Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
94 ACCEPTED 2023-01-26 22:11:49
2023-01-26 22:11:49
Alicja Niewiadomska LOCO
  • 1x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
93 ACCEPTED 2023-01-26 15:20:45
2023-01-26 14:41:31
Dorota Żołyniak WALEŃ
  • 1x 13/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
92 ACCEPTED 2023-01-26 21:26:56
2023-01-26 12:54:57
Magdalena Strzelecka EL HAJAT
  • 1x 11/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
91 ACCEPTED 2023-01-26 21:27:19
2023-01-26 12:52:51
Olga Ostaszewicz CZERET
  • 2x 11/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
90 ACCEPTED 2023-01-26 21:28:21
2023-01-26 12:52:32
Agata Matyja KAZIK
  • 1x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
89 ACCEPTED 2023-01-26 21:29:17
2023-01-26 12:51:51
Julia Król KOZAK
  • 2x 10/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
88 ACCEPTED 2023-01-26 21:29:59
2023-01-26 12:51:12
Katarzyna Brodowicz KAZIK
  • 1x 10/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
87 ACCEPTED 2023-01-26 07:48:35
2023-01-25 22:56:58
Gloria Ciba LAUDER'S SMH
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
86 ACCEPTED 2023-01-26 07:48:38
2023-01-25 22:56:06
Gloria Ciba UPTOWN GIRL Z
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
85 ACCEPTED 2023-01-25 21:11:17
2023-01-25 20:16:59
Aleksandra Szczęsna ALMERO
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
84 ACCEPTED 2023-01-25 14:43:27
2023-01-25 14:01:05
Natalia Stępniewicz MONTE CHRISTO
  • 1x 12/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 13/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
83 ACCEPTED 2023-01-25 14:43:30
2023-01-25 14:00:50
Anna Margasińska GOLDEN LADY
  • 1x 12/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 13/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
82 ACCEPTED 2023-01-25 12:27:38
2023-01-25 11:35:06
Tomasz Wójtowicz BALOUSSINIA
  • 1x 17/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 18/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
81 ACCEPTED 2023-01-25 08:14:23
2023-01-25 00:03:47
Michalina Czyżewicz CURRY
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
80 ACCEPTED 2023-01-25 08:14:27
2023-01-24 22:55:56
Julia Czajkowska PIANOLA AA
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 13/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
79 ACCEPTED 2023-01-25 08:14:30
2023-01-24 22:55:31
Natalia Pietraszek REDUTA
  • 1x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
78 ACCEPTED 2023-01-24 22:41:40
2023-01-24 21:02:28
Zofia Burnat SALWADOR
  • 2x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
77 ACCEPTED 2023-01-24 21:34:00
2023-01-24 19:48:41
Amelia Samsel SZAMAN
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
76 ACCEPTED 2023-01-24 20:12:17
2023-01-24 19:47:41
Amelia Samsel EMANUEL
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
75 ACCEPTED 2023-01-24 20:12:21
2023-01-24 19:36:30
Malwina Urbańska CATAMARA’N
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
74 ACCEPTED 2023-01-24 21:38:12
2023-01-24 15:37:49
Jaroslaw Ptaszyński CZEKAN
  • 2x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
73 ACCEPTED 2023-01-24 21:39:01
2023-01-24 14:54:29
Krzysztof Chodorski HIGHWAY
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
72 ACCEPTED 2023-01-24 15:19:03
2023-01-24 14:53:47
Krzysztof Chodorski SMILE SL GR. E
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
71 ACCEPTED 2023-01-24 13:32:10
2023-01-24 12:23:49
Wiktoria Konopka MER
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
70 ACCEPTED 2023-01-24 11:53:58
2023-01-24 11:42:05
Zuzanna Werelich CRICOVA L
  • 1x 17/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 18/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
69 ACCEPTED 2023-01-24 21:40:54
2023-01-24 10:50:07
Kacper Wacławik KING
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
68 ACCEPTED 2023-01-24 11:00:11
2023-01-24 09:44:30
Julia Sopińska MASTER B
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
67 ACCEPTED 2023-01-23 20:54:24
2023-01-23 20:11:02
Tycjan Saltarski SZARAMAN
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
66 ACCEPTED 2023-01-23 20:54:30
2023-01-23 19:01:45
Inga Bernabiuk BASZMIRA
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
65 ACCEPTED 2023-01-24 21:46:19
2023-01-23 17:09:57
Oliwia Pawelec CHAMSIN
  • 1x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
64 ACCEPTED 2023-01-24 21:47:17
2023-01-23 11:14:49
Oliwia Sowińska HAGIRIA
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
63 ACCEPTED 2023-01-23 13:39:35
2023-01-23 11:14:27
Oliwia Sowińska FIFTY-FIFTY VAN BOVEN DE WEVELS
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
62 ACCEPTED 2023-01-24 21:47:59
2023-01-23 11:14:08
Zuzanna Sowińska DOLLAR D’LA ROUSSERIE
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
61 ACCEPTED 2023-01-23 13:39:50
2023-01-23 09:58:29
Dorota Radzikowska BASHIRA-K
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
60 ACCEPTED 2023-01-22 22:29:07
2023-01-22 21:34:08
Agnieszka Kułakowska HIAWATHA
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
59 ACCEPTED 2023-01-24 21:49:40
2023-01-22 20:53:18
Sandra Pączek JUST JOY Z
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
58 ACCEPTED 2023-01-24 21:50:50
2023-01-22 20:19:43
Dominika Uchman COOL DOLLAR
  • 1x 12/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 13/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
57 ACCEPTED 2023-01-24 21:51:50
2023-01-22 20:18:55
Dominika Uchman LAKRO
  • 1x 15/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
56 ACCEPTED 2023-01-22 22:29:22
2023-01-22 18:48:50
Karolina Chmielewska RAMZES
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
55 ACCEPTED 2023-01-22 18:46:06
2023-01-22 18:44:12
Paulina Zubrzycka PERSHIM
  • 2x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
54 ACCEPTED 2023-01-22 15:35:00
2023-01-22 10:26:27
Dorota Duda CHACCO NAMICOR
  • 1x 12/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 13/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
53 ACCEPTED 2023-01-26 14:00:29
2023-01-21 18:34:55
Marta Kleczka BRATISLAVIA
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
52 ACCEPTED 2023-01-21 16:44:20
2023-01-21 15:48:51
Jakub Kubiak SZALONA LULU
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
51 ACCEPTED 2023-01-22 22:29:31
2023-01-21 12:14:42
Weronika Buczyńska CONDOR 617
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
50 ACCEPTED 2023-01-24 21:54:17
2023-01-21 12:10:37
Małgorzata Graczyk EMIR
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
49 ACCEPTED 2023-01-24 22:41:44
2023-01-20 09:42:35
Clara Lindberg RED SUNSET SUNSATION
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
48 ACCEPTED 2023-01-20 08:26:46
2023-01-19 17:38:25
Kinga Ziętek JURAND C
  • 1x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
47 ACCEPTED 2023-01-24 20:12:28
2023-01-19 15:28:52
Aleksandra Molędzka VAL DE FRANCE
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
46 ACCEPTED 2023-01-22 22:29:48
2023-01-19 10:50:28
Malwina Urbańska OH JONNY
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
45 ACCEPTED 2023-01-22 22:29:49
2023-01-19 10:49:30
Malwina Urbańska CUMANI FVE
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
44 ACCEPTED 2023-01-22 22:29:52
2023-01-18 21:48:47
Julia Pankiewicz KATINKA RV
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
43 ACCEPTED 2023-01-24 21:55:41
2023-01-18 21:24:44
Zuzanna Roszkiewicz NEVIO 17
  • 2x 4/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 13/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
42 ACCEPTED 2023-01-22 22:30:05
2023-01-18 21:24:01
Antonina Romańczuk AMAL
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 13/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
41 ACCEPTED 2023-01-22 22:30:04
2023-01-18 21:23:24
Zofia Romańczuk MAESTRO
  • 2x 12/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
40 ACCEPTED 2023-01-22 22:30:12
2023-01-18 21:22:40
Róża Dominik MAESTRO
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
39 ACCEPTED 2023-01-19 12:49:59
2023-01-18 18:43:32
Michał Kubiak CRAZY STAR PP
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
38 ACCEPTED 2023-01-19 12:50:04
2023-01-18 18:38:44
Michał Kubiak FLORYDA
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 9/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
37 ACCEPTED 2023-01-22 22:30:19
2023-01-18 17:02:46
Róża Żepielska HUNTER
  • 2x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
36 ACCEPTED 2023-01-24 22:41:52
2023-01-18 17:00:34
Stefania Sadowiak HEKTOR
  • 2x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
35 ACCEPTED 2023-01-22 22:30:22
2023-01-18 16:54:32
Aleksandra Molędzka BANDERAS
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
34 ACCEPTED 2023-01-19 12:50:24
2023-01-18 16:53:53
Michał Kubiak JACK DANIELS S
  • 2x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 2x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
33 ACCEPTED 2023-01-19 12:50:28
2023-01-18 16:51:36
Jacek Gałkowski BRANDO
  • 2x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 15/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
32 ACCEPTED 2023-01-19 12:50:33
2023-01-18 16:51:02
Jacek Gałkowski CUBANITO
  • 2x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
31 ACCEPTED 2023-01-25 20:58:07
2023-01-18 14:13:42
Natalia Malicka ÖNNARPS URSUS
  • 1x 10/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
30 ACCEPTED 2023-01-22 22:30:29
2023-01-18 10:08:55
Patrycja Matyjasik AL BONILLO
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
29 ACCEPTED 2023-01-24 21:58:28
2023-01-17 21:14:57
Jakub Kubiak MAMMA MIA
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 15/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
28 ACCEPTED 2023-01-22 22:30:32
2023-01-17 21:12:36
Antonina Marcińczak TETI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 13/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
27 ACCEPTED 2023-01-24 21:59:17
2023-01-17 20:24:57
Julia Wall ŁEZKA
  • 1x 11/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
26 ACCEPTED 2023-01-22 22:30:34
2023-01-17 19:42:10
Ireneusz Pankiewicz GOLDDIGGER GR
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
25 ACCEPTED 2023-01-22 22:30:36
2023-01-17 16:02:40
Aleksandra Dąbkowska KALMA
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
24 ACCEPTED 2023-01-22 22:30:38
2023-01-17 16:02:13
Aleksandra Dąbkowska SHERONDA VD D&D HOEVE
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
23 ACCEPTED 2023-01-24 21:59:57
2023-01-17 14:20:35
Aneta Marciniak- Freitag DON MATEO
  • 1x 10/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
22 ACCEPTED 2023-01-22 22:30:40
2023-01-16 17:22:03
Kinga Pastuła LILI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 13/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
21 ACCEPTED 2023-01-22 22:30:43
2023-01-16 17:21:39
Kinga Pastuła FARO
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
20 ACCEPTED 2023-01-22 22:30:44
2023-01-16 12:49:03
Michalina Jarosz K-TAMIRA
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 13/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
19 ACCEPTED 2023-01-22 22:30:46
2023-01-16 12:47:59
Olga Szuran CALIGUL
  • 2x 13/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
18 ACCEPTED 2023-01-24 22:00:32
2023-01-16 12:47:25
India Nojszewska SZAFIR
  • 2x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
17 ACCEPTED 2023-01-24 21:25:11
2023-01-16 12:43:23
Olga Rzycka KENNEDY DE TREBOX
  • 2x 4/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 13/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
16 ACCEPTED 2023-01-24 22:01:18
2023-01-16 11:58:08
Jakub Kubiak CASSIDERO
  • 1x 8/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 18/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
15 ACCEPTED 2023-01-22 22:30:57
2023-01-16 11:57:36
Jakub Kubiak CHABLIS VLN
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
14 ACCEPTED 2023-01-24 07:38:58
2023-01-15 10:10:10
Karolina Zielińska NESKA
  • 2x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
13 ACCEPTED 2023-01-25 20:58:18
2023-01-14 14:50:06
Paulina Florczak QUAPILLONI
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 13/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
12 ACCEPTED 2023-01-15 06:13:02
2023-01-14 10:11:39
Wiktoria Kujawa KALISIA W
  • 2x 13/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
11 ACCEPTED 2023-01-22 22:31:04
2023-01-12 07:05:50
Nina Chmielewska-Śliwińska PRINCESS
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
10 ACCEPTED 2023-01-24 22:03:07
2023-01-11 16:18:18
Kinga Staszewska PIANISSA
  • 2x 10/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
9 ACCEPTED 2023-01-24 22:03:46
2023-01-11 11:03:56
Michalina Kalbarczyk GILDZIA
  • 2x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
8 ACCEPTED 2023-01-11 18:47:18
2023-01-11 09:42:04
Klara Kozioł VOILA
  • 2x 9/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
7 ACCEPTED 2023-01-11 18:47:23
2023-01-11 09:41:40
Klara Kozioł ROCKY
  • 2x 9/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
6 ACCEPTED 2023-01-23 20:54:42
2023-01-11 08:02:52
Marika Pożarowszczyk CANTER BS
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
5 ACCEPTED 2023-01-22 22:31:15
2023-01-10 23:31:01
Olivia Boćkowska QUICK FLOWER
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
4 ACCEPTED 2023-01-22 22:31:18
2023-01-10 23:30:34
Olivia Boćkowska CASALLINA
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
3 ACCEPTED 2023-01-24 21:28:01
2023-01-10 12:19:11
Ewa Strzeszewska OLEŃKA
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
2 ACCEPTED 2023-01-11 06:41:27
2023-01-10 07:17:02
Dorota Wakulińska KILIMANDŻARO
  • 1x 12/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 13/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
1 ACCEPTED 2023-01-25 14:43:33
2023-01-09 17:05:33
Aleksandra Mordzelewska JILLZ-INI K
  • 1x 12/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 13/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bernabiuk Inga Domek Białego Kucyka
2008 (JM.)
Brak
2. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (J.)
O053202
3. Brodowicz Katarzyna KJ Podkowa Lesna
2011 (JM.)
4. Buczyńska Weronika Largo Sp. z o.o.
2008 (JM.)
O053305
5. Burnat Zofia BPK
2008 (JM.)
O082845
6. Chmielewska Karolina SKJ Beckersport Laszczki
2011 (JM.)
O061830
7. Chmielewska-Śliwińska Nina BPK
2011 (JM.)
brak
8. Chodorski Krzysztof Stow. KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O013608
9. Ciba Gloria KJ Sielanka Warka
S
O032308
10115300
10. Czajkowska Julia WKJ Lublin SJ Biesiada Bogucin
S
O030542
11. Czyżewicz Michalina Equikam Sp. z o.o. Milanówek
2008 (JM.)
O063151
12. Dąbkowska Aleksandra KJ Bielik Grzegorzewice
S
O002996
13. Dominik Róża Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O021392
14. Duda Dorota JKS Umiastów
S
O039407
15. Florczak Paulina BPK (MAZ)
S
O054888
16. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
17. Graczyk Małgorzata BPK
2003 (MJ.)
Brak
18. Jarosz Michalina BPK (MAZ)
2007 (J.)
O062575
19. Kalbarczyk Michalina BPK
2010 (JM.)
BRAK
20. Kleczka Marta BPK (KPO)
2009 (JM.)
O061696
21. Konopka Wiktoria WKJ Lublin
S
O029071
22. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (J.)
O032416
23. Król Julia KJ Podkowa
S
brak
24. Kubiak Jakub KJ Łąck
S
O026764
25. Kubiak Jakub KJ Łąck
S
O026764
26. Kubiak Jakub KJ Łąck
S
O026764
10165106
27. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
28. Kujawa Wiktoria BPK (MAZ)
2004 (MJ.)
O068405
29. Kułakowska Agnieszka JKS Equita Świętochów
S
O005238
30. Lindberg Clara BPK
2012 (Mł.)
brak
31. Malicka Natalia BPK (MAZ)
2011 (JM.)
O078139
32. Marcińczak Antonina Tuszyński KJ Garbówek
2011 (JM.)
O059714
10303024
33. Marciniak- Freitag Aneta BPK
S
Brak
34. Margasińska Anna BPK
2009 (JM.)
brak
35. Matyja Agata KJ Podkowa Leśna
2008 (JM.)
PZJ O065567
36. Matyjasik Patrycja Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2005 (J.)
O046279
37. Molędzka Aleksandra KS AZS AWF Warszawa
S
O018352
38. Mordzelewska Aleksandra Stow. KJ Podkowa Leśna
2006 (J.)
O048628
39. Niewiadomska Alicja BPK
40. Niewiadomska Alicja BPK
brak
41. Nojszewska India BPK
2009 (JM.)
O076929
42. Ostaszewicz Olga St. KJ Podkowa Leśna
2006 (J.)
O050986
43. Pączek Sandra KJ Huzar Józefów
S
O029203
44. Pankiewicz Ireneusz KJ Bielik Grzegorzewice
S
O028769
45. Pankiewicz Julia KJ Bielik Grzegorzewice
2006 (J.)
O063485
46. Pastuła Kinga WKJ Lublin SJ Biesiada Bogucin
2011 (JM.)
O066900
47. Pawelec Oliwia BPK
2010 (JM.)
brak
48. Pietraszek Natalia WKJ LUBLIN SJ BIESIADA BOGUCIN
2010 (JM.)
O085094
49. Pożarowszczyk Marika Sekcja Jeździecka Drwal
2008 (JM.)
O064542
50. Ptaszyński Jaroslaw BPK (MAZ)
2019 (Mł.)
O038278
51. Radzikowska Dorota BPK (MAZ)
S
O039163
52. Romańczuk Antonina BPK
2010 (JM.)
O066991
53. Romańczuk Zofia BPK
2004 (MJ.)
O056027
54. Roszkiewicz Zuzanna KU AZS Politechniki Warszawskiej
2008 (JM.)
O066729
55. Rzycka Olga BPK (MAZ)
S
O053523
56. Sadowiak Stefania KS AZS AWF WARSZAWA
2008 (JM.)
Brak
57. Saltarski Tycjan KJ Huzar Józefów
S
O071522
58. Samsel Amelia KJ Huzar Józefów
2007 (J.)
O043107
59. Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp z o.o.
S
O013680
60. Sowińska Oliwia Stow. Warszawski KJ
2008 (JM.)
O064306
61. Sowińska Zuzanna Stow. Warszawski KJ
2008 (JM.)
O063053
62. Staszewska Kinga Stow. KJ Podkowa Leśna
S
brak
63. Stępniewicz Natalia BPK
2009 (JM.)
O062303
64. Strzelecka Magdalena St. KJ Podkowa Leśna
2006 (J.)
O061132
65. Strzeszewska Ewa BPK (MAZ)
2003 (MJ.)
O032055
66. Szczęsna Aleksandra BPK
2009 (JM.)
O064955
67. Szuran Olga UKS Military Kopki
2003 (MJ.)
O035710
68. Uchman Dominika KJ Rock Horses Warszawa
2004 (MJ.)
0039590
69. Uchman Dominika KJ Rock Horses Warszawa
2004 (MJ.)
O039590
70. Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew
S
O003252
71. Wacławik Kacper Equikam Sp. z o.o. Milanówek
2013 (Mł.)
O081039
72. Wakulińska Dorota Stow. SKJ Bobrowy Staw
S
O035451
73. Wall Julia BPK
2005 (J.)
Brak
74. Werelich Zuzanna KJ Strzała Krubiczew
2005 (J.)
O046544
10185946
75. Wójtowicz Tomasz Soymax Lublin Team
S
O000830
76. Żepielska Róża KS AZS AWF Warszawa
2008 (JM.)
Brak
77. Zielińska Karolina KU AZS Politechniki Warszawskiej
2011 (JM.)
O059207
78. Ziętek Kinga WKJ Lublin
S
O012615
79. Żołyniak Dorota BPK (MAZ)
S
O023687
80. Zubrzycka Paulina KS Garo
2009 (JM.)
O060896
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

31

AL BONILLO PKSP POL 2014 wałach gniada/172 F: El Bonillo
M: Atena / Sword
K030705 161009530214014
2.

104

ALMERO SP POL 2010 wałach gniada/168 F: rammstein
M: andromeda
O064955 616009590062410
3.

39

AMAL Czysta Krew Arabska POL 2011 wałach gniada/157 F: Akim de Ducor
M: Arwima
K025785 235/2014
4.

101

BALOUSSINIA OLD POL 2011 klacz gniada/- F: Baloussini / Baloubet Du Rout
M: Straciatella / Stalypso
K024112 DE41818250011
5.

43

BANDERAS SP POL 2003 wałach gniada/170 F: Castilio / Cassini I
M: Bonita / Cabrol
K008845 POL009640071603
6.

84

BASHIRA-K SP POL 2009 klacz ciemnogniada/168 F: Placido / Animo
M: Bychawa / Clayton
K019531 616009610264009
7.

85

BASZMIRA MAŁOPOLSKA POL 07.05.2015 klacz kara/155 cm F: Efekt
M: Baszkira
Brak 616006580253715
8.

70

BRANDO SP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Leo / Lennon
M: Barinella / Barinello
K011876 POL009610072506 104PY81
9.

53

BRATISLAVIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz gniada/166 F: Torado 2
M: Baja
K028980 616 009 67 01146 16
10.

21

CALIGUL LWB LAT 2013 wałach gniada/176 F: Colard
M: Liksma / Levantos I
K027725 428001000001668
11.

12

CANTER BS OLDENBURG POL 2002 wałach gniada/168 F: contendor
M: H- Lord Like
K022518 DE418185824611
12.

7

CASALLINA HOL POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Casall / Caretino
M: Zinna / Canto
K025110 DE421000567813
13.

25

CASSIDERO Deutsches Sportpferd GER 2011 wałach gniada/172 F: Cassineto
M: Joanera / Quebec
K028259 DE455670087011
14.

95

CATAMARA’N . POL 2010 wałach siwa/Brak F: Corrado I
M: Olraune
Brak DE421000025210
15.

26

CHABLIS VLN HOL POL 2017 klacz siwa/172 F: Casall / Caretino
M: Casall / Caretino
K033811 DE421000701717
16.

74

CHACCO NAMICOR SP POL 2018 wałach gniada/- F: Chacco Amicor ZM
M: Nostra
K035184 616 009 64 00383 18
17.

86

CHAMSIN Pełna Krew Angielska POL 2018 wałach gniada/155 F: Arithmancer
M: Choupe
brak 616093900696114
18.

49

CONDOR 617 HANOWERSKA GER 2014 wałach kasztanowata/172 F: Comte
M: Gloria
K035496 DR 431311413414
19.

79

COOL DOLLAR WESTF. POL 2015 wałach gniada/162 F: Cottonclub
M: Florance / Florestan I
K032705 DE441411214715
20.

67

CRAZY STAR PP SP POL 2017 ogier siwa/168 F: Olimpic Star
M: Ceitara
K032793 616009670040117
21.

89

CRICOVA L HOL GER 2013 klacz kasztanowata/173 F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lordanos
K025023 DE421000048113 106Q014
22.

71

CUBANITO NIEM. SPORT. GER 2011 wałach siwa/175 F: Chap / Cellestial
M: Astra / Acadius
K021337 DE456370129911
23.

36

CUMANI FVE AES GBR 2016 klacz siwa/. F: Cashflow/Carambo
M: Ulisca/Carnute
K034235 826002160876808
24.

98

CURRY HOL POL 2014 wałach skarogniada/169 F: Connor / Casall
M: Cenna-To / Quirado
K027333 DE421000546914
25.

57

CZEKAN SP POL 2011 wałach gniada/174 F: Posejdon / Ulco
M: Czantoria / Caretina K
K025138 616999610242110
26.

107

CZERET Czysta Krew Arabska POL 2010 wałach gniada F: Fez /
M: Czarutka / Eutin
K035305 116POL10008074A
27.

83

DOLLAR D’LA ROUSSERIE SF POL 2013 wałach ciemnogniada/BRAK F: Sunday de Riverland
M: Irisse
K025492 25000113326638Y
28.

65

DON MATEO XX POL 2004 wałach gniada/165 F: Life of Liberty
M: Delijka
Brak POL999663439604
29.

58

EL HAJAT OO POL 2012 wałach kasztanowata/mk:mk:nn F: Dekstern /
M: El Hajfa / Etnodrons Psyche
K027868 616POL12009218A
30.

94

EMANUEL MŁP POL 2018 wałach siwa/170 F: Kurhan / Dixan
M: Ebora / Tabex
K035382 616006580200918/B0104881S
31.

50

EMIR SP POL 2010 wałach kasztanowata/173 F: D’ CIN CIN PG
M: ERIS
K022596 616009520111910
32.

19

FARO MŁP POL 2012 wałach ciemnokasztanowata/165 F: Berlin Bej
M: Fryga
K029146 616006580448212
33.

82

FIFTY-FIFTY VAN BOVEN DE WEVELS BWP POL 2011 wałach ciemnogniada/163 F: Samba Hit II
M: Ratina
K033592 056-022-000303487
34.

68

FLORYDA SP POL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Zinedine
M: Febrina
K028196 616009670080914
35.

61

GILDZIA KUC POL 2005 klacz gniada/pony:134 F: Granit
M: Grenada
brak POL 013 53 01206 05
36.

30

GOLDDIGGER GR KWPN NED 2011 wałach gniada/167 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Zandgirl G / A Hold Up Premier
K020944 528003201105112
37.

103

GOLDEN LADY WLKP POL 2008 klacz gniada/165 F: HIGH LIFE
M: GRACJA IV
brak POL 007 66 02162 08
38.

81

HAGIRIA SP POL 2007 klacz gniada/163 F: Grikos
M: Hajfa
K013814 POL009530053907
39.

97

HEKTOR SP POL 2003 wałach ciemnogniada/175 F: Alcatraz / Acord II
M: Huanita / Albertoz
K012198 POL 009640003503
40.

77

HIAWATHA KWPN NED 2012 Wałach gniada/165 F: Crespo VDL
M: Doutzenminka
K024552 .
41.

91

HIGHWAY SP POL 2009 Wałach siwa F: Convoi / Contender
M: Hiacynta / Grand As
K013836 POL009520014109
42.

41

HUNTER MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/174 F: Barnaba
M: Hestia
K034384 .
43.

69

JACK DANIELS S KWPN NED 2014 Ogier gniada/180 F: Inshallah De Muze/ Nabab De Reve
M: Bandette S/ Orlando BWP
K027797
44.

10

JILLIZ-INI K KWPN POL 2014 klacz gniada/170 F: Everdale
M: Zioni V
Brak 528210004097116
45.

72

JURAND C SP POL 2016 wałach kasztanowata/168 F: Lotos
M: Juma
K030130 616999660365916
46.

78

JUST JOY Z ZANGERSHEIDE POL 2018 wałach gniada/163 F: Joyride
M: Lea
K035518 056015Z55016
47.

20

K-TAMIRA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz kara/160 F: Tabex/Cynik
M: Kwinta/Eternity’S Breath
Brak 616006550064214
48.

64

KALISIA W WLKP POL 2009 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Kondina / Rulon
K015132 616007610028409
49.

28

KALMA SP POL 2012 klacz siwa/175 F: Con Calma / Calato
M: Kodzia / Wolf's Panter
K022173 616009680000512
50.

37

KATINKA RV KWPN NED 2015 klacz kasztanowata/166 F: Genius / Baloubet Du Rouet
M: Fantastique Fantastique RV / Mr. Blue
K030492 528003201507060
51.

108

KAZIK KUC POL 2010 wałach gniada/pony:120 F: nn /
M: nn /
K027357 616999661768810
52.

24

KENNEDY DE TREBOX AES AUT 2016 wałach gniada/172 F: Kannan
M: Disere De Trebox/ Diamant De Semilly
K035608 -
53.

59

KILIMANDŻARO SP POL 2016 wałach ciemnogniada/165 F: Tjungske
M: Kokietka
K030982 A0005660S
54.

87

KING KUC POL 2013 wałach siwa/pony:141 F: nn /
M: nn /
K027968 528019090008881
55.

109

KOZAK KUC POL 2012 wałach bułana/pony:- F: Odys /
M: Klara / Kumak
K025508 616013660244012
56.

54

LAKRO SP POL 2011 gelding grey/174 F: HBC Lake Bid
M: Lakrima / Rubin
K019769 616009610226811
57.

105

LAUDER'S SMH KWPN POL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: Glenfiddich VDL
M: Especial SMH / Zapatero VDL
K034798 528003201604213
58.

18

LILI MAŁOPOLSKA POL 2018 klacz siwa/150 F: Makler II
M: Luna
K033673 616006580403018
59.

LOCO LUSITANO ESP 2009 wałach izabelowata/149 F: NN
M: NN
K025819 UELN72491000001
60.

111

LOCO LUSITANO POL 2009 wałach izabelowata/pony:149 F: nn /
M: nn /
K025819 724910000016064
61.

66

ŁEZKA MAŁOPOLSKA POL 2008 mare dun/160 F: Chester
M: Łysa
Brak 616006661505208
62.

40

MAESTRO Szlachetna Półkrew POL 2009 wałach gniada/169 F: Cyprys
M: Miranda
K021755 009590005109
63.

32

MAMMA MIA SP POL 2017 klacz skarogniada/162 F: Contender Son / Contender
M: Marina S / Grand De La Cour
K032923 616009600212617
64.

88

MASTER B KWPN NED 2017 wałach kasztanowata/163 F: Casago
M: Big Star BZ
K035036 528003201708266
65.

90

MER MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/168 F: Justus
M: Milky Way
K029589 616006630055815
66.

102

MONTE CHRISTO TYP SZLACHETNY POL 2004 wałach ciemnogniada/- F: Saganek
M: Malwa
K022044 616 999 59 05280 04
67.

17

NESKA KUC POL 2004 klacz bułana/pony:141 F: Alibaba / Sylvestre
M: Niwka / Split
K021849 POL013520044804
68.

38

NEVIO 17 Deuches Reitpony GER 2006 wałach gniada/pony:154 F: Nibelugenheld
M: Mhadina
K026027 103mo30
69.

35

OH JONNY OLD GER 2017 wałach gniada/. F: Ogano / Ogano Sitte
M: Cor De Dame / Cordalme
K034594 DE418180311117
70.

8

OLEŃKA SP POL 2018 klacz gniada/172 F: Quentin Z
M: Omega-34
K035529 616009661135818
71.

34

ÖNNARPS URSUS CONNEMARA POL 2011 wałach skarogniada/pony:148 F: Backudden Mountain Haze RC 83
M: Önnarps Dee-Dee RC 907
K022596 33117188
72.

75

PERSHIM MŁP POL 2011 wałach kasztanowata/160 F: Rashim /
M: Princessa / Diabełek
K027332 616006530199311
73.

60

PIANISSA WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/166 F: Polder
M: Pianela
brak 616007610129017
74.

99

PIANOLA AA MŁP POL 2016 klacz gniada/170 F: Pilado
M: Poganka / Ganges
K029147 616006580350816
75.

3

PRINCESS German Riding Pony GER 2010 klacz kasztanowata/pony:148cm F: New Monthan /
M: Pirunika XX /
brak DE410100213510
76.

13

QUAPILLONI UKR. WIERZCH. UKR 2013 klacz gniada/166 F: Quapillon Metodo / Papillon Rouge
M: Avariia / Volfram
K032324 BB002771
77.

6

QUICK FLOWER AES POL 2013 klacz gniada/170 F: Quickstar / Galoubet A
M: C Flower Z / Cassini II
K033810 826002130871576
78.

80

RAMZES KUC POL 2013 wałach kasztanowata/pony:127 F: nn /
M: nn /
K030369 6169995921000613
79.

47

RED SUNSET SUNSATION KUC POL 2011 wałach gniada/pony:147 F: NN
M: NN
brak 616 999 52 01393 11
80.

100

REDUTA KUC FELIŃSKI POL 2014 klacz srokata/pony:135 F: Apacz
M: Romina
K029926 616013580470414
81.

63

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
K020494 616009660709309
82.

112

ROTEX II SP POL 2010 Wałach gniada F: Nimroy B / Nimmerdor
M: Roksana / Sofix
K017653 616009530316310
83.

96

SALWADOR WLKP POL 2005 wałach kasztanowata/162 F: Sługa
M: Sonorita/Dixieland
Brak POL 007660457205
84.

29

SHERONDA VD D&D HOEVE BWP BEL 2018 klacz ciemnogniada/163 F: Olivier Obolensky
M: TJitske
K035491 056-002-W00319689
85.

92

SMILE SL GR. E SP POL 2011 klacz kasztanowata/155 F: ZINEDINE
M: SABENA
K034844 616009661461411
86.

22

SZAFIR TYP KUC POL 2015 wałach srokata/pony:125 F: -
M: -
Brak B0139723S
87.

73

SZALONA LULU SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/162 F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
K028413 616009540104313
88.

93

SZAMAN SP POL 2016 wałach gniada/175 F: Chaman/Baloubet Du Rouet
M: Salandra/Comandor
K031143 616009610034716
89.

48

SZARAMAN TRAK. POL 2007 wałach kasztanowata/170 F: Ajbek
M: Sanna / Pumpers
K020878 POL732010025707
90.

33

TETI KUC POL 2006 klacz siwa/pony:148 F: Dante
M: Tritti
K014499 013520048606
91.

106

UPTOWN GIRL Z ZANGERSHEIDE POL 2018 klacz gniada/165 F: Untouchable
M: Quebec D.C/Quick star
brak -
92.

44

VAL DE FRANCE SF POL 2009 klacz kasztanowata/170 F: Newton De Kreisker
M: Princesse De France
K020274 25000109223906P
93.

62

VOILA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Cantero / Cambridge
M: Volterra / Van Helsing
K027116 616009530152915
94.

110

WALEŃ HUCULSKA POL 2013 wałach ciemnogniada/pony:136 F: Amant - W / Fryderyko
M: Limba / Szafir
K030138 616012540021513
Rider Club
Competition
Prize
Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
60
SUM:
60.00
Ciba Gloria KJ Sielanka Warka
100
SUM:
100.00
Czyżewicz Michalina Equikam Sp. z o.o. Milanówek
70
SUM:
70.00
Dąbkowska Aleksandra KJ Bielik Grzegorzewice
200
150
100
70
SUM:
520.00
Graczyk Małgorzata BPK
150
SUM:
150.00
Konopka Wiktoria WKJ Lublin
60
70
100
SUM:
230.00
Kubiak Jakub KJ Łąck
300
500
SUM:
800.00
Kubiak Jakub KJ Łąck
150
SUM:
150.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
300
200
150
150
500
350
200
SUM:
1850.00
Kułakowska Agnieszka JKS Equita Świętochów
150
150
SUM:
300.00
Pankiewicz Julia KJ Bielik Grzegorzewice
100
SUM:
100.00
Pożarowszczyk Marika Sekcja Jeździecka Drwal
100
100
SUM:
200.00
Sowińska Oliwia Stow. Warszawski KJ
70
SUM:
70.00
Uchman Dominika KJ Rock Horses Warszawa
200
SUM:
200.00
Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew
300
SUM:
300.00
Werelich Zuzanna KJ Strzała Krubiczew
300
SUM:
300.00
Wójtowicz Tomasz Soymax Lublin Team
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bernabiuk Inga
Domek Białego Kucyka
2023-01-28
2023-01-28
1
Boćkowska Olivia
BPK (MAZ)
2023-01-28
10
2023-01-28
20
2023-01-29
10
2023-01-29
6
2023-01-28
13
2023-01-29
8
2023-01-28
15
2023-01-29
4
60
Brodowicz Katarzyna
KJ Podkowa Lesna
KAZIK (108)
2023-01-29
1
Buczyńska Weronika
Largo Sp. z o.o.
2023-01-28
14
2023-01-28
2023-01-29
10
2023-01-29
2023-01-29
6
Burnat Zofia
BPK
2023-01-28
1
2023-01-28
1
2023-01-29
1
2023-01-29
1
Chmielewska Karolina
SKJ Beckersport Laszczki
RAMZES (80)
2023-01-28
1
2023-01-28
15
2023-01-29
10
2023-01-29
14
Chmielewska-Śliwińska Nina
BPK
2023-01-28
1
2023-01-28
8
2023-01-29
1
2023-01-29
1
Chodorski Krzysztof
Stow. KF KJ Hippica Polonia Słupno
HIGHWAY (91)
2023-01-28
2
2023-01-28
1
2023-01-28
1
2023-01-28
5
Ciba Gloria
KJ Sielanka Warka
2023-01-28
8
2023-01-28
19
2023-01-29
4
100
2023-01-29
5
2023-01-28
12
2023-01-28
11
ROTEX II (112)
2023-01-29
8
2023-01-29
4
Czajkowska Julia
WKJ Lublin SJ Biesiada Bogucin
2023-01-28
6
2023-01-28
2023-01-29
1
2023-01-29
5
Czyżewicz Michalina
Equikam Sp. z o.o. Milanówek
CURRY (98)
2023-01-28
3
70
2023-01-28
Dąbkowska Aleksandra
KJ Bielik Grzegorzewice
KALMA (28)
2023-01-28
2
200
2023-01-28
9
2023-01-29
3
150
2023-01-28
7
2023-01-28
3
100
2023-01-29
4
70
Dominik Róża
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
MAESTRO (40)
2023-01-28
12
2023-01-28
Duda Dorota
JKS Umiastów
2023-01-29
2
2023-01-29
Florczak Paulina
BPK (MAZ)
2023-01-28
1
2023-01-28
4
2023-01-29
7
2023-01-29
9
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
BRANDO (70)
2023-01-28
12
2023-01-29
9
2023-01-28
8
2023-01-29
5
Graczyk Małgorzata
BPK
EMIR (50)
2023-01-28
14
2023-01-28
2023-01-29
1
150
2023-01-29
Jarosz Michalina
BPK (MAZ)
2023-01-28
2023-01-28
2023-01-29
2023-01-29
Kalbarczyk Michalina
BPK
GILDZIA (61)
2023-01-29
1
2023-01-29
1
Kleczka Marta
BPK (KPO)
2023-01-28
13
2023-01-28
2023-01-29
7
2023-01-29
5
Konopka Wiktoria
WKJ Lublin
MER (90)
2023-01-28
4
60
2023-01-28
2023-01-29
3
70
2023-01-29
3
100
Król Julia
KJ Podkowa
KOZAK (109)
2023-01-29
7
2023-01-29
6
Kubiak Jakub
KJ Łąck
2023-01-28
1
300
2023-01-29
1
500
2023-01-28
10
2023-01-28
15
2023-01-29
6
Kubiak Jakub
KJ Łąck
2023-01-28
11
2023-01-28
14
2023-01-29
9
2023-01-29
10
Kubiak Jakub
KJ Łąck
2023-01-28
6
2023-01-28
6
2023-01-29
3
150
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2023-01-28
1
300
2023-01-28
1
200
2023-01-29
2
150
2023-01-29
6
FLORYDA (68)
2023-01-28
3
150
2023-01-28
1
500
2023-01-29
2
350
2023-01-28
5
2023-01-29
2
200
Kujawa Wiktoria
BPK (MAZ)
2023-01-29
4
2023-01-29
Kułakowska Agnieszka
JKS Equita Świętochów
2023-01-28
1
150
2023-01-28
2
150
Lindberg Clara
BPK
2023-01-28
11
2023-01-28
2023-01-28
1
Malicka Natalia
BPK (MAZ)
2023-01-29
2023-01-29
Marcińczak Antonina
Tuszyński KJ Garbówek
TETI (33)
2023-01-28
3
2023-01-28
3
2023-01-29
3
2023-01-29
Marciniak- Freitag Aneta
BPK
2023-01-29
1
2023-01-29
1
Matyja Agata
KJ Podkowa Leśna
KAZIK (108)
2023-01-29
1
Molędzka Aleksandra
KS AZS AWF Warszawa
2023-01-28
5
2023-01-29
2023-01-28
8
2023-01-28
5
Mordzelewska Aleksandra
Stow. KJ Podkowa Leśna
2023-01-29
15
2023-01-29
14
Niewiadomska Alicja
BPK
LOCO (111)
2023-01-28
1
2023-01-28
1
Nojszewska India
BPK
SZAFIR (22)
2023-01-28
2023-01-28
9
Ostaszewicz Olga
St. KJ Podkowa Leśna
CZERET (107)
2023-01-29
2023-01-29
Pączek Sandra
KJ Huzar Józefów
2023-01-28
11
2023-01-28
6
Pankiewicz Ireneusz
KJ Bielik Grzegorzewice
2023-01-28
2023-01-28
Pankiewicz Julia
KJ Bielik Grzegorzewice
2023-01-28
4
100
2023-01-28
17
2023-01-29
12
Pastuła Kinga
WKJ Lublin SJ Biesiada Bogucin
LILI (18)
2023-01-28
10
2023-01-28
9
2023-01-29
2
2023-01-29
13
FARO (19)
2023-01-28
18
2023-01-28
18
2023-01-29
12
2023-01-29
13
Pawelec Oliwia
BPK
CHAMSIN (86)
2023-01-28
2023-01-28
Pietraszek Natalia
WKJ LUBLIN SJ BIESIADA BOGUCIN
REDUTA (100)
2023-01-28
2023-01-28
10
2023-01-29
1
2023-01-29
6
Pożarowszczyk Marika
Sekcja Jeździecka Drwal
2023-01-28
4
2023-01-28
2
100
2023-01-29
1
2023-01-29
2
100
Ptaszyński Jaroslaw
BPK (MAZ)
CZEKAN (57)
2023-01-29
6
2023-01-29
Romańczuk Antonina
BPK
AMAL (39)
2023-01-28
5
2023-01-28
2023-01-29
15
2023-01-29
Romańczuk Zofia
BPK
MAESTRO (40)
2023-01-29
9
2023-01-29
Roszkiewicz Zuzanna
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2023-01-28
2023-01-28
2
2023-01-29
8
2023-01-29
Rzycka Olga
BPK (MAZ)
2023-01-28
7
2023-01-28
2023-01-29
7
2023-01-29
Sadowiak Stefania
KS AZS AWF WARSZAWA
HEKTOR (97)
2023-01-28
1
2023-01-28
1
2023-01-29
1
Saltarski Tycjan
KJ Huzar Józefów
2023-01-28
16
2023-01-28
2023-01-29
13
2023-01-29
Samsel Amelia
KJ Huzar Józefów
SZAMAN (93)
2023-01-29
11
2023-01-29
EMANUEL (94)
2023-01-28
13
2023-01-28
Sopińska Julia
KJ Dziecinów Sp z o.o.
2023-01-28
7
2023-01-28
Sowińska Oliwia
Stow. Warszawski KJ
HAGIRIA (81)
2023-01-28
8
2023-01-28
9
2023-01-29
11
2023-01-29
2023-01-28
6
2023-01-28
4
70
2023-01-29
8
2023-01-29
9
Sowińska Zuzanna
Stow. Warszawski KJ
2023-01-28
2023-01-28
16
2023-01-29
14
2023-01-29
11
Staszewska Kinga
Stow. KJ Podkowa Leśna
2023-01-29
8
2023-01-29
1
Strzelecka Magdalena
St. KJ Podkowa Leśna
2023-01-29
10
2023-01-29
3
Strzeszewska Ewa
BPK (MAZ)
2023-01-28
17
2023-01-29
2023-01-28
2023-01-29
10
Szczęsna Aleksandra
BPK
ALMERO (104)
2023-01-28
9
2023-01-28
Szuran Olga
UKS Military Kopki
CALIGUL (21)
2023-01-29
10
2023-01-29
Uchman Dominika
KJ Rock Horses Warszawa
LAKRO (54)
2023-01-29
1
200
2023-01-29
7
Uchman Dominika
KJ Rock Horses Warszawa
2023-01-29
13
2023-01-29
Urbańska Malwina
KJ Strzała Krubiczew
2023-01-28
9
2023-01-28
10
2023-01-29
7
2023-01-29
13
2023-01-28
7
2023-01-28
7
2023-01-29
12
2023-01-29
1
300
2023-01-28
2023-01-29
5
Wacławik Kacper
Equikam Sp. z o.o. Milanówek
KING (87)
2023-01-28
8
2023-01-28
8
Wakulińska Dorota
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2023-01-29
4
2023-01-29
11
Wall Julia
BPK
ŁEZKA (66)
2023-01-29
10
2023-01-29
8
Werelich Zuzanna
KJ Strzała Krubiczew
2023-01-29
1
300
2023-01-29
3
Wójtowicz Tomasz
Soymax Lublin Team
2023-01-29
2
200
2023-01-29
4
Żepielska Róża
KS AZS AWF Warszawa
HUNTER (41)
2023-01-28
8
2023-01-28
1
2023-01-29
12
2023-01-29
Zielińska Karolina
KU AZS Politechniki Warszawskiej
NESKA (17)
2023-01-28
1
2023-01-28
1
2023-01-29
11
2023-01-29
1
Żołyniak Dorota
BPK (MAZ)
WALEŃ (110)
2023-01-29
12
Zubrzycka Paulina
KS Garo
PERSHIM (75)
2023-01-29
5
2023-01-29

Number of Riders: 80

Number of Horses: 94

The sum of prizes: 5 600.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062021-1, Tadeusz Głoskowski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2023
design and realization: signus.pl