Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
58 ACCEPTED 2022-08-12 08:24:17
2022-08-12 08:01:03
Magdalena Duczyc CALIF
  • 1x 3T/50 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat , na styl
  • 1x 5T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , z trafieniem w normę czasu
57 ACCEPTED 2022-08-12 07:28:56
2022-08-11 23:04:54
Małgorzata Pokrywka MARIT
  • 2x 5T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , z trafieniem w normę czasu
56 ACCEPTED 2022-08-12 07:28:53
2022-08-11 23:04:16
Hanna Michalak SWEET EMMA
  • 2x 2T/50 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat z trafieniem w normę czasu
55 ACCEPTED 2022-08-11 21:02:15
2022-08-11 20:52:04
Witold Nowakowski FIVE STARS
  • 2x 8T/90 cm/LL dokładności Art. 238.1.1
54 ACCEPTED 2022-08-11 21:02:12
2022-08-11 20:44:38
Witold Nowakowski CARLEY
  • 2x 8T/90 cm/LL dokładności Art. 238.1.1
53 ACCEPTED 2022-08-11 18:51:18
2022-08-11 17:24:27
Alicja Sobalak HURAGAN
  • 1x 8T/90 cm/LL dokładności Art. 238.1.1
52 ACCEPTED 2022-08-11 18:51:14
2022-08-11 17:23:53
Alicja Sobalak DISNEY
  • 1x 2T/50 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , z trafieniem w normę czasu
51 ACCEPTED 2022-08-11 18:51:09
2022-08-11 17:14:30
Patrycja Konowalska HURAGAN
  • 1x 4T/50 cm/Dla Dużych Koni z trafieniem w normę czasu
50 ACCEPTED 2022-08-11 10:45:40
2022-08-11 10:01:18
Witold Nowakowski DIARO SF
  • 2x 8T/90 cm/LL dokładności Art. 238.1.1
49 ACCEPTED 2022-08-11 07:25:33
2022-08-10 23:37:53
Klara Stępniak LEWIATAN
  • 1x 5T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , na styl
48 ACCEPTED 2022-08-11 07:25:26
2022-08-10 23:37:15
Piotr Targosz ROKI
  • 2x 7T/70 cm/dla Dużych Koni z trafieniem w normę czasu
47 PRE-APPROVED 2022-08-10 22:47:11
2022-08-10 22:40:52
Sandra Białobrzeska BANDERA
  • 1x 7T/70 cm/dla Dużych Koni z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8T/90 cm/LL dokładności Art. 238.1.1
46 ACCEPTED 2022-08-10 22:47:07
2022-08-10 22:40:33
Weronika Kogut DREAM WAY
  • 1x 7T/70 cm/dla Dużych Koni z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8T/90 cm/LL dokładności Art. 238.1.1
45 ACCEPTED 2022-08-10 22:47:02
2022-08-10 22:40:17
Kornelia Bulińska UTOPIA
  • 1x 7T/70 cm/dla Dużych Koni z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8T/90 cm/LL dokładności Art. 238.1.1
44 ACCEPTED 2022-08-10 22:46:59
2022-08-10 22:39:51
Nadia Klinge ASTER H
  • 1x 2T/50 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3T/50 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat , na styl
43 ACCEPTED 2022-08-10 22:03:45
2022-08-10 21:26:39
Natalia Łukaszewska HOKUS
  • 1x 4T/50 cm/Dla Dużych Koni z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7T/70 cm/dla Dużych Koni z trafieniem w normę czasu
42 ACCEPTED 2022-08-10 22:03:41
2022-08-10 21:26:12
Natalia Łukaszewska FADO
  • 1x 4T/50 cm/Dla Dużych Koni z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7T/70 cm/dla Dużych Koni z trafieniem w normę czasu
41 ACCEPTED 2022-08-10 22:03:38
2022-08-10 20:45:31
Eliza Leonhard FIONA
  • 1x 2T/50 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , z trafieniem w normę czasu
40 ACCEPTED 2022-08-10 15:32:19
2022-08-10 15:17:13
Julia Frątczak RÓŻA
  • 1x 5T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , z trafieniem w normę czasu
39 ACCEPTED 2022-08-10 15:32:16
2022-08-10 15:16:45
Natasza Szulkowska RÓŻA
  • 1x 2T/50 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat z trafieniem w normę czasu
38 ACCEPTED 2022-08-10 15:32:13
2022-08-10 15:15:55
Wanessa Grębka OGIA
  • 1x 5T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , z trafieniem w normę czasu
37 ACCEPTED 2022-08-10 15:32:10
2022-08-10 15:15:34
Zuzanna Fabiś OGIA
  • 1x 5T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , z trafieniem w normę czasu
36 ACCEPTED 2022-08-10 07:29:04
2022-08-10 01:09:39
Sylwia Rychlik FIONA CASTELLA
  • 2x 10R/100 cm/L dwufazowy Art. 274.1.5.3 Jeździec Przyszłości
35 ACCEPTED 2022-08-09 20:55:00
2022-08-09 20:37:09
Agata Gidaszewska CADIFOR CHARLOTTE
  • 2x 7T/70 cm/dla Dużych Koni z trafieniem w normę czasu
34 ACCEPTED 2022-08-09 16:34:26
2022-08-09 15:05:37
Malina Peyraud-Mamys MAJKA
  • 1x 5T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , na styl
33 ACCEPTED 2022-08-09 16:34:23
2022-08-09 15:05:08
Zuzanna Sołtysiak MELODY'S STAR
  • 1x 5T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , na styl
32 ACCEPTED 2022-08-09 10:07:45
2022-08-09 08:56:52
Weronika Grzeszczak LINUS
  • 1x 1T/30 cm/dokładności Art. 238.1.1 - dla początkujących jeźdźców
  • 1x 4T/50 cm/Dla Dużych Koni z trafieniem w normę czasu
31 ACCEPTED 2022-08-11 08:47:41
2022-08-09 08:55:15
Aleksandra Węglorz KROTON
  • 1x 7T/70 cm/dla Dużych Koni z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8T/90 cm/LL dokładności Art. 238.1.1
30 ACCEPTED 2022-08-09 10:07:35
2022-08-09 08:54:39
Monika Trojanowska CZARDASZ
  • 1x 8T/90 cm/LL dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 9R/100 cm/L licencyjny
29 ACCEPTED 2022-08-08 22:00:51
2022-08-08 21:22:34
Olga Pisarek ASTRID
  • 1x 2T/50 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3T/50 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat , na styl
28 ACCEPTED 2022-08-08 20:42:17
2022-08-08 20:42:17
Elżbieta Bachorz COLUCCI
  • 2x 10R/100 cm/L dwufazowy Art. 274.1.5.3 Jeździec Przyszłości
27 ACCEPTED 2022-08-08 18:42:50
2022-08-08 18:13:28
Nikola Majorczyk DIAMENT
  • 1x 8T/90 cm/LL dokładności Art. 238.1.1
26 ACCEPTED 2022-08-08 18:42:52
2022-08-08 18:13:07
Jagoda Majorczyk DIAMENT
  • 1x 8T/90 cm/LL dokładności Art. 238.1.1
25 ACCEPTED 2022-08-08 15:06:59
2022-08-08 14:51:57
Pola Kuchta FIONA
  • 2x 2T/50 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat z trafieniem w normę czasu
24 ACCEPTED 2022-08-08 15:07:03
2022-08-08 14:51:39
Pola Kuchta LUCKY BOY
  • 2x 2T/50 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat z trafieniem w normę czasu
23 ACCEPTED 2022-08-08 15:07:08
2022-08-08 14:23:32
Matylda Konieczyńska JOKER
  • 1x 5T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , na styl
22 ACCEPTED 2022-08-08 15:07:10
2022-08-08 14:20:29
Maja Kowalewska FORTUNA
  • 1x 5T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , na styl
21 ACCEPTED 2022-08-08 15:07:13
2022-08-08 14:19:21
Marcelina Przydanek LIVELLO
  • 1x 5T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , na styl
20 ACCEPTED 2022-08-08 15:14:14
2022-08-08 14:18:16
Joanna Modelska KALINSKE
  • 1x 2T/50 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3T/50 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat , na styl
19 ACCEPTED 2022-08-08 10:41:03
2022-08-08 10:40:38
Oliwia Palacz OSCAR H D'20
  • 1x 11R/110 cm/P zwykły Art. 238.2..1 - Jeździec Przyszłości
  • 1x 12R/120 cm/N zwykły Art. 238.2..1 - Jeździec Przyszłości
18 ACCEPTED 2022-08-08 10:31:44
2022-08-08 10:31:44
Natalia Sydow NEREUS
  • 2x 10R/100 cm/L dwufazowy Art. 274.1.5.3 Jeździec Przyszłości
17 ACCEPTED 2022-08-08 10:31:21
2022-08-08 10:31:21
Natalia Sydow NICO GOLD
  • 1x 11R/110 cm/P zwykły Art. 238.2..1 - Jeździec Przyszłości
  • 1x 12R/120 cm/N zwykły Art. 238.2..1 - Jeździec Przyszłości
16 ACCEPTED 2022-08-08 10:30:50
2022-08-08 10:30:50
Agata Przybyła NANCY PONYSPORT
  • 1x 5T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , na styl
15 ACCEPTED 2022-08-08 10:41:09
2022-08-08 10:24:23
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 1x 11R/110 cm/P zwykły Art. 238.2..1 - Jeździec Przyszłości
14 ACCEPTED 2022-08-08 10:41:11
2022-08-08 10:23:44
Sylwia Rychlik UDINE
  • 1x 11R/110 cm/P zwykły Art. 238.2..1 - Jeździec Przyszłości
  • 1x 12R/120 cm/N zwykły Art. 238.2..1 - Jeździec Przyszłości
13 ACCEPTED 2022-08-08 10:41:14
2022-08-08 10:13:28
Gabriela Ślusarczyk LAWAL
  • 1x 4T/50 cm/Dla Dużych Koni z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7T/70 cm/dla Dużych Koni z trafieniem w normę czasu
12 ACCEPTED 2022-08-07 22:41:27
2022-08-07 20:11:02
Maria Kulczyńska ENERGY CONTI
  • 2x 8T/90 cm/LL dokładności Art. 238.1.1
11 ACCEPTED 2022-08-07 22:41:30
2022-08-07 20:10:31
Aleksandra Boczkowska GIGS KG
  • 1x 8T/90 cm/LL dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10R/100 cm/L dwufazowy Art. 274.1.5.3 Jeździec Przyszłości
10 ACCEPTED 2022-08-07 18:31:37
2022-08-07 14:24:43
Agata Stróżyńska HEABISCUIT N
  • 2x 8T/90 cm/LL dokładności Art. 238.1.1
9 ACCEPTED 2022-08-04 22:48:37
2022-08-04 19:35:07
Debora Figiel PIKER
  • 2x 8T/90 cm/LL dokładności Art. 238.1.1
8 ACCEPTED 2022-08-03 15:32:37
2022-08-03 12:44:37
Michał Pol V-STAR D'IVE Z
  • 1x 11R/110 cm/P zwykły Art. 238.2..1 - Jeździec Przyszłości
  • 1x 12R/120 cm/N zwykły Art. 238.2..1 - Jeździec Przyszłości
7 ACCEPTED 2022-08-02 22:18:18
2022-08-02 21:23:02
Michalina Wiśniewska SISI
  • 1x 2T/50 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat z trafieniem w normę czasu
6 ACCEPTED 2022-08-01 13:22:38
2022-07-30 17:55:05
Aleksandra Kozłowska WENDELIN
  • 1x 7T/70 cm/dla Dużych Koni z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8T/90 cm/LL dokładności Art. 238.1.1
5 ACCEPTED 2022-08-01 13:22:33
2022-07-30 16:53:13
Filip Giżyński LOTA
  • 2x 2T/50 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat z trafieniem w normę czasu
4 ACCEPTED 2022-08-01 13:22:29
2022-07-29 23:58:24
Nina Wysoczańska GRAF VON GUARDAVAL PP
  • 1x 8T/90 cm/LL dokładności Art. 238.1.1
  • 2x 10R/100 cm/L dwufazowy Art. 274.1.5.3 Jeździec Przyszłości
3 ACCEPTED 2022-08-10 07:28:57
2022-07-29 23:56:57
Nina Wysoczańska GRAND
  • 2x 5T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , na styl
2 ACCEPTED 2022-07-24 16:40:51
2022-07-22 13:58:02
Dagmara Topór MIENIAK
  • 1x 4T/50 cm/Dla Dużych Koni z trafieniem w normę czasu
  • 2x 7T/70 cm/dla Dużych Koni z trafieniem w normę czasu
1 ACCEPTED 2022-07-24 16:40:47
2022-07-22 11:17:49
Jagna Kmieciak TARAN ZAKON
  • 1x 5T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , na styl
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bachorz Elżbieta KS SYDOW Riding Team
2005 (J.)
brak
2. Bachorz Elżbieta KS SYDOW Riding Team
2005 (J.)
brak
3. Białobrzeska Sandra Stajnia Goodwill
S
O054389
4. Białobrzeska Sandra Stajnia Goodwill
S
O054389
5. Boczkowska Aleksandra Stajnia Złotoryjsko
S
O031460
6. Boczkowska Aleksandra Stajnia Złotoryjsko
S
O031460
7. Bulińska Kornelia Stajnia Goodwill
2006 (J.)
Brak
8. Bulińska Kornelia Stajnia Goodwill
2006 (J.)
Brak
9. Duczyc Magdalena KJ Dimar
2011 (Mł.)
O075751
LZRWZJ/3971/22
10. Duczyc Magdalena KJ Dimar
2011 (Mł.)
O075751
LZRWZJ/3971/22
11. Fabiś Zuzanna Stajnia Czeluścin
2008 (JM.)
brak
12. Fabiś Zuzanna Stajnia Czeluścin
2008 (JM.)
brak
13. Figiel Debora Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
2003 (MJ.)
O046699
14. Figiel Debora Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
2003 (MJ.)
O046699
15. Frątczak Julia Stajnia Czeluścin
2008 (JM.)
brak
16. Frątczak Julia Stajnia Czeluścin
2008 (JM.)
brak
17. Gidaszewska Agata bpk
S
brak
18. Gidaszewska Agata bpk
S
brak
19. Giżyński Filip KJ Giżyńscy
2013 (Mł.)
brak
20. Giżyński Filip KJ Giżyńscy
2013 (Mł.)
brak
21. Grębka Wanessa Stajnia Czeluścin
2008 (JM.)
brak
22. Grębka Wanessa Stajnia Czeluścin
2008 (JM.)
brak
23. Grzeszczak Weronika Brak
2009 (JM.)
Brak
24. Grzeszczak Weronika Brak
2009 (JM.)
Brak
25. Klinge Nadia Stajnia Goodwill
2010 (JM.)
brak
26. Klinge Nadia Stajnia Goodwill
2010 (JM.)
brak
27. Kmieciak Jagna Klub Jeździecki Stajnia Szymanowo
2009 (JM.)
O061773
28. Kogut Weronika Stajnia Goodwill
2008 (JM.)
Brak
29. Kogut Weronika Stajnia Goodwill
2008 (JM.)
Brak
30. Konieczyńska Matylda Kociałkowa górka
2009 (JM.)
Brak
31. Konieczyńska Matylda Kociałkowa górka
2009 (JM.)
Brak
32. Konowalska Patrycja Stajnia Nota
2008 (JM.)
brak
33. Konowalska Patrycja Stajnia Nota
2008 (JM.)
brak
34. Kowalewska Maja Kociałkowa Górka
2009 (JM.)
O058432
35. Kowalewska Maja Kociałkowa Górka
2009 (JM.)
O058432
36. Kozłowska Aleksandra KJ Giżyńscy
S
brak
37. Kozłowska Aleksandra KJ Giżyńscy
S
brak
38. Kuchta Pola Zielonogórski KS Drzonków
2010 (JM.)
O064698
39. Kuchta Pola Zielonogórski KS Drzonków
2010 (JM.)
O064698
40. Kulczyńska Maria Stajnia Złotoryjsko
S
brak
41. Kulczyńska Maria Stajnia Złotoryjsko
S
brak
42. Leonhard Eliza KJ Hufnal Borowianka
2010 (JM.)
O063987
43. Leonhard Eliza KJ Hufnal Borowianka
2010 (JM.)
O063987
44. Łukaszewska Natalia Brak
S
Brak
Brak
45. Łukaszewska Natalia Brak
S
Brak
Brak
46. Majorczyk Jagoda Budzyński KS Kłos Sekcja Jeździecka
2006 (J.)
O052059
47. Majorczyk Jagoda Budzyński KS Kłos Sekcja Jeździecka
2006 (J.)
O052059
48. Majorczyk Nikola Budzyński KS Kłos Sekcja Jeździecka
2006 (J.)
O052054
49. Majorczyk Nikola Budzyński KS Kłos Sekcja Jeździecka
2006 (J.)
O052054
50. Michalak Hanna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2010 (JM.)
O056967
51. Michalak Hanna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2010 (JM.)
O056967
52. Modelska Joanna Kociałkowa Górka
2010 (JM.)
Brak
53. Modelska Joanna Kociałkowa Górka
2010 (JM.)
Brak
54. Nowakowski Witold Racocki Klub Jeździecki
S
O051018
55. Nowakowski Witold Racocki Klub Jeździecki
S
O051018
56. Palacz Oliwia KS SYDOW Riding Team
2004 (J.)
O043165
57. Palacz Oliwia KS SYDOW Riding Team
2004 (J.)
O043165
58. Peyraud-Mamys Malina Bpk
2005 (J.)
Brak
59. Peyraud-Mamys Malina Bpk
2005 (J.)
Brak
60. Pisarek Olga Stajnia Tarnowo Pałuckie
2010 (JM.)
x
61. Pisarek Olga Stajnia Tarnowo Pałuckie
2010 (JM.)
x
62. Pokrywka Małgorzata UKJ Leśny Dwór Pakówka
2009 (JM.)
O061048
63. Pokrywka Małgorzata UKJ Leśny Dwór Pakówka
2009 (JM.)
O061048
64. Pol Michał Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
LZPZJ/4290/22: B(II)
65. Pol Michał Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
LZPZJ/4290/22: B(II)
66. Przybyła Agata KS SYDOW Riding Team
2011 (Mł.)
O060170
67. Przybyła Agata KS SYDOW Riding Team
2011 (Mł.)
O060170
68. Przydanek Marcelina Kociałkowa Górka
2008 (JM.)
Brak
69. Przydanek Marcelina Kociałkowa Górka
2008 (JM.)
Brak
70. Rychlik Sylwia St. J Baborówko
S
O025903
71. Rychlik Sylwia St. J Baborówko
S
O025903
72. Ślusarczyk Gabriela niezrzeszona
2008 (JM.)
B 015920
73. Ślusarczyk Gabriela niezrzeszona
2008 (JM.)
B 015920
74. Sobalak Alicja Stajnia Nota
2009 (JM.)
O060166
75. Sobalak Alicja Stajnia Nota
2009 (JM.)
O060166
76. Sołtysiak Zuzanna bpk
2007 (JM.)
brak
77. Sołtysiak Zuzanna bpk
2007 (JM.)
brak
78. Stępniak Klara BPK
2009 (JM.)
Brak
79. Stępniak Klara BPK
2009 (JM.)
Brak
80. Stróżyńska Agata St. J Baborówko
2003 (MJ.)
O044632
81. Stróżyńska Agata St. J Baborówko
2003 (MJ.)
O044632
82. Sydow Natalia KS SYDOW Riding Team
2005 (J.)
O033144
83. Sydow Natalia KS SYDOW Riding Team
2005 (J.)
O033144
84. Szulkowska Natasza Stajnia Czeluścin
2010 (JM.)
brak
85. Szulkowska Natasza Stajnia Czeluścin
2010 (JM.)
brak
86. Targosz Piotr Bpk
S
Brak
87. Targosz Piotr Bpk
S
Brak
88. Topór Dagmara Stajnia Gang Szaraków
2005 (J.)
Brak
89. Trojanowska Monika Brak
2021 (Mł.)
Brak
90. Trojanowska Monika Brak
2021 (Mł.)
Brak
91. Węglorz Aleksandra Brak danych
2008 (JM.)
Brak danych
92. Węglorz Aleksandra Brak danych
2008 (JM.)
Brak danych
93. Wiśniewska Michalina brak
2010 (JM.)
brak
94. Wiśniewska Michalina brak
2010 (JM.)
brak
95. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
96. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

60

ANTEK F:
M:
2.

47

ASTER H KUC WALIJSKI POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:130 F: Hogeland's Nandor
M: Alexia
Brak 52801721000457
3.

35

ASTRID SP POL 2003 wałach tarantowata/kuc:146 F: Astan /
M: Karina /
brak X
4.

50

BANDERA WLKP POL 2017 klacz srokata/163 F: Romeo /
M: Bella /
brak 616007610015117
5.

3

CADIFOR CHARLOTTE KUC WALIJSKI POL 2015 klacz gniada/kuc:146 F: Cadifor Braveheart /
M: Pontlasse Perfection /
brak 826046050026116
6.

4

CALIF KUC WALIJZKI POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Nando Super
M: Cumka po Dante
K034889 013520066309
7.

56

CARLEY HOL POL 2014 wałach siwa/167 F: Carlos DZ / Cantus
M: Bailey III / Cassus
K028703 DE421000548714
8.

36

COLUCCI SLO SLO 2007 wałach gniada/164 F: Condor /
M: Salvage /
brak 703001082150407
9.

61

CORNETELLA F:
M:
10.

37

CZARDASZ BRAK POL Brak wałach kara/Brak F: Brak
M: Brak
Brak Brak
11.

5

DIAMENT SP POL 2004 wałach skarogniada/kuc:mk:148 F: X
M: X
K031129 999611495304
12.

53

DIARO SF HOLSZTYNSKA POL 2017 wałach siwa/167 F: DIARADO
M: BAILEY III
Brak DE421000702417
13.

55

DISNEY KUC POL 2017 wałach izabelowata/kuc:140 F: Ares
M: Duszka
brak 616013610179417
14.

49

DREAM WAY WIELKOPOLSKA POL 2018 klacz gniada/mk:155 F: Lord Star
M: Donia
Brak 616007610019218
15.

20

ENERGY CONTI HOLSZTYŃSKA POL 2012 Klacz gniada/170 F: Contender/Calypso II
M: Noblesse XVII/Coriander
brak brak
16.

45

FADO MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/168 F: Huzar
M: Fala
Brak 616006610054213
17.

44

FIONA NN POL 2010 klacz siwa/kuc:134 F: NN
M: NN
K026259 616999610263910
18.

29

FIONA KUC POL 2016 klacz siwa/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak N
19.

41

FIONA CASTELLA HANOWERSKI GER 2015 klacz gniada/170 F: Fürst Belissaro
M: Attention One
K030634 DE 431314610715
20.

57

FIVE STARS SP POL 2018 ogier skarogniada/167 F: CORNETINO
M: FRESCA
Brak 661009610226518
21.

26

FLORENTINA WLKP POL 2008 klacz gniada/166 F: Izaurus / Contender Son
M: Florencja / Contender Son
K019539 POL007610179708
22.

32

FORTUNA KUC FELIŃSKI POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:138 F: Topaz
M: Flora
Brak
23.

21

GIGS KG SP POL 2008 wałach kasztanowata/168 F: Baryshnikov / Bolero
M: Glueckchen K / Metternich
K022374 POL009610223208
24.

12

GRAF VON GUARDAVAL PP HAN POL 2012 wałach skarogniada/168 F: Graf Top / Graf Grannus
M: Genia / Grannus
K022354 DE431317247912
25.

2

GRAND KUC POL 2010 wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K027561 616999610284010
26.

19

HEABISCUIT N WLKP POL 2014 gelding bay/mk:153 F: Lapis / Lagaro
M: H'Lotka / Magnet
K025206 616007610105214
27.

46

HOKUS MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kasztanowata/160 F: Jaśmin
M: Hangara
Brak 616006610054313
28.

54

HURAGAN SP POL 2005 wałach gniada/165 F: Oskariusz
M: Hana
brak 009610063605
29.

31

JOKER WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/mk:147 F: EL-ZO
M: JULKA HS
Brak 616007640089017
30.

34

KALINSKE KUC POL 2010 klacz jelenia/kuc:129 F: Aisetan
M: Kulpe
Brak 003210067009
31.

8

KROTON WIELKOPOLSKI POL 2007 wałach kara/178 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
32.

28

LAWAL WIELKOPOLSKA POL 2002 wałach gniada/163 F: Kaliniec
M: Lawa
brak POL007590049602
33.

52

LEWIATAN WIELKOPOLSKA POL 2004 wałach ciemnogniada/kuc:- F: Lwówek
M: NN
K026215 POL007611236404
34.

38

LINUS Szlachetny Półkrwi POL 2006 wałach kasztanowata/164 F: Brak danych
M: Brak danych
K014217 DE443430466906
35.

33

LIVELLO HAFLINGER POL 2003 wałach izabelowata/kuc:145 F: Stony S.V/ Star
M: Lora/ Narvis
K019025 203001830257803
36.

13

LOTA KUC FELIŃSKI POL 2017 klacz gniada/kuc:120 F: NN
M: NN
brak 616999610216217
37.

30

LUCKY BOY KUC POL 2016 wałach inna/kuc:138 F: Rondo's Black Boy / Casperhof's Freddy
M: Lazy /
K032327 616013640038510
38.

40

MAJKA NN POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:125 F: --
M: --
Brak --
39.

59

MARIT KUC WALIJSKI POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Anmiklage's Sandor
M: Gruthuis Daphne
K024414 5280170700777
40.

39

MELODY- STAR CONNEMARA IRL 2010 klacz gniada/kuc:145 F: --
M: --
Brak --
41.

11

MIENIAK KONIK POLSKI POL 2017 ogier myszata/kuc:142 F: Dorato P
M: Miruna
Brak B0109412S
42.

22

NANCY PONYSPORT KUC POL 2005 klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana / Witalis
K019967 POL013570009205
43.

24

NEREUS KWPN NED 2018 wałach gniada/167 F: Davenport VDL
M: Argentina
Brak 528003201806886
44.

23

NICO GOLD HOL GER 2016 wałach siwa/166 F: Number One / Numero Uno
M: Elastiqua / Cachas
K031010 DE421000709116
45.

42

OGIA KONIK POLSKI POL 2018 klacz myszata/mk:140 F: Mozyr
M: Orkana
brak 616011640013718
46.

25

OSCAR H D'20 BWP BEL 2014 wałach ciemnokasztanowata/183 F: Kasanova De La Pomme / Bamako De Muze
M: Talina / Galoubet Van De Helle
K030325 056002W00307311
47.

18

PIKER KOŃ MAŁY POL 2017 wałach skarogniada/kuc:140 F: nn /
M: nn /
K033864 616999690146117
48.

51

ROKI SP POL 2015 wałach kara/170 F: -
M: -
Brak -
49.

43

RÓŻA TS POL 2013 klacz dereszowata/mk:133 F: nn /
M: nn /
brak 616999610226113
50.

16

SISI KUC POL 2011 klacz srokata/kuc:127 F: Szaman
M: Sakwa
Brak 616013610229311
51.

58

SWEET EMMA KUC WALIJSKI POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Nebo Liam 53328
M: Rhosymeirch Beck
K026255 826046020150135
52.

10

TARAN ZAKON Polski Kuc Wierzch. POL 2016 wałach tarantowata/kuc:143 F: Jawor
M: Tera Pałac
K033880 616013640070216
53.

27

UDINE SP POL 2013 wałach gniada/164 F: Bolshoi / Favoritas
M: Ulinela / Sir Neel
K026776 616009610161913
54.

48

UTOPIA Polski Koń Sportowy POL 2008 klacz gniada/164 F: Sapiecha
M: Ultigra
brak POL009540044508
55.

17

V-STAR D'IVE Z ZANGERSHEIDE POL 2014 wałach gniada/170 F: Vigo D'Arsouilles / Nabab De Reve
M: True Star D'Ive / Quick Star
K025756 056015Z55651114
56.

14

WENDELIN SP POL 2008 wałach kara/162 F: Dalet
M: Werta
brak 009630054708
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bachorz Elżbieta
KS SYDOW Riding Team
COLUCCI (36)
2022-08-13
2022-08-13
Białobrzeska Sandra
Stajnia Goodwill
BANDERA (50)
2022-08-13
5
2022-08-13
8
Boczkowska Aleksandra
Stajnia Złotoryjsko
GIGS KG (21)
2022-08-13
8
2022-08-13
3
Bulińska Kornelia
Stajnia Goodwill
UTOPIA (48)
2022-08-13
8
2022-08-13
8
Duczyc Magdalena
KJ Dimar
CALIF (4)
2022-08-13
1
2022-08-13
15
Fabiś Zuzanna
Stajnia Czeluścin
OGIA (42)
2022-08-13
7
Figiel Debora
Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
PIKER (18)
2022-08-13
1
2022-08-13
8
Frątczak Julia
Stajnia Czeluścin
RÓŻA (43)
2022-08-13
10
Gidaszewska Agata
bpk
2022-08-13
1
2022-08-13
Giżyński Filip
KJ Giżyńscy
LOTA (13)
2022-08-13
3
2022-08-13
Grębka Wanessa
Stajnia Czeluścin
OGIA (42)
2022-08-13
11
Grzeszczak Weronika
Brak
LINUS (38)
2022-08-13
2
2022-08-13
Klinge Nadia
Stajnia Goodwill
ASTER H (47)
2022-08-13
1
2022-08-13
2
Kmieciak Jagna
Klub Jeździecki Stajnia Szymanowo
2022-08-13
13
2022-08-13
4
Kogut Weronika
Stajnia Goodwill
2022-08-13
4
2022-08-13
Konieczyńska Matylda
Kociałkowa górka
JOKER (31)
2022-08-13
16
2022-08-13
5
Konowalska Patrycja
Stajnia Nota
HURAGAN (54)
2022-08-13
4
Kowalewska Maja
Kociałkowa Górka
FORTUNA (32)
2022-08-13
17
2022-08-13
5
Kowalski Krzysztof
St. Kraju Jumping Team
KIREJRO (15)
2022-08-13
2022-08-13
Kozłowska Aleksandra
KJ Giżyńscy
2022-08-13
3
2022-08-13
17
Kuchta Pola
Zielonogórski KS Drzonków
FIONA (29)
2022-08-13
7
2022-08-13
Kulczyńska Maria
Stajnia Złotoryjsko
2022-08-13
8
2022-08-13
19
Leonhard Eliza
KJ Hufnal Borowianka
FIONA (44)
2022-08-13
4
2022-08-13
3
Łukaszewska Natalia
Brak
FADO (45)
2022-08-13
1
2022-08-13
10
HOKUS (46)
2022-08-13
5
2022-08-13
9
Majorczyk Jagoda
Budzyński KS Kłos Sekcja Jeździecka
2022-08-13
17
Majorczyk Nikola
Budzyński KS Kłos Sekcja Jeździecka
2022-08-13
1
Michalak Hanna
UKJ Leśny Dwór Pakówka
2022-08-13
2
2022-08-13
2
Modelska Joanna
Kociałkowa Górka
2022-08-13
8
2022-08-13
3
Nowakowski Witold
Racocki Klub Jeździecki
2022-08-13
1
2022-08-13
1
CARLEY (56)
2022-08-13
8
2022-08-13
1
Palacz Oliwia
KS SYDOW Riding Team
2022-08-13
2
250
2022-08-13
3
300
Peyraud-Mamys Malina
Bpk
MAJKA (40)
2022-08-13
14
2022-08-13
5
Pisarek Olga
Stajnia Tarnowo Pałuckie
ASTRID (35)
2022-08-13
9
2022-08-13
4
Pokrywka Małgorzata
UKJ Leśny Dwór Pakówka
MARIT (59)
2022-08-13
6
2022-08-13
Pol Michał
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2022-08-13
3
200
2022-08-13
4
Przybyła Agata
KS SYDOW Riding Team
2022-08-13
9
2022-08-13
2
Przydanek Marcelina
Kociałkowa Górka
LIVELLO (33)
2022-08-13
5
ANTEK (60)
2022-08-13
9
Rychlik Sylwia
St. J Baborówko
2022-08-13
4
UDINE (27)
2022-08-13
2022-08-13
1
500
2022-08-13
4
2022-08-13
Ślusarczyk Gabriela
niezrzeszona
LAWAL (28)
2022-08-13
3
2022-08-13
6
Sobalak Alicja
Stajnia Nota
HURAGAN (54)
2022-08-13
8
DISNEY (55)
2022-08-13
6
2022-08-13
4
Sołtysiak Zuzanna
bpk
2022-08-13
12
2022-08-13
1
Stępniak Klara
BPK
2022-08-13
1
2022-08-13
2
Stróżyńska Agata
St. J Baborówko
2022-08-13
8
2022-08-13
1
Sydow Natalia
KS SYDOW Riding Team
2022-08-13
1
350
2022-08-13
2
400
NEREUS (24)
2022-08-13
1
2022-08-13
Szulkowska Natasza
Stajnia Czeluścin
RÓŻA (43)
2022-08-13
Targosz Piotr
Bpk
ROKI (51)
2022-08-13
2022-08-13
Topór Dagmara
Stajnia Gang Szaraków
MIENIAK (11)
2022-08-13
2022-08-13
2022-08-13
Trojanowska Monika
Brak
2022-08-13
1
2022-08-13
2
Węglorz Aleksandra
Brak danych
KROTON (8)
2022-08-13
7
2022-08-13
8
Wiśniewska Michalina
brak
SISI (16)
2022-08-13
5
2022-08-13
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
GRAND (2)
2022-08-13
8
2022-08-13
5
2022-08-13
2
2022-08-13

Number of Riders: 96

Number of Horses: 56

The sum of prizes: 2 000.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-022021-1, AGA Agnieszka Bogucka-Sydow)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl