Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
117 ACCEPTED 2021-05-07 20:25:43
2021-05-07 20:25:43
Maja Morsztyn LIZA FOREST
  • 1x 1/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 2/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
116 ACCEPTED 2021-05-07 20:24:56
2021-05-07 20:24:56
Maja Morsztyn E-FIFKA
  • 1x 1/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 2/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
115 ACCEPTED 2021-05-07 16:37:46
2021-05-07 16:37:46
Natalia Olejarz NIRVANA
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
114 ACCEPTED 2021-05-07 16:36:22
2021-05-07 16:36:22
Julia Rohde KINGSTON
  • 2x 2/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
113 ACCEPTED 2021-05-07 16:35:16
2021-05-07 16:35:16
Julia Rohde KŁOS
  • 2x 3/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
112 ACCEPTED 2021-05-07 16:34:23
2021-05-07 16:34:23
Julia Nowak BALTICA
  • 2x 2/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
111 ACCEPTED 2021-05-07 16:32:53
2021-05-07 16:32:53
Natalia Durda TAWULA
  • 2x 7/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
110 ACCEPTED 2021-05-07 13:02:40
2021-05-07 13:02:40
Anna Miśkiewicz RATINA
  • 1x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
109 ACCEPTED 2021-05-06 11:25:38
2021-05-06 11:25:38
Jarosław Szatko DAKOTA
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
108 ACCEPTED 2021-05-06 11:24:50
2021-05-06 11:24:50
Matylda Kasner MILA TM
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
107 ACCEPTED 2021-05-05 09:06:59
2021-05-04 21:25:08
Weronika Łuczkiewicz EVEREST
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
106 ACCEPTED 2021-05-05 09:06:53
2021-05-04 21:23:40
Amelia Michalska GRALL
  • 2x 1/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
105 ACCEPTED 2021-05-08 16:37:36
2021-05-04 20:49:15
Weronika Guszpil LORD NIMMERDOR
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
104 ACCEPTED 2021-05-04 21:20:04
2021-05-04 20:48:47
Weronika Guszpil HORTENSJA
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
103 ACCEPTED 2021-05-04 20:03:07
2021-05-04 20:00:09
Urszula Bocheńska DEKLARACJA
  • 2x 8/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
102 ACCEPTED 2021-05-04 20:03:07
2021-05-04 19:59:34
Anastasiia Abramenko ARON-KLASYK
  • 1x 7/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
101 ACCEPTED 2021-05-04 21:20:55
2021-05-04 18:18:38
Marta Wieczorkowska TORO
  • 2x 2/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 2x 8/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
100 ACCEPTED 2021-05-04 13:24:53
2021-05-04 13:09:05
Max Błaszczyk BAZALT
  • 2x 2/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 2x 8/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
99 ACCEPTED 2021-05-04 12:19:24
2021-05-04 11:26:13
Anna Miśkiewicz BUENO CHICO
  • 2x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
98 ACCEPTED 2021-05-04 12:19:20
2021-05-04 11:25:24
Anna Miśkiewicz DJANGO S
  • 2x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
97 ACCEPTED 2021-05-04 12:19:16
2021-05-04 11:24:12
Maja Gregor MISS LOXGRAFINA
  • 2x 2/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 2x 8/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
96 ACCEPTED 2021-05-04 12:19:12
2021-05-04 11:23:32
Martina Dżugaj NALA
  • 2x 2/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 2x 8/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
95 ACCEPTED 2021-05-04 12:19:09
2021-05-04 11:22:23
Wiktoria Bajorek GERONIMO CASH
  • 2x 2/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 2x 8/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
94 ACCEPTED 2021-05-04 12:19:06
2021-05-04 11:21:46
Zuzanna Szewczyk ARMANI ARON
  • 2x 2/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 2x 8/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
93 ACCEPTED 2021-05-04 12:19:03
2021-05-04 10:19:44
Aleksandra Głowacz ORSZI-S
  • 2x 3/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
92 ACCEPTED 2021-05-04 12:19:00
2021-05-04 10:18:16
Weronika Koroblowska GAL
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
91 ACCEPTED 2021-05-04 12:18:57
2021-05-04 08:56:10
Nayon Lee DUETTE B.
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
90 ACCEPTED 2021-05-04 12:18:53
2021-05-04 08:54:07
Alicja Kozłowska POKERTIME
  • 1x 3/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 11/L/LICENCYJNY art. 6 Reg. PZJ
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
89 ACCEPTED 2021-05-04 12:18:50
2021-05-04 08:49:24
Aleksandra Piątkowska STORMING AHEAD
  • 1x 2/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 1x 3/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 8/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
88 ACCEPTED 2021-05-04 12:18:47
2021-05-04 08:39:35
Zuzanna Gałysa GINA
  • 1x 1/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 2/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 1x 7/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 8/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
87 ACCEPTED 2021-05-04 12:18:43
2021-05-04 08:38:01
Alicja Poniatowska KING
  • 1x 3/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 11/L/LICENCYJNY art. 6 Reg. PZJ
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
86 ACCEPTED 2021-05-04 12:18:39
2021-05-04 08:34:24
Alicja Poniatowska MANCHESTER 0012
  • 1x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 11/L/LICENCYJNY art. 6 Reg. PZJ
85 ACCEPTED 2021-05-04 12:18:35
2021-05-04 08:24:24
Pola Hajder TERCJA
  • 1x 1/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 2/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 1x 7/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 8/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
84 ACCEPTED 2021-05-04 12:18:32
2021-05-04 08:20:17
Maria Kabzińska HAZELHORST' S DIAMO
  • 1x 3/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 11/L/LICENCYJNY art. 6 Reg. PZJ
83 ACCEPTED 2021-05-04 12:18:28
2021-05-04 08:16:43
Samiloby Boodie AVRIL
  • 1x 2/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 1x 3/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 8/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
82 ACCEPTED 2021-05-04 12:18:25
2021-05-03 21:41:42
Wiktoria Płuciennik VITAMINE DW Z
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
81 ACCEPTED 2021-05-04 12:18:22
2021-05-03 21:41:03
Wiktoria Płuciennik MOREPARK AD ALTA
  • 2x 11/L/LICENCYJNY art. 6 Reg. PZJ
80 ACCEPTED 2021-05-04 12:18:19
2021-05-03 20:18:34
Oliwia Malińska VIPER W Z
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
79 ACCEPTED 2021-05-04 12:18:16
2021-05-03 18:17:41
Oliwia Kapka RATHNAGREW SHANNON
  • 2x 1/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
78 ACCEPTED 2021-05-03 17:45:25
2021-05-03 15:06:49
Kacper Zatwarnicki REA
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 11/L/LICENCYJNY art. 6 Reg. PZJ
77 ACCEPTED 2021-05-03 14:32:01
2021-05-03 14:15:23
Kinga Jasińska PILOT
  • 2x 1/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 7/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
76 ACCEPTED 2021-05-03 13:34:04
2021-05-03 13:24:19
Wiktoria Boś LEVEL
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
75 ACCEPTED 2021-05-02 20:09:57
2021-05-02 18:00:45
Julia Rybarczyk DARK KNIGHT PH
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
74 ACCEPTED 2021-05-02 15:49:23
2021-05-02 13:47:49
Aleksandra Kubik DRACENA
  • 1x 1/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
73 ACCEPTED 2021-05-02 15:49:19
2021-05-02 12:41:21
Klaudia Adamczewska HEAVENLY HERA
  • 1x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
72 ACCEPTED 2021-05-02 15:49:12
2021-05-02 11:45:12
Alicja Staszak SICILIA
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
71 ACCEPTED 2021-05-02 15:49:08
2021-05-02 11:17:24
Ewa Zdziebło K-CAMEL TROPHY
  • 1x 3/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
70 ACCEPTED 2021-05-02 15:49:03
2021-05-02 09:25:59
Aurelia Wolnicka L-BERCIK
  • 1x 1/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
69 ACCEPTED 2021-05-02 07:59:48
2021-05-01 20:39:03
Natasza Suszyńska CALITICO
  • 2x 3/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
68 ACCEPTED 2021-05-02 07:59:33
2021-05-01 18:39:07
Joanna Popek GOLD CARETINO
  • 1x 8/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
67 ACCEPTED 2021-05-02 07:59:25
2021-05-01 16:22:27
Tomasz Kuczerawy RANDIX VAN DE HUNTERS
  • 2x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
66 ACCEPTED 2021-05-02 07:59:20
2021-05-01 16:20:09
Maciej Teska CZESTER
  • 2x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
65 ACCEPTED 2021-05-02 07:59:14
2021-05-01 15:54:33
Michalina Sosińska L-BERCIK
  • 1x 7/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 8/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
64 ACCEPTED 2021-05-02 07:59:10
2021-05-01 15:54:08
Rozalia Madera PANKRACY
  • 1x 7/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
63 ACCEPTED 2021-05-02 07:59:06
2021-05-01 15:20:09
Martyna Natkaniec B GERALDIEN
  • 1x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
62 ACCEPTED 2021-05-01 14:12:47
2021-05-01 14:00:01
Mirosława Salamon TOSCANIA
  • 2x 2/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
61 ACCEPTED 2021-05-01 14:12:44
2021-05-01 13:59:16
Ewelina Gos TERRA NOVA - P
  • 2x 2/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
60 ACCEPTED 2021-05-01 14:12:33
2021-05-01 13:58:20
Ewelina Gos GORNET OBOLENSKY
  • 2x 1/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
59 ACCEPTED 2021-05-01 14:12:31
2021-05-01 13:37:08
Magdalena Filiks PANTONINA
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 1x 13/N-1/zwykły art.238.2.1
58 ACCEPTED 2021-05-01 11:47:01
2021-04-30 20:29:17
Julia Gałka SAHARA
  • 2x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
57 ACCEPTED 2021-05-01 11:46:57
2021-04-30 14:03:45
Patrycja Pędzik GRALL
  • 1x 7/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
56 ACCEPTED 2021-05-01 11:46:52
2021-04-30 13:57:45
Maria Jones GRALL
  • 1x 8/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
55 ACCEPTED 2021-05-01 11:46:50
2021-04-30 13:57:19
Aleksandra Zboralska GOLD CARETINO
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
54 ACCEPTED 2021-05-01 11:46:47
2021-04-30 13:56:51
Dagmara Włoskowicz DRACENA
  • 1x 8/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
53 ACCEPTED 2021-05-01 11:46:44
2021-04-30 13:56:25
Amelia Stasiak PANKRACY
  • 1x 8/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
52 ACCEPTED 2021-05-01 11:46:42
2021-04-30 13:55:47
Ewa Stojke GOLD CARETINO
  • 1x 3/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
51 ACCEPTED 2021-05-01 11:46:39
2021-04-30 13:54:52
Łucja Miara PANKRACY
  • 1x 2/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
50 ACCEPTED 2021-05-01 11:46:36
2021-04-30 13:48:15
Lena Ficner L-BERCIK
  • 1x 1/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
49 ACCEPTED 2021-05-01 11:46:29
2021-04-30 13:46:23
Eliza Rafacz GOLD CARETINO
  • 1x 2/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
48 ACCEPTED 2021-05-02 15:48:57
2021-04-30 13:44:24
Aurelia Wolnicka DRACENA
  • 1x 1/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
47 ACCEPTED 2021-05-01 11:46:25
2021-04-30 13:41:02
Alicja Mrugalska TORINA
  • 1x 3/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 11/L/LICENCYJNY art. 6 Reg. PZJ
46 ACCEPTED 2021-05-02 15:48:50
2021-04-30 13:40:17
Wiktoria Fraczek ETER
  • 1x 3/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
45 ACCEPTED 2021-05-01 11:46:13
2021-04-30 13:07:25
Karolina Młodawska GOETHE
  • 1x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
44 ACCEPTED 2021-05-01 11:46:10
2021-04-30 12:17:56
Karolina Kościelniak COMODO
  • 2x 3/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
43 ACCEPTED 2021-05-01 11:45:53
2021-04-29 22:20:01
Anna Walkiewicz BIELIK
  • 2x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
42 ACCEPTED 2021-05-01 11:45:35
2021-04-29 20:01:38
Michał Dubiniak SPARKLING DARK KNIGHT
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
41 ACCEPTED 2021-05-01 11:45:26
2021-04-29 20:00:48
Michał Dubiniak KELLY EWITA
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 1x 13/N-1/zwykły art.238.2.1
40 ACCEPTED 2021-04-29 19:14:35
2021-04-29 17:23:11
Mikołaj Mężyk FIDEL
  • 1x 3/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
39 ACCEPTED 2021-04-29 19:14:35
2021-04-29 17:22:21
Kinga Piasecka FIDEL
  • 1x 2/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
38 ACCEPTED 2021-04-29 16:24:10
2021-04-29 15:08:26
Sara Machnik AVE ZAMBESI
  • 2x 3/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
37 ACCEPTED 2021-04-29 16:24:09
2021-04-28 20:14:32
Aleksandra Całek EQUADOR
  • 2x 1/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
36 ACCEPTED 2021-04-28 13:58:41
2021-04-28 13:24:16
Tomasz Kuczerawy DREAM Z
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
35 ACCEPTED 2021-05-03 13:23:26
2021-04-28 12:18:30
Zofia Giełdon-Chłapek ELITA
  • 2x 3/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
34 ACCEPTED 2021-04-28 11:43:02
2021-04-27 17:36:45
Anna-Maria Chrząszcz ARKA
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
33 ACCEPTED 2021-05-05 14:41:48
2021-04-27 09:04:40
Wojciech Siwek TIN-WHISTLE
  • 2x 3/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
32 ACCEPTED 2021-05-05 14:41:52
2021-04-27 09:03:42
Karolina Siwek HERA
  • 2x 1/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 7/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
31 ACCEPTED 2021-05-04 21:19:58
2021-04-27 07:13:44
Joanna Urbańska COBERLINA
  • 2x 3/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
30 ACCEPTED 2021-05-08 16:38:07
2021-04-26 21:04:12
Wiktoria Pałys JAFHAR
  • 2x 1/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 7/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
29 ACCEPTED 2021-04-26 22:47:23
2021-04-26 21:03:44
Oliwia Szczepuła FIESTA EWITA
  • 1x 1/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 2/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
28 ACCEPTED 2021-04-26 22:47:18
2021-04-26 21:03:02
Wiktoria Pałys AWATARA
  • 2x 1/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 7/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 8/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
27 ACCEPTED 2021-04-27 13:06:31
2021-04-26 18:40:19
Antonina Jankowiak BLACKIE
  • 1x 1/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 2/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 1x 7/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 8/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
26 ACCEPTED 2021-05-01 11:45:24
2021-04-25 10:29:58
Joanna Zawadka C-LANCASTER
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
25 ACCEPTED 2021-04-27 12:56:04
2021-04-24 18:18:21
Julia Śnieżek NABAB DE COKOT
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 1x 13/N-1/zwykły art.238.2.1
24 ACCEPTED 2021-04-26 18:06:13
2021-04-24 17:23:35
Kornelia Kokoszyńska AVATAR
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
23 ACCEPTED 2021-04-28 11:59:19
2021-04-24 15:21:22
Monika Charewicz AYA ADARA
  • 1x 2/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 1x 3/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
22 ACCEPTED 2021-05-05 14:41:47
2021-04-24 15:20:20
Jan Żurowski ETOILE
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 1x 13/N-1/zwykły art.238.2.1
21 ACCEPTED 2021-04-28 11:59:51
2021-04-24 15:19:35
Wiesław Nowak QUALITY TOY
  • 1x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/LICENCYJNY art. 6 Reg. PZJ
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
20 ACCEPTED 2021-04-26 18:06:08
2021-04-24 15:01:32
Paula Tronina HERCULES
  • 1x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 1x 13/N-1/zwykły art.238.2.1
19 ACCEPTED 2021-04-26 18:06:06
2021-04-24 01:15:15
Kaja Nowak BLUSTAR
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 11/L/LICENCYJNY art. 6 Reg. PZJ
18 ACCEPTED 2021-04-24 11:45:47
2021-04-23 22:57:54
Marcelina Hodera TELMA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
17 ACCEPTED 2021-05-07 16:41:25
2021-04-23 20:24:32
Weronika Lucińska BARTEK
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
16 ACCEPTED 2021-05-05 14:41:40
2021-04-23 20:24:25
Wojciech Wasiukiewicz CAMERON
  • 1x 3/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
15 ACCEPTED 2021-04-24 11:45:44
2021-04-23 19:51:16
Emilia Mielnik CZARDASZ
  • 2x 3/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
14 ACCEPTED 2021-04-24 11:45:43
2021-04-23 18:42:47
Amelia Lis DIARETINA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
13 ACCEPTED 2021-04-24 11:45:42
2021-04-23 15:44:04
Aleksandra Kozak TERCET
  • 2x 3/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
12 ACCEPTED 2021-04-22 17:55:15
2021-04-22 11:14:40
Agata Stasiak MACHO
  • 1x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/LICENCYJNY art. 6 Reg. PZJ
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
11 ACCEPTED 2021-04-22 17:55:14
2021-04-22 11:13:59
Agata Stasiak WAGABUNDA PONYSPORT
  • 1x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/LICENCYJNY art. 6 Reg. PZJ
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
10 ACCEPTED 2021-04-22 17:55:13
2021-04-22 11:13:29
Agata Stasiak MROCZEK
  • 2x 3/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
9 ACCEPTED 2021-04-27 11:49:11
2021-04-22 11:12:42
Agata Buczek FOCUS
  • 2x 1/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 7/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
8 ACCEPTED 2021-04-22 17:55:11
2021-04-22 11:12:18
Agata Stasiak FOCUS
  • 1x 1/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 7/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
7 ACCEPTED 2021-04-22 07:59:06
2021-04-21 16:55:11
Kamila Muszyńska-Drabarek ORESTES
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 1x 13/N-1/zwykły art.238.2.1
6 ACCEPTED 2021-04-27 13:05:26
2021-04-20 19:58:51
Wiktoria Gałuszka DE NIRO
  • 2x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 10/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
5 ACCEPTED 2021-04-21 11:57:07
2021-04-20 19:50:13
Wisława Wanat CEZAR EWITA
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
4 ACCEPTED 2021-05-05 14:41:55
2021-04-20 19:45:46
Aleksandra Tyszka DEYNA
  • 2x 1/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 7/mini LL (60 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
3 ACCEPTED 2021-05-08 16:44:54
2021-04-20 19:42:27
Maja Kluka NUMCIMBA
  • 1x 4/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 1x 13/N-1/zwykły art.238.2.1
2 ACCEPTED 2021-05-08 16:39:38
2021-04-20 19:41:50
Hanna Jezierska LANZAROTE
  • 2x 3/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
1 ACCEPTED 2021-05-05 14:41:45
2021-04-20 19:40:26
Daria Wichowska MINERVA
  • 2x 2/mini LL (75 cm)/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Abramenko Anastasiia Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
S
none
2. Adamczewska Klaudia KJ Stajnia Odra Głoska
2004 (J.)
O038231
3. Bajorek Wiktoria KJ VOLTA
2007 (JM.)
LZRWZJ/964/21
4. Błaszczyk Max KJ VOLTA MIŁOCICE
2008 (JM.)
BRAK
5. Bocheńska Urszula Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
2005 (J.)
brak
6. Boodie Samiloby Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2008 (JM.)
O058563
7. Boś Wiktoria SLKS KSIĄŻ
2005 (J.)
O048417
8. Buczek Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (JM.)
brak
9. Całek Aleksandra KS Arkadia Wielka Lipa
S
O034740
10. Charewicz Monika KS Equita Noak
S
O037445
11. Chrząszcz Anna-Maria KJ PLATAN
S
O045791
12. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O044119
13. Durda Natalia Klub Jeździecki Jaroszówka
S
O014006
14. Dżugaj Martina KJ VOLTA MIŁOCICE
2007 (JM.)
LZRWZJ/1915/21
15. Ficner Lena Klub Jeździecki Stajnia S.S. Jakubów
2008 (JM.)
brak
16. Filiks Magdalena KJ Pawlak Equestrian Wrocław
S
O012839
17. Fraczek Wiktoria KJ Stajnia SS Jakubów
2001 (MJ.)
O033676
18. Gałka Julia KJ Arkadia
2007 (JM.)
O050162
19. Gałuszka Wiktoria JKS Hanna
2000 (MJ.)
O038080
20. Gałysa Zuzanna Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O058750
21. Giełdon-Chłapek Zofia bpk
S
O020568
22. Głowacz Aleksandra bpk
S
O009475
23. Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno
S
O013917
24. Gregor Maja KJ VOLTA
2009 (JM.)
brak
25. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
26. Hajder Pola Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2010 (Mł.)
O059937
27. Hodera Marcelina St. Sportowe Vidavia
S
O027542
28. Jankowiak Antonina BPK
2010 (Mł.)
Brak
29. Jasińska Kinga KS Equita Noak
2008 (JM.)
Brak
30. Jezierska Hanna JKS Hanna
2005 (J.)
O041177
.
31. Jones Maria Klub Jeździecki Stajnia S.S. Jakubów
2005 (J.)
brak
32. Kabzińska Maria Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2006 (JM.)
O058680
33. Kapka Oliwia BPK
2012 (Mł.)
Brak
34. Kasner Matylda POL
2001 (MJ.)
10147432
35. Kluka Maja St. Sportowe Vidavia Wrocław
2001 (MJ.)
O038727
36. Kokoszyńska Kornelia LKJ Platan Wrocław
S
O014035
37. Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (J.)
O036714
38. Kościelniak Karolina OSK Michalscy Trzebnica
2006 (JM.)
O047335
39. Kozak Aleksandra Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2005 (J.)
1544/21
40. Kozłowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (J.)
O042796
41. Kubik Aleksandra Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2009 (JM.)
brak
42. Kuczerawy Tomasz KJ Platan
S
O001835
43. Kuczerwawy Tomasz KJ Platan
S
O001835
44. Lee Nayon Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (J.)
O053304
45. Lis Amelia St. KS Arkadia
2003 (J.)
O042801
46. Lucińska Weronika LKJ Platan Wrocław
S
O007711
.
47. Łuczkiewicz Weronika Jeździecki klub sportowy ,,W Siodle
2005 (J.)
3327/21
48. Machnik Sara Niezrzeszony
S
3169/21
49. Madera Rozalia Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2007 (JM.)
brak
50. Malińska Oliwia Szumlakowscy Cysterny Brzeg
S
O024202
10171641
51. Mężyk Mikołaj brak
2004 (J.)
brak
52. Miara Łucja Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2006 (JM.)
brak
53. Michalska Amelia Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2009 (JM.)
brak
54. Mielnik Emilia bpk
2004 (J.)
O059856
55. Miśkiewicz Anna KJ VOLTA
S
O007369
56. Miśkiewicz Anna KJ VOLTA
S
O007369
57. Młodawska Karolina Klub Jeździecki Ślęża Wrocław
2003 (J.)
O036609
58. Morsztyn Maja bpk
2011 (Mł.)
-
59. Mrugalska Alicja KJ Stajnia S.S. Jakubów
2005 (J.)
brak
60. Muszyńska-Drabarek Kamila Klub Jeździecki Maximus Kowary
S
O021623
61. Natkaniec Martyna KJ Stajnia Odra Głoska
2005 (J.)
O045857
62. Nowak Julia BPK
brak
63. Nowak Kaja KJ Picador
2005 (J.)
O049264
64. Nowak Wiesław KS Equita Noak
S
O007356
10095511
65. Olejarz Natalia LUKS Nysa Gubin
S
Brak
66. Pałys Wiktoria bpk
2009 (JM.)
brak
67. Pędzik Patrycja Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2009 (JM.)
brak
68. Piasecka Kinga Wrocławski KJ
2006 (JM.)
O055698
69. Piątkowska Aleksandra Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O053160
70. Płuciennik Wiktoria KS Small Cherry Trzebnica
2009 (JM.)
O055695
71. Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054780
72. Popek Joanna Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2006 (JM.)
brak
73. Rafacz Eliza Klub Jeździecki Stajnia S.S. Jakubów
2007 (JM.)
brak
74. Rohde Julia Klub Jezdziecki Dworzysko
2007 (JM.)
O058620
75. Rybarczyk Julia Brak przynależności klubowej
2006 (JM.)
O053483
76. Salamon Mirosława Stadnina Koni Dębno
2001 (MJ.)
O042671
77. Siwek Karolina Klub Sportowy Equita Noak
2009 (JM.)
brak
78. Siwek Wojciech Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
S
163/21
79. Śnieżek Julia Stowarzyszenie Sportowe Optimus
2005 (J.)
772/21
80. Sosińska Michalina KJ Stajnia S.S. Jakubów
2019 (Mł.)
brak
81. Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (JM.)
O049263
82. Stasiak Amelia KJ Stajnia S.S. Jakubów
2008 (JM.)
brak
83. Staszak Alicja BPK
2001 (MJ.)
O028836
84. Stojke Ewa Stajnia Siostry Stańczak
2006 (JM.)
brak
85. Suszyńska Natasza Klub Jeździecki Victor
2003 (J.)
brak
86. Szatko Jarosław Amatorski Klub Ujeżdżeniowy Thomson
S
O048122
87. Szczepuła Oliwia bpk
brak
88. Szewczyk Zuzanna KJ VOLTA MIŁOCICE
2007 (JM.)
LZRWZJ/968/2
89. Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
2001 (MJ.)
O035565
90. Teska Maciej KJ Platan Wrocław
S
O055900
91. Tronina Paula Soymax Horse Team
2000 (MJ.)
O036143
92. Tyszka Aleksandra brak
2001 (MJ.)
O063638
93. Urbańska Joanna Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
S
O018750
94. Walkiewicz Anna KJ Platan
2003 (J.)
O056437
95. Wanat Wisława Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
2006 (JM.)
O050873
96. Wasiukiewicz Wojciech Bez Przynależności Klubowej K P O
S
O060128
97. Wichowska Daria KJ Ślęza
S
O007402
98. Wieczorkowska Marta KJ VOLTA MIŁOCICE
S
BRAK
99. Włoskowicz Dagmara KJ Stajnia S.S. Jakbów
2019 (Mł.)
brak
100. Wolnicka Aurelia Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2006 (JM.)
brak
101. Zatwarnicki Kacper KJ Jaroszówka
2003 (J.)
O040625
102. Zawadka Joanna KJ Picador Dziuplina
2004 (J.)
O034429
103. Zboralska Aleksandra Stajnia Siostry Stańczak
2001 (MJ.)
brak
104. Zdziebło Ewa KJi Stajnia Krzyżanowice
2007 (JM.)
O055700
105. Żurowski Jan KS Equita Noak
S
O025545
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

49

ARKA SP POL 2005 klacz siwa/170 F: BASIOR
M: AGATA
2951/21 POL 009670102405
2.

95

ARMANI ARON SP POL 2017 wałach gniada/172 F: KLASYK
M: AIDA LOT ARON
BRAK 616 007 61 01618 17
3.

102

ARON-KLASYK WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach kasztanowata/178 F: Klasyk
M: Aida 137
brak 616098200228153
4.

28

AVATAR SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Alvarez 17 /
M: Ara / Pigmalion
K024791 616007670025610
5.

52

AVE ZAMBESI Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 wałach kasztanowata/170 F: Zambesi
M: Avista
3576/21 616 009 51 03534 11
6.

84

AVRIL KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Durello Top / Durello
M: Adria / Bolero
K017181 POL013640008007
7.

44

AWATARA KUC POL 2010 klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
8.

25

AYA ADARA Deutsches Sportpferd POL 2011 klacz gniada/175 F: Lucatoni
M: A-Germania
Brak DE 455678071211
9.

69

B GERALDIEN KWPN NED 2011 klacz skarogniada/168 F: Baltic VDL / Quaprice Z
M: Carien / Tangelo Van De Zuuthoeve
K021632 528003201101176
10.

111

BALTICA KUC POL 2016 klacz inna/kuc:147 F: FALK
M: KARINA MW
K029218 616013520071716
11.

20

BARTEK WLKP POL 2004 wałach gniada/173 F: Romario /
M: Bajaderka / Bakałarz
K016855 007611155804
12.

101

BAZALT SP POL 2003 wałach gniada/168 F: Mabant /
M: Balanga / Ottis
K014614 POL009670021703
13.

26

BESAR WIELKOPOLSKA POL 2011 wałach gniada/170 F: Kalmet
M: Belinda
1154/21 616007610080011
14.

56

BIELIK SP POL 2016 wałach gniada/172 F: Sommerhit
M: Barsa
K031225 616098200167547
15.

43

BLACKIE PONY POL 2013 wałach kara/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
Brak 826004501038493
16.

2

BLUSTAR DRP POL 1998 ogier kara/kuc:Kuc F: NN/NN
M: NN/NN
K011263 POL999670038998
17.

100

BUENO CHICO SP POL 2017 ogier ciemnokasztanowata/172 F: BIJOU BE
M: BRETANIA
K030546 616009670084517
18.

30

C-LANCASTER HAN POL 2005 wałach ciemnogniada F: Lanselot / Leandro
M: Coma / Atut
K014617 616009670115305
19.

71

CALITICO HAN GER 2009 wałach ciemnogniada/170 F: Calido /
M: Alexa / Athletico
K023625 DE431314900309
20.

19

CAMERON WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach kara/174 F: Grand Master
M: Carmina
K030559 616 007 61 02064 15
21.

7

CEZAR EWITA KUC POL 2015 wałach kasztanowata/mk:mk:mk:m F: Tupet
M: Ciepła
K028957 616013670068315
22.

33

COBERLINA KWPN NED 2007 klacz siwa/174 F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos ||
M: Verlina / Koriander
K014953 528003000709991
23.

57

COMODO WESTFALSKA POL 2009 wałach gniada/165 F: Concetto
M: Falkenhof's Loreen
K016813 DE 441411199409
24.

18

CZARDASZ SP POL 2000 wałach kasztanowata/163 F: Nurjev /
M: Cynia /
K014863 POL009670070900
25.

70

CZESTER WLKP POL 2011 Wałach gniada/172 F: Qulester /
M: Czesna / Sterowiec
K022234 616007610044911
26.

108

DAKOTA SP POL 2008 wałach siwa/174 F: Zurich
M: Imma Donna
Brak 000000
27.

75

DARK KNIGHT PH Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach gniada/163 F: LUDGER
M: DAMIRA
K022247 POL009680069908
28.

8

DE NIRO SP POL 2015 wałach ciemnogniada/163 F: Cassilio /
M: Dirty Dancing / Adrian
K027897 616009690037415
29.

103

DEKLARACJA Wielkopolska Poch. Trakeńskieg POL 2014 klacz kara/163 F: Etos
M: Dekalina
brak 616098200124159
30.

6

DEYNA SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Con Calma
M: Diana
K031530 616009680008212
31.

17

DIARETINA HOL GER 2012 klacz ciemnogniada/165 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Amely / Caretino
K024927 DE421000190612
32.

99

DJANGO S SP POL 2014 wałach inna/168 F: LOU REED
M: DARIA
K030400 616 009 69 00153 14
33.

37

DRACENA KUC POL 2016 Klacz kara/kuc:145 F: -
M: -
brak PL
34.

50

DREAM Z ZANG POL 2016 wałach kara/172 F: Dominator 2000 Z /
M: Uraca v.d. Heydehoek / Esprit De Conquete
K027967 056015Z55714316
35.

92

DUETTE B. KWPN NED 2008 klacz gniada/166 F: O'Brien / Peter Pan
M: Solo / Celano
K020618 528003000806859
36.

115

E-FIFKA KUC POL 2011 Klacz srokata/kuc: F: Elektron
M: Fantazja
brak
37.

34

ELITA Czeska Gorącokrwista CZE 2009 klacz siwa/167 F: Genius II
M: Armena
K027347 203009222634509
38.

51

EQUADOR SP POL 2004 wałach kasztanowata/164 F: Caprioland
M: Escada
K009827 POL009580369904
39.

36

ETER MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/170 F: Emerson
M: Cedra
3622/21 616006570101412
40.

24

ETOILE HAN GER 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Escudo II / Espri
M: Grandessa / Graf Top
K014422 DE431314606007
41.

106

EVEREST SP POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Czarczaf /
M: Esmirna /
K029608 616009520086115
42.

105

FERRO SP POL 2017 wałach kasztanowata/167 F: Calvino C
M: / Nimmerdor I
539/21 616009670031817
43.

53

FIDEL MŁP POL 2013 wałach kasztanowata/163 F: Agrest /
M: Finlandia /
brak 616006510138613
44.

46

FIESTA EWITA KUC POL 2008 klacz ciemnogniada/kuc:148 F: V.I.P. / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
LKRWZJ/417/21 POL013670148408
45.

10

FOCUS KUC POL 2008 wałach ciemnogniada/kuc:137 F: Tryptyk
M: Ferrari
K029821 POL 013640039808
46.

93

GAL SP POL 2007 Wałach siwa F: Imequyl / Luron
M: Gracja / Rytm
K014094 POL009520042107
47.

96

GERONIMO CASH Kłusak Francuski POL 2016 wałach gniada/162 F: Redeo Joselyn
M: Trixie
brak 25000116323986L
48.

89

GINA KUC POL 2008 klacz kara/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
K020394 DE417170389208
49.

58

GOETHE SP POL 2009 wałach gniada/165 cm F: Ulco / Voltaire
M: Grease / Graf Top
K020101 POL009670011609
50.

60

GOLD CARETINO SP POL 2004 Wałach gniada F: Caretino K/Caretino
M: Galacja/Garantie
K009961 POL009611057504 105AA52
51.

66

GORNET OBOLENSKY SP POL 2017 ogier siwa/165 F: Cornet Obolensky
M: Grenada
Brak 616009610006017
52.

63

GRALL TYP SZLACHETNY POL 2002 Wałach gniada/168 F: -
M: -
brak PL
53.

85

HAZELHORST' S DIAMO NEW FOREST PONY POL 2005 wałach gniada/kuc:- F: Kantje's Ronaldo / Watershof Pretendent
M: De Langewiek Monique / Sulaatik's Fireball
K023254 528018020051289
54.

74

HEAVENLY HERA HAN GER 2014 klacz siwa/165 F: Companiero /
M: Hanna / Sable Rose
K029730 276431436925914
55.

47

HERA Kuce I Konie Małe POL 2003 klacz gniada/mk:156 F: Turbud Quirinus
M: Hola
4933/20 POL013640008303
56.

22

HERCULES SP POL 2012 Wałach gniada F: Clavius
M: Heraja
K022156
57.

104

HORTENSJA HOLSZTYŃSKA POL 2015 klacz ciemnogniada/164 F: Uriko
M: / Ramirado
424/21 DE 421000529615
58.

16

ILUZJA WLKP POL 2014 klacz gniada/175 F: Maaik
M: Inguri
210/21 616007610062814
59.

45

JAFHAR KUC POL 2013 wałach srokata/kuc:136 F: nn
M: nn
brak 616999610040013
60.

72

K-CAMEL TROPHY SP POL 2011 wałach kasztanowata/169 F: Elf /
M: Kama /
LKRWZJ/1539/21 616009530284711
61.

54

KELLY EWITA NIEM. SPORT. POL 2012 Klacz gniada F: No Limit /
M: Konopielka Ewita / Grand Ewita
K020916 DE455878280212
62.

88

KING WESTF GER 2013 wałach siwa/mk:mk:mk:m F: Nexus /
M: Paloma / Polydor
K027526 DE441410523013
63.

113

KINGSTON Wlkp/pochodzenia Trakenskiego POL 2017 wałach ciemnogniada/169 F: ELOQUENT
M: KUME
Brak 616007600138317
64.

112

KŁOS Wlkp/poch. Trakenskiego POL 2015 wałach ciemnogniada/168 F: Eloquent /
M: Kirka / Zagon
K028422 616007606199015
65.

61

L-BERCIK KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach inna/mk:kuc: F: nw
M: nw
brak
66.

4

LANZAROTE SVKWB POL 2015 klacz siwa/164 F: Sandro Classic
M: Lacrima
. 203010237944315
67.

76

LEVEL MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/170 F: Filantrop
M: Laszka
K023745 616006600279312
68.

116

LIZA FOREST POL F:
M:
69.

117

LORD NIMMERDOR DSP POL 2016 wałach gniada/165 F: No Limit
M: Lord Liberty G
K030534 de 455550056216
70.

13

MACHO SP POL 2015 wałach gniada/brak F: Tjungske / Carthago Z
M: Morena / Carry Son
K027147 616009610053515
71.

87

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
K007299 DE410100383201
72.

107

MILA TM KWPN NED 2017 klacz gniada/169 F: Fly (Kashmir van’t Shuttershof) /
M: Juliet Tilde ( Nassau) /
brak 528003201708184
73.

3

MINERVA KWPN POL 2017 klacz gniada/173 F: Cornet's Prinz
M: Magnolia
brak xxx
74.

98

MISS LOXGRAFINA SP POL 2011 Klacz gniada/162 F: LUCKY LORD-LOXGRAF II
M: MISSY QUIN
K021118 616009670098711
75.

82

MOREPARK AD ALTA IRLANDZKI KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:148 F: Equine / nn
M: nn / nn
K027105 372414005745341
76.

11

MROCZEK KUC POL 2008 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Sanatara Dannys Boy
M: Mona
K016405 POL616013680076009
77.

29

NABAB DE COKOT Deutsche Sportpferd POL 2014 wałach gniada/168 F: Nabab De Reve /
M: Sandra / Sandro Boy
K026562 DE455-8702056-14
78.

97

NALA XX POL 2016 klacz gniada/166 F: KOKO
M: NOLA
BRAK 616 POL 16008765T
79.

114

NIRVANA SP POL 2008 Klacz inna F: Lover Boy
M: New Star
brak
80.

32

NOW OR NEVER KDW Z ZANG BEL 2012 wałach gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Anjala / Kannan
K023027 056015Z55805412
81.

5

NUMCIMBA WESTF POL 2012 klacz gniada/165 F: Numero Uno /
M: Cimba / Castillo
K023099 DE441411088012
82.

9

ORESTES SP POL 2013 wałach gniada F: Stakkato
M: Ornelia
K022585 616009510253513
83.

94

ORSZI-S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz skarogniada/162 F: Caligula 50
M: Orsza-S
brak 6160096700988
84.

62

PANKRACY KUC POL 2016 wałach ciemnosiwa/kuc:140 F: bd
M: Pierotta
brak 616999680038916
85.

65

PANTONINA SP POL 2009 klacz jelenia/165 F: Vandamme
M: Partita
K016417 616009610171909
86.

78

PILOT KUC FELIŃSKI POL 2015 wałach myszata/kuc:135 F: Mielno
M: Paloma
Brak 616013670090915
87.

91

POKERTIME NIEM. SPORT. GER 2012 klacz gniada/166 F: Skyflight /
M: Paloma / Polydor
K028949 DE455870314812
88.

77

PRYMUS SP POL 2014 ogier kara/161 cm F: Lizander /
M: Paloma /
brak 616098100106422
89.

23

QUALITY TOY DSP GER 2016 klacz gniada/164 F: Quite Carenzo old. (OS)/
M: Crawalltina DSP/ Caludio's Son hol.
K029973 DE456560514416
90.

31

RANDIX VAN DE HUNTERS BWP POL 2017 ogier gniada/165 F: Kannan
M: Jersey VD Hunters
LKRWZJ/2020/21 056022W00316824
91.

80

RATHNAGREW SHANNON TINKER IRL 2016 klacz srokata/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
Brak 46104
92.

109

RATINA XX POL 2017 klacz siwa/165 F: SILVANER
M: Rosanna Beat
K030547 616POL17009058T
93.

79

REA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Mars / Avero
M: Ramona KG / Campari M
K029722 616009610123115
94.

64

SAHARA OLDENBURSKA POL 2007 klacz kasztanowata/172 F: Sanyo
M: Silvios Linda
K019686 DE 418181540807
95.

73

SICILIA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Action breaker
M: S Easy Fly
K027800 616009510238714
96.

55

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy GBR 2007 wałach kara/kuc:kuc:ku F: nn / nn
M: nn / nn
K025093 826082001100940
97.

90

STORMING AHEAD ISH POL 2007 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: nn / nn
M: nn / nn
K024941 826073001322208
98.

14

TANGELO MZ EQUESTRIAN Z ZANG POL 2015 wałach gniada/162 F: Torado II /
M: W-Quinet / Bambino Van't Zorgvliet
K028423 056015Z55673215
99.

110

TAWULA KUC POL 2014 klacz myszata/kuc:140 F: Z
M: Z
Z Z
100.

21

TELMA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Luron / Guidam
M: Terhana Z / Treasure Z
K018545 616009510353711
101.

15

TERCET MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kara/165 F: Decybel I
M: Temida
1544/21 616006570143812
102.

86

TERCJA KUC POL 2004 Klacz dereszowata/kuc:kuc:ku F: nn / nn
M: Karina / nn
K019807 POL999670132904
103.

67

TERRA NOVA - P SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Ron William
M: Toscania - P
K023280
104.

48

TIN-WHISTLE PKSP POL 2011 wałach ciemnogniada/178 F: Lucky Lord-Loxgraff II
M: Tamarina
2623/21 616098200043443
105.

59

TORINA SP POL 2006 Klacz gniada/168 F: Cajero
M: Triola
brak tak
106.

41

TORO TRAKEŃSKA POL 2016 wałach gniada/166 F: Eloquent
M: Talina
K030648 POL 732010076613
107.

68

TOSCANIA WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Abke
M: Tekila
K025718
108.

27

UCAYALI SP POL 2002 klacz kasztanowata/170 F: Qumball
M: Uraca v.d.Heydehoek
09525 POL009670046302
109.

81

VIPER W Z ZANG NED 2006 Wałach kara F: Vigo D’arsouilles / Nabab De Reve
M: Glad Tidings / Tout Feu Dhex
K010976 Z602106 103KK07
110.

83

VITAMINE DW Z ZANG POL 2013 klacz gniada/168 F: Va-Vite / Heartbreaker
M: Finesse van Paemel / Cicero Z
K024925 056015Z55847113
111.

12

WAGABUNDA PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:kuc:ku F: 050000003653
M: Warta Ponysport / Aksamit
K012790 616013570344607
Rider Club
Competition
Prize
Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
100
SUM:
100.00
Filiks Magdalena KJ Pawlak Equestrian Wrocław
120
SUM:
120.00
Kluka Maja St. Sportowe Vidavia Wrocław
80
SUM:
80.00
Kokoszyńska Kornelia LKJ Platan Wrocław
120
80
SUM:
200.00
Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
160
SUM:
160.00
Lee Nayon Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
160
300
SUM:
460.00
Malińska Oliwia Szumlakowscy Cysterny Brzeg
120
SUM:
120.00
Muszyńska-Drabarek Kamila Klub Jeździecki Maximus Kowary
160
SUM:
160.00
Natkaniec Martyna KJ Stajnia Odra Głoska
80
SUM:
80.00
Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abramenko Anastasiia
Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
2021-05-09
1
Adamczewska Klaudia
KJ Stajnia Odra Głoska
2021-05-08
8
2021-05-08
12
Bajorek Wiktoria
KJ VOLTA
2021-05-08
18
2021-05-08
25
2021-05-09
14
2021-05-09
Błaszczyk Max
KJ VOLTA MIŁOCICE
BAZALT (101)
2021-05-08
6
2021-05-08
26
2021-05-09
7
2021-05-09
Bocheńska Urszula
Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
2021-05-09
2021-05-09
22
Boodie Samiloby
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
AVRIL (84)
2021-05-08
8
2021-05-08
2021-05-09
4
2021-05-09
21
Boś Wiktoria
SLKS KSIĄŻ
LEVEL (76)
2021-05-09
28
2021-05-09
28
Buczek Agata
KJ Stajnia Bukowiec
FOCUS (10)
2021-05-08
1
2021-05-08
1
2021-05-09
2021-05-09
1
Całek Aleksandra
KS Arkadia Wielka Lipa
EQUADOR (51)
2021-05-08
1
2021-05-08
22
2021-05-09
2021-05-09
10
Charewicz Monika
KS Equita Noak
2021-05-08
20
2021-05-08
1
2021-05-09
14
2021-05-09
23
Chrząszcz Anna-Maria
KJ PLATAN
ARKA (49)
2021-05-09
2021-05-09
14
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
2021-05-09
3
100
2021-05-09
5
2021-05-09
2021-05-09
12
Durda Natalia
Klub Jeździecki Jaroszówka
TAWULA (110)
2021-05-09
1
2021-05-09
1
Dżugaj Martina
KJ VOLTA MIŁOCICE
NALA (97)
2021-05-08
7
2021-05-08
23
2021-05-09
6
2021-05-09
Ficner Lena
Klub Jeździecki Stajnia S.S. Jakubów
2021-05-08
1
Filiks Magdalena
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2021-05-09
9
2021-05-09
2
120
Fraczek Wiktoria
KJ Stajnia SS Jakubów
ETER (36)
2021-05-08
1
2021-05-08
8
2021-05-09
24
2021-05-09
14
Gałka Julia
KJ Arkadia
SAHARA (64)
2021-05-08
30
2021-05-08
14
2021-05-09
28
2021-05-09
14
Gałuszka Wiktoria
JKS Hanna
2021-05-08
12
2021-05-08
12
2021-05-09
1
2021-05-09
13
Gałysa Zuzanna
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
GINA (89)
2021-05-08
1
2021-05-08
22
2021-05-09
20
2021-05-09
18
Giełdon-Chłapek Zofia
bpk
ELITA (34)
2021-05-08
1
2021-05-08
1
Głowacz Aleksandra
bpk
ORSZI-S (94)
2021-05-08
29
2021-05-08
20
Gos Ewelina
Stadnina Koni Dębno
2021-05-08
26
2021-05-08
1
2021-05-08
14
2021-05-08
Gregor Maja
KJ VOLTA
2021-05-08
12
2021-05-08
24
2021-05-09
8
2021-05-09
20
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
HORTENSJA (104)
2021-05-09
1
2021-05-09
14
2021-05-09
1
2021-05-09
14
Hajder Pola
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
TERCJA (86)
2021-05-08
1
2021-05-08
16
2021-05-09
1
2021-05-09
16
Hodera Marcelina
St. Sportowe Vidavia
TELMA (21)
2021-05-08
2021-05-08
Jankowiak Antonina
BPK
BLACKIE (43)
2021-05-08
1
2021-05-08
2
2021-05-09
1
2021-05-09
15
Jasińska Kinga
KS Equita Noak
PILOT (78)
2021-05-08
19
2021-05-08
27
2021-05-09
1
2021-05-09
1
Jezierska Hanna
JKS Hanna
2021-05-08
2021-05-08
1
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-09
2021-05-09
26
2021-05-09
14
Jones Maria
Klub Jeździecki Stajnia S.S. Jakubów
GRALL (63)
2021-05-09
5
Kabzińska Maria
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2021-05-08
1
2021-05-08
27
2021-05-09
2021-05-09
3
Kapka Oliwia
BPK
2021-05-08
2021-05-08
28
Kasner Matylda
POL
MILA TM (107)
2021-05-09
32
2021-05-09
24
Kluka Maja
St. Sportowe Vidavia Wrocław
2021-05-08
1
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-09
5
2021-05-09
3
80
Kokoszyńska Kornelia
LKJ Platan Wrocław
AVATAR (28)
2021-05-08
2
120
2021-05-08
3
80
Koroblowska Weronika
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
GAL (93)
2021-05-08
1
160
Kościelniak Karolina
OSK Michalscy Trzebnica
COMODO (57)
2021-05-08
1
2021-05-08
1
2021-05-09
1
2021-05-09
1
Kozak Aleksandra
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
TERCET (15)
2021-05-08
20
2021-05-08
20
2021-05-09
1
2021-05-09
14
Kozłowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2021-05-08
2021-05-08
27
2021-05-09
3
2021-05-09
Kubik Aleksandra
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
DRACENA (37)
2021-05-08
1
Kuczerawy Tomasz
KJ Platan
DREAM Z (50)
2021-05-08
14
Kuczerwawy Tomasz
KJ Platan
2021-05-08
14
2021-05-08
1
Lee Nayon
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2021-05-08
1
160
2021-05-08
6
2021-05-09
1
300
2021-05-09
Lis Amelia
St. KS Arkadia
2021-05-08
10
2021-05-09
15
Lucińska Weronika
LKJ Platan Wrocław
BARTEK (20)
2021-05-09
1
2021-05-09
14
Łuczkiewicz Weronika
Jeździecki klub sportowy ,,W Siodle
EVEREST (106)
2021-05-09
1
2021-05-09
1
Machnik Sara
Niezrzeszony
2021-05-08
20
2021-05-08
1
Madera Rozalia
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2021-05-09
Malińska Oliwia
Szumlakowscy Cysterny Brzeg
2021-05-08
2
120
Mężyk Mikołaj
brak
FIDEL (53)
2021-05-08
Miara Łucja
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2021-05-08
1
Michalska Amelia
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
GRALL (63)
2021-05-08
2021-05-08
29
Mielnik Emilia
bpk
2021-05-08
1
2021-05-08
25
2021-05-09
1
2021-05-09
1
Miśkiewicz Anna
KJ VOLTA
2021-05-08
8
2021-05-08
25
2021-05-09
23
2021-05-09
14
Miśkiewicz Anna
KJ VOLTA
2021-05-08
8
2021-05-08
1
2021-05-09
24
2021-05-09
1
RATINA (109)
2021-05-08
14
2021-05-08
14
2021-05-09
1
2021-05-09
1
Młodawska Karolina
Klub Jeździecki Ślęża Wrocław
GOETHE (58)
2021-05-08
1
2021-05-08
11
2021-05-09
1
2021-05-09
8
Morsztyn Maja
bpk
E-FIFKA (115)
2021-05-08
1
2021-05-08
3
2021-05-09
1
2021-05-09
2
2021-05-08
1
2021-05-08
5
2021-05-09
1
2021-05-09
3
Mrugalska Alicja
KJ Stajnia S.S. Jakubów
TORINA (59)
2021-05-08
20
2021-05-08
27
2021-05-09
2021-05-09
Muszyńska-Drabarek Kamila
Klub Jeździecki Maximus Kowary
2021-05-08
9
2021-05-08
4
2021-05-09
4
2021-05-09
1
160
Natkaniec Martyna
KJ Stajnia Odra Głoska
2021-05-08
14
2021-05-08
3
80
Nowak Julia
BPK
BALTICA (111)
2021-05-08
10
2021-05-08
28
Nowak Kaja
KJ Picador
2021-05-09
14
2021-05-09
Nowak Wiesław
KS Equita Noak
2021-05-08
14
2021-05-08
7
2021-05-09
1
2021-05-09
Olejarz Natalia
LUKS Nysa Gubin
NIRVANA (114)
2021-05-09
1
2021-05-09
14
Pałys Wiktoria
bpk
AWATARA (44)
2021-05-08
1
2021-05-08
1
2021-05-09
1
2021-05-09
1
JAFHAR (45)
2021-05-08
1
2021-05-08
1
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-09
2021-05-09
19
Pędzik Patrycja
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
GRALL (63)
2021-05-09
1
Piasecka Kinga
Wrocławski KJ
FIDEL (53)
2021-05-08
9
Piątkowska Aleksandra
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2021-05-08
21
2021-05-08
2021-05-09
2021-05-09
2021-05-09
Płuciennik Wiktoria
KS Small Cherry Trzebnica
2021-05-09
2021-05-09
2021-05-09
1
2021-05-09
Poniatowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2021-05-08
14
2021-05-09
3
2021-05-09
3
KING (88)
2021-05-08
1
2021-05-08
1
2021-05-09
2021-05-09
Popek Joanna
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2021-05-09
11
Rafacz Eliza
Klub Jeździecki Stajnia S.S. Jakubów
2021-05-08
18
Rohde Julia
Klub Jezdziecki Dworzysko
KŁOS (112)
2021-05-08
2021-05-08
KINGSTON (113)
2021-05-08
15
2021-05-08
Rybarczyk Julia
Brak przynależności klubowej
2021-05-09
14
2021-05-09
24
Salamon Mirosława
Stadnina Koni Dębno
2021-05-08
13
2021-05-08
Siwek Karolina
Klub Sportowy Equita Noak
HERA (47)
2021-05-08
19
2021-05-08
19
2021-05-09
1
2021-05-09
1
Siwek Wojciech
Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
2021-05-08
18
2021-05-08
1
2021-05-09
2021-05-09
Śnieżek Julia
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
2021-05-08
13
2021-05-08
7
2021-05-09
11
2021-05-09
4
Sosińska Michalina
KJ Stajnia S.S. Jakubów
2021-05-09
1
2021-05-09
19
Stasiak Agata
KJ Stajnia Bukowiec
FOCUS (10)
2021-05-08
1
2021-05-09
1
MROCZEK (11)
2021-05-08
25
2021-05-08
28
2021-05-09
1
2021-05-08
25
2021-05-08
4
2021-05-09
1
2021-05-09
MACHO (13)
2021-05-08
14
2021-05-08
5
2021-05-09
2
2021-05-09
2
200
Stasiak Amelia
KJ Stajnia S.S. Jakubów
2021-05-09
13
Staszak Alicja
BPK
SICILIA (73)
2021-05-09
1
2021-05-09
1
Stojke Ewa
Stajnia Siostry Stańczak
2021-05-08
1
Suszyńska Natasza
Klub Jeździecki Victor
2021-05-08
18
2021-05-08
1
2021-05-09
21
2021-05-09
1
Szatko Jarosław
Amatorski Klub Ujeżdżeniowy Thomson
DAKOTA (108)
2021-05-09
25
2021-05-09
24
Szczepuła Oliwia
bpk
2021-05-08
1
2021-05-08
Szewczyk Zuzanna
KJ VOLTA MIŁOCICE
2021-05-08
17
2021-05-08
2021-05-09
17
2021-05-09
Szychowiak Julia
KS Small Cherry Trzebnica
PRYMUS (77)
2021-05-09
2021-05-09
Teska Maciej
KJ Platan Wrocław
CZESTER (70)
2021-05-08
2021-05-08
Tronina Paula
Soymax Horse Team
2021-05-08
1
2021-05-08
6
2021-05-09
6
2021-05-09
7
Tyszka Aleksandra
brak
DEYNA (6)
2021-05-08
24
2021-05-08
23
2021-05-09
1
2021-05-09
21
Urbańska Joanna
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2021-05-08
1
2021-05-08
1
2021-05-09
1
2021-05-09
Walkiewicz Anna
KJ Platan
BIELIK (56)
2021-05-08
14
2021-05-08
14
Wanat Wisława
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
2021-05-09
2021-05-09
14
Wasiukiewicz Wojciech
Bez Przynależności Klubowej K P O
CAMERON (19)
2021-05-08
25
2021-05-08
1
2021-05-09
14
2021-05-09
14
Wichowska Daria
KJ Ślęza
2021-05-08
10
2021-05-08
27
2021-05-09
1
2021-05-09
14
Wieczorkowska Marta
KJ VOLTA MIŁOCICE
TORO (41)
2021-05-08
4
2021-05-08
29
2021-05-09
9
2021-05-09
21
Włoskowicz Dagmara
KJ Stajnia S.S. Jakbów
DRACENA (37)
2021-05-09
12
Wolnicka Aurelia
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
DRACENA (37)
2021-05-08
25
2021-05-09
1
2021-05-08
1
Zatwarnicki Kacper
KJ Jaroszówka
REA (79)
2021-05-09
28
2021-05-09
Zawadka Joanna
KJ Picador Dziuplina
2021-05-09
1
2021-05-09
10
Zboralska Aleksandra
Stajnia Siostry Stańczak
2021-05-09
1
Zdziebło Ewa
KJi Stajnia Krzyżanowice
2021-05-08
1
2021-05-08
14
Żurowski Jan
KS Equita Noak
ETOILE (24)
2021-05-08
8
2021-05-08
5
2021-05-09
7
2021-05-09
6

Number of Riders: 105

Number of Horses: 111

The sum of prizes: 1 680.00

Competition results developed by: Kamil Kaczkowski
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032021-1, IzMa)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl