
2012 (Mł.)
BRAK
61. Jaruga Hanna Alpi Club
2010 (JM.)
007
62. Jaruga Martyna Alpi Club
2014 (Mł.)
007
63. Jasek Julia Szkoła Varsovia Wilanów
2010 (JM.)
brak
64. Jasińska Iga KN Gondola Krynica
2017 (Mł.)
02936
65. Jończyk Lena NKS RASC
2011 (Mł.)
w xpki
66. Jopyk Marta NKS RASC
2007 (JM.)
brak
67. Judkowiak Agata KN Gondola, Bebenek Racing Group
2009 (JM.)
brak
68. Jurkiewicz Agnieszka Towarzystwo Narciarskie
S
brak
69. Jurkiewicz Zuzanna TOWARZYSTWO NARCIARSKIE
2014 (Mł.)
brak
70. Kacprowicz Wiktor Race Strefa
2013 (Mł.)
brak
brak
71. Kamiński Krzysztof RASC
2014 (Mł.)
brak
72. Karsznia Hanna Sporteum
2014 (Mł.)
brak
73. Kasprzak Zofia Sporteum
2013 (Mł.)
brak
74. Kiereś Mikołaj RASC
2009 (JM.)
BRAK
75. Klimkowski Igor NKS RASC
2010 (JM.)
brak
76. Klimkowski Wiktor NKS RASC
2013 (Mł.)
brak
77. Klonowski Borys NKS RASC
2008 (JM.)
none
78. Kłos Aleksandra Szkoła Varsovia Wilanów
2009 (JM.)
brak
79. Komierowski Jerzy WKN Warszawa
2010 (JM.)
1234
80. Koncewicz Nina WKN Warszawa
2013 (Mł.)
brak
81. Koncewicz Zofia WKN Warszawa
2011 (Mł.)
brak
82. Korolec Teresa Fundacja Potwory Klub Sportowy
2011 (Mł.)
brak
83. Kosicka Anna WKN Warszawa
2013 (Mł.)
brak
84. Kowalik Roma NKS RASC
2008 (JM.)
brak
85. Kowerski-Gomes Bruno RASC
2005 (J.)
BRAK
86. Kozysa Ula Sporteum
2015 (Mł.)
brak
87. Krasnodębska Maria WKN Warszawa
2011 (Mł.)
brak
88. Krasowski Józef Sail & Ski Klub Warszawa
2009 (JM.)
brak
89. Książkiewicz Maurycy Misha Ski Club
2010 (JM.)
Brak
90. Kwaśniewska Lila NKS RASC
2016 (Mł.)
Poland
91. Lech Jerzy Sporteum
2012 (Mł.)
brak
92. Lewandowski Maksymilian WKN Warszawa
2006 (J.)
brak
93. Liweń Zofia Race Strefa
2015 (Mł.)
brak
brak
94. Łatacz Rysiek Sporteum
2009 (JM.)
brak
95. Łoszewski Aleksander NKS RASC
2011 (Mł.)
brak
96. Maciusowicz Tomasz WKN
2009 (JM.)
None
97. Macyszyn Alicja WKN Warszawa
2007 (JM.)
brak
98. Mączko Oskar Warszawski Klub Narciarski
2015 (Mł.)
brak
99. Maj Szymon MISHA SKI CLUB
2009 (JM.)
BRAK
100. Majewski Andrzej NKS RASC
2009 (JM.)
BRAK
101. Majewski Tadeusz NKS Rasc
2015 (Mł.)
none
102. Malewicz Pola WKN Warszawa
2013 (Mł.)
brak
103. Marzec Jagoda WKN Warszawa
2013 (Mł.)
0
104. Marzec Maryna WKN Warszawa
2013 (Mł.)
0
105. Matusik Wiktoria NKS RASC
2012 (Mł.)
brak
106. Miazga Emilia WKN Warszawa
2014 (Mł.)
brak
107. Miazga Tadeusz WKN Warszawa
2012 (Mł.)
brak
108. Miłosz Feliks WKN Warszawa
2011 (Mł.)
brak
109. Miłosz Jan WKN Warszawa
2009 (JM.)
brak
110. Moritz Helena WKN Warszawa
2009 (JM.)
none
111. Moritz Ignacy WKN Warszawa
2010 (JM.)
none
112. Moritz Melania WKN Warszawa
2016 (Mł.)
none
113. Mostowska Nina WKN
2009 (JM.)
brak
114. Mostowski Leon WKN
2012 (Mł.)
brak
115. Obuchowicz Alicja Sporteum
2008 (JM.)
brak
116. Oleksy Mateusz Rasc
2011 (Mł.)
Brak
117. Ołdak Józef Fundacja Potwory Klub Sportowy
2008 (JM.)
brak
118. Pacynko David WKN Warszawa
2008 (JM.)
01609
119. Palimąka Amelia Sporteum
2012 (Mł.)
brak
120. Palimąka Igor Sporteum
2015 (Mł.)
brak
121. Pełda Rudi WKN Warszawa
2011 (Mł.)
Brak
122. Pezowicz Wiktor niezrzeszony
2007 (JM.)
007
123. Piłat Krzysztof Sporteum
2009 (JM.)
brak
124. Piwowar Franciszek Race Strefa
2010 (JM.)
brak
125. Płochodzki Borys Alpi Club
2015 (Mł.)
007
126. Pociask Tadeusz NKS RASC
2016 (Mł.)
16231611517
127. Pociecha Lena NKS RASC
2014 (Mł.)
brak
128. Pociecha Maja NKS RASC
2016 (Mł.)
none
129. Pociecha Nina NKS RASC
2012 (Mł.)
brak
130. Podniesińska Magdalena Alpi Club
2009 (JM.)
007
131. Ponarad Zuzanna Alpi Club
2007 (JM.)
007
132. Popławski Henryk Sporteum
2008 (JM.)
brak
133. Poźniak Tymon Sporteum
2012 (Mł.)
brak
134. Procenko Victoria Team MB / SP257
2010 (JM.)
brak
135. Przybysz Ewa Sporteum
2014 (Mł.)
brak
136. Przybysz Mateusz Sporteum
2011 (Mł.)
brak
137. Pytel Maja Szkoła Varsovia Wilanów
2009 (JM.)
brak
138. Rembek Bartosz NKS RASC
2006 (J.)
Brak
139. Rembek Szymon NKS RASC
2011 (Mł.)
Brak
140. Rodawska Hanna WKN Warszawa
2006 (J.)
brak
141. Romanik Gniewomir WKN Warszawa
2013 (Mł.)
brak
142. Rosiński Dominik WKN Warszawa
2008 (JM.)
brak
143. Różycki Michał WKN Warszawa
2013 (Mł.)
brak
144. Rusek Dominik Misha Ski Club
2006 (J.)
brak
145. Rybińska Maja Szkoła Podstawowa im. W. Chotomskiej w Józefowie
2008 (JM.)
Brak
146. Rzepka Rafał Sporteum
2014 (Mł.)
brak
147. Rzepka Robert Sporteum
2007 (JM.)
brak
148. Snigirev Stepan NKS RASC
2016 (Mł.)
none
149. Sołtys Maria Race Strefa
2011 (Mł.)
brak
150. Sowiński Jędrzej NKS RASC
2006 (J.)
01631
151. Spławska Agatka Sporteum
2014 (Mł.)
brak
152. Stachowska Zuzanna Alpi Club
2007 (JM.)
007
153. Stachowski Michał Alpi Club
2010 (JM.)
007
154. Stanislawska Pola NKS RASC
2010 (JM.)
none
155. Suchenek Maria WKN Warszawa
2015 (Mł.)
brak
156. Suchenek Zenon WKN Warszawa
2010 (JM.)
brak
157. Suwart Zuzanna brak
2014 (Mł.)
158. Szafrański Borys WKN Warszawa
2011 (Mł.)
brak
159. Szafrański Bruno WKN Warszawa
2011 (Mł.)
brak
160. Szczepańska Marina WKN Warszawa
2012 (Mł.)
brak
161. Szczepański Maciej Misha Ski Klub
S
brak
162. Szeląg Marcel Fundacja Potwory Klub Sportowy
2012 (Mł.)
brak
163. Szeląg Mikołaj Fundacja Potwory Klub Sportowy
2008 (JM.)
brak
164. Szelenbaum Cezary NKS RASC
2010 (JM.)
brak
165. Szelenbaum Marta NKS RASC
2006 (J.)
brak
166. Szewczyk Julia WKN Warszawa
2021 (Mł.)
brak
167. Szymański Franek Race Strefa
2013 (Mł.)
brak
brak
168. Trepka Ignacy NKS RASC
2010 (JM.)
brak
169. Trzcińska Agata Alpi Club
2009 (JM.)
007
170. Trzcińska Hanna Alpi Club
2014 (Mł.)
007
171. Walędzik-Kink Helena NKS RASC
2011 (Mł.)
brak
172. Walędzik-Kink Ludwik NKS RASC
2016 (Mł.)
brak
173. Wanat Szymon NKS RASC
2010 (JM.)
brak
174. Węgleńska Katarzyna Fundacja Potwory Klub Sportowy
2008 (JM.)
brak
175. Węgleńska Katarzyna Fundacja Potwory Klub Sportowy
2008 (JM.)
Fundacja Potwory Klub Sportowy
176. Weiss Jan WKN
2013 (Mł.)
brak
177. Weiss Zuzanna WKN Warszawa
2015 (Mł.)
brak
178. Werner Bruno Misha Ski Club
2008 (JM.)
brak
179. Wierzbowska Julia NKS RASC
2008 (JM.)
brak
180. Wierzbowski Stefan NKS RASC
2004 (J.)
brak
181. Wit Jan Fundacja Potwory Klub Sportowy
2009 (JM.)
brak
182. Władyka Konstanty WKN Warszawa
2008 (JM.)
brak
183. Wojnarowski Stanisław Hello - Sport
2017 (Mł.)
brak
184. Wojtasik Wojciech WKN Warszawa
2005 (J.)
brak
185. Wyrzykowska Pola NKS RASC
2009 (JM.)
brak
186. Wysocki Zachary WKN Warszawa
2011 (Mł.)
brak
187. Żak Helena Fundacja Potwory Klub Sportowy
2014 (Mł.)
nie dotyczy
188. Zdort Emilia WKN Warszawa
2015 (Mł.)
brak
189. Zdort Jadwinia WKN Warszawa
2011 (Mł.)
190. Zdort Leopold WKN Warszawa
2010 (JM.)
191. Zieliński Stanisław Misha Ski Club
2001 (MJ.)
brak
192. Zwierzyński Paweł WKN Warszawa
2013 (Mł.)
32223
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

1

F:
M:
2.

2

F:
M:
3.

3

F:
M:
4.

4

F:
M:
5.

5

F:
M:
6.

6

F:
M:
7.

8

Baza F:
M:
8.

9

Baza1 F:
M:
9.

7

brak F:
M:
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamska Pola
NKS RASC
(5)
2021-12-03
9
2021-12-03
13
2021-12-04
14
2021-12-04
2021-12-04
9
Adamski Antoni
NKS RASC
(5)
2021-12-03
2021-12-03
3
2021-12-04
4
2021-12-04
2021-12-04
Ardziński Łukasz
TEAM MB Szczyrk
(5)
2021-12-03
5
2021-12-03
1
2021-12-04
1
2021-12-04
3
Barański Natan
Misha Ski Club
(5)
2021-12-04
6
2021-12-04
12
Barszczyk Aleksander
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
2021-12-04
Barszczyk Leonard
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
2021-12-04
Barszczyk Wiktor
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
2021-12-04
Bartczak Helena
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
5
2021-12-04
13
Białek Maryna
NKS RASC
(2)
2021-12-03
5
2021-12-03
1
2021-12-04
5
2021-12-04
1
2021-12-04
5
Boryczka Matylda
WKN Warszawa
(5)
2021-12-03
3
2021-12-03
3
2021-12-04
2
2021-12-04
5
2021-12-04
1
Broś Aleksandra
Sporteum
(5)
2021-12-04
5
2021-12-04
4
Broś Antoni
Sporteum
(5)
2021-12-04
1
2021-12-04
2
Bryk Bernard
WKN Warszawa
(5)
2021-12-03
1
2021-12-03
1
2021-12-04
2
2021-12-04
3
2021-12-04
1
Brzozowska Anna
Race Strefa
(5)
2021-12-04
4
2021-12-04
4
Brzozowski Adam
Race Strefa
(5)
2021-12-04
8
2021-12-04
12
Budzyńska Helena
FUNDACJA POTWORY KLUB SPORTOWY
(5)
2021-12-03
4
2021-12-03
8
2021-12-04
13
2021-12-04
4
2021-12-04
5
Bujnowski Aleksander
WKN Warszawa
(5)
2021-12-03
3
2021-12-03
4
2021-12-04
3
2021-12-04
6
2021-12-04
4
Burakowska Alicja
RASC
(5)
2021-12-04
12
2021-12-04
8
Butscher Celina
Fundacja Potwory Klub Sportowy
(5)
2021-12-03
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-04
Cegłowski Tadeusz
Fundacja Potwory Klub Sportowy
(5)
2021-12-03
2021-12-03
2021-12-03
2021-12-03
2021-12-04
14
2021-12-04
13
2021-12-04
Chmielewska Maria
Fundacja Potwory Klub Sportowy
(3)
2021-12-04
6
2021-12-04
10
Chmielewski Stanisław
Fundacja Potwory Klub Sportowy
(3)
2021-12-04
12
2021-12-04
14
Chwalińska Sonia
Sporteum
(5)
2021-12-03
2021-12-03
2
2021-12-04
1
2021-12-04
7
2021-12-04
Czajka Tadeusz
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
14
2021-12-04
10
Czerwiński Julian
Race Strefa
(5)
2021-12-04
16
2021-12-04
13
Czerwiński-Molski Antoni
Race Strefa
(5)
2021-12-04
11
2021-12-04
8
Czubkowska Nina
Fundacja Potwory Klub Sportowy
(5)
2021-12-03
2021-12-03
2021-12-04
7
2021-12-04
3
2021-12-04
Dąbkowski Maciej
Sporteum
(5)
2021-12-03
2021-12-03
2
2021-12-04
1
2021-12-04
1
2021-12-04
Dębicka Anna
WKN
(5)
2021-12-04
1
2021-12-04
1
Dębicka Karolina
WKN
(5)
2021-12-03
1
2021-12-03
2
2021-12-04
8
2021-12-04
2
2021-12-04
3
Dębicka Magdalena
WKN
(5)
2021-12-04
15
2021-12-04
12
2021-12-04
Dębska Kalina
Sporteum
(5)
2021-12-04
9
2021-12-04
8
Derwinis Tomasz
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
9
2021-12-04
15
Drzewowski Jurek
Race Strefa
(5)
2021-12-04
2021-12-04
9
Dubelska Julia
Szkoła Varsovia Wilanów
(5)
2021-12-04
8
2021-12-04
9
Dubelski Antoni
Szkoła Varsovia Wilanów
(5)
2021-12-04
5
2021-12-04
3
Dubelski Jan
Szkoła Varsovia Wilanów
(5)
2021-12-03
1
2021-12-03
3
2021-12-04
2
2021-12-04
1
Dyrcz Pola
Szkoła Varsovia Wilanów
(5)
2021-12-03
13
2021-12-03
14
2021-12-04
2021-12-04
Dzięciołowski Tytus
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
15
2021-12-04
Dziedzic Karol
WKN
(5)
2021-12-03
1
2021-12-03
1
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-03
2021-12-03
2021-12-04
6
2021-12-04
2021-12-04
1
Frank Leon
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
1
2021-12-04
2
Gerałtowski Wiktor
RASC
(5)
2021-12-03
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-04
Gerszberg Kalina
Misha Ski Club
(5)
2021-12-04
2
2021-12-04
2
2021-12-04
Gierczak Aleksandra
Sporteum
(5)
2021-12-04
2021-12-04
Gierczak Julia
Sporteum
(5)
2021-12-04
2021-12-04
Gierczak Rafał
Sporteum
(5)
2021-12-04
2021-12-04
Głogowska Aleksandra
Race Strefa
(5)
2021-12-04
11
2021-12-04
12
Głogowski Mikołaj
Race Strefa
(5)
2021-12-04
23
2021-12-04
21
Godlewski Julian
Fundacja Potwory Klub Sportowy
(5)
2021-12-03
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-04
Górnicki Jan
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
6
2021-12-04
4
Graczyk Filip
NKS RASC Warszawa
(5)
2021-12-03
15
2021-12-03
15
2021-12-04
20
2021-12-04
15
Gradzik Hanna
RASC
(5)
2021-12-04
15
2021-12-04
11
Gradzik Michał
RASC
(5)
2021-12-04
8
2021-12-04
6
Hansz Pola
Fundacja Potwory Klub Sportowy
(5)
2021-12-04
15
2021-12-04
Ivanova Mila
NKS RASC
(5)
2021-12-03
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-04
Ivanova Nina
NKS RASC
(5)
2021-12-04
2021-12-04
Jackowska Zofia
NKS RASC
(5)
2021-12-03
2021-12-03
6
2021-12-04
7
2021-12-04
9
2021-12-04
Jankowski Leon
Race Strefa
(5)
2021-12-04
4
2021-12-04
Januszko Julia
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
1
2021-12-04
1
Januszko Natalia
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
1
2021-12-04
6
Jaruga Hanna
Alpi Club
(5)
2021-12-04
1
2021-12-04
6
Jaruga Martyna
Alpi Club
(5)
2021-12-04
6
2021-12-04
6
Jasek Julia
Szkoła Varsovia Wilanów
(5)
2021-12-04
13
2021-12-04
12
2021-12-03
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-04
Jasińska Iga
KN Gondola Krynica
(4)
2021-12-04
3
2021-12-04
3
Jończyk Lena
NKS RASC
(5)
2021-12-04
2021-12-04
Jopyk Marta
NKS RASC
(5)
2021-12-03
6
2021-12-03
7
2021-12-04
6
2021-12-04
6
2021-12-04
6
Judkowiak Agata
KN Gondola, Bebenek Racing Group
(5)
2021-12-03
3
2021-12-03
10
2021-12-04
6
2021-12-04
3
Jurkiewicz Agnieszka
Towarzystwo Narciarskie
(5)
2021-12-04
2
2021-12-04
2
Jurkiewicz Zuzanna
TOWARZYSTWO NARCIARSKIE
(5)
2021-12-04
3
2021-12-04
3
Kacprowicz Wiktor
Race Strefa
(5)
2021-12-04
11
2021-12-04
11
Kamiński Krzysztof
RASC
(5)
2021-12-04
7
2021-12-04
5
Karsznia Hanna
Sporteum
(5)
2021-12-04
8
2021-12-04
10
Kasprzak Zofia
Sporteum
(1)
2021-12-04
4
2021-12-04
1
Kiereś Mikołaj
RASC
(5)
2021-12-03
10
2021-12-03
7
2021-12-04
7
2021-12-04
3
2021-12-04
7
Klimkowski Igor
NKS RASC
(5)
2021-12-04
14
2021-12-04
10
Klimkowski Wiktor
NKS RASC
(5)
2021-12-04
13
2021-12-04
13
Klonowski Borys
NKS RASC
(5)
2021-12-03
12
2021-12-03
10
2021-12-04
18
2021-12-04
8
2021-12-04
14
Kłos Aleksandra
Szkoła Varsovia Wilanów
(5)
2021-12-03
2021-12-03
11
2021-12-04
9
2021-12-04
Komierowski Jerzy
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
2021-12-04
Koncewicz Nina
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
7
2021-12-04
2
Koncewicz Zofia
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
9
2021-12-04
10
Korolec Teresa
Fundacja Potwory Klub Sportowy
(5)
2021-12-04
3
2021-12-04
1
Kosicka Anna
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
14
2021-12-04
12
Kowalik Roma
NKS RASC
(5)
2021-12-03
5
2021-12-03
9
2021-12-04
4
2021-12-04
2
2021-12-04
4
Kowerski-Gomes Bruno
RASC
(5)
2021-12-03
3
2021-12-03
3
2021-12-04
3
2021-12-04
3
Kozysa Ula
Sporteum
(5)
2021-12-04
5
2021-12-04
9
Krasnodębska Maria
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
11
2021-12-04
11
Krasowski Józef
Sail & Ski Klub Warszawa
(5)
2021-12-04
21
2021-12-04
2021-12-04
Książkiewicz Maurycy
Misha Ski Club
(5)
2021-12-04
2021-12-04
Kwaśniewska Lila
NKS RASC
(5)
2021-12-04
2021-12-04
Lech Jerzy
Sporteum
(5)
2021-12-04
16
2021-12-04
14
Lewandowski Maksymilian
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
1
2021-12-04
2
2021-12-04
Liweń Zofia
Race Strefa
(5)
2021-12-04
12
2021-12-04
14
Łatacz Rysiek
Sporteum
(5)
2021-12-03
4
2021-12-03
5
2021-12-04
4
2021-12-04
2
2021-12-04
5
Łoszewski Aleksander
NKS RASC
(5)
2021-12-04
18
2021-12-04
19
Maciusowicz Tomasz
WKN
(5)
2021-12-04
10
2021-12-04
12
2021-12-04
Macyszyn Alicja
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
1
2021-12-04
4
2021-12-04
Mączko Oskar
Warszawski Klub Narciarski
(5)
2021-12-04
2
2021-12-04
1
Maj Szymon
MISHA SKI CLUB
(5)
2021-12-04
9
2021-12-04
2021-12-04
Majewski Andrzej
NKS RASC
(5)
2021-12-03
9
2021-12-03
10
2021-12-04
16
2021-12-04
2021-12-04
10
Majewski Tadeusz
NKS Rasc
(5)
2021-12-04
6
2021-12-04
7
Malewicz Pola
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
3
2021-12-04
3
Marzec Jagoda
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
13
2021-12-04
13
Marzec Maryna
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
8
2021-12-04
11
Matusik Wiktoria
NKS RASC
(5)
2021-12-04
11
2021-12-04
5
Miazga Emilia
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
10
2021-12-04
13
Miazga Tadeusz
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
5
2021-12-04
5
Miłosz Feliks
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
1
2021-12-04
1
Miłosz Jan
WKN Warszawa
(5)
2021-12-03
2
2021-12-03
2
2021-12-04
6
2021-12-04
1
2021-12-04
2
Moritz Helena
WKN Warszawa
(5)
2021-12-03
7
2021-12-03
7
2021-12-04
16
2021-12-04
8
2021-12-04
8
Moritz Ignacy
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
3
2021-12-04
11
Moritz Melania
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
2
2021-12-04
2
Mostowska Nina
WKN
(5)
2021-12-03
6
2021-12-03
5
2021-12-04
5
2021-12-04
5
2021-12-04
6
Mostowski Leon
WKN
(5)
2021-12-04
3
2021-12-04
3
Obuchowicz Alicja
Sporteum
(5)
2021-12-03
8
2021-12-03
12
2021-12-04
9
2021-12-04
11
2021-12-04
7
Oleksy Mateusz
Rasc
(5)
2021-12-04
24
2021-12-04
Ołdak Józef
Fundacja Potwory Klub Sportowy
(5)
2021-12-03
6
2021-12-03
12
2021-12-04
19
2021-12-04
7
2021-12-04
12
Pacynko David
WKN Warszawa
(5)
2021-12-03
7
2021-12-03
8
2021-12-04
15
2021-12-04
10
2021-12-04
9
Palimąka Amelia
Sporteum
(5)
2021-12-04
2
2021-12-04
4
Palimąka Igor
Sporteum
(5)
2021-12-04
3
2021-12-04
Pełda Rudi
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
4
2021-12-04
4
Pezowicz Wiktor
niezrzeszony
(5)
2021-12-03
2021-12-03
6
2021-12-04
3
2021-12-04
Piłat Krzysztof
Sporteum
(5)
2021-12-03
8
2021-12-03
6
2021-12-04
5
2021-12-04
5
2021-12-04
6
Piwowar Franciszek
Race Strefa
(5)
2021-12-04
21
2021-12-04
20
Płochodzki Borys
Alpi Club
(5)
2021-12-04
4
2021-12-04
4
Pociask Tadeusz
NKS RASC
(5)
2021-12-04
1
2021-12-04
1
Pociecha Lena
NKS RASC
(5)
2021-12-04
9
2021-12-04
8
Pociecha Maja
NKS RASC
(5)
2021-12-04
2021-12-04
5
Pociecha Nina
NKS RASC
(5)
2021-12-04
10
2021-12-04
14
Podniesińska Magdalena
Alpi Club
(5)
2021-12-03
11
2021-12-03
5
2021-12-04
8
2021-12-04
6
2021-12-04
10
Ponarad Zuzanna
Alpi Club
(5)
2021-12-03
2
2021-12-03
4
2021-12-04
3
2021-12-04
3
2021-12-04
2
Popławski Henryk
Sporteum
(5)
2021-12-03
16
2021-12-03
8
2021-12-04
11
2021-12-04
9
2021-12-04
16
Poźniak Tymon
Sporteum
(5)
2021-12-04
15
2021-12-04
7
Procenko Victoria
Team MB / SP257
(5)
2021-12-04
6
2021-12-04
4
Przybysz Ewa
Sporteum
(5)
2021-12-04
1
2021-12-04
2
Przybysz Mateusz
Sporteum
(5)
2021-12-04
10
2021-12-04
9
Pytel Maja
Szkoła Varsovia Wilanów
(5)
2021-12-03
10
2021-12-03
15
2021-12-04
17
2021-12-04
11
Rembek Bartosz
NKS RASC
(5)
2021-12-03
3
2021-12-03
5
2021-12-04
7
2021-12-04
1
2021-12-04
3
Rembek Szymon
NKS RASC
(5)
2021-12-04
19
2021-12-04
17
Rodawska Hanna
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
2021-12-04
2021-12-04
Romanik Gniewomir
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
11
2021-12-04
Rosiński Dominik
WKN Warszawa
(5)
2021-12-03
13
2021-12-03
13
2021-12-04
12
2021-12-04
11
2021-12-04
11
Różycki Michał
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
7
2021-12-04
8
Rusek Dominik
Misha Ski Club
(5)
2021-12-04
8
2021-12-04
4
2021-12-04
Rybińska Maja
Szkoła Podstawowa im. W. Chotomskiej w Józefowie
(5)
2021-12-03
2
2021-12-03
4
2021-12-04
11
2021-12-04
2021-12-04
2
Rzepka Rafał
Sporteum
(5)
2021-12-04
2021-12-04
Rzepka Robert
Sporteum
(5)
2021-12-03
2021-12-03
2
2021-12-04
2
2021-12-04
3
2021-12-04
Snigirev Stepan
NKS RASC
(5)
2021-12-04
2
2021-12-04
2
Sołtys Maria
Race Strefa
(5)
2021-12-04
4
2021-12-04
7
Sowiński Jędrzej
NKS RASC
(5)
2021-12-03
2
2021-12-03
4
2021-12-04
5
2021-12-04
2
Spławska Agatka
Sporteum
(5)
2021-12-04
13
2021-12-04
15
Stachowska Zuzanna
Alpi Club
(5)
2021-12-03
4
2021-12-03
5
2021-12-04
4
2021-12-04
7
2021-12-04
4
Stachowski Michał
Alpi Club
(5)
2021-12-04
7
2021-12-04
15
Stanislawska Pola
NKS RASC
(5)
2021-12-04
7
2021-12-04
2
Suchenek Maria
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
2021-12-04
Suchenek Zenon
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
9
2021-12-04
7
Suwart Zuzanna
brak
Baza1 (9)
2021-12-04
16
2021-12-04
16
Szafrański Borys
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
5
2021-12-04
2
Szafrański Bruno
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
8
2021-12-04
5
Szczepańska Marina
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
12
2021-12-04
7
Szczepański Maciej
Misha Ski Klub
(5)
2021-12-04
1
2021-12-04
1
Szeląg Marcel
Fundacja Potwory Klub Sportowy
(5)
2021-12-04
10
2021-12-04
6
Szeląg Mikołaj
Fundacja Potwory Klub Sportowy
(5)
2021-12-03
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-04
2021-12-04
Szelenbaum Cezary
NKS RASC
(5)
2021-12-04
13
2021-12-04
6
Szelenbaum Marta
NKS RASC
(5)
2021-12-03
2021-12-03
2021-12-04
9
2021-12-04
8
2021-12-04
Szewczyk Julia
WKN Warszawa
(5)
2021-12-03
1
2021-12-03
1
2021-12-04
1
2021-12-04
1
2021-12-04
1
Szymański Franek
Race Strefa
(5)
2021-12-04
2021-12-04
Trepka Ignacy
NKS RASC
(5)
2021-12-04
17
2021-12-04
Trzcińska Agata
Alpi Club
(5)
2021-12-03
2021-12-03
2021-12-04
12
2021-12-04
10
2021-12-04
Trzcińska Hanna
Alpi Club
(5)
2021-12-04
2
2021-12-04
1
Walędzik-Kink Helena
NKS RASC
(5)
2021-12-04
10
2021-12-04
5
Walędzik-Kink Ludwik
NKS RASC
(5)
2021-12-04
3
2021-12-04
3
Wanat Szymon
NKS RASC
(5)
2021-12-04
22
2021-12-04
18
Węgleńska Katarzyna
Fundacja Potwory Klub Sportowy
(5)
2021-12-03
2021-12-03
3
2021-12-04
3
2021-12-04
9
2021-12-04
Weiss Jan
WKN
(5)
2021-12-04
2
2021-12-04
1
Weiss Zuzanna
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
4
2021-12-04
5
Werner Bruno
Misha Ski Club
(5)
2021-12-04
17
2021-12-04
2021-12-04
Wierzbowska Julia
NKS RASC
(5)
2021-12-03
1
2021-12-03
1
2021-12-04
2
2021-12-04
1
2021-12-04
1
Wierzbowski Stefan
NKS RASC
(5)
2021-12-03
2021-12-03
4
2021-12-04
5
2021-12-04
Wit Jan
Fundacja Potwory Klub Sportowy
(5)
2021-12-03
11
2021-12-03
14
2021-12-04
8
2021-12-04
4
2021-12-04
8
Władyka Konstanty
WKN Warszawa
(5)
2021-12-03
14
2021-12-03
2021-12-04
13
2021-12-04
14
2021-12-04
13
Wojnarowski Stanisław
Hello - Sport
(5)
2021-12-04
4
2021-12-04
4
Wojtasik Wojciech
WKN Warszawa
(5)
2021-12-03
2
2021-12-03
5
2021-12-04
4
2021-12-04
2
2021-12-04
2
Wyrzykowska Pola
NKS RASC
(5)
2021-12-03
11
2021-12-03
2021-12-04
2021-12-04
2021-12-04
Wysocki Zachary
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
20
2021-12-04
16
Żak Helena
Fundacja Potwory Klub Sportowy
(5)
2021-12-04
7
2021-12-04
7
Zdort Emilia
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
14
2021-12-04
9
Zdort Jadwinia
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
2
2021-12-04
3
Zdort Leopold
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
2
2021-12-04
3
Zieliński Stanisław
Misha Ski Club
(5)
2021-12-03
2021-12-03
2021-12-04
6
2021-12-04
2021-12-04
Zwierzyński Paweł
WKN Warszawa
(5)
2021-12-04
2021-12-04

Number of Riders: 192

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-112021-2, Warszawski Klub Narciarski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl