Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
61 ACCEPTED 2022-08-02 22:58:15
2022-08-02 22:58:15
Jagoda Turczyńska EUPHORIA
  • 1x 19/L-2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
60 ACCEPTED 2022-08-02 22:56:54
2022-08-02 22:56:54
Jagoda Turczyńska KONTINA
  • 1x 6/P-3/konkurs regionalny – I półfinał Runda P
  • 1x 22/P-4/zawody regionalne - II półfinał Runda P
59 ACCEPTED 2022-08-02 22:55:27
2022-08-02 22:55:27
Oliwia Gut DEMON
  • 1x 6/P-3/konkurs regionalny – I półfinał Runda P
  • 1x 22/P-4/zawody regionalne - II półfinał Runda P
  • 1x 41/P-5/zawody regionalne - Finał Runda P
58 ACCEPTED 2022-08-02 22:54:03
2022-08-02 22:54:03
Julia Sikora ISHII MAKI
  • 1x 4/L-2/ konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 20/L-3/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
57 ACCEPTED 2022-08-02 22:53:01
2022-08-02 22:53:01
Hanna Szeliga DŻAGAR AA
  • 1x 4/L-2/ konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 20/L-3/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
56 ACCEPTED 2022-08-03 11:36:47
2022-07-31 20:57:40
Katarzyna Brandys RIO BRAVA
  • 1x 11/N-4/ I półfinał Runda N
55 ACCEPTED 2022-08-03 11:36:51
2022-07-31 20:57:17
Lilla Kmietowicz KOFFI
  • 2x 3/L-3/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
54 ACCEPTED 2022-08-01 06:57:51
2022-07-31 19:42:19
Aleksandra Puch JUGA
  • 1x 8/P-3/ I półfinał MMłp Juniorzy Młodsi konie
  • 1x 24/P-4/II półfinał MMłp Juniorzy Młodsi konie
  • 1x 39/P-5/kür finał MMłp Juniorzy Młodsi konie
53 ACCEPTED 2022-08-01 06:57:57
2022-07-31 19:35:07
Zofia Kusińska CINDY ELIZAR
  • 1x 8/P-3/ I półfinał MMłp Juniorzy Młodsi konie
  • 1x 24/P-4/II półfinał MMłp Juniorzy Młodsi konie
  • 1x 39/P-5/kür finał MMłp Juniorzy Młodsi konie
52 ACCEPTED 2022-08-01 06:58:09
2022-07-31 19:24:06
Dominika Klimek DOLCE EWITA
  • 1x 42/N-7/zawody regionalne - Finał Runda N
51 ACCEPTED 2022-08-01 15:34:43
2022-07-31 19:09:13
Maja Stańczak BETTY
  • 1x 33/L-2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
50 ACCEPTED 2022-08-01 15:39:31
2022-07-31 19:00:56
Hanna Dziża CIRILLA Z GÓR
  • 1x 3/L-3/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 9/D-3/I półfinał MMłp Juniorzy
  • 1x 25/D-4/II półfinał MMłp Juniorzy
  • 1x 40/P-5/kür finał MMłp Juniorzy
49 ACCEPTED 2022-08-01 07:12:32
2022-07-31 17:44:50
Zuzanna Trybus SZANDOR
  • 2x 19/L-2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 2x 20/L-3/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
48 ACCEPTED 2022-08-01 06:58:23
2022-07-31 17:37:26
Lena Ciszek VANESSA PONYSPORT
  • 1x 6/P-3/konkurs regionalny – I półfinał Runda P
  • 1x 7/P-3/ I półfinał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
  • 1x 22/P-4/zawody regionalne - II półfinał Runda P
  • 1x 23/P-4/II półfinał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
  • 1x 38/P-5/kür finał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
  • 1x 41/P-5/zawody regionalne - Finał Runda P
47 ACCEPTED 2022-08-01 06:58:28
2022-07-31 17:35:16
Lena Ciszek BARWA
  • 1x 6/P-3/konkurs regionalny – I półfinał Runda P
  • 1x 8/P-3/ I półfinał MMłp Juniorzy Młodsi konie
  • 1x 22/P-4/zawody regionalne - II półfinał Runda P
  • 1x 24/P-4/II półfinał MMłp Juniorzy Młodsi konie
  • 1x 39/P-5/kür finał MMłp Juniorzy Młodsi konie
  • 1x 41/P-5/zawody regionalne - Finał Runda P
46 ACCEPTED 2022-08-01 15:34:13
2022-07-31 17:17:31
Gabriela Zielińska DRUH
  • 1x 1/L-8/I półfinał MMłp młodzicy na kucach (czworobok 20x40)
  • 1x 4/L-2/ konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 17/L-10/II półfinał MMłp Młodzicy na kucach
  • 1x 19/L-2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 33/L-2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 34/L-5/finał MMłp Młodzicy na kucach (czworobok 20x40)
45 ACCEPTED 2022-08-01 07:01:37
2022-07-31 10:18:48
Grażyna Barchańska COOLMAN FEMONT
  • 1x 19/L-2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 20/L-3/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
44 ACCEPTED 2022-08-01 06:58:37
2022-07-30 22:01:17
Krzysztof Jankowicz GALAKTYKA
  • 1x 5/P-1/I półfinał MMłp Open
  • 1x 21/P-2/II półfinał MMłp Open
  • 1x 36/P-3/Finał MMłp Open
43 ACCEPTED 2022-08-01 06:58:43
2022-07-30 22:00:32
Patrycja Knap SAKE ALANDI
  • 1x 19/L-2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 20/L-3/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
42 ACCEPTED 2022-08-01 06:58:48
2022-07-30 22:00:00
Alicja Stopa CHAN
  • 1x 8/P-3/ I półfinał MMłp Juniorzy Młodsi konie
  • 1x 24/P-4/II półfinał MMłp Juniorzy Młodsi konie
  • 1x 39/P-5/kür finał MMłp Juniorzy Młodsi konie
41 ACCEPTED 2022-08-01 06:58:53
2022-07-30 21:59:25
Alicja Stopa DANNY FOX B
  • 1x 7/P-3/ I półfinał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
  • 1x 23/P-4/II półfinał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
  • 1x 38/P-5/kür finał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
40 ACCEPTED 2022-08-01 06:58:59
2022-07-30 21:58:44
Mila Gomulec EROTYK
  • 1x 8/P-3/ I półfinał MMłp Juniorzy Młodsi konie
  • 1x 24/P-4/II półfinał MMłp Juniorzy Młodsi konie
  • 1x 39/P-5/kür finał MMłp Juniorzy Młodsi konie
39 ACCEPTED 2022-08-01 07:01:41
2022-07-30 21:58:17
Mila Gomulec LORD
  • 1x 7/P-3/ I półfinał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
  • 1x 23/P-4/II półfinał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
  • 1x 38/P-5/kür finał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
38 ACCEPTED 2022-08-01 06:59:13
2022-07-30 21:56:37
Magdalena Rybowicz EPOX
  • 1x 8/P-3/ I półfinał MMłp Juniorzy Młodsi konie
  • 1x 24/P-4/II półfinał MMłp Juniorzy Młodsi konie
  • 1x 39/P-5/kür finał MMłp Juniorzy Młodsi konie
37 ACCEPTED 2022-08-01 06:59:18
2022-07-30 21:56:03
Magdalena Rybowicz AMARILLO
  • 1x 7/P-3/ I półfinał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
  • 1x 23/P-4/II półfinał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
  • 1x 38/P-5/kür finał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
36 ACCEPTED 2022-08-01 07:11:35
2022-07-30 21:53:52
Magdalena Jopek BACCELLO
  • 2x 12/C-1/ I półfinał MMłp Seniorzy
  • 1x 28/C-2/II półfinał MMłp Seniorzy
  • 1x 44/C-4/kür finał MMłp Seniorzy
35 ACCEPTED 2022-08-01 07:11:11
2022-07-30 20:22:10
Aleksandra Stańska RAPSODIA
  • 1x 11/N-4/ I półfinał Runda N
  • 1x 12/C-1/ I półfinał MMłp Seniorzy
  • 1x 27/N-5/zawody regionalne – II półfinał Runda N
  • 1x 28/C-2/II półfinał MMłp Seniorzy
  • 1x 42/N-7/zawody regionalne - Finał Runda N
  • 1x 44/C-4/kür finał MMłp Seniorzy
34 ACCEPTED 2022-08-01 07:11:04
2022-07-30 19:27:56
Hanna Mrówka DAMARA II
  • 1x 12/C-1/ I półfinał MMłp Seniorzy
  • 1x 28/C-2/II półfinał MMłp Seniorzy
  • 1x 44/C-4/kür finał MMłp Seniorzy
33 ACCEPTED 2022-08-01 07:10:56
2022-07-29 20:12:18
Zofia Kryniger DOKTOR
  • 1x 1/L-8/I półfinał MMłp młodzicy na kucach (czworobok 20x40)
  • 1x 17/L-10/II półfinał MMłp Młodzicy na kucach
  • 1x 34/L-5/finał MMłp Młodzicy na kucach (czworobok 20x40)
32 ACCEPTED 2022-08-01 15:34:51
2022-07-29 17:37:50
Wiktor Wojtarowicz CANTATA
  • 1x 14/elim. MPMK/koni 4-letnich
  • 1x 30/elim. MPMK/koni 4-letnich
31 ACCEPTED 2022-08-01 15:34:05
2022-07-29 17:36:36
Wiktor Wojtarowicz SISI
  • 1x 13b/C-3/otwarty
  • 1x 29/C-2/zawody regionalne – II półfinał Runda C
30 ACCEPTED 2022-08-01 07:08:59
2022-07-29 13:36:03
Magdalena Kowalska ANTONINA
  • 2x 20/L-3/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 2x 33/L-2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
29 ACCEPTED 2022-08-03 11:37:05
2022-07-29 10:06:10
Malgorzata Ostachowicz TANGO (BORAX)
  • 1x 3/L-3/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 4/L-2/ konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 19/L-2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 20/L-3/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 2x 33/L-2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
28 ACCEPTED 2022-07-28 22:23:06
2022-07-28 12:39:50
Wiktoria Chochół CZECZOT
  • 1x 7/P-3/ I półfinał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
  • 1x 23/P-4/II półfinał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
  • 1x 38/P-5/kür finał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
27 ACCEPTED 2022-08-01 07:08:09
2022-07-28 10:22:49
Elżbieta Chmielowska BROK
  • 1x 4/L-2/ konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 20/L-3/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 33/L-2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
26 ACCEPTED 2022-08-01 07:08:00
2022-07-28 10:22:05
Agnieszka Chmielowska MAESTOSO XV-3
  • 1x 5/P-1/I półfinał MMłp Open
  • 1x 6/P-3/konkurs regionalny – I półfinał Runda P
  • 1x 21/P-2/II półfinał MMłp Open
  • 1x 22/P-4/zawody regionalne - II półfinał Runda P
  • 1x 36/P-3/Finał MMłp Open
  • 1x 41/P-5/zawody regionalne - Finał Runda P
25 ACCEPTED 2022-08-01 15:42:52
2022-07-27 21:53:25
Antonina Chlebosz BOLO-ŁĄCZNIK
  • 1x 19/L-2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
24 ACCEPTED 2022-08-01 15:42:26
2022-07-27 19:02:39
Julia Schneider BALBINO III
  • 1x 5/P-1/I półfinał MMłp Open
  • 1x 21/P-2/II półfinał MMłp Open
  • 1x 36/P-3/Finał MMłp Open
23 ACCEPTED 2022-08-01 15:33:26
2022-07-26 20:45:25
Blanka Okoczuk PEREGRIN
  • 1x 7/P-3/ I półfinał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
  • 1x 23/P-4/II półfinał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
  • 1x 38/P-5/kür finał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
22 ACCEPTED 2022-08-01 15:33:29
2022-07-26 20:43:53
Blanka Okoczuk MG POLACO
  • 1x 8/P-3/ I półfinał MMłp Juniorzy Młodsi konie
  • 1x 24/P-4/II półfinał MMłp Juniorzy Młodsi konie
  • 1x 39/P-5/kür finał MMłp Juniorzy Młodsi konie
21 ACCEPTED 2022-07-26 08:16:36
2022-07-25 08:48:02
Magdalena Tomków-Bednarska DIARO
  • 1x 6/P-3/konkurs regionalny – I półfinał Runda P
  • 1x 11/N-4/ I półfinał Runda N
  • 1x 22/P-4/zawody regionalne - II półfinał Runda P
  • 1x 27/N-5/zawody regionalne – II półfinał Runda N
  • 1x 41/P-5/zawody regionalne - Finał Runda P
  • 1x 42/N-7/zawody regionalne - Finał Runda N
20 ACCEPTED 2022-08-01 15:42:03
2022-07-24 20:55:14
Magdalena Bardo KARINO
  • 1x 3/L-3/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 4/L-2/ konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 19/L-2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 20/L-3/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 33/L-2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
19 ACCEPTED 2022-08-01 15:41:38
2022-07-24 08:22:13
Oliwia Jania KARISMA
  • 1x 5/P-1/I półfinał MMłp Open
  • 1x 21/P-2/II półfinał MMłp Open
  • 1x 36/P-3/Finał MMłp Open
18 ACCEPTED 2022-07-26 08:20:25
2022-07-23 19:35:49
Agnieszka Helbik Kuśmierz COTROSCA
  • 1x 3/L-3/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
17 ACCEPTED 2022-08-01 15:39:43
2022-07-23 11:20:13
Adela Wilczyńska BETTY
  • 1x 1/L-8/I półfinał MMłp młodzicy na kucach (czworobok 20x40)
  • 1x 17/L-10/II półfinał MMłp Młodzicy na kucach
  • 1x 34/L-5/finał MMłp Młodzicy na kucach (czworobok 20x40)
16 ACCEPTED 2022-07-26 08:17:07
2022-07-23 09:19:26
Ewa Chronowska LUCERO II
  • 1x 19/L-2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 33/L-2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
15 ACCEPTED 2022-08-03 11:35:00
2022-07-22 18:09:22
Nikola Dziura WINNIE THE POOH
  • 2x 4/L-2/ konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 2x 20/L-3/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
14 ACCEPTED 2022-08-03 11:35:19
2022-07-22 18:08:44
Karolina Delkowska KALA
  • 2x 4/L-2/ konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 2x 20/L-3/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
13 ACCEPTED 2022-07-26 08:21:52
2022-07-22 09:37:43
Wojciech Szyndler CHIVASSI V
  • 1x 6/P-3/konkurs regionalny – I półfinał Runda P
  • 1x 8/P-3/ I półfinał MMłp Juniorzy Młodsi konie
  • 1x 24/P-4/II półfinał MMłp Juniorzy Młodsi konie
  • 1x 39/P-5/kür finał MMłp Juniorzy Młodsi konie
12 ACCEPTED 2022-07-26 08:20:14
2022-07-21 21:31:00
Anastazja Kuśmierz EL-JAD
  • 1x 7/P-3/ I półfinał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
  • 1x 23/P-4/II półfinał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
  • 1x 38/P-5/kür finał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
11 ACCEPTED 2022-07-26 08:17:19
2022-07-21 20:19:01
Katarzyna Klein-Fryc SUMMER TIME 7
  • 1x 12/C-1/ I półfinał MMłp Seniorzy
  • 1x 28/C-2/II półfinał MMłp Seniorzy
  • 1x 44/C-4/kür finał MMłp Seniorzy
10 ACCEPTED 2022-07-26 08:20:09
2022-07-21 19:25:25
Alicja Jędrocha MONTY
  • 1x 5/P-1/I półfinał MMłp Open
  • 1x 9/D-3/I półfinał MMłp Juniorzy
  • 1x 22/P-4/zawody regionalne - II półfinał Runda P
  • 1x 25/D-4/II półfinał MMłp Juniorzy
  • 1x 36/P-3/Finał MMłp Open
  • 1x 40/P-5/kür finał MMłp Juniorzy
9 ACCEPTED 2022-07-26 08:17:34
2022-07-21 18:40:43
Marek Szczur HOMETOWN
  • 1x 6/P-3/konkurs regionalny – I półfinał Runda P
  • 1x 22/P-4/zawody regionalne - II półfinał Runda P
  • 1x 41/P-5/zawody regionalne - Finał Runda P
8 ACCEPTED 2022-07-21 09:36:29
2022-07-21 07:15:32
Justyna Krasoń ORUJO
  • 1x 9/D-3/I półfinał MMłp Juniorzy
  • 1x 25/D-4/II półfinał MMłp Juniorzy
  • 1x 40/P-5/kür finał MMłp Juniorzy
7 ACCEPTED 2022-08-01 15:41:12
2022-07-20 11:10:01
Natalia Templin ICARO D’ALEM
  • 1x 12/C-1/ I półfinał MMłp Seniorzy
  • 1x 28/C-2/II półfinał MMłp Seniorzy
  • 1x 44/C-4/kür finał MMłp Seniorzy
6 ACCEPTED 2022-08-01 15:40:53
2022-07-20 10:15:37
Magdalena Pąchalska LUX VIVALDI
  • 1x 6/P-3/konkurs regionalny – I półfinał Runda P
  • 1x 9/D-3/I półfinał MMłp Juniorzy
  • 1x 22/P-4/zawody regionalne - II półfinał Runda P
  • 1x 27/N-5/zawody regionalne – II półfinał Runda N
  • 1x 36/P-3/Finał MMłp Open
  • 1x 41/P-5/zawody regionalne - Finał Runda P
5 ACCEPTED 2022-07-20 12:03:35
2022-07-20 10:15:17
Katarzyna Skrzypczak FEANOR MAGIC
  • 1x 12/C-1/ I półfinał MMłp Seniorzy
  • 1x 28/C-2/II półfinał MMłp Seniorzy
  • 1x 44/C-4/kür finał MMłp Seniorzy
4 ACCEPTED 2022-07-19 22:13:14
2022-07-19 19:14:32
Karolina Olszak AMAZONKA
  • 1x 3/L-3/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 4/L-2/ konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 19/L-2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 20/L-3/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 2x 33/L-2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
3 ACCEPTED 2022-07-19 22:13:17
2022-07-19 18:17:37
Agnieszka Zając KASZMIR
  • 1x 5/P-1/I półfinał MMłp Open
  • 1x 21/P-2/II półfinał MMłp Open
  • 1x 36/P-3/Finał MMłp Open
2 ACCEPTED 2022-07-19 15:05:10
2022-07-19 14:39:09
Patrycja Klimek VITUS
  • 1x 6/P-3/konkurs regionalny – I półfinał Runda P
  • 1x 11/N-4/ I półfinał Runda N
1 ACCEPTED 2022-07-19 10:48:25
2022-07-18 22:50:26
Gabriela Godek MISS ZAGORKA
  • 1x 6/P-3/konkurs regionalny – I półfinał Runda P
  • 1x 9/D-3/I półfinał MMłp Juniorzy
  • 1x 22/P-4/zawody regionalne - II półfinał Runda P
  • 1x 25/D-4/II półfinał MMłp Juniorzy
  • 1x 40/P-5/kür finał MMłp Juniorzy
  • 1x 41/P-5/zawody regionalne - Finał Runda P
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Barchańska Grażyna KJ Facimiech
S
Brak
2. Barchańska Grażyna KJ Facimiech
S
Brak
3. Bardo Magdalena Stajnia Batos
S
Brak
4. Bardo Magdalena Stajnia Batos
S
Brak
5. Brandys Katarzyna UKS Vacat Eventing Sulbiny
2004 (J.)
O046446
6. Chlebosz Antonina KJK Pod Żubrem
2010 (JM.)
brak
7. Chlebosz Antonina KJK Pod Żubrem
2010 (JM.)
brak
8. Chmielowska Agnieszka WLKS Krakus Swoszowice
S
LZRWZJ/4122/22
9. Chmielowska Agnieszka WLKS Krakus Swoszowice
S
LZRWZJ/4122/22
10. Chmielowska Elżbieta WLKS Krakus Swoszowice
S
brak
11. Chmielowska Elżbieta WLKS Krakus Swoszowice
S
brak
12. Chochół Wiktoria KJ Facimiech
2008 (JM.)
O051792
13. Chochół Wiktoria KJ Facimiech
2008 (JM.)
O051792
14. Chronowska Ewa BPK
S
O070381
15. Ciszek Lena Klub Jeździecki PonySport
2009 (JM.)
O059266
16. Ciszek Lena Klub Jeździecki PonySport
2009 (JM.)
O059266
17. Delkowska Karolina bpk-mal
S
brak
18. Dziura Nikola bpk
2008 (JM.)
brak
19. Dziża Hanna Fundacja Interregio
2005 (J.)
brak
20. Dziża Hanna Fundacja Interregio
2005 (J.)
brak
21. Godek Gabriela KJ Facimiech
2005 (J.)
O040212
22. Gomulec Mila KJ Facimiech
2008 (JM.)
O058634
23. Gomulec Mila KJ Facimiech
2008 (JM.)
O058634
24. Gut Oliwia Klub Jeździecki Facimiech
2005 (J.)
O047702
25. Gut Oliwia Klub Jeździecki Facimiech
2005 (J.)
O047702
26. Helbik Kuśmierz Agnieszka Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
brak
27. Jania Oliwia Klub Jeździecki Facimiech
2003 (MJ.)
O053033
Brak
28. Jankowicz Krzysztof KJ Facimiech
S
O062125
29. Jankowicz Krzysztof KJ Facimiech
S
O062125
30. Jędrocha Alicja Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2004 (J.)
brak
31. Jopek Magdalena BPK
S
brak
32. Jopek Magdalena BPK
S
brak
33. Klein-Fryc Katarzyna Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
S
O003365
34. Klimek Dominika Krakowska Akademia Sportu
2006 (J.)
O043783
35. Klimek Dominika Krakowska Akademia Sportu
2006 (J.)
O043783
36. Klimek Patrycja BPK
2005 (J.)
O045238
37. Kmietowicz Lilla Klub Jeździecki ASSANYA
2010 (JM.)
brak
38. Knap Patrycja KJ Facimiech
2006 (J.)
O058755
39. Knap Patrycja KJ Facimiech
2006 (J.)
O058755
40. Kowalska Magdalena KJ. Facimiech
S
O013326
41. Kowalska Magdalena KJ. Facimiech
S
O013326
42. Krasoń Justyna KJ Facimiech
2006 (J.)
O041301
43. Kryniger Zofia KJ Facimiech
2010 (JM.)
O068764
44. Kryniger Zofia KJ Facimiech
2010 (JM.)
O068764
45. Kusińska Zofia Klub Jeździecki Facimiech
2008 (JM.)
O059914
46. Kusińska Zofia Klub Jeździecki Facimiech
2008 (JM.)
O059914
47. Kuśmierz Anastazja Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2009 (JM.)
brak
48. Mrówka Hanna KJ Facimiech
S
O012842
49. Mrówka Hanna KJ Facimiech
S
O012842
50. Okoczuk Blanka Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2010 (JM.)
O059545
51. Okoczuk Blanka Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2010 (JM.)
O059545
52. Olszak Karolina Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
53. Ostachowicz Malgorzata Stajnia Nawojowa Gora
S
brak
54. Pąchalska Magdalena Klub Jeździecki Nostro Dąbie Chrobakowe
S
O024775
55. Puch Aleksandra KJ FACIMIECH
2007 (JM.)
O060053
56. Puch Aleksandra KJ FACIMIECH
2007 (JM.)
O060053
57. Rybowicz Magdalena KJ Facimiech
2009 (JM.)
O059408
58. Rybowicz Magdalena KJ Facimiech
2009 (JM.)
O059408
59. Schneider Julia OJK Barcice
2002 (MJ.)
O058773
60. Schneider Julia OJK Barcice
2002 (MJ.)
O058773
61. Sikora Julia KJ Facimiech
2003 (MJ.)
O040993
62. Sikora Julia KJ Facimiech
2003 (MJ.)
O040993
63. Skrzypczak Katarzyna KJ Facimiech
S
O004487
64. Stańczak Maja BPK
2006 (J.)
Brak
65. Stańczak Maja BPK
2006 (J.)
Brak
66. Stańska Aleksandra KJ PonySport
S
O012725
10118361
67. Stańska Aleksandra KJ PonySport
S
O012725
10118361
68. Stopa Alicja KJ Facimiech
2007 (JM.)
O045951
69. Stopa Alicja KJ Facimiech
2007 (JM.)
O045951
70. Szczur Marek Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
S
O028124
71. Szeliga Hanna Klub Jeździecki Facimiech
2004 (J.)
O037366
72. Szeliga Hanna Klub Jeździecki Facimiech
2004 (J.)
O037366
73. Szyndler Wojciech Klub Jeździecki Facimiech
2008 (JM.)
O068816
74. Templin Natalia Lkj Lewada
S
O007965
75. Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus
S
O005642
76. Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus
S
O005642
77. Trybus Zuzanna Klub Jeździecki Facimiech
2010 (JM.)
O069141
78. Trybus Zuzanna Klub Jeździecki Facimiech
2010 (JM.)
O069141
79. Turczyńska Jagoda KJ Facimiech
S
O004036
80. Turczyńska Jagoda KJ Facimiech
S
O004036
81. Wilczyńska Adela KJ Szarża im. 8. Pułku Ułanów ks J. Poniatowskiego
2010 (JM.)
O059090
82. Wojtarowicz Wiktor KJ LIDER RADZIONKÓW
2004 (J.)
O047275
83. Wojtarowicz Wiktor KJ LIDER RADZIONKÓW
2004 (J.)
O047275
84. Zając Agnieszka brak
S
O020536
85. Zielińska Gabriela Wiślany Zakątek
2010 (JM.)
O064488
86. Zielińska Gabriela Wiślany Zakątek
2010 (JM.)
O064488
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

49

AMARILLO HAFLINGERSKA POL 2007 wałach kasztanowata/mk:142 F: Srebrny Rumak
M: Anika
K023929 POL 013610134207
2.

24

AMAZONKA Czysta Krew Arabska POL 2015 klacz gniada/mk:150 F: Zarentino
M: Afrodyta
brak 616093900196967
3.

54

ANTONINA OLDENBURG POL 2010 Klacz gniada/170 F: Canstakko
M: Artemida
K023267 DE418180167410
4.

58

BACCELLO SP POL 2009 wałach kasztanowata/170 F: Asceta
M: Bagietka
brak 616009640116709
5.

11

BALBINO III ANDALUZ POL 2008 wałach siwa/161 F: Temerario XI
M: Solea XLVI
brak (licencja jednorazowa) 724015080130811
6.

42

BARWA MAŁOPOLSKA POL 1998 klacz gniada/166 F: Bawarczyk
M: Bajda
Mzj Nn
7.

4

BETTY TYP SZLACHETNY POL 2012 klacz gniada/kuc:131 F: nn
M: nn
K029599 616098200156628
8.

20

BETTY TYP SZLACHETNY POL 2010 klacz gniada/154 F: El-Jad
M: Baśka
Brak 616999540161310
9.

10

BOLO-ŁĄCZNIK MAŁOPOLAK POL 2011 wałach gniada/164 F: Berlin-Bej
M: Bola
brak 616006580463511
10.

53

BROK ŚLĄSKA POL 2006 wałach kara/165 F: Awans
M: Batuta
brak POL008690037406
11.

17

CANTATA PKSP POL 2018 klacz gniada/162 F: BELIEVE IN ME
M: CHANTAL
XXX 616009640045518
12.

45

CHAN SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/--- F: Rammstein
M: Chaline
K017823 POL 616 009 58 07634 09
13.

36

CHIVASSI V TYP SZLACHETNY DEN 2012 wałach kasztanowata/173 F: Come Back II
M: La Vista V
K034608 DK 208333201202801
14.

39

CINDY ELIZAR Oldenburger Springpferd GER 2015 klacz siwa/165 F: Calcio
M: Quidala
K034224 DE418181051915
15.

19

CIRILLA Z GÓR Koń Czystej Krwi Arabskiej POL 2015 klacz gniada/156 F: Pentagram
M: Czeczotka z Gór
K031868 616 POL 15011032A
16.

50

COOLMAN FEMONT HOL POL 2007 wałach gniada/161 F: Colman / Carthago
M: Heidi I / Lucky Lionell
K016036 DE 421000096307
17.

35

COTROSCA KWPN POL 2007 wałach kara/180 F: Ol Metta
M: Ultrosca
K015328 528003000712135
18.

37

CZECZOT KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:146 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Czarowna
K029455 616013640052915
19.

56

DAMARA II SP POL 2004 klacz kara/167 F: Marago
M: Darica
K009907 POL009530062404
20.

46

DANNY FOX B DRP GER 2005 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Danny Gold
M: Mingi
K016541 DE 44 14 113 488 05
21.

63

DEMON PKS POL 2016 wałach gniada/173 F: Comandor
M: Dorian
brak A0023695S
22.

28

DIARO OLD GER 2010 wałach gniada/180 F: Diarado
M: Dociaccia
K023500 DE 418184086110
23.

55

DOKTOR KUC POL 2007 wałach ciemnogniada/kuc:143 F: Nando
M: Dumka
LKRWZJ/2303/22ABC 12576
24.

40

DOLCE EWITA DRP POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:- F: -
M: -
K029234 -
25.

18

DRUH TYP KUC POL 2016 wałach gniada/kuc:ok 130 F: nn
M: nn
brak 616999580447116
26.

61

DŻAGAR AA Małopolska (Aa) POL 2016 gelding bay/173 F: Rashim
M: Dżaga
K032023 616006690051316
27.

34

EL-JAD Czysta Krew Arabska POL 2003 ogier gniada/kuc:146 F: Etogram
M: Elina
brak POL030000000652
28.

48

EPOX M. POL 2006 wałach gniada/158 F: Dobryń / Arbil
M: Estera / Arlekin
K025647 POL 006570062406
29.

47

EROTYK SP POL 2011 ogier siwa/169 F: Tjungske
M: Erotyka
K019002 616009610116511
30.

65

EUPHORIA Sachsen-Thüringen POL 2016 klacz gniada/165 F: Landskron
M: E-Seniorita
K029768 DE 455550018216
31.

26

FEANOR MAGIC MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach ciemnogniada/mk:* F: Mighty Magic hol
M: Fabia m/ Judym m
K025876 616006570117914
32.

43

GALAKTYKA SP POL 2007 klacz skarogniada/170 F: Rammstein
M: Georginia
K013544 POL 009 58 00575 07
33.

31

HOMETOWN HANOWERSKA POL 2016 wałach gniada/172 F: Heinrich Heine
M: Malve
K031831 DE 431318311316
34.

1

ICARO D’ALEM LUSITANO POR 2015 wałach siwa/164 F: Damasco
M: Creta D’Alem
Brak 6200011003220105
35.

62

ISHII MAKI Pełna Krew Angielska POL 2017 wałach gniada/164 F: Zazou
M: Isola Bene
K032703 616POL17010082T
36.

38

JUGA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz skarogniada/174 F: Huzar
M: Julita
K024197 616006591044913
37.

32

KALA KOŃ MAŁY POL 2013 klacz izabelowata/mk:155 F: KOLEŚ
M: FREZJA
brak 616013520101713
38.

9

KARINO SP POL 2012 wałach siwa/mk:142 F: NN
M: NN
Brak 616999590238512
39.

8

KARISMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Ron William
M: Kalina
K024485 616009670027713
40.

25

KASZMIR SP POL 2013 ogier srokata/169 F: Krzyk
M: Dumna
K034626 616009570129613
41.

21

KOFFI TINKER POL 2014 klacz kara/kuc:140 F: NN
M: NN
brak 616098200117414
42.

64

KONTINA PZHK (SP) POL 2009 Mare Bay F: CONTENDOR (OLDBG)
M: KARMEN (SP)/SILVER (TRAK)
616009680104309 104RH32
43.

51

LORD KUC POL 2013 wałach skarogniada/kuc:144 F: NN
M: NN
K031376 000000731
44.

29

LUCERO II CRUZADO ESP 2004 wałach siwa/160 F: brak danych
M: brak danych
brak 724908000116705
45.

2

LUX VIVALDI HANOWERSKA POL 2016 wałach kasztanowata/171 F: Le Vivaldi
M: Destiny
K032351 DE431310185616
46.

52

MAESTOSO XV-3 LIPICAŃSKA POL 2012 wałach siwa/165 F: Maestoso XV Montedora
M: Marbella
LKRWZJ/5129/22 703001000505
47.

13

MG POLACO ANDALUZYJSKA ESP 2005 Ogier siwa/154 F: Elegido XI
M: Polaca VII
K011573 19010100243000311676 11676
48.

22

MISS ZAGORKA Szlachetna Półkrew POL 2013 klacz siwa/mk:161 F: Landor
M: Mata Hari
K027563 616009520034113
49.

33

MONTY WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Ramet
M: Mika
brak POL616007610209316
50.

27

ORUJO CRUZADO ESP 2016 wałach bułana/167 F: -
M: -
K033725 724910000041371
51.

12

PEREGRIN M POL 2007 Wałach gniada/kuc:kuc:14 F: El Djazair
M: Plamka
K012355 POL01357027900712266
52.

57

RAPSODIA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz gniada F: Hindus
M: Roksana
K019854
53.

60

RIO BRAVA SP POL 2011 klacz ciemnogniada/168 F: Swarovski
M: Rowa
K021227 616 009 61 1392 11
54.

44

SAKE ALANDI Pełna Krew Angielska CZE 2016 klacz ciemnogniada/166 F: Alandi / Galileo
M: Stromboli / Enjoy Plan
K030866 203CZE000089160
55.

16

SISI OLDENBURG POL 2013 klacz kara/173 F: Suprice
M: Navira
Xxx Xxx
56.

30

SUMMER TIME 7 HANOWERSKA GER 2015 wałach ciemnogniada/173 F: Sarotti Mocca Sahne
M: Wachtel
K029205 DE431319501915
57.

59

SZANDOR TYP SZLACHETNY POL nn wałach kara/duży koń F: nn
M: nn
K031371 POL 999570565904
58.

15

TANGO (BORAX) WIELKOPOLSKA POL 2018 gelding bay/160 F: Romeo
M: Bora
616007610176518 B0108068S
59.

41

VANESSA PONYSPORT KUC POL 2006 klacz tarantowata/kuc:kuc F: Akrobata
M: Vini Ponysport
K029195 616013570027906
60.

23

VITUS SP POL 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Egzotyk
M: Vega
K023119 POL 009 67 00626 08
61.

3

WINNIE THE POOH TYP SZLACHETNY POL 2013 wałach izabelowata/mk:153 F: NN
M: NN
K032788 616999610205013
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Barchańska Grażyna
KJ Facimiech
2022-08-06
3
2022-08-06
6
Bardo Magdalena
Stajnia Batos
KARINO (9)
2022-08-05
1
2022-08-05
4
2022-08-06
2
2022-08-06
3
2022-08-07
1
Brandys Katarzyna
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2022-08-06
1
2022-08-05
Chlebosz Antonina
KJK Pod Żubrem
2022-08-06
1
2022-08-06
Chmielowska Agnieszka
WLKS Krakus Swoszowice
2022-08-05
4
2022-08-05
6
2022-08-06
3
2022-08-06
5
2022-08-07
4
2022-08-07
6
2022-08-05
6
2022-08-05
3
BROK (53)
2022-08-06
4
2022-08-07
2
Chmielowska Elżbieta
WLKS Krakus Swoszowice
BROK (53)
2022-08-05
5
Chochół Wiktoria
KJ Facimiech
CZECZOT (37)
2022-08-05
2
2022-08-06
1
2022-08-07
1
2022-08-05
1
Chronowska Ewa
BPK
2022-08-06
8
2022-08-07
6
Ciszek Lena
Klub Jeździecki PonySport
2022-08-05
4
2022-08-06
5
2022-08-07
3
2022-08-05
4
2022-08-05
3
2022-08-05
1
2022-08-06
1
2022-08-07
1
BARWA (42)
2022-08-05
5
2022-08-05
4
2022-08-06
4
2022-08-06
7
2022-08-07
6
2022-08-07
4
2022-08-05
3
2022-08-05
6
Delkowska Karolina
bpk-mal
KALA (32)
2022-08-06
2
2022-08-06
2022-08-05
3
2022-08-05
Dziura Nikola
bpk
2022-08-06
8
2022-08-06
2022-08-05
1
2022-08-05
Dziża Hanna
Fundacja Interregio
2022-08-05
2
2022-08-05
5
2022-08-06
4
2022-08-07
3
2022-08-05
4
Godek Gabriela
KJ Facimiech
2022-08-05
2
2022-08-05
3
2022-08-06
2
2022-08-06
2
2022-08-07
2
2022-08-07
3
2022-08-05
1
2022-08-05
2
Gomulec Mila
KJ Facimiech
EROTYK (47)
2022-08-05
1
2022-08-06
4
2022-08-07
4
2022-08-05
3
LORD (51)
2022-08-05
6
2022-08-06
6
2022-08-07
5
2022-08-05
6
Gut Oliwia
Klub Jeździecki Facimiech
DEMON (63)
2022-08-05
7
2022-08-06
6
2022-08-07
5
2022-08-05
5
Helbik Kuśmierz Agnieszka
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2022-08-05
1
2022-08-06
1
2022-08-07
1
Jania Oliwia
Klub Jeździecki Facimiech
2022-08-05
1
2022-08-06
1
2022-08-07
1
2022-08-05
1
Jankowicz Krzysztof
KJ Facimiech
2022-08-05
5
2022-08-06
5
2022-08-07
7
2022-08-05
5
Jędrocha Alicja
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
MONTY (33)
2022-08-05
5
2022-08-05
4
2022-08-06
7
2022-08-06
3
2022-08-07
8
2022-08-07
4
2022-08-05
3
Jopek Magdalena
BPK
2022-08-05
5
2022-08-05
2022-08-06
5
2022-08-07
3
2022-08-05
4
Klein-Fryc Katarzyna
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2022-08-05
1
2022-08-06
1
2022-08-07
1
2022-08-05
1
Klimek Dominika
Krakowska Akademia Sportu
2022-08-07
Klimek Patrycja
BPK
VITUS (23)
2022-08-05
2022-08-05
2
Kmietowicz Lilla
Klub Jeździecki ASSANYA
KOFFI (21)
2022-08-05
4
2022-08-05
Knap Patrycja
KJ Facimiech
2022-08-06
7
2022-08-06
10
Kowalska Magdalena
KJ. Facimiech
2022-08-06
12
2022-08-06
2022-08-07
2022-08-07
Krasoń Justyna
KJ Facimiech
ORUJO (27)
2022-08-05
2
2022-08-06
1
2022-08-07
1
2022-08-05
1
Kryniger Zofia
KJ Facimiech
DOKTOR (55)
2022-08-05
2
2022-08-06
1
2022-08-07
2
2022-08-05
1
Kusińska Zofia
Klub Jeździecki Facimiech
2022-08-05
5
2022-08-06
3
2022-08-07
1
2022-08-05
2
Kuśmierz Anastazja
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
EL-JAD (34)
2022-08-05
7
2022-08-06
7
2022-08-07
6
2022-08-05
7
Mrówka Hanna
KJ Facimiech
2022-08-05
2
2022-08-06
3
2022-08-07
2
2022-08-05
2
Okoczuk Blanka
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2022-08-05
5
2022-08-06
4
2022-08-07
4
2022-08-05
4
2022-08-05
2
2022-08-06
1
2022-08-07
7
2022-08-05
5
Olszak Karolina
Bez Przynależności Klubowej
2022-08-05
5
2022-08-05
2022-08-06
9
2022-08-06
13
2022-08-07
7
2022-08-07
Ostachowicz Malgorzata
Stajnia Nawojowa Gora
2022-08-05
5
2022-08-05
3
2022-08-06
4
2022-08-06
5
2022-08-07
4
2022-08-07
Pąchalska Magdalena
Klub Jeździecki Nostro Dąbie Chrobakowe
2022-08-05
4
2022-08-05
1
2022-08-06
3
2022-08-06
2
2022-08-07
6
2022-08-07
2
2022-08-05
2
Puch Aleksandra
KJ FACIMIECH
JUGA (38)
2022-08-05
8
2022-08-06
5
2022-08-07
2
Rybowicz Magdalena
KJ Facimiech
EPOX (48)
2022-08-05
6
2022-08-06
8
2022-08-07
5
2022-08-05
7
2022-08-05
1
2022-08-06
2
2022-08-07
7
2022-08-05
5
Schneider Julia
OJK Barcice
2022-08-05
3
2022-08-06
4
2022-08-07
5
2022-08-05
4
Sikora Julia
KJ Facimiech
2022-08-05
7
2022-08-06
7
Skrzypczak Katarzyna
KJ Facimiech
2022-08-05
3
2022-08-06
2
2022-08-07
5
2022-08-05
5
Stańczak Maja
BPK
BETTY (20)
2022-08-07
3
Stańska Aleksandra
KJ PonySport
2022-08-05
4
2022-08-06
3
2022-08-07
4
2022-08-05
1
2022-08-06
3
2022-08-07
2
2022-08-05
2
2022-08-05
3
Stopa Alicja
KJ Facimiech
CHAN (45)
2022-08-05
6
2022-08-06
2
2022-08-07
2
2022-08-05
1
2022-08-05
3
2022-08-06
3
2022-08-07
2
2022-08-05
2
Szczur Marek
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2022-08-05
1
2022-08-06
2022-08-07
1
2022-08-05
7
2022-08-07
Szeliga Hanna
Klub Jeździecki Facimiech
2022-08-05
2
2022-08-06
1
Szyndler Wojciech
Klub Jeździecki Facimiech
2022-08-05
2022-08-05
3
2022-08-06
6
2022-08-07
3
2022-08-05
4
Templin Natalia
Lkj Lewada
2022-08-05
2
2022-08-05
1
2022-08-06
2
2022-08-07
1
Tomków-Bednarska Magdalena
WLKS Krakus
DIARO (28)
2022-08-05
1
2022-08-06
2022-08-06
3
2022-08-07
1
2022-08-05
1
Trybus Zuzanna
Klub Jeździecki Facimiech
SZANDOR (59)
2022-08-06
6
2022-08-06
9
Turczyńska Jagoda
KJ Facimiech
KONTINA (64)
2022-08-05
3
2022-08-06
1
2022-08-06
11
Wilczyńska Adela
KJ Szarża im. 8. Pułku Ułanów ks J. Poniatowskiego
BETTY (4)
2022-08-05
1
2022-08-06
2
2022-08-07
1
2022-08-05
2
Wojtarowicz Wiktor
KJ LIDER RADZIONKÓW
SISI (16)
2022-08-05
1
2022-08-06
1
CANTATA (17)
2022-08-05
1
2022-08-06
1
Zając Agnieszka
brak
KASZMIR (25)
2022-08-05
2
2022-08-06
2
2022-08-07
3
2022-08-05
2
Zielińska Gabriela
Wiślany Zakątek
DRUH (18)
2022-08-05
3
2022-08-05
8
2022-08-06
3
2022-08-06
5
2022-08-07
5
2022-08-07
3
2022-08-05
3

Number of Riders: 86

Number of Horses: 61

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Kamil Kaczkowski
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032021-1, IzMa)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl