Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
184 ACCEPTED 2022-06-16 15:54:39
2022-06-16 15:54:39
Tereza Kleandr CLARETINO
  • 1x 18/S**/Cena firmy Allspan S**
  • 1x 19/ST**/Cena Města Slatiňany ST**
183 ACCEPTED 2022-06-16 15:54:38
2022-06-16 15:54:38
Vanesa Vojtová KREMONNA
  • 1x 04/80 cm/Hobby soutěž 80 cm
182 ACCEPTED 2022-06-16 15:54:38
2022-06-16 15:54:38
Sofie Brokešová TIMUN
  • 1x 04/80 cm/Hobby soutěž 80 cm
181 ACCEPTED 2022-06-16 15:54:38
2022-06-16 15:54:38
Ivona Butcher E.BONDURANT SLEDGE
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
  • 1x 12/S*/Cena firmy Strojmotiv S*
180 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:25
2022-06-16 08:11:25
Josef Kubias CASIUS 1
  • 1x 11/L*/ Skoková soutěž L* - 1. kolo OM VčO Junioři
  • 1x 17/L**/Skoková soutěž L** - 2. kolo OM VčO junioři
179 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:25
2022-06-16 08:11:25
Simona Engelová CASSIANO CORMINT
  • 1x 11/L*/ Skoková soutěž L* - 1. kolo OM VčO Junioři
  • 1x 17/L**/Skoková soutěž L** - 2. kolo OM VčO junioři
178 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:25
2022-06-16 08:11:25
Eliška Petrusová GARISTO
  • 1x 11/L*/ Skoková soutěž L* - 1. kolo OM VčO Junioři
  • 1x 12/S*/Cena firmy Strojmotiv S*
  • 1x 17/L**/Skoková soutěž L** - 2. kolo OM VčO junioři
  • 1x 18/S**/Cena firmy Allspan S**
177 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:25
2022-06-16 08:11:25
Eliška Petrusová LUCIENNE
  • 1x 11/L*/ Skoková soutěž L* - 1. kolo OM VčO Junioři
  • 1x 12/S*/Cena firmy Strojmotiv S*
  • 1x 17/L**/Skoková soutěž L** - 2. kolo OM VčO junioři
  • 1x 18/S**/Cena firmy Allspan S**
176 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:25
2022-06-16 08:11:25
Anna Dubová CARA MIA 1
  • 1x 11/L*/ Skoková soutěž L* - 1. kolo OM VčO Junioři
  • 1x 17/L**/Skoková soutěž L** - 2. kolo OM VčO junioři
175 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:25
2022-06-16 08:11:25
Agáta Lagronová CAYENNE 2
  • 1x 11/L*/ Skoková soutěž L* - 1. kolo OM VčO Junioři
  • 1x 17/L**/Skoková soutěž L** - 2. kolo OM VčO junioři
174 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:25
2022-06-16 08:11:25
Agáta Lagronová QUEEN 5
  • 1x 11/L*/ Skoková soutěž L* - 1. kolo OM VčO Junioři
  • 1x 17/L**/Skoková soutěž L** - 2. kolo OM VčO junioři
173 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:25
2022-06-16 08:11:25
Anna Votrubcová MESSILEE
  • 1x 11/L*/ Skoková soutěž L* - 1. kolo OM VčO Junioři
  • 1x 16/L**/Cena Verinární kliniky Heřmanův Městec L**
  • 1x 17/L**/Skoková soutěž L** - 2. kolo OM VčO junioři
172 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:25
2022-06-16 08:11:25
Dominika Hrubešová APRIL 4
  • 1x 12/S*/Cena firmy Strojmotiv S*
  • 1x 19/ST**/Cena Města Slatiňany ST**
171 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:25
2022-06-16 08:11:25
Dominika Hrubešová CORDELIE
  • 1x 12/S*/Cena firmy Strojmotiv S*
  • 1x 19/ST**/Cena Města Slatiňany ST**
170 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:25
2022-06-16 08:11:25
Aneta Bartková HORÁKYNĚ
  • 1x 12/S*/Cena firmy Strojmotiv S*
  • 1x 18/S**/Cena firmy Allspan S**
  • 1x 19/ST**/Cena Města Slatiňany ST**
169 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:25
2022-06-16 08:11:25
Ilona Kopecká JOHAN 2
  • 1x 12/S*/Cena firmy Strojmotiv S*
168 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:25
2022-06-16 08:11:25
Lucie Šrámková MOLOCO H STROJMOTIV
  • 1x 12/S*/Cena firmy Strojmotiv S*
  • 1x 18/S**/Cena firmy Allspan S**
167 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:25
2022-06-16 08:11:25
Eliška Mihalíková ANDIAMO
  • 1x 12/S*/Cena firmy Strojmotiv S*
  • 1x 20/T*/Skoková sotuěž T*
166 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:25
2022-06-16 08:11:25
Matouš Kořínek KAREL
  • 1x 12/S*/Cena firmy Strojmotiv S*
165 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:25
2022-06-16 08:11:25
Martin Šoupal CHIQUE-K VAN'T KATTENHEYE Z
  • 1x 12/S*/Cena firmy Strojmotiv S*
  • 1x 18/S**/Cena firmy Allspan S**
164 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:25
2022-06-16 08:11:25
Leticia Safari CONVETA
  • 1x 12/S*/Cena firmy Strojmotiv S*
  • 1x 16/L**/Cena Verinární kliniky Heřmanův Městec L**
  • 1x 18/S**/Cena firmy Allspan S**
163 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:25
2022-06-16 08:11:25
Rozárie Doležalová GASTON 20
  • 1x 13/LP**/Skoková soutěž LP**
  • 1x 14/SP**/Skoková soutěž SP**
162 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:25
2022-06-16 08:11:25
Aneta Hrnčířová QUINCI
  • 1x 16/L**/Cena Verinární kliniky Heřmanův Městec L**
161 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:25
2022-06-16 08:11:25
Aneta Hrnčířová CASILIA 1
  • 1x 16/L**/Cena Verinární kliniky Heřmanův Městec L**
  • 1x 18/S**/Cena firmy Allspan S**
160 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:25
2022-06-16 08:11:25
Jana Hanáková ALANTINO
  • 1x 16/L**/Cena Verinární kliniky Heřmanův Městec L**
  • 1x 18/S**/Cena firmy Allspan S**
159 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:25
2022-06-16 08:11:25
Kristýna Skálová MARCUS 3
  • 1x 16/L**/Cena Verinární kliniky Heřmanův Městec L**
  • 1x 18/S**/Cena firmy Allspan S**
158 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:25
2022-06-16 08:11:25
Kristýna Skálová GAVIAL 1
  • 1x 16/L**/Cena Verinární kliniky Heřmanův Městec L**
  • 1x 18/S**/Cena firmy Allspan S**
157 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:25
2022-06-16 08:11:25
Markéta Štechová CENTUS
  • 1x 16/L**/Cena Verinární kliniky Heřmanův Městec L**
156 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:25
2022-06-16 08:11:25
Michaela Kvapilová CALIMERO 4
  • 1x 16/L**/Cena Verinární kliniky Heřmanův Městec L**
  • 1x 18/S**/Cena firmy Allspan S**
155 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:25
2022-06-16 08:11:25
Michaela Skácelová NESQUIK 2
  • 1x 16/L**/Cena Verinární kliniky Heřmanův Městec L**
154 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:25
2022-06-16 08:11:25
Jana Doležalová ORIGI VAN HET NETEHOF
  • 1x 18/S**/Cena firmy Allspan S**
  • 1x 19/ST**/Cena Města Slatiňany ST**
153 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:25
2022-06-16 08:11:25
Jana Hanáková NON STOP NOVAEQUI
  • 1x 18/S**/Cena firmy Allspan S**
  • 1x 19/ST**/Cena Města Slatiňany ST**
152 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:25
2022-06-16 08:11:25
Kateřina Štechová CODROIPO
  • 1x 18/S**/Cena firmy Allspan S**
151 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:25
2022-06-16 08:11:25
Rudolf Doležal EMPIRE 1
  • 1x 19/ST**/Cena Města Slatiňany ST**
  • 1x 20/T*/Skoková sotuěž T*
150 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:25
2022-06-16 08:11:25
Lucie Šrámková MAGIC MAN STROJMOTIV
  • 1x 20/T*/Skoková sotuěž T*
149 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Martina Šoupalová LEXUS
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
148 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Martina Šoupalová QUAILL 1
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
147 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Michaela Havránková SIR SILVIO-L
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
146 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Bára Vachutková CLASSIFIED LOVE
  • 1x 08/Z/ Skoková soutěž Z - 1. kolo OM VčO děti
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
  • 1x 15/ZL/Skoková soutěž ZL - 2. kolo OM VčO děti
145 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Leona Soukalová GYLICON D LESY SOUKAL
  • 1x 08/Z/ Skoková soutěž Z - 1. kolo OM VčO děti
  • 1x 15/ZL/Skoková soutěž ZL - 2. kolo OM VčO děti
144 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Nikola Hlavatá KAI
  • 1x 08/Z/ Skoková soutěž Z - 1. kolo OM VčO děti
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
  • 1x 15/ZL/Skoková soutěž ZL - 2. kolo OM VčO děti
143 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Nikola Hlavatá KAPPY
  • 1x 08/Z/ Skoková soutěž Z - 1. kolo OM VčO děti
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
  • 1x 15/ZL/Skoková soutěž ZL - 2. kolo OM VčO děti
142 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Natália Vítková DJOUBA BLINIERE
  • 1x 08/Z/ Skoková soutěž Z - 1. kolo OM VčO děti
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
  • 1x 15/ZL/Skoková soutěž ZL - 2. kolo OM VčO děti
  • 1x 16/L**/Cena Verinární kliniky Heřmanův Městec L**
141 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Ivona Butcher PRESLEY O'BANNON
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
140 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Klára Macková CARLUCCI J'E SUI
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
  • 1x 12/S*/Cena firmy Strojmotiv S*
  • 1x 16/L**/Cena Verinární kliniky Heřmanův Městec L**
139 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Klára Macková CARDELA
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
  • 1x 12/S*/Cena firmy Strojmotiv S*
  • 1x 16/L**/Cena Verinární kliniky Heřmanův Městec L**
  • 1x 18/S**/Cena firmy Allspan S**
138 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Václav Mládek HOT LOVE 1
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
137 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Václav Mládek FORCENTA
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
136 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Bára Vachutková CONTROL ME
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
  • 1x 16/L**/Cena Verinární kliniky Heřmanův Městec L**
135 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Anežka Novotná CATTANI 1
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
  • 1x 11/L*/ Skoková soutěž L* - 1. kolo OM VčO Junioři
  • 1x 17/L**/Skoková soutěž L** - 2. kolo OM VčO junioři
134 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Karolína Francová QUITE COMPLETE
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
133 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Ilona Kopecká CORNELIA DE HOLLIGUETTE Z
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
132 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Šárka Douchová COFI 1
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
131 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Karolína Fürstová QUAPETA
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
130 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Karolína Fürstová LECASSIN
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
129 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Jarmila Šrámková GERY H STROJMOTIV
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
128 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Jakub Kohout QUENTINA DK
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
  • 1x 11/L*/ Skoková soutěž L* - 1. kolo OM VčO Junioři
  • 1x 17/L**/Skoková soutěž L** - 2. kolo OM VčO junioři
127 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Eva Perthenová MADELINE DK
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
  • 1x 11/L*/ Skoková soutěž L* - 1. kolo OM VčO Junioři
  • 1x 17/L**/Skoková soutěž L** - 2. kolo OM VčO junioři
126 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Eva Perthenová DAISY DK
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
125 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Sylvie Horáčková COLALOCA 1
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
124 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Gabriela Kučírková HERAKLES
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
123 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Kateřina Málková DADDY'S GIRL
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
122 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Kateřina Málková QUAILLING
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
121 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Simona Havránková HONEY 6
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
  • 1x 11/L*/ Skoková soutěž L* - 1. kolo OM VčO Junioři
  • 1x 17/L**/Skoková soutěž L** - 2. kolo OM VčO junioři
120 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Kristýna Skálová LUCAS 11
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
119 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Markéta Studená NEARLY PERFECT 1
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
118 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Ml. Jana Lahodná PARIS
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
117 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Stanislava Dvořáková CARLOS 488
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
  • 1x 16/L**/Cena Verinární kliniky Heřmanův Městec L**
  • 1x 18/S**/Cena firmy Allspan S**
116 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Petr Vančura QUEST FOR VICTORY
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
115 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Petr Vančura BARBIE 2
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
114 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Otto Ml. Vinzens GINEVRA-IN
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
113 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Alžběta Němcová LE MANS 1
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
  • 1x 11/L*/ Skoková soutěž L* - 1. kolo OM VčO Junioři
  • 1x 17/L**/Skoková soutěž L** - 2. kolo OM VčO junioři
112 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Karolína Štefáčková GRANT 4
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
111 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Ivona Butcher E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE)
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
  • 1x 12/S*/Cena firmy Strojmotiv S*
110 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Sára Finsterle ELEKTRA 3
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
  • 1x 12/S*/Cena firmy Strojmotiv S*
109 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
. Petr Němeček ALLAN
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
  • 1x 12/S*/Cena firmy Strojmotiv S*
108 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Rudolf Doležal GARTIA
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
  • 1x 12/S*/Cena firmy Strojmotiv S*
107 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Radka Dvořáková LANCERTA ST
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
  • 1x 12/S*/Cena firmy Strojmotiv S*
106 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Radka Dvořáková BASTIEN 4
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
  • 1x 12/S*/Cena firmy Strojmotiv S*
105 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Beáta Horáková ARI VON RISTO
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
  • 1x 12/S*/Cena firmy Strojmotiv S*
104 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Anna Šolcová HIRONDELLE DE FREMIS
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
  • 1x 12/S*/Cena firmy Strojmotiv S*
  • 1x 18/S**/Cena firmy Allspan S**
103 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Eliška Mihalíková ANNA DE VIL Z
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
  • 1x 16/L**/Cena Verinární kliniky Heřmanův Městec L**
102 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Aneta Páblová MARLENKA
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
  • 1x 12/S*/Cena firmy Strojmotiv S*
101 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Otto Ml. Vinzens NONAME
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
  • 1x 12/S*/Cena firmy Strojmotiv S*
100 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Matouš Kořínek CARTOUCHE EINDEKEN Z
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
  • 1x 12/S*/Cena firmy Strojmotiv S*
99 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Aneta Bartková GALEN 1
  • 1x 10/L*/ Skoková soutěž L* - otevřená
  • 1x 12/S*/Cena firmy Strojmotiv S*
  • 1x 16/L**/Cena Verinární kliniky Heřmanův Městec L**
  • 1x 18/S**/Cena firmy Allspan S**
98 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Štěpánka Drobná MIRKO D'ARO
  • 1x 11/L*/ Skoková soutěž L* - 1. kolo OM VčO Junioři
  • 1x 17/L**/Skoková soutěž L** - 2. kolo OM VčO junioři
97 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:24
2022-06-16 08:11:24
Vanda Hayerová INTENSE N
  • 1x 11/L*/ Skoková soutěž L* - 1. kolo OM VčO Junioři
  • 1x 17/L**/Skoková soutěž L** - 2. kolo OM VčO junioři
96 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Daniela Kmoníčková CHICO DAMISS
  • 1x 04/80 cm/Hobby soutěž 80 cm
  • 1x 05/90 cm/Hobby soutěž 90 cm
95 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Irena Strnadová PURPUR
  • 1x 05/90 cm/Hobby soutěž 90 cm
94 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Alexandra Michálková DELI 16
  • 1x 05/90 cm/Hobby soutěž 90 cm
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
93 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Martina Švadlenková PERCHTA(IRE)
  • 1x 05/90 cm/Hobby soutěž 90 cm
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
92 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Anna Rucká LENNY 2
  • 1x 05/90 cm/Hobby soutěž 90 cm
  • 1x 06/ZM/Skoková soutěž ZM
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
91 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Daniela Jirglová CENTISIMA - W
  • 1x 05/90 cm/Hobby soutěž 90 cm
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
90 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Sofie Brokešová BOŽENA
  • 1x 05/90 cm/Hobby soutěž 90 cm
89 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Zuzana Pavlíková PANAMERA CASSINA - T
  • 1x 05/90 cm/Hobby soutěž 90 cm
88 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Tereza Bohatová FRA CO KI
  • 1x 06/ZM/Skoková soutěž ZM
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
87 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Simona Maxová AREZZO P
  • 1x 06/ZM/Skoková soutěž ZM
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
86 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Bára Borková CARMELIA-K
  • 1x 06/ZM/Skoková soutěž ZM
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
85 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Darina Kricnarová LUIS 15
  • 1x 06/ZM/Skoková soutěž ZM
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
84 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Petr Molík GANGA HB
  • 1x 06/ZM/Skoková soutěž ZM
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
83 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Petr Molík MERIES
  • 1x 06/ZM/Skoková soutěž ZM
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
82 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Kateřina Málková CALORI
  • 1x 06/ZM/Skoková soutěž ZM
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
81 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Eliška Jandová LOU BERRY
  • 1x 06/ZM/Skoková soutěž ZM
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
80 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Martina Habětínová MONTY 34
  • 1x 06/ZM/Skoková soutěž ZM
79 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Kristýna Wimmerová LONG RIVER
  • 1x 06/ZM/Skoková soutěž ZM
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
78 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Anna Vavřičková MITCH 1
  • 1x 06/ZM/Skoková soutěž ZM
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
77 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Michal Haltuch KIMON
  • 1x 06/ZM/Skoková soutěž ZM
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
76 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Michaela Špičáková QUEEN OF HEARTS
  • 1x 06/ZM/Skoková soutěž ZM
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
75 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Ludmila Kulhavá LILLI
  • 1x 06/ZM/Skoková soutěž ZM
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
74 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Dana Stolarikova TIMUN
  • 1x 06/ZM/Skoková soutěž ZM
73 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Šimon Hovorka LADY MEINGARD
  • 1x 06/ZM/Skoková soutěž ZM
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
72 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Lucie Tomandlová ECLINDORA
  • 1x 06/ZM/Skoková soutěž ZM
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
71 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Nikola Velínská BELLA CANTURA V
  • 1x 06/ZM/Skoková soutěž ZM
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
70 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Ema Štěpánková ANISIO
  • 1x 06/ZM/Skoková soutěž ZM
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
69 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Hana Hlavatá ANYTA
  • 1x 06/ZM/Skoková soutěž ZM
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
68 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Denisa Kvasničková CANDY CRUSH
  • 1x 06/ZM/Skoková soutěž ZM
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
67 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Lucie Vávrová LAMERA
  • 1x 06/ZM/Skoková soutěž ZM
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
66 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Matouš Kořínek DRAHOKOUPIL
  • 1x 06/ZM/Skoková soutěž ZM
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
65 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Matouš Kořínek DRAHOMÍRA 1
  • 1x 06/ZM/Skoková soutěž ZM
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
64 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Marie Šolcová CAFÉ
  • 1x 06/ZM/Skoková soutěž ZM
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
63 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Kateřina Tesařová ILEXIS
  • 1x 06/ZM/Skoková soutěž ZM
62 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Lucie Šebková EMPTY POCKET
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
61 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Michaela Trojanová EUCHARISTO
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
60 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Sára Finsterle CASALLICA
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
59 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Sára Finsterle COOKIE CATCHER-F
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
58 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Václav Mládek DOMINUS DE NOX Z
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
57 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Veronika Hypšová RITA 96
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
56 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Rudolf Doležal RENALDO Z
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
55 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Anežka Novotná JADE VAN DE GROENHEUVEL
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
54 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Adéla Horáčková MIŠELIN AHA
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
53 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Adéla Horáčková MENTOS AHA
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
52 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Filip Hazuka CONERY
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
51 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Jakub Kohout CASAY DK
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
  • 1x 11/L*/ Skoková soutěž L* - 1. kolo OM VčO Junioři
  • 1x 17/L**/Skoková soutěž L** - 2. kolo OM VčO junioři
50 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Sylvie Horáčková LAST HOPE
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
49 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Kateřina Málková MONTE CENTO-H
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
48 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Monika Kebusová MELODIE MH
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
47 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Magda Fejfarová BLAIR WITCH
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
46 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Aneta Kaplanová FLORIDA 9
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
45 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Denisa Menšíková TAJEMNÁ
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
44 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Denisa Menšíková RICCA MONNA
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
43 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Monika Gloserová SOPHRONIUS
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
42 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Jakub Kohout GATSBY
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
41 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Dana Beranová HARE MAJESTEIT
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
40 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Zuzana Hegerová SÁRA 52
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
39 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Jiří Boušek VANILLKA
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
38 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Šárka Kratochvílová MADISON 50
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
37 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:23
2022-06-16 08:11:23
Nikola Boháčová RIHANNA
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
  • 1x 09/ZL/ Skoková soutěž ZL
36 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Bára Brožová WIKING
  • 1x 01/ZLP/Skoková soutěž stupně ZLP
  • 1x 02/LP**/Skoková soutěž stupně LP**
35 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Dominika Hrnčířová KORINA 6
  • 1x 01/ZLP/Skoková soutěž stupně ZLP
34 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Natália Vítková SILVER SHEEBA
  • 1x 01/ZLP/Skoková soutěž stupně ZLP
  • 1x 02/LP**/Skoková soutěž stupně LP**
33 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Pavel Vítek KILTIERNAN DUNN
  • 1x 01/ZLP/Skoková soutěž stupně ZLP
  • 1x 02/LP**/Skoková soutěž stupně LP**
32 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Nikola Hlavatá MY GRAVE II
  • 1x 01/ZLP/Skoková soutěž stupně ZLP
  • 1x 02/LP**/Skoková soutěž stupně LP**
31 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Nikola Hlavatá VILÍK 4
  • 1x 01/ZLP/Skoková soutěž stupně ZLP
  • 1x 02/LP**/Skoková soutěž stupně LP**
30 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Tereza Höcková SÁRA 46
  • 1x 01/ZLP/Skoková soutěž stupně ZLP
29 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Nella Stražická BRIGWAY LITTLE MISS PERFECTION (GBR)
  • 1x 01/ZLP/Skoková soutěž stupně ZLP
  • 1x 02/LP**/Skoková soutěž stupně LP**
28 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Anna Nikola Lahodná MORLYN
  • 1x 01/ZLP/Skoková soutěž stupně ZLP
  • 1x 02/LP**/Skoková soutěž stupně LP**
27 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Pola Novotná ROSIE 2
  • 1x 01/ZLP/Skoková soutěž stupně ZLP
26 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Karolína Nováková SHERRY 6
  • 1x 01/ZLP/Skoková soutěž stupně ZLP
  • 1x 02/LP**/Skoková soutěž stupně LP**
  • 1x 13/LP**/Skoková soutěž LP**
  • 1x 14/SP**/Skoková soutěž SP**
25 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Andrea Soukupová ALPINHORSE MIDNIGHT PRINCESS
  • 1x 01/ZLP/Skoková soutěž stupně ZLP
  • 1x 02/LP**/Skoková soutěž stupně LP**
24 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Dominika Nosálová MISTY 3
  • 1x 01/ZLP/Skoková soutěž stupně ZLP
  • 1x 02/LP**/Skoková soutěž stupně LP**
23 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Kathrin Havlová GINGER BABE
  • 1x 01/ZLP/Skoková soutěž stupně ZLP
  • 1x 02/LP**/Skoková soutěž stupně LP**
22 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Petr Zástěra WARIOR
  • 1x 02/LP**/Skoková soutěž stupně LP**
  • 1x 03/SP**/Skoková soutěž stupně SP**
21 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Dominika Hrnčířová MÁŠA 4
  • 1x 02/LP**/Skoková soutěž stupně LP**
  • 1x 03/SP**/Skoková soutěž stupně SP**
20 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Nikola Hlavatá CASSIOPPEA
  • 1x 02/LP**/Skoková soutěž stupně LP**
  • 1x 03/SP**/Skoková soutěž stupně SP**
19 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Kateřina Novotná FLORA 15
  • 1x 02/LP**/Skoková soutěž stupně LP**
  • 1x 03/SP**/Skoková soutěž stupně SP**
18 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Karolína Nováková MINO
  • 1x 02/LP**/Skoková soutěž stupně LP**
  • 1x 03/SP**/Skoková soutěž stupně SP**
  • 1x 13/LP**/Skoková soutěž LP**
  • 1x 14/SP**/Skoková soutěž SP**
17 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Marek Čumba ANDANTE 2
  • 1x 04/80 cm/Hobby soutěž 80 cm
  • 1x 05/90 cm/Hobby soutěž 90 cm
16 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Denisa Vaňková LITTLE DIAMOND
  • 1x 04/80 cm/Hobby soutěž 80 cm
  • 1x 05/90 cm/Hobby soutěž 90 cm
15 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Zuzana Chmelíčková CIOCCO WONDER
  • 1x 04/80 cm/Hobby soutěž 80 cm
  • 1x 05/90 cm/Hobby soutěž 90 cm
14 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Monika Chmelíčková ROZÁRKA 17
  • 1x 04/80 cm/Hobby soutěž 80 cm
  • 1x 05/90 cm/Hobby soutěž 90 cm
13 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Lucie Linhartová CASEY 2
  • 1x 04/80 cm/Hobby soutěž 80 cm
  • 1x 05/90 cm/Hobby soutěž 90 cm
12 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Patricie Machová JAQUELINE FLEUR
  • 1x 04/80 cm/Hobby soutěž 80 cm
  • 1x 05/90 cm/Hobby soutěž 90 cm
11 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Alena Schovancová BOŽENA
  • 1x 04/80 cm/Hobby soutěž 80 cm
10 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Lenka Sušilová LYADORA
  • 1x 04/80 cm/Hobby soutěž 80 cm
  • 1x 05/90 cm/Hobby soutěž 90 cm
9 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Petr Vančura KRISTAL 1
  • 1x 04/80 cm/Hobby soutěž 80 cm
8 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Petr Vančura ROZINKA-Š
  • 1x 04/80 cm/Hobby soutěž 80 cm
  • 1x 05/90 cm/Hobby soutěž 90 cm
7 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Simona Malečková NEW ATTACK
  • 1x 04/80 cm/Hobby soutěž 80 cm
  • 1x 05/90 cm/Hobby soutěž 90 cm
6 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Andrea Čudková WIBBLY AGRO-MAT AA
  • 1x 04/80 cm/Hobby soutěž 80 cm
  • 1x 05/90 cm/Hobby soutěž 90 cm
5 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Eva Hornová ALFA STAR K
  • 1x 04/80 cm/Hobby soutěž 80 cm
  • 1x 05/90 cm/Hobby soutěž 90 cm
4 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Barbora Švábová SUSAN D'OR
  • 1x 04/80 cm/Hobby soutěž 80 cm
3 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Lucie Pospíchalová NASSFELD
  • 1x 04/80 cm/Hobby soutěž 80 cm
  • 1x 05/90 cm/Hobby soutěž 90 cm
2 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Jiří Boušek VALENCIA VON POLAND
  • 1x 04/80 cm/Hobby soutěž 80 cm
  • 1x 05/90 cm/Hobby soutěž 90 cm
  • 1x 06/ZM/Skoková soutěž ZM
  • 1x 07/Z/ Skoková soutěž Z - otevřená
1 ACCEPTED 2022-06-16 08:11:22
2022-06-16 08:11:22
Jiří Boušek MYSTICA
  • 1x 04/80 cm/Hobby soutěž 80 cm
  • 1x 05/90 cm/Hobby soutěž 90 cm
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bartková Aneta JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
2002 (MJ.)
F4321
2. Beranová Dana Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
S
G1904
3. Boháčová Nikola JO Albert Stolany (MF0138)
S
F4365
4. Bohatová Tereza Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
S
J0TRJ
5. Borková Bára Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
2007 (JM.)
J0RSC
6. Boušek Jiří Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
S
F2037
7. Brokešová Sofie JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
2008 (JM.)
J13RD
8. Brožová Bára Stáj U Zlatého potoka, z.s. (MV0091)
2007 (JM.)
J11QQ
9. Butcher Ivona SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
S
H2851
10. Chmelíčková Monika Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
2005 (J.)
J0O2S
11. Chmelíčková Zuzana Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
2002 (MJ.)
J0O2R
12. Čudková Andrea JK Nývlt Team z. s. (MF0464)
2001 (MJ.)
J0X7M
13. Čumba Marek JO Albert Stolany (MF0138)
S
J127T
14. Doležal Rudolf JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
S
F0382
15. Doležalová Jana JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
S
F2166
16. Doležalová Rozárie JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
2013 (Mł.)
J11Q8
17. Douchová Šárka JK Ždírec, o.s. (MV0097)
S
V0504
18. Drobná Štěpánka Jezdecká stáj Drobný (MF0439)
2006 (J.)
J0WY4
19. Dubová Anna JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
2006 (J.)
F4417
20. Dvořáková Radka JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
S
C0345
21. Dvořáková Stanislava JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
S
F1176
22. Engelová Simona Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
2006 (J.)
J0Y8D
23. Fejfarová Magda Jezdecký klub Údrnice z.s. (MF0442)
2002 (MJ.)
J0T91
24. Finsterle Sára CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
2001 (MJ.)
F3983
25. Francová Karolína SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
2001 (MJ.)
J0OOZ
26. Fürstová Karolína Jezdecký klub Mlýn Davídkov (MB0475)
S
A1551
27. Gloserová Monika JK Gloserovi Damníkov (MF0445)
2006 (J.)
J0WT9
28. Habětínová Martina Stáj Plchovice - Pavel Habětín (MF0375)
2001 (MJ.)
F4014
29. Haltuch Michal JO Albert Stolany (MF0138)
S
F2700
30. Hanáková Jana Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
S
D0585
31. Havlová Kathrin Stáj Ježkovice, z.s. (MF0414)
2010 (JM.)
J0V9B
32. Havránková Michaela AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
S
G0487
33. Havránková Simona AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
2004 (J.)
J0TFD
34. Hayerová Vanda Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
2005 (J.)
J0WRJ
35. Hazuka Filip RECUTECH s.r.o. (MF0461)
S
J0YS1
36. Hegerová Zuzana JK Vysoké Mýto z.s. (MF0281)
S
D1757
37. Hlavatá Hana TJ Sokol Kladruby nad Labem z.s. (MF0061)
S
F0957
38. Hlavatá Nikola JS Slavíkov (MF0017)
2009 (JM.)
J0VEJ
39. Höcková Tereza JO Albert Stolany (MF0138)
2013 (Mł.)
J127S
40. Horáčková Adéla Jezdecká stáj AHA Nemojov z.s. (MF0402)
S
F1745
41. Horáčková Sylvie JK Železnice z.s. (MF0282)
S
F3782
42. Horáková Beáta Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
2007 (JM.)
J0ZA0
43. Hornová Eva Sportovní klub stáj Květnov (MV0129)
S
F1300
44. Hovorka Šimon JK Jurášek (MF0171)
2003 (MJ.)
J0X5J
45. Hrnčířová Aneta Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
2007 (JM.)
J0K6T
46. Hrnčířová Dominika Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
2010 (JM.)
J0K6U
47. Hrubešová Dominika Top Horses, z.s. (MA0298)
S
A1527
48. Hypšová Veronika Jezdecký klub Údrnice z.s. (MF0442)
S
A1007
49. Jandová Eliška Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
S
F3005
50. Jirglová Daniela JK Železnice z.s. (MF0282)
2007 (JM.)
J0XPY
51. Kaplanová Aneta JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
2004 (J.)
J0RH0
52. Kebusová Monika JK Železnice z.s. (MF0282)
S
F4187
53. Kleandr Tereza PCT, s.r.o. Ptýrov (MB0260)
S
B2721
54. Kmoníčková Daniela JS Damiss (MF0185)
S
F1718
55. Kohout Jakub Stáj PFK - M. Kohout (MF0456)
2005 (J.)
J0PHF
56. Kopecká Ilona Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
S
B0309
57. Kořínek Matouš Stáj Nový Dvůr (MF0144)
S
F4100
58. Kratochvílová Šárka JS Equus Slatiňany (MF0004)
S
A2017
59. Kricnarová Darina JK Gotex (MR0011)
S
F1244
60. Kubias Josef Stáj Černíková, z.s. (MF0432)
2005 (J.)
F4170
61. Kučírková Gabriela Jezdecký klub Vysoká, z. s. (MV0159)
S
V0005
62. Kulhavá Ludmila JS Plundra (MF0237)
S
F2579
63. Kvapilová Michaela Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
S
F2135
64. Kvasničková Denisa Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
S
F3895
65. Lagronová Agáta Rodinná stáj Kopista (MF0384)
2006 (J.)
J0RO1
66. Lahodná Anna Nikola Pegas Děpoltovice (MK0001)
2012 (Mł.)
J0SNB
67. Lahodná Ml. Jana Pegas Děpoltovice (MK0001)
2010 (JM.)
J0KRD
68. Linhartová Lucie Stáj Tomáš Kocián Neratov (MF0329)
2004 (J.)
J0ZBD
69. Machová Patricie JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
2010 (JM.)
J111J
70. Macková Klára SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
S
F4214
71. Malečková Simona JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
S
V0651
72. Málková Kateřina Sportovní stáj Málek (MF0095)
S
F2906
73. Maxová Simona JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
2005 (J.)
J11PB
74. Menšíková Denisa AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
S
F3870
75. Michálková Alexandra Jezdecký klub Žižkovec o.s. (MF0377)
2005 (J.)
J0X0B
76. Mihalíková Eliška Jezdecký klub Cihelna, z. s. (MV0163)
S
V0609
77. Mládek Václav JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
S
F4208
78. Molík Petr Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
S
C0498
79. Němcová Alžběta JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
2007 (JM.)
J0YFH
80. Němeček . Petr JK Hořany, z.s. (MB0048)
S
B1343
81. Nosálová Dominika Stáj Ježkovice, z.s. (MF0414)
2008 (JM.)
J0UWI
82. Nováková Karolína JK Sloupnice z.s. (MF0034)
2009 (JM.)
J0YMB
83. Novotná Anežka JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
2007 (JM.)
J0VM0
84. Novotná Kateřina Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
2009 (JM.)
J0XG2
85. Novotná Pola JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
2012 (Mł.)
J10RO
86. Páblová Aneta JK Černožice (MR0005)
S
R0012
87. Pavlíková Zuzana Janákův sbor Selských jízd Nechanice (MF0002)
S
F2948
88. Perthenová Eva Stáj Perthen z.s. (MF0413)
2006 (J.)
J0R9E
89. Petrusová Eliška JK Sloupnice z.s. (MF0034)
2006 (J.)
F4271
90. Pospíchalová Lucie Jezdecká stáj Písnice (MB0410)
S
F2994
91. Rucká Anna Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
2005 (J.)
J0PFM
92. Safari Leticia Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
2005 (J.)
F4329
93. Schovancová Alena JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
2009 (JM.)
J1411
94. Šebková Lucie JK Polsko (MF0466)
S
F1849
95. Skácelová Michaela Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
2001 (MJ.)
F4388
96. Skálová Kristýna Jezdecké středisko ARS (MC0143)
2003 (MJ.)
B3641
97. Šolcová Anna Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
S
F3919
98. Šolcová Marie Stáj Tomáš Kocián Neratov (MF0329)
2007 (JM.)
F4355
99. Soukalová Leona AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
2010 (JM.)
J0XCL
100. Soukupová Andrea Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
2006 (J.)
J0REB
101. Šoupal Martin SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
S
F0200
102. Šoupalová Martina SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
S
F1924
103. Špičáková Michaela Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
S
F2617
104. Šrámková Jarmila JK Čermná (MF0366)
S
F0142
105. Šrámková Lucie JK Čermná (MF0366)
S
F2851
106. Štechová Kateřina JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
2002 (MJ.)
B3832
107. Štechová Markéta JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
2005 (J.)
J0R11
108. Štefáčková Karolína JK Na Ranči (MV0041)
S
V0550
109. Štěpánková Ema APOLENKA z.s. (MF0183)
2007 (JM.)
J0PWU
110. Stolarikova Dana JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
S
J12QW
111. Stražická Nella JK Hořec (MF0246)
2011 (Mł.)
J12K1
112. Strnadová Irena SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
S
B3259
113. Studená Markéta Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
S
F4046
114. Sušilová Lenka Jezdecká společnost Statek Lesolg, z.s. (MV0183)
S
V0353
115. Švábová Barbora JK Rokytno (MF0196)
S
J0JVF
116. Švadlenková Martina Stáj Plchovice - Pavel Habětín (MF0375)
S
F1382
117. Tesařová Kateřina AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
2003 (MJ.)
J12G5
118. Tomandlová Lucie JO SŠ CHKJ Kladruby n. L. (MF0100)
S
B2088
119. Trojanová Michaela Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
2005 (J.)
J10LF
120. Vachutková Bára JK Pegas z.s. (MF0166)
2009 (JM.)
J10LA
121. Vančura Petr JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
S
B0680
122. Vaňková Denisa JK Hořec (MF0246)
S
J0HB9
123. Vavřičková Anna Jezdecké středisko ARS (MC0143)
2005 (J.)
J0W2A
124. Vávrová Lucie JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
S
F3792
125. Velínská Nikola Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
S
F2864
126. Vinzens Otto Ml. Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
S
F0303
127. Vítek Pavel Jezdecký oddíl Puchlovice (MF0441)
2008 (JM.)
J0XKN
128. Vítková Natália Jezdecký oddíl Puchlovice (MF0441)
2008 (JM.)
J0XKM
129. Vojtová Vanesa Jezdecký klub Vojtová z.s. (MF0455)
2004 (J.)
J0SB0
130. Votrubcová Anna Jezdecký spolek Doudleby nad Orlicí (MF0028)
2004 (J.)
J0QRB
131. Wimmerová Kristýna JO SŠ CHKJ Kladruby n. L. (MF0100)
S
B2061
132. Zástěra Petr Stáj U Zlatého potoka, z.s. (MV0091)
2009 (JM.)
J0GEG
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

169

ALANTINO 2014 Unknown unknown F:
M: /
KJ0VRG
2.

32

ALFA STAR K 2017 Unknown unknown F:
M: /
KJ0ZTZ
3.

136

ALLAN 2011 Unknown unknown F:
M: /
KJ0LIU
4.

12

ALPINHORSE MIDNIGHT PRINCESS 2009 Unknown unknown F:
M: /
KJ0IZX
5.

20

ANDANTE 2 2010 Unknown unknown F:
M: /
KJ0ZGE
6.

162

ANDIAMO 2010 Unknown unknown F:
M: /
KJ0K0X
7.

62

ANISIO 2016 Unknown unknown F:
M: /
KJ0XZG
8.

142

ANNA DE VIL Z 2014 Unknown unknown F:
M: /
KJ0VJ7
9.

63

ANYTA 2017 Unknown unknown F:
M: /
KJ0ZKR
10.

157

APRIL 4 2012 Unknown unknown F:
M: /
KJ0LMY
11.

45

AREZZO P 2005 Unknown unknown F:
M: /
KJ0HC5
12.

140

ARI VON RISTO 2010 Unknown unknown F:
M: /
KJ0K8Q
13.

130

BARBIE 2 2016 Unknown unknown F:
M: /
KJ0ZK5
14.

139

BASTIEN 4 2015 Unknown unknown F:
M: /
KJ0WVX
15.

61

BELLA CANTURA V 2010 Unknown unknown F:
M: /
KJ0L6V
16.

85

BLAIR WITCH 2016 Unknown unknown F:
M: /
KJ0Y2Y
17.

26

BOŽENA 2005 Unknown unknown F:
M: /
KJ11LM
18.

8

BRIGWAY LITTLE MISS PERFECTION (GBR) 2015 Unknown unknown F:
M: /
KJ10E9
19.

68

CAFÉ 2008 Unknown unknown F:
M: /
KJ0I3P
20.

173

CALIMERO 4 2008 Unknown unknown F:
M: /
KJ0ME7
21.

50

CALORI 2017 Unknown unknown F:
M: /
KJ104A
22.

64

CANDY CRUSH 2013 Unknown unknown F:
M: /
KJ0T3C
23.

153

CARA MIA 1 2012 Unknown unknown F:
M: /
KJ0U1K
24.

106

CARDELA 2012 Unknown unknown F:
M: /
KJ0M94
25.

128

CARLOS 488 2016 Unknown unknown F:
M: /
KJ1054
26.

105

CARLUCCI J'E SUI 2009 Unknown unknown F:
M: /
KJ0MQQ
27.

46

CARMELIA-K 2012 Unknown unknown F:
M: /
KJ0LRS
28.

145

CARTOUCHE EINDEKEN Z 2015 Unknown unknown F:
M: /
KJ11X0
29.

72

CASALLICA 2016 Unknown unknown F:
M: /
KJ11K9
30.

81

CASAY DK 2016 Unknown unknown F:
M: /
KJ0Y1B
31.

24

CASEY 2 2008 Unknown unknown F:
M: /
KJ0I9P
32.

168

CASILIA 1 2013 Unknown unknown F:
M: /
KJ0VT2
33.

149

CASIUS 1 2004 Unknown unknown F:
M: /
KJ0G28
34.

150

CASSIANO CORMINT 2011 Unknown unknown F:
M: /
KJ00TS
35.

17

CASSIOPPEA 2005 Unknown unknown F:
M: /
KJ0TBE
36.

110

CATTANI 1 2015 Unknown unknown F:
M: /
KJ0ZMB
37.

154

CAYENNE 2 2015 Unknown unknown F:
M: /
KJ0Z0Z
38.

42

CENTISIMA - W 2016 Unknown unknown F:
M: /
KJ0Z5D
39.

183

CENTO GOLD 1 F:
M:
40.

172

CENTUS 2009 Unknown unknown F:
M: /
KJ0J7T
41.

37

CHICO DAMISS 2017 Unknown unknown F:
M: /
KJ11EO
42.

164

CHIQUE-K VAN'T KATTENHEYE Z 2014 Unknown unknown F:
M: /
KJ11PP
43.

22

CIOCCO WONDER 2012 Unknown unknown F:
M: /
KJ11E4
44.

182

CLARETINO 2010 Unknown unknown F:
M: /
KJ0LYQ
45.

99

CLASSIFIED LOVE 2009 Unknown unknown F:
M: /
KJ0V75
46.

177

CODROIPO 2009 Unknown unknown F:
M: /
KJ0IRG
47.

113

COFI 1 2012 Unknown unknown F:
M: /
KJ0LJ5
48.

120

COLALOCA 1 2017 Unknown unknown F:
M: /
KJ0ZP5
49.

80

CONERY 2012 Unknown unknown F:
M: /
KJ0LSD
50.

109

CONTROL ME 2007 Unknown unknown F:
M: /
KJ0IWT
51.

165

CONVETA 2012 Unknown unknown F:
M: /
KJ0LRC
52.

73

COOKIE CATCHER-F 2016 Unknown unknown F:
M: /
KJ10AD
53.

158

CORDELIE 2013 Unknown unknown F:
M: /
KJ0RXB
54.

112

CORNELIA DE HOLLIGUETTE Z 2017 Unknown unknown F:
M: /
KJ0ZFB
55.

122

DADDY'S GIRL 2016 Unknown unknown F:
M: /
KJ0YYT
56.

119

DAISY DK 2016 Unknown unknown F:
M: /
KJ0Y1C
57.

39

DELI 16 2012 Unknown unknown F:
M: /
KJ0Y5R
58.

103

DJOUBA BLINIERE 2013 Unknown unknown F:
M: /
KJ0U7M
59.

74

DOMINUS DE NOX Z 2017 Unknown unknown F:
M: /
KJ104T
60.

66

DRAHOKOUPIL 2018 Unknown unknown F:
M: /
KJ11WQ
61.

67

DRAHOMÍRA 1 2017 Unknown unknown F:
M: /
KJ10GO
62.

181

E.BONDURANT SLEDGE 2010 Unknown unknown F:
M: /
KJ0KMO
63.

134

E.BONDURANT SLEDGE (EX.FALKENCE) 2010 Unknown unknown F:
M: /
KJ0KMO
64.

60

ECLINDORA 2017 Unknown unknown F:
M: /
KJ10KF
65.

135

ELEKTRA 3 2007 Unknown unknown F:
M: /
KJ0JXV
66.

178

EMPIRE 1 2009 Unknown unknown F:
M: /
KJ0L8I
67.

70

EMPTY POCKET 2009 Unknown unknown F:
M: /
KJ0MI9
68.

71

EUCHARISTO 2012 Unknown unknown F:
M: /
KJ0TD3
69.

18

FLORA 15 2007 Unknown unknown F:
M: /
KJ0LPQ
70.

86

FLORIDA 9 2015 Unknown unknown F:
M: /
KJ0XPO
71.

108

FORCENTA 2017 Unknown unknown F:
M: /
KJ0ZHF
72.

44

FRA CO KI 2016 Unknown unknown F:
M: /
KJ0Z1U
73.

146

GALEN 1 2014 Unknown unknown F:
M: /
KJ0VT1
74.

48

GANGA HB 2018 Unknown unknown F:
M: /
KJ1131
75.

151

GARISTO 2010 Unknown unknown F:
M: /
KJ0JVC
76.

137

GARTIA 2015 Unknown unknown F:
M: /
KJ0WN6
77.

166

GASTON 20 2011 Unknown unknown F:
M: /
KJ0WS6
78.

90

GATSBY 2014 Unknown unknown F:
M: /
KJ0VG2
79.

171

GAVIAL 1 2013 Unknown unknown F:
M: /
KJ0UPS
80.

116

GERY H STROJMOTIV 2014 Unknown unknown F:
M: /
KJ0WHF
81.

131

GINEVRA-IN 2013 Unknown unknown F:
M: /
KJ0WTE
82.

14

GINGER BABE 2012 Unknown unknown F:
M: /
KJ0TV6
83.

133

GRANT 4 2006 Unknown unknown F:
M: /
KJ0GB8
84.

100

GYLICON D LESY SOUKAL 2011 Unknown unknown F:
M: /
KJ0YCE
85.

91

HARE MAJESTEIT 2012 Unknown unknown F:
M: /
KJ10TX
86.

121

HERAKLES 2011 Unknown unknown F:
M: /
KJ0KXT
87.

141

HIRONDELLE DE FREMIS 2013 Unknown unknown F:
M: /
KJ0YN8
88.

124

HONEY 6 2010 Unknown unknown F:
M: /
KJ0JUO
89.

159

HORÁKYNĚ 2010 Unknown unknown F:
M: /
KJ0JWG
90.

107

HOT LOVE 1 2017 Unknown unknown F:
M: /
KJ0ZK4
91.

69

ILEXIS 2008 Unknown unknown F:
M: /
KJ0HRD
92.

148

INTENSE N 2013 Unknown unknown F:
M: /
KJ0ZPL
93.

77

JADE VAN DE GROENHEUVEL 2005 Unknown unknown F:
M: /
KJ0YMM
94.

25

JAQUELINE FLEUR 2003 Unknown unknown F:
M: /
KJ0JLV
95.

160

JOHAN 2 2012 Unknown unknown F:
M: /
KJ0LMV
96.

101

KAI 2010 Unknown unknown F:
M: /
KJ0JV0
97.

102

KAPPY 2015 Unknown unknown F:
M: /
KJ0WP6
98.

163

KAREL 2015 Unknown unknown F:
M: /
KJ11NR
99.

4

KILTIERNAN DUNN 2017 Unknown unknown F:
M: /
KJ10QN
100.

55

KIMON 2011 Unknown unknown F:
M: /
KJ0LT4
101.

2

KORINA 6 2015 Unknown unknown F:
M: /
KJ10R2
102.

180

KREMONNA 2013 Unknown unknown F:
M: /
KJ0ZE1
103.

28

KRISTAL 1 2017 Unknown unknown F:
M: /
KJ0ZM9
104.

59

LADY MEINGARD 2016 Unknown unknown F:
M: /
KJ0YAW
105.

65

LAMERA 2008 Unknown unknown F:
M: /
KJ0IEI
106.

138

LANCERTA ST 2012 Unknown unknown F:
M: /
KJ0YF7
107.

82

LAST HOPE 2015 Unknown unknown F:
M: /
KJ0Y72
108.

132

LE MANS 1 2008 Unknown unknown F:
M: /
KJ0IEB
109.

115

LECASSIN 2016 Unknown unknown F:
M: /
KJ0Z62
110.

41

LENNY 2 2009 Unknown unknown F:
M: /
KJ0J1Y
111.

96

LEXUS 2005 Unknown unknown F:
M: /
KJ0EI9
112.

57

LILLI 2017 Unknown unknown F:
M: /
KJ0ZKC
113.

21

LITTLE DIAMOND 2013 Unknown unknown F:
M: /
KJ0XMM
114.

53

LONG RIVER 2016 Unknown unknown F:
M: /
KJ0YZR
115.

51

LOU BERRY 2017 Unknown unknown F:
M: /
KJ117O
116.

125

LUCAS 11 2016 Unknown unknown F:
M: /
KJ0ZT7
117.

152

LUCIENNE 2008 Unknown unknown F:
M: /
KJ0M80
118.

47

LUIS 15 2012 Unknown unknown F:
M: /
KJ0VVA
119.

27

LYADORA 2015 Unknown unknown F:
M: /
KJ0YHG
120.

118

MADELINE DK 2012 Unknown unknown F:
M: /
KJ0RZI
121.

94

MADISON 50 2015 Unknown unknown F:
M: /
KJ11OY
122.

179

MAGIC MAN STROJMOTIV 2006 Unknown unknown F:
M: /
KJ0FY7
123.

170

MARCUS 3 2010 Unknown unknown F:
M: /
KJ0JY3
124.

143

MARLENKA 2009 Unknown unknown F:
M: /
KJ0J3J
125.

16

MÁŠA 4 2014 Unknown unknown F:
M: /
KJ0XXT
126.

84

MELODIE MH 2013 Unknown unknown F:
M: /
KJ0XC3
127.

79

MENTOS AHA 2017 Unknown unknown F:
M: /
KJ109L
128.

49

MERIES 2017 Unknown unknown F:
M: /
KJ10M6
129.

156

MESSILEE 2012 Unknown unknown F:
M: /
KJ10JK
130.

19

MINO 2002 Unknown unknown F:
M: /
KJ0L98
131.

147

MIRKO D'ARO 2012 Unknown unknown F:
M: /
KJ0ZIF
132.

78

MIŠELIN AHA 2017 Unknown unknown F:
M: /
KJ109M
133.

13

MISTY 3 2012 Unknown unknown F:
M: /
KJ0W7H
134.

54

MITCH 1 2016 Unknown unknown F:
M: /
KJ0ZQ0
135.

161

MOLOCO H STROJMOTIV 2012 Unknown unknown F:
M: /
KJ0ZEP
136.

83

MONTE CENTO-H 2017 Unknown unknown F:
M: /
KJ1049
137.

52

MONTY 34 2014 Unknown unknown F:
M: /
KJ0VAO
138.

9

MORLYN 2014 Unknown unknown F:
M: /
KJ0VM0
139.

5

MY GRAVE II 2000 Unknown unknown F:
M: /
KJ0GE5
140.

36

MYSTICA 2018 Unknown unknown F:
M: /
KJ11PD
141.

34

NASSFELD 2016 Unknown unknown F:
M: /
KJ0Y9P
142.

126

NEARLY PERFECT 1 2010 Unknown unknown F:
M: /
KJ0JUF
143.

174

NESQUIK 2 2013 Unknown unknown F:
M: /
KJ0V9B
144.

30

NEW ATTACK 2011 Unknown unknown F:
M: /
KJ0WJH
145.

176

NON STOP NOVAEQUI 2010 Unknown unknown F:
M: /
KJ00WQ
146.

144

NONAME 2011 Unknown unknown F:
M: /
KJ0X59
147.

175

ORIGI VAN HET NETEHOF 2014 Unknown unknown F:
M: /
KJ0WGO
148.

43

PANAMERA CASSINA - T 2016 Unknown unknown F:
M: /
KJ0YJY
149.

127

PARIS 2007 Unknown unknown F:
M: /
KJ0GRY
150.

40

PERCHTA(IRE) 2013 Unknown unknown F:
M: /
KJ0XZL
151.

104

PRESLEY O'BANNON 2013 Unknown unknown F:
M: /
KJ112Z
152.

38

PURPUR 2001 Unknown unknown F:
M: /
KJ0P0A
153.

97

QUAILL 1 2017 Unknown unknown F:
M: /
KJ10A6
154.

123

QUAILLING 2016 Unknown unknown F:
M: /
KJ105Y
155.

114

QUAPETA 2012 Unknown unknown F:
M: /
KJ0UL2
156.

155

QUEEN 5 2014 Unknown unknown F:
M: /
KJ0UYU
157.

56

QUEEN OF HEARTS 2016 Unknown unknown F:
M: /
KJ0Y4F
158.

117

QUENTINA DK 2013 Unknown unknown F:
M: /
KJ0VFY
159.

129

QUEST FOR VICTORY 2015 Unknown unknown F:
M: /
KJ0XLB
160.

167

QUINCI 2015 Unknown unknown F:
M: /
KJ0YTM
161.

111

QUITE COMPLETE 2012 Unknown unknown F:
M: /
KJ0LQT
162.

76

RENALDO Z 2017 Unknown unknown F:
M: /
KJ0ZW4
163.

88

RICCA MONNA 2016 Unknown unknown F:
M: /
KJ0XZ8
164.

95

RIHANNA 2010 Unknown unknown F:
M: /
KJ0JSX
165.

75

RITA 96 2014 Unknown unknown F:
M: /
KJ0W7D
166.

10

ROSIE 2 2006 Unknown unknown F:
M: /
KJ0ZMD
167.

23

ROZÁRKA 17 2016 Unknown unknown F:
M: /
KJ0Y7Y
168.

29

ROZINKA-Š 2017 Unknown unknown F:
M: /
KJ11EA
169.

7

SÁRA 46 2007 Unknown unknown F:
M: /
KJ0TVP
170.

92

SÁRA 52 2016 Unknown unknown F:
M: /
KJ0Y0C
171.

11

SHERRY 6 2009 Unknown unknown F:
M: /
KJ0XD8
172.

3

SILVER SHEEBA 2017 Unknown unknown F:
M: /
KJ10QL
173.

98

SIR SILVIO-L 2011 Unknown unknown F:
M: /
KJ0KTT
174.

89

SOPHRONIUS 2012 Unknown unknown F:
M: /
KJ0TRR
175.

33

SUSAN D'OR 2017 Unknown unknown F:
M: /
KJ0ZU2
176.

87

TAJEMNÁ 2013 Unknown unknown F:
M: /
KJ0S2F
177.

58

TIMUN 2007 Unknown unknown F:
M: /
KJ11LL
178.

35

VALENCIA VON POLAND 2014 Unknown unknown F:
M: /
KJ0UXE
179.

93

VANILLKA 2016 Unknown unknown F:
M: /
KJ0Y0E
180.

6

VILÍK 4 2011 Unknown unknown F:
M: /
KJ0ZAA
181.

15

WARIOR 2008 Unknown unknown F:
M: /
KJ0TGV
182.

31

WIBBLY AGRO-MAT AA 2016 Unknown unknown F:
M: /
KJ10PI
183.

1

WIKING 2004 Unknown unknown F:
M: /
KJ0DSN
Rider Club
Competition
Prize
Bartková Aneta JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
1000
5700
SUM:
6700.00
Butcher Ivona SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
1300
1000
SUM:
2300.00
Doležal Rudolf JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
4700
750
500
SUM:
5950.00
Doležalová Jana JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
500
1000
SUM:
1500.00
Dubová Anna JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
300
SUM:
300.00
Engelová Simona Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
1000
SUM:
1000.00
Finsterle Sára CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
1500
SUM:
1500.00
Hlavatá Nikola JS Slavíkov (MF0017)
300
SUM:
300.00
Horáková Beáta Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
450
SUM:
450.00
Hrnčířová Aneta Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
500
SUM:
500.00
Hrubešová Dominika Top Horses, z.s. (MA0298)
800
6600
5700
2000
2000
SUM:
17100.00
Kvapilová Michaela Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
1300
SUM:
1300.00
Lagronová Agáta Rodinná stáj Kopista (MF0384)
700
SUM:
700.00
Mihalíková Eliška Jezdecký klub Cihelna, z. s. (MV0163)
1700
SUM:
1700.00
Novotná Anežka JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
500
SUM:
500.00
Petrusová Eliška JK Sloupnice z.s. (MF0034)
3300
1500
SUM:
4800.00
Safari Leticia Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
2700
5000
4700
SUM:
12400.00
Skálová Kristýna Jezdecké středisko ARS (MC0143)
3000
1500
4000
SUM:
8500.00
Šolcová Anna Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
1000
SUM:
1000.00
Soukalová Leona AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
700
SUM:
700.00
Šoupal Martin SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
1500
SUM:
1500.00
Šrámková Lucie JK Čermná (MF0366)
1000
6600
SUM:
7600.00
Vachutková Bára JK Pegas z.s. (MF0166)
1000
700
SUM:
1700.00
Vítková Natália Jezdecký oddíl Puchlovice (MF0441)
1000
1500
SUM:
2500.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bartková Aneta
JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
GALEN 1 (146)
2022-06-18
11
2022-06-19
5
1000
2022-06-19
2
5700
2022-06-18
2022-06-19
8
Beranová Dana
Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
2022-06-18
15
2022-06-18
32
Boháčová Nikola
JO Albert Stolany (MF0138)
RIHANNA (95)
2022-06-18
17
2022-06-18
41
Borková Bára
Fuchs Maschinenbau s.r.o. (MF0443)
2022-06-18
12
2022-06-18
11
Boušek Jiří
Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
2022-06-17
10
2022-06-17
8
MYSTICA (36)
2022-06-17
19
2022-06-17
4
2022-06-18
9
2022-06-18
28
Brokešová Sofie
JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
TIMUN (58)
2022-06-17
5
Brožová Bára
Stáj U Zlatého potoka, z.s. (MV0091)
WIKING (1)
2022-06-17
10
2022-06-17
11
Butcher Ivona
SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
2022-06-18
2
2022-06-18
2
1300
2022-06-18
3
1000
Chmelíčková Monika
Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
2022-06-17
18
2022-06-17
13
Chmelíčková Zuzana
Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
2022-06-17
17
2022-06-17
20
Čudková Andrea
JK Nývlt Team z. s. (MF0464)
2022-06-17
3
2022-06-17
3
Čumba Marek
JO Albert Stolany (MF0138)
2022-06-17
9
2022-06-17
Doležal Rudolf
JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
2022-06-18
31
2022-06-18
49
EMPIRE 1 (178)
2022-06-19
3
4700
2022-06-19
2
2022-06-18
4
750
2022-06-18
6
500
Doležalová Jana
JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
2022-06-19
6
500
2022-06-19
6
Doležalová Rozárie
JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
GASTON 20 (166)
2022-06-18
3
2022-06-18
2
Douchová Šárka
JK Ždírec, o.s. (MV0097)
COFI 1 (113)
2022-06-18
Drobná Štěpánka
Jezdecká stáj Drobný (MF0439)
2022-06-18
2022-06-19
Dubová Anna
JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
2022-06-18
8
2022-06-19
5
300
Dvořáková Radka
JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
2022-06-18
7
2022-06-18
10
BASTIEN 4 (139)
2022-06-18
12
2022-06-18
7
Dvořáková Stanislava
JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
2022-06-18
10
2022-06-18
25
2022-06-19
6
Engelová Simona
Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
2022-06-18
3
2022-06-19
2
1000
Fejfarová Magda
Jezdecký klub Údrnice z.s. (MF0442)
RITA 96 (75)
2022-06-18
5
2022-06-18
14
Finsterle Sára
CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
2022-06-18
8
2022-06-18
38
2022-06-18
1
2022-06-18
16
ELEKTRA 3 (135)
2022-06-18
1
1500
2022-06-18
Francová Karolína
SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
2022-06-18
Gloserová Monika
JK Gloserovi Damníkov (MF0445)
2022-06-18
24
2022-06-18
50
Haltuch Michal
JO Albert Stolany (MF0138)
KIMON (55)
2022-06-18
2022-06-18
Havlová Kathrin
Stáj Ježkovice, z.s. (MF0414)
2022-06-17
2022-06-17
8
Havránková Simona
AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
HONEY 6 (124)
2022-06-18
15
2022-06-18
4
2022-06-19
7
Hayerová Vanda
Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
INTENSE N (148)
2022-06-18
6
2022-06-19
Hazuka Filip
RECUTECH s.r.o. (MF0461)
CONERY (80)
2022-06-18
6
2022-06-18
24
Hegerová Zuzana
JK Vysoké Mýto z.s. (MF0281)
2022-06-18
29
2022-06-18
18
Hlavatá Hana
TJ Sokol Kladruby nad Labem z.s. (MF0061)
ANYTA (63)
2022-06-18
Hlavatá Nikola
JS Slavíkov (MF0017)
2022-06-17
1
2022-06-17
3
2022-06-17
5
2022-06-17
9
2022-06-17
4
2022-06-17
2
KAI (101)
2022-06-18
5
2022-06-18
9
2022-06-19
4
300
KAPPY (102)
2022-06-18
1
2022-06-18
31
2022-06-19
5
Höcková Tereza
JO Albert Stolany (MF0138)
2022-06-17
6
Horáčková Sylvie
JK Železnice z.s. (MF0282)
2022-06-18
18
2022-06-18
27
2022-06-18
17
Horáková Beáta
Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
2022-06-18
5
450
2022-06-18
15
2022-06-19
7
2022-06-19
13
Hornová Eva
Sportovní klub stáj Květnov (MV0129)
2022-06-17
13
2022-06-17
10
Hovorka Šimon
JK Jurášek (MF0171)
2022-06-18
8
2022-06-18
21
Hrnčířová Aneta
Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
QUINCI (167)
2022-06-19
5
500
CASILIA 1 (168)
2022-06-19
10
2022-06-19
14
Hrnčířová Dominika
Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
2022-06-17
2022-06-17
4
2022-06-17
1
2022-06-17
4
Hrubešová Dominika
Top Horses, z.s. (MA0298)
APRIL 4 (157)
2022-06-18
5
800
2022-06-19
1
6600
CORDELIE (158)
2022-06-18
8
2022-06-19
4
2000
Jandová Eliška
Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
2022-06-18
13
2022-06-18
35
Jirglová Daniela
JK Železnice z.s. (MF0282)
2022-06-17
9
2022-06-18
3
2022-06-18
Kaplanová Aneta
JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
2022-06-18
12
2022-06-18
47
Kmoníčková Daniela
JS Damiss (MF0185)
2022-06-17
11
2022-06-17
1
Kohout Jakub
Stáj PFK - M. Kohout (MF0456)
2022-06-18
13
2022-06-18
10
2022-06-19
GATSBY (90)
2022-06-18
10
2022-06-18
9
2022-06-19
6
Kopecká Ilona
Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
2022-06-18
4
2022-06-18
24
JOHAN 2 (160)
2022-06-18
14
2022-06-19
9
Kořínek Matouš
Stáj Nový Dvůr (MF0144)
2022-06-18
6
2022-06-18
33
2022-06-18
16
2022-06-18
12
KAREL (163)
2022-06-18
9
Kratochvílová Šárka
JS Equus Slatiňany (MF0004)
2022-06-18
27
2022-06-18
26
Kricnarová Darina
JK Gotex (MR0011)
LUIS 15 (47)
2022-06-18
Kubias Josef
Stáj Černíková, z.s. (MF0432)
CASIUS 1 (149)
2022-06-18
2022-06-18
2022-06-19
Kučírková Gabriela
Jezdecký klub Vysoká, z. s. (MV0159)
HERAKLES (121)
2022-06-18
29
2022-06-18
Kulhavá Ludmila
JS Plundra (MF0237)
LILLI (57)
2022-06-18
2022-06-18
26
Kvapilová Michaela
Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
2022-06-19
2
1300
2022-06-19
15
Kvasničková Denisa
Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
2022-06-18
11
2022-06-18
Lagronová Agáta
Rodinná stáj Kopista (MF0384)
CAYENNE 2 (154)
2022-06-18
2022-06-19
QUEEN 5 (155)
2022-06-18
5
2022-06-19
3
700
Lahodná Anna Nikola
Pegas Děpoltovice (MK0001)
MORLYN (9)
2022-06-17
Lahodná Ml. Jana
Pegas Děpoltovice (MK0001)
PARIS (127)
2022-06-18
35
2022-06-18
9
Linhartová Lucie
Stáj Tomáš Kocián Neratov (MF0329)
CASEY 2 (24)
2022-06-17
15
2022-06-17
12
Machová Patricie
JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
2022-06-17
12
2022-06-17
11
Macková Klára
SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
2022-06-18
37
2022-06-18
11
CARDELA (106)
2022-06-18
44
2022-06-19
2022-06-18
23
Malečková Simona
JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
2022-06-17
6
2022-06-17
18
Málková Kateřina
Sportovní stáj Málek (MF0095)
CALORI (50)
2022-06-18
17
2022-06-18
36
2022-06-18
28
2022-06-18
23
2022-06-18
22
2022-06-18
13
QUAILLING (123)
2022-06-18
19
2022-06-18
14
Menšíková Denisa
AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
2022-06-18
20
2022-06-18
2022-06-18
7
2022-06-18
48
Michálková Alexandra
Jezdecký klub Žižkovec o.s. (MF0377)
DELI 16 (39)
2022-06-17
7
2022-06-18
22
2022-06-18
34
Mihalíková Eliška
Jezdecký klub Cihelna, z. s. (MV0163)
2022-06-18
2022-06-19
ANDIAMO (162)
2022-06-18
3
1700
2022-06-19
3
Mládek Václav
JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
2022-06-18
16
2022-06-18
42
2022-06-18
21
2022-06-18
15
FORCENTA (108)
2022-06-18
13
2022-06-18
21
Molík Petr
Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
2022-06-18
10
2022-06-18
38
MERIES (49)
2022-06-18
1
2022-06-18
32
Němcová Alžběta
JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
LE MANS 1 (132)
2022-06-18
36
2022-06-18
2022-06-19
2022-06-19
Nosálová Dominika
Stáj Ježkovice, z.s. (MF0414)
MISTY 3 (13)
2022-06-17
4
2022-06-17
12
Nováková Karolína
JK Sloupnice z.s. (MF0034)
2022-06-17
7
2022-06-17
10
2022-06-18
2
2022-06-18
3
MINO (19)
2022-06-17
2
2022-06-17
1
2022-06-18
1
2022-06-18
1
Novotná Anežka
JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
2022-06-18
5
CATTANI 1 (110)
2022-06-18
33
2022-06-18
7
2022-06-19
4
500
Novotná Kateřina
Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
2022-06-17
7
2022-06-17
3
Novotná Pola
JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
ROSIE 2 (10)
2022-06-17
3
Páblová Aneta
JK Černožice (MR0005)
MARLENKA (143)
2022-06-18
8
2022-06-18
16
Perthenová Eva
Stáj Perthen z.s. (MF0413)
2022-06-18
2022-06-18
2022-06-19
DAISY DK (119)
2022-06-18
2022-06-18
2022-06-19
Petrusová Eliška
JK Sloupnice z.s. (MF0034)
GARISTO (151)
2022-06-18
1
2022-06-18
1
3300
2022-06-19
11
2022-06-19
1
1500
LUCIENNE (152)
2022-06-18
2
2022-06-18
12
2022-06-19
7
2022-06-19
Pospíchalová Lucie
Jezdecká stáj Písnice (MB0410)
2022-06-17
1
2022-06-17
2
Rucká Anna
Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
LENNY 2 (41)
2022-06-17
17
2022-06-18
4
2022-06-18
34
Safari Leticia
Sportovní stáj GAPO Praha (MA0036)
CONVETA (165)
2022-06-18
2
2700
2022-06-19
1
5000
2022-06-19
7
Schovancová Alena
JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
BOŽENA (26)
2022-06-17
8
2022-06-17
14
Šebková Lucie
JK Polsko (MF0466)
2022-06-18
23
2022-06-18
45
Skácelová Michaela
Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
NESQUIK 2 (174)
2022-06-19
Skálová Kristýna
Jezdecké středisko ARS (MC0143)
LUCAS 11 (125)
2022-06-18
1
2022-06-18
6
MARCUS 3 (170)
2022-06-19
9
2022-06-19
3
3000
GAVIAL 1 (171)
2022-06-19
1
1500
2022-06-19
2
4000
Šolcová Anna
Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
2022-06-18
19
2022-06-18
4
1000
2022-06-19
10
Soukalová Leona
AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
2022-06-18
4
2022-06-19
3
700
Soukupová Andrea
Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
2022-06-17
9
2022-06-17
5
Šoupal Martin
SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
LECASSIN (115)
2022-06-18
30
2022-06-18
18
2022-06-19
4
1500
Šoupalová Martina
SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
LEXUS (96)
2022-06-18
2022-06-18
37
2022-06-18
25
Špičáková Michaela
Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
2022-06-18
7
2022-06-18
Šrámková Jarmila
JK Čermná (MF0366)
2022-06-18
43
2022-06-18
14
Šrámková Lucie
JK Čermná (MF0366)
2022-06-18
13
2022-06-19
12
2022-06-19
5
1000
2022-06-19
1
Štechová Kateřina
JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
CODROIPO (177)
2022-06-19
2022-06-19
Štechová Markéta
JK Farma Ptýrov, z.s. (MB0452)
CENTUS (172)
2022-06-19
8
2022-06-19
16
Štefáčková Karolína
JK Na Ranči (MV0041)
GRANT 4 (133)
2022-06-18
6
2022-06-18
26
Stolarikova Dana
JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
TIMUN (58)
2022-06-18
14
2022-06-17
16
Stražická Nella
JK Hořec (MF0246)
2022-06-17
2022-06-17
Strnadová Irena
SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
PURPUR (38)
2022-06-17
21
Studená Markéta
Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
2022-06-18
3
2022-06-18
20
Sušilová Lenka
Jezdecká společnost Statek Lesolg, z.s. (MV0183)
LYADORA (27)
2022-06-17
2
2022-06-17
5
Švábová Barbora
JK Rokytno (MF0196)
2022-06-17
14
Švadlenková Martina
Stáj Plchovice - Pavel Habětín (MF0375)
2022-06-17
6
2022-06-18
4
2022-06-18
46
Tesařová Kateřina
AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
ILEXIS (69)
2022-06-18
2
Tomandlová Lucie
JO SŠ CHKJ Kladruby n. L. (MF0100)
2022-06-18
16
2022-06-18
30
Trojanová Michaela
Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
2022-06-18
2
2022-06-18
11
Vachutková Bára
JK Pegas z.s. (MF0166)
2022-06-18
3
2022-06-18
19
2022-06-19
2
1000
2022-06-18
8
2022-06-18
10
2022-06-19
4
700
Vančura Petr
JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
2022-06-17
2022-06-17
7
2022-06-17
15
2022-06-18
39
2022-06-18
22
BARBIE 2 (130)
2022-06-18
7
2022-06-18
17
Vaňková Denisa
JK Hořec (MF0246)
2022-06-17
16
2022-06-17
19
Vavřičková Anna
Jezdecké středisko ARS (MC0143)
MITCH 1 (54)
2022-06-18
15
2022-06-18
39
Vávrová Lucie
JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
LAMERA (65)
2022-06-18
5
2022-06-18
19
Velínská Nikola
Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
2022-06-18
3
2022-06-18
Vítek Pavel
Jezdecký oddíl Puchlovice (MF0441)
2022-06-17
8
2022-06-17
13
Vítková Natália
Jezdecký oddíl Puchlovice (MF0441)
2022-06-17
2
2022-06-17
6
2022-06-18
2
2022-06-18
40
2022-06-19
3
1000
2022-06-19
1
1500
Votrubcová Anna
Jezdecký spolek Doudleby nad Orlicí (MF0028)
MESSILEE (156)
2022-06-18
2022-06-18
2022-06-19
Wimmerová Kristýna
JO SŠ CHKJ Kladruby n. L. (MF0100)
2022-06-18
9
2022-06-18
25
Zástěra Petr
Stáj U Zlatého potoka, z.s. (MV0091)
WARIOR (15)
2022-06-17
2022-06-17
5

Number of Riders: 132

Number of Horses: 183

The sum of prizes: 82 500.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092020-1, David Bendak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl