Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
119 ACCEPTED 2022-06-24 06:59:54
2022-06-23 23:10:39
Nadia Podpora MORITZ
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
118 ACCEPTED 2022-06-23 21:59:33
2022-06-23 21:53:20
Andrzej Żubertowski ESTALKA
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/zwykły art.238.2.1
117 ACCEPTED 2022-06-23 21:40:01
2022-06-23 21:39:46
Aleksandra Szewczak NIKIFOR J
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
116 ACCEPTED 2022-06-23 21:38:09
2022-06-23 21:37:58
Aleksandra Szewczak NEAPOL
  • 1x 5/Licencyjny/na styl jeźdźca
115 ACCEPTED 2022-06-23 21:37:17
2022-06-23 21:36:44
Julia Szewczak NIKIFOR J
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
114 ACCEPTED 2022-06-23 21:37:19
2022-06-23 21:36:13
Julia Szewczak NEAPOL
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
113 ACCEPTED 2022-06-23 21:37:21
2022-06-23 21:33:53
Hanna Załęska ARTINUS
  • 1x 8/P DERBY/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
112 ACCEPTED 2022-06-23 19:00:11
2022-06-23 18:50:11
Magdalena Jop GRAAL
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
111 ACCEPTED 2022-06-23 18:15:01
2022-06-23 17:36:40
Natalia Karolak LOLEK
  • 2x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
110 ACCEPTED 2022-06-23 18:15:06
2022-06-23 17:29:52
Katarzyna Śliwińska FRUZIA
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
109 ACCEPTED 2022-06-23 18:15:10
2022-06-23 16:23:29
Monika Marzec LARGO
  • 2x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
108 ACCEPTED 2022-06-23 18:15:14
2022-06-23 15:56:59
Zuznna Śmieszko STEPIA
  • 2x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
107 ACCEPTED 2022-06-23 18:15:19
2022-06-23 15:16:42
Julia Jabłońska SZAFIR
  • 2x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
106 ACCEPTED 2022-06-23 18:15:20
2022-06-23 15:13:41
Alicja Masalska BAHIYA
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
105 ACCEPTED 2022-06-23 18:15:22
2022-06-23 15:13:19
Julia Jabłońska BALBINKA
  • 2x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
104 ACCEPTED 2022-06-23 18:15:26
2022-06-23 15:12:53
Kacper Gałka GUCIO
  • 2x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
103 ACCEPTED 2022-06-23 18:15:30
2022-06-23 15:12:26
Wiktoria Byszewska BAHIYA
  • 2x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
102 ACCEPTED 2022-06-23 18:15:36
2022-06-23 15:09:29
Kamila Dobrołowicz VERITAS VICTIS
  • 1x 6/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P DERBY/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
101 ACCEPTED 2022-06-23 18:15:41
2022-06-23 15:09:03
Kamila Dobrołowicz DE NIRO
  • 2x 6/L/zwykły art.238.2.1
100 ACCEPTED 2022-06-23 11:32:17
2022-06-23 10:59:09
Julia Czarnota BREK
  • 1x 1/Kuce/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
99 ACCEPTED 2022-06-23 11:32:21
2022-06-23 10:23:57
Natalia Kozik NELSON
  • 1x 6/L/zwykły art.238.2.1
98 ACCEPTED 2022-06-23 11:32:24
2022-06-23 10:23:31
Julia Kozik EMETYTA
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
97 ACCEPTED 2022-06-23 11:32:26
2022-06-23 10:23:04
Laura Ławrukajtis JOSHIKA
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
96 ACCEPTED 2022-06-23 11:32:30
2022-06-23 10:10:31
Paulina Chojnowska CABO DA ROCA
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
95 ACCEPTED 2022-06-23 11:32:32
2022-06-23 10:09:22
Paulina Chojnowska GENTLE KANNAN
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
94 ACCEPTED 2022-06-23 11:32:34
2022-06-23 10:02:39
Dagmara Wilczewska BOURETTE
  • 2x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
93 ACCEPTED 2022-06-23 11:32:38
2022-06-23 09:41:46
Patrycja Rudnicka NIRWANA
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
92 ACCEPTED 2022-06-23 11:32:41
2022-06-23 09:41:29
Patrycja Rudnicka TOBARRA
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
91 ACCEPTED 2022-06-23 11:32:44
2022-06-23 09:41:10
Emilia Piątek OMEN
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
90 ACCEPTED 2022-06-23 11:32:47
2022-06-23 09:40:29
Julia Koszyk ORGANIKA
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
89 ACCEPTED 2022-06-23 11:32:49
2022-06-23 09:40:07
Lena Grodzka NIRWANA
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
88 ACCEPTED 2022-06-23 11:32:52
2022-06-23 09:39:46
Lena Grodzka TOBARRA
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
87 ACCEPTED 2022-06-23 11:32:55
2022-06-23 09:38:54
Oliwia Bajer CELESTA
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/zwykły art.238.2.1
86 ACCEPTED 2022-06-23 09:33:52
2022-06-23 08:08:09
Wojciech Witkowski MISSTRA
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
85 ACCEPTED 2022-06-23 09:33:56
2022-06-23 00:37:13
Wiktoria Zakrzewska FEROD
  • 1x 1/Kuce/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
84 ACCEPTED 2022-06-23 09:34:00
2022-06-23 00:36:34
Julia Piechowska ALBIN
  • 1x 1/Kuce/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
83 ACCEPTED 2022-06-23 09:34:03
2022-06-23 00:35:58
Magda Miszczak MONSTER
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
82 ACCEPTED 2022-06-23 09:34:05
2022-06-23 00:35:22
Alicja Jakubowska FOKUS
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
81 ACCEPTED 2022-06-23 09:34:08
2022-06-23 00:34:17
Agata Giza AMARETTO
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
80 ACCEPTED 2022-06-23 09:34:10
2022-06-23 00:32:09
Aleksandra Daszuta CELIUS
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
79 ACCEPTED 2022-06-23 09:34:12
2022-06-23 00:31:34
Aleksandra Nowak ROLEX
  • 2x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
78 ACCEPTED 2022-06-23 09:34:17
2022-06-22 23:37:55
Dominika Zybińska BIANKA
  • 2x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
77 ACCEPTED 2022-06-23 09:34:22
2022-06-22 23:31:01
Klaudia Zybińska CONNOR V
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
76 ACCEPTED 2022-06-23 09:34:24
2022-06-22 22:46:08
Arkadiusz Jóźwiak FLY HIGH FORTUNA HBC
  • 1x 7/P/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 8/P DERBY/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
75 ACCEPTED 2022-06-23 09:34:27
2022-06-22 22:10:57
Oliwia Kuchta TIMUR EWITA
  • 1x 1/Kuce/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
74 ACCEPTED 2022-06-23 09:34:30
2022-06-22 21:49:27
Gizela Mudryk CAŁKA
  • 2x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
73 ACCEPTED 2022-06-23 09:34:32
2022-06-22 21:32:42
Magdalena Wilkowska STAKKARDO
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
72 ACCEPTED 2022-06-22 21:11:12
2022-06-22 21:02:31
Pola Wadlewska FOREST
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
71 ACCEPTED 2022-06-22 21:11:18
2022-06-22 20:56:15
Katarzyna Śliwińska NARCO
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
70 ACCEPTED 2022-06-22 21:11:24
2022-06-22 20:37:49
Natalia Jackowska T. LOVE
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
69 ACCEPTED 2022-06-22 21:11:36
2022-06-22 17:34:35
Agata Przewoźniczuk ARGENTO
  • 1x 6/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
68 ACCEPTED 2022-06-22 21:11:39
2022-06-22 17:33:33
Agata Przewoźniczuk KASANDRA
  • 1x 8/P DERBY/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
67 ACCEPTED 2022-06-22 21:11:42
2022-06-22 17:32:47
Katarzyna Maksymiuk BLASZKA
  • 1x 6/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
66 ACCEPTED 2022-06-22 21:11:45
2022-06-22 17:32:16
Justyna Wrótna LE SOLEY
  • 1x 6/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
65 ACCEPTED 2022-06-22 21:11:48
2022-06-22 17:31:27
Aleksandra Karczewska DYLAN
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
64 ACCEPTED 2022-06-22 21:11:52
2022-06-22 17:30:03
Amelia Antczak MOLIER
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
63 ACCEPTED 2022-06-22 21:11:57
2022-06-22 17:28:48
Julia Królik MOLIER
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
62 ACCEPTED 2022-06-22 21:12:02
2022-06-22 17:18:48
Paulina Kozłowska COLI
  • 1x 7/P/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 8/P DERBY/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
61 ACCEPTED 2022-06-22 21:12:05
2022-06-22 17:17:11
Paulina Kozłowska LAMBI II
  • 1x 7/P/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 8/P DERBY/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
60 ACCEPTED 2022-06-22 21:12:09
2022-06-22 17:13:34
Paulina Stawiarska TOSKANIA
  • 2x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
59 ACCEPTED 2022-06-22 21:12:13
2022-06-22 16:17:58
Maja Szpara PROKAZ
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
58 ACCEPTED 2022-06-22 21:12:16
2022-06-22 11:20:19
Magdalena Pieszak FALCO
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
57 ACCEPTED 2022-06-22 21:12:19
2022-06-22 10:06:11
Wiktoria Wojtasz HERKULES
  • 1x 1/Kuce/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
56 ACCEPTED 2022-06-22 21:12:26
2022-06-22 09:20:50
Karina Kuć SWEET SURPRISE
  • 1x 6/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P DERBY/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
55 ACCEPTED 2022-06-22 21:12:29
2022-06-22 08:10:50
Pola Dombrowska JUSTA
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/zwykły art.238.2.1
54 ACCEPTED 2022-06-22 21:12:33
2022-06-22 08:10:29
Helena Gossa ARIZONA
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
53 ACCEPTED 2022-06-22 07:12:36
2022-06-21 20:27:52
Bartłomiej Ostręga FAVORY FIGARO
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
52 ACCEPTED 2022-06-22 07:12:38
2022-06-21 19:51:14
Aleksandra Hubacz CEMILLA
  • 1x 6/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
51 ACCEPTED 2022-06-22 07:12:40
2022-06-21 19:50:54
Aleksandra Hubacz CEJLUS
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/zwykły art.238.2.1
50 ACCEPTED 2022-06-21 13:56:06
2022-06-21 10:49:54
Arkadiusz Dejewski BAKARA
  • 2x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
49 ACCEPTED 2022-06-21 13:56:10
2022-06-21 08:20:59
Oliwia Pierzchanowska PIERNIK
  • 2x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
48 ACCEPTED 2022-06-21 13:56:20
2022-06-21 08:18:06
Dorota Sobiecka WELL DONE
  • 2x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
47 ACCEPTED 2022-06-21 13:56:13
2022-06-20 22:34:01
Kornelia Jezierska PERFEKT
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
46 ACCEPTED 2022-06-20 21:07:07
2022-06-20 20:47:09
Pola Pietrzak HENIUŚ
  • 1x 1/Kuce/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
45 ACCEPTED 2022-06-20 21:07:10
2022-06-20 20:46:55
Pola Pietrzak EDEK
  • 1x 1/Kuce/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
44 ACCEPTED 2022-06-20 21:07:08
2022-06-20 20:46:34
Aleksandra Romanowska ACAI
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
43 ACCEPTED 2022-06-20 21:07:14
2022-06-20 20:45:45
Zuzanna Buczyńska GOPLANA
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/zwykły art.238.2.1
42 ACCEPTED 2022-06-20 21:07:11
2022-06-20 17:39:26
Lena Zaleska GRATISKA
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
41 ACCEPTED 2022-06-20 21:07:17
2022-06-20 17:36:25
Lena Zaleska PRIMA
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/zwykły art.238.2.1
40 ACCEPTED 2022-06-21 13:56:15
2022-06-20 14:30:26
Paulina Stawiarska PATI
  • 2x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
39 ACCEPTED 2022-06-20 12:19:13
2022-06-20 11:06:14
Marcelina Hryniewicz LUNA LOU
  • 1x 6/L/zwykły art.238.2.1
38 ACCEPTED 2022-06-20 12:19:15
2022-06-20 11:05:53
Marcelina Hryniewicz DALIA
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
37 ACCEPTED 2022-06-20 12:19:17
2022-06-20 11:04:18
Marcelina Hryniewicz ANADI
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
36 ACCEPTED 2022-06-19 08:16:09
2022-06-18 09:12:05
Amelia Piątek NADRA
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
35 ACCEPTED 2022-06-18 08:43:11
2022-06-17 18:49:36
Daria Terlecka CORNEL V
  • 2x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
34 ACCEPTED 2022-06-18 08:43:13
2022-06-17 18:49:15
Daria Terlecka TOPOS
  • 2x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
33 ACCEPTED 2022-06-18 08:42:59
2022-06-17 18:11:08
Weronika Pańka SIGNORINA
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
32 ACCEPTED 2022-06-18 08:43:01
2022-06-17 10:08:58
Kornelia Piątek DEYSSY
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
31 ACCEPTED 2022-06-18 08:43:03
2022-06-16 19:08:22
Zofia Lohman-Ndou HARNAŚ
  • 1x 6/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P DERBY/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
30 ACCEPTED 2022-06-18 08:43:05
2022-06-16 12:20:54
Adrianna Susmarska TIMO
  • 2x 1/Kuce/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
29 ACCEPTED 2022-06-15 18:45:20
2022-06-15 16:48:18
Grażyna Suchecka HEWELIUSZ
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
28 ACCEPTED 2022-06-15 18:45:28
2022-06-15 12:10:00
Zuzanna Moszońska ROSA
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
27 ACCEPTED 2022-06-15 08:40:20
2022-06-15 08:19:57
Małgorzata Marcinkowska FELICITY
  • 1x 6/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P DERBY/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
26 ACCEPTED 2022-06-15 08:40:22
2022-06-14 23:06:35
Oliwia Szałaś WINNIE THE POOH
  • 2x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
25 ACCEPTED 2022-06-14 17:56:37
2022-06-14 14:39:48
Aniela Skolimowska MAJA
  • 1x 1/Kuce/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
24 ACCEPTED 2022-06-14 14:09:23
2022-06-13 17:53:31
Eliza Kościelska JIHAD
  • 2x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
23 ACCEPTED 2022-06-13 09:41:48
2022-06-12 14:33:48
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 7/P/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 8/P DERBY/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
22 ACCEPTED 2022-06-10 20:52:49
2022-06-10 20:51:25
Kornelia Piątek FROZEN
  • 1x 1/Kuce/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
21 ACCEPTED 2022-06-10 20:52:47
2022-06-10 20:43:20
Magdalena Kikoła ARIZONA
  • 1x 1/Kuce/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
20 ACCEPTED 2022-06-10 20:24:07
2022-06-09 16:06:21
Maja Chelińska DIARAVELL
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
19 ACCEPTED 2022-06-10 20:24:04
2022-06-09 16:05:51
Zuzanna Ruszkowska WILDER WIND
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/zwykły art.238.2.1
18 ACCEPTED 2022-06-10 20:24:02
2022-06-09 12:38:09
Nina Tulisow RALFIE
  • 1x 6/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
17 ACCEPTED 2022-06-10 20:23:59
2022-06-09 12:37:43
Nina Tulisow LIBERKA
  • 1x 7/P/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 8/P DERBY/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
16 ACCEPTED 2022-06-07 07:58:23
2022-06-05 18:21:02
Julia Rażewska HELLO SUNSHINE
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
15 ACCEPTED 2022-06-07 07:58:24
2022-06-02 19:43:15
Maria Cimoszko-Zauliczna DREAM
  • 1x 7/P/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 8/P DERBY/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
14 ACCEPTED 2022-05-30 20:33:04
2022-05-26 20:50:16
Tomasz Pastwa NEGRA CONNORA AZ
  • 1x 7/P/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 8/P DERBY/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
13 ACCEPTED 2022-06-20 12:19:20
2022-05-25 19:20:48
Kacper Seroczyński PIXI BH
  • 2x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
12 ACCEPTED 2022-06-20 12:19:23
2022-05-25 19:20:34
Nela Seroczyńska FLORA PK
  • 2x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
11 ACCEPTED 2022-06-20 12:19:28
2022-05-24 23:06:43
Julia Erbel GAMON
  • 1x 7/P/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 8/P DERBY/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
10 ACCEPTED 2022-06-16 17:07:25
2022-05-23 14:51:59
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 2x 6/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
9 ACCEPTED 2022-05-23 14:20:36
2022-05-22 22:19:30
Sara Wnuczko LISBERGS PRINCE MICHAEL
  • 2x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
8 ACCEPTED 2022-05-23 14:20:34
2022-05-22 22:18:28
Marcin Wnuczko VOUCHER DK Z
  • 1x 6/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
7 ACCEPTED 2022-05-23 14:20:32
2022-05-22 22:04:30
Anna Górska COLLARIO
  • 1x 7/P/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 8/P DERBY/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
6 ACCEPTED 2022-05-23 14:20:29
2022-05-20 11:31:12
Tadeusz Sztandur CHACCO S
  • 1x 6/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
5 ACCEPTED 2022-05-16 21:42:18
2022-05-14 12:24:21
Sylwia Babińska TOSSUP
  • 1x 7/P/Dwufazowy specjalny art.274.2.5
  • 1x 8/P DERBY/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
4 ACCEPTED 2022-05-16 21:42:37
2022-05-14 07:46:42
Oliwia Kadłubowska NARKA
  • 2x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
3 ACCEPTED 2022-05-16 21:42:24
2022-05-14 07:46:18
Natalia Banaszczyk BLUE SKY Z JASKÓŁKI (LUŚKA)
  • 2x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
2 ACCEPTED 2022-05-16 21:42:28
2022-05-14 07:46:01
Martyna Stankiewicz TAJA
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
1 ACCEPTED 2022-06-22 21:12:37
2022-05-14 07:45:31
Aniela Szpara BRAWURA
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antczak Amelia MKJ Nenia
2003 (MJ.)
2. Babińska Sylwia Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O008577
3. Bajer Oliwia Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
2004 (J.)
O043963
4. Banaszczyk Natalia Ośrodek jeździecki Weklice
2007 (JM.)
Brak
5. Buczyńska Zuzanna KJ KAJA Czosnowo
O066651
6. Byszewska Wiktoria Stajnia Wilkowo
2007 (JM.)
brak
7. Chelińska Maja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2005 (J.)
Brak
8. Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
S
O028694
9. Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki KJ
S
O039477
10. Czarnota Julia Stadnina Stangretka
2007 (JM.)
Brak
11. Daszuta Aleksandra SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2009 (JM.)
O065325
12. Dejewski Arkadiusz Stowarzyszenie Jeździeckie Dargon
S
Brak
13. Dobrołowicz Kamila Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
O019715
14. Dombrowska Pola Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2006 (J.)
O052210
15. Erbel Julia KJ Black Horse Team
2003 (MJ.)
O041356
16. Gałka Kacper Stajnia Wilkowo
2008 (JM.)
brak
17. Giza Agata SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2007 (JM.)
O050203
18. Górska Anna KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O003325
10142807
19. Gossa Helena KJ ISKRA
2011 (Mł.)
O065804
20. Grodzka Lena Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
2010 (JM.)
brak
21. Hoffman Małgorzata Baskil Rzeczna
S
O017371
22. Hryniewicz Marcelina Stowarzyszenie Jeździeckie Dargon
2010 (JM.)
O067148
Brak
23. Hubacz Aleksandra Klub Jeździecki ,,Amador Morąg
2004 (J.)
O051431
24. Jabłońska Julia Stajnia Wilkowo
2009 (JM.)
brak
25. Jackowska Natalia BPK
S
O021187
26. Jakubowska Alicja SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2008 (JM.)
O067664
27. Jezierska Kornelia Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
2003 (MJ.)
O045901
28. Jop Magdalena Klub Jeździecki Champion
S
O042875
29. Jóźwiak Arkadiusz Bez Przynależności Klubowej
S
O021021
30. Kadłubowska Oliwia Ośrodek jeździecki WEKLICE
2004 (J.)
Brak
31. Karczewska Aleksandra MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (J.)
xx
32. Karolak Natalia Stadnina Koni Stangretka w Przybyłowie
2009 (JM.)
Brak
33. Kikoła Magdalena Stajnia ząbrowiec
2012 (Mł.)
brak
34. Kościelska Eliza bpk
2005 (J.)
brak
35. Koszyk Julia Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
2011 (Mł.)
brak
36. Kozik Julia Czterolistna-KONI-czyna
2009 (JM.)
brak
37. Kozik Natalia Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
S
O027697
38. Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
S
O045404
39. Królik Julia MKJ Nenia
2010 (JM.)
40. Kuć Karina Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O056109
41. Kuchta Oliwia Stowarzyszenie jeździeckie Sokolnik
2011 (Mł.)
O070464
42. Lohman-Ndou Zofia Bez Przynależności Klubowej
S
O066150
43. Łajewska Katarzyna KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O029281
44. Ławrukajtis Laura Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
2005 (J.)
brak
45. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
46. Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
2003 (MJ.)
O043964
47. Marcinkowska Małgorzata Pomorska Liga Jeździecka
S
O009820
48. Marzec Monika none
S
none
49. Masalska Alicja Stajnia Wilkowo
S
Brak
50. Miszczak Magda SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2008 (JM.)
O053915
51. Moszońska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2005 (J.)
Brak
52. Mudryk Gizela Sportowy Klub Jeździecki Zastawno
2008 (JM.)
O064790
53. Nowak Aleksandra SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2009 (JM.)
Brak
54. Ostręga Bartłomiej Bertyn Piastowo
S
0020981
55. Pańka Weronika bpk
2002 (MJ.)
brak
56. Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
S
O032468
57. Piątek Amelia Stajnia ząbrowiec
2004 (J.)
brak
58. Piątek Emilia Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
2005 (J.)
brak
59. Piątek Kornelia Stajnia Ząbrowiec
2007 (JM.)
Brak
60. Piątek Kornelia Stajnia Ząbrowiec
2007 (JM.)
brak
61. Piechowska Julia SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2009 (JM.)
O054520
62. Pierzchanowska Oliwia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Liski
2009 (JM.)
0057056
63. Pieszak Magdalena KJ Bertyn Piastowo
S
O012403
64. Pietrzak Pola KJ KAJA Czosnowo
2013 (Mł.)
O061737
65. Podpora Nadia niezrzeszony
2012 (Mł.)
brak
66. Przewoźniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (J.)
O052102
67. Rażewska Julia Stangretka Przybyłowo
2006 (J.)
brak
68. Romanowska Aleksandra KJ KAJA Czosnowo
brak
69. Rudnicka Patrycja Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
2005 (J.)
brak
70. Ruszkowska Zuzanna Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
2002 (MJ.)
O042867
71. Seroczyńska Nela KJ Black Horse Team Gdańsk
2012 (Mł.)
O070081
72. Seroczyński Kacper KJ Black Horse Team Gdańsk
2014 (Mł.)
O070082
73. Skolimowska Aniela prywatny
2011 (Mł.)
brak
74. Śliwińska Katarzyna Sportowy Klub Jeździecki Zastawno
2003 (MJ.)
O047398
75. Śmieszko Zuznna Niezrzeszony
2013 (Mł.)
brak
76. Sobiecka Dorota Stowarzyszenie Klub Jeździecki Liski
S
0058749
77. Stankiewicz Martyna Ośrodek jeździecki Weklice
2007 (JM.)
O049941
78. Stawiarska Paulina Agro Horse
2013 (Mł.)
54647/22
79. Suchecka Grażyna KJ Iskra Sztum
S
O045903
80. Susmarska Adrianna Niezrzeszony
2008 (JM.)
brak
81. Szałaś Oliwia Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O062691
82. Szewczak Aleksandra Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
2005 (J.)
brak
83. Szewczak Aleksandra Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
2005 (J.)
LZRWZJ/3036/22
84. Szewczak Julia Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
2008 (JM.)
brak
85. Szpara Aniela Ośrodek jeździecki Weklice
2008 (JM.)
O064793
86. Szpara Maja Ośrodek jeździecki Weklice
2008 (JM.)
O064794
87. Sztandur Tadeusz Pomorska Liga Jeździecka
S
O007042
88. Terlecka Daria Fundacja Końskie Zdrowie
S
brak
89. Tulisow Nina JKS u Robsonów
2004 (J.)
O035091
90. Wadlewska Nadia BASKIL RZECZNA
91. Wadlewska Pola Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
2006 (J.)
Brak
92. Wadlewska Pola Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
2006 (J.)
O061535
93. Wilczewska Dagmara Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
S
O002964
94. Wilkowska Magdalena Sopocki Klub Jeździecki
S
O025462
95. Witkowski Wojciech Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
96. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O032560
97. Wnuczko Sara KJ Black Horse Team Gdańsk
2014 (Mł.)
O067928
98. Wojtasz Wiktoria Stadnina Stangretka
2003 (MJ.)
Brak
99. Wrótna Justyna MKJ Nenia w Pasłęku
S
O024686
100. Zakrzewska Wiktoria SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2010 (JM.)
O067653
101. Zaleska Lena Sportowy Klub Jeździecki Zastawno
2010 (JM.)
O064349
102. Załęska Hanna MKJ Nenia Pasłęk
2005 (J.)
O043967
103. Żubertowski Andrzej bpk
S
O002212
104. Zybińska Dominika BRAK
2010 (JM.)
BRAK
105. Zybińska Klaudia BRAK
2009 (JM.)
BRAK
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

50

ACAI WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Biskeit
M: Ariadna
K024784 616007610083813
2.

79

ALBIN NN POL 2015 wałach siwa/kuc:118 F: NN
M: NN
Brak 616999600258315
3.

82

AMARETTO TRAKEŃSKA POL 2009 Wałach kara/168 F: Komfortas
M: Agada
K019350 POL 732 01 00452 09
4.

47

ANADI ARABSKA POL 2018 klacz siwa/mk:152 F: Najm Al Khalediah
M: Amitiel
- 616 999 66 12072 18
5.

63

ARGENTO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Opar /
M: Amanita / Komplement
K017334 616009570315008
6.

76

ARIZONA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
K024696 616999530305610
7.

28

ARIZONA KUC POL 2015 klacz srokata/kuc:131 F: NN
M: NN
brak 616999600257115
8.

116

ARTINUS SP POL 2005 ogier ciemnogniada/168 F: Landjonker S / Landjonker
M: Arabeska / Arcus
K009707 POL009550029505
9.

108

BAHIYA HUCULSKA POL 2013 Klacz srokata/mk: F: Wariant
M: Balbinka
brak
10.

55

BAKARA POLSKI KOŃ SP POL 2015 klacz skarogniada/170 F: Prom
M: Bora
Brak 616009690086315
11.

109

BALBINKA HUCULSKA POL 2007 Klacz gniada/mk: F: P-TOSIEK
M: BAWARIA
brak
12.

85

BIANKA TYP POGRUBIONY POL 2018 klacz srokata/mk:152 F: AMATOR
M: BETTY BUE
BRAK 6169995920792
13.

65

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2007 klacz gniada/- F: Aramus / Royal Danzig
M: Błachostka / Diexieland
K013021 POL080000005933
14.

13

BLUE SKY Z JASKÓŁKI (LUŚKA) TINKER POL 2012 klacz srokata/154 F: Nn
M: Nn
Brak 616009600220305
15.

97

BOURETTE WESTFALSKA POL 2018 klacz siwa/170 F: Bingo Boy
M: Dżastina XX
brak DE 441411294718
16.

9

BRAWURA M POL 2010 klacz siwa/162 F: Audytor
M: Bawaria
K032607 616006580511410
17.

91

BREK KUC WALIJSKI POL 2013 wałach gniada/kuc:125 F: Uiterwaarden's Tommy
M: Bacardi
Brak 616013690013113
18.

95

CABO DA ROCA WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/170 F: Tjungske
M: Cherry Lady
K030850 616007600074616
19.

89

CAŁKA PKSP POL 2014 klacz gniada/170 F: Bahrain
M: Cyranka
LKRWZJ/633/22 616098200130138
20.

59

CEJLUS TRAK POL 2015 wałach kasztanowata/162 F: Impuls / Agat
M: Cygana / Poll
K031851 POL732010080215
21.

102

CELESTA WLKP POL 2010 klacz kasztanowata/162 F: Paquito Go
M: Cybata
K034256 616007600108210
22.

83

CELIUS TRAKEŃSKA POL 2017 wałach kara/165 F: Casanova
M: Cyna
Brak 616003010087917
23.

58

CEMILLA WLKP POL 2013 klacz ciemnogniada/172 F: Mywill / Goodwill
M: Cygana / Pol
K032067 616007600255214
24.

16

CHACCO S OLD GER 2016 klacz siwa/167 F: chaccato
M: francesca
K031003 DE 418181080116
25.

122

CHACCORTH F:
M:
26.

119

CHAMPION KUC 2012 kaszt/115 F:
M:
27.

69

COLI HAN GER 2015 klacz gniada/166 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Hawana / Liberty Life
K029458 DE431436981115
28.

17

COLLARIO OLD GER 2013 wałach gniada/178 F: Collado / Cassini I
M: Osaria / Argentinus
K024279 DE433330254713
29.

86

CONNOR V SP POL 2013 wałach skarogniada/170 F: COME BACK II
M: CHANTAL V
BRAK 208333201302695
30.

42

CORNEL V SP POL 2013 wałach kara/167 F: Come Back II
M: Sunshine V
brak 208333201302711
31.

46

DALIA TRAKEN POL 2014 klacz kara/mk:154 F: Cargo
M: Delicja
Brak POL 732010079714
32.

112

DE NIRO TRAKEŃSKA POL 2016 ogier kasztanowata/170 F: Emis
M: Duma
K033114 616003010095516
33.

6

DEYSSY KUC POL 2012 klacz srokata/kuc:138 F: NN
M: NN
brak 616999600278912
34.

27

DIARAVELL WESTFALSKA POL 2013 klacz ciemnogniada/164 F: Diarado
M: Casandra L
K028475 DE 441410055113
35.

23

DREAM HOL GER 2015 wałach gniada/174 F: Darco De Revel /
M: The Best / Esteban
K028879 DE421000033915
36.

67

DYLAN XX POL xx wałach kara/xx F: xx
M: xx
37.

51

EDEK KUC POL 2014 wałach kara/kuc:--- F: nn
M: nn
--- --
38.

93

EMETYTA MAŁOPOLSKA POL 2005 Klacz siwa/163 cm F: Hebab
M: Emilka
K023880 POL 006 60 01532 05
39.

117

ESTALKA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: Colox Cup
M: Esnanca / Ampere
K030914 616009600089515
40.

73

FALCO SP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Kormoran
M: Filia
brak POL 009 60 00727 09
41.

57

FAVORY FIGARO LIPICAŃSKA POL 2018 ogier siwa/164 F: Favory Flamingo
M: Siglavy Capriola Szamba
brak hun m l 180180000
42.

33

FELICITY SP POL 2016 klacz gniada/175 F: La Calidad
M: Furiosa
K029176 6160095300666616
43.

78

FEROD Polski Kuc Wierzchowy POL 2016 wałach tarantowata/kuc:130 F: T'Karino
M: Flora
K032931 61601366067216
44.

48

FLORA PK KUC POL 2016 klacz kasztanowata/kuc:131 F: ED
M: FINKA
K030590 616013640092316
45.

87

FLY HIGH FORTUNA HBC KWPN POL 2010 wałach siwa/167 F: Alicante HBC/ Casall
M: Bellebantha Fortuna/ Memphis
K029074 528003201004519
46.

81

FOKUS KUC POL 2014 wałach inna/kuc:139 F: T'Karino /
M: Flora /
K032929 616013661241614
47.

60

FOREST TYP SZLACHETNY POL 2017 gelding bay/168 F: Wormag Psyche
M: Fiona
brak brak
48.

29

FROZEN KUC POL 2018 wałach tarantowata/kuc:138 F: Rokendrol
M: Finezja
brak 616999580015618
49.

104

FRUZIA TYP SZLACHETNY POL 2016 klacz dereszowata/kuc:143 F: NN
M: NN
. -
50.

3

GAMON WESTFALSKA POL 2012 wałach gniada/175 F: Dionizos
M: Gama
K028785 DE 441411456712
51.

96

GENTLE KANNAN SP POL 2018 wałach kasztanowata/mk:156 F: Kannan
M: Gentille
brak 616098200225894
52.

53

GOPLANA TYP POGRUBIONY POL 2009 klacz gniada/-168 F: Kołczan / Kondeusz
M: Gala / nn
K022919 616999600367009
53.

113

GRAAL SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Almanzor L
M: Gawona
K028149 616009600129115
54.

52

GRATISKA SP POL 2017 klacz izabelowata/kuc:147 F: NN
M: NN
- -
55.

110

GUCIO HUCULSKA POL 2012 Wałach gniada/mk: F: Wariant
M: Gracja
brak
56.

40

HARNAŚ SP POL 2014 wałach ciemnogniada/165 F: Farmer
M: Heliana
K032865 616009640073114
57.

22

HELLO SUNSHINE WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz kasztanowata/164 F: Esaul
M: Hello Kitty
brak 616007600220317
58.

49

HENIUŚ KUC POL 2015 wałach kara/kuc:105 F: nn /
M: nn /
K034402 616999600261315
59.

35

HERKULES KUC WALISJKI POL 2015 wałach siwa/kuc:128 F: Nanczo
M: Haja
Brak 616013690058715
60.

37

HEWELIUSZ MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach gniada/165 F: Huzar
M: Heroina
K030814 616006580457812
61.

120

JANKES WLKP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Elpar
M: Judea
K008038 007530016300
62.

31

JIHAD MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/165 F: Harpun
M: Janda
brak 616006660358412
63.

94

JOSHIKA WLKP POL 2011 klacz gniada/165 F: Nimroy /
M: Jurga /
brak 616007540046311
64.

75

JUSTA WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz gniada/168 F: Pokrant
M: Jutta
K024694 POL007530270007
65.

64

KASANDRA MŁP POL 2008 Klacz kasztanowata/168 F: Wolant /
M: Kessa / Eksponent
K028042 POL006580201408
66.

70

LAMBI II SP POL 2011 wałach ciemnogniada/174 F: Ever For Pleasure /
M: Lusi / Bolero De Ravel
K019865 616009600268311
67.

105

LARGO Wielkopolska Poch. Trk POL 2002 gelding bay/170 F: Ignam
M: Linka
K010996 11386
68.

66

LE SOLEY SP POL 2012 wałach gniada/xx F: Solaris / Stalypso
M: Lunia / Baldini II
K023160 616009600245012
69.

24

LIBERKA SP POL 2015 klacz gniada/169 F: Concord
M: Loresca-J
K028350 616009530008015
70.

19

LISBERGS PRINCE MICHAEL HACKNEY PONY GER 2017 wałach gniada/kuc:129 F: Prinzipal /
M: That's Right / Stardust Boyvan'tStedeke
K033589 276484840058717
71.

103

LOLEK TYP KUC POL 2016 ogier czerwonobułana/kuc:124 F: Dejram
M: Lili
Brak 616999600239016
72.

20

LOUDWIG C HAN GER 2010 wałach ciemnogniada/173 F: Lauries Crusador /
M: Werena / Weltmeyer
K023048 DE413318802110
73.

45

LUNA LOU OLD. POL 2003 klacz gniada/168 F: Con capitol
M: lascana
K034467 DE 433 330338403
74.

32

MAJA NN POL 2013 klacz siwa/kuc:120 F: nn
M: nn
brak 616 999 60 03055 13
75.

121

MILLIONAIRE F:
M:
76.

77

MISSTRA SP POL 2016 klacz siwa/166 F: Tjungske
M: Missteria
Brak 61600960052416
77.

68

MOLIER Koń Polski Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach gniada/165 F: Corleolord L
M: Mazepa
78.

80

MONSTER ARABSKA POL 2010 wałach gniada/mk:150 F: nn /
M: nn /
K032927 616999600334010
79.

118

MORITZ MAŁOPOLSKA POL 2011 Wałach gniada F: NN
M: NN
K026387
80.

44

NADRA NN POL 2015 klacz kara/165 F: NN
M: NN
Brak 616999600258415
81.

61

NARCO PKS POL 2015 wałach ciemnogniada/163 F: Colox Cup
M: Naomi
K032600 616007600212815
82.

15

NARKA KN POL 2015 klacz myszata/mk:138 F: Galen
M: Dalia
Brak 616011530023615
83.

115

NEAPOL SP POL 2018 wałach gniada/178 F: Talma de Talma
M: Newada
K033696 616009600133618
84.

21

NEGRA CONNORA AZ SP POL 2016 klacz kara/170 F: Connor
M: Nawa / Lord Hippo
K030750 616009600238116
85.

92

NELSON SP POL 2010 wałach gniada/168 F: Faktor /
M: Newada /
K021648 616007600283910
86.

114

NIKIFOR J SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Karbon
M: Nagroda
K026186 616009600255314
87.

98

NIRWANA SP POL 2005 Klacz gniada/166 F: Revel KWPN
M: Nikandra xx
K017397
88.

100

OMEN SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Golden Boy sp
M: Oksana sp
brak POL 009 60 00551 06
89.

101

ORGANIKA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/166 F: Golden Boy
M: Oksana
Brak
90.

30

ORION WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava / Oder
K019713 616007530031411
91.

10

PATI KOŃ MAŁY POL 2010 klacz srokata/mk:135 F: Boryslaw
M: Plamka
Brak 616013500135110
92.

56

PERFEKT SP POL 2018 wałach skarogniada/170 F: Faktor
M: Poezja
Brak B0102755S
93.

8

PIERNIK WLKP POL 2018 wałach kasztanowata/160 F: Aktyw
M: Pralina
brak 616 007 60 01377 18
94.

4

PIXI BH KUC POL 2013 klacz kasztanowata/kuc:130 F: nn /
M: nn /
K028466 616999661405213
95.

54

PRIMA SP POL 2008 klacz gniada/mk:160 F: Rytm
M: Panika
K032064 009530058408
96.

72

PROKAZ SP POL 2009 wałach gniada/176 F: DURYT
M: PROMESA
BRAK 616009530267209
97.

25

RALFIE WESTF POL 2015 wałach gniada/170 F: Almanzor L /
M: Rafia / Abdullach
K028351 DE441411222815
98.

84

ROLEX NN POL 2010 wałach gniada/160 F: NN
M: NN
K032930 POL 616 999 60 03349 10
99.

38

ROSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz gniada/171 F: Biskwit
M: Rosselia
Brak 616009520096009
100.

39

SIGNORINA SP POL 2018 klacz kara/163 F: Quidam de Revel II Z
M: Seniorita
Brak 616 009 60 01475 18
101.

90

STAKKARDO PKSP POL 2017 wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato Gold
M: Black Flower
B 616009530192817
102.

106

STEPIA KUC POL 2013 klacz jasnokasztanowata/kuc:105 F: Pepin v.d wijzend
M: Stella
Brak 616013530251113
103.

74

SWEET SURPRISE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz gniada/157 F: Lordanos
M: S-Landdiva
K015454 616098200081436
104.

107

SZAFIR KUC SZETLANDZKI POL 2018 wałach siwa/kuc:105 F: NN
M: NN
Brak B0116882S
105.

62

T. LOVE WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach kasztanowata/173 F: Almanzor L
M: Tawuła
K033581 616007600223016
106.

14

TAJA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz kara/172 F: Bossier
M: Tunika
K033754 616007530188614
107.

41

TIMO KONIK POLSKI POL 2012 wałach myszata/kuc:135 F: PUC
M: TJARA
brak 616011530189512
108.

88

TIMUR EWITA Niemiecki Kuc Sportowy POL 2006 wałach skarogniada/kuc:142 F: Vip
M: Tara texas
K015066 12327
109.

99

TOBARRA XX POL 2012 Klacz siwa/160 F: Special Power xx
M: Taganana xx
brak
110.

43

TOPOS Pełna Krew Angielska POL 2013 wałach gniada/165 F: Baeconsfield (GB)
M: Tavira
000000000 616POL13007915T
111.

71

TOSKANIA KUC WALIJSKI POL 2016 klacz siwa/kuc:129 F: Don Mateo
M: Toska
brak 616013530208616
112.

12

TOSSUP DSP POL 2017 wałach skarogniada/168 F: Accuse
M: Tośka
K031964 De455559900217
113.

123

VENTA F:
M:
114.

111

VERITAS VICTIS TRAKENSKA POL 2015 ogier kara/170 F: Hektoras
M: Virze
K029152 616003010092415
115.

18

VOUCHER DK Z ZANG NED 2017 klacz kara/167 F: Vagrant Z /
M: Glamour RK Z / Grison Van Den Bisschop
K033588 056015Z55357017
116.

7

WELL DONE WLKP POL 2017 klacz kasztanowata/171 F: Eloquent
M: Wiewiórka
brak 616 007 60 01377 17
117.

26

WILDER WIND TRAKEŃSKA POL 2014 klacz gniada/164 F: Eposstein
M: Wirginia
K034632 POL732010071614
118.

34

WINNIE THE POOH KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:kuc:14 F: NN
M: NN
K025479 616999600474608
Rider Club
Competition
Prize
Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki KJ
700
SUM:
700.00
Hoffman Małgorzata Baskil Rzeczna
300
SUM:
300.00
Hryniewicz Marcelina Stowarzyszenie Jeździeckie Dargon
50
SUM:
50.00
Hubacz Aleksandra Klub Jeździecki ,,Amador Morąg
50
SUM:
50.00
Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
500
SUM:
500.00
Przewoźniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
300
SUM:
300.00
Sztandur Tadeusz Pomorska Liga Jeździecka
100
SUM:
100.00
Wrótna Justyna MKJ Nenia w Pasłęku
200
SUM:
200.00
Załęska Hanna MKJ Nenia Pasłęk
1000
SUM:
1000.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Amelia
MKJ Nenia
MOLIER (68)
2022-06-25
43
Babińska Sylwia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
TOSSUP (12)
2022-06-25
16
2022-06-25
Bajer Oliwia
Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
CELESTA (102)
2022-06-25
20
2022-06-25
8
Banaszczyk Natalia
Ośrodek jeździecki Weklice
2022-06-25
30
2022-06-25
Buczyńska Zuzanna
KJ KAJA Czosnowo
GOPLANA (53)
2022-06-25
16
2022-06-25
10
Byszewska Wiktoria
Stajnia Wilkowo
BAHIYA (108)
2022-06-25
9
2022-06-25
Chelińska Maja
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2022-06-25
2022-06-25
Chojnowska Paulina
SKJ Zastawno
2022-06-25
12
2022-06-25
3
2022-06-25
2
2022-06-25
28
Cimoszko-Zauliczna Maria
Sopocki KJ
DREAM (23)
2022-06-25
7
2022-06-25
2
700
Czarnota Julia
Stadnina Stangretka
BREK (91)
2022-06-25
2022-06-25
Daszuta Aleksandra
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
CELIUS (83)
2022-06-25
2022-06-25
38
Dejewski Arkadiusz
Stowarzyszenie Jeździeckie Dargon
BAKARA (55)
2022-06-25
46
2022-06-25
Dobrołowicz Kamila
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
2022-06-25
14
2022-06-25
DE NIRO (112)
2022-06-25
13
2022-06-25
Erbel Julia
KJ Black Horse Team
GAMON (3)
2022-06-25
17
2022-06-25
Gałka Kacper
Stajnia Wilkowo
GUCIO (110)
2022-06-25
2022-06-25
Giza Agata
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2022-06-25
15
2022-06-25
18
Górska Anna
KJ Black Horse Team Gdańsk
2022-06-25
19
2022-06-25
Grodzka Lena
Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
NIRWANA (98)
2022-06-25
17
TOBARRA (99)
2022-06-25
22
2022-06-25
40
Hoffman Małgorzata
Baskil Rzeczna
2022-06-25
14
CHACCORTH (122)
2022-06-25
4
300
Hryniewicz Marcelina
Stowarzyszenie Jeździeckie Dargon
2022-06-25
4
50
DALIA (46)
2022-06-25
1
2022-06-25
15
ANADI (47)
2022-06-25
5
2022-06-25
3
Hubacz Aleksandra
Klub Jeździecki ,,Amador Morąg
CEMILLA (58)
2022-06-25
18
2022-06-25
2
CEJLUS (59)
2022-06-25
2
2022-06-25
5
50
Jabłońska Julia
Stajnia Wilkowo
SZAFIR (107)
2022-06-25
16
2022-06-25
14
BALBINKA (109)
2022-06-25
44
2022-06-25
Jackowska Natalia
BPK
T. LOVE (62)
2022-06-25
32
2022-06-25
9
Jezierska Kornelia
Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
PERFEKT (56)
2022-06-25
47
2022-06-25
23
Jóźwiak Arkadiusz
Bez Przynależności Klubowej
2022-06-25
5
2022-06-25
Kadłubowska Oliwia
Ośrodek jeździecki WEKLICE
NARKA (15)
2022-06-25
21
2022-06-25
Karczewska Aleksandra
MKJ Nenia w Pasłęku
VENTA (123)
2022-06-25
33
2022-06-25
Karolak Natalia
Stadnina Koni Stangretka w Przybyłowie
LOLEK (103)
2022-06-25
2022-06-25
Kikoła Magdalena
Stajnia ząbrowiec
ARIZONA (28)
2022-06-25
2022-06-25
Kościelska Eliza
bpk
JIHAD (31)
2022-06-25
2022-06-25
24
Koszyk Julia
Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
ORGANIKA (101)
2022-06-25
26
2022-06-25
6
Kozik Julia
Czterolistna-KONI-czyna
EMETYTA (93)
2022-06-25
8
2022-06-25
42
Kozłowska Paulina
LKJ w Gałkowie
COLI (69)
2022-06-25
3
2022-06-25
2022-06-25
4
2022-06-25
3
500
Królik Julia
MKJ Nenia
MOLIER (68)
2022-06-25
4
Kuć Karina
Bez Przynależności Klubowej
2022-06-25
7
2022-06-25
Kuchta Oliwia
Stowarzyszenie jeździeckie Sokolnik
2022-06-25
1
2022-06-25
20
Lohman-Ndou Zofia
Bez Przynależności Klubowej
HARNAŚ (40)
2022-06-25
2022-06-25
Łajewska Katarzyna
KJ Black Horse Team Gdańsk
2022-06-25
19
2022-06-25
13
Ławrukajtis Laura
Fundacja Czterolistna-KONI-czyna
JOSHIKA (94)
2022-06-25
36
2022-06-25
19
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
ORION (30)
2022-06-25
1
2022-06-25
Maksymiuk Katarzyna
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (65)
2022-06-25
9
2022-06-25
14
Marcinkowska Małgorzata
Pomorska Liga Jeździecka
2022-06-25
6
2022-06-25
6
Marzec Monika
none
LARGO (105)
2022-06-25
29
2022-06-25
Masalska Alicja
Stajnia Wilkowo
BAHIYA (108)
2022-06-25
50
Miszczak Magda
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
MONSTER (80)
2022-06-25
9
2022-06-25
5
Moszońska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
ROSA (38)
2022-06-25
25
2022-06-25
Mudryk Gizela
Sportowy Klub Jeździecki Zastawno
CAŁKA (89)
2022-06-25
35
2022-06-25
Nowak Aleksandra
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
ROLEX (84)
2022-06-25
19
2022-06-25
11
Pańka Weronika
bpk
2022-06-25
45
2022-06-25
27
Pastwa Tomasz
Pomorska liga jeździecka
2022-06-25
12
2022-06-25
Piątek Amelia
Stajnia ząbrowiec
NADRA (44)
2022-06-25
28
2022-06-25
Piątek Emilia
Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
OMEN (100)
2022-06-25
10
2022-06-25
Piątek Kornelia
Stajnia Ząbrowiec
DEYSSY (6)
2022-06-25
4
2022-06-25
13
Piątek Kornelia
Stajnia Ząbrowiec
ARIZONA (28)
2022-06-25
13
Piątek Kornelia
Stajnia Ząbrowiec
FROZEN (29)
2022-06-25
1
2022-06-25
41
Piechowska Julia
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
ROLEX (84)
2022-06-25
2022-06-25
19
Pierzchanowska Oliwia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Liski
2022-06-25
2
2022-06-25
7
Pieszak Magdalena
KJ Bertyn Piastowo
FALCO (73)
2022-06-25
23
2022-06-25
Pietrzak Pola
KJ KAJA Czosnowo
HENIUŚ (49)
2022-06-25
1
2022-06-25
EDEK (51)
2022-06-25
1
2022-06-25
24
Podpora Nadia
niezrzeszony
MORITZ (118)
2022-06-25
37
2022-06-25
24
Przewoźniczuk Agata
MKJ Nenia w Pasłęku
ARGENTO (63)
2022-06-25
1
300
2022-06-25
18
2022-06-25
Rażewska Julia
Stangretka Przybyłowo
2022-06-25
6
2022-06-25
Romanowska Aleksandra
KJ KAJA Czosnowo
ACAI (50)
2022-06-25
22
2022-06-25
Rudnicka Patrycja
Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
NIRWANA (98)
2022-06-25
Ruszkowska Zuzanna
Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
2022-06-25
2022-06-25
12
Seroczyńska Nela
KJ Black Horse Team Gdańsk
2022-06-25
25
2022-06-25
Seroczyński Kacper
KJ Black Horse Team Gdańsk
2022-06-25
12
2022-06-25
Skolimowska Aniela
prywatny
MAJA (32)
2022-06-25
17
2022-06-25
11
Śliwińska Katarzyna
Sportowy Klub Jeździecki Zastawno
NARCO (61)
2022-06-25
4
2022-06-25
FRUZIA (104)
2022-06-25
12
2022-06-25
27
Śmieszko Zuznna
Niezrzeszony
STEPIA (106)
2022-06-25
25
2022-06-25
10
Sobiecka Dorota
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Liski
2022-06-25
22
2022-06-25
Stankiewicz Martyna
Ośrodek jeździecki Weklice
TAJA (14)
2022-06-25
31
2022-06-25
Stawiarska Paulina
Agro Horse
PATI (10)
2022-06-25
7
2022-06-25
13
2022-06-25
Suchecka Grażyna
KJ Iskra Sztum
2022-06-25
11
2022-06-25
Susmarska Adrianna
Niezrzeszony
TIMO (41)
2022-06-25
1
2022-06-25
1
Szałaś Oliwia
Bez Przynależności Klubowej
2022-06-25
51
2022-06-25
Szewczak Aleksandra
Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
NIKIFOR J (114)
2022-06-25
18
Szewczak Aleksandra
Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
NEAPOL (115)
2022-06-25
26
Szewczak Julia
Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
NIKIFOR J (114)
2022-06-25
10
NEAPOL (115)
2022-06-25
7
Szpara Aniela
Ośrodek jeździecki Weklice
2022-06-25
6
2022-06-25
Szpara Maja
Ośrodek jeździecki Weklice
PROKAZ (72)
2022-06-25
8
2022-06-25
Sztandur Tadeusz
Pomorska Liga Jeździecka
2022-06-25
3
100
2022-06-25
8
Terlecka Daria
Fundacja Końskie Zdrowie
2022-06-25
49
2022-06-25
TOPOS (43)
2022-06-25
2022-06-25
Tulisow Nina
JKS u Robsonów
LIBERKA (24)
2022-06-25
11
2022-06-25
RALFIE (25)
2022-06-25
15
2022-06-25
15
Wadlewska Nadia
BASKIL RZECZNA
CHAMPION (119)
2022-06-25
2022-06-25
3
Wadlewska Pola
Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
FOREST (60)
2022-06-25
Wadlewska Pola
Sportowy Klub Jeździecki Baskil W Rzecznej
JANKES (120)
2022-06-25
8
Wilczewska Dagmara
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
2022-06-25
7
2022-06-25
Wilkowska Magdalena
Sopocki Klub Jeździecki
2022-06-25
5
2022-06-25
Witkowski Wojciech
Bez Przynależności Klubowej
MISSTRA (77)
2022-06-25
1
2022-06-25
Wnuczko Marcin
KJ Black Horse Team Gdańsk
2022-06-25
16
2022-06-25
10
Wnuczko Sara
KJ Black Horse Team Gdańsk
2022-06-25
39
2022-06-25
Wojtasz Wiktoria
Stadnina Stangretka
2022-06-25
1
2022-06-25
14
Wrótna Justyna
MKJ Nenia w Pasłęku
2022-06-25
2
200
2022-06-25
9
Zakrzewska Wiktoria
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
FEROD (78)
2022-06-25
23
2022-06-25
15
Zaleska Lena
Sportowy Klub Jeździecki Zastawno
2022-06-25
20
2022-06-25
48
PRIMA (54)
2022-06-25
17
2022-06-25
17
Załęska Hanna
MKJ Nenia Pasłęk
ARTINUS (116)
2022-06-25
1
1000
Żubertowski Andrzej
bpk
ESTALKA (117)
2022-06-25
21
2022-06-25
11
Zybińska Dominika
BRAK
BIANKA (85)
2022-06-25
2022-06-25
18
Zybińska Klaudia
BRAK
BIANKA (85)
2022-06-25
34
2022-06-25
21
2022-06-25
16

Number of Riders: 105

Number of Horses: 118

The sum of prizes: 3 200.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062021-1, Sportowy Klub Jeździecki BASKIL)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl