Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZAWODY KRAJOWE WKKW ELIMINACJE OOM
JAROSZÓWKA, 18-19.06.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
59 ACCEPTED 2022-06-14 11:12:17
2022-06-13 20:49:12
Weronika Kierska MALAYSIA BEAT
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po próbie ujeżdżenia
58 ACCEPTED 2022-06-14 11:12:38
2022-06-13 20:47:41
Agnieszka Kopka-Sikorska L.BANDERA-S
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po próbie ujeżdżenia
57 ACCEPTED 2022-06-13 20:47:51
2022-06-10 10:59:54
Michalina Paterska PEGAZ
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po próbie ujeżdżenia
56 ACCEPTED 2022-06-13 20:47:52
2022-06-10 10:59:24
Kamila Kućko WYBIEG
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po próbie ujeżdżenia
55 ACCEPTED 2022-06-13 20:47:55
2022-06-09 22:03:29
Zuzanna Społowicz DŻAURUS
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po próbie ujeżdżenia
54 ACCEPTED 2022-06-13 20:47:56
2022-06-09 22:03:08
Zuzanna Społowicz DOLFUS
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po próbie ujeżdżenia
53 ACCEPTED 2022-06-07 22:30:38
2022-06-07 20:59:03
Maria Dębska DAKAR
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po próbie ujeżdżenia
52 ACCEPTED 2022-06-07 22:30:41
2022-06-07 19:07:12
Alicja Giersok FEAR DRAIOCHTA
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po próbie ujeżdżenia
51 ACCEPTED 2022-06-07 22:30:43
2022-06-07 15:01:04
Bruno Haniszewski MORIS
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po próbie ujeżdżenia
50 ACCEPTED 2022-06-07 22:30:46
2022-06-07 12:16:56
Oliwia Bem DUKAT
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po próbie ujeżdżenia
49 ACCEPTED 2022-06-07 22:30:47
2022-06-07 11:34:24
Klaudia Rogoża KASABLANKA
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po próbie ujeżdżenia
48 ACCEPTED 2022-06-13 20:47:58
2022-06-07 09:42:44
Nikol Gorbach SONET
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po próbie ujeżdżenia
47 ACCEPTED 2022-06-07 22:30:52
2022-06-07 07:57:35
Anna Michalska BATALION
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po próbie ujeżdżenia
46 ACCEPTED 2022-06-14 11:13:07
2022-06-06 23:27:55
Klaudyna Świętek SELAVI
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po próbie ujeżdżenia
  • 1x 4/./.
45 ACCEPTED 2022-06-07 07:36:13
2022-06-06 22:55:56
Justyna Staniewska KING SOBIESKI
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po próbie ujeżdżenia
44 ACCEPTED 2022-06-07 07:36:15
2022-06-06 22:36:05
Katarzyna Stefankiewicz MERCURY
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po próbie ujeżdżenia
43 ACCEPTED 2022-06-07 07:36:16
2022-06-06 22:26:39
Klaudia Dryja JASNA DAMA
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po próbie ujeżdżenia
42 ACCEPTED 2022-06-07 07:36:18
2022-06-06 22:26:02
Jaroslav Abík EARL GREY P
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po próbie ujeżdżenia
41 ACCEPTED 2022-06-13 20:43:39
2022-06-06 22:24:53
Jaroslav Abík TIMUR
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po próbie ujeżdżenia
40 ACCEPTED 2022-06-07 07:36:22
2022-06-06 20:43:45
Idalia Haracz LUKE
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po próbie ujeżdżenia
39 ACCEPTED 2022-06-06 19:17:41
2022-06-06 17:51:42
Filip Dziuba KLEO STAR
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po próbie ujeżdżenia
38 ACCEPTED 2022-06-06 19:17:43
2022-06-06 15:15:17
Mariusz Kleniuk JANTAR-W
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po próbie ujeżdżenia
37 ACCEPTED 2022-06-06 19:17:48
2022-06-06 11:44:50
Laura Gillmaier DING DONG
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po próbie ujeżdżenia
  • 1x 4/./.
36 ACCEPTED 2022-06-06 19:17:52
2022-06-06 11:41:52
Justyna Staniewska JUAN LUOO
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po próbie ujeżdżenia
35 ACCEPTED 2022-06-06 19:17:55
2022-06-06 11:40:45
Mariusz Łupkowski DANCING QUEEN
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po próbie ujeżdżenia
34 ACCEPTED 2022-06-06 19:17:58
2022-06-06 11:39:52
Mariusz Łupkowski EDI
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po próbie ujeżdżenia
33 ACCEPTED 2022-06-06 19:18:01
2022-06-06 10:20:01
Martyna Sinica LEKTER
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po próbie ujeżdżenia
32 ACCEPTED 2022-06-06 19:18:05
2022-06-06 08:20:10
Jolanta Tarczyńska GIORGIA LA
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po próbie ujeżdżenia
31 ACCEPTED 2022-06-06 19:18:08
2022-06-06 07:46:58
Aleksandra Niemkiewicz VESANIA HIPPICA
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po próbie ujeżdżenia
30 ACCEPTED 2022-06-06 19:18:11
2022-06-05 12:28:47
Patrycja Urbaniak KLON
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po próbie ujeżdżenia
29 ACCEPTED 2022-06-14 11:14:04
2022-06-05 07:45:10
Natalia Durda GLAMUR
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po próbie ujeżdżenia
28 ACCEPTED 2022-06-06 19:18:17
2022-06-05 07:31:52
Natalia Durda IRYS
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po próbie ujeżdżenia
27 ACCEPTED 2022-06-06 19:18:21
2022-06-04 21:44:41
Nina Jędrachowicz ROSA SORDIA
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po próbie ujeżdżenia
26 ACCEPTED 2022-06-06 19:18:25
2022-06-04 21:44:34
Karol Miklas MACIEJKA
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po próbie ujeżdżenia
25 ACCEPTED 2022-06-06 19:18:28
2022-06-04 20:09:24
Zofia Zawadzińska BACHUS
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po próbie ujeżdżenia
24 ACCEPTED 2022-06-06 19:18:34
2022-06-03 14:32:53
Agnieszka Lasko VISERION
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po próbie ujeżdżenia
23 ACCEPTED 2022-06-06 19:18:49
2022-06-02 06:54:15
Alicja Szeląg ALCANTO
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po próbie ujeżdżenia
22 ACCEPTED 2022-06-06 19:18:54
2022-06-01 07:38:48
Dorian Orłowski BASMA
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po próbie ujeżdżenia
21 ACCEPTED 2022-06-14 19:37:31
2022-06-01 07:38:27
Natalia Durda TAWUŁA
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po próbie ujeżdżenia
20 ACCEPTED 2022-06-16 11:40:17
2022-05-29 16:13:58
Oliwia Paździora QUINTUS JUNIOR
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po próbie ujeżdżenia
19 ACCEPTED 2022-05-31 18:16:02
2022-05-29 11:21:47
Weronika Krzecka FIRST KISS
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po próbie ujeżdżenia
  • 1x 4/./.
18 ACCEPTED 2022-05-31 18:15:59
2022-05-28 21:47:36
Mariusz Kleniuk AVENIDO
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po próbie ujeżdżenia
17 ACCEPTED 2022-05-28 15:30:06
2022-05-27 15:11:58
Laura Uziębło CONSTANTINO
  • 1x 3/CNC 1*/CNC 1* - wyniki po próbie ujeżdżenia
16 ACCEPTED 2022-05-28 15:30:03
2022-05-24 19:26:28
Katarzyna Miętus OKI DOKI G
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po próbie ujeżdżenia
15 ACCEPTED 2022-05-28 15:30:00
2022-05-24 19:26:03
Katarzyna Miętus CRAZY FIRE
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po próbie ujeżdżenia
14 ACCEPTED 2022-06-07 22:30:54
2022-05-24 12:26:44
Zbigniew Kowalkowski JOIN BREAKER SW Z
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po próbie ujeżdżenia
13 ACCEPTED 2022-05-28 15:29:53
2022-05-24 11:23:35
Filip Dziuba GRAND
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po próbie ujeżdżenia
12 ACCEPTED 2022-05-28 15:29:45
2022-05-24 09:47:41
Zofia Lemańska TEDDINGTON
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po próbie ujeżdżenia
  • 1x 4/./.
11 ACCEPTED 2022-05-28 15:29:37
2022-05-19 22:35:38
Mariusz Kleniuk IMANO
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po próbie ujeżdżenia
10 ACCEPTED 2022-05-28 15:29:32
2022-05-19 22:08:15
Mariusz Kleniuk ONE MILLION-WM
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po próbie ujeżdżenia
9 ACCEPTED 2022-05-28 15:29:21
2022-05-19 22:07:38
Mariusz Kleniuk CAPITALIST
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po próbie ujeżdżenia
8 ACCEPTED 2022-05-28 15:29:18
2022-05-19 17:47:01
Amelia Dancewicz HEKTOR
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po próbie ujeżdżenia
  • 1x 4/./.
7 ACCEPTED 2022-05-28 15:29:15
2022-05-19 12:41:29
Zofia Wójcik LOVE ME BMF
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po próbie ujeżdżenia
6 ACCEPTED 2022-05-28 15:29:11
2022-05-19 12:40:45
Amelia Sygnat EMS
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po próbie ujeżdżenia
5 ACCEPTED 2022-05-28 15:29:05
2022-05-19 12:40:10
Aleksandra Połetek TREB
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po próbie ujeżdżenia
4 ACCEPTED 2022-05-28 15:28:57
2022-05-19 12:38:42
Blanka Okoczuk PEREGRIN
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po próbie ujeżdżenia
3 ACCEPTED 2022-05-28 15:28:51
2022-05-19 12:36:54
Weronika Buczek BALLINACLOUGH WHITE ROSE
  • 1x 1/CNC 80/CNC 80 - wyniki po próbie ujeżdżenia
2 ACCEPTED 2022-05-28 15:28:41
2022-05-18 21:53:52
Natasza Pasternak RAMOOL
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po próbie ujeżdżenia
1 ACCEPTED 2022-05-17 10:25:07
2022-05-14 20:28:09
Zuzanna Wiśniewiecka DANTE
  • 1x 2/CNC 100/CNC 100 - wyniki po próbie ujeżdżenia
  • 1x 4/./.
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Abík Jaroslav Stáj Abík z.s.
S
B1288
2. Bem Oliwia JKS Jaroszówka
2005 (J.)
O045583
3. Buczek Weronika Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2010 (JM.)
O056691
4. Dancewicz Amelia ZKS Drzonków
2008 (JM.)
O066568
5. Dębska Maria bpk
S
O023722
6. Dryja Klaudia JKS Jaroszówka
S
O034622
7. Durda Natalia Klub Jeździecki BELLA BRZEŹNIK
S
O014006
8. Dziuba Filip LKJ Hippologia Strzegom
S
O040608
9. Giersok Alicja KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O057612
2923/22
10. Gillmaier Laura Konie Sportowe Gillmaier
2007 (JM.)
O050580
11. Gorbach Nikol Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
2003 (MJ.)
O063551
12. Haniszewski Bruno KJ Folwark Wenus Suszki
2010 (JM.)
O042625
13. Haracz Idalia LKJ Moszna
S
O040305
14. Jędrachowicz Nina Klub Jeździecki Jaroszówka
2007 (JM.)
O047429
15. Kierska Weronika Fundacja Horse Sport
2005 (J.)
O054707
16. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
17. Kleniuk Mariusz Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
S
O000856
18. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
19. Kopka-Sikorska Agnieszka POL
S
10219234
20. Kowalkowski Zbigniew Klub Jeździeckim Jaroszówka
S
O033470
21. Krzecka Weronika JKS w Jaroszówce
2007 (JM.)
O045684
22. Kućko Kamila Klub Jeździecki Jaroszówka
2007 (JM.)
O056601
23. Lasko Agnieszka Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2003 (MJ.)
O049459
24. Lemańska Zofia Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
O062451
25. Łupkowski Mariusz JKS Jaroszówka
S
O009535
26. Michalska Anna KJ Na Koń w Łagowie
S
O061366
27. Miętus Katarzyna KS GILLMAIER
S
O009606
28. Miklas Karol Klub Jeździecki Jaroszówka
2007 (JM.)
O049658
29. Niemkiewicz Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O057419
30. Okoczuk Blanka Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2010 (JM.)
O059545
31. Orłowski Dorian KJ Bella Brzeźnik
2009 (JM.)
O060859
32. Pasternak Natasza Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
2004 (J.)
O044795
33. Paterska Michalina LKS Stragona
2010 (JM.)
O061703
34. Paździora Oliwia Konie Sportowe Gillmaier
2002 (MJ.)
O031639
10174985
35. Połetek Aleksandra Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2008 (JM.)
O056160
36. Rogoża Klaudia LKJ Hippologia Strzegom
2001 (MJ.)
O030792
37. Sinica Martyna KJ Bella Brzeźnik
2004 (J.)
O046200
38. Społowicz Zuzanna KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O036095
39. Staniewska Justyna JKS JAROSZÓWKA
2001 (MJ.)
O038103
40. Stefankiewicz Katarzyna LKS Stragona Strzegom
S
O003881
41. Świętek Klaudyna KJ Jaroszówka
S
O060268
42. Sygnat Amelia Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2010 (JM.)
O059544
43. Szeląg Alicja ZKS Drzonków
2008 (JM.)
O054337
44. Tarczyńska Jolanta LZJ Drama Zbrosławice
S
O022487
45. Urbaniak Patrycja KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O047431
46. Uziębło Laura Zks Drzonków
2005 (J.)
O042244
47. Wiśniewiecka Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Remi
2007 (JM.)
O052924
48. Wójcik Zofia Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2010 (JM.)
O059913
49. Zawadzińska Zofia Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O005735
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

53

ALCANTO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach skarogniada/168 F: Talent Charboniere
M: Alcara
K030289 616009610072114
2.

36

AVENIDO WLKP POL 2011 wałach gniada/168 F: Le Mistral
M: Avia/Biskwit
K021386 616007610102811
3.

51

BACHUS Szlachetna Pólkrew POL 2011 wałach gniada/176 F: MORAVIA
M: BABILONIA
K019430 616009670024711
4.

21

BALLINACLOUGH WHITE ROSE CONNEMARA IRL 2011 klacz siwa/kuc:145 F: Crossykeys Rebel
M: Mo Cailin Bay
K031135 M3-372004000027148
5.

70

BANKIER MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Awans / Vis Versa
M: Baszkiria / Emir
K021353 61600653031221
6.

54

BASMA SP POL 2005 klacz gniada/164 F: WINSTON
M: BIANKA
K012722 POL 009530128205
7.

65

BATALION WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/171 F: Czardasz
M: Ballada
K031261 A0006230S
8.

27

CAPITALIST SP POL 2017 wałach kasztanowata/168 F: Concerto
M: Diorella
K034191 246001h00171953
9.

34

CONSTANTINO HOL POL 2014 Wałach gniada/170 F: Contendro II / Contender
M: Maledina / Lantaan
K025341 DE421000141214
10.

32

CRAZY FIRE SP POL 2017 wałach siwa/168 F: Olimpic Star
M: Caprice
K031326 616009670099817
11.

60

DAKAR MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/162 F: Egon
M: Derka
K032034 616006670034514
12.

42

DANCING QUEEN SP POL 2017 klacz siwa/170 F: Abisal BS
M: Diamantina
K030545 616009670105317
13.

18

DANTE ŚLĄSKA POL 2008 wałach gniada/167 F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
K017624 POL008610082808
14.

40

DING DONG BAV POL 2013 wałach gniada/164 F: Diarado
M: Roxy
K022843 DE481810293613
15.

69

DOLFUS M (AA) POL 2015 Wałach ciemnogniada/168 F: Fusion du Defey xo
M: Dolce Vita m/Veloce de Favi xo
K028443 616009690065415
16.

63

DUKAT KUC POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:150 F: Strayer's Samson
M: Donna
K033748 013670128407
17.

68

DŻAURUS MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/165 F: Quercus du Maury
M: Dżaga
K031500 616006690067117
18.

58

EARL GREY P Brandenburger-Anhalt CZE 2016 gelding bay/174 F: Elán d espoir
M: Saba
KJ1204 I-0427764
19.

43

EDI SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: Agar /
M: Elsera / Hipokryta
K017705 616009520064610
20.

24

EMS OO POL 2002 Ogier gniada/kuc:143 F: Witalis
M: Eufemia
K025490 616999570290402
21.

61

FEAR DRAIOCHTA Irish Sport Horse POL 2009 wałach gniada/165 cm F: Loughehoe Guy
M: Lady Dawn
K033047 5070152
22.

37

FIRST KISS SP POL 2017 wałach kasztanowata/167 F: Magnumud Bisschop /
M: Fleur De Lille /
K033434 616009610184417
23.

45

GIORGIA LA PKS POL 2018 klacz gniada/166 F: Gold Quaterback
M: Granada
K033327 616009610055218
24.

9

GLAMOUR SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Guliwer
M: Ginger
Brak 616098100106368
25.

31

GRAND SP POL 2017 wałach ciemnogniada/166 F: LE VOLTAIRE
M: GOWENA
K031254 616098200245046
26.

26

HEKTOR SP POL 2007 wałach siwa/- F: Avero
M: Hinka
K018894 -
27.

29

IMANO SP POL 2017 wałach gniada/165 F: Ramirez
M: Isabell
K034109 616009680001917
28.

48

IRYS WLKP POL 2016 wałach srokata/165 F: ULCO
M: INA
K034669 616007610003816
29.

38

JANTAR-W MAŁOPOLSKI POL 2016 ogier gniada/173 F: Jurand
M: Jugla
K029738 A0005589S
30.

57

JASNA DAMA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/172 F: Dionizos
M: Jasna Zorza
K021128 616006590206811
31.

6

JOIN BREAKER SW Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Klacz kasztanowata/174 F: ACTION BREAKER
M: ACORDA Z / AHORN Z
K025946 056015Z55558714
32.

41

JUAN LUOO XX POL 2602 Ogier gniada/165 F: PROFESSJONAL(IRE)
M: JUMBA
K022617 616pol10006898t
33.

64

KASABLANKA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/157 F: Goethe
M: Kirigirisu
K034194 616009670011816
34.

55

KING SOBIESKI XX CZE 2017 ogier gniada/165 F: MIKHAIL GLINKA (IRE)
M: KANISHKA(POL)
K030544 616111122
35.

39

KLEO STAR TS POL 2016 klacz tarantowata/mk:157 F: BAJKAŁ
M: KANITA
K030746 616999610196216
36.

47

KLON SP POL 2010 wałach kasztanowata/mk:mk:mk:m F: Limit
M: Kleopatra
K022296 616009670125910
37.

15

L.BANDERA-S KWPN POL 2016 klacz kara/176 F: Barros
M: Barona
K031757 52801010741
38.

44

LEKTER MŁP POL 2012 wałach skarogniada/175 F: Jasny Poranek / Jalienny
M: Latynoska / Chester
K031979 616006590070512
39.

25

LOVE ME BMF KUC POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:147 F: NN
M: NN
K027498 616999680084811
40.

59

LUKE SP POL 2018 wałach gniada/170 F: So in Love
M: Lucky
K034113 616009690065818
41.

50

MACIEJKA Wielkopolska Pochodzenie Trake POL 2016 klacz gniada/167 F: Powój
M: Metreza
K030541 616007590058816
42.

17

MALAYSIA BEAT Pełna Krew Angielska POL 2013 Wałach skarogniada/173 F: Electric Beat
M: Kedah
K027331 276GER000350110
43.

56

MERCURY SP POL 2017 ogier ciemnogniada/168 F: Rascin
M: Marka
K032082 616 009 60 00776 17
44.

62

MORIS TYP KUC POL 2011 wałach kara/kuc:128 F: nn /
M: nn /
K028417 616999610257211
45.

33

OKI DOKI G NIEM. SPORT. GER 2017 wałach gniada/165 F: Olimpic Star
M: Roxy
K031324 DE481810093917
46.

28

ONE MILLION-WM DSP POL 2018 ogier skarogniada/165 F: Tipsy'Pet xx
M: Oceana WM
...... DE455558760218
47.

66

PEGAZ MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/166 F: Plik
M: Pola
K023235 616006570245810
48.

22

PEREGRIN M POL 2007 Wałach gniada/kuc:kuc:14 F: El Djazair
M: Plamka
K012355 POL01357027900712266
49.

7

QUINTUS JUNIOR HOL POL 2014 wałach kasztanowata/169 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Nanett I / Corofino I
K028633 DE421000141814
50.

20

RAMOOL XX GER 2013 wałach kasztanowata/mk:160 F: Mamool
M: Resaca
K034108 13710132G
51.

49

ROSA SORDIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz ciemnogniada/170 F: SWORD
M: ROSA BRENNA
K026939 616009690060114
52.

12

SELAVI WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/170 F: Landor
M: Segowia
K016669 POL007520039709
53.

14

SONET WIELKOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/165 F: Bujak
M: Safari
K011246 POL007680044005
54.

11

TAWUŁA Wlkp/poch. Trakeńskie POL 2015 klacz kara/167 F: ELOqUENT
M: TACHTA
K031847 616007600197015
55.

30

TEDDINGTON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 wałach ciemnogniada/168 F: CASSINI I
M: JASMIN DE FLORE
K022228 616009530152912
56.

13

TIMUR Český Teplokrevník CZE 2013 Wałach gniada F: 1161 Tiznit (FR)
M: 49/103 Riva Riva
203009224934213
57.

23

TREB XX POL 2014 wałach jasnokasztanowata/164 F: Roulette (GB)
M: Trebia
K029026 126/2015
58.

46

VESANIA HIPPICA SP POL 2016 Klacz gniada/167 F: Hippica- Koh-I-Noor
M: Village Hippica
K029130 616009570033216
59.

52

VISERION HAN GER 2014 gelding dark bay/175 F: Viscount / Valentino
M: Latifundia / Le Primeur
K031815 DE431312312614
60.

67

WYBIEG MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach kasztanowata/165 F: Biegacz
M: Wygrana
K026940 616006690059714
Rider Club
Competition
Prize
Abík Jaroslav Stáj Abík z.s.
400
SUM:
400.00
Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
600
SUM:
600.00
Kleniuk Mariusz Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
300
SUM:
300.00
Społowicz Zuzanna KJ Jaroszówka
100
SUM:
100.00
Zawadzińska Zofia Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abík Jaroslav
Stáj Abík z.s.
TIMUR (13)
2022-06-18
9
2022-06-18
3
2022-06-19
2
400
2022-06-18
13
2022-06-18
7
2022-06-19
5
Bem Oliwia
JKS Jaroszówka
DUKAT (63)
2022-06-18
7
2022-06-18
24
2022-06-19
2022-06-19
Buczek Weronika
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2022-06-18
24
2022-06-18
21
2022-06-19
21
2022-06-19
5
Dancewicz Amelia
ZKS Drzonków
HEKTOR (26)
2022-06-18
24
2022-06-18
16
2022-06-19
2022-06-18
7
2022-06-19
Dębska Maria
bpk
DAKAR (60)
2022-06-18
13
2022-06-18
12
2022-06-19
10
Dryja Klaudia
JKS Jaroszówka
2022-06-18
3
2022-06-18
1
2022-06-19
1
Durda Natalia
Klub Jeździecki BELLA BRZEŹNIK
2022-06-18
14
2022-06-18
20
2022-06-19
17
TAWUŁA (11)
2022-06-18
17
2022-06-18
11
2022-06-19
8
IRYS (48)
2022-06-18
18
2022-06-18
19
2022-06-19
15
Dziuba Filip
LKJ Hippologia Strzegom
GRAND (31)
2022-06-18
9
2022-06-18
6
2022-06-19
4
2022-06-18
10
2022-06-18
6
2022-06-19
5
Giersok Alicja
KJ Jaroszówka
2022-06-18
22
2022-06-18
19
2022-06-19
Gillmaier Laura
Konie Sportowe Gillmaier
2022-06-18
11
2022-06-18
5
2022-06-19
2022-06-18
2
2022-06-19
Gorbach Nikol
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
SONET (14)
2022-06-18
4
2022-06-18
3
2022-06-19
3
Haniszewski Bruno
KJ Folwark Wenus Suszki
MORIS (62)
2022-06-18
22
2022-06-18
16
2022-06-19
19
2022-06-18
1
2022-06-19
1
2022-06-19
3
Haracz Idalia
LKJ Moszna
LUKE (59)
2022-06-18
11
2022-06-18
23
2022-06-19
22
Jędrachowicz Nina
Klub Jeździecki Jaroszówka
2022-06-18
20
2022-06-18
15
2022-06-19
11
2022-06-18
6
2022-06-19
4
Kierska Weronika
Fundacja Horse Sport
2022-06-18
3
2022-06-18
2
2022-06-19
1
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
2022-06-18
4
2022-06-18
15
2022-06-19
12
2022-06-18
2
2022-06-18
2
2022-06-19
2
IMANO (29)
2022-06-18
17
2022-06-18
12
2022-06-19
10
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
AVENIDO (36)
2022-06-18
3
2022-06-18
1
2022-06-19
1
600
Kleniuk Mariusz
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
2022-06-18
7
2022-06-18
7
2022-06-19
3
300
Kopka-Sikorska Agnieszka
POL
2022-06-18
21
2022-06-18
21
2022-06-19
16
Kowalkowski Zbigniew
Klub Jeździeckim Jaroszówka
2022-06-18
8
2022-06-18
11
2022-06-19
8
Krzecka Weronika
JKS w Jaroszówce
2022-06-18
7
2022-06-18
10
2022-06-19
18
2022-06-18
5
2022-06-19
6
Kućko Kamila
Klub Jeździecki Jaroszówka
WYBIEG (67)
2022-06-18
12
2022-06-18
22
2022-06-19
15
2022-06-18
8
2022-06-19
5
Lasko Agnieszka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2022-06-18
12
2022-06-18
17
2022-06-19
23
Lemańska Zofia
Bez Przynależności Klubowej
2022-06-18
6
2022-06-18
5
2022-06-19
16
Łupkowski Mariusz
JKS Jaroszówka
2022-06-18
23
2022-06-18
23
2022-06-19
EDI (43)
2022-06-18
6
2022-06-18
5
2022-06-19
Michalska Anna
KJ Na Koń w Łagowie
2022-06-18
15
2022-06-18
8
2022-06-19
9
Miętus Katarzyna
KS GILLMAIER
2022-06-18
2
2022-06-18
13
2022-06-19
2022-06-18
1
2022-06-18
1
2022-06-19
14
Miklas Karol
Klub Jeździecki Jaroszówka
2022-06-18
5
2022-06-18
8
2022-06-19
6
2022-06-18
3
2022-06-19
2
Niemkiewicz Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2022-06-18
4
2022-06-18
4
2022-06-19
Okoczuk Blanka
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2022-06-18
20
2022-06-18
14
2022-06-19
11
2022-06-19
1
Orłowski Dorian
KJ Bella Brzeźnik
BASMA (54)
2022-06-18
14
2022-06-18
9
2022-06-19
7
2022-06-18
4
2022-06-19
3
Pasternak Natasza
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
RAMOOL (20)
2022-06-18
18
2022-06-18
17
2022-06-19
12
Połetek Aleksandra
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
TREB (23)
2022-06-18
15
2022-06-18
14
2022-06-19
9
Rogoża Klaudia
LKJ Hippologia Strzegom
2022-06-18
4
2022-06-18
3
2022-06-19
2
Sinica Martyna
KJ Bella Brzeźnik
LEKTER (44)
2022-06-18
19
2022-06-18
24
2022-06-19
17
Społowicz Zuzanna
KJ Jaroszówka
2022-06-18
1
2022-06-18
6
2022-06-19
6
DOLFUS (69)
2022-06-18
2
2022-06-18
2
2022-06-19
4
100
Staniewska Justyna
JKS JAROSZÓWKA
2022-06-18
16
2022-06-18
18
2022-06-19
2022-06-18
7
2022-06-18
10
2022-06-19
7
Stefankiewicz Katarzyna
LKS Stragona Strzegom
MERCURY (56)
2022-06-18
9
2022-06-18
20
2022-06-19
13
Świętek Klaudyna
KJ Jaroszówka
SELAVI (12)
2022-06-18
15
2022-06-18
9
2022-06-19
13
Sygnat Amelia
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
EMS (24)
2022-06-18
23
2022-06-18
18
2022-06-19
14
2022-06-19
2
Szeląg Alicja
ZKS Drzonków
ALCANTO (53)
2022-06-18
19
2022-06-18
13
2022-06-19
18
Tarczyńska Jolanta
LZJ Drama Zbrosławice
2022-06-18
1
2022-06-18
7
2022-06-19
6
Urbaniak Patrycja
KJ Jaroszówka
KLON (47)
2022-06-18
5
2022-06-18
4
2022-06-19
3
2022-06-18
1
2022-06-19
1
Uziębło Laura
Zks Drzonków
2022-06-18
8
2022-06-18
9
2022-06-19
7
Wiśniewiecka Zuzanna
Jeździecki Klub Sportowy Remi
DANTE (18)
2022-06-18
7
2022-06-18
4
2022-06-19
4
Wójcik Zofia
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2022-06-18
21
2022-06-18
22
2022-06-19
20
2022-06-19
4
Zawadzińska Zofia
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
BACHUS (51)
2022-06-18
5
2022-06-18
8
2022-06-19
5
100

Number of Riders: 49

Number of Horses: 60

The sum of prizes: 1 500.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042021-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (V))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl