Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
64 ACCEPTED 2021-09-16 11:41:47
2021-09-16 11:12:08
Anna Bogucka BESAR
  • 2x 14/L (100)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
63 ACCEPTED 2021-09-16 11:42:04
2021-09-15 20:49:23
Julia Kozak EUKARIO
  • 2x 1/miniLL (70)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 10/mini LL (70)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
62 ACCEPTED 2021-09-16 11:41:43
2021-09-15 20:48:56
Natasza Suszyńska CALITICO
  • 2x 4/95/I Półfinał Amatorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 2x 12a/95/II Półfinał Amatorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 2x 20/100 i 105/Finał Amatorów(100/105 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
61 ACCEPTED 2021-09-16 11:42:03
2021-09-15 20:47:51
Aleksandra Kozak TERCET
  • 2x 6/L (100)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 14/L (100)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
60 ACCEPTED 2021-09-16 11:41:36
2021-09-15 20:44:50
Oliwia Domagała SALMIN
  • 2x 3b/LL (90)/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 2x 12b/LL (95)/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 19/L (100)/zwykły art. 238 pkt 2.1
59 ACCEPTED 2021-09-16 11:41:20
2021-09-15 17:26:56
Natalia Koprowska BALOU
  • 1x 7a/P (110)/ I Półfinał Juniorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 15a/115/II Półfinał Juniorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 22a/115 i 120/Finał Juniorów (115/120 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
58 ACCEPTED 2021-09-16 11:41:16
2021-09-15 05:22:03
Alicja Poniatowska ORIANA
  • 1x 5/95/I Półfinał Juniorów Młodszych zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 8b/N (120)/szybkości art. 263
  • 1x 13/100/II Półfinał Juniorów Młodszych zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 21/100 i 105/Finał Juniorów Młodszych (100/105 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
57 ACCEPTED 2021-09-15 16:30:51
2021-09-15 05:19:06
Alicja Poniatowska FERRALINE
  • 1x 5/95/I Półfinał Juniorów Młodszych zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 13/100/II Półfinał Juniorów Młodszych zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 21/100 i 105/Finał Juniorów Młodszych (100/105 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
56 ACCEPTED 2021-09-15 16:30:47
2021-09-15 05:08:15
Alicja Kozłowska POKERLONE
  • 1x 7a/P (110)/ I Półfinał Juniorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 15a/115/II Półfinał Juniorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 22a/115 i 120/Finał Juniorów (115/120 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
55 ACCEPTED 2021-09-15 16:30:25
2021-09-15 05:06:59
Nayon Lee DUETTE B.
  • 1x 7a/P (110)/ I Półfinał Juniorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 15a/115/II Półfinał Juniorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 22a/115 i 120/Finał Juniorów (115/120 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
54 ACCEPTED 2021-09-15 16:30:22
2021-09-15 05:05:11
Aleksandra Piątkowska CAROLINA 42
  • 1x 5/95/I Półfinał Juniorów Młodszych zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 13/100/II Półfinał Juniorów Młodszych zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 21/100 i 105/Finał Juniorów Młodszych (100/105 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
53 ACCEPTED 2021-09-15 16:30:17
2021-09-15 05:03:00
Alicja Poniatowska MANCHESTER 0012
  • 1x 3a/80 i 90/I Półfinał Kucy gr C(80 cm)+D (90cm) zwykły art. 238pkt 2.1
  • 1x 11/80 i 90/II Półfinał Kucy gr C (80cm)+D (90cm) zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/85/90 i 95/100/Finał Kucy gr. C (85/90cm) +D(95/100cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
52 ACCEPTED 2021-09-15 16:30:13
2021-09-15 05:01:33
Maria Kabzińska HAZELHORST' S DIAMO
  • 1x 3a/80 i 90/I Półfinał Kucy gr C(80 cm)+D (90cm) zwykły art. 238pkt 2.1
  • 1x 11/80 i 90/II Półfinał Kucy gr C (80cm)+D (90cm) zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/85/90 i 95/100/Finał Kucy gr. C (85/90cm) +D(95/100cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
51 ACCEPTED 2021-09-15 16:30:08
2021-09-15 05:00:03
Klaudia Bernaś TROJAN
  • 1x 2/55 i 70/I Półfinał Kucy gr A (55cm)+B (70 cm) zwykły art. 238pkt 2.1
  • 1x 9/55 i 70/II Półfinał Kucy gr A (55cm)+B (70 cm) zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 17/60 i 75/Finał Kucy gr. A(60 cm)+B(75 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
50 ACCEPTED 2021-09-15 16:30:03
2021-09-15 04:50:40
Pola Hajder TERCJA
  • 1x 2/55 i 70/I Półfinał Kucy gr A (55cm)+B (70 cm) zwykły art. 238pkt 2.1
  • 1x 9/55 i 70/II Półfinał Kucy gr A (55cm)+B (70 cm) zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 17/60 i 75/Finał Kucy gr. A(60 cm)+B(75 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
49 ACCEPTED 2021-09-15 16:29:49
2021-09-15 01:14:53
Zuzanna Siwek MARCELLO-P
  • 1x 14/L (100)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 15b/P-1 (115)/ O Memoriał DEJA zwykły art. 238 pkt 2.1otwarty
  • 2x 22b/P1 (115)/zwykły art. 238 pkt 2.1
48 ACCEPTED 2021-09-14 23:23:39
2021-09-14 20:24:41
Tomasz Gałczyński NUMERUS
  • 1x 8a/N (120)/I Półfinał Seniorów - szybkości art. 263
  • 1x 16a/125/II Półfinał Seniorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 23a/125 i 130/Finał Seniorów (125/130 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
47 ACCEPTED 2021-09-14 23:23:38
2021-09-14 20:24:03
Tomasz Gałczyński CHACCO RJT
  • 1x 8a/N (120)/I Półfinał Seniorów - szybkości art. 263
  • 1x 16a/125/II Półfinał Seniorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 23a/125 i 130/Finał Seniorów (125/130 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
46 ACCEPTED 2021-09-14 23:22:35
2021-09-14 20:04:07
Wiktoria Pałys AWATARA
  • 1x 2/55 i 70/I Półfinał Kucy gr A (55cm)+B (70 cm) zwykły art. 238pkt 2.1
  • 1x 9/55 i 70/II Półfinał Kucy gr A (55cm)+B (70 cm) zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 17/60 i 75/Finał Kucy gr. A(60 cm)+B(75 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
45 ACCEPTED 2021-09-14 23:22:28
2021-09-14 19:52:46
Kamila Muszyńska-Drabarek ORESTES
  • 1x 8a/N (120)/I Półfinał Seniorów - szybkości art. 263
  • 1x 16a/125/II Półfinał Seniorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 23a/125 i 130/Finał Seniorów (125/130 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
44 ACCEPTED 2021-09-14 23:22:25
2021-09-14 19:29:10
Wiktoria Stasiulewicz TYTAN-P
  • 1x 6/L (100)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 7b/P (110)/zwykły art. 238 pkt 2.1 otwarty
  • 1x 14/L (100)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 15b/P-1 (115)/ O Memoriał DEJA zwykły art. 238 pkt 2.1otwarty
  • 1x 22b/P1 (115)/zwykły art. 238 pkt 2.1
43 ACCEPTED 2021-09-14 23:22:14
2021-09-14 19:27:34
Wiktoria Stasiulewicz COTTON BOY
  • 1x 7b/P (110)/zwykły art. 238 pkt 2.1 otwarty
  • 1x 8a/N (120)/I Półfinał Seniorów - szybkości art. 263
  • 1x 16a/125/II Półfinał Seniorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 23a/125 i 130/Finał Seniorów (125/130 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
42 ACCEPTED 2021-09-14 17:22:38
2021-09-14 16:59:42
Aleksandra Rzepa DELTA DU LYS AA
  • 2x 14/L (100)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
41 ACCEPTED 2021-09-14 17:23:19
2021-09-14 16:43:19
Klara Wagner SPLASH
  • 1x 5/95/I Półfinał Juniorów Młodszych zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 13/100/II Półfinał Juniorów Młodszych zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 21/100 i 105/Finał Juniorów Młodszych (100/105 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
40 ACCEPTED 2021-09-14 17:23:14
2021-09-14 14:51:58
Karolina Młodawska GOETHE
  • 1x 7a/P (110)/ I Półfinał Juniorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 15a/115/II Półfinał Juniorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 22a/115 i 120/Finał Juniorów (115/120 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
39 ACCEPTED 2021-09-14 17:22:27
2021-09-14 14:40:14
Aleksandra Głowacz ORSZI-S
  • 2x 14/L (100)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
38 ACCEPTED 2021-09-14 17:22:25
2021-09-14 14:39:51
Aleksandra Głowacz FELICJO
  • 2x 10/mini LL (70)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
37 ACCEPTED 2021-09-14 17:22:20
2021-09-14 13:03:05
Julia Lang DONATA
  • 2x 1/miniLL (70)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
36 ACCEPTED 2021-09-14 17:22:17
2021-09-14 07:25:51
Natalia Gaworczak LOZANNA
  • 1x 5/95/I Półfinał Juniorów Młodszych zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 13/100/II Półfinał Juniorów Młodszych zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 21/100 i 105/Finał Juniorów Młodszych (100/105 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
35 ACCEPTED 2021-09-14 17:22:14
2021-09-14 07:24:07
Laura Gaworczak COLDWATER
  • 1x 7a/P (110)/ I Półfinał Juniorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 15a/115/II Półfinał Juniorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 22a/115 i 120/Finał Juniorów (115/120 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
34 ACCEPTED 2021-09-14 17:22:09
2021-09-13 23:11:27
Julia Skuza MAŁY NIELS
  • 1x 4/95/I Półfinał Amatorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 12a/95/II Półfinał Amatorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 20/100 i 105/Finał Amatorów(100/105 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
33 ACCEPTED 2021-09-14 17:22:06
2021-09-13 21:29:32
Wiktoria Szymkowicz DOT Q
  • 1x 7a/P (110)/ I Półfinał Juniorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 15a/115/II Półfinał Juniorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 22a/115 i 120/Finał Juniorów (115/120 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
32 ACCEPTED 2021-09-14 17:22:01
2021-09-13 21:29:10
Jakub Przewdzięk MAJA
  • 1x 6/L (100)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 7b/P (110)/zwykły art. 238 pkt 2.1 otwarty
  • 1x 14/L (100)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 15b/P-1 (115)/ O Memoriał DEJA zwykły art. 238 pkt 2.1otwarty
  • 1x 22b/P1 (115)/zwykły art. 238 pkt 2.1
31 ACCEPTED 2021-09-14 17:21:57
2021-09-13 21:28:02
Amelia Miałszygrosz HAGADIR DE L’EPINETTE
  • 1x 7a/P (110)/ I Półfinał Juniorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 15a/115/II Półfinał Juniorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 22a/115 i 120/Finał Juniorów (115/120 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
30 ACCEPTED 2021-09-14 17:21:53
2021-09-13 21:27:39
Jakub Przewdzięk LAYLA
  • 2x 3b/LL (90)/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 2x 12b/LL (95)/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 19/L (100)/zwykły art. 238 pkt 2.1
29 ACCEPTED 2021-09-14 17:21:40
2021-09-13 21:27:28
Amelia Miałszygrosz DEMUR
  • 1x 5/95/I Półfinał Juniorów Młodszych zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 13/100/II Półfinał Juniorów Młodszych zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 21/100 i 105/Finał Juniorów Młodszych (100/105 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
28 ACCEPTED 2021-09-14 17:21:37
2021-09-13 21:26:15
Amelia Miałszygrosz CONTAR
  • 1x 5/95/I Półfinał Juniorów Młodszych zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 13/100/II Półfinał Juniorów Młodszych zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 21/100 i 105/Finał Juniorów Młodszych (100/105 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
27 ACCEPTED 2021-09-13 20:55:59
2021-09-13 20:37:35
Natalia Mróz NEVILLE
  • 1x 4/95/I Półfinał Amatorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 12a/95/II Półfinał Amatorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 20/100 i 105/Finał Amatorów(100/105 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
26 ACCEPTED 2021-09-13 20:55:31
2021-09-13 15:55:50
Zuzanna Kuczerawy URACA II
  • 1x 5/95/I Półfinał Juniorów Młodszych zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 13/100/II Półfinał Juniorów Młodszych zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 21/100 i 105/Finał Juniorów Młodszych (100/105 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
25 ACCEPTED 2021-09-13 20:55:27
2021-09-13 15:54:36
Zuzanna Kuczerawy UCAYALI
  • 1x 5/95/I Półfinał Juniorów Młodszych zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 13/100/II Półfinał Juniorów Młodszych zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 21/100 i 105/Finał Juniorów Młodszych (100/105 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
24 ACCEPTED 2021-09-13 20:55:23
2021-09-13 15:53:50
Zuzanna Kuczerawy WEKTOR
  • 1x 3a/80 i 90/I Półfinał Kucy gr C(80 cm)+D (90cm) zwykły art. 238pkt 2.1
  • 1x 11/80 i 90/II Półfinał Kucy gr C (80cm)+D (90cm) zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/85/90 i 95/100/Finał Kucy gr. C (85/90cm) +D(95/100cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
23 ACCEPTED 2021-09-16 11:42:00
2021-09-13 12:29:25
Weronika Gosztyła PENELOPA
  • 1x 3a/80 i 90/I Półfinał Kucy gr C(80 cm)+D (90cm) zwykły art. 238pkt 2.1
  • 1x 11/80 i 90/II Półfinał Kucy gr C (80cm)+D (90cm) zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/85/90 i 95/100/Finał Kucy gr. C (85/90cm) +D(95/100cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
22 ACCEPTED 2021-09-13 20:55:15
2021-09-13 11:51:00
Monika Charewicz AYA ADARA
  • 1x 4/95/I Półfinał Amatorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 12a/95/II Półfinał Amatorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 20/100 i 105/Finał Amatorów(100/105 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
21 ACCEPTED 2021-09-13 20:55:07
2021-09-13 11:49:27
Wojciech Siwek TIN WHISTLE
  • 1x 4/95/I Półfinał Amatorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 12a/95/II Półfinał Amatorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 20/100 i 105/Finał Amatorów(100/105 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
20 ACCEPTED 2021-09-13 20:54:56
2021-09-13 11:48:34
Karolina Siwek HERA
  • 1x 5/95/I Półfinał Juniorów Młodszych zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 13/100/II Półfinał Juniorów Młodszych zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 21/100 i 105/Finał Juniorów Młodszych (100/105 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
19 ACCEPTED 2021-09-13 20:54:51
2021-09-13 11:48:10
Anna Gonczowska CORAL
  • 1x 5/95/I Półfinał Juniorów Młodszych zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 13/100/II Półfinał Juniorów Młodszych zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 21/100 i 105/Finał Juniorów Młodszych (100/105 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
18 ACCEPTED 2021-09-13 10:23:59
2021-09-12 23:25:54
Pola Żyglicka EAGAN BLUE
  • 1x 7a/P (110)/ I Półfinał Juniorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 15a/115/II Półfinał Juniorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 22a/115 i 120/Finał Juniorów (115/120 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
17 ACCEPTED 2021-09-13 10:23:54
2021-09-12 23:25:31
Pola Żyglicka DE VOLTAIRE
  • 1x 7a/P (110)/ I Półfinał Juniorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 15a/115/II Półfinał Juniorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 22a/115 i 120/Finał Juniorów (115/120 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
16 ACCEPTED 2021-09-13 10:23:52
2021-09-12 22:35:08
Hanna Urbaniak GOLAN
  • 1x 7a/P (110)/ I Półfinał Juniorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 15a/115/II Półfinał Juniorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 22a/115 i 120/Finał Juniorów (115/120 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
15 ACCEPTED 2021-09-13 10:23:49
2021-09-12 20:04:38
Agata Buczek ROMANYRIVER HEAVENLY SECRET
  • 1x 3a/80 i 90/I Półfinał Kucy gr C(80 cm)+D (90cm) zwykły art. 238pkt 2.1
  • 1x 11/80 i 90/II Półfinał Kucy gr C (80cm)+D (90cm) zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/85/90 i 95/100/Finał Kucy gr. C (85/90cm) +D(95/100cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
14 ACCEPTED 2021-09-13 10:23:47
2021-09-12 20:02:52
Agata Buczek FENIKS
  • 1x 3a/80 i 90/I Półfinał Kucy gr C(80 cm)+D (90cm) zwykły art. 238pkt 2.1
  • 1x 11/80 i 90/II Półfinał Kucy gr C (80cm)+D (90cm) zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/85/90 i 95/100/Finał Kucy gr. C (85/90cm) +D(95/100cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
13 ACCEPTED 2021-09-13 10:23:45
2021-09-12 20:02:06
Agata Stasiak GABONA
  • 1x 5/95/I Półfinał Juniorów Młodszych zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 13/100/II Półfinał Juniorów Młodszych zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 21/100 i 105/Finał Juniorów Młodszych (100/105 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
12 ACCEPTED 2021-09-13 10:23:42
2021-09-12 20:01:31
Agata Stasiak MROCZEK
  • 1x 3a/80 i 90/I Półfinał Kucy gr C(80 cm)+D (90cm) zwykły art. 238pkt 2.1
  • 1x 11/80 i 90/II Półfinał Kucy gr C (80cm)+D (90cm) zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/85/90 i 95/100/Finał Kucy gr. C (85/90cm) +D(95/100cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
11 ACCEPTED 2021-09-13 10:23:39
2021-09-12 19:28:51
Wiktoria Strażyńska INOWADI
  • 1x 4/95/I Półfinał Amatorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 6/L (100)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 12a/95/II Półfinał Amatorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 14/L (100)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 20/100 i 105/Finał Amatorów(100/105 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
  • 1x 19/L (100)/zwykły art. 238 pkt 2.1
10 ACCEPTED 2021-09-14 17:24:33
2021-09-12 14:19:01
Maja Kluka NUMCIMBA
  • 1x 7b/P (110)/zwykły art. 238 pkt 2.1 otwarty
  • 1x 8a/N (120)/I Półfinał Seniorów - szybkości art. 263
  • 1x 15b/P-1 (115)/ O Memoriał DEJA zwykły art. 238 pkt 2.1otwarty
  • 1x 16a/125/II Półfinał Seniorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 22b/P1 (115)/zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 23a/125 i 130/Finał Seniorów (125/130 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
  • 1x 23b/N1 (125)/zwykły art. 238 pkt 2.1
9 ACCEPTED 2021-09-13 10:23:34
2021-09-12 14:18:49
Wiktoria Gałuszka DE NIRO
  • 1x 6/L (100)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 7b/P (110)/zwykły art. 238 pkt 2.1 otwarty
  • 1x 14/L (100)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 1x 15b/P-1 (115)/ O Memoriał DEJA zwykły art. 238 pkt 2.1otwarty
  • 1x 22b/P1 (115)/zwykły art. 238 pkt 2.1
8 ACCEPTED 2021-09-13 10:23:31
2021-09-12 13:44:46
Weronika Mucha DEMON DEL
  • 1x 3a/80 i 90/I Półfinał Kucy gr C(80 cm)+D (90cm) zwykły art. 238pkt 2.1
  • 1x 11/80 i 90/II Półfinał Kucy gr C (80cm)+D (90cm) zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 18/85/90 i 95/100/Finał Kucy gr. C (85/90cm) +D(95/100cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
7 ACCEPTED 2021-09-13 10:23:28
2021-09-11 22:31:52
Julia Śnieżek GOLDEN GATE
  • 2x 6/L (100)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 14/L (100)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 19/L (100)/zwykły art. 238 pkt 2.1
6 ACCEPTED 2021-09-13 10:23:26
2021-09-11 22:30:37
Julia Śnieżek NABAB DE COKOT
  • 1x 7a/P (110)/ I Półfinał Juniorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 15a/115/II Półfinał Juniorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 22a/115 i 120/Finał Juniorów (115/120 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
5 ACCEPTED 2021-09-13 10:23:24
2021-09-11 20:53:54
Karolina Adamska ARONIA M
  • 2x 1/miniLL (70)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
  • 2x 10/mini LL (70)/dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
4 ACCEPTED 2021-09-13 10:23:23
2021-09-11 20:34:42
Antonina Jankowiak BLACKIE
  • 1x 2/55 i 70/I Półfinał Kucy gr A (55cm)+B (70 cm) zwykły art. 238pkt 2.1
  • 1x 9/55 i 70/II Półfinał Kucy gr A (55cm)+B (70 cm) zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 17/60 i 75/Finał Kucy gr. A(60 cm)+B(75 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
3 ACCEPTED 2021-09-13 10:23:20
2021-09-11 19:26:11
Natalia Till TANGELO MZ EQUESTRIAN Z
  • 2x 4/95/I Półfinał Amatorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 2x 12a/95/II Półfinał Amatorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 2x 20/100 i 105/Finał Amatorów(100/105 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
2 ACCEPTED 2021-09-13 10:23:18
2021-09-11 15:32:16
Wiktoria Szebysty SWEET STAR
  • 1x 7a/P (110)/ I Półfinał Juniorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 15a/115/II Półfinał Juniorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 22a/115 i 120/Finał Juniorów (115/120 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
1 ACCEPTED 2021-09-13 10:23:17
2021-09-11 15:32:02
Wiktoria Szebysty LEGROS
  • 1x 7a/P (110)/ I Półfinał Juniorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 15a/115/II Półfinał Juniorów zwykły art. 238 pkt 2.1
  • 1x 22a/115 i 120/Finał Juniorów (115/120 cm) dwunawrotowy art. 273 pkt 3.2
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 0

Number of Horses: 0

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Kamil Kaczkowski
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032021-1, IzMa)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl