Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
130 ACCEPTED 2021-12-02 19:07:09
2021-12-02 19:07:09
Hanna Wedmańska GEISHA
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
129 ACCEPTED 2021-12-02 18:44:19
2021-12-02 18:44:19
Joanna Zadora SUNSHINE
  • 1x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
128 ACCEPTED 2021-12-02 18:18:55
2021-12-02 18:18:55
Dorian Orłowski BASMA
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
127 ACCEPTED 2021-12-02 18:18:14
2021-12-02 18:18:14
Martyna Sinica LEKTER
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
126 ACCEPTED 2021-12-01 23:34:38
2021-12-01 23:26:23
Julia Groblica FRYKAS
  • 2x 3A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
125 ACCEPTED 2021-12-01 23:34:36
2021-12-01 23:25:36
Piotr Turek DASTIFF
  • 2x 3A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
124 ACCEPTED 2021-12-01 21:54:22
2021-12-01 19:00:43
Zuzanna Januszewska SKY
  • 1x 3A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
123 ACCEPTED 2021-12-01 21:54:20
2021-12-01 19:00:19
Zuzanna Januszewska MONTI
  • 1x 3A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
122 ACCEPTED 2021-12-01 21:54:18
2021-12-01 18:36:09
Nina Mączyńska GOSTEK
  • 2x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
121 ACCEPTED 2021-12-01 21:54:17
2021-12-01 18:28:43
Karmela Wolniewicz MIDAS
  • 1x 2 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce I)
  • 1x 12 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce I)
120 ACCEPTED 2021-12-01 21:54:16
2021-12-01 18:21:41
Norbert Sawicki FOR CASPARO 2
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
119 ACCEPTED 2021-12-01 21:53:27
2021-12-01 17:40:16
Natalia Grasza CYRKONIA
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
118 ACCEPTED 2021-12-01 21:53:25
2021-12-01 17:31:36
Oliwia Bem DUKAT
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
117 ACCEPTED 2021-12-01 13:37:33
2021-12-01 13:35:49
Anton Ivanov LUIZA
  • 1x 13A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
116 ACCEPTED 2021-12-01 13:30:40
2021-12-01 12:01:59
Paulina Szulc BAKSZYSZ
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
115 ACCEPTED 2021-12-01 13:30:40
2021-11-30 21:37:50
Marek Wojnowski LORD RAMIRO-J
  • 2x 16A/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
114 ACCEPTED 2021-12-01 13:30:38
2021-11-30 21:36:17
Marek Wojnowski DON VALENTINO HZ
  • 2x 13A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
113 ACCEPTED 2021-12-01 13:30:37
2021-11-30 20:58:14
Natalia Gaworczak LOZANNA
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
112 ACCEPTED 2021-12-01 21:53:23
2021-11-30 20:58:10
Maria Martyn SUŁTAN
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
111 ACCEPTED 2021-12-01 13:30:34
2021-11-30 20:57:46
Laura Gaworczak COLDWATER
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
110 ACCEPTED 2021-12-01 13:30:32
2021-11-30 20:21:31
Zbigniew Grzankowski CHULIGAN
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
109 ACCEPTED 2021-12-01 13:30:32
2021-11-30 17:58:43
Mariusz Łupkowski EDI
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
108 ACCEPTED 2021-12-01 13:30:30
2021-11-30 17:57:49
Mariusz Łupkowski DANCING QUEEN
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
107 ACCEPTED 2021-12-01 13:30:29
2021-11-30 17:57:02
Justyna Staniewska JUAN LUOO
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
106 ACCEPTED 2021-12-01 13:30:28
2021-11-30 17:55:24
Paulina Knirsch SILVIO SON 56
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
105 ACCEPTED 2021-11-30 17:06:15
2021-11-30 15:59:39
Julia Rohde KINGSTON
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
104 ACCEPTED 2021-11-30 17:06:14
2021-11-30 15:58:03
Michalina Paterska PEGAZ
  • 2x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 2x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
103 ACCEPTED 2021-11-30 17:06:12
2021-11-30 15:57:26
Helena Hołubniak BURBON
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
102 ACCEPTED 2021-11-30 17:06:12
2021-11-30 15:25:03
Alicja Szafranek ŁAZAR
  • 2x 13A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
101 ACCEPTED 2021-11-30 15:04:13
2021-11-30 14:51:28
Beata Szuber LANTINUS N
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
  • 1x 10/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
100 ACCEPTED 2021-11-30 15:04:13
2021-11-30 14:50:45
Beata Szuber CHABER
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
99 ACCEPTED 2021-11-30 12:44:27
2021-11-30 12:21:36
Karolina Młodawska GOETHE
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
98 ACCEPTED 2021-11-30 12:44:33
2021-11-30 10:58:34
Olimpia Jedziniak TYTAN
  • 1x 2A ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 3A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
97 ACCEPTED 2021-11-30 12:44:35
2021-11-30 10:32:40
Klara Skrzypczyńska MIDAS
  • 1x 2 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce I)
  • 1x 12 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce I)
96 ACCEPTED 2021-11-30 12:44:37
2021-11-30 10:07:16
Matylda Szymańska CAFETE
  • 2x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 2x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
95 ACCEPTED 2021-11-30 12:44:41
2021-11-30 10:06:39
Lena Maksalion TORO
  • 2x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 2x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
94 ACCEPTED 2021-11-30 12:44:49
2021-11-30 10:05:27
Wiktoria Bajorek GERONIMO CASH
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
93 ACCEPTED 2021-11-30 12:44:47
2021-11-30 10:02:28
Zuzanna Szewczyk ARMANI ARON
  • 2x 3A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 13A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
92 ACCEPTED 2021-11-30 12:44:54
2021-11-29 23:39:16
Joanna Zadora MARIKA
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
91 ACCEPTED 2021-12-01 13:30:26
2021-11-29 22:53:48
Wojciech Wasiukiewicz CAMERON
  • 1x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 1x 16A/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
90 ACCEPTED 2021-11-30 12:44:58
2021-11-29 22:39:31
Julia Wieczorek QUEEN MAXIMA
  • 2x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
89 ACCEPTED 2021-11-30 12:45:04
2021-11-29 21:00:27
Maja Frymar WONDER G
  • 2x 2A ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
88 ACCEPTED 2021-11-29 20:22:58
2021-11-29 19:54:12
Wiktoria Gałuszka DE NIRO
  • 2x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 2x 16A/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
87 ACCEPTED 2021-11-29 19:02:28
2021-11-29 19:01:55
Marcelina Nowak SALADYN
  • 1x 13A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
86 ACCEPTED 2021-11-29 19:01:09
2021-11-29 18:59:49
Lena Kożuszyn MIGRENA
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
85 ACCEPTED 2021-11-29 19:01:07
2021-11-29 18:54:05
Mariusz Kleniuk KASABLANKA
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
84 ACCEPTED 2021-11-29 19:01:05
2021-11-29 18:51:33
Mariusz Kleniuk IMANO
  • 2x 13A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
83 ACCEPTED 2021-11-29 19:01:02
2021-11-29 18:50:34
Mariusz Kleniuk CAPITALIST
  • 2x 13A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
82 ACCEPTED 2021-11-29 19:01:00
2021-11-29 18:47:00
Maja Protasiewicz DIANA
  • 2x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
81 ACCEPTED 2021-11-29 19:00:59
2021-11-29 18:44:12
Karol Miklas MACIEJKA
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
80 ACCEPTED 2021-11-29 19:00:54
2021-11-29 18:26:00
Agata Błesznowska MUZKA
  • 1x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
79 ACCEPTED 2021-11-30 12:45:05
2021-11-29 17:17:07
Patrycja Urbaniak KLON
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
78 ACCEPTED 2021-11-29 19:00:52
2021-11-29 16:54:29
Julia Plis CUBUS
  • 2x 2A ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
  • 2x 12A ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
77 ACCEPTED 2021-11-30 12:45:07
2021-11-29 15:58:21
Artur Społowicz DŻAURUS
  • 2x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
76 ACCEPTED 2021-11-30 12:45:09
2021-11-29 15:57:34
Artur Społowicz DOLCE BIE
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
75 ACCEPTED 2021-11-30 12:45:15
2021-11-29 15:56:53
Artur Społowicz JURIA
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
74 ACCEPTED 2021-11-29 16:19:53
2021-11-29 15:43:11
Zuzanna Społowicz ESPIRRO
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
73 ACCEPTED 2021-11-29 15:12:17
2021-11-29 15:04:53
Nikola Szołdra HARMONIA
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
72 ACCEPTED 2021-12-01 21:53:20
2021-11-29 12:29:05
Mariusz Kleniuk DAKOTA
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
71 ACCEPTED 2021-12-01 21:53:19
2021-11-29 12:28:23
Mariusz Kleniuk SORENTO
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
70 ACCEPTED 2021-11-29 13:10:42
2021-11-29 12:27:50
Mariusz Kleniuk DELFINA
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
69 ACCEPTED 2021-11-29 13:10:40
2021-11-29 12:27:07
Nikola Pelc LORETTA
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
  • 1x 20/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
68 ACCEPTED 2021-11-29 13:10:38
2021-11-29 11:41:14
Joanna Pawlak DR LORDANOS
  • 1x 16A/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
67 ACCEPTED 2021-11-29 11:38:22
2021-11-29 03:22:12
Alicja Kozłowska POKERLONE
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
66 ACCEPTED 2021-11-29 11:38:20
2021-11-29 03:20:45
Aleksandra Piątkowska CAROLINA 42
  • 2x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 2x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
65 ACCEPTED 2021-11-29 11:38:17
2021-11-29 03:18:45
Maria Kabzińska HAZELHORST' S DIAMO
  • 2x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 2x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
64 ACCEPTED 2021-11-29 11:38:15
2021-11-29 03:17:23
Aleksandra Chłopaś SAUL T
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 2x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
63 ACCEPTED 2021-11-29 11:38:13
2021-11-29 03:15:38
Pola Hajder STORMING AHEAD
  • 2x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
62 ACCEPTED 2021-11-29 11:38:06
2021-11-29 00:39:50
Kamila Cygan JEDWABNY PYŁ
  • 1x 16A/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
61 ACCEPTED 2021-11-29 11:38:01
2021-11-28 23:41:10
Joanna Pawlak ARMIN DE MONSIEUR
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
60 ACCEPTED 2021-11-28 22:15:22
2021-11-28 20:38:25
Antonina Folda PALOMA
  • 2x 12 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce I)
59 ACCEPTED 2021-11-28 22:15:20
2021-11-28 20:37:10
Iga Matusiak KING
  • 2x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
58 ACCEPTED 2021-11-28 20:28:15
2021-11-28 19:17:26
Bianka Dąbrowska PENTAGON-K
  • 1x 2 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce I)
  • 1x 12 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce I)
57 ACCEPTED 2021-11-28 20:28:43
2021-11-28 17:27:24
Nicole Jendryk INSIGNIA
  • 1x 2A ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 3A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 12A ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 13A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
56 ACCEPTED 2021-11-28 20:28:43
2021-11-28 17:09:54
Renata Komperda RINGO
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 16A/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
55 ACCEPTED 2021-11-28 20:28:43
2021-11-28 17:01:05
Olaf Rynowiecki CASSIRIANO
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
  • 1x 10/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
54 ACCEPTED 2021-11-28 20:28:43
2021-11-28 17:00:14
Pola Rynowiecka BETTY BALOU 4
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
53 ACCEPTED 2021-11-28 16:07:36
2021-11-28 14:52:12
Ewelina Regdosz HUSAR
  • 2x 3A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
52 ACCEPTED 2021-11-28 16:07:34
2021-11-28 14:49:56
Wiktoria Regdosz HUSAR
  • 2x 13A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
51 ACCEPTED 2021-12-01 13:30:24
2021-11-28 13:26:49
Dominika Mierlak OCTAVIO-G
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
50 ACCEPTED 2021-11-28 11:39:12
2021-11-28 09:48:03
Oliwia Rogozińska TENNESSEE K
  • 1x 3A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
49 ACCEPTED 2021-11-28 11:39:20
2021-11-28 09:47:25
Oliwia Dziuba KLEO STAR
  • 2x 3A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
48 ACCEPTED 2021-11-28 11:39:22
2021-11-27 21:19:20
Hanna Truszko BALLINACLOUGH CUCKOO
  • 2x 3A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 13A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
47 ACCEPTED 2021-11-28 11:39:24
2021-11-27 18:24:46
Martyna Zdziebło MONITO
  • 2x 3A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 13A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
46 ACCEPTED 2021-11-28 11:39:28
2021-11-27 15:16:06
Rafał Warsz PENTAGON-K
  • 1x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
45 ACCEPTED 2021-11-28 11:39:30
2021-11-27 14:55:11
Julia Bronś WENA
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
44 ACCEPTED 2021-11-28 18:27:04
2021-11-27 14:41:24
Anna Walkiewicz BIELIK
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
43 ACCEPTED 2021-11-28 11:39:37
2021-11-27 12:22:24
Klaudia Hałoń CANSIN
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
  • 1x 20/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
42 ACCEPTED 2021-11-28 11:41:04
2021-11-27 10:44:44
Laura Stępień CEZAR EWITA
  • 1x 13A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
41 ACCEPTED 2021-11-28 11:41:13
2021-11-26 23:06:22
Ewa Zdziebło CHACCO CHOCCO
  • 2x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 2x 16/L/Egzaminacyjny
40 ACCEPTED 2021-11-28 11:41:16
2021-11-26 19:42:11
Natasza Staniewicz VALENCIA
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
39 ACCEPTED 2021-11-28 11:41:20
2021-11-26 18:01:31
Tomasz Kuczerawy QILIAN-VAN-T-KATTENHEYE
  • 2x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
38 ACCEPTED 2021-11-29 11:37:59
2021-11-26 17:16:30
Maja Kluka NUMCIMBA
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
37 ACCEPTED 2021-11-28 11:41:26
2021-11-26 16:10:27
Marta Wesołowska MODEO
  • 2x 2 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce I)
  • 2x 12 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce I)
36 ACCEPTED 2021-11-28 11:41:27
2021-11-26 12:39:50
Tomasz Kuczerawy MYRRHA
  • 2x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
35 ACCEPTED 2021-11-28 11:41:29
2021-11-26 12:38:28
Tomasz Kuczerawy UNIQUE FIRE
  • 2x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
34 ACCEPTED 2021-11-28 11:41:31
2021-11-26 12:37:07
Tomasz Kuczerawy MONOPOLY
  • 2x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
33 ACCEPTED 2021-11-28 11:41:32
2021-11-26 12:35:48
Tomasz Kuczerawy RANDIX VAN DE HUNTERS
  • 2x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
32 ACCEPTED 2021-12-01 23:34:32
2021-11-25 22:22:07
Zuzanna Siwek MARCELLO-P
  • 2x 2A ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 16A/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
31 ACCEPTED 2021-11-25 18:46:26
2021-11-25 16:34:58
Martyna Łomzik ELEGANT
  • 2x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 2x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
30 ACCEPTED 2021-11-25 18:46:25
2021-11-25 15:20:39
Arkadiusz Kaznowski SZELMA
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
29 ACCEPTED 2021-11-28 16:07:29
2021-11-25 12:27:47
Wiktoria Szebysty LEGROS
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
28 ACCEPTED 2021-11-28 16:07:27
2021-11-25 12:26:33
Wiktoria Szebysty SWEET STAR
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
  • 1x 10/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
  • 1x 20/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
27 ACCEPTED 2021-11-25 18:46:09
2021-11-25 12:21:05
Weronika Mucha DEMON DEL
  • 1x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
26 ACCEPTED 2021-11-25 18:46:08
2021-11-25 11:26:34
Wiktoria Stasiulewicz TYTAN-P
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 2x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
25 ACCEPTED 2021-11-25 18:46:05
2021-11-25 11:24:56
Wiktoria Stasiulewicz QUIDAMS DUKE
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
24 ACCEPTED 2021-11-25 18:46:04
2021-11-25 11:11:39
Natalia Wór IRONIA
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
23 ACCEPTED 2021-11-25 18:45:58
2021-11-25 11:03:45
Zuzanna Wiewióra PIRELLA
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
22 ACCEPTED 2021-11-25 18:45:59
2021-11-25 09:04:49
Natalia Koprowska BALOU
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
21 ACCEPTED 2021-11-25 08:57:28
2021-11-24 23:06:02
Monika Knoppek ASTRO
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 16A/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
20 ACCEPTED 2021-11-25 08:57:25
2021-11-24 22:03:39
Martyna Kuczyńska ZISZA'LANKA
  • 2x 3A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 13A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
19 ACCEPTED 2021-11-30 14:05:03
2021-11-24 21:55:06
Wiktoria Rosada CAPREA
  • 2x 1 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 11 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
18 ACCEPTED 2021-11-24 21:12:27
2021-11-24 17:42:41
Natasza Pasternak RAMOOL
  • 2x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
17 ACCEPTED 2021-11-24 21:12:26
2021-11-24 16:14:40
Julia Śnieżek NABAB DE COKOT
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
  • 1x 10/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
  • 1x 20/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
16 ACCEPTED 2021-11-24 21:12:25
2021-11-24 15:30:06
Oliwia Szczepuła FIESTA EWITA
  • 2x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
15 ACCEPTED 2021-11-24 21:12:25
2021-11-24 14:55:35
Natalia Mróz BENTLEY
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
14 ACCEPTED 2021-11-24 14:44:40
2021-11-24 14:13:56
Hanna Szyszka MUZKA
  • 1x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Kuce II)
13 ACCEPTED 2021-11-24 14:44:38
2021-11-24 13:37:25
Natalia Mróz NEVILLE
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
  • 1x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
12 ACCEPTED 2021-11-24 13:12:24
2021-11-24 13:06:46
Anna Bogucka BESAR
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
11 ACCEPTED 2021-11-24 13:12:22
2021-11-24 12:42:06
Klaudia Kurpaska PONTINO
  • 2x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
10 ACCEPTED 2021-11-24 13:12:21
2021-11-24 11:56:22
Wiktoria Stasiulewicz COTTON BOY
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
  • 1x 10/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
  • 1x 20/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Senior)
9 ACCEPTED 2021-11-24 13:12:19
2021-11-24 11:11:58
Tomasz Kuczerawy DREAM Z
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
8 ACCEPTED 2021-11-24 13:12:17
2021-11-24 11:10:54
Zuzanna Kuczerawy URACA II
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Junior)
7 ACCEPTED 2021-11-24 13:12:15
2021-11-24 10:45:04
Magdalena Filiks PALLANDOS
  • 1x 13A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
6 ACCEPTED 2021-11-24 13:12:13
2021-11-24 09:56:21
Patrycja Więczkowska E - SENORITA
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
5 ACCEPTED 2021-11-24 13:12:11
2021-11-24 09:29:16
Karolina Wolan KANNAN DR JANETZKO PLUS S
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1 Puchar DZJ (Amator, JM)
4 ACCEPTED 2021-11-24 13:12:10
2021-11-24 09:28:51
Karolina Wolan CANNES II PLUS S
  • 1x 2A ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 3A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
3 ACCEPTED 2021-11-30 14:04:57
2021-11-24 09:20:34
Maja Kościelna EL BANDITO
  • 2x 2A ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 12A ZT/mini LL 50-60/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
2 ACCEPTED 2021-11-30 14:04:56
2021-11-24 09:18:35
Nina Romanowska KARTAN
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
1 ACCEPTED 2021-11-24 13:12:03
2021-11-24 09:07:39
Wiktoria Boś LEVEL
  • 1x 3A ZT/mini LL 70-80/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bajorek Wiktoria KJ VOLTA
2007 (JM.)
O062602
2. Bem Oliwia JKS Jaroszówka
2005 (J.)
O045583
3. Błesznowska Agata Wrocławski KJ
2010 (Mł.)
O059858
4. Bogucka Anna Wrocławski KJ
S
O022607
5. Boś Wiktoria Sudecki LKS Książ
2005 (J.)
O048417
6. Bronś Julia KJ "Pawlak Equestrian" Wrocław
S
O009469
7. Chłopaś Aleksandra Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2006 (JM.)
O060204
8. Cygan Kamila KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2004 (J.)
O043216
9. Dąbrowska Bianka Wrocławski Klub Jeździecki
2008 (JM.)
2855/20
10. Dziuba Oliwia Stajnia Sportowa CARMEN Raciborowice Górne
2010 (Mł.)
Brak
11. Filiks Magdalena KJ Pawlak Equestrian Wrocław
S
O012839
12. Folda Antonina KJ Black Pony
2011 (Mł.)
4814/21
13. Frymar Maja Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
2009 (JM.)
O058865
14. Gałuszka Wiktoria JKS Hanna
2000 (MJ.)
O038080
15. Gaworczak Laura KJ Maximus Kowary
2003 (J.)
O047661
16. Gaworczak Natalia KJ Maximus Kowary
2008 (JM.)
O055009
17. Grasza Natalia Jks Jaroszówka
2003 (J.)
Brak
18. Groblica Julia KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2004 (J.)
O050115
19. Grzankowski Zbigniew Klub Jeździecki Maximus Kowary
S
O007185
20. Hajder Pola Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2010 (Mł.)
O059937
21. Hałoń Klaudia KJ Picador
S
O033287
22. Hołubniak Helena LKS Stragona
2005 (J.)
O043339
23. Ivanov Anton KJ "NA KOŃ" w Łagowie
24. Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
2000 (MJ.)
O013113
25. Jedziniak Olimpia Bpk
2002 (MJ.)
bpk
26. Jendryk Nicole Bpk
S
Brak
27. Kabzińska Maria Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2006 (JM.)
O058680
28. Kaznowski Arkadiusz KJ Stajnia Krzyżanowice
S
O033912
29. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
30. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
31. Kluka Maja St. Sportowe Vidavia Wrocław
2001 (MJ.)
O038727
32. Knirsch Paulina JKS Jaroszówka
S
O042834
33. Knoppek Monika Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
S
O012003
34. Komperda Renata bpk
S
O031190
35. Koprowska Natalia KJ Maximus Kowary
2005 (J.)
O038097
36. Kościelna Maja Horse Team Agri Sudety
2011 (Mł.)
brak
37. Kozłowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (J.)
O042796
38. Kożuszyn Lena KJ Black Pony
2009 (JM.)
O060892
39. Kuczerawy Tomasz KJ Platan
S
O001835
40. Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław
S
O001835
41. Kuczerawy Zuzanna KJ Platan
2010 (Mł.)
O056534
42. Kuczyńska Martyna BPK
2010 (Mł.)
O057351
43. Kurpaska Klaudia KJ Stajnia Ozorowice
S
O039257
44. Łomzik Martyna Wrocławski KJ
2005 (J.)
O046434
45. Łupkowski Mariusz JKS Jaroszówka
S
O009535
46. Mączyńska Nina KJ Amazonka
2009 (JM.)
O061866
47. Maksalion Lena KJ VOLTA
2007 (JM.)
O049716
48. Martyn Maria KS Pegaz w Chwałowicach
2006 (JM.)
O045609
49. Matusiak Iga KJ Black Pony
2008 (JM.)
O063348
50. Mierlak Dominika Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
2005 (J.)
O050872
51. Miklas Karol Klub Jeździecki Jaroszówka
2007 (JM.)
O049658
52. Młodawska Karolina KJ Ślęża Wrocław
2003 (J.)
O036609
53. Mróz Natalia KJ Stajnia Krzyżanowice
2002 (MJ.)
O042802
54. Mucha Weronika JKS Hanna
2008 (JM.)
O055781
55. Nowak Marcelina Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
56. Orłowski Dorian KJ Bella Brzeźnik
2009 (JM.)
O060859
57. Pasternak Natasza Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
2004 (J.)
O044795
58. Paterska Michalina LKS Stragona
2010 (Mł.)
O061703
59. Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
S
O003134
60. Pelc Nikola LKJ Hippologia Strzegom
2005 (J.)
O053168
61. Piątkowska Aleksandra Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O053160
62. Plis Julia Klub Jeździecki Stajnia Krzyżanowice
2005 (J.)
Brak
63. Protasiewicz Maja Klub Jeździecki Victor
2004 (J.)
O042797
64. Regdosz Ewelina brak
S
brak
65. Regdosz Wiktoria brak
2004 (J.)
brak
66. Rogozińska Oliwia Stajnia Sportowa CARMEN Raciborowice Górne
2007 (JM.)
Brak
67. Rohde Julia Klub Jeździecki " Dworzysko "
2007 (JM.)
O058620
68. Romanowska Nina Horse Team Agri Sudety
2008 (JM.)
brak
69. Rosada Wiktoria Horse Team Agri Sudety
2010 (Mł.)
Brak
70. Rynowiecka Pola KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2008 (JM.)
O044812
71. Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O041140
72. Sawicki Norbert St. J Pro Eques
S
O012321
73. Sinica Martyna KJ Bella Brzeźnik
2004 (J.)
O046200
74. Siwek Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
2003 (J.)
O028604
75. Skrzypczyńska Klara Wrocławski Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
brak
76. Śnieżek Julia St. Sportowe Optimus
2005 (J.)
O045617
77. Społowicz Artur KJ Jaroszówka
S
O000841
10003676
78. Społowicz Zuzanna KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O036095
79. Staniewicz Natasza Klub Jeździecki Jaroszówka
2008 (JM.)
O052981
80. Staniewska Justyna JKS JAROSZÓWKA
2001 (MJ.)
O038103
81. Stasiulewicz Wiktoria JKS Lauden
2001 (MJ.)
O038702
82. Stępień Laura KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2004 (J.)
O052070
83. Szafranek Alicja Wrocławski Klub Jeździecki
2003 (J.)
brak
84. Szczepuła Oliwia KS Small Cherry Trzebnica
2008 (JM.)
O064278
85. Szebysty Wiktoria KJ Ślęża Wrocław
2004 (J.)
O043986
86. Szewczyk Zuzanna KJ VOLTA MIŁOCICE
2007 (JM.)
LZRWZJ/968/2
87. Szołdra Nikola Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2007 (JM.)
O059751
88. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
89. Szulc Paulina KS Pegaz w Chwałowicach
S
O025678
90. Szymańska Matylda KJ VOLTA
2009 (JM.)
brak
91. Szyszka Hanna Wrocławski Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O052510
92. Truszko Hanna brak
2008 (JM.)
brak
93. Turek Piotr Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie
2006 (JM.)
Brak
94. Urbaniak Patrycja KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O047431
95. Walkiewicz Anna KJ Platan
2003 (J.)
O056437
96. Warsz Rafał Wrocławski KJ
2007 (JM.)
O058200
97. Wasiukiewicz Wojciech bpk
S
O060128
98. Wedmańska Hanna Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
2007 (JM.)
O052383
99. Wesołowska Marta Klub Jeździecki Partynice
2011 (Mł.)
brak
100. Więczkowska Patrycja Brak
2000 (MJ.)
O048416
101. Wieczorek Julia KJ Picador
2005 (J.)
Brak
102. Wiewióra Zuzanna Kj Pawlak Equestrian Wrocław
2006 (JM.)
O039767
103. Wojnowski Marek bpk
S
O009628
104. Wolan Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2001 (MJ.)
O036797
105. Wolniewicz Karmela WSJWP
2010 (Mł.)
Brak
106. Wór Natalia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O064934
107. Zadora Joanna KJ NA KOŃ w Łagowie
2001 (MJ.)
O035209
108. Zdziebło Ewa KJi Stajnia Krzyżanowice
2007 (JM.)
O055700
109. Zdziebło Martyna KJ Stajnia Krzyżanowice
2009 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

ARMANI ARON SP POL 2017 wałach gniada/172 F: KLASYK
M: AIDA LOT ARON
BRAK 616 007 61 01618 17
2.

ARMIN DE MONSIEUR WLKP POL 2013 wałach gniada/161 F: Morawia / Monsieur
M: Armila / Biskwit
K024792 616007670038513
3.

ASTRO HANOWERSKI POL 2007 wałach gniada/171 F: Adlantus AS
M: Sunshine
K010792 DE 431316821807
4.

BAKSZYSZ SP POL 2014 wałach gniada/163 F: Bankiet /
M: Bojana De Quidam / Quidam De Henry
K028975 616009610138414
5.

BALLINACLOUGH CUCKOO KUC CONNEMARA POL 2009 klacz siwa/149 F: Moorlando Snowy River /
M: Cuckoo Valley Melba /
brak M3-372100400024553
6.

BALOU KWPN NED 2006 klacz gniada/170 F: Sarantos /
M: Pandora /
brak 009670040608
7.

BASMA SP POL 2005 klacz gniada/164 F: WINSTON
M: BIANKA
K012722 POL 009530128205
8.

BENTLEY PKS POL 2013 wałach gniada/170 F: Cordess
M: Brandy
Brak 616009520012513
9.

BESAR WLKP POL 2011 wałach gniada/170 F: Kalmet / Caretino K
M: Belinda / My Will
K027779 616007610080011
10.

BETTY BALOU 4 OLD GER 2003 klacz gniada/167 F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Percy / Pardon
k028809 DE433330163503
11.

BIELIK SP POL 2016 wałach gniada/172 F: Sommerhit
M: Barsa
K031225 616098200167547
12.

BURBON OS POL 2012 wałach gniada/174 F: Bernini
M: Politesse d'Ete
K020914 DE418182531712
13.

CAFETE OLDENBURSKA POL 2006 klacz siwa/167 F: Coupe ce Coeur
M: Querida
K013631 DE 433330616006
14.

CAMERON WLKP POL 2015 wałach kara/174 F: Grand Master /
M: Carmina / Etos
K030559 616007610206415
15.

CANNES II PLUS S WESTFALSKA POL 2017 ogier ciemnogniada/- F: Kannan
M: Caliria/C-Indoctro
- DE 441411162217
16.

CANSIN OLD GER 2008 klacz kasztanowata/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Wadi El Hasa / Furst Heinrich
K022652 DE43333619208
17.

CAPITALIST SP POL 2017 wałach kasztanowata/168 F: Concerto
M: Diorella
Brak 246001h00171953
18.

CAPREA TYP PRYMITYWNY POL 2015 klacz gniada/135 F: NN
M: NN
brak B0155710Z
19.

CAROLINA 42 HOL GER 2010 klacz kasztanowata/169 F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
K019124 DE421000203510
20.

CASSIRIANO HOL POL 2014 ogier gniada/167 F: Cassilano / Cassini I
M: Athina / Coriano
K024831 DE421000548214
21.

CEZAR EWITA KUC POL 2015 wałach kasztanowata/160 F: Tupet
M: Ciepła
K028957 616013670068315
22.

CHABER DSP POL 2015 ogier siwa/169 F: Cocosinni
M: ..
K030940 112
23.

CHACCO CHOCCO HANOWERSKA POL 2012 wałach kasztanowata/173 F: Chacco Blue
M: Wonder Mickey
K029170 DE 431310772312
24.

CHULIGAN Szlachetna Półkrew POL 2013 wałach gniada/172 F: Bolshoi
M: Chloe
K032520 616009610104413
25.

COLDWATER SP POL 2014 wałach gniada/180 F: Carambole / Cassini I
M: C Dalandro-Retto / Colandro
K026103 616009510134814
26.

COTTON BOY WESTF POL 2013 wałach gniada/170 F: Cotton Club / Cantus
M: La Le Lu / Landstreicher
K027123 DE441411002013
27.

CUBUS OLDENBURG POL 2009 wałach skarogniada/168 F: Canto
M: Hanterka
brak DE418180684709
28.

CYRKONIA Polski Koń Szlachetny Pół Krwi POL 2009 klacz skarogniada/165 F: Feniks
M: Cykada
K032533 616009610088009
29.

DAKOTA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Delta I / Turbud Quirinus
K027131 616009640077215 616098200193425
30.

DANCING QUEEN SP POL 2017 klacz siwa/170 F: Abisal BS
M: Diamantina
K030545 616009670105317
31.

DASTIFF SP POL 2002 wałach kasztanowata F: Power Prince / Pilot
M: Doryda / Dywan
K013668 POL009670002502
32.

DE NIRO SP POL 2015 wałach ciemnogniada/163 F: Cassilio /
M: Dirty Dancing / Adrian
K027897 616009690037415
33.

DELFINA SP POL 2017 klacz gniada/163 F: NOE D ISLE
M: DELTA I
K030819 616098200325916
34.

DEMON DEL KUC WALIJSKI POL 2007 wałach gniada/140 F: nn / nn
M: nn / nn
K019469 616999661961007
35.

DIANA MAŁOPOLSKA POL 2008 Klacz gniada/150 F: Gracus
M: Delicja
K027080 0065902721
36.

DOLCE BIE MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach kasztanowata F: Biegacz
M: Dolce Vita
K025622 616006690058314
37.

DON VALENTINO HZ ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach kara/178 F: DONALD Z
M: WENUS
1 056015Z55385317
38.

DR LORDANOS SP POL 2016 ogier ciemnokasztanowata/168 F: Lordan PS ex Lordanos PS
M: Down Girl
K031483 616009670112016
39.

DREAM Z ZANG POL 2016 wałach kara/172 F: Dominator 2000 Z /
M: Uraca v.d. Heydehoek / Esprit De Conquete
K027967 056015Z55714316
40.

DUKAT KUC POL 2007 ogier kasztanowata/148 F: Strayer's Samson
M: Donna
brak 013670128407
41.

DŻAURUS MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/165 F: Quercus du Maury
M: Dżaga
K031500 616006690067117
42.

E - SENORITA Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 klacz ciemnogniada/165cm F: Hochmeister
M: E - Schone - Blume
K027384 DE455878200812
43.

EDI SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: Agar /
M: Elsera / Hipokryta
K017705 616009520064610
44.

EL BANDITO KUC WALIJSKI POL 2012 wałach kasztanowata/121 F: Nn
M: Nn
Brak B0132104S
45.

ELEGANT WLKP POL 2007 wałach gniada/160 F: Czador /
M: Eneida / Duke Valentino
K025011 POL007600325707
46.

ESPIRRO MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach kasztanowata/163 F: Irches
M: Espadra
K032858 6160066900669
47.

FIESTA EWITA DRP POL 2008 klacz ciemnogniada/148 F: V.I.P / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
K014779 POL013670148408
48.

FOR CASPARO 2 HAN POL 2010 Wałach gniada/175 F: For Edition / Forsyth
M: Zyrana / Zacharias
K019948 DE431314312810
49.

FRYKAS SP POL 2004 wałach gniada/170 F: Kurdesz / Kartacz
M: Famba / Fort
K018462 POL009540055004
50.

GEISHA SP POL 2011 klacz ciemnogniada/165 F: Huzar
M: Geravela / Aravel Waro
K020159 616009590271711
51.

GERONIMO CASH Kłusak Francuski POL 2016 wałach gniada/162 F: Redeo Joselyn
M: Trixie
K030739 25000116323986L
52.

GOETHE SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Ulco / Voltaire
M: Grease / Graf Top
K020101 POL009670011609
53.

GOSTEK SP POL 2016 wałach jasnokasztanowata/152 F: Gold Quaterback
M: Casandra
K029908 616009610019816
54.

HARMONIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz kasztanowata/165 F: Lord Liberator
M: Hetmanka polna
K031444 61600969092916
55.

HAZELHORST' S DIAMO NEW FOREST PONY POL 2005 wałach gniada/- F: Kantje's Ronaldo / Watershof Pretendent
M: De Langewiek Monique / Sulaatik's Fireball
K023254 528018020051289
56.

HUSAR FREIBERGER POL 2013 wałach gniada/164 F: Historique
M: Laissa v. Kappensand
brak 756018001106258
57.

IMANO SP POL 2017 wałach gniada/165 F: Ramirez
M: Isabell
Brak 616009680001917
58.

INSIGNIA WLKP POL 2016 klacz gniada/162 F: Le Voltaire
M: Istar
Brak 616007680005216
59.

IRONIA SP POL 2010 klacz gniada/161cm F: Corleone Z /
M: Iluzja /
brak 616009670046510
60.

JEDWABNY PYŁ SP POL 2007 wałach kasztanowata/172 F: Moravia / Monsieur
M: Jedwabna / Country Club
K011179 POL009670151207
61.

JUAN LUOO XX POL 2602 Ogier gniada/165 F: PROFESSJONAL(IRE)
M: JUMBA
K022617 616pol10006898t
62.

JURIA MAŁOPOLSKA POL 2015 Klacz gniada/172 F: Rashim
M: Junida
K028671 616006690064715
63.

KANNAN DR JANETZKO PLUS S WESTFALSKA POL 2017 wałach kasztanowata/164 F: Kannan
M: Diarada/Diarado
K032179 DE 441411163617
64.

KARTAN SP POL 2015 wałach gniada/174 F: Skaner-A
M: Kartazja
brak 616009681005113
65.

KASABLANKA SP POL 2016 klacz skarogniada/157 F: Goethe /
M: Kirigirisu /
brak 616009670011816
66.

KING WLKP POL 2016 wałach kara/156 F: Polder /
M: Kamielia / Wiec
K030972 616007610148616
67.

KINGSTON Wlkp/pochodzenia Trakenskiego POL 2017 wałach ciemnogniada/169 F: Eloquent
M: Kume
K031490 616007600139317
68.

KLEO STAR TS POL 2016 klacz tarantowata/157 F: BAJKAŁ
M: KANITA
K030746 616999610196216
69.

KLON SP POL 2010 wałach kasztanowata/mk:mk:mk:m F: Limit
M: Kleopatra
K022296 616009670125910
70.

LANTINUS N SP POL 2009 wałach gniada/161 F: -
M: -
K017131 -
71.

LEGROS SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Van Gogh / Numero Uno
M: Lizystrata L / Player
K026032 616009550000713
72.

LEKTER MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach skarogniada/175 F: Jasny Poranek
M: Latynoska
Brak 616006590070512
73.

LEVEL MŁP POL 2012 wałach gniada/170 F: Filantrop /
M: Laszka / Len
K023745 616006600279312
74.

LORD RAMIRO-J SP POL 2015 wałach ciemnogniada/176 F: Ramirado /
M: Lozanna L / Cruzeiro L
K028375 616009610080315
75.

LORETTA SP POL 2006 klacz gniada/165 F: Lorio / Loredo
M: Letycja / Efez
K011332 616009640062306
76.

LOZANNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz skarogniada/172 F: Action- Breaker
M: Laloupa Z
K030941 616009510151216
77.

LUIZA PKS POL 2016 F:
M:
78.

ŁAZAR MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach siwa/172 F: Frazes
M: Łotwa
brak 616006580415513
79.

MACIEJKA Wielkopolska Pochodzenie Trake POL 2016 klacz gniada/167 F: Powój
M: Metreza
K030541 616007590058816
80.

MARCELLO-P SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Corvallo /
M: Maxsima - P / Corleone Z
K031351 616009670016715
81.

MARIKA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Lanvester L / /
M: Mikada / Power Prince
K031840 616009670031601
82.

MIDAS KUC FELIŃSKI POL 12 lat wałach siwa/130 F: Hrabin
M: Mozaika
Brak Brak
83.

MIDAS KUC FELINSKI POL 2009 wałach siwa/145 F: Harbin
M: Mozajka
Brak Brak
84.

MIGRENA KUC FELIŃSKI POL 2009 klacz gniada/- F: Fedain /
M: Muzka / Harbin
K030974 POL01367036709
85.

MODEO KUC FELIŃSKI POL 2006 wałach siwa/126 F: Hrabin
M: Mozajka
brak xxxxxxx
86.

MONITO MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach siwa/166 F: San Luis
M: Moldau III
K022640 616006580249512
87.

MONOPOLY KWPN NED 2017 wałach siwa/173 F: UP TO DATE
M: UPS-A_DAISY
K032728 528003201709674
88.

MONTI - POL 2017 wałach gniada/168 F: Monte Bellini
M: -
brak DE863257904321
89.

MUZKA KUC FELIŃSKI POL 2004 klacz siwa/- F: Harbin / Harfiarz
M: Mozaika / Wampir
K015079 POL013670061304
90.

MUZKA KUC FELIŃSKI POL 2004 klacz siwa/135 F: Harbin/ Harfiarz
M: Mozaika/ Wampir
LKRWZJ/2124/21 POL013670061304
91.

MYRRHA KWPN NED 2017 klacz gniada/170 F: Hernandez TN /
M: Ivori / Vittorio
K031835 528003201708167
92.

NABAB DE COKOT NIEM. SPORT. POL 2014 wałach gniada/168 F: Nabab De Reve /
M: Sandra / Sandro Boy
K026562 DE455-8702056-14
93.

NEVILLE SP POL 1998 wałach kasztanowata/161 F: Dansing / Rahman
M: Newis / Elvis
K007329 POL009670000898
94.

NUMCIMBA WESTF POL 2012 klacz gniada/165 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Cimba / Castillo
K023099 DE441411088012
95.

OCTAVIO-G SP POL 2016 wałach gniada/160 F: Lanvester L( ex Lansvester L) / Lansing
M: Olandia / Royal Court
K032635 616009670021616
96.

PALLANDOS WIELKOPOLSKIA POL 2016 wałach gniada/170 F: Bankiet
M: Pallada
Brak -
97.

PALOMA KUC FELIŃSKI POL 2009 klacz gniada/135 F: Harbin
M: Pacynka
2794/21 POL 013 67 00366 09
98.

PEGAZ MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/166 F: Plik
M: Pola
K023235 616006570245810
99.

PENTAGON-K KUC FELIŃSKI POL 2012 wałach izabelowata/- F: Harbin /
M: Pacynka / Floret
K030930 616013670094612
100.

PENTAGON-K KUC FELIŃSKI POL 2012 wałach izabelowata/Nn F: Harbin
M: Pacynka/Floret
K030930 616013670094612
101.

PIRELLA SP POL 2007 klacz siwa/178 F: Bajou Du Rouet
M: Polinegri / Novum
K015352 POL009670087107
102.

POKERLONE NIEM. SPORT. GER 2012 klacz gniada/166 F: Skyflight /
M: Paloma / Polydor
K028949 DE455870314812
103.

PONTINO SP POL 2006 Wałach gniada/163 F: Etos /
M: Pisanka / Maram
K017978 POL009540010606
104.

QILIAN-VAN-T-KATTENHEYE BWP BEL 2016 wałach gniada/165 F: Kafka-van-de-heffinck
M: Vilia-van-de-west-gravers
brak 056002W00313392
105.

QUEEN MAXIMA HANOWERSKA GER 2016 klacz kasztanowata/168 F: Qualito
M: Greta /v. Granulit
Brak 276431311903316
106.

QUIDAMS DUKE HOLSZTYN POL 2011 wałach siwa/165 F: Quidams Rubin
M: Zariin Calica
K020318 DE421000533311
107.

RAMOOL XX POL 2013 wałach kasztanowata/160 F: Mamool
M: Resaca
brak 13710132G
108.

RANDIX VAN DE HUNTERS BWP BEL 2017 ogier gniada/167 F: Kannan /
M: Jersey Van De Hunters / Scendix
K030899 056022W00316824
109.

RINGO WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Farmer
M: Ratafia
K032621 616 007 64 00733 14
110.

SALADYN WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/168 F: Cwał
M: Sawana
K027711 616007610009415
111.

SAUL T Niemiecki Koń Sportowy GER 2011 wałach gniada/168 F: Skyflight /
M: Puce / Pilot
K028950 DE455870332311
112.

SILVIO SON 56 HAN GER 2006 Wałach kasztanowata/175 F: Silvio I / Sandro
M: Wilja / Woermann
K014644 DE431314505606
113.

SKY - POL 2016 klacz kara/171 F: Stolzenberg
M: Hauptstutbuch Esperanza
brak DE431317304916
114.

SORENTO SP POL 2014 wałach gniada/167 F: Bolshoi / Favoritas
M: Somatina "M" / Qulester
K031000 616009610071914
115.

STORMING AHEAD ISH POL 2007 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: nn / nn
M: nn / nn
K024941 826073001322208
116.

SUŁTAN WLKP POL 2008 wałach kara/169 F: Esaul / Fort 59
M: Sanna / Bolivar
K018458 POL007600396708
117.

SUNSHINE POL F:
M:
118.

SWEET STAR Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz gniada/175 F: Mr. Alkohol / Rock Hopper
M: Sea of Star / Persian Bold
K025338 616POL11007290T
119.

SZELMA SP POL 2008 klacz ciemnogniada F: Saganek /
M: Saganek /
K018240 616009680114708
120.

TENNESSEE K SP POL 2016 klacz kasztanowata/167 F: LANVESTER L hol. (ex Lansvester L)
M: T-NORMANDIA sp./Wiliam han.
K029570 616009670053116
121.

TORO TRAKEŃSKA POL 2016 wałach gniada/166 F: Eloquent
M: Talina
K030648 POL 732010076613
122.

TYTAN Pełna Krew Angielska POL 2016 wałach ciemnogniada/173 F: Ruten /
M: Tawuła /
brak 616POL16008875T
123.

TYTAN-P SP POL 2013 wałach siwa/166 F: Corvallo / Coriano Z
M: Tamira-P / Corleone Z
K025650 616009670027313
124.

UNIQUE FIRE SP POL 2017 klacz siwa/167 F: Olimpic Star
M: Ucayali
brak 6160096700200017
125.

URACA II OLDENBURSKA POL 2010 klacz siwa/174 F: Baloussini
M: Uptown Girl
K018503 2764181817196102
126.

VALENCIA AES POL 2002 klacz gniada/166 F: DICK Z (AES)
M: SAFIER (AES)/OMNISTAR (AES)
K015052 02008427
127.

WENA SP POL 2008 Klacz siwa F: Parys /
M: Wizja / Atylla
K015067 POL00967028408
128.

WONDER G Deutsches Sportpferd POL 2016 klacz gniada/165 F: Tiesto VDL
M: Wachan
K029264 DE 481810147916
129.

ZISZA'LANKA KWPN POL 2015 klacz ciemnogniada/162 F: Zucca
M: Zaphira
brak 616009670112115
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 109

Number of Horses: 129

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Kamil Kaczkowski
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032021-1, IzMa)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl