Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Krajowe w WKKW, Mistrzostwa Polski Amatorów
FACIMIECH HORSE TRIALS
Facimiech, 30.07-1.08.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
124 ACCEPTED 2021-07-29 15:39:39
2021-07-29 15:39:39
Dominika Klimek NAIROBI
  • 1x 3/CNC 100 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę firmy HorseLine
123 ACCEPTED 2021-07-27 16:29:49
2021-07-27 16:29:17
Artur Społowicz DOLCE BIE
  • 1x 4/CNC 1* - UJEŻDŻENIE/Konkurs o nagrodę Firmy M&A
122 ACCEPTED 2021-07-27 16:31:42
2021-07-27 16:22:26
Martina Drexlerová COWLEY
  • 1x 3/CNC 100 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę firmy HorseLine
121 ACCEPTED 2021-07-22 10:55:28
2021-07-22 10:55:28
Marcin Michałek RIO BRAVA S
  • 1x 3/CNC 100 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę firmy HorseLine
120 ACCEPTED 2021-07-22 10:53:54
2021-07-22 10:53:54
Elżbieta Zachary IN PERSONA
  • 1x 4/CNC 1* - UJEŻDŻENIE/Konkurs o nagrodę Firmy M&A
119 ACCEPTED 2021-07-22 16:40:52
2021-07-22 10:52:37
Michał Odzioba EL SOVSKI
  • 1x 4/CNC 1* - UJEŻDŻENIE/Konkurs o nagrodę Firmy M&A
118 ACCEPTED 2021-07-20 23:29:22
2021-07-20 21:44:23
Kamila Kubiciel CORNELIA
  • 1x 2/CNC 90 - UJEŻDŻENIE/Mistrzostwa Polski Amatorów, Konkurs o Nagrodę PodSiodło
117 ACCEPTED 2021-07-20 23:29:29
2021-07-20 21:32:54
Weronika Kaczmarek DAR
  • 1x 2/CNC 90 - UJEŻDŻENIE/Mistrzostwa Polski Amatorów, Konkurs o Nagrodę PodSiodło
116 ACCEPTED 2021-07-20 23:29:35
2021-07-20 21:31:58
Adrianna Dowha ANELI
  • 1x 1/CNC 80 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę Sklepu Jeździeckiego HorseQual
115 ACCEPTED 2021-07-20 23:28:26
2021-07-20 21:01:10
Nina Jędrachowicz ROSA SORDIA
  • 1x 3/CNC 100 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę firmy HorseLine
114 ACCEPTED 2021-07-20 23:28:20
2021-07-20 20:25:09
Klára Čépeová LIBERTINA 1
  • 1x 3/CNC 100 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę firmy HorseLine
113 ACCEPTED 2021-07-20 23:29:41
2021-07-20 19:00:56
Karolina Płoucha L-DUMNIAK
  • 1x 1/CNC 80 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę Sklepu Jeździeckiego HorseQual
112 ACCEPTED 2021-07-20 23:27:58
2021-07-20 17:52:49
Dominika Klimek DOLCE EWITA
  • 1x 2/CNC 90 - UJEŻDŻENIE/Mistrzostwa Polski Amatorów, Konkurs o Nagrodę PodSiodło
111 ACCEPTED 2021-07-22 10:56:04
2021-07-20 17:12:51
Andrzej Korabik JAR
  • 1x 3/CNC 100 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę firmy HorseLine
110 ACCEPTED 2021-07-20 14:15:30
2021-07-20 14:13:20
Jolanta Tarczyńska MIGHTY MAN
  • 1x 3/CNC 100 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę firmy HorseLine
109 ACCEPTED 2021-07-20 13:35:50
2021-07-20 13:26:27
Wiktoria Szynkiewicz HATTRICK
  • 1x 4/CNC 1* - UJEŻDŻENIE/Konkurs o nagrodę Firmy M&A
108 ACCEPTED 2021-07-20 13:37:02
2021-07-20 12:12:10
Ewelina Żołna PIEKNY PAN
  • 1x 3/CNC 100 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę firmy HorseLine
107 ACCEPTED 2021-07-20 13:36:56
2021-07-20 12:11:25
Ewelina Żołna ACHA
  • 1x 4/CNC 1* - UJEŻDŻENIE/Konkurs o nagrodę Firmy M&A
106 ACCEPTED 2021-07-20 13:45:32
2021-07-20 10:31:32
Julia Włoch FLEUR DE LA ROSE
  • 1x 3/CNC 100 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę firmy HorseLine
105 ACCEPTED 2021-07-20 13:45:29
2021-07-20 10:26:51
Ida Ilmer MADOKS GT
  • 1x 2/CNC 90 - UJEŻDŻENIE/Mistrzostwa Polski Amatorów, Konkurs o Nagrodę PodSiodło
104 ACCEPTED 2021-07-20 13:45:26
2021-07-20 09:28:10
Anna Michalik MINOR
  • 1x 3/CNC 100 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę firmy HorseLine
103 ACCEPTED 2021-07-20 08:26:09
2021-07-19 22:52:57
Artur Społowicz DŻAURUS
  • 1x 3/CNC 100 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę firmy HorseLine
102 ACCEPTED 2021-07-20 08:26:03
2021-07-19 22:31:13
Justyna Krasoń BOUWERSHOF RIFALCO
  • 1x 2/CNC 90 - UJEŻDŻENIE/Mistrzostwa Polski Amatorów, Konkurs o Nagrodę PodSiodło
101 ACCEPTED 2021-07-19 22:30:01
2021-07-19 22:20:18
Przemysław Sobczyk D'OCYNK
  • 1x 2/CNC 90 - UJEŻDŻENIE/Mistrzostwa Polski Amatorów, Konkurs o Nagrodę PodSiodło
100 ACCEPTED 2021-07-19 22:29:36
2021-07-19 22:19:12
Zbigniew Witczak GINGER
  • 1x 1/CNC 80 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę Sklepu Jeździeckiego HorseQual
99 ACCEPTED 2021-07-19 21:50:20
2021-07-19 21:14:01
Oliwia Gut DEMON
  • 1x 1/CNC 80 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę Sklepu Jeździeckiego HorseQual
98 ACCEPTED 2021-07-19 21:50:16
2021-07-19 20:52:38
Szymon Nachotko LIBERO-P
  • 1x 3/CNC 100 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę firmy HorseLine
97 ACCEPTED 2021-07-19 21:50:12
2021-07-19 20:51:48
Szymon Nachotko BATALION
  • 1x 3/CNC 100 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę firmy HorseLine
96 ACCEPTED 2021-07-20 23:26:50
2021-07-19 20:50:19
Szymon Nachotko FOUDRE - WM
  • 1x 4/CNC 1* - UJEŻDŻENIE/Konkurs o nagrodę Firmy M&A
95 ACCEPTED 2021-07-19 21:50:04
2021-07-19 19:41:21
Kaja Dembińska MAHAM AL QUSAR
  • 1x 1/CNC 80 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę Sklepu Jeździeckiego HorseQual
94 ACCEPTED 2021-07-19 19:26:43
2021-07-19 18:41:03
Martin Maivald QAIDSAMBELL POLT
  • 1x 3/CNC 100 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę firmy HorseLine
93 ACCEPTED 2021-07-19 17:18:47
2021-07-19 17:11:18
Justyna Krupa WILLIE BOY
  • 1x 2/CNC 90 - UJEŻDŻENIE/Mistrzostwa Polski Amatorów, Konkurs o Nagrodę PodSiodło
92 ACCEPTED 2021-07-19 17:09:27
2021-07-19 16:51:08
Alicja Stopa DANNY FOX B
  • 1x 1/CNC 80 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę Sklepu Jeździeckiego HorseQual
91 ACCEPTED 2021-07-19 15:03:40
2021-07-19 14:27:55
Justyna Radoń SZANDOR
  • 1x 1/CNC 80 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę Sklepu Jeździeckiego HorseQual
90 ACCEPTED 2021-07-27 16:23:44
2021-07-19 13:43:47
Katarzyna Piasecka EPOX
  • 1x 2/CNC 90 - UJEŻDŻENIE/Mistrzostwa Polski Amatorów, Konkurs o Nagrodę PodSiodło
89 ACCEPTED 2021-07-19 13:52:08
2021-07-19 13:43:25
Damian Kuś AMARILLO
  • 1x 1/CNC 80 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę Sklepu Jeździeckiego HorseQual
88 ACCEPTED 2021-07-19 13:52:05
2021-07-19 13:43:07
Aleksandra Puch JUGA
  • 1x 3/CNC 100 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę firmy HorseLine
87 ACCEPTED 2021-07-19 13:52:03
2021-07-19 13:02:11
Irmina Kałka ROSSARD
  • 1x 1/CNC 80 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę Sklepu Jeździeckiego HorseQual
86 ACCEPTED 2021-07-19 13:51:57
2021-07-19 12:16:11
Lukas Letal ECLAIR DU MESTIVEL
  • 1x 4/CNC 1* - UJEŻDŻENIE/Konkurs o nagrodę Firmy M&A
85 ACCEPTED 2021-07-19 13:51:55
2021-07-19 12:15:48
Lukas Letal SAN
  • 1x 4/CNC 1* - UJEŻDŻENIE/Konkurs o nagrodę Firmy M&A
84 ACCEPTED 2021-07-19 13:51:52
2021-07-19 12:15:18
Lukas Letal WERSOR
  • 1x 2/CNC 90 - UJEŻDŻENIE/Mistrzostwa Polski Amatorów, Konkurs o Nagrodę PodSiodło
83 ACCEPTED 2021-07-19 13:51:49
2021-07-19 12:06:49
Dariusz Sulowski TAMARELL
  • 1x 3/CNC 100 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę firmy HorseLine
82 ACCEPTED 2021-07-19 13:51:46
2021-07-19 12:06:03
Dariusz Sulowski BON JOVI
  • 1x 4/CNC 1* - UJEŻDŻENIE/Konkurs o nagrodę Firmy M&A
81 ACCEPTED 2021-07-19 13:51:44
2021-07-19 12:04:52
Dariusz Sulowski JANTAR - W
  • 1x 4/CNC 1* - UJEŻDŻENIE/Konkurs o nagrodę Firmy M&A
80 ACCEPTED 2021-07-19 13:51:41
2021-07-19 11:47:43
Aleksandra Bartkiewicz COCOSINKA
  • 1x 1/CNC 80 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę Sklepu Jeździeckiego HorseQual
79 ACCEPTED 2021-07-19 13:51:37
2021-07-19 10:50:04
Robert Musiał MISS AGENT
  • 1x 1/CNC 80 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę Sklepu Jeździeckiego HorseQual
78 ACCEPTED 2021-07-19 13:51:34
2021-07-19 10:48:33
Alicja Musiał MR. MORGAN
  • 1x 1/CNC 80 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę Sklepu Jeździeckiego HorseQual
77 ACCEPTED 2021-07-19 13:51:31
2021-07-19 09:41:11
Klaudia Jasnos DAKOTA II
  • 1x 4/CNC 1* - UJEŻDŻENIE/Konkurs o nagrodę Firmy M&A
76 ACCEPTED 2021-07-19 10:21:31
2021-07-19 09:04:48
Szymon Nachotko VERTIGO
  • 1x 3/CNC 100 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę firmy HorseLine
75 ACCEPTED 2021-07-19 10:21:59
2021-07-19 08:58:09
Agnieszka Nawrot MERRYLINE
  • 1x 3/CNC 100 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę firmy HorseLine
74 ACCEPTED 2021-07-19 13:51:28
2021-07-19 08:26:39
Marcel Ważyński BANDEROLA - P
  • 1x 4/CNC 1* - UJEŻDŻENIE/Konkurs o nagrodę Firmy M&A
73 ACCEPTED 2021-07-19 13:51:25
2021-07-19 08:26:16
Marcel Ważyński DIACONTINA
  • 1x 1/CNC 80 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę Sklepu Jeździeckiego HorseQual
72 ACCEPTED 2021-07-19 13:51:22
2021-07-19 07:21:29
Karolina Gardeła SANDORIA
  • 1x 1/CNC 80 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę Sklepu Jeździeckiego HorseQual
71 ACCEPTED 2021-07-19 10:21:21
2021-07-19 07:04:36
Roman Falta AGRICOLA
  • 1x 4/CNC 1* - UJEŻDŻENIE/Konkurs o nagrodę Firmy M&A
70 ACCEPTED 2021-07-19 13:51:20
2021-07-19 07:02:42
Magdalena Niemczyk ARSEN
  • 1x 2/CNC 90 - UJEŻDŻENIE/Mistrzostwa Polski Amatorów, Konkurs o Nagrodę PodSiodło
69 ACCEPTED 2021-07-19 13:51:17
2021-07-18 23:25:20
Marianna Grabowska RIPLEY
  • 1x 3/CNC 100 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę firmy HorseLine
68 ACCEPTED 2021-07-19 10:21:15
2021-07-18 22:08:00
Weronika Badura COOLMAN FEMONT
  • 1x 2/CNC 90 - UJEŻDŻENIE/Mistrzostwa Polski Amatorów, Konkurs o Nagrodę PodSiodło
67 ACCEPTED 2021-07-19 13:51:14
2021-07-18 17:29:45
Zuzanna Kluczyk POLISH PEARL
  • 1x 3/CNC 100 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę firmy HorseLine
66 ACCEPTED 2021-07-21 14:50:55
2021-07-18 12:07:17
Mila Gomulec LORD
  • 1x 2/CNC 90 - UJEŻDŻENIE/Mistrzostwa Polski Amatorów, Konkurs o Nagrodę PodSiodło
65 ACCEPTED 2021-07-21 14:51:12
2021-07-18 12:06:52
Mila Gomulec FELICJA
  • 1x 1/CNC 80 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę Sklepu Jeździeckiego HorseQual
64 ACCEPTED 2021-07-19 10:30:45
2021-07-17 23:36:30
Zuzanna Czubryk MYSTIC LIGHT
  • 1x 2/CNC 90 - UJEŻDŻENIE/Mistrzostwa Polski Amatorów, Konkurs o Nagrodę PodSiodło
63 ACCEPTED 2021-07-19 10:21:06
2021-07-17 18:21:56
Agnieszka Grzegorczyk CATTLEYA
  • 1x 3/CNC 100 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę firmy HorseLine
62 ACCEPTED 2021-07-17 15:27:50
2021-07-17 11:57:29
Ryszard Olszowy ATOMIC BOY
  • 1x 3/CNC 100 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę firmy HorseLine
61 ACCEPTED 2021-07-17 15:27:48
2021-07-16 23:14:15
Aleksandra Stańska MERCEDES
  • 1x 3/CNC 100 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę firmy HorseLine
60 ACCEPTED 2021-07-17 15:27:44
2021-07-16 23:13:53
Aleksandra Stańska LEKTER
  • 1x 3/CNC 100 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę firmy HorseLine
59 ACCEPTED 2021-07-17 15:27:40
2021-07-16 23:13:30
Aleksandra Stańska L'ANDIAMO PONYSPORT
  • 1x 4/CNC 1* - UJEŻDŻENIE/Konkurs o nagrodę Firmy M&A
58 ACCEPTED 2021-07-17 15:27:35
2021-07-16 23:13:12
Aleksandra Stańska LORD SOMERSBY
  • 1x 4/CNC 1* - UJEŻDŻENIE/Konkurs o nagrodę Firmy M&A
57 ACCEPTED 2021-07-17 15:27:33
2021-07-16 20:41:52
Patrycja Urbaniak KLON
  • 1x 4/CNC 1* - UJEŻDŻENIE/Konkurs o nagrodę Firmy M&A
56 ACCEPTED 2021-07-17 15:27:30
2021-07-16 10:03:46
Patryk Pawłowicz ENTALPIA M
  • 1x 4/CNC 1* - UJEŻDŻENIE/Konkurs o nagrodę Firmy M&A
55 ACCEPTED 2021-07-17 15:27:26
2021-07-15 19:58:37
Szymon Bula CALOONA S
  • 1x 2/CNC 90 - UJEŻDŻENIE/Mistrzostwa Polski Amatorów, Konkurs o Nagrodę PodSiodło
54 ACCEPTED 2021-07-15 15:04:48
2021-07-15 11:05:52
Aleksander Kadłubowski SAGENHAFT 5
  • 1x 4/CNC 1* - UJEŻDŻENIE/Konkurs o nagrodę Firmy M&A
53 ACCEPTED 2021-07-15 15:04:43
2021-07-15 10:35:02
Mariusz Kleniuk OCTAWIO G
  • 1x 2/CNC 90 - UJEŻDŻENIE/Mistrzostwa Polski Amatorów, Konkurs o Nagrodę PodSiodło
52 ACCEPTED 2021-07-15 15:04:41
2021-07-15 10:33:32
Mariusz Kleniuk DELFINA
  • 1x 2/CNC 90 - UJEŻDŻENIE/Mistrzostwa Polski Amatorów, Konkurs o Nagrodę PodSiodło
51 ACCEPTED 2021-07-15 15:04:36
2021-07-15 10:16:27
Katarzyna Skrzypczak FEANOR MAGIC
  • 1x 4/CNC 1* - UJEŻDŻENIE/Konkurs o nagrodę Firmy M&A
50 ACCEPTED 2021-07-15 15:04:33
2021-07-15 10:15:55
Katarzyna Skrzypczak CASHMIR
  • 1x 3/CNC 100 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę firmy HorseLine
49 ACCEPTED 2021-07-15 15:04:31
2021-07-15 07:24:38
Petr Lacina KICK STAR
  • 1x 3/CNC 100 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę firmy HorseLine
48 ACCEPTED 2021-07-15 15:04:28
2021-07-15 05:42:26
Lena Ciszek RAMINA
  • 1x 1/CNC 80 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę Sklepu Jeździeckiego HorseQual
47 ACCEPTED 2021-07-15 15:04:25
2021-07-15 05:41:55
Lena Ciszek POLARNI BOURE
  • 1x 2/CNC 90 - UJEŻDŻENIE/Mistrzostwa Polski Amatorów, Konkurs o Nagrodę PodSiodło
46 ACCEPTED 2021-07-15 15:04:23
2021-07-14 23:04:41
Alicja Tropiło SENTENCJA M
  • 1x 3/CNC 100 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę firmy HorseLine
45 ACCEPTED 2021-07-15 15:04:20
2021-07-14 20:14:25
Michal Šedý BARKAN
  • 1x 1/CNC 80 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę Sklepu Jeździeckiego HorseQual
44 ACCEPTED 2021-07-15 15:04:16
2021-07-14 18:44:28
Aleksandra Kawa OSTIANA
  • 1x 3/CNC 100 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę firmy HorseLine
43 ACCEPTED 2021-07-15 15:04:14
2021-07-14 13:51:48
Hanna Wedmańska ŁAJKA II
  • 1x 4/CNC 1* - UJEŻDŻENIE/Konkurs o nagrodę Firmy M&A
42 ACCEPTED 2021-07-15 15:04:11
2021-07-14 13:51:14
Dominika Mączyńska AVENIDO
  • 1x 4/CNC 1* - UJEŻDŻENIE/Konkurs o nagrodę Firmy M&A
41 ACCEPTED 2021-07-15 15:04:08
2021-07-14 13:50:51
Maria Krzywda NOVEMBER RAIN
  • 1x 4/CNC 1* - UJEŻDŻENIE/Konkurs o nagrodę Firmy M&A
40 ACCEPTED 2021-07-14 11:29:44
2021-07-14 10:51:17
Matylda Dziewońska MAFIOSO
  • 1x 2/CNC 90 - UJEŻDŻENIE/Mistrzostwa Polski Amatorów, Konkurs o Nagrodę PodSiodło
39 ACCEPTED 2021-07-14 11:29:41
2021-07-14 10:26:38
Sylwester Januszewski NIGARIOT
  • 1x 3/CNC 100 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę firmy HorseLine
38 ACCEPTED 2021-07-14 11:29:38
2021-07-14 03:11:06
Klaudyna Świętek SELAVI
  • 1x 2/CNC 90 - UJEŻDŻENIE/Mistrzostwa Polski Amatorów, Konkurs o Nagrodę PodSiodło
37 ACCEPTED 2021-07-14 11:29:35
2021-07-13 21:21:14
Aleksandra Niemkiewicz VESANIA HIPPICA
  • 1x 4/CNC 1* - UJEŻDŻENIE/Konkurs o nagrodę Firmy M&A
36 ACCEPTED 2021-07-14 11:29:30
2021-07-13 20:53:24
Agnieszka Lasko NICEFOR ZK
  • 1x 3/CNC 100 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę firmy HorseLine
35 ACCEPTED 2021-07-14 11:29:27
2021-07-13 15:47:56
Helena Hołubniak BURBON
  • 1x 2/CNC 90 - UJEŻDŻENIE/Mistrzostwa Polski Amatorów, Konkurs o Nagrodę PodSiodło
34 ACCEPTED 2021-07-14 11:29:24
2021-07-13 15:47:29
Michalina Paterska PEGAZ
  • 1x 2/CNC 90 - UJEŻDŻENIE/Mistrzostwa Polski Amatorów, Konkurs o Nagrodę PodSiodło
33 ACCEPTED 2021-07-13 10:37:40
2021-07-12 00:18:49
Aleksandra Sypuła Mj'99 SZAFIR
  • 1x 2/CNC 90 - UJEŻDŻENIE/Mistrzostwa Polski Amatorów, Konkurs o Nagrodę PodSiodło
32 ACCEPTED 2021-07-27 16:30:48
2021-07-11 09:24:45
Wirginia Dąbrowska NUEVA LUA ZW Z
  • 1x 1/CNC 80 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę Sklepu Jeździeckiego HorseQual
31 ACCEPTED 2021-07-22 10:56:39
2021-07-11 09:16:02
Hanna Szeliga DŻAGAR AA
  • 1x 1/CNC 80 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę Sklepu Jeździeckiego HorseQual
30 ACCEPTED 2021-07-13 10:37:30
2021-07-10 01:26:12
Julia Bronś CEZAR EWITA
  • 1x 1/CNC 80 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę Sklepu Jeździeckiego HorseQual
29 ACCEPTED 2021-07-13 10:37:27
2021-07-09 22:53:23
Zofia Kusińska IHS DIAMONTE
  • 1x 1/CNC 80 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę Sklepu Jeździeckiego HorseQual
28 ACCEPTED 2021-07-13 10:37:25
2021-07-09 16:05:07
Natalia Jamróz NOT NOW
  • 1x 3/CNC 100 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę firmy HorseLine
27 ACCEPTED 2021-07-13 10:37:22
2021-07-09 08:40:58
Maurycy Wyżykowski SERGIO M
  • 1x 4/CNC 1* - UJEŻDŻENIE/Konkurs o nagrodę Firmy M&A
26 ACCEPTED 2021-07-13 10:37:19
2021-07-09 08:40:19
Natalia Kotyra NICE SILVER
  • 1x 4/CNC 1* - UJEŻDŻENIE/Konkurs o nagrodę Firmy M&A
25 ACCEPTED 2021-07-13 10:37:16
2021-07-09 08:36:46
Lucie Kacafirkova REVUE
  • 1x 4/CNC 1* - UJEŻDŻENIE/Konkurs o nagrodę Firmy M&A
24 ACCEPTED 2021-07-13 10:37:13
2021-07-09 08:36:28
Lucie Kacafirkova PRESCILLA
  • 1x 3/CNC 100 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę firmy HorseLine
23 ACCEPTED 2021-07-20 19:24:40
2021-07-09 07:59:20
Nina Dubowska BURZAN
  • 1x 4/CNC 1* - UJEŻDŻENIE/Konkurs o nagrodę Firmy M&A
22 ACCEPTED 2021-07-10 09:30:56
2021-07-09 07:43:47
Wiktoria Chochół CZECZOT
  • 1x 1/CNC 80 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę Sklepu Jeździeckiego HorseQual
21 ACCEPTED 2021-07-10 09:30:59
2021-07-09 07:40:54
Julia Sikora ISHII MAKI
  • 1x 2/CNC 90 - UJEŻDŻENIE/Mistrzostwa Polski Amatorów, Konkurs o Nagrodę PodSiodło
20 ACCEPTED 2021-07-13 10:37:08
2021-07-09 07:40:29
Katarzyna Kostarczyk GWIAZDKA
  • 1x 2/CNC 90 - UJEŻDŻENIE/Mistrzostwa Polski Amatorów, Konkurs o Nagrodę PodSiodło
19 ACCEPTED 2021-07-13 10:37:04
2021-07-08 23:54:55
Maria Figarska - Głąb DOLLAR BOY M
  • 1x 2/CNC 90 - UJEŻDŻENIE/Mistrzostwa Polski Amatorów, Konkurs o Nagrodę PodSiodło
18 ACCEPTED 2021-07-13 10:37:01
2021-07-08 23:51:20
Zofia Wójcik LOVE ME BMF
  • 1x 1/CNC 80 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę Sklepu Jeździeckiego HorseQual
17 ACCEPTED 2021-07-13 10:36:57
2021-07-08 23:50:38
Amelia Sygnat EMS
  • 1x 1/CNC 80 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę Sklepu Jeździeckiego HorseQual
16 ACCEPTED 2021-07-27 16:26:05
2021-07-08 23:49:47
Tomasz Stachowiak TREB
  • 1x 3/CNC 100 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę firmy HorseLine
15 ACCEPTED 2021-07-13 10:36:51
2021-07-08 23:49:05
Blanka Okoczuk PEREGRIN
  • 1x 1/CNC 80 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę Sklepu Jeździeckiego HorseQual
14 ACCEPTED 2021-07-13 10:36:48
2021-07-08 23:48:06
Julia Kania HONEYMOON
  • 1x 1/CNC 80 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę Sklepu Jeździeckiego HorseQual
13 ACCEPTED 2021-07-13 10:36:45
2021-07-08 23:47:28
Jakub Gręźlikowski VINSTI
  • 1x 2/CNC 90 - UJEŻDŻENIE/Mistrzostwa Polski Amatorów, Konkurs o Nagrodę PodSiodło
12 ACCEPTED 2021-07-13 10:36:42
2021-07-08 23:46:02
Julia Bolek MG POLACO
  • 1x 1/CNC 80 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę Sklepu Jeździeckiego HorseQual
11 ACCEPTED 2021-07-13 10:36:38
2021-07-08 18:14:57
Magdalena Filiks PANTONINA
  • 1x 2/CNC 90 - UJEŻDŻENIE/Mistrzostwa Polski Amatorów, Konkurs o Nagrodę PodSiodło
10 ACCEPTED 2021-07-13 10:36:36
2021-07-08 16:12:00
Katja Miąso DRAGON
  • 1x 2/CNC 90 - UJEŻDŻENIE/Mistrzostwa Polski Amatorów, Konkurs o Nagrodę PodSiodło
9 ACCEPTED 2021-07-13 10:36:33
2021-07-08 15:03:07
Julia Skiba JASPIS
  • 1x 2/CNC 90 - UJEŻDŻENIE/Mistrzostwa Polski Amatorów, Konkurs o Nagrodę PodSiodło
8 ACCEPTED 2021-07-13 10:36:30
2021-07-08 12:59:57
Mariusz Kleniuk MONACO
  • 1x 2/CNC 90 - UJEŻDŻENIE/Mistrzostwa Polski Amatorów, Konkurs o Nagrodę PodSiodło
7 ACCEPTED 2021-07-29 16:56:40
2021-07-08 12:02:11
Mariusz Kleniuk RED HOT CHILI PEPPER M
  • 1x 4/CNC 1* - UJEŻDŻENIE/Konkurs o nagrodę Firmy M&A
6 ACCEPTED 2021-07-13 10:36:23
2021-07-08 09:37:11
Katarzyna Kowalska NUMBER ONE
  • 1x 1/CNC 80 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę Sklepu Jeździeckiego HorseQual
5 ACCEPTED 2021-07-13 10:36:20
2021-07-07 23:08:05
Izabella Kopacz- Layer I SEE FIRE
  • 1x 1/CNC 80 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę Sklepu Jeździeckiego HorseQual
4 ACCEPTED 2021-07-13 10:36:17
2021-07-07 22:03:51
Agnieszka Zemla-Golonek SULIWAN M
  • 1x 2/CNC 90 - UJEŻDŻENIE/Mistrzostwa Polski Amatorów, Konkurs o Nagrodę PodSiodło
3 ACCEPTED 2021-07-29 15:38:50
2021-07-07 22:02:42
Agnieszka Zemla-Golonek PERRIN
  • 1x 2/CNC 90 - UJEŻDŻENIE/Mistrzostwa Polski Amatorów, Konkurs o Nagrodę PodSiodło
2 ACCEPTED 2021-07-13 10:36:09
2021-07-07 19:50:36
Magdalena Kopczyńska SABART AA
  • 1x 2/CNC 90 - UJEŻDŻENIE/Mistrzostwa Polski Amatorów, Konkurs o Nagrodę PodSiodło
1 ACCEPTED 2021-07-13 10:36:06
2021-07-07 19:50:15
Magdalena Kopczyńska SYMEON M
  • 1x 1/CNC 80 - UJEŻDŻENIE/Konkurs o Nagrodę Sklepu Jeździeckiego HorseQual
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Badura Weronika KJ Facimiech
2003 (J.)
O035638
2. Bartkiewicz Aleksandra LKJ Gabon Walewice
S
Brak
3. Bolek Julia Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2008 (JM.)
O060680
4. Bronś Julia KJ Pawlak Equestrian Wrocław
S
O009469
5. Bula Szymon KJ Profit Orzesze
S
O031734
6. Čépeová Klára Jezdecký klub Valentino
2001 (MJ.)
none
7. Chochół Wiktoria KJ Facimiech
2008 (JM.)
O051792
8. Ciszek Lena Klub Jeździecki PonySport
2009 (JM.)
O059266
9. Czubryk Zuzanna LKJ Moszna
2004 (J.)
O047640
10. Dąbrowska Wirginia KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O040326
11. Dembińska Kaja SKJ Salio
S
O003501
12. Dowha Adrianna Klub Jeździecki Dera
2005 (J.)
brak
13. Drexlerová Martina JŠ Topolčianky
S
4849/2021
14. Dubowska Nina UKS Vacat Eventing Sulbiny
2005 (J.)
O045589
15. Dziewońska Matylda KJ Perrin
2002 (MJ.)
O037380
16. Falta Roman JPS Borovinka
S
F0368
17. Figarska - Głąb Maria Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2008 (JM.)
O062016
18. Filiks Magdalena KJ Pawlak Equestrian Wrocław
S
O012839
19. Gardeła Karolina Bpk
S
O019011
20. Gomulec Mila Klub Jeździecki PonySport
2008 (JM.)
O058634
21. Grabowska Marianna KJ Perrin Rudawa
2002 (MJ.)
O037368
22. Gręźlikowski Jakub Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2007 (JM.)
O059546
23. Grzegorczyk Agnieszka WLKS Krakus Swoszowice
2000 (MJ.)
O040208
24. Gut Oliwia Klub Jeździecki Facimiech
2005 (J.)
O047702
25. Hołubniak Helena LKS Stragona
2005 (J.)
O043339
26. Ilmer Ida KJ Perrin Rudawa
2000 (MJ.)
O031063
27. Jamróz Natalia KJ Perrin Rudawa
2002 (MJ.)
O041903
28. Januszewski Sylwester TKJ Garbówek
S
O001126
29. Jasnos Klaudia Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
S
O026160
30. Jędrachowicz Nina Klub Jeździecki Jaroszówka
2007 (JM.)
O047429
31. Kacafirkova Lucie Eventing team
S
E0979
10207850
32. Kaczmarek Weronika Klub Jeździecki Dera
2004 (J.)
O045427
33. Kadłubowski Aleksander KJ Strzała Krubiczew
S
O003700
10077888
34. Kałka Irmina KJ Facimiech
S
O053543
35. Kania Julia Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2008 (JM.)
O060677
36. Kawa Aleksandra OJK Barcice
2001 (MJ.)
O033387
37. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
38. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
39. Klimek Dominika Krakowska Akademia Sportu
2006 (JM.)
O043783
40. Kluczyk Zuzanna SKJ GROBICE
2002 (MJ.)
O050680
41. Knap Patrycja KJ Czarny Dunajec
2006 (JM.)
O058755
42. Kopacz- Layer Izabella KJ Facimiech
S
O013324
43. Kopczyńska Magdalena KJ Perrin Rudawa
S
O012085
44. Korabik Andrzej KJK Pod Żubrem
S
O037700
45. Kostarczyk Katarzyna KJ Facimiech
2001 (MJ.)
O024479
46. Kotyra Natalia Stow. SKJ Grobice
2003 (J.)
O027148
47. Kowalska Katarzyna KJ Perrin
2002 (MJ.)
O047128
48. Krasoń Justyna KJ Czarny Dunajec
O041301
49. Krupa Justyna KJ Facimiech
2006 (JM.)
O043322
50. Krzywda Maria LKS Stragona
2006 (JM.)
O054321
51. Kubiciel Kamila KJ Dera
2005 (J.)
brak
52. Kuś Damian KJ Facimiech
S
O049383
53. Kusińska Zofia KJ Perrin
2008 (JM.)
O059914
54. Lacina Petr JS Pod Hostýnem
S
114932337
55. Lasko Agnieszka Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2003 (J.)
O049459
56. Letal Lukas JK Victoria Bristany
S
G1066
57. Mączyńska Dominika LKS Stragona
2005 (J.)
O042053
58. Maivald Martin JS Polet Trebostovo
S
0023
59. Miąso Katja Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
S
O026723
60. Michałek Marcin KJ Facimiech
S
O001132
61. Musiał Alicja Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2009 (JM.)
O051279
62. Musiał Robert LZJ Drama Zbrosławice
S
O056570
63. Nachotko Szymon Klub Jeździecki Maximus Kowary
S
O003911
LZPZJ/1382/21
64. Nachotko Szymon Klub Jeździecki Maximus Kowary
S
O003911
65. Nawrot Agnieszka KJ Facimiech
S
O011306
66. Niemczyk Magdalena Hipodrom Five Oaks
S
O029008
67. Niemkiewicz Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O057419
68. Odzioba Michał KJ Aromer Józefin
2005 (J.)
O045078
Brak
69. Okoczuk Blanka Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2010 (Mł.)
O059545
70. Olszowy Ryszard KJ LANSADA
2005 (J.)
O056297
71. Paterska Michalina LKS Stragona
2010 (Mł.)
O061703
72. Pawłowicz Patryk Klub Jeżdziecki Magnum
2006 (JM.)
O052003
73. Piasecka Katarzyna KJ Facimiech
S
O003702
74. Płoucha Karolina Kj Facimiech
S
O053038
75. Puch Aleksandra KJ Facimiech
2007 (JM.)
O060053
76. Radoń Justyna KJ Facimiech
S
O024533
77. Šedý Michal JK Dřevěný dvůr Baška, z.s. (MH0214)
S
H3622
78. Sikora Julia KJ Facimiech
2003 (J.)
O040993
79. Skiba Julia Klub Jeździecki Perrin
2004 (J.)
O057909
80. Skrzypczak Katarzyna KJ Facimiech
S
O004487
81. Sobczyk Przemysław KJ Czarny Dunajec
S
O062751
82. Społowicz Artur KJ Jaroszówka
S
O000841
10003676
83. Stachowiak Tomasz LKJ Moszna
S
O000593
84. Stańska Aleksandra KJ PonySport
2000 (MJ.)
O012725
10118361
85. Stopa Alicja KJ Facimiech
2007 (JM.)
O045951
86. Sulowski Dariusz WKJ Lublin SJ Sulowski Team
S
O000605
87. Świętek Klaudyna KJ Jaroszówka
S
O060268
88. Sygnat Amelia Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2010 (Mł.)
O059544
89. Sypuła Mj'99 Aleksandra SKJ Podkowa Leśna
S
O026300
90. Szeliga Hanna Klub Jeździecki Facimiech
2004 (J.)
O037366
91. Szynkiewicz Wiktoria LZJ Drama Zbrosławice
S
O026417
10230625
92. Tarczyńska Jolanta LZJ Drama Zbrosławice
S
O022487
93. Tropiło Alicja UKS Vacat Eventing Sulbiny
2001 (MJ.)
O031302
94. Urbaniak Patrycja KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O047431
95. Ważyński Marcel LKJ Gabon Walewice
S
O040073
96. Wedmańska Hanna LKS Stragona
2007 (JM.)
O052383
97. Witczak Zbigniew LKJ Gabon Walewice
S
O006571
98. Włoch Julia KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2006 (JM.)
O048770
99. Wójcik Zofia Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2010 (Mł.)
O059913
100. Wyżykowski Maurycy St. SKJ Grobice
2003 (J.)
O028338
101. Zachary Elżbieta Klub Jeździecki Jaroszówka
S
O000710
102. Zemla-Golonek Agnieszka KJ Perrin Rudawa
S
O041906
103. Żołna Ewelina KJ Facimiech
S
O020271
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

320

ACHA MAŁOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada/170 F: Minaret
M: Anes
K027348 616006570046913
2.

316

AGRICOLA A1/1 CZE 2013 Gelding bay/167 F: Sholokhov
M: Arganta
KJ0WCX
3.

27

AMARILLO HAFLINGERSKA POL 2007 wałach kasztanowata/mk:142 F: Srebrny Rumak
M: Anika
K023929 POL 013610134207
4.

512

AMBROZIO J TRAK POL 2008 Stallion Black F: CZARCZAF (WLKP)
M: AMBROZJA (WLKP)/HAMLET GO (TRAK)
11855 104KU07
5.

21

ANELI HAFLINGER GER 2006 Klacz kasztanowata/mk: F: Alabaster B
M: Bella Donna
brak
6.

204

ANTONINA OLDENBURG POL 2010 Klacz gniada/170 F: Canstakko
M: Artemida
K023267 DE418180167410
7.

118

ARSEN TYP SZLACHETNY POL 2009 wałach siwa/160 F: NN
M: NN
K022202 616 999 57 03049 09
8.

210

ATOMIC BOY HOLSZTYN GER 2006 wałach gniada/168 F: Aljano
M: Shakira III
K032311 DE 421000216706
9.

310

AVENIDO WLKP POL 2011 Wałach gniada/167 F: Le Mistral
M: Avia
K021386 616007610102811
10.

217

BACARDI MK SP POL 2009 klacz kasztanowata/166 F: Nabucho du Serein / Ryon d'Anzex
M: Bonita V (ex.Bonita)/ / Dantes
K023668 616009600378809
11.

317

BANDEROLA - P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz siwa/167 F: Corleone Z
M: Boule De Neige
K030333 616009670016115
12.

409

BANKIER PZHK (M) POL 2011 Male Bay F: AWANS
M: BASZKIRIA/EMIR
616006580312211 106BM03
13.

12

BARKAN Český Teplokrevník - Czewb CZE 2007 gelding bay/168 F: BEETHOWEN
M: NYMFA
KJ0GVV 000046469
14.

215

BATALION WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/171 F: Czardasz
M: Ballada
K031261 A0006230S
15.

504

BAWARIA PZHK (SP) 2014 Mare Grey F:
M: /
616009670010114 107FV47
16.

324

BON JOVI SP POL 2014 wałach gniada/- F: Stilios han. / Sandro Hit old.
M: Bonaqua sp / West han.
K024775 616009580068314
17.

406

BON JOVI PZHK (SP) 2014 Gelding Bay F: STILIOS
M: BONAQUA/WEST
616009580068314 107IO81
18.

121

BOUWERSHOF RIFALCO WELSH NED 2009 Wałach bułana/kuc:147 F: Heitrak's Marvin
M: Bouwershof Diamant
K025258
19.

112

BURBON OS POL 2012 wałach gniada/174 F: Bernini
M: Politesse d'Ete
K020914 DE418182531712
20.

304

BURZAN XX POL 2006 gelding bay/159 cm F: All Hands On Deck
M: Błyskawica / Diatmar
K010700 POL060000004331
21.

404

CA IRAH PZHK (W) POL 2010 Mare Chestnut F:
M: /
616007530115910 105UV76
22.

116

CALOONA S HAN. POL 2014 klacz siwa/168 F: Calido / Cantus
M: Doreen / Duntroon
K031264 DE431310755514
23.

500

CANTOLATO HOLST GER 2012 Stallion Chestnut F: CANTO
M: Z-LIBERTY/
26851G 106WT15
24.

209

CASHMIR SP POL 2016 klacz skarogniada/160 F: Choco Wonder
M: Cystyna
K031870 616009660402716
25.

211

CATTLEYA SP POL 2012 Klacz siwa F: Nabucho du Serein
M: Castella
K025218
26.

501

CEROUSINA MECKL GER 2012 Mare Grey F: CEROUSI
M: MAXIMA/MIGHTY MAGIC
DE427270261212 106PF13
27.

11

CEZAR EWITA KUC POL 2015 wałach kasztanowata/mk:157 F: Tupet
M: Ciepła
K028957 616013670068315
28.

513

CHARIOT POL 2013 Male Bay F: SORBIE TOWER
M: /
616POL13007994T 106YY73
29.

508

CHECKPOINT HANN 2012 Gelding Bay F: CHECK IN
M: ENNY/ESCUDO 19
DE431310557712 106YK19
30.

17

COCOSINKA NIEM.SPORT. POL 2016 klacz gniada/163 F: Cocosinni
M: Rihanna
Brak DE410100054316
31.

505

CON CASIRO AWÖ AUT 2009 Gelding Bay F: CASIRO
M: ALEXA/ALEXANDER DER GROSSE
040002310074109 106LN04
32.

131

COOLMAN FEMONT HOL DEU 2007 Wałach gniada F: Colman / Carthago
M: Heidi I / Lucky Lionell
K016036
33.

124

CORNELIA KWPN NED 2008 klacz gniada/167 F: Unaniem
M: Probe
brak 528003000714395
34.

515

CORRNERO PZHK (SP) POL 2007 Gelding Grey F: CARRY SON (HOLST)
M: CAMEA (SP)/AVIANO (HOLST)
616009640109407 104KO09
35.

509

COSTANZA MIPAAF ITA 2013 Mare Bay F: CASCARI
M: INTROVERSA DELLE ROANE/MAIGUESIDE
380007000150083 106KY75
36.

231

COWLEY Český Teplokrvník SVK 2010 valach bay/171 F: 1359 Colato R
M: 15/362 Laguna
9249/2021 000061934
37.

3

CZECZOT KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:146 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Czarowna
K029455 616013640052915
38.

120

D'OCYNK TRK. POL 2015 wałach siwa/166 F: Cedrus / Ogar
M: D-Kore / Komfortas
K029062 732010072615
39.

318

DAKOTA II SP POL 2009 klacz siwa/163 F: Hetman
M: Dubeltówka
K025347 616009540143809
40.

29

DANNY FOX B DRP GER 2005 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Danny Gold
M: Mingi
K016541 DE 44 14 113 488 05
41.

125

DAR TYP SZLACHETNY POL 2010 Wałach gniada/kuc:171 F: nn
M: nn
brak 616999600319910
42.

110

DELFINA PKS POL 2017 klacz gniada/163 F: NOE D ISLE
M: DELTA I
K030819 616098200325916
43.

519

DELICIEUX M PZHK (SP) 2013 Mare Bay F: CONTENDOR
M: DUOLA/OMEN
616009690054513 107GI96
44.

30

DEMON PKS POL 2016 wałach gniada/173 F: Comandor
M: Dorian
brak A0023695S
45.

1

DIACONTINA HANOWERSKA GER 2017 klacz gniada/168 F: Diacontinus
M: Count's Campina
brak DE431317900117
46.

517

DIANDRO CARRUS FWB FIN 2012 Gelding Bay F: DIARADO
M: BEKILA/
26849G 106PQ35
47.

327

DOLCE BIE MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach kasztanowata F: Biegacz
M: Dolce Vita
K025622 616006690058314
48.

123

DOLCE EWITA DRP POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:- F: -
M: -
K029234 -
49.

408

DOLFUS PZHK (M) 2015 Gelding Bay F: FUSAIN DU DEFEY
M: DOLCE VITA/VELOCE DE FAVI
616006690065415 107IY66
50.

108

DOLLAR BOY M XX POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Zafonium
M: Dolriada
K019175 POL080000006025
51.

105

DRAGON TYP SZLACHETNY POL 2003 Wałach kasztanowata/mk: F: NN
M: NN
K019492 POL999690088503
52.

23

DŻAGAR AA Małopolska (Aa) POL 2016 wałach gniada/168 F: Rashim
M: Dżaga
K032023 616006690051316
53.

127

DŻAURUS MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/165 F: Quercus du Maury
M: Dżaga
brak 616006690067117
54.

325

ECLAIR DU MESTIVEL AQPS CZE 2014 Gelding chestnut/165 F: GRIS DE GRIS
M: PENSEE DU MESTIVEL
none none
55.

326

EL SOVSKI SP POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Swarovski / Sandro Hit
M: El Dżaha / Dżahil
K022730 616009690057813
56.

8

EMS OO POL 2002 Ogier gniada/kuc:143 F: Witalis
M: Eufemia
K025490 616999570290402
57.

314

ENTALPIA M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz kasztanowata/165 F: Cassilio
M: Entropia M
K028198 616009690057715
58.

133

EPOX M. POL 2006 wałach gniada/158 F: Dobryń / Arbil
M: Estera / Arlekin
K025647 POL 006570062406
59.

25

EROIKA KUC POL 2002 klacz dereszowata/kuc:kuc:ku F: Dżagar
M: Eureka
K009180 POL013681018102
60.

410

EROTYK PZHK (SP) 2011 Stallion Grey F: TJUNGSKE
M: EROTYKA/ELMERO
616009610116511 106MT80
61.

312

FEANOR MAGIC MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach ciemnogniada/mk:* F: Mighty Magic hol
M: Fabia m/ Judym m
K025876 616006570117914
62.

22

FELICJA KUC FELIŃSKI POL 2016 klacz gniada/kuc:136 F: Emos
M: Fantazja
K030868 616013570121716
63.

518

FERDINAND KWPN NED 2010 Gelding Chestnut F: ARTHOS R
M: RISETTE /HAMLET
528003201003476 105TC24
64.

222

FLEUR DE LA ROSE SP POL 2016 klacz gniada/mk:mk: F: Fibonacci S
M: Fleur de Lile / Fast Eddy
K030017 A0012540S
65.

321

FOUDRE - WM DSP GER 2014 wałach kasztanowata/173 F: Czarownik
M: Fortissima
K031262 DE455870278814
66.

506

GASKON BUL 2010 Male Bay F:
M: /
015002025 106MC00
67.

19

GINGER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 ogier kasztanowata/168 F: RASCIN
M: GIBARA
0 61600960007817
68.

130

GWIAZDKA SP POL 2016 klacz gniada/- F: Karbit
M: Gorgia B
Brak 616009520047016
69.

319

HATTRICK SP POL 2012 wałach siwa F: Carlos DZ / Cantus
M: Hellana / Liban
K021746 616009640083312
70.

503

HIGHLIGHT 9 TRAK AUT 2011 Gelding Bay F: HIRTENTANZ
M: OSTERFREUDE V/DONAUMONARCH
276409090317411 106AE56
71.

6

HONEYMOON XX POL 2015 wałach gniada/170 F: Massini
M: Hesperyda
K029694 578/2015
72.

2

I SEE FIRE TRAKEN POL 2015 wałach kasztanowata/160 F: Heliopolis
M: Imola
brak brak
73.

10

IHS DIAMONTE TINKER IRL 2011 klacz srokata/129 F: -
M: -
K032571 39054
74.

322

IN PERSONA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Tjungske
M: In Shalla
K019038
75.

128

ISHII MAKI Pełna Krew Angielska POL 2017 wałach gniada/162 F: Zazou
M: Isola Bene
Brak -
76.

405

ITAMARA POL 2012 Mare Bay F:
M: /
616POL12007857T 106BE50
77.

516

IWAN KWPN NED 2013 Gelding Bay F: PACIFIC
M: PROBE/PRINCE THATCH
528003201309099 106JG32
78.

514

JANGCY L WESTF GER 2009 Mare Bay F: PONTIFEX 9
M: PONITA/PLUSPUNKT
DE441410634109 104YH11
79.

301

JANTAR - W XO POL 2016 ogier gniada/168 F: Jurand/Arcus xx
M: Jugla/Przedświt XIII-4
K029738 616006580360016
80.

227

JAR MAŁOPOLSKA POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Estończyk
M: Jafra
K021745
81.

104

JASPIS MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/160 F: Ekoton
M: Jafa
K032524 6160065501019
82.

218

JUGA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz skarogniada/173 F: Huzar
M: Julita
K024197 616006591044913
83.

319

JURIA MAŁOPOLSKA POL 2015 Klacz gniada/172 F: Rashim
M: Junida
K028671 616006690064715
84.

407

KALMA PZHK (SP) POL 2012 Mare Black F:
M: /
616009680000512 106KE12
85.

208

KICK STAR Slovak Warmblood CZE 2017 gelding dark bay/163 F: Scater xx
M: Kima-H
KJ104N 00089221
86.

315

KLON SP POL 2010 wałach kasztanowata/mk:mk:mk:m F: Limit
M: Kleopatra
K022296 616009670125910
87.

403

KSELION PZHK (SP) 2012 Gelding Grey F:
M: /
61600964052112 106WC75
88.

31

L-DUMNIAK SP POL 2013 gelding bay/170 F: Dumny
M: Legia
K032689 616098100072634
89.

323

L'ANDIAMO PONYSPORT SP POL 2015 wałach kasztanowata/- F: Hippica Andiamo
M: Lena
K029228 616009570112715
90.

201

LEKTER MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach skarogniada/- F: Jasny Poranek
M: Latynoska
Brak 616006590070512
91.

229

LIBERO-P SP POL 2015 wałach siwa/161 F: CORVALLO
M: LIBERTA
K032205 616009670052715
92.

224

LIBERTINA 1 CZEWB CZE 2011 Klacz kasztanowata F: 912 LOUTANOS ORION
M: 55/282 LIMINA
none
93.

401

LONGITAL POLT HANN 2015 Male Bay F:
M: /
10558 107CV44
94.

126

LORD KUC POL 2013 wałach kara/kuc:144 F: NN
M: NN
031376 000000731
95.

300

LORD SOMERSBY SP POL 2014 Wałach siwa F: Lord Liberator
M: Sielanka
K025649
96.

9

LOVE ME BMF KUC POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:147 F: NN
M: NN
K027498 616999680084811
97.

311

ŁAJKA II ŚLĄSKA POL 2009 Klacz gniada F: Basza
M: Łezka
K017654 POL008670025509
98.

122

MADOKS GT PKSP POL 2009 Wałach kasztanowata/176 F: Azart
M: Marihuana P
K020864 POL009520020409
99.

114

MAFIOSO MAŁOPOLSKA POL 2011 gelding bay/166 F: Bonaparte
M: Madera
K029920 6160065500825
100.

18

MAHAM AL QUSAR Czysta Krew Arabska POL 2017 ogier siwa/kuc:146 F: Fa Medu Neter
M: Mawiaa Al Qusar
brak DE 408089065017
101.

228

MERCEDES MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: Huzar
M: Marsylia
brak
102.

212

MERRYLINE MAŁOPOLSKA POL 2014 Klacz ciemnogniada/160 F: Barnaba
M: Markiza
K028319 616006570169614
103.

5

MG POLACO ANDALUZYJSKA ESP 2005 Ogier siwa/154 F: Elegido XI
M: Polaca VII
K011573 19010100243000311676 11676
104.

223

MIGHTY MAN NIEM. SPORT. POL 2015 Wałach gniada/170 F: Convoi
M: Mighty's Girl
K028856 456560261715
105.

221

MINOR SP POL 2011 wałach siwa/- F: Kerson
M: Mimikra
- -
106.

16

MISS AGENT SP POL 2015 klacz bułana/172 F: Baksik
M: Misterka
K026753 616009540009415
107.

100

MONACO SP POL 2017 wałach siwa/170 F: Castle Rock /
M: Mon Amour / Johnny Boy II
K032260 616009610085017
108.

15

MR. MORGAN KUC WAL. POL 2016 wałach kasztanowata/kuc:149 F: Leuns Veld's Lord
M: Marissa
K030422 528017201600512
109.

117

MYSTIC LIGHT XX POL 2017 klacz gniada/158 F: Mukhadram
M: Light Fantastic
K031856 8260GB45231736T
110.

221

NAIROBI SP POL 2014 Klacz siwa/163 F: Lotos
M: Nowanta
K028451 /
111.

306

NICE SILVER XX POL 2012 Wałach siwa/165 F: Silver Whistle
M: Notarian / Alywar
K026266 616POL12007806T
112.

204

NICEFOR ZK SP POL 2013 wałach gniada/167 cm F: Nice Boy / Lancer II
M: Miss Magic / Hokus Pokus
K028356 616009590013813
113.

205

NIGARIOT XX POL 2017 ogier gniada/165 F: Chariot
M: Nigata / Delator
K031306 616POL17010021T
114.

511

NIMBUS PZHK (SP) 2012 Gelding Bay F: MARINO
M: NASADA XX/SAPHIR XX
616009600113012 106OW28
115.

203

NOT NOW XX IRL 2008 wałach siwa/155 F: Clodovil
M: Nashville Skyline / Nashwan
K021301 372IRE45107521T
116.

309

NOVEMBER RAIN SP POL 2013 wałach gniada/BRAK F: Lenon L
M: Novocaina
K024026
117.

24

NUEVA LUA ZW Z ZANGERSHEIDE POL 2017 klacz siwa/161 F: Number One 28
M: Anabell ZW
K032189 616093900423517
118.

4

NUMBER ONE KUC POL 2002 wałach siwa/kuc:147 F: Nico-k
M: Nikotyna
K021369 POL013570179302
119.

129

OCTAWIO G SP POL 2016 wałach gniada/162 F: Lanvester L
M: Octawia
brak xxxxxxxxxxxx
120.

206

OSTIANA SP POL 2010 Klacz gniada/mk:mk:mk:m F: Madison / Guidam
M: Oaza / Orkisz
K019191 616009640025810 105IC19
121.

106

PANTONINA SP POL 2009 klacz jelenia/165 F: Vandamme / Guidam
M: Partita / Hejnał
K016417 616009610171909
122.

111

PEGAZ MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/166 F: Plik
M: Pola
K023235 616006570245810
123.

7

PEREGRIN M POL 2007 Wałach gniada/kuc:kuc:14 F: El Djazair
M: Plamka
K012355 POL01357027900712266
124.

102

PERRIN OO POL 2008 wałach siwa/156 F: Eurykles / Emigrant
M: Pereira / Eldon
K027906 POL08000005931
125.

220

PIEKNY PAN MALOPOLSKA POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Minaret
M: Panama
brak 6060000000000
126.

115

POLARNI BOURE XX POL 2008 klacz kasztanowata/164 F: rainbows for life
M: polarni hwezda
K031400 *178/08*
127.

213

POLISH PEARL Pełna Krew Angielska POL 2014 wałach gniada/162 F: GALILEO
M: PENANG PEARL
K029049 372IRE45217617T
128.

230

PORSCHE PKSP POL 2017 wałach kasztanowata/166 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Primavera / Wery Good
K032224 616098200235544
129.

202

PRESCILLA Anglo European - Angloeurop CZE 2015 Mare black/175 F: Presley Boy
M: Capriola
826002150873943 KJ0Y8X
130.

219

QAIDSAMBELL POLT HANNOVER SVK 2016 gelding chestnut/165 F: Qaid
M: Nella Bellany
10940 DE 431316783316
131.

402

QUINTESS 29 WESTF GER 2013 Mare Bay F: QUOTENKOENIG 2
M: /
DE441411415613 106PQ45
132.

13

RAMINA KUC POL 2013 klacz kara/kuc:kuc:ku F: xxx
M: Gwiazdka
K029810 70300200476247/3
133.

502

RARA DEL CASTEGNO MIPAAF ITA 2011 Mare Bay F: CASCARI
M: LACOSTA/LAROME
09637D 105OW77
134.

303

RED HOT CHILI PEPPER M WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz gniada F: Vulkan L
M: Ramona
K026842
135.

411

RENKUM LAD ISH IRL 2012 Gelding Chestnut F: PORSCH
M: RENKUM LASS/RENKUM ENGLISHMAN
27668G 106KM33
136.

305

REVUE CZEWB CZE 2010 Mare bay/172 F: Rock ´n´Roll
M: Sibiria Queen
203009224915810 KJ0JSY
137.

226

RIO BRAVA S Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Swarovski
M: Rowa
K021227 616009610139211
138.

214

RIPLEY WLKP POL 2014 klacz siwa/168 F: Ulco / Voltaire
M: Rivera / Fred
K027328 616009670040214
139.

225

ROSA SORDIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz ciemnogniada/170 F: SWORD
M: ROSA BRENNA
K026939 616009690060114
140.

26

ROSSARD MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada F: Sword
M: Rosa Greya
K029432
141.

101

SABART AA MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/172 F: Dionizos
M: Sabatina
K032471 616006540039616
142.

313

SAGENHAFT 5 MEKLEMBURGSKA POL 2012 Wałach siwa/173 F: San Patriano II
M: Solitaire
K024823 DE427270114612
143.

20

SAKE ALANDI XX POL 2016 klacz kara/166 F: Alandi / Galileo
M: Stromboli / Enjoy Plan
K030866 203CZE000089160
144.

302

SAN Welkopolski-Traken POL 2016 gelding chestnut/170 F: Eloquent
M: Sanna
KJOYRZ 616007600140316
145.

14

SANDORIA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Aron
M: Sinez
K023527 616009540041113
146.

400

SANTINI CZE 2014 Mare Chestnut F:
M: /
203010237941514 106ZL52
147.

113

SELAVI WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/170 F: Landor
M: Segowia
K016669 POL007520039709
148.

108

SENCHA TRK POL 2010 klacz gniada/166 F: Komfortas / Fordas
M: Szabla / Pergamon
K023842 POL732010081110
149.

207

SENTENCJA M SP POL 2012 klacz siwa/160 F: Corrado Boy
M: Sympathy M
K020910 0000
150.

307

SERGIO M SP POL 2014 wałach gniada/169 F: Rhodesian Winner
M: Sylwia
K027930 616009690068014
151.

103

SULIWAN M SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Rhodesian Winner / Snurge
M: Sylwia / Fanimo
K029858 616009690054316
152.

25

SYMEON M SP POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Rhodesian Winner / Snurge
M: Symona M / Faust Z
K029915 616009690054216
153.

109

SZAFIR NN POL 2006 Wałach gniada/160 F: Cwał
M: Sekwana
K021643 POL013680021806
154.

28

SZANDOR TYP SZLACHETNY POL nn wałach kara/duży koń F: NN
M: NN
K031371 POL 999 57 05659 04
155.

216

TAMARELL M./XO POL 2017 ogier kara/165 F: Efekt/Veritas
M: Tamaria/Decoration
K031453 616006580203117
156.

510

TORES P PZHK (SP) POL 2010 Gelding Bay F: RON WILLIAM
M: TAMIRA-P/CORLEONE Z
616009670064510 105GY33
157.

520

TOSCA DEL CASTEGNO MIPAAF ITA 2013 Mare Bay F: CASCARI
M: CAREZZA DEL CASTEGNO/CARETINO
13146D 106KA12
158.

230

TREB XX POL 2014 wałach jasnokasztanowata/164 F: Roulette (GB)
M: Trebia
K029026 126/2015
159.

507

UNNAMED ISH IRL 2013 Gelding Bay F: RICARDO Z
M: CAVALIER CLASSIC/HIGH ROLLER
15686E 106JY91
160.

200

VERTIGO A.E.S POL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: Libero A
M: Wolterin /Le Voltaire
K032103 826002160876642
161.

308

VESANIA HIPPICA SP POL 2016 Klacz gniada/167 F: Hippica- Koh-I-Noor
M: Village Hippica
K029130 616009570033216
162.

107

VINSTI XX CZE 2009 wałach gniada/165 F: Tribal Instinct
M: Vlasenka
K032027 141/09
163.

119

WERSOR Wielkopolska/poch Trak CZE 2016 gelding black/170 F: Eloquent
M: Witosza
none 61600760013916
164.

132

WILLIE BOY CONNEMARA POL 2009 wałach gniada/kuc:147 F: NN
M: NN
K020498 372003006825874
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badura Weronika
KJ Facimiech
2021-07-30
17
2021-07-30
9
2021-07-31
6
2021-07-31
11
Bartkiewicz Aleksandra
LKJ Gabon Walewice
2021-07-30
2
2021-07-31
2021-07-31
2
Bolek Julia
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2021-07-30
17
2021-07-31
4
2021-07-31
17
Bronś Julia
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2021-07-30
20
2021-07-31
2021-07-31
20
Bula Szymon
KJ Profit Orzesze
CALOONA S (116)
2021-07-30
9
2021-07-30
7
2021-07-31
3
2021-07-31
7
Čépeová Klára
Jezdecký klub Valentino
2021-07-30
23
2021-07-31
14
2021-08-01
14
2021-08-01
16
Chochół Wiktoria
KJ Facimiech
2021-07-30
15
2021-07-31
9
2021-07-31
15
2021-07-31
3
Ciszek Lena
Klub Jeździecki PonySport
2021-07-30
31
2021-07-30
23
2021-07-31
21
RAMINA (13)
2021-07-30
4
2021-07-31
11
2021-07-31
4
2021-07-31
5
Czubryk Zuzanna
LKJ Moszna
2021-07-30
7
2021-07-30
20
2021-07-31
8
2021-07-31
15
Dąbrowska Wirginia
KJ Profit Orzesze
2021-07-30
1
2021-07-31
1
2021-07-31
1
Dembińska Kaja
SKJ Salio
2021-07-30
11
2021-07-31
12
2021-07-31
11
2021-07-31
6
Dowha Adrianna
Klub Jeździecki Dera
ANELI (21)
2021-07-30
6
2021-07-31
14
2021-07-31
6
2021-07-31
7
Drexlerová Martina
JŠ Topolčianky
COWLEY (231)
2021-07-30
19
2021-07-31
10
2021-08-01
10
2021-08-01
6
Dubowska Nina
UKS Vacat Eventing Sulbiny
BURZAN (304)
2021-07-30
16
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Dziewońska Matylda
KJ Perrin
MAFIOSO (114)
2021-07-30
33
2021-07-30
30
2021-07-31
13
2021-07-31
22
Falta Roman
JPS Borovinka
AGRICOLA (316)
2021-07-30
11
2021-07-31
14
2021-08-01
14
2021-08-01
16
Figarska - Głąb Maria
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2021-07-30
31
2021-07-30
24
2021-07-31
10
2021-07-31
17
Filiks Magdalena
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
PANTONINA (106)
2021-07-30
13
2021-07-30
14
2021-07-31
7
2021-07-31
14
Gardeła Karolina
Bpk
2021-07-30
6
2021-07-31
5
2021-07-31
6
Gomulec Mila
Klub Jeździecki PonySport
FELICJA (22)
2021-07-30
29
2021-07-31
18
2021-07-31
29
2021-07-31
9
LORD (126)
2021-07-30
26
2021-07-30
2021-07-31
2021-07-31
2021-07-31
Grabowska Marianna
KJ Perrin Rudawa
RIPLEY (214)
2021-07-30
3
2021-07-31
3
2021-08-01
3
2021-08-01
2
Gręźlikowski Jakub
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
VINSTI (107)
2021-07-30
34
2021-07-30
25
2021-07-31
17
2021-07-31
27
Grzegorczyk Agnieszka
WLKS Krakus Swoszowice
CATTLEYA (211)
2021-07-30
27
2021-07-31
20
2021-08-01
20
2021-08-01
Gut Oliwia
Klub Jeździecki Facimiech
DEMON (30)
2021-07-30
19
2021-07-31
19
2021-07-31
19
Hołubniak Helena
LKS Stragona
BURBON (112)
2021-07-30
13
2021-07-30
13
2021-07-31
2021-07-31
Ilmer Ida
KJ Perrin Rudawa
MADOKS GT (122)
2021-07-30
19
2021-07-30
11
2021-07-31
5
2021-07-31
10
Jamróz Natalia
KJ Perrin Rudawa
NOT NOW (203)
2021-07-30
14
2021-07-31
7
2021-08-01
7
2021-08-01
9
Januszewski Sylwester
TKJ Garbówek
NIGARIOT (205)
2021-07-30
10
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Jasnos Klaudia
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
DAKOTA II (318)
2021-07-30
26
2021-07-31
16
2021-08-01
16
2021-08-01
8
Jędrachowicz Nina
Klub Jeździecki Jaroszówka
2021-07-30
9
2021-07-31
5
2021-08-01
5
2021-08-01
4
Kacafirkova Lucie
Eventing team
PRESCILLA (202)
2021-07-30
2021-07-31
REVUE (305)
2021-07-30
24
2021-07-31
18
2021-08-01
18
2021-08-01
12
Kaczmarek Weronika
Klub Jeździecki Dera
DAR (125)
2021-07-30
16
2021-07-30
18
2021-07-31
16
2021-07-31
26
Kadłubowski Aleksander
KJ Strzała Krubiczew
2021-07-30
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Kałka Irmina
KJ Facimiech
ROSSARD (26)
2021-07-30
22
2021-07-31
15
2021-07-31
22
Kania Julia
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2021-07-30
24
2021-07-31
20
2021-07-31
24
Kawa Aleksandra
OJK Barcice
OSTIANA (206)
2021-07-30
14
2021-07-31
24
2021-08-01
24
2021-08-01
18
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
2021-07-30
8
2021-07-31
5
2021-08-01
5
2021-08-01
7
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
MONACO (100)
2021-07-30
18
2021-07-30
15
2021-07-31
12
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
DELFINA (110)
2021-07-30
2
2021-07-30
2
2021-07-31
3
OCTAWIO G (129)
2021-07-30
9
2021-07-30
8
2021-07-31
Klimek Dominika
Krakowska Akademia Sportu
2021-07-30
9
2021-07-30
28
2021-07-31
18
2021-07-31
3
NAIROBI (221)
2021-07-30
25
2021-07-31
17
2021-08-01
17
2021-08-01
15
Kluczyk Zuzanna
SKJ GROBICE
2021-07-30
17
2021-07-31
9
2021-08-01
9
2021-08-01
10
Knap Patrycja
KJ Czarny Dunajec
2021-07-30
Kopacz- Layer Izabella
KJ Facimiech
2021-07-30
21
2021-07-31
16
2021-07-31
21
Kopczyńska Magdalena
KJ Perrin Rudawa
2021-07-30
9
2021-07-31
2021-07-31
9
SABART AA (101)
2021-07-30
26
2021-07-30
32
2021-07-31
14
2021-07-31
23
Korabik Andrzej
KJK Pod Żubrem
JAR (227)
2021-07-30
26
2021-07-31
22
2021-08-01
22
2021-08-01
Kostarczyk Katarzyna
KJ Facimiech
GWIAZDKA (130)
2021-07-30
24
2021-07-30
31
2021-07-31
15
2021-07-31
24
Kotyra Natalia
Stow. SKJ Grobice
2021-07-30
19
2021-07-31
13
2021-08-01
13
2021-08-01
6
Kowalska Katarzyna
KJ Perrin
2021-07-30
24
2021-07-31
2021-07-31
24
2021-07-31
Krasoń Justyna
KJ Czarny Dunajec
2021-07-30
6
2021-07-30
10
2021-07-31
8
2021-07-31
2
Krupa Justyna
KJ Facimiech
2021-07-30
2
2021-07-30
3
2021-07-31
2
2021-07-31
1
Krzywda Maria
LKS Stragona
2021-07-30
14
2021-07-31
9
2021-08-01
9
2021-08-01
3
Kubiciel Kamila
KJ Dera
CORNELIA (124)
2021-07-30
20
2021-07-30
17
2021-07-31
2021-07-31
Kuś Damian
KJ Facimiech
2021-07-30
17
2021-07-31
2021-07-31
17
Kusińska Zofia
KJ Perrin
2021-07-30
11
2021-07-31
8
2021-07-31
11
2021-07-31
2
Lacina Petr
JS Pod Hostýnem
KICK STAR (208)
2021-07-30
22
2021-07-31
13
2021-08-01
13
2021-08-01
12
Lasko Agnieszka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2021-07-30
20
2021-07-31
25
2021-08-01
25
2021-08-01
21
Letal Lukas
JK Victoria Bristany
WERSOR (119)
2021-07-30
1
2021-07-30
1
2021-07-31
1
SAN (302)
2021-07-30
6
2021-07-31
22
2021-08-01
22
2021-08-01
18
2021-07-30
10
2021-07-31
7
2021-08-01
7
2021-08-01
11
Mączyńska Dominika
LKS Stragona
AVENIDO (310)
2021-07-30
11
2021-07-31
8
2021-08-01
8
2021-08-01
2
Maivald Martin
JS Polet Trebostovo
2021-07-30
6
2021-07-31
18
2021-08-01
18
2021-08-01
14
Miąso Katja
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
DRAGON (105)
2021-07-30
13
2021-07-30
29
2021-07-31
11
2021-07-31
19
Michałek Marcin
KJ Facimiech
2021-07-30
1
2021-07-31
1
2021-08-01
1
2021-08-01
1
Musiał Alicja
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2021-07-30
15
2021-07-31
2021-07-31
15
2021-07-31
Musiał Robert
LZJ Drama Zbrosławice
2021-07-30
28
2021-07-31
2021-07-31
28
Nachotko Szymon
Klub Jeździecki Maximus Kowary
2021-07-30
18
2021-07-31
12
2021-08-01
12
2021-08-01
10
Nachotko Szymon
Klub Jeździecki Maximus Kowary
VERTIGO (200)
2021-07-30
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Nachotko Szymon
Klub Jeździecki Maximus Kowary
BATALION (215)
2021-07-30
7
2021-07-31
26
2021-08-01
26
2021-08-01
22
LIBERO-P (229)
2021-07-30
13
2021-07-31
19
2021-08-01
19
2021-08-01
17
Nawrot Agnieszka
KJ Facimiech
MERRYLINE (212)
2021-07-30
5
2021-07-31
6
2021-08-01
6
2021-08-01
8
Niemczyk Magdalena
Hipodrom Five Oaks
ARSEN (118)
2021-07-30
30
2021-07-30
22
2021-07-31
2021-07-31
Niemkiewicz Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2021-07-30
21
2021-07-31
20
2021-08-01
20
2021-08-01
15
Odzioba Michał
KJ Aromer Józefin
EL SOVSKI (326)
2021-07-30
4
2021-07-31
3
2021-08-01
3
2021-08-01
5
Okoczuk Blanka
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2021-07-30
22
2021-07-31
6
2021-07-31
22
2021-07-31
1
Olszowy Ryszard
KJ LANSADA
2021-07-30
2
2021-07-31
2
2021-08-01
2
2021-08-01
Paterska Michalina
LKS Stragona
PEGAZ (111)
2021-07-30
23
2021-07-30
12
2021-07-31
4
2021-07-31
9
Pawłowicz Patryk
Klub Jeżdziecki Magnum
2021-07-30
16
2021-07-31
11
2021-08-01
11
2021-08-01
4
Piasecka Katarzyna
KJ Facimiech
EPOX (133)
2021-07-30
5
2021-07-30
19
2021-07-31
25
Płoucha Karolina
Kj Facimiech
2021-07-30
26
2021-07-31
2021-07-31
26
Puch Aleksandra
KJ Facimiech
JUGA (218)
2021-07-30
17
2021-07-31
12
2021-08-01
12
2021-08-01
5
Radoń Justyna
KJ Facimiech
SZANDOR (28)
2021-07-30
11
2021-07-31
7
2021-07-31
11
Šedý Michal
JK Dřevěný dvůr Baška, z.s. (MH0214)
BARKAN (12)
2021-07-30
9
2021-07-31
2
2021-07-31
9
Sikora Julia
KJ Facimiech
2021-07-30
28
2021-07-30
21
2021-07-31
12
2021-07-31
20
Skiba Julia
Klub Jeździecki Perrin
JASPIS (104)
2021-07-30
22
2021-07-30
27
2021-07-31
9
2021-07-31
16
Skrzypczak Katarzyna
KJ Facimiech
CASHMIR (209)
2021-07-30
16
2021-07-31
15
2021-08-01
15
2021-08-01
11
2021-07-30
4
2021-07-31
19
2021-08-01
19
2021-08-01
Sobczyk Przemysław
KJ Czarny Dunajec
D'OCYNK (120)
2021-07-30
25
2021-07-30
26
2021-07-31
18
2021-07-31
28
Społowicz Artur
KJ Jaroszówka
DŻAURUS (127)
2021-07-30
4
2021-07-30
4
2021-07-31
4
DOLCE BIE (327)
2021-07-30
1
2021-07-31
1
2021-08-01
1
2021-08-01
1
Stachowiak Tomasz
LKJ Moszna
TREB (230)
2021-07-30
10
2021-07-31
8
2021-08-01
8
2021-08-01
13
Stańska Aleksandra
KJ PonySport
2021-07-30
20
2021-07-31
17
2021-08-01
17
2021-08-01
9
2021-07-30
11
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
LEKTER (201)
2021-07-30
3
2021-07-31
11
2021-08-01
11
2021-08-01
7
MERCEDES (228)
2021-07-30
28
2021-07-31
23
2021-08-01
23
2021-08-01
20
Stopa Alicja
KJ Facimiech
2021-07-30
5
2021-07-31
2021-07-31
5
2021-07-31
Sulowski Dariusz
WKJ Lublin SJ Sulowski Team
2021-07-30
24
2021-07-31
23
2021-08-01
23
2021-08-01
19
BON JOVI (324)
2021-07-30
TAMARELL (216)
2021-07-30
21
2021-07-31
21
2021-08-01
21
2021-08-01
19
Świętek Klaudyna
KJ Jaroszówka
SELAVI (113)
2021-07-30
28
2021-07-30
2021-07-31
2021-07-31
Sygnat Amelia
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
EMS (8)
2021-07-30
29
2021-07-31
17
2021-07-31
29
2021-07-31
8
Sypuła Mj'99 Aleksandra
SKJ Podkowa Leśna
SZAFIR (109)
2021-07-30
9
2021-07-30
6
2021-07-31
2
2021-07-31
6
Szeliga Hanna
Klub Jeździecki Facimiech
2021-07-30
6
2021-07-31
13
2021-07-31
6
Szynkiewicz Wiktoria
LZJ Drama Zbrosławice
HATTRICK (319)
2021-07-30
2
2021-07-31
2
2021-08-01
2
2021-08-01
Tarczyńska Jolanta
LZJ Drama Zbrosławice
2021-07-30
8
2021-07-31
4
2021-08-01
4
2021-08-01
3
Tropiło Alicja
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2021-07-30
23
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Urbaniak Patrycja
KJ Jaroszówka
KLON (315)
2021-07-30
23
2021-07-31
15
2021-08-01
15
2021-08-01
13
Ważyński Marcel
LKJ Gabon Walewice
2021-07-30
3
2021-07-31
3
2021-07-31
3
2021-07-30
22
2021-07-31
21
2021-08-01
21
2021-08-01
17
Wedmańska Hanna
LKS Stragona
ŁAJKA II (311)
2021-07-30
15
2021-07-31
10
2021-08-01
10
2021-08-01
Witczak Zbigniew
LKJ Gabon Walewice
GINGER (19)
2021-07-30
14
2021-07-31
2021-07-31
14
Włoch Julia
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2021-07-30
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Wójcik Zofia
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2021-07-30
27
2021-07-31
10
2021-07-31
27
2021-07-31
4
Wyżykowski Maurycy
St. SKJ Grobice
SERGIO M (307)
2021-07-30
3
2021-07-31
6
2021-08-01
6
2021-08-01
14
Zachary Elżbieta
Klub Jeździecki Jaroszówka
2021-07-30
9
2021-07-31
24
2021-08-01
24
2021-08-01
Zemla-Golonek Agnieszka
KJ Perrin Rudawa
PERRIN (102)
2021-07-30
20
2021-07-30
16
2021-07-31
13
SULIWAN M (103)
2021-07-30
7
2021-07-30
5
2021-07-31
1
2021-07-31
5
Żołna Ewelina
KJ Facimiech
ACHA (320)
2021-07-30
7
2021-07-31
4
2021-08-01
4
2021-08-01
2021-07-30
10
2021-07-31
16
2021-08-01
16
2021-08-01

Number of Riders: 103

Number of Horses: 164

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Kamil Kaczkowski
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032021-1, IzMa)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl