Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSIEGO W UJEŻDŻENIU
MISTRZOSTWA KPZJ + ZRiT w UJEŻDŻENIU 2022r.
ŻYDOWO k/Lubrańca, 06-07.08.2022 r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
36 ACCEPTED 2022-08-06 17:36:19
2022-08-04 18:16:21
Paulina Poćwiardowska CHARYZMA
  • 1x AMATOR/L2/I półfinał DUŻE KONIE amator (zawodnicy 12-18 lat)
  • 1x AMATOR/L3/II półfinał DUŻE KONIE amator (zawodnicy 12-18 lat)
  • 1x AMATOR/L4/finał DUŻE KONIE amator (zawodnicy 12-18 lat)
  • 1x WYNIKI (A)/DK/Amator Duże Konie (zawodnicy 12-18 lat)
35 ACCEPTED 2022-08-04 20:30:25
2022-08-04 17:21:53
Zbigniew Bedliński FESTIVAL
  • 1x SENIOR/C1/I półfinał senior
  • 1x SENIOR/C2/II półfinał senior
  • 1x SENIOR/C4/finał senior
  • 1x WYNIKI (P)/SENIOR/Profi Senior
34 ACCEPTED 2022-08-04 16:27:48
2022-08-04 16:20:19
Julia Naumovich-Shabovskaya HADES
  • 1x SENIOR/C1/I półfinał senior
  • 1x SENIOR/C2/II półfinał senior
  • 1x SENIOR/C4/finał senior
  • 1x WYNIKI (P)/SENIOR/Profi Senior
33 ACCEPTED 2022-08-04 13:49:50
2022-08-03 23:28:55
Anna Rogalska HAGGIS
  • 1x SENIOR/C1/I półfinał senior
  • 1x SENIOR/C2/II półfinał senior
  • 1x SENIOR/C4/finał senior
  • 1x WYNIKI (P)/SENIOR/Profi Senior
32 ACCEPTED 2022-08-04 13:49:31
2022-08-03 21:47:46
Aleksandra Dorawa DANTE
  • 1x JM/ L2/I półfinał junior młodszy
  • 1x JM/L3/II półfinał junior młodszy
  • 1x JM/P1/finał junior młodszy
  • 1x WYNIKI (P)/JM/Profi Junior Młodszy
31 ACCEPTED 2022-08-04 13:49:11
2022-08-03 21:46:59
Aleksandra Dorawa PLAYBOY
  • 1x JM/ L2/I półfinał junior młodszy
  • 1x JM/L3/II półfinał junior młodszy
  • 1x JM/P1/finał junior młodszy
  • 1x WYNIKI (P)/JM/Profi Junior Młodszy
30 ACCEPTED 2022-08-04 13:48:39
2022-08-03 21:42:24
Sara Zielinska LARY
  • 1x MŁ.KUCE B/ L7/I półfinał młodzik na kucu (wiek zawodnika 11-12 lat)
  • 1x MŁ KUCE B/L9/II półfinał młodzik na kucu (zawodnicy 11-12 lat)
  • 1x MŁ KUCE B/L11/finał młodzik na kucu B (zawodnicy 11-12 lat)
  • 1x WYNIKI (P)/MŁ KUCE B/Profi Młodzik Kuce (11-12 lat)
29 ACCEPTED 2022-08-04 13:48:10
2022-08-03 21:33:22
Zofia Mielcarek MOCNA
  • 1x MŁ.KUCE B/ L7/I półfinał młodzik na kucu (wiek zawodnika 11-12 lat)
  • 1x MŁ KUCE B/L9/II półfinał młodzik na kucu (zawodnicy 11-12 lat)
  • 1x MŁ KUCE B/L11/finał młodzik na kucu B (zawodnicy 11-12 lat)
  • 1x WYNIKI (P)/MŁ KUCE B/Profi Młodzik Kuce (11-12 lat)
28 ACCEPTED 2022-08-03 11:42:08
2022-08-03 00:23:09
Anna Starawojtowa SCHANEL
  • 1x SENIOR/C1/I półfinał senior
  • 1x SENIOR/C2/II półfinał senior
  • 1x SENIOR/C4/finał senior
  • 1x WYNIKI (P)/SENIOR/Profi Senior
27 ACCEPTED 2022-08-03 11:41:55
2022-08-02 22:26:59
Kamila Gierszewska NÓTA
  • 1x JUNIOR/P1/I półfinał junior
  • 1x JUNIOR/P2/II półfinał junior
  • 1x JUNIOR/D2/finał junior
  • 1x WYNIKI (P)/JUNIOR/Profi Junior
26 ACCEPTED 2022-08-03 11:41:24
2022-08-02 22:26:24
Aneta Gierszewska BERGS (EX AAD)
  • 1x JM KUCE/ L2/I półfinał junior młodszy na kucu (wiek zawodnika 12-15 lat)
  • 1x JM KUCE/L3/II półfinał junior młodszy na kucu (zawodnicy 12-15 lat)
  • 1x JM KUCE/P6/finał junior młodszy kuce (zawodnicy 12-15 lat)
  • 1x WYNIKI (P)/JM KUCE/Profi Junior Młodszy Kuce (12-15 lat)
25 ACCEPTED 2022-08-03 11:41:01
2022-08-02 22:06:31
Marcelina Kacprzak DENARO PP
  • 1x JM KUCE/ L2/I półfinał junior młodszy na kucu (wiek zawodnika 12-15 lat)
  • 1x JM KUCE/L3/II półfinał junior młodszy na kucu (zawodnicy 12-15 lat)
  • 1x JM KUCE/P6/finał junior młodszy kuce (zawodnicy 12-15 lat)
  • 1x WYNIKI (P)/JM KUCE/Profi Junior Młodszy Kuce (12-15 lat)
24 ACCEPTED 2022-08-02 18:43:24
2022-08-02 17:50:33
Julia Dykczyńska GALIA
  • 1x AMATOR/L1/I półfinał KUCE amator (zawodnicy 8-16 lat)
  • 1x AMATOR/L2/II półfinał KUCE amator (zawodnicy 8-16 lat)
  • 1x AMATOR/L3/finał KUCE amator (zawodnicy 8-16 lat)
  • 1x WYNIKI (A)/KUCE/Amator Kuce
23 ACCEPTED 2022-08-02 18:42:37
2022-08-02 17:38:29
Magdalena Kuźba GINO
  • 1x AMATOR/L2/I półfinał DUŻE KONIE amator (zawodnicy 12-18 lat)
  • 1x AMATOR/L3/II półfinał DUŻE KONIE amator (zawodnicy 12-18 lat)
  • 1x AMATOR/L4/finał DUŻE KONIE amator (zawodnicy 12-18 lat)
  • 1x WYNIKI (A)/DK/Amator Duże Konie (zawodnicy 12-18 lat)
22 ACCEPTED 2022-08-02 18:42:02
2022-08-02 17:30:36
Olga Masłowska JUST LOVE
  • 1x SENIOR/C1/I półfinał senior
  • 1x SENIOR/C2/II półfinał senior
  • 1x SENIOR/C4/finał senior
  • 1x WYNIKI (P)/SENIOR/Profi Senior
21 ACCEPTED 2022-08-02 18:41:32
2022-08-02 14:10:54
Olga Rodziak BRUMMERHOEVE'S LEVI H
  • 1x MŁ.KUCE B/ L7/I półfinał młodzik na kucu (wiek zawodnika 11-12 lat)
  • 1x MŁ KUCE B/L9/II półfinał młodzik na kucu (zawodnicy 11-12 lat)
  • 1x MŁ KUCE B/L11/finał młodzik na kucu B (zawodnicy 11-12 lat)
  • 1x WYNIKI (P)/MŁ KUCE B/Profi Młodzik Kuce (11-12 lat)
20 ACCEPTED 2022-08-02 18:41:27
2022-08-02 14:08:56
Nadia Rodziak RONDO'S BLACK BOY
  • 1x MŁ.KUCE A/ L6/I półfinał młodzik na kucu (wiek zawodnika 8-10 lat)
  • 1x MŁ KUCE A/L8/II półfinał młodzik na kucu (zawodnicy 8-10 lat)
  • 1x MŁ KUCE A/L10/finał młodzik na kucu A (zawodnicy 8-10 lat)
  • 1x WYNIKI (P)/MŁ KUCE A/Profi Młodzik Kuce (8-10 lat)
19 ACCEPTED 2022-08-02 12:53:22
2022-08-02 10:40:30
Karolina Kwiatkowska UNIQUE
  • 1x AMATOR/L2/I półfinał DUŻE KONIE amator (zawodnicy 12-18 lat)
  • 1x AMATOR/L3/II półfinał DUŻE KONIE amator (zawodnicy 12-18 lat)
  • 1x AMATOR/L4/finał DUŻE KONIE amator (zawodnicy 12-18 lat)
  • 1x WYNIKI (A)/DK/Amator Duże Konie (zawodnicy 12-18 lat)
18 ACCEPTED 2022-08-02 09:27:52
2022-08-01 23:14:48
Agata Wolska FORTUNA
  • 1x AMATOR/L2/I półfinał DUŻE KONIE amator (zawodnicy 12-18 lat)
  • 1x AMATOR/L3/II półfinał DUŻE KONIE amator (zawodnicy 12-18 lat)
  • 1x AMATOR/L4/finał DUŻE KONIE amator (zawodnicy 12-18 lat)
  • 1x WYNIKI (A)/DK/Amator Duże Konie (zawodnicy 12-18 lat)
17 ACCEPTED 2022-08-02 09:27:47
2022-08-01 22:43:46
Maria Staszak CARMEN
  • 1x AMATOR/L2/I półfinał DUŻE KONIE amator (zawodnicy 12-18 lat)
  • 1x AMATOR/L3/II półfinał DUŻE KONIE amator (zawodnicy 12-18 lat)
  • 1x AMATOR/L4/finał DUŻE KONIE amator (zawodnicy 12-18 lat)
  • 1x WYNIKI (A)/DK/Amator Duże Konie (zawodnicy 12-18 lat)
16 ACCEPTED 2022-08-02 09:27:34
2022-08-01 22:14:20
Lena Laskowska KAFEJKA
  • 1x MŁ.KUCE B/ L7/I półfinał młodzik na kucu (wiek zawodnika 11-12 lat)
  • 1x MŁ KUCE B/L9/II półfinał młodzik na kucu (zawodnicy 11-12 lat)
  • 1x MŁ KUCE B/L11/finał młodzik na kucu B (zawodnicy 11-12 lat)
  • 1x WYNIKI (P)/MŁ KUCE B/Profi Młodzik Kuce (11-12 lat)
15 ACCEPTED 2022-08-02 09:26:50
2022-08-01 22:13:36
Lena Laskowska HAWEL
  • 1x JM KUCE/ L2/I półfinał junior młodszy na kucu (wiek zawodnika 12-15 lat)
  • 1x JM KUCE/L3/II półfinał junior młodszy na kucu (zawodnicy 12-15 lat)
  • 1x JM KUCE/P6/finał junior młodszy kuce (zawodnicy 12-15 lat)
  • 1x WYNIKI (P)/JM KUCE/Profi Junior Młodszy Kuce (12-15 lat)
14 ACCEPTED 2022-08-02 09:25:42
2022-08-01 16:48:45
Maria Świtalska RUKOLA
  • 1x JUNIOR/P1/I półfinał junior
  • 1x JUNIOR/P2/II półfinał junior
  • 1x JUNIOR/D2/finał junior
  • 1x WYNIKI (P)/JUNIOR/Profi Junior
13 ACCEPTED 2022-08-02 09:25:37
2022-07-28 20:08:39
Liliana Tabaka CARAVAGIO
  • 1x JUNIOR/P1/I półfinał junior
  • 1x JUNIOR/P2/II półfinał junior
  • 1x JUNIOR/D2/finał junior
  • 1x WYNIKI (P)/JUNIOR/Profi Junior
12 ACCEPTED 2022-07-29 11:38:53
2022-07-28 11:38:58
Aleksandra Mystkowska ETNA
  • 1x AMATOR/L3/I półfinał DUŻE KONIE amator (zawodnicy od 19 lat)
  • 1x AMATOR/L4/II półfinał DUŻE KONIE amator (zawodnicy od 19 lat)
  • 1x AMATOR/P1/finał DUŻE KONIE amator (zawodnicy od 19 lat)
  • 1x WYNIKI (A)/DK/Amator Duże Konie (zawodnicy od 19 lat)
11 ACCEPTED 2022-07-27 19:26:54
2022-07-27 12:34:34
Zuzanna Andruszkiewicz CROS
  • 1x JM/ L2/I półfinał junior młodszy
  • 1x JM/L3/II półfinał junior młodszy
  • 1x JM/P1/finał junior młodszy
  • 1x WYNIKI (P)/JM/Profi Junior Młodszy
10 ACCEPTED 2022-07-20 23:25:50
2022-07-20 15:23:49
Zuzanna Gradowska MY FLAIR
  • 1x JUNIOR/P1/I półfinał junior
  • 1x JUNIOR/P2/II półfinał junior
  • 1x JUNIOR/D2/finał junior
  • 1x WYNIKI (P)/JUNIOR/Profi Junior
9 ACCEPTED 2022-07-17 20:59:04
2022-07-17 20:27:37
Karolina Długi-Sieńska MISS CASTIGLIONE GT
  • 1x AMATOR/L3/I półfinał DUŻE KONIE amator (zawodnicy od 19 lat)
  • 1x AMATOR/L4/II półfinał DUŻE KONIE amator (zawodnicy od 19 lat)
  • 1x AMATOR/P1/finał DUŻE KONIE amator (zawodnicy od 19 lat)
8 ACCEPTED 2022-07-15 23:57:12
2022-07-15 23:12:36
Lena Piotrkiewicz DINJAN
  • 1x AMATOR/L2/I półfinał DUŻE KONIE amator (zawodnicy 12-18 lat)
  • 1x AMATOR/L3/II półfinał DUŻE KONIE amator (zawodnicy 12-18 lat)
  • 1x AMATOR/L4/finał DUŻE KONIE amator (zawodnicy 12-18 lat)
  • 1x WYNIKI (A)/DK/Amator Duże Konie (zawodnicy 12-18 lat)
7 ACCEPTED 2022-07-15 18:57:28
2022-07-15 11:24:04
Amelia Winiecka LA SANTINA Z
  • 1x AMATOR/L2/I półfinał DUŻE KONIE amator (zawodnicy 12-18 lat)
  • 1x AMATOR/L3/II półfinał DUŻE KONIE amator (zawodnicy 12-18 lat)
  • 1x AMATOR/L4/finał DUŻE KONIE amator (zawodnicy 12-18 lat)
  • 1x WYNIKI (A)/DK/Amator Duże Konie (zawodnicy 12-18 lat)
6 ACCEPTED 2022-07-15 18:57:24
2022-07-15 11:22:32
Amelia Depczyńska DON REVERDY C
  • 1x JM/ L2/I półfinał junior młodszy
  • 1x JM/L3/II półfinał junior młodszy
  • 1x JM/P1/finał junior młodszy
  • 1x WYNIKI (P)/JM/Profi Junior Młodszy
5 ACCEPTED 2022-07-13 21:54:27
2022-07-13 18:39:13
Angelika Celmer AMIGO
  • 1x AMATOR/L2/I półfinał DUŻE KONIE amator (zawodnicy 12-18 lat)
  • 1x AMATOR/L3/II półfinał DUŻE KONIE amator (zawodnicy 12-18 lat)
  • 1x AMATOR/L4/finał DUŻE KONIE amator (zawodnicy 12-18 lat)
  • 1x WYNIKI (A)/DK/Amator Duże Konie (zawodnicy 12-18 lat)
4 ACCEPTED 2022-07-13 21:54:20
2022-07-13 18:37:16
Patrycja Wawrzon STORCZYK
  • 1x SENIOR/C1/I półfinał senior
  • 1x SENIOR/C2/II półfinał senior
  • 1x SENIOR/C4/finał senior
  • 1x WYNIKI (P)/SENIOR/Profi Senior
3 ACCEPTED 2022-07-13 21:54:08
2022-07-13 18:25:06
Angelika Kolarz SUERTE
  • 1x JUNIOR/P1/I półfinał junior
  • 1x JUNIOR/P2/II półfinał junior
  • 1x JUNIOR/D2/finał junior
  • 1x WYNIKI (P)/JUNIOR/Profi Junior
2 ACCEPTED 2022-07-13 12:11:26
2022-07-13 10:27:11
Natalia Żwirko CZEREMCHA
  • 1x AMATOR/L3/I półfinał DUŻE KONIE amator (zawodnicy od 19 lat)
  • 1x AMATOR/L4/II półfinał DUŻE KONIE amator (zawodnicy od 19 lat)
  • 1x AMATOR/P1/finał DUŻE KONIE amator (zawodnicy od 19 lat)
  • 1x WYNIKI (A)/DK/Amator Duże Konie (zawodnicy od 19 lat)
1 ACCEPTED 2022-07-12 18:53:49
2022-07-12 18:44:08
Maja Miecielska KORONA
  • 1x JUNIOR/P1/I półfinał junior
  • 1x JUNIOR/P2/II półfinał junior
  • 1x JUNIOR/D2/finał junior
  • 1x WYNIKI (P)/JUNIOR/Profi Junior
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andruszkiewicz Zuzanna Klub Jeździecki Classic
2007 (JM.)
O053006
2. Andruszkiewicz Zuzanna Klub Jeździecki Classic
2007 (JM.)
O053006
3. Bagniewska Hanna Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
S
brak
4. Bagniewska Hanna Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
S
brak
5. Bedliński Zbigniew Ośrodek Sportów Konnych
S
O002240
6. Bedliński Zbigniew Ośrodek Sportów Konnych
S
O002240
7. Biegała Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
2002 (MJ.)
O031885
8. Biegała Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
2002 (MJ.)
O031885
9. Borys-Piotrkowska Karolina JKS „Rywal
S
O003245
10. Celmer Angelika niezrzeszony
2009 (JM.)
brak
11. Depczyńska Amelia Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
O070145
12. Długi-Sieńska Karolina KJ Zwiastun
S
brak
13. Dorawa Aleksandra Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2008 (JM.)
O065764
14. Dorawa Aleksandra Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2008 (JM.)
O065764
15. Drobny Maja Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
0042933
16. Dykczyńska Julia bpk
2009 (JM.)
brak
17. Dykczyńska Julia bpk
2009 (JM.)
brak
18. Gierszewska Aneta KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
O053470
19. Gierszewska Aneta KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
O053470
20. Gierszewska Kamila KJ Stajnia Jarużyn
2006 (J.)
O053471
21. Gierszewska Kamila KJ Stajnia Jarużyn
2006 (J.)
O053471
22. Gradowska Zuzanna JKS Rywal Grudziądz
2005 (J.)
0037622
10196259
23. Hasiuk Zofia JKSR Michelin
2009 (JM.)
brak
24. Kacprzak Marcelina KJ Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O056989
25. Kacprzak Marcelina KJ Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O056989
26. Klimiuk Aleksandra Bez Przynależności Klubowej K P O
2005 (J.)
brak
27. Klimiuk Aleksandra Bez Przynależności Klubowej K P O
2005 (J.)
brak
28. Kolarz Angelika Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2004 (J.)
O034083
29. Kuźba Magdalena BPK kuj-pom
2008 (JM.)
Brak
30. Kuźba Magdalena BPK kuj-pom
2008 (JM.)
Brak
31. Kwiatkowska Karolina KJ Oxer Inowrocław
2005 (J.)
Brak
32. Kwiatkowska Karolina KJ Oxer Inowrocław
2005 (J.)
Brak
33. Laskowska Karolina Gminny Klub Jeździecki BOGUCIN
S
brak
34. Laskowska Karolina Gminny Klub Jeździecki BOGUCIN
S
brak
35. Laskowska Lena Gminny Klub Jeździecki Bogucin
2010 (JM.)
O056867
36. Laskowska Lena Gminny Klub Jeździecki Bogucin
2010 (JM.)
O056867
37. Mar-Lerch Emilia KJ Bonanza
S
Brak
38. Masłowska Olga JKS Rywal
S
O006656
10042805
39. Masłowska Olga JKS Rywal
S
O006656
10042805
40. Miecielska Maja Ciechociński KJ Bonanza
2006 (J.)
O041945
41. Mielcarek Zofia Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
2010 (JM.)
Brak
42. Mielcarek Zofia Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
2010 (JM.)
Brak
43. Mystkowska Aleksandra Klub Jeździecki Bonanza
S
O034233
44. Mystkowska Aleksandra Klub Jeździecki Bonanza
S
O034233
45. Naumovich-Shabovskaya Julia JKS Stajnia Jarużyn
S
O014082
46. Naumovich-Shabovskaya Julia JKS Stajnia Jarużyn
S
O014082
47. Piotrkiewicz Lena Stowarzyszenie Stadnina Koni Sumin
2010 (JM.)
Brak
48. Poćwiardowska Paulina BPK kuj-pom
2007 (JM.)
Brak
49. Rodziak Nadia KJ Cavallino
2013 (Mł.)
O067865
50. Rodziak Nadia KJ Cavallino
2013 (Mł.)
O067865
51. Rodziak Olga KJ Cavallino
2011 (Mł.)
O061894
52. Rodziak Olga KJ Cavallino
2011 (Mł.)
O061894
53. Rogalska Anna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O004466
54. Rogalska Anna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O004466
55. Starawojtowa Anna Jeździecki Klub Sportowy Rywal
S
Nd
56. Starawojtowa Anna Jeździecki Klub Sportowy Rywal
S
Nd
57. Staszak Maria BPK kuj-pom
2005 (J.)
O051052
58. Staszak Maria BPK kuj-pom
2005 (J.)
O051052
59. Świtalska Maria Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2006 (J.)
0054585
60. Świtalska Maria Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2006 (J.)
0054585
61. Tabaka Liliana KJ Cavallino Brzoza
2005 (J.)
O039025
62. Tabaka Liliana KJ Cavallino Brzoza
2005 (J.)
O039025
63. Wachowska Lidia SKJ Gronówka
S
O063271
64. Wachowska Lidia SKJ Gronówka
S
O063271
65. Wawrzon Patrycja KJ Młyńska Struga
S
brak
66. Wilczewska Gabriela BPK kuj-pom
2006 (J.)
Brak
67. Winiecka Amelia Ciechociński KJ Bonanza
2007 (JM.)
O056718
68. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
S
O021223
69. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
S
O021223
70. Wolska Agata BPK kuj-pom
2010 (JM.)
brak
71. Wolska Agata BPK kuj-pom
2010 (JM.)
brak
72. Zastawny Nina Klub Jeździecki Pegaz Reda
2005 (J.)
brak
73. Zastawny Nina Klub Jeździecki Pegaz Reda
2005 (J.)
brak
74. Zielinska Sara KJ Stajnia Jarużyn
2010 (JM.)
Brak
75. Zielinska Sara KJ Stajnia Jarużyn
2010 (JM.)
Brak
76. Żwirko Natalia BPK kuj-pom
S
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

109

AMIGO MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/175cm F: Jubilat
M: Animozja
brak 616006550144610
2.

56

ASLAN KING OF NARNIA HUCUŁ POL 2014 Wałach gniada/mk:142 F: Włochaty
M: Amfa
brak 6160125900548
3.

130

BERGS (EX AAD) KUC POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:135 F: NN
M: NN
K030221 B0128926S
4.

11

BESARIAN WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/168 F: Numerus / Numero Uno
M: Bonasera
K030690 616007610106115
5.

31

BIANCHI OLDENBURG POL 2016 klacz kara/170 F: Bernay
M: Frau Fugger
K029925 DE433330890516
6.

111

BLACK PEARL R HANOWERSKA GER 2007 Klacz ciemnogniada/166 F: Beluga
M: Euterpe
K025486 Brak
7.

124

BRUMMERHOEVE'S LEVI H NEW FOREST PONY NED 2009 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Poppings Macho
M: Offem Feronia
K032795 528018020091208
8.

103

CARAVAGIO SP POL 2014 wałach kasztanowata/164 F: Alek
M: Centuria
K028432 616009520074414
9.

120

CARMEN Polski Koń Sportowy POL 2017 klacz skarogniada/160 F: Sommerhit
M: Capella
K032096 616009610007217
10.

140

CHARYZMA SP POL 2001 klacz gniada/173 F: Maram
M: Aram
Brak 0000000000000
11.

141

COUNTRY G SP LT 2004 wałach ciemnognida/173 F: Caruso Gut
M: Harka
12.

115

CROS WLKP POL 2017 wałach kara/175 F: It's me du Mesnil / Narcos II
M: Carmen / Sir Neel
K030452 A0020368S
13.

106

CZEREMCHA SP POL 2018 klacz skarogniada/163 F: Sommerhit
M: Czelsi
K034174 616009610031318
14.

83

DAHA SP POL 2007 Klacz gniada F: Grand Amour
M: Danina
brak
15.

136

DANTE OLDENBURSKA POL 05.05.2016 wałach gniada/167 F: Ron William
M: Stutbuch
-- 433330877216
16.

129

DENARO PP DRP GER 2007 wałach kasztanowata/kuc:138 F: KELTS DE ANGELO / DE MERELS DEMIS
M: DAISY / DORNIK-DOUBLE
K014326 DE410100631107
17.

112

DINJAN FRYZYJSKA POL 2010 wałach kara/161 F: Jasper 366
M: Stella
Brak 528004200904167
18.

110

DON REVERDY C Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: If Du Reverdy
M: Dumka
K034216 616 009 52 00772 15
19.

72

DONNA Szlachektna Półkrew POL 2007 klacz gniada/164 F: Sword xx
M: Donnerlittchen
brak 616009530287907
20.

15

DONNA PRIMA HAN POL 2006 Klacz ciemnogniada/167 F: Don Primero
M: Way o Way
brak DE 431310348706
21.

88

DONNA Z ZANGERSHEIDE POL 2003 klacz kasztanowata/174 F: Dutch Capitol
M: Fraga
K011764 Z-664903
22.

116

ETNA SP POL 2017 klacz kara/- F: Le Vivaldi
M: Enigma
K031275 -
23.

139

FESTIVAL Ukraińska Gorącokrwista POL 2011 wałach kasztanowata/168 F: Izachor
M: Fabuła
brak 703434
24.

10

FLYING DRAGON SP POL 2018 wałach kara/167 F: Sir Europe
M: Foxy Lady
brak 616009520031018
25.

121

FORTUNA Polski Koń Sportowy POL 2010 klacz ciemnogniada/156 F: Libijczyk
M: Galicja
brak 616999540121010
26.

127

GALIA KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:142 F: Tupet
M: Gracja
Brak 616013670068212
27.

126

GINO SP POL 2013 ogier gniada/172 F: Karbit
M: Georgia b
Brak 616009520050313
28.

138

HADES Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: LANDOR
M: HIACYNTA
K019561 616009520037611
29.

137

HAGGIS Szlachetna Połkrew POL 2002 Wałach siwa/172 F: Good Luck
M: Hagada
Brak 009520024602
30.

118

HAWEL KUC WALIJSKI POL 2013 wałach gniada/kuc:128 F: APASJONATA RUBICON
M: HAWANA
K030355 616 013 61 00942 13
31.

125

JUST LOVE SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Solaris
M: Jasmin
K021711 616009660474011
32.

119

KAFEJKA KUC POL 2009 klacz izabelowata/kuc:131 F: Frankenhoeh`s Vitalise
M: Korida
K022282 013 52 00208 09
33.

105

KORONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz skarogniada F: Narvik
M: Kwinta
K026471 616009520047813
34.

64

L-JAGGER Szlachetna Półkrew POL 2017 wałach siwa/// F: //
M: //
// //
35.

111

LA SANTINA Z ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz gniada/165 F: La Calidad
M: Latika
- 056015Z55605716
36.

134

LARY KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:139 F: Nn
M: Nn
K025870 616999680065112
37.

44

M-KOMANDOR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 ogier srokata/173 F: Ulco
M: Moli
K031146 616009680007316
38.

113

MISS CASTIGLIONE GT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz gniada/170 F: Castiglione L
M: Marihuana P
brak 616009520107710
39.

133

MOCNA KUC POL 1999 Klacz siwa F: NN
M: NN
brak
40.

5

MONA ALEXANDRIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Solaris
M: Markiza
K026494
41.

114

MY FLAIR HANOWERSKA POL 2017 wałach kara/172 F: Millennium
M: Farewell's Girl
Brak DE 431310093117
42.

69

NIGHT DANCE XX POL 2012 klacz gniada/162 F: Alaska River
M: Night Dreams
Brak 616POL12007882T
43.

131

NÓTA Węgierska Półkrew POL 2010 wałach ciemnogniada/165 F: Unnep
M: Nelly
K033550 HUN M FR100170000
44.

135

PLAYBOY Polski Koń Szlachetny Pół Krwi POL 2018 wałach gniada/167 F: FLORESTAN 1
M: ALVAREZ
61600967061618 616009670061618
45.

123

RONDO'S BLACK BOY KUC WALIJSKI NED 2005 ogier kara/kuc:130 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
K027864 5280170500840
46.

117

RUKOLA Szlachetna Półkrew POL 2010 klacz kara/170 F: Perfekt
M: Rena
brak PL 616009520110810
47.

132

SCHANEL SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/167 F: Rammstein
M: Skaja
K026311 616009580169012
48.

108

STORCZYK SP POL 2006 wałach gniada/168cm F: Owad
M: Senna Julka
BRAK 616009640063506
49.

107

SUERTE HANOVER DEU 2009 wałach ciemnogniada/172cm F: Souvenir
M: Wanja
K018999 DE431316602009
50.

1

THOSWIN VELDHOEK BWP POL 2003 Wałach gniada/167 F: Oswin
M: Datania
K009388 056007000T37528
51.

20

TIGRA Polski Kuc Wierzchowy POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:146 F: Da Capo 154 DRP
M: Tritti po Dethmer
K025247 106MN81
52.

122

UNIQUE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: Nintender
M: Ultigra
Brak 616009540098010
Rider Club
Competition
Prize
Andruszkiewicz Zuzanna Klub Jeździecki Classic
300
SUM:
300.00
Biegała Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
n. o wartości 500
Celmer Angelika niezrzeszony
150
SUM:
150.00
Długi-Sieńska Karolina KJ Zwiastun
n. o wartości 250
Dorawa Aleksandra Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
500
SUM:
500.00
Drobny Maja Klub Jeździecki Bonanza
200
SUM:
200.00
Dykczyńska Julia bpk
150
SUM:
150.00
Gierszewska Aneta KJ Stajnia Jarużyn
500
SUM:
500.00
Gierszewska Kamila KJ Stajnia Jarużyn
700
SUM:
700.00
Gradowska Zuzanna JKS Rywal Grudziądz
500
SUM:
500.00
Kacprzak Marcelina KJ Stajnia Jarużyn
300
SUM:
300.00
Kwiatkowska Karolina KJ Oxer Inowrocław
100
SUM:
100.00
Laskowska Lena Gminny Klub Jeździecki Bogucin
200
300
SUM:
500.00
Masłowska Olga JKS Rywal
1200
SUM:
1200.00
Miecielska Maja Ciechociński KJ Bonanza
300
SUM:
300.00
Mielcarek Zofia Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
200
SUM:
200.00
Mystkowska Aleksandra Klub Jeździecki Bonanza
n. o wartości 300
Naumovich-Shabovskaya Julia JKS Stajnia Jarużyn
900
SUM:
900.00
Rodziak Nadia KJ Cavallino
500
SUM:
500.00
Rodziak Olga KJ Cavallino
500
SUM:
500.00
Rogalska Anna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
500
SUM:
500.00
Staszak Maria BPK kuj-pom
250
SUM:
250.00
Winiecka Amelia Ciechociński KJ Bonanza
250
SUM:
250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andruszkiewicz Zuzanna
Klub Jeździecki Classic
2022-08-06
1
2022-08-06
2
2022-08-07
2
2022-08-07
2
300
Bedliński Zbigniew
Ośrodek Sportów Konnych
FESTIVAL (139)
2022-08-06
5
2022-08-06
6
2022-08-07
6
Biegała Wiktoria
KJ Oxer Inowrocław
2022-08-06
1
2022-08-06
1
2022-08-07
1
2022-08-07
1
n. o wartości 500
Celmer Angelika
niezrzeszony
AMIGO (109)
2022-08-06
1
2022-08-06
3
2022-08-07
5
2022-08-07
2
150
Depczyńska Amelia
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2022-08-06
3
2022-08-06
5
2022-08-07
4
2022-08-07
4
Długi-Sieńska Karolina
KJ Zwiastun
2022-08-06
3
2022-08-06
3
2022-08-07
3
2022-08-07
3
n. o wartości 250
Dorawa Aleksandra
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
PLAYBOY (135)
2022-08-06
5
2022-08-06
3
DANTE (136)
2022-08-06
2
2022-08-06
1
2022-08-07
1
2022-08-07
1
500
Drobny Maja
Klub Jeździecki Bonanza
COUNTRY G (141)
2022-08-06
4
2022-08-06
3
2022-08-07
3
2022-08-07
3
200
Dykczyńska Julia
bpk
GALIA (127)
2022-08-06
2
2022-08-06
2
2022-08-07
2
2022-08-07
2
150
Gierszewska Aneta
KJ Stajnia Jarużyn
2022-08-06
1
2022-08-06
2
2022-08-07
1
2022-08-07
1
500
Gierszewska Kamila
KJ Stajnia Jarużyn
NÓTA (131)
2022-08-06
2
2022-08-06
3
2022-08-07
1
2022-08-07
1
700
Gradowska Zuzanna
JKS Rywal Grudziądz
MY FLAIR (114)
2022-08-06
1
2022-08-06
1
2022-08-07
4
2022-08-07
2
500
Kacprzak Marcelina
KJ Stajnia Jarużyn
DENARO PP (129)
2022-08-06
2
2022-08-06
1
2022-08-07
2
2022-08-07
2
300
Kolarz Angelika
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
SUERTE (107)
2022-08-06
3
2022-08-06
4
2022-08-07
2
2022-08-07
4
Kuźba Magdalena
BPK kuj-pom
GINO (126)
2022-08-06
6
2022-08-06
7
2022-08-07
2
2022-08-07
6
Kwiatkowska Karolina
KJ Oxer Inowrocław
UNIQUE (122)
2022-08-06
3
2022-08-06
1
2022-08-07
3
2022-08-07
3
100
Laskowska Lena
Gminny Klub Jeździecki Bogucin
HAWEL (118)
2022-08-06
3
2022-08-06
3
2022-08-07
3
2022-08-07
3
200
KAFEJKA (119)
2022-08-06
1
2022-08-06
3
2022-08-07
1
2022-08-07
2
300
Masłowska Olga
JKS Rywal
JUST LOVE (125)
2022-08-06
1
2022-08-06
1
2022-08-07
1
2022-08-07
1
1200
Miecielska Maja
Ciechociński KJ Bonanza
KORONA (105)
2022-08-06
4
2022-08-06
2
2022-08-07
3
2022-08-07
3
300
Mielcarek Zofia
Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
MOCNA (133)
2022-08-06
3
2022-08-06
2
2022-08-07
3
2022-08-07
3
200
Mystkowska Aleksandra
Klub Jeździecki Bonanza
ETNA (116)
2022-08-06
2
2022-08-06
2
2022-08-07
2
2022-08-07
2
n. o wartości 300
Naumovich-Shabovskaya Julia
JKS Stajnia Jarużyn
HADES (138)
2022-08-06
2
2022-08-06
3
2022-08-07
2
2022-08-07
2
900
Piotrkiewicz Lena
Stowarzyszenie Stadnina Koni Sumin
DINJAN (112)
2022-08-06
5
2022-08-06
5
2022-08-07
7
2022-08-07
5
Poćwiardowska Paulina
BPK kuj-pom
CHARYZMA (140)
2022-08-06
4
2022-08-06
4
2022-08-07
1
2022-08-07
4
Rodziak Nadia
KJ Cavallino
2022-08-06
1
2022-08-06
1
2022-08-07
1
2022-08-07
1
500
Rodziak Olga
KJ Cavallino
2022-08-06
2
2022-08-06
1
2022-08-07
2
2022-08-07
1
500
Rogalska Anna
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
HAGGIS (137)
2022-08-06
3
2022-08-06
2
2022-08-07
4
2022-08-07
3
500
Starawojtowa Anna
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
SCHANEL (132)
2022-08-06
4
2022-08-06
5
2022-08-07
2022-08-07
5
Staszak Maria
BPK kuj-pom
CARMEN (120)
2022-08-06
2
2022-08-06
1
2022-08-07
4
2022-08-07
1
250
Świtalska Maria
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
RUKOLA (117)
2022-08-06
5
2022-08-06
5
2022-08-07
5
2022-08-07
5
Wawrzon Patrycja
KJ Młyńska Struga
STORCZYK (108)
2022-08-06
6
2022-08-06
4
2022-08-07
3
2022-08-07
4
Winiecka Amelia
Ciechociński KJ Bonanza
2022-08-06
1
2022-08-06
1
2022-08-07
1
2022-08-07
1
250
Wolska Agata
BPK kuj-pom
FORTUNA (121)
2022-08-06
7
2022-08-06
6
2022-08-07
6
2022-08-07
7

Number of Riders: 76

Number of Horses: 52

The sum of prizes: 8 500.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-062021-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl