Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
111 ACCEPTED 2022-01-28 10:26:37
2022-01-28 10:26:37
Julia Nowak CABOTA
  • 2x 13A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
110 ACCEPTED 2022-01-28 10:25:49
2022-01-28 10:25:49
Bartłomiej Rogaczewski CALIOPE
  • 2x 13A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
109 ACCEPTED 2022-01-28 10:12:18
2022-01-27 22:06:02
Victoria Glomb SOJUZ
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
108 ACCEPTED 2022-01-27 18:37:43
2022-01-27 18:37:43
Bianka Łakomiec BACARDI
  • 1x 16A/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
107 ACCEPTED 2022-01-27 18:33:44
2022-01-27 18:33:44
Anna Miśkiewicz BUENO CHICO
  • 2x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
106 ACCEPTED 2022-01-27 18:34:08
2022-01-27 18:27:11
Zuzanna Bojda CLARIMOS PLUS-S
  • 2x 13A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
105 ACCEPTED 2022-01-27 18:34:13
2022-01-27 17:26:54
Nikol Gorbach SONET
  • 2x 13A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
104 ACCEPTED 2022-01-27 16:31:33
2022-01-27 15:53:58
Oliwia Bem DUKAT
  • 1x 12A ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 13A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
103 ACCEPTED 2022-01-27 08:33:35
2022-01-26 23:14:34
Maria Kabzińska HAZELHORST' S DIAMO
  • 2x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 2x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
102 ACCEPTED 2022-01-26 21:38:22
2022-01-26 20:32:05
Magdalena Pawłowicz LILITH
  • 2x 2A ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
101 ACCEPTED 2022-01-26 21:38:21
2022-01-26 20:29:35
Karmela Wolniewicz MIDAS
  • 2x 2 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce I)
  • 2x 12 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce I)
100 ACCEPTED 2022-01-26 21:38:12
2022-01-26 20:27:47
Jarosław Skrzyczyński PHIDDICH VAN HET HERTENROOI
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
99 ACCEPTED 2022-01-28 10:32:03
2022-01-26 20:11:14
Jarosław Skrzyczyński IVY
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
  • 1x 10/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
98 ACCEPTED 2022-01-26 20:10:30
2022-01-26 20:08:45
Jarosław Skrzyczyński GORNET OBOLENSKY
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
97 ACCEPTED 2022-01-26 20:10:28
2022-01-26 20:05:51
Jarosław Skrzyczyński KRATOS B
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
96 ACCEPTED 2022-01-26 20:10:27
2022-01-26 20:05:09
Filip Skrzyczyński CAMBIALE Z
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
95 ACCEPTED 2022-01-26 20:10:25
2022-01-26 20:02:41
Filip Skrzyczyński WODKA-POLKA
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
94 ACCEPTED 2022-01-26 20:10:24
2022-01-26 20:02:00
Patryk Skrzyczyński GVERDI
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
  • 1x 10/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
93 ACCEPTED 2022-01-26 20:10:22
2022-01-26 20:01:35
Patryk Skrzyczyński DIABLO LAZAR
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
92 ACCEPTED 2022-01-27 16:31:27
2022-01-26 19:23:50
Wiktoria Płuciennik MOREPARK AD ALTA
  • 1x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
  • 1x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
91 ACCEPTED 2022-01-26 19:00:26
2022-01-26 18:55:23
Milena Mielnik JUPITER
  • 1x 1 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
90 ACCEPTED 2022-01-26 18:35:52
2022-01-26 18:30:13
Nikola Klenk QUINNA 2
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
89 ACCEPTED 2022-01-26 17:52:03
2022-01-26 17:38:36
Matylda Szymańska CAFETE
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 1x 16A/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
88 ACCEPTED 2022-01-26 17:51:55
2022-01-26 17:37:45
Tymoteusz Liss IDAHO RED WINE
  • 2x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 2x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
87 ACCEPTED 2022-01-26 17:51:50
2022-01-26 17:36:38
Maja Bartosz HULASZKA
  • 1x 3A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
  • 1x 13A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
86 ACCEPTED 2022-01-26 17:51:51
2022-01-26 17:35:43
Maksymilian Błaszczyk BAZALT
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
85 ACCEPTED 2022-01-26 17:51:41
2022-01-26 17:32:07
Katarzyna Skorek MOON
  • 1x 3A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 13A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
84 ACCEPTED 2022-01-26 17:51:39
2022-01-26 17:30:17
Ines Gawron NALA
  • 2x 3A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
83 ACCEPTED 2022-01-26 17:06:55
2022-01-26 17:05:23
Karol Miklas MACIEJKA
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
82 ACCEPTED 2022-01-26 16:59:01
2022-01-26 15:43:19
Dominika Mierlak OCTAVIO-G
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
81 ACCEPTED 2022-01-26 11:44:40
2022-01-26 11:44:40
Julia Bluj WEKTOR
  • 1x 1 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 12 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce I)
80 ACCEPTED 2022-01-26 11:40:25
2022-01-26 11:40:25
Natalia Paluch WEKTOR
  • 1x 1 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 12 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce I)
79 ACCEPTED 2022-01-26 11:41:09
2022-01-26 11:36:27
Aleksandra Chojnacka HOLY ME
  • 1x 2A ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 3A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 13A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
78 ACCEPTED 2022-01-26 10:18:49
2022-01-26 09:23:01
Kaja Odjas PEONIA
  • 1x 1 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
77 ACCEPTED 2022-01-26 10:18:47
2022-01-25 22:35:24
Michalina Paterska PEGAZ
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
76 ACCEPTED 2022-01-28 10:27:28
2022-01-25 22:33:11
Helena Hołubniak BURBON
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
75 ACCEPTED 2022-01-26 10:18:39
2022-01-25 22:32:32
Jakub Wiraszka CORNERRO
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
74 ACCEPTED 2022-01-26 10:18:33
2022-01-25 22:31:51
Agata Piskadło BRODWAY
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
73 ACCEPTED 2022-01-26 10:18:26
2022-01-25 22:30:55
Stanisław Konarski GALILO
  • 1x 1 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 2 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce I)
  • 2x 12 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce I)
72 ACCEPTED 2022-01-26 10:18:18
2022-01-25 22:26:32
Zuzanna Społowicz ESPIRRO
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
71 ACCEPTED 2022-01-26 10:18:15
2022-01-25 22:25:51
Artur Społowicz DŻAURUS
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
70 ACCEPTED 2022-01-26 10:18:12
2022-01-25 22:24:44
Aleksandra Krzyżanowska ALCORL G
  • 2x 3A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
69 ACCEPTED 2022-01-26 10:18:11
2022-01-25 22:15:27
Aleksandra Piątkowska CAROLINA
  • 2x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 2x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
68 ACCEPTED 2022-01-26 10:18:08
2022-01-25 22:10:11
Alicja Poniatowska ORIANA
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
67 ACCEPTED 2022-01-25 22:08:10
2022-01-25 21:44:18
Alicja Poniatowska FERRALINE
  • 2x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 2x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
66 ACCEPTED 2022-01-25 22:08:06
2022-01-25 21:42:26
Agata Błesznowska MUZKA
  • 1x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
65 ACCEPTED 2022-01-25 22:08:02
2022-01-25 21:39:47
Alicja Poniatowska MANCHESTER 0012
  • 2x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
64 ACCEPTED 2022-01-25 22:07:58
2022-01-25 21:31:25
Samiloby Boodie AVRIL
  • 1x 2A ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
63 ACCEPTED 2022-01-25 22:07:55
2022-01-25 21:25:57
Aleksandra Chłopaś SAUL T
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 2x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
62 ACCEPTED 2022-01-26 11:46:44
2022-01-25 20:39:09
Paulina Zielińska DIANA
  • 2x 3A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 13A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
61 ACCEPTED 2022-01-25 22:07:46
2022-01-25 20:38:18
Natalia Osysko PLAY
  • 2x 16/L/Egzaminacyjny
60 ACCEPTED 2022-01-26 21:38:11
2022-01-25 20:35:00
Julia Świderska HIDALGO
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
59 ACCEPTED 2022-01-25 22:07:39
2022-01-25 20:23:08
Weronika Guszpil ESCOBAR
  • 2x 3A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
58 ACCEPTED 2022-01-25 22:07:36
2022-01-25 20:20:33
Julia Karst KEMI
  • 2x 16/L/Egzaminacyjny
57 ACCEPTED 2022-01-27 16:31:26
2022-01-25 20:19:57
Weronika Konopka SUFRAŻ
  • 2x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
56 ACCEPTED 2022-01-25 22:07:28
2022-01-25 20:19:38
Weronika Guszpil QUALIDO M.Z
  • 2x 3A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
55 ACCEPTED 2022-01-25 20:04:52
2022-01-25 19:02:07
Vanessa Muszyńska HELLUM H&H
  • 2x 16/L/Egzaminacyjny
54 ACCEPTED 2022-01-26 21:47:52
2022-01-24 23:52:21
Lena Kożuszyn PASJA
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
53 ACCEPTED 2022-01-26 21:47:58
2022-01-24 23:50:57
Lena Kożuszyn MIGRENA
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
52 ACCEPTED 2022-01-25 10:01:47
2022-01-24 22:20:54
Weronika Mucha DEMON DEL
  • 1x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
51 ACCEPTED 2022-01-25 10:01:44
2022-01-24 22:07:53
Beata Bosak ATHLETICO GRADUS
  • 2x 3A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
50 ACCEPTED 2022-01-25 10:01:43
2022-01-24 21:20:14
Karolina Godoś CATOKI SON
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
49 ACCEPTED 2022-01-25 10:01:40
2022-01-24 19:16:38
Sandy Kulejewska GERONIMO
  • 2x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 2x 16A/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
48 ACCEPTED 2022-01-24 16:56:01
2022-01-24 14:57:55
Paulina Burdyka HIGRITHA
  • 2x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
47 ACCEPTED 2022-01-24 13:03:09
2022-01-24 12:21:31
Dominik Ast SAFIAN
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
  • 1x 20/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
46 ACCEPTED 2022-01-24 13:03:06
2022-01-24 12:20:56
Dominik Ast KORA
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
45 ACCEPTED 2022-01-24 13:03:01
2022-01-24 09:53:37
Michalina Szybalska MODEO
  • 2x 1 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 11 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 12 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce I)
44 ACCEPTED 2022-01-24 09:47:55
2022-01-24 08:58:28
Maja Wyrwoł PRIMA
  • 2x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 2x 16/L/Egzaminacyjny
43 ACCEPTED 2022-01-24 09:47:54
2022-01-24 08:34:37
Agnieszka Mierzwińska EMMA
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
  • 1x 10/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
42 ACCEPTED 2022-01-24 09:47:51
2022-01-24 07:37:42
Ewa Rosiak DEVIL W
  • 2x 3A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
41 ACCEPTED 2022-01-26 21:48:14
2022-01-23 22:27:29
Iga Matusiak KING
  • 2x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
40 ACCEPTED 2022-01-26 21:48:20
2022-01-23 21:38:25
Antonina Folda PALOMA
  • 2x 12 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce I)
39 ACCEPTED 2022-01-23 19:34:56
2022-01-23 15:55:23
Beata Szuber LANTINUS-N
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
  • 1x 10/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
38 ACCEPTED 2022-01-23 19:34:54
2022-01-23 15:54:17
Iga Tokarska ORLANDO W
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
37 ACCEPTED 2022-01-23 13:34:52
2022-01-23 12:48:55
Wiktoria Boś LEVEL
  • 2x 3A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
36 ACCEPTED 2022-01-23 11:13:14
2022-01-22 23:09:46
Karolina Godoś KOREA HIPPICA
  • 1x 16A/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
35 ACCEPTED 2022-01-23 11:13:13
2022-01-22 23:09:00
Karolina Godoś CZERTA
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
34 ACCEPTED 2022-01-23 11:13:12
2022-01-22 23:08:29
Karolina Godoś PACO VOM VELLBERG
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
33 ACCEPTED 2022-01-23 11:13:07
2022-01-22 20:09:24
Wiktoria Marczewska QUITE
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
32 ACCEPTED 2022-01-23 11:13:07
2022-01-22 15:51:52
Patrycja Urbaniak KLON
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
31 ACCEPTED 2022-01-21 09:02:38
2022-01-20 22:50:10
Maria Smaczna LYON B
  • 2x 3A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
30 ACCEPTED 2022-01-19 22:44:09
2022-01-19 21:27:45
Maria Martyn SUŁTAN
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
29 ACCEPTED 2022-01-19 22:44:02
2022-01-19 18:49:39
Błażej Such GRANIT
  • 2x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
28 ACCEPTED 2022-01-19 22:43:45
2022-01-19 07:21:12
Patrycja Więczkowska E - SENORITA
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
27 ACCEPTED 2022-01-19 22:43:37
2022-01-18 20:51:59
Bianka Dąbrowska PENTAGON-K
  • 1x 2 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce I)
  • 1x 12 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce I)
26 ACCEPTED 2022-01-19 22:43:30
2022-01-18 20:16:33
Zofia Kozłowska MAGGIE
  • 2x 1 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 11 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
25 ACCEPTED 2022-01-18 20:06:58
2022-01-18 19:54:23
Zuzanna Zagórska AWANTI
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
24 ACCEPTED 2022-01-24 00:30:49
2022-01-18 14:59:04
Wiktoria Samson COSTELLO
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 2x 16/L/Egzaminacyjny
23 ACCEPTED 2022-01-18 11:13:17
2022-01-18 09:12:41
Martyna Łomzik ELEGANT
  • 2x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 2x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
22 ACCEPTED 2022-01-17 23:52:09
2022-01-17 23:04:54
Iga Tokarska VOX GR
  • 2x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
21 ACCEPTED 2022-01-17 23:52:04
2022-01-17 23:04:04
Iga Tokarska CASALL AZZURRO
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
  • 1x 10/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
20 ACCEPTED 2022-01-17 23:51:59
2022-01-17 23:03:27
Beata Szuber CHABER
  • 2x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
19 ACCEPTED 2022-01-17 23:51:55
2022-01-17 19:55:11
Maja Kamoda FINLANDIA
  • 2x 3A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 13A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
18 ACCEPTED 2022-01-17 23:51:52
2022-01-17 14:51:41
Paulina Szulc BAKSZYSZ
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
17 ACCEPTED 2022-01-17 23:51:47
2022-01-17 11:01:26
Hanna Szyszka MUZKA
  • 1x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
16 ACCEPTED 2022-01-19 22:43:23
2022-01-17 09:53:46
Emilia Wiśniewska KASANDRA
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
15 ACCEPTED 2022-01-16 22:01:40
2022-01-16 21:00:16
Zuzanna Siwek MARCELLO-P
  • 2x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 16A/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
14 ACCEPTED 2022-01-16 18:20:20
2022-01-15 13:06:47
Oliwia Szczepuła FIESTA EWITA
  • 1x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
13 ACCEPTED 2022-01-15 11:09:04
2022-01-15 10:16:19
Paulina Złotorowicz HANNIBAL-WM
  • 2x 3A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
12 ACCEPTED 2022-01-24 00:33:37
2022-01-14 19:20:22
Wiktoria Szebysty SWEET STAR
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
  • 1x 10/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
  • 1x 20/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
11 ACCEPTED 2022-01-14 23:36:19
2022-01-14 19:19:34
Wiktoria Szebysty LEGROS
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
10 ACCEPTED 2022-01-11 15:09:38
2022-01-10 19:58:42
Maja Kwaśniewska PANAMA
  • 2x 11 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
9 ACCEPTED 2022-01-11 15:09:38
2022-01-10 19:58:06
Zyta Kasprzak PANAMA
  • 2x 1 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
8 ACCEPTED 2022-01-11 15:09:37
2022-01-10 19:57:33
Kalina Letachowicz B- FENIX
  • 1x 1 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 2 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce I)
  • 1x 11 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 12 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce I)
7 ACCEPTED 2022-01-10 09:29:20
2022-01-09 22:14:38
Renata Komperda RINGO
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 16A/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
6 ACCEPTED 2022-01-09 16:03:42
2022-01-08 19:15:10
Nicole Jendryk INSIGNIA
  • 2x 3A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 13A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
5 ACCEPTED 2022-01-09 16:03:38
2022-01-07 20:42:27
Zuzanna Kuczerawy URACA II
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
4 ACCEPTED 2022-01-09 16:03:33
2022-01-07 14:58:18
Wiktoria Stasiulewicz QUIDAMS DUKE
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
  • 1x 20/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
3 ACCEPTED 2022-01-09 16:03:29
2022-01-07 14:56:35
Wiktoria Stasiulewicz TYTAN-P
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
2 ACCEPTED 2022-01-09 16:03:25
2022-01-06 21:44:59
Wiktoria Stasiulewicz COTTON BOY
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
  • 1x 10/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
  • 1x 20/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
1 ACCEPTED 2022-01-10 12:39:58
2022-01-06 13:50:40
Daria Wichowska MINERVA
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O009826
2. Bartosz Maja KJ VOLTA MIŁOCICE
2009 (JM.)
934/22
3. Bem Oliwia JKS Jaroszówka
2005 (J.)
O045583
4. Bluj Julia WKJ
brak
5. Błaszczyk Maksymilian KJ VOLTA MIŁOCICE
2008 (JM.)
O064899
6. Błesznowska Agata Wrocławski KJ
2010 (JM.)
O059858
7. Bojda Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
2002 (MJ.)
O026718
8. Boodie Samiloby Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2008 (JM.)
O058563
9. Boś Wiktoria Sudecki LKS Książ
2005 (J.)
O048417
10. Bosak Beata KS Pegaz
2001 (MJ.)
brak
11. Burdyka Paulina KJ Bachmat Pruszowice
S
O007002
12. Chłopaś Aleksandra Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2006 (J.)
O060204
13. Chojnacka Aleksandra LKS Stragona Strzegom
S
brak
14. Dąbrowska Bianka Wrocławski Klub Jeździecki
2008 (JM.)
2855/20
15. Folda Antonina KJ Black Pony
2011 (Mł.)
O061286
16. Gawron Ines KJ VOLTA MIŁOCICE
2009 (JM.)
933/22
17. Glomb Victoria Klub Jeździecki Jaroszówka
2001 (MJ.)
O026511
18. Godoś Karolina KJ Royal Opole
S
O009247
19. Gorbach Nikol Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
2003 (MJ.)
O063551
20. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
21. Hołubniak Helena LKS Stragona
2005 (J.)
O043339
22. Jendryk Nicole JKS Lauden
S
Brak
23. Kabzińska Maria Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2006 (J.)
O058680
24. Kamoda Maja Konecki KJ Fullmet
2009 (JM.)
Brak
25. Karst Julia Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2005 (J.)
O058028
26. Kasprzak Zyta Bpk
2010 (JM.)
Brak
27. Klenk Nikola bzk
2002 (MJ.)
brak
28. Komperda Renata KJ Ślęża Wrocław
S
O031190
29. Konarski Stanisław LKS Stragona
2010 (JM.)
30. Konopka Weronika Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2006 (J.)
O055159
31. Kozłowska Zofia Konecki KJ Fullmet
2010 (JM.)
brak
32. Kożuszyn Lena KJ Black Pony
2009 (JM.)
O060892
33. Krzyżanowska Aleksandra Klub Jeździecki Jaroszówka
2009 (JM.)
brak
34. Kuczerawy Zuzanna KJ Platan
2010 (JM.)
O056534
35. Kulejewska Sandy KJ Picador
S
O021864
36. Kwaśniewska Maja Bpk
2009 (JM.)
Brak
37. Letachowicz Kalina Brak
2011 (Mł.)
Brka
38. Liss Tymoteusz KJ Volta Miłocice
2008 (JM.)
O053735
39. Łakomiec Bianka KJ VOLTA MIŁOCICE
2003 (MJ.)
O043979
40. Łomzik Martyna Wrocławski KJ
2005 (J.)
O046434
41. Marczewska Wiktoria KJ Fullmet
2008 (JM.)
brak
42. Martyn Maria KS Pegaz w Chwałowicach
2006 (J.)
953/22
43. Matusiak Iga KJ Black Pony
2008 (JM.)
O063348
44. Mielnik Milena Ośrodek Jezdziecki Dubelbar Zdrój
2007 (JM.)
brak
45. Mierlak Dominika Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
2005 (J.)
O050872
46. Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice
S
O003208
47. Miklas Karol Klub Jeździecki Jaroszówka
2007 (JM.)
O049658
48. Miśkiewicz Anna KJ VOLTA
S
O007369
49. Mucha Weronika JKS Hanna
2008 (JM.)
O055781
50. Muszynska Vanessa KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
2006 (J.)
brak
51. Nowak Julia KJ Dworzysko
2005 (J.)
O043124
52. Odjas Kaja OJ DUBELBAR
2010 (JM.)
B009228
53. Osysko Natalia Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2006 (J.)
O043613
54. Paluch Natalia KJ PICADOR
brak
55. Paterska Michalina LKS Stragona
2010 (JM.)
O061703
56. Pawłowicz Magdalena SRJ Galopuj z nami
S
brak
57. Piątkowska Aleksandra Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O053160
58. Piskadło Agata LKS Stragona Strzegom
2004 (J.)
O042155
59. Płuciennik Wiktoria KS Small Cherry Trzebnica
2009 (JM.)
O055695
60. Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054780
61. Rogaczewski Bartłomiej KJ Dworzysko
S
O013279
62. Rosiak Ewa KS Pegaz
S
O008154
63. Samson Wiktoria Konecki KJ Fullmet
2006 (J.)
O066205
64. Siwek Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
2003 (MJ.)
O028604
65. Skorek Katarzyna KJ VOLTA
2009 (JM.)
BRAK
66. Skrzyczyński Filip Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054042
67. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
68. Skrzyczyński Patryk Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054043
69. Smaczna Maria KS Pegaz Chwałowice
S
O042951
70. Społowicz Artur KJ Jaroszówka
S
O000841
10003676
71. Społowicz Zuzanna KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O036095
72. Stasiulewicz Wiktoria JKS Lauden
2001 (MJ.)
O038702
73. Such Błażej KJ Stajnia Odra Głoska
S
O013758
74. Świderska Julia Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2011 (Mł.)
O063287
75. Szczepuła Oliwia KS Small Cherry Trzebnica
2008 (JM.)
O064278
76. Szebysty Wiktoria KJ Ślęża Wrocław
2004 (J.)
O043986
77. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
78. Szulc Paulina KS Pegaz w Chwałowicach
S
O025678
79. Szybalska Michalina WKJ Partynice
2010 (JM.)
O068236
80. Szymańska Matylda KJ VOLTA
2009 (JM.)
brak
81. Szyszka Hanna Wrocławski Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O052510
82. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
83. Urbaniak Patrycja KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O047431
84. Wichowska Daria JKS Hanna
S
O007402
85. Więczkowska Patrycja Brak
S
O048416
86. Wiraszka Jakub LKS Stragona Strzegom
2002 (MJ.)
O045579
87. Wiśniewska Emilia KJ Stajnia Odra Głoska
2002 (MJ.)
O046901
88. Wolniewicz Karmela WSJWP
2010 (JM.)
Brak
89. Wyrwoł Maja KJ Royal Opole
2006 (J.)
O060593
90. Zagórska Zuzanna bpk
2002 (MJ.)
O038730
91. Zielińska Paulina brak
S
brak
92. Złotorowicz Paulina Bpk
2008 (JM.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

91

ALCORL G SP POL 2014 klacz tarantowata/166 F: Nn
M: Nn
K032261 616999670058814
2.

74

ATHLETICO GRADUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 wałach gniada/165 F: Court
M: Alysha H
brak 616 009 67 00404 03
3.

85

AVRIL KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Durello Top / Durello
M: Adria / Bolero
K017181 POL013640008007
4.

51

AWANTI SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Pikap /
M: Ambrozja / Correro
K023086 616009610123109
5.

35

B- FENIX KUC WALIJSKI POL 2013 wałach izabelowata/kuc:135 F: Linde hoeve's optimist
M: B food
Brak 616013610012113
6.

127

BACARDI SP POL 2015 Wałach siwa/167 F: CORVALLO
M: BIRMA
K026952 616 009 67 00183 15
7.

45

BAKSZYSZ SP POL 2014 wałach gniada/163 F: Bankiet /
M: Bojana De Quidam / Quidam De Henry
K028975 616009610138414
8.

109

BAZALT SP POL 2003 wałach gniada/168 F: Mabant /
M: Balanga / Ottis
K014614 POL009670021703
9.

24

BRODWAY SP POL 2013 wałach kasztanowata F: Lenon L / Dream On
M: Babilonia / Jape
K022651 616009670029813
10.

124

BUENO CHICO SP POL 2017 ogier ciemnokasztanowata/172 F: Bijoube /
M: Bretania / Seigon
K030546 616009670084517
11.

131

BURBON OS POL 2012 wałach gniada/174 F: Bernini
M: Politesse d'Ete
K020914 DE418182531712
12.

130

CABOTA POL F:
M:
13.

111

CAFETE OLDENBURSKA POL 2006 klacz siwa/167 F: Coupe ce Coeur
M: Querida
K013631 DE 433330616006
14.

129

CALIOPE SP POL 2017 klacz gniada/170 F: Vulkan L
M: /Eskudo
Brak .
15.

116

CAMBIALE Z Z POL 2014 wałach gniada/163 F: CANTURO
M: LUSIONA Z
K028820 056015Z55758314
16.

90

CAROLINA 42 HOL GER 2010 klacz kasztanowata/169 F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
K019124 DE421000203510
17.

48

CASALL AZZURRO HOL GER 2014 wałach gniada/175 F: Casalito / Casall
M: Vroni R / Corrado I
K027692 DE421000002414
18.

13

CATOKI SON HAN GER 2010 wałach gniada/- F: Catoki /
M: Fifty Sue / For Keeps
K022647 DE431316679210
19.

47

CHABER DSP POL 2015 ogier siwa/169 F: Cocosinni
M: ..
K030940 112
20.

125

CLARIMOS PLUS-S Deutsches Sportpferd POL 2015 wałach gniada/175 F: Clarimo
M: Levista
brak DE 455879998315
21.

99

CORNERRO SP POL 2007 wałach siwa/165 F: Carry Son
M: Camea
K014528 616009640109407
22.

43

COSTELLO KWPN NED 2007 wałach gniada/168 F: Luidam/Guidam
M: Roxette/Corland
K012156 528003000705888
23.

29

COTTON BOY WESTF POL 2013 wałach gniada/170 F: Cotton Club / Cantus
M: La Le Lu / Landstreicher
K027123 DE441411002013
24.

61

CZERTA SP POL 2015 klacz gniada/163 F: Aladin
M: Clarins
Brak 616 009 69 01124 15
25.

75

DEMON DEL KUC WALIJSKI POL 2007 wałach gniada/mk:140 F: nn / nn
M: nn / nn
K019469 616999661961007
26.

66

DEVIL W SP POL 2017 wałach gniada/162 F: Elvis Ter Putte
M: Dykcja
Brak Brak
27.

114

DIABLO LAZAR OLD POL 2013 wałach kara/160 F: Diarado
M: Jeddah P.
K023372 DE433334047413
28.

23

DIANA SP POL 2012 klacz skarogniada/170 cm F: Stilios
M: Dobry Anioł
brak 616009580487512
29.

133

DRAGONIA SP POL 2010 Klacz gniada/170 F: TURBUD QUIRINUS
M: DALIA
K024807 616009690136410
30.

123

DUKAT KUC POL 2007 ogier kasztanowata/kuc:148 F: Strayer's Samson
M: Donna
brak 013670128407
31.

92

DŻAURUS MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/165 F: Quercus du Maury
M: Dżaga
K031500 616006690067117
32.

54

E - SENORITA Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 klacz ciemnogniada/165cm F: Hochmeister
M: E - Schone - Blume
K027384 DE455878200812
33.

50

ELEGANT WLKP POL 2007 wałach gniada/160 F: Czador /
M: Eneida / Duke Valentino
K025011 POL007600325707
34.

67

EMMA OLD POL 2014 klacz siwa/170 F: Cantoblanco / Canto
M: Esme / Lake Bid
K027062 DE418180273814
35.

81

ESCOBAR SP POL 2018 wałach kasztanowata/166 F: Wolf’s Panter
M: / Le Voltaire
Brak POL
36.

93

ESPIRRO MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach kasztanowata/163 F: Irches
M: Espadra
K032858 6160066900669
37.

88

FERRALINE HOLSZTYŃSKA POL 2013 klacz gniada/168 F: Cormint
M: Online II
K023904 DE421000131613
38.

41

FIESTA EWITA DRP POL 2008 klacz ciemnogniada/kuc:148 F: V.I.P / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
K014779 POL013670148408
39.

46

FINLANDIA SP POL 2009 klacz gniada/164 F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
K016865 616009590230709
40.

98

GALILO KUC POL 2016 wałach bułana/kuc:146 F: Gran Chaco
M: Galicja/ Bonetto D
41.

18

GERONIMO KWPN POL 2011 wałach gniada/176 F: Numero Uno
M: Contica
K020233 528003201110280
42.

118

GORNET OBOLENSKY SP POL 2017 ogier siwa/163 F: Cornet Obolensky
M: Grenada
K032132 A0019810S
43.

55

GRANIT HANOWER POL 2014 wałach siwa/166 F: Grey Top
M: Rubia
K030199 DE431316
44.

115

GVERDI SP POL 2015 wałach gniada/165 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Grenada / Abke
K026780 616009610012915
45.

40

HANNIBAL-WM Niemiecki Koń Wierzchowy POL 2014 wałach ciemnogniada/160 F: Czarownik
M: Habanera WM
K026194 DE 455870277214
46.

122

HAZELHORST' S DIAMO NEW FOREST PONY POL 2005 wałach gniada/kuc:- F: Kantje's Ronaldo / Watershof Pretendent
M: De Langewiek Monique / Sulaatik's Fireball
K023254 528018020051289
47.

78

HELLUM H&H KWPN NED 2012 wałach gniada/175 F: Charisma / Stakkato
M: Chique HBC / Numero Uno
K026725 528003201201361
48.

22

HIDALGO OLDENBURG POL 2011 wałach siwa/mk:149 F: H-Ekwador
M: Indira
K018689 DE 433331703311
49.

72

HIGRITHA KWPN NED 2012 klacz gniada/165 F: Pacific / Corland
M: Saela / Lemmod
K023916 528003201203335
50.

103

HOLY ME WLKP POL 2018 klacz gniada/167 F: Believe In Me
M: Hesja
51.

108

HULASZKA WLKP POL 2004 klacz siwa/166 F: Fred /
M: Harfa / Trento
K026954 POL00911123704
52.

110

IDAHO RED WINE OLD POL 2017 wałach gniada/169 F: IMPRESSIVE VDL
M: PIANDORA
K033113 DE 418182672017
53.

33

INSIGNIA WLKP POL 2016 klacz gniada/162 F: Le Voltaire
M: Istar
Brak 616007680005216
54.

132

IVY KWPN POL 2013 klacz siwa/170 F: B-H Voltaire
M: Carthaga Z
K025818 528003201306579
55.

113

JUPITER MAŁOPOLSKA POL 2006 ogier siwa/165 F: Diafon
M: Jachna
brak 006550030106
56.

8

KASANDRA KWPN NED 2015 klacz ciemnogniada/160 F: Cascarillo / Casall
M: Zissi / Karandasj
K028205 528003201506741
57.

80

KEMI WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/167 F: Eloquent
M: Kenia
K029581 61600760021911
58.

15

KING WLKP POL 2016 wałach kara/156 F: Polder /
M: Kamielia / Wiec
K030972 616007610148616
59.

58

KLON SP POL 2010 wałach kasztanowata/mk:mk:mk:m F: Limit
M: Kleopatra
K022296 616009670125910
60.

70

KORA SP POL 2016 klacz siwa/172 F: Graf Stepp /
M: Kryza / Colman
K031201 616009610118416
61.

62

KOREA HIPPICA OLD POL 2013 klacz gniada/167 F: Kannan / Voltaire
M: Loubette / Baloubet Du Rouet
K028597 DE418182551413
62.

117

KRATOS B KWPN NED 2016 ogier gniada/178 F: Kannan / Voltaire
M: Big Star BZ / Big Star
K030703 528003201607994
63.

65

LANTINUS N SP POL 2009 wałach gniada/161 F: -
M: -
K017131 -
64.

39

LEGROS SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Van Gogh / Numero Uno
M: Lizystrata L / Player
K026032 616009550000713
65.

63

LEVEL MŁP POL 2012 wałach gniada/170 F: Filantrop /
M: Laszka / Len
K023745 616006600279312
66.

121

LILITH SP POL 2017 klacz gniada/168 F: Masini
M: Lakota po Otill
brak 616 009 67 00504 17
67.

57

LYON B WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach ciemnogniada/170 F: Carolus I
M: Lady Bi
844/22 616007610057917
68.

105

MACIEJKA Wielkopolska Pochodzenie Trake POL 2016 klacz gniada/167 F: Powój
M: Metreza
K030541 616007590058816
69.

52

MAGGIE KUC POL 2010 klacz gniada/kuc:118 F: Nn
M: Nn
brak 616999640108410
70.

86

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
K007299 DE410100383201
71.

42

MARCELLO-P SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Corvallo /
M: Maxsima - P / Corleone Z
K031351 616009670016715
72.

120

MIDAS KUC FELIŃSKI POL 12 lat wałach siwa/kuc:130 F: Hrabin
M: Mozaika
Brak Brak
73.

19

MIGRENA KUC FELIŃSKI POL 2009 klacz gniada/kuc:143 F: Fedain /
M: Muzka / Harbin
K030974 POL01367036709
74.

28

MINERVA KWPN POL 2017 klacz gniada/173 F: Cornet's Prinz
M: Magnolia
K031358 xxx
75.

69

MODEO KUC FELIŃSKI POL 2006 wałach siwa/kuc:135 F: Harbin
M: Mozajka
brak POL013670095806
76.

107

MOON XX POL 2015 wałach gniada/162 F: Dżulietto
M: Masterprice
685/21 616POL15008579T
77.

26

MOREPARK AD ALTA KUC IRLANDZKI POL 2010 wałach gniada/kuc:148 F: Equine / nn
M: nn / nn
K027105 372414005745341
78.

44

MUZKA KUC FELIŃSKI POL 2004 klacz siwa/kuc:- F: Harbin / Harfiarz
M: Mozaika / Wampir
K015079 POL013670061304
79.

87

MUZKA KUC FELIŃSKI POL 2004 klacz siwa/kuc:135 F: Harbin/ Harfiarz
M: Mozaika/ Wampir
LKRWZJ/2124/21 POL013670061304
80.

106

NALA XX POL 2016 klacz gniada/166 F: KOKO
M: NOLA
BRAK 616 POL 16008765T
81.

104

OCTAVIO-G SP POL 2016 wałach gniada/160 F: Lanvester L( ex Lansvester L) / Lansing
M: Olandia / Royal Court
K032635 616009670021616
82.

89

ORIANA TRAKEŃSKA POL 2010 klacz gniada/170 F: Lord Oder
M: Oliwia Life
K016456 POL 732 01 00509 10
83.

64

ORLANDO W SP POL 2011 wałach gniada/172 F: Xx
M: Xx
K021599 111
84.

60

PACO VOM VELLBERG WARMBLUT SUI 2012 wałach gniada/161 F: Plot - Blue /
M: Tanorah - W / Tanael du Serein
K032921 62AA155
85.

16

PALOMA KUC FELIŃSKI POL 2009 klacz gniada/kuc:135 F: Harbin
M: Pacynka
K014971 POL 013 67 00366 09
86.

36

PANAMA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Rulon /
M: Palta / Evento
K030124 616007610118116
87.

20

PASJA KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz siwa/kuc:148 F: Bambo
M: Proza
K014972 POL 013670134807
88.

100

PEGAZ MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/166 F: Plik
M: Pola
K023235 616006570245810
89.

53

PENTAGON-K KUC FELIŃSKI POL 2012 wałach izabelowata/kuc:Nn F: Harbin
M: Pacynka/Floret
K030930 616013670094612
90.

101

PEONIA HUCULSKA POL 2005 klacz srokata/kuc:142 F: Hawrań
M: Patria
Brak POL012570029305
91.

119

PHIDDICH VAN HET HERTENROOI BWP POL 2015 wałach gniada/163 F: Jaguar E Type vd Vlasbloem
M: Aubade van Utsenaken
K032892 056002W00310862
92.

82

PLAY SP POL 2017 wałach gniada/170 F: Aracento
M: Peonia
K031804 616009670070617
93.

68

PRIMA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Pamella / Pamir Av Rabbelugn
K028825 616999690006514
94.

79

QUALIDO M.Z SP POL 2018 ogier gniada/172 F: Ares/Elvis
M: / Turbud Quirinus
Brak POL
95.

31

QUIDAMS DUKE HOLSZTYN POL 2011 wałach siwa/165 F: Quidams Rubin
M: Zariin Calica
K020318 DE421000533311
96.

112

QUINNA 2 OLD GER 2008 klacz gniada/164 F: Carlucci /
M: Quidam's Girl /
brak DE418181342708
97.

59

QUITE WESTF POL 2010 wałach siwa/178 F: Quite Capitol
M: Lady Jump II
brak brak
98.

34

RINGO WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Farmer
M: Ratafia
K032621 616 007 64 00733 14
99.

71

SAFIAN SP POL 2015 Wałach gniada/180 F: Lord Ludger / Ludger
M: Safira / Asyż
K029295 616999682023415
100.

84

SAUL T Niemiecki Koń Sportowy GER 2011 wałach gniada/168 F: Skyflight /
M: Puce / Pilot
K028950 DE455870332311
101.

128

SOJUZ Szlachetna Półkrew POL 19.02.2003 wałach gniada/174 F: Atylla
M: Soja
K008098 POL009670013103
102.

126

SONET WIELKOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/165 F: Bujak
M: Safari
K011246 POL007680044005
103.

21

SUFRAŻ MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/168 F: Rashim
M: Sugestia
K031159 6160066900649
104.

56

SUŁTAN WLKP POL 2008 wałach kara/169 F: Esaul / Fort 59
M: Sanna / Bolivar
1348/22 POL007600396708
105.

38

SWEET STAR Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz gniada/175 F: Mr. Alkohol / Rock Hopper
M: Sea of Star / Persian Bold
K025338 616POL11007290T
106.

30

TYTAN-P SP POL 2013 wałach siwa/166 F: Corvallo / Coriano Z
M: Tamira-P / Corleone Z
K025650 616009670027313
107.

32

URACA II OLDENBURSKA POL 2010 klacz siwa/174 F: Baloussini
M: Uptown Girl
K018503 2764181817196102
108.

49

VOX GR SP POL 2016 wałach siwa/166 F: Salamon
M: Vascuel
K032831 X
109.

102

WEKTOR KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc:135 F: Oskal
M: Wanilia
K024170 616013610082611
110.

27

WODKA-POLKA HOL POL 2006 klacz gniada/168 F: Candillo / Cassini I
M: Perhaps / Coriander
K011252 DE421000087006
Rider Club
Competition
Prize
Godoś Karolina KJ Royal Opole
300
50
SUM:
350.00
Hołubniak Helena LKS Stragona
50
SUM:
50.00
Kuczerawy Zuzanna KJ Platan
100
200
SUM:
300.00
Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
200
200
SUM:
400.00
Skrzyczyński Filip Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
100
SUM:
100.00
Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
100
300
SUM:
400.00
Skrzyczyński Patryk Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
50
150
SUM:
200.00
Stasiulewicz Wiktoria JKS Lauden
150
100
100
100
150
150
SUM:
750.00
Szebysty Wiktoria KJ Ślęża Wrocław
100
50
SUM:
150.00
Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
100
300
300
SUM:
700.00
Wiraszka Jakub LKS Stragona Strzegom
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ast Dominik
St. KJ Tradycja Siedlnica
KORA (70)
2022-01-29
9
2022-01-29
7
SAFIAN (71)
2022-01-29
14
2022-01-29
Bartosz Maja
KJ VOLTA MIŁOCICE
HULASZKA (108)
2022-01-29
2022-01-30
1
2022-01-29
1
2022-01-30
1
Bem Oliwia
JKS Jaroszówka
DUKAT (123)
2022-01-30
1
2022-01-30
1
Bluj Julia
WKJ
WEKTOR (102)
2022-01-29
11
2022-01-30
7
Błaszczyk Maksymilian
KJ VOLTA MIŁOCICE
BAZALT (109)
2022-01-29
1
2022-01-29
1
2022-01-30
1
2022-01-30
8
Błesznowska Agata
Wrocławski KJ
MUZKA (87)
2022-01-29
3
2022-01-30
7
Bojda Zuzanna
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
2022-01-30
1
2022-01-30
13
Boodie Samiloby
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
AVRIL (85)
2022-01-29
1
2022-01-29
5
2022-01-30
8
2022-01-30
Boś Wiktoria
Sudecki LKS Książ
LEVEL (63)
2022-01-29
2022-01-29
Bosak Beata
KS Pegaz
2022-01-29
1
2022-01-29
1
Burdyka Paulina
KJ Bachmat Pruszowice
2022-01-29
8
2022-01-29
Chłopaś Aleksandra
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
SAUL T (84)
2022-01-29
2022-01-29
26
2022-01-30
2022-01-30
2022-01-30
Chojnacka Aleksandra
LKS Stragona Strzegom
HOLY ME (103)
2022-01-29
2
2022-01-29
2022-01-29
1
Dąbrowska Bianka
Wrocławski Klub Jeździecki
2022-01-29
1
2022-01-30
1
Folda Antonina
KJ Black Pony
PALOMA (16)
2022-01-30
5
2022-01-30
3
Gawron Ines
KJ VOLTA MIŁOCICE
NALA (106)
2022-01-29
1
2022-01-29
16
2022-01-30
2022-01-30
2022-01-30
13
2022-01-30
1
Glomb Victoria
Klub Jeździecki Jaroszówka
SOJUZ (128)
2022-01-29
12
2022-01-29
20
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
2022-01-29
9
2022-01-29
1
300
2022-01-29
6
2022-01-29
10
CZERTA (61)
2022-01-30
1
2022-01-30
1
2022-01-30
5
2022-01-30
3
50
Gorbach Nikol
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
SONET (126)
2022-01-30
1
2022-01-30
1
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
2022-01-29
16
2022-01-29
21
ESCOBAR (81)
2022-01-29
23
2022-01-29
15
Hołubniak Helena
LKS Stragona
BURBON (131)
2022-01-29
3
50
2022-01-29
2022-01-30
6
2022-01-30
4
Jendryk Nicole
JKS Lauden
2022-01-29
1
2022-01-29
1
2022-01-30
1
2022-01-30
12
Kabzińska Maria
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2022-01-29
2022-01-29
2
2022-01-30
2022-01-30
7
Kamoda Maja
Konecki KJ Fullmet
2022-01-29
1
2022-01-29
1
2022-01-30
1
2022-01-30
1
Karst Julia
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
KEMI (80)
2022-01-30
2022-01-30
Kasprzak Zyta
Bpk
PANAMA (36)
2022-01-29
1
2022-01-29
1
Klenk Nikola
bzk
QUINNA 2 (112)
2022-01-29
6
2022-01-29
14
Komperda Renata
KJ Ślęża Wrocław
RINGO (34)
2022-01-29
7
2022-01-29
5
2022-01-30
3
2022-01-30
8
Konarski Stanisław
LKS Stragona
GALILO (98)
2022-01-29
1
2022-01-29
2
2022-01-29
Konopka Weronika
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
SUFRAŻ (21)
2022-01-30
2022-01-30
Kozłowska Zofia
Konecki KJ Fullmet
MAGGIE (52)
2022-01-29
1
2022-01-29
1
2022-01-30
6
2022-01-30
1
Kożuszyn Lena
KJ Black Pony
MIGRENA (19)
2022-01-30
6
2022-01-30
8
PASJA (20)
2022-01-30
4
2022-01-30
13
Krzyżanowska Aleksandra
Klub Jeździecki Jaroszówka
2022-01-29
25
2022-01-29
Kuczerawy Zuzanna
KJ Platan
2022-01-29
4
2022-01-29
2
100
2022-01-30
1
200
2022-01-30
Kulejewska Sandy
KJ Picador
2022-01-29
17
2022-01-29
2022-01-30
1
2022-01-30
Kwaśniewska Maja
Bpk
PANAMA (36)
2022-01-30
1
2022-01-30
1
Letachowicz Kalina
Brak
2022-01-29
1
2022-01-29
3
2022-01-30
1
2022-01-30
9
Liss Tymoteusz
KJ Volta Miłocice
2022-01-29
2022-01-29
7
2022-01-30
4
2022-01-30
Łakomiec Bianka
KJ VOLTA MIŁOCICE
BACARDI (127)
2022-01-30
6
2022-01-30
5
Łomzik Martyna
Wrocławski KJ
ELEGANT (50)
2022-01-29
9
2022-01-29
2022-01-30
6
2022-01-30
Madej Kinga
KJ VOLTA MIŁOCICE
DRAGONIA (133)
2022-01-29
1
2022-01-29
13
2022-01-30
1
2022-01-30
1
Marczewska Wiktoria
KJ Fullmet
QUITE (59)
2022-01-29
11
2022-01-29
11
2022-01-30
2022-01-30
9
Martyn Maria
KS Pegaz w Chwałowicach
SUŁTAN (56)
2022-01-29
11
2022-01-29
2022-01-30
Matusiak Iga
KJ Black Pony
KING (15)
2022-01-30
3
2022-01-30
Mielnik Milena
Ośrodek Jezdziecki Dubelbar Zdrój
JUPITER (113)
2022-01-29
1
Mierlak Dominika
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
OCTAVIO-G (104)
2022-01-30
2022-01-30
Mierzwińska Agnieszka
KS Pegaz Chwałowice
EMMA (67)
2022-01-29
5
2022-01-29
4
Miklas Karol
Klub Jeździecki Jaroszówka
MACIEJKA (105)
2022-01-29
9
2022-01-29
13
Miśkiewicz Anna
KJ VOLTA
2022-01-29
10
2022-01-29
Mucha Weronika
JKS Hanna
2022-01-29
2
Muszynska Vanessa
KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
2022-01-30
2022-01-30
Nowak Julia
KJ Dworzysko
CABOTA (130)
2022-01-30
2022-01-30
13
Odjas Kaja
OJ DUBELBAR
PEONIA (101)
2022-01-29
12
Osysko Natalia
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
PLAY (82)
2022-01-30
2022-01-30
Paluch Natalia
KJ PICADOR
WEKTOR (102)
2022-01-29
1
2022-01-30
8
Paterska Michalina
LKS Stragona
PEGAZ (100)
2022-01-29
12
2022-01-29
5
Pawłowicz Magdalena
SRJ Galopuj z nami
LILITH (121)
2022-01-29
4
2022-01-29
2
Piątkowska Aleksandra
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2022-01-29
19
2022-01-29
2022-01-30
2022-01-30
Piskadło Agata
LKS Stragona Strzegom
BRODWAY (24)
2022-01-29
6
2022-01-29
4
Płuciennik Wiktoria
KS Small Cherry Trzebnica
2022-01-29
3
2022-01-30
2
2022-01-30
8
Poniatowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2022-01-29
1
2022-01-29
2022-01-30
1
2022-01-30
2022-01-29
5
2022-01-29
2022-01-30
9
2022-01-30
ORIANA (89)
2022-01-29
8
2022-01-29
1
200
2022-01-30
4
2022-01-30
1
200
Rogaczewski Bartłomiej
KJ Dworzysko
CALIOPE (129)
2022-01-30
13
2022-01-30
13
Rosiak Ewa
KS Pegaz
DEVIL W (66)
2022-01-29
23
2022-01-29
21
Samson Wiktoria
Konecki KJ Fullmet
2022-01-29
1
2022-01-29
1
2022-01-30
2022-01-30
2022-01-30
7
Siwek Zuzanna
KS Small Cherry Trzebnica
2022-01-29
12
2022-01-29
2022-01-30
2
2022-01-30
7
Skorek Katarzyna
KJ VOLTA
MOON (107)
2022-01-29
1
2022-01-29
1
2022-01-30
1
2022-01-30
8
Skrzyczyński Filip
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2022-01-29
2
2022-01-29
2
100
2022-01-29
6
2022-01-29
4
Skrzyczyński Jarosław
KJ Agro-Handel Śrem
KRATOS B (117)
2022-01-29
10
2022-01-29
3
100
2022-01-29
12
2022-01-29
10
IVY (132)
2022-01-29
6
2022-01-29
1
300
Skrzyczyński Patryk
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2022-01-29
3
50
2022-01-29
2
150
GVERDI (115)
2022-01-29
4
2022-01-29
5
Smaczna Maria
KS Pegaz Chwałowice
LYON B (57)
2022-01-29
16
2022-01-29
16
Społowicz Artur
KJ Jaroszówka
2022-01-29
16
2022-01-29
Społowicz Zuzanna
KJ Jaroszówka
ESPIRRO (93)
2022-01-29
9
2022-01-29
18
Stasiulewicz Wiktoria
JKS Lauden
2022-01-29
9
2022-01-29
2
150
2022-01-30
3
100
2022-01-30
3
100
TYTAN-P (30)
2022-01-29
8
2022-01-29
12
2022-01-30
2
100
2022-01-30
5
2022-01-29
6
2022-01-29
12
2022-01-30
2
150
2022-01-30
2
150
Such Błażej
KJ Stajnia Odra Głoska
GRANIT (55)
2022-01-29
13
2022-01-29
Świderska Julia
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
HIDALGO (22)
2022-01-30
5
2022-01-30
Szczepuła Oliwia
KS Small Cherry Trzebnica
2022-01-29
4
2022-01-29
2022-01-30
2
Szebysty Wiktoria
KJ Ślęża Wrocław
2022-01-29
7
2022-01-29
6
2022-01-30
4
2022-01-30
5
LEGROS (39)
2022-01-29
9
2022-01-29
8
2022-01-30
2
100
2022-01-30
3
50
Szuber Beata
KJ Bachmat Pruszowice
CHABER (47)
2022-01-29
3
2022-01-29
2022-01-29
11
2022-01-29
3
100
2022-01-30
1
300
2022-01-30
1
300
Szulc Paulina
KS Pegaz w Chwałowicach
2022-01-29
5
2022-01-29
13
2022-01-30
Szybalska Michalina
WKJ Partynice
MODEO (69)
2022-01-29
1
2022-01-29
1
2022-01-30
1
2022-01-30
4
Szymańska Matylda
KJ VOLTA
CAFETE (111)
2022-01-29
4
2022-01-29
1
2022-01-30
1
2022-01-30
4
Szyszka Hanna
Wrocławski Klub Jeździecki
MUZKA (44)
2022-01-29
2022-01-30
3
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
2022-01-29
8
2022-01-29
7
2022-01-30
2022-01-30
4
VOX GR (49)
2022-01-29
2022-01-29
2022-01-29
10
2022-01-29
13
Wichowska Daria
JKS Hanna
MINERVA (28)
2022-01-29
6
2022-01-29
2022-01-30
1
2022-01-30
5
2022-01-29
1
Więczkowska Patrycja
Brak
2022-01-30
8
2022-01-30
1
Wiraszka Jakub
LKS Stragona Strzegom
2022-01-29
1
200
2022-01-29
7
Wiśniewska Emilia
KJ Stajnia Odra Głoska
2022-01-29
11
2022-01-29
13
Wolniewicz Karmela
WSJWP
MIDAS (120)
2022-01-29
2022-01-29
2022-01-30
6
2022-01-30
2
Wyrwoł Maja
KJ Royal Opole
PRIMA (68)
2022-01-29
15
2022-01-29
2022-01-30
2022-01-30
Zagórska Zuzanna
bpk
AWANTI (51)
2022-01-29
6
2022-01-29
9
Zielińska Paulina
brak
DIANA (23)
2022-01-29
1
2022-01-29
1
2022-01-30
18
2022-01-30
1
Złotorowicz Paulina
Bpk
2022-01-29
1
2022-01-29
16

Number of Riders: 92

Number of Horses: 110

The sum of prizes: 3 600.00

Competition results developed by: Kamil Kaczkowski
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032021-1, IzMa)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl