Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
131 ACCEPTED 2021-09-16 21:10:41
2021-09-16 19:22:49
Natalia Pondo ANDALUSIA
  • 2x 1/LL(50)/(50 cm) z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(50)/(50 cm) z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI - o puchar firmy NAILDESIGN.PL
130 ACCEPTED 2021-09-16 21:10:43
2021-09-16 19:22:30
Natalia Pondo CZAVEN
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1. - TOWARZYSKI - o puchar firmy PASZE POLSKI ŻŁÓB
129 ACCEPTED 2021-09-16 20:53:34
2021-09-16 18:32:56
Maja Nowacka BARYT
  • 1x 11/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1. - TOWARZYSKI - o puchar firmy PASZE POLSKI ŻŁÓB
  • 1x 12/LL(80)/(80cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - o puchar firmy LENDY UBEZPIECZENIA
128 ACCEPTED 2021-09-16 13:09:35
2021-09-16 12:55:52
Sophia Inguenaud CARIA
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
127 ACCEPTED 2021-09-16 11:59:40
2021-09-16 11:57:56
Bartosz Szewczyk DIAMANTE NERO
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
126 ACCEPTED 2021-09-16 22:06:50
2021-09-16 10:07:34
Bogna Koszutska - Bordzio CYPISEK
  • 1x 1/LL(50)/(50 cm) z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(50)/(50 cm) z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI - o puchar firmy NAILDESIGN.PL
  • 1x 11/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1. - TOWARZYSKI - o puchar firmy PASZE POLSKI ŻŁÓB
125 ACCEPTED 2021-09-15 23:04:58
2021-09-15 20:20:29
Antonina Marcinkowska NEW GEORGIA
  • 2x 12/LL(80)/(80cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - o puchar firmy LENDY UBEZPIECZENIA
124 ACCEPTED 2021-09-16 21:10:48
2021-09-15 20:09:55
Tomasz Gałka COLOSSEO
  • 1x 12/LL(80)/(80cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - o puchar firmy LENDY UBEZPIECZENIA
  • 1x 13/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
123 ACCEPTED 2021-09-15 20:05:50
2021-09-15 19:45:42
Marek Szewczyk CHOCOLATTI
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
122 ACCEPTED 2021-09-15 15:26:06
2021-09-15 14:57:21
Weronika Niezgoda MAXIM
  • 2x 1/LL(50)/(50 cm) z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(50)/(50 cm) z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI - o puchar firmy NAILDESIGN.PL
121 ACCEPTED 2021-09-15 09:57:36
2021-09-15 09:55:09
Jagna Grabowska SONIA
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
120 ACCEPTED 2021-09-15 09:57:38
2021-09-15 09:53:59
Jagna Grabowska RITA
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 13/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
  • 1x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
119 ACCEPTED 2021-09-15 07:28:49
2021-09-15 07:06:35
Tomasz Chentkowski JAGER
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
118 ACCEPTED 2021-09-15 07:28:50
2021-09-15 06:59:33
Tomasz Chentkowski CORONER
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 17/C/130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
117 ACCEPTED 2021-09-15 07:28:52
2021-09-15 06:58:25
Tomasz Chentkowski TOPAZ
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 2x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
116 ACCEPTED 2021-09-14 20:12:17
2021-09-14 20:06:42
Weronika Hoffmann CELANDER
  • 1x 13/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
  • 1x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
115 ACCEPTED 2021-09-14 20:12:28
2021-09-14 20:06:25
Łukasz Kościesza COLLINA
  • 1x 13/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
  • 1x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
114 ACCEPTED 2021-09-14 18:29:21
2021-09-14 14:54:02
Zuzanna Suska LA VIE
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
113 ACCEPTED 2021-09-14 19:48:55
2021-09-14 14:02:56
Grażyna Kozłowska JURANT
  • 2x 11/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1. - TOWARZYSKI - o puchar firmy PASZE POLSKI ŻŁÓB
112 ACCEPTED 2021-09-16 21:10:56
2021-09-14 10:44:08
Lena Oleszkiewicz QUALILAS
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 17/C/130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
111 ACCEPTED 2021-09-16 21:11:04
2021-09-14 10:43:31
Nina Oleszkiewicz JOANNE
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
110 ACCEPTED 2021-09-14 11:16:09
2021-09-13 20:13:22
Wiktoria Konopka DAUGUST
  • 2x 13/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
109 ACCEPTED 2021-09-16 21:11:06
2021-09-13 18:13:24
Zofia Sobańska COMPANERO
  • 2x 5A/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - reg.B art. 6
108 ACCEPTED 2021-09-14 12:17:09
2021-09-13 14:59:03
Natalia Wójcicka NEKTON
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
107 ACCEPTED 2021-09-16 21:11:34
2021-09-13 13:39:50
Melania Komornicka CORBETT ZAGORKA
  • 2x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 2x 13/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
106 ACCEPTED 2021-09-13 14:07:49
2021-09-13 11:40:51
Kamil Dzięgielewski JOS
  • 1x 12/LL(80)/(80cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - o puchar firmy LENDY UBEZPIECZENIA
  • 1x 13/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
105 ACCEPTED 2021-09-13 12:22:59
2021-09-13 11:36:14
Pola Palmowska QUICKSTEP
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1. - TOWARZYSKI - o puchar firmy PASZE POLSKI ŻŁÓB
104 ACCEPTED 2021-09-13 12:23:08
2021-09-13 11:31:54
Paulina Sypuła QUICKSTEP
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
103 ACCEPTED 2021-09-16 07:52:42
2021-09-13 08:38:09
Zuzanna Strzelczyk CHAMPION DE NIGHT
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 2x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
102 ACCEPTED 2021-09-13 08:18:14
2021-09-13 07:51:32
Aleksandra Walewska DOLOMITI
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
101 ACCEPTED 2021-09-12 21:37:57
2021-09-12 21:37:57
Matylda Schon CHARITA
  • 2x 12/LL(80)/(80cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - o puchar firmy LENDY UBEZPIECZENIA
100 ACCEPTED 2021-09-16 21:11:47
2021-09-12 20:51:28
Natalia Gumuła JUFONIA VDL
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
99 ACCEPTED 2021-09-14 11:15:58
2021-09-12 20:43:55
Piotr Pietrzyk PARANORMAL
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm) zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL(80)/(80cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - o puchar firmy LENDY UBEZPIECZENIA
  • 1x 13/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
98 ACCEPTED 2021-09-14 11:15:59
2021-09-12 20:41:47
Sylwia Pietrzyk CHOICE
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm) zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL(80)/(80cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - o puchar firmy LENDY UBEZPIECZENIA
  • 1x 13/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
97 ACCEPTED 2021-09-12 20:32:30
2021-09-12 19:50:49
Aleksandra Prusicka KORWETTA II
  • 2x 13/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
96 ACCEPTED 2021-09-16 20:56:00
2021-09-12 19:28:50
Weronika Minkiewicz CARIMAR FVE
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
  • 1x 17/C/130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
95 ACCEPTED 2021-09-16 21:11:54
2021-09-12 19:23:45
Ewa Strzeszewska DINKEN'S LADY
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 2x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
94 ACCEPTED 2021-09-15 07:29:03
2021-09-12 18:51:27
Karolina Przysucha ISKRA
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm) zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
93 ACCEPTED 2021-09-16 07:52:55
2021-09-12 18:50:20
Milena Domżał EKSPANSJA
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
92 ACCEPTED 2021-09-16 21:11:59
2021-09-12 17:06:42
Hanna Balcer KORWETTA II
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
91 ACCEPTED 2021-09-16 21:12:01
2021-09-12 16:43:29
Julia Poschauko CHARITA
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
90 ACCEPTED 2021-09-12 16:49:40
2021-09-12 16:13:06
Amelia Czajka STAY ON IF YOU CAN
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm) zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
89 ACCEPTED 2021-09-13 12:29:09
2021-09-12 14:58:33
Agata Banaszczyk EVA DES AIGLONS
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm) zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 12/LL(80)/(80cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - o puchar firmy LENDY UBEZPIECZENIA
  • 1x 13/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
88 ACCEPTED 2021-09-12 19:12:12
2021-09-12 14:52:28
Aleksandra Kaszyńska CUIDAM DE VRENDT
  • 1x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
87 ACCEPTED 2021-09-16 21:12:07
2021-09-11 16:47:48
Nikola Gładkowska RAWEL K
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1. - TOWARZYSKI - o puchar firmy PASZE POLSKI ŻŁÓB
86 ACCEPTED 2021-09-16 21:12:08
2021-09-11 13:18:14
Emilia Pękal FIRUZE PG
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
85 ACCEPTED 2021-09-16 12:01:44
2021-09-11 09:12:26
Dominika Rajza MALECON L
  • 2x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 5A/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - reg.B art. 6
84 ACCEPTED 2021-09-13 14:53:51
2021-09-11 07:21:07
Barbara Pełka PIRLO
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 17/C/130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
83 ACCEPTED 2021-09-16 21:12:13
2021-09-10 22:04:54
Aleksandra Dabkowska LUCKY MAN
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
82 ACCEPTED 2021-09-16 21:12:16
2021-09-10 22:03:52
Julia Pankiewicz PROMETHEUS
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
81 ACCEPTED 2021-09-16 21:12:18
2021-09-10 22:01:46
Julia Pankiewicz FISTON VAN T&L
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
80 ACCEPTED 2021-09-15 07:29:12
2021-09-10 19:35:55
Alicja Gorzkowska AMILUNA CENTO
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 13/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
  • 1x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
79 ACCEPTED 2021-09-10 11:53:44
2021-09-10 10:48:44
Aleksandra Miazga JUNGLE GEORGE
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm) zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL(80)/(80cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - o puchar firmy LENDY UBEZPIECZENIA
78 ACCEPTED 2021-09-10 11:54:12
2021-09-10 10:48:06
Lena Kazana JUNGLE GEORGE
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm) zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL(80)/(80cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - o puchar firmy LENDY UBEZPIECZENIA
77 ACCEPTED 2021-09-10 11:37:35
2021-09-10 10:46:19
Martyna Fita SUDAN
  • 2x 1/LL(50)/(50 cm) z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(50)/(50 cm) z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI - o puchar firmy NAILDESIGN.PL
76 ACCEPTED 2021-09-10 11:37:40
2021-09-10 10:45:45
Hanna Bilińska CELINA
  • 2x 1/LL(50)/(50 cm) z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(50)/(50 cm) z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI - o puchar firmy NAILDESIGN.PL
75 ACCEPTED 2021-09-10 11:37:43
2021-09-10 10:44:58
Michalina Czyżewicz JOY MK
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm) zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 12/LL(80)/(80cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - o puchar firmy LENDY UBEZPIECZENIA
  • 1x 13/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
74 ACCEPTED 2021-09-10 11:37:47
2021-09-10 10:44:13
Aleksandra Miazga WILSON MK
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
73 ACCEPTED 2021-09-16 21:12:24
2021-09-09 23:05:46
Klaudyna Przybylska GORDIS
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1. - TOWARZYSKI - o puchar firmy PASZE POLSKI ŻŁÓB
72 ACCEPTED 2021-09-16 21:12:26
2021-09-09 22:54:31
Antoni Tomaszewski MAJERAN
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
  • 1x 17/C/130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
71 ACCEPTED 2021-09-16 21:12:28
2021-09-09 22:53:50
Antoni Tomaszewski HASSLING-KETLING
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
  • 1x 17/C/130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
70 ACCEPTED 2021-09-13 12:29:17
2021-09-09 22:52:09
Wiktoria Kosnowska HERB
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 2x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
69 ACCEPTED 2021-09-12 06:55:06
2021-09-09 22:51:30
Olga Cebula GLITTER
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
68 ACCEPTED 2021-09-10 05:26:38
2021-09-09 22:50:42
Maja Szestowicka CHA-CHA
  • 2x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
67 ACCEPTED 2021-09-12 14:57:45
2021-09-09 21:00:40
Zofia Kowalczyk APOLLO
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
66 ACCEPTED 2021-09-09 20:15:03
2021-09-09 19:49:49
Agnieszka Kułakowska GROS S
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm) zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 2x 13/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
65 ACCEPTED 2021-09-09 20:15:06
2021-09-09 19:48:45
Agnieszka Kułakowska HIAWATHA
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
64 ACCEPTED 2021-09-16 07:52:33
2021-09-09 15:57:59
Zuzanna Bukowska UCCELLA Z
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
63 ACCEPTED 2021-09-09 12:00:16
2021-09-09 11:29:48
Karolina Lisowska DIL CASSO
  • 2x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
62 ACCEPTED 2021-09-12 06:54:53
2021-09-09 10:52:09
Wiktoria Kowalczyk EVO
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm) zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 13/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
  • 1x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
61 ACCEPTED 2021-09-16 21:12:35
2021-09-08 20:31:41
Aleksandra Dąbkowska JUST THIS ONE
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 9/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/C/130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
  • 1x 18/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - o puchar firmy PALATIUM HOTEL
60 ACCEPTED 2021-09-16 21:12:37
2021-09-08 20:12:09
Jacek Gałkowski HERMAN
  • 2x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 2x 13/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
59 ACCEPTED 2021-09-16 21:12:40
2021-09-08 20:11:21
Sofia Polewska JAREMA
  • 2x 1/LL(50)/(50 cm) z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(50)/(50 cm) z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI - o puchar firmy NAILDESIGN.PL
58 ACCEPTED 2021-09-16 22:15:41
2021-09-08 20:04:23
Małgorzata Graczyk OMENA
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm) zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL(80)/(80cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - o puchar firmy LENDY UBEZPIECZENIA
57 ACCEPTED 2021-09-16 22:15:49
2021-09-08 20:02:45
Zofia Romańczuk MAESTRO
  • 2x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 2x 13/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
56 ACCEPTED 2021-09-16 21:13:03
2021-09-08 20:00:25
Izabela Jędrzejczyk VITALIS
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
55 ACCEPTED 2021-09-16 21:13:07
2021-09-08 19:57:51
Jacek Gałkowski BRANDO
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
54 ACCEPTED 2021-09-16 21:13:14
2021-09-08 19:54:11
Jacek Gałkowski CUBANITO
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
53 ACCEPTED 2021-09-16 21:13:16
2021-09-08 15:22:55
Karolina Rychter GOLDEN BOY
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
52 ACCEPTED 2021-09-16 20:55:43
2021-09-08 13:55:05
Jakub Grzymała ARNOLD
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
51 ACCEPTED 2021-09-16 21:13:18
2021-09-08 11:43:29
Sławomir Paszkowski RAUL
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
50 ACCEPTED 2021-09-16 21:13:24
2021-09-07 22:02:26
Amelia Kwiecień JAGODA
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm) zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 13/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
49 ACCEPTED 2021-09-16 21:13:25
2021-09-07 20:35:25
Tomasz Zelek HELLO BERLIN
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm) zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
48 ACCEPTED 2021-09-16 21:13:28
2021-09-07 20:10:52
Tomasz Zelek DIAZ XIII
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
  • 1x 17/C/130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
47 ACCEPTED 2021-09-16 21:13:30
2021-09-07 20:08:24
Wiktoria Marczewska HILON-W
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 13/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
  • 1x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
46 ACCEPTED 2021-09-13 14:53:42
2021-09-07 20:04:27
Antonina Słodkiewicz DON NATHANIEL PP
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm) zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
45 ACCEPTED 2021-09-12 23:28:37
2021-09-07 20:03:30
Maja Mirek KILLASPIC LADY
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm) zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
44 ACCEPTED 2021-09-12 06:56:07
2021-09-07 20:02:05
Maja Głoskowska ROSENBACHS TAJO
  • 2x 1/LL(50)/(50 cm) z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(50)/(50 cm) z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI - o puchar firmy NAILDESIGN.PL
43 ACCEPTED 2021-09-07 20:49:17
2021-09-07 20:01:38
Maja Głoskowska APASJONATA AUREUS
  • 2x 1/LL(50)/(50 cm) z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(50)/(50 cm) z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI - o puchar firmy NAILDESIGN.PL
42 ACCEPTED 2021-09-16 21:13:37
2021-09-07 20:00:35
Wiktoria Samson COSTELLO
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm) zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1. - TOWARZYSKI - o puchar firmy PASZE POLSKI ŻŁÓB
  • 1x 12/LL(80)/(80cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - o puchar firmy LENDY UBEZPIECZENIA
41 ACCEPTED 2021-09-16 21:13:40
2021-09-07 18:23:43
Julia Poschauko CARDIFF
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 9/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/C/130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
  • 1x 18/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - o puchar firmy PALATIUM HOTEL
40 ACCEPTED 2021-09-16 12:00:52
2021-09-07 13:11:03
Aleksandra Kilian PANICZ
  • 1x 1/LL(50)/(50 cm) z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
39 ACCEPTED 2021-09-16 12:00:54
2021-09-07 13:10:20
Zofia Gryżewska PANICZ
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(50)/(50 cm) z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI - o puchar firmy NAILDESIGN.PL
  • 1x 11/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1. - TOWARZYSKI - o puchar firmy PASZE POLSKI ŻŁÓB
38 ACCEPTED 2021-09-16 12:01:04
2021-09-07 13:06:00
Aleksandra Kilian IROCCO BROWN O
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 13/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
  • 1x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
37 ACCEPTED 2021-09-07 11:45:24
2021-09-07 11:24:53
Julia Kawczyńska COBUS B Z
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 13/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
  • 1x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
36 ACCEPTED 2021-09-16 21:13:47
2021-09-07 10:43:34
Agata Florkiewicz ERAGON
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
35 ACCEPTED 2021-09-13 11:06:09
2021-09-06 21:38:02
Aleksandra Komar QUO VADIS
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
34 ACCEPTED 2021-09-13 11:06:02
2021-09-06 21:07:15
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
  • 1x 17/C/130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
33 ACCEPTED 2021-09-13 11:05:55
2021-09-06 21:06:33
Nina Milczarek AMARANT
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
32 ACCEPTED 2021-09-16 21:13:54
2021-09-06 15:24:37
Agnieszka Paszkowska AJGOR
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
31 ACCEPTED 2021-09-12 06:54:27
2021-09-06 11:10:48
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
30 ACCEPTED 2021-09-15 21:25:06
2021-09-06 10:43:10
Aleksander Kiljańczyk SALTARELLO
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
29 ACCEPTED 2021-09-15 21:25:24
2021-09-06 10:41:17
Ewa Sekuła DORIS DAY Z
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 2x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
28 ACCEPTED 2021-09-16 12:01:12
2021-09-06 09:45:18
Martyna Klimczak BETINA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
  • 1x 17/C/130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
27 ACCEPTED 2021-09-08 20:56:03
2021-09-05 16:04:22
Karolina Dryńska BARDO TOP
  • 2x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
26 ACCEPTED 2021-09-08 20:55:43
2021-09-05 16:04:01
Maja Bella Friedman CORDULA GRUN
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
  • 1x 17/C/130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
25 ACCEPTED 2021-09-08 20:55:38
2021-09-05 16:03:05
Maja Bella Friedman CASCADESSA
  • 2x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
24 ACCEPTED 2021-09-08 20:55:34
2021-09-05 16:02:42
Sebastian Bąk RABIAT VAN MAARLE
  • 2x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
23 ACCEPTED 2021-09-10 14:41:41
2021-09-05 16:02:03
Sebastian Bąk HENRIETTE
  • 1x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
22 ACCEPTED 2021-09-08 20:55:30
2021-09-05 16:01:27
Sebastian Bąk CORTNEY
  • 1x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
21 ACCEPTED 2021-09-13 16:10:46
2021-09-04 09:17:38
Olivia Boćkowska CHACCO ONE
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
20 ACCEPTED 2021-09-13 16:10:48
2021-09-04 09:15:13
Nadia Boćkowska BALLYQUIRKE TIPP TOP
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
19 ACCEPTED 2021-09-07 04:58:51
2021-09-03 23:55:19
Mateusz Sputowski FINISH
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
18 ACCEPTED 2021-09-07 04:58:29
2021-09-03 23:53:55
Mateusz Sputowski KILLER BOY
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
17 ACCEPTED 2021-09-07 04:58:14
2021-09-03 23:53:14
Patryk Mordaka DIATENDRA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
16 ACCEPTED 2021-09-07 04:59:00
2021-09-03 23:52:04
Anna Białas GEM OF KANNAN
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
15 ACCEPTED 2021-09-16 21:14:10
2021-09-03 22:48:52
Oliwia Szarłat WIZARD MK
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1. - TOWARZYSKI - o puchar firmy PASZE POLSKI ŻŁÓB
  • 1x 12/LL(80)/(80cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - o puchar firmy LENDY UBEZPIECZENIA
14 ACCEPTED 2021-09-03 11:20:51
2021-09-03 08:52:24
Zofia Jezienicka NUCKY
  • 2x 11/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1. - TOWARZYSKI - o puchar firmy PASZE POLSKI ŻŁÓB
  • 1x 12/LL(80)/(80cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - o puchar firmy LENDY UBEZPIECZENIA
13 ACCEPTED 2021-09-02 22:46:19
2021-09-02 21:52:49
Patrycja Przybysz CORSKEAGH BOY
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 13/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
  • 1x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
12 ACCEPTED 2021-09-13 12:51:16
2021-09-02 16:06:47
Nina Wasilewska CARTAGINA
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm) zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 12/LL(80)/(80cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - o puchar firmy LENDY UBEZPIECZENIA
  • 1x 13/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
11 ACCEPTED 2021-09-16 21:14:14
2021-09-02 11:11:16
Ewelina Rocka LANCELOT
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
10 ACCEPTED 2021-09-16 12:00:41
2021-09-01 20:02:10
Helena Ponińska ENDEMIT
  • 2x 5A/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - reg.B art. 6
9 ACCEPTED 2021-09-16 20:56:14
2021-09-01 18:05:17
Marta Bednarz KASABLANKA
  • 1x 4/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 13/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
  • 1x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
8 ACCEPTED 2021-09-10 18:26:52
2021-09-01 16:06:28
Marcelina Tomczak KANTOR
  • 1x 1/LL(50)/(50 cm) z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
7 ACCEPTED 2021-09-16 12:01:23
2021-08-31 21:19:46
Aneta Smaga CALGARY PJ
  • 2x 5A/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - reg.B art. 6
  • 2x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
6 ACCEPTED 2021-09-16 21:14:19
2021-08-31 21:18:43
Ida De Raad CHILLOUT Z
  • 1x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
  • 1x 15/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
5 ACCEPTED 2021-09-16 21:14:20
2021-08-31 21:17:23
Maja Ślepska ZARIM
  • 2x 5A/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - reg.B art. 6
  • 2x 14/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do łfinału
4 ACCEPTED 2021-09-16 21:14:25
2021-08-29 17:22:12
Julia Naruszewicz - Stroińska DAME
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
  • 1x 17/C/130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - OTWARTY - FINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do finału
3 ACCEPTED 2021-09-14 18:29:58
2021-08-27 14:42:18
Sławomir Andruchów TOULON B Z
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
2 ACCEPTED 2021-09-14 18:29:43
2021-08-27 14:41:54
Sławomir Andruchów JURRY BLEU K
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
1 ACCEPTED 2021-09-14 18:30:13
2021-08-27 14:41:21
Sławomir Andruchów VIGARO VON HARY Z
  • 2x 5/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - OTWARTY - PÓŁFINAŁ dla zawod.zakwalifikowanych do półfinału
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andruchów Sławomir SKJ Red Team Mokiny
S
O007000
2. Bąk Sebastian Stow. R&S Stables Kębliny
S
O003232
3. Balcer Hanna Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O039317
4. Banaszczyk Agata BPK (MAZ)
2004 (J.)
O050998
5. Bednarz Marta Equiclub Zamłyniec
S
O032548
6. Białas Anna SKJ Mordaka Wąwał
S
O004792
7. Bilińska Hanna BPK (MAZ)
2009 (JM.)
O064413
8. Boćkowska Nadia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O056635
9. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O056635
10. Bukowska Zuzanna Stow. Kraju Jumping Team Sieraków
S
O023478
11. Cebula Olga JKS Equita Świętochów
2006 (JM.)
O049784
12. Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
S
O002465
13. Czajka Amelia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O065563
14. Czyżewicz Michalina BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O063151
15. Dąbkowska Aleksandra KJ Bielik Grzegorzewice
S
O002996
16. Dabkowska Aleksandra KJ Bielik Grzegorzewice
S
O002996
17. De Raad Ida JKS Equita Świętochów
2003 (J.)
O035650
18. Domżał Milena WKJ Lublin / SJ Karo
2006 (JM.)
O066472
19. Dryńska Karolina Stow. R&S Stables Kębliny
S
O043273
20. Dzięgielewski Kamil Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2007 (JM.)
O056801
21. Fita Martyna BPK
2005 (J.)
Brak
22. Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o. Milanówek
2003 (J.)
O041726
23. Florkiewicz Agata Stow. Warszawski KJ
S
O020377
24. Friedman Maja Bella Stow. R&S Stables Kębliny
2003 (J.)
O031354
10183554
25. Gałka Tomasz Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O065075
26. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
27. Gładkowska Nikola WKJ Lublin / SJ Baskil FaMaGusta
2011 (Mł.)
O061432
28. Głoskowska Maja KJ Infernal Team Golesze
2014 (Mł.)
O062987
29. Gorzkowska Alicja BPK (WIE)
2007 (JM.)
O055979
30. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O037891
31. Graczyk Małgorzata KS AZS AWF Warszawa
2003 (J.)
O057204
32. Gryżewska Zofia KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
2009 (JM.)
O063821
33. Grzymała Jakub Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
O010163
34. Gumuła Natalia KS Jumping Team Wiercany
2001 (MJ.)
O037100
35. Hoffmann Weronika TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2007 (JM.)
O050243
36. Inguenaud Sophia Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O025610
10208662
37. Jędrzejczyk Izabela KS AZS AWF Warszawa
2004 (J.)
O058666
38. Jezienicka Zofia KJ Bałałajka Budy Michałowskie
S
O002467
39. Kaszyńska Aleksandra Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
O046520
40. Kawczyńska Julia SKJ Beckersport Laszczki
2003 (J.)
O058143
41. Kazana Lena BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O063180
42. Kilian Aleksandra KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
S
O021111
43. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
44. Klimczak Martyna Stow. Warszawski KJ
2004 (J.)
O039324
45. Komar Aleksandra BPK (MAZ)
S
O028779
46. Komornicka Melania Largo Sp. z o.o. Warszawa
2007 (JM.)
O063453
47. Konopka Wiktoria WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O029071
48. Kościesza Łukasz TKKF Ognisko Hubert Warszawa
S
O025595
49. Kosnowska Wiktoria JKS Equita Świętochów
2004 (J.)
O064910
50. Koszutska - Bordzio Bogna BPK (MAZ)
2012 (Mł.)
O065062
51. Kowalczyk Wiktoria BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O061232
52. Kowalczyk Zofia BPK
2005 (J.)
brak
53. Kozłowska Grażyna Stow. R&S Stables Kębliny
2007 (JM.)
O065595
54. Kułakowska Agnieszka SKJ Beckersport Laszczki
S
O005238
55. Kwiecień Amelia Konecki KJ Fullmet
2007 (JM.)
O052618
56. Lisowska Karolina Stow. R&S Stables Kębliny
2005 (J.)
O055829
57. Marcinkowska Antonina SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2007 (JM.)
brak
58. Marczewska Wiktoria Konecki KJ Fullmet
2008 (JM.)
O061413
59. Miazga Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O005342
60. Milczarek Nina KJ Infernal Team Golesze
2000 (MJ.)
O026267
61. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
62. Mirek Maja KJ Infernal Team Golesze
2010 (Mł.)
O062693
63. Mordaka Patryk SKJ Mordaka Wąwał
2000 (MJ.)
O019196
64. Naruszewicz - Stroińska Julia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O030887
65. Niezgoda Weronika BPK (MAZ)
2005 (J.)
O064424
66. Nowacka Maja BPK (LOD)
2007 (JM.)
O060472
67. Oleszkiewicz Lena Stow. Warszawski KJ
2005 (J.)
O039679
68. Oleszkiewicz Nina Stow. Warszawski KJ
2003 (J.)
O039837
69. Palmowska Pola BPK
2009 (JM.)
brak
70. Pankiewicz Julia KJ Bielik Grzegorzewice
2006 (JM.)
O063485
71. Paszkowska Agnieszka Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
O010171
72. Paszkowski Sławomir Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
O003290
73. Pękal Emilia Kielecki KJ
2003 (J.)
O041691
74. Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
S
O006573
75. Pietrzyk Piotr KJ Galop Kozienice
S
O009275
76. Pietrzyk Sylwia KJ Galop Kozienice
S
O009355
77. Polewska Sofia KS AZS AWF Warszawa
2008 (JM.)
O065072
78. Pondo Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O034837
79. Ponińska Helena Stow. Warszawski KJ
2008 (JM.)
O057006
80. Poschauko Julia Polski Polo Klub Secymin Polski
S
O014122
10085827
81. Prusicka Aleksandra Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2003 (J.)
O063712
82. Przybylska Klaudyna JKS Equita Świętochów
S
O043503
83. Przybysz Patrycja SKJ Beckersport Laszczki
2006 (JM.)
O060507
84. Przysucha Karolina WKJ Lublin /SJ Karo
S
O059304
85. Rajza Dominika KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (J.)
O050762
86. Rocka Ewelina WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O022740
87. Romańczuk Zofia KS AZS AWF Warszawa
2004 (J.)
O056027
88. Rychter Karolina BPK (MAZ)
2004 (J.)
O054889
89. Samson Wiktoria Konecki KJ Fullmet
2006 (JM.)
O066205
90. Schon Matylda SKJ Bajardo Czosnów
2007 (JM.)
O059274
91. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
92. Ślepska Maja Sekcja Jeździecka Mar-Rom
2002 (MJ.)
O050964
93. Słodkiewicz Antonina KJ Infernal Team Golesze
2010 (Mł.)
O065067
94. Smaga Aneta KJ Plejada Tarczyn
S
O028984
95. Sobańska Zofia Stow. Warszawski KJ
2007 (JM.)
O057007
96. Sputowski Mateusz SKJ Mordaka Wąwał
2006 (JM.)
O041775
97. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (J.)
O049277
98. Strzeszewska Ewa BPK (MAZ)
2003 (J.)
O032055
99. Suska Zuzanna TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2002 (MJ.)
O033876
100. Sypuła Paulina BPK
2001 (MJ.)
brak
101. Szarłat Oliwia BPK
2001 (MJ.)
Brak
102. Szestowicka Maja JKS Equita Świętochów
2008 (JM.)
O054330
103. Szewczyk Bartosz KJ Strzała Krubiczew
S
O003478
104. Szewczyk Marek Stow. KJ Legia-Kozielska Warszawa
S
O001473
105. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
106. Tomczak Marcelina BPK (MAZ)
2009 (JM.)
O065701
107. Walewska Aleksandra BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O065560
108. Wasilewska Nina KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
S
O013220
109. Wójcicka Natalia Stadnina Hubertus Sp. z o.o. Skaryszew
S
O022087
110. Zelek Tomasz Konecki KJ Fullmet
S
O004072
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

40

AJGOR SP POL 2011 wałach kasztanowata/166 F: Candiavolo
M: Akka / Aloube Z
K023403 616009690076311
2.

45

AMARANT SP POL 2016 wałach siwa/164 F: Calderon / Carolus
M: Armenia / Ever For Pleasure
K031692 616009590022716
3.

90

AMILUNA CENTO ŁOTEWSKA POL 2012 klacz siwa/168 F: Antonino /
M: Carera /
K031803 LV001000003212
4.

122

ANDALUSIA . POL 2014 klacz siwa/kuc:. F: .
M: .
brak .
5.

127

APASJONATA AUREUS KUC WALIJSKI POL 2006 ogier bułana/kuc:136 F: Linde Hoeves Optimist / Shamrock Mr. Oliver
M: Frankenhoehs Aura / Bonsay
K012069 POL013610111106
6.

81

APOLLO MŁP POL 2006 wałach siwa/165 F: Hebab
M: Ambrozja
brak 006580604306
7.

64

ARNOLD SP POL 2012 wałach kasztanowata/167 F: Candiavolo
M: Anabell
K024224 brak
8.

30

BALLYQUIRKE TIPP TOP ISP POL 2006 wałach siwa/172 F: Courage II
M: Ballyquirke Brigade / Ballyquirke Mover
K029930 372414003229113
9.

128

BARDO TOP SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Stakkato Top
M: Balena / Veritas C
K030481 616009590167016
10.

153

BARYT M. POL 2001 wałach kara/161 F: Decoration / Matcho
M: Bawena / Oregon
K006152 POL006580000401
11.

36

BETINA OLD POL 2014 Klacz gniada F: Darco De Revel / Darco
M: Bettie / New Time
K025753 DE418182504914
12.

74

BRANDO SP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Leo / Lennon
M: Barinella / Barinello
K011876 POL009610072506 104PY81
13.

7

CALGARY PJ HAN. POL 2008 klacz siwa/180 F: Calme
M: Gardefee / Goldspring de Lauzelle (Gardestern II)
K019409 DE431316575308
14.

51

CARDIFF SP POL 2013 wałach ciemnogniada/170 F: Carambole / Cassini I
M: Carrara / Carrico
K023534 616009510253013
15.

61

CARIA SP POL 2013 klacz siwa/174 F: Talent Charboniere
M: Całka / Correro
K031534 616009610069313
16.

106

CARIMAR FVE AES BEL 2012 klacz siwa/170 F: Carambo / Carthago Z
M: Askia I / Larimar
K031312 826002120876947
17.

16

CARTAGINA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: Grando
M: Cyrkonia / Sergio
K031516 616009580157515
18.

32

CASCADESSA HOL GER 2017 klacz kasztanowata/165 F: Cascadello I / Casall
M: M-Alessa B / Fiona VIII
K030460 DE421000090817
19.

141

CELANDER KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Tangelo van de Zuutenhoeve
M: Lieke
K023470
20.

134

CELINA SP POL 2010 klacz siwa/- F: Eger
M: Cudowna / Lubicz
K032161 616009610076710
21.

132

CHA-CHA AES POL 2015 Klacz gniada/170 F: Eldorenus Z
M: Centra / Nurjev
K028053 826002150874251
22.

28

CHACCO ONE OLD GER 2010 wałach gniada/175 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Waronda / Centauer Z
K020332 DE418184010710
23.

112

CHAMPION DE NIGHT OLDENBURG POL 2010 wałach gniada/166 F: Champion De Cord
M: Perle
K022226 DE433330418910
24.

101

CHARITA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Chaltaire Z
M: Casandra / Lasko
K024850 616009670094213
25.

8

CHILLOUT Z PKSP POL 2014 wałach kasztanowata/1 F: Zinedine
M: Red Allegra
K028183 616009661355214
26.

149

CHOCOLATTI REINISCHES POL 2013 Wałach siwa/167 F: Cadmo
M: Chokettie
K028479 DE443430709513 DE443430709513
27.

110

CHOICE KWPN NLD 2007 Wałach kara F: Voice
M: Parera
K016941
28.

126

COBUS B Z ZANGER. POL 2010 wałach ciemnogniada/mk:- F: Canturano
M: L Zelusie 30
brak 056015Z55734910
29.

142

COLLINA PKSP POL 2016 klacz ciemnogniada/160 F: Grand Slam VDL
M: C Dalandro Retro
K032935 616 009 51 01524 16
30.

120

COLOSSEO WESTF GER 2004 wałach siwa/172 F: Cornet Obolensky
M: Luna/ Pia
K032518 102XU08
31.

115

COMPANERO HOL GER 2010 wałach siwa/165 F: Colmander
M: Martha III / Ariadus
K022047 DE421000091710
32.

113

CORBETT ZAGORKA Danish Warmblood DEN 2013 wałach gniada/kuc:148 F: Come Back /
M: Vestergaardens Regina /
K028542 208333201302933
33.

31

CORDULA GRUN HOL GER 2015 klacz gniada/- F: Cascadello II / Casall
M: Karmina / Corofino I
K028749 DE421000518415
34.

144

CORONER SP POL 2013 ogier gniada F: Solaris / Stalypso
M: Coco Chanel / Roland
K025637 616009660669813
35.

124

CORSKEAGH BOY CONNEMARA POL 2014 wałach skarogniada/kuc:146 F: Rosscon Castle King
M: Wild Thing / Pride Oithe West
K030646 3720041000159003
36.

35

CORTNEY SP POL 2016 klacz gniada/169 F: Cornet Obolensky
M: Caletta / Cordobes I
K030479 616009640032916
37.

59

COSTELLO KWPN NED 2007 wałach gniada/168 F: Luidam/Guidam
M: Roxette/Corland
K012156 528003000705888
38.

73

CUBANITO NIEM. SPORT. GER 2011 wałach siwa/175 F: Chap / Cellestial
M: Astra / Acadius
K021337 DE456370129911
39.

99

CUIDAM DE VRENDT KWPN POL 2007 wałach kasztanowata/168 F: Quidam de Revel
M: Visinaa
K014000 5280030000703489
40.

151

CYPISEK HUCUŁ POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Banysz
M: Panda
K032491 616012661052809
41.

123

CZAVEN SP POL 2017 wałach gniada/- F: IF Du Reverdy
M: Czukotka
K032516 -
42.

5

DAME KWPN NED 2008 klacz gniada/- F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Jennifer / Capitol I
K021889 528003000809047 105AY42
43.

116

DAUGUST SP POL 2001 Ogier siwa/173 cm F: Carbano
M: Daglezja
K023874
44.

152

DIAMANTE NERO HAN POL 2015 ogier kara/174 F: Diacontinus
M: Evita K / Escudo I
K029720 -
45.

37

DIANA L SP POL 2005 klacz ciemnogniada/164. F: Bishof L / Bachus
M: Donnerdamme L / Dobrock
K011520 POL009580228105 POL009580228105
46.

22

DIATENDRA SP POL 2015 klacz gniada/167 F: Contendro I / Contender
M: Diarada / Diarado
K029364 616009600046615
47.

53

DIAZ XIII HAN. GER 2013 wałach ciemnogniada/185 F: Diarado
M: Geraldine / Gluckspilz
K031980 DE431310777513
48.

129

DIL CASSO SP POL 2015 wałach siwa/- F: Castle Rock
M: Dilejt / Sofix
K029488 616009520065116
49.

107

DINKEN'S LADY HOL. GER 2015 klacz gniada/172 F: Dinken / Diarado
M: Caspers Lady / Numero Uno
K032114 DE421000078815
50.

98

DOLOMITI XX POL 2011 klacz gniada/162 F: Lord of England
M: Dark Angel / Monsun
K032671 276GER000307210
51.

55

DON NATHANIEL PP DRP POL 2010 wałach izabelowata/mk:152 F: Der Harlekin B
M: Novella PP / Cocky Dundee
K018290 DE434340606110
52.

39

DORIS DAY Z ZANGER. POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Diamant De Semilly
M: Diana Ross des Premices / My O My
K032484 056015Z55849616
53.

104

EKSPANSJA WLKP POL 2012 klacz gniada/164 F: Paquito Go
M: Elegia / Ogar
K025639 616007600000212
54.

10

ENDEMIT SP POL 2005 wałach gniada/170 F: Nurjev
M: Egida / Austin
K014249 POL 009640045505
55.

47

ERAGON SP POL 2015 wałach gniada/176 F: Winston /
M: Entoria / Winner
K026818 616009530067715
56.

100

EVA DES AIGLONS Kłusak Francuski POL 2014 klacz ciemnokasztanowata/163 F: Latinus
M: Mexicana
K031533 616 015 1 149R 01 14
57.

78

EVO KM POL 2012 wałach gniada/kuc:149 F: Strayer's Samson
M: Euforia
K022467 616013670113712
58.

20

FINISH SP POL 2014 gelding bay/167 F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
K024999 616009591022814
59.

96

FIRUZE PG PKSP POL 2015 klacz gniada/166 F: Calderon
M: Fontia PG / Rubin
K031914 616009520054015
60.

93

FISTON VAN T&L BWP BEL 2011 wałach siwa/170 F: Houston
M: Chanac van T&L / Jarnac
K020838 056007000F50039
61.

25

GEM OF KANNAN SP POL 2016 wałach siwa/170 F: Kannan / Voltaire
M: Gwatemala / Cantanis
K029016 616009590135416
62.

87

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
K019360 528003201107648
63.

65

GOLDEN BOY SP POL 2015 wałach gniada/169 F: Farmer
M: Goldmarie / Carry Gold
K027687 616009640025414
64.

82

GORDIS SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Irches / Chef Supreme
M: Gordia / Cordial
K030643 616009690052116
65.

130

GROS S WLKP POL 2013 wałach siwa/167 F: Love Affair
M: Grosetta / Rytm
K028029 616007660867213
66.

84

HASSLING-KETLING SP POL 2014 ogier kara/170 F: Kannan / Voltaire
M: Hellenika / Cabrol
K028337 616009661019614
67.

121

HELLO BERLIN HOL POL 2015 klacz siwa/176 F: Caspar
M: Constantia
brak DE421000601315
68.

34

HENRIETTE HOL. GER 2015 klacz gniada/167 F: New Quidam
M: Unique Fleur / Doamant
K030478 DE421000087715
69.

86

HERB WLKP POL 2015 wałach gniada/166 F: Vandamme
M: Hera / Dastin
K028180 616007610092215
70.

67

HERMAN KWPN NED 2012 ogier ciemnogniada/175 F: Think Twice D'ici / Burggraaf
M: Belle Miranda / Sarantos
K021644 528003201209826
71.

131

HIAWATHA KWPN NED 2012 Wałach gniada/165 F: Crespo VDL
M: Doutzenminka
K024552 .
72.

54

HILON-W SP POL 2010 wałach siwa/170 F: HBC Lake Bid
M: Harfa
K018594 616009680059210
73.

49

IROCCO BROWN O KWPN NED 2013 wałach gniada/175 F: Zirocco Blue VDL
M: Ariane / -
K029142 528003201305104
74.

103

ISKRA MŁP POL 2008 klacz siwa/158 F: Talon
M: Inka / Statut
K032720 POL006580380808
75.

143

JAGER SP POL 2013 ogier siwa F: Stakkato Top / Stakkato
M: Jasmin / Wieland
K025638 616009660670213
76.

62

JAGODA SP POL 2005 Klacz siwa/165 F: Corde
M: Jastarnia / Lais
K017588
77.

68

JAREMA SP POL 2002 wałach siwa/164 F: Power Prince / Pilot
M: Janis / Louis
K007973 POL009690002502
78.

118

JOANNE KWPN NED 2014 klacz kara/170 F: I'm Special de Muze / Emerald van't Ruytershof
M: Dominique GS / Warrant
K032802 528003201407095
79.

138

JOS KUC POL 2002 wałach siwa/kuc:kuc:13 F: Kanclerz
M: Marjon's Jannine
K007091 616 013 67 00375 02
80.

135

JOY MK SP POL 2012 wałach gniada/175 F: Landos II
M: Juta
K031047 6160096002237
81.

108

JUFONIA VDL KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Baltic VDL
M: Bufonia
K026624
82.

88

JUNGLE GEORGE XX POL 2014 wałach gniada/170 F: Kheleyf
M: Amouage Royale / Mr Greeley
K031079 8260GB45212109t
83.

140

JURANT SP POL 2003 wałach siwa F: Diabelek
M: Juma / Ishan
K023907 009590033103
84.

2

JURRY BLEU K KWPN NED 2014 ogier jasnokasztanowata/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr.Blue
M: Naomi / Couleur Rubin
K026343 528003201404214
85.

66

JUST THIS ONE KWPN NED 2014 ogier kasztanowata/171 F: Canabis Z / Contender
M: Elouise / Warrant
K029469 528003201407234
86.

12

KANTOR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/164 cm F: Armani
M: Kalina
K018414 POL013640055708
87.

11

KASABLANKA MŁP POL 2011 klacz gniada/162 F: Arioso / Hebab
M: Keysi / Paryż
K020112 POL616006580231811
88.

56

KILLASPIC LADY ISH IRL 2013 klacz gniada/kuc:146 F: Killaspic Braveheart
M: Shanacnuck Lady
Brak -
89.

21

KILLER BOY SP POL 2012 wałach gniada/174 F: Imequyl / Luron
M: Kasablanka / Barnaba
K021248 616009550019012
90.

102

KORWETTA II SP POL 2007 klacz kasztanowata/- F: Veracruz
M: Kordoba / Justin Damiro
K018266 POL 009 66 00346 07
91.

137

KORWETTA II SP POL 2007 klacz kasztanowata/160 F: Veracruz
M: Kordoba / Justin Damiro
K018266 POL 009 66 00346 07
92.

119

LA VIE SP POL 2014 klacz gniada/167 F: Landino
M: Latynoska
K028614 616009590015014
93.

13

LANCELOT OS POL 2008 Wałach kasztanowata F: Lordanos / Landos
M: Quattro's Queen / Quattro B
K016163 DE418181041908 105AV13
94.

91

LUCKY MAN KWPN POL 2016 wałach kara/175 F: Nabab de Reve
M: Capitale S / Carthago
K031515 528003201609914
95.

77

MAESTRO SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Cyprys
M: Miranda / Czuwaj
K021755 Pol 009590005109
96.

83

MAJERAN SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Milady / Lavendel
K030388 616009661165615
97.

95

MALECON L KWPN NED 2014 wałach kara/- F: I'm Special De Muze
M: Zalonie P / Mermus R
K025116 528003201402181
98.

148

MAXIM Pełna Krew Angielska POL 2016 wałach gniada/160 F: Noridon
M: Marion
Brak 616093900265805
99.

114

NEKTON PKSP POL 2014 wałach gniada/168 cm F: Cassilio
M: Noble Nature
K028502 616009640053914
100.

150

NEW GEORGIA KUC POL 2013 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Sydenham George 54053
M: Najra / Mirt
K024742 616013640055613
101.

125

NUCKY XX POL 2017 wałach ciemnogniada/158 F: Alhebayeb
M: Royal Consort / Green Desert
K031077 372IRE45292677T
102.

72

OMENA SP POL 2007 klacz siwa/172 F: Calderon
M: Obligacja
K013242 POL 009 61 01442 07
103.

48

PANICZ ARABOKONIK POL 2014 wałach bułana/mk:150 F: Macho
M: Polonia / Kraj
K031639 616013630062114
104.

109

PARANORMAL TRK POL 2015 wałach gniada/170 F: Rakoczy
M: Pola
brak brak
105.

43

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
K020801 616009590104512
106.

94

PIRLO HAN GER 2005 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Air Dream / Aircraft
K010300 DE431310034005
107.

92

PROMETHEUS SP POL 2005 wałach skarogniada/170 F: NN
M: NN
K015104 K015104
108.

117

QUALILAS ISH IRL 2012 klacz gniada/167 F: O.B.O.S. Quality 004
M: Whats Another One / Coevers Diamond Boy
K028256 372414005510112
109.

139

QUICKSTEP OLD POL 2009 klacz gniada/- F: Quidam's Rubin
M: Lotte
brak -
110.

46

QUO VADIS HAN POL 2011 klacz gniada F: Quintender
M: Grace / Graf Grannus
K019614 DE431316947211
111.

33

RABIAT VAN MAARLE BWP BEL 2017 wałach siwa/172 F: Chaccon Blue / Chacco Blue
M: Ilaska Van Maarle / Cardento
K032686 056002W00316215
112.

63

RAUL SP POL 2006 wałach gniada F: Quelester
M: Raketta / Rakett
K016410
113.

97

RAWEL K KF POL 2006 wałach gniada/kuc:145 F: Karmel
M: Ramona / El Amor
K012335 POL013580293406
114.

147

RITA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc:146 F: Nn
M: Nn
K028978 616999610147113
115.

58

ROSENBACHS TAJO WELSH PONY POL 2015 Wałach izabelowata/kuc:130 F: Moorkieker Tacitius
M: Kinsachtal's Sahara
K029554 Brak
116.

38

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boreas Rush
M: Sekretyna / Special Power
K024556 6160095804684
117.

146

SONIA SP POL 2005 Klacz gniada F: Caprioland
M: Solina
K011437
118.

80

STAY ON IF YOU CAN ISH POL 2009 wałach gniada/177 F: Sunny Boy
M: Sea Cat / Cruising
K032676 372414005191885
119.

133

SUDAN SP POL 2015 wałach siwa/Brak F: Carlos DZ
M: Silhouette
brak 616009580427815
120.

145

TOPAZ HAN. POL 2015 ogier gniada/177 F: Toulon
M: Serafina / Silvio I
K032508 Brak
121.

3

TOULON B Z ZANGER. POL 2017 ogier gniada/172 F: Toulon / Heartbreaker
M: Icoline / Kojak
K031417 056015Z55384217
122.

79

UCCELLA Z HAN GER 2012 klacz gniada/173 F: Uccello / Now Or Never M
M: Zyrana / Zacharias
K025699 DE431314306512
123.

4

VIGARO VON HARY Z ZANGER. BEL 2017 ogier gniada/167 F: Vigo D'Arsouilles / Nabab De Reve
M: Catinka Von Hary Z / Chacco Blue
K031418 056015Z55759517
124.

76

VITALIS SP POL 2007 wałach siwa/169 F: Imerquyl / Luron
M: Vicky / Bon Ami
K013877 POL009520135507
125.

136

WILSON MK SP POL 2015 Ogier gniada/- F: Bolero de Ravel hol.
M: W.Charon KWPN/ Haarlem KWPN
K027714 616009600207615
126.

26

WIZARD MK PKS POL 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Rasch
M: W.Charon
Brak B0105861S
127.

9

ZARIM SP POL 2012 wałach siwa/168 F: Imequyl
M: Zara / -
K022770 616009590104412
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andruchów Sławomir
SKJ Red Team Mokiny
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-18
Bąk Sebastian
Stow. R&S Stables Kębliny
2021-09-19
2021-09-19
2021-09-19
2021-09-19
CORTNEY (35)
2021-09-19
2021-09-19
Balcer Hanna
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2021-09-18
2021-09-18
Banaszczyk Agata
BPK (MAZ)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Bednarz Marta
Equiclub Zamłyniec
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Białas Anna
SKJ Mordaka Wąwał
2021-09-18
2021-09-18
Bilińska Hanna
BPK (MAZ)
CELINA (134)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Boćkowska Nadia
BPK (MAZ)
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
2021-09-18
Boćkowska Olivia
BPK (MAZ)
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
2021-09-18
Bukowska Zuzanna
Stow. Kraju Jumping Team Sieraków
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
2021-09-18
Cebula Olga
JKS Equita Świętochów
GLITTER (87)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Chentkowski Tomasz
KJ Welt Opypy
JAGER (143)
2021-09-19
2021-09-18
CORONER (144)
2021-09-18
2021-09-19
TOPAZ (145)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Czajka Amelia
BPK (MAZ)
2021-09-18
2021-09-18
Czyżewicz Michalina
BPK (MAZ)
JOY MK (135)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Dąbkowska Aleksandra
KJ Bielik Grzegorzewice
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Dabkowska Aleksandra
KJ Bielik Grzegorzewice
2021-09-18
2021-09-18
De Raad Ida
JKS Equita Świętochów
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Domżał Milena
WKJ Lublin / SJ Karo
EKSPANSJA (104)
2021-09-18
2021-09-18
Dryńska Karolina
Stow. R&S Stables Kębliny
BARDO TOP (128)
2021-09-19
2021-09-19
Dzięgielewski Kamil
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
JOS (138)
2021-09-19
2021-09-19
Fita Martyna
BPK
SUDAN (133)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Florczak Aleksandra
Equikam Sp. z o.o. Milanówek
DIANA L (37)
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
2021-09-18
Florkiewicz Agata
Stow. Warszawski KJ
ERAGON (47)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
Friedman Maja Bella
Stow. R&S Stables Kębliny
2021-09-19
2021-09-19
2021-09-19
2021-09-19
Gałka Tomasz
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
COLOSSEO (120)
2021-09-19
2021-09-19
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
HERMAN (67)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
2021-09-19
2021-09-18
BRANDO (74)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
Gładkowska Nikola
WKJ Lublin / SJ Baskil FaMaGusta
RAWEL K (97)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Głoskowska Maja
KJ Infernal Team Golesze
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Gorzkowska Alicja
BPK (WIE)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
SONIA (146)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
RITA (147)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Graczyk Małgorzata
KS AZS AWF Warszawa
OMENA (72)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Gryżewska Zofia
KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
PANICZ (48)
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Grzymała Jakub
Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
ARNOLD (64)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Gumuła Natalia
KS Jumping Team Wiercany
2021-09-18
2021-09-18
Hoffmann Weronika
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
CELANDER (141)
2021-09-19
2021-09-19
Inguenaud Sophia
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
CARIA (61)
2021-09-19
2021-09-19
Jędrzejczyk Izabela
KS AZS AWF Warszawa
VITALIS (76)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Jezienicka Zofia
KJ Bałałajka Budy Michałowskie
NUCKY (125)
2021-09-19
2021-09-19
2021-09-19
Kaszyńska Aleksandra
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2021-09-19
2021-09-19
Kawczyńska Julia
SKJ Beckersport Laszczki
COBUS B Z (126)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Kazana Lena
BPK (MAZ)
2021-09-18
2021-09-19
Kilian Aleksandra
KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
PANICZ (48)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Klimczak Martyna
Stow. Warszawski KJ
BETINA (36)
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
2021-09-18
Komar Aleksandra
BPK (MAZ)
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
2021-09-18
Komornicka Melania
Largo Sp. z o.o. Warszawa
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Konopka Wiktoria
WKJ Lublin
DAUGUST (116)
2021-09-19
2021-09-19
Kościesza Łukasz
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
COLLINA (142)
2021-09-19
2021-09-19
Kosnowska Wiktoria
JKS Equita Świętochów
HERB (86)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Koszutska - Bordzio Bogna
BPK (MAZ)
CYPISEK (151)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Kowalczyk Wiktoria
BPK (MAZ)
EVO (78)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Kowalczyk Zofia
BPK
APOLLO (81)
2021-09-18
2021-09-18
Kozłowska Grażyna
Stow. R&S Stables Kębliny
JURANT (140)
2021-09-19
2021-09-19
Kułakowska Agnieszka
SKJ Beckersport Laszczki
GROS S (130)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
HIAWATHA (131)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Kwiecień Amelia
Konecki KJ Fullmet
JAGODA (62)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Lisowska Karolina
Stow. R&S Stables Kębliny
DIL CASSO (129)
2021-09-19
2021-09-19
Marcinkowska Antonina
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2021-09-19
2021-09-19
Marczewska Wiktoria
Konecki KJ Fullmet
HILON-W (54)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Miazga Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2021-09-18
2021-09-19
WILSON MK (136)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Milczarek Nina
KJ Infernal Team Golesze
PICASSO (43)
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
2021-09-18
AMARANT (45)
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
2021-09-18
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
2021-09-18
Mirek Maja
KJ Infernal Team Golesze
2021-09-18
2021-09-18
Mordaka Patryk
SKJ Mordaka Wąwał
2021-09-18
2021-09-18
Naruszewicz - Stroińska Julia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
DAME (5)
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
2021-09-18
Niezgoda Weronika
BPK (MAZ)
MAXIM (148)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Nowacka Maja
BPK (LOD)
BARYT (153)
2021-09-19
2021-09-19
Oleszkiewicz Lena
Stow. Warszawski KJ
QUALILAS (117)
2021-09-18
2021-09-19
Oleszkiewicz Nina
Stow. Warszawski KJ
JOANNE (118)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Palmowska Pola
BPK
QUICKSTEP (139)
2021-09-18
2021-09-19
Pankiewicz Julia
KJ Bielik Grzegorzewice
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-18
Paszkowska Agnieszka
Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
AJGOR (40)
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
2021-09-18
Paszkowski Sławomir
Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
RAUL (63)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Pękal Emilia
Kielecki KJ
2021-09-18
2021-09-18
Pełka Barbara
JKS Jantar Stryków
PIRLO (94)
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-18
Pietrzyk Piotr
KJ Galop Kozienice
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Pietrzyk Sylwia
KJ Galop Kozienice
CHOICE (110)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Polewska Sofia
KS AZS AWF Warszawa
JAREMA (68)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Pondo Natalia
BPK (MAZ)
ANDALUSIA (122)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
CZAVEN (123)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Ponińska Helena
Stow. Warszawski KJ
ENDEMIT (10)
2021-09-18
2021-09-18
Poschauko Julia
Polski Polo Klub Secymin Polski
CARDIFF (51)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
CHARITA (101)
2021-09-18
2021-09-18
Prusicka Aleksandra
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2021-09-19
2021-09-19
Przybylska Klaudyna
JKS Equita Świętochów
GORDIS (82)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Przybysz Patrycja
SKJ Beckersport Laszczki
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Przysucha Karolina
WKJ Lublin /SJ Karo
ISKRA (103)
2021-09-18
2021-09-18
Rajza Dominika
KJ Akademia Kucania Dawidy
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-18
Rocka Ewelina
WKJ Lublin
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Romańczuk Zofia
KS AZS AWF Warszawa
MAESTRO (77)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Rychter Karolina
BPK (MAZ)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Samson Wiktoria
Konecki KJ Fullmet
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Schon Matylda
SKJ Bajardo Czosnów
CHARITA (101)
2021-09-19
2021-09-19
Sekuła Ewa
KJ Skarb Kozienice
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Ślepska Maja
Sekcja Jeździecka Mar-Rom
ZARIM (9)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Słodkiewicz Antonina
KJ Infernal Team Golesze
2021-09-18
2021-09-18
Smaga Aneta
KJ Plejada Tarczyn
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Sobańska Zofia
Stow. Warszawski KJ
COMPANERO (115)
2021-09-18
2021-09-18
Sputowski Mateusz
SKJ Mordaka Wąwał
FINISH (20)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-18
Strzelczyk Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Strzeszewska Ewa
BPK (MAZ)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
2021-09-19
Suska Zuzanna
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
LA VIE (119)
2021-09-18
2021-09-18
Sypuła Paulina
BPK
QUICKSTEP (139)
2021-09-18
2021-09-19
Szarłat Oliwia
BPK
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Szestowicka Maja
JKS Equita Świętochów
CHA-CHA (132)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-18
Szewczyk Bartosz
KJ Strzała Krubiczew
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
2021-09-18
Szewczyk Marek
Stow. KJ Legia-Kozielska Warszawa
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
MAJERAN (83)
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
2021-09-18
Tomczak Marcelina
BPK (MAZ)
KANTOR (12)
2021-09-18
2021-09-18
Walewska Aleksandra
BPK (MAZ)
2021-09-18
2021-09-18
Wasilewska Nina
KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Wójcicka Natalia
Stadnina Hubertus Sp. z o.o. Skaryszew
NEKTON (114)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
Zelek Tomasz
Konecki KJ Fullmet
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-19
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-18

Number of Riders: 110

Number of Horses: 127

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062021-1, Tadeusz Głoskowski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl