Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
60 ACCEPTED 2022-06-25 11:18:55
2022-06-25 11:10:22
Lena Radowicz ROZBÓJNIK
  • 1x 2T/50 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3T/50 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat , na styl
59 ACCEPTED 2022-06-24 20:03:26
2022-06-24 18:34:00
Julia Liszyńska CONAN D
  • 2x 8T/90 cm/LL dokładności Art. 238.1.1
58 ACCEPTED 2022-06-24 09:27:34
2022-06-24 09:18:26
Urszula Klajbor TUNGARIA
  • 2x 7T/70 cm/dla Dużych Koni z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8T/90 cm/LL dokładności Art. 238.1.1
57 ACCEPTED 2022-06-23 23:13:57
2022-06-23 22:57:49
Aleksander Libera LIGHT SPIRIT 2R
  • 2x 7T/70 cm/dla Dużych Koni z trafieniem w normę czasu
56 ACCEPTED 2022-06-23 22:43:55
2022-06-23 22:37:48
Judyta Perek KORIN
  • 1x 10R/100 cm/L dwufazowy Art. 274.1.5.3 Jeździec Przyszłości
  • 1x 11R/110 cm/P zwykły Art. 238.2..1 - o nagrodę firmy ESCALADOR - Jeździec Przyszłości
55 ACCEPTED 2022-06-23 22:43:50
2022-06-23 22:37:21
Julia Perek QUINTUS
  • 1x 10R/100 cm/L dwufazowy Art. 274.1.5.3 Jeździec Przyszłości
  • 1x 11R/110 cm/P zwykły Art. 238.2..1 - o nagrodę firmy ESCALADOR - Jeździec Przyszłości
54 ACCEPTED 2022-06-23 21:57:59
2022-06-23 21:28:26
Wojciech Dahlke ULISE
  • 1x 10R/100 cm/L dwufazowy Art. 274.1.5.3 Jeździec Przyszłości
  • 1x 11R/110 cm/P zwykły Art. 238.2..1 - o nagrodę firmy ESCALADOR - Jeździec Przyszłości
53 ACCEPTED 2022-06-23 21:57:55
2022-06-23 21:28:01
Wojciech Dahlke SOLESTUS OK
  • 2x 8T/90 cm/LL dokładności Art. 238.1.1
52 ACCEPTED 2022-06-23 21:57:52
2022-06-23 21:27:28
Wojciech Dahlke SANNE
  • 1x 10R/100 cm/L dwufazowy Art. 274.1.5.3 Jeździec Przyszłości
  • 1x 11R/110 cm/P zwykły Art. 238.2..1 - o nagrodę firmy ESCALADOR - Jeździec Przyszłości
51 ACCEPTED 2022-06-23 21:57:49
2022-06-23 21:26:51
Wojciech Dahlke ULENA
  • 2x 10R/100 cm/L dwufazowy Art. 274.1.5.3 Jeździec Przyszłości
50 ACCEPTED 2022-06-23 21:57:46
2022-06-23 21:26:23
Wojciech Dahlke MAX OBOLENSKY GOLD Z
  • 1x 10R/100 cm/L dwufazowy Art. 274.1.5.3 Jeździec Przyszłości
  • 1x 11R/110 cm/P zwykły Art. 238.2..1 - o nagrodę firmy ESCALADOR - Jeździec Przyszłości
49 ACCEPTED 2022-06-23 21:22:03
2022-06-23 21:22:03
Anna Rzymska BLEIK
  • 2x 1T/30 cm/dokładności Art. 238.1.1 - dla początkujących jeźdźców
48 ACCEPTED 2022-06-23 20:56:27
2022-06-23 20:30:35
Marcelina Zobel COLINA L
  • 2x 10R/100 cm/L dwufazowy Art. 274.1.5.3 Jeździec Przyszłości
47 ACCEPTED 2022-06-23 20:56:22
2022-06-23 20:30:14
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 2x 7T/70 cm/dla Dużych Koni z trafieniem w normę czasu
46 ACCEPTED 2022-06-23 05:57:17
2022-06-23 00:05:41
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 10R/100 cm/L dwufazowy Art. 274.1.5.3 Jeździec Przyszłości
  • 1x 11R/110 cm/P zwykły Art. 238.2..1 - o nagrodę firmy ESCALADOR - Jeździec Przyszłości
45 ACCEPTED 2022-06-22 22:53:35
2022-06-22 22:45:58
Antoni Mytkowski FRED
  • 1x 1T/30 cm/dokładności Art. 238.1.1 - dla początkujących jeźdźców
44 ACCEPTED 2022-06-22 17:06:13
2022-06-22 17:03:59
Amelia Zwolińska GALICJUSZ
  • 1x 4T/50 cm/Dla Dużych Koni z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , na styl
43 ACCEPTED 2022-06-22 14:59:39
2022-06-22 14:48:14
Alicja Gorzkowska AMILUNA CENTO
  • 1x 8T/90 cm/LL dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10R/100 cm/L dwufazowy Art. 274.1.5.3 Jeździec Przyszłości
42 ACCEPTED 2022-06-22 13:42:35
2022-06-22 13:12:34
Wiktoria Wróblewska ZARCO N
  • 1x 10R/100 cm/L dwufazowy Art. 274.1.5.3 Jeździec Przyszłości
  • 1x 11R/110 cm/P zwykły Art. 238.2..1 - o nagrodę firmy ESCALADOR - Jeździec Przyszłości
41 ACCEPTED 2022-06-22 11:14:45
2022-06-22 10:53:27
Oliwia Palacz OSCAR H D'20
  • 1x 11R/110 cm/P zwykły Art. 238.2..1 - o nagrodę firmy ESCALADOR - Jeździec Przyszłości
  • 1x 12R/120 cm/N zwykły Art. 238.2..1 - o nagrodę firmy UNILINK - Jeździec Przyszłości
40 ACCEPTED 2022-06-21 20:25:09
2022-06-21 20:04:07
Matylda Konieczyńska JOKER
  • 2x 5T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , z trafieniem w normę czasu
39 ACCEPTED 2022-06-21 16:26:04
2022-06-21 15:47:18
Maria Kostrzewa SOUL
  • 1x 1T/30 cm/dokładności Art. 238.1.1 - dla początkujących jeźdźców
  • 1x 2T/50 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat z trafieniem w normę czasu
38 ACCEPTED 2022-06-21 16:25:59
2022-06-21 15:46:59
Maria Kostrzewa POKER
  • 1x 1T/30 cm/dokładności Art. 238.1.1 - dla początkujących jeźdźców
  • 1x 2T/50 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat z trafieniem w normę czasu
37 ACCEPTED 2022-06-21 14:41:36
2022-06-21 14:37:52
Agata Mizgier-Jastrzębska MY DREAM LADY
  • 2x 8T/90 cm/LL dokładności Art. 238.1.1
36 ACCEPTED 2022-06-21 14:41:29
2022-06-21 14:37:35
Agata Mizgier-Jastrzębska LIONHEART
  • 2x 7T/70 cm/dla Dużych Koni z trafieniem w normę czasu
35 ACCEPTED 2022-06-21 13:34:49
2022-06-21 13:15:54
Maria Kulik CETYNIAN
  • 2x 9R/100 cm/L licencyjny
34 ACCEPTED 2022-06-21 12:50:23
2022-06-21 12:30:55
Zuzanna Rotman BRANDASTARR
  • 2x 7T/70 cm/dla Dużych Koni z trafieniem w normę czasu
33 ACCEPTED 2022-06-21 12:50:14
2022-06-21 12:12:08
Kinga Matusik ROYAL DREAM
  • 1x 4T/50 cm/Dla Dużych Koni z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7T/70 cm/dla Dużych Koni z trafieniem w normę czasu
32 ACCEPTED 2022-06-21 12:50:11
2022-06-21 12:04:12
Hanna Kowalewska KALINSKE
  • 1x 4T/50 cm/Dla Dużych Koni z trafieniem w normę czasu
31 ACCEPTED 2022-06-21 12:50:08
2022-06-21 12:03:32
Joanna Modelska KALINSKE
  • 1x 1T/30 cm/dokładności Art. 238.1.1 - dla początkujących jeźdźców
30 ACCEPTED 2022-06-21 12:50:05
2022-06-21 11:54:36
Aleksandra Staniek LA ROSITA
  • 2x 4T/50 cm/Dla Dużych Koni z trafieniem w normę czasu
29 ACCEPTED 2022-06-21 11:51:13
2022-06-21 11:49:38
Hanna Kowalewska LIVELLO
  • 1x 7T/70 cm/dla Dużych Koni z trafieniem w normę czasu
28 ACCEPTED 2022-06-21 11:51:10
2022-06-21 11:48:43
Maja Kowalewska FORTUNA
  • 1x 5T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , na styl
27 ACCEPTED 2022-06-21 11:51:03
2022-06-21 11:47:24
Marcelina Przydanek CENZUS
  • 1x 1T/30 cm/dokładności Art. 238.1.1 - dla początkujących jeźdźców
  • 1x 4T/50 cm/Dla Dużych Koni z trafieniem w normę czasu
26 ACCEPTED 2022-06-21 11:51:00
2022-06-21 11:46:04
Marcelina Przydanek LIVELLO
  • 1x 5T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , z trafieniem w normę czasu
25 ACCEPTED 2022-06-21 11:50:54
2022-06-21 11:36:19
Maja Szczepańska ZRYWNA
  • 1x 10R/100 cm/L dwufazowy Art. 274.1.5.3 Jeździec Przyszłości
  • 1x 11R/110 cm/P zwykły Art. 238.2..1 - o nagrodę firmy ESCALADOR - Jeździec Przyszłości
24 ACCEPTED 2022-06-21 11:50:50
2022-06-21 11:32:58
Karolina Zygmańska HIPCIO
  • 1x 1T/30 cm/dokładności Art. 238.1.1 - dla początkujących jeźdźców
  • 1x 2T/50 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat z trafieniem w normę czasu
23 ACCEPTED 2022-06-21 11:50:45
2022-06-21 11:32:27
Agnieszka Szmyt ALVARO
  • 1x 1T/30 cm/dokładności Art. 238.1.1 - dla początkujących jeźdźców
  • 1x 2T/50 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat z trafieniem w normę czasu
22 ACCEPTED 2022-06-19 22:44:12
2022-06-19 22:44:12
Marianna Raczyńska LENNOX 440
  • 2x 8T/90 cm/LL dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10R/100 cm/L dwufazowy Art. 274.1.5.3 Jeździec Przyszłości
21 ACCEPTED 2022-06-19 22:43:38
2022-06-19 22:43:38
Zofia Epting SMART AND CLEVER 3
  • 1x 11R/110 cm/P zwykły Art. 238.2..1 - o nagrodę firmy ESCALADOR - Jeździec Przyszłości
  • 1x 12R/120 cm/N zwykły Art. 238.2..1 - o nagrodę firmy UNILINK - Jeździec Przyszłości
20 ACCEPTED 2022-06-19 22:42:56
2022-06-19 22:42:56
Natalia Sydow QUINNA 2
  • 1x 11R/110 cm/P zwykły Art. 238.2..1 - o nagrodę firmy ESCALADOR - Jeździec Przyszłości
  • 2x 12R/120 cm/N zwykły Art. 238.2..1 - o nagrodę firmy UNILINK - Jeździec Przyszłości
19 ACCEPTED 2022-06-19 22:42:35
2022-06-19 22:42:35
Natalia Sydow NICO GOLD
  • 1x 11R/110 cm/P zwykły Art. 238.2..1 - o nagrodę firmy ESCALADOR - Jeździec Przyszłości
  • 1x 12R/120 cm/N zwykły Art. 238.2..1 - o nagrodę firmy UNILINK - Jeździec Przyszłości
18 ACCEPTED 2022-06-19 22:42:13
2022-06-19 22:42:13
Natalia Sydow IMPALA 47
  • 1x 12R/120 cm/N zwykły Art. 238.2..1 - o nagrodę firmy UNILINK - Jeździec Przyszłości
17 ACCEPTED 2022-06-19 22:41:54
2022-06-19 22:41:54
Natalia Sydow GIPSY KING - A
  • 1x 12R/120 cm/N zwykły Art. 238.2..1 - o nagrodę firmy UNILINK - Jeździec Przyszłości
16 ACCEPTED 2022-06-19 20:50:52
2022-06-19 20:17:14
Maja Piechowiak ICECREAME
  • 2x 10R/100 cm/L dwufazowy Art. 274.1.5.3 Jeździec Przyszłości
  • 2x 11R/110 cm/P zwykły Art. 238.2..1 - o nagrodę firmy ESCALADOR - Jeździec Przyszłości
15 ACCEPTED 2022-06-19 17:21:49
2022-06-19 16:09:51
Magdalena Kowalska SOJUSZNIK
  • 1x 11R/110 cm/P zwykły Art. 238.2..1 - o nagrodę firmy ESCALADOR - Jeździec Przyszłości
  • 1x 12R/120 cm/N zwykły Art. 238.2..1 - o nagrodę firmy UNILINK - Jeździec Przyszłości
14 ACCEPTED 2022-06-19 15:51:11
2022-06-19 14:05:00
Nina Czyżewska CENNA
  • 1x 2T/50 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3T/50 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat , na styl
13 ACCEPTED 2022-06-18 12:23:46
2022-06-18 11:41:47
Natasza Dobrzykowska CHAZAR
  • 2x 9R/100 cm/L licencyjny
12 ACCEPTED 2022-06-16 13:23:32
2022-06-16 10:51:11
Andrzej Jórga CASSORRADO
  • 1x 11R/110 cm/P zwykły Art. 238.2..1 - o nagrodę firmy ESCALADOR - Jeździec Przyszłości
  • 1x 12R/120 cm/N zwykły Art. 238.2..1 - o nagrodę firmy UNILINK - Jeździec Przyszłości
11 ACCEPTED 2022-06-15 22:32:44
2022-06-15 21:09:21
Zofia Krzeszewska LAYLA
  • 1x 11R/110 cm/P zwykły Art. 238.2..1 - o nagrodę firmy ESCALADOR - Jeździec Przyszłości
  • 1x 12R/120 cm/N zwykły Art. 238.2..1 - o nagrodę firmy UNILINK - Jeździec Przyszłości
10 ACCEPTED 2022-06-15 22:32:51
2022-06-15 20:22:35
Zofia Wizła CATOX SON
  • 2x 10R/100 cm/L dwufazowy Art. 274.1.5.3 Jeździec Przyszłości
9 ACCEPTED 2022-06-15 22:32:54
2022-06-15 20:21:59
Zofia Wizła NEKTON PLUS
  • 2x 10R/100 cm/L dwufazowy Art. 274.1.5.3 Jeździec Przyszłości
8 ACCEPTED 2022-06-15 12:50:59
2022-06-15 12:21:22
Zuzanna Kulińska CHIBI-CHIBI
  • 1x 2T/50 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3T/50 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat , na styl
7 ACCEPTED 2022-06-15 07:03:17
2022-06-14 18:54:34
Cécille Stobińska THREE-B-TWEET
  • 1x 5T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , na styl
6 ACCEPTED 2022-06-13 13:03:12
2022-06-13 11:54:51
Aleksandra Andrzejewska ALADYN
  • 1x 11R/110 cm/P zwykły Art. 238.2..1 - o nagrodę firmy ESCALADOR - Jeździec Przyszłości
  • 1x 12R/120 cm/N zwykły Art. 238.2..1 - o nagrodę firmy UNILINK - Jeździec Przyszłości
5 ACCEPTED 2022-06-15 22:32:57
2022-06-12 22:42:06
Alicja Łączkowska BOSTON
  • 1x 4T/50 cm/Dla Dużych Koni z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7T/70 cm/dla Dużych Koni z trafieniem w normę czasu
4 ACCEPTED 2022-06-13 13:03:18
2022-06-12 19:49:08
Izabella Guzińska ZANDRA
  • 1x 11R/110 cm/P zwykły Art. 238.2..1 - o nagrodę firmy ESCALADOR - Jeździec Przyszłości
  • 1x 12R/120 cm/N zwykły Art. 238.2..1 - o nagrodę firmy UNILINK - Jeździec Przyszłości
3 ACCEPTED 2022-06-10 16:01:11
2022-06-10 11:20:10
Mia Krol BRAWO
  • 1x 5T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , na styl
2 ACCEPTED 2022-06-09 07:23:47
2022-06-09 01:05:28
Cécille Stobińska NANOUCK E
  • 1x 10R/100 cm/L dwufazowy Art. 274.1.5.3 Jeździec Przyszłości
  • 1x 11R/110 cm/P zwykły Art. 238.2..1 - o nagrodę firmy ESCALADOR - Jeździec Przyszłości
1 ACCEPTED 2022-06-09 07:23:45
2022-06-09 01:04:32
Cécille Stobińska KAFFE
  • 1x 5T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6T/70 cm/Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat , na styl
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andrzejewska Aleksandra St. J Baborówko
S
O041440
2. Czyżewska Nina Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2013 (Mł.)
brak
3. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
4. Dobrzykowska Natasza KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O043169
5. Epting Zofia KS SYDOW Riding Team
2007 (JM.)
O053740
6. Gorzkowska Alicja BPK (WIE)
2007 (JM.)
O055979
7. Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem
S
O020114
10225516
8. Jórga Andrzej LKJ Abaria Iwno
2002 (MJ.)
O038288
9. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
10. Klajbor Urszula .
2006 (J.)
.
11. Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team
S
O000254
12. Konieczyńska Matylda Kociałkowa górka
2009 (JM.)
Brak
13. Kostrzewa Maria Klub Sportowy Sydow Riding Team
2012 (Mł.)
brak
14. Kowalewska Hanna LKS Cwał Poznań
2005 (J.)
O044620
15. Kowalewska Maja Kociałkowa Górka
2009 (JM.)
O058432
16. Kowalska Magdalena KS Jumping Events Poznań
2003 (MJ.)
O050148
17. Krol Mia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
2009 (JM.)
O063220
18. Krzeszewska Zofia SJ Turzyn
S
O011384
19. Kulik Maria KJ Atrium Swarzędz
2005 (J.)
O046687
20. Kulińska Zuzanna Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2012 (Mł.)
Brak
21. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
S
O021513
22. Liszyńska Julia bpk
2004 (J.)
O053973
23. Łączkowska Alicja Klub Sportowy Kawalkada
2001 (MJ.)
Brak
24. Matusik Kinga Kocialkowa górka
2004 (J.)
Brak
25. Mizgier Agata LKJ Abaria Iwno
S
O003406
10046187
26. Modelska Joanna Kociałkowa Górka
2010 (JM.)
Brak
27. Mytkowski Antoni Fundacja z Gracją
2014 (Mł.)
brak
28. Palacz Oliwia KS SYDOW Riding Team
2004 (J.)
O043165
29. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
30. Perek Julia Posadowskie TJ
2002 (MJ.)
O038669
31. Piechowiak Maja St. Kraju Jumping Team
2002 (MJ.)
O042735
32. Przydanek Marcelina Kociałkowa Górka
2008 (JM.)
Brak
33. Raczyńska Marianna KS SYDOW Riding Team
2007 (JM.)
O062344
34. Radowicz Lena Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2011 (Mł.)
O063463
35. Rotman Zuzanna Kociałkowa górka
2010 (JM.)
Brak
36. Rzymska Anna KS SYDOW Riding Team
Brak
37. Staniek Aleksandra LKJ Abaria Iwno
2001 (MJ.)
O032815
38. Stobińska Cécille KS Kawalkada Murowana Goślina
2010 (JM.)
O062563
39. Sydow Natalia KS SYDOW Riding Team
2005 (J.)
O033144
40. Szczepańska Maja KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O052847
41. Szmyt Agnieszka Kociałkowa Górka
2011 (Mł.)
Brak
42. Wizła Zofia KS Jumping Events Poznań
2008 (JM.)
O053737
43. Wróblewska Wiktoria St. J. Baborówko
2006 (J.)
O067399
44. Zobel Marcelina KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2004 (J.)
O046688
45. Zwolińska Amelia KJ Raduszyn
2008 (JM.)
O063234
46. Zygmańska Karolina Kociałkowa Górka
2010 (JM.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

5

ALADYN WLKP POL 2014 ogier ciemnogniada/168 F: La Le Voltaire / Voltaire
M: Aida / Erebus
K032959 6160076101647
2.

29

ALVARO KUC WALIJSKK POL 2016 ogier izabelowata/kuc:127 F: Zefir
M: Aroza
Brak 616××××××××16
3.

18

AMILUNA CENTO ŁOTEWSKA LAT 2012 klacz siwa/168 F: Antonio / Acorado
M: Carera / Cento
K031803 LV001000003212
4.

51

BLEIK KOŃ ŚLĄSKI POL 2018 wałach gniada/165 F: X
M: X
Brak X
5.

4

BOSTON NN POL 2003 wałach srokata/160 F: NN
M: NN
Brak POL999611078403
6.

38

BRANDASTARR SP POL 2007 klacz izabelowata/165 F: Noe Disle
M: Bella Donna
Brak 6160095300300807
7.

BRAWO MAŁY KOŃ POL 2010 wałach tarantowata/mk:149 F: nn /
M: nn /
K030203 616999640101810
8.

13

CASSORRADO HOL GER 2010 wałach siwa/176 F: Cassini II / Capitol I
M: Horiella S / Corrado I
K021127 DE421000069510
9.

11

CATOX SON NIEM. SPORT. GER 2012 wałach ciemnogniada/175 F: Casper / Catox
M: Gin-Fizz II / Grossadmiral
K031018 DE410106044012
10.

20

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 klacz izabelowata/kuc:126 F: Toffi / Barako
M: Culiko / Topas
K023426 POL013610044207
11.

33

CENZUS KUC POL 2014 wałach dereszowata/kuc:125 F: Oskal
M: Celinka
brak 616013610123314
12.

39

CETYNIAN Czysta Krew Arabska POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Kara Shar / Millenium
M: Letina / Eurol
K031519 616POL13009616A
13.

19

CHAZAR WLKP POL 2010 wałach kasztanowata/170 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Charyzma / Kołczan
K024633 616098200007928
14.

8

CHIBI-CHIBI KUC POL 2018 klacz jelenia/kuc:134 F: Domingo
M: Cenna
Brak 616013610228218
15.

50

COLINA L WESTF GER 2007 klacz gniada/173 F: Quinta Real / Quite Easy I / Quidam de Revel
M: C'est la Vie / Collin L / Contender
K011622 DE441411333607
16.

61

CONAN D NRPS POL 2013 wałach gniada/170 F: Canabis Z /
M: Alexandria D /
brak 52801025032
17.

48

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
K015685 POL00961022710
18.

34

FORTUNA KUC FELIŃSKI POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:138 F: Topaz
M: Flora
Brak
19.

47

FRED KUC POL 2013 wałach srokata/kuc:136 F: brak
M: brak
brak brak
20.

46

GALICJUSZ Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 wałach jasnogniada/kuc:148 F: Narwik / Split
M: Galicja / Bonetto-D
K030182 616013640039415
21.

23

GIPSY KING - A SP POL 2012 wałach gniada/166 F: Hingis / Marcus
M: Grejs / Dionizos
K027584 616009600157912
22.

30

HIPCIO KUC POL 2002 Wałach gniada/kuc:123 F: nn
M: nn
brak
23.

22

ICECREAME KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/180 F: Quasimodo vd Molendreef / Heartbreaker
M: Elegantester / Indorado
K028307 528003201306754
24.

24

IMPALA 47 OLDENBURSKA GER 2015 klacz kasztanowata/168 F: I’m Special de Muze
M: La Spumante
K033791 DE 418186869315
25.

17

JOKER WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/mk:147 F: EL-ZO
M: JULKA HS
Brak 616007640089017
26.

KAFFE KUC POL 2014 wałach gniada/kuc:140 F: Nando Super
M: Kafejka
K029323 616013520102
27.

36

KALINSKE KUC POL 2010 klacz jelenia/kuc:129 F: Aisetan
M: Kulpe
Brak 003210067009
28.

58

KORIN SP POL 2016 wałach kasztanowata/161 F: Wolf's Panter / Harald
M: Klara / Chomsk
K029293 616009680076116
29.

35

LA ROSITA Polski Kuc Wierzchowy POL 2018 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Domingo
M: La Vita
Brak 616013610073118
30.

9

LAYLA SP POL 2015 klacz kasztanowata/168 F: Quintode B / Quinar
M: Laclima / Sokrates
K015283 616009610075915
31.

28

LENNOX 440 OLDENBURSKA GER 2015 wałach gniada/168 F: Lyjanero
M: Retina
K033052 DE 418180070215
32.

59

LIGHT SPIRIT 2R DSP POL 2018 wałach ciemnogniada/167 F: Lahnstein
M: Flash Feeling
Brak DE455550461718
33.

40

LIONHEART WESTFALSKA POL 2018 wałach gniada/165 F: Perigueux
M: Lallija
brak DE441411079118
34.

32

LIVELLO HAFLINGER POL 2003 wałach izabelowata/kuc:145 F: Stony S.V/ Star
M: Lora/ Narvis
K019025 203001830257803
35.

52

MAX OBOLENSKY GOLD Z Z BEL 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Maestro vd Bisschop / Cornet Obolensky
M: Centuria / Lavendel
K032804 056015Z55557717
36.

64

MEJSON SP POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: Wieland
M: Mejsi V / Welt Gang
37.

41

MY DREAM LADY SP POL 2017 klacz gniada/169 F: Number One
M: My Lady
brak A0006140S
38.

NANOUCK E Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2013 wałach gniada/166 F: Canabis Z
M: Hello World E
K033551 056-002-W00305838
39.

12

NEKTON PLUS REŃSKA POL 2005 wałach ciemnogniada/168 F: Now Or Never M / Voltaire
M: Amona / Aristo
K015169 DE443438505005
40.

63

NEREUS KWPN Holandia 2018 Wałach Gniada/167 F: Davenport VDL
M: Argentina
41.

25

NICO GOLD HOL GER 2016 wałach siwa/166 F: Number One / Numero Uno
M: Elastiqua / Cachas
K031010 DE421000709116
42.

44

OSCAR H D'20 BWP BEL 2014 wałach ciemnokasztanowata/183 F: Kasanova De La Pomme / Bamako De Muze
M: Talina / Galoubet Van De Helle
K030325 056002W00307311
43.

42

POKER KUC WALIJSKI POL 1998 ogier siwa/kuc:120 F: Folkert / Boreas Ubbo
M: Gemstone Philadelphia / Revel Jeeves
K003686 POL013540019798
44.

26

QUINNA 2 OLDENBURSKA GER 2008 klacz gniada/168 F: Carlucci
M: Quidam's Gin
K031475 DE 418181342708
45.

57

QUINTUS SP POL 2016 wałach kasztanowata/160 F: Vulkan L / Vulkano
M: Quiana 3 / Quidam's Rubin
K029292 616009640052816
46.

37

ROYAL DREAM WIELKOPOLSKA POL 2018 klacz siwa/163 F: Arctic
M: Ruletka
Brak 616007610073218
47.

62

ROZBÓJNIK KUC POL 2014 ogier siwa/kuc:127 F: nn /
M: nn /
K025588 616999681034114
48.

54

SANNE SP POL 2017 klacz gniada/178 F: Carambole / Cassini
M: Simone / Corland
K033355 A0019796S
49.

27

SMART AND CLEVER 3 HANOWERSKA GER 2014 wałach gniada/168 F: Stakkato Gold
M: Ever so Clever
K033255 DE 431310154114
50.

21

SOJUSZNIK POL 2013 wałach ciemnogniada/173 F: Szkrab / Arcus
M: Salzinia / Zagon
K023788 616006540103413
51.

55

SOLESTUS OK SP POL 2018 ogier siwa/168 F: Colestus
M: Simone / Corland
K034419 B0107552S
52.

43

SOUL KONIK POLSKI POL 2007 wałach inna/kuc:140 F: NN
M: NN
brak -
53.

7

THREE-B-TWEET KUC POL 2006 wałach ciemnogniada/kuc:137 F: Camillo/Dante
M: Three Star Orchid/ Three-B- Ocean
K022625 POL 013 53 00531 06
54.

49

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj / Windwurf
M: Sasanka / Owad
K027315 616999610226312
55.

60

TUNGARIA XX POL 2013 klacz siwa/164 F: .
M: .
Nrak .
56.

53

ULENA SP POL 2017 klacz kasztanowata/167 F: Magnum vd Bisschop
M: Ulinela / Sir Neel
K033354 A0019791S
57.

56

ULISE SP POL 2017 wałach kasztanowata/167 F: Magnum vd Bisschop / Elvis Ter Putte
M: Ulive / Karandasj
K033347 A0006639S
58.

6

ZANDRA HOL GER 2007 klacz kasztanowata/174 F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
K024595 DE421000281207
59.

45

ZARCO N WLKP POL 2014 wałach gniada/172 F: Talent Charboniere
M: Zabaleta N
K034305 616007610110914
60.

31

ZRYWNA WLKP POL 2014 klacz gniada/163 F: Midas / Furore
M: Zeta P / Domel
K027518 616007520042414
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Aleksandra
St. J Baborówko
ALADYN (5)
2022-06-26
Czyżewska Nina
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
CENNA (20)
2022-06-26
4
2022-06-26
1
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
2022-06-26
5
2022-06-26
1
ULENA (53)
2022-06-26
5
2022-06-26
SANNE (54)
2022-06-26
6
2022-06-26
2022-06-26
1
2022-06-26
5
ULISE (56)
2022-06-26
8
2022-06-26
Dobrzykowska Natasza
KJ Sokół Damasławek
CHAZAR (19)
2022-06-26
2022-06-26
Epting Zofia
KS SYDOW Riding Team
2022-06-26
3
2022-06-26
4
Gorzkowska Alicja
BPK (WIE)
2022-06-26
1
2022-06-26
4
Guzińska Izabella
KJ Agro-Handel Śrem
ZANDRA (6)
2022-06-26
10
2022-06-26
6
Jórga Andrzej
LKJ Abaria Iwno
2022-06-26
Kiciński Janusz
KJ Profil Piła
2022-06-26
2022-06-26
7
Klein Tomasz
KS SYDOW Riding Team
MEJSON (64)
2022-06-26
9
2022-06-26
8
Konieczyńska Matylda
Kociałkowa górka
JOKER (17)
2022-06-26
5
2022-06-26
6
Kostrzewa Maria
Klub Sportowy Sydow Riding Team
POKER (42)
2022-06-26
1
2022-06-26
5
SOUL (43)
2022-06-26
6
2022-06-26
6
Kowalewska Hanna
LKS Cwał Poznań
LIVELLO (32)
2022-06-26
2
2022-06-26
4
Kowalewska Maja
Kociałkowa Górka
FORTUNA (34)
2022-06-26
3
2022-06-26
2
Kowalska Magdalena
KS Jumping Events Poznań
2022-06-26
2022-06-26
Krol Mia
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
2022-06-26
2
2022-06-26
4
Krzeszewska Zofia
SJ Turzyn
LAYLA (9)
2022-06-26
1
2022-06-26
7
Kulik Maria
KJ Atrium Swarzędz
2022-06-26
2022-06-26
1
Kulińska Zuzanna
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2022-06-26
7
2022-06-26
3
Libera Aleksander
KJ Sokół Damasławek
2022-06-26
2022-06-26
Liszyńska Julia
bpk
CONAN D (61)
2022-06-26
2022-06-26
Łączkowska Alicja
Klub Sportowy Kawalkada
BOSTON (4)
2022-06-26
1
2022-06-26
1
Matusik Kinga
Kocialkowa górka
2022-06-26
3
2022-06-26
5
Mizgier Agata
LKJ Abaria Iwno
2022-06-26
2022-06-26
3
2022-06-26
8
2022-06-26
5
Modelska Joanna
Kociałkowa Górka
2022-06-26
1
Mytkowski Antoni
Fundacja z Gracją
FRED (47)
2022-06-26
1
Palacz Oliwia
KS SYDOW Riding Team
2022-06-26
12
2022-06-26
5
Perek Judyta
Posadowskie TJ
KORIN (58)
2022-06-26
1
2022-06-26
11
Perek Julia
Posadowskie TJ
QUINTUS (57)
2022-06-26
2
2022-06-26
4
Piechowiak Maja
St. Kraju Jumping Team
2022-06-26
8
2022-06-26
Przydanek Marcelina
Kociałkowa Górka
LIVELLO (32)
2022-06-26
6
CENZUS (33)
2022-06-26
6
2022-06-26
Raczyńska Marianna
KS SYDOW Riding Team
2022-06-26
1
2022-06-26
9
Radowicz Lena
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2022-06-26
1
2022-06-26
1
Rotman Zuzanna
Kociałkowa górka
2022-06-26
4
2022-06-26
Rzymska Anna
KS SYDOW Riding Team
BLEIK (51)
2022-06-26
9
2022-06-26
1
Stobińska Cécille
KS Kawalkada Murowana Goślina
2022-06-26
1
2022-06-26
5
2022-06-26
10
2022-06-26
14
2022-06-26
4
2022-06-26
3
Sydow Natalia
KS SYDOW Riding Team
2022-06-26
2
2022-06-26
2022-06-26
2
2022-06-26
15
2022-06-26
3
NEREUS (63)
2022-06-26
6
2022-06-26
7
Szczepańska Maja
KJ Ranczo Kołata
ZRYWNA (31)
2022-06-26
3
2022-06-26
6
Szmyt Agnieszka
Kociałkowa Górka
ALVARO (29)
2022-06-26
1
2022-06-26
3
Wróblewska Wiktoria
St. J. Baborówko
ZARCO N (45)
2022-06-26
7
2022-06-26
13
Zobel Marcelina
KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2022-06-26
7
2022-06-26
1
Zwolińska Amelia
KJ Raduszyn
2022-06-26
2
2022-06-26
1
Zygmańska Karolina
Kociałkowa Górka
HIPCIO (30)
2022-06-26
6
2022-06-26
2

Number of Riders: 46

Number of Horses: 60

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-022021-1, AGA Agnieszka Bogucka-Sydow)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl