Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Towarzyskie w Skokach przez Przeszkody
Węgielnia 3 k/Bolewic, 25.07.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 06:58:37
2020-07-23 22:19:38
Natalia Brzezińska BIGGY
  • 1x 3// LL Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4//L z trafieniem w normę czasu do 100 cm
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 22:21:07
2020-07-23 22:15:52
Ewelina Kowalczyk MADERA
  • 1x 3// LL Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4//L z trafieniem w normę czasu do 100 cm
54 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 15:23:44
2020-07-23 15:16:04
Natalia Dzudzewicz HEROS
  • 1x 2//Mini LL do 60 cm Zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 13:00:19
2020-07-23 12:09:53
Laura Walicka LIWIA
  • 1x 2//Mini LL do 60 cm Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3// LL Zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 13:00:16
2020-07-23 11:49:51
Aneta Hejak IZA
  • 1x 3// LL Zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 13:00:12
2020-07-23 11:49:24
Łukasz Hercog OPAL
  • 1x 2//Mini LL do 60 cm Zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 13:00:08
2020-07-23 11:45:42
Magdalena Ostwald IRON HAN
  • 1x 2//Mini LL do 60 cm Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3// LL Zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 13:00:04
2020-07-23 11:40:40
Martyna Żbikowska BAJKA
  • 1x 3// LL Zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:38:57
2020-07-23 11:37:41
Oliwier Kućma NORKA
  • 1x 2//Mini LL do 60 cm Zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:39:00
2020-07-23 11:37:07
Zosia Bartkowiak NORKA
  • 1x 2//Mini LL do 60 cm Zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:35:35
2020-07-23 11:30:20
Barbara Arendt OPAL
  • 1x 2//Mini LL do 60 cm Zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:35:32
2020-07-23 11:29:49
Patrycja Nowak BAJKA
  • 1x 3// LL Zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:35:29
2020-07-23 11:28:22
Nadia Kwaśniak IZA
  • 1x 3// LL Zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:35:26
2020-07-23 11:27:37
Oliwia Recław FIRST FIGHTER M.Z
  • 1x 3// LL Zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:35:23
2020-07-23 11:27:16
Julia Świtała DAKTYL
  • 1x 2//Mini LL do 60 cm Zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:35:19
2020-07-23 11:26:36
Zosia Kołodziej FIRST FIGHTER M.Z
  • 1x 3// LL Zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:35:16
2020-07-23 11:25:39
Amelia Zwolińska DAKTYL
  • 1x 2//Mini LL do 60 cm Zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:35:11
2020-07-23 11:17:26
Klaudia Stróżniak SALVIA
  • 2x 2//Mini LL do 60 cm Zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:35:08
2020-07-23 11:12:31
Karolina Kurczyńska GRAND ROYAL
  • 1x 2//Mini LL do 60 cm Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3// LL Zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:35:04
2020-07-23 11:09:17
Kinga Kleczewska CZESTER
  • 2x 3// LL Zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:34:59
2020-07-23 11:01:25
Kinga Kleczewska TARA
  • 2x 3// LL Zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 08:02:56
2020-07-23 00:37:25
Agnieszka Dreczka AARON
  • 2x 2//Mini LL do 60 cm Zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 20:43:46
2020-07-22 20:32:14
Aleksandra Piotrowska GALLANT
  • 2x 3// LL Zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 13:19:31
2020-07-22 13:15:08
Julia Brand LA PINK
  • 1x 4//L z trafieniem w normę czasu do 100 cm
  • 1x 5//L do 100 cm Zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 23:40:52
2020-07-21 21:42:30
Michał Burzyński SACCO
  • 2x 3// LL Zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 15:36:22
2020-07-21 15:16:57
Maria Walorczyk WICHEREK
  • 1x 3// LL Zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 15:36:26
2020-07-21 15:16:34
Julia Walorczyk WICHEREK
  • 1x 3// LL Zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 13:01:12
2020-07-21 13:40:35
Kinga Kramer CZAKO
  • 2x 3// LL Zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 10:48:46
2020-07-21 08:45:04
Patryk Lembicz KALINKA
  • 1x 4//L z trafieniem w normę czasu do 100 cm
  • 1x 5//L do 100 cm Zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 10:26:47
2020-07-21 08:44:16
Julia Tunkel PLEJADA
  • 1x 2//Mini LL do 60 cm Zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 10:26:40
2020-07-21 08:43:55
Martyna Tunkel PLEJADA
  • 1x 2//Mini LL do 60 cm Zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 22:01:46
2020-07-20 21:56:40
Adrianna Konieczna WASYL
  • 2x 2//Mini LL do 60 cm Zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 21:45:05
2020-07-20 21:32:07
Klaudia Schubert BALATON
  • 1x 3// LL Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4//L z trafieniem w normę czasu do 100 cm
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 19:36:35
2020-07-20 19:10:24
Magdalena Świstel COLAMBO 22
  • 2x 3// LL Zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 19:36:51
2020-07-20 17:06:39
Błażej Bakiera CAMERA
  • 1x 2//Mini LL do 60 cm Zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 19:36:59
2020-07-20 17:03:45
Zuzanna Fietz DRAGO
  • 1x 2//Mini LL do 60 cm Zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 19:37:06
2020-07-20 17:01:52
Julia Jędrzejczak CAMERA
  • 1x 2//Mini LL do 60 cm Zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 19:37:15
2020-07-20 16:57:16
Dominika Chwalisz DUMKA
  • 1x 2//Mini LL do 60 cm Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3// LL Zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 19:37:24
2020-07-20 16:46:45
Daria Chwalisz DRAGO
  • 1x 2//Mini LL do 60 cm Zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 19:37:47
2020-07-20 14:09:11
Wiktoria Tobys CASO-WM
  • 1x 3// LL Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4//L z trafieniem w normę czasu do 100 cm
16 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 19:37:52
2020-07-20 14:07:13
Wiktoria Tobys DELICJA
  • 2x 3// LL Zwykły art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 19:37:57
2020-07-20 12:52:51
Anna Polańska SONKO TIT
  • 1x 4//L z trafieniem w normę czasu do 100 cm
  • 1x 5//L do 100 cm Zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 19:38:43
2020-07-20 12:52:23
Anna Polańska MONTANO
  • 1x 4//L z trafieniem w normę czasu do 100 cm
  • 1x 5//L do 100 cm Zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 18:01:50
2020-07-19 14:34:18
Natalia Chuda SAMARA
  • 1x 3// LL Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4//L z trafieniem w normę czasu do 100 cm
12 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 18:01:43
2020-07-19 12:35:53
Bartosz Sarnowski JAMAJKA
  • 2x 2//Mini LL do 60 cm Zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 19:50:23
2020-07-19 12:33:17
Eliza Jakubowska CASABLANCA J
  • 1x 2//Mini LL do 60 cm Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3// LL Zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 20:15:29
2020-07-15 20:15:29
Klara Donaj MONTE
  • 1x 2//Mini LL do 60 cm Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3// LL Zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 20:19:12
2020-07-10 19:41:24
Małgorzata Grzybowska JAGODA
  • 1x 5//L do 100 cm Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6//L1 do 105 cm Zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 19:42:55
2020-07-10 19:39:46
Michał Remisz INDIA
  • 1x 4//L z trafieniem w normę czasu do 100 cm
  • 1x 5//L do 100 cm Zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 20:19:04
2020-07-07 13:43:14
Amelia Salbach MANTA- J
  • 1x 2//Mini LL do 60 cm Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3// LL Zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 20:19:00
2020-07-07 13:42:58
Oliwia Frankowska HEROS
  • 1x 2//Mini LL do 60 cm Zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 20:18:53
2020-07-07 13:42:28
Zofia Dubiał GLOSA
  • 1x 3// LL Zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 20:18:48
2020-07-07 13:42:13
Agata Przybył GLOSA
  • 1x 3// LL Zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 20:18:44
2020-07-07 13:41:56
Aleksandra Dubiał ISABELL
  • 1x 3// LL Zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 20:18:24
2020-07-07 13:41:36
Bogdan Przybyła ISABELL
  • 1x 3// LL Zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 17:20:53
2020-06-26 23:19:30
Patrycja Grzechowiak NADIA VAN DE WERKMANHOEVE
  • 1x 3// LL Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5//L do 100 cm Zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Arendt Barbara brak
2005 (JM.)
brak
2. Bakiera Błażej brak
2003 (J.)
brak
3. Bartkowiak Zosia Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2007 (JM.)
Brak
4. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
5. Brzezińska Natalia Stajnia zagroda janczewo
2006 (JM.)
Brak
6. Burzyński Michał BPK
S
11560/2012
7. Chuda Natalia bpk
S
brak
8. Chwalisz Daria brak
2004 (J.)
O056399
9. Chwalisz Dominika brak
2004 (J.)
O056408
10. Donaj Klara KJ Agroturystyka Oleńka Węgielnia
2005 (JM.)
Brak
11. Dreczka Agnieszka brak
S
brak
12. Dubiał Aleksandra Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (J.)
Brak
13. Dubiał Zofia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2005 (JM.)
Brak
14. Dzudzewicz Natalia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
15. Fietz Zuzanna brak
2007 (JM.)
brak
16. Frankowska Oliwia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2005 (JM.)
Brak
17. Grzechowiak Patrycja Brak
2000 (MJ.)
Brak
18. Grzybowska Małgorzata bpk
2001 (MJ.)
brak
19. Hejak Aneta Stajnia Black Born-Kuźnica Czarnkowska
S
Brak
20. Hercog Łukasz brak
2005 (JM.)
brak
21. Jakubowska Eliza Stajnia J. Czyż Luboń
2005 (JM.)
brak
22. Jędrzejczak Julia brak
2003 (J.)
brak
23. Kleczewska Kinga bpk
S
brak
24. Kołodziej Zosia Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2004 (J.)
brak
25. Konieczna Adrianna brak
S
brak
26. Kowalczyk Ewelina bpk
S
O036424
27. Kramer Kinga bpk
2004 (J.)
brak
28. Kućma Oliwier Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2007 (JM.)
Brak
29. Kurczyńska Karolina brak
S
brak
30. Kwaśniak Nadia Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2005 (JM.)
brak
31. Lembicz Patryk St. Kraju Jumping Team
1999 (MJ.)
O034796
32. Nowak Patrycja Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2001 (MJ.)
brak
33. Ostwald Magdalena brak
S
brak
34. Piotrowska Aleksandra Stajnia Wyszynki
2002 (J.)
brak
35. Polańska Anna St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O024901
36. Przybył Agata Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2001 (MJ.)
brak
37. Przybyła Bogdan Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
S
Brak
38. Recław Oliwia Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2004 (J.)
Brak
39. Remisz Michał KJ Brzóska Sport Horses
S
O028882
40. Salbach Amelia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (J.)
Brak
41. Sarnowski Bartosz Stajnia J.Czyż Luboń
2005 (JM.)
brak
42. Schubert Klaudia Bzk
S
Brak
43. Stróżniak Klaudia brak
2003 (J.)
brak
44. Świstel Magdalena JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O031374
45. Świtała Julia brak
2007 (JM.)
brak
46. Tobys Wiktoria KJ Lansada Milsko
2004 (J.)
O037718
47. Tunkel Julia Brak
2009 (Mł.)
Brak
48. Tunkel Martyna Brak
2009 (Mł.)
Brak
49. Walicka Laura Stadnina Kunowo
2008 (JM.)
brak
50. Walorczyk Julia KJ Morena Sieraków-Gałowo
2002 (J.)
O046903
51. Walorczyk Maria KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (JM.)
O058618
52. Żbikowska Martyna Stajnia Black Born-Kuźnica Czarnkowska
2004 (J.)
Brak
53. Zwolińska Amelia brak
2008 (JM.)
bark
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

31

AARON HAFLINGER POL 2011 wałach kasztanowata/mk:149 F: Aaronstein
M: Uta
brak DE 427270255411
2.

39

BAJKA SP POL 2008 klacz gniada/160 F: NN
M: NN
Brak 616999611616304
3.

24

BALATON WIELKOPOLSKA POL 2007 Wałach kara F: Rubinstein
M: Barbara
Brak
4.

45

BIGGY SP POL 2014 klacz gniada/mk:165 F: Madison
M: Boliwia
Brak 616009681038914
5.

17

CAMERA SP POL 2008 klacz ciemnosiwa/157 F: Cameron
M: Basia
brak POL009610050708
6.

9

CASABLANCA J DRP POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: -
M: -
brak -
7.

20

CASO-WM Deutsches Sportpferd POL 2009 wałach gniada/165 F: Frederick /
M: Centra-WM /
K029500 DE455-8799009-09
8.

16

COLAMBO 22 HANOWERSKA GER 2010 wałach skarogniada/170 F: Clintord I
M: Choice
Brak DE 431316524810
9.

11

CZAKO WLKP POL 20009 wałach kasztanowata/175 F: Heleris /
M: Czerta /
brak 616007600273609
10.

33

CZESTER SP POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Liberatto P
M: Czara
brak 616009610020115
11.

36

DAKTYL KUC POL 2016 wałach jasnogniada/kuc:142 F: NN
M: NN
brak 616013610181116
12.

21

DELICJA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: LE VOLTAIRE
M: DAISY BROWN
K029499 616 009 68 00314 16
13.

18

DRAGO Czysta Krew Arabska = POL 2010 wałach gniada/mk:145 cm F: Workal
M: Diamentowa Dina
brak 616POL10008003A
14.

19

DUMKA WIELKOPOLSKA POL 2004 klacz ciemnogniada/160 F: Glueckspilz
M: Dukla
brak POL007611260004
15.

37

FIRST FIGHTER M.Z WESTF POL 2010 wałach kasztanowata/170 F: Furst Nymphenburg /
M: Rosenrot /
brak DE441411613210
16.

30

GALLANT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach ciemnogniada/158 F: Vandamme
M: Gardenia M
brak 616009610072014
17.

4

GLOSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada F: Szron
M: Gligenia II
brak
18.

34

GRAND ROYAL XX POL 2015 Wałach gniada/155 F: Royal Court
M: Geiko
brak 616POL1500859T
19.

5

HEROS KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:143 F: Herkules B
M: Werwa
Brak 616 013 61 01499 16
20.

7

INDIA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
K025482 616009610005213
21.

42

IRON HAN SP POL 2010 wałach gniada/170 F: Lacoste de la cour
M: Ifis
brak 616009610031410
22.

3

ISABELL WESTFALSKA POL 2007 klacz ciemnogniada/164 F: It's Me du Mesnil
M: Galina
Brak DE 441411377707
23.

38

IZA SP POL 2010 klacz kara/158 F: Cypr /
M: Amazonka /
brak 616009610050310
24.

8

JAGODA SP POL 2012 Klacz siwa/165 F: Corrado Boy /
M: Jedyna /
brak 616009610088512
25.

14

JAMAJKA SP POL 2016 klacz bułana/165 F: Aramir
M: Jarka
brak
26.

26

KALINKA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: Rapsod /
M: Korweta /
K029896 616009610129612
27.

29

LA PINK WLKP POL 2006 klacz kasztanowata/mk:156 F: Promyk / Batyskaf
M: Róża / Peon
K029252 POL007520144306
28.

43

LIWIA KOŃ MAŁY POL 2014 klacz gniada/mk:152 F: Trzy po Trzy
M: Laguna
brak 616013640080014
29.

44

MADERA Polski Koń Zimnokrwisty POL 2009 Klacz gniada F: Dragon
M: Mała
616010680046309
30.

6

MANTA- J Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz ciemnogniada/168 F: Corrado Son
M: Mailunds Claudia
Brak 616 009 61 00853 14
31.

23

MONTANO WLKP POL 2009 Wałach gniada/162 F: Fred / Colorado
M: Montana / Niels
K017485 616007520124109
32.

2

MONTE TYP PRYMITYWNY POL 2014 Wałach inna/kuc:133 F: Brak
M: Brak
Brak 6169996613933614
33.

1

NADIA VAN DE WERKMANHOEVE HAFLINGER POL 2003 Klacz izabelowata/146 F: Amarok
M: Natty van de S-Hoeve
Brak Brak
34.

41

NORKA SP POL 16.04.2008 klacz siwa/166 F: Krater
M: Nastazja
Brak 616009640090108
35.

40

OPAL SP POL 2002 wałach gniada/160 F: Nikiel
M: Osłona
brak 009640064902
36.

10

PLEJADA SP POL 2014 klacz gniada/161 F: nn / nn
M: nn / nn
K029904 616999610213714
37.

28

SACCO WLP POL 2016 wałach gniada/178 F: Bankiet
M: Sandy
brak 616007610124816
38.

35

SALVIA SP POL 2010 klacz ciemnogniada/170 F: Evento
M: Surma
brak 616009610183210
39.

15

SAMARA SP POL 2014 klacz kasztanowata/165 F: Farmer / Rovetto
M: Santina / Lavendel
brak -
40.

22

SONKO TIT Kłusak Francuski POL 2006 wałach ciemnogniada/165 F: Gebrazac / Sebrazac
M: Ilene Soltit / Le Loir
K014512 06212946
41.

32

TARA SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/164 F: First Fighter /
M: Talia /
brak 616009640021215
42.

25

WASYL HUCUŁ POL 2012 wałach srokata/kuc:140 F: Halif /
M: Wolta /
brak 616012610204312
43.

27

WICHEREK KN POL 2012 wałach inna/kuc:137 F: Parwus / Mikrus
M: Wichura / Horst
K026363 616011610085912
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arendt Barbara
brak
OPAL (40)
2020-07-25
7
Bakiera Błażej
brak
CAMERA (17)
2020-07-25
Bartkowiak Zosia
Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
NORKA (41)
2020-07-25
2
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
LA PINK (29)
2020-07-25
8
2020-07-25
Brzezińska Natalia
Stajnia zagroda janczewo
BIGGY (45)
2020-07-25
20
2020-07-25
Burzyński Michał
BPK
SACCO (28)
2020-07-25
6
2020-07-25
13
Chuda Natalia
bpk
SAMARA (15)
2020-07-25
2
2020-07-25
7
Chwalisz Daria
brak
DRAGO (18)
2020-07-25
14
Chwalisz Dominika
brak
DUMKA (19)
2020-07-25
17
2020-07-25
Donaj Klara
KJ Agroturystyka Oleńka Węgielnia
MONTE (2)
2020-07-25
2020-07-25
Dreczka Agnieszka
brak
AARON (31)
2020-07-25
16
2020-07-25
12
Dubiał Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2020-07-25
12
Dubiał Zofia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (4)
2020-07-25
9
2020-07-25
9
Dzudzewicz Natalia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
HEROS (5)
2020-07-25
10
Fietz Zuzanna
brak
DRAGO (18)
2020-07-25
Frankowska Oliwia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
HEROS (5)
2020-07-25
9
Grzechowiak Patrycja
Brak
2020-07-25
19
2020-07-25
Grzybowska Małgorzata
bpk
JAGODA (8)
2020-07-25
2
2020-07-25
Hejak Aneta
Stajnia Black Born-Kuźnica Czarnkowska
IZA (38)
2020-07-25
Hercog Łukasz
brak
OPAL (40)
2020-07-25
3
Jakubowska Eliza
Stajnia J. Czyż Luboń
2020-07-25
2020-07-25
Jędrzejczak Julia
brak
CAMERA (17)
2020-07-25
Kleczewska Kinga
bpk
TARA (32)
2020-07-25
24
2020-07-25
CZESTER (33)
2020-07-25
5
2020-07-25
22
Kołodziej Zosia
Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2020-07-25
15
Konieczna Adrianna
brak
WASYL (25)
2020-07-25
2020-07-25
Kowalczyk Ewelina
bpk
MADERA (44)
2020-07-25
1
2020-07-25
4
Kramer Kinga
bpk
CZAKO (11)
2020-07-25
2020-07-25
Kućma Oliwier
Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
NORKA (41)
2020-07-25
6
Kurczyńska Karolina
brak
2020-07-25
4
2020-07-25
14
Kwaśniak Nadia
Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
IZA (38)
2020-07-25
Lembicz Patryk
St. Kraju Jumping Team
KALINKA (26)
2020-07-25
1
2020-07-25
Nowak Patrycja
Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
BAJKA (39)
2020-07-25
Ostwald Magdalena
brak
2020-07-25
13
2020-07-25
23
Piotrowska Aleksandra
Stajnia Wyszynki
GALLANT (30)
2020-07-25
2020-07-25
16
Polańska Anna
St. KJ Tradycja Siedlnica
2020-07-25
3
2020-07-25
3
MONTANO (23)
2020-07-25
2
2020-07-25
1
Przybył Agata
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (4)
2020-07-25
5
Przybyła Bogdan
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2020-07-25
25
Recław Oliwia
Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2020-07-25
Remisz Michał
KJ Brzóska Sport Horses
INDIA (7)
2020-07-25
2020-07-25
4
Salbach Amelia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2020-07-25
8
2020-07-25
17
Sarnowski Bartosz
Stajnia J.Czyż Luboń
JAMAJKA (14)
2020-07-25
15
2020-07-25
Schubert Klaudia
Bzk
BALATON (24)
2020-07-25
3
2020-07-25
Stróżniak Klaudia
brak
SALVIA (35)
2020-07-25
2020-07-25
Świstel Magdalena
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2020-07-25
2020-07-25
Świtała Julia
brak
DAKTYL (36)
2020-07-25
Tobys Wiktoria
KJ Lansada Milsko
CASO-WM (20)
2020-07-25
2020-07-25
6
DELICJA (21)
2020-07-25
18
2020-07-25
7
Tunkel Julia
Brak
PLEJADA (10)
2020-07-25
1
Tunkel Martyna
Brak
PLEJADA (10)
2020-07-25
11
Walicka Laura
Stadnina Kunowo
LIWIA (43)
2020-07-25
5
2020-07-25
4
Walorczyk Julia
KJ Morena Sieraków-Gałowo
2020-07-25
11
Walorczyk Maria
KJ Morena Sieraków-Gałowo
2020-07-25
21
Żbikowska Martyna
Stajnia Black Born-Kuźnica Czarnkowska
BAJKA (39)
2020-07-25
Zwolińska Amelia
brak
DAKTYL (36)
2020-07-25

Number of Riders: 53

Number of Horses: 43

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H6-062020-3, Marta Olejnik)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl