Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO 2*, II Memoriał Łukasza Appela, el.MPMK konie 4,5 letnie, ZR W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY
ZO 2*, II Memoriał Łukasza Appela, ZR 22-24.07.2022 - Warka
Warka Sielanka, 22 - 24.07.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
181 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-21 22:47:08
2022-07-21 22:47:08
Wiktoria Leszek-Karwańska BON PARIS KL
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
180 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-21 16:11:21
2022-07-21 16:11:21
Artiem Tsapin M.CARMELYUK DZHIGITAR MGR
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
179 ACCEPTED 2022-07-20 18:17:54
2022-07-20 18:07:25
Zuzanna Kłos CRAZY CLASSIC
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
178 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-19 21:06:07
2022-07-19 21:06:07
Michał Kubiak CRAZY STAR PP
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
177 ACCEPTED 2022-07-20 14:21:18
2022-07-19 11:26:34
Juliana Suska NIGIRI
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
176 ACCEPTED 2022-07-19 05:10:47
2022-07-19 05:10:47
Gabriel Głusek JANNEMAN
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
175 ACCEPTED 2022-07-19 05:09:14
2022-07-19 05:09:14
Gabriel Głusek ENESCO DU LYS
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
174 ACCEPTED 2022-07-15 14:33:04
2022-07-13 11:30:26
Julia Ucińska DOBROSTAN
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
173 ACCEPTED 2022-07-12 08:52:23
2022-07-10 23:15:23
Klara Kiliańska COLIN
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
172 ACCEPTED 2022-07-18 16:06:57
2022-07-10 22:08:29
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 7/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
171 ACCEPTED 2022-07-13 09:38:57
2022-07-10 18:38:39
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 4/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - DUŻA RUNDA
170 ACCEPTED 2022-07-13 09:39:00
2022-07-10 18:38:20
Magdalena Dąbrowska KAYNE
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
169 ACCEPTED 2022-07-13 09:39:03
2022-07-10 18:37:36
Agata Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
168 ACCEPTED 2022-07-20 14:24:52
2022-07-10 14:43:22
Melania Komornicka KALYPSO VAN HET LINDEHOF
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
167 ACCEPTED 2022-07-20 14:24:54
2022-07-10 14:42:58
Melania Komornicka SANDMAN
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
166 ACCEPTED 2022-07-18 15:20:51
2022-07-10 14:03:16
Aleksandra Czerska KALIGULA
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
165 ACCEPTED 2022-07-18 15:20:54
2022-07-10 14:02:40
Aleksandra Czerska ALMANZO
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
164 ACCEPTED 2022-07-18 15:20:57
2022-07-10 14:01:53
Aleksandra Czerska A BIT OF MAGIC
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
163 ACCEPTED 2022-07-18 15:21:12
2022-07-10 12:12:09
Klaudia Siarkiewicz PEARL 80
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
162 ACCEPTED 2022-07-18 15:21:09
2022-07-10 12:11:20
Klaudia Siarkiewicz JACKPOT B
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
161 ACCEPTED 2022-07-18 15:21:07
2022-07-10 12:10:33
Klaudia Siarkiewicz HIGHCLASS CAVALLO H
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
160 ACCEPTED 2022-07-15 14:31:44
2022-07-10 11:45:45
Aleksandra Wołąs SON CORNET
  • 1x 1/P1-5 latki/(115 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki
  • 1x 5/P1 - 5 latki/(115 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki
  • 1x 9/N - FRMK/(120 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki - FINAŁ
159 ACCEPTED 2022-07-19 10:25:53
2022-07-10 11:44:34
Aleksandra Wołąs SALVADOR ONE
  • 1x 1/P1-5 latki/(115 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki
  • 1x 5/P1 - 5 latki/(115 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki
  • 1x 9/N - FRMK/(120 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki - FINAŁ
158 ACCEPTED 2022-07-18 15:18:56
2022-07-10 10:10:32
Bartosz Szewczyk DIAMANTE NERO
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
157 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-20 16:43:21
2022-07-10 09:22:58
Mateusz Tyszko A GOLDEN TRUUS HZ
  • 1x 1/P1-5 latki/(115 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/P1 - 5 latki/(115 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki
  • 1x 9/N - FRMK/(120 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki - FINAŁ
156 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-20 16:48:19
2022-07-10 09:17:04
Mateusz Tyszko JACTION BREAKER RV
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 4/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - DUŻA RUNDA
  • 1x 8/CC- DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
155 ACCEPTED 2022-07-18 16:06:19
2022-07-10 07:38:39
Adam Grzegorzewski HEARTCOR F
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 4/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - DUŻA RUNDA
154 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-20 11:20:12
2022-07-09 23:34:20
Gloria Ciba LAUDER'S SMH
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
153 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-19 05:28:15
2022-07-09 23:33:55
Gloria Ciba ROTEX II
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
152 ACCEPTED 2022-07-13 09:37:44
2022-07-09 22:33:25
Michał Siejek CATAMARA'N
  • 2x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
151 ACCEPTED 2022-07-20 11:21:21
2022-07-09 21:53:15
Michał Siejek ILLUMINATI
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
150 ACCEPTED 2022-07-19 17:59:17
2022-07-09 21:46:51
Adam Grzegorzewski DARK FIRE
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
149 ACCEPTED 2022-07-19 11:04:30
2022-07-09 21:44:43
Adam Grzegorzewski ROMERO 118
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
148 ACCEPTED 2022-07-19 18:13:50
2022-07-09 21:43:56
Laura Kłapińska KLARADETTE S
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
147 ACCEPTED 2022-07-18 15:13:37
2022-07-09 21:02:13
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 7/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
146 ACCEPTED 2022-07-18 15:13:42
2022-07-09 21:01:33
Michał Siejek HERR BERTT
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
145 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-11 14:49:19
2022-07-09 18:25:52
Natalia Gumuła JUFONIA VDL
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 7/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
144 ACCEPTED 2022-07-20 14:13:31
2022-07-09 17:01:29
Maria Król CARLO ROSSI
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
143 ACCEPTED 2022-07-20 14:13:39
2022-07-09 17:00:03
Grzegorz Kubiak DE LORCHE BH
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 7/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
142 ACCEPTED 2022-07-15 14:32:28
2022-07-09 13:23:24
Michał Mordzelewski LATISSIMUS
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 4/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - DUŻA RUNDA
  • 1x 8/CC- DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 12/CC1 - FDR/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ DUŻEJ RUNDY - GRAND PRIX - II Memoriał Łukasz Appela
141 ACCEPTED 2022-07-19 22:21:35
2022-07-09 13:22:43
Michał Mordzelewski ALO VALERĄ-P
  • 1x 1/P1-5 latki/(115 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki
  • 1x 5/P1 - 5 latki/(115 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki
  • 1x 9/N - FRMK/(120 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki - FINAŁ
140 ACCEPTED 2022-07-15 14:32:22
2022-07-09 13:22:10
Michał Mordzelewski MISTRESS
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 7/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
139 ACCEPTED 2022-07-20 11:25:21
2022-07-09 12:57:27
Antoni Strzałkowski HEVANTOS
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
138 ACCEPTED 2022-07-20 14:23:09
2022-07-09 12:55:27
Antoni Strzałkowski FILOUGRAMA
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
137 ACCEPTED 2022-07-20 14:23:11
2022-07-09 12:54:52
Antoni Strzałkowski MISTER CASH
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 4/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - DUŻA RUNDA
136 ACCEPTED 2022-07-18 16:06:46
2022-07-09 12:35:38
Małgorzata Jaroszyńska-Jaszcz RED WHITE
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 7/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
135 ACCEPTED 2022-07-18 16:06:42
2022-07-09 12:35:07
Małgorzata Jaroszyńska-Jaszcz BERRY N
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
134 ACCEPTED 2022-07-13 09:36:37
2022-07-09 12:20:06
Nina Oleszkiewicz JOANNE
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
133 ACCEPTED 2022-07-21 00:21:15
2022-07-09 11:52:30
Weronika Rogalska PICCOLO
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
132 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-11 14:47:01
2022-07-09 10:50:27
Dawid Kubiak STANDING OVATION 24
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
131 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-11 14:46:56
2022-07-09 10:49:55
Dawid Kubiak MAESTRO
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
130 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-11 14:46:44
2022-07-09 10:49:38
Dawid Kubiak LIKE A DIAMOND JR
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
129 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-11 14:46:40
2022-07-09 10:49:08
Dawid Kubiak LAVISTO STAR
  • 1x 4/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - DUŻA RUNDA
128 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-11 14:46:35
2022-07-09 10:48:48
Dawid Kubiak GACARLA VDL
  • 1x 4/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - DUŻA RUNDA
127 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-11 14:46:31
2022-07-09 10:48:30
Dawid Kubiak FLASH BLUE B
  • 1x 4/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - DUŻA RUNDA
126 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-11 14:46:28
2022-07-09 10:47:57
Dawid Kubiak EDY M
  • 1x 1/P1-5 latki/(115 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki
125 ACCEPTED 2022-07-19 15:09:56
2022-07-09 08:55:37
Natalia Zimnowodzka KALANTE
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
124 ACCEPTED 2022-07-13 09:37:36
2022-07-09 03:34:48
Tamara Tybulczuk SZIFO
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 4/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - DUŻA RUNDA
123 ACCEPTED 2022-07-13 09:36:24
2022-07-08 23:16:15
Emilia Dratwińska SIGMA
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
122 ACCEPTED 2022-07-13 09:36:27
2022-07-08 23:15:54
Emilia Dratwińska HAMADA
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
121 ACCEPTED 2022-07-13 09:44:10
2022-07-08 22:57:35
Krzysztof Gronuś AKTEUR B
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
120 ACCEPTED 2022-07-13 09:44:12
2022-07-08 22:57:02
Alicja Gronuś BACIO
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
119 ACCEPTED 2022-07-15 14:28:08
2022-07-08 21:50:20
Marek Urbaniak EMIRATES
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
118 ACCEPTED 2022-07-13 09:41:31
2022-07-08 20:30:54
Julia Satoła KONETTA VDO
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
117 ACCEPTED 2022-07-12 11:02:33
2022-07-08 19:59:22
Krzysztof Prasek DIWA
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
116 ACCEPTED 2022-07-20 18:01:24
2022-07-08 19:31:49
Marek Wacławik HOLLISTER
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
115 ACCEPTED 2022-07-14 10:44:49
2022-07-08 18:31:52
Kornelia Kurleto LAUSANNE 65
  • 1x 4/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - DUŻA RUNDA
114 ACCEPTED 2022-07-14 10:43:20
2022-07-08 18:07:59
Laura Kłapińska LITTLE PRINCE
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
113 ACCEPTED 2022-07-14 10:43:23
2022-07-08 18:06:55
Laura Kłapińska ZIRADO
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 4/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - DUŻA RUNDA
  • 1x 8/CC- DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 11/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
112 ACCEPTED 2022-07-15 14:32:40
2022-07-08 17:41:40
Filip Babiak IBLUE
  • 1x 4/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - DUŻA RUNDA
111 ACCEPTED 2022-07-15 14:32:43
2022-07-08 17:41:26
Filip Babiak GUSTIQUE
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
110 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-20 17:18:54
2022-07-08 16:54:51
Alexandra Onyshchuk CON SONG
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
109 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-19 10:19:38
2022-07-08 16:54:17
Alexandra Onyshchuk INFERNAPE VD CAATSHOEVE
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
108 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-11 14:40:49
2022-07-08 16:52:34
Kostiantyn Boiarko KETAN VAN’T OOSTEINDEKEN
  • 1x 4/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - DUŻA RUNDA
107 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-11 14:40:44
2022-07-08 16:52:06
Kostiantyn Boiarko QUAZIMODO VAN DE BECKERSHOEVE
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
106 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-11 14:40:41
2022-07-08 16:50:58
Kostiantyn Boiarko CINDARELLA
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
105 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-11 14:40:37
2022-07-08 16:50:40
Kostiantyn Boiarko AISHA
  • 1x 4/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - DUŻA RUNDA
104 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-11 14:40:32
2022-07-08 16:50:18
Anastasia Yershowa CAREDO
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
103 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-11 14:40:20
2022-07-08 16:49:50
Anastasia Yershowa DARIOS DE VESQUUERIE
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
102 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-11 14:40:12
2022-07-08 16:48:56
Anastasia Yershowa BALISTO ZOETENDAELE Z
  • 1x 4/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - DUŻA RUNDA
101 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-11 14:40:08
2022-07-08 16:48:22
Anastasia Yershowa MARLON VD HEFFINCK
  • 1x 4/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - DUŻA RUNDA
100 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-11 14:39:54
2022-07-08 16:36:42
Aleksandra Zaręba DARO BLUE
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
99 ACCEPTED 2022-07-20 14:21:37
2022-07-08 16:30:51
Malwina Urbańska BITRALME VAN HET SCHAARBROEK
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
98 ACCEPTED 2022-07-14 10:40:41
2022-07-08 16:01:03
Aleksandra Kaszyńska VILLENA
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
97 ACCEPTED 2022-07-15 14:30:03
2022-07-08 15:20:38
Izabella Kisielowska MASSIMO ENDORPHINO
  • 1x 1/P1-5 latki/(115 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki
  • 1x 5/P1 - 5 latki/(115 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki
  • 1x 9/N - FRMK/(120 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki - FINAŁ
96 ACCEPTED 2022-07-15 14:30:06
2022-07-08 15:20:07
Izabella Kisielowska FOKUS
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 7/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
95 ACCEPTED 2022-07-12 14:34:45
2022-07-08 15:10:58
Krzysztof Prasek PIPPA VD HEFFINCK
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 7/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
94 ACCEPTED 2022-07-13 09:34:38
2022-07-08 14:44:37
Kamil Dubiel LE BALOU HS
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
93 ACCEPTED 2022-07-13 09:34:54
2022-07-08 14:44:12
Kamil Dubiel CLEMENS
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 4/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - DUŻA RUNDA
92 ACCEPTED 2022-07-20 14:11:17
2022-07-08 14:38:45
Martyna Makowska LA CORSON
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
91 ACCEPTED 2022-07-13 09:41:42
2022-07-08 14:38:39
Grzegorz Gołębiewski AMALA
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
90 ACCEPTED 2022-07-18 16:02:08
2022-07-08 14:30:49
Ida De Raad CHILLOUT Z
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
89 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-11 14:36:34
2022-07-08 14:09:49
Karolina Bar BAKO 2
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 7/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
  • 1x 11/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
88 ACCEPTED 2022-07-13 09:42:40
2022-07-08 13:08:48
Gabriela Bado KEIRA HIPPICA
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
87 ACCEPTED 2022-07-13 09:42:47
2022-07-08 13:08:15
Łukasz Przybylski KOREA II HIPPICA
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
86 ACCEPTED 2022-07-13 09:42:49
2022-07-08 13:07:54
Łukasz Przybylski JULIUS
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 7/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
85 ACCEPTED 2022-07-13 09:42:52
2022-07-08 13:07:29
Łukasz Przybylski JURRY BLEU K
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 7/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
84 ACCEPTED 2022-07-18 15:09:42
2022-07-08 12:41:56
Leszek Nieużyła E-PRINCESS MARIE Z
  • 1x 1/P1-5 latki/(115 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki
  • 1x 5/P1 - 5 latki/(115 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki
  • 1x 9/N - FRMK/(120 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki - FINAŁ
83 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-11 14:36:05
2022-07-08 12:38:02
Natalia Dragan LAPITA
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
82 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-11 14:36:01
2022-07-08 12:20:28
Olivia Boćkowska CHACCO ONE
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
81 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-11 14:35:58
2022-07-08 12:20:06
Nadia Boćkowska MYCATOKI VAN HET GEVAHOF
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
80 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-11 14:35:54
2022-07-08 12:19:40
Tomasz Patron QUICK FLOWER
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 7/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
79 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-11 14:35:51
2022-07-08 12:19:02
Tomasz Patron CELTIC BOY
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 7/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
78 ACCEPTED 2022-07-12 08:52:57
2022-07-08 12:03:52
Tomasz Plewa REBELIANT
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
77 ACCEPTED 2022-07-12 08:53:02
2022-07-08 12:03:27
Tomasz Plewa LINDE KG
  • 1x 1/P1-5 latki/(115 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki
76 ACCEPTED 2022-07-19 18:49:59
2022-07-08 12:02:43
Tomasz Plewa IVO
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
75 ACCEPTED 2022-07-19 18:50:34
2022-07-08 12:02:11
Joanna Cebulak RAINBOW DASH
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
74 ACCEPTED 2022-07-19 18:28:53
2022-07-08 12:01:49
Joanna Cebulak CLINTON JP
  • 1x 1/P1-5 latki/(115 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki
73 ACCEPTED 2022-07-15 14:30:51
2022-07-08 11:48:33
Anna Szor SEJANA K
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
72 ACCEPTED 2022-07-18 15:20:30
2022-07-08 11:30:29
Krzysztof Retka MAYROCK
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
71 ACCEPTED 2022-07-18 15:20:33
2022-07-08 11:30:08
Krzysztof Retka MAJESTIC ROCK
  • 1x 1/P1-5 latki/(115 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki
70 ACCEPTED 2022-07-18 15:20:20
2022-07-08 11:29:41
Klara Kostrzewa-Artymowicz I-ROCK FLOWER
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
69 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-11 14:34:44
2022-07-08 11:18:43
Kacper Mróz SUNCLAIR Z
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 7/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
68 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-19 11:08:46
2022-07-08 11:18:40
Kacper Mróz CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
67 ACCEPTED 2022-07-19 15:08:42
2022-07-08 11:01:55
Barbara Kozińska CALL ME PRETTY
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
66 ACCEPTED 2022-07-18 15:11:16
2022-07-08 10:59:03
Anna Zielińska INFERTINA ROSE
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
65 ACCEPTED 2022-07-19 15:09:05
2022-07-08 10:46:34
Anna Małkowska LAXI
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
64 ACCEPTED 2022-07-13 09:41:19
2022-07-08 10:41:09
Olga Janas EL NINO
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
63 ACCEPTED 2022-07-14 10:44:01
2022-07-08 10:38:02
Cezary Kalinowski RAF LIDER
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
62 ACCEPTED 2022-07-19 09:39:58
2022-07-08 10:37:58
Wiktoria Leszek-Karwańska FAMEUS-OLT
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
61 ACCEPTED 2022-07-19 09:40:20
2022-07-08 10:37:41
Wiktoria Leszek-Karwańska DIARETTO
  • 1x 4/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - DUŻA RUNDA
  • 1x 8/CC- DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
60 ACCEPTED 2022-07-19 15:07:45
2022-07-08 10:37:11
Cezary Kalinowski KEMBALL
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
59 ACCEPTED 2022-07-19 15:07:48
2022-07-08 10:36:41
Cezary Kalinowski KATNIS
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
58 ACCEPTED 2022-07-19 15:08:29
2022-07-08 10:36:07
Cezary Kalinowski KASINIA
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
57 ACCEPTED 2022-07-12 08:53:30
2022-07-08 10:34:56
Cezary Kalinowski G-STAR
  • 2x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
56 ACCEPTED 2022-07-18 15:15:40
2022-07-08 10:32:03
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
55 ACCEPTED 2022-07-18 15:15:06
2022-07-08 10:31:43
Marek Wacławik MICHA
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
54 ACCEPTED 2022-07-18 15:15:15
2022-07-08 10:31:26
Marek Wacławik KATHMANDAU
  • 1x 4/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - DUŻA RUNDA
  • 1x 8/CC- DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 12/CC1 - FDR/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ DUŻEJ RUNDY - GRAND PRIX - II Memoriał Łukasz Appela
53 ACCEPTED 2022-07-18 15:15:20
2022-07-08 10:31:09
Marek Wacławik CASALLINY
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 7/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
52 ACCEPTED 2022-07-18 15:20:10
2022-07-08 10:27:34
Julia Naruszewicz - Stroińska DAME
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 7/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
51 ACCEPTED 2022-07-18 15:14:26
2022-07-08 10:16:34
Urszula Oryga Siwiak GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
50 ACCEPTED 2022-07-20 14:20:49
2022-07-08 10:15:30
Joanna Rosicka-Tyszko CHICO VALIENTE
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
49 ACCEPTED 2022-07-20 14:26:43
2022-07-08 10:15:16
Joanna Rosicka-Tyszko SHINJUKU
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
48 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-11 14:32:37
2022-07-08 10:14:45
Joanna Rosicka-Tyszko GANDY DE L'ABBAYE
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
47 ACCEPTED 2022-07-13 09:35:08
2022-07-08 10:14:35
Maria Kozina LUCKY MIKE
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
46 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-11 14:32:27
2022-07-08 10:14:02
Joanna Rosicka-Tyszko CARIBOU
  • 1x 4/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - DUŻA RUNDA
45 ACCEPTED 2022-07-18 15:10:27
2022-07-08 10:14:01
Kaja Sosnowska-Niemczuk MY LORD
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 4/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - DUŻA RUNDA
  • 1x 7/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
44 ACCEPTED 2022-07-18 15:14:29
2022-07-08 10:12:46
Maja Siwiak TRACJA
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
43 ACCEPTED 2022-07-18 17:42:33
2022-07-08 10:00:21
Sophia Inguenaud CARIA
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 7/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
42 ACCEPTED 2022-07-18 15:19:52
2022-07-08 08:27:33
Martyna Klimczak LIRYKA
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 7/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
41 ACCEPTED 2022-07-18 15:19:54
2022-07-08 08:26:40
Martyna Klimczak BETINA
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 7/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
40 ACCEPTED 2022-07-13 09:39:53
2022-07-08 08:08:50
Zofia Zawadzka IRRESISTIBLE B
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
39 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-11 14:31:40
2022-07-08 08:06:22
Paweł Kaliciński SUN PAULA
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
38 ACCEPTED 2022-07-15 14:29:42
2022-07-08 08:05:50
Paweł Kaliciński NATIONS CUP
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
37 ACCEPTED 2022-07-18 15:16:56
2022-07-08 08:05:23
Paweł Kaliciński RITA
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
36 ACCEPTED 2022-07-18 15:35:05
2022-07-08 08:04:51
Paweł Kaliciński LINCOM'S LIBRE CL
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
35 ACCEPTED 2022-07-20 14:20:58
2022-07-08 07:55:10
Matylda Kasner ARES
  • 1x 4/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - DUŻA RUNDA
  • 1x 7/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
34 ACCEPTED 2022-07-20 14:21:00
2022-07-08 07:54:47
Matylda Kasner CLIFF
  • 1x 4/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - DUŻA RUNDA
  • 1x 8/CC- DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 12/CC1 - FDR/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ DUŻEJ RUNDY - GRAND PRIX - II Memoriał Łukasz Appela
33 ACCEPTED 2022-07-20 19:46:46
2022-07-08 06:25:41
Katarzyna Maciejewska INIESTA-P
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
32 ACCEPTED 2022-07-18 15:21:26
2022-07-07 23:16:58
Karolina Pogorzelska NEVILLE II S
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
31 ACCEPTED 2022-07-18 15:19:17
2022-07-07 22:31:05
Julia Lewinson UTA
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
30 ACCEPTED 2022-07-18 15:14:47
2022-07-07 22:29:47
Natalia Michałowska CALLIA-L
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
29 ACCEPTED 2022-07-20 11:29:18
2022-07-07 22:28:58
Leszek Nieużyła THAT’S A LADY EQ Z
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 7/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
28 ACCEPTED 2022-07-18 15:09:49
2022-07-07 22:27:22
Leszek Nieużyła KARTOUCH VAN DE PLATAANHOEVE
  • 1x 4/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - DUŻA RUNDA
  • 1x 8/CC- DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 12/CC1 - FDR/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ DUŻEJ RUNDY - GRAND PRIX - II Memoriał Łukasz Appela
27 ACCEPTED 2022-07-18 15:09:54
2022-07-07 22:25:38
Leszek Nieużyła CASVELLE
  • 1x 4/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - DUŻA RUNDA
  • 1x 8/CC- DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 12/CC1 - FDR/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ DUŻEJ RUNDY - GRAND PRIX - II Memoriał Łukasz Appela
26 ACCEPTED 2022-07-18 15:10:05
2022-07-07 22:24:20
Leszek Nieużyła CHACORNETO
  • 1x 4/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - DUŻA RUNDA
  • 1x 8/CC- DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 12/CC1 - FDR/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ DUŻEJ RUNDY - GRAND PRIX - II Memoriał Łukasz Appela
25 ACCEPTED 2022-07-18 15:10:08
2022-07-07 22:23:17
Leszek Nieużyła CARLOS BAJOU B
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 7/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
24 ACCEPTED 2022-07-18 15:12:38
2022-07-07 22:19:53
Zuzanna Chwalińska CORAZON 58
  • 1x 4/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - DUŻA RUNDA
  • 1x 8/CC- DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 12/CC1 - FDR/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ DUŻEJ RUNDY - GRAND PRIX - II Memoriał Łukasz Appela
23 ACCEPTED 2022-07-18 15:12:41
2022-07-07 22:19:17
Zuzanna Chwalińska MC. DOUGLAS S
  • 1x 1/P1-5 latki/(115 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki
  • 1x 5/P1 - 5 latki/(115 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki
  • 1x 9/N - FRMK/(120 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki - FINAŁ
22 ACCEPTED 2022-07-18 15:13:21
2022-07-07 22:02:43
Aleksandra Dąbkowska RAVINA VAN HET PAARDENHOF
  • 1x 1/P1-5 latki/(115 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki
  • 1x 5/P1 - 5 latki/(115 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki
  • 1x 9/N - FRMK/(120 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki - FINAŁ
21 ACCEPTED 2022-07-20 08:40:23
2022-07-07 22:02:04
Aleksandra Dąbkowska KALMA
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
20 ACCEPTED 2022-07-20 11:31:29
2022-07-07 21:41:43
Krzysztof Wójcik LAVINIA
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
19 ACCEPTED 2022-07-13 16:05:24
2022-07-07 21:20:17
Maja Marchwicka SZAFIR M
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 7/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
18 ACCEPTED 2022-07-13 09:33:51
2022-07-07 21:19:25
Maja Marchwicka COZ I CAN
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 7/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
17 ACCEPTED 2022-07-20 10:39:06
2022-07-07 20:49:10
Ewa Strzeszewska DINKEN'S LADY
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
16 ACCEPTED 2022-07-15 14:28:22
2022-07-07 20:35:12
Tomasz Kumorek BISALAMEA
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
15 ACCEPTED 2022-07-15 14:28:27
2022-07-07 20:34:22
Magda Kamińska-Kumorek CHICA BOMB
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
14 ACCEPTED 2022-07-17 23:05:07
2022-07-07 20:33:45
Ewa Mirosław FARYS P
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 7/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C1 - FŚR/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
13 ACCEPTED 2022-07-15 14:28:45
2022-07-07 20:33:40
Magda Kamińska-Kumorek ESTRELLA NOOR
  • 1x 1/P1-5 latki/(115 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki
  • 1x 5/P1 - 5 latki/(115 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki
  • 1x 9/N - FRMK/(120 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki - FINAŁ
12 ACCEPTED 2022-07-15 14:28:48
2022-07-07 20:33:08
Magda Kamińska-Kumorek BRANDY
  • 1x 4/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - DUŻA RUNDA
  • 1x 12/CC1 - FDR/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ DUŻEJ RUNDY - GRAND PRIX - II Memoriał Łukasz Appela
11 ACCEPTED 2022-07-13 09:42:30
2022-07-07 20:00:36
Mikołaj Szurman HITCH
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
10 ACCEPTED 2022-07-13 09:40:28
2022-07-07 19:52:06
Paulina Rudzka CANTUCCINI
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 7/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
9 ACCEPTED 2022-07-13 09:35:43
2022-07-07 19:51:05
Pola Wawrzyniak DIMPLE
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
8 ACCEPTED 2022-07-20 11:35:31
2022-07-07 19:36:58
Artur Kufel ILATINA
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
7 ACCEPTED 2022-07-14 10:42:17
2022-07-07 19:36:19
Belinda Hercog DISNEY
  • 1x 1/P1-5 latki/(115 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki
  • 1x 5/P1 - 5 latki/(115 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki
  • 1x 9/N - FRMK/(120 cm), na styl konia - el. MPMK - 5 latki - FINAŁ
6 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-20 17:03:53
2022-07-07 19:34:18
Antoni Tomaszewski GAMBIT
  • 1x 4/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - DUŻA RUNDA
  • 1x 8/CC- DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 12/CC1 - FDR/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ DUŻEJ RUNDY - GRAND PRIX - II Memoriał Łukasz Appela
5 ACCEPTED 2022-07-13 09:33:21
2022-07-07 19:33:59
Artur Kufel KORINA
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
4 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-07-11 14:26:07
2022-07-07 19:33:42
Antoni Tomaszewski MELLECHOWICZ
  • 1x 4/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - DUŻA RUNDA
  • 1x 8/CC- DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 12/CC1 - FDR/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - FINAŁ DUŻEJ RUNDY - GRAND PRIX - II Memoriał Łukasz Appela
3 ACCEPTED 2022-07-13 09:33:16
2022-07-07 19:33:41
Artur Kufel ELANO
  • 1x 4/CC - DR/(140 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - DUŻA RUNDA
2 ACCEPTED 2022-07-18 16:01:52
2022-07-07 19:33:05
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 2/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 7/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 10/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
1 ACCEPTED 2022-07-13 09:43:51
2022-07-07 19:15:52
Tola Świerczyńska DUDOK L
  • 1x 3/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Babiak Filip KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O034130
10153034
2. Bado Gabriela BPK
2001 (MJ.)
O032526
10112343
3. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O030815
10256872
4. Bilewicz Julia SKJ Beckersport Laszczki
2006 (J.)
O063713
5. Boćkowska Nadia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O056635
6. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (J.)
O056635
7. Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola
S
Brak
8. Cebula Marianna JKS Equita Świętochów
2004 (J.)
O052249
9. Cebula Olga JKS Equita Świętochów
2006 (J.)
O049784
10. Cebulak Joanna KJ Leśna Wola Głogow Młp.
S
O003873
11. Chwalińska Zuzanna Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2003 (MJ.)
O045740
12. Ciba Gloria KJ Sielanka Warka
S
O032308
10115300
13. Czerska Aleksandra KJ Bonin
2001 (MJ.)
O026082
14. Dąbkowska Aleksandra KJ Bielik Grzegorzewice
S
O002996
15. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (JM.)
O044137
16. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (MJ.)
O029091
17. Dardzińska Naomi JKS Equita Świętochów
2007 (JM.)
O064018
18. De Raad Ida JKS Equita Świętochów
2003 (MJ.)
O035650
19. Dragan Natalia Fundacja Horse Sport Warszawa
2003 (MJ.)
O048865
20. Dratwińska Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2002 (MJ.)
O032599
21. Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice
S
O004974
22. Fabińska Janina Stow. KJ Legia Kozielska
2009 (JM.)
O065246
23. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stow. J. Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O037012
24. Głusek Gabriel Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O003919
25. Głusek Gabriel Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O003919
26. Godlewska Matylda BPK
2006 (J.)
O055574
27. Gołębiewski Grzegorz KJ Plejada Tarczyn
S
O059004
28. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
29. Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O006099
30. Gronuś Alicja KJ Facimiech
S
O034714
31. Gronuś Krzysztof KJ Facimeich
S
O034713
32. Grzęda Klara Stow. Warszawski KJ
2007 (JM.)
O057825
33. Grzegorzewski Adam KJ Okoły
S
O011420
34. Gugała Maria BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O072686
35. Gumuła Natalia KS Jumping Team Wiercany
2001 (MJ.)
O037100
36. Hercog Belinda TKJ Garbówek
S
O009507
37. Inguenaud Sophia Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O025610
10208662
38. Janas Olga BPK
2004 (J.)
O047476
39. Januszewska Matylda Sportowy Klub Jeździecki Hawajka
2007 (JM.)
O057756
40. Jaroszyńska-Jaszcz Małgorzata WKJ Lublin
S
O005102
41. Kaleta Zuzanna KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O055846
42. Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ
S
O002026
43. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
44. Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice
S
O002662
45. Kasner Matylda Vanto Jumping Team
2001 (MJ.)
O023415
10147432
46. Kasprzyszak Ola JKS Equita Świętochów
2005 (J.)
O039308
47. Kaszyńska Aleksandra St. J Stajnia Podolszyn
2006 (J.)
O046520
48. Kavaliova Kseniya KJ Strzała Krubiczew
S
O045438
49. Kavaliova Kseniya KJ Strzała Krubiczew
S
O045438
50. Kiliańska Klara Stow. KS Chojnów
2007 (JM.)
O040214
51. Kiliańska Klara Stow. KS Chojnów
2007 (JM.)
O040214
52. Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O027312
53. Klimczak Martyna Stow. Warszawski KJ
2004 (J.)
O039324
54. Kłapińska Laura Klub Jeździecki Okoły
2005 (J.)
O031484
55. Kłos Zuzanna KJ Aldragho Piaseczno
2006 (J.)
O051057
56. Komornicka Melania Largo Sp. z o.o. Warszawa
2007 (JM.)
O063453
57. Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses
S
O003774
58. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
59. Koziarewicz Aleksandra Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O009874
60. Kozina Maria Tuszyński KJ Garbówek
S
O028675
61. Kozińska Barbara JKS Karolina
2001 (MJ.)
O030953
62. Krauze Jagoda KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O055575
63. Król Maria UKS Primo Horse Club Podłęcze
S
O002429
64. Kryszeń Natasza BPK (MAZ)
2005 (J.)
O050244
10200885
65. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
66. Kubiak Grzegorz KJ Łąck przy SO w Łącku
S
O000283
67. Kubiak Grzegorz POL
S
O000283
10011415
68. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
69. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
70. Kufel Artur WKJ Lublin
S
O000968
71. Kumorek Tomasz St. KJ Preria Wilkowice
S
O000324
72. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (J.)
O044772
73. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (MJ.)
O018344
74. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (MJ.)
O018344
75. Lewinson Julia Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2004 (J.)
O056047
76. Linke Zuzanna KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O055015
77. Maciejewska Katarzyna Polski Polo Klub Secymin Polski
S
O006520
78. Makowska Martyna Stow. Warszawski KJ
2002 (MJ.)
O024451
79. Małkowska Anna St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O023713
80. Marchwicka Maja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (J.)
O032501
81. Michalska Emilia Stow. Warszawski KJ
2007 (JM.)
O046006
82. Michalska Zuzanna Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2005 (J.)
O052948
83. Michałowska Natalia Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2004 (J.)
O042649
84. Mirosław Ewa Soymax Lublin Team
S
O002836
85. Mitman Amelia Tuszyński KJ Garbówek
2005 (J.)
O033513
-
86. Mordzelewski Michał Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O001972
87. Mordzelewski Michał Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O001972
88. Mróz Kacper Stow. Warszawski KJ
S
O035724
89. Naruszewicz - Stroińska Julia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O030887
90. Niedzielska Julia KJ Akademia Kucania Dawidy
2004 (J.)
O041582
91. Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
S
O004155
92. Nieużyła Leszek BPK
S
O004155
93. Noga Maria JKS Karolina
2009 (JM.)
O062551
94. Oleszkiewicz Nina Stow. Warszawski KJ
2003 (MJ.)
O039837
95. Onyshchuk Alexandra KJ Leśna Wola
2004 (J.)
Brak
96. Oryga Siwiak Urszula BPK (MAZ)
2005 (J.)
O042187
97. Oziemska Zuzanna BPK
2003 (MJ.)
O057896
98. Pankiewicz Julia KJ Bielik Grzegorzewice
2006 (J.)
O063485
99. Patron Tomasz BPK
S
O003997
100. Pekaniec Maciej KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O001374
101. Piasecka Zuzanna Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
2002 (MJ.)
O045733
102. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp.
S
O013203
103. Pogorzelska Karolina KJ Rock Horses Warszawa
2006 (J.)
O055019
104. Prasek Krzysztof St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O001059
105. Prasek Krzysztof St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O001059
106. Przybylski Łukasz BPK (WIE)
S
O005792
10060244
107. Przybysz Patrycja SKJ Beckersport Laszczki
2006 (J.)
O060507
108. Retka Krzysztof Stow. Warszawski KJ
S
O003131
109. Rogalska Weronika Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
2003 (MJ.)
O024452
110. Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
S
O001931
111. Rudzka Paulina Kielecki KJ
S
O026694
112. Ryczkowski Jakub KJ Rock Horses
S
O026731
113. Satoła Julia KJ Facimiech
S
O040211
114. Saulewicz Barbara KU AZS Uniwersytet Warszawski
S
O006515
115. Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik
S
O002862
116. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
117. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
118. Siejek Michał Klub Jeździecki Akademia Kucania
S
O008830
119. Siwiak Maja BPK
2003 (MJ.)
O042186
120. Siwicka Anna JKS Karolina
2006 (J.)
O055841
121. Skarbek Martyna BPK (MAZ)
2005 (J.)
O052501
122. Słuszniak-Marchwicka Aleksandra KJ Salio Besiekirz Rudny
S
O000889
123. Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ
S
O013932
124. Sowińska Oliwia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O064306
125. Sowińska Zuzanna BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O063053
126. Stępniak Dominika BPK (MAZ)
S
O034642
127. Strupiechowska Aleksandra Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O065125
128. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
129. Strzeszewska Ewa BPK (MAZ)
2003 (MJ.)
O032055
130. Suska Juliana KS Euro Holding
2003 (MJ.)
O036369
10138415
131. Świerczyńska Tola TKJ Garbówek
2008 (JM.)
O051646
132. Szestowicki Patryk JKS Equita Świętochów
2003 (MJ.)
O063649
133. Szewczyk Bartosz KJ Strzała Krubiczew
S
O003478
134. Szor Anna SKJ Bajardo Augustówek
2008 (JM.)
O054067
135. Szurman Mikołaj KJ Facimiech
2006 (J.)
O054718
136. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O037371
137. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
138. Trojanowska Alicja Helena WKJ Lublin
2007 (JM.)
O048068
139. Tsapin Artiem BPK (MAZ)
2005 (J.)
O069618
140. Tybulczuk Tamara KJ Agri
2004 (J.)
O032672
10152240
141. Tyszko Magdalena Tuszyński KJ Garbówek
S
O003541
142. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
143. Ucińska Julia Tuszyński KJ Garbówek
2003 (MJ.)
O055315
144. Urbaniak Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O012763
145. Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew
S
O003252
146. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O002899
10073039
147. Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
2004 (J.)
O039971
10160775
148. Wawrzynowicz Marianna St. J Stajnia Podolszyn
2006 (J.)
O048604
149. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi
S
O000706
150. Wołąs Aleksandra KJ Sielanka Warka
S
O007543
151. Yershowa Anastasia KJ Leśna Wola
2001 (MJ.)
Brak
152. Zaręba Aleksandra KJ Łąck przy SO w Łącku
2004 (J.)
O040535
153. Zawadzka Zofia Stow. Warszawski KJ
2007 (JM.)
O045569
154. Zielińska Anna SKJ Hawajka Majdan
S
O032054
155. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

123

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 wałach skarogniada/168 F: Abke / Acorado
M: Etienette / Etos
K026583 DE441411105714
2.

222

A GOLDEN TRUUS HZ ZANG NED 2017 klacz gniada/170 F: A Golden Boy Hero Z / Aganix du Seigneur Z
M: Truus / Lys de Darmen
K032408 056015Z55374717
3.

203

AISHA OLDENB GER 2008 klacz ciemnogniada/1,67 F: Cornado-
M: Arielle ZGL
- 104PZ77
4.

129

AKTEUR B OLD POL 2013 Wałach siwa/174 F: Atlas Bavaria
M: Cornelia / Cornet Obolensky
K027305 -
5.

314

ALEXANDER I SP POL 2015 wałach kara/165 F: -
M: -
brak -
6.

122

ALMANZO WESTF GER 2015 wałach gniada/165 F: Almanzor L / Acord II
M: Dolina / Cooper
K027838 DE441411454415
7.

143

ALO VALERĄ-P SP POL 2017 ogier ciemnogniada/173 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Aloverien P / Avero
K031505 616009610095617
8.

94

AMALA SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Aukelien / Numero Uno
K032998 616009640088114/B0130691S
9.

185

ANATEWKA SP POL 2014 klacz siwa/169 F: Wizzero WV / Indoctro
M: Antiqua / Quidam De Revel
K026925 616009510237914
10.

269

ANGEL DI MARIA SP POL 2017 ogier gniada/164 F: Diatendro / Diarado
M: Amazing Grace / Arpeggio
K030415 616009661154417
11.

42

ARES WLKP POL 2005 Ogier gniada/- F: Cantanis / Cantus
M: Armila / Arak
K011182 POL007530239205
12.

77

ARIE D. D. H KWPN NED 2005 wałach gniada/168 F: Larenco / Lancer III
M: Pieni / Kojak
K012072 5280030512185
13.

120

BACIO HOL POL 2011 wałach gniada/180 F: Quick Fire
M: Soul / Cassini I
K025666 -
14.

197

BAKO 2 MECKL GER 2010 wałach siwa/182 F: Baloubrie / Balou Du Rouet
M: Kolida / Kolibri
K031041 DE427270042810
15.

230

BALDINI’S BOY WESTF POL 2018 ogier gniada/. F: Baldini II
M: Franceska/Cascadello I
K034241 DE441411292218
16.

200

BALISTO ZOETENDAELE Z ZANGERSHEIDE BEL 2010 wałach gniada/1,68 F: Berlin
M: Beuty
- 104YI80
17.

278

BANOVEY KWPN NED 2006 gelding grey/164 F: Sidney/Good times
M: Janova/Casanova
K015378 528210000839727
18.

282

BANQUISE SP 2017 Klacz gniada F: Denar / Laudanum
M: Banquisr de Riverland / Quatro de Riverland
19.

275

BATIS WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach kasztanowata/- F: -
M: -
K029744 616007610049516
20.

136

BERRY N HOL GER 2009 klacz ciemnogniada/168 F: Cassin / Cassini I
M: Katja XV / Cor De La Bryere
K020206 DE421000549009
21.

47

BETINA OLD POL 2014 Klacz gniada F: Darco De Revel / Darco
M: Bettie / New Time
K025753 DE418182504914
22.

20

BISALAMEA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz kara/167 F: Salamon
M: Bagatela
K029401 616007530193915
23.

102

BITRALME VAN HET SCHAARBROEK AES POL 2015 klacz gniada/Brak F: Bisquet Balou Van De Mispelaere /
M: Fatralme VH Schaarbroek /
K031158 826002150875604
24.

281

BON PARIS KL TYP SZLACH. POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Bambino Van't Zorgvliet / Chin Chin
M: Budur / Bielick 14
K017638 616999660119007 616999660119007
25.

16

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
K021112 DE433332146211
26.

168

BRAVE SPIRIT BS HAN POL 2017 wałach kara/168 F: Balou Peggio / Balou Du Rouet
M: Carlotta / Crazy Classic
K031812 DE431311907117
27.

237

CABANNA 2 OLD GER 2014 klacz skarogniada/167 F: Capitain Fire
M: Caprice
K033117 00000
28.

267

CALIA M SP POL 2012 klacz gniada/170 F: So in Love
M: Calma M
K023034 616009690071612
29.

74

CALL ME PRETTY HAN GER 2011 wałach gniada/170 F: Contendro I / Contender
M: Geraldine / Gluckspliz
K026200 DE431310518311
30.

36

CALLIA-L SP POL 2012 Klacz siwa/- F: Lescibard L
M: Conchita L / Cruzeiro L
K020570 -
31.

332

CALLIA-L SP POL 2012 klacz siwa/165 F: Lescibard L
M: Conchita L / Cruzeiro L
K020570 -
32.

263

CAMARO OLD GER 2003 Ogier gniada F: Colander / Contender
M: Persianda / Landadel
K016138 DE433311567303
33.

327

CAMILLE KWPN 2015 klacz gniada F: Quasimodo Van Molendreef
M: Oleaster / Burggraaf
34.

149

CAMPINO 574 HANOWERSKA GER 2014 wałach siwa/175 F: n
M: n
brak brak
35.

274

CANDY DANCER Z ZANG. POL 2011 klacz kasztanowata/- F: Crown Z
M: Diana / Tramal
K021455 056015Z55624311
36.

13

CANTUCCINI HOL GER 2014 Wałach gniada/- F: Catoki / Cambridge
M: Viola XI / Calato
K026627 DE421000063414
37.

242

CARAMOONE RED Z Z POL X wałach kasztanowata/X F: X
M: X
X X
38.

202

CAREDO HOL. POL - wałach kara/- F: Caretino
M: Hoheit/Corrado I
- -
39.

49

CARIA SP POL 2013 klacz siwa/174 F: Talent Charboniere/ Diamant De Semilly
M: Całka / Correro
K031534 616009610069313
40.

189

CARIBOU HOL GER 2012 wałach siwa/172 F: Cachas / Caretino
M: Zofia I / Contender
K024574 DE421000206612
41.

147

CARLO ROSSI OLD GER 2014 ogier ciemnogniada F: Clinton I / Carolus
M: Oh Wiskey / Canto
K024905 DE418180273714
42.

31

CARLOS BAJOU B Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach gniada/- F: Michael Angelo F
M: Carmen
K030302 -
43.

293

CASALLINA HOL POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Casall / Caretino
M: Zinna / Canto
K025110 DE421000567813
44.

58

CASALLINY HOLST POL 2014 wałach siwa/170 F: Clarcon
M: Orobinie/ Lansing
K033839 DE421000131114
45.

265

CASHMIR BIJOU PKSP POL 2015 wałach ciemnogniada/166 F: Bijou Be
M: Cloey-GI
K031625 616009550079115
46.

33

CASVELLE HOL GER 2011 klacz gniada/- F: Casall / Caretino
M: Karett I / Cascavelle
K019774 DE421000213711
47.

158

CATAMARA'N HOLSZTYŃSKA GER 2010 wałach siwa/173 F: CORRADO I
M: OLRAUNE
K021390 DE421000025210
48.

240

CATCH ME RK OLDENBURG GER 2018 wałach kara/167 F: Cashmoaker
M: Locana
K033205 DE418180072918
49.

192

CELTIC BOY SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Alvaro
M: Celtia II
K019094 616009610171711
50.

195

CHACCO ONE OLD GER 2010 wałach gniada/175 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Waronda / Centauer Z
K020332 DE418184010710
51.

32

CHACORNETO OS POL 2012 ogier ciemnogniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Corada / Cornet's Stern
K028607 DE418185067412
52.

226

CHESTER WLKP POL 2018 wałach gniada/169 F: Zinedine /
M: Czogoria / Contendor
K033375 616007610069718
53.

19

CHICA BOMB OLDENBURG GER 2011 klacz ciemnogniada/162 F: Chico^s Boy
M: Quality Fantastic
K021695 DE418181232111
54.

55

CHICO VALIENTE HOL POL 2015 wałach siwa/163 F: cascadello
M: viviana
K028930 DE421000603815
55.

93

CHILLOUT Z PKSP POL 2014 wałach kasztanowata/1 F: Zinedine
M: Red Allegra
K028183 616009661355214
56.

204

CINDARELLA WESTF UKR 2015 klacz ciemnogniada/1,62 F: Capitan fire
M: Cinderella
- N704273
57.

75

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG BEL 2013 wałach gniada/168 F: Chacco Blue / Chambertin
M: Dorette Hivett Z / Diamant De Semilly
K022717 056015Z55602713
58.

96

CLEMENS WESTFALSKA POL 2014 wałach gniada/180 F: Cornet Obolensky
M: Odessa
K025177 .
59.

41

CLIFF HOL GER 2011 wałach siwa/170 F: Cosido / Cosimo
M: Noblesse 26 / Limbus
K025263 DE421000117311
60.

83

CLINTON JP SP POL 2017 wałach gniada/167 F: Etoulon VDL /
M: Calla-N / Diarado
K033600 616009570149517
61.

172

COLA CAO WESTF POL 2011 klacz gniada/167 F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
K020854 DE441411167811
62.

178

COLIN HAN POL 2014 wałach gniada/168 F: Cassador / Chacco-Blue
M: Ciara / Carbid
K031997 DE 431316200414
63.

208

CON SANG F.H. KWPN POL 2017 wałach gniada/- F: Quidam De Revel
M: Leminka II / Goodtimes
- -
64.

30

CORAZON 58 HOL GER 2010 klacz gniada/- F: Catoki / Cambridge
M: Sanita / Landjunge
K023077 DE421000596110
65.

23

COZ I CAN HOL GER 2016 wałach ciemnogniada/165 F: Con Spirito R / Contender
M: E-Campaniera / Companiero
K029980 DE421000710416
66.

183

CRAZY CLASSIC OS POL 2007 wałach gniada/177 F: Con Air / Contender
M: Ristona / Balou Du Rouet
K017579 DE418181419007
67.

221

CRAZY STAR PP SP POL 2017 ogier siwa/171 F: Olimpic Star / Olimpic Fire
M: Ceitara / Castillo
K032793 616009670040117
68.

271

CUMANI FVE AES GBR 2016 klacz siwa/. F: Cashflow/Carambo
M: Ulisca/Carnute
K034235 826002160876808
69.

251

CYTRA SP POL 2004 Klacz gniada/165 F: Ludger
M: Czacza
K015026 12373
70.

57

DAME KWPN NED 2008 klacz gniada/- F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Jennifer / Capitol I
K021889 528003000809047 105AY42
71.

277

DANAWAY EVANDER 89885 WELSH COB GBR 2010 wałach gniada/kuc:143 F: Danaway Tango / Tireinon Triple Crown
M: Danaway Janella / Trevallion Harry
K026831 826046010089885
72.

5

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/- F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
K016425 528003000812206
73.

201

DARIOS DE VESQUUERIE SF FRA 2013 wałach kasztanowata/1,63 F: Kannan
M: Miladie De Vesquerie
- 106IQ29
74.

155

DARK FIRE HOL GER 2016 wałach ciemnogniada/- F: Darcodello / Darco
M: Estrada / Quick Fire
K030037 DE421000126916
75.

198

DARO BLUE TS POL 2014 wałach ciemnogniada/- F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Chacorla / Chacco-Blue
K031162 B0108258S
76.

146

DE LORCHE BH WLKP POL 2016 ogier siwa/169 F: Tjungske / Carthago Z
M: Dromanusa BH / Romanus
K029893 A0014853S
77.

167

DIAMANTE NERO HAN POL 2015 ogier kara/174 F: Diacontinus / Diarado
M: Evita K / Escudo I
K029720 DE431316102415
78.

260

DIAMENT SP POL 2013 wałach kasztanowata/180 F: Landos II
M: Doltella
K022773 616009592048813
79.

68

DIARETTO MECKL GER 2014 wałach skarogniada/163 F: Diamaro / Diarado
M: Carry Vom Liedhof / Casaretto
K029079 DE427270065314
80.

12

DIMPLE OLD POL 2009 ogier gniada/165 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
K015243 DE418180155809 104WI94
81.

22

DINKEN'S LADY HOL. GER 2015 klacz gniada/172 F: Dinken / Diarado
M: Caspers Lady / Numero Uno
K032114 DE421000078815
82.

10

DISNEY AES POL 2017 klacz gniada/173 F: Torado /
M: Dżungla / Snow Kid
K032312 826002170883780
83.

116

DIWA SP POL 2016 klacz gniada/165 F: Elvaro / Calvaro Z
M: D E.FEU D’ Hiver/ Diamant de Semilly
K031994 616009510152916
84.

180

DOBROSTAN SP POL 2015 wałach gniada/172 F: Qulester
M: Demeter
K029029 616009590024315
85.

253

DOLLAR D'LA ROUSSERIE SF FRA 2013 wałach ciemnogniada/BRAK F: Sunday de Riverland / Quaprice Boimargot Quincy
M: Irisse / Quouglof Rouge
K025492 25000113326638Y
86.

324

DONA SP POL 2018 mare bay/167 F: Aganix du Seigneur
M: Diana
K033956 616009510228318
87.

305

DONNA AA AA POL 2018 klacz skarogniada/171 F: Emark / Chestnut Park Allthat Jazz
M: Dandi / Efekt
K033418 616006660635418
88.

1

DUDOK L KWPN BEL 2008 wałach gniada/- F: Canturano l / Canturo
M: Valanta / Calvados
K033427 528003000804110
89.

88

E-PRINCESS MARIE Z ZANGERSHEIDE POL 2017 klacz gniada/163 F: Ekwador
M: Princessa / Cassini I
K030714 056015Z55368117
90.

148

ECLIPSE DE CAVILLY SF FRA 2014 klacz gniada/172 F: Arlem Andalou
M: Uriane de Cavilly / Hurlevent de Breka
K028406 K028406
91.

210

EDY M OLD POL 2017 ogier gniada/- F: Etoulon
M: Hanna Obolensky M/ Cornet Obolensky
K032515 DE433330413717
92.

71

EL NINO KWPN POL 2009 wałach gniada/166 F: Kashmir van Schuttershof
M: Mantana
K024160 52800320091284
93.

6

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zavall VDL / Casall
M: Violet / Lester
K016424 528003200907210
94.

232

ELWICA DN KWPN NED 2009 klacz siwa/168 F: VDL Cardento / Capitol I
M: Wica Van De Hermitage / Ahorn Z
K018442 528003200906544
95.

119

EMIRATES HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
K023472 DE431316105611
96.

219

ENESCO DU LYS SF FRA 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Tornesch / Lux Z
M: Socca Fontanel / Calvaro
K028901 14476346Q
97.

162

EPIKA SP POL 2016 mare chestnut/169 F: Emir R / Colman
M: Erupcja / Carambole
K030457 A0003883S
98.

266

EPOPEJA SP POL 2013 klacz kasztanowata/170 F: Quasimodo Van De Molendreef/Heartbreaker
M: Erynia/Palegro
K022588 616009510253113
99.

316

EQUICK WLKP POL 2018 wałach gniada/170 F: Quidam de Revel II Z / Jalisco B
M: Epoka / So In Love
K034428 616007670014618
100.

17

ESTRELLA NOOR SP POL 2017 klacz gniada/166 F: Hipicca Koh-I-Noor
M: Era / Bromir
K033515 616009540059717
101.

69

FAMEUS-OLT KWPN NED 2010 ogier ciemnogniada/179 F: Indoctro / Capitol I
M: Kamalve / G.Ramiro Z
K017816 528003201008875
102.

18

FARYS P SP POL 2016 ogier gniada/172 F: MJT Nevados S sp / Calvados
M: Fonica S sp/ Concert old.
K029270 616009520038716
103.

334

FELINE KWPN POL 2010 klacz siwa/173 F: Quatro Z / Quick Star
M: Sonette / Mr. Blue
K019230 528003201011701 105GN12
104.

335

FELINE WM HAN GER 2011 klacz siwa/173 F: Contendros / Contendro I
M: Larissa / Landjunge
K023128 DE431310391711
105.

139

FILOUGRAMA OLD GER 2013 klacz gniada/165 F: Filou De Muze / Stakkato
M: Filou de Muze / Stakkato
K028206 DE418180153613
106.

211

FLASH BLUE B KWPN NED 2010 wałach gniada/- F: Mr. Blue / Couperus
M: Perla / Pionier
K024541 528003201002887
107.

99

FOKUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Calato Kama / Calato
M: Feola / Lavendel
K018645 616009640024810
108.

280

FUNNY KG SP POL 2011 gelding bay/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: Finezja KG / Kastet
K020664 616009610148011
109.

64

G-STAR SP POL 2015 wałach gniada/165 F: E-STAR
M: Gladiola
K030093 -
110.

212

GACARLA VDL KWPN NED 2011 klacz gniada/- F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Bacarla VDL / Indoctro
K030245 528003201110593
111.

243

GALA W SP POL 2011 klacz gniada/175 F: Turbud Quirinus / Pavarotti van de Helle
M: Gambetta / Garantie
K020872 616009670028311
112.

179

GAMBIT SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: Ginger / Landjonker S
K027608 616009661019414
113.

190

GANDY DE L'ABBAYE SF POL 2016 wałach gniada/167 F: Adzaro Del' Abbaye
M: Uriale De Keos / Voltaire
K033469 16376588K
114.

289

GARDENIA HIPPICA . POL 2016 klacz skarogniada/. F: Hippica Koh i noor
M: Grandezza
K029756 .
115.

307

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
K019360 528003201107648
116.

256

GOOS KWPN NED 2011 wałach gniada/- F: Contendro 1
M: Oderma
K032370 -
117.

229

GREY HICKSTEAD HAN GER 2018 ogier siwa/167 F: Hickstead White
M: Grace Kelly
K033734 DE431310090618
118.

56

GRUPO PROM ANTRAX Z Z POL 2009 klacz gniada/170 F: Bariton P / Darco
M: Sky / Quick Star
K023183 056015Z55803509
119.

108

GUSTIQUE KWPN NED 2011 klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
K020804 528003201101450
120.

254

HAGIRIA SP POL 2007 klacz gniada/163 F: Grikos / Cabrol
M: Hajfa / Romario
K013814 POL009530053907
121.

130

HAMADA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: HETMAN
M: HAŃCZA
K027158 POL009540052009
122.

150

HAMILTON KWPN NED 2012 Wałach siwa/- F: Cartano / Carthago
M: C'est Sym Bien / Contact V
K021796 528003201208360
123.

262

HAPPY ROCKET WLKP POL 2016 wałach siwa/166 F: Castle Rock
M: Hrabina
brak 616007610167516
124.

238

HASTA LA VISTA T KWPN NED 2012 wałach siwa/167 F: Avantos / Mermus R
M: Pamina T / Come On
K029704 528003201205270
125.

160

HEARTCOR F KWPN POL 2012 Ogier siwa F: Corland / Cor De La Bryere
M: Cornville F / Heartbreaker
K021144 528003201200970 105PH39
126.

329

HERITAGE OF ECUADOR Z 2014 kaszt. F: Ekwador / Elvis
M: Hurysa / Empiryk
127.

181

HEVANTOS KWPN POL 2012 wałach siwa/- F: Levantos II
M: Dentana E.B. / Lucky Boy
K030394 528003201209202
128.

126

HIGHCLASS CAVALLO H KWPN NED 2012 Ogier siwa/- F: Corland / Cor De La Bryere
M: Lena / Wellington
K021145 528003201203437
129.

272

HIMENA WLKP POL 2009 klacz kara/161 F: Himen / Oder
M: Hida / Golem
K028746 616007520110709
130.

14

HITCH KWPN POL 2012 klacz gniada/165 F: Hoock DK Z
M: Trebekka
K032937 528003201208965
131.

331

HOLLISTER KWPN NED 2012 wałach gniada/- F: Charisma / Stakkato
M: Ciranka H / Lord Z
K020946 528003201200365
132.

115

HOLLISTER KWPN POL 2012 wałach gniada/172 F: Charisma
M: Ciranka H
K020946 528003201200365
133.

78

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
K023627 528003201308543 105WQ93
134.

109

IBLUE KWPN VAT 2013 wałach gniada/168 F: Zirocco Blue / Mr. Blue
M: Kakina / Zeoliet
K028638 528003201303531
135.

11

ILATINA BWP POL 2009 klacz gniada/177 F: Nabab De Reve
M: Cita vc B Bos / Carthago
K024589 056002W00268271
136.

156

ILLUMINATI KWPN NED 2013 wałach gniada/170 F: Toulon
M: Chica 35
K034757 528003201308067
137.

258

INCALA HAN GER 2009 klacz kasztanowata/169 F: Incolor / C-Indoctro
M: Lady / Lady's King
K022474 DE433332154009
138.

207

INFERNAPE VD CAATSHOEVE BWP BEL 2008 wałach siwa/1,65 F: Clinton
M: Tsarina Vd heffinck
- 105AV35
139.

73

INFERTINA ROSE HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz gniada/165 F: Numero Uno
M: E-Cofertina/Lordanos
K031719 DE421000713016
140.

40

INIESTA-P WLKP POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Iliada / Landos
K028135 616007610141715
141.

46

IRRESISTIBLE B KWPN NED 2013 klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Vienette / Burggraaf
K027177 528003201306684
142.

85

IVO KWPN POL 2013 wałach gniada/170 F: Dexter R
M: Emir R
K017137 -
143.

125

JACKPOT B KWPN NED 2014 ogier kasztanowata/166 F: Flamenco De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Big Star BZ / Big Star
K025133 528003201408881
144.

161

JACTION BREAKER RV KWPN NED 2014 gelding bay/173 F: Action Breaker / Heartbreaker
M: D-Livia RV / Clinton
K025969 528003201407651
145.

233

JAMESON KWPN NED 2014 wałach kasztanowata/168 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Dutch Diva / VDL Cardento
K025454 528003201403819
146.

328

JAMESON KWPN NED 2014 wałach kasztanowata/171 F: X
M: X
X X
147.

220

JANNEMAN KWPN NED 2014 ogier skarogniada/173 F: Indoctro / Capitol I
M: Indoctro / Capitol I
K026241 528003201405544
148.

135

JOANNE KWPN NED 2014 klacz kara/170 F: I'm Special de Muze / Emerald van't Ruytershof
M: Dominique GS / Warrant
K032802 528003201407095
149.

217

JUFONIA VDL KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Baltic VDL
M: Bufonia
K026624
150.

90

JULIUS KWPN NED 2014 wałach gniada/170 F: Cidane / Heartbreaker
M: Elle-Fomia / Warrant
K025576 528003201407776
151.

89

JURRY BLEU K KWPN NED 2014 ogier jasnokasztanowata/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr.Blue
M: Naomi / Couleur Rubin
K026343 528003201404214
152.

133

KALANTE KWPN POL 2015 klacz gniada/169 F: Kannan / Voltaire
M: Zescalante / Rash R
K032147 528003201508615
153.

291

KALIFA SRH KWPN NED 2015 klacz gniada/175 F: Toulon
M: Cinderella / Clinton
K031817 528003201500522
154.

121

KALIGULA // POL 2016 wałach gniada/// F: Diacontinus
M: Kostaryka
K029788 A0004065S
155.

26

KALMA SP POL 2012 klacz siwa/175 F: -
M: -
K022173 616009680000512
156.

171

KALYPSO VAN HET LINDEHOF BW POL 2010 wałach gniada/164 F: Dalton Van het lindehof
M: Dunelle van het lindehof
K028317 056-002-W00297676
157.

34

KARTOUCH VAN DE PLATAANHOEVE BWP POL 2010 Wałach siwa// F: Heartbreaker
M: Hip hop van de plataanhoeve
K024978 /
158.

65

KASINIA SP POL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Cassini Kama
M: Kanasta
K024449 616009640067912
159.

59

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Zinedine / Guidam
M: Kleopatra / Samurai M
K021758 616009510119012
160.

273

KATINKA RV KWPN POL 2015 mare chestnut/166 F: Genius
M: Fantastique RV
K030492 52800320150
161.

66

KATNIS SP POL 2011 klacz siwa/165 F: Vandamme / Guidam
M: Karbana / Carbano
K021936 616009661572211
162.

173

KAYNE KWPN NED 2015 wałach gniada/172 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ersinaa / Emilion
K028827 528003201503158
163.

92

KEIRA HIPPICA OS POL 2012 klacz gniada/174 F: Kannan / Voltaire
M: Cayenne Hippica / Cassini II
K023067 DE418182528312
164.

67

KEMBALL SP POL 2005 ogier ciemnogniada/- F: Qumball / Kimball
M: Karbana / Carbano
K010603 POL009660709205
165.

206

KETAN VAN’T OOSTEINDEKEN BWP BEL 2010 wałach gniada/1,67 F: Lamm De fetan
M: Wanette
- 105QZ87
166.

297

KING ARTHUR ZW Z ZANGERSHIDE POL 2016 wałach kasztanowata/169 F: Hippica Koh I Noor
M: Drobnostka
Brak 056015Z55688716
167.

169

KING DIAMOND AES POL 2016 wałach jasnokasztanowata/176 F: Kafka vd Heffinck / Calvaro Z
M: Fatima / Castilio
K030962 826002160879334
168.

153

KLARADETTE S KWPN POL 2015 klacz kasztanowata/- F: Arezzo
M: Saradette S
K028707 -
169.

294

KNOCK OUT KWPN NED 2015 wałach siwa/172 F: Berlin
M: Evelien / Diabeau
K030446 528003201506866
170.

118

KONETTA VDO KWPN NED 2015 klacz siwa/160 F: Carrera VDL
M: Gonetta V.D.O
K030036 528003201506111
171.

91

KOREA II HIPPICA OS POL 2015 klacz gniada/170 F: Kannan / Voltaire
M: Loubette / Baloubet Du Rouet
K028747 DE418180097015
172.

7

KORINA SP POL 2007 klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Kostaryka PG / Roland
K018566 616009580856407
173.

325

KULLINA II Z ZANGERSCHEIDE POL 2016 klacz kasztanowata/165 F: KOH-I-NOOR
M: DEMETER
BRAK 056015Z55755116
174.

95

LA CORSON SP POL 2014 wałach siwa/164 F: Contender Son
M: La Cora
K028215 616009660524214
175.

323

LANCELOT SP POL 2018 wałach kasztanowata/170 F: H5 Elvaro
M: Lacrima / Canabis Z
K033989 616009510228618
176.

246

LANDGRAF II HOLSZTYŃSKA GER 2011 wałach gniada/168 F: Lasino
M: Obira
K018688 000
177.

196

LAPITA SP POL 2014 klacz gniada/166 F: Ludger
M: Lady Lena
K025042 616009610173614
178.

144

LATISSIMUS SP POL 2012 wałach gniada/172 F: Chaltaire Z / Chellano Z
M: Liwia / Aplauz
K023661 616009670032412
179.

218

LAUDER'S SMH KWPN POL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: Glenfiddich VDL
M: Especial SMH / Zapatero VDL
K034798 528003201604213
180.

114

LAUSANNE 65 HOL GER 2011 klacz gniada/- F: Larimar / Lavall II
M: S-Catania / Caretino
K021560 DE421000108011
181.

25

LAVINIA OLDENBURG POL 2016 klacz gniada/166 F: Vivant van de Heffick
M: Chaventy / Chacco-Blue
K034228 De 4181855030016
182.

213

LAVISTO STAR BWP BEL 2011 wałach ciemnogniada/- F: Game-Boy D'10 / Winningmood van de Arenber
M: Nastaja / Voltaire
K022386 056002W00299716
183.

72

LAXI WESTF GER 2011 klacz gniada/170 F: Lancer III / Landgraf I
M: Capuccina / Cornet Obolensky
K029068 DE441411181611
184.

97

LE BALOU HS KWPN POL 2016 wałach ciemnogniada/172 F: Balou
M: A
K032579
185.

15

LEADER ONE AES POL 2017 wałach siwa/167 F: NUMBER ONE
M: LAKIRA
K033020 826002170882740
186.

214

LIKE A DIAMOND JR. KWPN BEL 2016 wałach gniada/- F: Cohinoor VDL
M: Ulrite/ Ahorn
K031386 528210004507385
187.

279

LIKE A LION B Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2012 wałach gniada/kuc:148 F: Like Luxus / Leicester
M: Vivi B / Velvet R
K032887 DE473730592012
188.

43

LINCOM'S LIBRE CL KWPN NED 2016 ogier gniada/166 F: Arezzo VDL
M: Lantessa
K031905 528003201608530
189.

86

LINDE KG SP POL 2017 wałach siwa/172 F: Number One / Numero Uno
M: Law Baja KG / Bajou Du Rouet
K031469 616007610184117
190.

48

LIRYKA SP POL 2014 klacz gniada/- F: Kannan / Voltaire
M: Liberia / Livello
K025944 616009510237714
191.

111

LITTLE PRINCE HOL POL 2016 ogier skarogniada/160 F: Calido
M: Cascada
K030589 DE153023
192.

308

LOGO SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Corleolord L / Corleograf
M: Landora / Landor S
K027829 616009600120114
193.

227

LORIN HOL GER 2018 klacz siwa/170 F: Casall /
M: V-Kiss and Fly / Clearway
K034335 DE421000162218
194.

53

LUCKY MIKE PKSP POL 2015 wałach gniada/175 F: Vandamme
M: Lorelei ex La Bomba
K033079 ..
195.

310

LUZUELA KWPN POL 2016 klacz siwa/- F: Cohinoor VDL / Cornet Obolensky
M: Douglas / Tangelo Van De Zuuthoeve
K031164 528003201607331
196.

61

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach gniada/- F: Huzar / Jalienny
M: Łysica / Top Gun
K017722 616006590217010
197.

326

M.CARMELYUK DZHIGITAR MGR KWPN NED 2017 ogier siwa/168 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: I.Kleopatra / Captain Fire
K033965 5280032017710656
198.

315

MACLAREN PKSP POL 2014 gelding bay/163 F: Bijou Be / Balou du Rouet
M: Matrica 34 / Antares
K026229 616009660461614
199.

215

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
K019413 POL732010056011
200.

79

MAJESTIC ROCK KWPN NED 2017 Wallach Schimmel/170 F: Chapeau TN
M: Rockella S
K033314 528003201710434
201.

264

MAKE A MESS HANOWERSKA POL 2013 klacz ciemnokasztanowata/162 F: Messenger
M: Emely
brak DE 431310795013
202.

312

MARKIZA II SP POL 2010 klacz ciemnogniada/167 F: CHE GUEVAEA L
M: Mirabel
K019108 brak
203.

199

MARLON VD HEFFINCK BWP BEL 2012 wałach kasztanowata/1,65 F: Desir du Chateau
M: Hirka van D’Andijhoeve
- 105LK25
204.

100

MASSIMO ENDORPHINO SP POL 2017 wałach gniada/. F: Etoulon VDL
M: Miss Montana
K031404 616009540040417
205.

80

MAYROCK KWPN NED 2017 gelding chestnut/172 F: Golden Dream
M: Rockella S
K032941 528003201710432
206.

29

MC. DOUGLAS S KWPN NED 2017 ogier skarogniada/165 F: Douglas / Darco
M: Chananta / Lupicor
K031649 528003201704329
207.

187

MELLECHOWICZ SP POL 2014 wałach gniada/164 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Milady / Lavendel
K027607 616009661363214
208.

60

MICHA KWPN NED 2017 wałach siwa/165 F: Glenfiddich VDL / Bacardi VDL
M: Wyander / Odermus R
K032184 528003201701630
209.

138

MISTER CASH BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Go-Go-Girl / Contact VD Heffinck
K022027 056002W00301556
210.

142

MISTRESS SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Chaccato / Chacco - Blue
M: Morena / Turbud Tempo
K029885 616009660707015
211.

292

MONTGOMERY W KWPN POL 2017 wałach gniada/165 F: DAKAR VDL
M: ERANNA
K030678 528003201707354
212.

287

MONTREAL HIPPICA OS POL 2018 ogier siwa/175 F: Mylord Carthago
M: Kardenia Hippica
K034439 .
213.

288

MOZART HIPPICA OS POL 2018 ogier kasztanowata/171 F: Mylord Carthago
M: Omaha Lane
K034438 .
214.

52

MY LORD WESTF POL 2012 ogier siwa/173 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Atlanta Z / Atlantus Z
K021638 DE441410044613
215.

194

MYCATOKI VAN HET GEVAHOF Belgisch Warmbloedpaard BEL 2012 klacz kasztanowata/166 F: CATOKI
M: JOY VAN T GEVAHOF
K033407 056-002-W00313983
216.

45

NATIONS CUP WLKP POL 2012 wałach gniada/168 F: Colox Cup
M: Naomi
K022899 616007600275512
217.

39

NEVILLE II S SP POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
K023765 6160095200365
218.

182

NIGIRI HAN POL 2015 klacz gniada/- F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Carmen / Cento
K029127 DE431316790915
219.

259

NONO Z ZANG POL 2016 klacz gniada/- F: Niack de l’ Abbaye / Diamant de Semilly
M: Cantura Z / Canturo
K033044 0560Z55534216
220.

231

NORIANE KWPN POL 2018 klacz gniada/170 F: Cornet Obolensky
M: Jorane
brak -
221.

236

NTENDER SP POL 2012 wałach gniada/182 F: Contendus
M: Nimba / Qumball
K020837 POL61600961014212
222.

235

OH JONNY OLD GER 2017 wałach gniada/. F: Ogano / Ogano Sitte
M: Cor De Dame / Cordalme
K034594 DE418180311117
223.

261

PARIS II PKSP POL 2015 klacz gniada/164 F: Stakkato Top
M: Palomina / Gaspar
K034201 616009660851415
224.

124

PEARL 80 REN GER 2005 Klacz siwa F: Prado / Polytraum
M: Piroschka / Phantom
K011291 DE443430124905
225.

134

PICCOLO SP POL 2008 wałach gniada/172 F: Empire / Embassy I
M: Poussette Z / Pucci
K015893 POL009660212408
226.

295

PILOT STN Belgisch Warmbloedpaard ITA 2015 wałach kasztanowata/173 F: INDOCTRO
M: JENNIFER VAN DE RONEVALLEI
K033406 056-002-W00310907
227.

98

PIPPA VD HEFFINCK BWP BEL 2015 klacz kasztanowata/167 F: For Pleasure / Furioso II
M: Casilla Van De Heffinck / Cassini II
K028165 056002W00310620
228.

205

QUAZIMODO VAN DE BECKERSHOEVE BWP BEL 2016 wałach gniada/1,65 F: Kannan
M: Biljarko Vd backershoeve
- 056-002-W00314353
229.

234

QUICK BOY D&E BWP BEL 2016 wałach ciemnokasztanowata/- F: e Flor 111 Z / Der Senaat 111
M: Utopia Van De Fruitkorf / Darco
K034171 056002W00325084
230.

193

QUICK FLOWER Anglo Europen Studbook POL 2013 klacz gniada/170 F: Quickstar
M: C Flower Z
K033810 826002130871576
231.

70

RAF LIDER WLKP POL 2008 ogier gniada/168 F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
K011901 POL007610061908
232.

84

RAINBOW DASH SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Kannan
M: Reballa
K029643 -
233.

268

RARARA VAN DE LENTAMEL BWP BEL 2017 wałach skarogniada/- F: Di Cantero van ter Hulst Z
M: Harmonie de Briel D'or
K030448 -
234.

244

RASPADO SP POL 2012 wałach gniada/169 F: Lascado
M: Rewia
K025811 616009580194512
235.

27

RAVINA VAN HET PAARDENHOF BWP BEL 2017 klacz gniada/163 F: Vannan
M: Melvina Van Het Paardenhof / Scendix
K033796 056-002-W00316609
236.

87

REBELIANT SP POL 2015 wałach gniada/172 F: Van Gogh / Numero Uno
M: Reballa / Qumball
K027007 A0021522S
237.

137

RED WHITE SP POL 2006 wałach gniada/168 F: Cajero / Caretino
M: Rakuza / Lombardo
K014248 616009610284606
238.

44

RITA SP POL 2015 klacz gniada/180 F: nn
M: nn
K029117 -
239.

154

ROMERO 118 REN. GER 2012 wałach gniada/- F: Rock Forever I
M: Funnys Diamond ML / Furisto's Diamond
K031333 DE443436338212
240.

159

ROTEX II SP POL 2010 Wałach gniada F: Nimroy B / Nimmerdor
M: Roksana / Sofix
K017653 616009530316310
241.

170

SALVADOR ONE SP POL 2017 wałach siwa/163 F: Number One / Numero Uno
M: Seniorita / Frazes
K032582 616009610168717
242.

127

SANDMAN OLD GER 2013 wałach gniada/172 F: Sandro Boy / Sandro
M: Chelsea / Cento
K023594 DE418180071513
243.

257

SANDOR SP POL 2014 ogier kara/173 F: Talent Charboniere / Diamant De Semilly
M: Sumatra / Widam
K026731 616009610071714
244.

82

SEJANA K HAN. GER 2012 klacz ciemnokasztanowata/163 F: Signum / Kalatos
M: Estella / Edgar
K032692 2764313165090126
245.

296

SENQUEST SP POL 2015 wałach gniada/- F: Qulester
M: Seniora
K028408 616009690063615
246.

54

SHINJUKU HOL POL 2015 wałach ciemnogniada/169 F: STOLZENBERG
M: Calinda PJ / Contendro I
K028704 DE431311330315
247.

131

SIGMA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Analog/
M: Sinez/
K022930
248.

228

SIR ZINEDINE SP POL 2018 ogier gniada/167 F: Zinedine / Guidam
M: Selavie L / Che Guevara L
K034423 B0107031S
249.

177

SKŁADNIA SP POL 2007 klacz siwa/- F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Skaluna / Lump I
K015692 616009540093107
250.

306

SKYWALKER LAZAR OLDENBURSKA POL 2015 wałach gniada/166 F: Nabab de Reve
M: Vogue / Darco
K026989 DE433330905415
251.

128

SON CORNET SP POL 2017 wałach gniada/165 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Selavie L / Che Guevara L
K032237 616009610108417/A0020550S
252.

216

STANDING OVATION 24 HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Stolzenberg / Stakkato
M: Conda / Continue
K026743 DE431316004412
253.

188

SUN PAULA SP POL 2010 klacz gniada/160 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Skrobia / Banita
K019021 616009540079410
254.

191

SUNCLAIR Z ZANG BEL 2016 klacz gniada/167 F: Singular LS la Silla / Fergard Mail
M: Napoli Z / Eurocommerce Napels
K030472 056015Z55575116
255.

250

SZAFIR SP POL 2016 wałach kasztanowata/168 F: Faust Z / Furioso II
M: Sedonia / Darco
K032678 616009610057616
256.

24

SZAFIR M SP POL 2006 wałach gniada/- F: So in Love / Calvados
M: Selene M / Elvis
K013813 POL009690058506 104LP94
257.

132

SZIFO SP POL 2015 gelding bay/173 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: Szlachta / Luron
K028249 616009590142315
258.

35

THAT’S A LADY EQ Z ZANG. POL 2016 klacz gniada/- F: Toulon
M: Superlady / Lux Z
K032419 05601555733816
259.

333

TOLEDO TRAKEŃSKA POL 2010 wałach kasztanowata/168 F: Gluosnis
M: Tessa
K019369 POL 732 01 00494 10
260.

51

TRACJA SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Spartacus / Stakkato
M: T Chicatora / Triple
K022584 616009510253413
261.

38

UTA SP POL 2013 klacz gniada/- F: Zambesi
M: U Cassara
K024614 616009510253713
262.

311

VEER VELU ANGLO EUROPEAN POL 2013 ogier ciemnogniada/164 F: Kannan
M: Wendy XI / Cassini
K027794 826002130871646
263.

239

VERDE Z ZANG POL 2021 wałach gniada/172 F: Verdi TN
M: -
brak -
264.

174

VERONA OS GER 2013 klacz gniada/168 F: Valeron / Vigo D'Arsouilles
M: Fiorini van de Nethe / Darco
K025852 DE418182570913
265.

290

VHS BASTION HAN POL 2015 wałach siwa/- F: -
M: -
brak -
266.

101

VILLENA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/169 F: Elvaro / Calvaro Z
M: V Danneline / Vigaro
K029685 616009510235515
267.

270

WINDY BOY WLKP POL 2011 wałach gniada/164 F: Castiglione L
M: Wizja / Cedrus
K019512 616007520002911
268.

223

Z B FENIX Z ZANG POL 2018 ogier siwa/175 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Fenicjanka / Corde
K034445 056015Z55486018
269.

110

ZIRADO OS POL 2014 wałach gniada/180 F: Diarado
M: Zicora H
K026745 123456788
Rider Club
Competition
Prize
Babiak Filip KJ Kietlów
500
400
100
SUM:
1000.00
Bado Gabriela BPK
80
100
500
20
140
20
SUM:
860.00
Boćkowska Nadia BPK (MAZ)
80
SUM:
80.00
Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
20
20
SUM:
40.00
Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola
1200
50
1000
3000
SUM:
5250.00
Cebulak Joanna KJ Leśna Wola Głogow Młp.
140
20
SUM:
160.00
Chwalińska Zuzanna Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
315
SUM:
315.00
Dąbkowska Aleksandra KJ Bielik Grzegorzewice
315
SUM:
315.00
Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
200
600
SUM:
800.00
De Raad Ida JKS Equita Świętochów
20
20
35
SUM:
75.00
Gintowt-Juchniewicz Zofia Stow. J. Stajnia Podolszyn
625
SUM:
625.00
Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o. Warszawa
20
SUM:
20.00
Gronuś Krzysztof KJ Facimeich
20
SUM:
20.00
Grzegorzewski Adam KJ Okoły
25
25
500
SUM:
550.00
Hercog Belinda TKJ Garbówek
140
SUM:
140.00
Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ
20
200
20
1250
SUM:
1490.00
Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
260
35
875
SUM:
1170.00
Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice
400
455
SUM:
855.00
Kasner Matylda Vanto Jumping Team
200
325
SUM:
525.00
Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
20
SUM:
20.00
Kłapińska Laura Klub Jeździecki Okoły
20
35
SUM:
55.00
Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses
25
25
SUM:
50.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
560
100
2400
650
1000
35
140
20
35
20
SUM:
4960.00
Kufel Artur WKJ Lublin
1500
625
SUM:
2125.00
Kumorek Tomasz St. KJ Preria Wilkowice
560
SUM:
560.00
Kurleto Kornelia WLKS Krakus
400
1950
SUM:
2350.00
Lewinson Julia Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
20
SUM:
20.00
Maciejewska Katarzyna Polski Polo Klub Secymin Polski
250
SUM:
250.00
Marchwicka Maja KJ Agro-Handel Śrem
25
SUM:
25.00
Michałowska Natalia Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
20
200
SUM:
220.00
Mirosław Ewa Soymax Lublin Team
20
400
SUM:
420.00
Mordzelewski Michał Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
500
455
SUM:
955.00
Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
50
200
800
400
320
SUM:
1770.00
Onyshchuk Alexandra KJ Leśna Wola
20
35
20
500
SUM:
575.00
Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp.
25
700
25
325
200
SUM:
1275.00
Pogorzelska Karolina KJ Rock Horses Warszawa
160
SUM:
160.00
Przybylski Łukasz BPK (WIE)
200
25
SUM:
225.00
Retka Krzysztof Stow. Warszawski KJ
875
SUM:
875.00
Rogalska Weronika Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
20
SUM:
20.00
Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
80
350
320
35
800
20
35
SUM:
1640.00
Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik
500
SUM:
500.00
Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
160
250
20
SUM:
430.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
600
80
280
SUM:
960.00
Świerczyńska Tola TKJ Garbówek
100
SUM:
100.00
Szewczyk Bartosz KJ Strzała Krubiczew
20
SUM:
20.00
Szurman Mikołaj KJ Facimiech
20
20
35
SUM:
75.00
Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
35
SUM:
35.00
Tybulczuk Tamara KJ Agri
200
650
SUM:
850.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
400
1000
500
700
400
SUM:
3000.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
800
200
1250
3750
260
35
SUM:
6295.00
Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
20
35
SUM:
55.00
Yershowa Anastasia KJ Leśna Wola
25
1250
650
SUM:
1925.00
Zaręba Aleksandra KJ Łąck przy SO w Łącku
200
SUM:
200.00
Zawadzka Zofia Stow. Warszawski KJ
20
20
35
SUM:
75.00
Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
20
SUM:
20.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiak Filip
KJ Kietlów
GUSTIQUE (108)
2022-07-22
51
2022-07-23
2
500
2022-07-24
IBLUE (109)
2022-07-22
6
400
2022-07-23
7
100
2022-07-24
18
Bado Gabriela
BPK
2022-07-22
7
80
2022-07-22
8
100
2022-07-23
16
2022-07-23
5
500
JAMESON (328)
2022-07-22
22
20
2022-07-22
2022-07-23
43
2022-07-24
8
140
ELWICA DN (232)
2022-07-22
14
20
2022-07-23
41
2022-07-24
32
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
FELINE (334)
2022-07-23
Boćkowska Nadia
BPK (MAZ)
2022-07-22
66
2022-07-23
8
80
2022-07-24
43
Boćkowska Olivia
BPK (MAZ)
2022-07-22
18
20
2022-07-23
9
20
2022-07-24
55
Boiarko Kostiantyn
KJ Leśna Wola
AISHA (203)
2022-07-22
24
2022-07-24
6
1200
2022-07-22
19
2022-07-23
14
2022-07-24
9
50
2022-07-22
2
1000
2022-07-24
2
3000
Cebulak Joanna
KJ Leśna Wola Głogow Młp.
2022-07-22
7
2022-07-23
11
2022-07-24
7
2022-07-22
21
20
2022-07-23
32
2022-07-24
59
Chwalińska Zuzanna
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2022-07-22
13
2022-07-23
3
2022-07-24
3
Ciba Gloria
KJ Sielanka Warka
ROTEX II (159)
2022-07-22
96
2022-07-23
50
2022-07-24
49
2022-07-23
49
2022-07-23
42
Czerska Aleksandra
KJ Bonin
KALIGULA (121)
2022-07-22
86
2022-07-23
48
2022-07-24
70
ALMANZO (122)
2022-07-22
33
2022-07-23
17
2022-07-24
30
2022-07-22
20
2022-07-23
2022-07-24
19
Dąbkowska Aleksandra
KJ Bielik Grzegorzewice
KALMA (26)
2022-07-22
93
2022-07-23
23
2022-07-24
61
2022-07-22
11
2022-07-23
5
2022-07-24
4
Dąbrowska Magdalena
KS AZS UWM Olsztyn
KAYNE (173)
2022-07-22
22
2022-07-23
20
2022-07-24
7
200
VERONA (174)
2022-07-22
15
2022-07-24
7
600
De Raad Ida
JKS Equita Świętochów
2022-07-22
23
20
2022-07-23
12
20
2022-07-24
17
35
Dragan Natalia
Fundacja Horse Sport Warszawa
LAPITA (196)
2022-07-22
2022-07-23
64
2022-07-24
65
Dratwińska Emilia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
HAMADA (130)
2022-07-22
68
2022-07-23
29
2022-07-24
56
SIGMA (131)
2022-07-23
33
2022-07-24
Dubiel Kamil
KJ Global Świętoszowice
CLEMENS (96)
2022-07-22
16
2022-07-22
22
2022-07-23
46
2022-07-23
2022-07-24
21
2022-07-22
47
2022-07-23
26
2022-07-24
60
Gintowt-Juchniewicz Zofia
Stow. J. Stajnia Podolszyn
SKŁADNIA (177)
2022-07-22
1
625
2022-07-24
23
Głusek Gabriel
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2022-07-22
33
2022-07-23
49
2022-07-24
71
Głusek Gabriel
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
JANNEMAN (220)
2022-07-22
2022-07-23
Gołębiewski Grzegorz
KJ Plejada Tarczyn
AMALA (94)
2022-07-22
57
2022-07-23
59
2022-07-24
37
Grabowska Oliwia
Largo Sp. z o.o. Warszawa
ŁAWNIK (61)
2022-07-22
13
20
2022-07-23
Gronuś Krzysztof
KJ Facimeich
AKTEUR B (129)
2022-07-22
92
2022-07-23
18
20
2022-07-24
76
Grzęda Klara
Stow. Warszawski KJ
MACLAREN (315)
2022-07-23
39
Grzegorzewski Adam
KJ Okoły
2022-07-22
46
2022-07-23
12
25
2022-07-24
29
DARK FIRE (155)
2022-07-22
82
2022-07-23
11
25
2022-07-23
24
2022-07-24
5
500
Hercog Belinda
TKJ Garbówek
DISNEY (10)
2022-07-22
9
2022-07-23
6
2022-07-24
5
Inguenaud Sophia
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
CARIA (49)
2022-07-22
65
2022-07-23
51
2022-07-23
48
2022-07-24
52
Janas Olga
BPK
EL NINO (71)
2022-07-22
2022-07-23
Jaroszyńska-Jaszcz Małgorzata
WKJ Lublin
BERRY N (136)
2022-07-22
90
2022-07-24
44
RED WHITE (137)
2022-07-22
87
2022-07-22
13
2022-07-23
20
2022-07-24
78
Kaliciński Paweł
Stow. Warszawski KJ
2022-07-22
15
20
2022-07-23
37
2022-07-24
31
RITA (44)
2022-07-22
5
200
2022-07-23
60
2022-07-24
33
2022-07-22
39
2022-07-23
20
20
2022-07-24
42
SUN PAULA (188)
2022-07-22
26
2022-07-23
27
2022-07-24
1
1250
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
G-STAR (64)
2022-07-22
29
2022-07-23
53
2022-07-24
72
KASINIA (65)
2022-07-22
54
2022-07-24
39
KATNIS (66)
2022-07-22
4
260
2022-07-23
30
2022-07-24
29
KEMBALL (67)
2022-07-22
44
2022-07-24
21
35
2022-07-22
34
2022-07-23
32
2022-07-24
1
875
Kamińska- Kumorek Magda
Stow. KJ Preria Wilkowice
BRANDY (16)
2022-07-22
11
2022-07-24
15
2022-07-22
2
2022-07-23
10
2022-07-24
10
2022-07-22
30
2022-07-23
2
400
2022-07-24
4
455
Kasner Matylda
Vanto Jumping Team
CLIFF (41)
2022-07-22
25
2022-07-23
8
200
2022-07-24
ARES (42)
2022-07-23
28
2022-07-22
4
325
Kaszyńska Aleksandra
St. J Stajnia Podolszyn
VILLENA (101)
2022-07-22
72
2022-07-23
40
2022-07-24
27
Kiliańska Klara
Stow. KS Chojnów
COLIN (178)
2022-07-22
Kisielowska Izabella
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
FOKUS (99)
2022-07-22
2022-07-23
15
2022-07-24
13
2022-07-22
26
20
2022-07-22
Klimczak Martyna
Stow. Warszawski KJ
BETINA (47)
2022-07-22
30
2022-07-23
42
2022-07-24
12
LIRYKA (48)
2022-07-22
29
2022-07-23
20
2022-07-24
30
Kłapińska Laura
Klub Jeździecki Okoły
ZIRADO (110)
2022-07-22
14
2022-07-23
21
2022-07-24
33
2022-07-22
55
2022-07-23
16
20
2022-07-24
54
2022-07-22
37
2022-07-23
30
2022-07-24
16
35
Kłos Zuzanna
KJ Aldragho Piaseczno
2022-07-23
56
Komornicka Melania
Largo Sp. z o.o. Warszawa
SANDMAN (127)
2022-07-22
81
2022-07-23
65
2022-07-24
45
2022-07-22
27
2022-07-23
63
2022-07-24
24
Kostrzewa-Artymowicz Klara
KJ Rock Horses
2022-07-22
48
2022-07-22
12
25
2022-07-23
9
25
2022-07-24
22
Kozina Maria
Tuszyński KJ Garbówek
2022-07-22
71
2022-07-23
28
2022-07-24
53
Kozińska Barbara
JKS Karolina
2022-07-22
89
2022-07-23
25
2022-07-24
69
Król Maria
UKS Primo Horse Club Podłęcze
2022-07-22
63
2022-07-23
47
2022-07-24
62
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
EDY M (210)
2022-07-22
6
2022-07-23
6
2022-07-24
1
2022-07-22
7
100
2022-07-23
23
2022-07-24
3
2400
2022-07-22
14
2022-07-24
13
2022-07-22
4
650
2022-07-23
2022-07-24
2
1000
2022-07-22
41
2022-07-24
11
35
MAESTRO (215)
2022-07-22
60
2022-07-24
7
140
2022-07-22
11
20
2022-07-24
10
35
SENQUEST (296)
2022-07-22
36
2022-07-23
10
20
Kubiak Grzegorz
POL
2022-07-23
39
2022-07-24
22
2022-07-22
80
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2022-07-22
59
2022-07-23
55
2022-07-24
38
Kufel Artur
WKJ Lublin
ELANO (6)
2022-07-22
10
2022-07-23
9
2022-07-24
5
1500
KORINA (7)
2022-07-22
35
2022-07-23
1
625
2022-07-24
79
ILATINA (11)
2022-07-22
45
2022-07-23
36
2022-07-24
28
Kumorek Tomasz
St. KJ Preria Wilkowice
2022-07-22
76
2022-07-23
29
2022-07-24
73
2022-07-22
49
2022-07-23
31
2022-07-24
3
560
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus
2022-07-22
19
2022-07-23
6
400
2022-07-24
4
1950
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
2022-07-22
13
2022-07-23
17
2022-07-24
20
2022-07-22
34
2022-07-23
46
2022-07-24
68
2022-07-22
95
2022-07-23
2022-07-24
Lewinson Julia
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
UTA (38)
2022-07-22
17
20
2022-07-23
34
2022-07-24
57
Maciejewska Katarzyna
Polski Polo Klub Secymin Polski
2022-07-22
5
250
2022-07-23
38
2022-07-24
27
Makowska Martyna
Stow. Warszawski KJ
2022-07-22
31
2022-07-23
44
2022-07-24
40
Marchwicka Maja
KJ Agro-Handel Śrem
2022-07-22
70
2022-07-22
2022-07-23
54
2022-07-24
66
2022-07-22
15
2022-07-23
13
25
2022-07-24
15
Michałowska Natalia
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2022-07-22
24
20
2022-07-23
5
200
2022-07-24
58
Mirosław Ewa
Soymax Lublin Team
FARYS P (18)
2022-07-22
12
20
2022-07-22
36
2022-07-23
25
2022-07-24
6
400
Mordzelewski Michał
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
MISTRESS (142)
2022-07-22
2
500
2022-07-22
8
2022-07-23
2
2022-07-24
8
2022-07-22
20
2022-07-23
2022-07-22
63
2022-07-24
Mróz Kacper
Stow. Warszawski KJ
2022-07-22
75
2022-07-22
2022-07-23
2022-07-22
18
2022-07-24
32
Naruszewicz - Stroińska Julia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
DAME (57)
2022-07-22
61
2022-07-22
28
2022-07-23
44
2022-07-24
Nieużyła Leszek
BPK (MAZ)
2022-07-22
31
2022-07-23
31
2022-07-24
10
50
2022-07-22
8
200
2022-07-23
3
800
2022-07-24
14
2022-07-22
16
2022-07-23
18
2022-07-24
2022-07-22
21
2022-07-23
16
2022-07-24
11
2022-07-23
3
400
2022-07-24
11
2022-07-22
3
320
Nieużyła Leszek
BPK
2022-07-22
12
2022-07-23
9
2022-07-24
9
Oleszkiewicz Nina
Stow. Warszawski KJ
JOANNE (135)
2022-07-22
50
2022-07-23
26
2022-07-24
49
Onyshchuk Alexandra
KJ Leśna Wola
2022-07-22
43
2022-07-23
11
20
2022-07-24
18
35
2022-07-22
10
20
2022-07-23
1
500
2022-07-24
49
Oryga Siwiak Urszula
BPK (MAZ)
2022-07-22
94
2022-07-23
38
2022-07-24
47
Patron Tomasz
BPK
2022-07-22
73
2022-07-22
2022-07-23
43
2022-07-24
2022-07-22
74
2022-07-22
21
2022-07-23
45
2022-07-24
31
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola Głogów Młp.
IVO (85)
2022-07-22
38
2022-07-23
27
2022-07-23
10
25
2022-07-24
14
2022-07-22
3
2022-07-23
1
2022-07-24
6
2022-07-22
10
25
2022-07-23
4
325
2022-07-24
8
200
Pogorzelska Karolina
KJ Rock Horses Warszawa
2022-07-22
62
2022-07-23
6
160
2022-07-24
25
Prasek Krzysztof
St. Interhorse Dobra Nadzieja
2022-07-22
28
2022-07-23
Prasek Krzysztof
St. Interhorse Dobra Nadzieja
DIWA (116)
2022-07-22
56
2022-07-23
61
2022-07-24
63
Przybylski Łukasz
BPK (WIE)
2022-07-22
6
200
2022-07-24
25
2022-07-23
13
JULIUS (90)
2022-07-22
9
25
2022-07-23
34
2022-07-24
24
2022-07-23
15
2022-07-22
32
2022-07-23
Retka Krzysztof
Stow. Warszawski KJ
2022-07-22
4
2022-07-23
3
2022-07-24
2
MAYROCK (80)
2022-07-22
38
2022-07-23
21
2022-07-24
41
Rogalska Weronika
Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
PICCOLO (134)
2022-07-22
78
2022-07-23
19
20
2022-07-24
80
Rosicka-Tyszko Joanna
Tuszyński KJ Garbówek
2022-07-22
8
80
2022-07-23
19
2022-07-24
5
350
2022-07-22
77
2022-07-23
3
320
2022-07-24
13
35
CARIBOU (189)
2022-07-22
3
800
2022-07-23
12
2022-07-24
16
2022-07-22
19
20
2022-07-23
35
2022-07-24
14
35
Satoła Julia
KJ Facimiech
2022-07-22
2022-07-23
62
Siarkiewicz Klaudia
KS Verso La Natura Warnik
PEARL 80 (124)
2022-07-22
17
2022-07-23
33
2022-07-24
26
JACKPOT B (125)
2022-07-22
5
500
2022-07-23
19
2022-07-24
12
2022-07-22
2022-07-23
40
2022-07-24
77
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania Dawidy
2022-07-22
6
160
2022-07-24
64
2022-07-23
5
250
HAMILTON (150)
2022-07-22
2022-07-23
47
2022-07-24
2022-07-22
9
20
2022-07-24
74
Siejek Michał
Klub Jeździecki Akademia Kucania
2022-07-22
79
2022-07-23
58
2022-07-24
47
Siwiak Maja
BPK
TRACJA (51)
2022-07-22
53
2022-07-23
Sosnowska-Niemczuk Kaja
Kielecki KJ
MY LORD (52)
2022-07-22
37
2022-07-23
2022-07-24
75
Strzałkowski Antoni
KJ Strzała Krubiczew
2022-07-22
2022-07-23
11
2022-07-24
8
600
2022-07-22
27
2022-07-23
7
80
2022-07-24
6
280
HEVANTOS (181)
2022-07-22
42
2022-07-23
37
2022-07-24
17
Strzeszewska Ewa
BPK (MAZ)
2022-07-22
67
2022-07-23
36
2022-07-24
46
Suska Juliana
KS Euro Holding
NIGIRI (182)
2022-07-22
35
2022-07-23
18
2022-07-24
Świerczyńska Tola
TKJ Garbówek
2022-07-22
32
2022-07-23
8
100
2022-07-24
16
NONO Z (259)
2022-07-23
57
Szewczyk Bartosz
KJ Strzała Krubiczew
2022-07-22
20
20
2022-07-23
20
2022-07-24
28
Szor Anna
SKJ Bajardo Augustówek
2022-07-22
88
2022-07-23
2022-07-24
Szurman Mikołaj
KJ Facimiech
HITCH (14)
2022-07-22
25
20
2022-07-23
17
20
2022-07-24
15
35
2022-07-23
23
Tomaszewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
DANDY (5)
2022-07-22
52
2022-07-23
52
2022-07-24
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
GAMBIT (179)
2022-07-22
18
2022-07-23
2022-07-24
9
35
Tsapin Artiem
BPK (MAZ)
2022-07-22
40
2022-07-24
23
Tybulczuk Tamara
KJ Agri
SZIFO (132)
2022-07-22
7
200
2022-07-23
4
650
2022-07-24
18
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
2022-07-22
3
400
2022-07-22
12
2022-07-23
2
1000
2022-07-24
9
EPIKA (162)
2022-07-22
1
500
2022-07-23
35
2022-07-24
2
700
2022-07-22
1
2022-07-22
2
400
Ucińska Julia
Tuszyński KJ Garbówek
DOBROSTAN (180)
2022-07-22
84
2022-07-23
Urbaniak Marek
Largo Sp. z o.o. Warszawa
EMIRATES (119)
2022-07-22
Urbańska Malwina
KJ Strzała Krubiczew
2022-07-22
83
2022-07-22
23
2022-07-23
41
2022-07-24
34
Wacławik Marek
Largo Sp. z o.o. Warszawa
2022-07-24
3
800
2022-07-22
23
2022-07-23
7
200
2022-07-22
1
1250
2022-07-23
10
2022-07-24
1
3750
MICHA (60)
2022-07-22
58
2022-07-23
45
2022-07-24
26
HOLLISTER (115)
2022-07-22
EMIRATES (119)
2022-07-23
4
260
2022-07-24
19
35
Wawrzyniak Pola
Tuszyński KJ Garbówek
DIMPLE (12)
2022-07-23
15
20
2022-07-24
20
35
Wójcik Krzysztof
KJ Facimiech Wielkie Drogi
LAVINIA (25)
2022-07-22
85
2022-07-23
22
2022-07-24
36
Wołąs Aleksandra
KJ Sielanka Warka
2022-07-22
5
2022-07-23
8
2022-07-24
11
2022-07-22
10
2022-07-24
2022-07-23
Yershowa Anastasia
KJ Leśna Wola
2022-07-22
9
2022-07-24
17
2022-07-22
17
2022-07-24
10
2022-07-22
11
25
2022-07-23
1
1250
CAREDO (202)
2022-07-22
24
2022-07-23
14
2022-07-24
4
650
Zaręba Aleksandra
KJ Łąck przy SO w Łącku
DARO BLUE (198)
2022-07-22
25
2022-07-23
6
200
Zawadzka Zofia
Stow. Warszawski KJ
2022-07-22
16
20
2022-07-23
13
20
2022-07-24
12
35
Zielińska Anna
SKJ Hawajka Majdan
2022-07-22
91
2022-07-23
66
2022-07-24
67
Zimnowodzka Natalia
SKJ Bajardo Czosnów
KALANTE (133)
2022-07-22
69
2022-07-23
14
20
2022-07-24
35

Number of Riders: 155

Number of Horses: 269

The sum of prizes: 47 380.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062021-1, Tadeusz Głoskowski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl