Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO DiM W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY
BeckerSport 17 - 19.06.2022, ZO DiM i ZR
BeckerSport, 17 - 19.06.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
106 ACCEPTED 2022-06-15 21:29:00
2022-06-15 20:42:56
Anastazja Burzyńska-Ellis HAPPY HONY
  • 2x 25/LL(80 cm) - KUCE/(80 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 36/LL(95cm)/(95 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - C
105 ACCEPTED 2022-06-15 08:34:47
2022-06-14 23:09:39
Zuzanna Przybylska CONNY 391
  • 2x 15/C - DK/(130 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 20/C - DK/(130 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 40/N1/(125 cm), zwykły z rozgrywką, art.238.2.2 - GRAND PRIX DZIECI
104 ACCEPTED 2022-06-15 08:34:44
2022-06-14 23:08:47
Zuzanna Przybylska SHOKOLAITIQUE ROYALE Z
  • 2x 14/N - DK/(120 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 19/N - DK/(120 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
103 ACCEPTED 2022-06-14 12:43:57
2022-06-14 12:01:38
Karolina Pogorzelska NEVILLE II S
  • 2x 14/N - DK/(120 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 19/N - DK/(120 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
102 ACCEPTED 2022-06-14 12:35:00
2022-06-14 10:50:09
Hubert Aniołek LE MATINE II
  • 1x 13/P - DK/(110 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 14/N - DK/(120 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
101 ACCEPTED 2022-06-14 12:35:03
2022-06-14 10:49:12
Hubert Aniołek OISIN BIOR DUBH
  • 1x 8/N - KUCE/(120 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 9/C - KUCE/(130 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
100 ACCEPTED 2022-06-14 09:53:50
2022-06-14 08:26:55
Julia Peszek VIKITA CHABAUDIERE
  • 1x 18/P - DK/(110 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 19/N - DK/(120 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
99 ACCEPTED 2022-06-16 10:00:19
2022-06-13 21:48:17
Hanna Ciaś REDPARK JACK
  • 1x 3/LL(70) - KUCE/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 4/LL(80) - KUCE/(80 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 24/LL(70 cm) - KUCE/(70 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 25/LL(80 cm) - KUCE/(80 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 43/80/90/100/110 cm/(80/90/100/110 cm), zwykły, Art.238.2.1 - KONKURS POCIESZENIA - KUCE
98 ACCEPTED 2022-06-14 12:39:40
2022-06-13 19:21:33
Lena Róża Rybak-Massalska HASSAN VAN DE WITTEMOERE
  • 1x 18/P - DK/(110 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 19/N - DK/(120 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
97 ACCEPTED 2022-06-14 12:39:41
2022-06-13 15:58:48
Antonia Chylińska CARILO
  • 1x 11/LL(90) - DK/(90 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 12/L - DK/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
96 ACCEPTED 2022-06-14 12:39:43
2022-06-13 15:05:00
Wiktoria Rembielińska ASESOR
  • 1x 13/P - DK/(110 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 14/N - DK/(120 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 18/P - DK/(110 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 39/P/P1/(110/115 cm), zwykły z rozgrywką, art.238.2.2 - FINAŁ MŁODZIK-DUŻE KONIE I JM
95 ACCEPTED 2022-06-14 12:39:44
2022-06-13 08:57:51
Adrianna Leonowicz HERMES ZAGORKA
  • 1x 3/LL(70) - KUCE/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 4/LL(80) - KUCE/(80 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 25/LL(80 cm) - KUCE/(80 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 35/LL(85cm)/(85 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - A2
94 ACCEPTED 2022-06-13 10:26:43
2022-06-13 08:08:36
Michalina Drozd CHANTAL
  • 2x 25/LL(80 cm) - KUCE/(80 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 35/LL(85cm)/(85 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - A2
93 ACCEPTED 2022-06-14 10:59:02
2022-06-13 08:07:48
Michalina Drozd LOCO
  • 1x 25/LL(80 cm) - KUCE/(80 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 26/LL(90 cm) - KUCE/(90 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 35/LL(85cm)/(85 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - A2
92 ACCEPTED 2022-06-16 09:57:56
2022-06-13 07:00:29
Martyna Tracz GRECJA
  • 1x 2/LL(60) - KUCE/(60 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 3/LL(70) - KUCE/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 24/LL(70 cm) - KUCE/(70 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 25/LL(80 cm) - KUCE/(80 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 34/LL(70cm)/(70 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - A1
91 ACCEPTED 2022-06-14 12:39:49
2022-06-12 22:23:22
Julia Nowicka OPA NA
  • 2x 11/LL(90) - DK/(90 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 12/L - DK/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 2x 16/LL(90) - DK/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 17/L - DK/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 44/90/100/110/120 cm/(90/100/110/120 cm), zwykły, Art.238.2.1 - KONKURS POCIESZENIA - DUŻE KONIE
90 ACCEPTED 2022-06-14 12:39:50
2022-06-12 22:15:02
Magdalena Marciniak SIBILLA
  • 2x 12/L - DK/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 17/L - DK/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 18/P - DK/(110 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 44/90/100/110/120 cm/(90/100/110/120 cm), zwykły, Art.238.2.1 - KONKURS POCIESZENIA - DUŻE KONIE
89 ACCEPTED 2022-06-14 12:39:51
2022-06-12 22:12:49
Magdalena Marciniak CASSIMERO
  • 1x 12/L - DK/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 13/P - DK/(110 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 17/L - DK/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 18/P - DK/(110 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 44/90/100/110/120 cm/(90/100/110/120 cm), zwykły, Art.238.2.1 - KONKURS POCIESZENIA - DUŻE KONIE
88 ACCEPTED 2022-06-14 12:39:53
2022-06-12 22:11:27
Hanna Marciniak LEON
  • 1x 12/L - DK/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 13/P - DK/(110 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 17/L - DK/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 18/P - DK/(110 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 44/90/100/110/120 cm/(90/100/110/120 cm), zwykły, Art.238.2.1 - KONKURS POCIESZENIA - DUŻE KONIE
87 ACCEPTED 2022-06-14 12:39:54
2022-06-12 20:33:01
Mia Moczkowska ANAPON BLACK BEAUTY
  • 2x 3/LL(70) - KUCE/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 24/LL(70 cm) - KUCE/(70 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 25/LL(80 cm) - KUCE/(80 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 35/LL(85cm)/(85 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - A2
86 ACCEPTED 2022-06-16 09:59:28
2022-06-12 20:31:54
Carla Moczkowska MILAGROSS
  • 1x 6/L - KUCE/(100 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 27/L - KUCE/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 37/L1/(105 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - D bis
85 ACCEPTED 2022-06-16 09:55:41
2022-06-12 20:30:11
Carla Moczkowska DONDER H
  • 2x 5/LL(90) - KUCE/(90 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 26/LL(90 cm) - KUCE/(90 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 27/L - KUCE/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 37/L1/(105 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - D bis
84 ACCEPTED 2022-06-14 12:39:59
2022-06-12 20:25:00
Zofia Ciszek DŻARNA
  • 1x 5/LL(90) - KUCE/(90 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 6/L - KUCE/(100 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 27/L - KUCE/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 37/L1/(105 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - D bis
83 ACCEPTED 2022-06-14 12:40:16
2022-06-12 17:01:41
Róża Laskowska BIDDYS SPOT THE STAR
  • 1x 2/LL(60) - KUCE/(60 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 3/LL(70) - KUCE/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 24/LL(70 cm) - KUCE/(70 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 34/LL(70cm)/(70 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - A1
82 ACCEPTED 2022-06-14 12:40:18
2022-06-12 16:32:15
Maria Baranowicz INNOCENTY
  • 1x 3/LL(70) - KUCE/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 4/LL(80) - KUCE/(80 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 25/LL(80 cm) - KUCE/(80 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 35/LL(85cm)/(85 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - A2
81 ACCEPTED 2022-06-16 09:56:13
2022-06-11 22:48:53
Jan Mordzelewski ETNA
  • 2x 2/LL(60) - KUCE/(60 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 23/LL(60 cm) - KUCE/(60 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 33/LL(50cm)/(50 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - A0
80 ACCEPTED 2022-06-15 21:29:37
2022-06-11 15:05:39
Ewa Kwiatkowska KODEINA
  • 1x 11/LL(90) - DK/(90 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
79 ACCEPTED 2022-06-15 21:29:39
2022-06-11 15:05:09
Ewa Kwiatkowska WIEDŹMIRA
  • 1x 13/P - DK/(110 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 14/N - DK/(120 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 18/P - DK/(110 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 19/N - DK/(120 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
78 ACCEPTED 2022-06-15 21:29:41
2022-06-11 15:04:05
Ewa Kwiatkowska BERNIKLA
  • 1x 12/L - DK/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 13/P - DK/(110 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 17/L - DK/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 18/P - DK/(110 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
77 ACCEPTED 2022-06-15 21:29:43
2022-06-11 08:41:10
Małgorzata Moryto LOVERBOY
  • 2x 3/LL(70) - KUCE/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 24/LL(70 cm) - KUCE/(70 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 34/LL(70cm)/(70 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - A1
76 ACCEPTED 2022-06-16 10:00:54
2022-06-11 00:38:47
Liwia Nowak TAJGER
  • 1x 4/LL(80) - KUCE/(80 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 5/LL(90) - KUCE/(90 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 26/LL(90 cm) - KUCE/(90 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 35/LL(85cm)/(85 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - A2
75 ACCEPTED 2022-06-15 21:29:49
2022-06-11 00:38:08
Liwia Nowak BRAVE HEART 8
  • 1x 3/LL(70) - KUCE/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 4/LL(80) - KUCE/(80 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 25/LL(80 cm) - KUCE/(80 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 35/LL(85cm)/(85 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - A2
74 ACCEPTED 2022-06-15 21:29:52
2022-06-10 22:00:44
Maria Płuska BERGS 10-09
  • 1x 23/LL(60 cm) - KUCE/(60 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 24/LL(70 cm) - KUCE/(70 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 34/LL(70cm)/(70 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - A1
73 ACCEPTED 2022-06-14 11:09:49
2022-06-10 17:20:49
Amelia Zubczyńska SHAKKATO PB Z
  • 2x 17/L - DK/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1 - DUŻE KONIE
72 ACCEPTED 2022-06-15 21:29:56
2022-06-10 14:58:49
Magdalena Piskorska SOUL
  • 1x 12/L - DK/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 13/P - DK/(110 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 18/P - DK/(110 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 19/N - DK/(120 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 44/90/100/110/120 cm/(90/100/110/120 cm), zwykły, Art.238.2.1 - KONKURS POCIESZENIA - DUŻE KONIE
71 ACCEPTED 2022-06-15 21:29:58
2022-06-10 14:17:00
Zofia Białkowska HARDI BOY
  • 2x 11/LL(90) - DK/(90 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
70 ACCEPTED 2022-06-09 22:15:23
2022-06-09 19:22:03
Wiktoria Leszek-Karwańska BON PARIS KL
  • 1x 7/P - KUCE/(110 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 8/N - KUCE/(120 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 38/N/(120 cm), zwykły z rozgrywką, art.238.2.2 - GRAND PRIX - gr. D i E
69 ACCEPTED 2022-06-16 09:54:51
2022-06-09 11:30:45
Michalina Skoczylas CAPRICHOSA
  • 2x 3/LL(70) - KUCE/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 24/LL(70 cm) - KUCE/(70 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 25/LL(80 cm) - KUCE/(80 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 42/50/60/70 cm/(50/60/70/cm), zwykły, Art.238.2.1 - KONKURS POCIESZENIA - KUCE
68 ACCEPTED 2022-06-09 16:26:33
2022-06-09 10:52:24
Zuzanna Byczkowska PASJA
  • 1x 3/LL(70) - KUCE/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 4/LL(80) - KUCE/(80 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 25/LL(80 cm) - KUCE/(80 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 35/LL(85cm)/(85 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - A2
67 ACCEPTED 2022-06-09 16:26:17
2022-06-09 09:15:04
Oliwia Melich KANTJE`S ELTON
  • 1x 6/L - KUCE/(100 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 7/P - KUCE/(110 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 27/L - KUCE/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 28/P - KUCE/(110 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
66 ACCEPTED 2022-06-15 21:30:05
2022-06-08 21:07:54
Zuzanna Jabcoń PEGAZ
  • 1x 14/N - DK/(120 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 15/C - DK/(130 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 19/N - DK/(120 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 20/C - DK/(130 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 41/C/C1/(130/135 cm), zwykły, Art.238.2.1 - FINAŁ RUNDY JUNIORSKIEJ I MŁODZIEŻOWEJ
65 ACCEPTED 2022-06-15 21:30:06
2022-06-07 22:02:24
Marta Frukacz MELODIA
  • 2x 1/LL(50) - KUCE/(50 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 22/LL(50 cm) - KUCE/(50 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
64 ACCEPTED 2022-06-15 21:30:08
2022-06-07 21:06:00
Wiktoria Kowalczyk EVO
  • 1x 5/LL(90) - KUCE/(90 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 6/L - KUCE/(100 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 27/L - KUCE/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 37/L1/(105 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - D bis
63 ACCEPTED 2022-06-16 10:04:20
2022-06-07 18:06:19
Marianna Cebula LOGO
  • 1x 12/L - DK/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 13/P - DK/(110 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 16/LL(90) - DK/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 17/L - DK/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 44/90/100/110/120 cm/(90/100/110/120 cm), zwykły, Art.238.2.1 - KONKURS POCIESZENIA - DUŻE KONIE
62 ACCEPTED 2022-06-16 10:04:02
2022-06-07 18:05:37
Olga Cebula GLITTER
  • 2x 12/L - DK/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 16/LL(90) - DK/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 17/L - DK/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 44/90/100/110/120 cm/(90/100/110/120 cm), zwykły, Art.238.2.1 - KONKURS POCIESZENIA - DUŻE KONIE
61 ACCEPTED 2022-06-15 21:30:15
2022-06-07 10:42:22
Katarzyna Beczak MISTER
  • 1x 26/LL(90 cm) - KUCE/(90 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 27/L - KUCE/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 37/L1/(105 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - D bis
60 ACCEPTED 2022-06-15 21:30:18
2022-06-07 10:19:22
Julia Rachubik ORCHID'S TINKERBELL
  • 1x 4/LL(80) - KUCE/(80 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 5/LL(90) - KUCE/(90 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 26/LL(90 cm) - KUCE/(90 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 37/L1/(105 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - D bis
59 ACCEPTED 2022-06-15 21:30:20
2022-06-07 07:29:56
Barbara Bieniek MIŚKA
  • 2x 2/LL(60) - KUCE/(60 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 23/LL(60 cm) - KUCE/(60 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 42/50/60/70 cm/(50/60/70/cm), zwykły, Art.238.2.1 - KONKURS POCIESZENIA - KUCE
58 ACCEPTED 2022-06-12 13:30:11
2022-06-07 07:28:55
Jan Mordzelewski KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 2x 2/LL(60) - KUCE/(60 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 23/LL(60 cm) - KUCE/(60 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 42/50/60/70 cm/(50/60/70/cm), zwykły, Art.238.2.1 - KONKURS POCIESZENIA - KUCE
57 ACCEPTED 2022-06-15 21:30:23
2022-06-06 22:53:08
Blanka Layer TAJGA
  • 2x 2/LL(60) - KUCE/(60 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
56 ACCEPTED 2022-06-15 21:30:24
2022-06-06 22:52:37
Blanka Layer WRÓŻKA PONYSPORT
  • 1x 1/LL(50) - KUCE/(50 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 2/LL(60) - KUCE/(60 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
55 ACCEPTED 2022-06-15 21:30:28
2022-06-06 22:51:48
Marek Layer NETIA
  • 2x 3/LL(70) - KUCE/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
54 ACCEPTED 2022-06-15 21:30:30
2022-06-06 22:51:13
Marek Layer MADAME GAZELLE PP`
  • 2x 4/LL(80) - KUCE/(80 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
53 ACCEPTED 2022-06-15 21:30:32
2022-06-06 22:50:38
Matylda Drwota MELLOW JACK MMK
  • 1x 3/LL(70) - KUCE/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 4/LL(80) - KUCE/(80 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
52 ACCEPTED 2022-06-15 21:30:34
2022-06-06 22:49:52
Liliana Voigt HANDSOME KID B
  • 1x 13/P - DK/(110 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 14/N - DK/(120 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
51 ACCEPTED 2022-06-15 21:30:35
2022-06-06 22:49:01
Lena Wilk KROPELKA
  • 2x 1/LL(50) - KUCE/(50 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
50 ACCEPTED 2022-06-15 21:30:37
2022-06-06 22:45:10
Lena Wilk SERYL
  • 1x 3/LL(70) - KUCE/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
49 ACCEPTED 2022-06-15 21:29:16
2022-06-06 20:02:12
Hubert Prasek ISGAAR
  • 2x 4/LL(80) - KUCE/(80 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
48 ACCEPTED 2022-06-15 21:30:41
2022-06-06 18:13:56
Olimpia Chwesewicz CHEKKER "W"
  • 2x 12/L - DK/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
47 ACCEPTED 2022-06-15 21:30:42
2022-06-06 16:51:35
Lena Słomko EDEN
  • 2x 16/LL(90) - DK/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1 - DUŻE KONIE
  • 2x 44/90/100/110/120 cm/(90/100/110/120 cm), zwykły, Art.238.2.1 - KONKURS POCIESZENIA - DUŻE KONIE
46 ACCEPTED 2022-06-15 21:30:45
2022-06-06 13:15:58
Maja Wasilewska KILBRIDE MELODY MAKER
  • 2x 4/LL(80) - KUCE/(80 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 25/LL(80 cm) - KUCE/(80 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 35/LL(85cm)/(85 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - A2
45 ACCEPTED 2022-06-15 21:30:46
2022-06-06 09:28:35
Zofia Wiśniewska N'LUSI
  • 2x 24/LL(70 cm) - KUCE/(70 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 34/LL(70cm)/(70 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - A1
44 ACCEPTED 2022-06-15 21:30:48
2022-06-05 21:36:15
Zofia Tokarska LALUNA
  • 1x 2/LL(60) - KUCE/(60 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 3/LL(70) - KUCE/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
43 ACCEPTED 2022-06-15 21:30:50
2022-06-05 21:01:19
Pola Cichla DIANA
  • 1x 5/LL(90) - KUCE/(90 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 6/L - KUCE/(100 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 27/L - KUCE/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 37/L1/(105 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - D bis
42 ACCEPTED 2022-06-15 21:30:52
2022-06-05 19:39:42
Julia Karbowiak REBELS STARGIRL ROSALIE
  • 1x 3/LL(70) - KUCE/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 4/LL(80) - KUCE/(80 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 25/LL(80 cm) - KUCE/(80 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 26/LL(90 cm) - KUCE/(90 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 35/LL(85cm)/(85 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - A2
41 ACCEPTED 2022-06-15 21:30:53
2022-06-05 15:52:30
Maja Potyra MOONLIGHT MAGIC
  • 1x 25/LL(80 cm) - KUCE/(80 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 35/LL(85cm)/(85 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - A2
40 ACCEPTED 2022-06-15 21:30:56
2022-06-05 15:51:46
Maja Potyra HOVE’S CARLO
  • 1x 4/LL(80) - KUCE/(80 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 5/LL(90) - KUCE/(90 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 25/LL(80 cm) - KUCE/(80 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 26/LL(90 cm) - KUCE/(90 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 35/LL(85cm)/(85 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - A2
39 ACCEPTED 2022-06-15 21:30:58
2022-06-05 15:48:47
Alicja Potyra MOONLIGHT MAGIC
  • 2x 2/LL(60) - KUCE/(60 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 23/LL(60 cm) - KUCE/(60 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
38 ACCEPTED 2022-06-15 21:31:00
2022-06-05 07:40:55
Antonia Chylińska ASTERIX
  • 2x 13/P - DK/(110 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 14/N - DK/(120 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
37 ACCEPTED 2022-06-15 21:31:01
2022-06-04 20:08:38
Zofia Hart Dyke MISSISSIPI
  • 1x 5/LL(90) - KUCE/(90 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 6/L - KUCE/(100 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 27/L - KUCE/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 37/L1/(105 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - D bis
36 ACCEPTED 2022-06-15 21:31:03
2022-06-04 20:07:41
Zofia Hart Dyke HAPPY DAY
  • 1x 5/LL(90) - KUCE/(90 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 6/L - KUCE/(100 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 27/L - KUCE/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 37/L1/(105 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - D bis
35 ACCEPTED 2022-06-04 20:14:51
2022-06-04 18:06:30
Hanna Balcer KORWETTA II
  • 1x 12/L - DK/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 13/P - DK/(110 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
34 ACCEPTED 2022-06-15 21:31:07
2022-06-03 19:59:32
Matylda Reszelska PORTOS
  • 1x 26/LL(90 cm) - KUCE/(90 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 27/L - KUCE/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 37/L1/(105 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - D bis
33 ACCEPTED 2022-06-15 21:31:09
2022-06-03 19:56:40
Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 2x 25/LL(80 cm) - KUCE/(80 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 26/LL(90 cm) - KUCE/(90 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 35/LL(85cm)/(85 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - A2
32 ACCEPTED 2022-06-15 21:31:13
2022-06-03 19:52:56
Lena Janaszczyk AJSZA
  • 2x 24/LL(70 cm) - KUCE/(70 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 34/LL(70cm)/(70 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - A1
31 ACCEPTED 2022-06-15 21:31:15
2022-06-03 19:51:51
Aleksandra Kępka BIOTOP BOJTORIAN
  • 2x 27/L - KUCE/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 37/L1/(105 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - D bis
30 ACCEPTED 2022-06-15 21:31:16
2022-06-03 19:50:55
Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN
  • 1x 28/P - KUCE/(110 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 29/N - KUCE/(120 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 38/N/(120 cm), zwykły z rozgrywką, art.238.2.2 - GRAND PRIX - gr. D i E
29 ACCEPTED 2022-06-15 21:31:18
2022-06-02 22:22:56
Wiktoria Marczewska QUITE
  • 1x 13/P - DK/(110 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 14/N - DK/(120 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 18/P - DK/(110 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 19/N - DK/(120 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 39/P/P1/(110/115 cm), zwykły z rozgrywką, art.238.2.2 - FINAŁ MŁODZIK-DUŻE KONIE I JM
28 ACCEPTED 2022-06-15 21:31:20
2022-06-02 20:59:43
Zofia Kozłowska MAGGIE
  • 1x 1/LL(50) - KUCE/(50 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 10/do 50 cm - ZABAWOWY/(do 50 cm), dokładności - ZABAWOWY
  • 1x 21/do 50 cm - ZABAWOWY/(do 50 cm), dokładności - ZABAWOWY
  • 1x 22/LL(50 cm) - KUCE/(50 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 42/50/60/70 cm/(50/60/70/cm), zwykły, Art.238.2.1 - KONKURS POCIESZENIA - KUCE
27 ACCEPTED 2022-06-15 21:31:22
2022-06-02 19:44:33
Lena Furmańczyk KLARA
  • 2x 10/do 50 cm - ZABAWOWY/(do 50 cm), dokładności - ZABAWOWY
  • 2x 21/do 50 cm - ZABAWOWY/(do 50 cm), dokładności - ZABAWOWY
26 ACCEPTED 2022-06-15 21:31:24
2022-06-02 17:15:27
Inga Olejarz ZOSIMA
  • 2x 13/P - DK/(110 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 17/L - DK/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 18/P - DK/(110 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
25 ACCEPTED 2022-06-15 21:31:27
2022-06-02 13:08:48
Julia Skłodowska FARAON
  • 2x 3/LL(70) - KUCE/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 25/LL(80 cm) - KUCE/(80 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 35/LL(85cm)/(85 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - A2
24 ACCEPTED 2022-06-15 21:31:28
2022-05-31 13:55:46
Oliwia Białkowska TAMARYSZEK
  • 1x 4/LL(80) - KUCE/(80 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 5/LL(90) - KUCE/(90 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 25/LL(80 cm) - KUCE/(80 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 35/LL(85cm)/(85 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - A2
23 ACCEPTED 2022-06-15 21:31:30
2022-05-31 13:43:04
Lena Anna Tokarz AGADIR VAN DE PIKKERIE Z
  • 2x 12/L - DK/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 17/L - DK/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 18/P - DK/(110 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 44/90/100/110/120 cm/(90/100/110/120 cm), zwykły, Art.238.2.1 - KONKURS POCIESZENIA - DUŻE KONIE
22 ACCEPTED 2022-06-15 21:31:32
2022-05-31 13:27:49
Hanna Kuczkowiak FALCO
  • 2x 27/L - KUCE/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 37/L1/(105 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - D bis
21 ACCEPTED 2022-06-01 07:55:08
2022-05-31 10:07:52
Olaf Pięta FRED FLINSTONE
  • 1x 13/P - DK/(110 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 18/P - DK/(110 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 39/P/P1/(110/115 cm), zwykły z rozgrywką, art.238.2.2 - FINAŁ MŁODZIK-DUŻE KONIE I JM
20 ACCEPTED 2022-06-15 22:23:39
2022-05-31 09:42:09
Anna Miłoszewska ROKI
  • 1x 1/LL(50) - KUCE/(50 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 2/LL(60) - KUCE/(60 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 23/LL(60 cm) - KUCE/(60 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 42/50/60/70 cm/(50/60/70/cm), zwykły, Art.238.2.1 - KONKURS POCIESZENIA - KUCE
19 ACCEPTED 2022-06-15 21:31:39
2022-05-30 22:31:27
Marcel Wiśniewski MAROKO
  • 1x 4/LL(80) - KUCE/(80 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 5/LL(90) - KUCE/(90 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 36/LL(95cm)/(95 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - C
18 ACCEPTED 2022-06-15 21:31:40
2022-05-30 20:29:00
Maja Dąbrowska OZON
  • 2x 11/LL(90) - DK/(90 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
17 ACCEPTED 2022-06-15 21:31:42
2022-05-30 20:27:52
Maja Dąbrowska HOLLY
  • 2x 12/L - DK/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 2x 17/L - DK/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1 - DUŻE KONIE
16 ACCEPTED 2022-06-15 21:31:44
2022-05-30 11:40:24
Julia Salamońska LUCERO
  • 2x 2/LL(60) - KUCE/(60 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 23/LL(60 cm) - KUCE/(60 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 34/LL(70cm)/(70 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - A1
15 ACCEPTED 2022-06-15 11:59:19
2022-05-29 20:56:56
Milena Szeliga LA COSTA
  • 1x 3/LL(70) - KUCE/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 4/LL(80) - KUCE/(80 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 25/LL(80 cm) - KUCE/(80 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 43/80/90/100/110 cm/(80/90/100/110 cm), zwykły, Art.238.2.1 - KONKURS POCIESZENIA - KUCE
14 ACCEPTED 2022-06-15 21:31:54
2022-05-29 19:25:17
Liliana Kostkowska BRICKELL HETTY
  • 2x 25/LL(80 cm) - KUCE/(80 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 35/LL(85cm)/(85 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - A2
13 ACCEPTED 2022-06-15 21:31:55
2022-05-28 20:40:48
Alicja Gabrysiak MERLIN
  • 2x 12/L - DK/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 13/P - DK/(110 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 2x 17/L - DK/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 18/P - DK/(110 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 44/90/100/110/120 cm/(90/100/110/120 cm), zwykły, Art.238.2.1 - KONKURS POCIESZENIA - DUŻE KONIE
12 ACCEPTED 2022-06-15 21:31:57
2022-05-26 13:29:10
Helena Bartusek GOLDQUIDAME L
  • 1x 13/P - DK/(110 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 18/P - DK/(110 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 39/P/P1/(110/115 cm), zwykły z rozgrywką, art.238.2.2 - FINAŁ MŁODZIK-DUŻE KONIE I JM
11 ACCEPTED 2022-06-15 21:31:59
2022-05-25 22:47:47
Zuzanna Sowińska ZOLKA
  • 2x 6/L - KUCE/(100 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 27/L - KUCE/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 37/L1/(105 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - D bis
10 ACCEPTED 2022-06-15 21:32:02
2022-05-25 18:39:58
Nelly Żabowska-Żychowicz JUKATAN
  • 1x 14/N - DK/(120 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 19/N - DK/(120 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 44/90/100/110/120 cm/(90/100/110/120 cm), zwykły, Art.238.2.1 - KONKURS POCIESZENIA - DUŻE KONIE
9 ACCEPTED 2022-06-14 18:48:01
2022-05-24 22:17:53
Monika Kulesza LOWERBORDER'S LISA
  • 1x 2/LL(60) - KUCE/(60 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 3/LL(70) - KUCE/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 24/LL(70 cm) - KUCE/(70 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 25/LL(80 cm) - KUCE/(80 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 35/LL(85cm)/(85 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - A2
8 ACCEPTED 2022-06-13 14:10:31
2022-05-24 16:54:22
Julia Peszek KAZAN VAN DE PITSEMBURG
  • 1x 18/P - DK/(110 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 19/N - DK/(120 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
7 ACCEPTED 2022-06-15 17:38:09
2022-05-24 16:53:38
Katarzyna Zawadzka INTUICJA KOŃSKI GAJ
  • 1x 4/LL(80) - KUCE/(80 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 25/LL(80 cm) - KUCE/(80 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 35/LL(85cm)/(85 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - A2
6 ACCEPTED 2022-05-24 19:46:11
2022-05-24 16:53:13
Anna Romanowska HADES PONYSPORT
  • 1x 4/LL(80) - KUCE/(80 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 5/LL(90) - KUCE/(90 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 25/LL(80 cm) - KUCE/(80 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 35/LL(85cm)/(85 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - A2
5 ACCEPTED 2022-05-24 19:46:13
2022-05-24 16:52:42
Karolina Chmielewska RAMZES
  • 1x 3/LL(70) - KUCE/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 4/LL(80) - KUCE/(80 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 24/LL(70 cm) - KUCE/(70 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 34/LL(70cm)/(70 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - A1
4 ACCEPTED 2022-05-31 09:44:59
2022-05-24 13:02:30
Natalia Zakrzewska MY LITTLE GIRL GH
  • 2x 3/LL(70) - KUCE/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 24/LL(70 cm) - KUCE/(70 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 42/50/60/70 cm/(50/60/70/cm), zwykły, Art.238.2.1 - KONKURS POCIESZENIA - KUCE
3 ACCEPTED 2022-06-15 21:32:10
2022-05-24 07:31:24
Stanisław Woźniak BIRMA
  • 1x 3/LL(70) - KUCE/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 4/LL(80) - KUCE/(80 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 25/LL(80 cm) - KUCE/(80 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 35/LL(85cm)/(85 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - A2
2 ACCEPTED 2022-06-15 21:32:12
2022-05-24 07:30:26
Piotr Woźniak OSTEN
  • 1x 4/LL(80) - KUCE/(80 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 5/LL(90) - KUCE/(90 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 26/LL(90 cm) - KUCE/(90 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 35/LL(85cm)/(85 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - A2
1 ACCEPTED 2022-06-16 10:01:36
2022-05-24 07:29:56
Stanisław Woźniak ZALOTKA
  • 1x 2/LL(60) - KUCE/(60 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 3/LL(70) - KUCE/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 24/LL(70 cm) - KUCE/(70 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 34/LL(70cm)/(70 cm), dwufazowy specjalny Art.274.2.5 - FINAŁ - A1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamczyk Julia Harmony Club
2001 (MJ.)
O048151
2. Aniołek Hubert SKJ Pony Power
2007 (JM.)
O045368
3. Balcer Hanna Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O039317
4. Baranowicz Maria KJ Cavallino Brzoza
2010 (JM.)
O059381
5. Bartusek Helena Vanto Jumping Team
2008 (JM.)
O050703
6. Beczak Katarzyna SSSK Koczargi Nowe
2009 (JM.)
O050799
7. Białkowska Oliwia KJ Cavallino
2010 (JM.)
O057939
8. Białkowska Zofia Klub Jeździecki Cavallino
2006 (J.)
O053011
9. Bieniek Barbara Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2012 (Mł.)
brak
10. Branicka Waleria Stow. KJ Legia Kozielska
2003 (MJ.)
O046278
11. Burzyńska-Ellis Anastazja JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2008 (JM.)
O058973
12. Byczkowska Zuzanna KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
2010 (JM.)
O057366
13. Cebula Marianna JKS Equita Świętochów
2004 (J.)
O052249
14. Cebula Olga JKS Equita Świętochów
2006 (J.)
O049784
15. Chmielewska Karolina SKJ Beckersport Laszczki
2011 (Mł.)
O061830
16. Chwesewicz Olimpia St. Interhorse Dobra Nadzieja
2008 (JM.)
O063767
17. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (JM.)
O058736
18. Ciaś Hanna Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2009 (JM.)
O052604
19. Ciba Gloria KJ Sielanka Warka
S
O032308
10115300
20. Cichla Pola Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O057797
21. Ciszek Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (JM.)
O051053
22. Ciszewska Amelia Sportowy Klub Jeździecki Besthorses
2010 (JM.)
.
23. Ciszewska Zofia UKS Impuls Łoś
2004 (J.)
O041210
24. Czyżewicz Michalina Equikam Sp. z o.o.
2008 (JM.)
O063151
25. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
26. Demiańczuk Aleksandra BPK(MAZ)
2006 (J.)
O062063
27. Drozd Michalina BPK - MAZ
2011 (Mł.)
O064713
28. Drwota Matylda KJ Leńcze
2010 (JM.)
O062279
29. Drynska Karolina Sportowy Klub Jeździecki Besthorses
S
Brak
30. Dulińska Martyna JKS Equita Świętochów
S
O056244
31. Dyżewska Ewa Aleksandra Sopocki KJ
S
O003288
32. Dzięgielewski Kamil SSSK Koczargi Nowe
2007 (JM.)
O056801
33. Dzmitruk Elina KJ Grand Horses
S
O053890
34. Dźwigalska Sonia Equikam Sp. z o.o.
2009 (JM.)
O057372
35. Fabińska Janina Stow. KJ Legia Kozielska
2009 (JM.)
O065246
36. Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o. Milanówek
2003 (MJ.)
O041726
37. Foremny Paweł JKS Umiastów
S
O038901
38. Frukacz Marta KJ Golden Dream Łódź
2012 (Mł.)
O061242
39. Furmańczyk Lena Skj Ponylandia Wojciechowice
2014 (Mł.)
O069955
40. Gabrysiak Alicja ŁKJ Łódź
2004 (J.)
O036581
41. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
42. Grabowska Weronika Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
S
brak
43. Gryżewska Zofia Klub Jeździecki Ostoja Koniczynka
2009 (JM.)
O063821
44. Grzymała Jakub Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
O010163
45. Hart Dyke Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (JM.)
O059845
46. Jabcoń Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy Akademia Jeździectwa
2002 (MJ.)
O023303
47. Janaszczyk Lena KJ Ranczo Kołata
2012 (Mł.)
O067826
48. Jarosińska Karolina LKJ Klaudyn-Kampinos
S
O034872
49. Jarosińska Karolina Konecki KJ Fullmet
2006 (J.)
O061409
50. Kachel Weronika Klub Jeździecki Zbrosławice
S
O048882
51. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
O059116
52. Kamiński Jan Equikam Sp.z o.o. Zaręby
S
O003136
53. Kamoda Maja Konecki KJ Fullmet
2009 (JM.)
O068375
54. Karbowiak Julia KJ Sielanka Warka
2011 (Mł.)
O058263
55. Kaźmierczak Maria KJ Vertus Łódź
2005 (J.)
O045565
56. Kępka Aleksandra KJ Ranczo Kołata
2009 (JM.)
O059649
57. Kilian Aleksandra KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
S
O021111
58. Kiljańczyk Izabela Sportowy Klub Jeździecki Besthorses
2007 (JM.)
Brak
59. Kołacz Maja Stow. SSK Koczargi Nowe
2003 (MJ.)
O040144
60. Korycka Małgorzata Equikam Sp. z o.o.
S
O004456
61. Kostkowska Liliana SKJ Ponylandia Wojciechowice
2012 (Mł.)
O059440
62. Kowalczyk Wiktoria BPK - MAZ
2008 (JM.)
O061232
63. Kozłowska Kinga BPK (MAZ)
2001 (MJ.)
O039312
64. Kozłowska Zofia Konecki KJ Fullmet
2010 (JM.)
O068376
65. Krupska Lena Equikam Sp. z o.o. Milanówek
2008 (JM.)
O063690
66. Kubasiewicz Martyna UKS Impuls Łoś
2005 (J.)
O048641
67. Kuczkowiak Hanna JKS AMICO Mołdawin
2007 (JM.)
O046461
68. Kulesza Monika KJ Humorek Krawcowizna
2012 (Mł.)
O063686
69. Kwaśniewska Hania BPK(MAZ)
2011 (Mł.)
O068404
70. Kwiatkowska Ewa JKS Salio Besiekierz Rudny
2008 (JM.)
O059631
71. Laskowska Róża KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2013 (Mł.)
O067046
72. Layer Blanka KJ Leńcze
2014 (Mł.)
O058633
73. Layer Marek KJ Leńcze
2011 (Mł.)
O054570
74. Legawiec Edyta St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O045507
75. Leonowicz Adrianna KJ Wiktorowo
2010 (JM.)
O059202
76. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (MJ.)
O018344
77. Lewandowska Zofia KJ Vertus Łódź
2006 (J.)
O042827
78. Łakus Zuzanna KJ Wiktorowo
2003 (MJ.)
O048529
79. Łyżwiński Paweł KJ Sawanka Truskaw
S
O011026
80. Majkowska Marta Sportowy Klub Jeździecki Besthorses
2008 (JM.)
.
81. Malewska Agata KJ Vertus Łódź
2005 (J.)
O056331
10216844
82. Marciniak Hanna ŁKJ Łódź
2005 (J.)
O052952
83. Marciniak Magdalena ŁKJ Łódź
2007 (JM.)
O047585
84. Marczewska Wiktoria Konecki KJ Fullmet
2008 (JM.)
O061413
85. Marczewska Wiktoria KJ Fullmet
2008 (JM.)
brak
86. Margas Julia Klub Jeździecki Ostoja Koniczynka
2005 (J.)
brak
87. Melich Oliwia SKJ Beckersport Laszczki
2008 (JM.)
O051059
88. Miłoszewska Anna St. J Stajnia Podolszyn
2010 (JM.)
O063159
89. Missala Magdalena SSSK Koczargi Nowe
2005 (J.)
O040709
90. Moczkowska Carla KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O058183
91. Moczkowska Mia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
O058184
92. Mordzelewski Jan St. J Stajnia Podolszyn
2014 (Mł.)
O070484
93. Mordzelewski Michał Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O001972
94. Moryto Małgorzata BPK (MAZ)
2011 (Mł.)
O061905
95. Mroczkowska Julia SKJ Pony Power
2004 (J.)
O052993
96. Naleszkiewicz Aleksandra SKJ Beckersport Raszyn
S
O006079
97. Nicolescu Ruxandra Natalia St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O068549
98. Niedzielska Klaudia KJ Uniglob Gozdów
2001 (MJ.)
O041192
99. Nowak Liwia JKS Przybyszewo
2010 (JM.)
O059328
100. Nowicka Julia JKS Equita Świętochów
2008 (JM.)
O062152
101. Olejarz Inga St. Interhorse Dobra Nadzieja
2004 (J.)
O048619
102. Olesiejuk Jakub Stow. SKJ Bobrowy Staw
S
O001054
103. Oryga Siwiak Urszula BPK (MAZ)
2005 (J.)
O042187
104. Paszkowska Agnieszka SKJ Beckersport Laszczki
S
O010171
105. Paszkowski Sławomir Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
O003290
106. Patecka Olga KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O052854
107. Pawlak Waleria Stow. Sportowe Golden Horse Koryta
S
O018988
BOJ
108. Pawłowska Kornelia SKJ Beckersport Laszczki
2007 (JM.)
O048610
10228940
109. Peszek Julia SKJ Beckersport Laszczki
2009 (JM.)
O057364
110. Pięta Bianka WLKS Krakus
2005 (J.)
O048322
111. Pięta Olaf WLKS Krakus
2008 (JM.)
O056722
112. Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (MJ.)
O032979
113. Płuska Maria Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
O062316
114. Pogorzelska Karolina KJ Rock Horses Warszawa
2006 (J.)
O055019
115. Pondo Natalia BPK (MAZ)
2003 (MJ.)
O034837
116. Poniewierska Nela SKJ Besthorses
2005 (J.)
O049167
117. Potyra Alicja SKJ Bobrowy Staw Augustuwek
2012 (Mł.)
brak
118. Potyra Maja SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2010 (JM.)
O061206
119. Prasek Hubert St. Interhorse Dobra Nadzieja
2012 (Mł.)
O062296
120. Prasek Magdalena St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O000912
121. Prusicka Aleksandra Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2003 (MJ.)
O063712
122. Przybylska Zuzanna BPK (WIE)
2009 (JM.)
O054566
123. Przybysz Patrycja SKJ Beckersport Laszczki
2006 (J.)
O060507
124. Rachubik Julia Soymax Lublin Team
2008 (JM.)
O064212
125. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (JM.)
O049094
126. Replin Anna JKS Karolina
2003 (MJ.)
O059987
127. Reszelska Matylda KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O062640
128. Romanowska Anna UKS Primo Horse Club Podłęcze
2012 (Mł.)
O058685
129. Rybak-Massalska Lena Róża SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (JM.)
O051061
130. Salamońska Julia BPK (MAZ)
2009 (JM.)
O055325
131. Siwiak Maja BPK(MAZ)
2003 (MJ.)
O042186
132. Skłodowska Julia Stow. J. Stajnia Podolszyn
2010 (JM.)
O065332
LZRWZJ/484/22
133. Skoczylas Michalina Stow. J. Stajnia Podolszyn
2010 (JM.)
O070012
134. Słomko Lena BPK
2006 (J.)
O065585
135. Słuszniak-Marchwicka Aleksandra KJ Salio Besiekirz Rudny
S
O000889
136. Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (MJ.)
O041723
137. Sobolewska Gaja Stow. SSK Koczargi Nowe
2007 (JM.)
O053366
138. Sobolewska Lea Stow. SSK Koczargi Nowe
2007 (JM.)
O053365
139. Sowińska Oliwia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O064306
140. Sowińska Zuzanna BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O063053
141. Strzeszewska Ewa BPK (MAZ)
2003 (MJ.)
O032055
142. Suliborska Wiktoria Klub Jeździecki Vertus Łódź
2001 (MJ.)
O036236
143. Szeliga Milena KU AZS Politechniki Warszawskiej
2009 (JM.)
O070333
144. Szwajczewska Aleksandra BPK (MAZ)
S
O012666
145. Szynkiewicz Wiktoria KJ Bałałajka
2009 (JM.)
O062313
146. Toeplitz Urszula KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
2008 (JM.)
O061141
147. Tokarska Zofia brak
2010 (JM.)
brak
148. Tokarz Lena Anna KJ Cavallino Brzoza
2007 (JM.)
O053959
149. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
150. Tracz Martyna JKS Salio Besiekierz Rudny
2013 (Mł.)
O063721
151. Trocikowska Zuzanna Jks Radonia ZT - Stajnia Rukola
2006 (J.)
O051004
152. Urbaniak Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O012763
153. Voigt Liliana KJ Leńcze
2009 (JM.)
O048221
154. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O002899
10073039
155. Wasilewska Maja Soymax Lublin Team
2010 (JM.)
O064063
156. Wieczorek Julia KJ Sawanka Truskaw
2006 (J.)
O050813
157. Wilk Lena KJ Leńcze
2012 (Mł.)
O062525
158. Wiśniewska Zofia KU AZS Politechniki Warszawskiej
2012 (Mł.)
O066802
159. Wiśniewski Marcel KJ Golden Dream Łódź
2009 (JM.)
O059701
160. Woźniak Piotr ŁKJ Łódź
2010 (JM.)
O062371
161. Woźniak Stanisław ŁKJ Łódź
2011 (Mł.)
O058369
162. Wyszyńska Karolina BPK (MAZ)
2004 (J.)
O064529
163. Żabowska-Żychowicz Nelly KJ Wiktorowo
2006 (J.)
O042910
164. Zakrzewska Natalia BPK(MAZ)
2009 (JM.)
O068614
165. Zawadzka Katarzyna SKJ Beckersport Laszczki
2010 (JM.)
O059420
166. Zubczyńska Amelia KJ Humorek Krawcowizna
2006 (J.)
O044214
167. Żuchowicka Katarzyna Stow. SKJ Grobice
2007 (JM.)
O039387
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

36

AGADIR VAN DE PIKKERIE Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 wałach gniada/167 F: Aga Khan Z / Acorado I
M: Savannah Z / Sandro Z
K026890 056015Z55631915
2.

209

AIRA SP POL 2012 klacz gniada/169 F: Aldir
M: Greta / Hartland
K031314 616009540000212
3.

140

AJGOR SP POL 2011 wałach kasztanowata/166 F: Candiavolo
M: Akka / Aloube Z
K023403 616009690076311
4.

45

AJSZA KUC POL 2009 klacz gniada/kuc:118 F: nn /
M: nn /
K033280 K033280
5.

148

AKORD SP POL 2008 gelding bay/173 F: Dolus
M: Ambasada
009 54 01558 08 009 54 01558 08
6.

106

ANAPON BLACK BEAUTY WELSH COB POL 2015 klacz kara/kuc:140 F: Sydenham George/ Llanarth Lloyd George
M: Coednewwydd Madonna/ Coednewydd Expres
K028854 826046020174914
7.

193

ARNOLD SP POL 2012 wałach kasztanowata/167 F: Candiavolo
M: Anabell
K024224 brak
8.

114

ASESOR Wlkp Poch. Trak. POL 2016 ogier skarogniada/160 F: Eloquent / Saint Cloud
M: Asta / Hamlet Go
K029215 616007600138916
9.

52

ASTERIX MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach siwa/169 F: Mefisto
M: Astoria
K026119 616006660355712
10.

216

AWANGARDA SP POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: Cassilio
M: Alegoria
K024767 616009660177712
11.

171

BARDO TOP SP POL 2016 gelding bay/. F: Stakkato top
M: Balena
Brak 616009590167016
12.

87

BERGS 10-09 KUC POL 2012 wałach siwa/kuc:123 F: nn /
M: nn /
K033067 528009121194710
13.

91

BERNIKLA WLKP POL 2015 klacz kasztanowata/162 F: Czardasz / Chellano's Boy D Z
M: Berenika / Cap De B'Neville
K029125 616007610089215
14.

156

BEYASH QUAN SP POL 2016 gelding bay/167 F: Dżentelmen
M: Bacarolla/Graal
K029098 616009610082616
15.

97

BIDDYS SPOT THE STAR KUC POL 2013 wałach tarantowata/kuc:123 F: nn /
M: nn /
K033968 372003005509683
16.

46

BIOTOP BOJTORIAN HUNWB POL 2011 wałach ciemnogniada/kuc:146 F: Baleno / Bastello
M: Buzavirag / Stukhuster Ricardo go for Gold
K032778 HUN M PO110180000
17.

2

BIRMA HAFLINGER POL 2013 klacz kasztanowata/kuc:142 F: Dunaj
M: Bajka
Brak 616013610091397
18.

47

BOCO AN MHUILEANN KUC POL 2012 wałach siwa/kuc:147 F: The Gold Eagle / Robe Earl
M: Riverstown Rose / William's Boy
K030624 S3-372004100012219
19.

119

BON PARIS KL TYP SZLACH. POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Bambino Van't Zorgvliet / Chin Chin
M: Budur / Bielick 14
K017638 616999660119007 616999660119007
20.

182

BOSS MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/177 F: Banknot
M: Iwa
K012562 616006580770106
21.

94

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
K020456 DE422220042208
22.

23

BRICKELL HETTY WELSH COB POL 2010 klacz gniada/kuc:149 F: Glanvyrnwy Guto Goch / Nantymynydd Mab
M: Brickell Golden Lady / Lanvyrnwy Equus
K032568 826046020160147
23.

196

CAILLEAN G HANNOVERANER GER 2015 klacz kasztanowata/162 F: Chiron/Valanour
M: Rhiannon / Rubin-Royal
K033922 DE431310219315
24.

157

CALGERY Deutsches Sportpferd POL 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Caversal
M: Celli
K033905 DE 456560122517
25.

185

CALIPSO DU MESNIL SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/174 F: Galisco Du Mesnil
M: Caramba
K009666 POL009670094704
26.

217

CANDY DANCER Z ZANG. POL 2011 klacz kasztanowata/- F: Crown Z
M: Diana / Tramal
K021455 056015Z55624311
27.

81

CAPRICHOSA NN POL 2017 klacz siwa/kuc:nn F: nn
M: nn
brak brak
28.

113

CARILO HOLSZTYŃSKA POL 2012 wałach kara/182 F: Crusander
M: Zemita
K022674 DE421000259512
29.

160

CARPACIO HOL GER 2010 wałach gniada/185 F: Canturo / Cantus
M: Raffiness / Mytens
K034276 DE421000275310
30.

104

CASSIMERO HOL. GER 2014 wałach skarogniada/165 F: Centurion / Cormint
M: Nora VII / Briscar
K030630 DE 421000138214
31.

144

CATCH ME OLDENBURSKA POL 2018 klacz gniada/160 F: Canoso
M: Quibell
K033367 418181032518
32.

202

CHAMP PLEASURE AS WESTF POL 2018 wałach siwa/172 F: CHEPETTANO/CHEPETTO
M: LADY JUMP I/FOR PLEASURE
K034584 DE 441410025618
33.

121

CHANTAL PONY POL 2012 klacz gniada/kuc:136 F: nn
M: nn
K030403 528015120120320
34.

60

CHEKKER W SP POL 2005 wałach gniada/165 F: Grandie / Garantie
M: Chałtura / Jurand
K010381 616009680027505
35.

129

CHESTER WIELKOPOLSKA POL 2018 wałach gniada/169 F: Zinedine
M: Czogoria
Brak 616007610069718
36.

164

CON AMORE KWPN NED 2007 wałach kara F: Indoctro
M: Sylvinia
K021892 528003000703162
37.

126

CONNY 391 BAVARIAN POL 2012 klacz kasztanowata/166 F: Colestus
M: Roxy 32
K033188 DE 481810097912
38.

152

COYOTE UGLY V DWB DEN 2006 ogier gniada/176 F: Come Back II / Cor De La Bryere
M: Lillehammer V. / Lobster
K027228 208333200607257
39.

222

CRUYFF Z Ogier gn. F: Casall / Caretino
M: Contessa I G / Turbud Quirinus
40.

167

CURRY HOL POL 2014 wałach skarogniada/169 F: Connor
M: Cenna-To
K027333 DE421000546914
41.

191

CZARODZIEJ SK TRAKEŃSKA POL 2018 wałach gniada/166 F: Burgund
M: Carmen
K034666 616003010089118
42.

220

CZAVEN SP POL 2017 wałach gniada/- F: IF Du Reverdy
M: Czukotka
K032516 -
43.

53

DIANA KUC POL 2013 klacz bułana/kuc:147 F: Strayer's Samson
M: Dora
K030688 616013670098413
44.

133

DIANA L SP POL 2005 klacz ciemnogniada/164. F: Bishof L / Bachus
M: Donnerdamme L / Dobrock
K011520 POL009580228105 POL009580228105
45.

162

DINKEN'S LADY HOL. GER 2015 klacz gniada/172 F: Dinken / Diarado
M: Caspers Lady / Numero Uno
K032114 DE421000078815
46.

13

DOLLAR D'LA ROUSSERIE SF FRA 2013 wałach ciemnogniada/BRAK F: Sunday de Riverland / Quaprice Boimargot Quincy
M: Irisse / Quouglof Rouge
K025492 25000113326638Y
47.

188

DOMINO KOŃ MAŁY POL 2004 wałach srokata/mk:135 F: Arkan
M: Dora
K018242 013530410304
48.

108

DONDER H KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:147 F: Dexter Leam Pondi /
M: Carmen M /
K033974 528008090037109
49.

109

DŻARNA TS POL 2002 klacz gniada/kuc:149 F: nn /
M: nn /
K018849 POL999540127802
50.

61

EDEN WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/168 F: LIBERO A
M: EMINENCJA
K028611 616007610172515
51.

169

EDESSO KWPN NED 2009 wałach gniada/- F: Zahros R / Sam R
M: Adesi / Germus R
K015530 528003200909274
52.

170

EŁZA M POL 2009 klacz skarogniada/mk:165 F: Łoskot
M: Emisja
K023948 616006550096109
53.

176

EMIRATES HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
K023472 DE431316105611
54.

120

ETNA KUC POL 2016 klacz srokata/kuc:120 F: Nelino / Barako
M: Epoka / Szaman
K032707 616013610178416
55.

78

EVO KM POL 2012 wałach gniada/kuc:149 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Euforia / Canadian Winter
K022467 616013670113712
56.

37

FALCO KUC POL 2014 wałach siwa/147 F: Tupet
M: Felina
K026828 616013540087714
57.

214

FARANDI KWPN NED 2010 klacz gniada/167 F: Indoctro
M: Whis Kid
K029106 528003201009333
58.

38

FARAON KUC POL 2015 gelding piebald/skewbald/137 F: NN
M: NN
K026749 616999510352415
59.

219

FARAON MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/mk:157 F: Harpun
M: Zuzja
K034664 006660466205
60.

163

FERRERO WLKP POL 2008 wałach gniada/- F: Izaurus / Contender Son
M: Ferara / Contender Son
K016048 POL007610179508
61.

154

FINLANDIA SP POL 2009 klacz gniada/164 F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
K016865 616009590230709
62.

34

FRED FLINSTONE KWPN POL 2010 wałach gniada/- F: Carambole
M: Rozarina
K018749 528003201008527
63.

201

GANDHIKA WIELKOPOLSKA POL 2018 klacz kasztanowata/169 F: Colestus
M: Greace
K034510 616007610018918
64.

80

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
K019360 528003201107648
65.

15

GOLDQUIDAME L Polski Koń Szlachetnu Półkrwi POL 2011 Klacz ciemnogniada/158 F: LEVANTINO L
M: GOLDMAEDEL
K018177 616009610241811
66.

147

GOTHICA G SP POL 2004 mare grey/172 F: Czarownik
M: Gildia
Brak POL009540064704
67.

101

GRECJA TYP PRYMITYWNY POL 2009 klacz kara/kuc:kuc:ku F: Nn
M: Nn
K030724 616999630074209
68.

168

GRENADIER-S SP POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Ulco
M: Gera-S
K029440 Brak
69.

177

GRUPO PROM ANTRAX Z Z POL 2009 klacz gniada/170 F: Bariton P / Darco
M: Sky / Quick Star
K023183 056015Z55803509
70.

211

GWINEA BISSAU SP POL 2007 Klacz kara/173 F: Carenzo / Calido I
M: Georgina / Grannus
K012907 616009580872907
71.

115

HADES PONYSPORT KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:139 F: nn /
M: nn /
K025571 616999570218813
72.

139

HAGIRIA SP POL 2007 klacz gniada/163 F: Grikos / Cabrol
M: Hajfa / Romario
K013814 POL009530053907
73.

70

HANDSOME KID B KWPN NED 2012 wałach kasztanowata/170 F: Quality Time / Quantum
M: Country Kid B Z / Chellano
K024438 528003201208516
74.

49

HAPPY DAY NEW FOREST POL 2012 klacz bułana/kuc:147 F: Rivaldo H / Kantje's Ronaldo
M: Amalia / Berkhof's Higgledy Piggledy
K030336 528018020122241
75.

127

HAPPY HONY DRP POL 2008 klacz ciemnogniada/kuc:131 F: Honeymoon Star / Henry
M: Naomi / Next Star
K027020 DE427270061108
76.

86

HARDI BOY SP POL 2017 wałach kara/166 F: Wolf's Panter
M: Hortensja
K032591 616009680015217
77.

189

HARLEM WLKP POL 2012 wałach gniada/170 F: Landino
M: Hionoza / Hartland
K021763 616007660798612
78.

112

HASSAN VAN DE WITTEMOERE BWP BEL 2007 wałach gniada/- F: Contact VD Heffinck / Concept
M: Dahlia VD Heffinck / Orlando
K027454 BEL-W-261184-BWP
79.

161

HEBA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz kara/165 F: Huzar
M: Herbajka
K027889 616006591044613
80.

221

HELLO BERLIN HOL POL 2015 klacz siwa/176 F: Caspar
M: Constantia
brak DE421000601315
81.

149

HELLO BERLIN HOLSZTYŃSKA POL 2015 klacz siwa/176 F: Caspar
M: Constantia
K033119 DE421000601315
82.

99

HERMES ZAGORKA KUC FELIŃSKI POL 2017 wałach inna/kuc:145 F: Riko / Lester
M: Hawana / Wiedźmin Ponysport
K031044 6160135802686017
83.

146

HILON-W SP POL 2010 gelding grey/. F: HBC Lake Bid
M: Harfa
Brak 616009680059210
84.

29

HOLLY WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada F: DILMAR
M: HEAVEN
BRAK
85.

180

HOTREX NN POL 2006 wałach gniada/mk:mk:mk:m F: Nn
M: Nn
K020660
86.

51

HOVE’S CARLO NEW FOREST POL 2016 wałach skarogniada/kuc:145 F: Bovenheigraaf’s Camillo
M: Hove’s Ronja
K034144 DE 434340150516
87.

183

I'M THE BEST RED WINE OLDENBURG POL 2016 wałach skarogniada/171 F: I'm Special De Muze / Emerald Van Het Ruytershof
M: Sogivi Di Gloria / Corrado
K029909 DE418189121116
88.

98

INNOCENTY KUC WALIJSKI POL 2014 wałach siwa/kuc:149 F: Falk
M: Imka
K025137 616013520046814
89.

8

INTUICJA KOŃSKI GAJ KUC POL 2007 klacz siwa/kuc:139 F: Very Top / Going Top
M: Idylla / Kolczyk
K020962 B0109035S
90.

142

IROCCO BROWN O KWPN POL 2013 wałach gniada/175 F: Zirocco Blue VDL
M: Ariane
K029142 528003201305104
91.

64

ISGAAR KUC GER 2005 klacz bułana/kuc:148 F: Tilo / Belvoir Turks Cap
M: Immaculada / Capitol I
K016211 DE422220048005
92.

207

JARD SP POL 2010 wałach ciemnogniada F: Czuwaj / Windwurf
M: Jucznia / Chef Supreme
K016950 616009600109710
93.

12

JUKATAN SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Contender Son / Contender
M: Jacnia / Garnizon
K030232 616009600156814
94.

118

KANTJE`S ELTON NEW FOREST PONY NED 2009 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Orchid's Romario II / Brandy XIII
M: Kantje's Rowena / Kantje's Ronaldo
K026540 528018020091420
95.

95

KAZAN VAN DE PITSEMBURG BWP POL 2010 wałach gniada/168 F: Muscaris D’Ariel/ Diamant de Semilly
M: Baie de Chalamont/ Balsamo
K027520 056002W00294617
96.

58

KILBRIDE MELODY MAKER CONNEMARA POL 2016 klacz siwa/kuc:147 F: I Love You Melody
M: M.M.Miller
K031866 M2-372004000033097
97.

213

KING ARTHUR ZW Z ZANGERSHIDE POL 2016 wałach kasztanowata/169 F: Hippica Koh I Noor
M: Drobnostka
Brak 056015Z55688716
98.

138

KINGSTON SP POL 2012 wałach gniada/165 F: Sword
M: Karenina/Baloubet du Rouet
K032586 A0021351S
99.

40

KLARA NN POL NN klacz siwa/kuc:121 WP F: Nn
M: Nn
K024243 616999540099912
100.

89

KODEINA WLKP POL 29.06.2015 klacz siwa/163 F: Olympic Star /
M: Kadin /
K029683 616007670067915
101.

75

KOEKOEKSHOF MARISKA WELSH PONY NED 2003 klacz ciemnokasztanowata/kuc:135 F: Casperhofs Freddy / Woldbergs Bart
M: Koekoekshof Rolette / Eyarth Harlequin
K011976 KWPN0301032
102.

178

KORWETTA II SP POL 2007 klacz kasztanowata/160 F: Veracruz
M: Kordoba / Justin Damiro
K018266 POL 009 66 00346 07
103.

117

KORWETTA II SP POL 2007 klacz kasztanowata/- F: Veracruz
M: Kordoba / Justin Damiro
K018266 POL 009 66 00346 07
104.

71

KROPELKA KUC POL 2016 klacz srokata/kuc:106 F: A
M: A
brak brak
105.

22

LA COSTA KUC POL 2014 klacz skarogniada/kuc:137 F: Lordek
M: Lila
K028330 616 013 52 00984 14
106.

56

LALUNA KUC POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:152 F: nn
M: LaLivera
brak 164863816381746
107.

184

LAMBIK BWP BEL 2011 wałach gniada/175 F: Kalaska De Semilly
M: Cayenne 61
K024280 056002W00299018
108.

122

LE MATINE II SP POL 2014 ogier siwa/171 F: Larron / Lancer II
M: Cardina / Correro
K027550 616009640036214
109.

179

LEA KALADI KWPN POL 2016 klacz gniada/170 F: Cordess
M: Kleopatra
K033287 528003201609891
110.

136

LEDANAJA II W SP POL 2007 klacz siwa/162 F: Desant
M: Lukarna
K012200 POL009540111107
111.

105

LEON PKSP POL 2012 wałach gniada/168 F: Bischof L / Bachus
M: Lolanca / Lord Calidos
K020655 616009590170412
112.

208

LET’S DANCE GIRL GR KWPN NED 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Dallas VDL
M: Dancinggirl GR/Cantos
K028294 52801003608
113.

204

LEXUS SP POL 2008 wałach gniada/167 F: NN
M: NN
K034619 616 999 66 20510 08
114.

141

LIZA KOŃ MAŁY POL 2012 klacz szampańska/kuc:140 F: nn
M: nn
K033447 616999610240412
115.

100

LOCO LUSITANO POL 2009 wałach izabelowata/kuc:149 F: nn /
M: nn /
K025819 UELN72491000001
116.

79

LOGO SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Corleolord L / Corleograf
M: Landora / Landor S
K027829 616009600120114
117.

130

LORIN HOLSZTYN GER 2018 klacz siwa/170 F: Casall
M: V-Kiss and Fly
Brak DE421000162218
118.

92

LOVERBOY KUC WALIJSKI POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:- F: nn /
M: nn /
K026551 616999661483012
119.

11

LOWERBORDER'S LISA NEW FOREST PONY POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:139 F: Kantje's Ronaldo
M: Lowerborder's Selester
K033426 528018020082329
120.

27

LUCERO NN POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:135 F: Nn
M: Nn
K032344 UELN724911150010536
121.

68

MADAME GAZELLE PP` KUC CONNEMARA FRA 2017 klacz siwa/146 F: Ice and Fire D' Albran / Dexter Leam Pondi
M: Rathlacken Fiona / Rathlacken Finnard
K033361 372004000100466
122.

41

MAGGIE KUC POL 2010 klacz gniada/kuc:118 F: Nn
M: Nn
K028211 616999640108410
123.

215

MAGIC BOY WLKP POL 2015 wałach gniada/173 F: Bolshoi
M: Megan
K027818 616 007 68 20103 15
124.

33

MAROKO KUC POL 2013 wałach srokata/kuc:140 F: Tijd Vlijt's Santiago / Rustenburg's Sandra
M: Maja / nn
K023967 616013610107713
125.

69

MELLOW JACK MMK NEW FOREST PONY POL 2015 wałach gniada/kuc:146 F: Sulaatik's Valdez / Sulaatik's Versage
M: Orchid's Golden Sands / Orchid's Cestanii
K029710 056011S201503
126.

77

MELODIA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:130 F: Hornmoor's Davey
M: Mżawka
K020505 616013530059811
127.

18

MERLIN WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/165 F: Santos / Guidam
M: Malta / Cajero
K029359 616007610056216
128.

107

MILAGROSS TS POL 2011 klacz gniada/kuc:148 F: nn /
M: nn /
K023004 616999600286011
129.

74

MIŚKA KUC POL 2014 klacz siwa/kuc:131 F: nn
M: nn
K031046 616999661393014
130.

173

MISS DIAVOLLA H Z ZANGERSHEIDE POL 2017 klacz gniada/mk:156 F: Maaik
M: Dora
Brak 616093900343495
131.

48

MISSISSIPI KUC CONNEMARA POL 2012 klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
K021250 616013661246212
132.

76

MISTER TS POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:149 F: nn /
M: nn /
K023513 616999640069913
133.

50

MOONLIGHT MAGIC KUC CONNEMARA POL 2013 wałach siwa/kuc:139 F: nn /
M: nn /
K027210 B0103010S
134.

6

MY LITTLE GIRL GH DRP POL 2012 klacz gniada/kuc:140 F: Polydor
M: Loopzicht's Emily
K027633 DE441410442212
135.

57

N'LUSI KUC POL 2012 klacz bułana/kuc:127 F: Tija Vlijt's Victor /
M: Nelly /
K026694 616013600252912
136.

190

NEAPOL Pełna Krew Arabska POL 2014 wałach gniada/kuc:150 F: Kanz Al Bidayer /
M: Noc / Pesal
K031632 616POL14010020A
137.

67

NETIA KUC POL 2013 klacz gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
K033857 616999520113913
138.

124

NEVILLE II S SP POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
K023765 6160095200365
139.

210

NTENDER SP POL 2012 wałach gniada/182 F: Contendus
M: Nimba / Qumball
K020837 POL61600961014212
140.

186

OBLADA HOLSZTYŃSKA GER 2007 klacz siwa/163 F: CLARIMO
M: OLANA B
Brak DE421000206007
141.

123

OISIN BIOR DUBH KUC CONNEMARA IRL 2011 wałach siwa/kuc:149 F: Westside Mirah / Ballydonagh Cassanova
M: Oisin Corrib Princess / Mac Owen
K029991 372004000010747
142.

102

OPA NA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz kara/165 F: NN
M: NN
K034641 616999661403414
143.

73

ORCHID'S TINKERBELL Holenderski Kuc Sportowy POL 2013 klacz gniada/kuc:144 F: Kanshebber
M: Orchid's Delphin
K033859 528008130070113
144.

3

OSTEN KUC SWE 2011 wałach dereszowata/kuc:148 F: NN
M: NN
K031544 752001000118303
145.

28

OZON SP POL 2015 wałach kara/166 F: Salamon/Darco
M: Oaza/Orkisz
K027943 616009640010915
146.

143

PANICZ ARABOKONIK POL 2014 wałach bułana/mk:146 F: Macho
M: Polonia / Kraj
K031639 616013630062114
147.

155

PARIS II Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz gniada/164 F: Stakkato Top
M: Palomina
brak 616009660851415
148.

82

PASJA KUC POL 2008 klacz gniada/kuc:140 F: NN (Carmen s Neptun) /
M: NN (Prima) /
K023409 616999600472608
149.

44

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
K018348 POL013610020809
150.

83

PEGAZ KUC/SP POL 2009 wałach tarantowata/166 F: Platon
M: Miranda / Hajduk
K019826 POL 013580087009
151.

166

PLOTER SP POL 2012 Wałach kara/165 F: Nergo
M: Pokusa
K023801 616009670043112
152.

110

PORTOS KUC POL 2010 wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
K024435 616013610029110
153.

212

QUAMAR HAN POL 2011 klacz gniada/168 F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Luzy / Landor S
K019698 DE431314313611
154.

205

QUINTESCENCE RED WINE OLD POL 2013 klacz ciemnogniada/175 F: Querlybet Hero / Baloubet Du Rouet
M: T-Quadriga / Quidam De Revel
K023391 DE418182013013
155.

42

QUITE WESTF POL 2010 wałach siwa/178 F: Quite Capitol
M: Lady Jump II
brak brak
156.

116

RAMZES KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:127 F: nn /
M: nn /
K030369 6169995921000613
157.

150

RAUL SP POL 2006 wałach gniada F: Quelester
M: Raketta / Rakett
K016410
158.

55

REBELS STARGIRL ROSALIE HACKNEY PONY GER 2011 klacz gniada/kuc:135 F: Noble Rebel /
M: Hesselers Kimberly Girl /
K030932 DE484849914311
159.

165

RED HERSHEY HAN GER 2013 wałach gniada/165 F: Ramiro's Son II / Ramiro
M: Delia / Donaumonarch
K023135 DE431319730813
160.

111

REDPARK JACK CONNEMARA POL 2016 wałach siwa/kuc:148 F: Classiebawn Black Jack
M: Bruckless Hester
. CP01518
161.

197

ROCO AK WLKP POL 2015 klacz ciemnogniada/164 F: Contendus / Contender
M: Romina AK / Romeo Des Vaux
K027369 616007610107115
162.

128

ROKI KUC POL 2017 wałach srokata/kuc:137 F: Faraon
M: Różyna
LKRWZJ/4556/22 B0102238S
163.

218

ROY DE SEMILLY SP POL 2015 wałach kara/173 F: Talent Charboniere / Diamant de Semilly
M: Romina / Landino
K027294 616009590076015
164.

134

SANRAJS SP POL 2006 wałach kara/163 F: quite last
M: selvina
K022278 POL 999590248806
165.

72

SERYL KUC WAL> CZE 2015 wałach siwa/kuc:124 F: Silwestr / Schoenbrunn Tyle
M: Serka /
K033481 203001927178515
166.

88

SHAKKATO PB Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: Stakkato / Spartan
M: Charity / Nonstop
K031754 056015Z55592616
167.

125

SHOKOLAITIQUE ROYALE Z ZANG BEL 2014 klacz skarogniada/162 F: Hunters Scendro / Scendix
M: Diamantique Royale Z / Davinci V Erpekom Z
K030548 056015Z55506014
168.

103

SIBILLA PKSP POL 2013 klacz gniada/168 F: BISCAYO / CONTENDRO
M: S EASY FLY EX EASY FLY / SIR SHUTTERFLY
K022579 616009510252913
169.

203

SKORY SP POL 2011 wałach gniada/165cm F: Hingis /
M: Shira /
brak 616098200090110
170.

85

SOUL HAN. POL 2014 wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato / Spartan
M: Firenze / Ferragamo
K026013 DE 431318307314
171.

172

SUNSET HOL GER 2013 wałach kasztanowata/173 F: Stanfour /
M: Riva I / Contender
K025741 DE421000118513
172.

194

SYCYLIA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/178 F: Farmer
M: Selena
616009640005313 616009640005313
173.

65

TAJGA KUC POL 2016 klacz siwa/kuc:116 F: nn /
M: nn /
K031793 616999570159216
174.

93

TAJGER KUC POL 2016 wałach tarantowata/kuc:146 F: Hush Hush / Echo Vant Spieveld
M: Tajga / nn
K030482 61699680051516
175.

35

TAMARYSZEK KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:144 F: Golden Dancing
M: Torina/Nando
K023949 013640081708
176.

145

TRACJA SP POL 2013 mare bay/167 F: Spartacus / Stakkato
M: T Chicatora / Triple
K022584 616009510253413
177.

206

UNKNOWN FLYING OBJECT HAN. POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Uccello / Now or Never M
M: Zita K / Zacharias
K027668 DE 431313308113
178.

158

USHER Z ZANG POL 2015 wałach kasztanowata/164 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Chilli / Turbud Quirinus
K028084 056015Z55512115
179.

195

VADIS XX POL 2016 wałach skarogniada/168 F: Battle Of Marengo / Galileo
M: Flying Fantasy / Monsun
K031498 372IRE45243323T
180.

7

VIKITA CHABAUDIERE SF FRA 2009 klacz gniada/170 F: Toulon / Heartbreaker
M: Kita Chabaudiere / Cing Sons II
K033102 250001092429401
181.

153

WAGA HUCULSKA POL 2015 klacz skarogniada/kuc:145 F: Promień
M: Wicka
brak 616012610151715
182.

90

WIEDŹMIRA M. POL 2013 klacz siwa/165 F: Ramadan / Lirnik
M: Wiedźma / Diabełek
K023441 616006690058213
183.

66

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 klacz siwa/kuc:127 F: Nico K / Nandy Man
M: Werwa / Waron
K018269 POL013570055706
184.

4

ZALOTKA KUC POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:130 F: NN
M: NN
Brak 616999520044112
185.

14

ZOLKA TS POL 2008 klacz siwa/kuc:148 F: Samir / Nur
M: Zefirynka / Eksponat
K030954 POL999661421206
186.

39

ZOSIMA NN UKR 2012 klacz gniada/166 F: Monako / Matula
M: Zerkalnaja / Robinson Goldoni
K033890 015573
Rider Club
Competition
Prize
Aniołek Hubert SKJ Pony Power
rzeczowe 200
rzeczowe 250
rzeczowe 200
rzeczowe 100
rzeczowe 150
rzeczowe 300
Burzyńska-Ellis Anastazja JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
rzeczowa 300
Byczkowska Zuzanna KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
rzeczowe 50
Chmielewska Karolina SKJ Beckersport Laszczki
rzeczowe 100
Chylińska Antonia KJ Dilmar
rzeczowe 300
Ciaś Hanna Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
rzeczowe 80
Ciszek Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
rzeczowe 100
rzeczowe 150
rzeczowe 200
Drozd Michalina BPK - MAZ
rzeczowe 100
Hart Dyke Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
rzeczowe 150
rzeczowe 50
rzeczowe 50
rzeczowe 50
Jabcoń Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy Akademia Jeździectwa
rzeczowe 200
rzeczowe 300
Janaszczyk Lena KJ Ranczo Kołata
rzeczowe 150
Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
rzeczowe 200
Kępka Aleksandra KJ Ranczo Kołata
rzeczowe 300
Kostkowska Liliana SKJ Ponylandia Wojciechowice
rzeczowe 50
Kwiatkowska Ewa JKS Salio Besiekierz Rudny
rzeczowe 80
rzeczowe 100
rzeczowe 250
Layer Blanka KJ Leńcze
rzeczowe 200
Layer Marek KJ Leńcze
rzeczowe 50
rzeczowe 50
Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
rzeczowe 150
rzeczowe 150
Marczewska Wiktoria KJ Fullmet
rzeczowe 150
rzeczowe 300
Melich Oliwia SKJ Beckersport Laszczki
rzeczowe 100
Miłoszewska Anna St. J Stajnia Podolszyn
rzeczowe 50
Moczkowska Carla KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
rzeczowe 100
rzeczowe 100
Mordzelewski Jan St. J Stajnia Podolszyn
rzeczowe 120
rzeczowe 150
Moryto Małgorzata BPK (MAZ)
rzeczowe 100
Nowak Liwia JKS Przybyszewo
rzeczowe 50
rzeczowe 150
Patecka Olga KJ Ranczo Kołata
rzeczowe 350
Pięta Bianka WLKS Krakus
rzeczowe 250
Pięta Olaf WLKS Krakus
rzeczowe 150
rzeczowe 150
Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
rzeczowe 50
Przybylska Zuzanna BPK (WIE)
rzeczowe 350
Romanowska Anna UKS Primo Horse Club Podłęcze
rzeczowe 150
Skłodowska Julia Stow. J. Stajnia Podolszyn
rzeczowe 120
Skoczylas Michalina Stow. J. Stajnia Podolszyn
rzeczowe 50
Sowińska Zuzanna BPK (MAZ)
rzeczowe 80
Tokarz Lena Anna KJ Cavallino Brzoza
rzeczowe 200
rzeczowe 50
Tracz Martyna JKS Salio Besiekierz Rudny
rzeczowe 50
Voigt Liliana KJ Leńcze
rzeczowe 200
Wasilewska Maja Soymax Lublin Team
rzeczowe 100
Wilk Lena KJ Leńcze
rzeczowe 100
rzeczowe 50
Wiśniewska Zofia KU AZS Politechniki Warszawskiej
rzeczowe 200
Wiśniewski Marcel KJ Golden Dream Łódź
rzeczowe 150
Woźniak Piotr ŁKJ Łódź
rzeczowe 100
Woźniak Stanisław ŁKJ Łódź
rzeczowe 50
Zakrzewska Natalia BPK(MAZ)
rzeczowe 50
Zubczyńska Amelia KJ Humorek Krawcowizna
rzeczowe 120
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aniołek Hubert
SKJ Pony Power
2022-06-17
1
2022-06-17
1
2022-06-18
2
rzeczowe 200
2022-06-18
1
rzeczowe 250
2022-06-19
2
rzeczowe 200
2022-06-17
2
rzeczowe 100
2022-06-17
1
rzeczowe 150
2022-06-18
2
2022-06-18
1
2022-06-19
2
rzeczowe 300
Baranowicz Maria
KJ Cavallino Brzoza
2022-06-17
1
2022-06-17
12
2022-06-18
24
2022-06-18
11
2022-06-19
16
Bartusek Helena
Vanto Jumping Team
2022-06-17
2022-06-18
15
2022-06-19
7
2022-06-18
8
Beczak Katarzyna
SSSK Koczargi Nowe
MISTER (76)
2022-06-18
2022-06-18
Białkowska Oliwia
KJ Cavallino
2022-06-17
17
2022-06-17
5
2022-06-18
35
2022-06-18
1
2022-06-19
11
Białkowska Zofia
Klub Jeździecki Cavallino
2022-06-17
1
2022-06-17
7
2022-06-18
9
2022-06-18
8
2022-06-19
Bieniek Barbara
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
MIŚKA (74)
2022-06-17
1
2022-06-17
1
2022-06-18
7
2022-06-18
1
2022-06-19
10
Burzyńska-Ellis Anastazja
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2022-06-18
1
2022-06-19
1
rzeczowa 300
2022-06-18
1
Byczkowska Zuzanna
KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
PASJA (82)
2022-06-17
1
2022-06-17
11
2022-06-18
29
2022-06-18
1
2022-06-19
8
rzeczowe 50
Cebula Marianna
JKS Equita Świętochów
LOGO (79)
2022-06-17
2022-06-17
2022-06-18
2022-06-18
Cebula Olga
JKS Equita Świętochów
GLITTER (80)
2022-06-17
2022-06-17
2022-06-19
12
2022-06-18
1
2022-06-18
1
Chmielewska Karolina
SKJ Beckersport Laszczki
RAMZES (116)
2022-06-17
1
2022-06-17
22
2022-06-18
17
2022-06-18
1
2022-06-19
3
rzeczowe 100
Chwesewicz Olimpia
St. Interhorse Dobra Nadzieja
2022-06-17
11
2022-06-17
5
2022-06-18
16
2022-06-18
8
2022-06-19
4
Chylińska Antonia
KJ Dilmar
ASTERIX (52)
2022-06-17
7
2022-06-17
2
2022-06-18
6
2022-06-18
5
2022-06-19
1
rzeczowe 300
CARILO (113)
2022-06-17
2
2022-06-17
13
2022-06-18
5
2022-06-18
2022-06-19
5
Ciaś Hanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2022-06-17
1
2022-06-17
21
2022-06-18
17
2022-06-18
32
2022-06-19
2
rzeczowe 80
Cichla Pola
Sopocki Klub Jeździecki
DIANA (53)
2022-06-17
4
2022-06-17
6
2022-06-18
2022-06-18
2022-06-19
Ciszek Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
DŻARNA (109)
2022-06-17
2
rzeczowe 100
2022-06-17
1
rzeczowe 150
2022-06-19
2
rzeczowe 200
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
OZON (28)
2022-06-17
8
2022-06-17
5
2022-06-18
5
2022-06-18
1
HOLLY (29)
2022-06-17
1
2022-06-18
8
2022-06-18
8
2022-06-17
3
2022-06-19
6
Drozd Michalina
BPK - MAZ
LOCO (100)
2022-06-18
1
2022-06-18
10
2022-06-19
4
rzeczowe 100
CHANTAL (121)
2022-06-18
11
2022-06-18
24
2022-06-19
12
Drwota Matylda
KJ Leńcze
2022-06-17
1
2022-06-17
6
2022-06-18
11
2022-06-18
11
2022-06-19
Frukacz Marta
KJ Golden Dream Łódź
MELODIA (77)
2022-06-17
1
2022-06-17
1
2022-06-18
3
2022-06-18
1
Furmańczyk Lena
Skj Ponylandia Wojciechowice
KLARA (40)
2022-06-18
1
2022-06-18
1
2022-06-17
1
2022-06-17
1
Gabrysiak Alicja
ŁKJ Łódź
MERLIN (18)
2022-06-17
10
2022-06-17
10
2022-06-18
1
2022-06-18
10
2022-06-19
9
Hart Dyke Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
2022-06-17
7
2022-06-17
4
2022-06-18
4
2022-06-18
4
2022-06-19
3
rzeczowe 150
2022-06-17
3
rzeczowe 50
2022-06-17
3
rzeczowe 50
2022-06-18
11
2022-06-18
1
2022-06-19
5
rzeczowe 50
Jabcoń Zuzanna
Uczniowski Klub Sportowy Akademia Jeździectwa
PEGAZ (83)
2022-06-17
7
2022-06-17
3
2022-06-18
11
2022-06-18
2
rzeczowe 200
2022-06-19
1
rzeczowe 300
Janaszczyk Lena
KJ Ranczo Kołata
AJSZA (45)
2022-06-18
2022-06-18
19
2022-06-19
2
rzeczowe 150
Jarosińska Karolina
LKJ Klaudyn-Kampinos
2022-06-18
1
2022-06-18
Kamińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
2022-06-18
8
2022-06-18
1
2022-06-19
1
rzeczowe 200
Karbowiak Julia
KJ Sielanka Warka
2022-06-17
25
2022-06-17
2022-06-18
2022-06-18
12
Kępka Aleksandra
KJ Ranczo Kołata
2022-06-18
6
2022-06-18
3
2022-06-19
1
rzeczowe 300
Kostkowska Liliana
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2022-06-18
35
2022-06-19
7
rzeczowe 50
2022-06-18
29
Kowalczyk Wiktoria
BPK - MAZ
EVO (78)
2022-06-17
2022-06-17
2022-06-18
2022-06-18
8
2022-06-19
5
Kozłowska Zofia
Konecki KJ Fullmet
MAGGIE (41)
2022-06-17
7
2022-06-18
1
2022-06-19
4
2022-06-17
1
Kuczkowiak Hanna
JKS AMICO Mołdawin
FALCO (37)
2022-06-18
9
2022-06-18
9
2022-06-19
Kulesza Monika
KJ Humorek Krawcowizna
2022-06-17
1
2022-06-18
2022-06-18
16
2022-06-19
2022-06-17
1
Kwiatkowska Ewa
JKS Salio Besiekierz Rudny
KODEINA (89)
2022-06-17
9
2022-06-17
2
2022-06-18
5
2022-06-19
2
rzeczowe 80
2022-06-17
7
2022-06-18
17
2022-06-19
4
rzeczowe 100
2022-06-17
3
2022-06-17
5
2022-06-18
1
2022-06-18
1
rzeczowe 250
2022-06-19
8
Laskowska Róża
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2022-06-17
1
2022-06-17
1
2022-06-18
15
2022-06-18
12
2022-06-19
9
Layer Blanka
KJ Leńcze
TAJGA (65)
2022-06-17
1
2022-06-17
1
2022-06-18
11
2022-06-18
7
2022-06-19
1
rzeczowe 200
2022-06-17
1
2022-06-17
1
2022-06-18
2022-06-18
2022-06-19
Layer Marek
KJ Leńcze
NETIA (67)
2022-06-17
1
2022-06-17
1
2022-06-18
21
2022-06-18
16
2022-06-19
5
rzeczowe 50
2022-06-17
10
2022-06-18
24
2022-06-18
19
2022-06-19
6
rzeczowe 50
Leonowicz Adrianna
KJ Wiktorowo
2022-06-17
1
2022-06-17
19
2022-06-18
29
2022-06-18
1
2022-06-19
9
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
2022-06-17
1
rzeczowe 150
2022-06-17
1
rzeczowe 150
2022-06-19
Marciniak Hanna
ŁKJ Łódź
LEON (105)
2022-06-17
2022-06-18
13
2022-06-18
12
2022-06-19
2022-06-17
7
Marciniak Magdalena
ŁKJ Łódź
SIBILLA (103)
2022-06-17
15
2022-06-17
13
2022-06-18
17
2022-06-18
16
2022-06-19
10
CASSIMERO (104)
2022-06-17
16
2022-06-17
10
2022-06-18
18
2022-06-18
14
2022-06-19
Marczewska Wiktoria
KJ Fullmet
QUITE (42)
2022-06-17
8
2022-06-18
3
rzeczowe 150
2022-06-19
2
rzeczowe 300
Melich Oliwia
SKJ Beckersport Laszczki
2022-06-17
5
2022-06-17
2
rzeczowe 100
Miłoszewska Anna
St. J Stajnia Podolszyn
ROKI (128)
2022-06-17
1
2022-06-18
1
2022-06-18
7
2022-06-19
3
rzeczowe 50
2022-06-17
15
Moczkowska Carla
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MILAGROSS (107)
2022-06-17
2
rzeczowe 100
2022-06-18
7
2022-06-19
4
rzeczowe 100
2022-06-18
1
DONDER H (108)
2022-06-17
8
2022-06-19
6
Moczkowska Mia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2022-06-17
2022-06-17
20
2022-06-19
14
2022-06-18
9
2022-06-18
3
Mordzelewski Jan
St. J Stajnia Podolszyn
2022-06-17
1
2022-06-17
1
2022-06-18
4
2022-06-18
1
2022-06-19
1
rzeczowe 120
ETNA (120)
2022-06-17
1
2022-06-17
1
2022-06-18
7
2022-06-18
4
2022-06-19
2
rzeczowe 150
Moryto Małgorzata
BPK (MAZ)
2022-06-17
24
2022-06-17
20
2022-06-18
12
2022-06-18
8
2022-06-19
4
rzeczowe 100
Nowak Liwia
JKS Przybyszewo
TAJGER (93)
2022-06-17
3
rzeczowe 50
2022-06-17
6
2022-06-18
3
2022-06-18
7
2022-06-19
2
rzeczowe 150
2022-06-17
26
2022-06-17
5
2022-06-18
2022-06-18
37
2022-06-19
Nowicka Julia
JKS Equita Świętochów
OPA NA (102)
2022-06-17
4
2022-06-17
6
2022-06-18
1
2022-06-18
13
2022-06-19
8
Olejarz Inga
St. Interhorse Dobra Nadzieja
ZOSIMA (39)
2022-06-17
12
2022-06-18
13
2022-06-18
2022-06-17
8
2022-06-19
Patecka Olga
KJ Ranczo Kołata
2022-06-18
1
2022-06-18
1
2022-06-19
1
rzeczowe 350
Peszek Julia
SKJ Beckersport Laszczki
2022-06-18
9
2022-06-18
8
2022-06-18
4
2022-06-18
10
Pięta Bianka
WLKS Krakus
2022-06-18
5
2022-06-18
1
rzeczowe 250
2022-06-19
11
Pięta Olaf
WLKS Krakus
2022-06-17
13
2022-06-18
3
rzeczowe 150
2022-06-19
3
rzeczowe 150
2022-06-17
5
2022-06-18
9
Piskorska Magdalena
KJ Wiktorowo
SOUL (85)
2022-06-17
11
2022-06-17
7
2022-06-18
8
2022-06-19
3
rzeczowe 50
2022-06-18
1
Płuska Maria
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2022-06-18
12
2022-06-18
22
2022-06-19
11
Pogorzelska Karolina
KJ Rock Horses Warszawa
2022-06-17
4
2022-06-18
6
Potyra Alicja
SKJ Bobrowy Staw Augustuwek
2022-06-17
2022-06-17
1
2022-06-18
4
Potyra Maja
SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2022-06-18
16
2022-06-19
17
2022-06-17
18
2022-06-17
11
2022-06-18
33
2022-06-18
4
2022-06-19
Prasek Hubert
St. Interhorse Dobra Nadzieja
ISGAAR (64)
2022-06-17
15
2022-06-18
19
2022-06-18
11
2022-06-19
Przybylska Zuzanna
BPK (WIE)
2022-06-17
10
2022-06-17
2022-06-18
13
2022-06-19
9
CONNY 391 (126)
2022-06-17
1
2022-06-17
2
2022-06-19
1
rzeczowe 350
Rachubik Julia
Soymax Lublin Team
2022-06-17
20
2022-06-17
12
2022-06-18
2022-06-18
9
2022-06-19
4
Rembielińska Wiktoria
KJ Wiktorowo
ASESOR (114)
2022-06-17
1
2022-06-17
5
2022-06-18
11
2022-06-19
6
Reszelska Matylda
KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
PORTOS (110)
2022-06-18
2
2022-06-18
7
2022-06-19
Romanowska Anna
UKS Primo Horse Club Podłęcze
2022-06-17
1
rzeczowe 150
2022-06-17
10
2022-06-18
8
2022-06-19
10
Rybak-Massalska Lena Róża
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2022-06-18
7
2022-06-18
4
Skłodowska Julia
Stow. J. Stajnia Podolszyn
FARAON (38)
2022-06-17
1
2022-06-17
1
2022-06-18
19
2022-06-18
11
2022-06-19
1
rzeczowe 120
Skoczylas Michalina
Stow. J. Stajnia Podolszyn
2022-06-17
1
2022-06-18
1
2022-06-18
8
2022-06-17
8
2022-06-19
5
rzeczowe 50
Słomko Lena
BPK
EDEN (61)
2022-06-18
1
2022-06-18
2022-06-19
10
Sowińska Zuzanna
BPK (MAZ)
ZOLKA (14)
2022-06-17
2022-06-19
2
rzeczowe 80
Szeliga Milena
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2022-06-17
7
2022-06-18
2022-06-18
24
2022-06-19
7
Tokarz Lena Anna
KJ Cavallino Brzoza
2022-06-17
8
2022-06-18
8
2022-06-18
2
rzeczowe 200
2022-06-17
4
2022-06-19
5
rzeczowe 50
Tracz Martyna
JKS Salio Besiekierz Rudny
GRECJA (101)
2022-06-17
1
2022-06-17
20
2022-06-18
20
2022-06-18
24
2022-06-19
7
rzeczowe 50
Voigt Liliana
KJ Leńcze
2022-06-17
3
2022-06-17
2
2022-06-18
2022-06-19
2
rzeczowe 200
Wasilewska Maja
Soymax Lublin Team
2022-06-17
9
2022-06-19
3
rzeczowe 100
2022-06-17
1
2022-06-18
6
2022-06-18
16
Wilk Lena
KJ Leńcze
2022-06-17
1
2022-06-17
1
2022-06-18
4
2022-06-18
1
2022-06-19
3
rzeczowe 100
SERYL (72)
2022-06-17
1
2022-06-17
4
2022-06-18
3
2022-06-18
34
2022-06-19
8
rzeczowe 50
Wiśniewska Zofia
KU AZS Politechniki Warszawskiej
N'LUSI (57)
2022-06-18
3
2022-06-18
3
2022-06-19
1
rzeczowe 200
Wiśniewski Marcel
KJ Golden Dream Łódź
MAROKO (33)
2022-06-17
16
2022-06-17
1
rzeczowe 150
2022-06-19
Woźniak Piotr
ŁKJ Łódź
OSTEN (3)
2022-06-17
2
rzeczowe 100
2022-06-17
9
2022-06-18
4
2022-06-19
13
Woźniak Stanisław
ŁKJ Łódź
BIRMA (2)
2022-06-17
20
2022-06-17
13
2022-06-18
7
2022-06-19
15
2022-06-17
1
2022-06-17
1
2022-06-18
3
2022-06-19
6
rzeczowe 50
Żabowska-Żychowicz Nelly
KJ Wiktorowo
JUKATAN (12)
2022-06-17
9
2022-06-18
7
2022-06-19
7
2022-06-17
5
Zakrzewska Natalia
BPK(MAZ)
2022-06-17
1
2022-06-17
1
2022-06-18
9
2022-06-18
19
2022-06-19
3
rzeczowe 50
Zawadzka Katarzyna
SKJ Beckersport Laszczki
2022-06-17
14
2022-06-18
2022-06-19
2022-06-18
19
Zubczyńska Amelia
KJ Humorek Krawcowizna
2022-06-18
1
2022-06-18
1
2022-06-17
5
2022-06-17
1
2022-06-19
1
rzeczowe 120

Number of Riders: 167

Number of Horses: 186

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062021-1, Tadeusz Głoskowski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl