Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
144 PRE-APPROVED 2022-09-16 19:38:31
2022-09-16 17:46:10
Marcelina Detmer DAVA
  • 1x 2/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
143 PRE-APPROVED 2022-09-16 19:38:28
2022-09-16 17:14:12
Zuzanna Kubicka RAFA
  • 2x 7/mini LL/mini LL (do 50 cm), (dla kuców i dużych koni) dokładności -towarzyski
  • 1x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
142 PRE-APPROVED 2022-09-16 19:38:24
2022-09-16 17:11:13
Zuzanna Kubicka MICHELE IL MAGNIFICO
  • 1x 7/mini LL/mini LL (do 50 cm), (dla kuców i dużych koni) dokładności -towarzyski
  • 1x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
141 ACCEPTED 2022-09-16 16:11:49
2022-09-16 15:55:32
Zuzanna Ciecholewska LORD CASTLE
  • 1x 2/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
140 ACCEPTED 2022-09-16 16:11:40
2022-09-16 15:55:00
Zuzanna Ciecholewska CASH
  • 2x 2/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły - art. 238.2.1
139 ACCEPTED 2022-09-16 16:11:37
2022-09-16 15:54:32
Zofia Ciecholewska LADY CASTLE
  • 2x 9/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) – towarzyski
138 ACCEPTED 2022-09-16 16:11:33
2022-09-16 15:16:06
Antonia Chylińska HORAYA OMGH
  • 2x 9/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) – towarzyski
  • 1x 10/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1, - towarzyski
137 ACCEPTED 2022-09-16 14:14:36
2022-09-16 13:53:05
Amelia Kołodziejska BREMA
  • 2x 7/mini LL/mini LL (do 50 cm), (dla kuców i dużych koni) dokładności -towarzyski
  • 1x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
136 ACCEPTED 2022-09-16 18:41:04
2022-09-16 12:29:17
Nadia Romanowska MC’CARTNEY BLUEMOON
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
135 ACCEPTED 2022-09-16 14:53:43
2022-09-15 23:37:39
Marcin Łączny VALERIO 25
  • 1x 2/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
134 ACCEPTED 2022-09-16 14:53:45
2022-09-15 23:32:18
Marcin Łączny ELEKTRA
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
133 ACCEPTED 2022-09-16 14:54:08
2022-09-15 23:31:21
Vanessa Kozłowska DALIA
  • 1x 2/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
132 ACCEPTED 2022-09-16 11:31:04
2022-09-15 22:26:44
Oliwia Białkowska TAMARYSZEK
  • 1x 1/KUCE/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 9/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) – towarzyski
131 ACCEPTED 2022-09-16 19:41:10
2022-09-15 20:50:09
Oliwia Jach KINGSBURY
  • 1x 5/C/C (wys. do 130 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/CC (wys. do 140 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
130 ACCEPTED 2022-09-16 19:40:47
2022-09-15 20:49:19
Oliwia Jach EX LIBRIS GOLD Z
  • 1x 5/C/C (wys. do 130 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/CC (wys. do 140 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
129 PRE-APPROVED 2022-09-15 16:19:01
2022-09-15 14:58:16
Anna Krystyna Cajochen ANAKONDA
  • 1x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
  • 1x 9/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) – towarzyski
128 ACCEPTED 2022-09-16 14:54:33
2022-09-15 12:30:46
Weronika Brodzińska WALTER
  • 2x 2/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
127 PRE-APPROVED 2022-09-15 09:01:21
2022-09-15 00:50:57
Zofia Klunder CARRERA
  • 2x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
126 ACCEPTED 2022-09-16 14:54:37
2022-09-14 22:47:17
Aleksandra Szczublewska GALINA
  • 2x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
125 PRE-APPROVED 2022-09-14 21:20:51
2022-09-14 20:55:19
Mateusz Kowalczyk DIAGARA
  • 1x 9/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) – towarzyski
  • 1x 10/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1, - towarzyski
124 PRE-APPROVED 2022-09-14 21:20:58
2022-09-14 20:52:14
Julita Kowalczyk EMO
  • 2x 9/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) – towarzyski
123 ACCEPTED 2022-09-15 17:23:09
2022-09-14 19:42:30
Zuzanna Kilian LORD EWITA
  • 2x 1/KUCE/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
122 PRE-APPROVED 2022-09-14 19:43:15
2022-09-14 19:22:12
Oliwia Osińska BEHEMOT
  • 2x 9/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) – towarzyski
121 ACCEPTED 2022-09-14 19:43:10
2022-09-14 19:15:36
Maja Dąbrowska KRAKERS
  • 1x 1/KUCE/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
120 ACCEPTED 2022-09-14 19:43:07
2022-09-14 19:15:14
Maja Dąbrowska BUSZKA
  • 1x 1/KUCE/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 2/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły - art. 238.2.1
119 ACCEPTED 2022-09-15 12:20:31
2022-09-14 19:05:36
Jan Kałabun SENATOR CASSINI N
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
118 PRE-APPROVED 2022-09-14 17:58:21
2022-09-14 17:58:03
Józefina Siałkowska IRGA
  • 2x 9/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) – towarzyski
  • 2x 10/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1, - towarzyski
117 ACCEPTED 2022-09-17 10:13:43
2022-09-14 17:11:11
Paweł Goc PESTKA
  • 1x 1/KUCE/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
116 ACCEPTED 2022-09-17 10:13:45
2022-09-14 17:10:38
Jan Goc SAPHIRE
  • 1x 2/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 10/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1, - towarzyski
115 ACCEPTED 2022-09-17 10:13:48
2022-09-14 17:01:20
Paweł Goc HARLEY
  • 2x 7/mini LL/mini LL (do 50 cm), (dla kuców i dużych koni) dokładności -towarzyski
  • 1x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
114 ACCEPTED 2022-09-15 12:21:04
2022-09-14 15:16:20
Natalia Łoboda MOLLY
  • 1x 7/mini LL/mini LL (do 50 cm), (dla kuców i dużych koni) dokładności -towarzyski
  • 1x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
113 ACCEPTED 2022-09-14 15:51:40
2022-09-14 15:15:51
Tamara Parokhina SAHRYŃ
  • 1x 7/mini LL/mini LL (do 50 cm), (dla kuców i dużych koni) dokładności -towarzyski
  • 1x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
112 ACCEPTED 2022-09-14 14:41:23
2022-09-14 13:38:11
Natalia Wnęk CALL ME SILVER
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
111 ACCEPTED 2022-09-15 16:20:46
2022-09-14 13:09:00
Adam Czyżnielewski MOLO
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
110 PRE-APPROVED 2022-09-14 12:59:26
2022-09-14 11:05:10
Barbara Cieszyńska MR AUSTIN
  • 2x 7/mini LL/mini LL (do 50 cm), (dla kuców i dużych koni) dokładności -towarzyski
109 PRE-APPROVED 2022-09-14 09:04:19
2022-09-13 23:18:21
Iga Drzycimska NANA
  • 2x 1/KUCE/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
108 PRE-APPROVED 2022-09-14 09:04:14
2022-09-13 23:14:52
Zuzanna Łukasiak-Uss KACAVANTA VTH
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
107 ACCEPTED 2022-09-15 12:21:13
2022-09-13 20:41:02
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
  • 1x 5/C/C (wys. do 130 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
106 PRE-APPROVED 2022-09-13 19:26:22
2022-09-13 17:21:59
Zofia Teper BELLE IRW
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
105 PRE-APPROVED 2022-09-13 15:20:04
2022-09-13 15:12:41
Adam Kaleciński TORONTO
  • 1x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
  • 1x 9/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) – towarzyski
104 ACCEPTED 2022-09-13 12:25:55
2022-09-13 10:44:53
Marcin Wesoły GARY COOPER RED WINE Z
  • 1x 2/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
103 ACCEPTED 2022-09-13 12:25:51
2022-09-13 10:44:20
Marcin Wesoły KIODORA-W
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
  • 1x 5/C/C (wys. do 130 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
102 ACCEPTED 2022-09-13 12:25:47
2022-09-13 10:43:41
Marcin Wesoły GIRO D’ITALIA RED WINE
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
101 ACCEPTED 2022-09-13 12:25:30
2022-09-13 10:42:41
Marcin Wesoły SILVER DRACO
  • 1x 2/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
100 ACCEPTED 2022-09-13 12:25:21
2022-09-13 10:42:03
Krzysztof Ludwiczak MISS KANILVIA PS
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
99 ACCEPTED 2022-09-13 12:25:18
2022-09-13 10:41:33
Krzysztof Ludwiczak CORDESSO S
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
  • 1x 5/C/C (wys. do 130 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
98 ACCEPTED 2022-09-13 12:25:12
2022-09-13 10:41:07
Krzysztof Ludwiczak CANAN PLUS- S
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
97 ACCEPTED 2022-09-14 15:52:03
2022-09-13 08:41:54
Nina Ratajczyk WOJTEK
  • 1x 7/mini LL/mini LL (do 50 cm), (dla kuców i dużych koni) dokładności -towarzyski
  • 1x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
96 PRE-APPROVED 2022-09-12 21:42:13
2022-09-12 21:30:46
Julia Łęgowik OPIUM
  • 2x 7/mini LL/mini LL (do 50 cm), (dla kuców i dużych koni) dokładności -towarzyski
  • 1x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
95 PRE-APPROVED 2022-09-12 18:18:30
2022-09-12 17:00:13
Wiktoria Gerc CZARODZIEJ
  • 1x 9/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) – towarzyski
  • 1x 10/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1, - towarzyski
94 ACCEPTED 2022-09-12 18:18:18
2022-09-12 16:48:44
Julia Glamowska HARDY
  • 2x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
93 ACCEPTED 2022-09-12 16:30:12
2022-09-12 16:26:39
Grzegorz Psiuk CELYNOS
  • 1x 5/C/C (wys. do 130 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
  • 1x 6/CC/CC (wys. do 140 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
92 ACCEPTED 2022-09-12 16:30:16
2022-09-12 16:26:21
Maja Psiuk CELYNOS
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
91 ACCEPTED 2022-09-17 10:14:15
2022-09-12 15:52:36
Matthias Vulsteke REVELATION
  • 2x 7/mini LL/mini LL (do 50 cm), (dla kuców i dużych koni) dokładności -towarzyski
  • 1x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
90 ACCEPTED 2022-09-17 10:14:17
2022-09-12 15:36:20
Matthias Vulsteke HEWELIA
  • 1x 2/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
89 ACCEPTED 2022-09-15 16:21:03
2022-09-12 15:31:37
Natasza Rorowska BOLIWIA
  • 1x 7/mini LL/mini LL (do 50 cm), (dla kuców i dużych koni) dokładności -towarzyski
  • 1x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
88 ACCEPTED 2022-09-15 12:22:07
2022-09-12 13:18:26
Tomasz Dobek OLIVER LAKE
  • 1x 9/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) – towarzyski
  • 1x 10/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1, - towarzyski
87 ACCEPTED 2022-09-13 13:21:50
2022-09-12 10:07:37
Zofia Białkowska HARDI BOY
  • 2x 9/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) – towarzyski
86 PRE-APPROVED 2022-09-12 10:32:41
2022-09-12 09:03:39
Matylda Zdziebło STORKDALE BLACKLORD
  • 1x 7/mini LL/mini LL (do 50 cm), (dla kuców i dużych koni) dokładności -towarzyski
  • 1x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
  • 1x 9/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) – towarzyski
85 PRE-APPROVED 2022-09-12 10:32:46
2022-09-12 09:02:55
Gabriela Szymkowiak SZAMANKA
  • 2x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
  • 1x 9/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) – towarzyski
84 PRE-APPROVED 2022-09-12 08:41:57
2022-09-12 07:48:28
Zuzanna Trocikowska CERSANIA
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
83 PRE-APPROVED 2022-09-12 08:42:14
2022-09-12 07:47:15
Zuzanna Trocikowska BOSS
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
82 PRE-APPROVED 2022-09-12 08:42:04
2022-09-11 19:47:40
Oliwia Pleśnierowicz DURGA
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
81 ACCEPTED 2022-09-16 14:55:24
2022-09-11 19:15:01
Oliwia Klimkiewicz BIG STAR O Z
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
80 ACCEPTED 2022-09-17 10:14:28
2022-09-11 16:39:10
Wiktoria Kłosowska ZOJA
  • 2x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
  • 1x 9/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) – towarzyski
79 ACCEPTED 2022-09-16 19:43:02
2022-09-11 16:30:03
Lena Anna Tokarz SISSI ZAGORKA
  • 1x 1/KUCE/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 9/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) – towarzyski
78 ACCEPTED 2022-09-14 16:57:17
2022-09-10 20:05:09
Nina Andrzejewska NANA
  • 1x 7/mini LL/mini LL (do 50 cm), (dla kuców i dużych koni) dokładności -towarzyski
  • 1x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
77 ACCEPTED 2022-09-11 12:00:12
2022-09-10 20:03:05
Grzegorz Psiuk CARILO
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
76 ACCEPTED 2022-09-16 18:39:54
2022-09-10 16:02:32
Aleksandra Kawecka WHITE THING
  • 1x 2/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
75 PRE-APPROVED 2022-09-10 14:04:03
2022-09-10 10:15:46
Monika Kuczyńska G-CASALLA
  • 1x 9/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) – towarzyski
  • 1x 10/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1, - towarzyski
74 PRE-APPROVED 2022-09-10 08:51:23
2022-09-10 00:26:12
Julia Zegarska ESPRIT
  • 2x 1/KUCE/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
73 ACCEPTED 2022-09-13 15:23:24
2022-09-09 20:44:09
Igor Koźmiński DOKTOR
  • 1x 7/mini LL/mini LL (do 50 cm), (dla kuców i dużych koni) dokładności -towarzyski
  • 1x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
72 ACCEPTED 2022-09-09 14:58:49
2022-09-09 14:32:45
Julia Psiuk KASIA
  • 2x 7/mini LL/mini LL (do 50 cm), (dla kuców i dużych koni) dokładności -towarzyski
71 ACCEPTED 2022-09-09 14:58:52
2022-09-09 14:31:55
Kornelia Kluszczynska DORCIA
  • 2x 7/mini LL/mini LL (do 50 cm), (dla kuców i dużych koni) dokładności -towarzyski
70 ACCEPTED 2022-09-09 14:58:57
2022-09-09 14:30:30
Zofia Brzezinska NAKITA
  • 2x 7/mini LL/mini LL (do 50 cm), (dla kuców i dużych koni) dokładności -towarzyski
69 ACCEPTED 2022-09-09 14:59:01
2022-09-09 14:28:56
Iga Augustin NAKITA
  • 2x 7/mini LL/mini LL (do 50 cm), (dla kuców i dużych koni) dokładności -towarzyski
  • 1x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
68 ACCEPTED 2022-09-09 14:59:07
2022-09-09 14:28:06
Maja Szczepanska HERMA
  • 2x 7/mini LL/mini LL (do 50 cm), (dla kuców i dużych koni) dokładności -towarzyski
67 ACCEPTED 2022-09-09 14:25:45
2022-09-09 14:24:32
Marta Prętka HERMA
  • 2x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
66 ACCEPTED 2022-09-09 14:25:39
2022-09-09 14:22:58
Victoria Ivan DORCIA
  • 2x 9/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) – towarzyski
65 ACCEPTED 2022-09-09 14:25:36
2022-09-09 14:22:00
Maja Grzybek OLIVIA
  • 2x 7/mini LL/mini LL (do 50 cm), (dla kuców i dużych koni) dokładności -towarzyski
  • 1x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
64 ACCEPTED 2022-09-09 14:25:32
2022-09-09 14:20:07
Julia Kaminska OLIVIA
  • 2x 7/mini LL/mini LL (do 50 cm), (dla kuców i dużych koni) dokładności -towarzyski
63 ACCEPTED 2022-09-14 13:01:57
2022-09-08 21:15:39
Wiktoria Kowalczyk ZINA
  • 1x 7/mini LL/mini LL (do 50 cm), (dla kuców i dużych koni) dokładności -towarzyski
  • 1x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
62 ACCEPTED 2022-09-08 08:40:15
2022-09-07 23:07:54
Roksana Oczki HIGH FIVE BB Z
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
  • 1x 5/C/C (wys. do 130 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
61 ACCEPTED 2022-09-17 10:14:48
2022-09-07 15:35:47
Angelika Ojczenasz CASCADELL
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
  • 1x 5/C/C (wys. do 130 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
60 ACCEPTED 2022-09-07 13:55:54
2022-09-07 09:39:02
Zuzanna Morawska HIROCCO
  • 2x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
  • 1x 9/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) – towarzyski
59 ACCEPTED 2022-09-14 17:58:43
2022-09-06 21:54:48
Bartosz Gauza IRALSINA
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
58 ACCEPTED 2022-09-14 17:58:51
2022-09-06 21:54:06
Bartosz Gauza COUNTESS
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
57 ACCEPTED 2022-09-07 08:26:30
2022-09-06 21:52:53
Bartosz Gauza KASJOPEA
  • 2x 9/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) – towarzyski
56 ACCEPTED 2022-09-14 17:59:01
2022-09-06 21:51:34
Magdalena Ćwik DAGA GR
  • 2x 2/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły - art. 238.2.1
55 ACCEPTED 2022-09-07 08:26:21
2022-09-06 21:50:55
Magdalena Ćwik NO WORRIES SRK
  • 2x 9/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) – towarzyski
54 ACCEPTED 2022-09-14 17:59:20
2022-09-06 21:50:21
Julia Rozwadowska-Walczak RAINBOW
  • 1x 7/mini LL/mini LL (do 50 cm), (dla kuców i dużych koni) dokładności -towarzyski
  • 1x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
53 ACCEPTED 2022-09-14 17:59:40
2022-09-06 21:49:07
Jan Grzybowski DAVINELL Z
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
52 PRE-APPROVED 2022-09-17 09:26:08
2022-09-06 21:12:21
Zosia Wróbel ZEFIR OKRUSZEK
  • 2x 7/mini LL/mini LL (do 50 cm), (dla kuców i dużych koni) dokładności -towarzyski
51 ACCEPTED 2022-09-06 20:21:55
2022-09-06 17:46:56
Marianna Kołacka DON JUNIOR MFS
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
50 ACCEPTED 2022-09-06 20:21:58
2022-09-06 17:46:30
Lena Kołacka CHIVAS
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
  • 1x 5/C/C (wys. do 130 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
49 ACCEPTED 2022-09-06 20:22:01
2022-09-06 17:45:59
Lena Kołacka SUEDWIND 9
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
  • 1x 5/C/C (wys. do 130 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
48 ACCEPTED 2022-09-17 10:18:06
2022-09-06 16:58:21
Otylia Rutkowska CONTADOR S
  • 1x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
  • 1x 9/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) – towarzyski
47 ACCEPTED 2022-09-06 16:01:49
2022-09-06 15:48:07
Grzegorz Psiuk SIR DIARADO
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
  • 1x 5/C/C (wys. do 130 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
46 ACCEPTED 2022-09-15 17:24:07
2022-09-06 10:05:09
Monika Rygielska KARMEL
  • 2x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
45 PRE-APPROVED 2022-09-03 13:59:45
2022-09-03 10:01:19
Bianka Musiatowicz ROMEO
  • 1x 7/mini LL/mini LL (do 50 cm), (dla kuców i dużych koni) dokładności -towarzyski
  • 1x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
44 ACCEPTED 2022-09-15 18:39:58
2022-09-01 06:05:10
Tamara Parokhina MATADOR
  • 1x 10/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1, - towarzyski
43 ACCEPTED 2022-09-15 18:44:25
2022-09-01 06:04:17
Alicja Wołowicz MATADOR
  • 1x 9/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) – towarzyski
42 PRE-APPROVED 2022-09-12 08:42:54
2022-08-31 18:33:15
Natalia Wajszczuk SOLO
  • 1x 7/mini LL/mini LL (do 50 cm), (dla kuców i dużych koni) dokładności -towarzyski
  • 2x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
41 PRE-APPROVED 2022-08-28 19:28:02
2022-08-28 15:21:36
Maciej Borys AURORA
  • 1x 7/mini LL/mini LL (do 50 cm), (dla kuców i dużych koni) dokładności -towarzyski
  • 1x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
40 PRE-APPROVED 2022-08-28 19:27:38
2022-08-28 15:21:08
Hanna Kozera MARKIZA
  • 1x 7/mini LL/mini LL (do 50 cm), (dla kuców i dużych koni) dokładności -towarzyski
  • 1x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
39 PRE-APPROVED 2022-08-28 19:27:48
2022-08-28 15:20:45
Zofia Manuszewska FLAWIA QUIN
  • 1x 7/mini LL/mini LL (do 50 cm), (dla kuców i dużych koni) dokładności -towarzyski
  • 1x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
38 PRE-APPROVED 2022-08-24 21:20:53
2022-08-24 12:58:58
Amelia Frasz HIMERA
  • 1x 7/mini LL/mini LL (do 50 cm), (dla kuców i dużych koni) dokładności -towarzyski
  • 1x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
37 ACCEPTED 2022-08-25 09:25:54
2022-08-23 08:43:36
Natalia Kęcińska RYTMIKA
  • 2x 9/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) – towarzyski
36 PRE-APPROVED 2022-08-24 21:20:40
2022-08-22 21:09:02
Patrycja Obst EKWADOR
  • 2x 9/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) – towarzyski
  • 1x 10/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1, - towarzyski
35 PRE-APPROVED 2022-08-24 21:20:31
2022-08-22 21:08:44
Patrycja Obst RAMZES
  • 2x 2/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
34 PRE-APPROVED 2022-09-16 10:19:28
2022-08-20 14:19:22
Małgorzata Zubrycka KNIGHT RIDER Z
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
33 PRE-APPROVED 2022-08-24 21:21:11
2022-08-20 10:29:00
Małgorzata Zubrycka TASZKIENT
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
32 PRE-APPROVED 2022-08-24 21:21:33
2022-08-19 19:10:54
Michalina Dobrzyńska ORLANDO
  • 1x 2/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
31 ACCEPTED 2022-09-16 10:30:20
2022-08-19 11:15:02
Agnieszka Lisewska ELCADA
  • 2x 2/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły - art. 238.2.1
30 PRE-APPROVED 2022-08-24 21:21:45
2022-08-19 10:06:38
Agnieszka Kitzermann BARCA L
  • 2x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
29 PRE-APPROVED 2022-08-24 21:21:48
2022-08-19 10:06:00
Oliwia Wierzbowska MADONNA F
  • 2x 9/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) – towarzyski
  • 1x 10/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1, - towarzyski
28 PRE-APPROVED 2022-09-14 09:03:58
2022-08-19 10:04:57
Oliwia Wierzbowska G-CALLOTA
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
27 ACCEPTED 2022-09-17 10:17:43
2022-08-18 17:28:40
Aleksandra Hulisz CORMINT'S LADY
  • 2x 2/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
26 ACCEPTED 2022-08-18 19:43:59
2022-08-18 16:57:11
Antonina Charzyńska DRUHNA EWITA
  • 2x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
25 ACCEPTED 2022-08-18 15:04:36
2022-08-18 12:55:49
Weronika Kaniewska NEMERALD
  • 2x 9/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) – towarzyski
  • 1x 10/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1, - towarzyski
24 ACCEPTED 2022-08-18 09:45:49
2022-08-18 00:13:38
Antonia Chylińska HARA
  • 2x 1/KUCE/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
23 ACCEPTED 2022-09-06 16:01:36
2022-08-17 20:00:37
Renata Wójcik SIR DINKEN
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
  • 1x 5/C/C (wys. do 130 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
22 ACCEPTED 2022-08-17 22:31:42
2022-08-17 15:32:42
Justyna Łopato NAZIR
  • 1x 5/C/C (wys. do 130 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
21 ACCEPTED 2022-08-17 22:31:38
2022-08-17 15:32:22
Weronika Łopato-Jędrasik NAZIR
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
20 ACCEPTED 2022-08-17 22:31:34
2022-08-17 15:23:05
Daniel Olszanowski MACHORKA
  • 2x 2/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły - art. 238.2.1
19 ACCEPTED 2022-08-25 09:26:34
2022-08-17 13:14:51
Zofia Kujawa CZANO
  • 1x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
  • 2x 9/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) – towarzyski
18 PRE-APPROVED 2022-08-24 21:22:37
2022-08-17 10:16:31
Magdalena Duczyc CALIF
  • 2x 1/KUCE/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
17 ACCEPTED 2022-08-17 09:48:06
2022-08-17 09:46:31
Renata Wójcik DIADEMA
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
16 ACCEPTED 2022-09-06 16:01:45
2022-08-17 09:46:13
Grzegorz Psiuk CONNECTICUT S
  • 2x 2/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły - art. 238.2.1
15 ACCEPTED 2022-09-06 16:01:40
2022-08-17 09:46:00
Grzegorz Psiuk CITIZEN CASALL
  • 2x 2/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły - art. 238.2.1
14 ACCEPTED 2022-08-17 09:47:46
2022-08-17 09:45:39
Justyna Łopato CASCADELLA
  • 2x 2/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły - art. 238.2.1
13 PRE-APPROVED 2022-09-13 19:26:13
2022-08-16 21:24:23
Natalia Rumin SOFIA
  • 2x 2/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
12 PRE-APPROVED 2022-08-24 21:22:52
2022-08-16 17:27:41
Olga Chodkiewicz-Polska CONCORDIA
  • 2x 2/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły - art. 238.2.1
11 ACCEPTED 2022-09-13 13:23:20
2022-08-16 12:38:34
Julia Kruczkowska MIGOTKA
  • 2x 1/KUCE/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
10 ACCEPTED 2022-09-15 13:42:02
2022-08-16 01:21:39
Oliwia Wróblewska STRIT
  • 2x 2/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
9 ACCEPTED 2022-08-10 15:19:20
2022-08-09 21:07:33
Agnieszka Przybylska FIGHTING JACK S
  • 1x 2/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
8 PRE-APPROVED 2022-08-24 21:23:21
2022-08-05 19:25:25
Roksana Wielicka DIONE S
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
7 ACCEPTED 2022-08-17 09:47:00
2022-08-05 13:17:59
Blanka Brzeska ALFA
  • 2x 2/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły - art. 238.2.1
6 ACCEPTED 2022-09-06 20:16:20
2022-08-05 12:15:24
Justyna Łopato SKITTLES
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/N/N (wys. do 120 cm) - dwufazowy- art. 274.5.3
5 ACCEPTED 2022-09-16 09:07:44
2022-08-05 11:59:40
Martyna Drewka DELAWARE
  • 2x 9/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) – towarzyski
  • 1x 10/L/L (wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1, - towarzyski
4 ACCEPTED 2022-09-13 13:23:35
2022-08-05 10:29:33
Malwina Rudnik SIESTA
  • 1x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
  • 1x 9/LL/LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) – towarzyski
3 PRE-APPROVED 2022-08-24 21:23:37
2022-08-04 19:26:00
Maja Wolny TANDARA
  • 2x 2/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły - art. 238.2.1
2 PRE-APPROVED 2022-08-24 21:23:39
2022-08-04 19:25:16
Maja Wolny KORIANDER VAN DORPERHEIDE
  • 1x 2/L/L (wys. do 100 cm) - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/P/P (wys. do 110 cm) - zwykły - art. 238.2.1
1 PRE-APPROVED 2022-09-17 09:26:13
2022-08-04 13:09:00
Marcelina Nietz HALA D
  • 2x 1/KUCE/KUCE - handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 8/mini LL/mini LL (wys. do 70 cm, bez szeregów) – dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1, Aneks 5 Regulaminu B(PZJ) - towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andrzejewska Nina Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
O061891
2. Augustin Iga Kj Dilmar
2013 (Mł.)
Brak
3. Bartczak Alicja
4. Białkowska Oliwia KJ Cavallino
2010 (JM.)
O057939
5. Białkowska Zofia Klub Jeździecki Cavallino
2006 (J.)
O053011
6. Borys Maciej BPK kuj-pom
2003 (MJ.)
Brak
7. Brodzińska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2010 (JM.)
O061896
8. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
9. Brzezinska Zofia KJ Dilmar
2012 (Mł.)
Brak
10. Cajochen Anna Krystyna Bez Przynależności Klubowej
S
brak
11. Charzyńska Antonina BPK
2008 (JM.)
Brak
12. Chodkiewicz-Polska Olga St. Stadnina Koni Olimpia
S
O049477
13. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (JM.)
O058736
14. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (JM.)
O058736
15. Ciecholewska Zofia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2004 (J.)
16. Ciecholewska Zuzanna St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O011247
17. Cieszyńska Barbara bpk
S
brak
18. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
19. Czyżnielewski Adam JKSR Michelin
2003 (MJ.)
O053312
20. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
21. Detmer Marcelina KJ Skok - Agrofood Grabowiec
S
22. Dobek Tomasz Bez Przynależności Klubowej
S
brak
23. Dobrzyńska Michalina UKS Trójka
2003 (MJ.)
O038656
24. Drewka Martyna -
2008 (JM.)
Brak
-
25. Drzycimska Iga Kj Młyńska Struga
2009 (JM.)
O051802
26. Duczyc Magdalena KJ Dimar
2011 (Mł.)
O075751
LZRWZJ/3971/22
27. Frasz Amelia Brak
2008 (JM.)
Brak
28. Gaca Waldemar Fundacja Stajnia Ludwiczak
S
O022807
29. Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O006704
30. Gerc Wiktoria KJ Bonanza
2007 (JM.)
O061953
31. Glamowska Julia Brak
2003 (MJ.)
Brak
32. Goc Jan Żniński Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O065610
33. Goc Paweł Żniński Klub Jeździecki
2011 (Mł.)
O065611
34. Grzybek Maja Kj Dilmar
2008 (JM.)
Brak
35. Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (J.)
O040856
36. Hulisz Aleksandra KJ MORGAN w Balczewie
S
O022330
37. Ivan Victoria KJ Dilmar Kobylarnia
2011 (Mł.)
Brak
38. Jach Oliwia Klub Jeździecki Herkules Wapno
2003 (MJ.)
O037935
39. Kaleciński Adam JKS Krakowscy Team
S
00
40. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
41. Kaminska Julia KJ Dilmar
2008 (JM.)
Brak
42. Kaniewska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2001 (MJ.)
O023043
43. Kawecka Aleksandra KJ Skok AgroFood Grabowiec
2007 (JM.)
O060072
44. Kęcińska Natalia Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
S
brak
45. Kilian Zuzanna KJ Dilmar
2011 (Mł.)
O072135
46. Kitzermann Agnieszka Brak
S
Brak
47. Klimkiewicz Oliwia St. Stadnina Koni Olimpia
2004 (J.)
O033535
48. Klunder Zofia KJ Dilmar
2010 (JM.)
O058735
49. Kluszczynska Kornelia KJ Dilmar
2012 (Mł.)
Brak
50. Kłosowska Wiktoria KJ Dilmar
2006 (J.)
O052358
51. Kołacka Lena Fundacja Stajnia Ludwiczak
2007 (JM.)
O040167
10187342
52. Kołacka Marianna Fundacja Stajnia Ludwiczak
2004 (J.)
O040166
10183758
53. Kołodziejska Amelia Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2009 (JM.)
brak
54. Kowalczyk Julita bpk
S
brak
55. Kowalczyk Mateusz bpk
S
O024213
56. Kowalczyk Wiktoria bpk
2004 (J.)
brak
57. Kozera Hanna BPK kuj-pom
2010 (JM.)
Brak
58. Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
2009 (JM.)
O055971
59. Koźmiński Igor BPK kuj-pom
2010 (JM.)
Brak
60. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
O059353
Brak
61. Kubicka Zuzanna Stajnia Białożewin
2008 (JM.)
62. Kuczyńska Monika bpk
2008 (JM.)
O057415
63. Kujawa Zofia Brak
2009 (JM.)
Brak
64. Lisewska Agnieszka KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O042278
65. Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak
S
O000363
66. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
67. Łęgowik Julia niezrzeszona
2010 (JM.)
brak
68. Łoboda Natalia BPK kuj-pom
2001 (MJ.)
-
-
69. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
70. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
71. Łopato Justyna KJ Dilmar
S
O019289
72. Łopato-Jędrasik Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019291
73. Łukasiak-Uss Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O004361
74. Manuszewska Zofia BPK kuj-pom
2008 (JM.)
brak
75. Morawska Zuzanna Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
O053961
76. Murawska Magdalena Bez Przynależności Klubowej
S
O018766
77. Musiatowicz Bianka SKJ KRAKOWSCY TEAM
2009 (JM.)
-
78. Nietz Marcelina Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2012 (Mł.)
O071514
79. Obst Patrycja Budzyński KS Kłos
S
O020432
80. Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2003 (MJ.)
O042581
11968/21
81. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
82. Olszanowski Daniel St. Stadnina Koni Olimpia
S
O053895
83. Osińska Oliwia brak
2002 (MJ.)
brak
84. Parokhina Tamara Gminny KJ Bogucin
2003 (MJ.)
O055005
85. Pleśnierowicz Oliwia LKS Cwał Poznań
2005 (J.)
O040170
86. Prętka Marta KJ Dilmar
2008 (JM.)
Brak
87. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
88. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
89. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
90. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
91. Psiuk Julia Sobieski Jumping Team
2008 (JM.)
Brak
92. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (J.)
O048957
93. Ratajczyk Nina Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2012 (Mł.)
O063931
94. Romanowska Nadia KJ Młyńska Struga
2008 (JM.)
O056334
95. Rorowska Natasza bpk
2008 (JM.)
brak
96. Rozwadowska-Walczak Julia Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2009 (JM.)
0000
97. Rudnik Malwina Bez Przynależności Klubowej
2003 (MJ.)
Brak
98. Rumin Natalia bpk
2004 (J.)
O056192
99. Rutkowska Otylia Toruński Klub Jazdy Konnej
2006 (J.)
Brak
100. Rygielska Monika Bpk
2005 (J.)
Brak
101. Siałkowska Józefina TORUŃSKI LUDOWY KLUB JEŻDZIECKI
S
O013761
102. Szczepanska Maja KJ Dilmar
2008 (JM.)
Brak
103. Szczublewska Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2009 (JM.)
Brak
104. Szymkowiak Gabriela B.p.
2009 (JM.)
00
105. Teper Zofia Ciechociński KJ Bonanza
2005 (J.)
O040299
106. Tokarz Lena Anna KJ Cavallino Brzoza
2007 (JM.)
O053959
107. Trocikowska Zuzanna Jks Radonia ZT -Satajnia Rukola
2006 (J.)
O051004
108. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (MJ.)
O039337
109. Wajszczuk Natalia Toruński Klub Jazdy Konnej
2010 (JM.)
brak
110. Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak
O007322
111. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (MJ.)
O031032
112. Wierzbowska Oliwia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O001556
113. Wnęk Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O012055
114. Wójcik Renata KJ Dilmar Kobylarnia
S
O004016
115. Wolny Maja St. Stadnina Koni Olimpia
S
O023178
116. Wołowicz Alicja BPK kuj-pom
2009 (JM.)
_
117. Wróbel Zosia Toruński Klub Jazdy Konnej
2010 (JM.)
-
118. Wróblewska Oliwia KJ Dilmar
2002 (MJ.)
O027714
119. Zdziebło Matylda SKJ KRAKOWSCY TEAM
2007 (JM.)
Brak
120. Zegarska Julia Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2009 (JM.)
O070458
.
121. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
S
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

167

ALASKA F:
M:
2.

82

ALFA KUC POL 2016 klacz izabelowata/kuc:149 F: Koleś
M: Aronia
Brak 616013520020916
3.

152

ANAKONDA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/168 F: Belenus xx
M: Aruba
K015736
4.

94

AURORA WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz kasztanowata/172 F: Czarczaf
M: Agnew
brak 616007600301907
5.

32

BARCA L HOL POL 2013 ogier ciemnogniada/165 F: Baracuda
M: Rebekka
Brak Brak
6.

146

BEHEMOT Polski Koń Zimnokrwisty POL 2017 wałach kasztanowata/168 F: Sułtan
M: Bogata
brak 616010520101317
7.

133

BELLE IRW NIEM. SPORT. POL 2017 klacz gniada/170 F: Big Star Jr. / Big Star
M: Bellinda / Wellington
K032900 DE4555505687
8.

114

BIG STAR O Z ZANGERSHEIDE POL 2012 wałach kara/165 F: Big Star jr
M: Papilon
K025682 703955
9.

71

BOLIWIA MAŁOPOLSKA POL 1999 klacz gniada/161 F: Ros
M: Bastylia
Brak 006590012699
10.

115

BOSS MŁP POL 2006 wałach gniada/177 F: Banknot / Emir
M: Iwa / nn
K012562 616006580770106
11.

158

BREMA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/1,80 F: Kerson
M: Barwa
brak 616098200188994
12.

144

BUSZKA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:144 F: Rob Roy
M: Bunia
K030320 616013640076811
13.

21

CALIF KUC WALIJZKI POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Nando Super
M: Cumka po Dante
K034889 013520066309
14.

138

CALL ME SILVER WESTF POL 2015 klacz siwa/160 F: Cotton Club / Cantus
M: Jung Pamplona / Lancer III
K030511 2764414112142155
15.

126

CANAN PLUS- S Deutsches Sportpferd POL 2016 ogier gniada/166 F: Kannan
M: H-Cataa
K030976 DE455879180116
16.

67

CARILO HOLSZTYŃSKA POL 2012 wałach kara/182 F: Crusander
M: Zemita
K022674 DE421000259512
17.

151

CARRERA WESTFALSKA POL 2017 wałach siwa/165 F: Cordess
M: Batalia
K031984 441411242417
18.

103

CASCADELL HOL GER 2016 ogier gniada/170 F: Cascadello II hol./ Casall
M: Arielle VII hol./ Lordanos hol.
K029253 DE421000077016
19.

83

CASCADELLA HOLSZ POL 2018 klacz gniada/. F: CASCADELLO I
M: CHARLEEN
K033454 DE421000088018
20.

164

CASH SP POL 2017 wałach gniada/168 F: Magnum vd Bisschop
M: Callie Z
brak 616009610032717
21.

120

CELYNOS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: Nevados S
M: Celyna
K028145 616007520005015
22.

112

CERSANIA WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/167 F: Aviano
M: Cyrana
K020836 POL007610103007
23.

99

CHIVAS SP POL 2011 wałach siwa/166 F: Avero / Athlet Z
M: K-Kopras-Coco / Lacantus
K024441 616009680051511
24.

19

CITIZEN CASALL HOL POL 2018 wałach gniada/174 F: Casall
M: Cantania
K033456 DE421000086018
25.

134

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
K019640 DE421000198309
26.

10

CONCORDIA SP POL 2015 klacz gniada/174 F: Talent Charboniere / Diamant De Semilly
M: Całka / Correro
K027335 616009610068315
27.

20

CONNECTICUT S SP POL 2018 wałach gniada/175 F: Joyride
M: Calvada S
K033445 616009520065418
28.

97

CONTADOR S Szlachetna Półkrew POL 16 wałach gniada/169 F: Black Jack
M: Copacabana S
Brak 616009520057016
29.

127

CORDESSO S WESTF POL 2016 wałach gniada/175 F: Cordess / Clinton
M: Cordess / Clinton
K031013 DE441411176516
30.

25

CORMINT'S LADY HAN POL 2015 klacz kara/168 F: Cormint
M: Grafina
Brak de 431312309415
31.

59

COUNTESS SP POL 2014 klacz kara/170 F: Cassilio / Cassini I
M: Cabona / Calido I
K029407 616009610120214
32.

22

CZANO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/164 cm F: Vulkan L
M: Czukotka
brak 616 009 64 00055 16
33.

124

CZARODZIEJ WIELKOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/162 F: Okruch
M: Cezarea
K033648 616007520114212
34.

58

DAGA GR SP POL 2016 klacz kara/164 F: Salamon
M: xx
xxxx xxx
35.

155

DALIA SP POL 2009 klacz gniada/mk:155 F: Etos / Topaz
M: Dumka / Tik-Tak
K029217 616013580726609
36.

166

DAVA SP 2014 klacz gniada/176 F: HARPER
M: DIVA
6160076101113
37.

DAVA SP POL 2014 klacz gniada/176 F: HARPER
M: DIVA
K033521 6160076101113
38.

56

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
K023112 056015255838911
39.

16

DELAWARE WIELKOPOLSKA POL 02.06.2016 klacz siwa/158 F: Otill
M: Daj money
Brak 616007520069016
40.

84

DIADEMA SP POL 2016 klacz gniada/172 F: Contendero I / Contender
M: Diarada / Diarado
K032933 616009600053516
41.

148

DIAGARA HANOWERSKA POL 2017 klacz siwa/173 F: Diacontinus
M: El Bundy - Calido I
Brak DE 431313304517
42.

14

DIONE S SP POL 2011 klacz kara F: Johnny Boy II / Dollar du Murier
M: Donwelta S / Weltstein
K026016 616009520030711
43.

64

DOKTOR KN POL 2013 wałach myszata/kuc:138 F: Limit
M: Darnina
Brak 616999600243913
44.

98

DON JUNIOR MFS HAN GER 2010 wałach ciemnokasztanowata/168 F: HB I Don Aqui / HB I Don Bosco
M: Willisa Rosa / Emilion
K033085 826006003115010
45.

106

DORCIA SP POL 2007 klacz kara/173 F: -
M: -
Brak Brak
46.

89

DRUHNA EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:139 F: V.I.P
M: Dalli
K017093 POL013670148308
47.

113

DURGA WLKP POL 2014 klacz gniada/168 F: Ludger / Laptop
M: Didiona / HBC Like Bid
K025632 616007610173414
48.

90

EKWADOR SP POL 2018 wałach kasztanowata/162 F: Brandon / Agar
M: Estrada /
brak -
49.

33

ELCADA SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Calderon / Carolus
M: Ella Fama / For Leo
K034506 616009520048115
50.

156

ELEKTRA WLKP POL 2011 klacz gniada/167 F: Pigmalion /
M: Elegia /
K028943 616007520039311
51.

149

EMO SP POL 2012 wałach gniada/166 F: Bolshoi /
M: Emocja / Le Voltaire
brak -
52.

110

ESPRIT KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:141 F: Tenor
M: Erozja
K013977 616013680092309
53.

154

EX LIBRIS GOLD Z Z POL 2013 ogier gniada/170 F: Eldorado van de Zeshoek
M: Centuria
K023983 056015Z55508213
54.

81

FIGHTING JACK S SP POL 2016 wałach skarogniada/168 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Federica S / Concert
K030454 616009520056916
55.

93

FLAWIA QUIN Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 klacz gniada/157 F: Equin
M: Fedora
Brak 616009660359711
56.

29

G-CALLOTA HOL GER 2014 klacz siwa/161 F: Colman / Carthago
M: V-Chocago Blue / Carinjo
K030114 DE421000157314
57.

111

G-CASALLA HOL GER 2014 klacz gniada/157 F: Casalito / Casall
M: Banu / Quo Vados I
K030784 DE421000102214
58.

150

GALINA WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz gniada/156 F: Wacław
M: Galla
Brak
59.

132

GARY COOPER RED WINE Z Z POL 2015 wałach gniada/169 F: Gare Du Nord / Street Hassle
M: Santa Helena / Stakkato
K029077 056015Z55808115
60.

130

GIRO D’ITALIA RED WINE SP POL 2017 wałach gniada/167 F: Gino / Calvina Z
M: Gino / Calvina Z
K034273 616009640078917
61.

4

HALA D KOŃ MAŁY POL 2011 klacz kasztanowata/mk:140 F: NEPUMUK
M: HESKA
K029620 616013610157811
62.

87

HARA KUC POL Brak klacz siwa/kuc:146cm F: NN
M: NN
K025911 616999520166506
63.

69

HARDI BOY SP POL 2017 wałach kara/166 F: Wolf's Panter
M: Hortensja
K032591 616009680015217
64.

123

HARDY WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach kasztanowata/172 F: Iloczyn
M: Harfa
Brak 616007640008017
65.

143

HARLEY Polski Kuc Sportowy POL 2018 wałach gniada/kuc:136 F: Apatyt
M: Hala D/Nepomuk
xxx xxx
66.

107

HERMA SP POL 2007 klacz siwa/170 F: Cantanis
M: Hańcza /Rabiato Turbud Z
Brak ...
67.

122

HEWELIA SP POL 2012 Klacz gniada/175 F: Colox Cup /
M: Hawana / Kołczan
K025806 616009600275812
68.

104

HIGH FIVE BB Z ZANG NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Zinidi BB / Indorado
K029345 056015Z55776315
69.

91

HIMERA TYP SZLACHETNY POL 2017 klacz kara/mk:158 F: Koleś
M: Hawaja
Brak 616999520081817
70.

61

HIROCCO KWPN NED 2012 wałach gniada/173 F: Zirocco Blue VDL/Mr. Blue
M: Peloma/Goodtimes
brak 528003201206249
71.

162

HORAYA OMGH KWPN 2012 klacz siwa/164 F: QUAZIMODO Z
M: SHORAYA
K026999 528003201207530
72.

HORAYA OMGH KWPN POL 2012 klacz siwa/164cm F: Quasimodo Z
M: Shoraya
K026999 528003201207530
73.

60

IRALSINA KWPN NED 2013 klacz ciemnogniada/166 F: Modesto / Grandeur
M: Alsina / Heartbreaker
K031420 528003201301305
74.

140

IRGA S.P POL 2017 klacz kara/158 F: NN
M: NN
2312 5423
75.

135

KACAVANTA VTH KWPN POL 2015 klacz gniada/170 F: Kannan
M: Karavanta VTH
K030621 528003201508675
76.

54

KARMEL Polski Kuc Wierzchowy POL 2018 wałach dereszowata/134 F: Mefistor
M: Korida
Brak 616013520107518
77.

108

KASIA Kuc Szetlanddzetlandzki POL 2006 klacz kasztanowata/kuc:105 F: Nn
M: Nn
Brak ***
78.

102

KASJOPEA SP POL 2017 klacz gniada/168 F: Castle Rock
M: Sir Neel
xxxx xxx
79.

153

KINGSBURY KWPN POL 2015 wałach gniada/174 F: Carambole
M: Roberina
K030125 528003201503461
80.

131

KIODORA-W KWPN NED 2015 klacz gniada/167 F: Grand Slam VDL / Cardento
M: Fioladora-W / Cassini I
K034275 528003201503070
81.

43

KNIGHT RIDER Z ZANG BEL 2012 ogier ciemnogniada/168 F: Kannan / Volatire
M: Clear Round Z / Colbert GTI
K030318 056015Z55788112
82.

3

KORIANDER VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2010 wałach siwa/167 F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Romina.C D'10 / Darco
K021573 056002W00297529
83.

145

KRAKERS KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:137 F: Piktogram / Niels
M: Kalinka
K030509 616013520071616
84.

163

LADY CASTLE SP klacz siwa/165 F: CASTLE ROCK
M: LADY CATOKI
616009520044916
85.

LADY CASTLE SP POL 2016 klacz siwa/165 F: Castle Rock
M: Lady Catoki
brak 616009520044916
86.

165

LORD CASTLE SP 2017 ogier siwa/165 F: CASTLE ROCK
M: LADY CATOKI
616009520035217
87.

LORD CASTLE SP POL 2017 ogier siwa/165 F: Castle Rock /
M: Lady Catoki /
brak 616009520035217
88.

77

LORD EWITA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:147 F: Tupet
M: Lady Peggy
K028956 616013670037303
89.

85

MACHORKA SP POL 2014 klacz gniada/167 F: Midas / Furore
M: Marihuana / Grand Amour
K026967 616009520042514
90.

31

MADONNA F KWPN POL 2017 klacz siwa/168 F: Dallas
M: Guusje F
Xxxx Xxxx
91.

92

MARKIZA KOŃ MAŁY POL 2003 klacz siwa/mk:135 F: Pluto
M: Marima
Brak POL013520047403
92.

50

MATADOR TS UKR 2014 wałach gniada/168 F: Dantes / Diarado
M: Mihina / Haipus
K028823 704101
93.

159

MC’CARTNEY BLUEMOON GYPSY COB POL 2015 klacz siwa/kuc:138 F: Hilton
M: Bluebell
K029408 026035152325034
94.

161

MICHELE IL MAGNIFICO - - 2016 wałach srokata/125 F: NN
M: NN
95.

MICHELE IL MAGNIFICO KUC POL 2016 wałach srokata/125 F: NN
M: NN
brak xxx
96.

7

MIGOTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:143 F: Dasti Man / Candy Man
M: Mona / Navajo
K029742 616013640042915
97.

128

MISS KANILVIA PS OS GER 2016 klacz gniada/170 F: Messenger / Montender
M: Siljanna / Kannan GFE
K034260 DE418185056616
98.

75

MOLLY TS POL 2012 klacz jelenia/mk:159 F: Manfred
M: Karina
brak -
99.

74

MOLO SP POL 2009 wałach gniada/172 F: Nice Boy / Lancer II
M: Molinezja / Dixieland
K015555 616009540163809
100.

137

MR AUSTIN TINKER POL 2016 wałach srokata/mk:153 F: Not Recorded
M: Not Recorded
brak 372414005196046
101.

109

NAKITA KUC WALIJSKI POL 2006 klacz izabelowata/kuc:130 F: Kuc
M: Kuc
Brak Xxx
102.

136

NANA Polski Kuc Wierzchowy POL 2017 klacz kasztanowata/kuc:135 F: Durleyhall Archimedes
M: Naradka
Brak 616013520044717
103.

68

NANA TYP KUC POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:123 F: NN
M: NN
brak 616999520167310
104.

86

NAZIR SP POL 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Farmer / Rovetto
M: Nektaryna / Cabrol
K024802 616009640073414
105.

88

NEMERALD KWPN NED 2018 wałach kasztanowata/167 F: Emerald Van’t Ruytershof
M: Dorana/Turbo Van’t Gestelhof
. 528003201807411
106.

101

NO WORRIES SRK KWPN NED 2018 klacz gniada/168 F: It's Possible SRK
M: Iron Lady/ Mylord Carthago
0000 037372782
107.

70

OLIVER LAKE SP POL 2008 wałach kara/167 F: Baskir - Castilio
M: Odrina - Czandor/Graf Stepp
brak POL009640030408
108.

105

OLIVIA KUC POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:148 F: NN
M: NN
Brak .....
109.

125

OPIUM SP POL 2010 wałach kasztanowata/168 F: Nimroy B
M: Oseina
brak 616009530139310
110.

35

ORLANDO WLKP POL 2015 wałach gniada/170 F: Barbur / Bujak
M: Overra / Bakalar
K031485 616007610008015
111.

141

PESTKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
112.

160

RAFA KUC FELIŃSKI 2007 klacz tarantowata/138 F: RABUŚ
M: RESZKA
POL 013580678907
113.

RAFA KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz tarantowata/138 F: Rabuś
M: Reszka
brak POL 013580678907
114.

57

RAINBOW KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:146 F: xx
M: xx
xxxx xxxxx
115.

44

RAMZES WLKP POL 2017 wałach gniada/176 F: Czumen K / Ariados / Ariadus
M: Rafia / Taxis
K034485 616007610201617
116.

121

REVELATION OLDEMBURSKA POL 2017 klacz gniada/165 F: Hold up Premier
M: Stutbuch 1
Brak DE418180338617
117.

95

ROMEO NN POL 2005 wałach siwa/kuc:126 F: NN
M: NN
00 00
118.

45

RYTMIKA WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/167 F: Egerro
M: Rosa
brak 616007610045317
119.

139

SAHRYŃ MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/173 F: Lębork
M: Samarkanda
_ 006580146706
120.

142

SAPHIRE WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz kasztanowata/165 F: Likus
M: Szalka
Brak 616007520059510
121.

76

SENATOR CASSINI N SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sonata N / Landor
K020599 616009520039012
122.

17

SIESTA WLKP POL 2006 klacz kara/162 F: Rekrut
M: Segowia
Brak 007520027206
123.

129

SILVER DRACO OS GER 2017 ogier siwa/173 F: Stakkatol / Stakkato
M: Diachacca Rouge / Diarado
K034274 DE418185034717
124.

96

SIR DIARADO SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sharisma / Charisma 115
K028761 616009600064116
125.

23

SIR DINKEN SP POL 2014 Wałach gniada/- F: Dinken / Diarado
M: Sharisma / Charisma 115
K024814 616009600233314
126.

117

SISSI ZAGORKA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Emigrant / Samurai
M: Sonia
K029882 616013610148711
127.

1

SKITTLES SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Viscount/Pythagoras
M: Sofia/Quamiro
K029320 616009610110415
128.

18

SOFIA SP POL 2015 klacz kara/166 F: Kalmet / Caretino K
M: Samba / Romadan
K030699 616009610028215
129.

49

SOLO WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/165 F: Leonardo
M: Samba
brak 616007610188513
130.

118

STORKDALE BLACKLORD FELLPONY POL 2016 wałach kara/kuc:135 F: Nn
M: Nn
Nn Nn
131.

8

STRIT SP POL 2014 wałach siwa/176 F: Rumianek / Orkisz
M: Strzała / Pawlin
K025804 616009590111614
132.

100

SUEDWIND 9 OLD GER 2013 wałach skarogniada/168 F: Stolzenberg / Stakkato
M: Claire / Catoki
K033084 DE418182544913
133.

119

SZAMANKA USZLACHETNIONA POL 2016 klacz bułana/172 F: NN
M: NN
Brak 616999520134512
134.

79

TAMARYSZEK KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:144 F: Golden Dancing
M: Torina/Nando
K023949 013640081708
135.

5

TANDARA SP POL 2014 klacz gniada/180 F: M
M: A
Brak 627266
136.

40

TASZKIENT SP POL 2017 ogier ciemnokasztanowata/168 F: Otill / Luron
M: Tasza / Banita
K031727 616009520093617
137.

52

TORONTO SP POL 2006 wałach siwa/172 F: Good Luck
M: Tarnina
00 00952013206
138.

157

VALERIO 25 WESTFALSKA GER 2013 wałach gniada/175 F: Valeron
M: Curley Sue
Brak DE441411119913
139.

78

WALTER SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Talent Charboniere
M: Welle Ex Złota
K029840 616009610083516
140.

66

WHITE THING HOL. POL 2013 wałach gniada/164 F: Chin Champ
M: Princess L
K029536 DE421000145113
141.

72

WOJTEK KUC POL 2010 wałach kara/kuc:131 F: Monarcha
M: Wanessa
K032357 616 013 61 02682 10
142.

55

ZEFIR OKRUSZEK TYP KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:130 cm F: nn
M: nn
- 616 999 61 02129 13
143.

63

ZINA TYP KOŃ MAŁY POL 2015 klacz kasztanowata/mk:148 F: -
M: -
brak -
144.

47

ZOJA TYP KUC POL 2015 mare grey/kuc:148 F: NN
M: NN
K031724 616999661350815
Rider Club
Competition
Prize
Goc Jan Żniński Klub Jeździecki
200
SUM:
200.00
Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
200
SUM:
200.00
Hulisz Aleksandra KJ MORGAN w Balczewie
100
SUM:
100.00
Jach Oliwia Klub Jeździecki Herkules Wapno
130
SUM:
130.00
Kołacka Lena Fundacja Stajnia Ludwiczak
115
SUM:
115.00
Kołacka Marianna Fundacja Stajnia Ludwiczak
400
SUM:
400.00
Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
300
SUM:
300.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
300
350
SUM:
650.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
500
SUM:
500.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
250
SUM:
250.00
Trocikowska Zuzanna Jks Radonia ZT -Satajnia Rukola
300
SUM:
300.00
Wnęk Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
400
SUM:
400.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Nina
Bez Przynależności Klubowej
NANA (68)
2022-09-18
1
2022-09-18
23
Augustin Iga
Kj Dilmar
NAKITA (109)
2022-09-18
2022-09-18
1
2022-09-18
2
Bartczak Alicja
ALASKA (167)
2022-09-18
22
2022-09-18
Białkowska Oliwia
KJ Cavallino
2022-09-18
6
2022-09-18
6
Białkowska Zofia
Klub Jeździecki Cavallino
2022-09-18
15
2022-09-18
Borys Maciej
BPK kuj-pom
AURORA (94)
2022-09-18
1
2022-09-18
5
Brodzińska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
WALTER (78)
2022-09-18
5
2022-09-18
25
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
ALFA (82)
2022-09-18
2022-09-18
8
Brzezinska Zofia
KJ Dilmar
NAKITA (109)
2022-09-18
1
2022-09-18
1
Cajochen Anna Krystyna
Bez Przynależności Klubowej
ANAKONDA (152)
2022-09-18
2022-09-18
1
Charzyńska Antonina
BPK
2022-09-18
20
2022-09-18
Chodkiewicz-Polska Olga
St. Stadnina Koni Olimpia
2022-09-18
2022-09-18
Chylińska Antonia
KJ Dilmar
HARA (87)
2022-09-18
1
2022-09-18
Chylińska Antonia
KJ Dilmar
2022-09-18
13
2022-09-18
Ciecholewska Zofia
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2022-09-18
9
2022-09-18
Ciecholewska Zuzanna
St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
CASH (164)
2022-09-18
16
2022-09-18
2022-09-18
12
2022-09-18
26
Cieszyńska Barbara
bpk
MR AUSTIN (137)
2022-09-18
1
2022-09-18
24
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
DAGA GR (58)
2022-09-18
18
2022-09-18
2022-09-18
16
2022-09-18
Czyżnielewski Adam
JKSR Michelin
MOLO (74)
2022-09-18
11
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
BUSZKA (144)
2022-09-18
7
2022-09-18
7
Dobek Tomasz
Bez Przynależności Klubowej
2022-09-18
3
2022-09-18
3
Drewka Martyna
-
2022-09-18
10
2022-09-18
Drzycimska Iga
Kj Młyńska Struga
NANA (136)
2022-09-18
2022-09-18
4
Duczyc Magdalena
KJ Dimar
CALIF (21)
2022-09-18
8
2022-09-18
Gaca Waldemar
Fundacja Stajnia Ludwiczak
COLINE (134)
2022-09-18
24
2022-09-18
8
Gauza Bartosz
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2022-09-18
22
2022-09-18
28
2022-09-18
20
2022-09-18
29
KASJOPEA (102)
2022-09-18
11
2022-09-18
Gerc Wiktoria
KJ Bonanza
2022-09-18
4
2022-09-18
4
Glamowska Julia
Brak
HARDY (123)
2022-09-18
9
2022-09-18
Goc Jan
Żniński Klub Jeździecki
SAPHIRE (142)
2022-09-18
2
200
2022-09-18
1
Goc Paweł
Żniński Klub Jeździecki
PESTKA (141)
2022-09-18
9
2022-09-18
14
HARLEY (143)
2022-09-18
22
2022-09-18
18
Grzybek Maja
Kj Dilmar
OLIVIA (105)
2022-09-18
1
2022-09-18
2022-09-18
10
Grzybowski Jan
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2022-09-18
3
200
2022-09-18
13
Hulisz Aleksandra
KJ MORGAN w Balczewie
2022-09-18
3
100
2022-09-18
6
Ivan Victoria
KJ Dilmar Kobylarnia
DORCIA (106)
2022-09-18
2022-09-18
19
Jach Oliwia
Klub Jeździecki Herkules Wapno
KINGSBURY (153)
2022-09-18
4
2022-09-18
2
2022-09-18
6
2022-09-18
1
130
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2022-09-18
4
2022-09-18
14
Kaminska Julia
KJ Dilmar
OLIVIA (105)
2022-09-18
1
2022-09-18
1
Kaniewska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
2022-09-18
8
2022-09-18
5
Kawecka Aleksandra
KJ Skok AgroFood Grabowiec
2022-09-18
6
2022-09-18
7
Kęcińska Natalia
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
RYTMIKA (45)
2022-09-18
18
2022-09-18
Kilian Zuzanna
KJ Dilmar
2022-09-18
5
2022-09-18
Klimkiewicz Oliwia
St. Stadnina Koni Olimpia
2022-09-18
9
2022-09-18
9
Klunder Zofia
KJ Dilmar
CARRERA (151)
2022-09-18
28
2022-09-18
Kłosowska Wiktoria
KJ Dilmar
ZOJA (47)
2022-09-18
30
2022-09-18
20
Kołacka Lena
Fundacja Stajnia Ludwiczak
CHIVAS (99)
2022-09-18
25
2022-09-18
7
2022-09-18
4
2022-09-18
3
115
Kołacka Marianna
Fundacja Stajnia Ludwiczak
2022-09-18
12
2022-09-18
2
400
Kołodziejska Amelia
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
BREMA (158)
2022-09-18
1
2022-09-18
4
Kowalczyk Julita
bpk
EMO (149)
2022-09-18
2022-09-18
Kowalczyk Mateusz
bpk
DIAGARA (148)
2022-09-18
21
2022-09-18
Kowalczyk Wiktoria
bpk
ZINA (63)
2022-09-18
29
2022-09-18
26
Kozera Hanna
BPK kuj-pom
MARKIZA (92)
2022-09-18
2022-09-18
Kozłowska Vanessa
KJ Wiecanowo
DALIA (155)
2022-09-18
1
300
2022-09-18
10
Koźmiński Igor
BPK kuj-pom
DOKTOR (64)
2022-09-18
1
2022-09-18
8
Kruczkowska Julia
KJ Stajnia Jarużyn
2022-09-18
2022-09-18
3
Kubicka Zuzanna
Stajnia Białożewin
RAFA (160)
2022-09-18
27
2022-09-18
28
2022-09-18
1
2022-09-18
27
Kuczyńska Monika
bpk
G-CASALLA (111)
2022-09-18
Kujawa Zofia
Brak
CZANO (22)
2022-09-18
7
2022-09-18
14
Ludwiczak Krzysztof
Fundacja Stajnia Ludwiczak
2022-09-18
16
2022-09-18
5
2022-09-18
32
2022-09-18
11
2022-09-18
18
2022-09-18
21
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
ELEKTRA (156)
2022-09-18
24
2022-09-18
26
2022-09-18
20
2022-09-18
30
Łęgowik Julia
niezrzeszona
OPIUM (125)
2022-09-18
1
2022-09-18
1
2022-09-18
3
Łoboda Natalia
BPK kuj-pom
MOLLY (75)
2022-09-18
2022-09-18
6
Łopato Justyna
KJ Dilmar
2022-09-18
27
2022-09-18
19
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
2022-09-18
11
2022-09-18
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
NAZIR (86)
2022-09-18
10
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
BREMA (158)
2022-09-18
1
Łopato-Jędrasik Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
NAZIR (86)
2022-09-18
6
Łukasiak-Uss Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2022-09-18
5
2022-09-18
16
Manuszewska Zofia
BPK kuj-pom
2022-09-18
22
2022-09-18
17
Morawska Zuzanna
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
HIROCCO (61)
2022-09-18
2022-09-18
Nietz Marcelina
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
HALA D (4)
2022-09-18
2022-09-18
10
Obst Patrycja
Budzyński KS Kłos
RAMZES (44)
2022-09-18
2022-09-18
17
EKWADOR (90)
2022-09-18
15
2022-09-18
Oczki Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2022-09-18
15
2022-09-18
5
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
CASCADELL (103)
2022-09-18
10
2022-09-18
19
Olszanowski Daniel
St. Stadnina Koni Olimpia
2022-09-18
4
2022-09-18
Parokhina Tamara
Gminny KJ Bogucin
MATADOR (50)
2022-09-18
6
Pleśnierowicz Oliwia
LKS Cwał Poznań
DURGA (113)
2022-09-18
27
Prętka Marta
KJ Dilmar
HERMA (107)
2022-09-18
12
2022-09-18
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar Kobylarnia
2022-09-18
9
2022-09-18
33
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2022-09-18
13
2022-09-18
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2022-09-18
3
300
2022-09-18
1
350
CARILO (67)
2022-09-18
2022-09-18
20
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2022-09-18
1
500
2022-09-18
9
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
CELYNOS (120)
2022-09-18
2
250
Psiuk Julia
Sobieski Jumping Team
DORCIA (106)
2022-09-18
1
2022-09-18
26
Psiuk Maja
Sobieski Jumping Team
CELYNOS (120)
2022-09-18
8
Ratajczyk Nina
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
WOJTEK (72)
2022-09-18
22
2022-09-18
1
Romanowska Nadia
KJ Młyńska Struga
2022-09-18
Rorowska Natasza
bpk
BOLIWIA (71)
2022-09-18
2022-09-18
16
2022-09-18
1
Rozwadowska-Walczak Julia
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
RAINBOW (57)
2022-09-18
1
2022-09-18
25
Rudnik Malwina
Bez Przynależności Klubowej
SIESTA (17)
2022-09-18
22
2022-09-18
17
Rumin Natalia
bpk
SOFIA (18)
2022-09-18
15
2022-09-18
32
Rutkowska Otylia
Toruński Klub Jazdy Konnej
2022-09-18
21
2022-09-18
19
Rygielska Monika
Bpk
KARMEL (54)
2022-09-18
13
2022-09-18
Siałkowska Józefina
TORUŃSKI LUDOWY KLUB JEŻDZIECKI
IRGA (140)
2022-09-18
7
2022-09-18
2
Szczublewska Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
GALINA (150)
2022-09-18
29
2022-09-18
Teper Zofia
Ciechociński KJ Bonanza
BELLE IRW (133)
2022-09-18
31
2022-09-18
11
Tokarz Lena Anna
KJ Cavallino Brzoza
2022-09-18
2
2022-09-18
12
Trocikowska Zuzanna
Jks Radonia ZT -Satajnia Rukola
CERSANIA (112)
2022-09-18
2
300
2022-09-18
18
BOSS (115)
2022-09-18
12
Wajszczuk Natalia
Toruński Klub Jazdy Konnej
SOLO (49)
2022-09-18
1
2022-09-18
11
2022-09-18
Wesoły Marcin
Fundacja Stajnia Ludwiczak
2022-09-18
28
2022-09-18
30
2022-09-18
15
2022-09-18
23
KIODORA-W (131)
2022-09-18
14
2022-09-18
22
2022-09-18
23
2022-09-18
7
Wierzbowska Oliwia
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2022-09-18
21
2022-09-18
31
2022-09-18
2
2022-09-18
7
Wnęk Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
2022-09-18
1
400
2022-09-18
33
Wolny Maja
St. Stadnina Koni Olimpia
2022-09-18
10
2022-09-18
13
2022-09-18
19
2022-09-18
Wołowicz Alicja
BPK kuj-pom
MATADOR (50)
2022-09-18
5
Wróbel Zosia
Toruński Klub Jazdy Konnej
2022-09-18
1
2022-09-18
1
Wróblewska Oliwia
KJ Dilmar
STRIT (8)
2022-09-18
14
2022-09-18
29
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2022-09-18
8
2022-09-18
17
2022-09-18
17
2022-09-18
34

Number of Riders: 121

Number of Horses: 144

The sum of prizes: 3 545.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042021-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (V))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl