Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA POLSKI AMATORÓW W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY i ZAWODY REGIONALNE
MPA + ZR KOZIENICE 01-03.07.2022
Kozienice, 01 - 03.07.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
113 ACCEPTED 2022-06-29 21:29:43
2022-06-29 21:29:43
Dajana Lendzion ARIADNA
  • 1x 4/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - I półfinał
  • 1x 10/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - II półfinał
  • 1x 16/LL(95) - seniorzy/(95 cm) zwykły, art.338.2.1 - SENIORZY - finał
112 ACCEPTED 2022-06-29 20:09:58
2022-06-29 20:09:58
Barbara Urban-Jimenez CORISTO
  • 1x 4/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - I półfinał
  • 1x 10/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - II półfinał
  • 1x 16/LL(95) - seniorzy/(95 cm) zwykły, art.338.2.1 - SENIORZY - finał
111 ACCEPTED 2022-06-29 08:50:12
2022-06-28 23:52:18
Wiktoria Pinocy ANAPON MOONLIGHT STAR
  • 1x 1/LL(60) - kuce/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - KUCE - I półfinał
  • 1x 7/LL(60) - kuce/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - KUCE - II półfinał
  • 1x 13/LL(65) - kuce/(65 cm) zwykły, art.338.2.1 - KUCE - finał
110 ACCEPTED 2022-06-28 12:16:00
2022-06-28 11:28:29
Aleksander Kiljańczyk COLA LADY
  • 1x 5/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - I półfinał
  • 1x 11/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - II półfinał
  • 1x 17/L1 - III lic./(105 cm) zwykły, art.338.2.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - finał
109 ACCEPTED 2022-06-29 10:07:21
2022-06-27 16:21:21
Paulina Gąbka OLIMPIADA-J
  • 1x 3/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 9/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 15/LL(85) - amatorzy/(85 cm) zwykły, art.338.2.1 - AMATORZY - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
108 ACCEPTED 2022-06-27 10:16:45
2022-06-27 08:53:55
Mia Kowalska BABILON
  • 1x 3/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - I półfinał
  • 1x 9/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - II półfinał
  • 1x 15/LL(85) - amatorzy/(85 cm) zwykły, art.338.2.1 - AMATORZY - finał
107 ACCEPTED 2022-06-27 10:16:36
2022-06-26 23:07:54
Maja Smolarczyk DEJV
  • 1x 5/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - I półfinał
  • 1x 11/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - II półfinał
  • 1x 17/L1 - III lic./(105 cm) zwykły, art.338.2.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - finał
106 ACCEPTED 2022-06-27 10:16:14
2022-06-26 10:48:03
Magdalena Wasilewska MONELLO
  • 1x 2/LL(60) - debiuty DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - I półfinał
  • 1x 8/LL(60) - debiuty - DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - II półfinał
  • 1x 14/LL(65) - debiuty - DK/(65 cm) zwykły, art.338.2.1 - DEBIUTY - DK - finał
105 ACCEPTED 2022-06-28 13:27:09
2022-06-25 22:45:00
Hanna Pietruszczak ARA
  • 1x 3/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 9/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 15/LL(85) - amatorzy/(85 cm) zwykły, art.338.2.1 - AMATORZY - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
104 ACCEPTED 2022-06-27 10:14:00
2022-06-24 22:09:24
Martyna Siuda KORLEONE
  • 1x 4/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 10/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 16/LL(95) - seniorzy/(95 cm) zwykły, art.338.2.1 - SENIORZY - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
103 ACCEPTED 2022-06-27 10:13:50
2022-06-24 17:24:53
Oliwia Bartnik BE MY QUEEN
  • 1x 2/LL(60) - debiuty DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - I półfinał
  • 1x 8/LL(60) - debiuty - DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - II półfinał
  • 1x 14/LL(65) - debiuty - DK/(65 cm) zwykły, art.338.2.1 - DEBIUTY - DK - finał
102 ACCEPTED 2022-06-28 14:51:55
2022-06-23 23:29:48
Nadia Chełmińska PERSJA
  • 1x 3/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - I półfinał
  • 1x 9/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - II półfinał
  • 1x 15/LL(85) - amatorzy/(85 cm) zwykły, art.338.2.1 - AMATORZY - finał
101 ACCEPTED 2022-06-28 14:52:14
2022-06-23 23:29:27
Nadia Chełmińska ERTON DES BARRIERES
  • 1x 5/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - I półfinał
  • 1x 11/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - II półfinał
  • 1x 17/L1 - III lic./(105 cm) zwykły, art.338.2.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - finał
100 ACCEPTED 2022-06-27 10:13:42
2022-06-23 22:46:19
Wojciech Ośka DAUGUST
  • 1x 4/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - I półfinał
  • 1x 10/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - II półfinał
  • 1x 16/LL(95) - seniorzy/(95 cm) zwykły, art.338.2.1 - SENIORZY - finał
99 ACCEPTED 2022-06-24 11:38:00
2022-06-23 21:36:39
Aleksandra Mordzelewska FORTA
  • 1x 1/LL(60) - kuce/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - KUCE - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 7/LL(60) - kuce/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - KUCE - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 13/LL(65) - kuce/(65 cm) zwykły, art.338.2.1 - KUCE - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
98 ACCEPTED 2022-06-23 17:43:12
2022-06-23 17:37:17
Kamila Kiper FUGA
  • 1x 4/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - I półfinał
  • 1x 10/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - II półfinał
  • 1x 16/LL(95) - seniorzy/(95 cm) zwykły, art.338.2.1 - SENIORZY - finał
97 ACCEPTED 2022-06-23 15:05:33
2022-06-23 14:29:18
Michał Ćwikła LADY DI CALCIO
  • 1x 3/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 9/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 15/LL(85) - amatorzy/(85 cm) zwykły, art.338.2.1 - AMATORZY - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
96 ACCEPTED 2022-06-23 15:04:56
2022-06-23 14:19:04
Agata Charzyńska ELIZABETH
  • 1x 4/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - I półfinał
  • 1x 10/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - II półfinał
  • 1x 16/LL(95) - seniorzy/(95 cm) zwykły, art.338.2.1 - SENIORZY - finał
95 ACCEPTED 2022-06-23 12:19:21
2022-06-23 11:46:54
Zuzanna Kuś C'EST PETITE ANNI
  • 1x 3/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 9/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 15/LL(85) - amatorzy/(85 cm) zwykły, art.338.2.1 - AMATORZY - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
94 ACCEPTED 2022-06-22 22:43:30
2022-06-22 21:52:52
Mia Pietkiewicz MARS
  • 1x 3/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - I półfinał
  • 1x 9/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - II półfinał
  • 1x 15/LL(85) - amatorzy/(85 cm) zwykły, art.338.2.1 - AMATORZY - finał
93 ACCEPTED 2022-06-22 22:43:23
2022-06-22 21:52:09
Emma Haskins TAJFUN
  • 1x 3/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - I półfinał
  • 1x 9/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - II półfinał
  • 1x 15/LL(85) - amatorzy/(85 cm) zwykły, art.338.2.1 - AMATORZY - finał
92 ACCEPTED 2022-06-27 10:13:32
2022-06-22 20:50:59
Anna Szysiak TARWIN
  • 1x 2/LL(60) - debiuty DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 8/LL(60) - debiuty - DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 14/LL(65) - debiuty - DK/(65 cm) zwykły, art.338.2.1 - DEBIUTY - DK - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
91 ACCEPTED 2022-06-28 13:26:09
2022-06-22 20:25:43
Oliwia Ciszewska CALIMERO-A
  • 1x 3/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 9/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 15/LL(85) - amatorzy/(85 cm) zwykły, art.338.2.1 - AMATORZY - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
90 ACCEPTED 2022-06-23 08:54:31
2022-06-22 20:14:07
Kinga Łożyczka LORD IMPERO
  • 1x 3/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
89 ACCEPTED 2022-06-23 08:54:54
2022-06-22 20:13:08
Maja Kowalczyk DRABANT
  • 1x 3/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
88 ACCEPTED 2022-06-23 08:55:25
2022-06-22 20:12:43
Zuzanna Michałek L'ESPOIR S
  • 1x 3/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
87 ACCEPTED 2022-06-23 10:47:59
2022-06-22 19:33:29
Barbara Praga DON MATEO
  • 1x 4/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 10/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 16/LL(95) - seniorzy/(95 cm) zwykły, art.338.2.1 - SENIORZY - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
86 ACCEPTED 2022-06-22 19:08:40
2022-06-22 17:31:44
Nadia Jakusek ANRI MARIELLA
  • 1x 1/LL(60) - kuce/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - KUCE - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 7/LL(60) - kuce/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - KUCE - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 13/LL(65) - kuce/(65 cm) zwykły, art.338.2.1 - KUCE - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
85 ACCEPTED 2022-06-22 17:22:27
2022-06-22 14:43:58
Ada Stawarz KIFFER MK
  • 1x 4/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 10/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 16/LL(95) - seniorzy/(95 cm) zwykły, art.338.2.1 - SENIORZY - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
84 ACCEPTED 2022-06-22 15:06:06
2022-06-22 14:36:45
Martyna Szpak LEGO
  • 1x 3/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 9/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 15/LL(85) - amatorzy/(85 cm) zwykły, art.338.2.1 - AMATORZY - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
83 ACCEPTED 2022-06-22 10:27:36
2022-06-22 09:28:47
Oktawia Bartoszek DON CARLOS
  • 1x 5/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - I półfinał
  • 1x 11/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - II półfinał
  • 1x 17/L1 - III lic./(105 cm) zwykły, art.338.2.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - finał
82 ACCEPTED 2022-06-22 10:27:31
2022-06-22 09:28:02
Oliwia Bartoszek KIKIMORA BH
  • 1x 5/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - I półfinał
  • 1x 11/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - II półfinał
  • 1x 17/L1 - III lic./(105 cm) zwykły, art.338.2.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - finał
81 ACCEPTED 2022-06-22 11:09:12
2022-06-22 09:06:43
Anna Pieklak LANTANI
  • 1x 5/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - I półfinał
  • 1x 11/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - II półfinał
  • 1x 17/L1 - III lic./(105 cm) zwykły, art.338.2.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - finał
80 ACCEPTED 2022-06-22 10:27:20
2022-06-22 08:54:35
Agnieszka Kułakowska HIAWATHA
  • 1x 5/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - I półfinał
  • 1x 11/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - II półfinał
  • 1x 17/L1 - III lic./(105 cm) zwykły, art.338.2.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - finał
79 ACCEPTED 2022-06-22 10:27:13
2022-06-22 08:54:09
Agnieszka Kułakowska GROS S
  • 1x 5/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - I półfinał
  • 1x 11/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - II półfinał
  • 1x 17/L1 - III lic./(105 cm) zwykły, art.338.2.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - finał
78 ACCEPTED 2022-06-21 23:59:13
2022-06-21 22:06:31
Anna Pyziak KALIPSO
  • 1x 4/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - I półfinał
  • 1x 10/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - II półfinał
  • 1x 16/LL(95) - seniorzy/(95 cm) zwykły, art.338.2.1 - SENIORZY - finał
77 ACCEPTED 2022-06-21 20:33:35
2022-06-21 20:20:33
Paulina Węgorek SANDRA DE FINIBUS TERRAE
  • 1x 3/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - I półfinał
  • 1x 9/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - II półfinał
  • 1x 15/LL(85) - amatorzy/(85 cm) zwykły, art.338.2.1 - AMATORZY - finał
76 ACCEPTED 2022-06-21 20:33:05
2022-06-21 20:18:02
Tsimafei Minich HAMLET
  • 1x 5/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - I półfinał
  • 1x 11/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - II półfinał
  • 1x 17/L1 - III lic./(105 cm) zwykły, art.338.2.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - finał
75 ACCEPTED 2022-06-21 19:32:56
2022-06-21 19:31:00
Kamila Czernaś SPAR
  • 1x 5/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - I półfinał
  • 1x 11/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - II półfinał
  • 1x 17/L1 - III lic./(105 cm) zwykły, art.338.2.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - finał
74 ACCEPTED 2022-06-22 11:09:30
2022-06-21 17:54:40
Dominika Maruda DAAB STEP
  • 1x 5/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - I półfinał
  • 1x 11/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - II półfinał
  • 1x 17/L1 - III lic./(105 cm) zwykły, art.338.2.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - finał
73 ACCEPTED 2022-06-27 10:13:10
2022-06-21 17:15:07
Julia Kępska LADY GAGA
  • 1x 3/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 9/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 15/LL(85) - amatorzy/(85 cm) zwykły, art.338.2.1 - AMATORZY - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
72 ACCEPTED 2022-06-25 15:52:50
2022-06-21 13:30:49
Julia Poziomkowska ELECA LANSERO G
  • 1x 5/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 11/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 17/L1 - III lic./(105 cm) zwykły, art.338.2.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
71 ACCEPTED 2022-06-21 15:09:04
2022-06-21 10:54:24
Aleksander Kiljańczyk SALTARELLO
  • 1x 5/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - I półfinał
  • 1x 11/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - II półfinał
  • 1x 17/L1 - III lic./(105 cm) zwykły, art.338.2.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - finał
70 ACCEPTED 2022-06-22 11:10:01
2022-06-20 19:49:27
Karolina Kotulska PEGGY BROWN
  • 1x 2/LL(60) - debiuty DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - I półfinał
  • 1x 8/LL(60) - debiuty - DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - II półfinał
  • 1x 14/LL(65) - debiuty - DK/(65 cm) zwykły, art.338.2.1 - DEBIUTY - DK - finał
69 ACCEPTED 2022-06-22 11:10:15
2022-06-20 19:46:24
Maja Siek DONA ENCANTADA
  • 1x 2/LL(60) - debiuty DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - I półfinał
  • 1x 8/LL(60) - debiuty - DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - II półfinał
  • 1x 14/LL(65) - debiuty - DK/(65 cm) zwykły, art.338.2.1 - DEBIUTY - DK - finał
68 ACCEPTED 2022-06-27 10:13:03
2022-06-20 19:45:50
Weronika Młotkiewicz SHADES OF GREY
  • 1x 4/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 10/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 16/LL(95) - seniorzy/(95 cm) zwykły, art.338.2.1 - SENIORZY - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
67 ACCEPTED 2022-06-22 11:10:45
2022-06-20 19:36:40
Monika Powroznik DENZEL WASHINGTON
  • 1x 4/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - I półfinał
  • 1x 10/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - II półfinał
  • 1x 16/LL(95) - seniorzy/(95 cm) zwykły, art.338.2.1 - SENIORZY - finał
66 ACCEPTED 2022-06-27 10:12:56
2022-06-20 19:35:45
Ola Mrowiec ISTER-GR
  • 1x 3/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 9/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 15/LL(85) - amatorzy/(85 cm) zwykły, art.338.2.1 - AMATORZY - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
65 ACCEPTED 2022-06-22 11:11:23
2022-06-20 19:34:48
Maria Siemińska KASTILIA
  • 1x 1/LL(60) - kuce/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - KUCE - I półfinał
  • 1x 7/LL(60) - kuce/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - KUCE - II półfinał
  • 1x 13/LL(65) - kuce/(65 cm) zwykły, art.338.2.1 - KUCE - finał
64 ACCEPTED 2022-06-20 15:20:29
2022-06-20 15:16:07
Daniel Okolus ASTRA
  • 1x 2/LL(60) - debiuty DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - I półfinał
  • 1x 8/LL(60) - debiuty - DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - II półfinał
  • 1x 14/LL(65) - debiuty - DK/(65 cm) zwykły, art.338.2.1 - DEBIUTY - DK - finał
63 ACCEPTED 2022-06-20 14:11:09
2022-06-20 10:09:24
Martyna Czuprzyńska SUNMOONSTAR
  • 1x 2/LL(60) - debiuty DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - I półfinał
  • 1x 8/LL(60) - debiuty - DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - II półfinał
  • 1x 14/LL(65) - debiuty - DK/(65 cm) zwykły, art.338.2.1 - DEBIUTY - DK - finał
62 ACCEPTED 2022-06-22 10:51:16
2022-06-19 21:24:52
Matylda Seredyn SAMARA
  • 1x 3/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - I półfinał
  • 1x 9/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - II półfinał
  • 1x 15/LL(85) - amatorzy/(85 cm) zwykły, art.338.2.1 - AMATORZY - finał
61 ACCEPTED 2022-06-22 21:23:08
2022-06-19 20:48:28
Julia Sigłowy HVAR
  • 1x 3/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 9/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 15/LL(85) - amatorzy/(85 cm) zwykły, art.338.2.1 - AMATORZY - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
60 ACCEPTED 2022-06-19 23:07:22
2022-06-19 20:34:19
Hanna Puta BARBIE
  • 1x 1/LL(60) - kuce/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - KUCE - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 7/LL(60) - kuce/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - KUCE - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 13/LL(65) - kuce/(65 cm) zwykły, art.338.2.1 - KUCE - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
59 ACCEPTED 2022-06-28 13:12:35
2022-06-19 20:03:39
Małgorzata Smętek DIMROY
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
58 ACCEPTED 2022-06-28 10:14:14
2022-06-19 20:02:12
Nikola Gładkowska RAWEL K
  • 1x 1/LL(60) - kuce/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - KUCE - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 7/LL(60) - kuce/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - KUCE - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 13/LL(65) - kuce/(65 cm) zwykły, art.338.2.1 - KUCE - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
57 ACCEPTED 2022-06-19 23:06:47
2022-06-19 19:42:35
Aleksandra Zawiska JOY
  • 1x 5/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 11/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 17/L1 - III lic./(105 cm) zwykły, art.338.2.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
56 ACCEPTED 2022-06-28 21:12:40
2022-06-19 19:40:08
Barbara Stępień AVENTO
  • 1x 3/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 9/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 15/LL(85) - amatorzy/(85 cm) zwykły, art.338.2.1 - AMATORZY - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
55 ACCEPTED 2022-06-20 11:24:30
2022-06-19 19:39:20
Alicja Potocka CUIDAM DE VRENDT
  • 1x 4/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 10/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 16/LL(95) - seniorzy/(95 cm) zwykły, art.338.2.1 - SENIORZY - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
54 ACCEPTED 2022-06-20 11:24:12
2022-06-19 19:38:38
Alicja Juszczak BYSTRA
  • 1x 1/LL(60) - kuce/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - KUCE - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 7/LL(60) - kuce/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - KUCE - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 13/LL(65) - kuce/(65 cm) zwykły, art.338.2.1 - KUCE - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
53 ACCEPTED 2022-06-20 11:23:36
2022-06-19 19:38:13
Zuzanna Iwanowicz BIG SUPRICE
  • 1x 3/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 9/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 15/LL(85) - amatorzy/(85 cm) zwykły, art.338.2.1 - AMATORZY - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
52 ACCEPTED 2022-06-19 16:30:44
2022-06-19 15:59:48
Natalia Trojak SALTO
  • 1x 4/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - I półfinał
  • 1x 10/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - II półfinał
  • 1x 16/LL(95) - seniorzy/(95 cm) zwykły, art.338.2.1 - SENIORZY - finał
51 ACCEPTED 2022-06-19 16:30:43
2022-06-19 15:59:31
Natalia Trojak GAJA
  • 1x 4/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - I półfinał
  • 1x 10/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - II półfinał
  • 1x 16/LL(95) - seniorzy/(95 cm) zwykły, art.338.2.1 - SENIORZY - finał
50 ACCEPTED 2022-06-20 14:13:13
2022-06-18 22:35:46
Julia Nalepa ENIGMA
  • 1x 3/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - I półfinał
  • 1x 9/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - II półfinał
  • 1x 15/LL(85) - amatorzy/(85 cm) zwykły, art.338.2.1 - AMATORZY - finał
49 ACCEPTED 2022-06-18 18:26:54
2022-06-18 18:10:16
Matylda Szrajer BONA
  • 1x 5/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - I półfinał
  • 1x 11/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - II półfinał
  • 1x 17/L1 - III lic./(105 cm) zwykły, art.338.2.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - finał
48 ACCEPTED 2022-06-18 18:26:48
2022-06-18 17:09:06
Ilona Strzelczyk EPILOG
  • 1x 4/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - I półfinał
  • 1x 10/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - II półfinał
  • 1x 16/LL(95) - seniorzy/(95 cm) zwykły, art.338.2.1 - SENIORZY - finał
47 ACCEPTED 2022-06-18 18:26:43
2022-06-17 22:20:59
Aleksandra Francuz IWAN
  • 1x 4/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - I półfinał
  • 1x 10/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - II półfinał
  • 1x 16/LL(95) - seniorzy/(95 cm) zwykły, art.338.2.1 - SENIORZY - finał
46 ACCEPTED 2022-06-18 18:26:37
2022-06-17 16:41:04
Inga Łukaszewska SISKO SZUMAWA
  • 1x 2/LL(60) - debiuty DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - I półfinał
  • 1x 8/LL(60) - debiuty - DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - II półfinał
  • 1x 14/LL(65) - debiuty - DK/(65 cm) zwykły, art.338.2.1 - DEBIUTY - DK - finał
45 ACCEPTED 2022-06-18 18:26:32
2022-06-17 16:25:39
Aleksandra Żurowicz EMAR
  • 1x 4/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - I półfinał
  • 1x 10/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - II półfinał
  • 1x 16/LL(95) - seniorzy/(95 cm) zwykły, art.338.2.1 - SENIORZY - finał
44 ACCEPTED 2022-06-18 18:26:26
2022-06-17 16:23:37
Maja Gutaker COCO HEAVENLY ENIGMA
  • 1x 2/LL(60) - debiuty DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - I półfinał
  • 1x 8/LL(60) - debiuty - DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - II półfinał
  • 1x 14/LL(65) - debiuty - DK/(65 cm) zwykły, art.338.2.1 - DEBIUTY - DK - finał
43 ACCEPTED 2022-06-18 18:26:18
2022-06-17 16:22:42
Olga Szuran CALIGUL
  • 1x 5/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - I półfinał
  • 1x 11/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - II półfinał
  • 1x 17/L1 - III lic./(105 cm) zwykły, art.338.2.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - finał
42 ACCEPTED 2022-06-18 18:26:12
2022-06-17 16:18:52
Michalina Jarosz VABIO
  • 1x 3/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - I półfinał
  • 1x 9/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - II półfinał
  • 1x 15/LL(85) - amatorzy/(85 cm) zwykły, art.338.2.1 - AMATORZY - finał
41 ACCEPTED 2022-06-16 18:43:30
2022-06-16 14:43:55
Karolina Hernik-Jasik WEBISTA
  • 1x 3/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - I półfinał
  • 1x 9/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - II półfinał
  • 1x 15/LL(85) - amatorzy/(85 cm) zwykły, art.338.2.1 - AMATORZY - finał
40 ACCEPTED 2022-06-23 17:42:58
2022-06-16 11:45:55
Nadia Mikita TARANTELLA
  • 1x 3/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 9/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 15/LL(85) - amatorzy/(85 cm) zwykły, art.338.2.1 - AMATORZY - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
39 ACCEPTED 2022-06-23 17:42:51
2022-06-16 11:28:59
Anna Detka MOSIN
  • 1x 2/LL(60) - debiuty DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 8/LL(60) - debiuty - DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 14/LL(65) - debiuty - DK/(65 cm) zwykły, art.338.2.1 - DEBIUTY - DK - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
38 ACCEPTED 2022-06-28 14:33:34
2022-06-16 00:52:51
Zuzanna Zaremba DOUBLE STAR
  • 1x 2/LL(60) - debiuty DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - I półfinał
  • 1x 4/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - I półfinał
  • 1x 8/LL(60) - debiuty - DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - II półfinał
  • 1x 10/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - II półfinał
  • 1x 14/LL(65) - debiuty - DK/(65 cm) zwykły, art.338.2.1 - DEBIUTY - DK - finał
  • 1x 16/LL(95) - seniorzy/(95 cm) zwykły, art.338.2.1 - SENIORZY - finał
37 ACCEPTED 2022-06-15 16:38:52
2022-06-15 16:34:25
Julia Karbowiak KAZAR
  • 1x 1/LL(60) - kuce/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - KUCE - I półfinał
  • 1x 7/LL(60) - kuce/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - KUCE - II półfinał
  • 1x 13/LL(65) - kuce/(65 cm) zwykły, art.338.2.1 - KUCE - finał
36 ACCEPTED 2022-06-15 16:38:49
2022-06-15 16:33:52
Julia Karbowiak REBELS STARGIRL ROSALIE
  • 1x 3/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - I półfinał
  • 1x 9/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - II półfinał
  • 1x 15/LL(85) - amatorzy/(85 cm) zwykły, art.338.2.1 - AMATORZY - finał
35 ACCEPTED 2022-06-15 13:09:14
2022-06-15 13:06:12
Anastazja Groszek DEBIUT
  • 1x 2/LL(60) - debiuty DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - I półfinał
  • 1x 8/LL(60) - debiuty - DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - II półfinał
  • 1x 14/LL(65) - debiuty - DK/(65 cm) zwykły, art.338.2.1 - DEBIUTY - DK - finał
34 ACCEPTED 2022-06-15 13:09:07
2022-06-15 13:05:47
Hanna Gawron BEEN GONE
  • 1x 3/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - I półfinał
  • 1x 9/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - II półfinał
  • 1x 15/LL(85) - amatorzy/(85 cm) zwykły, art.338.2.1 - AMATORZY - finał
33 ACCEPTED 2022-06-28 09:59:24
2022-06-15 12:48:03
Bartosz Słabiak BALANTAJ
  • 1x 3/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - I półfinał
  • 1x 9/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - II półfinał
  • 1x 15/LL(85) - amatorzy/(85 cm) zwykły, art.338.2.1 - AMATORZY - finał
32 ACCEPTED 2022-06-29 21:17:43
2022-06-15 07:38:41
Maja Kosowska BENFIKA
  • 1x 3/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - I półfinał
  • 1x 9/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - II półfinał
  • 1x 15/LL(85) - amatorzy/(85 cm) zwykły, art.338.2.1 - AMATORZY - finał
31 ACCEPTED 2022-06-14 17:24:49
2022-06-14 10:06:27
Nadia Boćkowska MYCATOKI VAN HET GEVAHOF
  • 1x 5/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - I półfinał
  • 1x 11/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - II półfinał
  • 1x 17/L1 - III lic./(105 cm) zwykły, art.338.2.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - finał
30 ACCEPTED 2022-06-14 17:25:09
2022-06-14 10:05:50
Nadia Boćkowska PILOT STN
  • 1x 5/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - I półfinał
  • 1x 11/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - II półfinał
  • 1x 17/L1 - III lic./(105 cm) zwykły, art.338.2.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - finał
29 ACCEPTED 2022-06-14 17:25:36
2022-06-14 10:05:10
Olivia Boćkowska CHACCO ONE
  • 1x 5/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - I półfinał
  • 1x 11/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - II półfinał
  • 1x 17/L1 - III lic./(105 cm) zwykły, art.338.2.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - finał
28 ACCEPTED 2022-06-14 17:25:56
2022-06-14 10:04:34
Olivia Boćkowska KNOCK OUT
  • 1x 5/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - I półfinał
  • 1x 11/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - II półfinał
  • 1x 17/L1 - III lic./(105 cm) zwykły, art.338.2.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - finał
27 ACCEPTED 2022-06-28 14:13:56
2022-06-14 09:23:01
Natalia Gajko Mj'99 HARCEPAN
  • 1x 5/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 11/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 17/L1 - III lic./(105 cm) zwykły, art.338.2.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
26 ACCEPTED 2022-06-14 09:07:53
2022-06-14 08:57:39
Marta Januszko SELER
  • 1x 4/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - I półfinał
  • 1x 10/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - II półfinał
  • 1x 16/LL(95) - seniorzy/(95 cm) zwykły, art.338.2.1 - SENIORZY - finał
25 ACCEPTED 2022-06-14 09:07:46
2022-06-14 08:32:05
Martyna Bugaj LAMELKA
  • 1x 2/LL(60) - debiuty DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - I półfinał
  • 1x 8/LL(60) - debiuty - DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - II półfinał
  • 1x 14/LL(65) - debiuty - DK/(65 cm) zwykły, art.338.2.1 - DEBIUTY - DK - finał
24 ACCEPTED 2022-06-14 09:07:41
2022-06-13 20:56:03
Edmund Ślusarek ALL'ARIA APORTA WM
  • 1x 3/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - I półfinał
  • 1x 9/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - II półfinał
  • 1x 15/LL(85) - amatorzy/(85 cm) zwykły, art.338.2.1 - AMATORZY - finał
23 ACCEPTED 2022-06-14 09:07:31
2022-06-13 20:55:03
Hanna Czyżewska MISTER HANEK
  • 1x 1/LL(60) - kuce/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - KUCE - I półfinał
  • 1x 7/LL(60) - kuce/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - KUCE - II półfinał
  • 1x 13/LL(65) - kuce/(65 cm) zwykły, art.338.2.1 - KUCE - finał
22 ACCEPTED 2022-06-14 19:22:15
2022-06-13 20:35:43
Amelia Wojciechowska JASPIS
  • 1x 3/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - I półfinał
  • 1x 9/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - II półfinał
  • 1x 15/LL(85) - amatorzy/(85 cm) zwykły, art.338.2.1 - AMATORZY - finał
21 ACCEPTED 2022-06-14 20:15:07
2022-06-13 19:56:32
Agata Balcerzak PASSO
  • 1x 4/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - I półfinał
  • 1x 10/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - II półfinał
  • 1x 16/LL(95) - seniorzy/(95 cm) zwykły, art.338.2.1 - SENIORZY - finał
20 ACCEPTED 2022-06-27 10:12:47
2022-06-13 19:13:53
Gracja Kruk DROMA
  • 1x 5/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 11/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 17/L1 - III lic./(105 cm) zwykły, art.338.2.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
19 ACCEPTED 2022-06-13 20:17:57
2022-06-13 18:30:31
Karolina Sioćko ŁAPÓWKA
  • 1x 2/LL(60) - debiuty DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - I półfinał
  • 1x 8/LL(60) - debiuty - DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - II półfinał
  • 1x 14/LL(65) - debiuty - DK/(65 cm) zwykły, art.338.2.1 - DEBIUTY - DK - finał
18 ACCEPTED 2022-06-20 18:10:32
2022-06-12 21:18:43
Agata Zaciera PASJONATA ALWARO
  • 1x 1/LL(60) - kuce/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - KUCE - I półfinał
  • 1x 7/LL(60) - kuce/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - KUCE - II półfinał
  • 1x 13/LL(65) - kuce/(65 cm) zwykły, art.338.2.1 - KUCE - finał
17 ACCEPTED 2022-06-28 13:10:41
2022-06-12 21:18:12
Agata Zaciera JUWENALIA
  • 1x 3/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 9/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 15/LL(85) - amatorzy/(85 cm) zwykły, art.338.2.1 - AMATORZY - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
16 ACCEPTED 2022-06-13 11:04:00
2022-06-12 17:26:37
Hanna Bukowiec BETOVEN
  • 1x 1/LL(60) - kuce/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - KUCE - I półfinał
  • 1x 7/LL(60) - kuce/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - KUCE - II półfinał
  • 1x 13/LL(65) - kuce/(65 cm) zwykły, art.338.2.1 - KUCE - finał
15 ACCEPTED 2022-06-14 09:34:11
2022-06-11 22:55:59
Agnieszka Caba GRAF
  • 1x 4/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - I półfinał
  • 1x 10/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - II półfinał
  • 1x 16/LL(95) - seniorzy/(95 cm) zwykły, art.338.2.1 - SENIORZY - finał
14 ACCEPTED 2022-06-18 18:26:08
2022-06-11 19:55:59
Ksenia Arendarska GERTSOGINYA
  • 1x 4/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 10/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 16/LL(95) - seniorzy/(95 cm) zwykły, art.338.2.1 - SENIORZY - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
13 ACCEPTED 2022-06-18 18:25:59
2022-06-11 19:52:55
Zuzanna Szczepanowska ANNO LEPI
  • 1x 3/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 9/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 15/LL(85) - amatorzy/(85 cm) zwykły, art.338.2.1 - AMATORZY - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
12 ACCEPTED 2022-06-13 11:04:10
2022-06-10 22:37:39
Michalina Mościcka HILUX
  • 1x 3/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - I półfinał
  • 1x 9/LL(80) - amatorzy/(80 cm) dokładności, art.238.1.1 - AMATORZY - II półfinał
  • 1x 15/LL(85) - amatorzy/(85 cm) zwykły, art.338.2.1 - AMATORZY - finał
11 ACCEPTED 2022-06-21 09:20:28
2022-06-10 22:36:55
Zuzanna Łubińska GOLDIKA
  • 1x 4/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - I półfinał
  • 1x 10/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - II półfinał
  • 1x 16/LL(95) - seniorzy/(95 cm) zwykły, art.338.2.1 - SENIORZY - finał
10 ACCEPTED 2022-06-27 10:12:39
2022-06-10 22:36:25
Dagmara Rosa KILTORMER BLUE
  • 1x 2/LL(60) - debiuty DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - I półfinał
  • 1x 8/LL(60) - debiuty - DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - II półfinał
  • 1x 14/LL(65) - debiuty - DK/(65 cm) zwykły, art.338.2.1 - DEBIUTY - DK - finał
9 ACCEPTED 2022-06-27 20:21:19
2022-06-10 22:36:00
Nadia Murfin MARENGO
  • 1x 2/LL(60) - debiuty DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - I półfinał
  • 1x 8/LL(60) - debiuty - DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - II półfinał
  • 1x 14/LL(65) - debiuty - DK/(65 cm) zwykły, art.338.2.1 - DEBIUTY - DK - finał
8 ACCEPTED 2022-06-13 11:04:24
2022-06-10 22:34:20
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 5/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - I półfinał
  • 1x 11/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - II półfinał
  • 1x 17/L1 - III lic./(105 cm) zwykły, art.338.2.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - finał
7 ACCEPTED 2022-06-13 11:04:30
2022-06-10 20:19:50
Dominik Jaworski JAKADI NON STOP
  • 1x 4/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - I półfinał
  • 1x 10/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - II półfinał
  • 1x 16/LL(95) - seniorzy/(95 cm) zwykły, art.338.2.1 - SENIORZY - finał
6 ACCEPTED 2022-06-15 14:55:44
2022-06-10 18:31:09
Natalia Zakrzewska MY LITTLE GIRL GH
  • 1x 1/LL(60) - kuce/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - KUCE - I półfinał
  • 1x 7/LL(60) - kuce/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - KUCE - II półfinał
  • 1x 13/LL(65) - kuce/(65 cm) zwykły, art.338.2.1 - KUCE - finał
5 ACCEPTED 2022-06-13 17:34:36
2022-06-08 14:13:37
Amelia Prus SURINAM
  • 1x 2/LL(60) - debiuty DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - I półfinał
  • 1x 8/LL(60) - debiuty - DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - II półfinał
  • 1x 14/LL(65) - debiuty - DK/(65 cm) zwykły, art.338.2.1 - DEBIUTY - DK - finał
4 ACCEPTED 2022-06-13 20:14:31
2022-06-08 14:11:41
Zuzanna Majek EXCALIBUR M
  • 1x 4/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 10/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 16/LL(95) - seniorzy/(95 cm) zwykły, art.338.2.1 - SENIORZY - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
3 ACCEPTED 2022-06-13 20:14:24
2022-06-08 14:11:20
Natalia Kapuścińska SELMA
  • 1x 2/LL(60) - debiuty DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 8/LL(60) - debiuty - DK/(60 cm) dokładności bez szeregów, art.238.1.1 - DEBIUTY - DK - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 14/LL(65) - debiuty - DK/(65 cm) zwykły, art.338.2.1 - DEBIUTY - DK - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
2 ACCEPTED 2022-06-13 20:14:18
2022-06-08 14:10:27
Aleksander Antas KAFAR
  • 1x 4/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - I półfinał
  • 1x 6/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - I półfinał
  • 1x 10/LL(90) - seniorzy/(90 cm) dokładności, art.238.1.1 - SENIORZY - II półfinał
  • 1x 12/LL(70) - drużynowy/(70 cm) dokładności, art.238.1.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - II półfinał
  • 1x 16/LL(95) - seniorzy/(95 cm) zwykły, art.338.2.1 - SENIORZY - finał
  • 1x 18/LL(75) - drużynowy/(75 cm) zwykły, art.338.2.1 - KONKURS DRUŻYNOWY - finał
1 ACCEPTED 2022-06-14 09:07:04
2022-06-08 06:37:42
Aleksandra Siemieniuk CANOSSA
  • 1x 5/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - I półfinał
  • 1x 11/L - III lic./(100 cm) dokładności, art.238.1.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - II półfinał
  • 1x 17/L1 - III lic./(105 cm) zwykły, art.338.2.1 - ZAWODNICY Z III LICENCJĄ - finał
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antas Aleksander BPK (MAZ)
2005 (J.)
O057895
2. Arendarska Ksenia KJ Anno Lepi
S
Brak
3. Balcerzak Agata Kielecki Klub Jeździecki
2002 (MJ.)
brak
4. Bartnik Oliwia KJ SKARB Kozienice
2008 (JM.)
brak
5. Bartoszek Oktawia Klub Jeździecki Equireno
2007 (JM.)
O053029
6. Bartoszek Oliwia Klub Jeździecki Equireno
2007 (JM.)
O052577
7. Boćkowska Nadia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O056635
8. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (J.)
O056635
9. Bugaj Martyna BPK
2005 (J.)
Brak
10. Bukowiec Hanna BPK
2009 (JM.)
Brak
11. Caba Agnieszka BPK (MAZ)
S
O062546
12. Charzyńska Agata KJ Aldragho
S
O055918
13. Chełmińska Nadia KJ Chełmińscy
2008 (JM.)
O059124
14. Ciba Gloria KJ Sielanka Warka
S
O032308
10115300
15. Ciszewska Oliwia Klub Jeździecki Equireno
2007 (JM.)
O057548
16. Ćwikła Michał KJ Equireno Zaklików
2007 (JM.)
O047234
17. Czernaś Kamila WKJ Lublin
2003 (MJ.)
O048070
18. Czuprzyńska Martyna SHS Grobice
2006 (J.)
O053203
19. Czyżewska Hanna BPK
2009 (JM.)
O062537
20. Detka Anna CSJ Korzecko Jumping Academy
S
Brak
21. Francuz Aleksandra Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
2004 (J.)
O069310
22. Gąbka Paulina KJ Equireno Zaklików
2007 (JM.)
O053032
23. Gajko Mj'99 Natalia WKJ Lublin
S
O029333
24. Gawron Hanna Bpk maz
2010 (JM.)
O055634
25. Gładkowska Nikola WKJ Lublin / SJ Baskil FaMaGusta
2011 (Mł.)
O061432
26. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
27. Groszek Anastazja Bpk maz
2010 (JM.)
Brak
28. Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
S
Brak
29. Gutaker Maja BPK (MAZ)
2011 (Mł.)
O062576
30. Haskins Emma KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O057371
31. Hernik-Jasik Karolina Stadnina Hubertus Sp. z o.o. Skaryszew
S
O036891
32. Iwanowicz Zuzanna Stow. KJ Olimpia Warszawa
2009 (JM.)
O057568
33. Jakusek Nadia bpk
2011 (Mł.)
brak
34. Januszko Marta Brak
S
O024682
35. Jarosz Michalina BPK (MAZ)
2007 (JM.)
O062575
36. Jaworski Dominik KJ Skarb Kozienice
S
O050835
37. Juszczak Alicja SKJ OLIMPIA
2011 (Mł.)
Brak
38. Kapuścińska Natalia BPK (MAZ)
2005 (J.)
O057897
39. Karbowiak Julia KJ Sielanka Warka
2011 (Mł.)
O058263
40. Kępska Julia Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2007 (JM.)
O050782
41. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
42. Kiper Kamila Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2004 (J.)
O046314
43. Komsta Alicja Equiclub Zamłyniec
2003 (MJ.)
O031494
44. Kosowska Maja Kielecki KJ
2011 (Mł.)
O063586
45. Kotulska Karolina Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2010 (JM.)
O069026
46. Kowalczyk Maja LKJ Lublin SJ Pijany Oxer
2008 (JM.)
Brak
47. Kowalska Mia KJ Skarb Kozienice
2008 (JM.)
brak
48. Kruk Gracja WKJ Lublin
S
O025731
49. Kułakowska Agnieszka JKS Equita
S
O005238
50. Kuś Zuzanna Klub Jeździecki Equireno
2008 (JM.)
O059721
51. Lendzion Dajana BPK (MAZ)
S
O045944
52. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (MJ.)
O018344
53. Łącka Alicja BPK MAZ)
2003 (MJ.)
O049201
54. Łożyczka Kinga Wkj Lublin SJ Pijany Oxer
2007 (JM.)
Brak
55. Łubińska Zuzanna BPK (MAZ)
2004 (J.)
O042070
56. Łukaszewska Inga BPK mazowieckie
2010 (JM.)
Brak
57. Majek Zuzanna BPK (MAZ)
2004 (J.)
O050791
58. Maruda Dominika Sportowy KJ MPPM
S
O008165
59. Michałek Zuzanna WKJ Lublin / SJ Pijany Oxer
2007 (JM.)
O061932
60. Mikita Nadia CSJ Korzecko Jumping Academy
2008 (JM.)
Brak
61. Minich Tsimafei Stajnia Alabama
2006 (J.)
O067846
62. Młotkiewicz Weronika Sportowy Klub Jeździecki MPPM
S
O043874
63. Mordzelewska Aleksandra BPK
2006 (J.)
brak
64. Mościcka Michalina BPK
2006 (J.)
Brak
65. Mrowiec Ola Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2006 (J.)
O053407
66. Murfin Nadia BPK (MAZ)
2005 (J.)
O044947
67. Nalepa Julia Kielecki KJ
2009 (JM.)
O064031
68. Okolus Daniel KJ Skarb Kozienice
S
O065286
69. Ośka Wojciech BPK
2003 (MJ.)
Brak
70. Patron Tomasz BPK
S
O003997
71. Pieklak Anna Sportowy Klub Jeździecki MPPM
S
O046315
72. Pietkiewicz Mia KJ Aldragho Piaseczno
2010 (JM.)
O064335
73. Pietruszczak Hanna Klub Jeździecki Equireno
2006 (J.)
O064500
74. Pinocy Wiktoria JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2012 (Mł.)
O064922
75. Potocka Alicja Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2006 (J.)
O060642
76. Powroznik Monika Sportowy Klub Jeździecki MPPM
S
O021484
77. Poziomkowska Julia Soymax Lublin Team
2006 (J.)
O044883
78. Praga Barbara KJ Galop w Kozienicach
S
O043144
79. Prus Amelia Bpk
2013 (Mł.)
Brak
80. Puta Hanna Stow. KJ Olimpia Warszawa
2007 (JM.)
O064686
81. Pyziak Anna JKS Equita Świętochów
S
O041025
82. Rosa Dagmara BPK
2009 (JM.)
Brak
83. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
84. Seredyn Matylda KJ Skarb Kozienice
2007 (JM.)
O063689
85. Siek Maja Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2004 (J.)
O050771
86. Siemieniuk Aleksandra WKJ Lublin
2001 (MJ.)
O039537
87. Siemińska Maria Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2011 (Mł.)
O070100
88. Sigłowy Julia WKJ Lublin
2007 (JM.)
O059877
89. Sioćko Karolina BPK (MAZ)
S
O064535
90. Siuda Martyna WKJ Lublin
2001 (MJ.)
O038166
91. Ślusarek Edmund Bpk
2007 (JM.)
O056238
92. Słabiak Bartosz brak
2007 (JM.)
brak
93. Smętek Małgorzata WKJ Lublin / SJ Baskil FaMagusta
2008 (JM.)
O064534
94. Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
2003 (MJ.)
O042345
95. Stawarz Ada KJ Galop Kozienice
2005 (J.)
O052723
96. Stępień Barbara Stow. KJ Olimpia Warszawa
2006 (J.)
O050343
97. Strzelczyk Ilona KJ Skarb Kozienice
S
O049275
98. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (J.)
O049277
99. Szczepanowska Zuzanna KJ Anno Lepi
2006 (J.)
Brak
100. Szpak Martyna KJ Galop Kozienice
2010 (JM.)
O065316
101. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O040972
102. Szuran Olga UKS Military Kopki
2003 (MJ.)
O035710
103. Szysiak Anna KJ Wieża
Brak
104. Trojak Natalia BPK (LUL)
2001 (MJ.)
O042553
105. Urban-Jimenez Barbara brak
S
brak
106. Wasilewska Magdalena KJ Skarb Kozienice
S
Brak
107. Węgorek Paulina Stajnia Alabama
2007 (JM.)
O064916
108. Wojciechowska Amelia Klub Jeździecki Dziecinów Sp. z o.o.
2009 (JM.)
O062590
109. Wysocki Łukasz WKJ Lublin
S
O007865
110. Zaciera Agata Klub Jeździecki Equireno
2008 (JM.)
O064502
111. Zakrzewska Natalia BPK(MAZ)
2009 (JM.)
O068614
112. Zaremba Zuzanna SKJ Hawajka Majdan
2005 (J.)
O066497
113. Zawiska Aleksandra Stow. KJ Olimpia Warszawa
2005 (J.)
O043872
114. Żurowicz Aleksandra BPK (MAZ)
S
O045598
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

74

ALL'ARIA APORTA WM Deutsches Sportpferd POL 2015 klacz siwa/171 F: Carivari
M: Anelle
K029971 DE455879070615
2.

135

ANAPON MOONLIGHT STAR KUC WALIJSKI POL 2016 wałach kara/kuc:121 F: Karlos II /
M: Anapon Moonlight /
K034119 616013610076416
3.

8

ANNO LEPI XX DEU 2011 wałach gniada/160 F: Electric Beat
M: Adorata
K024081 De
4.

114

ANRI MARIELLA WELSH PONY NED 2009 klacz kasztanowata/kuc:132 F: Boston Braveheart 61712
M: Anri Cariad
brak 826046020155322
5.

59

ARA Szlachetna Półkrew POL 2010 klacz siwa/173 F: Liberado
M: Arkadia
K018209 616009610159410
6.

138

ARIADNA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz siwa/165 F: Contender Son
M: Ariana
brak 616007600294910
7.

97

ASTRA MŁP POL 2011 klacz kasztanowata/163 F: Wars
M: Arabika / Emir
K032592 616006660016111
8.

134

AVENTO WLKP POL 2009 wałach kara F: Evento
M: Adelajda
brak
9.

132

BABILON MAŁOPOLSKA POL 2008 wałach siwa/168 F: Wolant
M: Barcelona
brak POL 006 58 02833 08
10.

27

BALANTAJ MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/162 F: Pentagram
M: Bretania
brak 616006550033113
11.

157

BALLYQUIRKE TIPP TOP ISP POL 2006 wałach siwa/172 F: Courage II
M: Ballyquirke Brigade / Ballyquirke Mover
K029930 372414003229113
12.

96

BARBIE KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:136 F: NN
M: NN
K032322 -
13.

127

BE MY QUEEN WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz ciemnogniada/160 F: IMEQUYL
M: BAHAMA III
brak A0015775S
14.

76

BEEN GONE WESTF POL 2010 wałach gniada/167 F: Berlusco
M: Sirrah
K028750 DE441411415310
15.

26

BENFIKA Polski Koń Szlachetny POL 2008 klacz ciemnogniada/165 F: BARYSHNIKOV/BOLERO
M: BANICJA/CRUZEIRO L
K019054 616009580806908
16.

66

BETOVEN KUC POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:137 F: Rob Roy
M: Belle Lady
K023045 616098100029896
17.

91

BIG SUPRICE KUC POL 2013 klacz skarogniada/kuc:145 F: .
M: Z
Brak .
18.

145

BON PARIS KL TYP SZLACH. POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Bambino Van't Zorgvliet / Chin Chin
M: Budur / Bielick 14
K017638 616999660119007 616999660119007
19.

88

BONA MŁP POL 2017 klacz ciemnogniada/162 F: Tabex / Cynik
M: Brigitte Bardot / Wolant
K033364 616006550085417
20.

92

BYSTRA KUC WALIJSKI POL 2012 klacz ciemnogniada/kuc:123 F: Duinveldt's Lewa / High Flown's Viper
M: Blanka / Chardas
K030193 616013600185012
21.

121

C'EST PETITE ANNI WESTFALSKA POL 2011 klacz ciemnogniada/167 F: Coco Jambo
M: Anatevka
K024204 DE441411274011
22.

82

CALIGUL LWB LAT 2013 wałach gniada/176 F: Colard
M: Liksma / Levantos I
K027725 428001000001668
23.

50

CALIMERO-A SP POL 2014 wałach skarogniada/172 F: Almanzor L
M: Candy Girl III PG
K025473 616009600158114
24.

1

CANOSSA OLDENBURSKA POL 2016 klacz ciemnogniada/166 F: Canoso
M: Whisper BW
K033742 DE418181032216
25.

148

CANTER BS OLD POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendor I
M: H-Lord Like / Lord
K022518 DE418185824611
26.

19

CHACCO ONE OLD GER 2010 wałach gniada/175 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Waronda / Centauer Z
K020332 DE418184010710
27.

83

COCO HEAVENLY ENIGMA COB IRL 2011 klacz kara/mk:mk:mk:m F: NN
M: Sander Dolny Daydreamer
Brak 826073001209468
28.

133

COLA LADY SP POL 2011 klacz gniada/171 F: Palermo
M: Chaline
K022209 616009580140411
29.

137

CORISTO - POL - F: -
M: -
brak
30.

93

CUIDAM DE VRENDT KWPN POL 2007 wałach kasztanowata/168 F: .
M: Z
K014000 5280030000703489
31.

103

DAAB STEP SP POL 2013 wałach gniada/173 F: Kilian 38 / Boreas
M: Dosia / Marino
K023539 616009600152113
32.

55

DAUGUST SP POL 2001 Ogier siwa/173 cm F: Carbano
M: Daglezja
K023874
33.

77

DEBIUT MK POL 2014 wałach jasnokasztanowata/mk:151 F: Farmer
M: Demona
Brak 6160136400123
34.

131

DEJV SP POL 2014 wałach gniada/. F: Kilian38
M: Dosia / Marino
K025635 616009600113014
35.

99

DENZEL WASHINGTON SP POL 2009 wałach siwa/174 F: Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rouet
M: Dosia/Marino
K015479 616009600371009
36.

35

DIMROY PKSP POL 2010 wałach gniada/164 F: Nimroy B
M: Drawelta / Weltino
K022071 616009530315910
37.

112

DON CARLOS WLKP POL 2007 wałach kasztanowata/173 F: Powój
M: Damulka
K012532 POL007670050907
38.

115

DON MATEO KUC POL 2012 wałach kara/kuc:148 F: Turbina's Gismore
M: Diamentina
K033909 616013520046912
39.

100

DONA ENCANTADA SP POL 2017 klacz gniada/169 F: Solaris/Stalypso
M: Donna Bonita 10/Don Larino
K034493 616009661211417
40.

146

DORIS DAY Z ZANGER. POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Diamant De Semilly
M: Diana Ross des Premices / My O My
K032484 056015Z55849616
41.

29

DOUBLE STAR AES POL 2016 klacz kasztanowata/- F: Durano W
M: Hrabina / Cezar
K032595 826002160876339
42.

117

DRABANT MŁP POL 2015 wałach kara/164 F: Huzar
M: Driada
K028487 616006580252215
43.

14

DROMA WLKP POL 2012 klacz ciemnogniada/164 F: Cefal
M: Dunia
K032727 616007661171212
44.

44

ELECA LANSERO G HOL. POL 2001 wałach gniada/168 F: Acarado
M: Intasia
K026230 DE421000078001
45.

53

ELIZABETH M. POL 2015 klacz siwa/160 F: Dąbek / Emetyt
M: Elita / Banknot
K028146 616 006 51 01605 15
46.

84

EMAR SP POL 2004 wałach kasztanowata/160 F: Maram
M: Ethel/Luron
K010301 616009530412004
47.

33

ENIGMA MŁP POL 2014 klacz gniada/165 F: Juniperus
M: Etyka / Etat
K031874 616098200147732
48.

87

EPILOG WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach tarantowata/173 F: Tabasko
M: Egeria
K023356 616007610131113
49.

56

ERTON DES BARRIERES BELGIA POL 2010 wałach gniada/180 F: Canturo
M: Isatis du Dorlon
K030616 056007000E48335
50.

5

EXCALIBUR M SP POL 2011 wałach ciemnogniada/165 F: Calderon / Carolus I
M: Enigma / Aravel Waro
K019303 616009520058411
51.

143

FALSTAFF L SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170 F: Chardonnay L / Contender
M: Fiona L / Favory
K011108 POL009580187606
52.

124

FORTA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:140 F: Nn
M: Nn
Brak 616999540012112
53.

123

FUGA KUC POL 2010 klacz gniada/kuc:156 F: Ramzes/Dakar
M: Fala/Jantar
Brak Brak
54.

89

GAJA SP POL 2012 klacz ciemnogniada/176cm F: Lansjer L / Linaro
M: Gazelle L / Golden Cup
K031474 616009580533012
55.

150

GALISCO DU RICHE Z ZANGERSHEIDE POL 2011 wałach gniada/168 F: Galisco du Mesnil
M: Tille Fomia
K023108 056015Z55650611
56.

7

GERTSOGINYA Angielska Pełna Krew IRL 2011 klacz kasztanowata/167 F: Kentucky Dynamite
M: Golubushka
brak 372IRE45179441T
57.

9

GOLDIKA SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Larron
M: Grand Rivage / Grand Chef Bleus
K019278 616009640045911
58.

67

GRAF MŁP POL 2008 wałach ciemnogniada/162 F: Aspan
M: Granda II / Lampas
K030610 POL 006 58 01568 08
59.

108

GROS S WLKP POL 2013 wałach siwa/167 F: Love Affair
M: Grosetta / Rytm
K028029 616007660867213
60.

105

HAMLET SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Vulcan L
M: Halena
K031949 616009640005416
61.

17

HARCEPAN MAŁOPOLSKA POL 2011 Wałach ciemnogniada/170 F: Boston
M: Hawajka
K027310 616006580269011
62.

109

HIAWATHA KWPN NED 2012 Wałach gniada/165 F: Crespo VDL
M: Doutzenminka
K024552 .
63.

68

HILUX SP POL 2012 wałach gniada/mk:MK F: Strayer's Samson
M: Hesperyda
K022502 POL65890653578
64.

37

HVAR MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach siwa/168 F: Berlin Bej
M: Hiszpanka
K027464 616006580447712
65.

41

ISTER-GR WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/164 F: Alamos/Colorado
M: Ibiza-GR/ Heff
K033428 616007600258211
66.

86

IWAN TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach ciemnogniada/168 F: Leo
M: Indii
K034398 616 999 55 01557 10
67.

70

JAKADI NON STOP BWP BEL 2009 wałach ciemnogniada/175 F: Non Stop
M: Orchidee Van Wittestein
K016443 056002W00290295
68.

16

JASPIS MAŁOPOLSKA POL 2003 wałach gniada/161 F: Noster
M: Jugusta
K021762 006660228703
69.

158

JAWA WLKP POL 2018 klacz ciemnogniada/176 F: Felini
M: Jagoda
Brak 616007610038518
70.

94

JOY SP POL 2014 wałach skarogniada/170 F: -
M: -
K023583 616009660415613
71.

6

JUWENALIA TYP SZLACHETNY POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Exaltation
M: Jutrznia
K016246 616999670155909
72.

2

KAFAR MŁP POL 2011 wałach siwa/172 F: Frazes / Sebastian
M: Kleopatra / Emetyt
K020028 616006630023611
73.

106

KALIPSO T.SZL. POL 2015 klacz gniada/165 F: Guinnes / Loxley
M: Kenia / Corde Star
K030090 616999600254315
74.

98

KASTILIA Czeski Kuc Sportowy POL 2009 klacz kasztanowata/138 F: Klootwijkhoeve's Vidar/Briljant
M: Kitty/Lipan
K031484 203001937240609
75.

79

KAZAR SP POL 2016 wałach gniada/kuc:148 F: Rewal / Rodan
M: Kalla / Barok
K033279 616009580300916
76.

113

KIFFER MK SP POL 2016 ogier gniada/165 F: Marino
M: Kalinka / Piast
K031775 616009600210316
77.

111

KIKIMORA BH PKSP POL 2011 klacz kara/168 F: Elf
M: Kaliopea BH
K024132 616009661444411
78.

10

KILTORMER BLUE KUC IRLANDZKI POL 2016 klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
Brak L.H.I. 61828
79.

153

KING ARTHUR ZW Z ZANGERSHIDE POL 2016 wałach kasztanowata/169 F: Hippica Koh I Noor
M: Drobnostka
Brak 056015Z55688716
80.

18

KNOCK OUT KWPN NED 2015 wałach siwa/172 F: Berlin
M: Evelien / Diabeau
K030446 528003201506866
81.

128

KORLEONE WLKP. POL 2006 wałach gniada/174 F: Neo
M: Kamea
K012347 616007660356606
82.

116

L'ESPOIR S KWPN POL 2016 wałach gniada/173 F: Harley vdl
M: Baradette S
Brak 528003201606074
83.

122

LADY DI CALCIO PKSP POL 2015 klacz ciemnogniada/162 F: Calcio
M: Lira II / Car
K030223 616009640077315
84.

46

LADY GAGA KUC POL 2015 klacz siwa/kuc:145 F: Nn
M: Nn
K034509 Brak
85.

75

LAMELKA HUCULSKA POL 2009 klacz gniada/kuc:139 F: Piaf
M: Lawenda
Brak 616 012 57 00118 10
86.

110

LANTANI SP POL 2006 klacz siwa/172 F: Helanis/Cantanis
M: Luisa 14/Roncalli
K027327 POL009530071306
87.

154

LAUDER'S SMH - POL 2006 wałach ciemnogniada/168 F: -
M: -
Brak -
88.

49

LEGO SP POL 2015 wałach gniada/169 F: Numerus
M: Lady TDE
K028537 B0109038S
89.

118

LORD IMPERO SP POL 2017 wałach jasnokasztanowata/168 F: Impuls
M: Limba
Brak 616009580404017
90.

71

ŁAPÓWKA TYP POGRUBIONY POL 2003 klacz gniada/mk:156 F: Cent
M: Łatka
K015957 12564
91.

156

M CANTORI S WLKP POL 2010 wałach kara/174 F: Campari M / Carprilli
M: Magia / Roland
K017802 616007660793610
92.

11

MARENGO KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:147 F: Top Ewita
M: Magda / Cyprys
K032372 POL013580691008
93.

120

MARS KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:148 F: Tenor
M: Marionetka / Turkus
K019521
94.

73

MISTER HANEK DRP POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:143 F: Durello Top
M: Maskotka
K014016 POL013680046207
95.

147

MITUVA TRK LTU 2012 klacz gniada/. F: Luitas trk
M: Miledi / Fordas
K027667 LTU002520256612
96.

129

MONELLO PKSP POL 2011 wałach kasztanowata/170 F: Tuhaj-bej
M: Mexikana
Brak Brak
97.

31

MOSIN TYP SZLACHETNY POL 2012 gelding black/163 F: NN
M: NN
Brak 616999550133412
98.

64

MY LITTLE GIRL GH DRP POL 2012 klacz gniada/kuc:140 F: Polydor
M: Loopzicht's Emily
K027633 DE441410442212
99.

21

MYCATOKI VAN HET GEVAHOF Belgisch Warmbloedpaard BEL 2012 klacz kasztanowata/166 F: CATOKI
M: JOY VAN T GEVAHOF
K033407 056-002-W00313983
100.

69

NTENDER SP POL 2012 wałach gniada/182 F: Contendus
M: Nimba / Qumball
K020837 POL61600961014212
101.

155

ODIGO VAN HET KAPELHOF BWP BEL 2014 ogier gniada/175 F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Prima Donna / Pinkus
K025679 056002W00307591
102.

62

OLIMPIADA-J SP POL 2011 klacz siwa/159 F: Cancoon
M: Olimpia / Corofini
K030883 616 009 61 11050
103.

65

PASJONATA ALWARO KUC WALIJSKI POL 2011 wałach gniada/kuc:135 F: Tijd Vlijt's Santiago
M: Anja
K018963 616013610068610
104.

15

PASSO SP POL 2011 wałach kasztanowata/168 F: Palermo
M: Miranda
brak 616009580178811
105.

101

PEGGY BROWN SP POL 2015 klacz siwa/168 F: Carlos DZ / Cantus
M: Pannja / Alvaro
K033731 616009661351815
106.

57

PERSJA TRAKEŃSKA POL 2015 klacz kasztanowata/163 F: karat
M: pasja
brak pol 732 01 00728 15
107.

20

PILOT STN Belgisch Warmbloedpaard ITA 2015 wałach kasztanowata/173 F: INDOCTRO
M: JENNIFER VAN DE RONEVALLEI
K033406 056-002-W00310907
108.

152

QUAMAR HAN POL 2011 klacz gniada/168 F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Luzy / Landor S
K019698 DE431314313611
109.

95

RAWEL K KF POL 2006 wałach gniada/kuc:145 F: Karmel
M: Ramona / El Amor
K012335 POL013580293406
110.

78

REBELS STARGIRL ROSALIE HACKNEY PONY GER 2011 klacz gniada/kuc:135 F: Noble Rebel /
M: Hesselers Kimberly Girl /
K030932 DE484849914311
111.

151

ROTEX II SP POL 2010 Wałach gniada F: Nimroy B / Nimmerdor
M: Roksana / Sofix
K017653 616009530316310
112.

102

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boreas Rush
M: Sekretyna / Special Power
K024556 6160095804684
113.

90

SALTO M. POL 2015 wałach siwa/173cm F: Dionizos / Frazes
M: Storia / Kamp
K031476 616006540062015
114.

38

SAMARA SP POL 2011 Klacz gniada/158 F: Chaltaire Z
M: Sybilla / Quamiro
K023297
115.

47

SANDRA DE FINIBUS TERRAE DRP POL 2011 klacz gniada/kuc:149 F: Beaumont D’Alme
M: Sandra Song Z
K022661 011075004624
116.

72

SELER MAŁOPOLSKA POL 08.03.2011 wałach gniada/Brak F: Sword
M: Samir 24
K024117 616 006 58 04660 11
117.

4

SELMA HUCULSKA POL 2006 klacz skarogniada/kuc:140 F: Paw
M: Sawa
Brak 616012690107106
118.

42

SHADES OF GREY SP POL 2012 wałach siwa/176 F: Carlos Dz/Cantus
M: Nokia/Turbud Quirinus
K021927 616009580138112
119.

85

SISKO SZUMAWA Pełna Krew Angielska POL 2016 klacz gniada/158 F: Diamond Green
M: Striking Rose
Brak 616POL16008848T
120.

104

SPAR Pełna Krew Angielska POL 2014 wałach gniada/164 F: FAST AND FURIOUS / SINGSPIEL
M: SURALINA / WINDS OF LIGHT
K026577 616POL14008421T
121.

39

SUNMOONSTAR Pełna Krew Angielska POL 2017 klacz gniada/mk:155 F: Le Havre
M: Acclimatisation
brak 372IRE45297743T
122.

63

SURINAM SP POL Xx wałach kasztanowata/160 F: Xx
M: Xx
Brak 0000
123.

119

TAJFUN SP POL 2013 wałach gniada/mk:153 F: nn /
M: nn /
K029213 616999610205213
124.

32

TARANTELLA WIELKOPOLSKA POL 2008 mare bay/173 F: Clear To Jump St Gyvan Z
M: Terakota
Brak 00759007608
125.

51

TARWIN Pełna Krew Angielska POL 2012 wałach ciemnogniada/170 F: October
M: Tantra
brak 259/2013
126.

81

VABIO SP POL 2000 ogier ciemnogniada/160 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Verna / Corde
K005067 POL009660010300
127.

80

WEBISTA OO POL 2015 klacz siwa/mk:152 F: Perseusz
M: Webera / Porto
K031648 616POL15010968A
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antas Aleksander
BPK (MAZ)
KAFAR (2)
2022-07-01
1
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Arendarska Ksenia
KJ Anno Lepi
2022-07-01
20
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Balcerzak Agata
Kielecki Klub Jeździecki
PASSO (15)
2022-07-01
13
2022-07-02
2022-07-03
Bartnik Oliwia
KJ SKARB Kozienice
2022-07-01
15
2022-07-02
2022-07-03
15
Bartoszek Oktawia
Klub Jeździecki Equireno
2022-07-01
15
2022-07-02
2022-07-03
Bartoszek Oliwia
Klub Jeździecki Equireno
2022-07-01
16
2022-07-02
2022-07-03
Boćkowska Nadia
BPK (MAZ)
2022-07-01
22
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
Boćkowska Olivia
BPK (MAZ)
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
Bugaj Martyna
BPK
LAMELKA (75)
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
1
2022-07-03
Bukowiec Hanna
BPK
BETOVEN (66)
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
1
Caba Agnieszka
BPK (MAZ)
GRAF (67)
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
Charzyńska Agata
KJ Aldragho
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
Ciszewska Oliwia
Klub Jeździecki Equireno
2022-07-01
1
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
1
2022-07-03
Ćwikła Michał
KJ Equireno Zaklików
2022-07-01
1
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
1
2022-07-03
Czernaś Kamila
WKJ Lublin
SPAR (104)
2022-07-01
24
2022-07-02
2022-07-03
Czuprzyńska Martyna
SHS Grobice
2022-07-01
18
2022-07-02
2022-07-03
18
Czyżewska Hanna
BPK
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
1
Detka Anna
CSJ Korzecko Jumping Academy
MOSIN (31)
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
1
2022-07-03
2022-07-01
1
Francuz Aleksandra
Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
IWAN (86)
2022-07-01
20
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
2022-07-01
27
2022-07-02
Gąbka Paulina
KJ Equireno Zaklików
2022-07-01
14
2022-07-01
29
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
13
2022-07-03
Gajko Mj'99 Natalia
WKJ Lublin
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Gawron Hanna
Bpk maz
2022-07-01
14
2022-07-02
2022-07-03
13
Gładkowska Nikola
WKJ Lublin / SJ Baskil FaMaGusta
RAWEL K (95)
2022-07-01
1
2022-07-01
23
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
1
2022-07-03
Górecka Kamila
JKS Karolina
NTENDER (69)
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
Groszek Anastazja
Bpk maz
DEBIUT (77)
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
1
Gutaker Maja
BPK (MAZ)
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
1
Haskins Emma
KJ Aldragho Piaseczno
TAJFUN (119)
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
1
Hernik-Jasik Karolina
Stadnina Hubertus Sp. z o.o. Skaryszew
WEBISTA (80)
2022-07-01
13
2022-07-02
2022-07-03
Iwanowicz Zuzanna
Stow. KJ Olimpia Warszawa
2022-07-01
14
2022-07-02
2022-07-03
13
2022-07-03
Jakusek Nadia
bpk
2022-07-01
1
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
1
2022-07-03
Januszko Marta
Brak
SELER (72)
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
Jarosz Michalina
BPK (MAZ)
VABIO (81)
2022-07-01
2022-07-02
2022-07-03
25
Jaworski Dominik
KJ Skarb Kozienice
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
Juszczak Alicja
SKJ OLIMPIA
BYSTRA (92)
2022-07-01
9
2022-07-02
2022-07-03
9
2022-07-03
Kapuścińska Natalia
BPK (MAZ)
SELMA (4)
2022-07-01
1
2022-07-01
23
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
1
2022-07-03
Karbowiak Julia
KJ Sielanka Warka
2022-07-01
14
2022-07-02
2022-07-03
13
KAZAR (79)
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
1
Kępska Julia
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2022-07-01
14
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
13
2022-07-03
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
COLA LADY (133)
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
Kiper Kamila
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
FUGA (123)
2022-07-01
13
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
Kosowska Maja
Kielecki KJ
BENFIKA (26)
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
1
Kotulska Karolina
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
1
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
Kowalczyk Maja
LKJ Lublin SJ Pijany Oxer
DRABANT (117)
2022-07-01
1
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-02
Kowalska Mia
KJ Skarb Kozienice
BABILON (132)
2022-07-01
24
2022-07-02
2022-07-03
23
Kruk Gracja
WKJ Lublin
DROMA (14)
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Kułakowska Agnieszka
JKS Equita
GROS S (108)
2022-07-01
16
2022-07-02
2022-07-03
HIAWATHA (109)
2022-07-01
16
2022-07-02
2022-07-03
Kuś Zuzanna
Klub Jeździecki Equireno
2022-07-01
1
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
1
2022-07-03
Lendzion Dajana
BPK (MAZ)
ARIADNA (138)
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
Łożyczka Kinga
Wkj Lublin SJ Pijany Oxer
2022-07-01
2022-07-01
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-02
Łubińska Zuzanna
BPK (MAZ)
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
Łukaszewska Inga
BPK mazowieckie
2022-07-01
11
2022-07-02
2022-07-03
11
Majek Zuzanna
BPK (MAZ)
2022-07-01
1
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Maruda Dominika
Sportowy KJ MPPM
DAAB STEP (103)
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
Michałek Zuzanna
WKJ Lublin / SJ Pijany Oxer
2022-07-01
26
2022-07-01
28
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Mikita Nadia
CSJ Korzecko Jumping Academy
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
1
2022-07-03
2022-07-01
Minich Tsimafei
Stajnia Alabama
HAMLET (105)
2022-07-01
16
2022-07-02
2022-07-03
Młotkiewicz Weronika
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2022-07-01
1
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Mordzelewska Aleksandra
BPK
FORTA (124)
2022-07-01
23
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
1
Mościcka Michalina
BPK
HILUX (68)
2022-07-01
25
2022-07-02
2022-07-03
24
Mrowiec Ola
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2022-07-01
1
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
1
2022-07-03
Murfin Nadia
BPK (MAZ)
MARENGO (11)
2022-07-01
2022-07-02
2022-07-03
19
Nalepa Julia
Kielecki KJ
ENIGMA (33)
2022-07-01
14
2022-07-02
2022-07-03
13
2022-07-01
1
2022-07-02
Okolus Daniel
KJ Skarb Kozienice
ASTRA (97)
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
1
Ośka Wojciech
BPK
DAUGUST (55)
2022-07-01
13
2022-07-02
2022-07-03
Pieklak Anna
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
LANTANI (110)
2022-07-01
16
2022-07-02
2022-07-03
Pietkiewicz Mia
KJ Aldragho Piaseczno
MARS (120)
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
1
Pietruszczak Hanna
Klub Jeździecki Equireno
ARA (59)
2022-07-01
1
2022-07-01
21
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
1
2022-07-03
Pinocy Wiktoria
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2022-07-03
Potocka Alicja
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2022-07-01
13
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Powroznik Monika
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-01
21
2022-07-02
2022-07-03
Poziomkowska Julia
Soymax Lublin Team
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Praga Barbara
KJ Galop w Kozienicach
DON MATEO (115)
2022-07-01
26
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Prus Amelia
Bpk
SURINAM (63)
2022-07-01
2022-07-02
2022-07-03
19
Puta Hanna
Stow. KJ Olimpia Warszawa
BARBIE (96)
2022-07-03
2022-07-01
17
2022-07-02
2022-07-03
17
Pyziak Anna
JKS Equita Świętochów
KALIPSO (106)
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
Rosa Dagmara
BPK
2022-07-01
12
2022-07-02
2022-07-03
12
Seredyn Matylda
KJ Skarb Kozienice
SAMARA (38)
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
1
Siek Maja
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
1
Siemieniuk Aleksandra
WKJ Lublin
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
Siemińska Maria
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2022-07-01
2022-07-02
2022-07-03
10
Sigłowy Julia
WKJ Lublin
HVAR (37)
2022-07-01
14
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
13
2022-07-03
Sioćko Karolina
BPK (MAZ)
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
1
Siuda Martyna
WKJ Lublin
KORLEONE (128)
2022-07-01
20
2022-07-01
23
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Ślusarek Edmund
Bpk
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
1
Słabiak Bartosz
brak
2022-07-01
14
2022-07-02
2022-07-03
13
2022-07-03
Smolarczyk Maja
KJ Skarb Kozienice
DEJV (131)
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
Stawarz Ada
KJ Galop Kozienice
KIFFER MK (113)
2022-07-01
25
2022-07-01
30
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Stępień Barbara
Stow. KJ Olimpia Warszawa
AVENTO (134)
2022-07-03
2022-07-01
14
2022-07-02
2022-07-03
14
Strzelczyk Ilona
KJ Skarb Kozienice
EPILOG (87)
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
Szczepanowska Zuzanna
KJ Anno Lepi
2022-07-01
14
2022-07-01
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
13
2022-07-03
Szpak Martyna
KJ Galop Kozienice
LEGO (49)
2022-07-01
14
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
13
2022-07-03
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
BONA (88)
2022-07-01
16
2022-07-02
2022-07-03
Szuran Olga
UKS Military Kopki
CALIGUL (82)
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
Szysiak Anna
KJ Wieża
TARWIN (51)
2022-07-01
15
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
15
2022-07-03
Trojak Natalia
BPK (LUL)
GAJA (89)
2022-07-01
13
2022-07-02
2022-07-03
SALTO (90)
2022-07-01
20
2022-07-02
2022-07-03
Urban-Jimenez Barbara
brak
PROMYK (136)
2022-07-03
CORISTO (137)
2022-07-01
24
2022-07-02
2022-07-03
Wasilewska Magdalena
KJ Skarb Kozienice
MONELLO (129)
2022-07-01
12
2022-07-02
2022-07-03
12
Węgorek Paulina
Stajnia Alabama
2022-07-01
2022-07-02
2022-07-03
25
Wojciechowska Amelia
Klub Jeździecki Dziecinów Sp. z o.o.
JASPIS (16)
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
1
Zaciera Agata
Klub Jeździecki Equireno
2022-07-01
1
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
1
2022-07-03
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
1
Zakrzewska Natalia
BPK(MAZ)
2022-07-01
8
2022-07-02
2022-07-03
8
Zaremba Zuzanna
SKJ Hawajka Majdan
2022-07-01
13
2022-07-02
2022-07-03
Zawiska Aleksandra
Stow. KJ Olimpia Warszawa
JOY (94)
2022-07-01
23
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Żurowicz Aleksandra
BPK (MAZ)
EMAR (84)
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03

Number of Riders: 114

Number of Horses: 127

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062021-1, Tadeusz Głoskowski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl