Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
152 ACCEPTED 2021-11-13 11:15:37
2021-11-13 11:15:37
Jakub Krzyżosiak FIDELIO SON
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
151 ACCEPTED 2021-11-12 15:14:49
2021-11-12 15:14:49
Klaudia Hałoń CANSIN
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 10/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1
150 ACCEPTED 2021-11-12 10:54:49
2021-11-12 10:54:49
Hanna Wedmańska GEISHA
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
149 ACCEPTED 2021-11-11 13:09:57
2021-11-11 13:09:57
Jakub Krzyżosiak TYTAN-P
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
148 ACCEPTED 2021-11-11 12:21:45
2021-11-11 12:21:45
Zuzanna Januszewska MAŁY GEBELS
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
147 ACCEPTED 2021-11-11 12:19:48
2021-11-11 12:19:48
Zuzanna Januszewska BRUDITO
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
146 ACCEPTED 2021-11-12 15:58:24
2021-11-11 12:18:24
Laura Sowińska PIORUN
  • 2x 2 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1
145 ACCEPTED 2021-11-11 12:22:50
2021-11-10 20:44:10
Iga Matusiak KING
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
144 ACCEPTED 2021-11-11 12:22:49
2021-11-10 20:03:01
Magdalena Kołek SECT MASINI
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
143 ACCEPTED 2021-11-11 12:22:42
2021-11-10 17:36:18
Natalia Grasza CYRKONIA
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
142 ACCEPTED 2021-11-11 12:22:41
2021-11-10 17:34:06
Zuzanna Bojda CLARIMOS PLUS-S
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
141 ACCEPTED 2021-11-10 17:14:42
2021-11-10 17:06:34
Weronika Gosztyła PENELOPA
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
140 ACCEPTED 2021-11-12 09:41:05
2021-11-10 10:55:09
Klara Skrzypczyńska MIDAS
  • 1x 1 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 12 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1
139 ACCEPTED 2021-11-10 12:27:30
2021-11-10 03:15:30
Samiloby Boodie AVRIL
  • 2x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
138 ACCEPTED 2021-11-10 12:27:27
2021-11-10 03:14:32
Pola Hajder STORMING AHEAD
  • 2x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
137 ACCEPTED 2021-11-10 12:27:25
2021-11-10 03:11:08
Aleksandra Chłopaś SAUL T
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 15A/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
136 ACCEPTED 2021-11-10 12:27:23
2021-11-10 03:05:54
Alicja Kozłowska POKERLONE
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
135 ACCEPTED 2021-11-10 12:27:22
2021-11-10 03:04:23
Nayon Lee DUETTE B.
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
134 ACCEPTED 2021-11-10 12:27:20
2021-11-10 03:02:31
Maria Kabzińska HAZELHORST' S DIAMO
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 15A/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
133 ACCEPTED 2021-11-10 12:27:18
2021-11-09 23:58:40
Wiktoria Płuciennik VITAMINE DW Z
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 15A/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
132 ACCEPTED 2021-11-10 12:27:17
2021-11-09 23:57:59
Wiktoria Płuciennik MOREPARK AD ALTA
  • 1x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
131 ACCEPTED 2021-11-10 12:27:14
2021-11-09 22:04:00
Alicja Szafranek ŁAZAR
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
130 ACCEPTED 2021-11-09 21:38:06
2021-11-09 20:58:59
Rafał Warsz PENTAGON-K
  • 1x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
129 ACCEPTED 2021-11-09 21:38:08
2021-11-09 20:53:51
Angelina Grabein CAMIRADO 3
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
128 ACCEPTED 2021-11-10 17:07:32
2021-11-09 19:07:21
Bianka Dąbrowska PENTAGON-K
  • 1x 2 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 12 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1
127 ACCEPTED 2021-11-09 21:38:14
2021-11-09 14:14:48
Iga Jakób ROBIN
  • 2x 11 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
126 ACCEPTED 2021-11-09 21:38:17
2021-11-09 13:27:20
Zuzanna Sacharewicz CUMBRIA
  • 2x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
125 ACCEPTED 2021-11-09 21:38:19
2021-11-09 13:26:05
Julia Rohde KINGSTON
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 2x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
124 ACCEPTED 2021-11-09 21:38:21
2021-11-09 13:25:08
Helena Hołubniak BURBON
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
123 ACCEPTED 2021-11-09 21:38:25
2021-11-09 10:11:57
Maja Bartosz HULASZKA
  • 2x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
122 ACCEPTED 2021-11-09 21:38:29
2021-11-09 10:11:18
Matylda Szymańska CAFETE
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 15A/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
121 ACCEPTED 2021-11-09 21:38:32
2021-11-09 10:10:28
Lena Maksalion TORO
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 15A/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
120 ACCEPTED 2021-11-09 21:38:34
2021-11-09 10:08:27
Katarzyna Kołpa MOON
  • 2x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
119 ACCEPTED 2021-11-09 21:38:38
2021-11-09 10:07:57
Anna Tomków-Bąk GRETTA REED
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
118 ACCEPTED 2021-11-09 21:38:39
2021-11-09 10:07:21
Maja Gregor EINAR S
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
117 ACCEPTED 2021-11-09 21:38:42
2021-11-09 10:06:43
Zuzanna Szewczyk ARMANI ARON
  • 2x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
116 ACCEPTED 2021-11-09 21:38:42
2021-11-09 10:05:20
Wiktoria Bajorek GERONIMO CASH
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
115 ACCEPTED 2021-11-09 21:38:43
2021-11-08 23:07:11
Alicja Gołębiowska SKOVGAARDENS LIONHEART
  • 2x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
114 ACCEPTED 2021-11-09 21:38:46
2021-11-08 23:02:09
Weronika Wilczak EMIR
  • 2x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
113 ACCEPTED 2021-11-09 21:38:47
2021-11-08 22:54:24
Sara Golach BLUE BOY
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
112 ACCEPTED 2021-11-09 21:38:51
2021-11-08 22:48:55
Maria Dębska DAKAR
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
111 ACCEPTED 2021-11-09 21:38:58
2021-11-08 22:41:39
Sara Golach KLARA
  • 2x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
110 ACCEPTED 2021-11-09 21:38:52
2021-11-08 22:34:15
Maja Protasiewicz DIANA
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 2x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
109 ACCEPTED 2021-11-09 21:38:58
2021-11-08 22:18:38
Aleksandra Łacna KLARA
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
108 ACCEPTED 2021-11-09 21:39:04
2021-11-08 21:54:44
Lena Kożuszyn PASJA
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
107 ACCEPTED 2021-11-09 21:39:08
2021-11-08 21:53:23
Lena Kożuszyn MIGRENA
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
106 ACCEPTED 2021-11-09 21:39:09
2021-11-08 21:52:26
Antonina Folda PALOMA
  • 2x 12 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1
105 ACCEPTED 2021-11-09 21:39:13
2021-11-08 19:17:36
Mariusz Kleniuk IMANO
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
104 ACCEPTED 2021-11-13 16:21:19
2021-11-08 19:13:33
Mariusz Kleniuk CAPITALIST
  • 2x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
103 ACCEPTED 2021-11-09 21:39:19
2021-11-08 18:42:02
Laura Stępień CEZAR EWITA
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
102 ACCEPTED 2021-11-09 21:39:23
2021-11-08 15:30:34
Karmela Wolniewicz MIDAS
  • 1x 2 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 12 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1
101 ACCEPTED 2021-11-09 21:39:20
2021-11-08 14:48:36
Mariusz Kleniuk DAKOTA
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
100 ACCEPTED 2021-11-09 21:39:26
2021-11-08 14:48:12
Mariusz Kleniuk SORENTO
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
99 ACCEPTED 2021-11-09 21:39:27
2021-11-08 14:02:15
Mateusz Kroc LINKWOOD
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
98 ACCEPTED 2021-11-09 21:39:27
2021-11-08 13:27:52
Marek Strzyż WENDETTA
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
97 ACCEPTED 2021-11-09 21:39:32
2021-11-08 13:26:48
Marek Strzyż QUAINTON QUIVER
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
96 ACCEPTED 2021-11-09 21:39:33
2021-11-08 10:37:14
Emilia Pietrzak LARS
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
95 ACCEPTED 2021-11-09 21:39:39
2021-11-08 10:36:07
Emilia Pietrzak CORONA IRW
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
94 ACCEPTED 2021-11-10 12:27:13
2021-11-08 08:20:50
Izabela Krężelewska PANAMA
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
93 ACCEPTED 2021-11-10 12:27:04
2021-11-08 08:20:18
Kalina Letachowicz B- FENIX
  • 2x 12 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1
92 ACCEPTED 2021-11-09 21:39:45
2021-11-08 08:10:41
Hanna Szyszka MUZKA
  • 1x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
91 ACCEPTED 2021-11-09 21:39:53
2021-11-07 21:55:24
Norbert Sawicki FOR CASPARO 2
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
90 ACCEPTED 2021-11-09 21:39:56
2021-11-07 21:54:34
Norbert Sawicki QUEEN QUIWI
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
89 ACCEPTED 2021-11-09 21:39:57
2021-11-07 21:52:17
Jagoda Gidzińska LEJDI
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
88 ACCEPTED 2021-11-09 21:39:58
2021-11-07 21:44:36
Jagoda Gidzińska MEC
  • 1x 2 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1
87 ACCEPTED 2021-11-09 21:40:02
2021-11-07 21:42:15
Aleksandra Dziedzińska MEC
  • 2x 2 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1
86 ACCEPTED 2021-11-09 21:40:03
2021-11-07 21:34:45
Małgorzata Maskiewicz SALMO COGNAC PM
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
85 ACCEPTED 2021-11-09 21:40:06
2021-11-07 21:31:41
Olaf Klein KŁOS
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
84 ACCEPTED 2021-11-09 21:40:07
2021-11-07 21:31:17
Tomasz Klein ATTYLLAN-GL
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
83 ACCEPTED 2021-11-09 21:40:11
2021-11-07 21:30:59
Tomasz Klein HIGHFORCE ONE
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 10/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1
82 ACCEPTED 2021-11-09 21:40:11
2021-11-07 21:26:12
Zuzanna Wawer SZYBKA
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
81 ACCEPTED 2021-11-09 21:40:15
2021-11-07 21:24:55
Magdalena Dymarska ROBIN
  • 2x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
80 ACCEPTED 2021-11-09 21:40:15
2021-11-07 21:05:45
Mariusz Łupkowski KING SOBIESKI
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
79 ACCEPTED 2021-11-09 21:40:20
2021-11-07 21:05:00
Mariusz Łupkowski DANCING QUEEN
  • 1x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
78 ACCEPTED 2021-11-09 21:40:16
2021-11-07 21:04:13
Justyna Staniewska JUAN LUOO
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
77 ACCEPTED 2021-11-09 21:40:21
2021-11-07 19:49:20
Natalia Mróz NEVILLE
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
76 ACCEPTED 2021-11-09 21:40:21
2021-11-07 19:43:07
Natalia Dębowska PIRELLA
  • 1x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
75 ACCEPTED 2021-11-10 12:27:02
2021-11-07 18:53:40
Olimpia Jedziniak TYTAN
  • 1x 12 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
74 ACCEPTED 2021-11-09 21:40:31
2021-11-07 18:10:37
Julia Kozak EUKARIO
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
73 ACCEPTED 2021-11-09 21:40:31
2021-11-07 17:48:35
Agnieszka Mierzwińska EMMA
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 10/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 20/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1
72 ACCEPTED 2021-11-09 21:40:35
2021-11-07 17:46:17
Aleksandra Kossowska GUMIŚ PONYSPORT
  • 2x 2 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 2x 12 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1
71 ACCEPTED 2021-11-09 21:40:36
2021-11-07 17:39:43
Paulina Wachowiak ESPERANTO II
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 10/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1
70 ACCEPTED 2021-11-09 21:38:00
2021-11-07 16:56:36
Oliwia Szczepuła FIESTA EWITA
  • 2x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
69 ACCEPTED 2021-11-07 16:11:27
2021-11-07 15:06:33
Natalia Koprowska BALOU
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
68 ACCEPTED 2021-11-07 13:27:00
2021-11-07 10:16:00
Aleksandra Kozłowska EAGLE EH Z
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 20/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1
67 ACCEPTED 2021-11-07 13:26:58
2021-11-07 10:15:32
Aleksandra Kozłowska AHOI
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 20/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1
66 ACCEPTED 2021-11-09 21:37:56
2021-11-07 00:11:07
Julia Rybarczyk DARK KNIGHT PH
  • 1x 15A/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
65 ACCEPTED 2021-11-07 13:26:55
2021-11-06 20:14:53
Karol Miklas MACIEJKA
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
64 ACCEPTED 2021-11-07 13:26:54
2021-11-06 17:34:35
Alicja Giersok FEAR DRAIOCHTA
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
63 ACCEPTED 2021-11-07 13:26:51
2021-11-06 16:04:00
Aleksandra Kozak TERCET
  • 2x 16/L/Egzaminacyjny
62 ACCEPTED 2021-11-07 13:26:49
2021-11-06 15:53:05
Justyna Kamińska LUISSOME D’ESPOIRE
  • 1x 2 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
61 ACCEPTED 2021-11-07 13:26:48
2021-11-06 13:28:48
Kamila Kućko WYBIEG
  • 2x 16/L/Egzaminacyjny
60 ACCEPTED 2021-11-06 11:42:13
2021-11-05 23:07:20
Patrycja Urbaniak KLON
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 15A/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
59 ACCEPTED 2021-11-06 11:42:12
2021-11-05 22:47:53
Artur Społowicz JURIA
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
58 ACCEPTED 2021-11-10 12:27:00
2021-11-05 22:47:03
Artur Społowicz DŻAURUS
  • 2x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
57 ACCEPTED 2021-11-06 11:42:11
2021-11-05 22:46:28
Zuzanna Społowicz BANKIER
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
56 ACCEPTED 2021-11-11 12:22:43
2021-11-05 22:45:36
Aleksandra Krzyżanowska ALCORL G
  • 2x 2 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1
55 ACCEPTED 2021-11-06 11:42:09
2021-11-05 22:44:47
Zuzanna Społowicz ESPIRRO
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
54 ACCEPTED 2021-11-06 11:42:07
2021-11-05 21:45:48
Agata Błesznowska MUZKA
  • 1x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
53 ACCEPTED 2021-11-06 11:42:06
2021-11-05 19:46:14
Anna Walkiewicz BIELIK
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
52 ACCEPTED 2021-11-06 11:42:05
2021-11-05 16:16:19
Wiktoria Boś LEVEL
  • 2x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
51 ACCEPTED 2021-11-07 13:26:46
2021-11-05 06:21:36
Natasza Staniewicz VALENCIA
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
50 ACCEPTED 2021-11-07 13:26:45
2021-11-04 22:05:25
Emilia Wiśniewska KASANDRA
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
49 ACCEPTED 2021-11-05 08:42:52
2021-11-04 21:03:41
Magdalena Filiks PANTONINA
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 10/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1
48 ACCEPTED 2021-11-05 08:42:51
2021-11-04 21:02:59
Magdalena Filiks PALLANDOS
  • 1x 12 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
47 ACCEPTED 2021-11-09 21:37:52
2021-11-04 20:19:13
Natalia Gaworczak LOZANNA
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 15A/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
46 ACCEPTED 2021-11-05 08:42:47
2021-11-04 20:17:31
Laura Gaworczak COLDWATER
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
45 ACCEPTED 2021-11-09 18:36:46
2021-11-04 19:21:06
Marta Wesołowska MODEO
  • 2x 2 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 2x 12 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1
44 ACCEPTED 2021-11-04 14:13:52
2021-11-04 12:46:18
Zuzanna Kuczerawy URACA II
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
43 ACCEPTED 2021-11-04 14:13:51
2021-11-04 12:25:19
Ewa Głowacz FELICJO
  • 1x 2 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 12 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1
42 ACCEPTED 2021-11-04 14:13:50
2021-11-04 12:18:46
Aleksandra Głowacz FELICJO
  • 1x 2 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 12 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1
41 ACCEPTED 2021-11-04 14:13:50
2021-11-04 12:17:59
Aleksandra Głowacz ORSZI-S
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
40 ACCEPTED 2021-11-04 14:13:47
2021-11-04 11:39:25
Jarosław Poręba CHARYZMA
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
39 ACCEPTED 2021-11-04 14:13:46
2021-11-04 11:38:31
Jarosław Poręba LARVIK
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 10/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 20/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1
38 ACCEPTED 2021-11-04 11:06:30
2021-11-04 10:54:07
Martyna Łomzik ELEGANT
  • 2x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 2x 16/L/Egzaminacyjny
37 ACCEPTED 2021-11-04 11:06:29
2021-11-04 10:34:05
Karolina Młodawska GOETHE
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
36 ACCEPTED 2021-11-04 11:06:27
2021-11-04 09:17:57
Natalia Wór IRONIA
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
35 ACCEPTED 2021-11-04 11:06:25
2021-11-04 07:11:13
Julia Skuza MAŁY NIELS
  • 2x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
34 ACCEPTED 2021-11-04 11:06:24
2021-11-04 07:05:37
Angelika Woźniak PARADISE BAY
  • 1x 11 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 12 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1
33 ACCEPTED 2021-11-04 11:06:21
2021-11-03 21:18:44
Andrea Kreutzer GABONA
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
32 ACCEPTED 2021-11-03 20:01:59
2021-11-03 18:47:45
Patrycja Więczkowska E - SENORITA
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
31 ACCEPTED 2021-11-03 20:01:58
2021-11-03 16:53:20
Wiktoria Stasiulewicz CHANSONNETTE LA QUATERBACK
  • 1x 1 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 2 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1
30 ACCEPTED 2021-11-03 10:25:01
2021-11-03 10:15:12
Antoni Śliwiński L - FABIA
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
29 ACCEPTED 2021-11-03 10:25:00
2021-11-02 22:44:56
Małgorzata Naruć VANILLA CHOCCOLAT
  • 2x 12 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1
28 ACCEPTED 2021-11-03 10:24:58
2021-11-02 22:43:39
Katarzyna Zańko HEROS D
  • 2x 12 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1
27 ACCEPTED 2021-11-03 10:24:48
2021-11-02 19:21:44
Dominika Mierlak OCTAVIO-G
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
26 ACCEPTED 2021-11-03 10:24:45
2021-11-02 14:48:45
Wiktoria Stasiulewicz QUIDAMS DUKE
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
25 ACCEPTED 2021-11-03 10:24:41
2021-11-02 14:21:06
Sofia Boettcher AWIATOR S
  • 2x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
24 ACCEPTED 2021-11-03 10:24:39
2021-11-02 12:08:13
Wiktoria Stasiulewicz COTTON BOY
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 10/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 20/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1
23 ACCEPTED 2021-11-10 12:27:00
2021-11-02 09:32:41
Anna Bogucka BESAR
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
22 ACCEPTED 2021-11-03 10:24:37
2021-11-02 00:14:44
Zuzanna Siwek MARCELLO-P
  • 1x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
21 ACCEPTED 2021-11-03 10:24:35
2021-11-01 13:03:49
Zuzanna Wiewióra PIRELLA
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
20 ACCEPTED 2021-11-01 11:09:04
2021-11-01 08:23:08
Małgorzata Zoń WIQUELLA
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
19 ACCEPTED 2021-11-01 11:09:01
2021-11-01 07:17:26
Kamila Muszyńska-Drabarek ORESTES
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 10/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 20/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1
18 ACCEPTED 2021-11-01 11:08:59
2021-10-31 19:24:30
Martyna Zięba OLIMPUS
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
17 ACCEPTED 2021-11-10 20:17:58
2021-10-31 19:08:03
Anna Bondziul BEOWULF
  • 1x 7/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 17/P/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
16 ACCEPTED 2021-11-01 11:08:55
2021-10-31 19:06:38
Anna Bondziul ATLETA
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 2x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
15 ACCEPTED 2021-11-01 11:08:53
2021-10-31 15:28:46
Michaela Karpisz BRIANCE
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 10/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 20/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1
14 ACCEPTED 2021-11-12 10:02:35
2021-10-31 14:21:36
Maja Dreger K-NICO
  • 2x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
13 ACCEPTED 2021-10-31 13:47:04
2021-10-31 13:04:41
Zosia Handke BREGO
  • 1x 5/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 6/L1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 2x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
12 ACCEPTED 2021-10-31 13:47:04
2021-10-31 13:03:46
Maja Handke MILKA
  • 1x 2 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 12 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
11 ACCEPTED 2021-10-31 12:31:35
2021-10-31 12:08:58
Anna Hernik GOSPELLA
  • 1x 8/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/P1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
10 ACCEPTED 2021-11-10 14:42:49
2021-10-31 12:00:44
Weronika Krywult BETULA
  • 2x 4/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
9 ACCEPTED 2021-10-31 09:55:29
2021-10-31 07:13:58
Julia Śnieżek NABAB DE COKOT
  • 1x 9/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 10/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 19/N/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 20/N1/zwykły art. 238 pkt 2.1
8 ACCEPTED 2021-11-04 14:13:45
2021-10-30 21:37:25
Klara Wagner SPLASH
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
7 ACCEPTED 2021-11-09 21:37:50
2021-10-30 20:25:03
Wiktoria Rosada ROSSA M
  • 2x 1 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 11 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
6 ACCEPTED 2021-11-01 11:08:50
2021-10-30 20:23:06
Maja Kościelna EL BANDITO
  • 2x 1 ZT/Krzyżaczki (30-40 cm)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 12 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1
5 ACCEPTED 2021-11-09 21:37:49
2021-10-30 20:21:10
Emilia Homenda M-LUNA
  • 2x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
4 ACCEPTED 2021-11-09 21:37:48
2021-10-30 20:20:27
Nina Romanowska KARTAN
  • 2x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
3 ACCEPTED 2021-10-31 09:55:24
2021-10-30 13:49:32
Dorota Kościelniak CAYENNE
  • 2x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 2x 13 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
2 ACCEPTED 2021-10-31 09:55:21
2021-10-30 12:33:06
Natasza Pasternak RAMOOL
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 15/L/zwykły art. 238 pkt 2.1
1 ACCEPTED 2021-11-03 14:51:49
2021-10-30 11:27:37
Karolina Wolan CANNES II PLUS S
  • 1x 2 ZT/mini LL 50-60/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 3 ZT/mini LL 70-80/zwykły art. 238 pkt 2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bajorek Wiktoria KJ VOLTA
2007 (JM.)
O062602
2. Bartosz Maja KJ VOLTA MIŁOCICE
2009 (JM.)
brak
3. Błesznowska Agata Wrocławski KJ
2010 (Mł.)
O059858
4. Boettcher Sofia bpk
2006 (JM.)
O049086
5. Bogucka Anna Wrocławski KJ
S
O022607
6. Bojda Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
2002 (MJ.)
O026718
7. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
8. Boodie Samiloby Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2008 (JM.)
O058563
9. Boś Wiktoria Sudecki LKS Książ
2005 (J.)
O048417
10. Chłopaś Aleksandra Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2006 (JM.)
O060204
11. Dąbrowska Bianka Wrocławski Klub Jeździecki
2008 (JM.)
2855/20
12. Dębowska Natalia Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
2005 (J.)
O043984
13. Dębska Maria niezrzeszony
2000 (MJ.)
O023722
14. Dreger Maja KJK Solka Międzyrzecze
2004 (J.)
O044372
15. Dymarska Magdalena Brak
2001 (MJ.)
Brak
16. Dziedzińska Aleksandra brak
2008 (JM.)
brak
17. Filiks Magdalena KJ Pawlak Equestrian Wrocław
S
O012839
18. Folda Antonina KJ Black Pony
2011 (Mł.)
4814/21
19. Gaworczak Laura KJ Maximus Kowary
2003 (J.)
O047661
20. Gaworczak Natalia KJ Maximus Kowary
2008 (JM.)
O055009
21. Gidzińska Jagoda brak
S
brak
22. Giersok Alicja KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O057612
23. Głowacz Aleksandra bpk
S
O009475
24. Głowacz Ewa BPK
2012 (Mł.)
-
25. Golach Sara Klub Jeździecki Wrocław
2009 (JM.)
brak
26. Gołębiowska Alicja JKS Jaroszówka
2002 (MJ.)
O030829
27. Gosztyła Weronika KJ Ślęża
2005 (J.)
O045736
28. Grabein Angelina PSV Rothenburg OL
2005 (J.)
none
29. Grasza Natalia Jks Jaroszówka
2003 (J.)
Brak
30. Gregor Maja KJ VOLTA
2009 (JM.)
O062822
31. Hajder Pola Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2010 (Mł.)
O059937
32. Hałoń Klaudia KJ Picador Dziuplina
S
O033287
33. Handke Maja Olmet Ostsped Ostrów Wielkopolski
2012 (Mł.)
Brak
34. Handke Zosia KJ Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2009 (JM.)
O057458
35. Hernik Anna KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O047375
36. Hołubniak Helena LKS Stragona
2005 (J.)
O043339
37. Homenda Emilia Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
38. Jakób Iga Brak
2009 (JM.)
brak
39. Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
2000 (MJ.)
O013113
40. Jedziniak Olimpia Bpk
2002 (MJ.)
bpk
41. Kabzińska Maria Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2006 (JM.)
O058680
42. Kamińska Justyna Bpk
2002 (MJ.)
O038742
43. Karpisz Michaela Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O021293
44. Klein Olaf JKS Przybyszewo
S
O010205
45. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
O000254
46. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
47. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
48. Kołek Magdalena LKJ HIPPOLOGIA
2001 (MJ.)
O038704
102QY9
49. Kołpa Katarzyna KJ VOLTA MIŁOCICE
2009 (JM.)
4777/21
50. Koprowska Natalia KJ Maximus Kowary
2005 (J.)
O038097
51. Kościelna Maja Brak
2011 (Mł.)
brak
52. Kościelniak Dorota OSK Michalscy Trzebnica
S
O047334
53. Kossowska Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2010 (Mł.)
O065147
54. Kozak Aleksandra Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2005 (J.)
O049259
55. Kozak Julia Stowarzyszenie Sportowe VIDAVIA
2009 (JM.)
O057187
56. Kozłowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2002 (MJ.)
O035523
57. Kozłowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (J.)
O042796
58. Kożuszyn Lena KJ Black Pony
2009 (JM.)
O060892
59. Kreutzer Andrea KJ Stajnia Bukowiec
S
O026825
60. Krężelewska Izabela KJ Ślęża Wojnarowice
S
O024024
61. Kroc Mateusz CSJ Equestro Łódź
S
O005223
62. Krywult Weronika LKJ Solec Bieruń
2000 (MJ.)
O025105
63. Krzyżanowska Aleksandra Klub Jeździecki Jaroszówka
2009 (JM.)
brak
64. Krzyżosiak Jakub BZK
S
O002920
65. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
66. Kućko Kamila Klub Jeździecki Jaroszówka
2007 (JM.)
O056601
67. Kuczerawy Zuzanna KJ Platan
2010 (Mł.)
O056534
68. Lee Nayon Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (J.)
O053304
69. Letachowicz Kalina Brak
2011 (Mł.)
Brka
70. Łacna Aleksandra Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
2002 (MJ.)
O044340
71. Łomzik Martyna Wrocławski KJ
2005 (J.)
O046434
72. Łupkowski Mariusz JKS Jaroszówka
S
O009535
73. Maksalion Lena KJ VOLTA
2007 (JM.)
O049716
74. Maskiewicz Małgorzata Brak
S
Brak
75. Matusiak Iga KJ Black Pony
2008 (JM.)
O063348
76. Mierlak Dominika Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
2005 (J.)
O050872
77. Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice
S
O003208
78. Miklas Karol Klub Jeździecki Jaroszówka
2007 (JM.)
O049658
79. Młodawska Karolina KJ Ślęża Wrocław
2003 (J.)
O036609
80. Mróz Natalia KJ Stajnia Krzyżanowice
2002 (MJ.)
O042802
81. Muszyńska-Drabarek Kamila KJ Maximus Kowary
S
O021623
82. Naruć Małgorzata JKS LAUDEN
2000 (MJ.)
brak
83. Pasternak Natasza Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
2004 (J.)
O044795
84. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O035379
10171142
85. Płuciennik Wiktoria KS Small Cherry Trzebnica
2009 (JM.)
O055695
86. Pociecha-Ochab Joanna OSK Michalscy Trzebnica
S
O008150
87. Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary
O000520
88. Protasiewicz Maja Klub Jeździecki Victor
2004 (J.)
O042797
89. Rohde Julia Klub Jeździecki Dworzysko
2007 (JM.)
O058620
90. Romanowska Nina Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
91. Rosada Wiktoria Brak
2010 (Mł.)
Brak
92. Rybarczyk Julia KJ Michałów
2006 (JM.)
O053483
93. Sacharewicz Zuzanna KJ VOLTA MIŁOCICE
2006 (JM.)
brak
94. Sawicki Norbert St. J Pro Eques
S
O012321
95. Siwek Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
2003 (J.)
O028604
96. Skrzypczyńska Klara Wrocławski Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
brak
97. Skuza Julia bpk
2005 (J.)
O046429
98. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O044813
99. Śnieżek Julia St. Sportowe Optimus
2005 (J.)
O045617
100. Sowińska Laura KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2013 (Mł.)
brak
101. Społowicz Artur KJ Jaroszówka
S
O000841
10003676
102. Społowicz Zuzanna KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O036095
103. Staniewicz Natasza BPK
2008 (JM.)
O052981
104. Staniewska Justyna JKS JAROSZÓWKA
2001 (MJ.)
O038103
105. Stasiulewicz Wiktoria JKS Lauden
2001 (MJ.)
O038702
106. Stępień Laura KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2004 (J.)
O052070
107. Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz
S
O006362
108. Szafranek Alicja Wrocławski Klub Jeździecki
2003 (J.)
brak
109. Szczepuła Oliwia KS Small Cherry Trzebnica
2008 (JM.)
O064278
110. Szewczyk Zuzanna KJ VOLTA MIŁOCICE
2007 (JM.)
LZRWZJ/968/2
111. Szymańska Matylda KJ VOLTA
2009 (JM.)
brak
112. Szyszka Hanna Wrocławski Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O052510
113. Tomków-Bąk Anna KJ VOLTA
S
O061856
114. Urbaniak Patrycja KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O047431
115. Wachowiak Paulina KJ Agro -Handel Śrem
2000 (MJ.)
O036990
116. Wagner Klara Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
2007 (JM.)
O065385
117. Walkiewicz Anna KJ Platan
2003 (J.)
O056437
118. Warsz Rafał Wrocławski KJ
2007 (JM.)
O058200
119. Wawer Zuzanna brak przynależności klubowej
2010 (Mł.)
brak
120. Wedmańska Hanna Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
2007 (JM.)
O052383
121. Wesołowska Marta Klub Jeździecki Partynice
2011 (Mł.)
brak
122. Więczkowska Patrycja Brak
2000 (MJ.)
O048416
123. Wiewióra Zuzanna Kj Pawlak Equestrian Wrocław
2006 (JM.)
O039767
124. Wilczak Weronika Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanow Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O022236
125. Wiśniewska Emilia KJ Stajnia Odra Głoska
2002 (MJ.)
O046901
126. Wolan Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2001 (MJ.)
O036797
127. Wolniewicz Karmela WSJWP
2010 (Mł.)
Brak
128. Wór Natalia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O064934
129. Woźniak Angelika KJ Victor
2007 (JM.)
O057170
130. Zańko Katarzyna JKS LAUDEN
2001 (MJ.)
brak
131. Zięba Martyna Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2003 (J.)
O042018
132. Zoń Małgorzata JKS Czanki
2002 (MJ.)
O047316
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

81

AHOI DSP POL 2016 ogier kasztanowata/170 F: Aladin
M: Anabel
K031033 DE 455879019316
2.

64

ALCORL G SP POL 2014 klacz tarantowata/166 F: Nn
M: Nn
K032261 616999670058814
3.

103

ARMANI ARON SP POL 2017 wałach gniada/172 F: KLASYK
M: AIDA LOT ARON
BRAK 616 007 61 01618 17
4.

20

ATLETA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach siwa/168 F: Athletico
M: Arka
K008358 616009592058317
5.

135

ATTYLLAN-GL PKS POL 2014 wałach gniada/180 F: Cassilio /
M: Amira /
K024702 616098200125421
6.

157

AVRIL KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Durello Top / Durello
M: Adria / Bolero
K017181 POL013640008007
7.

30

AWIATOR S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach gniada/168 F: Black Jack
M: Avinell S
brak 616009520041814
8.

74

B- FENIX KUC WALIJSKI POL 2013 wałach izabelowata/kuc:135 F: Linde hoeve's optimist
M: B food
Brak 616013610012113
9.

83

BALOU KWPN NED 2006 klacz gniada/170 F: Sarantos /
M: Pandora /
brak 009670040608
10.

65

BANKIER MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Awans / Vis Versa
M: Baszkiria / Emir
K021353 61600653031221
11.

21

BEOWULF WESTF POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Corleolord L / Corleograf
M: Birma / Elvis
K030791 DE441411194916
12.

28

BESAR WLKP POL 2011 wałach gniada/170 F: Kalmet / Caretino K
M: Belinda / My Will
K027779 616007610080011
13.

14

BETULA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz kasztanowata/167 F: Bayard d'Elle
M: Balanga
K033023 616098200156841
14.

60

BIELIK SP POL 2016 wałach gniada/172 F: Sommerhit
M: Barsa
K031225 616098200167547
15.

85

BLUE BOY CONNEMARA POL 2001 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
brak 826069000209355
16.

17

BREGO SP POL 2007 wałach gniada/163 F: Bajou do rouet
M: Baccara
Brak Brak
17.

19

BRIANCE HOLSZTYN POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cassin
M: Sita
K022938 000
18.

161

BRUDITO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 wałach siwa/- F: CORVALLO
M: B-PILOTTA
- 616009690079812
19.

96

BURBON OS POL 2012 wałach gniada/174 F: Bernini
M: Politesse d'Ete
K020914 DE418182531712
20.

98

CAFETE OLDENBURSKA POL 2006 klacz siwa/167 F: Coupe ce Coeur
M: Querida
K013631 DE 433330616006
21.

91

CAMIRADO 3 MECKLENBURGER GER 2012 gelding grey/1.80m F: Coratio
M: Calamain
none DE427270270712
22.

2

CANNES II PLUS S WESTFALSKA POL 2017 ogier ciemnogniada/- F: Kannan
M: Caliria/C-Indoctro
- DE 441411162217
23.

168

CANSIN OLD GER 2008 Klacz kasztanowata/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Wadi El Hasa / Furst Heinrich
K022652 DE43333619208
24.

114

CAPITALIST SP POL 2017 wałach kasztanowata/168 F: Concerto
M: Diorella
Brak 246001h00171953
25.

11

CAYENNE SP POL 2011 wałach siwa/168 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Carrera / Corrado I
K021231 616009670099111
26.

116

CEZAR EWITA KUC POL 2015 wałach kasztanowata/mk:160 F: Tupet
M: Ciepła
K028957 616013670068315
27.

37

CHANSONNETTE LA QUATERBACK WLKP POL 2017 klacz siwa/160 F: Gold Quaterback
M: Carretina
Brak 616007610006217
28.

46

CHARYZMA SP POL 2015 klacz skarogniada/161 F: Ukato / Stakkato
M: C Dominique / Chin Chin
K030134 616009510294215
29.

163

CLARIMOS PLUS-S Deutsches Sportpferd POL 2015 wałach gniada/175 F: Clarimo
M: Levista
brak DE 455879998315
30.

52

COLDWATER SP POL 2014 wałach gniada/180 F: Carambole / Cassini I
M: C Dalandro-Retto / Colandro
K026103 616009510134814
31.

124

CORONA XX POL 2017 klacz gniada/xx F: xx
M: xx
xx xx
32.

29

COTTON BOY WESTF POL 2013 wałach gniada/170 F: Cotton Club / Cantus
M: La Le Lu / Landstreicher
K027123 DE441411002013
33.

94

CUMBRIA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: PAQUITO GO
M: CORDEA
K014181 616POL11007290T
34.

164

CYRKONIA Polski Koń Szlachetny Pół Krwi POL 2009 klacz skarogniada/165 F: Feniks
M: Cykada
K032533 616009610088009
35.

107

DAKAR MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/162 F: Egon
M: Derka
K032034 616006670034514
36.

117

DAKOTA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Delta I / Turbud Quirinus
K027131 616009640077215 616098200193425
37.

140

DANCING QUEEN SP POL 2017 klacz siwa/170 F: Abisal BS
M: Diamantina
K030545 616009670105317
38.

69

DARK KNIGHT PH Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach gniada/163 F: LUDGER
M: DAMIRA
K022247 POL009680069908
39.

108

DIANA MAŁOPOLSKA POL 2008 Klacz gniada/150 F: Gracus
M: Delicja
K027080 0065902721
40.

66

DOLFUS M (AA) POL 2015 Wałach ciemnogniada/168 F: Fusion du Defey xo
M: Dolce Vita m/Veloce de Favi xo
K028443 616009690065415
41.

153

DUETTE B. KWPN NED 2008 klacz gniada/166 F: O'Brien / Peter Pan
M: Solo / Celano
K020618 528003000806859
42.

148

DŻAURUS MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/165 F: Quercus du Maury
M: Dżaga
K031500 616006690067117
43.

38

E - SENORITA Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 klacz ciemnogniada/165cm F: Hochmeister
M: E - Schone - Blume
K027384 DE455878200812
44.

82

EAGLE EH Z ZANG BEL 2014 wałach ciemnogniada/170 F: Emerald Van't Ruytershof / Diamant De Semilly
M: Krisja De L'esperance / Andiamo Z
K026964 056015Z55692214
45.

102

EINAR S SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Barnos
M: Elnema
686/21 6160096901099715
46.

7

EL BANDITO KUC WALIJSKI POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:121 F: Nn
M: Nn
Brak B0132104S
47.

44

ELEGANT WLKP POL 2007 wałach gniada/160 F: Czador /
M: Eneida / Duke Valentino
K025011 POL007600325707
48.

106

EMIR MAŁOPOLSKA POL 2011 Wałach siwa F: Drop
M: Emma
K023093
49.

145

EMMA OLD POL 2014 klacz siwa/170 F: Cantoblanco / Canto
M: Esme / Lake Bid
K027062 DE418180273814
50.

147

ESPERANTO II SP POL 2006 wałach kasztanowata/169 F: Pluspunkt / Pilot
M: Espoir / Espri
K015198 POL009510101906
51.

63

ESPIRRO MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach kasztanowata/163 F: Irches
M: Espadra
K032858 6160066900669
52.

144

EUKARIO MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/168 F: Makler II
M: Enigma
K030841 616006540022514
53.

79

FEAR DRAIOCHTA Irish Sport Horse POL 2009 wałach gniada/165 cm F: Loughehoe Guy
M: Lady Dawn
K033047 5070152
54.

49

FELICJO KUC POL 2017 wałach kara/kuc:130 F: NN
M: NN
K032918 616999610224617
55.

170

FIDELIO SON - POL - wałach inna/- F: -
M: -
brak brak
56.

89

FIESTA EWITA DRP POL 2008 klacz ciemnogniada/kuc:148 F: V.I.P / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
K014779 POL013670148408
57.

129

FOR CASPARO 2 HAN POL 2010 Wałach gniada/175 F: For Edition / Forsyth
M: Zyrana / Zacharias
K019948 DE431314312810
58.

39

GABONA SP POL 2015 klacz skarogniada/165 F: Bolshoi /
M: Gladiola /
K032616 6160096100529
59.

167

GEISHA PZHK (SP) POL 2011 Mare Bay F: HUZAR
M: GERAVELA/ARAVEL WARO
K020159 616009590271711 106MN93
60.

104

GERONIMO CASH Kłusak Francuski POL 2016 wałach gniada/162 F: Redeo Joselyn
M: Trixie
K030739 25000116323986L
61.

43

GOETHE SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Ulco / Voltaire
M: Grease / Graf Top
K020101 POL009670011609
62.

15

GOSPELLA Szlachetna Półkrew POL 28.02.2015 klacz ciemnogniada/165 F: BÖCKMAN’S LOOPING
M: GOSPEL
K028588 616009540026615
63.

101

GRETTA REED WLKP POL 2014 mare bay/165 F: Lou Reed
M: Galaktyka
K024806 616007670068314
64.

146

GUMIŚ PONYSPORT TYP KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:146 F: NN
M: NN
brak B0105634S
65.

152

HAZELHORST' S DIAMO NEW FOREST PONY POL 2005 wałach gniada/kuc:- F: Kantje's Ronaldo / Watershof Pretendent
M: De Langewiek Monique / Sulaatik's Fireball
K023254 528018020051289
66.

34

HEROS D KUC POL 2017 wałach srokata/144 F: Apatyt
M: Hala D
brak 616013610172517
67.

136

HIGHFORCE ONE HOLSTEINER POL 2013 wałach kara/175 F: Hirtentanz
M: Ultime Dedira
brak DE 321000554513
68.

97

HULASZKA WLKP POL 2004 klacz siwa/166 F: Fred /
M: Harfa / Trento
K026954 POL00911123704
69.

115

IMANO SP POL 2017 wałach gniada/165 F: Ramirez
M: Isabell
Brak 616009680001917
70.

42

IRONIA SP POL 2010 klacz gniada/mk:161cm F: Corleone Z /
M: Iluzja /
brak 616009670046510
71.

139

JUAN LUOO XX POL 2602 Ogier gniada/165 F: PROFESSJONAL(IRE)
M: JUMBA
K022617 616pol10006898t
72.

67

JURIA MAŁOPOLSKA POL 2015 Klacz gniada/172 F: Rashim
M: Junida
K028671 616006690064715
73.

18

K-NICO SP POL 2010 Wałach tarantowata/170 F: Tabasko
M: Karina
K021470 616009680005110
74.

5

KARTAN SP POL 2015 wałach gniada/174 F: Skaner-A
M: Kartazja
brak 616009681005113
75.

56

KASANDRA KWPN NED 2015 klacz ciemnogniada/160 F: Cascarillo / Casall
M: Zissi / Karandasj
K028205 528003201506741
76.

71

KING WLKP POL 2016 wałach kara/156 F: Polder /
M: Kamielia / Wiec
K030972 616007610148616
77.

138

KING SOBIESKI XX CZE 2017 ogier gniada/165 F: MIKHAIL GLINKA (IRE)
M: KANISHKA(POL)
K030544 616111122
78.

95

KINGSTON Wlkp/pochodzenia Trakenskiego POL 2017 wałach ciemnogniada/169 F: Eloquent
M: Kume
K031490 616007600139317
79.

109

KLARA SP POL 2010 klacz kasztanowata/162 F: CHOMSK
M: KALINA
brak 616009680017010
80.

110

KLARA Szlachetna Półkrew POL 2010 klacz kasztanowata/163 F: Chomsk
M: Kalina
brak 616009680017010
81.

68

KLON SP POL 2010 wałach kasztanowata/mk:mk:mk:m F: Limit
M: Kleopatra
K022296 616009670125910
82.

134

KŁOS PKS POL 2015 wałach gniada/160 F: ELOQUENT
M: KIRKA
K028422 616007600199015
83.

36

L - FABIA HOLSZTYŃSKA POL 2013 klacz gniada/161 F: Cornetino/Cornet Obolensky
M: Landgraefin 3/Landgraf
K024781 xxx
84.

123

LARS KWPN NED 2016 wałach ciemnogniada/184 F: Golddigger
M: Britta Gonda
xx 528003201605052
85.

45

LARVIK SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Flying Dream ex Fapatero Royal K / Zapatero VDL
M: La Coruna / Corland
K030135 616009510235815
86.

131

LEJDI ŚLĄSKA POL 2015 klacz gniada/169 F: Ametyst
M: Lotna
brak 616008670034815
87.

59

LEVEL MŁP POL 2012 wałach gniada/170 F: Filantrop /
M: Laszka / Len
K023745 616006600279312
88.

120

LINKWOOD Oldenburger Springpferd GER 2013 Wałach kasztanowata/176 F: Lord Pezi Junior
M: Ginger Lady
K028687 DE418181087113
89.

53

LOZANNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz skarogniada/172 F: Action- Breaker
M: Laloupa Z
K030941 616009510151216
90.

77

LUISSOME D’ESPOIRE HANOWERSKA POL 2008 klacz siwa/164 F: Linton
M: Goldalm
brak DE 431319650808
91.

149

ŁAZAR MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach siwa/172 F: Frazes
M: Łotwa
brak 616006580415513
92.

6

M-LUNA SP POL 2009 klacz gniada/163 F: Morawia
M: Luka
brak 009670024809
93.

80

MACIEJKA Wielkopolska Pochodzenie Trake POL 2016 klacz gniada/167 F: Powój
M: Metreza
K030541 616007590058816
94.

162

MAŁY GEBELS POL F:
M:
95.

41

MAŁY NIELS SP POL 2010 wałach gniada/160 F: Niels /
M: Mała Era / Eurol
K026777 616009520014510
96.

27

MARCELLO-P SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Corvallo /
M: Maxsima - P / Corleone Z
K031351 616009670016715
97.

132

MEC WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach srokata/161 F: Meteor
M: Arytmia
brak 616007590083114
98.

118

MIDAS KUC FELIŃSKI POL 12 lat wałach siwa/kuc:130 F: Hrabin
M: Mozaika
Brak Brak
99.

158

MIDAS KUC FELINSKI POL 2009 wałach siwa/kuc:145 F: Harbin
M: TBA
Brak Brak
100.

112

MIGRENA KUC FELIŃSKI POL 2009 klacz gniada/kuc:- F: Fedain /
M: Muzka / Harbin
K030974 POL01367036709
101.

16

MILKA --- POL 2006 Klacz inna F: ---
M: ----
brak
102.

51

MODEO KUC FELIŃSKI POL 2006 wałach siwa/kuc:126 F: Hrabin
M: Mozajka
brak xxxxxxx
103.

100

MOON XX POL 2015 wałach gniada/162 F: Dżulietto
M: Masterprice
685/21 616POL15008579T
104.

150

MOREPARK AD ALTA KUC IRLANDZKI POL 2010 wałach gniada/kuc:148 F: Equine / nn
M: nn / nn
K027105 372414005745341
105.

125

MUZKA KUC FELIŃSKI POL 2004 klacz siwa/kuc:- F: Harbin / Harfiarz
M: Mozaika / Wampir
K015079 POL013670061304
106.

61

MUZKA KUC FELIŃSKI POL 2004 klacz siwa/kuc:135 F: Harbin/ Harfiarz
M: Mozaika/ Wampir
LKRWZJ/2124/21 POL013670061304
107.

13

NABAB DE COKOT NIEM. SPORT. POL 2014 wałach gniada/168 F: Nabab De Reve /
M: Sandra / Sandro Boy
K026562 DE455-8702056-14
108.

141

NEVILLE SP POL 1998 wałach kasztanowata/161 F: Dansing / Rahman
M: Newis / Elvis
K007329 POL009670000898
109.

33

OCTAVIO-G SP POL 2016 wałach gniada/160 F: Lanvester L( ex Lansvester L) / Lansing
M: Olandia / Royal Court
K032635 616009670021616
110.

22

OLIMPUS Polski Koń Sportowy POL 2013 wałach kasztanowata/170 F: Alywar
M: Oktawia-Plus-S
Brak 616098100099415
111.

23

ORESTES SP POL 2013 wałach gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Ornelia / Royal Court
K022585 616009510253513
112.

48

ORSZI-S SP POL 2016 klacz skarogniada/162 F: Caligula 50 /
M: Orsza - S / Power Prince
K031730 6160096700988
113.

54

PALLANDOS WIELKOPOLSKIA POL 2016 wałach gniada/170 F: Bankiet
M: Pallada
Brak -
114.

113

PALOMA KUC FELIŃSKI POL 2009 klacz gniada/kuc:135 F: Harbin
M: Pacynka
2794/21 POL 013 67 00366 09
115.

73

PANAMA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Rulon /
M: Palta / Evento
K030124 616007610118116
116.

55

PANTONINA SP POL 2009 klacz jelenia/165 F: Vandamme / Guidam
M: Partita / Hejnał
K016417 616009610171909
117.

40

PARADISE BAY XX POL 2013 klacz ciemnogniada/163 F: Ecosse
M: Princess Of Java
Brak 616POL13008085T
118.

111

PASJA KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz siwa/kuc:148 F: Bambo
M: Proza
K014972 POL 013670134807
119.

159

PENELOPA KUC FELIŃSKI POL 2005 klacz siwa/kuc:138 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
K015956 POL013670072705
120.

90

PENTAGON-K KUC FELIŃSKI POL 2012 wałach izabelowata/kuc:- F: Harbin /
M: Pacynka / Floret
K030930 616013670094612
121.

92

PENTAGON-K KUC FELIŃSKI POL 2012 wałach izabelowata/kuc:Nn F: Harbin
M: Pacynka/Floret
K030930 616013670094612
122.

160

PIORUN KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:135 F: .
M: .
brak .
123.

169

PIORUN KUC POL 2007 wałach skarogniada/kuc:105 F: nn
M: nn
K033143 616999670196407
124.

142

PIRELLA SP POL 2007 Klacz siwa/178 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Polinegri/Novum
K015352 POL009670087107
125.

25

PIRELLA SP POL 2007 klacz siwa/178 F: Bajou Du Rouet
M: Polinegri / Novum
K015352 POL009670087107
126.

154

POKERLONE NIEM. SPORT. GER 2012 klacz gniada/166 F: Skyflight /
M: Paloma / Polydor
K028949 DE455870314812
127.

122

QUAINTON QUIVER NIEM. SPORT. GER 2010 Wałach gniada/185 F: DE39C980068898 / Quidam De Revel
M: Carnaby / Carnaby GL
K027837 DE455678115610
128.

130

QUEEN QUIWI HOL GER 2015 klacz siwa/165 F: Quiwi Dream / Quidam de Revel
M: Buche / Clinton I
K031142 DE421000408315
129.

31

QUIDAMS DUKE HOLSZTYN POL 2011 wałach siwa/165 F: Quidams Rubin
M: Zariin Calica
K020318 DE421000533311
130.

10

RAMOOL XX POL 2013 wałach kasztanowata/mk:160 F: Mamool
M: Resaca
brak 13710132G
131.

93

ROBIN WIELKOPOLSKA POL 2008 wałach siwa/162 F: Chellano's Boy D Z
M: Rafla
brak POL007610146808
132.

12

ROSSA M WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz srokata/165 F: Samurai M
M: Reszka
Brak A0014005S
133.

171

SAFIAN SP POL 2015 Wałach gniada/180 F: Lord Ludger / Ludger
M: Safira / Asyż
K029295 616999682023415
134.

133

SALMO COGNAC PM OLDENBURGER POL 2015 wałach kasztanowata/168 F: Self Control
M: Sprehe All The Beast
brak DE 418180085815
135.

155

SAUL T Niemiecki Koń Sportowy GER 2011 wałach gniada/168 F: Skyflight /
M: Puce / Pilot
K028950 DE455870332311
136.

165

SECT MASINI FOLBLUT POL 2011 Wałach gniada F: Masini
M: Skawica
K020036
137.

105

SKOVGAARDENS LIONHEART OLD. POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Lionell
M: Esmeralda
K025302
138.

119

SORENTO SP POL 2014 wałach gniada/167 F: Bolshoi / Favoritas
M: Somatina M / Qulester
K031000 616009610071914
139.

8

SPLASH Pinto-Kleiness Reitpferd POL 2007 klacz gniada/mk:155 F: NN
M: NN
K032594 DE404-04-04628-07
140.

156

STORMING AHEAD ISH POL 2007 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: nn / nn
M: nn / nn
K024941 826073001322208
141.

137

SZYBKA TYP KUC POL 2013 klacz siwa/kuc:135 F: nn
M: nn
brak 616999670062019
142.

78

TERCET MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kara/165 F: Decybel I
M: Temida
K028627 616006570143812
143.

99

TORO TRAKEŃSKA POL 2016 wałach gniada/166 F: Eloquent
M: Talina
K030648 POL 732010076613
144.

75

TYTAN Pełna Krew Angielska POL 2016 wałach ciemnogniada/173 F: Ruten /
M: Tawuła /
brak 616POL16008875T
145.

166

TYTAN-P SP POL 2013 wałach siwa/166 F: Corvallo / Coriano Z
M: Tamira-P / Corleone Z
K025650 616009670027313
146.

50

URACA II OLDENBURSKA POL 2010 klacz siwa/174 F: Baloussini
M: Uptown Girl
K018503 2764181817196102
147.

57

VALENCIA AES POL 2002 klacz gniada/166 F: DICK Z (AES)
M: SAFIER (AES)/OMNISTAR (AES)
K015052 02008427
148.

35

VANILLA CHOCCOLAT KUC WALIJSKI POL 2014 klacz ciemnokasztanowata/kuc:128 F: Carrwood Sunbird
M: Eyarth Venice
brak 616 013540091214
149.

151

VITAMINE DW Z ZANG POL 2013 klacz gniada/168 F: Va-Vite / Heartbreaker
M: Finesse van Paemel / Cicero Z
K024925 056015Z55847113
150.

121

WENDETTA SP POL 2007 klacz gniada/173 F: Pasquinel
M: Welanda II
009570001396 pl 009570192707
151.

24

WIQUELLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz kasztanowata/172 F: EULAMAR
M: WIQUESTA
K028003 616009690065215
152.

76

WYBIEG MŁP POL 2014 wałach kasztanowata/163 F: BIEGACZ
M: WYGRANA
K026940 616006690059714
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bajorek Wiktoria
KJ VOLTA
2021-11-13
1
2021-11-13
14
2021-11-14
24
2021-11-14
1
Bartosz Maja
KJ VOLTA MIŁOCICE
2021-11-13
4
2021-11-13
2021-11-14
5
2021-11-14
Błesznowska Agata
Wrocławski KJ
MUZKA (61)
2021-11-13
2021-11-14
12
Boettcher Sofia
bpk
2021-11-13
17
2021-11-13
Bogucka Anna
Wrocławski KJ
BESAR (28)
2021-11-14
8
2021-11-14
Bojda Zuzanna
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
2021-11-14
24
2021-11-14
31
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
ATLETA (20)
2021-11-13
15
2021-11-13
6
2021-11-14
13
2021-11-14
BEOWULF (21)
2021-11-13
11
2021-11-13
3
50
2021-11-14
24
2021-11-14
12
Boodie Samiloby
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
AVRIL (157)
2021-11-13
2021-11-13
2021-11-14
21
2021-11-14
Boś Wiktoria
Sudecki LKS Książ
LEVEL (59)
2021-11-13
15
2021-11-13
Chłopaś Aleksandra
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
SAUL T (155)
2021-11-13
2021-11-13
4
2021-11-14
2021-11-14
Dąbrowska Bianka
Wrocławski Klub Jeździecki
2021-11-13
1
2021-11-14
1
Dębowska Natalia
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
PIRELLA (142)
2021-11-14
4
Dębska Maria
niezrzeszony
DAKAR (107)
2021-11-14
1
2021-11-14
7
Dreger Maja
KJK Solka Międzyrzecze
K-NICO (18)
2021-11-13
2021-11-13
10
2021-11-13
11
2021-11-14
5
2021-11-14
23
Dymarska Magdalena
Brak
ROBIN (93)
2021-11-13
10
2021-11-13
2021-11-14
Dziedzińska Aleksandra
brak
MEC (132)
2021-11-13
11
Filiks Magdalena
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2021-11-14
8
2021-11-14
19
2021-11-13
8
2021-11-13
7
Folda Antonina
KJ Black Pony
PALOMA (113)
2021-11-14
2021-11-14
Gaworczak Laura
KJ Maximus Kowary
2021-11-13
10
2021-11-13
13
2021-11-14
10
2021-11-14
5
Gaworczak Natalia
KJ Maximus Kowary
LOZANNA (53)
2021-11-13
5
2021-11-13
5
2021-11-14
7
2021-11-14
4
Gidzińska Jagoda
brak
LEJDI (131)
2021-11-14
24
2021-11-14
MEC (132)
2021-11-13
3
Giersok Alicja
KJ Jaroszówka
2021-11-13
24
2021-11-13
14
Głowacz Aleksandra
bpk
ORSZI-S (48)
2021-11-13
3
2021-11-13
3
50
2021-11-14
5
2021-11-14
2
100
FELICJO (49)
2021-11-13
2
2021-11-14
Głowacz Ewa
BPK
FELICJO (49)
2021-11-13
4
2021-11-14
Golach Sara
Klub Jeździecki Wrocław
2021-11-14
11
2021-11-14
14
KLARA (109)
2021-11-13
12
2021-11-13
Gołębiowska Alicja
JKS Jaroszówka
2021-11-13
10
2021-11-13
Gosztyła Weronika
KJ Ślęża
PENELOPA (159)
2021-11-13
1
2021-11-13
16
Grabein Angelina
PSV Rothenburg OL
2021-11-14
14
2021-11-14
Grasza Natalia
Jks Jaroszówka
CYRKONIA (164)
2021-11-14
14
2021-11-14
14
Gregor Maja
KJ VOLTA
EINAR S (102)
2021-11-13
14
2021-11-13
14
2021-11-14
14
2021-11-14
1
Hajder Pola
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2021-11-13
14
2021-11-13
2021-11-14
22
2021-11-14
Handke Maja
Olmet Ostsped Ostrów Wielkopolski
MILKA (16)
2021-11-13
7
2021-11-13
2021-11-14
6
2021-11-14
Handke Zosia
KJ Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
BREGO (17)
2021-11-13
13
2021-11-13
2021-11-14
4
2021-11-14
9
Hernik Anna
KJ Preria Wilkowice
2021-11-13
2021-11-13
2021-11-14
2021-11-14
Hołubniak Helena
LKS Stragona
BURBON (96)
2021-11-13
2021-11-13
7
2021-11-14
6
2021-11-14
22
Homenda Emilia
Bez Przynależności Klubowej
M-LUNA (6)
2021-11-13
9
2021-11-13
2021-11-14
30
2021-11-14
1
Jakób Iga
Brak
ROBIN (93)
2021-11-14
2021-11-14
5
Januszewska Zuzanna
KS Small Cherry Trzebnica
BRUDITO (161)
2021-11-13
1
2021-11-13
11
2021-11-13
Jedziniak Olimpia
Bpk
TYTAN (75)
2021-11-14
4
2021-11-14
16
Kabzińska Maria
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2021-11-13
6
2021-11-13
2021-11-14
2021-11-14
Kamińska Justyna
Bpk
2021-11-13
6
2021-11-13
11
Karpisz Michaela
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
BRIANCE (19)
2021-11-13
1
300
2021-11-13
1
300
2021-11-14
3
100
2021-11-14
3
100
Kiełczewska-Sawicka Dominika
St. J Pro Eques
NORRIS (126)
2021-11-14
2021-11-14
2021-11-14
2021-11-14
Klein Tomasz
JKS Przybyszewo
KŁOS (134)
2021-11-13
7
2021-11-13
14
2021-11-14
13
2021-11-14
21
2021-11-13
9
2021-11-13
2
150
2021-11-14
4
2021-11-14
1
300
SAFIAN (171)
2021-11-13
2
100
2021-11-13
12
2021-11-14
9
2021-11-14
5
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
2021-11-13
2021-11-13
2021-11-13
2021-11-13
2021-11-14
8
2021-11-14
IMANO (115)
2021-11-14
23
2021-11-14
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
DAKOTA (117)
2021-11-14
14
2021-11-14
23
SORENTO (119)
2021-11-14
2
100
2021-11-14
4
Kołek Magdalena
LKJ HIPPOLOGIA
2021-11-14
16
2021-11-14
19
Kołpa Katarzyna
KJ VOLTA MIŁOCICE
MOON (100)
2021-11-13
5
2021-11-13
2021-11-14
10
2021-11-14
Koprowska Natalia
KJ Maximus Kowary
BALOU (83)
2021-11-14
8
2021-11-14
8
Kościelna Maja
Brak
2021-11-13
5
2021-11-13
1
2021-11-14
11
2021-11-14
Kościelniak Dorota
OSK Michalscy Trzebnica
CAYENNE (11)
2021-11-13
2021-11-13
2021-11-14
13
Kossowska Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
2021-11-13
5
2021-11-13
2021-11-14
7
2021-11-14
3
Kozak Aleksandra
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
TERCET (78)
2021-11-14
2021-11-14
Kozak Julia
Stowarzyszenie Sportowe VIDAVIA
EUKARIO (144)
2021-11-14
1
2021-11-14
14
Kozłowska Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
AHOI (81)
2021-11-14
10
2021-11-14
6
2021-11-14
2021-11-14
4
Kozłowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
POKERLONE (154)
2021-11-13
2021-11-13
2021-11-14
2021-11-14
15
Kożuszyn Lena
KJ Black Pony
PASJA (111)
2021-11-14
4
2021-11-14
14
MIGRENA (112)
2021-11-14
3
2021-11-14
1
Kreutzer Andrea
KJ Stajnia Bukowiec
GABONA (39)
2021-11-13
1
2021-11-13
7
Krężelewska Izabela
KJ Ślęża Wojnarowice
PANAMA (73)
2021-11-14
9
2021-11-14
14
Kroc Mateusz
CSJ Equestro Łódź
LINKWOOD (120)
2021-11-13
4
2021-11-13
8
2021-11-14
17
2021-11-14
11
Krywult Weronika
LKJ Solec Bieruń
BETULA (14)
2021-11-13
1
2021-11-13
1
2021-11-14
14
2021-11-14
1
Krzyżanowska Aleksandra
Klub Jeździecki Jaroszówka
2021-11-13
10
2021-11-13
Krzyżosiak Jakub
KS Small Cherry Trzebnica
TYTAN-P (166)
2021-11-13
6
2021-11-13
10
Krzyżosiak Jakub
BZK
2021-11-13
2021-11-13
23
Kućko Kamila
Klub Jeździecki Jaroszówka
WYBIEG (76)
2021-11-14
1
2021-11-14
Kuczerawy Zuzanna
KJ Platan
2021-11-14
3
50
2021-11-14
6
Kurpaska Klaudia
KJ Stajnia Ozorowice
PONTINO (62)
2021-11-13
2021-11-13
Lee Nayon
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
DUETTE B. (153)
2021-11-13
1
200
2021-11-13
1
200
2021-11-14
1
200
2021-11-14
1
200
Letachowicz Kalina
Brak
2021-11-14
12
2021-11-14
Łacna Aleksandra
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
KLARA (110)
2021-11-14
15
2021-11-14
Łomzik Martyna
Wrocławski KJ
ELEGANT (44)
2021-11-13
14
2021-11-13
2021-11-14
1
2021-11-14
Łupkowski Mariusz
JKS Jaroszówka
2021-11-13
2021-11-13
2021-11-13
2021-11-13
Maksalion Lena
KJ VOLTA
TORO (99)
2021-11-14
1
2021-11-13
2021-11-13
3
2021-11-14
Maskiewicz Małgorzata
Brak
2021-11-13
2021-11-13
1
2021-11-14
15
2021-11-14
Matusiak Iga
KJ Black Pony
KING (71)
2021-11-14
1
2021-11-14
3
Mierlak Dominika
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
2021-11-14
18
2021-11-14
32
2021-11-14
Mierzwińska Agnieszka
KS Pegaz Chwałowice
EMMA (145)
2021-11-13
5
2021-11-13
6
Miklas Karol
Klub Jeździecki Jaroszówka
2021-11-13
24
2021-11-13
14
Młodawska Karolina
KJ Ślęża Wrocław
GOETHE (43)
2021-11-13
13
2021-11-13
5
2021-11-14
19
2021-11-14
18
Mróz Natalia
KJ Stajnia Krzyżanowice
NEVILLE (141)
2021-11-13
12
2021-11-14
14
Muszyńska-Drabarek Kamila
KJ Maximus Kowary
ORESTES (23)
2021-11-13
7
2021-11-13
4
2021-11-14
1
300
2021-11-14
2
150
Naruć Małgorzata
JKS LAUDEN
2021-11-14
1
2021-11-14
2
Pasternak Natasza
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
RAMOOL (10)
2021-11-14
1
2021-11-14
8
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
LARS (123)
2021-11-14
9
2021-11-14
16
CORONA (124)
2021-11-14
2021-11-14
6
2021-11-14
24
Płuciennik Wiktoria
KS Small Cherry Trzebnica
2021-11-13
1
2021-11-13
2
2021-11-14
2021-11-14
1
2021-11-13
8
2021-11-13
2
100
2021-11-14
10
2021-11-14
9
Pociecha-Ochab Joanna
OSK Michalscy Trzebnica
CAYENNE (11)
2021-11-14
7
Poręba Jarosław
KJ Maximus Kowary
LARVIK (45)
2021-11-13
2
150
2021-11-13
3
100
2021-11-14
2
150
2021-11-14
2021-11-13
4
2021-11-14
3
50
2021-11-13
4
2021-11-14
7
Protasiewicz Maja
Klub Jeździecki Victor
DIANA (108)
2021-11-13
1
2021-11-13
9
2021-11-14
12
2021-11-14
Rohde Julia
Klub Jeździecki Dworzysko
2021-11-13
1
2021-11-13
2021-11-14
2021-11-14
Romanowska Nina
Bez Przynależności Klubowej
KARTAN (5)
2021-11-13
6
2021-11-13
2021-11-14
2021-11-14
1
Rosada Wiktoria
Brak
ROSSA M (12)
2021-11-13
5
2021-11-13
4
2021-11-14
1
2021-11-14
1
Rybarczyk Julia
KJ Michałów
2021-11-14
9
2021-11-14
26
Sacharewicz Zuzanna
KJ VOLTA MIŁOCICE
CUMBRIA (94)
2021-11-13
7
2021-11-13
2021-11-14
1
2021-11-14
Sawicki Norbert
St. J Pro Eques
2021-11-14
15
2021-11-14
11
2021-11-14
24
2021-11-14
10
Siwek Zuzanna
KS Small Cherry Trzebnica
2021-11-14
27
2021-11-14
6
Skrzypczyńska Klara
Wrocławski Klub Jeździecki
MIDAS (158)
2021-11-13
1
2021-11-14
10
Skuza Julia
bpk
2021-11-13
7
2021-11-13
Śliwiński Antoni
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-11-13
8
2021-11-13
2021-11-14
6
2021-11-14
5
Śnieżek Julia
St. Sportowe Optimus
2021-11-13
6
2021-11-13
9
2021-11-14
7
2021-11-14
Sowińska Laura
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
PIORUN (169)
2021-11-13
2021-11-13
Społowicz Artur
KJ Jaroszówka
JURIA (67)
2021-11-14
12
2021-11-14
13
DŻAURUS (148)
2021-11-14
11
2021-11-14
Społowicz Zuzanna
KJ Jaroszówka
ESPIRRO (63)
2021-11-13
26
2021-11-13
1
BANKIER (65)
2021-11-14
5
2021-11-14
6
Staniewicz Natasza
BPK
2021-11-13
14
2021-11-13
1
Staniewska Justyna
JKS JAROSZÓWKA
JUAN LUOO (139)
2021-11-13
2021-11-13
Stasiulewicz Wiktoria
JKS Lauden
2021-11-13
3
100
2021-11-13
5
2021-11-14
8
2021-11-14
7
2021-11-13
12
2021-11-13
6
2021-11-14
7
2021-11-14
21
2021-11-13
1
2021-11-13
2021-11-13
8
Stępień Laura
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2021-11-14
25
2021-11-14
24
Strzyż Marek
JKS Moskit Kalisz
WENDETTA (121)
2021-11-13
14
2021-11-13
1
2021-11-14
1
2021-11-14
2021-11-13
10
2021-11-13
8
2021-11-14
22
2021-11-14
Szafranek Alicja
Wrocławski Klub Jeździecki
ŁAZAR (149)
2021-11-14
14
2021-11-14
Szczepuła Oliwia
KS Small Cherry Trzebnica
2021-11-13
3
2021-11-13
2021-11-14
1
2021-11-14
Szewczyk Zuzanna
KJ VOLTA MIŁOCICE
2021-11-13
8
2021-11-13
2021-11-14
17
2021-11-14
Szymańska Matylda
KJ VOLTA
CAFETE (98)
2021-11-14
2
2021-11-13
1
2021-11-13
2021-11-14
Szyszka Hanna
Wrocławski Klub Jeździecki
MUZKA (125)
2021-11-13
1
2021-11-14
20
Tomków-Bąk Anna
KJ VOLTA
2021-11-13
1
2021-11-13
14
2021-11-14
29
2021-11-14
14
Urbaniak Patrycja
KJ Jaroszówka
KLON (68)
2021-11-14
3
2021-11-14
18
Wachowiak Paulina
KJ Agro -Handel Śrem
2021-11-13
11
2021-11-13
8
Wagner Klara
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
SPLASH (8)
2021-11-14
14
2021-11-14
Walkiewicz Anna
KJ Platan
BIELIK (60)
2021-11-13
9
2021-11-13
5
Warsz Rafał
Wrocławski KJ
2021-11-13
2
2021-11-14
13
Wawer Zuzanna
brak przynależności klubowej
SZYBKA (137)
2021-11-14
2021-11-14
Wedmańska Hanna
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
GEISHA (167)
2021-11-14
25
2021-11-14
20
Wesołowska Marta
Klub Jeździecki Partynice
MODEO (51)
2021-11-13
12
2021-11-13
2021-11-14
9
2021-11-14
Więczkowska Patrycja
Brak
2021-11-13
2021-11-13
14
Wiewióra Zuzanna
Kj Pawlak Equestrian Wrocław
PIRELLA (25)
2021-11-14
20
Wilczak Weronika
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanow Ks. Józefa Poniatowskiego
EMIR (106)
2021-11-13
12
2021-11-13
Wiśniewska Emilia
KJ Stajnia Odra Głoska
2021-11-13
9
2021-11-13
4
Wolan Karolina
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2021-11-13
9
2021-11-13
13
Wolniewicz Karmela
WSJWP
MIDAS (118)
2021-11-13
2021-11-14
5
Wór Natalia
Bez Przynależności Klubowej
IRONIA (42)
2021-11-14
1
2021-11-14
1
Woźniak Angelika
KJ Victor
2021-11-14
2021-11-14
Zańko Katarzyna
JKS LAUDEN
HEROS D (34)
2021-11-14
1
2021-11-14
Zięba Martyna
Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
OLIMPUS (22)
2021-11-13
2021-11-13
Zoń Małgorzata
JKS Czanki
2021-11-13
2
2021-11-13
9
2021-11-14
2
2021-11-14
17

Number of Riders: 132

Number of Horses: 152

The sum of prizes: 3 600.00

Competition results developed by: Kamil Kaczkowski
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032021-1, IzMa)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl