Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

XX Warszawska Liga Narciarska - I i II eliminacja
CSN Szczęśliwice, 20 listopada 2021

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andrzejuk Lena Sporteum
2013 (Mł.)
brak
2. Ardzinski Lukasz Team MB Junior Szczyrk
2008 (JM.)
brak
3. Barański Natan Misza Sroka
2011 (Mł.)
Brak
4. Barszczyk Aleksander WKN Warszawa
2013 (Mł.)
02935
5. Barszczyk Leonard WKN Warszawa
2015 (Mł.)
brak
6. Bartczak Helena WKN Warszawa
2011 (Mł.)
1
7. Białek Maryna NKS RASC
2006 (JM.)
brak
8. Bochiński Stanislaw Fundacja Sportu i Oświaty
2013 (Mł.)
brak
9. Broś Aleksandra Sporteum
2014 (Mł.)
brak
10. Broś Antoni Sporteum
2012 (Mł.)
brak
11. Bryk Bernard WKN Warszawa
2005 (J.)
none
12. Budzyńska Helena FUNDACJA POTWORY KLUB SPORTOWY
2008 (JM.)
brak
13. Bujnowski Aleksander WKN Warszawa
2008 (JM.)
brak
14. Cegłowski Tadeusz FUNDACJA POTWORY KLUB SPORTOWY
2009 (JM.)
brak
15. Chmielewska Maria Fundacja Potwory Klub Sportowy
2013 (Mł.)
brak
16. Chmielewski Stanisław Fundacja Potwory Klub Sportowy
2010 (Mł.)
brak
17. Chwalińska Sonia Sporteum
2009 (JM.)
brak
18. Czajka Tadeusz WKN Warszawa
2013 (Mł.)
brak
19. Czerwiński Julian Race Strefa
2011 (Mł.)
brak
20. Czerwiński-Molski Antoni Race Strefa
2010 (Mł.)
brak
21. Dąbkowski Maciej Sporteum
2003 (J.)
brak
22. Dębska Kalina Sporteum
2013 (Mł.)
brak
23. Drzewowski Jurek Race Strefa
2012 (Mł.)
brak
24. Florczyńska Łucja NKS RASC
2009 (JM.)
brak
25. Frank Filip Beskidy
2009 (JM.)
brak
26. Frank Leon WKN Warszawa
2014 (Mł.)
Brak
27. Gala Matylda NKS RASC
2014 (Mł.)
brak
28. Gawenda Rafał Towarzystwo Narciarskie
S
brak
29. Gdak Leon WKN Warszawa
2016 (Mł.)
brak
30. Gerszberg Kalina -
2004 (J.)
none
31. Gomes Bruno NKS RASC
2005 (J.)
brak
32. Górnicki Jan WKN Warszawa
2012 (Mł.)
brak
33. Hansz Pola FUNDACJA POTWORY KLUB SPORTOWY
2013 (Mł.)
brak
34. Hermanowicz Ryszard WKN Warszawa
2010 (Mł.)
Brak
35. Ilewicz Maria UKS Wilanowskie Wilki
2016 (Mł.)
brak
36. Ilewicz Mateusz WKN Warszawa
2010 (Mł.)
brak
37. Ilewicz Michał WKN Warszawa
2011 (Mł.)
brak
38. Ivanova Mila NKS RASC
2009 (JM.)
brak
39. Ivanova Nina NKS RASC
2011 (Mł.)
brak
40. Jackowska Zofia NKS RASC
2006 (JM.)
brak
41. Jankowski Tomas Race Strefa
2017 (Mł.)
brak
42. Januszko Julia WKN Warszawa
2016 (Mł.)
BRAK
43. Januszko Natalia WKN Warszawa
2012 (Mł.)
BRAK
44. Jaruga Hanna Alpi Club
2010 (Mł.)
007
45. Jaruga Martyna Alpi Club
2014 (Mł.)
007
46. Jasińska Iga KN Gondola Krynica
2017 (Mł.)
02936
47. Jia Yifei NKS RASC
2012 (Mł.)
brak
12322909455
48. Jia Yinuo NKS RASC
2015 (Mł.)
Brak
49. Jończyk Lena NKS RASC
2011 (Mł.)
w xpki
50. Jopyk Marta NKS RASC
2007 (JM.)
brak
51. Jurkiewicz Agnieszka Towarzystwo Narciarskie
S
brak
52. Jurkiewicz Zuzanna TOWARZYSTWO NARCIARSKIE
2014 (Mł.)
brak
53. Kaczyńska Magdalena WKN Warszawa
2010 (Mł.)
brak
54. Karsznia Ola Sporteum
2010 (Mł.)
brak
55. Kasprzak Zofia Sporteum
2013 (Mł.)
brak
56. Kink Edek NKS RASC
2011 (Mł.)
none
57. Klimkowski Igor NKS RASC
2010 (Mł.)
brak
58. Klimkowski Wiktor NKS RASC
2013 (Mł.)
brak
59. Klonowski Aleksander RASC NARCIARSKI KLUB SPORTOWY
2009 (JM.)
BRAK
60. Klonowski Mikołaj RASC NARCIARSKI KLUB SPORTOWY
2006 (JM.)
BRAK
61. Kocięcki Piotr FUNDACJA POTWORY KLUB SPORTOWY
2013 (Mł.)
brak
62. Komierowska Helena Beskidy
2006 (JM.)
1234
63. Komierowski Jerzy WKN Warszawa
2010 (Mł.)
1234
64. Koncewicz Nina WKN Warszawa
2013 (Mł.)
brak
65. Koncewicz Zofia WKN Warszawa
2011 (Mł.)
brak
66. Korolec Teresa Fundacja Potwory Klub Sportowy
2011 (Mł.)
brak
67. Korycka Michalina FUNDACJA POTWORY KLUB SPORTOWY
2009 (JM.)
brak
68. Kosicka Anna WKN Warszawa
2013 (Mł.)
brak
69. Kowalik Roma NKS RASC
2008 (JM.)
brak
70. Kozysa Urszula Sporteum
2012 (Mł.)
brak
71. Krasnodębska Maria WKN Warszawa
2011 (Mł.)
brak
72. Kwaśniewska Lila NKS RASC
2016 (Mł.)
Poland
73. Łatacz Rysiek Sporteum
2009 (JM.)
brak
74. Mączewska Michalina Alpi Club
2015 (Mł.)
007
75. Mączko Oskar WKN Warszawa
2015 (Mł.)
brak
76. Maj Szymon BRAK
2009 (JM.)
BRAK
77. Majewski Andrzej NKS RASC
2009 (JM.)
BRAK
78. Majewski Tadeusz NKS RASC
2015 (Mł.)
BRAK
79. Malec Aleksander WKN Warszawa
2015 (Mł.)
none
80. Malec Maksymilian WKN Warszawa
2013 (Mł.)
none
81. Malewicz Pola WKN Warszawa
2013 (Mł.)
brak
82. Marek Maksymilian WKN Warszawa
2012 (Mł.)
0
83. Marzec Jagoda WKN Warszawa
2013 (Mł.)
0
84. Marzec Maryna WKN Warszawa
2013 (Mł.)
0
85. Matusik Wiktoria NKS RASC
2012 (Mł.)
brak
86. Miazga Emilia WKN Warszawa
2014 (Mł.)
brak
87. Miazga Tadeusz WKN Warszawa
2012 (Mł.)
brak
88. Michałowska Marta WKN Warszawa
2015 (Mł.)
brak
89. Miłosz Feliks WKN Warszawa
2011 (Mł.)
brak
90. Miłosz Jan WKN Warszawa
2009 (JM.)
brak
91. Mirowska Antonina WKN Warszawa
2011 (Mł.)
brak
92. Mirowski Jan WKN Warszawa
2013 (Mł.)
brak
93. Moritz Helena WKN Warszawa
2009 (JM.)
none
94. Moritz Ignacy WKN Warszawa
2010 (Mł.)
none
95. Moritz Melania WKN Warszawa
2016 (Mł.)
none
96. Niesłuchowski Jan WKN Warszawa
2010 (Mł.)
brak
97. Nowicki Tymon Potwory
2005 (J.)
brak
98. Obuchowicz Alicja Sporteum
2008 (JM.)
brak
99. Ołdak Józef Fundacja Potwory Klub Sportowy
2008 (JM.)
brak
100. Ostaszewska Oliwia Sporteum
2014 (Mł.)
brak
101. Pacynko David WKN Warszawa
2008 (JM.)
01609
102. Palimąka Amelia Sporteum
2012 (Mł.)
brak
103. Palimąka Igor Sporteum
2015 (Mł.)
brak
104. Pełda Jurek KS Beskidy
2009 (JM.)
brak
105. Pełda Rudi WKN Warszawa
2011 (Mł.)
Brak
106. Pichlak Jagoda WKN Warszawa
2013 (Mł.)
brak
107. Piłat Krzysztof Sporteum
2009 (JM.)
brak
108. Piwowar Franciszek Race Strefa
2010 (Mł.)
brak
109. Pławski Tomasz Towarzystwo Narciarskie
2000 (MJ.)
brak
110. Płochodzki Borys Alpi Club
2015 (Mł.)
007
111. Pociask Tadeusz NKS RASC
2016 (Mł.)
16231611517
112. Pociecha Lena NKS RASC
2014 (Mł.)
brak
113. Pociecha Nina NKS RASC
2012 (Mł.)
brak
114. Podniesińska Magdalena Alpi Club
2009 (JM.)
007
115. Ponarad Zuzanna Alpi Club
2007 (JM.)
007
116. Popławski Henryk Sporteum
2008 (JM.)
brak
117. Prasał Nela Sporteum
2015 (Mł.)
brak
118. Przybysz Ewa Sporteum
2014 (Mł.)
brak
119. Przybysz Mateusz Sporteum
2011 (Mł.)
brak
120. Rapp-Minakowski Franciszek KS Beskidy
2007 (JM.)
brak
121. Reising Maria Alpi Club
2010 (Mł.)
007
122. Reising Tymoteusz Alpi Club
2008 (JM.)
007
123. Rembek Bartosz NKS RASC
2006 (JM.)
Brak
124. Rembek Szymon NKS RASC
2011 (Mł.)
Brak
125. Romanik Gniewomir WKN Warszawa
2013 (Mł.)
brak
126. Rosiński Dominik WKN Warszawa
2008 (JM.)
brak
127. Różycki Michał WKN Warszawa
2013 (Mł.)
brak
128. Rusek Dominik brak
2006 (JM.)
brak
129. Rzewuska Marcelina NKS Rasc
2011 (Mł.)
Brak
130. Sołtys Maria Race Strefa
2011 (Mł.)
brak
131. Sosnowski Jan AZS PW
2001 (MJ.)
brak
132. Stachowska Zuzanna Alpi Club
2007 (JM.)
007
133. Stachowski Michał Alpi Club
2010 (Mł.)
007
134. Suchenek Maria WKN Warszawa
2015 (Mł.)
brak
135. Suchenek Zenon WKN Warszawa
2010 (Mł.)
brak
136. Świerczyńska Oliwia Alpi Club
2010 (Mł.)
007
137. Szafrański Borys WKN Warszawa
2011 (Mł.)
brak
138. Szafrański Bruno WKN Warszawa
2011 (Mł.)
brak
139. Szczepańska Marina WKN Warszawa
2012 (Mł.)
brak
140. Szelenbaum Cezary NKS RASC
2010 (Mł.)
brak
141. Szewczyk Julia WKN Warszawa
brak
142. Taras Kostek Race Strefa
2012 (Mł.)
brak
143. Trepka Ignacy NKS RASC
2010 (Mł.)
brak
144. Trzcińska Agata Alpi Club
2009 (JM.)
007
145. Trzcińska Hanna Alpi Club
2014 (Mł.)
007
146. Trzos-Rastawiecki Jan NKS RASC
2011 (Mł.)
brak
147. Ufnalewski Franek WKN Warszawa
2009 (JM.)
0
148. Walędzik-Kink Helena NKS RASC
2011 (Mł.)
brak
149. Walędzik-Kink Ludwik NKS RASC
2016 (Mł.)
brak
150. Wanat Szymon NKS RASC
2010 (Mł.)
brak
151. Węgleńska Katarzyna Fundacja Potwory Klub Sportowy
2008 (JM.)
Fundacja Potwory Klub Sportowy
152. Weiss Zuzanna WKN Warszawa
2015 (Mł.)
brak
153. Wierzbowska Julia NKS RASC
2008 (JM.)
brak
154. Wit Jan Fundacja Potwory Klub Sportowy
2009 (JM.)
brak
155. Władyka Konstanty WKN Warszawa
2008 (JM.)
brak
156. Wnuk Mila WKN Warszawska
2013 (Mł.)
007
157. Wojdyła Jakub WKN Warszawa
2014 (Mł.)
brak
158. Wojtasik Wojciech WKN Warszawa
2005 (J.)
brak
159. Wojtaszek Kajetan Sporteum
2015 (Mł.)
brak
160. Wrona Adam Alpi Club
2013 (Mł.)
007
161. Wrona Natalia Alpi Club
2016 (Mł.)
007
162. Wysocki Zachary WKN Warszawa
2011 (Mł.)
brak
163. Wysokińska Łucja Frajda Zakopane
2009 (JM.)
000
164. Wysokiński Tymon Frajda Zakopane
2011 (Mł.)
000
165. Żak Helena Fundacja Potwory Klub Sportowy
2014 (Mł.)
nie dotyczy
166. Zawłocka Milla Alpi Club
2014 (Mł.)
007
167. Zwierzyński Paweł WKN Warszawa
2013 (Mł.)
32223
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

1

F:
M:
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejuk Lena
Sporteum
(1)
2021-11-20
15
2021-11-20
7
Ardzinski Lukasz
Team MB Junior Szczyrk
(1)
2021-11-20
2021-11-20
Barański Natan
Misza Sroka
(1)
2021-11-20
17
2021-11-20
17
Barszczyk Aleksander
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
12
2021-11-20
10
Barszczyk Leonard
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
6
2021-11-20
6
Bartczak Helena
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
7
2021-11-20
5
Białek Maryna
NKS RASC
(1)
2021-11-20
2
2021-11-20
2
Bochiński Stanislaw
Fundacja Sportu i Oświaty
(1)
2021-11-20
9
2021-11-20
9
Broś Aleksandra
Sporteum
(1)
2021-11-20
4
2021-11-20
4
Broś Antoni
Sporteum
(1)
2021-11-20
1
2021-11-20
1
Bryk Bernard
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
2021-11-20
Budzyńska Helena
FUNDACJA POTWORY KLUB SPORTOWY
(1)
2021-11-20
5
2021-11-20
1
Bujnowski Aleksander
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
3
2021-11-20
3
Cegłowski Tadeusz
FUNDACJA POTWORY KLUB SPORTOWY
(1)
2021-11-20
11
2021-11-20
11
Chmielewska Maria
Fundacja Potwory Klub Sportowy
(1)
2021-11-20
11
2021-11-20
11
Chmielewski Stanisław
Fundacja Potwory Klub Sportowy
(1)
2021-11-20
23
2021-11-20
16
Chwalińska Sonia
Sporteum
(1)
2021-11-20
10
2021-11-20
Czajka Tadeusz
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
16
2021-11-20
14
Czerwiński Julian
Race Strefa
(1)
2021-11-20
14
2021-11-20
13
Czerwiński-Molski Antoni
Race Strefa
(1)
2021-11-20
15
2021-11-20
20
Dąbkowski Maciej
Sporteum
(1)
2021-11-20
1
2021-11-20
5
Dębska Kalina
Sporteum
(1)
2021-11-20
13
2021-11-20
8
Drzewowski Jurek
Race Strefa
(1)
2021-11-20
8
2021-11-20
8
Florczyńska Łucja
NKS RASC
(1)
2021-11-20
12
2021-11-20
12
Frank Filip
Beskidy
(1)
2021-11-20
6
2021-11-20
4
Frank Leon
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
3
2021-11-20
2
Gala Matylda
NKS RASC
(1)
2021-11-20
9
2021-11-20
Gawenda Rafał
Towarzystwo Narciarskie
(1)
2021-11-20
1
2021-11-20
1
Gdak Leon
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
4
2021-11-20
5
Gerszberg Kalina
-
(1)
2021-11-20
2
2021-11-20
2
Gomes Bruno
NKS RASC
(1)
2021-11-20
2
2021-11-20
1
Górnicki Jan
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
4
2021-11-20
2
Hansz Pola
FUNDACJA POTWORY KLUB SPORTOWY
(1)
2021-11-20
17
2021-11-20
12
Hermanowicz Ryszard
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
6
2021-11-20
3
Ilewicz Maria
UKS Wilanowskie Wilki
(1)
2021-11-20
4
2021-11-20
6
Ilewicz Mateusz
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
21
2021-11-20
21
Ilewicz Michał
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
24
2021-11-20
Ivanova Mila
NKS RASC
(1)
2021-11-20
11
2021-11-20
9
Ivanova Nina
NKS RASC
(1)
2021-11-20
13
2021-11-20
14
Jackowska Zofia
NKS RASC
(1)
2021-11-20
5
2021-11-20
5
Jankowski Tomas
Race Strefa
(1)
2021-11-20
2
2021-11-20
Januszko Julia
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
2021-11-20
1
Januszko Natalia
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
3
2021-11-20
4
Jaruga Hanna
Alpi Club
(1)
2021-11-20
2
2021-11-20
2
Jaruga Martyna
Alpi Club
(1)
2021-11-20
8
2021-11-20
8
Jasińska Iga
KN Gondola Krynica
(1)
2021-11-20
2021-11-20
4
Jia Yifei
NKS RASC
(1)
2021-11-20
15
2021-11-20
12
Jia Yinuo
NKS RASC
(1)
2021-11-20
17
2021-11-20
15
Jończyk Lena
NKS RASC
(1)
2021-11-20
2021-11-20
Jopyk Marta
NKS RASC
(1)
2021-11-20
6
2021-11-20
6
Jurkiewicz Agnieszka
Towarzystwo Narciarskie
(1)
2021-11-20
1
2021-11-20
1
Jurkiewicz Zuzanna
TOWARZYSTWO NARCIARSKIE
(1)
2021-11-20
3
2021-11-20
3
Kaczyńska Magdalena
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
6
2021-11-20
6
Karsznia Ola
Sporteum
(1)
2021-11-20
14
2021-11-20
2021-11-20
1
Kasprzak Zofia
Sporteum
(1)
2021-11-20
1
2021-11-20
1
Kink Edek
NKS RASC
(1)
2021-11-20
12
2021-11-20
12
Klimkowski Igor
NKS RASC
(1)
2021-11-20
13
2021-11-20
14
Klimkowski Wiktor
NKS RASC
(1)
2021-11-20
17
2021-11-20
18
Klonowski Aleksander
RASC NARCIARSKI KLUB SPORTOWY
(1)
2021-11-20
14
2021-11-20
14
Klonowski Mikołaj
RASC NARCIARSKI KLUB SPORTOWY
(1)
2021-11-20
2
2021-11-20
3
Kocięcki Piotr
FUNDACJA POTWORY KLUB SPORTOWY
(1)
2021-11-20
14
2021-11-20
17
Komierowska Helena
Beskidy
(1)
2021-11-20
3
2021-11-20
1
Komierowski Jerzy
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
5
2021-11-20
2
Koncewicz Nina
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
4
2021-11-20
2
Koncewicz Zofia
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
4
2021-11-20
9
Korolec Teresa
Fundacja Potwory Klub Sportowy
(1)
2021-11-20
3
2021-11-20
4
Korycka Michalina
FUNDACJA POTWORY KLUB SPORTOWY
(1)
2021-11-20
3
2021-11-20
5
Kosicka Anna
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
7
2021-11-20
10
Kowalik Roma
NKS RASC
(1)
2021-11-20
4
2021-11-20
4
Kozysa Urszula
Sporteum
(1)
2021-11-20
9
2021-11-20
5
Krasnodębska Maria
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
9
2021-11-20
12
Kwaśniewska Lila
NKS RASC
(1)
2021-11-20
2
2021-11-20
2
Łatacz Rysiek
Sporteum
(1)
2021-11-20
2021-11-20
Mączewska Michalina
Alpi Club
(1)
2021-11-20
16
2021-11-20
Mączko Oskar
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
1
2021-11-20
1
Maj Szymon
BRAK
(1)
2021-11-20
12
Majewski Andrzej
NKS RASC
(1)
2021-11-20
2021-11-20
6
Majewski Tadeusz
NKS RASC
(1)
2021-11-20
10
2021-11-20
8
Malec Aleksander
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
2
2021-11-20
Malec Maksymilian
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
5
2021-11-20
3
Malewicz Pola
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
5
2021-11-20
3
Marek Maksymilian
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
10
2021-11-20
13
Marzec Jagoda
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
12
2021-11-20
9
Marzec Maryna
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
8
2021-11-20
6
Matusik Wiktoria
NKS RASC
(1)
2021-11-20
10
2021-11-20
Miazga Emilia
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
14
2021-11-20
14
Miazga Tadeusz
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
3
2021-11-20
4
Michałowska Marta
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
11
2021-11-20
11
Miłosz Feliks
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
27
2021-11-20
6
Miłosz Jan
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
1
2021-11-20
1
Mirowska Antonina
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
8
2021-11-20
3
Mirowski Jan
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
6
2021-11-20
6
Moritz Helena
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
8
2021-11-20
7
Moritz Ignacy
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
11
2021-11-20
10
Moritz Melania
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
1
2021-11-20
3
Niesłuchowski Jan
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
16
2021-11-20
22
Nowicki Tymon
Potwory
(1)
2021-11-20
4
2021-11-20
4
Obuchowicz Alicja
Sporteum
(1)
2021-11-20
6
2021-11-20
6
Ołdak Józef
Fundacja Potwory Klub Sportowy
(1)
2021-11-20
10
2021-11-20
9
Ostaszewska Oliwia
Sporteum
(1)
2021-11-20
12
2021-11-20
9
Pacynko David
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
5
2021-11-20
10
Palimąka Amelia
Sporteum
(1)
2021-11-20
2
2021-11-20
14
Palimąka Igor
Sporteum
(1)
2021-11-20
5
2021-11-20
3
Pełda Jurek
KS Beskidy
(1)
2021-11-20
2
2021-11-20
2
Pełda Rudi
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
1
2021-11-20
7
Pichlak Jagoda
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
14
2021-11-20
Piłat Krzysztof
Sporteum
(1)
2021-11-20
7
2021-11-20
7
Piwowar Franciszek
Race Strefa
(1)
2021-11-20
18
2021-11-20
23
Pławski Tomasz
Towarzystwo Narciarskie
(1)
2021-11-20
2
2021-11-20
Płochodzki Borys
Alpi Club
(1)
2021-11-20
9
2021-11-20
Pociask Tadeusz
NKS RASC
(1)
2021-11-20
1
2021-11-20
1
Pociecha Lena
NKS RASC
(1)
2021-11-20
15
2021-11-20
12
Pociecha Nina
NKS RASC
(1)
2021-11-20
18
2021-11-20
13
Podniesińska Magdalena
Alpi Club
(1)
2021-11-20
2
2021-11-20
3
Ponarad Zuzanna
Alpi Club
(1)
2021-11-20
1
2021-11-20
3
Popławski Henryk
Sporteum
(1)
2021-11-20
9
2021-11-20
8
Prasał Nela
Sporteum
(1)
2021-11-20
13
2021-11-20
13
Przybysz Ewa
Sporteum
(1)
2021-11-20
1
2021-11-20
1
Przybysz Mateusz
Sporteum
(1)
2021-11-20
4
2021-11-20
4
Rapp-Minakowski Franciszek
KS Beskidy
(1)
2021-11-20
2021-11-20
1
Reising Maria
Alpi Club
(1)
2021-11-20
11
2021-11-20
11
Reising Tymoteusz
Alpi Club
(1)
2021-11-20
13
2021-11-20
13
Rembek Bartosz
NKS RASC
(1)
2021-11-20
1
2021-11-20
2
Rembek Szymon
NKS RASC
(1)
2021-11-20
26
2021-11-20
24
Romanik Gniewomir
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
7
2021-11-20
11
Rosiński Dominik
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
8
2021-11-20
12
Różycki Michał
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
11
2021-11-20
7
Rusek Dominik
brak
(1)
2021-11-20
3
2021-11-20
4
Rzewuska Marcelina
NKS Rasc
(1)
2021-11-20
12
2021-11-20
13
Sołtys Maria
Race Strefa
(1)
2021-11-20
5
2021-11-20
8
Sosnowski Jan
AZS PW
(1)
2021-11-20
3
2021-11-20
3
Stachowska Zuzanna
Alpi Club
(1)
2021-11-20
4
2021-11-20
4
Stachowski Michał
Alpi Club
(1)
2021-11-20
25
2021-11-20
18
Suchenek Maria
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
7
2021-11-20
5
Suchenek Zenon
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
7
2021-11-20
19
Świerczyńska Oliwia
Alpi Club
(1)
2021-11-20
1
2021-11-20
7
Szafrański Borys
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
2
2021-11-20
1
Szafrański Bruno
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
3
2021-11-20
5
Szczepańska Marina
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
6
2021-11-20
Szelenbaum Cezary
NKS RASC
(1)
2021-11-20
8
2021-11-20
8
Szewczyk Julia
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
1
2021-11-20
1
Taras Kostek
Race Strefa
(1)
2021-11-20
13
2021-11-20
16
Trepka Ignacy
NKS RASC
(1)
2021-11-20
10
2021-11-20
11
Trzcińska Agata
Alpi Club
(1)
2021-11-20
13
2021-11-20
11
Trzcińska Hanna
Alpi Club
(1)
2021-11-20
2
2021-11-20
2
Trzos-Rastawiecki Jan
NKS RASC
(1)
2021-11-20
19
2021-11-20
15
Ufnalewski Franek
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
15
2021-11-20
Walędzik-Kink Helena
NKS RASC
(1)
2021-11-20
10
2021-11-20
10
Walędzik-Kink Ludwik
NKS RASC
(1)
2021-11-20
3
2021-11-20
2
Wanat Szymon
NKS RASC
(1)
2021-11-20
20
2021-11-20
26
Węgleńska Katarzyna
Fundacja Potwory Klub Sportowy
(1)
2021-11-20
7
2021-11-20
2
Weiss Zuzanna
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
6
2021-11-20
6
Wierzbowska Julia
NKS RASC
(1)
2021-11-20
1
2021-11-20
10
Wit Jan
Fundacja Potwory Klub Sportowy
(1)
2021-11-20
4
2021-11-20
5
Władyka Konstanty
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
2021-11-20
Wnuk Mila
WKN Warszawska
(1)
2021-11-20
16
2021-11-20
Wojdyła Jakub
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
7
2021-11-20
4
Wojtasik Wojciech
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
5
2021-11-20
2
Wojtaszek Kajetan
Sporteum
(1)
2021-11-20
8
2021-11-20
7
Wrona Adam
Alpi Club
(1)
2021-11-20
18
2021-11-20
15
Wrona Natalia
Alpi Club
(1)
2021-11-20
3
2021-11-20
5
Wysocki Zachary
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
22
2021-11-20
25
Wysokińska Łucja
Frajda Zakopane
(1)
2021-11-20
9
2021-11-20
8
Wysokiński Tymon
Frajda Zakopane
(1)
2021-11-20
9
2021-11-20
9
Żak Helena
Fundacja Potwory Klub Sportowy
(1)
2021-11-20
10
2021-11-20
10
Zawłocka Milla
Alpi Club
(1)
2021-11-20
5
2021-11-20
7
Zwierzyński Paweł
WKN Warszawa
(1)
2021-11-20
2
2021-11-20
5

Number of Riders: 167

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-112021-2, Warszawski Klub Narciarski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl