Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

I Otwarte Mistrzostwa Polski Północnej w ujeżdżeniu
I OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI PÓŁNOCNEJ W UJEŻDŻENIU 2022***
JARUŻYN, 17-18.09.2022r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
23 ACCEPTED 2022-09-15 17:12:18
2022-09-15 16:57:11
Nina Touściuk HIDDE
  • 1x MPP/Młodzik Kuce / L-7/I półfinał
  • 1x MPP/Młodzik Kuce / L-9/II półfinał
  • 1x MPP/Młodzik Kuce / L-11/FINAŁ
  • 1x WYNIKI/MŁODZIK KUCE/
22 ACCEPTED 2022-09-15 17:12:13
2022-09-15 16:35:23
Anna Rogalska HAGGIS
  • 1x MPP/Senior / C-1/I półfinał
  • 1x MPP/Senior / C-2/II półfinał
  • 1x MPP/Senior / C-4/FINAŁ
  • 1x WYNIKI/SENIOR/
21 ACCEPTED 2022-09-15 17:12:08
2022-09-15 16:25:06
Aleksandra Dorawa BESARIAN
  • 1x MPP/Junior Młodszy / P-9/I półfinał
  • 1x MPP/Junior Młodszy/ D-6/II półfinał
  • 1x MPP/Junior Młodszy / D-7/FINAŁ
  • 1x WYNIKI/JUNIOR MŁODSZY/
20 ACCEPTED 2022-09-15 10:53:44
2022-09-15 08:34:15
Liliana Tabaka CARAVAGIO
  • 1x MPP/Junior / D-2/I półfinał
  • 1x MPP/Junior / D-3/II półfinał
  • 1x MPP/Junior / N-4/FINAŁ
  • 1x WYNIKI/JUNIOR/
19 ACCEPTED 2022-09-14 15:20:12
2022-09-14 13:38:19
Marcelina Kacprzak DENARO PP
  • 1x MPP/Junior Młodszy Kuce / P-8/I półfinał
  • 1x MPP/Junior Młodszy Kuce / P-10/II półfinał
  • 1x MPP/Junior Młodszy Kuce / P-11/FINAŁ
  • 1x WYNIKI/JUNIOR MŁODSZY KUCE/
18 ACCEPTED 2022-09-14 12:05:00
2022-09-14 10:08:11
Nadia Rodziak RONDO'S BLACK BOY
  • 1x MPP/Młodzik Kuce / L-6/I półfinał (z wypinaczami)
  • 1x MPP/Młodzik Kuce / L-8/II półfinał (z wypinaczami)
  • 1x MPP/Młodzik Kuce / L-10/FINAŁ (z wypinaczami)
  • 1x WYNIKI/MŁODZIK KUCE/(z wypinaczami)
17 ACCEPTED 2022-09-14 12:04:47
2022-09-14 08:44:22
Lena Laskowska KAFEJKA
  • 1x MPP/Młodzik Kuce / L-7/I półfinał
  • 1x MPP/Młodzik Kuce / L-9/II półfinał
  • 1x MPP/Młodzik Kuce / L-11/FINAŁ
  • 1x WYNIKI/MŁODZIK KUCE/
16 ACCEPTED 2022-09-12 21:23:27
2022-09-12 21:03:17
Julia Naumovich-Shabovskaya HADES
  • 1x MPP/Senior / C-1/I półfinał
  • 1x MPP/Senior / C-2/II półfinał
  • 1x MPP/Senior / C-4/FINAŁ
  • 1x WYNIKI/SENIOR/
15 ACCEPTED 2022-09-12 16:48:32
2022-09-12 15:25:13
Aneta Gierszewska BERGS (EX AAD)
  • 1x MPP/Junior Młodszy Kuce / P-8/I półfinał
  • 1x MPP/Junior Młodszy Kuce / P-10/II półfinał
  • 1x MPP/Junior Młodszy Kuce / P-11/FINAŁ
  • 1x WYNIKI/JUNIOR MŁODSZY KUCE/
14 ACCEPTED 2022-09-12 16:48:29
2022-09-12 15:23:42
Kamila Gierszewska NÓTA
  • 1x MPP/Junior / D-2/I półfinał
  • 1x MPP/Junior / D-3/II półfinał
  • 1x MPP/Junior / N-4/FINAŁ
  • 1x WYNIKI/JUNIOR/
13 ACCEPTED 2022-09-12 11:57:53
2022-09-12 07:58:06
Angelika Kolarz SUERTE
  • 1x MPP/Junior / D-2/I półfinał
  • 1x MPP/Junior / D-3/II półfinał
  • 1x MPP/Junior / N-4/FINAŁ
  • 1x WYNIKI/JUNIOR/
12 ACCEPTED 2022-09-12 11:57:45
2022-09-11 18:16:40
Olga Masłowska JUST LOVE
  • 1x MPP/Senior / C-1/I półfinał
  • 1x MPP/Senior / C-2/II półfinał
  • 1x MPP/Senior / C-4/FINAŁ
  • 1x WYNIKI/SENIOR/
11 ACCEPTED 2022-09-10 13:16:47
2022-09-10 12:19:18
Zofia Mielcarek MOCNA
  • 1x MPP/Młodzik Kuce / L-7/I półfinał
  • 1x MPP/Młodzik Kuce / L-9/II półfinał
  • 1x MPP/Młodzik Kuce / L-11/FINAŁ
  • 1x WYNIKI/MŁODZIK KUCE/
10 ACCEPTED 2022-09-10 13:16:28
2022-09-10 12:17:00
Barbara Charysz SEKTOR
  • 1x MPP/Junior Młodszy Kuce / P-8/I półfinał
  • 1x MPP/Junior Młodszy Kuce / P-10/II półfinał
  • 1x MPP/Junior Młodszy Kuce / P-11/FINAŁ
  • 1x WYNIKI/JUNIOR MŁODSZY KUCE/
9 ACCEPTED 2022-09-02 18:22:42
2022-09-02 15:18:18
Zuzanna Merecka LEONARD
  • 1x MPP/Junior / D-2/I półfinał
  • 1x MPP/Junior / D-3/II półfinał
  • 1x MPP/Junior / N-4/FINAŁ
8 ACCEPTED 2022-09-01 15:24:54
2022-09-01 12:52:22
Ksenia Olejniczak SONJAHOF’S UNITAS
  • 1x MPP/Młodzik Kuce / L-7/I półfinał
  • 1x MPP/Młodzik Kuce / L-9/II półfinał
  • 1x MPP/Młodzik Kuce / L-11/FINAŁ
  • 1x WYNIKI/MŁODZIK KUCE/
7 ACCEPTED 2022-09-01 15:24:48
2022-09-01 12:51:47
Lena Kobylska KING QUATERBACK
  • 1x MPP/Junior Młodszy Kuce / P-8/I półfinał
  • 1x MPP/Junior Młodszy Kuce / P-10/II półfinał
  • 1x MPP/Junior Młodszy Kuce / P-11/FINAŁ
  • 1x WYNIKI/JUNIOR MŁODSZY KUCE/
6 ACCEPTED 2022-09-01 15:24:29
2022-09-01 12:51:15
Dominika Drożdżal LILU
  • 1x MPP/Junior Młodszy Kuce / P-8/I półfinał
  • 1x MPP/Junior Młodszy Kuce / P-10/II półfinał
  • 1x MPP/Junior Młodszy Kuce / P-11/FINAŁ
  • 1x WYNIKI/JUNIOR MŁODSZY KUCE/
5 ACCEPTED 2022-09-01 10:22:18
2022-09-01 00:30:20
Patrycja Wawrzon STORCZYK
  • 1x MPP/Senior / C-1/I półfinał
  • 1x MPP/Senior / C-2/II półfinał
  • 1x MPP/Senior / C-4/FINAŁ
  • 1x WYNIKI/SENIOR/
4 ACCEPTED 2022-08-29 12:03:33
2022-08-29 09:24:10
Nikola Antkowiak LUCAS RJT
  • 1x MPP/Junior Młodszy Kuce / P-8/I półfinał
  • 1x MPP/Junior Młodszy Kuce / P-10/II półfinał
  • 1x MPP/Junior Młodszy Kuce / P-11/FINAŁ
3 ACCEPTED 2022-09-14 15:22:09
2022-08-22 09:10:05
Zofia Lewandowska PASCAL S
  • 1x MPP/Junior Młodszy / P-9/I półfinał
  • 1x MPP/Junior Młodszy/ D-6/II półfinał
  • 1x MPP/Junior Młodszy / D-7/FINAŁ
  • 1x WYNIKI/JUNIOR MŁODSZY/
2 ACCEPTED 2022-09-14 16:51:16
2022-08-22 09:08:55
Zofia Lewandowska CASALI
  • 1x MPP/Junior Młodszy / P-9/I półfinał
  • 1x MPP/Junior Młodszy/ D-6/II półfinał
  • 1x MPP/Junior Młodszy / D-7/FINAŁ
  • 1x WYNIKI/JUNIOR MŁODSZY/
1 ACCEPTED 2022-08-18 12:31:53
2022-08-17 22:59:46
Maja Miecielska KORONA
  • 1x MPP/Junior / D-2/I półfinał
  • 1x MPP/Junior / D-3/II półfinał
  • 1x MPP/Junior / N-4/FINAŁ
  • 1x WYNIKI/JUNIOR/
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antkowiak Nikola Rio Grande krosinko
2008 (JM.)
O048814
2. Bagniewska Hanna Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
S
brak
3. Biegała Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
2002 (MJ.)
O031885
4. Borys-Piotrkowska Karolina Jeździecki Klub Sportowy Rywal
S
brak
5. Brzozowska Oliwia KSPSK
2005 (J.)
Brak
6. Celińska - Spodar Wiktoria KJ Pegaz Reda
2006 (J.)
O049341
7. Celmer Angelika niezrzeszony
2009 (JM.)
brak
8. Charysz Barbara Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
2009 (JM.)
O056991
9. Chłodowska Alicja Niezrzeszony
2007 (JM.)
Brak
10. Chojnowska Izabella BPK kuj-pom
S
brak
11. Chuderewicz Natalia Klub Jeździecki Equistars
S
Brak
12. Ciechowska Klaudia Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
S
O063939
13. Dorawa Aleksandra Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2008 (JM.)
O065764
14. Drożdżal Dominika Klub Jeździecki Pegaz Reda
2008 (JM.)
O067296
15. Gibała Magdalena Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O042456
16. Gierszewska Aneta KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
O053470
17. Gierszewska Kamila KJ Stajnia Jarużyn
2006 (J.)
O053471
18. Grześkowiak Marianna BPK kuj-pom
2006 (J.)
Brak
19. Hasiuk Zofia JKSR Michelin
2009 (JM.)
brak
20. Kacprzak Marcelina KJ Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O056989
21. Kobylska Lena Klub Jeździecki Pegaz Reda
2009 (JM.)
O053219
22. Kolarz Angelika Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2004 (J.)
O034083
23. Laskowska Lena Gminny Klub Jeździecki Bogucin
2010 (JM.)
O056867
24. Lewandowska Zofia KJ Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061884
25. Masłowska Olga JKS Rywal
S
O006656
10042805
26. Merecka Zuzanna KJ Pegaz Reda
2006 (J.)
O059160
27. Michałek Bartosz KJ Classic
S
O017046
28. Miecielska Maja Ciechociński KJ Bonanza
2006 (J.)
O041945
29. Mielcarek Zofia Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
2010 (JM.)
Brak
30. Naumovich-Shabovskaya Julia JKS Stajnia Jarużyn
S
O014082
31. Obrębska Zuzanna Niezrzeszony
S
Brak
32. Olejniczak Ksenia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2010 (JM.)
O056646
33. Perzyńska Agata Klub Jeździecki Pegaz Reda
S
O012407
34. Pokora Natalia Klub Jeździecki Equistars
S
O011503
35. Redzimska Natalia Klub Jeździecki Classic
2005 (J.)
O055476
36. Rodziak Nadia KJ Cavallino
2013 (Mł.)
O067865
37. Rogalska Anna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O004466
38. Rogalska Anna Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
0004466
39. Rospenda Patrycja KJ Stajnia Jarużyn
-
40. Rzepka Kinga KJ Stajnia Jarużyn
S
O028444
41. Tabaka Liliana KJ Cavallino Brzoza
2005 (J.)
O039025
42. Tomczak Olga BPK kuj-pom
2009 (JM.)
Brak
43. Tomczak Rozalia KJ Stajnia Jarużyn
2004 (J.)
O039661
44. Touściuk Nina Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2011 (Mł.)
O069808
45. Wawrzon Patrycja KJ Młyńska Struga
S
brak
46. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
S
O021223
47. Wodecka Zuzanna BPK kuj-pom
2007 (JM.)
Brak
48. Wolna Zuzanna Klub Jeździecki Equistars
2006 (J.)
O056516
49. Zastawny Nina Klub Jeździecki Pegaz Reda
2005 (J.)
brak
50. Żmudzińska Hanna Pomorska Liga Jeździecka
S
O019343
51. Żuchowska-Wiśniewska Maria KJ Golden Dream
S
O011264
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

12

ALICANTE SP POL 2018 klacz gniada/170 F: Furst Sav
M: Antwerpia
O O
2.

8

AMIGO MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/175cm F: Jubilat
M: Animozja
brak 616006550144610
3.

14

ASLAN KING OF NARNIA HUCUŁ POL 2014 Wałach gniada/mk:142 F: Włochaty
M: Amfa
brak 6160125900548
4.

215

BERGS (EX AAD) KUC POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:135 F: NN
M: NN
K030221 B0128926S
5.

221

BESARIAN WLKP POL 2015 wałach gniada/167 F: Numerus/Numero Uno ex Norton
M: Bonasera/Biskwit
K030690 616007610106115
6.

17

BIANCHI OLD POL 2016 klacz kara/170 F: Bernay reń.
M: Frau Függer old. Fürst Függer old.
K029925 DE433330890516
7.

31

BLACK PEARL R HANOWERSKA POL 2007 Klacz ciemnogniada/166 F: Beluga
M: Euterpe
K025486 Brak
8.

220

CARAVAGIO SP POL 2014 wałach kasztanowata/164 F: Alek
M: Centuria
K028432 616009520074414
9.

200

CASALI HOL POL 2014 klacz siwa/168 F: Casall / Caretino
M: Z-New Sunshine / New Time
K026729 DE421000547214
10.

28

CHE GUEVARA LP WIELKOPOLSKA POL 2008 wałach gniada/163 F: Pro Savage
M: Czubatka
Brak Brak
11.

32

DAHA SP POL 2007 Klacz gniada F: Grand Amour
M: Danina
brak
12.

30

DANTE OLDENBURG POL 2016 wałach gniada/167 F: Ron William
M: Grease
// //
13.

20

DELUCCIO HANNOVER POL 2017 wałach skarogniada/170 F: Don Index
M: Sissi
Brak 276431311200617
14.

25

DEMON TYP SZLACH. POL 2009 wałach gniada/163 F: NN
M: NN
K027553 616999610316309
15.

219

DENARO PP DRP GER 2007 wałach kasztanowata/kuc:138 F: KELTS DE ANGELO / DE MERELS DEMIS
M: DAISY / DORNIK-DOUBLE
K014326 DE410100631107
16.

7

DIABLO TYP POGRUBIANY POL 2015 Wałach kara/166 F: Anas
M: Dianka
Brak
17.

18

DOMFEE 36 HANOWERSKA POL 2010 klacz gniada/165 F: Don Henrico
M: Diva
K035079 DE431318102310
18.

2

DONNA PRIMA HAN POL 2006 Klacz ciemnogniada/167 F: Don Primero
M: Way o Way
brak DE 431310348706
19.

21

DRAGON SP POL 1999 wałach kasztanowata/170 F: Markies V
M: Daniela
- POL009611018699
20.

11

DRAKA ŚLĄSKA POL 2013 klacz gniada/165 F: Bastion
M: Deretta
K034851 616008670003813
21.

9

E’JOWITA KUC POL 2011 klacz ciemnogniada/kuc:144 F: Emigrant
M: Abi
Brak 616013610230911
22.

33

FLYING DRAGON SP POL 2018 wałach kara/168 F: Sir Europe
M: Foxy Lady
brak 616009520031018
23.

19

FÜRST SUNSHINE II OLD GER 2015 wałach kara/169 F: FÜRST ROMANCIER
M: SUNSHINE
K030015 DE433330219915
24.

24

GREK WLKP POL 2007 wałach gniada/167 F: GIACOMO
M: GRETA
K027952 POL007520145607
25.

216

HADES Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: LANDOR
M: HIACYNTA
K019561 616009520037611
26.

222

HAGGIS Szlachetna Połkrew POL 2002 Wałach siwa/172 F: Good Luck
M: Hagada
Brak 009520024602
27.

223

HIDDE KUC POL 2012 wałach siwa/kuc:128 F: NN
M: NN
brak 528246002173570
28.

212

JUST LOVE SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Solaris
M: Jasmin
K021711 616009660474011
29.

217

KAFEJKA KUC POL 2009 klacz izabelowata/kuc:131 F: Frankenhoeh`s Vitalise
M: Korida
K022282 013 52 00208 09
30.

23

KARLO - RICARDO WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/164 F: CHLEB
M: KAMIENNA
K035082 616007610075917
31.

10

KAVE DEL MAR SP POL 2012 wałach kara/174 F: Moravia
M: Kasjopeja
Brak 616009670016312
32.

207

KING QUATERBACK MAŁY KOŃ POL 2017 wałach gniada/kuc:kuc:13 F: Quaterback’s Junior
M: Kira
K030494 616013530026717
33.

1

KONIG KUC POL 2018 ogier gniada/kuc:135 F: Herzkonig NRW
M: Kira
K033423 616013530052518
34.

203

KORONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz skarogniada F: Narvik
M: Kwinta
K026471 616009520047813
35.

15

KUBA KUC POL 2002 wałach kara/kuc:145 F: Nn
M: Nn
Brak -
36.

6

L-JAGGER Szlachetna Półkrew POL 2017 wałach siwa/167 F: Johnson
M: Lantani
// //
37.

209

LEONARD KWPN POL 2016 wałach gniada/167 F: Ferdeaux
M: Karona
K028787 528003201604534
38.

206

LILU KUC POL 2017 klacz gniada/kuc:140 F: Vossie
M: Bergs 10-05
K034316 616999520094017
39.

204

LUCAS RJT WELSH PONY GER 2011 Wałach gniada/kuc:146 F: Halifax / Hasko
M: Caroline / Chicago
K024457 DE435350300911
40.

16

MAESTRO SP POL 2017 wałach gniada/167 F: Farezzo B
M: Mata Chari
Brak 616 009 52 00564 17
41.

29

MILESTONE KWPN POL 2017 wałach gniada/163 F: Hennessy
M: Tilly
K032645 528003201703793
42.

27

MILO KWPN NED 2017 wałach kara/178 F: Hennessy
M: Berlinda/Sorento
K032554 528003201704161
43.

211

MOCNA KUC POL 1999 Klacz siwa F: NN
M: NN
brak
44.

214

NÓTA Węgierska Półkrew POL 2010 wałach ciemnogniada/165 F: Unnep
M: Nelly
K033550 HUN M FR100170000
45.

4

PARTA II WLKP POL 2005 klacz ciemnogniada/175 F: Dżentelmen
M: Parta
K032379 POL 007 52 00281 05
46.

201

PASCAL S SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Qulester / Quinar
M: Pasja / West
K014624 616009590104309
47.

5

PASJA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Concert
M: Parta II
K016427
48.

3

POPEYE TYP POGRUBIANY POL 2012 wałach gniada/175 F: Futer
M: Popea
K034062 616999520090712
49.

218

RONDO'S BLACK BOY KUC WALIJSKI NED 2005 ogier kara/kuc:130 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
K027864 5280170500840
50.

26

ROXI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz gniada/171 F: TURBUD ALINO
M: RABKA
K029651 616009520066516
51.

210

SEKTOR KUC POL 2010 wałach kara/kuc: F: Sanwan
M: Ega
K022204
52.

208

SONJAHOF’S UNITAS KUC WALIJSKI POL 2011 wałach gniada/kuc:147 F: Heitrak's Marvin / De Goede Ree Now or NeverP
M: Voorwijk's Unique / Boomer
K024087 528017201100174
53.

205

STORCZYK SP POL 2006 wałach gniada/168cm F: Owad
M: Senna Julka
BRAK 616009640063506
54.

213

SUERTE HANOVER DEU 2009 wałach ciemnogniada/172cm F: Souvenir
M: Wanja
K018999 DE431316602009
55.

13

TIGRA Polski Kuc Wierzchowy POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:146 F: Da Capo 154 DRP
M: Tritti po Dethmer
K025247 106MN81
Rider Club
Competition
Prize
Dorawa Aleksandra Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
300
SUM:
300.00
Gierszewska Aneta KJ Stajnia Jarużyn
400
SUM:
400.00
Kacprzak Marcelina KJ Stajnia Jarużyn
200
SUM:
200.00
Kobylska Lena Klub Jeździecki Pegaz Reda
300
SUM:
300.00
Kolarz Angelika Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
450
SUM:
450.00
Laskowska Lena Gminny Klub Jeździecki Bogucin
400
SUM:
400.00
Lewandowska Zofia KJ Stajnia Jarużyn
400
SUM:
400.00
Masłowska Olga JKS Rywal
800
SUM:
800.00
Merecka Zuzanna KJ Pegaz Reda
600
SUM:
600.00
Miecielska Maja Ciechociński KJ Bonanza
300
SUM:
300.00
Mielcarek Zofia Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
200
SUM:
200.00
Naumovich-Shabovskaya Julia JKS Stajnia Jarużyn
1200
SUM:
1200.00
Olejniczak Ksenia Klub Jeździecki Pegaz Reda
300
SUM:
300.00
Rodziak Nadia KJ Cavallino
400
SUM:
400.00
Wawrzon Patrycja KJ Młyńska Struga
500
SUM:
500.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antkowiak Nikola
Rio Grande krosinko
LUCAS RJT (204)
2022-09-17
4
2022-09-17
4
2022-09-18
4
2022-09-18
4
Charysz Barbara
Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
SEKTOR (210)
2022-09-17
6
2022-09-17
6
2022-09-18
5
2022-09-18
6
Dorawa Aleksandra
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
BESARIAN (221)
2022-09-17
3
2022-09-17
2
2022-09-18
2
2022-09-18
2
300
Drożdżal Dominika
Klub Jeździecki Pegaz Reda
LILU (206)
2022-09-17
5
2022-09-17
5
2022-09-18
6
2022-09-18
5
Gierszewska Aneta
KJ Stajnia Jarużyn
2022-09-17
1
2022-09-17
1
2022-09-18
1
2022-09-18
1
400
Gierszewska Kamila
KJ Stajnia Jarużyn
NÓTA (214)
2022-09-17
5
2022-09-17
2
2022-09-18
4
2022-09-18
4
Kacprzak Marcelina
KJ Stajnia Jarużyn
DENARO PP (219)
2022-09-17
3
2022-09-17
2
2022-09-18
3
2022-09-18
3
200
Kobylska Lena
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2022-09-17
2
2022-09-17
3
2022-09-18
2
2022-09-18
2
300
Kolarz Angelika
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
SUERTE (213)
2022-09-17
2
2022-09-17
4
2022-09-18
1
2022-09-18
2
450
Laskowska Lena
Gminny Klub Jeździecki Bogucin
KAFEJKA (217)
2022-09-17
1
2022-09-17
2
2022-09-18
1
2022-09-18
1
400
Lewandowska Zofia
KJ Stajnia Jarużyn
CASALI (200)
2022-09-17
1
2022-09-17
1
2022-09-18
1
2022-09-18
1
400
PASCAL S (201)
2022-09-17
2
2022-09-17
3
Masłowska Olga
JKS Rywal
JUST LOVE (212)
2022-09-17
2
2022-09-17
3
2022-09-18
1
2022-09-18
2
800
Merecka Zuzanna
KJ Pegaz Reda
LEONARD (209)
2022-09-17
1
2022-09-17
1
2022-09-18
3
2022-09-18
1
600
Miecielska Maja
Ciechociński KJ Bonanza
KORONA (203)
2022-09-17
3
2022-09-17
3
2022-09-18
2
2022-09-18
3
300
Mielcarek Zofia
Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
MOCNA (211)
2022-09-17
3
2022-09-17
3
2022-09-18
4
2022-09-18
3
200
Naumovich-Shabovskaya Julia
JKS Stajnia Jarużyn
HADES (216)
2022-09-17
1
2022-09-17
1
2022-09-18
2
2022-09-18
1
1200
Olejniczak Ksenia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2022-09-17
2
2022-09-17
1
2022-09-18
2
2022-09-18
2
300
Rodziak Nadia
KJ Cavallino
2022-09-17
1
2022-09-17
1
2022-09-18
1
2022-09-18
1
400
Rogalska Anna
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
HAGGIS (222)
2022-09-17
3
2022-09-17
4
2022-09-18
2022-09-18
4
Tabaka Liliana
KJ Cavallino Brzoza
CARAVAGIO (220)
2022-09-17
4
2022-09-17
5
2022-09-18
5
2022-09-18
5
Touściuk Nina
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
HIDDE (223)
2022-09-17
4
2022-09-17
4
2022-09-18
3
2022-09-18
4
Wawrzon Patrycja
KJ Młyńska Struga
STORCZYK (205)
2022-09-17
3
2022-09-17
2
2022-09-18
3
2022-09-18
3
500

Number of Riders: 51

Number of Horses: 55

The sum of prizes: 6 750.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-062021-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl