Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne w Sokach
TURZYN, 8.05.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
176 ACCEPTED 2021-05-06 19:16:24
2021-05-06 19:12:07
Antonia Chylińska ASTERIX
  • 2x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
175 ACCEPTED 2021-05-06 19:16:20
2021-05-06 19:11:36
Antonia Chylińska DRUHNA EWITA
  • 2x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
174 ACCEPTED 2021-05-06 19:16:14
2021-05-06 19:03:10
Aleksandra Hulisz CORMINT'S LADY
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 2x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
173 ACCEPTED 2021-05-05 12:25:10
2021-05-04 20:21:23
Lena Laskowska HAWEL
  • 2x 1/Mini LL/Mini LL – do 60 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
172 ACCEPTED 2021-05-06 17:16:52
2021-05-04 20:20:53
Maria Dzioba HURAGAN
  • 2x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
171 ACCEPTED 2021-05-05 12:24:58
2021-05-04 17:26:21
Iga Ciszewska CALASIA
  • 2x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
170 ACCEPTED 2021-05-06 17:16:58
2021-05-04 16:11:41
Zofia Kościelska UNESSA DE PRIMA
  • 2x 1/Mini LL/Mini LL – do 60 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
169 ACCEPTED 2021-05-06 17:17:00
2021-05-04 16:09:31
Zuzanna Dudek LUKRECJA
  • 2x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
168 ACCEPTED 2021-05-05 10:17:29
2021-05-04 11:54:53
Marcin Paw PERFECT-PRO
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
167 ACCEPTED 2021-05-05 10:17:18
2021-05-04 11:54:23
Anna Chojniak ŁOBUZ
  • 2x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
166 ACCEPTED 2021-05-05 06:56:51
2021-05-03 20:50:41
Julia Szymanska FADO
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
165 ACCEPTED 2021-05-05 06:56:49
2021-05-03 20:50:17
Agnieszka Walentyn FADO
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
164 ACCEPTED 2021-05-06 17:17:27
2021-05-03 16:45:37
Wiktoria Kłosowska ZOJA
  • 2x 1/Mini LL/Mini LL – do 60 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
163 ACCEPTED 2021-05-04 16:08:46
2021-05-03 14:41:43
Filip Lewicki NO PROBLEM
  • 2x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
162 ACCEPTED 2021-05-04 16:08:43
2021-05-03 14:40:39
Filip Lewicki BEAUTY GIRL
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N – do 120 cm zwykły art. 238.2.1
161 ACCEPTED 2021-05-04 16:08:41
2021-05-03 14:39:40
Filip Lewicki USTAKKO
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N – do 120 cm zwykły art. 238.2.1
160 ACCEPTED 2021-05-04 16:08:40
2021-05-03 14:39:19
Filip Lewicki CONFEDRO
  • 2x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
159 ACCEPTED 2021-05-06 17:17:45
2021-05-03 14:24:33
Olga Maćkowiak ORLANDO B
  • 2x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
158 ACCEPTED 2021-05-04 16:08:34
2021-05-03 14:17:46
Jagoda Bukczyńska MORRIS
  • 2x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
157 ACCEPTED 2021-05-04 16:08:31
2021-05-03 14:16:56
Jagoda Bukczyńska OCEAN B
  • 1x 1/Mini LL/Mini LL – do 60 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
156 ACCEPTED 2021-05-04 16:08:29
2021-05-03 12:32:37
Justyna Łopato MACHORKA
  • 2x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
155 ACCEPTED 2021-05-04 16:08:27
2021-05-03 12:32:10
Justyna Łopato RODRIGESSA
  • 1x 1/Mini LL/Mini LL – do 60 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
154 ACCEPTED 2021-05-03 20:08:03
2021-05-02 19:03:26
Mateusz Kowalczyk CON CHELLA
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
153 ACCEPTED 2021-05-03 20:08:00
2021-05-02 19:01:50
Mateusz Kowalczyk CLOONEY
  • 2x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
152 ACCEPTED 2021-05-02 18:51:39
2021-05-02 18:40:29
Agata Dahlke-Burda U PRIMO
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
151 ACCEPTED 2021-05-02 18:51:35
2021-05-02 17:04:23
Jan Grzybowski QUIZ 12
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
150 ACCEPTED 2021-05-02 13:15:59
2021-05-02 12:56:47
Roksana Wojtasik GOLDARETTE
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
149 ACCEPTED 2021-05-02 13:15:39
2021-05-02 08:38:34
Wojciech Dahlke SAN KRYSTIANO
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
148 ACCEPTED 2021-05-02 13:15:30
2021-05-02 08:38:00
Wojciech Dahlke KYNAN S
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
147 ACCEPTED 2021-05-02 13:15:27
2021-05-02 08:37:28
Wojciech Dahlke CARTIER
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
146 ACCEPTED 2021-05-02 13:15:24
2021-05-02 08:36:43
Wojciech Dahlke CANTURO GRANDE
  • 2x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
145 ACCEPTED 2021-05-07 07:20:57
2021-05-01 20:37:42
Patrycja Senger ERASMUS
  • 1x 1/Mini LL/Mini LL – do 60 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
144 ACCEPTED 2021-05-01 22:24:51
2021-05-01 20:35:45
Weronika Pietrzak NELSON
  • 1x 1/Mini LL/Mini LL – do 60 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
143 ACCEPTED 2021-05-01 22:24:45
2021-05-01 20:32:28
Vanessa Kozłowska DALIA
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
142 ACCEPTED 2021-05-01 22:24:42
2021-05-01 20:31:33
Marcin Łączny MARLON
  • 1x 1/Mini LL/Mini LL – do 60 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
141 ACCEPTED 2021-05-01 19:45:21
2021-05-01 19:20:52
Marta Józefowicz WHISPER
  • 2x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
140 ACCEPTED 2021-05-01 17:06:04
2021-05-01 17:02:57
Anna Piwońska FAREZZO B
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
139 ACCEPTED 2021-05-01 17:06:02
2021-05-01 17:02:32
Anna Piwońska INVORIO
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
138 ACCEPTED 2021-05-01 17:06:00
2021-05-01 17:02:04
Anna Piwońska LAGO
  • 2x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
137 ACCEPTED 2021-05-01 17:05:57
2021-05-01 17:01:43
Anna Piwońska MAESTRO L.V.
  • 2x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
136 ACCEPTED 2021-05-01 17:05:52
2021-05-01 16:25:16
Angelika Ojczenasz LURDAN
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
135 ACCEPTED 2021-05-01 17:05:49
2021-05-01 16:24:45
Angelika Ojczenasz CASCADELL
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
134 ACCEPTED 2021-05-01 14:10:25
2021-05-01 05:20:16
Michalina Jaskólska COLUMBUS I G
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
133 ACCEPTED 2021-04-30 23:38:30
2021-04-30 21:32:20
Weronika Jazikowska G-CASALLA
  • 2x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
132 ACCEPTED 2021-04-30 18:04:38
2021-04-30 13:27:06
Magdalena Smak KOLONIS
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
131 ACCEPTED 2021-04-30 18:04:34
2021-04-30 13:26:23
Piotr Bąk KOLONIS
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
130 ACCEPTED 2021-04-30 09:40:09
2021-04-30 08:18:16
Izabela Bąk EMPATIA
  • 2x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
129 ACCEPTED 2021-04-29 21:40:30
2021-04-29 19:31:00
Iga Korczyńska HASAN
  • 2x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
128 ACCEPTED 2021-04-29 18:00:10
2021-04-29 15:58:36
Hanna Pszkit SIWY
  • 2x 1/Mini LL/Mini LL – do 60 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
127 ACCEPTED 2021-04-29 18:00:07
2021-04-29 15:57:56
Olga Jeske MAJA
  • 2x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
126 ACCEPTED 2021-04-29 13:36:27
2021-04-29 13:26:07
Paulina Nowakowska ALISTER
  • 1x 1/Mini LL/Mini LL – do 60 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
125 ACCEPTED 2021-04-29 11:13:03
2021-04-29 10:04:08
Sławomir Ciuruś CHARISTEAS
  • 2x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
124 ACCEPTED 2021-04-29 09:11:51
2021-04-28 22:34:00
Wojciech Dahlke BOLTER
  • 2x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
123 ACCEPTED 2021-04-28 22:17:20
2021-04-28 22:02:43
Julia Wojtalik LA COSTA
  • 2x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
122 ACCEPTED 2021-04-28 22:17:15
2021-04-28 21:55:30
Weronika Brodzińska WALTER
  • 1x 1/Mini LL/Mini LL – do 60 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
121 ACCEPTED 2021-04-28 22:17:09
2021-04-28 21:54:59
Weronika Brodzińska MOKRA
  • 2x 1/Mini LL/Mini LL – do 60 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
120 ACCEPTED 2021-04-28 22:17:05
2021-04-28 21:32:32
Anna Janka TISJAN
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
119 ACCEPTED 2021-04-28 19:58:52
2021-04-28 17:56:12
Wiktoria Lasecka COLETTO
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
118 ACCEPTED 2021-04-28 13:59:29
2021-04-28 11:36:59
Kamila Fryckowska PARYS
  • 2x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
117 ACCEPTED 2021-04-28 11:35:07
2021-04-28 11:20:41
Julia Wiese EMIRO
  • 1x 1/Mini LL/Mini LL – do 60 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
116 ACCEPTED 2021-04-28 08:51:46
2021-04-28 08:38:51
Zofia Teper LEONARDO
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
115 ACCEPTED 2021-04-28 08:51:43
2021-04-28 08:38:16
Zofia Teper EMIR
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N – do 120 cm zwykły art. 238.2.1
114 ACCEPTED 2021-04-28 08:51:37
2021-04-28 06:06:50
Nikola Majorczyk DIAMENT
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
113 ACCEPTED 2021-04-28 08:51:33
2021-04-28 06:06:40
Jagoda Majorczyk DIAMENT
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
112 ACCEPTED 2021-04-28 08:51:29
2021-04-28 06:06:29
Nikola Majorczyk BLANSZ
  • 1x 1/Mini LL/Mini LL – do 60 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
111 ACCEPTED 2021-04-28 08:51:25
2021-04-28 06:06:01
Jagoda Majorczyk BLANSZ
  • 1x 1/Mini LL/Mini LL – do 60 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
110 ACCEPTED 2021-05-06 17:18:35
2021-04-27 22:47:06
Maria Wilczak DJ NUMBER ONE
  • 2x 1/Mini LL/Mini LL – do 60 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
109 ACCEPTED 2021-04-27 22:47:51
2021-04-27 22:27:49
Aleksander Libera QUINTERA LIBRA
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
108 ACCEPTED 2021-04-27 22:47:48
2021-04-27 22:27:17
Aleksander Libera NEVILLE II S
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
107 ACCEPTED 2021-04-27 10:28:13
2021-04-27 10:12:05
Renata Kotkiewicz ELIPSIS P
  • 2x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
106 ACCEPTED 2021-04-27 10:28:09
2021-04-27 09:32:08
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
105 ACCEPTED 2021-04-27 10:28:06
2021-04-27 08:34:36
Michał Szafryna EX LIBRIS GOLD Z
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
104 ACCEPTED 2021-04-27 10:28:02
2021-04-26 22:20:51
Zuzanna Golicka BRATISLAVIA
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
103 ACCEPTED 2021-04-26 22:43:49
2021-04-26 22:11:42
Michał Tomczuk CHANTILLY T
  • 1x 1/Mini LL/Mini LL – do 60 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
102 ACCEPTED 2021-05-05 21:15:29
2021-04-26 21:41:02
Maja Żalikowska ALFA
  • 2x 1/Mini LL/Mini LL – do 60 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
101 ACCEPTED 2021-04-26 20:45:49
2021-04-26 20:36:32
Zuzanna Bajan THARON
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
100 ACCEPTED 2021-05-04 21:35:16
2021-04-26 20:36:10
Zuzanna Bajan AL CAPONE TER SALEGHEM Z
  • 2x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
99 ACCEPTED 2021-04-26 20:31:05
2021-04-26 20:30:37
Klara Fanslau STAYERHOF’S RUFINA
  • 2x 1/Mini LL/Mini LL – do 60 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
98 ACCEPTED 2021-04-26 20:31:02
2021-04-26 20:30:12
Zofia Połczyńska FARON
  • 2x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
97 ACCEPTED 2021-04-26 20:23:40
2021-04-26 19:22:58
Maja Miecielska ANTENAT
  • 1x 1/Mini LL/Mini LL – do 60 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
96 ACCEPTED 2021-04-26 19:16:59
2021-04-26 18:59:22
Amelia Winiecka NAPOLEON
  • 1x 1/Mini LL/Mini LL – do 60 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
95 ACCEPTED 2021-04-26 19:16:55
2021-04-26 18:58:57
Astrida Taranowska BELLO M
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
94 ACCEPTED 2021-04-26 19:16:51
2021-04-26 18:58:19
Dominika Pietruszyńska ERA L.
  • 1x 1/Mini LL/Mini LL – do 60 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
93 ACCEPTED 2021-05-06 17:18:46
2021-04-26 18:57:54
Ania Kulpa JAMAJKA
  • 2x 1/Mini LL/Mini LL – do 60 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
92 ACCEPTED 2021-04-26 19:16:42
2021-04-26 18:57:36
Maja Miecielska DIAMENTINO
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
91 ACCEPTED 2021-04-26 19:16:35
2021-04-26 18:56:32
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N – do 120 cm zwykły art. 238.2.1
90 ACCEPTED 2021-04-26 19:16:32
2021-04-26 18:56:11
Luiza Górska REBELS STARGIRL ROSALIE
  • 1x 1/Mini LL/Mini LL – do 60 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
89 ACCEPTED 2021-04-26 19:16:26
2021-04-26 18:55:51
Lena Grygiel DEMETRIA
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
88 ACCEPTED 2021-04-26 19:16:17
2021-04-26 18:37:49
Kaja Milewska CALINKA
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N – do 120 cm zwykły art. 238.2.1
87 ACCEPTED 2021-04-26 19:16:14
2021-04-26 18:04:27
Antonina Kurzeja PRINCESS MATHILDA
  • 1x 1/Mini LL/Mini LL – do 60 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
86 ACCEPTED 2021-04-26 19:16:09
2021-04-26 18:03:54
Klaudia Kamińska LIBERTY K
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
85 ACCEPTED 2021-04-26 19:16:05
2021-04-26 17:49:22
Michalina Jach KRESKA
  • 1x 1/Mini LL/Mini LL – do 60 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
84 ACCEPTED 2021-04-26 19:16:01
2021-04-26 17:48:40
Michalina Jach RIWIERA
  • 1x 1/Mini LL/Mini LL – do 60 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
83 ACCEPTED 2021-04-26 19:15:57
2021-04-26 16:16:57
Michał Szukała TANGO
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
82 ACCEPTED 2021-04-26 14:48:42
2021-04-26 13:05:54
Michał Szukała KAN KAN-RO
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N – do 120 cm zwykły art. 238.2.1
81 ACCEPTED 2021-04-26 12:25:49
2021-04-26 12:04:57
Zuzanna Trocikowska RUBENS
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
80 ACCEPTED 2021-04-26 12:25:45
2021-04-26 12:04:00
Zuzanna Trocikowska LEMONIADA
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
79 ACCEPTED 2021-04-26 12:25:32
2021-04-26 11:54:59
Zuzanna Ciecholewska CASH
  • 2x 1/Mini LL/Mini LL – do 60 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
78 ACCEPTED 2021-04-26 09:22:59
2021-04-26 09:05:45
Aleksandra Gebler OTARIS
  • 2x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
77 ACCEPTED 2021-04-26 09:22:56
2021-04-26 09:01:57
Adam Czyżnielewski MOLO
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N – do 120 cm zwykły art. 238.2.1
76 ACCEPTED 2021-04-26 06:32:46
2021-04-25 23:14:43
Anna Bieńkowska L CALVADOS SON
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
75 ACCEPTED 2021-04-25 21:44:55
2021-04-25 21:41:03
Lena Tokarz SISSI ZAGORKA
  • 2x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
74 ACCEPTED 2021-04-26 19:15:51
2021-04-25 21:16:38
Dagmara Poleszak CHANEL B
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
73 ACCEPTED 2021-05-06 10:02:01
2021-04-25 21:08:47
Gabriela Starzyńska CIARA O
  • 2x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
72 ACCEPTED 2021-04-25 21:44:41
2021-04-25 20:55:26
Tomasz Olszewski DON CICCIO
  • 2x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
71 ACCEPTED 2021-04-25 21:44:37
2021-04-25 20:16:19
Vesna Wojtaszek ESTEHOF’S CHUCK
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
70 ACCEPTED 2021-04-25 21:44:32
2021-04-25 20:10:36
Iga Wesołowska CASSINI BOMB
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
69 ACCEPTED 2021-04-25 21:44:29
2021-04-25 20:10:19
Iga Wesołowska DIAROS
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
68 ACCEPTED 2021-04-25 19:26:44
2021-04-25 18:47:09
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
67 ACCEPTED 2021-04-25 19:26:39
2021-04-25 18:12:08
Tomasz Olszewski HIGH FIVE BB Z
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
66 ACCEPTED 2021-05-06 17:18:59
2021-04-25 15:51:20
Aleksandra Kawecka NUMBER ONE
  • 2x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
65 ACCEPTED 2021-04-25 16:55:08
2021-04-25 15:50:41
Dominika Gawlik LUPUS
  • 2x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
64 ACCEPTED 2021-04-25 13:36:13
2021-04-25 13:08:57
Weronika Kaniewska QUEEN-FLY
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N – do 120 cm zwykły art. 238.2.1
63 ACCEPTED 2021-05-06 17:38:06
2021-04-25 12:59:05
Viktoria Drewka MEDRESA
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
62 ACCEPTED 2021-05-06 17:38:09
2021-04-25 12:58:01
Viktoria Drewka TOLA Z
  • 2x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
61 ACCEPTED 2021-04-25 13:35:52
2021-04-25 12:12:02
Maja Antczak GINGERBREAD RED WINE Z
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
60 ACCEPTED 2021-05-06 17:19:07
2021-04-25 12:11:26
Zofia Hoffmann GINEWRA
  • 2x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
59 ACCEPTED 2021-04-25 13:35:45
2021-04-25 12:11:01
Mirosława Gdaniec MARKIZA II
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
58 ACCEPTED 2021-04-25 13:35:42
2021-04-25 12:10:35
Antonina Hoffmann ARAGANO
  • 2x 1/Mini LL/Mini LL – do 60 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
57 ACCEPTED 2021-04-25 13:35:37
2021-04-25 12:10:09
Mirosława Gdaniec PINK PEARL
  • 2x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
56 ACCEPTED 2021-04-27 22:47:40
2021-04-25 10:59:23
Julia Kruczkowska MIGOTKA
  • 2x 1/Mini LL/Mini LL – do 60 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
55 ACCEPTED 2021-04-25 13:35:21
2021-04-25 09:22:21
Blanka Brzeska LORD EWITA
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
54 ACCEPTED 2021-04-28 10:20:02
2021-04-24 19:21:57
Olga Rodziak RONDO'S BLACK BOY
  • 2x 1/Mini LL/Mini LL – do 60 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
53 ACCEPTED 2021-04-24 20:06:04
2021-04-24 18:59:18
Marta Ignasiak LANA MAYAMI
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N – do 120 cm zwykły art. 238.2.1
52 ACCEPTED 2021-04-24 20:05:59
2021-04-24 18:58:09
Marta Ignasiak PICO DEL TEIDE L
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
51 ACCEPTED 2021-04-24 16:31:30
2021-04-24 14:00:32
Maja Dąbrowska KRAKERS
  • 2x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
50 ACCEPTED 2021-04-24 12:53:03
2021-04-24 12:24:54
Maja Dąbrowska HONEY
  • 2x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
49 ACCEPTED 2021-04-23 19:05:38
2021-04-23 17:44:51
Waldemar Gaca LODORIJKE
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
48 ACCEPTED 2021-04-23 06:35:26
2021-04-22 23:54:17
Kacper Kostecki VALENTINO RED WINE
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N – do 120 cm zwykły art. 238.2.1
47 ACCEPTED 2021-04-22 19:05:53
2021-04-22 17:28:57
Julia Brand MONTANA P
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
46 ACCEPTED 2021-04-22 19:05:49
2021-04-22 15:42:35
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
45 ACCEPTED 2021-04-22 14:29:04
2021-04-22 13:29:22
Renata Wójcik SIR DIARADO
  • 2x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
44 ACCEPTED 2021-04-22 14:28:53
2021-04-22 12:13:44
Magdalena Karabasz BALTICA
  • 2x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
43 ACCEPTED 2021-04-22 08:32:04
2021-04-21 23:01:49
Krzysztof Ludwiczak CORSAL KNT
  • 2x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
42 ACCEPTED 2021-04-22 08:32:00
2021-04-21 22:58:46
Krzysztof Ludwiczak NOLITA
  • 2x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
41 ACCEPTED 2021-04-22 08:31:57
2021-04-21 22:55:44
Krzysztof Ludwiczak SATILIO
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
40 ACCEPTED 2021-04-22 08:31:54
2021-04-21 22:51:51
Krzysztof Ludwiczak I CLEAR VICTORY
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N – do 120 cm zwykły art. 238.2.1
39 ACCEPTED 2021-04-22 08:31:50
2021-04-21 22:44:39
Krzysztof Ludwiczak CONFUA
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N – do 120 cm zwykły art. 238.2.1
38 ACCEPTED 2021-04-22 08:31:46
2021-04-21 22:43:56
Krzysztof Ludwiczak GEORGIA
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N – do 120 cm zwykły art. 238.2.1
37 ACCEPTED 2021-04-22 08:31:43
2021-04-21 22:43:21
Krzysztof Ludwiczak GARY COOPER RED WINE Z
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N – do 120 cm zwykły art. 238.2.1
36 ACCEPTED 2021-04-21 12:58:47
2021-04-21 12:27:20
Joanna Simińska CZUMEN K
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
35 ACCEPTED 2021-04-21 12:58:43
2021-04-21 11:26:35
Aneta Borowska ROXETTE
  • 2x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
34 ACCEPTED 2021-04-21 10:53:29
2021-04-21 10:37:51
Renata Wójcik SIR DINKEN
  • 2x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
33 ACCEPTED 2021-05-05 10:15:08
2021-04-21 10:11:21
Daniel Olszanowski MACHORKA
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
32 ACCEPTED 2021-05-03 20:07:13
2021-04-21 10:00:37
Justyna Łopato FIGHTING JACK S
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
31 ACCEPTED 2021-04-21 10:00:24
2021-04-21 10:00:20
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 2x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
30 ACCEPTED 2021-04-21 09:54:04
2021-04-21 09:41:06
Aleksandra Łapińska BIJOU QUEEN
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N – do 120 cm zwykły art. 238.2.1
29 ACCEPTED 2021-04-21 09:54:00
2021-04-21 07:32:33
Marianna Kołacka TAMBURYNEK
  • 2x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
28 ACCEPTED 2021-04-21 09:53:57
2021-04-21 07:31:58
Marianna Kołacka CHIVAS
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N – do 120 cm zwykły art. 238.2.1
27 ACCEPTED 2021-04-21 09:53:54
2021-04-21 07:28:26
Lena Kołacka JUNIOR 152
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N – do 120 cm zwykły art. 238.2.1
26 ACCEPTED 2021-04-21 09:53:50
2021-04-21 07:26:04
Lena Kołacka GRANDEZA
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N – do 120 cm zwykły art. 238.2.1
25 ACCEPTED 2021-04-21 09:53:47
2021-04-20 20:39:33
Weronika Łopato-Jędrasik NAZIR
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
24 ACCEPTED 2021-04-21 09:53:43
2021-04-20 19:27:00
Natalia Rumin SOFIA
  • 2x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
23 ACCEPTED 2021-04-20 08:41:11
2021-04-20 08:39:44
Oliwia Wróblewska STRIT
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
22 ACCEPTED 2021-04-20 08:41:14
2021-04-20 07:46:27
Małgorzata Zubrycka TASZKIENT
  • 2x 1/Mini LL/Mini LL – do 60 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
21 ACCEPTED 2021-04-20 08:41:18
2021-04-20 07:45:52
Małgorzata Zubrycka DJ CZEJENKA
  • 2x 1/Mini LL/Mini LL – do 60 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
20 ACCEPTED 2021-04-20 08:41:21
2021-04-20 07:44:49
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N – do 120 cm zwykły art. 238.2.1
19 ACCEPTED 2021-05-04 18:39:36
2021-04-19 16:07:42
Magdalena Ćwik CALI LA CALIDAD
  • 2x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
18 ACCEPTED 2021-05-04 18:39:28
2021-04-19 16:07:26
Magdalena Ćwik KICKARA TS
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
17 ACCEPTED 2021-05-04 18:39:22
2021-04-19 16:07:06
Zofia Ćwik IRALSINA
  • 2x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
16 ACCEPTED 2021-04-19 19:14:25
2021-04-19 16:05:48
Weronika Knajdek NEW SKY C
  • 2x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
15 ACCEPTED 2021-05-04 21:36:02
2021-04-19 11:14:53
Patrycja Obst ETINA RK
  • 2x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
14 ACCEPTED 2021-04-19 15:04:26
2021-04-19 11:14:36
Patrycja Obst ROBINIA
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
13 ACCEPTED 2021-05-06 10:01:55
2021-04-19 09:02:37
Oliwia Wierzbowska CHICHA MINT
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
12 ACCEPTED 2021-04-19 10:30:15
2021-04-19 09:01:30
Oliwia Wierzbowska G-CALLOTA
  • 2x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
11 ACCEPTED 2021-04-18 21:17:53
2021-04-18 20:23:14
Magdalena Murawska IN TIME
  • 2x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
10 ACCEPTED 2021-04-18 20:11:50
2021-04-18 11:06:30
Sandra Skwarczyńska CELICA S
  • 2x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
9 ACCEPTED 2021-05-06 11:10:04
2021-04-17 09:59:31
Oliwia Jach MALAWAL
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
8 ACCEPTED 2021-04-17 10:00:28
2021-04-17 09:58:19
Oliwia Jach CHABLIS
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N – do 120 cm zwykły art. 238.2.1
7 ACCEPTED 2021-04-23 19:05:27
2021-04-16 23:28:37
Natalia Wnęk CALL ME SILVER
  • 2x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
6 ACCEPTED 2021-05-05 12:05:17
2021-04-16 20:24:30
Daria Arkuszewska PEGAZUS
  • 2x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
5 ACCEPTED 2021-04-16 19:52:59
2021-04-16 18:25:18
Natalia Frelichowska TOKYO
  • 2x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
4 ACCEPTED 2021-04-16 17:57:38
2021-04-16 14:24:09
Klaudiusz Jach KOLINER
  • 1x 2/LL/LL – do 80 cm, bez szeregów, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
3 ACCEPTED 2021-04-16 17:57:40
2021-04-16 14:23:44
Klaudiusz Jach NOBEL VAN DORPERHEIDE
  • 1x 3/L/L – do 100 cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/P/P – do 110 cm dwufazowy art. 274.5.3
2 ACCEPTED 2021-04-16 17:57:41
2021-04-16 14:23:15
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N – do 120 cm zwykły art. 238.2.1
1 ACCEPTED 2021-04-16 17:57:42
2021-04-16 14:22:44
Klaudiusz Jach NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE
  • 1x 5/N/N – do 120 dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N – do 120 cm zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antczak Maja St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2004 (J.)
O032771
2. Arkuszewska Daria KJ Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
O038210
3. Bajan Zuzanna KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
S
O019287
4. Bąk Izabela KJ Profil Piła
S
O011144
5. Bąk Piotr KJ PROFIL
S
O009317
6. Bieńkowska Anna Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2005 (J.)
O041488
7. Borowska Aneta KJ CLASSIC
S
2849/21 Aw BIII
8. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
9. Brodzińska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2010 (Mł.)
O061896
10. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
11. Bukczyńska Jagoda KS Grand Horse Suchy Las
2005 (J.)
brak
12. Chojniak Anna Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
S
O009162
13. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (JM.)
O058736
14. Ciecholewska Zuzanna St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O011247
15. Ciszewska Iga Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2009 (JM.)
O058308
16. Ciuruś Sławomir Toruński KJK
S
O002150
17. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
18. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
O041069
19. Czyżnielewski Adam JKSR Michelin
2003 (J.)
O053312
20. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
21. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
22. Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
23. Drewka Viktoria Kujawsko-Pomorski KJ
2004 (J.)
Brak
24. Dudek Zuzanna KJ Sokół Damasławek
2009 (JM.)
brak
25. Dzioba Maria GKJ Bogucin
2003 (J.)
O054131
26. Fanslau Klara SJ Turzyn
2004 (J.)
Brak
27. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
28. Fryckowska Kamila Brak
S
Brak
Brak
29. Gaca Waldemar St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O022807
30. Gawlik Dominika KJ Skok-Agrofood
S
O021882
31. Gdaniec Mirosława St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O025868
32. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (MJ.)
O033003
10159421
33. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O025765
34. Górska Luiza Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2008 (JM.)
brak
35. Grygiel Lena Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2004 (J.)
brak
36. Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (J.)
O040856
37. Hoffmann Antonina Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2008 (JM.)
Brak
38. Hoffmann Zofia Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2005 (J.)
Brak
39. Hulisz Aleksandra KJ MORGAN w Balczewie
S
O022330
40. Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
2002 (MJ.)
O037880
41. Jach Klaudiusz KJ Herkules Wapno
S
O037943
42. Jach Michalina KJ Herkules Wapno
2010 (Mł.)
brak
43. Jach Oliwia KJ Herkules Wapno
2003 (J.)
O037935
44. Janka Anna Kuj-Pom KJ
S
O021076
45. Jaskólska Michalina KJ Profil Piła
2004 (J.)
O046205
46. Jazikowska Weronika bpk
S
O024749
47. Jeske Olga BPK wie
2007 (JM.)
O060482
48. Józefowicz Marta Klub Jeździecki Młyńska Struga
S
O012571
49. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
50. Kamińska Klaudia KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O034084
51. Kaniewska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2001 (MJ.)
O023043
52. Karabasz Magdalena KJ Cavallino
2006 (JM.)
O039021
53. Kawecka Aleksandra KJ Skok AgroFood Grabowiec
2007 (JM.)
brak
54. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
55. Kłosowska Wiktoria KJ Dilmar
2006 (JM.)
O052358
56. Knajdek Weronika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (J.)
O035242
57. Kołacka Lena Kj Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O040167
58. Kołacka Marianna Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2004 (J.)
O040166
59. Korczyńska Iga SJ Turzyn
S
O015152
60. Kościelska Zofia KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
brak
61. Kostecki Kacper Sekcja Jeździecka Turzyn
S
O003146
62. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
63. Kowalczyk Mateusz bpk
S
O024213
64. Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
2009 (JM.)
brak
65. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
O059353
Brak
66. Krzeszewska Zofia SJ Turzyn
S
O011384
67. Kulpa Ania CKJ Bonanza
2012 (Mł.)
brak
68. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
69. Kurzeja Antonina BPK kuj-pom
2008 (JM.)
O061110
70. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O050134
71. Laskowska Lena Gminny Klub Jeździecki Bogucin
2010 (Mł.)
Brak
72. Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
2001 (MJ.)
O021958
73. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
S
O021513
74. Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak
S
O000363
75. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
76. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
77. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
78. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
79. Łopato-Jędrasik Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019291
80. Maćkowiak Olga KJ Grand Horse
2005 (J.)
Brak
81. Majorczyk Jagoda Budzyński KS Kłos Sekcja Jeździecka
2006 (JM.)
O052059
82. Majorczyk Nikola Budzyński KS Kłos Sekcja Jeździecka
2006 (JM.)
O052054
83. Miecielska Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
O041945
84. Milewska Kaja Fundacja Stajnia Ludwiczak
2004 (J.)
042274
85. Morawska Zuzanna Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
Brak
86. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
87. Nowakowska Paulina Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O019073
88. Obst Patrycja Budzyński KS Kłos
S
O020432
89. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
90. Olszanowski Daniel St. Stadnina Koni Olimpia
S
O053895
91. Olszewski Tomasz Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O009837
92. Olszewski Tomasz Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O009837
93. Paw Marcin Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
S
O054481
94. Pietruszyńska Dominika Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
-
95. Pietrzak Weronika KJ Wiecanowo
2010 (Mł.)
O050133
96. Piotrowska Martyna KJ Sokół Damasławek
S
O011296
10208624
97. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
98. Poleszak Dagmara Fundacja Stajnia Ludwiczak
2004 (J.)
O040940
99. Połczyńska Zofia SJ Turzyn
S
O001780
100. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
101. Pszkit Hanna BPK wie
2011 (Mł.)
O063801
102. Rodziak Olga KJ Cavallino
2011 (Mł.)
O061894
103. Romanowska Marta KJ Bonin
S
O012863
104. Rumin Natalia bpk
2004 (J.)
O056192
105. Senger Patrycja Klub Jeździecki Wiecanowo
2005 (J.)
brak
106. Simińska Joanna bpk
S
O043295
107. Skwarczyńska Sandra Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032970
108. Smak Magdalena KJ Grodno-Dwór
S
O024277
109. Starzyńska Gabriela KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O045420
110. Szafryna Michał Budzyński KS Kłos
S
O001492
111. Szrejder Zbigniew Rywal Grudziądz
S
O004337
112. Szukała Michał Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
S
Brak
113. Szymanska Julia Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2005 (J.)
O049366
114. Taranowska Astrida CKJ Bonanza
S
O046677
115. Teper Zofia Ciechociński KJ Bonanza
2005 (J.)
O040299
116. Tokarz Lena Klub Jeździecki Cavallino
2007 (JM.)
O053959
117. Tomczuk Michał KJ Dilmar Kobylarnia
S
O013874
118. Trocikowska Zuzanna Jks Majątek Kaniewo
2006 (JM.)
Brak
119. Walentyn Agnieszka KJ Sokół Damasławek
S
O062665
120. Werwiński Mateusz SKJ Olimpia
2008 (JM.)
Brak
121. Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna
S
O030575
122. Wierzbowska Oliwia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O001556
123. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O031143
124. Wilczak Maria KJ Cavallino
2007 (JM.)
O047561
125. Winiecka Amelia Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
O056718
126. Wnęk Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O012055
127. Wójcik Renata KJ Dilmar Kobylarnia
S
O004016
128. Wojtalik Julia JKSR Michelin
2010 (Mł.)
O056197
129. Wojtaszek Vesna KS Jumping Events Poznań
2004 (J.)
O042477
130. Wróblewska Oliwia KJ Dilmar
2002 (MJ.)
O027714
131. Żalikowska Maja KJ Dilmar Kobylarnia
2009 (JM.)
O054838
132. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

49

AL CAPONE TER SALEGHEM Z ZANGERSHEIDE POL 2016 wałach gniada/. F: Aktion Pur
M: Koreandre de la Pomme / Vagabond de la Pomme
Brak 056015Z55778816
2.

52

ALFA KUC POL 2016 klacz izabelowata/kuc:kuc:14 F: Koleś
M: Aronia
Brak 616 013 52 00209 16
3.

168

ALISTER SP POL 2014 wałach skarogniada/167 F: Bolshoi
M: Alizacja
K026851 616009610072314
4.

145

ANTENAT KUC POL 2016 wałach kasztanowata/kuc:145 F: Bravour PP
M: Holz-Sport Akcja
- -
5.

113

ARAGANO DRP POL 2003 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: DRP
M: DRP
Brak 0000
6.

212

ASTERIX MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach siwa/165 F: Mefisto
M: Astoria
K026119 616006660355712
7.

100

BALTICA KUC POL 2016 klacz inna/kuc:147 F: FALK
M: KARINA MW
K029218 616013520071716
8.

205

BEAUTY GIRL Z BEL 2013 klacz ciemnokasztanowata/171 F: Big Star JR K Z /
M: Cover Girl /
brak -
9.

143

BELLO M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: For Leo
M: Bretonka
K023619 616009520038212
10.

88

BIJOU QUEEN WESTF POL 2012 Klacz kasztanowata/- F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Goldora / Drossan
K022945 DE441411080912
11.

69

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
K020863 DE433330564108
12.

155

BLANSZ SP POL 2003 wałach siwa/mk:mk:152 F: nn / nn
M: nn / nn
K031454 POL999670099303
13.

166

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
K021056 616009610026511
14.

53

BRATISLAVIA SP POL 2016 klacz gniada/163 F: Torado 2
M: Baja
K028980 6160096701
15.

13

CALASIA MAŁY KOŃ POL 2015 klacz siwa/mk:mk:158 F: Pułaski / Kalaska De Semilly
M: Chealsima / Chelsea London
K026768 616999520030515
16.

22

CALI LA CALIDAD SP POL 2016 klacz gniada/164 F: La Calidad / Lancer II / / Landgraf I
M: Calido's Lady/ Calido I
brak -
17.

137

CALINKA MSLT HUN 2014 klacz siwa/169 F: Calido I hol./ Cantus
M: Agropoint Amor MSLT/ Alcatraz hol.
K025528 HUNKMF144500320
18.

5

CALL ME SILVER WESTF POL 2015 klacz siwa/160 F: Cotton Club / Cantus
M: Jung Pamplona / Lancer III
K030511 2764414112142155
19.

188

CANTURO GRANDE HAN POL 2016 wałach gniada/164 F: Canturano / Canturo
M: Bellisima / Phin Phin
K030722 DE431316968416
20.

189

CARTIER OS POL 2015 wałach gniada/172 F: Chacomo / Conteur
M: Lilly Marleen / Leviscal
K015283 DE418180307415
21.

178

CASCADELL HOL. GER 2016 ogier gniada/170 F: Cascadello II hol./ Casall
M: Arielle VII hol./ Lordanos hol.
K029253 DE421000077016
22.

128

CASH SP POL 2017 wałach gniada/168 F: Magnum vd Bisschop
M: Callie Z
brak 616009610032717
23.

121

CASSINI BOMB MECKL GER 2008 Wałach gniada F: Cassgo / Cassini II
M: Ariella / Araconit
K014479 DE427270508908
24.

73

CELICA S SP POL 2013 Klacz gniada F: Black Jack /
M: Cevilla S /
K026329 616009520036413
25.

72

CHABLIS HAN GER 2013 wałach kasztanowata/181 F: Cador/ Catoki
M: Esculypsa/ escudo I
K026945 DE431310367313
26.

44

CHANEL B OLD GER 2014 klacz siwa/166 F: COLMAN
M: ODESSA XXXI
brak 276418181118214
27.

149

CHANTILLY T SP POL 2016 klacz gniada/171 F: Sergio L /
M: Charyzma /
brak 616009520065316
28.

167

CHARISTEAS SP POL 2008 wałach kasztanowata/174 F: Himen
M: Charyzma
Brak 009520026308
29.

9

CHICHA MINT BRAK GER 2015 Klacz gniada/170 F: brak
M: brak
K029302 brak
30.

86

CHIVAS SP POL 2011 wałach siwa/166 F: AVERO
M: K-KOPRAS-COCO
K024441 616009680051511
31.

43

CIARA O WLKP POL 2017 klacz kasztanowata/174 F: Numerus / Numero Uno
M: Cela / Faust Z
K024415 616007610171717
32.

196

CLOONEY HANOWERSKA GER 2014 wałach kasztanowata/169 F: Chatender
M: Estefania
Brak DE 43130751114
33.

161

COLETTO Oldenburger Springpferd GER 2013 wałach siwa/mk:mk:mk:m F: Cola Zero / Cola
M: Carnetta / Coupe de Coeur
K029220 DE418181071413
34.

177

COLUMBUS I G HOL POL 2010 wałach gniada/168 F: Carrico / Catoki
M: U-Columbia / Cassini I
K017198 DE421000504310
35.

197

CON CHELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Con Chello / Chello I
M: Enigma L / Escudo I
K024916 DE431316589212
36.

203

CONFEDRO HAN POL 2017 wałach ciemnogniada/167 F: Conthargos
M: Fledermaus
. DE 431430661117
37.

95

CONFUA HOL GER 2013 klacz siwa/167 F: Contact Me / Carthago
M: Riga II / Cambridge
K027534 DE421000190813
38.

214

CORLANDER F:
M:
39.

31

CORMINT'S LADY HANOWERSKA POL 2015 klacz kara/168 F: Cormint
M: Grafina
Brak de 431312309415
40.

99

CORSAL KNT HOLSZTYN POL 2016 ogier kasztanowata/167 F: CASALL
M: FOR PLEASURE
BRAK DE421000076810
41.

151

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
K015685 POL00961022710
42.

92

CZUMEN K SP POL 2003 Ogier siwa/172 F: Ariados / Ariadus
M: Czunia / Ajax
K012142 POL009611110403
43.

186

DALIA SP POL 2009 Klacz gniada/mk:155 F: Etos
M: Dumka
brak 616013580726609
44.

138

DEMETRIA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/168 F: Karbit
M: Dosjana
Brak 616 007 52 01212 11
45.

156

DIAMENT SP POL 2004 wałach skarogniada/mk:mk:148 F: X
M: X
K031129 999611495304
46.

141

DIAMENTINO Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 ogier siwa/kuc:148 F: Falk
M: Diamentina Super
K029596 616 013 52 00201 15
47.

120

DIAROS OLD POL 2015 wałach skarogniada/- F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Rosa / Calico
K030417 DE418180303115
48.

140

DILMAR SP POL 2003 ogier gniada/170 F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
K008077 POL009530041603
49.

80

DJ CZEJENKA Polski Koń Sportowy POL 2017 klacz kasztanowata/162 F: VON CHACCO IXE/ CHACCO BLUE
M: DAJ MONEY/ MARAM
K031726 616009520049217
50.

54

DJ NUMBER ONE DSP POL 2017 wałach siwa/166 F: Number One
M: Dakaria K
. DE455556923917
51.

123

DON CICCIO SP POL 2015 Wałach gniada/- F: Alvaro / Ahorn Z
M: Dejavue / Namelus R
K027762 616009610187515
52.

211

DRUHNA EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:139 F: V.I.P
M: Dalli
K017093 POL013670148308
53.

152

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Con Calma / Calato
M: Elcoria P / Correro
K024733 616009610036313
54.

157

EMIR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach kasztanowata/173 F: D'CIN CIN PG
M: ERIS
K018116 616009520111910
55.

159

EMIRO Westfälisches Reitpferd POL 2017 wałach siwa/165 F: Emir R / Colman
M: O'Carola / Carlino
K030567 441411087417
56.

173

EMPATIA SP POL 2012 Klacz gniada/172 F: Libretto / Milone
M: Eufemia / Lando
K022740 616009530002412
57.

142

ERA L. SP POL 2008 Klacz gniada/172 F: Lintasboy R
M: Eroica
brak -
58.

56

ERASMUS WLKP POL 2017 wałach skarogniada/172 F: Kormoran
M: Elegia
brak 616007520032717
59.

122

ESTEHOF’S CHUCK HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Check In / Cordalme
M: Arpege / Acord II
K028986 DE431313329912 106UI08
60.

11

ETINA RK SP POL 2016 klacz siwa/164 F: CORRADO SON
M: ETNA (ETNA ROSSE)
K031434 616009610024016
61.

150

EX LIBRIS GOLD Z ZANG POL 2013 Ogier gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Centuria / Lavendel
K023983 056015Z55508213
62.

207

FADO SP POL 2009 wałach kasztanowata/166 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Fairy Twing / Enjoy Plan
K015891 616009590125609
63.

183

FAREZZO B KWPN NED 2010 ogier ciemnogniada/170 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Toberlina / Voltaire
K017676 528003201005822 104VC86
64.

146

FARON SP POL 2015 wałach skarogniada/167 F: Salamon / Darko
M: Farina / Czad
K026749 616009640010415
65.

81

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa/161 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
K020803 528003201010624
66.

28

FIGHTING JACK S SP POL 2016 wałach skarogniada/167 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Federica S / Concert
K030454 616009520056916
67.

75

G-CALLOTA HOL GER 2014 klacz siwa/161 F: Colman
M: V-Chicabo Blue
K030114 0000
68.

176

G-CASALLA HOL GER 2014 klacz gniada/158 F: Casalito / Casall
M: Bann / Quo Vados I
K030784 DE421000102214
69.

93

GARY COOPER RED WINE Z Z POL 2015 gelding bay/169 F: Gare du Nord
M: Santa Helena
K029077 056015Z55808115
70.

94

GEORGIA OS POL 2014 klacz gniada/172 F: Uriko
M: Sogni di Gloria
K027623 DE418189812314
71.

46

GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z ZANG BEL 2016 wałach siwa/171 F: George Z / Kannan
M: Silvester / Indorado
K030000 056015Z55860416
72.

37

GINEWRA WLKP POL 2016 klacz gniada/167 F: Connor hol./ Casall
M: Gaja wlkp/ Carry Son hol.
K029036 616007610083716
73.

115

GINGERBREAD RED WINE Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach siwa/167 F: Gemini CL
M: L-Rovinia
K027949 056015Z55808015
74.

192

GOLDARETTE SP POL 2016 klacz gniada/160 F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Gipsy Level KG / Vandame
K029708 616009610212616
75.

102

GOOD-DAY SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
K017464 616999610169110
76.

84

GRANDEZA SP POL 2006 klacz gniada/165 F: Etos / Lascadell
M: Gaskonia / Warus
K011645 POL009690070806
77.

61

HALA KOŃ MAŁY POL 05.0 Klacz kasztanowata/141 F: Nepumuk
M: Heska
K029620 616 013 61 01578 11
78.

171

HASAN SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Hanoi / Turbud Quirinus
K024476 616009640008912
79.

215

HASHTAG F:
M:
80.

210

HAWEL KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach gniada/kuc:130 F: APASJONATA RUBICON
M: HAWANA
Brak 616 013 61 00942 13
81.

34

HIGH FIVE BB Z ZANGERSHEIDE NED 2015 gelding dark bay/175 F: Harley VDL
M: Zinidi BB
K029345 056015Z55776315
82.

116

HIROCCO KWPN POL 2012 wałach gniada/171 F: Zirocco Blue
M: / Goodtimes
Brak 0
83.

106

HONEY WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz gniada/. F: Dilmar
M: Hipnoza
. .
84.

64

HURAGAN SP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L /
M: Harda Dusza /
K028071 616009520006011
85.

96

I CLEAR VICTORY WEST POL 2014 klacz gniada/168 F: cormint
M: Incelka
brak DE 455-8702059-14
86.

74

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
K019177 528003201000219
87.

182

INVORIO KWPN NED 2013 wałach gniada/165 F: Lexicon / Voltaire
M: Pescara / Lennard
K023388 528003201303775
88.

20

IRALSINA KWPN NED 2013 klacz ciemnogniada/166 F: Modesto / Grandeur
M: Alsina / Heartbreaker
K031420 528003201301305
89.

48

JAMAJKA KUC POL 2011 klacz srokata/kuc:128 F: Janosik
M: Jaskółka
- 616 013 53 00 45511
90.

85

JUNIOR 152 OLDENBURSKA POL 2012 klacz ciemnogniada/168 F: Junior de Pommes
M: Lady Ginette
K026340 DE433331607212
91.

131

KAN KAN-RO SP POL 2011 wałach siwa/176 F: Cancoon
M: Kolia
K021742 616009610029111
92.

21

KICKARA TS KWPN NED 2015 klacz kasztanowata/166 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Dickara TS / Mr. Blue
K028880 528003201509095
93.

67

KOLINER SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Lyjanero
M: Kolonia/ cary son
Brak Pol
94.

174

KOLONIS WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/170 F: Canoso
M: Kolonia
K031257 616007610098017
95.

107

KRAKERS KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:. F: Piktogram / Niels
M: Kalinka
K030509 616013520071616
96.

134

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:mk:mk:1 F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
K020861 616013640040510
97.

190

KYNAN S KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/182 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Baloubet du Rouet / Galoubet A
K030459 528003201504438
98.

125

L CALVADOS SON SP POL 2013 wałach gniada/174 F: Calvados /
M: Lady Jump I / Lancer III
K023233 POL0096002450
99.

165

LA COSTA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:136 F: LORDEK
M: LILA
brak 616013520098414
100.

181

LAGO KWPN NED 2016 wałach gniada/172 F: Voltaire /
M: Morfee /
brak 528003201609235
101.

109

LANA MAYAMI WESTF POL 2010 Klacz gniada/170 F: Lancer III / Landgraf I
M: Caibuttas / Castillo
K019845 DE441411588610
102.

119

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
K018481 616007520031811
103.

172

LAYLA SP POL 2015 klacz kasztanowata/168 F: Quintode B / Quinar
M: Laclima/Socrates
K015283 616009610075915
104.

129

LEMONIADA WIELKOPOLSKA POL 2004 klacz gniada/171 F: Ignam
M: Legumina
Brak 007600019604
105.

158

LEONARDO WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/mk:153 F: Almos
M: Lota
K031273 A0016430S
106.

135

LIBERTY K Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 klacz siwa/162 F: Konkret 2
M: Lotna
K030274 616009520051015
107.

105

LODORIJKE KWPN POL 2016 klacz gniada/174 F: GRANDORADO TN
M: ZANDORIJKE
K029998 528003201608659
108.

111

LORD EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Tupet
M: Lady Peggy
K028956 616013670068215
109.

62

LUKRECJA SP POL 2002 klacz gniada/164 F: Turbud Quirinus
M: Lozanna
10485 POL009640030802
110.

118

LUPUS SP POL 2007 wałach siwa/160 F: Plaster
M: Libella
K012330 0095805839
111.

179

LURDAN MŁP POL 2015 wałach kasztanowata/169 F: Ramadan / Lirnik
M: Luczia / Czynel
K029120 616006690061515
112.

208

ŁOBUZ MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach skarogniada/155 F: Lansjer
M: Łęczyca
K031512 616006570130515
113.

200

MACHORKA SP POL 2014 Klacz gniada/. F: Midas
M: Marihuana
K026967 616009520042514
114.

29

MACHORKA SP POL 2014 klacz gniada/167 F: Midas / Furore
M: Marihuana / Grand Amour
K026967 616009520042514
115.

180

MAESTRO L.V. KWPN NED 2017 ogier kara/167 F: Haynes GH /
M: Zaniggy /
brak 528003201705208
116.

169

MAJA Lietuvos Jojamieji POL 2007 klacz kasztanowata/166 F: Armando /
M: Vikontas /
K028500 LTU005170089907
117.

8

MALAWAL SP POL 2014 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Maja / Placido
K026849 61600961019314
118.

114

MARKIZA II SP POL 2010 klacz gniada F: Che Guevara L
M: Mirabel
K019108 616009540095410
119.

185

MARLON WLKP POL 2016 wałach ciemnosiwa/166 F: Castle Rock
M: Mafia
brak 616007520010616
120.

41

MEDRESA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/168 F: Barbur
M: Melita
Brak 616007610103910
121.

36

MIGOTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:kuc:ku F: DASTI MAN
M: MONA
K029742 616 013 64 00429 15
122.

163

MOKRA TYP KUC POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:125 F: nn
M: nn
K030916 616 999 61 02069 14
123.

126

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Nice boy
M: Molinezja
K015555 616 009 54 01638 09
124.

103

MONTANA P SP POL 2012 klacz ciemnogniada/175 F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
K024032 616009610047812
125.

202

MORRIS TS POL 2011 wałach gniada/kuc:130 cm F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
126.

144

NAPOLEON KUC POL 2016 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Król Karo
M: N'lusi
K030173 616 013 60 02082 16
127.

83

NAZIR SP POL 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Farmer / Rovetto
M: Nektaryna / Cabrol
K024802 616009640073414
128.

187

NELSON KUC POL 2015 Wałach gniada/kuc:kuc:14 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
129.

70

NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach siwa/170 F: H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar)
M: Iza C / Winningmood Van De Arenberg
K027259 56002W00305200
130.

153

NEVILLE II S SP POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
K023765 6160095200365
131.

77

NEW SKY C SP POL 2017 klacz gniada/165 F: If Du Reverdy /
M: Nancy / Concert
brak -
132.

206

NO PROBLEM OLD GER 2017 klacz siwa/172 F: Numero Uno /
M: Esme /
K030674 DE418180235517
133.

68

NOBEL VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach gniada/165 F: Jamal VD Heffinck / Kalaska De Semilly
M: Jolien Van Dorperheide / Winningmood Van De Arenberg
K026852 056002w00306243
134.

98

NOLITA SP POL 2014 klacz gniada/174 F: CORIANO'S ASS
M: N-GLORIA
BRAK 616009610120114
135.

42

NUMBER ONE WLKP POL 2015 wałach siwa/170 F: Boliwar
M: Niagara
brak 616007520009315
136.

201

OCEAN B SP POL 2017 wałach kasztanowata/161 F: Number One
M: Oceane du Libaire
Brak 616009610178317
137.

59

ORLANDO B SP POL 2011 wałach kasztanowata/170 cm F: Jaguar Mail
M: Orane du Libaire
brak 616 009 61 02453 11
138.

127

OTARIS . POL 2017 wałach gniada/. F: Lanvester L / Lansing
M: Orena / Lenon L
K030562 .
139.

160

PARYS WIELKOPOLSKI POL 2012 wałach siwa/170 F: Maczo
M: Pasja
Brak 616007610149912
140.

6

PEGAZUS KUC/MAŁY KOŃ POL 2013 wałach bułana/kuc:kuc F: Pasquinel / Pablo V. Berkenbroeck
M: Pela
K024703 616999610072413
141.

209

PERFECT-PRO WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach kara/175 F: PRO SAVAGE
M: POGONIA
K031514 616007592056513
142.

108

PICO DEL TEIDE L HOL GER 2011 wałach siwa/168 F: Cardino / Carthago
M: Rebekka / Calgary
K019695 DE421000111511
143.

112

PINK PEARL HOLSZTYŃSKA GER 2010 klacz siwa/168 F: Corrado I
M: Paragona / Quinar
Brak DE 421000455010
144.

136

PRINCESS MATHILDA HACKNEY-PONY DEU 2013 klacz kara/kuc:132 F: Prinzipal
M: Nicolas Princess
K024722 484840324313
145.

117

QUEEN-FLY SP POL 2012 klacz kasztanowata/169 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Quiana 3 / Quidam's Rubin
K021879 616009640028312
146.

154

QUINTERA LIBRA HOL POL 2010 Klacz gniada/172 F: Quintero
M: W-carlina
K021072 DE421000546410
147.

213

QUINTESS CHIN F:
M:
148.

25

QUIZ 12 HOL GER 2013 wałach gniada/170 F: Quidam de Revel / Jalisco B
M: Arizona III / Con Air
K026331 DE421000154213
149.

55

RAMBO DV BWP POL 2017 wałach gniada/171 F: Bamako de muze
M: XX/ cassini
00 00
150.

139

REBELS STARGIRL ROSALIE HACKNEY PONY POL 2011 klacz gniada/kuc:kuc:ku F: Noble Rebel
M: Hessellers Kimberly Stargirl
- -
151.

89

RESPECT WLKP POL 2009 wałach gniada/167 F: Concert / Concertto
M: Rakija / Castor
K018519 616007520127709
152.

133

RIWIERA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:kuc:ku F: Fikus /
M: nn / nn
brak
153.

76

ROBINIA SP POL 2011 klacz gniada/- F: Qulester /
M: Raola / Campari M
K022248 616009610184711
154.

199

RODRIGESSA SP POL 2016 klacz gniada/167 F: Lissaro
M: Renoma
Brak 616009520055416
155.

110

RONDO'S BLACK BOY KUC WALIJSKI NED 2005 ogier kara/kuc:kuc:ku F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
K027864 5280170500840
156.

91

ROXETTE WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz kasztanowata/168 F: Farezzo B
M: Rakija
3104/21 AB 616 007 52 00448 16
157.

130

RUBENS SP POL 2013 wałach ciemnogniada/mk:mk:mk:m F: Böckman’s looping
M: Rodezja
Brak 616009540102113
158.

191

SAN KRYSTIANO SP POL 2015 wałach kasztanowata/169 F: Vandamme / Quidam
M: Saphira / Stolzenberg
K031580 -
159.

97

SATILIO SP POL 2014 wałach gniada/174 F: CASSILIO
M: SATURDAY
BRAK 616009610120414
160.

101

SIR DIARADO SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sharisma / Charisma 115
K028761 616009600064116
161.

90

SIR DINKEN SP POL 2014 Wałach gniada/- F: Dinken / Diarado
M: Sharisma / Charisma 115
K024814 616009600233314
162.

124

SISSI ZAGORKA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Emigrant
M: Sonia
K029882 616013610148711
163.

170

SIWY KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
K031614 616999680048213
164.

82

SOFIA SP POL 2015 klacz kara/166 F: Kalmet
M: Samba
K030699 616009610028215
165.

147

STAYERHOF’S RUFINA KUC WALIJSKI POL 2000 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Wester Alkema’s Nando
M: Delilah
Brak 1111111111
166.

78

STRIT SP POL 2014 wałach siwa/176 F: Rumianek / Orkisz
M: Strzała / Pawlin
K025804 616009590111614
167.

87

TAMBURYNEK KUC POL 2004 wałach gniada/150 F: BOLERO
M: TINA
K010453 POL013640007904
168.

132

TANGO WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/167 F: Rytm
M: Talijka
Brak 616007520052211
169.

79

TASZKIENT Polski Koń Sportowy POL 2017 ogier ciemnokasztanowata/168 F: OTILL/ LURON
M: TASZA/ BANITA
K031727 616009520093617
170.

148

THARON SELLA ITALIANO POL 2016 wałach kara/168 F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: ODIARA / QUIDAM DE REVEL
K029675 153547
171.

162

TISJAN DANSK VARMBLOD DEN 2004 wałach kasztanowata/170 F: Tiziano
M: U.N.
K019509 -
172.

71

TOKYO WESTFALSKA GER 2017 wałach gniada/172 F: Think Twice D'ici
M: Fine Fine
K030411 DE441411087317
173.

40

TOLA Z Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 klacz gniada/170 F: Cartree Z
M: Toscania
brak 009520000705
174.

193

U PRIMO SP POL 2016 wałach gniada/164 F: Magnum vd Bisschop / Elvis ter Putte
M: Ulinela / Sir Neel
K029666 616009610142816
175.

63

UNESSA DE PRIMA SP POL 2016 klacz gniada/157 F: Numero Uno
M: Uliwi
brak 616009610097916
176.

204

USTAKKO HANN GER 2016 wałach gniada/170 F: Ustinov
M: Soleil
. DE 431311321516
177.

104

VALENTINO RED WINE OLD POL 2013 Ogier gniada/169 F: Vagabond De La Pomme / Vigo D'Arsouille
M: Fatima / Castilio
K022876 DE418180227113
178.

164

WALTER SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Talent Charboniere
M: Welle Ex Złota
K029840 616009610083516
179.

184

WHISPER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/171 F: Aston Martin
M: Winona II
K027374 616009661261614
180.

60

ZOJA TYP KUC POL 2015 mare grey/kuc:148 F: NN
M: NN
K031724 616999661350815
Rider Club
Competition
Prize
Antczak Maja St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
100
SUM:
100.00
Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
150
SUM:
150.00
Jach Klaudiusz KJ Herkules Wapno
250
300
SUM:
550.00
Jach Oliwia KJ Herkules Wapno
350
400
SUM:
750.00
Jaskólska Michalina KJ Profil Piła
150
SUM:
150.00
Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
250
SUM:
250.00
Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak
400
SUM:
400.00
Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
200
200
SUM:
400.00
Miecielska Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
100
SUM:
100.00
Piwońska Anna KJ Profil Piła
150
200
SUM:
350.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
300
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Maja
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2021-05-08
5
100
2021-05-08
7
Arkuszewska Daria
KJ Stajnia Jarużyn
2021-05-08
2021-05-08
8
Bajan Zuzanna
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
2021-05-08
24
2021-05-08
THARON (148)
2021-05-08
22
2021-05-08
31
Bąk Izabela
KJ Profil Piła
EMPATIA (173)
2021-05-08
1
2021-05-08
1
Bąk Piotr
KJ PROFIL
KOLONIS (174)
2021-05-08
1
Bieńkowska Anna
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-05-08
35
2021-05-08
34
Borowska Aneta
KJ CLASSIC
ROXETTE (91)
2021-05-08
1
2021-05-08
1
2021-05-08
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
MONTANA P (103)
2021-05-08
3
150
2021-05-08
28
Brodzińska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
MOKRA (163)
2021-05-08
29
2021-05-08
29
WALTER (164)
2021-05-08
1
2021-05-08
59
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-05-08
69
2021-05-08
14
Bukczyńska Jagoda
KS Grand Horse Suchy Las
OCEAN B (201)
2021-05-08
59
2021-05-08
Chojniak Anna
Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
ŁOBUZ (208)
2021-05-08
1
2021-05-08
1
Chylińska Antonia
KJ Dilmar
2021-05-08
1
2021-05-08
1
ASTERIX (212)
2021-05-08
1
2021-05-08
1
Ciecholewska Zuzanna
St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
CASH (128)
2021-05-08
1
2021-05-08
37
Ciszewska Iga
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
CALASIA (13)
2021-05-08
58
2021-05-08
1
Ciuruś Sławomir
Toruński KJK
2021-05-08
37
2021-05-08
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-05-08
8
2021-05-08
5
2021-05-08
2021-05-08
21
2021-05-08
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-05-08
2021-05-08
39
2021-05-08
Czyżnielewski Adam
JKSR Michelin
MOLO (126)
2021-05-08
4
2021-05-08
11
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
HONEY (106)
2021-05-08
2021-05-08
1
2021-05-08
56
KRAKERS (107)
2021-05-08
1
2021-05-08
59
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (166)
2021-05-08
40
2021-05-08
2021-05-08
38
2021-05-08
CARTIER (189)
2021-05-08
41
2021-05-08
20
KYNAN S (190)
2021-05-08
30
2021-05-08
17
2021-05-08
31
2021-05-08
42
Dahlke-Burda Agata
KJ Sokół Damasławek
U PRIMO (193)
2021-05-08
13
2021-05-08
22
Drewka Viktoria
Kujawsko-Pomorski KJ
TOLA Z (40)
2021-05-08
30
2021-05-08
MEDRESA (41)
2021-05-08
18
2021-05-08
24
Dudek Zuzanna
KJ Sokół Damasławek
2021-05-08
1
2021-05-08
1
Dzioba Maria
GKJ Bogucin
HURAGAN (64)
2021-05-08
53
2021-05-08
Fanslau Klara
SJ Turzyn
2021-05-08
1
2021-05-08
1
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
TOKYO (71)
2021-05-08
76
2021-05-08
68
Fryckowska Kamila
Brak
PARYS (160)
2021-05-08
2021-05-08
Gaca Waldemar
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
LODORIJKE (105)
2021-05-08
16
2021-05-08
9
Gawlik Dominika
KJ Skok-Agrofood
LUPUS (118)
2021-05-08
41
2021-05-08
Gdaniec Mirosława
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2021-05-08
61
2021-05-08
2021-05-08
11
2021-05-08
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
OTARIS (127)
2021-05-08
63
2021-05-08
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
2021-05-08
1
2021-05-08
35
Górska Luiza
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2021-05-08
1
2021-05-08
1
Grygiel Lena
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
DEMETRIA (138)
2021-05-08
1
2021-05-08
54
Grzybowski Jan
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
QUIZ 12 (25)
2021-05-08
28
2021-05-08
27
Hoffmann Antonina
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
ARAGANO (113)
2021-05-08
1
2021-05-08
2021-05-08
1
Hoffmann Zofia
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
GINEWRA (37)
2021-05-08
1
2021-05-08
2021-05-08
18
Hulisz Aleksandra
KJ MORGAN w Balczewie
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-08
Ignasiak Marta
KJ Agro-Handel Śrem
2021-05-08
13
2021-05-08
34
2021-05-08
29
2021-05-08
18
Jach Klaudiusz
KJ Herkules Wapno
KOLINER (67)
2021-05-08
1
2021-05-08
26
2021-05-08
1
250
2021-05-08
39
2021-05-08
2
300
2021-05-08
12
2021-05-08
19
2021-05-08
10
Jach Michalina
KJ Herkules Wapno
RIWIERA (133)
2021-05-08
1
2021-05-08
1
KRESKA (134)
2021-05-08
1
2021-05-08
1
Jach Oliwia
KJ Herkules Wapno
2021-05-08
1
350
2021-05-08
1
400
CHABLIS (72)
2021-05-08
23
2021-05-08
4
Janka Anna
Kuj-Pom KJ
TISJAN (162)
2021-05-08
17
2021-05-08
7
Jaskólska Michalina
KJ Profil Piła
2021-05-08
4
150
2021-05-08
38
Jazikowska Weronika
bpk
G-CASALLA (176)
2021-05-08
64
2021-05-08
Jeske Olga
BPK wie
MAJA (169)
2021-05-08
1
2021-05-08
59
Józefowicz Marta
Klub Jeździecki Młyńska Struga
WHISPER (184)
2021-05-08
2021-05-08
36
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
LASSINI N (119)
2021-05-08
Kamińska Klaudia
KJ Młyńska Struga
LIBERTY K (135)
2021-05-08
20
2021-05-08
Kaniewska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
HASHTAG (215)
2021-05-08
49
2021-05-08
45
Karabasz Magdalena
KJ Cavallino
BALTICA (100)
2021-05-08
1
2021-05-08
1
Kawecka Aleksandra
KJ Skok AgroFood Grabowiec
2021-05-08
1
2021-05-08
1
Kiciński Janusz
KJ Profil Piła
CUIDAMME (151)
2021-05-08
2021-05-08
Kłosowska Wiktoria
KJ Dilmar
ZOJA (60)
2021-05-08
1
2021-05-08
1
Knajdek Weronika
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-05-08
1
2021-05-08
1
2021-05-08
Kołacka Lena
Kj Sokół Damasławek
2021-05-08
5
2021-05-08
16
2021-05-08
8
2021-05-08
5
Kołacka Marianna
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
CHIVAS (86)
2021-05-08
12
2021-05-08
14
2021-05-08
58
2021-05-08
Korczyńska Iga
SJ Turzyn
HASAN (171)
2021-05-08
1
2021-05-08
59
Kościelska Zofia
KJ Sokół Damasławek
2021-05-08
1
2021-05-08
1
Kostecki Kacper
Sekcja Jeździecka Turzyn
2021-05-08
21
2021-05-08
7
Kotkiewicz Renata
KJ Skok Agrofood
ELIPSIS P (152)
2021-05-08
2021-05-08
Kowalczyk Mateusz
bpk
CLOONEY (196)
2021-05-08
10
2021-05-08
2021-05-08
37
2021-05-08
25
Kozłowska Vanessa
KJ Wiecanowo
DALIA (186)
2021-05-08
1
2021-05-08
2
250
Kruczkowska Julia
KJ Stajnia Jarużyn
MIGOTKA (36)
2021-05-08
1
2021-05-08
2021-05-08
1
Krzeszewska Zofia
SJ Turzyn
LAYLA (172)
2021-05-08
2021-05-08
Kulpa Ania
CKJ Bonanza
JAMAJKA (48)
2021-05-08
2021-05-08
39
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (140)
2021-05-08
32
2021-05-08
13
Kurzeja Antonina
BPK kuj-pom
2021-05-08
1
2021-05-08
1
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
COLETTO (161)
2021-05-08
59
2021-05-08
14
Laskowska Lena
Gminny Klub Jeździecki Bogucin
HAWEL (210)
2021-05-08
37
2021-05-08
1
Lewicki Filip
KJ Czahary Pogorzelica
USTAKKO (204)
2021-05-08
33
2021-05-08
25
2021-05-08
11
2021-05-08
17
2021-05-08
34
2021-05-08
2021-05-08
Libera Aleksander
KJ Sokół Damasławek
2021-05-08
52
2021-05-08
14
2021-05-08
33
2021-05-08
50
Ludwiczak Krzysztof
Fundacja Stajnia Ludwiczak
2021-05-08
9
2021-05-08
8
GEORGIA (94)
2021-05-08
12
2021-05-08
6
2021-05-08
15
2021-05-08
15
SATILIO (97)
2021-05-08
26
2021-05-08
16
NOLITA (98)
2021-05-08
10
2021-05-08
1
400
2021-05-08
2021-05-08
43
2021-05-08
21
CORLANDER (214)
2021-05-08
2021-05-08
50
2021-05-08
44
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
MARLON (185)
2021-05-08
1
2021-05-08
1
Łapińska Aleksandra
JKS Tornado Szczecin
2021-05-08
3
200
2021-05-08
3
200
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-05-08
48
2021-05-08
24
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-05-08
1
2021-05-08
71
MACHORKA (200)
2021-05-08
25
Łopato-Jędrasik Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
NAZIR (83)
2021-05-08
47
2021-05-08
36
Maćkowiak Olga
KJ Grand Horse
2021-05-08
2021-05-08
12
Majorczyk Jagoda
Budzyński KS Kłos Sekcja Jeździecka
BLANSZ (155)
2021-05-08
1
DIAMENT (156)
2021-05-08
69
Majorczyk Nikola
Budzyński KS Kłos Sekcja Jeździecka
BLANSZ (155)
2021-05-08
DIAMENT (156)
2021-05-08
1
Miecielska Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2021-05-08
1
2021-05-08
6
100
ANTENAT (145)
2021-05-08
34
2021-05-08
2021-05-08
33
Milewska Kaja
Fundacja Stajnia Ludwiczak
CALINKA (137)
2021-05-08
48
2021-05-08
Morawska Zuzanna
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
HIROCCO (116)
2021-05-08
1
2021-05-08
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
IN TIME (74)
2021-05-08
1
2021-05-08
1
Nowakowska Paulina
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
ALISTER (168)
2021-05-08
1
2021-05-08
1
Obst Patrycja
Budzyński KS Kłos
2021-05-08
2021-05-08
22
ROBINIA (76)
2021-05-08
44
2021-05-08
20
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
CASCADELL (178)
2021-05-08
45
2021-05-08
15
LURDAN (179)
2021-05-08
2021-05-08
40
2021-05-08
35
Olszanowski Daniel
St. Stadnina Koni Olimpia
2021-05-08
17
Olszewski Tomasz
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2021-05-08
10
2021-05-08
30
Olszewski Tomasz
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2021-05-08
2021-05-08
19
Paw Marcin
Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
2021-05-08
1
2021-05-08
52
Pietruszyńska Dominika
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
ERA L. (142)
2021-05-08
1
2021-05-08
59
Pietrzak Weronika
KJ Wiecanowo
NELSON (187)
2021-05-08
1
2021-05-08
1
Piotrowska Martyna
KJ Sokół Damasławek
2021-05-08
2021-05-08
51
Piwońska Anna
KJ Profil Piła
2021-05-08
1
2021-05-08
59
LAGO (181)
2021-05-08
1
2021-05-08
1
INVORIO (182)
2021-05-08
3
150
2021-05-08
4
FAREZZO B (183)
2021-05-08
2
200
2021-05-08
28
Poleszak Dagmara
Fundacja Stajnia Ludwiczak
2021-05-08
27
2021-05-08
43
Połczyńska Zofia
SJ Turzyn
FARON (146)
2021-05-08
51
2021-05-08
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar Kobylarnia
RESPECT (89)
2021-05-08
2021-05-08
Pszkit Hanna
BPK wie
SIWY (170)
2021-05-08
2021-05-08
29
Rodziak Olga
KJ Cavallino
2021-05-08
2021-05-08
1
2021-05-08
1
Romanowska Marta
KJ Bonin
GOOD-DAY (102)
2021-05-08
6
2021-05-08
26
Rumin Natalia
bpk
SOFIA (82)
2021-05-08
1
2021-05-08
59
Senger Patrycja
Klub Jeździecki Wiecanowo
ERASMUS (56)
2021-05-08
1
2021-05-08
1
Simińska Joanna
bpk
2021-05-08
55
2021-05-08
16
Skwarczyńska Sandra
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-05-08
11
2021-05-08
Smak Magdalena
KJ Grodno-Dwór
KOLONIS (174)
2021-05-08
1
Starzyńska Gabriela
KJ Sokół Damasławek
CIARA O (43)
2021-05-08
1
2021-05-08
2021-05-08
29
Szafryna Michał
Budzyński KS Kłos
2021-05-08
2021-05-08
Szrejder Zbigniew
Rywal Grudziądz
2021-05-08
2021-05-08
Szukała Michał
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2021-05-08
18
2021-05-08
9
TANGO (132)
2021-05-08
32
2021-05-08
29
Szymanska Julia
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
FADO (207)
2021-05-08
31
Taranowska Astrida
CKJ Bonanza
BELLO M (143)
2021-05-08
1
2021-05-08
7
Teper Zofia
Ciechociński KJ Bonanza
EMIR (157)
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-08
LEONARDO (158)
2021-05-08
74
2021-05-08
32
Tokarz Lena
Klub Jeździecki Cavallino
2021-05-08
1
2021-05-08
1
Tomczuk Michał
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-05-08
29
2021-05-08
75
Trocikowska Zuzanna
Jks Majątek Kaniewo
LEMONIADA (129)
2021-05-08
2021-05-08
RUBENS (130)
2021-05-08
9
2021-05-08
36
Walentyn Agnieszka
KJ Sokół Damasławek
FADO (207)
2021-05-08
42
Werwiński Mateusz
SKJ Olimpia
HALA (61)
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-08
Wesołowska Iga
JUKS Abakus Kaczyna
DIAROS (120)
2021-05-08
62
2021-05-08
2021-05-08
46
2021-05-08
6
Wierzbowska Oliwia
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-05-08
23
2021-05-08
19
2021-05-08
2021-05-08
47
2021-05-08
Wiese Julia
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
EMIRO (159)
2021-05-08
1
2021-05-08
1
Wilczak Maria
KJ Cavallino
2021-05-08
1
2021-05-08
2021-05-08
71
Winiecka Amelia
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
NAPOLEON (144)
2021-05-08
34
2021-05-08
59
Wnęk Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-05-08
57
2021-05-08
Wójcik Renata
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-05-08
2021-05-08
46
2021-05-08
2021-05-08
60
2021-05-08
2021-05-08
49
Wojtalik Julia
JKSR Michelin
LA COSTA (165)
2021-05-08
2021-05-08
Wojtaszek Vesna
KS Jumping Events Poznań
2021-05-08
23
2021-05-08
27
Wróblewska Oliwia
KJ Dilmar
STRIT (78)
2021-05-08
15
2021-05-08
33
Żalikowska Maja
KJ Dilmar Kobylarnia
ALFA (52)
2021-05-08
1
2021-05-08
2021-05-08
1
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2021-05-08
34
2021-05-08
2021-05-08
1
2021-05-08
1
2021-05-08
2021-05-08
71
2021-05-08
13
2021-05-08
2
300

Number of Riders: 132

Number of Horses: 180

The sum of prizes: 3 500.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042021-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (V))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl