Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
147 ACCEPTED 2021-07-17 19:24:57
2021-07-17 19:24:57
Laura Fleszar CONCERTO R.Z
  • 1x 27/LL(40)/(40 cm) dokładności Art. 238.1.1 - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 28/LL(50)/(50 cm) dokładności Art. 238.1.1 - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
146 ACCEPTED 2021-07-16 19:54:32
2021-07-16 19:54:32
Zbigniew Płatos ADEBAYOR
  • 1x 18/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 19/LL(90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
145 ACCEPTED 2021-07-16 19:51:38
2021-07-16 19:51:38
Iga Bujak WIWIA
  • 2x 27/LL(40)/(40 cm) dokładności Art. 238.1.1 - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
144 ACCEPTED 2021-07-15 23:31:07
2021-07-15 23:31:07
Krzysztof Sieńko ETHIEN MK
  • 2x 3/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
143 ACCEPTED 2021-07-18 08:49:02
2021-07-15 23:28:34
Julia Kawczyńska GALILEO SEMPER INVICTA
  • 1x 16/LL(50)/(50 cm) dokładności Art. 238.1.1 - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 28/LL(50)/(50 cm) dokładności Art. 238.1.1 - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
142 ACCEPTED 2021-07-16 13:01:07
2021-07-15 23:26:02
Gabriela Kwaczyńska GALILEO SEMPER INVICTA
  • 1x 17/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 29/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
141 ACCEPTED 2021-07-15 23:12:01
2021-07-15 23:12:01
Bartosz Szewczyk DIAMANTE NERO
  • 1x 11/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
140 ACCEPTED 2021-07-15 17:06:18
2021-07-15 17:06:18
Aneta Kitlitz JUBEA
  • 2x 32/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
139 ACCEPTED 2021-07-15 15:34:34
2021-07-15 15:34:34
Natasza Kryszeń FUNNY KG
  • 1x 23/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
138 ACCEPTED 2021-07-15 13:24:58
2021-07-15 13:24:58
Kamila Lis WICHREN
  • 1x 29/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 30/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
137 ACCEPTED 2021-07-15 13:23:20
2021-07-15 13:23:20
Julia Lubańska SOPLICA
  • 1x 28/LL(50)/(50 cm) dokładności Art. 238.1.1 - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 29/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
136 ACCEPTED 2021-07-15 13:21:13
2021-07-15 13:21:13
Julia Wyganowska WICHREN
  • 1x 15/LL(40)/(40 cm) dokładności Art. 238.1.1 - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 16/LL(50)/(50 cm) dokładności Art. 238.1.1 - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
135 ACCEPTED 2021-07-15 13:19:04
2021-07-15 13:19:04
Lidia Ruta SOPLICA
  • 2x 15/LL(40)/(40 cm) dokładności Art. 238.1.1 - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
134 ACCEPTED 2021-07-15 13:16:04
2021-07-15 13:16:04
Katarzyna Zawadzka WEDOG PRIDE N JOY
  • 2x 17/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
133 ACCEPTED 2021-07-15 13:32:27
2021-07-15 12:36:59
Anna Sieńko ETHIEN MK
  • 2x 17/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 18/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
132 ACCEPTED 2021-07-15 12:35:39
2021-07-15 12:35:39
Krzysztof Sieńko ELVIS
  • 2x 3/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
131 ACCEPTED 2021-07-15 00:42:00
2021-07-14 22:05:09
Karolina Zielińska ALBERT
  • 2x 16/LL(50)/(50 cm) dokładności Art. 238.1.1 - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
130 ACCEPTED 2021-07-15 00:45:02
2021-07-14 21:43:11
Oliwia Melich KANTJE`S ELTON
  • 1x 18/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 19/LL(90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 30/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 31/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
129 ACCEPTED 2021-07-15 00:42:32
2021-07-14 21:39:35
Oliwia Janiszewska BE PERFECT
  • 2x 16/LL(50)/(50 cm) dokładności Art. 238.1.1 - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
128 ACCEPTED 2021-07-14 20:38:45
2021-07-14 20:01:13
Magdalena Dudzińska CUMA
  • 2x 17/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 2x 29/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 30/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
127 ACCEPTED 2021-07-14 20:48:06
2021-07-14 20:00:15
Kinga Kuczyńska POWER OF LOW
  • 2x 17/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 29/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 30/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
126 ACCEPTED 2021-07-14 20:34:39
2021-07-14 19:59:12
Dominika Skulska JARAVEL
  • 2x 31/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 32/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
125 ACCEPTED 2021-07-14 17:42:49
2021-07-14 17:28:19
Maciej Pekaniec GANDO V
  • 1x 9/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1
124 ACCEPTED 2021-07-14 17:01:24
2021-07-14 16:47:48
Maria Gonciarek KASINIA
  • 1x 26/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
123 ACCEPTED 2021-07-18 11:44:49
2021-07-14 13:34:17
Anna Król SIMONETTA
  • 1x 30/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 31/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
122 ACCEPTED 2021-07-14 11:44:37
2021-07-14 11:09:17
Agnieszka Kułakowska HIAWATHA
  • 1x 22/L1/(105 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 23/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 33/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
121 ACCEPTED 2021-07-14 10:55:48
2021-07-14 10:36:33
Julia Graczyk ALTIVO Z
  • 1x 9/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1
120 ACCEPTED 2021-07-14 10:34:37
2021-07-14 08:52:19
Monika Czechowicz HAWANKA
  • 2x 32/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 33/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
119 ACCEPTED 2021-07-14 11:29:08
2021-07-14 00:09:01
Malena Kotecka EVEREST M
  • 2x 32/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
118 ACCEPTED 2021-07-14 07:14:15
2021-07-14 00:08:12
Dawid Kotecki COLA LADY
  • 1x 33/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 34/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1
117 ACCEPTED 2021-07-14 07:14:23
2021-07-13 23:44:23
Aleksandra Miazga BROWAR
  • 2x 20/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 32/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
116 ACCEPTED 2021-07-14 07:14:28
2021-07-13 23:43:19
Lena Kazana JUNGLE GEORGE
  • 1x 17/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 29/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
115 ACCEPTED 2021-07-14 07:14:39
2021-07-13 23:42:26
Aleksandra Miazga JUNGLE GEORGE
  • 1x 17/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 29/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
114 ACCEPTED 2021-07-14 16:02:38
2021-07-13 23:38:42
Michalina Czyżewicz JOY MK
  • 1x 17/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 18/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 29/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 30/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
113 ACCEPTED 2021-07-14 15:49:06
2021-07-13 20:44:02
Lea Stritzke PARSIFAL
  • 2x 3/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
112 ACCEPTED 2021-07-13 20:06:19
2021-07-13 19:37:46
Maria Palczewska SZAFIRA
  • 1x 20/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 21/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
111 ACCEPTED 2021-07-13 19:07:15
2021-07-13 19:05:37
Zofia Palczewska JJ AVICII
  • 1x 21/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
  • 1x 22/L1/(105 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
110 ACCEPTED 2021-07-13 18:18:35
2021-07-13 18:14:01
Julia Wieczorek HOTREX
  • 2x 7/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
  • 2x 21/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
109 ACCEPTED 2021-07-13 16:05:47
2021-07-13 16:03:41
Agata Koroluk NOLLY DOLLY K
  • 1x 20/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 20B/kwal. do OOM/(100 cm), kwalifikacje do OOM na styl jeźdźca
108 ACCEPTED 2021-07-14 15:49:18
2021-07-13 13:21:59
Waleria Pawlak KINGSTON
  • 2x 18/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 30/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 31/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
107 ACCEPTED 2021-07-13 09:59:08
2021-07-13 09:53:28
Beata Małachowska INES
  • 1x 31/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 32/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
106 ACCEPTED 2021-07-13 09:41:44
2021-07-13 09:30:32
Andrii Stasok ORKAN
  • 2x 5/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
105 ACCEPTED 2021-07-13 09:41:50
2021-07-13 09:29:09
Andrii Stasok CARAT GOLD
  • 1x 10/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1
104 ACCEPTED 2021-07-14 15:49:23
2021-07-13 09:28:08
Hubert Kowalczyk MAGNAT
  • 2x 3/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
103 ACCEPTED 2021-07-14 15:49:28
2021-07-13 09:25:52
Kaja Woziwodzka TOTU
  • 2x 3/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
102 ACCEPTED 2021-07-12 23:51:04
2021-07-12 21:34:30
Wiktoria Grochowska CHOCOLATE DREAM
  • 1x 30/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 31/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
101 ACCEPTED 2021-07-13 15:38:11
2021-07-12 21:10:12
Piotr Pietrzyk AWIATOR II
  • 1x 5/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 6/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 22/L1/(105 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 23/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
100 ACCEPTED 2021-07-13 15:38:13
2021-07-12 21:08:30
Sylwia Pietrzyk HIALIT
  • 2x 4/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 18/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
99 ACCEPTED 2021-07-12 21:42:13
2021-07-12 21:02:59
Patrycja Przybysz CORSKEAGH BOY
  • 1x 19/LL(90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 20B/kwal. do OOM/(100 cm), kwalifikacje do OOM na styl jeźdźca
  • 1x 31/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 32B/kwal. do OOM/(100 cm), kwalifikacje do OOM na styl jeźdźca
98 ACCEPTED 2021-07-13 23:33:35
2021-07-12 19:43:31
Nina Milczarek AMARANT
  • 1x 23/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 24/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
97 ACCEPTED 2021-07-12 23:50:06
2021-07-12 19:18:57
Amelia Samsel ARMANI
  • 2x 32/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
96 ACCEPTED 2021-07-12 19:46:11
2021-07-12 18:32:00
Karolina Iwaniuk ETRES
  • 2x 3/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
95 ACCEPTED 2021-07-14 22:42:39
2021-07-12 18:13:43
Ewa Mulik CALIMERO VAN ROSSEMHOF Z
  • 1x 9/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 34/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 35/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
94 ACCEPTED 2021-07-13 00:36:09
2021-07-12 18:09:41
Julia Sencio BIZARRO
  • 1x 30/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 31/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
93 ACCEPTED 2021-07-12 16:44:13
2021-07-12 16:29:34
Tomasz Chentkowski CARRERAS
  • 1x /CC/(140 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3
92 ACCEPTED 2021-07-13 15:38:28
2021-07-12 15:50:02
Nelly Żabowska-Żychowicz JUKATAN
  • 1x 23B/kwal. do OOM/(110 cm), kwalifikacje do OOM na styl jeźdźca
  • 1x 33/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
91 ACCEPTED 2021-07-13 15:38:45
2021-07-12 15:12:18
Irena Pawłowska HOPE NEVER DIES
  • 1x 22/L1/(105 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 23/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 33/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
90 ACCEPTED 2021-07-12 23:48:38
2021-07-12 14:54:07
Ewelina Smolińska TYTAN
  • 1x 17/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 18/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
89 ACCEPTED 2021-07-13 15:49:27
2021-07-12 14:22:30
Karolina Rębacz BASZMIRA
  • 1x 2/LL(50)/(50 cm) dokładności Art. 238.1.1 - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
88 ACCEPTED 2021-07-13 15:39:02
2021-07-12 13:25:27
Małgorzata Głuchowska KING DIAMOND
  • 2x 6/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
87 ACCEPTED 2021-07-13 15:39:04
2021-07-12 13:25:02
Małgorzata Głuchowska BRAVE SPIRIT BS
  • 2x 5/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 6/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
86 ACCEPTED 2021-07-14 14:06:39
2021-07-12 13:16:07
Maria Pietrusińska CZĄBER MASTER FILM
  • 1x 12/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/C/(130 cm),zwykły Art. 238.2.1
85 ACCEPTED 2021-07-13 15:49:22
2021-07-12 12:49:38
Dorota Radzikowska BASHIRA-K
  • 1x 6/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
84 ACCEPTED 2021-07-12 23:44:37
2021-07-12 12:21:53
Matylda Januszewska DANAWAY EVANDER 89885
  • 1x 29/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 30/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
83 ACCEPTED 2021-07-14 12:46:02
2021-07-12 09:36:39
Marianna Wawrzynowicz AL CAPONE
  • 2x 19/LL(90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 31/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
82 ACCEPTED 2021-07-13 15:49:14
2021-07-12 08:36:30
Paulina Sobolewska DESTINO
  • 2x 22/L1/(105 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 23/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
81 ACCEPTED 2021-07-12 07:17:44
2021-07-12 07:02:52
Jarosław Płatos STAKATTOS
  • 2x 5/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 19/LL(90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
80 ACCEPTED 2021-07-12 07:17:48
2021-07-12 07:02:16
Jarosław Płatos AFTER MIDNIGHT
  • 1x 10/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 24/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
79 ACCEPTED 2021-07-14 11:44:59
2021-07-12 00:00:49
Dorota Petryk-Niedbalska KORDIAN
  • 1x 6/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 8/L1/(105 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 20/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 23/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 32/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
78 ACCEPTED 2021-07-11 20:31:19
2021-07-11 20:24:50
Ewa Ciurzyńska LANDSCAPE SUNRISE
  • 1x 30/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 31/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
77 ACCEPTED 2021-07-11 20:31:29
2021-07-11 20:24:16
Michał Mordzelewski LANDSCAPE SUNRISE
  • 1x 22/L1/(105 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 23/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
76 ACCEPTED 2021-07-13 00:10:12
2021-07-11 19:50:11
Tomasz Chentkowski TOPAZ
  • 2x 5/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
75 ACCEPTED 2021-07-11 20:31:35
2021-07-11 19:43:41
Tomasz Chentkowski JAGER
  • 1x 12/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1
74 ACCEPTED 2021-07-11 20:31:37
2021-07-11 19:41:30
Tomasz Chentkowski CORONER
  • 1x 12/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1
73 ACCEPTED 2021-07-13 16:36:07
2021-07-11 17:19:10
Zuzanna Sowińska ZOLKA
  • 2x 17/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 18/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
72 ACCEPTED 2021-07-13 00:39:56
2021-07-11 14:05:08
Klaudia Skłodowska CEXTI QUEEN F
  • 2x 19/LL(90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
71 ACCEPTED 2021-07-13 16:37:25
2021-07-11 14:04:41
Aleksandra Wiśniewska LIQUEUR D’ANIS B
  • 2x 20/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
70 ACCEPTED 2021-07-13 16:37:29
2021-07-11 14:02:09
Patrycja Strus DETROIT CL
  • 2x 31/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
69 ACCEPTED 2021-07-13 16:37:33
2021-07-11 14:01:10
Aleksandra Potocka COCO
  • 2x 29/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
68 ACCEPTED 2021-07-11 13:27:49
2021-07-11 10:50:41
Wiktoria Marczewska HILON-W
  • 1x 19/LL(90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 20/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 31/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 32/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
67 ACCEPTED 2021-07-11 13:27:54
2021-07-11 10:49:12
Tomasz Zelek DIAZ 13
  • 1x 24/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 25/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 35/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 36/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1
66 ACCEPTED 2021-07-11 00:07:09
2021-07-10 22:02:50
Lena Krupska EŁZA
  • 1x 17/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 18/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 29/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 30/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
65 ACCEPTED 2021-07-14 15:49:44
2021-07-10 21:47:29
Jacek Dębowski GENTLE KR
  • 2x 17/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 2x 29/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
64 ACCEPTED 2021-07-10 22:00:07
2021-07-10 21:28:08
Emilia Pękal FIRUZE PG
  • 1x 19/LL(90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 20/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 31/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 32/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
63 ACCEPTED 2021-07-12 23:40:40
2021-07-10 17:57:40
Otylia Nowakowska LITTLE CARTIER
  • 2x 5/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 7/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
62 ACCEPTED 2021-07-12 23:39:05
2021-07-10 17:44:46
Klara Kajdrys TANZANIA
  • 2x 3/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
61 ACCEPTED 2021-07-14 15:49:50
2021-07-10 14:04:09
Michał Kubiak BABILONIA
  • 1x 10/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
60 ACCEPTED 2021-07-10 13:55:15
2021-07-10 13:44:37
Mia Pietkiewicz KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE
  • 1x 3/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 17/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 18/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 29/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 30/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
59 ACCEPTED 2021-07-12 23:54:59
2021-07-10 13:44:00
Weronika Buczyńska MARS
  • 1x 3/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 17/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 18/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 29/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 30/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
58 ACCEPTED 2021-07-13 16:38:54
2021-07-10 13:43:02
Zuzanna Bogłowska RIVALDO KG
  • 2x 7/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
  • 2x 21/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
  • 2x 32/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
57 ACCEPTED 2021-07-10 13:55:24
2021-07-10 13:41:37
Emma Haskins TAJFUN
  • 1x 3/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 17/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 18/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 29/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 30/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
56 ACCEPTED 2021-07-12 20:55:20
2021-07-10 13:40:52
Olivia Haskins DIEGO
  • 1x 3/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 17/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 18/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 29/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 30/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
55 ACCEPTED 2021-07-12 20:42:22
2021-07-10 12:57:13
Mateusz Leszczyński GRENADIER S
  • 1x 9/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1
54 ACCEPTED 2021-07-13 00:13:45
2021-07-10 12:54:35
Patrycja Janiec MOCART
  • 1x 4/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
53 ACCEPTED 2021-07-13 00:15:44
2021-07-10 12:52:25
Patrycja Janiec HANSOLO S
  • 1x 3/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
52 ACCEPTED 2021-07-12 12:31:50
2021-07-10 12:37:12
Karolina Szlachcic ANONIEM
  • 2x 18/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 30/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 31/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
51 ACCEPTED 2021-07-12 20:54:10
2021-07-10 11:38:37
Krystyna Karcz CHARLESTON
  • 1x 4/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 19/LL(90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 21/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
  • 1x 31/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 32/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
50 ACCEPTED 2021-07-12 23:24:37
2021-07-10 10:40:06
Maja Borzęcka CARENZA
  • 1x 23/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 24/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
49 ACCEPTED 2021-07-14 19:48:21
2021-07-09 16:46:47
Karolina Szaniawska HIMENA
  • 1x 6/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 22/L1/(105 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 23B/kwal. do OOM/(110 cm), kwalifikacje do OOM na styl jeźdźca
48 ACCEPTED 2021-07-14 19:48:29
2021-07-09 16:46:20
Karolina Szaniawska NEVIL
  • 1x 6/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 21/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
  • 1x 23B/kwal. do OOM/(110 cm), kwalifikacje do OOM na styl jeźdźca
47 ACCEPTED 2021-07-09 15:32:26
2021-07-09 15:27:58
Sławomir Paszkowski RAUL
  • 1x 22/L1/(105 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 23/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 32/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 33/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
46 ACCEPTED 2021-07-09 15:32:33
2021-07-09 15:27:28
Agnieszka Paszkowska AJGOR
  • 1x 23/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 24/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 34/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 35/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
45 ACCEPTED 2021-07-13 21:20:47
2021-07-09 15:21:12
Marta Janowska RAVEL
  • 2x 19/LL(90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 31/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
44 ACCEPTED 2021-07-14 12:37:19
2021-07-09 11:40:10
Ada Stawarz KIFFER MK
  • 1x 18/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 19/LL(90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 30/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 31/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
43 ACCEPTED 2021-07-13 16:45:09
2021-07-09 00:10:37
Aleksandra Wołąs SALVADOR ONE
  • 1x 5/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 6/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
42 ACCEPTED 2021-07-09 11:39:57
2021-07-08 23:07:03
Sebastian Płatos LADYKILLER
  • 1x 18/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 19/LL(90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 30/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 31/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
41 ACCEPTED 2021-07-12 23:23:02
2021-07-08 23:06:19
Natalia Płatos RICOTTO MK
  • 1x 18/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 19/LL(90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 30/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 31/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
40 ACCEPTED 2021-07-13 15:48:42
2021-07-08 21:11:38
Kalina Sierakowska HELABA D’INSEGOTTE
  • 1x 4/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
39 ACCEPTED 2021-07-08 22:05:22
2021-07-08 21:11:21
Karolina Chmielewska RAMZES
  • 2x 3/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
38 ACCEPTED 2021-07-08 22:05:26
2021-07-08 21:10:55
Julia Peszek HADES PONYSPORT
  • 1x 4/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
37 ACCEPTED 2021-07-08 22:05:29
2021-07-08 21:10:35
Julia Peszek LUNA
  • 1x 5/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 6/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
36 ACCEPTED 2021-07-08 20:11:59
2021-07-08 20:08:25
Aleksandra Prusicka KORWETTA II
  • 2x 18/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 30/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
35 ACCEPTED 2021-07-14 11:47:30
2021-07-08 17:43:50
Milena Kołodziejczyk KEES
  • 2x 6/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
34 ACCEPTED 2021-07-13 00:20:26
2021-07-08 14:14:01
Julia Kawczyńska COBUS B Z
  • 2x 5/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 19/LL(90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 20/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
33 ACCEPTED 2021-07-13 00:28:27
2021-07-08 11:09:53
Agnieszka Pietrak KENNA MK
  • 1x 5/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 6/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
32 ACCEPTED 2021-07-08 06:46:36
2021-07-08 06:25:43
Anna Siwicka HASTA LA VISTA T
  • 1x 8/L1/(105 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 9/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
31 ACCEPTED 2021-07-14 11:47:14
2021-07-08 06:24:59
Barbara Kozińska CALL ME PRETTY
  • 1x 9/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1
30 ACCEPTED 2021-07-14 11:57:35
2021-07-07 23:22:27
Julia Stryczyńska KUMAK
  • 2x 4/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 18/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 19/LL(90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
29 ACCEPTED 2021-07-14 11:48:27
2021-07-07 20:17:36
Alicja Gabrysiak SIR PAUILLAC
  • 1x 20/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 22/L1/(105 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 32/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
28 ACCEPTED 2021-07-12 23:20:37
2021-07-07 19:37:55
Weronika Rupocińska CORLEOLINE
  • 2x 17/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 2x 30/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
27 ACCEPTED 2021-07-13 00:25:55
2021-07-07 19:11:39
Gabriela Owczarek ETERNITY
  • 2x 17/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 2x 30/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
26 ACCEPTED 2021-07-13 15:51:04
2021-07-07 18:56:54
Natalia Winiatorska DARK XIAN
  • 1x 18/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 19/LL(90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
25 ACCEPTED 2021-07-12 23:07:32
2021-07-07 13:02:54
Konstancja Lehmann UPSILON VAN LIMERICK
  • 1x 8/L1/(105 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 9/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
24 ACCEPTED 2021-07-07 12:34:39
2021-07-07 12:08:22
Kamila Fabicka LUPIDELLA EBONY LADY
  • 1x 4/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
23 ACCEPTED 2021-07-12 23:04:04
2021-07-07 10:50:27
Inga Olejarz INWOOD
  • 1x 8/L1/(105 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 9/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 22/L1/(105 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 23/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 32/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 33/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
22 ACCEPTED 2021-07-15 00:34:12
2021-07-06 19:14:07
Kinga Glińska CHACCO PERFECT S
  • 1x 9/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
21 ACCEPTED 2021-07-06 16:52:19
2021-07-06 16:06:51
Maja Popiół FERRERA
  • 1x 9/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 25/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 35/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
20 ACCEPTED 2021-07-13 00:23:14
2021-07-06 15:53:48
Diana Osiecka NANU NANA IV
  • 1x 4/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 17/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 29/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
19 ACCEPTED 2021-07-14 11:47:55
2021-07-06 15:22:41
Bohdan Dzydzan STAKKATO BOY BK
  • 1x 10/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 25/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 37/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
18 ACCEPTED 2021-07-14 11:47:41
2021-07-06 13:00:09
Maciej Wierucki ROLEX
  • 1x 5/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 6/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 21/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
  • 1x 32/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
17 ACCEPTED 2021-07-13 21:21:03
2021-07-06 10:56:59
Hanna Toporek ADEBAYOR
  • 1x 4/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 18/LL(80)/(80 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 19/LL(90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 31/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
16 ACCEPTED 2021-07-14 11:58:07
2021-07-05 23:24:54
Karolina Zagdan WELATON
  • 1x 1/LL(40)/(40 cm) dokładności Art. 238.1.1 - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(50)/(50 cm) dokładności Art. 238.1.1 - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 2x 16/LL(50)/(50 cm) dokładności Art. 238.1.1 - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
15 ACCEPTED 2021-07-06 14:23:52
2021-07-05 20:30:54
Oliwia Molenda KÖVESPATAKA REZGO
  • 1x 4/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 19/LL(90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 31/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
14 ACCEPTED 2021-07-13 16:45:00
2021-07-05 09:53:40
Aleksandra Suwała DAKOTA
  • 1x 4/LL(80)/(80 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
13 ACCEPTED 2021-07-06 13:28:15
2021-07-05 09:07:02
Gabriela Więch L-JANTAR
  • 2x 7/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
  • 2x 21/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
  • 1x 32/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
12 ACCEPTED 2021-07-13 00:31:16
2021-07-05 09:06:21
Zbigniew Płatos LEANDRO VERTE
  • 1x 5/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 6/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 19/LL(90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 20/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 32/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
11 ACCEPTED 2021-07-14 14:13:11
2021-07-04 21:48:26
Aneta Smaga CALGARY PJ
  • 2x 7/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
10 ACCEPTED 2021-07-14 12:20:05
2021-07-04 21:47:48
Zofia Sobańska COMPANERO
  • 2x 5/LL(90)/(90 cm), zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 7/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
9 ACCEPTED 2021-07-14 12:42:12
2021-07-04 21:46:32
Zofia Migdalska WIWIANA
  • 2x 7/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
8 ACCEPTED 2021-07-14 22:52:34
2021-07-04 19:11:46
Łucja Majka KRACK T
  • 1x 24/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 25/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1
7 ACCEPTED 2021-07-04 20:59:50
2021-07-02 21:16:32
Julia Karbowiak SANTINO
  • 2x 16/LL(50)/(50 cm) dokładności Art. 238.1.1 - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
  • 2x 17/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
6 ACCEPTED 2021-07-13 15:53:56
2021-07-02 01:24:13
Irena Pawłowska MESKALINA
  • 1x 24/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 36/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 37/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
5 ACCEPTED 2021-07-01 13:28:58
2021-07-01 12:41:07
Sławomir Andruchów B FREEDOM Z
  • 2x 3/LL(70)/(70 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - MAZOWIECKI TALENT JEŹDZIECKI - TOWARZYSKI
4 ACCEPTED 2021-07-01 12:08:09
2021-06-29 11:34:51
Sławomir Andruchów ICOLINE
  • 1x 6/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
3 ACCEPTED 2021-07-01 12:08:12
2021-06-29 11:34:13
Sławomir Andruchów KOREA II HIPPICA
  • 1x 6/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
2 ACCEPTED 2021-07-13 16:08:26
2021-06-28 23:07:04
Zuzanna Rogińska NICKY BOY
  • 1x 23/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 22/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 33/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 34/P1/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1
1 ACCEPTED 2021-07-13 16:08:40
2021-06-28 23:06:08
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 25/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 26/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 36/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 37/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andruchów Sławomir SKJ Red Team Mokiny
S
O007000
2. Bogłowska Zuzanna KJ Aldragho Piaseczno
2004 (J.)
O037773
3. Borzęcka Maja KJ Infernal Team Golesze Duże
2005 (J.)
O042854
4. Buczyńska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
2008 (JM.)
O053305
5. Bujak Iga Pony Klub Groszki
2005 (J.)
Brak
6. Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
S
O002465
7. Ciurzyńska Ewa Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O049790
8. Czechowicz Monika Bractwo Konne Św. Marcina
S
O033516
9. Czyżewicz Michalina BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O063151
10. Dębowski Jacek Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
brak
11. Dudzińska Magdalena BPK
S
brak
12. Dzydzan Bohdan Ukraina
S
brak
13. Fabicka Kamila BPK (MAZ)
2009 (JM.)
O063783
14. Fleszar Laura
15. Gabrysiak Alicja Łódzki KJ
2004 (J.)
O036581
16. Glińska Kinga Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2003 (J.)
O053558
17. Głuchowska Małgorzata Stow. KJ Podkowa Leśna
2002 (MJ.)
O031654
18. Gonciarek Maria Stow. Warszawski KJ
2002 (MJ.)
O031807
10143460
19. Graczyk Julia INTERHR - JKS Poczernin Sp. z o. o.
2002 (MJ.)
O039162
20. Haskins Emma KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O057371
21. Haskins Olivia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
Brak
22. Iwaniuk Karolina JKS Salio Besiekierz Rudny
2006 (JM.)
O056301
23. Janiec Patrycja Łódzki KJ
2006 (JM.)
O056446
24. Janiszewska Oliwia KU AZS Politechniki Warszawskiej
2008 (JM.)
O045168
25. Janowska Marta Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O042688
26. Kajdrys Klara Stow. KJ Legia-Kozielska Warszawa
2011 (Mł.)
O061567
27. Smaga Aneta KJ Plejada Tarczyn
S
O028984
28. Karbowiak Julia BPK (MAZ)
2011 (Mł.)
O058263
29. Karcz Krystyna BPK
2003 (J.)
brak
30. Kazana Lena brak
2008 (JM.)
O063180
31. Kitlitz Aneta Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O041206
32. Kołodziejczyk Milena Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2005 (J.)
O050091
33. Koroluk Agata SKJ Beckersport Raszyn
2006 (JM.)
O043576
34. Kotecka Malena SKJ Horseprofi Łódź
2007 (JM.)
O045956
35. Kowalczyk Hubert Klub Jeździecki Chrobry
2009 (JM.)
O048645
36. Kozińska Barbara BPK (MAZ)
2001 (MJ.)
O030953
37. Król Anna Stowarzyszenie R&S Stables
S
O019738
38. Krupska Lena BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O063690
39. Kryszeń Natasza BPK (MAZ)
2004 (J.)
O050244
40. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
41. Kuczyńska Kinga BPK
S
brak
42. Kułakowska Agnieszka SKJ Beckersport Laszczki
S
O005238
43. Kwaczyńska Gabriela SKJ Beckersport Laszczki
brak
44. Kwaczyńska Julia SKJ Beckersport Laszczki
2003 (J.)
O058143
45. Kwaczyńska Julia
46. Lehmann Konstancja SKJ Lehmann Horses Nowa Wieś
S
O037822
10213417
47. Leszczyński Mateusz Łódzki KJ
S
O013303
48. Lis Kamila brak
2005 (J.)
0065438
49. Lubańska Julia BPK
brak
50. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
51. Małachowska Beata KJ Huzar
S
O011253
52. Marczewska Wiktoria Konecki KJ Fullmet
2008 (JM.)
O061413
53. Melich Oliwia SKJ Beckersport Laszczki
2008 (JM.)
O051059
54. Miazga Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O005342
55. Migdalska Zofia Stow. Warszawski KJ
2008 (JM.)
O058315
56. Milczarek Nina KJ Infernal Team Golesze Duże
2000 (MJ.)
O026267
57. Molenda Oliwia Kielecki KJ
2005 (J.)
O052904
58. Mordzelewski Michał Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O001972
59. Mulik Ewa Stow. KJ Olimpia Warszawa
S
O008861
60. Nowakowska Otylia Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2005 (J.)
O045544
61. Olejarz Inga Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2004 (J.)
O048619
62. Osiecka Diana Kielecki KJ
2002 (MJ.)
O065050
63. Owczarek Gabriela BPK (MAZ)
2003 (J.)
O048310
64. Palczewska Maria Polski Polo Klub
S
O003981
65. Palczewska Zofia Equikam Sp.z o.o. Zaręby
2003 (J.)
O037690
66. Paszkowska Agnieszka Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
O010171
67. Paszkowski Sławomir Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
O003290
68. Pawłowska Irena KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O039852
69. Pękal Emilia Kielecki KJ
2003 (J.)
O041691
70. Pekaniec Maciej KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O001374
71. Peszek Julia SKJ Beckersport Laszczki
2009 (JM.)
O057364
72. Petryk-Niedbalska Dorota Stow. KJ Podkowa Leśna
S
O063829
LZRWZJ/3223/21 A(w) B(III)
73. Pietkiewicz Mia KJ Aldragho Piaseczno
2010 (Mł.)
O064335
74. Pietrak Agnieszka Fundacja Horse Sport Warszawa
S
O031478
75. Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
S
O003164
76. Pietrzyk Piotr KJ Galop Kozienice
S
O009275
77. Pietrzyk Sylwia KJ Galop Kozienice
S
O009355
78. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
79. Płatos Natalia KJ Galop Kozienice
S
O015057
80. Płatos Sebastian KJ Galop Kozienice
S
O006539
81. Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice
S
O000513
82. Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice
S
O000513
83. Popiół Maja Stow. KSKJK Szary Michałowice
S
O022425
84. Potocka Aleksandra Stow. KJ Olimpia Warszawa
2006 (JM.)
O060643
85. Prusicka Aleksandra Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2003 (J.)
O063712
86. Przybysz Patrycja SKJ Beckersport Laszczki
2006 (JM.)
O060507
87. Rębacz Karolina BPK
2006 (JM.)
brak
88. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
89. Rupocińska Weronika BPK (MAZ)
S
O006382
90. Ruta Lidia BPK
brak
91. Samsel Amelia Klub Jeździecki Huzar Józefów
2007 (JM.)
O043107
92. Sencio Julia BPK (MAZ)
2007 (JM.)
O058140
93. Siwicka Anna BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O055841
94. Skłodowska Klaudia Stow. KJ Olimpia Warszawa
2005 (J.)
O043871
95. Skulska Dominika SKJ Beckersport Laszczki
S
O019673
96. Smaga Aneta KJ Plejada Tarczyn
S
O028984
97. Smolińska Ewelina Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
brak
98. Sobańska Zofia Stow. Warszawski KJ
2007 (JM.)
O057007
99. Sobolewska Paulina BPK (LOD)
S
O006758
100. Sowińska Zuzanna BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O063053
101. Stasok Andrii Klub Jeździecki Chrobry
S
O059110
102. Stawarz Ada KJ Galop Kozienice
2005 (J.)
O052723
103. Stritzke Lea Klub Jeździecki Chrobry
2003 (J.)
O058426
104. Stryczyńska Julia Stow. Jeździeckie Poster Piaseczno
S
O012811
105. Suwała Aleksandra Kielecki KJ
2001 (MJ.)
O039980
106. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
107. Szewczyk Bartosz KJ Strzała Krubiczew
S
O003478
108. Szlachcic Karolina KJ Galop Kozienice
S
O058542
109. Toporek Hanna Kielecki KJ
2003 (J.)
O039981
110. Wawrzynowicz Marianna Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
O048604
111. Więch Gabriela Kielecki KJ
2005 (J.)
O050505
112. Wieczorek Julia KJ Sawanka
2006 (JM.)
O050813
113. Wierucki Maciej Kielecki KJ
2007 (JM.)
O061544
114. Winiatorska Natalia BPK (MAZ)
S
O060455
115. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
S
O007543
116. Woziwodzka Kaja Klub Jeździecki Chrobry
2010 (Mł.)
O063910
117. Wyganowska Julia BPK
brak
118. Żabowska-Żychowicz Nelly KJ Karolina
2006 (JM.)
O042910
119. Zagdan Karolina Kielecki KJ
2004 (J.)
O045781
120. Zawadzka Katarzyna SKJ Beckersport Laszczki
2010 (Mł.)
O059420
121. Zelek Tomasz Konecki KJ Fullmet
S
O004072
122. Zielińska Karolina KU AZS Politechniki Warszawskiej
2011 (Mł.)
O059207
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

20

ADEBAYOR SP POL 2015 wałach kasztanowata/164 F: Donzini
M: Aky I / Zapateado
K030266 616009550017315
2.

125

AFTER MIDNIGHT WLKP POL 2009 wałach gniada/172 F: Bajou Du Rouet
M: Almeria
K019846 616007610110409
3.

105

AJGOR SP POL 2011 wałach kasztanowata/166 F: Candiavolo
M: Akka
K023403 brak
4.

63

AL CAPONE SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Verdi
M: Amazing Grace / Arpeggio
K026735 B0138877S
5.

167

ALBERT KUC POL 2010 wałach kasztanowatodereszowata/kuc:127 F: NN
M: NN
K020925 616999610281910
6.

155

ALTIVO Z ZANGERSCHEIDE POL 2005 wałach ciemnogniada/178 F: Accardi
M: Bipsy-M
K027559 Z627105
7.

140

AMARANT SP POL 2016 wałach siwa/164 F: Calderon / Carolus
M: Armenia / Ever For Pleasure
K031692 616009590022716
8.

47

ANONIEM KWPN POL 2005 Wałach gniada/173 F: Kojak
M: Madonna
K010129 528003 05.04791
9.

132

ARMANI TYP SZLACHETNY POL 2012 wałach ciemnogniada/162 F: NN
M: NN
K030608 B013673S
10.

138

AWIATOR II SP POL 2006 Ogier gniada F: Lord Star
M: Anavel P
K010236
11.

84

B FREEDOM Z ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz gniada/167 F: Bosch Blue / Cantos
M: Fenicjanka / Corde
K031419 056015Z55654016
12.

50

BABILONIA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Bischof L
M: Brendy
K019544 616009580503811
13.

71

BASHIRA-K SP POL 2009 klacz ciemnogniada/168 F: Placido
M: Bychawa
K019531 616009610264009
14.

73

BASZMIRA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz kara/152 F: Efekt
M: Baszkiria
brak 616006580253715
15.

166

BE PERFECT KUC POL 2015 klacz gniada/kuc:139 F: Pampero
M: Brawada
Brak 616098200151649
16.

129

BIZARRO SP POL 2009 wałach ciemnokasztanowata/168 F: Otill
M: Banga / Garland
K017161 616009540100709
17.

62

BOSTON MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach ciemnogniada/171 F: Falkon
M: Boliwia
Brak 616006540033210
18.

144

BRAVE SPIRIT BS HAN. POL 2017 wałach kara/168 F: Balou Peggio
M: Carlotta / Crazy Classic
K031812 DE431311907117
19.

151

BROWAR SP POL 2016 wałach kara/- F: Santiego
M: Barina
K031800 616009610111016
20.

15

CALGARY PJ HAN. POL 2008 klacz siwa/180 F: Calme
M: Gardefee / Goldspring de Lauzelle (Gardestern II)
K019409 DE431316575308
21.

131

CALIMERO VAN ROSSEMHOF Z Z POL 2013 wałach siwa/168 F: Cantario
M: Nadira / Nekton
K032613 056015Z55733413
22.

28

CALL ME PRETTY HAN GER 2011 wałach gniada/170 F: Contendro I / Contender
M: Geraldine / Gluckspliz
K026200 DE431310518311
23.

136

CARAT GOLD SP POL 2016 ogier kara/170 F: Kannan
M: Conca
K029305 A0015176S
24.

106

CARENZA OLD POL 2009 Klacz kara/172 F: Carenzo
M: Newada
K018026 DE433331689709
25.

128

CARRERAS HAN GER 2010 Ogier kara F: Cloney / Contender
M: Fortissimo / For Pleasure
K016556 DE431312317110
26.

119

CEXTI QUEEN F WESTF. POL 20016 klacz gniada/170 F: Michael Angelo F
M: Cexti / Cavalier
K032589 DE441410876115
27.

23

CHACCO PERFECT S Deutsches Sportpferd POL 2009 wałach gniada/175 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Georgina Plus-S / Louis
K019273 DE455879011009
28.

46

CHARLESTON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach gniada/175 F: Quaterback
M: Chanel
brak 6161009590014714
29.

133

CHOCOLATE DREAM . POL 2011 wałach inna/kuc:147 F: nn
M: nn
K027856 528019090008452
30.

79

CHOCOLATE LADY SP POL 2015 klacz ciemnogniada/167 F: Chardonnay L / Contender
M: Cassandra / Wanderfurst
K028993 616009610179415
31.

99

COBUS B Z ZANGER. POL 2010 wałach ciemnogniada/mk:- F: Canturano
M: L Zelusie 30
brak 056015Z55734910
32.

57

COCO SP POL 2014 klacz gniada/164 F: R
M: C
K026943 .
33.

150

COLA LADY SP POL 2011 klacz gniada/171 F: Palermo
M: Chaline
K022209 616009580140411
34.

16

COMPANERO HOL GER 2010 wałach siwa/165 F: Colmander
M: Martha III / Ariadus
K022047 DE421000091710
35.

180

CONCERTO R.Z. F:
M:
36.

95

CORLEOLINE WESTFALSKA POL 2016 klacz kasztanowata/167 F: Corleolord L
M: Liesa
K032406 DE 441411145816
37.

123

CORONER SP POL 2013 ogier gniada F: Solaris / Stalypso
M: Coco Chanel / Roland
K025637 616009660669813
38.

134

CORSKEAGH BOY CONNEMARA POL 2014 wałach skarogniada/kuc:148 F: Rosscon Castle King
M: Wild Thing / Pride Oithe West
K030646 3720041000159003
39.

162

CUMA SP POL 2007 klacz gniada/170 F: Dekoder
M: Cytryna
brak 009661249207
40.

72

CZĄBER MASTER FILM SP POL 2007 wałach gniada/167 F: Maram / Aram
M: Czaruta / Czatownik
K012952 POL009610200007
41.

39

DAJ CASH WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach siwa F: JAKOBIN
M: DAJ MONEY
K014575
42.

18

DAKOTA SP POL 2007 klacz ciemnogniada/163 F: Salazar
M: Debra
K015388 POL009590032607
43.

126

DANAWAY EVANDER 89885 WELSH COB GBR 2010 wałach gniada/kuc:143 F: Danaway Tango 45657 (GRB)
M: 103401 Danaway Janella (GRB)
K026831 826046010089885
44.

25

DARK XIAN XX POL 2013 wałach gniada/159 F: Da Xian
M: Dagana / Jape
K032320 616POL13008213T
45.

61

DESTINO M. POL 2013 ogier siwa/- F: Dionizos
M: Druzja / Baryt
K027629 616 006 63 01243 13
46.

56

DETROIT CL KWPN NED 2008 wałach gniada/168 F: Douglas/Darco
M: Lantessa/Cantus
K018317 .
47.

176

DIAMANTE NERO HAN POL 2015 ogier kara/174 F: Diacontinus
M: Evita K / Escudo I
K029720 -
48.

88

DIANA L SP POL 2005 klacz ciemnogniada/164. F: Bishof L / Bachus
M: Donnerdamme L / Dobrock
K011520 POL009580228105 POL009580228105
49.

118

DIAZ 13 HANOWERSKA POL 2013 wałach ciemnogniada/185 F: Diarado
M: Hauptstutbuch Geraldine
K031980 DE431310777513
50.

110

DIEGO SP POL 2011 wałach jasnogniada/165 F: Fuego de Prelet
M: Dunkierka
Brak 616 009 59 0085 11
51.

169

ELVIS KUC POL 1999 wałach izabelowata/kuc:129 F: NN
M: NN
K016840 616999660449899
52.

116

EŁZA M POL 2009 klacz skarogniada/mk:165 F: Łoskot
M: Emisja
K023948 616006550096109
53.

96

ETERNITY WESTF. POL 2016 wałach gniada/175 F: Corleolord L
M: Elara / Rabiatos Z
K031663 DE 441411180516
54.

168

ETHIEN MK SP POL 2015 klacz gniada/167 F: Marino
M: Electra MK
KO32330 616009600009915
55.

130

ETRES Czysta Krew Arabska POL 2010 Wałach siwa/mk:158 F: Odys
M: Emanza
K022992 -
56.

149

EVEREST M PKSP POL 2010 wałach gniada/180 F: Nice Boy
M: Eneida / Fanimo
K020685 616009690073410
57.

5

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
K024409 009520029707
58.

32

FANCY Deutsches Sportpferd POL 2016 klacz kara/165 F: Flintstone
M: Rubinia
K031600 27645603164160
59.

89

FERRERA CZEWB POL 2015 klacz gniada/166 F: Volonter-T
M: Furetta
K029709 000082536
60.

53

FIRUZE PG PKSP POL 2015 klacz gniada/166 F: Calderon
M: Fontia PG / Rubin
K031914 616009520054015
61.

173

FUNNY KG SP POL 2011 wałach ciemnogniada/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: Finezja KG / Kastet
K020664 616009610148011
62.

174

GALILEO SEMPER INVICTA MK POL 2014 ogier skarogniada F: Prut
M: Gonza/ Namaz 35
Brak
63.

160

GANDO V SP POL 2015 wałach gniada/169 F: Quintender / Quinar
M: Gota V / Solaris
K031168 616009660745015
64.

52

GENTLE KR KWPN POL 2011 wałach siwa/165 F: Corland/ Cor de la Bryere
M: Amourettte/ Heartbreaker
KO19358 528210002702731
65.

111

GRENADIER S SP POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Ulco
M: Xxx
K029440 Brak
66.

102

HADES PONYSPORT KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:139 F: NN
M: NN
K025571 616999570218813
67.

113

HANSOLO S MŁP POL 2016 wałach gniada/167 F: Dionizos
M: Hopka/Emetyt
K029097 616006540035416
68.

97

HASTA LA VISTA T KWPN NED 2012 wałach siwa/167 F: Avantos / Mermus R
M: Pamina T / Come On
K029704 528003201205270
69.

154

HAWANKA MAŁOPOLSKA POL 2008 klacz siwa/168 F: FAGOT
M: HAWANNA
K029272 POL 006590155308
70.

30

HELABA D’INSEGOTTE Belgische Rijpony BEL 2003 klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Orchid's Deamii / Rusty 195
M: Zorka
K030254 BELP218254BWP
71.

139

HIALIT SP POL 2009 Wałach gniada/171 F: Le Voltaire /
M: Higiena / Golden Boy
K018517 616009600114009
72.

156

HIAWATHA KWPN NED 2012 Wałach gniada/165 F: Crespo VDL
M: Doutzenminka
K024552 .
73.

117

HILON-W SP POL 2010 wałach siwa/170 F: HBC Lake Bid
M: Harfa
K018594 616009680059210
74.

37

HIMENA WLKP POL 2009 klacz kara/161 F: Himen
M: Hida
K028746 616007520110709
75.

142

HOPE NEVER DIES SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Ekwador / Elvis
M: Matka: Heraja / Castilio
K028937 616009640080714
76.

146

HOTREX NN POL 2006 wałach gniada/mk:mk:mk:m F: Nn
M: Nn
K020660
77.

82

ICOLINE KWPN NED 2013 klacz gniada/164 F: Kojak / Pit I
M: Charline / Argentinus
K028744 528003201306719
78.

77

IGUAZU HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz gniada/169 F: Casall
M: Ulana XIII
K030895 DE421000709816
79.

137

INES Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/165 F: Rammstein
M: Infa-Land
K030614 616098200119012
80.

91

INWOOD XX POL 2010 gelding dark bay/165 F: Royal Court
M: Italia / Who Knows
K019061 616POL10006854T
81.

122

JAGER SP POL 2013 Ogier siwa/168 F: Stakkato Top
M: Jasmin
K025638
82.

164

JARAVEL SP POL 2016 wałach kasztanowata/163 F: Aravel Varo
M: Jamira R / Cosiro
K031885 B0130611S
83.

161

JELLY XX POL 2015 klacz ciemnogniada/167 F: Calming Influence
M: Jollity
Brak 616...
84.

147

JJ AVICII Irish Sport Horse POL 2010 wałach gniada/165 F: Oberon van Fyandra D'09 / Concorde
M: Kilnamona Myway / Whitehall Bridge
K020420 372414005621354
85.

153

JOY MK SP POL 2012 wałach gniada/175 F: Landos II
M: Juta
K031047 6160096002237
86.

175

JUBEA SP POL 2011 klacz kasztanowata/160 F: Markies V
M: Jerzyca
K020285 616009600174611
87.

141

JUKATAN SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Contender Son / Contender
M: Jacnia / Garnizon
K030232 616009600156814
88.

152

JUNGLE GEORGE Pełna Krew Angielska POL 2014 wałach gniada/170 F: Kheleyf
M: Amouage-royale
K031079 8260GB45212109t
89.

165

KANTJE`S ELTON NEW FOREST PONY NED 2009 wałach kasztanowata/kuc:148 F: ORCHID`S ROMARIO II/ / BRANDY XIII
M: KANTJE`S ROWENA
K026540 528018020091420
90.

158

KASINIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/- F: Cassini Kama / Cassini I
M: Kanasta / Czandor
K024449 616009640067912
91.

78

KAUAI HOLSZTYŃSKA POL 2017 klacz gniada/169 F: Cascadello I
M: Atena X
Brak DE421000035017
92.

29

KEES KWPN POL 2015 wałach gniada/165 F: Rodrigoo vdl/ Indoctro
M: Ines
K028414 616 0939 002444 19
93.

98

KENNA MK SP POL 2016 klacz gniada/165 F: Marino
M: Kassari / Rhytmus S
K032287 616009600035416
94.

35

KIFFER MK SP POL 2016 ogier gniada/165 F: Marino
M: Kalinka
K031775 616009600210316
95.

143

KING DIAMOND AES POL 2016 wałach kasztanowata/176 F: Kaffka vd Heffnick
M: Fatima
K030962 826002160879334
96.

76

KINGSTON SP POL 2012 wałach gniada/165 F: Sword
M: Karenina/Baloubet du Rouet
K032586 A0021351S
97.

107

KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: Bolero
M: Kimberley
K019199
98.

60

KORDIAN WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach skarogniada/172 F: Diarado
M: Kasandra
K031643 616007520034516
99.

83

KOREA II HIPPICA OS POL 2015 klacz gniada/170 F: Kannan / Voltaire
M: Loubette / Baloubet Du Rouet
K028747 DE418180097015
100.

100

KORWETTA II SP POL 2007 klacz kasztanowata/160 F: Veracruz
M: Kordoba / Justin Damiro
K018266 POL 009 66 00346 07
101.

87

KÖVESPATAKA REZGO WĘG.GOR. HUN 2016 wałach kasztanowata/173 F: nn
M: nn
K032039 348199QC062HS17
102.

159

KRACK T KWPN POL 2015 wałach kasztanowata/167 F: Etulon VDL
M: -
brak -
103.

27

KUMAK SP POL 2016 wałach siwa/162 F: Czumak
M: Kaja
Brak 616009610061016
104.

13

L-JANTAR SP POL 2008 wałach kasztanowata/178 F: Ever For Pleasure
M: Lawina / Lando
K015918 009590257008
105.

33

LADYKILLER KWPN POL 2016 ogier gniada/170 F: Freeman VDL
M: Usambara
K031782 528003201604516
106.

120

LANDSCAPE SUNRISE OS POL 2014 wałach gniada/174 F: Lyjanero
M: Escada
K030950 DE433330553114
107.

86

LEANDRO VERTE AES NED 2016 wałach kasztanowata/173 F: ARD VDL Douglas
M: Hylan Verte / Caramba Verte
K032475 826002160877097
108.

55

LIQUEUR D’ANIS B KWPN POL 2016 wałach siwa/165 F: Hermantico
M: Oderna / Animo
K032588 528003201607614
109.

114

LITTLE CARTIER SP POL 2008 wałach gniada/167 F: Cartier II/ Cheenook
M: Losita 2 / Landwind II B
K016799 POL009640013408
110.

103

LUNA DRP POL 2010 klacz gniada/kuc:140 F: NN
M: NN
K026657 528009101178093
111.

92

LUPIDELLA EBONY LADY KUC WALIJSKI POL 2011 klacz skarogniada/kuc:132 F: Turinina's Gismore
M: Firwood's Ella
K027160 616013590109311
112.

80

MADOU VD BISSCHOP BWP BEL 2012 wałach kasztanowata/170 F: Stakkato / Spartan
M: Jade vd Bisschop / Ogano Sitte O
K028997 056002W00302227
113.

74

MAGNAT KUC POL 2017 wałach gniada/kuc:138 F: Trzy Po Trzy
M: Montana
K031919 A0021840S
114.

108

MARS KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:148 F: Tenor
M: Marionetka / Turkus
K019521
115.

6

MESKALINA SP POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Ulco / Voltaire
M: Missy Quin / / Mariensztat
K014928 616009670128709
116.

112

MOCART SP POL 2010 wałach gniada/167 F: Cyprys
M: Miranda/Czuwaj
K030594 616009590058110
117.

90

NANU NANA IV AES POL 2016 klacz gniada/169 F: Neymar de Reve
M: Nanu Nana III / Calido I
K032474 826002160877882
118.

94

NEVADA ROYAL Z HOL POL 2012 Klacz siwa/169 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Ziva Royal / Carlos D Z
K026683 056015Z55680812
119.

38

NEVIL Niem. Koń Sport. POL 2013 wałach gniada/170 F: Numero Uno
M: Georgina Plus-S / Louis
K023439 DE455879003313
120.

4

NICKY BOY SP POL 2011 wałach gniada/183 F: Johny Boy II
M: Nistria S
K019158 616009520030911
121.

145

NOLLY DOLLY K SP POL 2016 klacz siwa/167 F: FELINI
M: NUTELLA
K029269 616009680020016
122.

135

ORKAN SP POL 2017 wałach gniada/160 F: Cicave du Talus
M: Orchidea
K030439 B0122279S
123.

40

PAGANINI SP POL 2013 wałach ciemnogniada/170 F: Stakatto Top
M: Piagetta
K027273 616009660670413
124.

81

PARSIFAL WLKP POL 2003 wałach gniada/165 F: Niels
M: Prima
K011308 11527
125.

177

POTER MAŁOPOLSKA - 2005 wałach - F: -
M: -
126.

163

POWER OF LOW WLKP POL 2012 wałach gniada/165 F: Carlos DZ
M: Platyna
brak 616007610175412
127.

101

RAMZES KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:127 F: NN
M: NN
K030369 6169995921000613
128.

104

RAUL SP POL 2006 wałach gniada F: Quelester
M: Raketta / Rakett
K016410
129.

36

RAVEL SP POL 2008 wałach kasztanowata/166 F: aravel II
M: rosalia
K015114 -
130.

34

RICOTTO MK SP POL 2016 ogier kara/163 F: Rachunek (Rekrut)
M: Riposta
K031783 616009600210816
131.

49

RIVALDO KG SP POL 2006 Wałach gniada F: Landjonker S
M: Rosocha
K012663
132.

21

ROLEX WLKP POL 2006 wałach skarogniada/167 F: Himen
M: Rita / Arak
K018756 616007520162906
133.

31

SALVADOR ONE SP POL 2017 wałach siwa/163 F: Number One
M: Seniorita / Frazes
K032582 616009610168717
134.

179

SAMIRA F:
M:
135.

85

SANTINO KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:117 F: Capo 14
M: Szanta / Elliot
K025155 616999662050808
136.

157

SIMONETTA HANOWERSKA POL 2011 klacz skarogniada/168 F: Simonetti
M: -
brak -
137.

26

SIR PAUILLAC SP POL 2011 wałach gniada/165 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Szlachta / Luron
K022389 616009590185511
138.

171

SOPLICA HUCUŁ POL 2007 klacz srokata/kuc:142 F: Sajgon
M: Siwarna
brak POL 012 52 01463 07
139.

124

STAKATTOS Deutsches Sportpferd POL 04.04.2016 ogier kara/168 F: Syltus
M: Fiona
K031784 276456560155716
140.

22

STAKKATO BOY BK HANN UKR 2013 wałach gniada/168 F: STAKKATO
M: ARGENTA BK
brak DE431312006213
141.

148

SZAFIRA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 klacz kara/168 F: Cascall
M: Selena
K020266 616009610220311
142.

109

TAJFUN SP POL 2013 wałach gniada/mk:153 F: Nn
M: Nn
K029213 616999610205213
143.

115

TANZANIA KUC FELIŃSKI POL 2003 klacz siwa/kuc:146 F: Wersal / Pesal
M: Tasmania / Inbred
K016113 POL 013 58 01433 03
144.

121

TOPAZ HAN. POL 2015 ogier gniada/177 F: Toulon
M: Serafina / Silvio I
K032508 Brak
145.

75

TOTU KUC POL 2003 klacz kasztanowata/kuc:131 F: Domingo
M: Twenty
K011315 616013640015403
146.

127

TYTAN SP POL 2005 Wałach gniada/160 F: Dakar
M: Trufla
K012084 POL009580117605
147.

93

UPSILON VAN LIMERICK WESTF GER 2007 Wałach gniada/175 F: Upgrade / Heartbreaker
M: Jacobalia / Voltaire
K023556 DE441411579407 103VC36
148.

170

WEDOG PRIDE N JOY KUC GBR 2012 Klacz izabelowata/kuc:130 F: Tireinon Star Rocker 79258
M: 135157 Holly
K025821 UELN826046020168210
149.

19

WELATON KOŃ HUCULSKI POL 2012 wałach srokata/kuc:141 F: Platon
M: W-Norfa
brak 616012660216912
150.

172

WICHREN HC POL 2008 Wałach kara/kuc:140 F: Waldi
M: Wigilia
brak pol 012660319608
151.

178

WIWIA KUC FELIŃSKI POL 2007 Klacz gniada/kuc:129 F: Gepard
M: Wiwa
brak
152.

17

WIWIANA SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Salomon
M: Witara / Cavallo
K028201 616009640044515
153.

58

ZOLKA TYP SZLACHETNY POL 2008 klacz siwa/kuc:148 F: Samir / Nur
M: Zefirynka / Eksponat
K030954 POL999661421206
Rider Club
Competition
Prize
Andruchów Sławomir SKJ Red Team Mokiny
100
50
100
SUM:
250.00
Borzęcka Maja KJ Infernal Team Golesze Duże
300
SUM:
300.00
Dzydzan Bohdan Ukraina
500
SUM:
500.00
Glińska Kinga Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
200
150
SUM:
350.00
Gonciarek Maria Stow. Warszawski KJ
300
SUM:
300.00
Kozińska Barbara BPK (MAZ)
140
100
SUM:
240.00
Kryszeń Natasza BPK (MAZ)
150
SUM:
150.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
400
SUM:
400.00
Kułakowska Agnieszka SKJ Beckersport Laszczki
70
SUM:
70.00
Leszczyński Mateusz Łódzki KJ
50
SUM:
50.00
Marczewska Wiktoria Konecki KJ Fullmet
30
SUM:
30.00
Milczarek Nina KJ Infernal Team Golesze Duże
70
100
SUM:
170.00
Olejarz Inga Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
120
SUM:
120.00
Palczewska Maria Polski Polo Klub
70
SUM:
70.00
Pawłowska Irena KJ Wiktorowo
700 zł
200
SUM:
200.00
Pekaniec Maciej KJ Akademia Kucania Dawidy
200
SUM:
200.00
Peszek Julia SKJ Beckersport Laszczki
30
SUM:
30.00
Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
250
300
SUM:
550.00
Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
100
250
SUM:
350.00
Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice
50
SUM:
50.00
Popiół Maja Stow. KSKJK Szary Michałowice
400
200
SUM:
600.00
Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
150
70
250
SUM:
470.00
Siwicka Anna BPK (MAZ)
80
SUM:
80.00
Sobolewska Paulina BPK (LOD)
120
SUM:
120.00
Więch Gabriela Kielecki KJ
100
SUM:
100.00
Wierucki Maciej Kielecki KJ
70
SUM:
70.00
Zelek Tomasz Konecki KJ Fullmet
300
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andruchów Sławomir
SKJ Red Team Mokiny
ICOLINE (82)
2021-07-16
4
2021-07-16
2021-07-17
1
100
2021-07-18
3
50
2021-07-16
1
100
2021-07-16
2021-07-17
8
2021-07-18
5
2021-07-16
2021-07-16
2
2021-07-17
1
2021-07-17
17
2021-07-18
12
2021-07-18
18
Bogłowska Zuzanna
KJ Aldragho Piaseczno
2021-07-16
5
2021-07-16
6
2021-07-17
1
2021-07-17
5
2021-07-18
6
Borzęcka Maja
KJ Infernal Team Golesze Duże
CARENZA (106)
2021-07-17
5
2021-07-17
2
300
2021-07-18
7
2021-07-18
7
Buczyńska Weronika
KJ Aldragho Piaseczno
MARS (108)
2021-07-16
4
2021-07-16
10
2021-07-18
1
2021-07-18
1
Bujak Iga
Pony Klub Groszki
WIWIA (178)
2021-07-18
2021-07-18
8
Chentkowski Tomasz
KJ Welt Opypy
TOPAZ (121)
2021-07-17
1
2021-07-17
24
JAGER (122)
2021-07-17
5
Ciurzyńska Ewa
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2021-07-18
1
2021-07-18
4
Czechowicz Monika
Bractwo Konne Św. Marcina
HAWANKA (154)
2021-07-18
2021-07-18
12
Czyżewicz Michalina
BPK (MAZ)
JOY MK (153)
2021-07-17
14
2021-07-17
14
2021-07-18
1
2021-07-18
12
Dębowski Jacek
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2021-07-18
1
2021-07-18
1
Dudzińska Magdalena
BPK
CUMA (162)
2021-07-17
6
2021-07-17
2021-07-18
11
2021-07-18
1
Dzydzan Bohdan
Ukraina
2021-07-16
4
2021-07-18
3
2021-07-17
1
500
Fabicka Kamila
BPK (MAZ)
2021-07-17
11
2021-07-17
1
Fleszar Laura
2021-07-18
1
2021-07-18
1
Gabrysiak Alicja
Łódzki KJ
2021-07-17
10
2021-07-17
2021-07-18
16
2021-07-18
Glińska Kinga
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2021-07-16
1
200
2021-07-16
1
150
2021-07-17
4
2021-07-17
4
2021-07-18
6
Głuchowska Małgorzata
Stow. KJ Podkowa Leśna
2021-07-16
2021-07-16
10
Gonciarek Maria
Stow. Warszawski KJ
KASINIA (158)
2021-07-17
1
300
Graczyk Julia
INTERHR - JKS Poczernin Sp. z o. o.
ALTIVO Z (155)
2021-07-16
6
2021-07-16
6
Haskins Emma
KJ Aldragho Piaseczno
TAJFUN (109)
2021-07-16
11
2021-07-16
14
2021-07-17
7
2021-07-17
12
2021-07-18
11
2021-07-18
12
Haskins Olivia
KJ Aldragho Piaseczno
DIEGO (110)
2021-07-16
13
2021-07-16
1
2021-07-17
9
2021-07-17
3
2021-07-18
1
2021-07-18
1
Iwaniuk Karolina
JKS Salio Besiekierz Rudny
ETRES (130)
2021-07-16
9
2021-07-16
1
Janiec Patrycja
Łódzki KJ
MOCART (112)
2021-07-16
12
2021-07-16
4
2021-07-17
1
2021-07-17
7
HANSOLO S (113)
2021-07-16
12
2021-07-16
1
2021-07-17
13
2021-07-17
2
Janiszewska Oliwia
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2021-07-17
12
2021-07-17
1
2021-07-18
1
2021-07-18
1
Janowska Marta
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
RAVEL (36)
2021-07-17
2021-07-17
2021-07-18
1
2021-07-18
12
Kajdrys Klara
Stow. KJ Legia-Kozielska Warszawa
TANZANIA (115)
2021-07-16
2021-07-16
10
2021-07-17
4
2021-07-17
2021-07-18
1
2021-07-18
1
Smaga Aneta
KJ Plejada Tarczyn
2021-07-18
7
Karbowiak Julia
BPK (MAZ)
SANTINO (85)
2021-07-17
1
2021-07-17
1
Karcz Krystyna
BPK
2021-07-16
1
2021-07-16
2
2021-07-17
1
2021-07-18
6
2021-07-17
3
2021-07-18
1
Kazana Lena
brak
2021-07-17
15
2021-07-18
2021-07-18
Kitlitz Aneta
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
JUBEA (175)
2021-07-18
10
2021-07-18
Kołodziejczyk Milena
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
KEES (29)
2021-07-16
2021-07-16
4
2021-07-17
2021-07-17
2021-07-18
2021-07-18
Koroluk Agata
SKJ Beckersport Raszyn
2021-07-17
1
2021-07-17
9
Kotecka Malena
SKJ Horseprofi Łódź
EVEREST M (149)
2021-07-18
8
2021-07-18
Kowalczyk Hubert
Klub Jeździecki Chrobry
MAGNAT (74)
2021-07-16
8
2021-07-16
2021-07-17
2021-07-17
8
Kozińska Barbara
BPK (MAZ)
2021-07-16
2
140
2021-07-16
2
100
2021-07-17
14
2021-07-17
12
Król Anna
Stowarzyszenie R&S Stables
SIMONETTA (157)
2021-07-18
1
2021-07-18
15
Krupska Lena
BPK (MAZ)
EŁZA (116)
2021-07-17
11
2021-07-17
13
2021-07-18
12
2021-07-18
8
Kryszeń Natasza
BPK (MAZ)
FUNNY KG (173)
2021-07-17
2
150
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2021-07-17
1
400
2021-07-17
9
2021-07-18
4
2021-07-18
2
Kuczyńska Kinga
BPK
2021-07-17
20
2021-07-17
2021-07-18
1
2021-07-18
12
Kułakowska Agnieszka
SKJ Beckersport Laszczki
HIAWATHA (156)
2021-07-17
12
2021-07-17
2021-07-18
2
70
2021-07-18
Kwaczyńska Gabriela
SKJ Beckersport Laszczki
2021-07-17
13
2021-07-17
1
2021-07-18
1
2021-07-18
1
Kwaczyńska Julia
SKJ Beckersport Laszczki
2021-07-16
3
2021-07-16
2021-07-17
1
2021-07-17
8
2021-07-18
14
2021-07-18
Kwaczyńska Julia
POTER (177)
2021-07-17
14
2021-07-17
1
2021-07-18
1
2021-07-18
1
Lehmann Konstancja
SKJ Lehmann Horses Nowa Wieś
2021-07-16
8
2021-07-16
3
2021-07-17
7
2021-07-17
11
2021-07-18
8
Leszczyński Mateusz
Łódzki KJ
2021-07-16
5
2021-07-16
3
2021-07-17
4
50
2021-07-17
11
Lis Kamila
brak
WICHREN (172)
2021-07-18
1
2021-07-18
1
Lubańska Julia
BPK
SOPLICA (171)
2021-07-18
2021-07-18
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
KRACK T (159)
2021-07-17
6
2021-07-17
5
Małachowska Beata
KJ Huzar
INES (137)
2021-07-18
2
2021-07-18
21
Marczewska Wiktoria
Konecki KJ Fullmet
HILON-W (117)
2021-07-17
33
2021-07-17
14
2021-07-18
17
2021-07-18
4
30
Melich Oliwia
SKJ Beckersport Laszczki
2021-07-17
5
Miazga Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
BROWAR (151)
2021-07-17
15
2021-07-17
2021-07-18
15
2021-07-18
2021-07-17
18
Migdalska Zofia
Stow. Warszawski KJ
WIWIANA (17)
2021-07-17
3
2021-07-17
9
2021-07-18
18
2021-07-18
Milczarek Nina
KJ Infernal Team Golesze Duże
AMARANT (140)
2021-07-17
4
70
2021-07-17
8
2021-07-18
3
2021-07-18
2
100
Molenda Oliwia
Kielecki KJ
2021-07-16
1
2021-07-16
8
2021-07-17
1
2021-07-17
30
2021-07-18
7
Mordzelewski Michał
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2021-07-17
7
2021-07-17
15
SAMIRA (179)
2021-07-17
11
2021-07-17
Mulik Ewa
Stow. KJ Olimpia Warszawa
2021-07-16
5
2021-07-18
3
Nowakowska Otylia
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2021-07-16
6
2021-07-17
1
2021-07-17
2021-07-18
5
2021-07-18
1
Olejarz Inga
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
INWOOD (91)
2021-07-18
5
2021-07-16
7
2021-07-17
10
2021-07-17
10
2021-07-16
1
120
2021-07-18
4
Osiecka Diana
Kielecki KJ
2021-07-17
1
2021-07-18
13
2021-07-18
Owczarek Gabriela
BPK (MAZ)
2021-07-17
2021-07-17
2021-07-18
2021-07-18
Palczewska Maria
Polski Polo Klub
SZAFIRA (148)
2021-07-17
6
2021-07-17
2
70
Palczewska Zofia
Equikam Sp.z o.o. Zaręby
JJ AVICII (147)
2021-07-17
1
2021-07-17
11
Paszkowska Agnieszka
Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
AJGOR (105)
2021-07-18
3
2021-07-18
5
2021-07-17
8
2021-07-17
7
Paszkowski Sławomir
Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
RAUL (104)
2021-07-18
2021-07-17
14
2021-07-18
17
Pawłowska Irena
KJ Wiktorowo
2021-07-18
1
700 zł
2021-07-17
3
200
2021-07-18
4
2021-07-17
6
2021-07-17
Pękal Emilia
Kielecki KJ
2021-07-17
2021-07-18
14
2021-07-17
32
2021-07-18
Pekaniec Maciej
KJ Akademia Kucania Dawidy
GANDO V (160)
2021-07-16
1
200
2021-07-16
9
Peszek Julia
SKJ Beckersport Laszczki
2021-07-17
16
2021-07-17
LUNA (103)
2021-07-17
1
2021-07-17
4
30
Petryk-Niedbalska Dorota
Stow. KJ Podkowa Leśna
KORDIAN (60)
2021-07-16
3
2021-07-18
20
2021-07-16
2021-07-17
9
2021-07-17
2021-07-18
Pietkiewicz Mia
KJ Aldragho Piaseczno
2021-07-16
3
2021-07-16
1
2021-07-17
10
2021-07-17
1
2021-07-18
16
2021-07-18
1
Pietrak Agnieszka
Fundacja Horse Sport Warszawa
2021-07-17
21
2021-07-17
1
Pietrusińska Maria
SKF KS Master Film Wilcza Góra
2021-07-16
1
250
2021-07-16
1
300
Pietrzyk Piotr
KJ Galop Kozienice
2021-07-16
12
2021-07-16
5
2021-07-17
13
2021-07-17
Pietrzyk Sylwia
KJ Galop Kozienice
HIALIT (139)
2021-07-16
13
2021-07-16
1
2021-07-17
2021-07-17
15
Płatos Jarosław
KJ Galop Kozienice
STAKATTOS (124)
2021-07-17
23
2021-07-17
21
2021-07-18
13
2021-07-18
2021-07-17
3
100
2021-07-18
1
250
Płatos Natalia
KJ Galop Kozienice
2021-07-17
34
2021-07-17
1
2021-07-18
2021-07-18
Płatos Sebastian
KJ Galop Kozienice
2021-07-18
1
2021-07-17
1
2021-07-17
24
2021-07-18
Płatos Zbigniew
KJ Galop Kozienice
2021-07-17
8
2021-07-17
1
Płatos Zbigniew
KJ Galop Kozienice
2021-07-16
9
2021-07-18
9
2021-07-16
2021-07-17
3
50
2021-07-17
24
2021-07-16
10
2021-07-16
5
Popiół Maja
Stow. KSKJK Szary Michałowice
FERRERA (89)
2021-07-18
1
400
2021-07-17
1
200
2021-07-17
10
2021-07-18
2
Potocka Aleksandra
Stow. KJ Olimpia Warszawa
COCO (57)
2021-07-17
19
2021-07-17
Prusicka Aleksandra
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2021-07-17
1
2021-07-17
1
2021-07-18
10
2021-07-18
Przybysz Patrycja
SKJ Beckersport Laszczki
2021-07-17
2
2021-07-17
3
2021-07-18
2
2021-07-18
1
Rębacz Karolina
BPK
2021-07-16
2021-07-16
7
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2021-07-18
1
150
2021-07-18
2
2021-07-17
6
2021-07-17
3
70
2021-07-18
1
250
2021-07-18
4
2021-07-17
2
2021-07-17
2
Rupocińska Weronika
BPK (MAZ)
2021-07-17
21
2021-07-17
2021-07-18
18
2021-07-18
Ruta Lidia
BPK
SOPLICA (171)
2021-07-17
2021-07-17
1
Samsel Amelia
Klub Jeździecki Huzar Józefów
ARMANI (132)
2021-07-18
13
2021-07-18
Sencio Julia
BPK (MAZ)
BIZARRO (129)
2021-07-18
1
2021-07-18
16
Siwicka Anna
BPK (MAZ)
2021-07-16
4
2021-07-16
2
2021-07-17
2
80
2021-07-17
12
Skłodowska Klaudia
Stow. KJ Olimpia Warszawa
2021-07-17
34
2021-07-17
1
Skulska Dominika
SKJ Beckersport Laszczki
JARAVEL (164)
2021-07-18
3
2021-07-18
11
Smaga Aneta
KJ Plejada Tarczyn
2021-07-17
12
2021-07-17
11
Smolińska Ewelina
Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
TYTAN (127)
2021-07-17
3
2021-07-17
6
Sobańska Zofia
Stow. Warszawski KJ
2021-07-17
6
2021-07-17
1
2021-07-18
19
2021-07-18
Sobolewska Paulina
BPK (LOD)
DESTINO (61)
2021-07-17
1
120
2021-07-17
13
Sowińska Zuzanna
BPK (MAZ)
ZOLKA (58)
2021-07-17
12
2021-07-17
7
Stasok Andrii
Klub Jeździecki Chrobry
ORKAN (135)
2021-07-16
6
2021-07-16
1
2021-07-17
5
2021-07-17
2021-07-16
3
Stawarz Ada
KJ Galop Kozienice
2021-07-17
9
2021-07-17
30
2021-07-18
20
2021-07-18
11
Stritzke Lea
Klub Jeździecki Chrobry
2021-07-16
5
2021-07-16
2021-07-17
16
2021-07-17
Stryczyńska Julia
Stow. Jeździeckie Poster Piaseczno
KUMAK (27)
2021-07-16
11
2021-07-17
1
2021-07-16
2021-07-17
1
Suwała Aleksandra
Kielecki KJ
DAKOTA (18)
2021-07-16
1
2021-07-16
1
2021-07-17
1
2021-07-17
5
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
HIMENA (37)
2021-07-17
3
2021-07-17
2
2021-07-18
2
2021-07-18
1
NEVIL (38)
2021-07-17
4
2021-07-17
13
Szewczyk Bartosz
KJ Strzała Krubiczew
2021-07-17
12
2021-07-16
2
2021-07-16
Szlachcic Karolina
KJ Galop Kozienice
ANONIEM (47)
2021-07-17
2021-07-17
2021-07-18
2021-07-18
Toporek Hanna
Kielecki KJ
2021-07-18
18
2021-07-18
Wawrzynowicz Marianna
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2021-07-17
24
2021-07-17
1
2021-07-18
12
2021-07-18
Więch Gabriela
Kielecki KJ
2021-07-16
2
2021-07-16
1
2021-07-18
1
100
2021-07-17
5
2021-07-17
Wieczorek Julia
KJ Sawanka
HOTREX (146)
2021-07-16
2
2021-07-16
2
2021-07-17
3
Wierucki Maciej
Kielecki KJ
ROLEX (21)
2021-07-16
7
2021-07-16
2
70
2021-07-17
10
2021-07-17
8
2021-07-18
2021-07-18
Winiatorska Natalia
BPK (MAZ)
2021-07-17
10
2021-07-17
24
Wołąs Aleksandra
BPK (MAZ)
2021-07-17
6
2021-07-17
24
Woziwodzka Kaja
Klub Jeździecki Chrobry
TOTU (75)
2021-07-16
2021-07-16
1
2021-07-17
2
2021-07-17
Wyganowska Julia
BPK
WICHREN (172)
2021-07-17
1
2021-07-17
1
Żabowska-Żychowicz Nelly
KJ Karolina
JUKATAN (141)
2021-07-18
6
2021-07-17
1
Zagdan Karolina
Kielecki KJ
WELATON (19)
2021-07-16
2021-07-17
1
2021-07-16
1
2021-07-17
Zawadzka Katarzyna
SKJ Beckersport Laszczki
2021-07-17
2021-07-17
17
Zelek Tomasz
Konecki KJ Fullmet
DIAZ 13 (118)
2021-07-18
2
300
2021-07-18
3
2021-07-17
9
2021-07-17
3
Zielińska Karolina
KU AZS Politechniki Warszawskiej
ALBERT (167)
2021-07-17
1
2021-07-17
1
2021-07-18
1
2021-07-18
1

Number of Riders: 122

Number of Horses: 153

The sum of prizes: 6 120.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062021-1, Tadeusz Głoskowski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl