Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HALOWE TRENINGI OTWARTE
LESZNO, 21-22.01.2023

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
129 ACCEPTED 2023-01-20 03:15:50
2023-01-19 23:34:16
Hanna Michalak SWEET EMMA
  • 2x Nr 7/60 cm/Halowe Treningi Otwarte
128 ACCEPTED 2023-01-20 03:15:41
2023-01-19 23:33:46
Małgorzata Pokrywka MARIT
  • 2x Nr 8/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
127 ACCEPTED 2023-01-20 03:15:37
2023-01-19 21:47:52
Maksymilian Wechta ELDORADO
  • 1x Nr 5/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 6/130 cm/Halowe Treningi Otwarte
126 ACCEPTED 2023-01-20 03:15:11
2023-01-19 21:46:19
Maksymilian Wechta NEXT ONE
  • 1x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 5/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
125 ACCEPTED 2023-01-19 18:08:47
2023-01-19 18:07:26
Urszula Klajbor JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 1x Nr 8/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 9/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
124 ACCEPTED 2023-01-19 14:22:29
2023-01-19 14:19:29
Szymon Tęcza JULINKA
  • 2x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 2x Nr 9/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 10/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
123 ACCEPTED 2023-01-19 14:00:33
2023-01-19 13:55:02
Kornelia Drążkiewicz CYPRYS-N
  • 2x Nr 1/60 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 2/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 2x Nr 7/60 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 8/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
122 ACCEPTED 2023-01-19 11:29:20
2023-01-19 11:16:48
Luiza Rakowska POMEGRANATE Z
  • 2x Nr 8/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
121 ACCEPTED 2023-01-19 11:14:26
2023-01-19 11:08:29
Luiza Rakowska O.TIGER
  • 2x Nr 8/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
120 ACCEPTED 2023-01-19 10:54:14
2023-01-19 10:33:34
Adam Hybiak ELLAVINIA
  • 1x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 10/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 11/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
119 ACCEPTED 2023-01-18 20:17:17
2023-01-18 20:16:33
Zuzanna Rotman BRANDASTARR
  • 1x Nr 7/60 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 8/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
118 ACCEPTED 2023-01-18 20:15:58
2023-01-18 20:15:42
Kinga Matusik RABIN
  • 2x Nr 8/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 9/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
117 ACCEPTED 2023-01-18 20:02:59
2023-01-18 19:46:25
Paulina Sawicka CHIMEQUYL
  • 1x Nr 11/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 12/130 cm/Halowe Parkury Otwarte
116 ACCEPTED 2023-01-18 20:02:35
2023-01-18 19:44:25
Daria Kobiernik VENUS
  • 2x Nr 12/130 cm/Halowe Parkury Otwarte
115 ACCEPTED 2023-01-18 20:02:54
2023-01-18 19:43:58
Daria Kobiernik DONNA NEVA S
  • 2x Nr 12/130 cm/Halowe Parkury Otwarte
114 ACCEPTED 2023-01-18 20:02:24
2023-01-18 19:42:51
Daria Kobiernik POLAGRIS
  • 2x Nr 9/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
113 ACCEPTED 2023-01-18 20:02:20
2023-01-18 19:42:22
Daria Kobiernik MATCHO
  • 2x Nr 11/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
112 ACCEPTED 2023-01-18 20:02:16
2023-01-18 19:40:49
Daria Kobiernik CHE LUGAR
  • 2x Nr 10/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
111 ACCEPTED 2023-01-18 20:02:12
2023-01-18 19:40:23
Daria Kobiernik CASSINI ZAR
  • 2x Nr 11/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
110 ACCEPTED 2023-01-18 20:02:08
2023-01-18 19:37:24
Paulina Sawicka CORLANDA VRS
  • 2x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 2x Nr 9/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
109 ACCEPTED 2023-01-18 20:02:03
2023-01-18 19:36:53
Alina Dudek ANTARI
  • 1x Nr 2/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 2x Nr 10/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
108 ACCEPTED 2023-01-18 20:01:58
2023-01-18 19:36:24
Daria Kobiernik TRYBUNAŁ
  • 2x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
107 ACCEPTED 2023-01-18 20:01:48
2023-01-18 19:35:56
Daria Kobiernik HARIETT
  • 1x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
106 ACCEPTED 2023-01-18 19:35:34
2023-01-18 19:35:14
Daria Kobiernik SONET
  • 2x Nr 6/130 cm/Halowe Treningi Otwarte
105 ACCEPTED 2023-01-18 19:35:30
2023-01-18 19:34:42
Daria Kobiernik OGANO'S BOY Z
  • 2x Nr 6/130 cm/Halowe Treningi Otwarte
104 ACCEPTED 2023-01-18 19:35:26
2023-01-18 19:34:17
Daria Kobiernik CHAMAN'S PEPINO LL
  • 1x Nr 5/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 6/130 cm/Halowe Treningi Otwarte
103 ACCEPTED 2023-01-18 20:01:43
2023-01-18 19:33:51
Daria Kobiernik C'EST LA VIE
  • 2x Nr 2/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 8/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 9/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
102 ACCEPTED 2023-01-18 19:35:16
2023-01-18 19:33:07
Daria Kobiernik CEDRIC OBOLENSKY
  • 2x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
101 ACCEPTED 2023-01-18 19:35:11
2023-01-18 19:32:32
Daria Kobiernik BOCCACCIO
  • 1x Nr 5/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 6/130 cm/Halowe Treningi Otwarte
100 ACCEPTED 2023-01-18 18:37:04
2023-01-18 17:50:43
Nicole Pluskota CASSORRADO
  • 2x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 2x Nr 10/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
99 ACCEPTED 2023-01-18 13:05:21
2023-01-18 12:56:20
Anna Karasińska ALAMI
  • 2x Nr 2/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
98 ACCEPTED 2023-01-18 10:43:50
2023-01-18 10:32:51
Bogusz Dąbrowski NOUVELLE VAGUE P
  • 2x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
97 ACCEPTED 2023-01-18 10:43:44
2023-01-18 10:32:12
Judyta Dąbrowska CORONA
  • 1x Nr 2/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
96 ACCEPTED 2023-01-18 10:43:41
2023-01-18 10:31:17
Judyta Dąbrowska MIMATA G
  • 2x Nr 1/60 cm/Halowe Treningi Otwarte
95 ACCEPTED 2023-01-18 10:43:37
2023-01-18 10:30:37
Judyta Dąbrowska GEJLA
  • 2x Nr 2/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
94 ACCEPTED 2023-01-18 10:43:34
2023-01-18 10:30:03
Judyta Dąbrowska MADOU VD BISSCHOP
  • 2x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
93 ACCEPTED 2023-01-18 10:43:30
2023-01-18 10:29:36
Bogusz Dąbrowski LENOVO RED WINE
  • 1x Nr 1/60 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 2/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
92 ACCEPTED 2023-01-18 08:40:03
2023-01-18 08:11:39
Joanna Kopania PANDORA B
  • 2x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 2x Nr 10/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
91 ACCEPTED 2023-01-18 08:40:07
2023-01-18 08:11:12
Joanna Kopania IRMA
  • 2x Nr 5/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 11/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 12/130 cm/Halowe Parkury Otwarte
90 ACCEPTED 2023-01-18 07:12:10
2023-01-18 00:04:51
Martyna Włodarczyk SAYID
  • 2x Nr 7/60 cm/Halowe Treningi Otwarte
89 ACCEPTED 2023-01-18 07:12:06
2023-01-18 00:03:40
Jakub Suliga CZERNIK
  • 1x Nr 7/60 cm/Halowe Treningi Otwarte
88 ACCEPTED 2023-01-18 07:12:01
2023-01-18 00:00:34
Maja Jarzembowska CZERNIK
  • 1x Nr 7/60 cm/Halowe Treningi Otwarte
87 ACCEPTED 2023-01-18 07:11:57
2023-01-17 23:18:56
Aleksandra Łapińska BIJOU QUEEN
  • 2x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
86 ACCEPTED 2023-01-18 07:11:53
2023-01-17 23:14:43
Pola Szulczyńska RIVER LILLY
  • 2x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 2x Nr 9/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
85 ACCEPTED 2023-01-18 07:11:49
2023-01-17 23:14:20
Pola Szulczyńska GRAIGUECULLEN BENS BOY
  • 2x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 2x Nr 9/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
84 ACCEPTED 2023-01-18 07:11:44
2023-01-17 21:17:15
Agata Derda NICOLETTE M
  • 2x Nr 8/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
83 ACCEPTED 2023-01-17 20:24:07
2023-01-17 19:31:30
Nadia Lehmann CASANOVA
  • 2x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
82 ACCEPTED 2023-01-17 20:24:03
2023-01-17 19:31:06
Ewelina Derda IGUAZU
  • 1x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
81 ACCEPTED 2023-01-17 20:23:46
2023-01-17 19:30:48
Ewelina Derda IPANEMA
  • 1x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
80 ACCEPTED 2023-01-17 17:05:07
2023-01-17 16:48:39
Julia Hemmerling A-KUWEJT
  • 1x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
79 ACCEPTED 2023-01-17 15:43:50
2023-01-17 15:31:07
Natalia Rumin SOFIA
  • 2x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
78 ACCEPTED 2023-01-17 13:33:17
2023-01-17 13:33:17
Natalia Przybyła CASH AND FLY
  • 1x Nr 11/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 12/130 cm/Halowe Parkury Otwarte
77 ACCEPTED 2023-01-17 12:50:24
2023-01-17 12:49:33
Julia Jabłońska MASERATI GOLD
  • 1x Nr 2/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
76 ACCEPTED 2023-01-17 12:25:17
2023-01-17 12:19:56
Jarosław Skrzyczyński CUBE
  • 1x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
75 ACCEPTED 2023-01-17 12:25:13
2023-01-17 12:18:58
Jarosław Skrzyczyński KRATOS B
  • 1x Nr 5/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 6/130 cm/Halowe Treningi Otwarte
74 ACCEPTED 2023-01-17 12:25:09
2023-01-17 12:18:33
Jarosław Skrzyczyński CHEWBACCA VAN THE KATEVENNEN Z
  • 1x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
73 ACCEPTED 2023-01-17 12:25:02
2023-01-17 12:17:29
Jarosław Skrzyczyński CASSCADOR
  • 1x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
72 ACCEPTED 2023-01-17 12:24:58
2023-01-17 12:17:04
Jarosław Skrzyczyński CONSTABLE
  • 1x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
71 ACCEPTED 2023-01-17 12:24:54
2023-01-17 12:16:39
Filip Skrzyczyński BALOUCATO
  • 1x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 5/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
70 ACCEPTED 2023-01-17 12:24:50
2023-01-17 12:16:10
Filip Skrzyczyński CAMBIALE Z
  • 2x Nr 6/130 cm/Halowe Treningi Otwarte
69 ACCEPTED 2023-01-17 12:24:46
2023-01-17 12:15:33
Patryk Skrzyczyński GVERDI
  • 2x Nr 6/130 cm/Halowe Treningi Otwarte
68 ACCEPTED 2023-01-17 10:49:39
2023-01-17 10:21:53
Agata Skrzypczak WHITE PRINCE-CH
  • 2x Nr 1/60 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 2/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
67 ACCEPTED 2023-01-17 10:49:33
2023-01-17 10:16:40
Laura Krzewińska JINTERA R
  • 2x Nr 10/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
66 ACCEPTED 2023-01-17 10:49:29
2023-01-17 10:15:59
Nina Czyżewska BUBA
  • 1x Nr 1/60 cm/Halowe Treningi Otwarte
65 ACCEPTED 2023-01-17 10:49:22
2023-01-17 10:15:25
Idalia Włodarczyk BUBA
  • 1x Nr 1/60 cm/Halowe Treningi Otwarte
64 ACCEPTED 2023-01-17 09:27:07
2023-01-17 09:24:44
Olga Spławska LEWIATAN
  • 2x Nr 8/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
63 ACCEPTED 2023-01-17 09:27:02
2023-01-17 08:41:13
Julia Gałka COOPERTINA
  • 1x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 5/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
62 ACCEPTED 2023-01-17 08:41:39
2023-01-17 07:48:32
Bartosz Goszczyński TROUBLE LADYEQZ
  • 2x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
61 ACCEPTED 2023-01-17 08:41:42
2023-01-17 07:48:06
Bartosz Goszczyński RAMMSTEIN T
  • 2x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
60 ACCEPTED 2023-01-17 08:41:45
2023-01-17 07:47:35
Tomasz Goszczyński HALNY
  • 2x Nr 2/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
59 ACCEPTED 2023-01-17 08:41:50
2023-01-17 07:47:08
Tomasz Goszczyński CAJERO
  • 2x Nr 1/60 cm/Halowe Treningi Otwarte
58 ACCEPTED 2023-01-17 01:46:27
2023-01-16 22:03:41
Emilia Krowicka NOTER-DAME-SZ
  • 2x Nr 2/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
57 ACCEPTED 2023-01-22 08:42:01
2023-01-16 19:00:58
Klaudia Weronika Kurasz NAŁĘCZ SPRING
  • 2x Nr 2/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
56 ACCEPTED 2023-01-16 11:21:27
2023-01-16 11:06:20
Maja Szczepańska ZRYWNA
  • 1x Nr 10/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 11/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
55 ACCEPTED 2023-01-16 11:21:22
2023-01-16 11:05:47
Oliwia Budzyńska CALERIME VAN’T HULGENRODE
  • 1x Nr 10/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 11/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
54 ACCEPTED 2023-01-16 10:36:51
2023-01-16 10:03:22
Aleksander Libera LIGHT SPIRIT 2R
  • 2x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 2x Nr 9/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
53 ACCEPTED 2023-01-16 10:36:43
2023-01-16 09:57:04
Aleksandra Wypchło FLEUR DE LIS Z
  • 1x Nr 5/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 6/130 cm/Halowe Treningi Otwarte
52 ACCEPTED 2023-01-20 03:15:03
2023-01-16 00:48:39
Jagienka Łukomska STORMY EVE
  • 1x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 5/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 11/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 12/130 cm/Halowe Parkury Otwarte
51 ACCEPTED 2023-01-16 06:59:08
2023-01-16 00:47:58
Jagienka Łukomska ZAMBRANO
  • 2x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 2x Nr 9/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
50 ACCEPTED 2023-01-20 03:14:53
2023-01-16 00:47:33
Jagienka Łukomska SAN ESCOBAR
  • 1x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 5/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 10/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 11/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
49 ACCEPTED 2023-01-16 06:58:58
2023-01-16 00:47:02
Jagienka Łukomska FRANCES
  • 2x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 10/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 11/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
48 ACCEPTED 2023-01-15 20:51:42
2023-01-15 20:51:42
Natalia Sydow NICO GOLD
  • 2x Nr 5/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
47 ACCEPTED 2023-01-15 20:50:03
2023-01-15 20:50:03
Natalia Sydow IMPALA 47
  • 2x Nr 5/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
46 ACCEPTED 2023-01-15 16:43:39
2023-01-15 16:04:02
Maja Piechowiak ICECREAME
  • 2x Nr 9/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 2x Nr 10/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
45 ACCEPTED 2023-01-14 22:17:33
2023-01-14 21:29:25
Szymon Tęcza LIONHEART
  • 2x Nr 2/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 2x Nr 8/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
44 ACCEPTED 2023-01-14 22:17:28
2023-01-14 21:22:18
Szymon Tęcza BUENO L
  • 1x Nr 5/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 6/130 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 11/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 12/130 cm/Halowe Parkury Otwarte
43 ACCEPTED 2023-01-14 22:17:19
2023-01-14 21:20:55
Joanna Tomaszewska TABALOUGAMAES Z
  • 2x Nr 2/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 2x Nr 8/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
42 ACCEPTED 2023-01-14 22:17:08
2023-01-14 20:22:44
Maria Kuraszkiewicz TICANOS
  • 2x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
41 ACCEPTED 2023-01-14 16:55:00
2023-01-14 14:01:21
Emilia Skrzeczkowska M BALU CAT ZR
  • 1x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 5/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
40 ACCEPTED 2023-01-14 16:54:49
2023-01-14 13:59:31
Emilia Skrzeczkowska HETMAŃSKA KREW
  • 1x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 5/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
39 ACCEPTED 2023-01-13 22:24:06
2023-01-13 20:53:08
Weronika Hruzik KLARA-W
  • 2x Nr 8/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
38 ACCEPTED 2023-01-13 20:31:43
2023-01-13 20:22:49
Marta Najewska HILTON
  • 2x Nr 8/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
37 ACCEPTED 2023-01-13 18:33:54
2023-01-13 17:49:00
Szymon Cieślak CHICKA BAY
  • 1x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
36 ACCEPTED 2023-01-13 16:04:26
2023-01-13 15:59:26
Szymon Cieślak RODRIGO CASSIN
  • 1x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
35 ACCEPTED 2023-01-13 09:29:10
2023-01-13 07:12:37
Jacek Mierzwiński CEJLON
  • 1x Nr 8/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 2x Nr 9/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
34 ACCEPTED 2023-01-13 09:29:05
2023-01-13 07:10:30
Jacek Mierzwiński EXCELLENT CENTO
  • 1x Nr 10/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 11/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
33 ACCEPTED 2023-01-13 09:28:59
2023-01-13 07:09:05
Jacek Mierzwiński CORLANSKY- PRO
  • 2x Nr 6/130 cm/Halowe Treningi Otwarte
32 ACCEPTED 2023-01-13 09:28:55
2023-01-13 07:08:39
Jacek Mierzwiński QUINO STAR
  • 1x Nr 5/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 6/130 cm/Halowe Treningi Otwarte
31 ACCEPTED 2023-01-13 09:28:52
2023-01-13 04:36:38
Julia Walorek ARKON L
  • 2x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
30 ACCEPTED 2023-01-16 19:35:51
2023-01-12 22:10:37
Zuzanna Grygier ENJOY-BE
  • 2x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
29 ACCEPTED 2023-01-16 19:37:04
2023-01-12 22:09:47
Zuzanna Grygier EMICA
  • 2x Nr 5/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
28 ACCEPTED 2023-01-17 20:23:38
2023-01-12 21:40:34
Laura Żeligowska CIRA W
  • 2x Nr 1/60 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 2x Nr 7/60 cm/Halowe Treningi Otwarte
27 ACCEPTED 2023-01-12 13:26:57
2023-01-12 13:23:29
Martyna Kruś TSINGTAO L
  • 2x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
26 ACCEPTED 2023-01-12 10:29:14
2023-01-12 09:50:29
Oliwia Stronczyńska LORDANA K
  • 1x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
25 ACCEPTED 2023-01-12 07:01:26
2023-01-12 00:32:40
Aleksandra Malicka-Nowacka QUINTESCENCE RED WINE
  • 1x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 5/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 11/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 12/130 cm/Halowe Parkury Otwarte
24 ACCEPTED 2023-01-18 11:23:34
2023-01-11 14:48:37
Lena Myczkowska CREEVYQUINN DESTINY
  • 2x Nr 8/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
23 ACCEPTED 2023-01-18 11:23:29
2023-01-11 14:48:18
Nina Myczkowska CREEVYQUINN DESTINY
  • 2x Nr 2/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
22 ACCEPTED 2023-01-11 15:25:15
2023-01-11 14:47:24
Nina Mączyńska GOSTEK
  • 2x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 2x Nr 9/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
21 ACCEPTED 2023-01-11 14:26:55
2023-01-11 11:55:18
Alina Celmerowska DIANTUS S
  • 1x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 5/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
20 ACCEPTED 2023-01-10 15:15:35
2023-01-10 15:04:55
Nel Skotarczak DARCO LAZAR
  • 1x Nr 2/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 8/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 9/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
19 ACCEPTED 2023-01-10 15:15:30
2023-01-10 15:04:33
Nel Skotarczak DARINA
  • 1x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 5/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 10/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 11/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
18 ACCEPTED 2023-01-13 15:27:42
2023-01-09 13:08:36
Julia Ganowska NUMBER ONE 28
  • 1x Nr 5/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 6/130 cm/Halowe Treningi Otwarte
17 ACCEPTED 2023-01-18 07:11:37
2023-01-09 10:09:28
Aneta Wysocka JORNIAN BLUE F
  • 2x Nr 5/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 2x Nr 6/130 cm/Halowe Treningi Otwarte
16 ACCEPTED 2023-01-08 08:36:35
2023-01-07 18:56:03
Julia Dziurkiewicz CZARNA PERŁA
  • 2x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
15 ACCEPTED 2023-01-18 07:11:30
2023-01-06 16:43:26
Aneta Wysocka EVIVA
  • 1x Nr 5/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 6/130 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 12/130 cm/Halowe Parkury Otwarte
14 ACCEPTED 2023-01-06 17:00:23
2023-01-06 16:33:17
Aleksandra Czyż DETROIT
  • 2x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 9/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 10/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
13 ACCEPTED 2023-01-18 07:11:24
2023-01-06 10:52:27
Aneta Wysocka JENZI K Z
  • 1x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 9/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 10/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
12 ACCEPTED 2023-01-06 17:00:14
2023-01-06 10:51:01
Aneta Wysocka DIGISPORT QUATRICIA
  • 1x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 5/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 11/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 12/130 cm/Halowe Parkury Otwarte
11 ACCEPTED 2023-01-06 08:32:50
2023-01-05 20:14:20
Marcin Bętkowski CANIZARES G
  • 1x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 9/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 10/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
10 ACCEPTED 2023-01-06 08:32:45
2023-01-05 20:04:33
Marcin Bętkowski LOCARNO 87
  • 1x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 5/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 10/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 11/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
9 ACCEPTED 2023-01-06 08:32:40
2023-01-05 20:03:20
Marcin Bętkowski KALISTO P
  • 1x Nr 5/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 6/130 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 12/130 cm/Halowe Parkury Otwarte
8 ACCEPTED 2023-01-04 20:21:09
2023-01-04 15:35:06
Maja Nagła BELLA CORIANO
  • 1x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 5/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 10/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 11/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
7 ACCEPTED 2023-01-03 09:27:08
2023-01-03 09:27:08
Zofia Epting SMART AND CLEVER 3
  • 1x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 5/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
6 ACCEPTED 2023-01-16 06:58:51
2022-12-31 09:30:43
Aleksandra Ziała ANGELO
  • 2x Nr 9/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
5 ACCEPTED 2023-01-18 16:18:18
2022-12-30 16:43:15
Witold Nowakowski MALIBU
  • 2x Nr 8/80 cm/Halowe Treningi Otwarte
4 ACCEPTED 2022-12-29 18:19:58
2022-12-29 15:05:45
Dajana Pawlicka CAPPUCCINO
  • 1x Nr 5/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 6/130 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 11/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 12/130 cm/Halowe Parkury Otwarte
3 ACCEPTED 2022-12-29 18:19:54
2022-12-29 15:05:23
Dajana Pawlicka NIKI L
  • 1x Nr 5/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 6/130 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 11/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 12/130 cm/Halowe Parkury Otwarte
2 ACCEPTED 2022-12-29 18:19:49
2022-12-29 15:04:58
Dajana Pawlicka RODOS L
  • 1x Nr 5/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 6/130 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 11/120 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 12/130 cm/Halowe Parkury Otwarte
1 ACCEPTED 2022-12-29 18:19:45
2022-12-29 15:04:23
Dajana Pawlicka ARMANI GPH Z
  • 1x Nr 3/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 4/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 9/100 cm/Halowe Treningi Otwarte
  • 1x Nr 10/110 cm/Halowe Treningi Otwarte
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
2. Budzyńska Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
2008 (JM.)
O055561
3. Celmerowska Alina KJ Stajnia Nowina
S
O014068
4. Cieślak Szymon St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (JM.)
O058683
5. Czyż Aleksandra KJ Sport Zamysłowo
S
O032311
6. Czyżewska Nina brak
2013 (Mł.)
brak
7. Dąbrowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
S
O006984
8. Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
S
O001430
9. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (J.)
O037759
10. Derda Ewelina Klub Jeździecki Rock Horses
S
O001961
11. Drążkiewicz Kornelia LKJ Abaria Iwno
S
O009296
12. Dudek Alina Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko
S
O013478
13. Dziurkiewicz Julia WTK Hermanów
2005 (J.)
O053990
10302812
14. Epting Zofia KS Sydow Riding Team
2007 (J.)
O053740
15. Gałka Julia BPK
2007 (J.)
O050162
16. Ganowska Julia BPK
2008 (JM.)
O044125
10233544
17. Goszczyński Bartosz bpk
S
O000157
18. Goszczyński Tomasz KS Jumping Events Poznań
2013 (Mł.)
O062184
19. Grygier Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2006 (J.)
O041952
20. Hemmerling Julia KJ Agro-Handel Śrem
S
O032196
21. Hruzik Weronika Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O056729
22. Hybiak Adam St. KJ Stajnia Adamus
S
O037386
23. Jabłońska Julia KS Verso La Natura
2005 (J.)
O033374
24. Jarzembowska Maja Harmony Farm
2009 (JM.)
O077291
25. Karasińska Anna Brak
2009 (JM.)
Brak
26. Klajbor Urszula bpk
2007 (J.)
O081439
27. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
28. Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
S
O001704
29. Krowicka Emilia brak
2009 (JM.)
brak
30. Kruś Martyna JKS Fer Więckowice
2007 (J.)
O051389
31. Krzewińska Laura LKS Cwał
2002 (MJ.)
O038365
32. Kurasz Klaudia Weronika. BPK
S
Brak
33. Kuraszkiewicz Maria BPK (WIE)
2010 (JM.)
O059716
34. Lehmann Nadia Lehmann Sport Horses Sp. z o.o.
2009 (JM.)
O048705
35. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
S
O021513
36. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
37. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
38. Mączyńska Nina KJ Amazonka
2009 (JM.)
O061866
39. Malicka-Nowacka Aleksandra KJ Sport Zamysłowo
S
O008624
40. Matusik Kinga LKS Cwał Poznań
2004 (MJ.)
brak
41. Michalak Hanna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2010 (JM.)
O056967
42. Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
O002733
43. Myczkowska Lena Brak
2007 (J.)
Brak
44. Myczkowska Nina Brak
2007 (J.)
Brak
45. Nagła Maja St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (JM.)
O054784
46. Najewska Marta LKS Cwał Poznań
2007 (J.)
O059540
47. Nowakowski Witold Racocki
S
O051018
48. Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
S
O012267
49. Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
S
O012267
50. Piechowiak Maja St. Kraju Jumping Team
2002 (MJ.)
O042735
51. Pluskota Nicole KS Jumping Events Poznań
2008 (JM.)
O061350
52. Pokrywka Małgorzata UKJ Leśny Dwór Pakówka
2009 (JM.)
O061048
53. Przybyła Natalia KS Sydow Riding Team
2009 (JM.)
O052034
54. Rakowska Luiza Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
S
brak
55. Rotman Zuzanna Kociałkowa górka
2010 (JM.)
Brak
56. Rumin Natalia bpk
2004 (MJ.)
O056192
57. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (J.)
O045419
58. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O049131
59. Skrzeczkowska Emilia KJ Stajnia Nowina
2006 (J.)
O052778
60. Skrzyczyński Filip Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (J.)
O054042
61. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
62. Skrzyczyński Patryk niezrzeszony
2007 (J.)
brak
63. Skrzypczak Agata LKS Cwał
2008 (JM.)
O065927
64. Spławska Olga Bpk
S
Brak
65. Stronczyńska Oliwia KJ BSI Sport Zamysłowo
2003 (MJ.)
O047590
66. Suliga Jakub Harmony Farm
2009 (JM.)
brak
67. Sydow Natalia KS Sydow Riding Team
2005 (J.)
O033144
68. Szczepańska Maja JUKS Abakus Kaczyna
2008 (JM.)
O052847
69. Szulczyńska Pola KJ CH Jaszkowo
2010 (JM.)
O063142
70. Tęcza Szymon Kj Agro-handel Śrem
S
O003977
10093877
71. Tomaszewska Joanna St. Rodan Club
S
O026535
72. Walorek Julia KS Jumping Events Poznań
2005 (J.)
O039938
73. Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
S
O004761
74. Włodarczyk Idalia brak
2013 (Mł.)
brak
75. Włodarczyk Martyna Harmony Farm
2008 (JM.)
bark
76. Wypchło Aleksandra KJ Heea Turek
2005 (J.)
O044316
77. Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice
S
O005724
10124561
78. Żeligowska Laura Klub Jeździecki Sport Zamysłowo
2009 (JM.)
O074083
79. Ziała Aleksandra Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2006 (J.)
0057413
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

91

A-KUWEJT TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach gniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: A Prodigy Angel Phine / Guidam
K029319 616999690167710
2.

111

ALAMI SP POL 2027 klacz srokata/165 F: Ramirez
M: Lena
Brak A0020737S
3.

3

ANGELO SP POL 2014 wałach kasztanowata/171 F: Vittorio ex Carmino/ Calippo
M: Andaluzja / Ultimo
K026106 POL616009510135414
4.

120

ANTARI WLKP POL 2010 klacz gniada F: Contendor / Contendro
M: Adara / Piramidon
K020986 616007680091310
5.

42

ARKON L SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Che Guevara L / Cassini L
M: Alzacja / Tjungske
K029290 616009610094216
6.

20

ARMANI GPH Z ZANG BEL 2018 wałach kasztanowata/178 F: Aganix Du Seigneur Z /
M: Gucci Girl GPH /
brak 056015Z55178718
7.

82

BALOUCATO HAN POL 2017 ogier gniada/168 F: Balou Du Rouet
M: a
brak 123456
8.

26

BELLA CORIANO SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Carpediem / Coriano Z
M: Bandukka / Palegro
K025269 616009530264011
9.

100

BIJOU QUEEN WESTF POL 2012 Klacz kasztanowata/- F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Goldora / Drossan
K022945 DE441411080912
10.

113

BOCCACCIO HOL POL 2010 ogier gniada/169 F: Baloubet du Rouet
M: Pretty Queen/Quidam de Revel
K017329 DE421000147310
11.

130

BRANDASTARR SP POL 2007 klacz izabelowata/165 F: Noe Disle
M: Bella Donna
Brak 6160095300300807
12.

77

BUBA KUC POL 2012 wałach myszata/pony:135 F: nn / nn
M: nn / nn
K033257 616999610225812
13.

55

BUENO L WESTF GER 2013 wałach gniada/177 F: Cassone/Cor De La Bryere
M: Cimara/ Chacco Blue
K022793 DE441411195313
14.

19

C'EST LA VIE GOR POL 2016 wałach kasztanowata/168 F: -
M: Stromboli
- DE 498560000316
15.

74

CAJERO KUC POL 2004 wałach gniada/pony:124 F: nn /
M: nn /
K009557 616999611504104
16.

67

CALERIME VAN’T HULGENRODE HOL GER 2013 klacz ciemnogniada/167 F: Casall / Caretino
M: Ostaria I / Candillo
K033706 DE421000048513
17.

81

CAMBIALE Z ZANG POL 2014 wałach gniada/163 F: Canturo / Cantus
M: Lusiona Z / Lasino
K028820 056015Z55758314
18.

29

CANIZARES G HOLSZTYŃSKA POL 2017 ogier skarogniada/173 F: Connor/Casall
M: Feliz Fabienne/Casini II
1145434 24677899542267
19.

23

CAPPUCCINO HAN GER 2012 wałach kasztanowata/173 F: Carrico / Catoki
M: Graffiti / Graf Grannus
K022409 DE431316587112 105XI76
20.

94

CASANOVA Rasa Holsztyńska POL 2011 wałach gniada/— F: Carrico
M: S-dream girl
. DE421000119911
21.

89

CASH AND FLY OLD GER 2012 wałach siwa/172 F: Cashmoaker / Calido
M: Golden Fly IV / Celano
K031554 DE418181072312
22.

84

CASSCADOR HOL POL 2018 ogier gniada/172 F: Cascadello I / Casall
M: Walesca / Acodetto
K034168 DE421000706118
23.

122

CASSINI ZAR HOL GER 2012 wałach kasztanowata/167 F: Cassini II / Capitol I
M: U-Contreau / Contender
K021446 DE421000503012
24.

112

CASSORRADO Holsteiner Warmblut POL 2010 gelding white/178 F: Cassini II Corrado I
M: Noriella S
DE421000069510 DE421000069510
25.

114

CEDRIC OBOLENSKY WEST POL 2017 ogier siwa/165 F: Cornet Obolensky
M: Candy
- DE441410188917
26.

46

CEJLON SP POL 2017 wałach inna/167 F: -
M: -
brak 61600999988
27.

115

CHAMAN'S PEPINO LL OLD POL 2016 wałach gniada/168 F: Chaman
M: Sayonara IV
- DE 418180205316
28.

123

CHE LUGAR OLD GER 2007 wałach kasztanowata/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Feenland / Lordanos
K030709 DE418180245608
29.

85

CHEWBACCA VAN THE KATEVENNEN Z B POL 2019 wałach gniada/172 F: B
M: B
B B
30.

48

CHICKA BAY HOLST GER 2010 klacz gniada/175 F: Caretino
M: Vayda/Contender
DE421000173610 .
31.

128

CHIMEQUYL SP POL 2008 wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Czana / Balon
K013492 616009680067808
32.

17

CIRA W NIEM.SPORT GER 2005 klacz gniada/167 F: Carry Gold / Carry
M: Classic Girl / Classic Man
K012921 DE410103210405
33.

83

CONSTABLE HAN POL 2018 klacz kara/170 F: Contendro I / Contender
M: Diascada / Diarado
K034167 DE431316891818
34.

75

COOPERTINA HANOWERSKA POL 2016 klacz ciemnogniada/170 F: Cup Cooper
M: Calita
brak DE431316866716
35.

121

CORLANDA VRS AES POL 2016 klacz gniada/165 F: Orlando van de Heffinck
M: Carmen
- 826002160878409
36.

44

CORLANSKY- PRO OLD POL 2015 wałach siwa/170 F: Corlani / Cassini II
M: Cadenska / Cadensky
K032494 DE418182513015
37.

109

CORONA SP POL 2017 klacz gniada/165 F: Castelino van de Helle /
M: Cassandra /
K035118 616009610097517
38.

14

CREEVYQUINN DESTINY Irish Sport Horse POL 2016 klacz ciemnogniada/156 F: Cornet Obolensky
M: Boraya VDL
Brak 372414020078002
39.

87

CUBE HAN POL 2018 wałach gniada/168 F: Cornet Obolensky
M: Giselle
K034596 DE431316644718
40.

134

CYPRYS-N WIELKOPOLSKA POL 2019 wałach gniada/168 F: Ulco
M: Celia
brak 616007610202219
41.

32

CZARNA PERŁA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Czarna Hańcza / Clear To Jump St Gyvan Z
K025267 616009610074614
42.

101

CZERNIK SP POL 2018 wałach gniada/170 F: Santos
M: Czarna Woda
brak 616098200270871
43.

34

DARCO LAZAR OLD POL 2016 ogier gniada/165 F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Velvet Lazar / Verdi
K029315 DE433330872516
44.

33

DARINA KWPN POL 2008 klacz siwa/170 F: Cardento
M: Irina
K022508 528003000805831
45.

31

DETROIT SP POL 2017 wałach skarogniada/175 F: Magnum VD Bisschop /
M: Dama /
brak 616009610059017
46.

35

DIANTUS S OS GER 2015 wałach jasnogniada/173 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Atlantus Van De Roshoeve / Chacco-Blue
K028098 DE418184004315
47.

30

DIGISPORT QUATRICIA HOL POL 2014 klacz gniada/168 F: Quarz / Quintero
M: Appassionata / Cassini I
K034101 DE421000138714
48.

127

DONNA NEVA S SP POL 2015 klacz kasztanowata/167 F: MJT Nevados S sp/ Calvados Z
M: Donwelta S sp/ Weltstein han.
K027377 616009520037315
49.

138

ELDORADO SP POL 2016 ogier gniada/166 F: La Calidad / Lancer II
M: Eviva / Mylord Carthago
K028713 616009610126716
50.

131

ELLAVINIA HAN GER 2008 klacz gniada/165 F: Earl /Escudo I
M: Angelique / Alabaster
brak DE431212800708
51.

40

EMICA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: Candiavolo / Cantus
M: Emanuelle / Luron
K021950 616009690017212
52.

41

ENJOY-BE KWPN POL 2009 klacz gniada/.. F: Van Gogh / Numero Uno
M: Wongali / Hold Up Premier
K035074 528003200906732
53.

6

EVIVA HOL GER 2012 klacz siwa/170 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Under Cover 2 / Diamant De Semilly
K022544 DE421000120912
54.

45

EXCELLENT CENTO SP POL 2017 wałach gniada/169 F: Alczento / Cento Sohn
M: Ellen / Embassy I
K032936 616009520034917
55.

65

FLEUR DE LIS Z ZANERSCHEIDE POL 2015 wałach skarogniada/170 F: Fernando H
M: Cavallerie
K035176 056015Z55590815
56.

61

FRANCES SP POL 2017 klacz siwa/168 F: Million Dollar / Plot Blue
M: Feliciene / Carry Son hol.
K033401 616009610188417/A0002097S
57.

107

GEJLA SP POL 2017 klacz gniada/173 F: Diament de Semilly
M: Gejsza
Brak 616009540124517
58.

36

GOSTEK SP POL 2016 wałach jasnokasztanowata/152 F: Gold Quaterback
M: Casandra
K029908 616009610019816
59.

98

GRAIGUECULLEN BENS BOY ISH IRL 2009 wałach siwa/pony:148 F: nn /
M: nn /
K033054 372414007030476
60.

80

GVERDI SP POL 2015 wałach gniada/165 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Grenada / Abke
K026780 616009610012915
61.

73

HALNY KUC WALIJSKI POL 2012 ogier gniada/pony:129 F: Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist
M: Hawana / Bernstein Yul
K021205 616013610071212
62.

118

HARIETT SP (GŁÓWNA) POL 2016 klacz gniada/163 F: Ludger
M: Herbia/ Silver
K029740 616009680016416
63.

51

HETMAŃSKA KREW SP POL 2008 klacz ciemnogniada/169 F: Hetman / Cantanis
M: Happy / Loxley
K015534 POL009530108208
64.

49

HILTON WLKP POL 2006 wałach gniada/171 F: Grand Amour / Grannus / Graphit
M: Heliksa / Senat / Nirkan
K022096 POL007520055506
65.

58

ICECREAME KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/180 F: Quasimodo vd Molendreef / Heartbreaker
M: Elegantester / Indorado
K028307 528003201306754
66.

93

IGUAZU HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz gniada/172 F: Casall
M: Ulana XIII
K030895 DE421000709816
67.

59

IMPALA 47 OLD GER 2015 klacz kasztanowata/168 F: I'm Special De Muze / Emerald Van Het Ruytershof
M: La Spumante / Lordanos
K033791 DE418186869315
68.

92

IPANEMA HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz siwa/164 F: La Calidad
M: Sunday
K030892 DE421000709916
69.

104

IRMA KWPN NED 2013 klacz gniada/168 F: Numero Uno / Libero H
M: Nerma / Burggraaf
K026769 528003201301387
70.

136

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 klacz ciemnogniada/171 F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
K018465 056002W00290534
71.

95

JENZI K Z ZANG POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Jazz de Coquerie
M: Zenzi/ Clarimo
K034533 056015Z55744717
72.

78

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Romeo Des Vaux / Qruedo De Paulstra
M: Juda / Seret
K022659 616007610026412
73.

96

JORNIAN BLUE F DE POL 2013 wałach siwa/170 F: Zirocco Blue
M: -
000 -
74.

135

JULINKA KWPN NED 2014 klacz ciemnogniada/167 F: Kannan
M: Buminka B
Brak 528003201400159
75.

27

KALISTO P KWPN NED 2015 wałach gniada/176 F: Kannan / Voltaire
M: Byazinthe / Chin Chin
K028441 528003201503972
76.

50

KLARA-W SP POL 2012 klacz kara/154 F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Kaja/Sir Neel
K021093 616009610108312
77.

86

KRATOS B KWPN NED 2016 ogier gniada/178 F: Kannan / Voltaire
M: Big Star BZ / Big Star
K030703 528003201607994
78.

105

LENOVO RED WINE BWP POL 2017 ogier gniada/178 F: Le Blue Diamond V’T Ruytershof
M: Iluna de Muze
Brak DE 418180119417
79.

76

LEWIATAN WLKP POL 2004 wałach ciemnogniada/pony:- F: Lwówek /
M: nn /
K026215 POL007611236404
80.

66

LIGHT SPIRIT 2R DSP POL 2018 wałach ciemnogniada/167 F: Lahnstein
M: Flash Feeling
Brak DE455550461718
81.

56

LIONHEART WESTFALSKA POL 2018 wałach gniada/165 F: Perigueux
M: Lallija
Brak DE441411079118
82.

28

LOCARNO 87 WEST GER 2014 wałach gniada/175 F: L’Unico/Lord Pezi
M: Comtess/Cornet Obolensky
K031070 DE441410907314
83.

38

LORDANA K OLD GER 2012 klacz gniada/173 F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phonix
K022193 DE418180110112
84.

52

M BALU CAT ZR KWPN GER 2017 klacz siwa/173 F: BALOUBAMA/BALOUBET DU ROUET
M: CARINA-TRICHTA P.W./LARINO
K034494 528003201707817
85.

106

MADOU VD BISSCHOP BWP BEL 2012 wałach kasztanowata/170 F: Stakkato / Spartan
M: Jade vd Bisschop / Ogano Sitte O
K028997 056002W00302227
86.

2

MALIBU PZHK (M) POL 2019 klacz kara/- F: Łyk Szampana/ Emetyt
M: Megi/ Mogun
- 616006660228719
87.

139

MARIT KUC WALIJSKI POL 2007 klacz kasztanowata/pony:kuc:1 F: Anmiklage's Sandor
M: Gruthuis Daphne
K024414 5280170700777
88.

88

MASERATI GOLD KWPN NED 2017 wałach kasztanowata/170 F: Haynes GK
M: Honeybridge
brak 528003201700576
89.

124

MATCHO KWPN NED 2017 ogier gniada/164 F: Heineken VDL / Zirocco Blue VDL
M: Farly W / Canabis Z
K032783 528003201710135
90.

108

MIMATA G KWPN NED 2017 klacz kasztanowata/170 F: Homerun /
M: Fanimata /
K035120 528003201700419
91.

69

NAŁĘCZ SPRING SP POL 2009 Wałach kasztanowata/171 F: Cento Sohn
M: Nefertari
Brak
92.

141

NAŁĘCZ SPRING. F:
M:
93.

137

NEXT ONE HOL POL 2017 klacz siwa/- F: Number One / Numero Uno
M: Bettina V / Lucky Boy KWPN
K030607 DE421000750517
94.

60

NICO GOLD HOL GER 2016 wałach siwa/166 F: Number One / Numero Uno
M: Elastiqua / Cachas
K031010 DE421000709116
95.

97

NICOLETTE M AES NED 2018 klacz siwa/pony:146 F: Colman / Carthago Z
M: Wonette M / Zadok
K033245 826002180882924
96.

22

NIKI L HOL GER 2016 wałach gniada/164 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Nubia L / Catoo
K030154 DE441411173016
97.

70

NOTER-DAME-SZ SP POL 2015 klacz siwa/170 F: Barbur
M: Nubia
brak 616009610045215
98.

110

NOUVELLE VAGUE P KWPN NED 2018 klacz gniada/165 F: Apardi /
M: Duchess P /
K035121 528003201803092
99.

8

NUMBER ONE 28 HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach siwa/166 F: Numero Uno
M: Ilka IV
K020345 DE421000153509
100.

132

O.TIGER KWPN POL 2019 wałach gniada/173 F: Jack Daniels EB
M: E.Tygerlilly
brak 52801105019
101.

116

OGANO'S BOY Z ZANG POL 2012 wałach kasztanowata/165 F: Ogano Sitte / Darco
M: Damessa / Cajero
K021898 056015Z55748312
102.

103

PANDORA B Polski Koń Szlachetny POL 2012 klacz siwa/173 F: Grand Master
M: Poline B/Limal
K030687 616009610055712
103.

125

POLAGRIS MAŁOPOLSKA POL 2013 Ogier gniada F: Sword
M: Polagra
K024551
104.

133

POMEGRANATE Z ZNGERSHEIDE POL 2019 wałach gniada/168 F: Pommerol de Muze
M: Zanannie
brak 335134
105.

43

QUINO STAR OLD POL 2015 wałach siwa/170 F: Cash Man / Cassini I
M: Quidam's Starlight / Quidam'S Rubin
K032492 616009670114515
106.

37

QUINTESCENCE RED WINE OLD GER 2013 Klacz ciemnogniada F: Querlybet Hero / Baloubet Du Rouet
M: T-Quadriga / Quidam De Revel
K023391 DE418182013013
107.

129

RABIN SP POL 2016 wałach kara/182 F: Graf Stepp
M: Rosa
Brak 616007520054916
108.

72

RAMMSTEIN T BWB BEL 2017 ogier gniada/172 F: Diamant De Semilly
M: Cela Vita
K032646 056002W00315979
109.

99

RIVER LILLY ISH POL 2011 klacz bułana/pony:149 F: Shadows Dun / Silver Shadow
M: Matka: Rossie Clover / Moores Clover
K026539 372414005354830
110.

21

RODOS L SP POL 2016 wałach gniada/164 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Rotacja / Tjungske
K030160 616009610028916
111.

47

RODRIGO CASSIN WLKP POL 2010 wałach gniada/165 F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Rewia / Majdan
K018536 6160070081610
112.

62

SAN ESCOBAR SP POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Adorator / Arpeggio
M: Srilanka / Sergio Rossi
K032764 616009640073917
113.

102

SAYID ANGLO EUROPEAN POL 2018 wałach gniada/pony:135 F: Salix
M: Ingrid
brak 616096700030279
114.

25

SMART AND CLEVER 3 HAN GER 2014 wałach gniada/168 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Ever So Clever / Embassy I
K033255 DE431310154114
115.

90

SOFIA SP POL 2015 klacz kara/166 F: Kalmet / Caretino K
M: Samba / Romadan
K030699 616009610028215
116.

117

SONET SP POL 2010 wałach gniada/165 F: Quinnus III / Quidams Rubin
M: Sofia / Quamiro
K016697 616009610059410
117.

64

STORMY EVE HAN GER 2012 klacz gniada/. F: Stolzenberg / Stakkato
M: Coco / Comte
K021649 DE431314403312
118.

140

SWEET EMMA KUC WALIJSKI POL 2008 klacz kasztanowata/pony:kuc:1 F: Nebo Liam 53328
M: Rhosymeirch Beck
K026255 826046020150135
119.

54

TABALOUGAMAES Z ZANGERSHEIDE BEL 2018 klacz jasnokasztanowata/161 F: Tangelo VD Zuuthoeve
M: Grease
Brak 056015Z55603218
120.

53

TICANOS SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Canoso / Contact Me
M: Timbaly / Calido I
K024577 616009640005713
121.

71

TROUBLE LADYEQZ ZANGERSHEIDE POL 2017 klacz gniada/173 F: Toulon
M: Superlady
Pol 23453 97227000
122.

119

TRYBUNAŁ XX POL 2016 wałach gniada/162 F: Indy Champ
M: Tozzi
- 616POL16008951T
123.

39

TSINGTAO L WESTWALSKA POL 2013 wałach ciemnogniada/168 F: Spiderman
M: Galina
K022800 DE441410365213
124.

126

VENUS HOL GER 2010 klacz gniada/165 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Vendetta / Caretino
K019454 DE421000505910
125.

79

WHITE PRINCE-CH WLKP POL 2015 wałach siwa/170 F: Corrado Son
M: Wena-Ch
K033094 616007610179915
126.

63

ZAMBRANO SP POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Adorator / Arpeggio
M: Zambia/ Azart
K033402 A0023033S
127.

68

ZRYWNA WLKP POL 2014 klacz skarogniada/167 F: Midas
M: Zeta P
K027518 616007520042414
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bętkowski Marcin
JKS Fer Więckowice
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
1
2023-01-22
1
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
Budzyńska Oliwia
JUKS Abakus Kaczyna
2023-01-22
2023-01-22
Celmerowska Alina
KJ Stajnia Nowina
2023-01-21
1
2023-01-21
1
Cieślak Szymon
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2023-01-21
1
2023-01-21
2023-01-21
1
2023-01-21
1
Czyż Aleksandra
KJ Sport Zamysłowo
DETROIT (31)
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
Czyżewska Nina
brak
BUBA (77)
2023-01-21
1
Dąbrowska Judyta
LKJ przy SK Mieczownica
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
GEJLA (107)
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
MIMATA G (108)
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
CORONA (109)
2023-01-21
1
2023-01-21
2023-01-22
2023-01-22
Dąbrowski Bogusz
LKJ przy SK Mieczownica
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
Derda Agata
KJ Michałówka
2023-01-22
2023-01-22
Derda Ewelina
Klub Jeździecki Rock Horses
IPANEMA (92)
2023-01-21
1
2023-01-21
1
IGUAZU (93)
2023-01-21
1
2023-01-21
1
Drążkiewicz Kornelia
LKJ Abaria Iwno
CYPRYS-N (134)
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-21
2023-01-22
2023-01-22
2023-01-22
Dudek Alina
Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko
ANTARI (120)
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
Dziurkiewicz Julia
WTK Hermanów
2023-01-21
1
2023-01-21
1
Epting Zofia
KS Sydow Riding Team
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
Gałka Julia
BPK
2023-01-21
1
2023-01-21
1
Ganowska Julia
BPK
2023-01-21
1
2023-01-22
1
2023-01-22
1
2023-01-22
Goszczyński Bartosz
bpk
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
Goszczyński Tomasz
KS Jumping Events Poznań
HALNY (73)
2023-01-21
2023-01-21
CAJERO (74)
2023-01-21
2023-01-21
Grygier Zuzanna
KS Jumping Events Poznań
EMICA (40)
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
1
2023-01-22
1
2023-01-21
1
2023-01-21
1
Hemmerling Julia
KJ Agro-Handel Śrem
2023-01-21
1
2023-01-21
1
Hybiak Adam
St. KJ Stajnia Adamus
ELLAVINIA (131)
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
2023-01-22
Jabłońska Julia
KS Verso La Natura
2023-01-21
2023-01-21
Jarzembowska Maja
Harmony Farm
CZERNIK (101)
2023-01-22
Karasińska Anna
Brak
ALAMI (111)
2023-01-21
1
2023-01-21
1
Klajbor Urszula
bpk
2023-01-22
2023-01-22
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
2023-01-22
BOCCACCIO (113)
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-21
1
SONET (117)
2023-01-21
1
2023-01-21
1
HARIETT (118)
2023-01-21
1
2023-01-21
1
TRYBUNAŁ (119)
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
CHE LUGAR (123)
2023-01-22
2023-01-22
MATCHO (124)
2023-01-22
2023-01-22
POLAGRIS (125)
2023-01-22
2023-01-22
VENUS (126)
2023-01-22
1
2023-01-22
1
2023-01-22
1
2023-01-22
1
Kopania Joanna
KJ Rancho Poznań
PANDORA B (103)
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
2023-01-22
IRMA (104)
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
Krowicka Emilia
brak
2023-01-21
1
2023-01-21
1
Kruś Martyna
JKS Fer Więckowice
2023-01-21
1
2023-01-21
1
Krzewińska Laura
LKS Cwał
2023-01-22
2023-01-22
Kurasz Klaudia Weronika.
BPK
2023-01-22
2023-01-22
Kuraszkiewicz Maria
BPK (WIE)
TICANOS (53)
2023-01-21
1
2023-01-21
1
Lehmann Nadia
Lehmann Sport Horses Sp. z o.o.
2023-01-21
1
2023-01-21
2023-01-21
Libera Aleksander
KJ Sokół Damasławek
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
Łapińska Aleksandra
JKS Tornado Szczecin
2023-01-21
1
2023-01-21
1
Łukomska Jagienka
KJ Rancho Poznań
FRANCES (61)
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
1
Mączyńska Nina
KJ Amazonka
GOSTEK (36)
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
Malicka-Nowacka Aleksandra
KJ Sport Zamysłowo
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
1
Matusik Kinga
LKS Cwał Poznań
RABIN (129)
2023-01-22
2023-01-22
2023-01-22
Michalak Hanna
UKJ Leśny Dwór Pakówka
2023-01-22
2023-01-22
Mierzwiński Jacek
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
CEJLON (46)
2023-01-22
2023-01-22
Myczkowska Lena
Brak
2023-01-22
2023-01-22
Myczkowska Nina
Brak
2023-01-21
1
2023-01-21
1
Nagła Maja
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
2023-01-22
Nowakowski Witold
Racocki
MALIBU (2)
2023-01-22
2023-01-22
Pawlicka Dajana
KJ Agro-Handel Śrem
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
RODOS L (21)
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
NIKI L (22)
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
Pawlicka Dajana
KJ Agro-Handel Śrem
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
Piechowiak Maja
St. Kraju Jumping Team
2023-01-22
2023-01-22
2023-01-22
2023-01-22
Pluskota Nicole
KS Jumping Events Poznań
2023-01-21
2023-01-21
2023-01-22
2023-01-22
Pokrywka Małgorzata
UKJ Leśny Dwór Pakówka
MARIT (139)
2023-01-22
2023-01-22
Przybyła Natalia
KS Sydow Riding Team
2023-01-22
2023-01-22
1
Rakowska Luiza
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
O.TIGER (132)
2023-01-22
2023-01-22
2023-01-22
2023-01-22
Rotman Zuzanna
Kociałkowa górka
2023-01-22
2023-01-22
Rumin Natalia
bpk
SOFIA (90)
2023-01-21
1
2023-01-21
1
Sawicka Paulina
St. J Baborówko
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
CHIMEQUYL (128)
2023-01-22
2023-01-22
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
DARINA (33)
2023-01-21
1
2023-01-21
2023-01-22
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
Skrzeczkowska Emilia
KJ Stajnia Nowina
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-21
1
Skrzyczyński Filip
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-21
1
Skrzyczyński Jarosław
KJ Agro-Handel Śrem
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-21
1
CUBE (87)
2023-01-21
1
2023-01-21
1
Skrzyczyński Patryk
niezrzeszony
GVERDI (80)
2023-01-21
1
2023-01-21
1
Skrzypczak Agata
LKS Cwał
2023-01-21
1
2023-01-21
2023-01-21
1
Spławska Olga
Bpk
2023-01-22
2023-01-22
Stronczyńska Oliwia
KJ BSI Sport Zamysłowo
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
Suliga Jakub
Harmony Farm
CZERNIK (101)
2023-01-22
Sydow Natalia
KS Sydow Riding Team
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
Szczepańska Maja
JUKS Abakus Kaczyna
ZRYWNA (68)
2023-01-22
2023-01-22
Szulczyńska Pola
KJ CH Jaszkowo
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
Tęcza Szymon
Kj Agro-handel Śrem
2023-01-22
2023-01-22
BUENO L (55)
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
1
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
JULINKA (135)
2023-01-21
1
2023-01-21
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
Tomaszewska Joanna
St. Rodan Club
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
Walorek Julia
KS Jumping Events Poznań
ARKON L (42)
2023-01-21
1
2023-01-21
1
Włodarczyk Idalia
brak
BUBA (77)
2023-01-21
1
Włodarczyk Martyna
Harmony Farm
SAYID (102)
2023-01-22
2023-01-22
Wypchło Aleksandra
KJ Heea Turek
2023-01-21
1
2023-01-21
1
Wysocka Aneta
KJ Fer Więckowice
EVIVA (6)
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22
2023-01-21
1
2023-01-22
1
2023-01-22
1
Żeligowska Laura
Klub Jeździecki Sport Zamysłowo
CIRA W (17)
2023-01-21
1
2023-01-21
1
2023-01-22
2023-01-22

Number of Riders: 79

Number of Horses: 127

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-022021-1, AGA Agnieszka Bogucka-Sydow)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2023
design and realization: signus.pl