Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
74 ACCEPTED 2022-04-29 07:04:31
2022-04-28 22:30:38
Zuzanna Latka DAISY
  • 2x 7T/90 cm/ZWYKŁY Art. 238.2.1
73 ACCEPTED 2022-04-29 07:04:29
2022-04-28 22:00:18
Marcelina Olszak GONZO
  • 1x 1T/50 cm/DEBIUTY
72 ACCEPTED 2022-04-28 21:46:22
2022-04-28 21:18:11
Agnieszka Radziemska BRAVEHEART-P
  • 2x 1T/50 cm/DEBIUTY
71 ACCEPTED 2022-04-28 21:46:16
2022-04-28 20:59:40
Julia Szajna IMBIR
  • 1x 3T/50 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 9-12 lat na styl
70 ACCEPTED 2022-04-28 21:46:12
2022-04-28 20:58:50
Zuzanna Sikorska BLUSSA
  • 1x 3T/50 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 9-12 lat na styl
69 ACCEPTED 2022-04-28 20:22:49
2022-04-28 19:32:23
Paulina Wachowiak ALBATROS M
  • 1x 6T/80 cm/DOKŁADNOŚCI BEZ ROZGRYWKI Art. 238.1.1
  • 1x 7T/90 cm/ZWYKŁY Art. 238.2.1
68 ACCEPTED 2022-04-28 18:44:32
2022-04-28 16:39:23
Małgorzata Pokrywka MARIT
  • 1x 4T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat na styl
67 ACCEPTED 2022-04-28 18:44:34
2022-04-28 16:38:06
Aleksandra Wołowicz CYKLON
  • 2x 6T/80 cm/DOKŁADNOŚCI BEZ ROZGRYWKI Art. 238.1.1
66 ACCEPTED 2022-04-28 18:44:42
2022-04-28 16:37:31
Zuzanna Hądzlik FONDIA
  • 2x 6T/80 cm/DOKŁADNOŚCI BEZ ROZGRYWKI Art. 238.1.1
65 ACCEPTED 2022-04-28 18:44:45
2022-04-28 16:19:49
Oliwia Małyga ADAGIO
  • 2x 6T/80 cm/DOKŁADNOŚCI BEZ ROZGRYWKI Art. 238.1.1
64 ACCEPTED 2022-04-28 18:44:47
2022-04-28 16:09:35
Chantale Waga BETTI GOLD
  • 1x 5T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat na styl
63 ACCEPTED 2022-04-28 18:44:49
2022-04-28 16:03:18
Kinga Świat ZINEDINE
  • 1x 4T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat z trafieniem w normę czasu
62 ACCEPTED 2022-04-28 18:44:51
2022-04-28 15:53:11
Nadia Frycz LADY HILL
  • 1x 1T/50 cm/DEBIUTY
61 ACCEPTED 2022-04-28 18:44:53
2022-04-28 15:52:40
Nadia Frycz MILWANA
  • 1x 1T/50 cm/DEBIUTY
60 ACCEPTED 2022-04-28 12:15:57
2022-04-28 11:47:41
Wiktoria Lindner GONZO
  • 1x 1T/50 cm/DEBIUTY
59 ACCEPTED 2022-04-28 12:15:54
2022-04-28 11:46:42
Martyna Lindner ATOS
  • 1x 1T/50 cm/DEBIUTY
  • 1x 4T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat z trafieniem w normę czasu
58 ACCEPTED 2022-04-28 10:43:01
2022-04-28 10:43:01
Zofia Epting SMART AND CLEVER 3
  • 1x 3R/P/ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ Art. 238.2.2 MEMORIAŁ DOROTY NIESTRAWSKIEJ
  • 1x 4R/N/ZWYKŁY Art. 238.2.1 MEMORIAŁ DOROTY NIESTRAWSKIEJ
57 ACCEPTED 2022-04-28 10:41:57
2022-04-28 09:37:26
Aleksandra Heintze LLANIDAN CRAFTSMAN
  • 1x 5T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat na styl
  • 1x 7T/90 cm/ZWYKŁY Art. 238.2.1
56 ACCEPTED 2022-04-28 08:41:30
2022-04-28 04:59:28
Maria Mikołajczak AMAZONIA
  • 1x 5T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat na styl
55 ACCEPTED 2022-04-28 08:41:34
2022-04-28 04:58:45
Nicol Grandke CYPRYS
  • 1x 5T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat na styl
54 ACCEPTED 2022-04-28 08:41:36
2022-04-28 04:57:27
Rozalia Kurpiewska AMAZONIA
  • 1x 1T/50 cm/DEBIUTY
53 ACCEPTED 2022-04-28 08:41:39
2022-04-27 22:41:52
Maja Sawicka IMPORT
  • 2x 1T/50 cm/DEBIUTY
52 ACCEPTED 2022-04-28 10:41:54
2022-04-27 21:32:36
Nina Czyżewska CENNA
  • 1x 2T/50 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 9-12 lat z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3T/50 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 9-12 lat na styl
51 ACCEPTED 2022-04-28 18:44:55
2022-04-27 14:41:58
Kinga Świat BETTI GOLD
  • 1x 1T/50 cm/DEBIUTY
50 ACCEPTED 2022-04-28 21:46:38
2022-04-27 14:29:36
Chantale Waga ZINEDINE
  • 1x 4T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat z trafieniem w normę czasu
49 ACCEPTED 2022-04-27 16:56:19
2022-04-27 14:28:26
Piotr Homziuk TABURA
  • 1x 4T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6T/80 cm/DOKŁADNOŚCI BEZ ROZGRYWKI Art. 238.1.1
48 ACCEPTED 2022-04-27 16:56:16
2022-04-27 14:22:56
Julia Wierzbicka MIRELKA
  • 2x 2T/50 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 9-12 lat z trafieniem w normę czasu
47 ACCEPTED 2022-04-27 16:56:12
2022-04-27 14:07:26
Mikołaj Stychański GRENADA
  • 1x 6T/80 cm/DOKŁADNOŚCI BEZ ROZGRYWKI Art. 238.1.1
46 ACCEPTED 2022-04-27 16:56:07
2022-04-27 14:06:43
Zuzanna Szyszka RETOR
  • 1x 7T/90 cm/ZWYKŁY Art. 238.2.1
45 ACCEPTED 2022-04-27 16:56:02
2022-04-27 14:05:49
Hanna Mikołajczak IGUANA
  • 1x 6T/80 cm/DOKŁADNOŚCI BEZ ROZGRYWKI Art. 238.1.1
44 ACCEPTED 2022-04-27 16:55:58
2022-04-27 14:05:22
Zuzanna Mikołajczak IGUANA
  • 1x 6T/80 cm/DOKŁADNOŚCI BEZ ROZGRYWKI Art. 238.1.1
43 ACCEPTED 2022-04-27 16:55:55
2022-04-27 14:04:47
Weronika Szmańda ROYAL
  • 1x 6T/80 cm/DOKŁADNOŚCI BEZ ROZGRYWKI Art. 238.1.1
42 ACCEPTED 2022-04-27 16:55:52
2022-04-27 14:03:33
Amelia Lejczak IMBIR
  • 1x 5T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat na styl
41 ACCEPTED 2022-04-27 16:55:49
2022-04-27 14:01:50
Kinga Dudzik LA'LIBERTINAL
  • 2x 5T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat na styl
40 ACCEPTED 2022-04-27 16:55:46
2022-04-27 13:20:41
Zofia Kociubińska DECYMA
  • 1x 4T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat z trafieniem w normę czasu
39 ACCEPTED 2022-04-27 16:55:43
2022-04-27 13:19:01
Zuzanna Gajda GRENADA
  • 1x 4T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat z trafieniem w normę czasu
38 ACCEPTED 2022-04-27 16:55:40
2022-04-27 13:17:09
Oliwia Walczak KALDERA
  • 1x 3T/50 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 9-12 lat na styl
37 ACCEPTED 2022-04-27 16:55:35
2022-04-27 13:16:34
Amelia Przybylak IMBIR
  • 1x 3T/50 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 9-12 lat na styl
36 ACCEPTED 2022-04-27 13:15:51
2022-04-27 13:15:46
Weronika Płatek TINKI
  • 1x 2T/50 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 9-12 lat z trafieniem w normę czasu
35 ACCEPTED 2022-04-27 13:15:09
2022-04-27 13:14:51
Zuzanna Musielak BELLISSIMA AR
  • 1x 2T/50 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 9-12 lat z trafieniem w normę czasu
34 ACCEPTED 2022-04-27 13:15:13
2022-04-27 13:14:26
Zuzanna Rzeźnik RUGIA
  • 1x 2T/50 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 9-12 lat z trafieniem w normę czasu
33 ACCEPTED 2022-04-27 13:15:16
2022-04-27 13:13:39
Hanna Pożarlik TINKI 1
  • 1x 2T/50 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 9-12 lat z trafieniem w normę czasu
32 ACCEPTED 2022-04-27 13:15:20
2022-04-27 13:13:09
Marta Szudra TINKI
  • 1x 2T/50 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 9-12 lat z trafieniem w normę czasu
31 ACCEPTED 2022-04-27 13:15:23
2022-04-27 13:12:25
Zuzanna Pożarlik BLUSSA
  • 1x 2T/50 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 9-12 lat z trafieniem w normę czasu
30 ACCEPTED 2022-04-27 13:15:26
2022-04-27 13:11:49
Apolonia Mikołajczak ROKI
  • 1x 1T/50 cm/DEBIUTY
29 ACCEPTED 2022-04-27 13:15:30
2022-04-27 12:05:07
Zofia Kulczak KALDERA
  • 1x 1T/50 cm/DEBIUTY
28 ACCEPTED 2022-04-27 13:15:33
2022-04-27 12:01:48
Gabriela Kucharska KALDERA
  • 1x 1T/50 cm/DEBIUTY
27 ACCEPTED 2022-04-27 13:15:36
2022-04-27 10:41:39
Lena Radowicz ROZBÓJNIK
  • 1x 4T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat na styl
26 ACCEPTED 2022-04-27 13:15:40
2022-04-27 10:23:39
Wiktoria Seńczuk ARABESKA
  • 1x 6T/80 cm/DOKŁADNOŚCI BEZ ROZGRYWKI Art. 238.1.1
  • 1x 7T/90 cm/ZWYKŁY Art. 238.2.1
25 ACCEPTED 2022-04-27 13:15:44
2022-04-27 10:17:46
Kamil Niestrawski KREZUS
  • 1x 2R/L/LICENCYJNY
  • 1x 3R/P/ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ Art. 238.2.2 MEMORIAŁ DOROTY NIESTRAWSKIEJ
24 ACCEPTED 2022-04-27 13:16:13
2022-04-27 10:17:12
Kamil Niestrawski PERFECTO MILAGRO
  • 2x 7T/90 cm/ZWYKŁY Art. 238.2.1
23 ACCEPTED 2022-04-27 13:15:53
2022-04-27 10:16:35
Kamil Niestrawski MARCO POLO
  • 1x 3R/P/ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ Art. 238.2.2 MEMORIAŁ DOROTY NIESTRAWSKIEJ
  • 1x 4R/N/ZWYKŁY Art. 238.2.1 MEMORIAŁ DOROTY NIESTRAWSKIEJ
22 ACCEPTED 2022-04-27 13:15:57
2022-04-27 10:15:04
Kamil Niestrawski AJAKS
  • 2x 7T/90 cm/ZWYKŁY Art. 238.2.1
21 ACCEPTED 2022-04-27 13:16:00
2022-04-27 09:41:07
Wiktoria Podkowińska PONY
  • 1x 4T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat na styl
20 ACCEPTED 2022-04-27 13:16:03
2022-04-27 09:36:27
Zofia Kowalska THEA
  • 1x 2T/50 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 9-12 lat z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat z trafieniem w normę czasu
19 ACCEPTED 2022-04-26 19:38:08
2022-04-26 19:06:32
Eliza Włodarczak MAJKA
  • 1x 4T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat na styl
18 ACCEPTED 2022-04-26 19:38:05
2022-04-26 19:04:21
Klaudia Włodarczak MELODY- STAR
  • 1x 4T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat na styl
17 ACCEPTED 2022-04-26 19:38:02
2022-04-26 19:01:55
Zuzanna Sołtysiak NANDA DEVI
  • 1x 4T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat na styl
16 ACCEPTED 2022-04-26 19:37:59
2022-04-26 19:00:26
Liliana Nowaczyk MELANIE
  • 1x 4T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat na styl
15 ACCEPTED 2022-04-26 19:37:56
2022-04-26 19:00:06
Marta Mamys HOUNDSWOOD JUNE
  • 1x 4T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat na styl
14 ACCEPTED 2022-04-26 14:17:14
2022-04-26 13:58:55
Idalia Włodarczyk PIPI
  • 1x 2T/50 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 9-12 lat z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3T/50 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 9-12 lat na styl
13 ACCEPTED 2022-04-25 21:18:14
2022-04-25 21:02:05
Mia Krol BRAWO
  • 1x 4T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat na styl
12 ACCEPTED 2022-04-28 19:50:33
2022-04-25 15:38:48
Zuzanna Kulińska CHIBI-CHIBI
  • 1x 2T/50 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 9-12 lat z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3T/50 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 9-12 lat na styl
11 ACCEPTED 2022-04-25 09:00:52
2022-04-24 15:09:45
Paulina Wachowiak ESPERANTO II
  • 1x 3R/P/ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ Art. 238.2.2 MEMORIAŁ DOROTY NIESTRAWSKIEJ
  • 1x 4R/N/ZWYKŁY Art. 238.2.1 MEMORIAŁ DOROTY NIESTRAWSKIEJ
10 ACCEPTED 2022-04-25 09:00:55
2022-04-24 15:09:32
Paulina Wachowiak LUCY
  • 1x 7T/90 cm/ZWYKŁY Art. 238.2.1
  • 1x 1R/L/ZWYKŁY Art. 238.2.1
9 ACCEPTED 2022-04-23 17:51:44
2022-04-22 13:35:52
Bartosz Baum FAJTER
  • 2x 1R/L/ZWYKŁY Art. 238.2.1
  • 1x 3R/P/ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ Art. 238.2.2 MEMORIAŁ DOROTY NIESTRAWSKIEJ
8 ACCEPTED 2022-04-23 17:51:31
2022-04-21 22:14:32
Maria Kuraszkiewicz TICANOS
  • 2x 2R/L/LICENCYJNY
7 ACCEPTED 2022-04-20 15:42:51
2022-04-18 19:00:13
Wiktoria Korpik TORA
  • 1x 6T/80 cm/DOKŁADNOŚCI BEZ ROZGRYWKI Art. 238.1.1
  • 1x 7T/90 cm/ZWYKŁY Art. 238.2.1
6 ACCEPTED 2022-04-17 07:33:36
2022-04-16 18:24:08
Zosia Handke BREGO
  • 1x 1R/L/ZWYKŁY Art. 238.2.1
  • 1x 3R/P/ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ Art. 238.2.2 MEMORIAŁ DOROTY NIESTRAWSKIEJ
5 ACCEPTED 2022-04-17 07:33:33
2022-04-16 18:23:31
Maja Handke DOLMET MILKA
  • 1x 2T/50 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 9-12 lat z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3T/50 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 9-12 lat na styl
4 ACCEPTED 2022-04-15 20:32:16
2022-04-13 17:47:04
Julianna Gatniejewska Z-PRIMA APRILIS
  • 1x 2T/50 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 9-12 lat z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3T/50 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 9-12 lat na styl
3 ACCEPTED 2022-04-13 08:21:31
2022-04-12 22:02:17
Maria Woźnicka WILDZANG'S ROSALIE
  • 1x 4T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat na styl
2 ACCEPTED 2022-04-13 08:21:28
2022-04-12 22:01:39
Maja Basałygo SARA
  • 1x 4T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat na styl
1 ACCEPTED 2022-04-07 16:59:11
2022-04-07 16:44:56
Jagna Kmieciak TARAN ZAKON
  • 1x 4T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5T/70 cm/WIELKOPOLSKA LIGA KUCÓW - dzieci 12-16 lat na styl
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Hamziuk Piotrm
2. Basałygo Maja KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O062178
3. Baum Bartosz KJ Jeziorki Osieczna
S
0013064
4. Czyżewska Nina Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2013 (Mł.)
brak
5. Dudzik Kinga KJ Jeziorki-Osieczna
2007 (JM.)
brak
6. Epting Zofia KS SYDOW Riding Team
2007 (JM.)
O053740
7. Frycz Nadia Stajnia Azyl
2008 (JM.)
brak
8. Gajda Zuzanna KJ Jeziorki-Osieczna
2008 (JM.)
brak
9. Gatniejewska Julianna bpk
2012 (Mł.)
O067101
10. Grandke Nicol KJ jeziorki-Osieczna
2009 (JM.)
brak
11. Hądzlik Zuzanna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2005 (J.)
O040033
12. Handke Maja Olmet Ostsped Ostrów Wielkopolski
2012 (Mł.)
Brak
13. Handke Zosia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2009 (JM.)
O057458
14. Heintze Aleksandra Klub Sportowy Centaurus
2008 (JM.)
O060833
15. Homziuk Piotr Stajnia Azyl
2007 (JM.)
brak
16. Każmierczak Magdalena
17. Kmieciak Jagna Klub Jeździecki Stajnia Szymanowo
2009 (JM.)
O061773
18. Kociubińska Zofia KJ Jeziorki-Osieczna
2008 (JM.)
brak
19. Korpik Wiktoria Stajnia Sowinki
2001 (MJ.)
brak
20. Kowalska Zofia KJ Atrium Swarzędz
2009 (JM.)
Brak
21. Krol Mia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
2009 (JM.)
brak
22. Kucharska Gabriela KJ Jeziorki-Osieczna
2012 (Mł.)
brak
23. Kulczak Zofia KJ Jeziorki-Osieczna
2012 (Mł.)
brak
24. Kulińska Zuzanna Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2012 (Mł.)
Brak
25. Kuraszkiewicz Maria bpk
2010 (JM.)
O059716
26. Kurpiewska Rozalia KJ Jeziorki-Osieczna
2014 (Mł.)
Brak
27. Latka Zuzanna KJ Jeiorki-Osieczna
2005 (J.)
brak
28. Lejczak Amelia KJ Jeziorki-Osieczna
2009 (JM.)
Brak
29. Lindner Martyna brak
2008 (JM.)
brak
30. Lindner Wiktoria brak
2006 (J.)
brak
31. Małyga Oliwia UKJ Leśny Dwór Pakówka
2005 (J.)
Brak
32. Mamys Marta Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2009 (JM.)
Brak
33. Mikołajczak Apolonia KJ Jeziorki-Osieczna
2013 (Mł.)
brak
34. Mikołajczak Hanna KJ Jeziorki -Osieczna
2008 (JM.)
brak
35. Mikołajczak Maria KJ Jezorki-Osieczna
2007 (JM.)
brak
36. Mikołajczak Zuzanna KJ Jeziorki-Osieczna
2008 (JM.)
brak
37. Musielak Zuzanna Jeziorki
2005 (J.)
brak
38. Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna
S
O021429
39. Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna
S
O021429
40. Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna
S
O021429
41. Nowaczyk Liliana bpk
2007 (JM.)
brak
42. Olszak Marcelina brak
2008 (JM.)
brak
43. Płatek Weronika KJ Jeziorki-Osieczna
2009 (JM.)
Brak
44. Podkowińska Wiktoria bpk
2007 (JM.)
brak
45. Pokrywka Małgorzata UKJ Leśny Dwór Pakówka
2009 (JM.)
O061048
46. Pożarlik Hanna KJ Jeziorki-Osieczna
2008 (JM.)
brak
47. Pożarlik Zuzanna KJ Jeziorki-Osieczna
2008 (JM.)
brak
48. Przybylak Amelia KJ Jeziorki-Osieczna
2007 (JM.)
brak
49. Radowicz Lena Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2011 (Mł.)
O063463
50. Radziemska Agnieszka Klub Jeździecki Jeziorki
S
Brak
51. Rzeźnik Zuzanna KJ Jeziorki-Osieczna
2008 (JM.)
brak
52. Sawicka Maja brak
2011 (Mł.)
brak
53. Seńczuk Wiktoria brak
2002 (MJ.)
brak
54. Sikorska Zuzanna KJ Jeziorki-Osieczna
2008 (JM.)
brak
55. Sołtysiak Zuzanna bpk
2007 (JM.)
brak
56. Stychański Mikołaj JK Jeziorki-Osieczna
S
brak
57. Świat Kinga Stajnia Azyl
2006 (J.)
brak
58. Szajna Julia Kj Jeziorki-Osieczna
2010 (JM.)
brak
59. Szmańda Weronika KJ Jeziorki -Osieczna
2007 (JM.)
brak
60. Szudra Marta KJ Jeziorki-Osieczna
2008 (JM.)
brak
61. Szymańska Wiktoria
62. Szyszka Zuzanna KJ Jeziorki-Osieczna
2007 (JM.)
brak
63. Wachowiak Paulina KJ Agro -Handel Śrem
S
O036990
10273927
64. Waga Chantale Stajnia Azyl
2007 (JM.)
brak
65. Walczak Oliwia KJ Jeziorki-Osieczna
2008 (JM.)
brak
66. Wierzbicka Julia stajnia Azyl
2012 (Mł.)
brak
67. Włodarczak Eliza Bpk
2007 (JM.)
Brak
68. Włodarczak Klaudia BPK
2006 (J.)
Brak
69. Włodarczyk Idalia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2013 (Mł.)
O067026
70. Wołowicz Aleksandra UKJ Leśny Dwór Pakówka
2007 (JM.)
Brak
71. Woźnicka Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

66

ADAGIO SP POL 2009 Wałach gniada F: Karetino K
M: Allegra
K021789
2.

42

AJAKS SP POL 2016 wałach gniada/167 F: nn
M: nn
Brak Brak
3.

8

ALBATROS M WLKP POL 2018 wałach ciemnogniada/172 F: Magnum Vd Bisschop /
M: Atrakcja /
brak 616007610112018
4.

55

AMAZONIA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz kasztanowata F: ULCO
M: ARONIA/ AGAR
BRAK
5.

39

ARABESKA SP POL 2015 klacz kara/165 F: Barros
M: Albina
brak 616009610156215
6.

61

ATOS TYP PRYMITYWNY POL 2013 wałach srokata/kuc:136 F: NN
M: NN
brak 616098200185397
7.

31

BELLISSIMA AR WLKP POL 2018 klacz gniada/166 F: Kerson/Biskwit
M: Brazylia/ Barbur
brak 616007610220518
8.

11

BETTI GOLD Czysta Krew Angielska POL 2012 klacz gniada/168 F: Ecosse
M: BECKY GOLD
brak 344/2013
9.

35

BLUSSA SP POL 1993 klacz kasztanowata/166 F: Kurant
M: Bródka
Brak 616999611259903
10.

69

BRAVEHEART-P SP POL 2016 wałach jasnokasztanowata/165 F: MAAIK
M: BOULE DE NEIGE
Brak 616009670091016
11.

24

BRAWO MALY KON POL 2010 wałach tarantowata/mk:149 F: NN
M: NN
brak 616999640101810
12.

16

BREGO SP POL 2007 wałach gniada/163 F: Bajou Du Rouet /
M: Baccara /
K021984 POL009610087107
13.

71

Bródka F:
M:
14.

12

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 klacz izabelowata/kuc:126 F: Toffi / Barako
M: Culiko / Topas
K023426 POL013610044207
15.

23

CHIBI-CHIBI KUC POL 2018 klacz jelenia/kuc:134 F: Domingo
M: Cenna
Brak 616013610228218
16.

64

CYKLON SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Paradoks
M: Cena
K023717
17.

56

CYPRYS SP POL 2017 wałach gniada/170 F: Donald Z /
M: Czarnuszka / Royal Court
K031711 61600961009817
18.

70

DAISY SP POL 2017 klacz siwa/156 F: Rumianek
M: Dania
brak 616077680014117
19.

47

DECYMA SP POL 2005 klacz siwa/166 F: NN
M: NN
BRAK 009610144607
20.

21

ESPERANTO II SP POL 2006 wałach kasztanowata/172 F: Pluspunkt / Pilot
M: Espoir / Espri
K015198 POL009510101906
21.

20

FAJTER SP POL 2016 wałach gniada/170 F: HUSH HUSH
M: FLANDRIA
3273/22 616999680052316
22.

65

FONDIA WLKP POL 2016 klacz kasztanowata/164 F: Davinci
M: Finezja
brak 616007610055516
23.

62

GONZO KOŃ MAŁY POL 2011 wałach gniada/mk:146 F: Pathos
M: Gala
brak 616013610175911
24.

46

GRENADA SP POL 2010 klacz kasztanowata/167 F: NN
M: NN
brak 616999610276210
25.

26

HOUNDSWOOD JUNE CONNEMARA IRL 2016 klacz siwa/kuc:147 F: Dunall Lad
M: Katie
K031480 372100400071958
26.

51

IGUANA WLKP POL 2015 klacz kasztanowata/165 F: Regiel
M: Indonezja
brak 616007610098315
27.

45

IMBIR KUC WALIJSKI POL 2004 Wałach gniada/kuc:147 F: NN
M: NN
brak
28.

49

IMBIR SP POL 2004 wałach gniada/mk:147 F: NN
M: NN
brak 618008040220504
29.

57

IMPORT WIELKOPOLSKA POL 2005 wałach skarogniada/167 F: MER
M: INTUICJA
brak POL007610131005
30.

37

KALDERA WLKP POL 1994 klacz gniada/166 F: Ignam
M: Kaliope/Dakota
brak 007611111604
31.

40

KREZUS SP POL 2017 wałach gniada/164 F: Contenaro
M: Kobra/ Ludger
Brak 616009670023317
32.

48

LA'LIBERTINAL SP POL 2007 klacz gniada/167 F: Laomedon
M: Hau-Dunhill
brak 616999610276207
33.

67

LADY HILL SP POL 2003 klacz gniada/164 F: S J'S Photo
M: Victoria Tess
bark PL 616014640089003
34.

59

LLANIDAN CRAFTSMAN KUC POL 2013 wałach gniada/kuc:147 F: Gwenlian Bossy
M: Brynithon Morwena
K032340 826046010095844
35.

22

LUCY KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:149 F: Lord / Wig
M: Lira / Wabigon
K024329 616013610134812
36.

30

MAJKA NN POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:125 F: --
M: --
Brak --
37.

41

MARCO POLO SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Santos / Guidam
M: Markiza I / Barbur
K029378 616009610056116
38.

63

MARIT KUC WALIJSKI POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Anmiklage's Sandor
M: Gruthuis Daphne
K024414 5280170700777
39.

27

MELANIE KUC POL 2007 klacz siwa/kuc:125 F: nn /
M: nn /
brak -
40.

29

MELODY- STAR CONNEMARA POL 2010 klacz gniada/kuc:145 F: --
M: --
Brak --
41.

15

MILKA --- POL 2006 Klacz inna F: ---
M: ----
brak
42.

68

MILWANA Pełna Krew Angielska POL 2006 klacz kasztanowata/165 F: Fourth of June
M: Meskalina
brak POL060000004013
43.

53

MIRELKA KUC POL 2007 klacz kasztanowata/110 F: Mors
M: Migrena
brak POL616013540038907
44.

28

NANDA DEVI HAFLINGER AUS 2007 klacz izabelowata/kuc:145 F: _
M: _
Brak __
45.

9

PERFECTO MILAGRO DSP POL 2018 wałach gniada/163 F: LAUSITZER
M: PRADA
BRAK BRAK
46.

25

PIPI NN POL 2005 klacz tarantowata/kuc:134 F: NN
M: NN
LKRWZJ/760/22 616999610261305
47.

43

PONY HUCUŁ POL 2012 klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Wilczek /
M: Paloma /
brak 616012570101312
48.

52

RETOR SP POL 1997 wałach gniada/167 F: NN
M: NN
brak 616007610114606
49.

36

ROKI KUC POL 2000 wałach siwa/mk:145 F: NN
M: NN
brak 616007610114600
50.

50

ROYAL SP POL 1997 wałach gniada/167 F: Velvet Rose
M: Rata/ Orkisz
brak 616007610114607
51.

38

ROZBÓJNIK KUC POL 2014 ogier siwa/kuc:127 F: NN
M: NN
00000 616 999 68 10341 14
52.

73

RUBIK F:
M:
53.

32

RUGIA HUCULSKA POL 2010 klacz kara/mk:145 F: Rejent
M: Rutyna
brak 616007610022510
54.

4

SARA KUC POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
K033337 616999610226814
55.

60

SMART AND CLEVER 3 HANOWERSKA GER 2014 wałach gniada/168 F: Stakkato Gold
M: Ever so Clever
K033255 DE 431310154114
56.

54

TABURA ARABSKA POL 2012 klacz siwa/155 F: Wiek
M: Baleja
brak w trakcie wyrabiania
57.

2

TARAN ZAKON Polski Kuc Wierzch. POL 2016 wałach tarantowata/kuc:143 F: Jawor
M: Tera Pałac
K033880 616013640070216
58.

44

THEA TINKER POL 2014 klacz srokata/kuc:140 F: nn /
M: nn /
brak 826073001903244
59.

19

TICANOS SP POL 2013 wałach gniada/170 F: Canoso / Contact Me
M: Timbaly / Calido I
K024577 616009640005713
60.

34

TINKI TINKER POL 2010 klacz srokata/mk:150 F: Tinker
M: NN
brak 6180066100333510
61.

33

TINKI 1 KUC POL 2000 klacz srokata/mk:150 F: NN
M: NN
brak 616001610114600
62.

17

TORA Pełna Krew Angielska POL 23.04.2011 klacz kasztanowata/157 F: Strażnik
M: Trzynastka
Brak 616POL11007414A
63.

72

Tornado F:
M:
64.

5

WILDZANG'S ROSALIE KUC WALIJSKI NED 2015 klacz gniada/kuc:126 F: nn /
M: nn /
brak -
65.

14

Z-PRIMA APRILIS KUC POL 2010 klacz kara/kuc:110 F: Zorro /
M: Gratka /
brak 616013590049610
66.

10

ZINEDINE Pełna Krew Angielska POL 2010 klacz kasztanowata/165 F: Roulette
M: Zarita
brak 616POL10006659T
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Basałygo Maja
KJ Podkowa Gruszczyn
SARA (4)
2022-04-30
7
2022-04-30
4
Baum Bartosz
KJ Jeziorki Osieczna
FAJTER (20)
2022-04-30
1
2022-04-30
Czyżewska Nina
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
CENNA (12)
2022-04-30
1
2022-04-30
6
Dudzik Kinga
KJ Jeziorki-Osieczna
2022-04-30
8
2022-04-30
9
Epting Zofia
KS SYDOW Riding Team
2022-04-30
2
200
2022-04-30
1
300
Gajda Zuzanna
KJ Jeziorki-Osieczna
GRENADA (46)
2022-04-30
13
Gatniejewska Julianna
bpk
2022-04-30
6
2022-04-30
4
Grandke Nicol
KJ jeziorki-Osieczna
CYPRYS (56)
2022-04-30
Hądzlik Zuzanna
UKJ Leśny Dwór Pakówka
FONDIA (65)
2022-04-30
1
2022-04-30
8
Handke Maja
Olmet Ostsped Ostrów Wielkopolski
MILKA (15)
2022-04-30
2
Handke Zosia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
BREGO (16)
2022-04-30
2
2022-04-30
1
300
Heintze Aleksandra
Klub Sportowy Centaurus
2022-04-30
7
Homziuk Piotr
Stajnia Azyl
TABURA (54)
2022-04-30
9
2022-04-30
8
2022-04-30
1
Każmierczak Magdalena
Bródka (71)
2022-04-30
10
Kmieciak Jagna
Klub Jeździecki Stajnia Szymanowo
2022-04-30
1
2022-04-30
6
Kociubińska Zofia
KJ Jeziorki-Osieczna
DECYMA (47)
2022-04-30
10
2022-04-30
8
RUBIK (73)
2022-04-30
1
Korpik Wiktoria
Stajnia Sowinki
TORA (17)
2022-04-30
1
2022-04-30
6
Kowalska Zofia
KJ Atrium Swarzędz
THEA (44)
2022-04-30
Krol Mia
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
BRAWO (24)
2022-04-30
2
2022-04-30
9
Kucharska Gabriela
KJ Jeziorki-Osieczna
KALDERA (37)
2022-04-30
1
Kulczak Zofia
KJ Jeziorki-Osieczna
KALDERA (37)
2022-04-30
1
Kulińska Zuzanna
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2022-04-30
3
2022-04-30
7
Kuraszkiewicz Maria
bpk
TICANOS (19)
2022-04-30
1
2022-04-30
Latka Zuzanna
KJ Jeiorki-Osieczna
DAISY (70)
2022-04-30
4
2022-04-30
Lejczak Amelia
KJ Jeziorki-Osieczna
IMBIR (49)
2022-04-30
17
Lindner Martyna
brak
ATOS (61)
2022-04-30
1
2022-04-30
11
Lindner Wiktoria
brak
GONZO (62)
2022-04-30
10
Małyga Oliwia
UKJ Leśny Dwór Pakówka
ADAGIO (66)
2022-04-30
2022-04-30
Mamys Marta
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2022-04-30
8
2022-04-30
3
Mikołajczak Apolonia
KJ Jeziorki-Osieczna
ROKI (36)
2022-04-30
1
2022-04-30
1
Mikołajczak Hanna
KJ Jeziorki -Osieczna
IGUANA (51)
2022-04-30
1
Mikołajczak Zuzanna
KJ Jeziorki-Osieczna
IGUANA (51)
2022-04-30
1
Musielak Zuzanna
Jeziorki
2022-04-30
12
Niestrawski Kamil
KJ Jeziorki-Osieczna
2022-04-30
3
2022-04-30
3
Niestrawski Kamil
KJ Jeziorki-Osieczna
KREZUS (40)
2022-04-30
4
AJAKS (42)
2022-04-30
5
2022-04-30
Nowaczyk Liliana
bpk
MELANIE (27)
2022-04-30
4
2022-04-30
11
Olszak Marcelina
brak
GONZO (62)
2022-04-30
1
Płatek Weronika
KJ Jeziorki-Osieczna
TINKI (34)
2022-04-30
11
Pokrywka Małgorzata
UKJ Leśny Dwór Pakówka
MARIT (63)
2022-04-30
3
2022-04-30
2
Pożarlik Hanna
KJ Jeziorki-Osieczna
Tornado (72)
2022-04-30
10
Pożarlik Zuzanna
KJ Jeziorki-Osieczna
BLUSSA (35)
2022-04-30
2
Przybylak Amelia
KJ Jeziorki-Osieczna
IMBIR (45)
2022-04-30
Radowicz Lena
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2022-04-30
14
2022-04-30
16
Radziemska Agnieszka
Klub Jeździecki Jeziorki
2022-04-30
13
2022-04-30
1
Rzeźnik Zuzanna
KJ Jeziorki-Osieczna
RUGIA (32)
2022-04-30
4
2022-04-30
Sikorska Zuzanna
KJ Jeziorki-Osieczna
BLUSSA (35)
2022-04-30
2
Sołtysiak Zuzanna
bpk
2022-04-30
5
2022-04-30
13
Stychański Mikołaj
JK Jeziorki-Osieczna
GRENADA (46)
2022-04-30
13
Świat Kinga
Stajnia Azyl
2022-04-30
12
2022-04-30
13
Szajna Julia
Kj Jeziorki-Osieczna
IMBIR (45)
2022-04-30
4
Szmańda Weronika
KJ Jeziorki -Osieczna
ROYAL (50)
2022-04-30
1
Szudra Marta
KJ Jeziorki-Osieczna
TINKI (34)
2022-04-30
5
Szymańska Wiktoria
Bródka (71)
2022-04-30
9
Szyszka Zuzanna
KJ Jeziorki-Osieczna
RETOR (52)
2022-04-30
2
Wachowiak Paulina
KJ Agro -Handel Śrem
2022-04-30
2022-04-30
12
2022-04-30
3
100
2022-04-30
2
200
LUCY (22)
2022-04-30
1
2022-04-30
Waga Chantale
Stajnia Azyl
2022-04-30
15
2022-04-30
2022-04-30
13
Walczak Oliwia
KJ Jeziorki-Osieczna
KALDERA (37)
2022-04-30
8
Wierzbicka Julia
stajnia Azyl
MIRELKA (53)
2022-04-30
7
2022-04-30
2022-04-30
1
Włodarczak Eliza
Bpk
MAJKA (30)
2022-04-30
2022-04-30
1
Włodarczak Klaudia
BPK
2022-04-30
6
2022-04-30
11
Włodarczyk Idalia
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
PIPI (25)
2022-04-30
8
2022-04-30
1
Wołowicz Aleksandra
UKJ Leśny Dwór Pakówka
CYKLON (64)
2022-04-30
1
2022-04-30
11
Woźnicka Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-04-30
12
2022-04-30
4

Number of Riders: 71

Number of Horses: 66

The sum of prizes: 1 100.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-022021-1, AGA Agnieszka Bogucka-Sydow)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl