Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
101 ACCEPTED 2021-06-03 22:53:26
2021-06-03 22:41:41
Marika Iwanek METAXA
  • 2x 10/80 cm/dwufazowy Art.274.5.3
100 ACCEPTED 2021-06-03 22:23:49
2021-06-03 22:05:49
Amelia Szcześniak BAKALIA
  • 1x 7/50 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
99 PRE-APPROVED 2021-06-03 22:23:43
2021-06-03 21:49:36
Adrianna Baraniak HARRY
  • 1x 2/50 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/60 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
98 ACCEPTED 2021-06-03 21:43:16
2021-06-03 21:02:06
Julia Staszek KOBALT
  • 2x 8/60 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
97 ACCEPTED 2021-06-03 21:43:20
2021-06-03 21:01:02
Martyna Piątkowska NADIR
  • 2x 8/60 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
96 ACCEPTED 2021-06-03 21:43:24
2021-06-03 20:54:10
Amelia Jędrczak DELTA
  • 2x 9/70 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
95 ACCEPTED 2021-06-03 21:43:27
2021-06-03 20:53:26
Zofia Warga PRETTY STAR
  • 2x 1//Debiuty Kuce
94 ACCEPTED 2021-06-03 21:43:30
2021-06-03 20:53:00
Agata Leitloff MOLI
  • 2x 1//Debiuty Kuce
93 ACCEPTED 2021-06-03 21:43:34
2021-06-03 20:39:59
Oliwia Jach ECON Z
  • 2x R9/P/N/Talent Wielkopolski - z oceną stylu jeźdźca
92 PRE-APPROVED 2021-06-03 21:43:38
2021-06-03 20:38:48
Oliwia Jach CHABLIS
  • 2x R9/P/N/Talent Wielkopolski - z oceną stylu jeźdźca
91 ACCEPTED 2021-06-03 19:31:09
2021-06-03 18:58:10
Marta Armanowska ORLANDO
  • 2x 9/70 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
90 ACCEPTED 2021-06-03 18:53:22
2021-06-03 18:10:43
Katarzyna Leonhard HEPI
  • 1x 3/60 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 4/70 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
89 ACCEPTED 2021-06-03 18:53:19
2021-06-03 18:07:51
Zuzanna Nowak HARY
  • 1x 7/50 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 8/60 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
88 ACCEPTED 2021-06-03 18:53:13
2021-06-03 17:33:00
Kamila Kasprzak LOZANO-L
  • 2x 5/80 cm/dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 6/90 cm/dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
87 ACCEPTED 2021-06-03 13:20:07
2021-06-03 13:06:08
Klaudia Robotnikowska HEPI
  • 2x 10/80 cm/dwufazowy Art.274.5.3
86 ACCEPTED 2021-06-03 13:20:11
2021-06-03 12:46:35
Oliwia Joachimiak HAPPY DAY
  • 1x 10/80 cm/dwufazowy Art.274.5.3
  • 1x 11/90 cm/dwufazowy Art.274.5.3
85 ACCEPTED 2021-06-03 13:20:16
2021-06-03 12:32:59
Marta Kozłowska WITRAŻ
  • 1x 7/50 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 8/60 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
84 ACCEPTED 2021-06-03 13:20:19
2021-06-03 11:55:58
Zofia Grzybowska EXODUS
  • 1x 9/70 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 10/80 cm/dwufazowy Art.274.5.3
83 ACCEPTED 2021-06-03 10:56:09
2021-06-03 10:45:34
Wiktoria Delinger WITRAŻ
  • 1x 1//Debiuty Kuce
  • 1x 2/50 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
82 ACCEPTED 2021-06-03 10:36:58
2021-06-03 10:04:04
Wiktoria Foint ALPENLERCHE
  • 1x 11/90 cm/dwufazowy Art.274.5.3
  • 1x R8/L/zwykły Art.238.2.1
81 PRE-APPROVED 2021-06-03 08:35:58
2021-06-03 07:25:41
Marcelina Łazik DIGISPORT QUATTRO
  • 1x 11/90 cm/dwufazowy Art.274.5.3
  • 1x R8/L/zwykły Art.238.2.1
80 PRE-APPROVED 2021-06-03 08:36:01
2021-06-03 07:25:08
Tatiana Stasiak LE COEUR
  • 1x 11/90 cm/dwufazowy Art.274.5.3
  • 1x R8/L/zwykły Art.238.2.1
79 ACCEPTED 2021-06-03 08:36:04
2021-06-03 07:24:13
Zofia Marciniak ARAMIS
  • 1x 7/50 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 8/60 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 9/70 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
78 ACCEPTED 2021-06-03 08:36:07
2021-06-03 07:23:51
Oliwia Leboda RAMZES
  • 1x 8/60 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 9/70 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
77 ACCEPTED 2021-06-03 08:36:10
2021-06-03 07:23:12
Amelia Biczyńska NILUS
  • 1x 11/90 cm/dwufazowy Art.274.5.3
  • 1x R8/L/zwykły Art.238.2.1
76 PRE-APPROVED 2021-06-03 08:36:12
2021-06-02 23:36:06
Patrycja Maćkowska GABON
  • 1x R4/60 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R5/60 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu
75 ACCEPTED 2021-06-02 23:09:38
2021-06-02 22:36:48
Oskar Bajkowski XXXX
  • 1x 1//Debiuty Kuce
  • 1x 2/50 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
74 PRE-APPROVED 2021-06-03 08:36:15
2021-06-02 22:30:05
Barbara Płóciennik EKSODUS
  • 2x 3/60 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
73 ACCEPTED 2021-06-02 23:09:45
2021-06-02 22:28:11
Gabrysia Arndt MONA
  • 1x R6/80 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R7/80 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu
72 ACCEPTED 2021-06-02 23:09:49
2021-06-02 21:08:50
Maja Karolak FILIPINKA
  • 1x 9/70 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 10/80 cm/dwufazowy Art.274.5.3
71 ACCEPTED 2021-06-02 23:09:52
2021-06-02 20:19:26
Weronika Sroczyńska JUTRZENKA
  • 1x 1//Debiuty Kuce
  • 1x 2/50 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
70 ACCEPTED 2021-06-02 23:09:56
2021-06-02 19:44:55
Kaja Pokojowczyk KEWIN
  • 1x 10/80 cm/dwufazowy Art.274.5.3
  • 1x 11/90 cm/dwufazowy Art.274.5.3
69 ACCEPTED 2021-06-02 23:10:00
2021-06-02 19:44:19
Asia Juszczak RAMBO
  • 1x 8/60 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 9/70 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
68 ACCEPTED 2021-06-02 17:40:30
2021-06-02 16:34:45
Aleksandra Włodarek PORTA GJ
  • 1x 2/50 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/60 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
67 ACCEPTED 2021-06-02 13:37:15
2021-06-02 13:00:10
Oliwia Nowacka ERKULES
  • 1x 10/80 cm/dwufazowy Art.274.5.3
  • 1x 11/90 cm/dwufazowy Art.274.5.3
66 ACCEPTED 2021-06-02 13:37:12
2021-06-02 11:56:41
Michalina Pakuła ZETOR
  • 1x 3/60 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 4/70 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 9/70 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 10/80 cm/dwufazowy Art.274.5.3
65 ACCEPTED 2021-06-02 13:37:07
2021-06-02 11:25:28
Oliwia Gniazdowska MOMENT
  • 1x 9/70 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 10/80 cm/dwufazowy Art.274.5.3
64 ACCEPTED 2021-06-02 08:49:46
2021-06-02 08:42:45
Ania Smółka PONTON
  • 1x 7/50 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 8/60 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
63 ACCEPTED 2021-06-01 22:02:19
2021-06-01 21:58:10
Marta Zielińska PORTA
  • 1x 7/50 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 8/60 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
62 ACCEPTED 2021-06-01 22:02:14
2021-06-01 21:51:48
Ewa Kaszyńska BIOZA
  • 1x 10/80 cm/dwufazowy Art.274.5.3
  • 1x 11/90 cm/dwufazowy Art.274.5.3
61 ACCEPTED 2021-06-01 22:02:09
2021-06-01 21:47:20
Nikola Haremza JODŁA
  • 1x 1//Debiuty Kuce
  • 1x 2/50 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
60 ACCEPTED 2021-06-01 21:03:20
2021-06-01 21:00:01
Tomasz Sadzki IROKEZ D
  • 1x 6/90 cm/dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x R1/L/dwufazowy Art. 274.5.3
59 ACCEPTED 2021-06-01 21:03:23
2021-06-01 18:43:13
Maria Ratajczak ORCHID’S TINKERBELL
  • 1x 10/80 cm/dwufazowy Art.274.5.3
  • 1x 11/90 cm/dwufazowy Art.274.5.3
58 ACCEPTED 2021-06-02 23:10:07
2021-06-01 17:45:36
Aleksandra Śniegoska JODEŁKA
  • 1x 7/50 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 8/60 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
57 ACCEPTED 2021-06-01 12:06:36
2021-06-01 11:35:18
Olga Bieganek GWIAZDECZKA
  • 1x 1//Debiuty Kuce
56 ACCEPTED 2021-06-01 12:06:38
2021-06-01 11:33:21
Daria Bieganek GWIAZDECZKA
  • 1x 1//Debiuty Kuce
55 ACCEPTED 2021-06-01 12:06:41
2021-06-01 10:43:57
Patrycja Kleśta OTELLO
  • 1x 6/90 cm/dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x R1/L/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x R8/L/zwykły Art.238.2.1
54 ACCEPTED 2021-06-01 12:06:44
2021-06-01 08:48:00
Faustyna Chlasta ALWARO
  • 2x 5/80 cm/dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
53 ACCEPTED 2021-06-01 08:18:39
2021-05-31 22:51:40
Alicja Poprawa JUTRZENKA
  • 1x R5/60 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu
52 ACCEPTED 2021-06-01 08:18:44
2021-05-31 22:15:52
Natalia Miszczak WROTEK
  • 1x 3/60 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 4/70 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 9/70 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 10/80 cm/dwufazowy Art.274.5.3
51 ACCEPTED 2021-06-01 08:18:47
2021-05-31 21:44:45
Aleksandra Bochyńska PRIMA
  • 1x 2/50 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/60 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
50 ACCEPTED 2021-06-01 08:18:51
2021-05-31 21:30:45
Alicja Frankiewicz AMIRA
  • 1x R1/L/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x R2/P/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x R8/L/zwykły Art.238.2.1
  • 1x R10/P/zwykły Art.238.2.1
49 ACCEPTED 2021-06-01 08:18:54
2021-05-31 19:39:40
Eliza Leonhard FIONA
  • 1x 3/60 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 4/70 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x R4/60 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R5/60 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu
48 ACCEPTED 2021-05-31 18:49:52
2021-05-31 18:36:55
Pola Rynowiecka EMANCJA
  • 1x R1/L/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x R2/P/dwufazowy Art. 274.5.3
47 ACCEPTED 2021-05-31 18:49:56
2021-05-31 18:36:14
Pola Rynowiecka BETTY BALOU 4
  • 1x R1/L/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x R2/P/dwufazowy Art. 274.5.3
46 ACCEPTED 2021-05-31 14:53:42
2021-05-31 14:33:24
Małgorzata Pokrywka MARIT
  • 2x R5/60 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu
45 ACCEPTED 2021-05-31 14:53:47
2021-05-31 14:32:58
Hanna Michalak SWEET EMMA
  • 2x R5/60 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu
44 ACCEPTED 2021-05-31 14:53:52
2021-05-31 13:29:30
Hanna Dabrowska PCHELKA
  • 1x 3/60 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 4/70 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
43 ACCEPTED 2021-05-31 12:42:59
2021-05-31 11:04:48
Emilka Cieplik CYNIA D
  • 2x 10/80 cm/dwufazowy Art.274.5.3
42 ACCEPTED 2021-05-31 12:43:04
2021-05-31 08:46:52
Oliwia Szczepaniak LAURENTINO
  • 2x 10/80 cm/dwufazowy Art.274.5.3
41 ACCEPTED 2021-05-31 12:43:08
2021-05-31 08:23:43
Maja Poprawa NASTIA
  • 1x 5/80 cm/dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 6/90 cm/dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 10/80 cm/dwufazowy Art.274.5.3
  • 1x 11/90 cm/dwufazowy Art.274.5.3
40 ACCEPTED 2021-05-31 12:43:11
2021-05-31 07:27:12
Aleksandra Chlopas LAURENTINO
  • 1x 5/80 cm/dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 6/90 cm/dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 10/80 cm/dwufazowy Art.274.5.3
  • 1x 11/90 cm/dwufazowy Art.274.5.3
39 PRE-APPROVED 2021-05-31 07:15:12
2021-05-31 07:02:40
Klaudia Maslak Maslak LA PIPPA
  • 1x 6/90 cm/dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x R1/L/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x R8/L/zwykły Art.238.2.1
  • 1x R9/P/N/Talent Wielkopolski - z oceną stylu jeźdźca
38 ACCEPTED 2021-05-31 07:15:19
2021-05-31 06:03:28
Patrycja Golinska SONATA
  • 2x 10/80 cm/dwufazowy Art.274.5.3
37 ACCEPTED 2021-05-31 07:15:23
2021-05-31 06:00:37
Dagmara Wasileska PCHELKA
  • 1x 4/70 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 5/80 cm/dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
36 ACCEPTED 2021-06-03 13:20:28
2021-05-30 23:16:52
Kornelia Smura CUSCO
  • 2x R8/L/zwykły Art.238.2.1
35 ACCEPTED 2021-05-31 07:15:39
2021-05-30 20:14:08
Agata Komorowska ERA
  • 1x 5/80 cm/dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 6/90 cm/dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
34 ACCEPTED 2021-05-30 15:08:57
2021-05-30 12:09:13
Monika Hojna ATOS
  • 1x 11/90 cm/dwufazowy Art.274.5.3
33 ACCEPTED 2021-05-30 15:09:01
2021-05-30 12:08:15
Marcin Jakubiak ATOS
  • 1x 10/80 cm/dwufazowy Art.274.5.3
32 ACCEPTED 2021-05-29 21:28:03
2021-05-29 19:49:49
Agnieszka Krysiak AGATA
  • 2x 5/80 cm/dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 6/90 cm/dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
31 ACCEPTED 2021-05-28 11:05:49
2021-05-27 21:12:45
Mieszko Dąbrowski KARRYS L
  • 1x R2/P/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x R3/N/zwykły Art. 28.2.1
30 ACCEPTED 2021-05-28 11:05:54
2021-05-27 21:11:10
Antoni Dąbrowski FELIKS
  • 2x 2/50 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
29 ACCEPTED 2021-05-28 11:05:58
2021-05-27 20:31:44
Oliwia Werblińska QUITE LASSY
  • 2x R1/L/dwufazowy Art. 274.5.3
28 ACCEPTED 2021-05-28 11:06:02
2021-05-27 20:31:20
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 2x R1/L/dwufazowy Art. 274.5.3
27 ACCEPTED 2021-05-28 11:06:06
2021-05-27 14:02:35
Michalina Malinowska NESTEA K
  • 1x 7/50 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 8/60 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
26 ACCEPTED 2021-05-28 11:06:12
2021-05-27 13:58:29
Kornelia Stempniak MAISHA
  • 1x 7/50 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 8/60 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
25 ACCEPTED 2021-05-28 11:06:23
2021-05-27 13:57:45
Magdalena Kubiak CONGO AK
  • 1x 8/60 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 9/70 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
24 ACCEPTED 2021-06-04 08:06:55
2021-05-27 13:56:52
Kornelia Stempniak IGO
  • 1x 7/50 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 8/60 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
23 ACCEPTED 2021-05-28 11:07:02
2021-05-27 12:53:05
Karolina Dobosz HAMMER
  • 2x 5/80 cm/dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 2x 10/80 cm/dwufazowy Art.274.5.3
22 ACCEPTED 2021-05-27 10:35:01
2021-05-26 21:38:19
Nel Skotarczak RODRIGO CASSIN
  • 2x R8/L/zwykły Art.238.2.1
21 ACCEPTED 2021-05-27 10:35:04
2021-05-26 21:22:27
Szymon Cieślak WOLLING'S LION KING
  • 1x R4/60 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R5/60 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu
20 ACCEPTED 2021-05-26 20:38:31
2021-05-26 20:38:31
Natalia Przybyła SAFARI SUNDANCE
  • 1x R1/L/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x R2/P/dwufazowy Art. 274.5.3
19 ACCEPTED 2021-05-26 20:37:11
2021-05-26 20:37:11
Natalia Przybyła CASH AND FLY
  • 1x R1/L/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x R2/P/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x R9/P/N/Talent Wielkopolski - z oceną stylu jeźdźca
18 ACCEPTED 2021-05-26 20:30:56
2021-05-26 20:30:56
Marianna Raczyńska KAFFE
  • 1x 4/70 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 5/80 cm/dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
17 ACCEPTED 2021-05-26 20:13:26
2021-05-26 19:38:19
Aleksandra Kempa BOLERO
  • 1x R4/60 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R5/60 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu
16 ACCEPTED 2021-05-25 18:56:24
2021-05-25 18:56:24
Natalia Sydow NICO GOLD
  • 1x R1/L/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x R2/P/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x R9/P/N/Talent Wielkopolski - z oceną stylu jeźdźca
15 ACCEPTED 2021-05-25 18:55:24
2021-05-25 16:39:15
Andrzej Jórga CASSORRADO
  • 1x R2/P/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x R3/N/zwykły Art. 28.2.1
  • 1x R9/P/N/Talent Wielkopolski - z oceną stylu jeźdźca
14 ACCEPTED 2021-05-25 13:36:07
2021-05-25 07:25:45
Alicja Poprawa MAKS
  • 1x 3/60 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x R4/60 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R5/60 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu
13 ACCEPTED 2021-05-20 15:26:32
2021-05-19 16:42:33
Eliza Działoszyńska KEWLAR
  • 1x 1//Debiuty Kuce
  • 1x 2/50 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 7/50 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
12 ACCEPTED 2021-05-24 18:12:55
2021-05-18 18:54:16
Maria Pełczyńska SZAKIRA
  • 1x 5/80 cm/dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 6/90 cm/dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 10/80 cm/dwufazowy Art.274.5.3
  • 1x 11/90 cm/dwufazowy Art.274.5.3
11 ACCEPTED 2021-05-18 18:56:31
2021-05-18 17:21:29
Mikołaj Kopaczewski DRAKKAR
  • 2x R1/L/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/90 cm/dwufazowy Art.274.5.3
  • 1x R8/L/zwykły Art.238.2.1
10 ACCEPTED 2021-05-18 18:56:23
2021-05-18 17:19:44
Klara Moskalik SYMETRION
  • 2x R1/L/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/90 cm/dwufazowy Art.274.5.3
  • 1x R8/L/zwykły Art.238.2.1
9 ACCEPTED 2021-05-18 18:56:17
2021-05-18 13:21:28
Dagmara Wasilewska PCHEŁKA
  • 1x 9/70 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 10/80 cm/dwufazowy Art.274.5.3
8 ACCEPTED 2021-06-03 13:20:38
2021-05-18 06:58:45
Kornelia Smura BIG BOY Z
  • 2x R9/P/N/Talent Wielkopolski - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R11/N/zwykły Art.238.2.1
7 ACCEPTED 2021-05-17 09:36:27
2021-05-15 12:38:02
Antonina Mleczak WASYL
  • 1x R6/80 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R7/80 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu
6 ACCEPTED 2021-06-02 13:45:44
2021-05-13 11:43:06
Ida Marek NINA
  • 1x 1//Debiuty Kuce
  • 1x 2/50 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 7/50 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
5 PRE-APPROVED 2021-05-14 13:47:50
2021-05-13 11:40:33
Nadia Żaboklicka LUBIANA
  • 1x 4/70 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 5/80 cm/dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 9/70 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 10/80 cm/dwufazowy Art.274.5.3
4 ACCEPTED 2021-05-14 13:47:58
2021-05-13 11:35:02
Antonina Strzelec MILKY WAY ZAGORKA
  • 2x 6/90 cm/dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x R6/80 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R7/80 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu
3 ACCEPTED 2021-05-14 13:48:07
2021-05-13 11:34:32
Zofia Mrotek MAGIA
  • 2x 4/70 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x R4/60 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R5/60 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu
2 ACCEPTED 2021-05-10 11:18:21
2021-05-10 00:10:17
Cécille Stobińska RASZKA
  • 2x R1/L/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x R8/L/zwykły Art.238.2.1
1 ACCEPTED 2021-05-10 11:18:28
2021-05-10 00:09:21
Cécille Stobińska EUFORIA
  • 1x 4/70 cm/Kuce - dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 5/80 cm/dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x R6/80 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R7/80 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Armanowska Marta KJ Hufnal Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
brak
2. Arndt Gabrysia St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2008 (JM.)
O052288
3. Bajkowski Oskar Borowianka k Ostrowa Wielkoposkiego
2008 (JM.)
brak
4. Baraniak Adrianna Ośrodek Jeżdziecki Borowianka
2008 (JM.)
Brak
5. Biczyńska Amelia bpk
2008 (JM.)
O056315
6. Bieganek Daria bpk
2012 (Mł.)
brak
7. Bieganek Olga bpk
2012 (Mł.)
brak
8. Bochyńska Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
brak
9. Chlasta Faustyna Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2005 (J.)
brak
10. Chlopas Aleksandra JKS MOSKIT
2006 (JM.)
BRAK
11. Cieślak Szymon St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (Mł.)
O058683
12. Dabrowska Hanna JKS MOSKIT
2008 (JM.)
BRAK
13. Dąbrowski Mieszko KJ Stajnia Dąbrowscy
S
0001204
14. Delinger Wiktoria KJ Hufnal
2009 (JM.)
brak
15. Dobosz Karolina SKJ Gronówka
S
Brak
16. Działoszyńska Eliza OKJ OXER we Wtórku
2012 (Mł.)
brak
17. Foint Wiktoria Klub Jeździecki Stobno
2004 (J.)
O062916
18. Frankiewicz Alicja KJ Stajnia Dąbrowscy
2002 (MJ.)
O034687
19. Gniazdowska Oliwia OJ Borowianka
2009 (JM.)
Brak
Brak
20. Golinska Patrycja JKS MOSKIT
2006 (JM.)
BRAK
21. Grzybowska Zofia Ośrodek jeździecki Borowianka
2005 (J.)
Brak
22. Haremza Nikola KJ Hufnal
2008 (JM.)
X
23. Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem
S
O004751
24. Iwanek Marika St. R&S Stables
S
O006034
25. Jach Oliwia KJ Herkules Wapno
2003 (J.)
O037935
26. Jakubiak Marcin Brak
S
Brak
27. Jędrczak Amelia OKJ OXER we Wtórku
2006 (JM.)
Brak
28. Joachimiak Oliwia Stowarzyszenie Klub Jezdziecki Stajnia Adamus
2005 (J.)
O059817
29. Jórga Andrzej LKJ Abaria Iwno
2002 (MJ.)
O038288
30. Juszczak Asia piegonisko pustkowie
2008 (JM.)
brak
31. Karolak Maja piegonisko pustkowie
2010 (Mł.)
brak
32. Kasprzak Kamila -
2005 (J.)
0058885
33. Kaszyńska Ewa Brak
2006 (JM.)
Brak
34. Kempa Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O056058
35. Kleśta Patrycja JKS Moskit
2006 (JM.)
O044609
36. Komorowska Agata JKS MOSKIT
BRAK
37. Kopaczewski Mikołaj St. KJ Gronówka
2005 (J.)
O061209
38. Kozłowska Marta Ośrodek Jeździecki Borowianka
2010 (Mł.)
O061279
39. Krysiak Agnieszka brak
2002 (MJ.)
O058881
40. Kubiak Magdalena Stajnia Bursztynowa
2009 (JM.)
Brak
41. Kubiak Wiktoria
42. Leboda Oliwia KJ Stobno
2011 (Mł.)
brak
43. Leitloff Agata OKJ OXER we WTÓRKU
2008 (JM.)
Brak
44. Leonhard Eliza KJ Hufnal Ostrów Wlkp.
2010 (Mł.)
O063987
45. Leonhard Katarzyna Klub Jeździecki Hufnal Ostrów Wlkp.
S
Brak
46. Łazik Marcelina bpk
2009 (JM.)
O063609
47. Maćkowska Patrycja KS Jumping Events Poznań
2010 (Mł.)
O058409
48. Malinowska Michalina Stajnia Bursztynowa
2004 (J.)
Brak
49. Marciniak Zofia Stobno
2012 (Mł.)
Brak
50. Marek Ida OKJ OXER we Wtórku
2008 (JM.)
brak
51. Maslak Klaudia Maslak JKS MOSKIT
2007 (JM.)
brak
52. Michalak Hanna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2010 (Mł.)
O056967
53. Miszczak Natalia Klub Jeździecki Hufnal
2008 (JM.)
Brak
54. Mleczak Antonina KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O059646
55. Moskalik Klara St. KJ Gronówka
2004 (J.)
O051388
56. Mrotek Zofia OKJ Oxer Wtórek
2010 (Mł.)
O057495
57. Nowacka Oliwia Klub Jeździecki Hufnal
2003 (J.)
brak
58. Nowak Zuzanna KJ Hufnal
2009 (JM.)
Brak
59. Pakuła Michalina Klub Jeździecki Hufnal
2007 (JM.)
Brak
60. Pełczyńska Maria SKJ Gronówka
2004 (J.)
O064041
61. Piątkowska Martyna OKJ OXER we Wtórku
2007 (JM.)
Brak
62. Pokojowczyk Kaja piegonisko pustkowie
2004 (J.)
brak
63. Pokrywka Małgorzata UKJ Leśny Dwór Pakówka
2009 (JM.)
brak
64. Poprawa Alicja KJ Hufnal Ostrów Wlkp.
2009 (JM.)
O049334
65. Poprawa Maja KJ Hufnal Ostrów Wlkp.
2005 (J.)
O040106
66. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O052034
67. Raczyńska Marianna KS SYDOW Riding Team
O062344
68. Ratajczak Maria Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
S
Brak
69. Robotnikowska Klaudia KJ Hufnal
2006 (JM.)
brak
70. Rynowiecka Pola KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2008 (JM.)
O044812
71. Sadzki Tomasz Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
S
O014408
72. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O049131
73. Smółka Ania KJ Hufnal
2007 (JM.)
Brak
74. Smura Kornelia KS Jumping Events Poznań
2005 (J.)
O040169
75. Śniegoska Aleksandra KJ Hufnal
2008 (JM.)
Brak
76. Sroczyńska Weronika Ośrodek jeździecki Borowianka
2007 (JM.)
brak
77. Stasiak Tatiana Stobno
2008 (JM.)
Brak
78. Staszek Julia OKJ OXER we Wtórku
2006 (JM.)
Brak
79. Stempniak Kornelia Stajnia Bursztynowa
2009 (JM.)
Brak
80. Stobińska Cécille KS Kawalkada Murowana Goślina
2010 (Mł.)
O062563
81. Strzelec Antonina OKJ Oxer Wtórek
2008 (JM.)
O054352
82. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (J.)
O033144
83. Szcześniak Amelia KJ Hufnal
2007 (JM.)
xxxx
84. Warga Zofia OKJ OXER we Wtórku
2009 (JM.)
Brak
85. Wasilewska Dagmara JKS Moskit
2004 (J.)
brak
86. Werblińska Oliwia KJ Stajnia Dąbrowscy
2001 (MJ.)
O034662
87. Włodarek Aleksandra KJ Hufnal
2007 (JM.)
Brak
88. Żaboklicka Nadia OKJ Oxer we Wtórku
2007 (JM.)
Brak
89. Zielińska Marta KJ Hufnal
2009 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

28

F:
M:
2.

70

F:
M:
3.

39

AGATA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz ciemnogniada/mk:154 F: Pasquinel
M: Atrakcja
Brak 6160076100072
4.

86

ALPENLERCHE OLDENBURSKA POL 2004 klacz gniada/168 F: Albatros
M: Amelie
K010704 DE418180083005
5.

59

ALWARO SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Carolus I / Carolus
M: Antola / Nimmerdor I
K027057 616009610007211
6.

20

AMIRA SP POL 2009 klacz kara/180 F: Ulco
M: Atena
K028260 616009610154809
7.

82

ARAMIS HUCUŁ POL 2013 wałach myszata/kuc:140 F: /
M: /
/ /
8.

40

ATOS WLKP POL 2017 ogier siwa/162 F: Alan /
M: Aida /
brak 616007610142517
9.

103

BAKALIA MAŁOPOLSKA POL xxxx klacz tarantowata/xxxx F: xxxx
M: xxxx
xxxx xxxx
10.

105

BELLA CORIANO SP 2011 KLACZ GNIADA F: CARPEDIEM
M: BANDUKKA
K025269
11.

52

BETTY BALOU 4 OLD GER 2003 klacz gniada/167 F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Percy / Pardon
k028809 DE433330163503
12.

8

BIG BOY Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach kasztanowata/167 F: Big Star JR Z / Big Star / Quick Star
M: Despina / Nimmerdor / Farn
brak 056015Z55791115
13.

64

BIOZA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada/165 F: Toast
M: Bienica
K027922 616007610103710
14.

19

BOLERO KUC POL 2008 Wałach skarogniada/kuc:kuc:ku F: Rondo's Black Boy / Casperhof's Freddy
M: Beauty / Twix
K028199 616013640055209
15.

26

CAPRICCIO HOL POL 2011 wałach siwa/167 F: Carre / Cassini II
M: Chudna / Charmed Z
K029301 100004000029568
16.

30

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
K010604 POL009670002004
17.

22

CASH AND FLY OLDENBURSKA GER 2012 wałach siwa/172 F: Cashmaker
M: Golden Fly/Celano
K031554 DE418181072312
18.

17

CASSORRADO HOL GER 2010 Wałach siwa/176 F: Cassini II /
M: Horiella S / Corrado I
K021127 DE421000069510
19.

101

CHABLIS HAN GER 2013 wałach kasztanowata/181 F: Cador/ Catoki
M: Esculypsa/ escudo I
K026945 DE431310367313
20.

107

CHACCO F:
M:
21.

34

CONGO AK SP POL 2010 wałach gniada/162 F: Contendus
M: Czunita K
Brak Brak
22.

43

CUSCO HOL POL 2016 ogier gniada/165 F: CASALL / CARETINO
M: ZAIDA /CASINI II / CAPITOL I
K029389 DE421000003016
23.

46

CYNIA D SP POL 2009 klacz siwa/167 F: RUBIKON
M: CYKORIA
O 6160076102297509
24.

97

DELTA SP POL 2011 klacz kara/165 F: -
M: -
Brak 000
25.

80

DIGISPORT QUATTRO HOL POL 2015 wałach siwa/170 F: Quvee Prestige /
M: Zanetta l /
- DE421000169915
26.

12

DRAKKAR HOL POL 2016 wałach gniada/166 F: Diarado / Diamant De Sem
M: Cherry Lady / Contender
K030702 DE421000713216
27.

100

ECON Z SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Corvus Z / Caretano Z
M: Era L. / Lintnas Boy R
K026187 616009530189013
28.

71

EKSODUS NN POL NN wałach gniada/NN F: NN
M: NN
brak nn
29.

51

EMANCJA SP POL 2004 klacz siwa/170 F: Lider
M: Estoria
K015398 POL007611170404
30.

33

ENIGMA SP POL 2009 klacz kasztanowata/168 F: West
M: Evita
Brak POL009670032809
31.

44

ERA WIKP POL 2005 Klacz gniada/160 F: Emet
M: Enigma
006570014805 006570014805
32.

69

ERKULES MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach kasztanowata/165 F: nn
M: nn
brak 616999580210513
33.

2

EUFORIA Polski Kon Szlachetny Półkrwi POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:147 F: Ewrim / Eukaliptus
M: Eliza / Eurol
K030786 POL009611136104
34.

90

EXODUS SP POL 2005 wałach ciemnogniada/170 F: empik
M: emka
brak 0
35.

74

FILIPINKA SP POL 16.05.2007 klacz kasztanowata/145 F: taternik
M: frezja
brak pol013610121207
36.

56

FIONA NN POL 2010 klacz siwa/kuc:134 F: NN
M: NN
brak 616999610263910
37.

85

GABON KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:141 F: Bonetto-D
M: Gamza
K020485 POL013610197007
38.

57

GWIAZDECZKA NIEZNANA POL 2008 klacz srokata/kuc:128 F: NN
M: NN
brak brak
39.

37

HAMMER WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/172 F: Albrex g
M: Halabarda
Brak 616007610224009
40.

89

HAPPY DAY Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach gniada F: Grand Presidium
M: Hulaj Dusza
brak
41.

102

HARRY NN POL 2014 wałach gniada/kuc:132 F: NN
M: NN
Brak Brak
42.

92

HARY HUCUŁ POL 2013 wałach gniada/kuc:132 F: xxxx
M: xxxx
Brak Xxxx
43.

88

HEPI XXXX POL 2006 klacz gniada/152 F: Hasart
M: Hella
brak brak
44.

93

HEPI MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/Brak F: Nn
M: Nn
Brak Brak
45.

36

IGO KUC POL 2007 wałach srokata/kuc:129 F: Iwan
M: Bisia
Brak 999610267707
46.

35

IKA KUC POL 2016 klacz ciemnogniada/kuc:125 F: Irokez
M: Ikona
Brak 616013610077816
47.

60

IROKEZ D SP POL 2013 wałach gniada/178 F: Corleolord L
M: Iris
Brak 616009610070813
48.

62

JODEŁKA HUCUŁ POL 2012 klacz kara/kuc:135cm F: Xxxx
M: Xxxx
Brak Xxxx
49.

63

JODŁA X POL X klacz ciemnokasztanowata/X F: X
M: X
X X
50.

53

JUTRZENKA HUCULSKA POL 2013 klacz kara/kuc:137 F: Zzzx
M: Zzzx
Brak Zzzxx
51.

77

JUTRZENKA 0 POL 0 klacz kara/kuc:0 F: 0
M: 0
brak brak
52.

21

KAFFE KUC POL 2014 wałach gniada/kuc:140 F: Nando Super
M: Kafejka
K029323 616013520102
53.

27

KARRYS L Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Wałach gniada/166 F: Chardonay L
M: Kwesta
K027642 616009610133515
54.

78

KEWIN SP POL 2011 wałach tarantowata/165 F: es trefel
M: konwalia
brak 616999590001711
55.

13

KEWLAR KUC POL 2004 Wałach gniada/kuc:125 F: NN
M: NN
brak brak
56.

95

KOBALT KUC POL 2010 wałach gniada/mk:130 F: Nn
M: Nn
Brak 0
57.

41

LA PIPPA HOL POL 2002 klacz siwa/168 F: U-CORDIA
M: LACAPO
BRAK DE42100039302
58.

47

LAURENTINO SP POL 2007 wałach gniada/168 F: LOVE AFFAIR
M: ETIUDA
PL OO95500918-07 PL OO95500918-07
59.

81

LE COEUR SP POL 2016 wałach gniada/168 F: -
M: -
Brak Brak
60.

45

LIDER KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:135 F: nn
M: nn
Brak 616999610215515
61.

91

LOZANO-L Szlachetna Półkrew POL 2016 wałach kara/164 F: Con Spirito R
M: Lozanna L
brak 616 009 61 01048 16
62.

4

LUBIANA MAŁOPOLSKA POL 2005 klacz gniada/163 F: Consus
M: Lady
Brak 616009590050805
63.

6

MAGIA KUC POL 2013 klacz tarantowata/kuc:124 F: NN
M: NN
K028578 616999520119913
64.

32

MAISHA KUC FELIŃSKI POL 2013 klacz srokata/kuc:135 F: Ramzes
M: Medea
Brak Brak
65.

16

MAKS TYP KUC POL 2012 wałach kara/kuc:115 F: NN
M: NN
Brak 616999610239712
66.

49

MARIT KUC WALIJSKI POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Anmiklage's Sandor
M: Gruthuis Daphne
K024414 5280170700777
67.

104

METAXA SP POL 2012 klacz skarogniada/166 F: Xx
M: Xx
Brak Xxxxx
68.

5

MILKY WAY ZAGORKA KOŃ MAŁY POL 2010 klacz siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
K029090 616999530347510
69.

99

MOLI - POL 2011 klacz bułana/148 F: -
M: -
Brak -
70.

67

MOMENT HUCUŁ POL 2004 wałach gniada/mk:160 F: Menuet
M: NN
Brak 010580691506
71.

76

MONA KUC WALIJSKI POL NN klacz gniada/kuc:134 F: NN
M: NN
brak -
72.

96

NADIR WLKP POL 2004 Wałach gniada/kuc:148 F: Ptasznik / Turban
M: Nowela / Ninos
K010899 POL007611455704
73.

48

NASTIA WLKP POL 2012 klacz siwa/165 F: Boliwar
M: Nobia
K027242 616007520112612
74.

31

NESTEA K KUC POL 2016 klacz gniada/kuc:135 F: Nn
M: Nn
Brak 616999520106516
75.

18

NICO GOLD HOLSZTYŃSKA GER 2016 wałach siwa/166 F: Number One
M: Elastiqua
K031010 DE421000709116
76.

84

NILUS HOL POL 2010 ogier ciemnogniada F: Numero Uno / Libero
M: Zypresse / Contender
K019292 DE421000406811
77.

3

NINA NN POL Nn klacz gniada/kuc:Nn F: Nn
M: Nn
Brak 0000
78.

61

ORCHID’S TINKERBELL KUC BEL 2013 klacz gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
brak .
79.

94

ORLANDO SP POL 2008 wałach gniada/165 F: Biskwit
M: Oskaria
brak 000
80.

58

OTELLO SP POL 2010 wałach ciemnogniada/. F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Oczara / Le Bon
K017101 616009610180110
81.

38

PCHELKA SP POL 2003 klacz siwa/mk:150 F: nn
M: nn
999530074703 tak wystarczy mi zawsze napisa
82.

10

PCHEŁKA TYP SZLACHETNY POL 2003 klacz siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
brak 999530074603
83.

66

PONTON KONIK POLSKI POL 2008 wałach myszata/kuc:xxxx F: Mantel
M: Panonia
xxxxx xxxx
84.

65

PORTA X POL x klacz kara/kuc:x F: x
M: x
x x
85.

73

PORTA GJ HUCULSKA POL 2011 klacz kara/kuc:xx F: Wtorek
M: Pretoria
brak xxxxx
86.

98

PRETTY STAR KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc:138 F: Ptasznik
M: Palmira
brak brak
87.

55

PRIMA HUCULSKA POL 2012 klacz srokata/kuc:135 F: Jantar
M: Palisandra
brak 616 012 61 00270 12
88.

29

QUITE LASSY WESTF POL 2010 klacz gniada/165 F: Quite Capitol / Quidam De Revel
M: Lassy / Lancer III
K020459 DE441411588410
89.

79

RAMBO WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/165 F: paco
M: Roksana
brak 616007610113017
90.

83

RAMZES WALIJSKA POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:128 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
91.

1

RASZKA Ukraińska Wierzchowa POL 2001 klacz siwa/167 F: Rubin/Renommee
M: Galicja / Harem
K009701 POL014540092401
92.

15

RIVER LILLY ISH IRL 2011 klacz bułana/kuc:149 F: Shadowsh Dun /
M: Rossie Clover /
K026539 372414005354830
93.

24

RODRIGO CASSIN WLKP POL 2010 wałach gniada/165 F: Quaide Cassin/Cassini I
M: Rewia/Majdan
K018536 6160070081610
94.

23

SAFARI SUNDANCE KUC POL 2005 klacz kara/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K025216 52800300026066
95.

42

SONATA WLKP POL 2002 Klacz gniada/165 F: kurant
M: saga
006560013802 006 56 00138 02
96.

50

SWEET EMMA KUC WALIJSKI POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Nebo Liam 53328
M: Rhosymeirch Beck
K026255 826046020150135
97.

11

SYMETRION SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Symetria / Czarownik
K029321 616009610029116
98.

9

SZAKIRA WIELKOPOLSKA POL 10.04.2016 klacz siwa/172 F: CORRADO SON
M: SALWA
K031814 616098200167329
99.

14

TASIEMKA KUC POL 2006 klacz ciemnogniada/kuc:145 F: Durello Top / Durello
M: Torina / Nando
K030364 POL013640076706
100.

7

WASYL HUCULSKA POL 2012 wałach srokata/kuc:kuc: F: Halif / Szwed
M: Wolta / Burzan
K031292 616012610204312
101.

108

WHISPER F:
M:
102.

72

WITRAŻ HUCULSKA POL 2013 wałach bułana/kuc:130cm F: X
M: X
brak X
103.

87

WITRAŻ HUCULSKI POL 2012 wałach bułana/kuc:138 F: xx
M: xx
brak xx
104.

25

WOLLING'S LION KING KUC WALIJSKI POL 2004 wałach siwa/kuc:123 F: Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin
M: Horsegata Linett / Pendock Peregrine
K012216 5280170401229
105.

54

WROTEK HUCULSKA POL 2013 wałach bułana/kuc:140 F: Xxx
M: Xxxx
Brak Xxxxx
106.

75

XXXX XXXX POL xxxx wałach inna/kuc:xxxx F: xxxx
M: xxxx
xxxx xxxx
107.

68

ZETOR HUCULSKA POL 2013 wałach gniada/kuc:136 F: Zzzx
M: Zzzxxx
Brak Frfggg
Rider Club
Competition
Prize
Dąbrowski Mieszko KJ Stajnia Dąbrowscy
200
200
300
300
SUM:
1000.00
Jórga Andrzej LKJ Abaria Iwno
100
100
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Armanowska Marta
KJ Hufnal Ostrów Wlkp.
ORLANDO (94)
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Arndt Gabrysia
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
MONA (76)
2021-06-06
7
2021-06-06
Bajkowski Oskar
Borowianka k Ostrowa Wielkoposkiego
XXXX (75)
2021-06-05
1
2021-06-05
1
Baraniak Adrianna
Ośrodek Jeżdziecki Borowianka
HARRY (102)
2021-06-05
6
2021-06-05
1
Biczyńska Amelia
bpk
NILUS (84)
2021-06-06
4
2021-06-06
3
Bieganek Daria
bpk
2021-06-05
Bieganek Olga
bpk
2021-06-05
9
Bochyńska Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
PRIMA (55)
2021-06-05
1
2021-06-05
4
Chlasta Faustyna
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
ALWARO (59)
2021-06-05
2021-06-05
Chlopas Aleksandra
JKS MOSKIT
ERA (44)
2021-06-05
2021-06-05
2021-06-06
2021-06-06
1
Cieślak Szymon
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2021-06-06
2021-06-06
Dabrowska Hanna
JKS MOSKIT
PCHELKA (38)
2021-06-05
2021-06-05
1
Dąbrowski Mieszko
KJ Stajnia Dąbrowscy
2021-06-05
1
2021-06-05
2
200
2021-06-06
3
2021-06-06
2
200
2021-06-05
3
2021-06-05
1
300
2021-06-06
2
2021-06-06
1
300
Delinger Wiktoria
KJ Hufnal
WITRAŻ (87)
2021-06-05
Dobosz Karolina
SKJ Gronówka
HAMMER (37)
2021-06-06
1
2021-06-06
5
Działoszyńska Eliza
OKJ OXER we Wtórku
KEWLAR (13)
2021-06-05
2021-06-06
2021-06-06
9
Foint Wiktoria
Klub Jeździecki Stobno
2021-06-06
9
2021-06-06
2
Frankiewicz Alicja
KJ Stajnia Dąbrowscy
AMIRA (20)
2021-06-05
6
2021-06-05
4
Gniazdowska Oliwia
OJ Borowianka
MOMENT (67)
2021-06-06
12
2021-06-06
Golinska Patrycja
JKS MOSKIT
SONATA (42)
2021-06-06
2021-06-06
Grzybowska Zofia
Ośrodek jeździecki Borowianka
EXODUS (90)
2021-06-06
11
2021-06-06
9
Haremza Nikola
KJ Hufnal
JODŁA (63)
2021-06-05
8
2021-06-05
Hojna Monika
KJ Agro-Handel Śrem
ATOS (40)
2021-06-06
16
Iwanek Marika
St. R&S Stables
METAXA (104)
2021-06-06
10
2021-06-06
CHACCO (107)
2021-06-06
12
2021-06-06
12
Jach Oliwia
KJ Herkules Wapno
ECON Z (100)
2021-06-06
8
2021-06-06
14
CHABLIS (101)
2021-06-06
11
2021-06-06
2
Jakubiak Marcin
Brak
ATOS (40)
2021-06-06
6
Jędrczak Amelia
OKJ OXER we Wtórku
DELTA (97)
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Joachimiak Oliwia
Stowarzyszenie Klub Jezdziecki Stajnia Adamus
2021-06-06
3
2021-06-06
14
Jórga Andrzej
LKJ Abaria Iwno
2021-06-05
2021-06-05
3
100
2021-06-06
5
2021-06-06
3
100
Juszczak Asia
piegonisko pustkowie
RAMBO (79)
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Karolak Maja
piegonisko pustkowie
2021-06-06
1
2021-06-06
2
Kasprzak Kamila
-
2021-06-05
7
2021-06-05
Kaszyńska Ewa
Brak
BIOZA (64)
2021-06-06
2021-06-06
2
Kempa Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
BOLERO (19)
2021-06-06
2021-06-06
5
Kleśta Patrycja
JKS Moskit
OTELLO (58)
2021-06-05
3
2021-06-05
9
2021-06-06
5
2021-06-06
Komorowska Agata
JKS MOSKIT
ERA (44)
2021-06-05
2021-06-05
Kopaczewski Mikołaj
St. KJ Gronówka
DRAKKAR (12)
2021-06-05
4
2021-06-06
10
2021-06-06
10
Kozłowska Marta
Ośrodek Jeździecki Borowianka
WITRAŻ (72)
2021-06-06
7
2021-06-06
13
Krysiak Agnieszka
brak
AGATA (39)
2021-06-05
3
2021-06-05
3
Kubiak Magdalena
Stajnia Bursztynowa
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Kubiak Wiktoria
WHISPER (108)
2021-06-06
13
2021-06-06
Leboda Oliwia
KJ Stobno
RAMZES (83)
2021-06-06
Leitloff Agata
OKJ OXER we WTÓRKU
MOLI (99)
2021-06-05
1
2021-06-05
1
Leonhard Eliza
KJ Hufnal Ostrów Wlkp.
FIONA (56)
2021-06-05
4
2021-06-05
1
2021-06-06
2
2021-06-06
1
Leonhard Katarzyna
Klub Jeździecki Hufnal Ostrów Wlkp.
HEPI (93)
2021-06-05
2021-06-05
1
Łazik Marcelina
bpk
2021-06-06
6
2021-06-06
4
Maćkowska Patrycja
KS Jumping Events Poznań
GABON (85)
2021-06-06
2
2021-06-06
2
Malinowska Michalina
Stajnia Bursztynowa
2021-06-06
3
2021-06-06
1
Marciniak Zofia
Stobno
ARAMIS (82)
2021-06-06
3
2021-06-06
8
2021-06-06
1
Marek Ida
OKJ OXER we Wtórku
NINA (3)
2021-06-05
1
2021-06-05
1
Maslak Klaudia Maslak
JKS MOSKIT
2021-06-05
5
2021-06-05
2021-06-06
16
2021-06-06
7
Michalak Hanna
UKJ Leśny Dwór Pakówka
2021-06-06
4
2021-06-06
Miszczak Natalia
Klub Jeździecki Hufnal
WROTEK (54)
2021-06-05
2021-06-05
8
2021-06-06
2021-06-06
14
Mleczak Antonina
KJ Ranczo Kołata
WASYL (7)
2021-06-06
3
2021-06-06
2
Moskalik Klara
St. KJ Gronówka
2021-06-05
11
2021-06-05
13
2021-06-06
5
2021-06-06
7
Mrotek Zofia
OKJ Oxer Wtórek
MAGIA (6)
2021-06-05
7
2021-06-05
1
2021-06-06
1
2021-06-06
7
Nowacka Oliwia
Klub Jeździecki Hufnal
ERKULES (69)
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Nowak Zuzanna
KJ Hufnal
HARY (92)
2021-06-06
2021-06-06
Pakuła Michalina
Klub Jeździecki Hufnal
ZETOR (68)
2021-06-05
4
2021-06-05
10
2021-06-06
2021-06-06
Pełczyńska Maria
SKJ Gronówka
2021-06-05
3
2021-06-05
6
2021-06-06
4
2021-06-06
15
Piątkowska Martyna
OKJ OXER we Wtórku
NADIR (96)
2021-06-06
12
2021-06-06
11
Pokojowczyk Kaja
piegonisko pustkowie
KEWIN (78)
2021-06-06
13
2021-06-06
13
Pokrywka Małgorzata
UKJ Leśny Dwór Pakówka
MARIT (49)
2021-06-06
6
2021-06-06
Poprawa Alicja
KJ Hufnal Ostrów Wlkp.
MAKS (16)
2021-06-05
1
2021-06-06
4
2021-06-06
3
2021-06-05
1
2021-06-06
8
2021-06-05
1
2021-06-05
1
WITRAŻ (87)
2021-06-05
7
Poprawa Maja
KJ Hufnal Ostrów Wlkp.
NASTIA (48)
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-06
15
2021-06-06
3
Przybyła Natalia
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-06-05
5
2021-06-05
5
2021-06-06
9
2021-06-06
6
2021-06-05
7
2021-06-05
2021-06-06
7
2021-06-06
Raczyńska Marianna
KS SYDOW Riding Team
KAFFE (21)
2021-06-05
2021-06-05
7
2021-06-06
Ratajczak Maria
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2021-06-06
14
2021-06-06
11
Robotnikowska Klaudia
KJ Hufnal
HEPI (88)
2021-06-06
11
2021-06-06
17
Rynowiecka Pola
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
EMANCJA (51)
2021-06-05
12
2021-06-05
2021-06-05
2
2021-06-05
2
2021-06-06
9
2021-06-06
12
Sadzki Tomasz
Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
2021-06-05
1
2021-06-05
10
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-06-06
2021-06-06
Smółka Ania
KJ Hufnal
PONTON (66)
2021-06-06
2021-06-06
Smura Kornelia
KS Jumping Events Poznań
2021-06-06
12
2021-06-06
2
CUSCO (43)
2021-06-06
8
2021-06-06
Śniegoska Aleksandra
KJ Hufnal
2021-06-06
3
2021-06-06
8
Sroczyńska Weronika
Ośrodek jeździecki Borowianka
2021-06-05
Stasiak Tatiana
Stobno
2021-06-06
8
2021-06-06
9
Staszek Julia
OKJ OXER we Wtórku
KOBALT (95)
2021-06-06
8
2021-06-06
1
Stempniak Kornelia
Stajnia Bursztynowa
MAISHA (32)
2021-06-06
1
2021-06-06
1
IGO (36)
2021-06-06
2021-06-06
1
Stobińska Cécille
KS Kawalkada Murowana Goślina
RASZKA (1)
2021-06-05
8
2021-06-05
14
2021-06-06
6
2021-06-06
2021-06-05
1
2021-06-05
3
2021-06-06
2
2021-06-06
1
Strzelec Antonina
OKJ Oxer Wtórek
2021-06-05
3
2021-06-06
1
2021-06-06
3
2021-06-05
1
KEWLAR (13)
2021-06-05
1
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
2021-06-05
3
2021-06-05
6
2021-06-06
2
2021-06-06
1
Szcześniak Amelia
KJ Hufnal
BAKALIA (103)
2021-06-06
8
Warga Zofia
OKJ OXER we Wtórku
2021-06-05
2021-06-05
1
Wasilewska Dagmara
JKS Moskit
2021-06-06
Werblińska Oliwia
KJ Stajnia Dąbrowscy
2021-06-05
2021-06-05
2021-06-06
2021-06-06
11
CARMEN (30)
2021-06-05
1
2021-06-05
7
2021-06-06
1
2021-06-06
1
Włodarek Aleksandra
KJ Hufnal
2021-06-05
5
2021-06-05
4
Żaboklicka Nadia
OKJ Oxer we Wtórku
2021-06-05
11
2021-06-06
1
2021-06-06
8
2021-06-05
7
Zielińska Marta
KJ Hufnal
PORTA (65)
2021-06-06
6
2021-06-06
1

Number of Riders: 89

Number of Horses: 107

The sum of prizes: 1 200.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-022021-1, AGA Agnieszka Bogucka-Sydow)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl