Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
101 ACCEPTED 2022-05-13 08:05:04
2022-05-13 08:05:04
Weronika Grum DELI
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 „O Nagrodę Firmy Doctor Horse”
  • 1x 7/N/zwykły art.238.2.1 „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia
  • 1x 14/P/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3 „O Puchar Firmy Vital Horse”
  • 1x 15/N/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
100 ACCEPTED 2022-05-12 07:22:22
2022-05-11 22:55:27
Julia Gawłowicz LIDA
  • 1x 2/mini LL 75 cm/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 1x 3/LL/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
99 ACCEPTED 2022-05-11 12:36:42
2022-05-11 11:03:10
Tomasz Nietubyć REKTOR
  • 2x 1/mini LL 60cm/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 9/mini LL 60cm/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
98 ACCEPTED 2022-05-11 12:36:40
2022-05-10 23:58:13
Oliwia Bem DUKAT
  • 1x 2/mini LL 75 cm/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 1x 3/LL/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
97 ACCEPTED 2022-05-11 12:36:38
2022-05-10 22:40:05
Pola Graczyk DOBRA
  • 1x 9/mini LL 60cm/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
96 ACCEPTED 2022-05-10 21:38:36
2022-05-10 21:04:50
Wiktoria Trętkiewicz LOTOS
  • 1x 1/mini LL 60cm/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 2/mini LL 75 cm/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
95 ACCEPTED 2022-05-10 20:23:09
2022-05-10 20:17:38
Maja Świtała OSTOJA
  • 1x 1/mini LL 60cm/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 2/mini LL 75 cm/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
94 ACCEPTED 2022-05-10 20:23:13
2022-05-10 20:16:57
Kinga Komorek LEXUS
  • 1x 9/mini LL 60cm/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 10/mini LL 75cm/ dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3 „O Nagrodę Firmy Doctor Horse”
93 ACCEPTED 2022-05-10 20:23:16
2022-05-10 20:16:12
Lidia Kozłowska ODESSA PROFI
  • 1x 5/L-1/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 „O Nagrodę Firmy Doctor Horse”
92 ACCEPTED 2022-05-10 20:23:18
2022-05-10 20:15:29
Agata Nowak TARANTINO
  • 1x 1/mini LL 60cm/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 2/mini LL 75 cm/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
91 ACCEPTED 2022-05-10 20:23:21
2022-05-10 19:47:53
Kornelia Kokoszyńska GANDAWAR
  • 1x 9/mini LL 60cm/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 10/mini LL 75cm/ dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3 „O Nagrodę Firmy Doctor Horse”
90 ACCEPTED 2022-05-10 19:10:47
2022-05-10 18:44:19
Ewa Konsensjusz LOTOS
  • 2x 1/mini LL 60cm/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 2/mini LL 75 cm/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
89 ACCEPTED 2022-05-10 18:38:06
2022-05-10 18:34:34
Barbara Muszyńska MIKA
  • 2x 1/mini LL 60cm/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 2/mini LL 75 cm/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
88 ACCEPTED 2022-05-10 17:23:03
2022-05-10 17:04:16
Oliwia Szczepuła FIESTA EWITA
  • 2x 3/LL/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
87 ACCEPTED 2022-05-10 17:12:39
2022-05-10 16:42:42
Maja Morsztyn LIZA FOREST
  • 1x 2/mini LL 75 cm/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
86 ACCEPTED 2022-05-14 14:25:34
2022-05-10 14:22:06
Oleksandra Morozova PAVAROTTI
  • 2x 3/LL/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 11/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
85 ACCEPTED 2022-05-10 14:11:22
2022-05-10 12:01:46
Wojciech Wasiukiewicz CAMERON
  • 1x 5/L-1/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 „O Nagrodę Firmy Doctor Horse”
84 ACCEPTED 2022-05-10 14:11:21
2022-05-10 11:10:46
Iga Tokarska STORY OF SPIRIT
  • 2x 2/mini LL 75 cm/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
83 ACCEPTED 2022-05-10 10:35:21
2022-05-10 10:33:44
Urszula Bocheńska DEKLARACJA
  • 2x 2/mini LL 75 cm/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
82 ACCEPTED 2022-05-10 09:40:02
2022-05-10 09:00:00
Natalia Świekatowska LITAWA
  • 2x 4/L/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
81 ACCEPTED 2022-05-10 09:39:58
2022-05-10 07:12:39
Dominika Luty EAGAN BLUE
  • 1x 8/N-1/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3 „O Nagrodę Firmy Hippovet+”
80 ACCEPTED 2022-05-10 09:39:56
2022-05-10 07:11:42
Dominika Luty BONNEUR DU DOMAINE Z
  • 1x 7/N/zwykły art.238.2.1 „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia
  • 1x 8/N-1/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3 „O Nagrodę Firmy Hippovet+”
79 ACCEPTED 2022-05-09 21:52:14
2022-05-09 21:40:32
Stanisław Podgórski FABIAN J Z
  • 2x 3/LL/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
78 ACCEPTED 2022-05-09 21:34:54
2022-05-09 21:30:14
Julia Rybarczyk KING COLLIN
  • 1x 13/L/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 14/P/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3 „O Puchar Firmy Vital Horse”
77 ACCEPTED 2022-05-09 21:34:51
2022-05-09 21:27:56
Vanessa Muszyńska GOLDDIGGER GR
  • 1x 4/L/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
76 ACCEPTED 2022-05-09 21:34:48
2022-05-09 21:27:15
Łukasz Wasilewski GOLDDIGGER GR
  • 1x 7/N/zwykły art.238.2.1 „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia
75 ACCEPTED 2022-05-09 21:34:44
2022-05-09 21:26:50
Matylda Malepszy LADY MILLION
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 „O Nagrodę Firmy Doctor Horse”
  • 1x 7/N/zwykły art.238.2.1 „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia
74 ACCEPTED 2022-05-09 21:34:41
2022-05-09 21:18:17
Maria Śliwińska S TAJFUN
  • 1x 1/mini LL 60cm/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 2/mini LL 75 cm/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
73 ACCEPTED 2022-05-09 21:34:38
2022-05-09 21:17:50
Antoni Śliwiński L-FABIA
  • 1x 5/L-1/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 „O Nagrodę Firmy Doctor Horse”
72 ACCEPTED 2022-05-09 17:28:07
2022-05-09 16:52:28
Justyna Ligas FRYKAS
  • 2x 9/mini LL 60cm/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
71 ACCEPTED 2022-05-09 17:28:08
2022-05-09 16:50:11
Weronika Urbaniak DŻANA
  • 2x 10/mini LL 75cm/ dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3 „O Nagrodę Firmy Doctor Horse”
70 ACCEPTED 2022-05-09 16:16:51
2022-05-09 15:40:13
Kamila Galimska LUTNIA
  • 1x 9/mini LL 60cm/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
69 ACCEPTED 2022-05-09 15:10:40
2022-05-09 11:00:43
Milena Majcherek BAZALT
  • 2x 11/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
68 ACCEPTED 2022-05-09 15:10:39
2022-05-09 10:59:59
Maja Gregor EINAR S
  • 2x 12/L/ LICENCYJNY
67 ACCEPTED 2022-05-09 15:10:37
2022-05-09 10:59:31
Lena Maksalion TORO
  • 1x 13/L/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 14/P/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3 „O Puchar Firmy Vital Horse”
66 ACCEPTED 2022-05-09 15:10:35
2022-05-09 10:58:49
Anna Tomków-Bąk DJANGO S
  • 2x 12/L/ LICENCYJNY
65 ACCEPTED 2022-05-09 15:10:33
2022-05-09 10:58:06
Anna Miśkiewicz BUENO CHICO
  • 1x 5/L-1/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 „O Nagrodę Firmy Doctor Horse”
64 ACCEPTED 2022-05-09 08:58:29
2022-05-09 07:41:41
Dominika Kiełczewska-Sawicka NIGHT FIGHTER
  • 2x 4/L/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 13/L/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
63 ACCEPTED 2022-05-09 08:58:27
2022-05-09 07:40:15
Norbert Sawicki QUEEN QUIWI
  • 1x 4/L/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5/L-1/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 13/L/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
62 ACCEPTED 2022-05-09 08:58:25
2022-05-09 07:39:26
Norbert Sawicki FOR CASPARO 2
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 „O Nagrodę Firmy Doctor Horse”
  • 1x 14/P/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3 „O Puchar Firmy Vital Horse”
61 ACCEPTED 2022-05-09 08:58:24
2022-05-09 07:38:45
Zuzanna Michalak TAZINA
  • 2x 3/LL/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 11/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
60 ACCEPTED 2022-05-09 07:33:37
2022-05-09 02:31:54
Alicja Kozłowska CAROLINA 42
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 „O Nagrodę Firmy Doctor Horse”
  • 1x 14/P/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3 „O Puchar Firmy Vital Horse”
  • 1x 15/N/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
59 ACCEPTED 2022-05-08 21:49:04
2022-05-08 20:37:18
Tomasz Kuczerawy SPRINGSTEEN-K VAN KATTENHEYE
  • 2x 3/LL/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
58 ACCEPTED 2022-05-08 21:49:01
2022-05-08 20:36:46
Tomasz Kuczerawy QILIAN-VAN-T-KATTENHEYE
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 „O Nagrodę Firmy Doctor Horse”
57 ACCEPTED 2022-05-08 21:48:59
2022-05-08 20:35:59
Tomasz Kuczerawy NUTELLA
  • 2x 3/LL/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
56 ACCEPTED 2022-05-08 21:48:55
2022-05-08 20:35:31
Tomasz Kuczerawy NOACH VAN LANGE WEEREN
  • 2x 3/LL/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
55 ACCEPTED 2022-05-08 21:48:52
2022-05-08 20:34:56
Tomasz Kuczerawy MONOPOLY
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 „O Nagrodę Firmy Doctor Horse”
54 ACCEPTED 2022-05-08 21:48:50
2022-05-08 18:53:14
Marcelina Nowak SALADYN
  • 1x 11/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 13/L/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
53 ACCEPTED 2022-05-08 21:48:47
2022-05-08 17:27:32
Julia Osipacz DOBRA
  • 1x 9/mini LL 60cm/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
52 ACCEPTED 2022-05-08 21:48:43
2022-05-08 17:26:35
Aleksandra Murawska LUTNIA
  • 1x 9/mini LL 60cm/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
51 ACCEPTED 2022-05-08 16:26:26
2022-05-08 15:48:20
Martyna Iwasieczko HARNAŚ
  • 2x 9/mini LL 60cm/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 10/mini LL 75cm/ dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3 „O Nagrodę Firmy Doctor Horse”
50 ACCEPTED 2022-05-08 14:56:35
2022-05-08 14:52:02
Bartłomiej Socha UCAYALI
  • 1x 11/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 12/L/ LICENCYJNY
49 ACCEPTED 2022-05-08 11:49:16
2022-05-08 11:41:18
Julia Ciesielska WISTAR
  • 2x 9/mini LL 60cm/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
48 ACCEPTED 2022-05-08 11:49:15
2022-05-08 11:34:51
Aleksandra Kozłowska WENDELIN
  • 1x 9/mini LL 60cm/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 10/mini LL 75cm/ dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3 „O Nagrodę Firmy Doctor Horse”
47 ACCEPTED 2022-05-08 11:49:13
2022-05-08 11:28:37
Filip Giżyński LOTA
  • 2x 9/mini LL 60cm/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
46 ACCEPTED 2022-05-08 11:27:42
2022-05-08 11:05:23
Martyna Duszyńska TARAN
  • 2x 10/mini LL 75cm/ dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3 „O Nagrodę Firmy Doctor Horse”
45 ACCEPTED 2022-05-08 08:18:57
2022-05-08 06:40:40
Kamila Muszyńska-Drabarek ORESTES
  • 1x 7/N/zwykły art.238.2.1 „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia
  • 1x 8/N-1/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3 „O Nagrodę Firmy Hippovet+”
  • 1x 15/N/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 1x 16/N-1/ zwykły art.238.2.1 „O Nagrodę Firmy Hippovet+”
44 ACCEPTED 2022-05-08 08:18:51
2022-05-08 00:11:08
Jarosław Poręba IPANEMA
  • 1x 3/LL/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 4/L/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
43 ACCEPTED 2022-05-08 08:18:44
2022-05-08 00:10:10
Natalia Gaworczak LOZANNA
  • 1x 5/L-1/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 „O Nagrodę Firmy Doctor Horse”
42 ACCEPTED 2022-05-08 08:18:38
2022-05-08 00:09:29
Laura Gaworczak COLDWATER
  • 1x 7/N/zwykły art.238.2.1 „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia
  • 1x 8/N-1/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3 „O Nagrodę Firmy Hippovet+”
41 ACCEPTED 2022-05-07 22:04:05
2022-05-07 21:59:28
Beata Poręba REVANSH
  • 2x 3/LL/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
40 ACCEPTED 2022-05-10 17:12:37
2022-05-07 13:19:14
Maja Morsztyn E-FIFKA
  • 1x 2/mini LL 75 cm/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
39 ACCEPTED 2022-05-07 13:58:51
2022-05-07 13:15:18
Łukasz Morsztyn MIRON
  • 1x 4/L/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 12/L/ LICENCYJNY
38 ACCEPTED 2022-05-07 13:58:49
2022-05-07 13:13:44
Zofia Rucińska WINETA
  • 1x 5/L-1/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 „O Nagrodę Firmy Doctor Horse”
37 ACCEPTED 2022-05-07 10:07:30
2022-05-07 01:38:13
Pola Hajder STORMING AHEAD
  • 2x 2/mini LL 75 cm/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 1x 3/LL/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 10/mini LL 75cm/ dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3 „O Nagrodę Firmy Doctor Horse”
  • 1x 11/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
36 ACCEPTED 2022-05-07 10:07:24
2022-05-07 01:33:39
Aleksandra Chłopaś SAUL T
  • 2x 3/LL/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 11/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 13/L/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
35 ACCEPTED 2022-05-07 10:07:21
2022-05-07 01:27:39
Alicja Poniatowska ORIANA
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 „O Nagrodę Firmy Doctor Horse”
  • 1x 7/N/zwykły art.238.2.1 „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia
  • 1x 14/P/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3 „O Puchar Firmy Vital Horse”
  • 1x 15/N/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
34 ACCEPTED 2022-05-07 10:07:18
2022-05-07 01:26:03
Alicja Poniatowska FERRALINE
  • 1x 7/N/zwykły art.238.2.1 „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia
  • 1x 8/N-1/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3 „O Nagrodę Firmy Hippovet+”
  • 1x 15/N/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 1x 16/N-1/ zwykły art.238.2.1 „O Nagrodę Firmy Hippovet+”
33 ACCEPTED 2022-05-07 10:07:16
2022-05-07 01:23:02
Klaudia Bernaś POKERLONE
  • 1x 3/LL/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 4/L/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 12/L/ LICENCYJNY
32 ACCEPTED 2022-05-07 10:07:13
2022-05-07 01:22:24
Julia Wieczorek QUEEN MAXIMA
  • 1x 5/L-1/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 „O Nagrodę Firmy Doctor Horse”
31 ACCEPTED 2022-05-07 10:07:12
2022-05-07 01:21:30
Klaudia Bernaś SESILA G
  • 2x 3/LL/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 11/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
30 ACCEPTED 2022-05-14 16:25:08
2022-05-06 20:31:02
Milena Rośkowicz RAFAEL
  • 1x 2/mini LL 75 cm/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 1x 3/LL/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 10/mini LL 75cm/ dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3 „O Nagrodę Firmy Doctor Horse”
29 ACCEPTED 2022-05-10 10:29:02
2022-05-06 20:30:08
Nadia Rośkowicz KREMONA
  • 1x 2/mini LL 75 cm/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 1x 3/LL/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
28 ACCEPTED 2022-05-06 20:06:47
2022-05-06 19:28:27
Wiktoria Szebysty SWEET STAR
  • 1x 15/N/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 1x 16/N-1/ zwykły art.238.2.1 „O Nagrodę Firmy Hippovet+”
27 ACCEPTED 2022-05-06 20:06:44
2022-05-06 19:28:09
Wiktoria Szebysty LEGROS
  • 1x 14/P/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3 „O Puchar Firmy Vital Horse”
  • 1x 15/N/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
26 ACCEPTED 2022-05-06 20:06:41
2022-05-06 16:43:17
Kaja Żuk DA VINCI
  • 1x 4/L/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 13/L/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
25 ACCEPTED 2022-05-06 11:38:26
2022-05-06 11:38:08
Anna Bogucka BESAR
  • 2x 5/L-1/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
24 ACCEPTED 2022-05-06 11:34:47
2022-05-06 11:32:03
Julia Bluj WEKTOR
  • 2x 2/mini LL 75 cm/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
23 ACCEPTED 2022-05-05 23:47:30
2022-05-05 21:55:07
Angelika Bielawska TE QUIERO
  • 1x 5/L-1/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 „O Nagrodę Firmy Doctor Horse”
22 ACCEPTED 2022-05-05 17:34:24
2022-05-05 17:02:51
Weronika Mucha KYARA
  • 2x 3/LL/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 11/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
21 ACCEPTED 2022-05-05 15:25:44
2022-05-05 14:44:03
Iga Tokarska FLY HIGH INNUENDO
  • 1x 5/L-1/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 „O Nagrodę Firmy Doctor Horse”
20 ACCEPTED 2022-05-07 13:58:41
2022-05-05 14:41:44
Piotr Lubiatowski CHARLES DE GAULLE
  • 2x 13/L/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 14/P/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3 „O Puchar Firmy Vital Horse”
19 ACCEPTED 2022-05-05 15:25:40
2022-05-05 14:41:16
Kinga Krupa LEPSZA
  • 2x 1/mini LL 60cm/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
18 ACCEPTED 2022-05-05 15:25:37
2022-05-05 14:16:53
Julia Gałka SAHARA
  • 1x 5/L-1/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 „O Nagrodę Firmy Doctor Horse”
  • 1x 13/L/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 14/P/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3 „O Puchar Firmy Vital Horse”
17 ACCEPTED 2022-05-05 11:21:59
2022-05-05 07:51:09
Monika Knoppek ASTRO
  • 2x 5/L-1/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 13/L/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 14/P/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3 „O Puchar Firmy Vital Horse”
16 ACCEPTED 2022-05-04 19:27:13
2022-05-04 18:51:25
Renata Komperda VASHICA
  • 1x 6/P/zwykły art.238.2.1 „O Nagrodę Firmy Doctor Horse”
  • 1x 7/N/zwykły art.238.2.1 „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia
  • 1x 14/P/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3 „O Puchar Firmy Vital Horse”
  • 1x 15/N/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
15 ACCEPTED 2022-05-04 19:27:15
2022-05-04 16:09:29
Stanisław Przybylski ADMIRAŁ
  • 2x 2/mini LL 75 cm/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
14 ACCEPTED 2022-05-08 14:56:26
2022-05-04 10:15:42
Zuzanna Kuczerawy URACA II
  • 1x 7/N/zwykły art.238.2.1 „O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia
  • 1x 8/N-1/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3 „O Nagrodę Firmy Hippovet+”
  • 1x 15/N/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 1x 16/N-1/ zwykły art.238.2.1 „O Nagrodę Firmy Hippovet+”
13 ACCEPTED 2022-05-08 14:56:22
2022-05-04 10:14:56
Tomasz Kuczerawy UNIQUE STAR
  • 2x 3/LL/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
12 ACCEPTED 2022-05-09 22:08:54
2022-05-01 16:28:59
Karolina Młodawska BESOS
  • 1x 2/mini LL 75 cm/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 1x 3/LL/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
11 ACCEPTED 2022-05-09 22:08:56
2022-05-01 16:23:40
Karolina Młodawska GOETHE
  • 1x 14/P/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3 „O Puchar Firmy Vital Horse”
  • 1x 15/N/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
10 ACCEPTED 2022-04-30 10:19:00
2022-04-30 09:31:10
Hanna Truszko BALLINACLOUGH CUCKOO
  • 1x 10/mini LL 75cm/ dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3 „O Nagrodę Firmy Doctor Horse”
  • 1x 11/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
9 ACCEPTED 2022-05-09 12:36:13
2022-04-29 08:13:23
Iga Ceranka ROYBOSS
  • 2x 2/mini LL 75 cm/dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3
  • 2x 10/mini LL 75cm/ dwufazowy art. 274 pkt 1.5.3 „O Nagrodę Firmy Doctor Horse”
8 ACCEPTED 2022-05-09 12:36:15
2022-04-29 08:06:55
Iga Ceranka CICERO
  • 2x 1/mini LL 60cm/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 9/mini LL 60cm/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
7 ACCEPTED 2022-04-29 08:10:44
2022-04-28 20:18:58
Lena Rychter MALAGA
  • 1x 3/LL/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 4/L/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
6 ACCEPTED 2022-04-28 20:11:36
2022-04-28 19:22:01
Nikola Szołdra HARMONIA
  • 2x 12/L/ LICENCYJNY
5 ACCEPTED 2022-04-28 20:11:35
2022-04-28 13:08:30
Wiktoria Pałys OMARA
  • 2x 11/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
4 ACCEPTED 2022-04-28 12:14:11
2022-04-28 09:35:31
Paulina Werner BAKIER
  • 1x 11/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 12/L/ LICENCYJNY
3 ACCEPTED 2022-04-28 12:14:10
2022-04-28 08:13:45
Sonia Lewandowska CYRKON
  • 2x 4/L/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 13/L/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
2 ACCEPTED 2022-04-27 22:37:29
2022-04-27 22:04:39
Julia Skuza ALHAURIN
  • 2x 4/L/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 13/L/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
1 ACCEPTED 2022-04-28 20:11:34
2022-04-27 20:02:28
Oliwia Malińska ROCCO VAN DE ROMSTEE
  • 2x 13/L/ dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bem Oliwia Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
Braki
2. Bernaś Klaudia Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2009 (JM.)
O065814
3. Bielawska Angelika JK Michałów
S
O003991
4. Bluj Julia WKJ Wrocławski Klub Jeździecki
2009 (JM.)
brak
5. Bocheńska Urszula Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
brak
6. Bogucka Anna Wrocławski KJ
S
O022607
7. Ceranka Iga Brak
2009 (JM.)
Brak
8. Chłopaś Aleksandra Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2006 (J.)
O060204
9. Ciesielska Julia brak
S
brak
10. Duszyńska Martyna brak
2001 (MJ.)
O053389
11. Galimska Kamila Ranczo nad Odrą
2004 (J.)
Brak
12. Gałka Julia Stowarzyszenie Sportowe Impuls
2007 (JM.)
O050162
13. Gawłowicz Julia BPK
2006 (J.)
O051297
14. Gaworczak Laura KJ Maximus Kowary
2003 (MJ.)
O047661
15. Gaworczak Natalia KJ Maximus Kowary
2008 (JM.)
O055009
16. Giżyński Filip brak
2013 (Mł.)
brak
17. Graczyk Pola Ranczo nad Odrą
2008 (JM.)
Brak
18. Gregor Maja KJ VOLTA
2009 (JM.)
O062822
19. Grum Weronika KJ Folwark Wenus Suszki
2006 (J.)
O058822
20. Hajder Pola Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2010 (JM.)
O059937
21. Iwasieczko Martyna BPK
2003 (MJ.)
Brak
22. Kiełczewska-Sawicka Dominika St. J Pro Eques
S
O012266
23. Knoppek Monika Stadnina Koni Kruszyńscy
S
O012003
24. Kokoszyńska Kornelia KJ Platan
S
O014035
25. Komorek Kinga STW Stajnia Promyk Szklary Dolne
2006 (J.)
brak
26. Komperda Renata KJ Ślęża Wrocław
S
O031190
27. Konsensjusz Ewa Brak
2009 (JM.)
Brak
28. Kozłowska Aleksandra brak
S
brak
29. Kozłowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (J.)
O042796
30. Kozłowska Lidia STW Stajnia Promyk Szklary Dolne
S
O012357
31. Krupa Kinga KJ Bachmat
2007 (JM.)
Brak
32. Kuczerawy Tomasz KJ Platan
S
O001835
33. Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław
S
O001835
34. Kuczerawy Zuzanna KJ Platan
2010 (JM.)
O056534
35. Lewandowska Sonia Stadnina Koni Kruszyńscy
S
O028608
36. Ligas Justyna Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie
2005 (J.)
brak
37. Lubiatowski Piotr KJ Bachmat Pruszowice
S
O055273
38. Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
O003979
10118664
39. Majcherek Milena KJ VOLTA MIŁOCICE
2007 (JM.)
2409/22
40. Maksalion Lena KJ VOLTA
2007 (JM.)
O049716
41. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (MJ.)
O036917
42. Malińska Oliwia KJ Szumlakowscy Cysterny Brzeg
S
O024202
10171641
43. Michalak Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2009 (JM.)
brak
44. Miśkiewicz Anna KJ VOLTA
S
O007369
45. Młodawska Karolina Klub Jeździecki Maximus Kowary
2003 (MJ.)
O036609
46. Morozova Oleksandra Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
O070485
47. Morsztyn Łukasz bpk
2005 (J.)
O062096
48. Morsztyn Maja KJ Kietlów
2011 (Mł.)
O056421
49. Mucha Weronika JKS Hanna
2008 (JM.)
O055781
50. Murawska Aleksandra Ranczo nad Odrą
2007 (JM.)
Brak
51. Muszyńska Barbara Brak
2012 (Mł.)
Brak
52. Muszyńska Vanessa KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
2006 (J.)
O057436
53. Muszyńska-Drabarek Kamila KJ Maximus Kowary
S
O021623
54. Nietubyć Tomasz brak
S
brak
55. Nowak Agata St. Stajnia Promyk Szklary Dolne
2010 (JM.)
brak
56. Nowak Marcelina bpk
2008 (JM.)
brak
57. Osipacz Julia Ranczo nad Odrą
2008 (JM.)
Brak
58. Pałys Wiktoria Klub Jeździecki Partynice
2008 (JM.)
O059758
59. Podgórski Stanisław JKS Jaroszówka
2005 (J.)
O068991
60. Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054780
61. Poręba Beata BPK
S
O031209
62. Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary
2021 (Mł.)
O000520
63. Przybylski Stanisław KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2009 (JM.)
brak
64. Rośkowicz Milena Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
2006 (J.)
O070456
65. Rośkowicz Nadia Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
2009 (JM.)
O070072
66. Rucińska Zofia Kj Kietlów
2006 (J.)
brak
67. Rybarczyk Julia Klub Jeździecki Maximus Kowary
2006 (J.)
O053483
68. Rychter Lena KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2010 (JM.)
O065158
69. Sawicki Norbert St. J Pro Eques
S
O012321
70. Skuza Julia bpk
2005 (J.)
O046429
71. Śliwińska Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2014 (Mł.)
O065277
72. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O044813
73. Socha Bartłomiej KJ Platan
S
3134/22
74. Świekatowska Natalia Jeździecki Klub Michałów
2007 (JM.)
O049151
75. Świtała Maja STW Stajnia Promyk Szklary Dolne
2009 (JM.)
brak
76. Szczepuła Oliwia KS Small Cherry Trzebnica
2008 (JM.)
O064278
77. Szebysty Wiktoria KJ Ślęża Wrocław
2004 (J.)
O043986
78. Szołdra Nikola Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2007 (JM.)
O059751
79. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
80. Tomków-Bąk Anna KJ VOLTA
S
O061856
81. Trętkiewicz Wiktoria Lipowa Zagroda
2006 (J.)
brak
82. Truszko Hanna St. Rozwoju Doliny Bystrzycy
2008 (JM.)
brak
83. Urbaniak Weronika KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2003 (MJ.)
O047478
84. Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O003765
85. Wasiukiewicz Wojciech Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
S
O060128
86. Werner Paulina Sudecki Ludowy Klub Sportowy KSIĄŻ
S
O013413
87. Wieczorek Julia KJ Picador
2005 (J.)
O042412
88. Żuk Kaja KJ Kietlów
2005 (J.)
O042800
10209489
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

31

ADMIRAŁ MŁP POL 2004 wałach gniada/174 F: Vis Versa /
M: Aragona /
brak 006580482104
2.

23

ALHAURIN HOLSZTYŃSKA POL 2008 klacz gniada/172 F: Carambo
M: It's Sini
6220/21 DE421000326608
3.

34

ASTRO HANOWERSKI POL 2007 wałach gniada/171 F: Adlantus AS
M: Sunshine
K010792 DE 431316821807
4.

112

AVATAR SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Alvarez 17 /
M: Ara / Pigmalion
K024791 616007670025610
5.

25

BAKIER KUC POL 2007 wałach kasztanowata/mk:147 F: Garnizon /
M: Bajka / Lubas
K025533 POL013600148507
6.

29

BALLINACLOUGH CUCKOO KUC CONNEMARA POL 2009 klacz siwa/mk:149 F: Moorlando Snowy River /
M: Cuckoo Valley Melba /
brak M3-372100400024553
7.

21

BAZALT SP POL 2003 wałach gniada/168 F: Mabant /
M: Balanga / Ottis
K014614 POL009670021703
8.

42

BESAR WLKP POL 2011 wałach gniada/170 F: Kalmet / Caretino K
M: Belinda / My Will
K027779 616007610080011
9.

5

BESOS WIELKOPOLSKA POL 2018 wałach ciemnogniada/168 F: Santos
M: Bessa
brak 616007610070818
10.

90

BONNEUR DU DOMAINE Z ZANGERSHEIDE POL 2011 wałach gniada/173 F: Bamiro
M: Quita du Domaine Z
K030745 056015Z55845011
11.

17

BUENO CHICO SP POL 2017 ogier ciemnokasztanowata/172 F: Bijoube /
M: Bretania / Seigon
K030546 616009670084517
12.

95

CAMERON WLKP POL 2015 wałach kara/174 F: Grand Master /
M: Carmina / Etos
K030559 616007610206415
13.

77

CAROLINA 42 HOL GER 2010 klacz kasztanowata/169 F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
K019124 DE421000203510
14.

11

CHARLES DE GAULLE HOL POL 2015 wałach gniada/174 F: Chaman /
M: Upsala V / Ephebe F. Ever
K029797 DE421000168515
15.

2

CICERO MAŁY KOŃ POL 2011 wałach siwa/mk:156 F: Lauderdale
M: Czcionka
Brak 616098200061533
16.

59

COLDWATER SP POL 2014 wałach gniada/180 F: Carambole / Cassini I
M: C Dalandro-Retto / Colandro
K026103 616009510134814
17.

24

CYRKON SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Colox Cup /
M: Cybina / Barasz
K017190 616009600108610
18.

43

DA VINCI SP POL 2005 wałach siwa/167 F: Corde / Cor De La Bryere
M: Drosella / Drosselklang I I
K009374 POL009590064005
19.

93

DEKLARACJA WLKP POL 2014 klacz kara/163 F: Etos / Grey
M: Dekalina / Paquito Go
brak 616098200124959
20.

111

DELI SP POL 2014 klacz siwa/166 F: Ludger
M: Dora
K027185 616009670019814
21.

18

DJANGO S SP POL 2014 wałach inna/168 F: LOU REED
M: DARIA
K030400 616 009 69 00153 14
22.

69

DOBRA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz tarantowata/168 F: Merkury
M: Dobrawa
Brak 616007670089314
23.

107

DUKAT KUC POL 2012 wałach kasztanowata/150 F: StreyersSamson
M: Diuna
Brak Pół
24.

83

DŻANA TYP PRYMITYWNY POL 2004 klacz gniada/kuc:kuc:15 F: NN
M: NN
Brak 999540006299
25.

15

E-FIFKA KUC POL 2011 klacz biała/kuc:129 F: Elektron /
M: Fantazja /
K027308 616013580198411
26.

91

EAGAN BLUE KWPN POL 2009 wałach siwa/168 F: Mister blue
M: Concorde
- -
27.

20

EINAR S SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Barnos
M: Elnema
686/21 6160096901099715
28.

89

FABIAN J Z Z POL 2012 wałach kara/170 F: Fantomas de muze
M: Gamine de la pomme/Darco
K023793 056015Z55804012
29.

51

FERRALINE HOL POL 2013 klacz gniada/168 F: Cormint / Calido I
M: Online II / Acorado
K023904 DE421000131613
30.

22

FIESTA EWITA DRP POL 2008 klacz ciemnogniada/kuc:148 F: V.I.P / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
K014779 POL013670148408
31.

37

FLY HIGH INNUENDO HAN GER 2015 wałach gniada/171 F: Fly High /
M: Nyikita / Indorado
K029796 DE456560031415
32.

79

FOR CASPARO 2 HAN POL 2010 Wałach gniada/175 F: For Edition / Forsyth
M: Zyrana / Zacharias
K019948 DE431314312810
33.

82

FRYKAS SP POL 2004 wałach gniada/170 F: Kurdesz / Kartacz
M: Famba / Fort
K018462 POL009540055004
34.

104

GANDAWAR Czysta Krew Arabska POL 2018 wałach siwa/- F: Kurier
M: Gandawa
- -
35.

4

GOETHE SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Ulco / Voltaire
M: Grease / Graf Top
K020101 POL009670011609
36.

87

GOLDDIGGER GR KWPN NED 2011 wałach gniada/170 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Zandgirl G / A Hold Up Premier
K020944 528003201105112
37.

27

HARMONIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz kasztanowata/165 F: Lord Liberator
M: Hetmanka polna
K031444 61600969092916
38.

68

HARNAŚ SP POL 2001 wałach gniada/164 F: Glimmerman
M: Hala
Brak POL009670020601
39.

61

IPANEMA Holsteiner Warmblut POL 2016 klacz gniada/168 F: Somersby
M: El Centa
brak DE421000711816
40.

88

KING COLLIN Koń Holsztyński POL 2017 wałach gniada/166 F: Kingsroad
M: Catolica
K033123 276020000601101
41.

46

KREMONA DSP POL 2012 klacz siwa/169 F: Laspari
M: Krymka
K023410 DE 456570196512
42.

38

KYARA Holenderski Kuc Sportowy POL 2002 klacz kasztanowata/kuc:136 F: NN
M: NN
K034159 NPA 020710.02
43.

84

L-FABIA HOL POL 2013 klacz gniada/mk:157 F: Cornetino / Cornet Obolensky
M: Landgraefin 3 / Landgraf I
K024781 DE421000602213
44.

86

LADY MILLION KWPN NED 2016 klacz siwa/167 F: Emir R /
M: m / Orame
brak -
45.

44

LEGROS SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Van Gogh / Numero Uno
M: Lizystrata L / Player
K026032 616009550000713
46.

36

LEPSZA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Psalm /
M: Legenda / Ganges
K030029 616006660015514
47.

101

LEXUS MŁP POL 2005 wałach gniada/160 F: Bajt /
M: Luna /
K014771 POL006590153205
48.

110

LIDA Szlachetna Półkrew POL 2017 klacz gniada/165 F: Fanlac
M: Liberia
K034292 616009510181717
49.

92

LITAWA SP POL 2016 klacz kasztanowata/163 F: Tangelo van de Zuuthoeve
M: Liberia (DE)
K032449 616 009 51 01521 16
50.

97

LIZA FOREST KUC POL 2010 klacz jasnokasztanowata/kuc:125 F: nn /
M: nn /
K028605 616098100005917
51.

64

LOTA NN POL 2017 klacz gniada/kuc:120 F: NN
M: NN
brak 616999610216217
52.

99

LOTOS HUCULSKA POL 2011 wałach srokata/mk:140 F: Szpak
M: Lotka
Brak 616012630155211
53.

105

LOTOS HUCULSKA HC POL 2011-05-20 wałach gniada/mk:140 F: Szpak
M: Lotka po Lotnik
brak 616012630155211
54.

60

LOZANNA SP POL 2016 klacz skarogniada/172 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Action-Breaker / Heartbreaker
K030941 616009510151216
55.

70

LUTNIA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2016 klacz srokata/160 F: Nn
M: Nn
Brak 616009670068616
56.

28

MALAGA KM POL 2007 klacz bułana/mk:145 F: Grafos / Epos
M: Grażka / Alkierz
K012151 616013661923807
57.

98

MIKA KUĆ FELIŃSKI POL 2008 klacz gniada/kuc:118 F: Bambo
M: Muza po Harbin
Brak POL013670030908
58.

57

MIRON MAŁOPOLSKI POL 2014 gelding grey/- F: Audan
M: Mimoza
- -
59.

72

MONOPOLY KWPN NED 2017 wałach siwa/173 F: UP TO DATE
M: UPS-A_DAISY
K032728 528003201709674
60.

81

NIGHT FIGHTER SP POL 2014 ogier gniada/165 F: Cassilio / Cassini I
M: Nightingale / Linako
K025270 616009610044414
61.

73

NOACH VAN LANGE WEEREN KWPN NED 2018 wałach gniada/173 F: HAMPSHIRE VDL
M: NIKITA VAN LANGE WEEREN
3006/22 528003201806475
62.

74

NUTELLA PKS POL 2018 klacz kasztanowata/173 F: BIJOU BE
M: NEXICA
3085/22 616 009 67 01110 18
63.

102

ODESSA PROFI SP POL 2011 klacz gniada/160 F: Vandamme / Guidam
M: Orgia Profi / Ramstein
K020874 616009540003311
64.

26

OMARA Koń Półkrwi Arabskiej POL 2014 klacz siwa/mk:153 F: ABD EL ALLAT
M: ORABIA
K033437 DE 408089028714
65.

62

ORESTES SP POL 2013 wałach gniada/167 F: Spartacus / Stakkato
M: Ornelia / Royal Court
K022585 616009510253513
66.

52

ORIANA TRAK POL 2010 klacz gniada/170 F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life and Liberty
K016456 POL732010050910
67.

100

OSTOJA WLKP POL 2007 klacz gniada/163 F: nn
M: nn
brak -
68.

96

PAVAROTTI Slowacka Gorącokrwista UKR 2007 wałach ciemnogniada/175 F: Lordano
M: Pamina 258
K012091 203010238046407
69.

50

POKERLONE NIEM. SPORT. GER 2012 klacz gniada/166 F: Skyflight /
M: Paloma / Polydor
K028949 DE455870314812
70.

75

QILIAN-VAN-T-KATTENHEYE BWP BEL 2016 wałach gniada/165 F: Kafka-van-de-heffinck
M: Vilia-van-de-west-gravers
K033304 056002W00313392
71.

49

QUEEN MAXIMA HAN GER 2016 klacz kasztanowata/168 F: Qualito /
M: Greta / Granulit
K032661 276431311903316
72.

80

QUEEN QUIWI HOL GER 2015 klacz siwa/165 F: Quiwi Dream / Quidam de Revel
M: Buche / Clinton I
K031142 DE421000408315
73.

47

RAFAEL OLD POL 2015 wałach kara/174 F: Ron William /
M: Ginger /
K034307 DE433330901015
74.

108

REKTOR WLKP POL 2002 wałach kasztanowata/174 F: Turbud Alino
M: Rewia
K010410 616007611140902
75.

58

REVANSH Pełna Krew Angielska POL 2014 wałach kasztanowata/165 F: Kupets
M: Red Sail
K024729 616POL14008403T
76.

1

ROCCO VAN DE ROMSTEE BWP BEL 2017 wałach gniada/- F: Le Blue Diamond Van't Ruytershof / Pilot Blue
M: Gazelle v.d. Romstee / Triomphe De Muze
K033688 056002W00315649
77.

3

ROYBOSS WESTFALSKA POL 2006 wałach gniada/162 F: Rabiatos
M: Dalmina
Brak DE 441411901506
78.

85

S TAJFUN KUC WALIJSKI POL 2009 wałach siwa/kuc:124 F: Galant /
M: Siren /
K019562 616013670129509
79.

35

SAHARA OLD POL 2007 klacz kasztanowata/172 F: Sanyo /
M: Silvios Linda /
K019686 DE418181540807
80.

71

SALADYN WLKP POL 2015 wałach siwa/168 F: Cwał /
M: Sawana /
K027711 616007610009415
81.

53

SAUL T Niemiecki Koń Sportowy GER 2011 wałach gniada/168 F: Skyflight /
M: Puce / Pilot
K028950 DE455870332311
82.

48

SESILA G SP POL 2009 klacz gniada/169 F: World Star 4 / World Cup I
M: Sekstyna / Saphir
K023778 616009610123809
83.

76

SPRINGSTEEN-K VAN KATTENHEYE BWP BEL 2018 ogier gniada/168 F: HARLEY VDL
M: ELOUBET VAN DE DOORNDONKHOEVE
3008/22 056002W00321001
84.

54

STORMING AHEAD ISH POL 2007 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: nn / nn
M: nn / nn
K024941 826073001322208
85.

94

STORY OF SPIRIT XX POL 2016 wałach skarogniada/166 F: X
M: X
Brak Xx
86.

45

SWEET STAR Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz gniada/175 F: Mr. Alkohol / Rock Hopper
M: Sea of Star / Persian Bold
K025338 616POL11007290T
87.

63

TARAN NN POL 2010 wałach gniada/mk:152 F: nn
M: nn
brak 616010670139810
88.

103

TARANTINO TYP KUC POL 2010 wałach tarantowata/kuc:135 F: nn
M: nn
K022177 616999681000212
89.

78

TAZINA SP POL 2008 klacz siwa/kuc:148 F: Ludger
M: Tajga
brak 616013680114308
90.

40

TE QUIERO SP POL 2017 ogier izabelowata/167 F: If Du Reverdy /
M: Toskania GL / Can - Can S
K031832 616009640065417
91.

19

TORO TRAKEŃSKA POL 2016 wałach gniada/166 F: Eloquent
M: Talina
K030648 POL 732010076613
92.

67

UCAYALI SP POL 2002 klacz kasztanowata/170 F: Qumball
M: Uraca v.d.Heydehoek
3908/22 POL009670046302
93.

10

UNIQUE STAR PKSP POL 22017 klacz siwa/172 F: Olimpic Star
M: Uraca v.d.Heydehoek
LKRWZJ/3134/22 A0015474S
94.

9

URACA II OS POL 2010 klacz siwa/174 F: Baloussini / Baloubet Du Rouet
M: Uptown Girl / Quamiro
K018503 DE418181719610
95.

30

VASHICA SP POL 2015 klacz kasztanowata/168 F: inedine / Guidam
M: Wiktoria / Rytm
K032984 B0132814S
96.

41

WEKTOR KUC POL 2011 wałach srokata/kuc:135 F: Oskal
M: Wanilia
Brak 616013610082611
97.

65

WENDELIN SP POL 2008 wałach kara/162 F: Dalet
M: Werta
brak 009630054708
98.

56

WINETA WLKP POL 2014 klacz kara/165 F: Etos
M: Witosza
K028255 616007600219814
99.

66

WISTAR KOŃ POLSKI POL 2017 wałach myszata/mk:140 F: Góral
M: Wiosna
brak 616011670094117
Rider Club
Competition
Prize
Gaworczak Natalia KJ Maximus Kowary
100
SUM:
100.00
Grum Weronika KJ Folwark Wenus Suszki
50
100
100
SUM:
250.00
Kozłowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
150
SUM:
150.00
Kuczerawy Zuzanna KJ Platan
150
SUM:
150.00
Maksalion Lena KJ VOLTA
50
SUM:
50.00
Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
50
SUM:
50.00
Młodawska Karolina Klub Jeździecki Maximus Kowary
50
SUM:
50.00
Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
250
250
250
100
SUM:
850.00
Rucińska Zofia Kj Kietlów
150
SUM:
150.00
Sawicki Norbert St. J Pro Eques
150
250
SUM:
400.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bem Oliwia
Bez Przynależności Klubowej
DUKAT (107)
2022-05-14
3
2022-05-14
25
Bernaś Klaudia
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2022-05-14
1
2022-05-14
1
2022-05-15
1
2022-05-15
12
2022-05-14
2022-05-14
1
2022-05-15
2022-05-15
Bielawska Angelika
JK Michałów
2022-05-14
1
2022-05-14
15
Bluj Julia
WKJ Wrocławski Klub Jeździecki
WEKTOR (41)
2022-05-14
8
2022-05-14
Bocheńska Urszula
Bez Przynależności Klubowej
2022-05-14
2022-05-14
Bogucka Anna
Wrocławski KJ
BESAR (42)
2022-05-14
10
2022-05-14
10
Ceranka Iga
Brak
CICERO (2)
2022-05-14
7
2022-05-14
1
2022-05-15
1
2022-05-15
1
2022-05-14
4
2022-05-14
2022-05-15
2
2022-05-15
Chłopaś Aleksandra
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
SAUL T (53)
2022-05-14
1
2022-05-14
1
2022-05-15
12
2022-05-15
Ciesielska Julia
brak
WISTAR (66)
2022-05-15
2022-05-15
Duszyńska Martyna
brak
TARAN (63)
2022-05-15
8
2022-05-15
Galimska Kamila
Ranczo nad Odrą
LUTNIA (70)
2022-05-15
11
Gałka Julia
Stowarzyszenie Sportowe Impuls
SAHARA (35)
2022-05-14
14
2022-05-14
14
2022-05-15
8
2022-05-15
6
Gawłowicz Julia
BPK
LIDA (110)
2022-05-14
2022-05-14
1
2022-05-14
1
Gaworczak Laura
KJ Maximus Kowary
2022-05-14
6
2022-05-14
Gaworczak Natalia
KJ Maximus Kowary
LOZANNA (60)
2022-05-14
1
2022-05-14
3
100
Giżyński Filip
brak
LOTA (64)
2022-05-15
2022-05-15
Graczyk Pola
Ranczo nad Odrą
DOBRA (69)
2022-05-15
Gregor Maja
KJ VOLTA
EINAR S (20)
2022-05-15
2022-05-15
1
Grum Weronika
KJ Folwark Wenus Suszki
DELI (111)
2022-05-14
4
50
2022-05-14
3
100
2022-05-15
5
2022-05-15
3
100
Hajder Pola
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2022-05-14
2022-05-14
2022-05-14
1
2022-05-15
12
2022-05-15
1
Iwasieczko Martyna
BPK
HARNAŚ (68)
2022-05-15
11
2022-05-15
Knoppek Monika
Stadnina Koni Kruszyńscy
ASTRO (34)
2022-05-14
1
2022-05-14
1
2022-05-15
1
2022-05-15
7
Kokoszyńska Kornelia
KJ Platan
GANDAWAR (104)
2022-05-15
11
2022-05-15
7
AVATAR (112)
2022-05-14
1
Komorek Kinga
STW Stajnia Promyk Szklary Dolne
LEXUS (101)
2022-05-15
1
2022-05-15
3
Komperda Renata
KJ Ślęża Wrocław
VASHICA (30)
2022-05-14
16
2022-05-14
9
2022-05-15
2022-05-15
Konsensjusz Ewa
Brak
LOTOS (99)
2022-05-14
9
2022-05-14
Kozłowska Aleksandra
brak
2022-05-15
1
2022-05-15
6
Kozłowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2022-05-14
1
2022-05-14
10
2022-05-15
9
2022-05-14
2
150
Krupa Kinga
KJ Bachmat
LEPSZA (36)
2022-05-14
1
2022-05-14
10
Kuczerawy Tomasz
KJ Platan
2022-05-14
1
2022-05-14
25
RAFAEL (47)
2022-05-14
1
2022-05-14
1
Kuczerawy Tomasz
KJ Platan Wrocław
2022-05-14
8
2022-05-14
32
2022-05-14
25
NUTELLA (74)
2022-05-14
25
2022-05-14
1
2022-05-14
5
2022-05-14
1
2022-05-14
1
Kuczerawy Zuzanna
KJ Platan
2022-05-14
11
2022-05-14
5
2022-05-15
2
150
2022-05-15
4
Lewandowska Sonia
Stadnina Koni Kruszyńscy
CYRKON (24)
2022-05-14
13
2022-05-14
12
2022-05-15
1
2022-05-15
Ligas Justyna
Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie
FRYKAS (82)
2022-05-15
1
2022-05-15
1
Lubiatowski Piotr
KJ Bachmat Pruszowice
2022-05-15
2022-05-15
2022-05-15
Luty Dominika
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
2022-05-14
8
2022-05-14
3
2022-05-14
2
Majcherek Milena
KJ VOLTA MIŁOCICE
BAZALT (21)
2022-05-15
12
2022-05-15
1
Maksalion Lena
KJ VOLTA
TORO (19)
2022-05-15
1
2022-05-15
4
50
Malepszy Matylda
KJ Agro-Handel Śrem
2022-05-14
9
2022-05-14
4
50
Malińska Oliwia
KJ Szumlakowscy Cysterny Brzeg
2022-05-15
8
2022-05-15
8
Michalak Zuzanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
TAZINA (78)
2022-05-14
33
2022-05-14
2022-05-15
2022-05-15
12
Miśkiewicz Anna
KJ VOLTA
2022-05-14
1
2022-05-14
7
Młodawska Karolina
Klub Jeździecki Maximus Kowary
GOETHE (4)
2022-05-15
4
50
2022-05-15
5
BESOS (5)
2022-05-14
2022-05-14
25
2022-05-14
25
Morozova Oleksandra
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
2022-05-14
1
2022-05-14
1
2022-05-14
2022-05-14
2022-05-15
1
2022-05-15
1
Morsztyn Łukasz
bpk
MIRON (57)
2022-05-14
1
2022-05-15
2022-05-15
Morsztyn Maja
KJ Kietlów
E-FIFKA (15)
2022-05-14
2
2022-05-15
2022-05-14
1
2022-05-15
5
Mucha Weronika
JKS Hanna
KYARA (38)
2022-05-14
1
2022-05-14
25
2022-05-15
1
2022-05-15
1
Murawska Aleksandra
Ranczo nad Odrą
LUTNIA (70)
2022-05-15
15
Muszyńska Barbara
Brak
MIKA (98)
2022-05-14
1
2022-05-14
1
Muszyńska Vanessa
KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
2022-05-14
1
Muszyńska-Drabarek Kamila
KJ Maximus Kowary
ORESTES (62)
2022-05-14
5
2022-05-14
6
2022-05-15
5
2022-05-15
2
Nietubyć Tomasz
brak
REKTOR (108)
2022-05-14
8
2022-05-14
1
2022-05-15
1
2022-05-15
1
Nowak Marcelina
bpk
SALADYN (71)
2022-05-15
1
2022-05-15
1
Osipacz Julia
Ranczo nad Odrą
DOBRA (69)
2022-05-15
17
Pałys Wiktoria
Klub Jeździecki Partynice
OMARA (26)
2022-05-15
19
2022-05-15
1
Podgórski Stanisław
JKS Jaroszówka
2022-05-14
33
2022-05-14
1
Poniatowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2022-05-14
7
2022-05-14
4
2022-05-15
1
250
2022-05-15
1
ORIANA (52)
2022-05-14
1
250
2022-05-14
1
250
2022-05-15
3
100
2022-05-15
6
Poręba Beata
BPK
REVANSH (58)
2022-05-14
1
2022-05-14
1
Poręba Jarosław
KJ Maximus Kowary
IPANEMA (61)
2022-05-14
1
2022-05-14
1
Przybylski Stanisław
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2022-05-14
6
2022-05-14
2022-05-15
12
2022-05-15
12
Rośkowicz Milena
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
RAFAEL (47)
2022-05-14
2022-05-14
2022-05-15
9
2022-05-15
Rośkowicz Nadia
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
KREMONA (46)
2022-05-14
7
2022-05-14
1
2022-05-15
1
2022-05-15
1
Rucińska Zofia
Kj Kietlów
WINETA (56)
2022-05-14
1
2022-05-14
13
2022-05-15
1
2022-05-15
2
150
Rybarczyk Julia
Klub Jeździecki Maximus Kowary
2022-05-15
7
2022-05-15
9
Rychter Lena
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
MALAGA (28)
2022-05-14
1
2022-05-14
2022-05-15
2022-05-15
Sawicki Norbert
St. J Pro Eques
2022-05-14
2
150
2022-05-15
1
250
2022-05-14
1
2022-05-14
1
2022-05-15
1
2022-05-15
8
Skuza Julia
bpk
2022-05-14
10
2022-05-14
1
2022-05-15
14
2022-05-15
8
Śliwińska Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-05-14
1
2022-05-14
5
Śliwiński Antoni
KJ Podkowa Gruszczyn
L-FABIA (84)
2022-05-14
1
2022-05-14
17
Świekatowska Natalia
Jeździecki Klub Michałów
LITAWA (92)
2022-05-14
1
2022-05-14
10
Świtała Maja
STW Stajnia Promyk Szklary Dolne
OSTOJA (100)
2022-05-15
16
2022-05-15
11
Szczepuła Oliwia
KS Small Cherry Trzebnica
2022-05-14
1
2022-05-14
1
Szebysty Wiktoria
KJ Ślęża Wrocław
LEGROS (44)
2022-05-15
8
2022-05-15
7
2022-05-15
8
2022-05-15
3
Szołdra Nikola
Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2022-05-15
2022-05-15
3
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
2022-05-14
1
2022-05-14
6
2022-05-14
9
2022-05-14
Tomków-Bąk Anna
KJ VOLTA
2022-05-15
2
2022-05-15
Truszko Hanna
St. Rozwoju Doliny Bystrzycy
2022-05-15
4
2022-05-15
Urbaniak Weronika
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
DŻANA (83)
2022-05-15
1
2022-05-15
1
Wasilewski Łukasz
KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
2022-05-14
10
Wasiukiewicz Wojciech
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
CAMERON (95)
2022-05-14
10
2022-05-14
11
Werner Paulina
Sudecki Ludowy Klub Sportowy KSIĄŻ
BAKIER (25)
2022-05-15
1
2022-05-15
Wieczorek Julia
KJ Picador
2022-05-14
10
2022-05-14
12
Żuk Kaja
KJ Kietlów
2022-05-14
1
2022-05-15
15
2022-05-15
13

Number of Riders: 88

Number of Horses: 99

The sum of prizes: 2 200.00

Competition results developed by: Kamil Kaczkowski
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032021-1, IzMa)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl