Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
35 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 10:53:46
2020-06-14 10:53:46
Dominika Wolniewicz FURORA
  • 1x 1/LL/KONKURS KLASY LL
34 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 23:28:29
2020-06-12 23:01:55
Maja Nagła WALNUT SAMSON
  • 2x 1/LL/KONKURS KLASY LL
33 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 23:01:04
2020-06-12 22:59:26
Dominika Wolniewicz CENTRALKA
  • 1x 1/LL/KONKURS KLASY LL
  • 1x 2/L/KONKURS KLASY L
32 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 23:01:08
2020-06-12 22:58:49
Julia Michalak BLANKA
  • 1x 1/LL/KONKURS KLASY LL
  • 1x 2/L/KONKURS KLASY L
31 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 23:01:15
2020-06-12 22:58:21
Zofia Janiszewska KASKADA
  • 1x 1/LL/KONKURS KLASY LL
  • 1x 2/L/KONKURS KLASY L
30 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 23:01:24
2020-06-12 22:57:42
Weronika Cieślak RODRIGO CASSINI
  • 1x 1/LL/KONKURS KLASY LL
  • 1x 2/L/KONKURS KLASY L
29 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 22:12:10
2020-06-12 21:40:21
Oliwia Joachimiak HAPPY DAY
  • 2x 1/LL/KONKURS KLASY LL
28 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 15:41:03
2020-06-12 15:05:50
Joanna Mrozińska DANINA
  • 1x 1/LL/KONKURS KLASY LL
27 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 15:41:07
2020-06-12 15:05:16
Martyna Mrozińska DANINA
  • 1x 1/LL/KONKURS KLASY LL
26 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 12:30:11
2020-06-12 12:08:06
Weronika Orłowska-Marciniak CALIDO C
  • 2x 1/LL/KONKURS KLASY LL
25 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 22:21:07
2020-06-11 21:53:09
Nikola Panarowicz LUNA
  • 1x 1/LL/KONKURS KLASY LL
  • 1x 2/L/KONKURS KLASY L
24 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 10:29:59
2020-06-11 09:25:31
Julia Brand LA PINK
  • 1x 2/L/KONKURS KLASY L
23 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 21:16:37
2020-06-10 20:56:51
Nikola Panarowicz ANAPON BLACK BEAUTY
  • 1x 1/LL/KONKURS KLASY LL
  • 1x 2/L/KONKURS KLASY L
22 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 13:55:20
2020-06-10 08:57:38
Ewa Kaszyńska BIOZA
  • 1x 1/LL/KONKURS KLASY LL
  • 1x 2/L/KONKURS KLASY L
21 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 21:44:17
2020-06-09 21:36:33
Amelia Lewkowicz SOFIA
  • 2x 1/LL/KONKURS KLASY LL
20 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 13:55:25
2020-06-09 21:36:10
Amelia Lewkowicz CONTINA ELIZAR
  • 1x 2/L/KONKURS KLASY L
19 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 21:44:31
2020-06-09 21:24:32
Agata Maćkowska GOLDEN MOMENT
  • 2x 1/LL/KONKURS KLASY LL
18 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 20:00:14
2020-06-09 19:25:22
Mieszko Dąbrowski CENTIMO
  • 2x 1/LL/KONKURS KLASY LL
17 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 15:10:01
2020-06-09 13:10:00
Nel Skotarczak WIKING PP
  • 1x 2/L/KONKURS KLASY L
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 15:09:56
2020-06-09 13:09:24
Nel Skotarczak PASJONATA PARYS
  • 2x 1/LL/KONKURS KLASY LL
15 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 15:09:53
2020-06-09 13:08:50
Berenika Biela SCUBY-DOO FOREST
  • 2x 1/LL/KONKURS KLASY LL
14 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 23:48:46
2020-06-08 23:23:51
Maja Kołodziejska SEGAAL
  • 2x 1/LL/KONKURS KLASY LL
13 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 20:25:50
2020-06-08 19:23:39
Marta Baran BELLA CORIANO
  • 1x 2/L/KONKURS KLASY L
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 18:50:21
2020-06-08 18:14:19
Barbara Wichniarek TAJGA-S
  • 1x 1/LL/KONKURS KLASY LL
  • 1x 2/L/KONKURS KLASY L
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 17:32:08
2020-06-08 17:15:06
Maciej Roszak BRAWURA
  • 1x 1/LL/KONKURS KLASY LL
  • 1x 2/L/KONKURS KLASY L
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 17:32:06
2020-06-08 17:10:54
Paulina Wachowiak LUCY
  • 1x 2/L/KONKURS KLASY L
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 17:32:03
2020-06-08 17:10:49
Patryk Rucinski CARLOS BAJOU B
  • 1x 1/LL/KONKURS KLASY LL
  • 1x 2/L/KONKURS KLASY L
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 13:10:40
2020-06-08 12:24:32
Jakub Chwiłkowski PRINCESSA
  • 1x 1/LL/KONKURS KLASY LL
  • 1x 2/L/KONKURS KLASY L
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 13:56:28
2020-06-08 09:18:10
Wanessa Kochanek WIKTORIA KG
  • 1x 1/LL/KONKURS KLASY LL
  • 1x 2/L/KONKURS KLASY L
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 10:21:56
2020-06-07 21:10:36
Alicja Frankiewicz AMIRA
  • 2x 2/L/KONKURS KLASY L
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 21:43:34
2020-06-06 21:39:48
Antonina Wojtczak CZORT
  • 1x 1/LL/KONKURS KLASY LL
  • 1x 2/L/KONKURS KLASY L
4 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 21:43:38
2020-06-06 21:38:57
Oliwia Kwiecińska SAINT AVANTE
  • 1x 1/LL/KONKURS KLASY LL
  • 1x 2/L/KONKURS KLASY L
3 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 21:43:41
2020-06-06 21:38:35
Maria Juszczak TIERSK
  • 1x 1/LL/KONKURS KLASY LL
  • 1x 2/L/KONKURS KLASY L
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 19:32:20
2020-06-06 17:26:35
Oliwia Werblińska VENTUS
  • 2x 1/LL/KONKURS KLASY LL
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 19:32:27
2020-06-06 17:26:07
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 2x 2/L/KONKURS KLASY L
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Baran Marta BPK
S
Brak
2. Biela Berenika KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O049200
3. Chwiłkowski Jakub Ośrodek Jeździecki Borowianka
2004 (J.)
O048259
4. Cieślak Weronika Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2005 (JM.)
Brak
5. Dąbrowski Mieszko LKJ Mieczownica
S
0001204
6. Frankiewicz Alicja KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
2002 (J.)
O034687
7. Janiszewska Zofia St. KJ Stajnia Adamus
2006 (JM.)
brak
8. Joachimiak Oliwia Stowarzyszenie Klub Jezdziecki Stajnia Adamus
2005 (JM.)
Brak
9. Juszczak Maria UKS Trójka
2009 (Mł.)
brak
10. Kaszyńska Ewa Brak
2006 (JM.)
Brak
11. Kochanek Wanessa KJ Jeziorki - Osieczna
2005 (JM.)
brak
12. Kołodziejska Maja KJ Ranczo Pod Brzozami
2001 (MJ.)
None
13. Kwiecińska Oliwia UKS „Trójka”
2008 (JM.)
brak
14. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
15. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O047067
16. Michalak Julia St. KJ Stajnia Adamus
2004 (J.)
brak
17. Mrozińska Joanna St. KJ Stajnia ADAMUS
S
Brak
18. Mrozińska Martyna St. KJ Stajnia ADAMUS
S
brak
19. Orłowska-Marciniak Weronika KJ Atrium Swarzędz
S
O032935
20. Panarowicz Nikola KJ Bonanza Jędrzychowice
2006 (JM.)
O042901
21. Roszak Maciej Stajnia Skorzęcin
S
brak
22. Rucinski Patryk SJ Pro Eques
S
Brak
23. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
24. Wachowiak Paulina KJ Agro-Handel Śrem
2000 (MJ.)
O036990
25. Werblińska Oliwia LKJ przy Stadninie Koni Mieczownica
2001 (MJ.)
O034662
26. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (J.)
O044554
27. Wojtczak Antonina UKS Trójka
2006 (JM.)
brak
28. Wolniewicz Dominika St. KJ Stajnia Adamus
2006 (JM.)
O047055
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

7

AMIRA SP POL 2009 Klacz kara/180 F: Ulco
M: Atena
K028260
2.

24

ANAPON BLACK BEAUTY WELSH COB POL 2015 Klacz kara/kuc:139 F: Sydenham George
M: Coednewydd Madonna
K028854 826046020174914
3.

13

BELLA CORIANO SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Carpediem / Coriano Z
M: Bandukka / Palegro
K025269 616009530264011
4.

21

BIOZA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada/165 F: Toast
M: Bienica
K027922 616007610103710
5.

32

BLANKA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz siwa/157 F: Gral
M: Bronia
Brak 616
6.

11

BRAWURA WLKP POL 2013 Klacz gniada/168 F: EGER
M: BONA
BRAK 616007610154013
7.

27

CALIDO C SP POL 2006 Wałach gniada/170 F: Quiam F / Quidam De Revel
M: Czeczenia / Balon
K015924 POL009610235806
8.

9

CARLOS BAJOU B SP POL 2013 Wałach gniada/174 F: Michael Angelo F
M: Carmen / Calypso III
Brak Brak
9.

2

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
K010604 POL009670002004
10.

18

CENTIMO WLKP POL 2016 wałach bułana/166 F: BANDO S
M: CENTURIA
brak 616007610078516
11.

31

CENTRALKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
12.

23

CETYNIAN Czysta Krew Arabska POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:150 F: Kara Shar
M: Cetyna
brak 616POL13009616A
13.

22

CONTINA ELIZAR HOL. POL 2009 Klacz gniada/165 F: Contact Me / Carthago
M: Gina / Latus II
K021729 DE421000541909
14.

3

CZORT TS POL 2013 Wałach gniada/165 F: Bój / Nordyk
M: Czacza / Czandor
K027212 616999520042313
15.

28

DANINA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata/167 F: Denar /
M: Drahma /
brak POL007610214107
16.

30

FURORA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/mk:- F: For Leo / For Feeling
M: Funcky / Mywill
K023312 616009590011209
17.

20

GOLDEN MOMENT DRP GER 2009 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Golden Dream
M: Padija
Brak DE441411227909
18.

29

HAPPY DAY Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach gniada F: Grand Presidium
M: Hulaj Dusza
brak
19.

33

KASKADA SP POL 2004 Klacz gniada F: Kaskaneta / nn
M: nn / nn
K023557 POL999611266404
20.

25

LA PINK WIELKOPOLSKA POL 23.02.2006 Klacz kasztanowata/mk:156 F: Promyk
M: Roza
K029252 pol 007 52 01443 06
21.

10

LUCY KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:154 F: Lord / Wig
M: Lira / Wabigon
K024329 616013610134812
22.

26

LUNA KUC NED 2010 klacz ciemnogniada/kuc:140 F: nn
M: nn
K026657 528009101178093
23.

16

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K017075 POL013610145207
24.

8

PRINCESSA Szlachetna Półkrew POL 2016 Klacz skarogniada/169 F: Epos
M: Paula G
Brak
25.

34

RODRIGO CASSINI WLKP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Quaide Cassini /
M: Rewia /
brak 6160070081610
26.

4

SAINT AVANTE SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Le Voltaire
M: Suzy Des Champs
brak 616009680024312
27.

15

SCOOBY-DOO FOREST Polski Kuc Wierzchowy POL 2013 Ogier gniada/kuc:140 F: Indygo
M: Szampanka
brak 616013640045613
28.

14

SEGAAL Koń Małopolski POL 2005 Ogier ciemnogniada/mk:153 F: Bonaparte
M: Seria
None 616006610157805
29.

19

SOFIA KUC POL 2008 Klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris / Nintendo
M: Sonja / nn
K014194 POL013640083408
30.

12

TAJGA-S SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Forester S
M: Tracja
009610056708
31.

5

TIERSK SP POL 2005 Wałach kasztanowata/165 F: -
M: -
brak -
32.

1

VENTUS SP POL 2015 Wałach gniada/mk:157 F: Vulkan L / Vulkano
M: Ventura / Araconit
K028112 616009610147015
33.

35

WALNUT SAMSON KUC WALIJSKI POL 2011 Ogier bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
K028195 616013590136511
34.

17

WIKING PP DRP POL 2006 Wałach gniada/kuc:141 F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
K010983 POL013670112006
35.

6

WIKTORIA KG SP POL 2003 Klacz kara/185 F: Campari M /
M: Vendi /
brak 616009611320103
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baran Marta
BPK
2020-06-14
13
Biela Berenika
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-06-14
26
2020-06-14
26
Chwiłkowski Jakub
Ośrodek Jeździecki Borowianka
2020-06-14
26
2020-06-14
13
Cieślak Weronika
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2020-06-14
1
2020-06-14
1
Dąbrowski Mieszko
LKJ Mieczownica
CENTIMO (18)
2020-06-14
1
2020-06-14
26
Frankiewicz Alicja
KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
AMIRA (7)
2020-06-14
1
2020-06-14
1
Janiszewska Zofia
St. KJ Stajnia Adamus
KASKADA (33)
2020-06-14
1
2020-06-14
13
Joachimiak Oliwia
Stowarzyszenie Klub Jezdziecki Stajnia Adamus
2020-06-14
1
2020-06-14
1
Juszczak Maria
UKS Trójka
TIERSK (5)
2020-06-14
1
2020-06-14
22
Kaszyńska Ewa
Brak
BIOZA (21)
2020-06-14
2020-06-14
Kochanek Wanessa
KJ Jeziorki - Osieczna
2020-06-14
1
2020-06-14
13
Kołodziejska Maja
KJ Ranczo Pod Brzozami
SEGAAL (14)
2020-06-14
26
2020-06-14
1
Kwiecińska Oliwia
UKS „Trójka”
2020-06-14
26
2020-06-14
1
Lewkowicz Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
SOFIA (19)
2020-06-14
1
2020-06-14
26
2020-06-14
1
Maćkowska Agata
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-06-14
1
2020-06-14
1
Michalak Julia
St. KJ Stajnia Adamus
BLANKA (32)
2020-06-14
25
2020-06-14
13
Mrozińska Joanna
St. KJ Stajnia ADAMUS
DANINA (28)
2020-06-14
1
Mrozińska Martyna
St. KJ Stajnia ADAMUS
DANINA (28)
2020-06-14
1
Orłowska-Marciniak Weronika
KJ Atrium Swarzędz
2020-06-14
1
2020-06-14
1
Panarowicz Nikola
KJ Bonanza Jędrzychowice
2020-06-14
26
2020-06-14
1
LUNA (26)
2020-06-14
1
2020-06-14
1
Roszak Maciej
Stajnia Skorzęcin
BRAWURA (11)
2020-06-14
1
2020-06-14
13
Rucinski Patryk
SJ Pro Eques
2020-06-14
35
2020-06-14
1
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-06-14
1
2020-06-14
1
2020-06-14
1
Wachowiak Paulina
KJ Agro-Handel Śrem
LUCY (10)
2020-06-14
1
Werblińska Oliwia
LKJ przy Stadninie Koni Mieczownica
VENTUS (1)
2020-06-14
34
2020-06-14
1
CARMEN (2)
2020-06-14
1
2020-06-14
1
Wichniarek Barbara
KJ Michałówka
TAJGA-S (12)
2020-06-14
1
2020-06-14
13
Wojtczak Antonina
UKS Trójka
CZORT (3)
2020-06-14
1
2020-06-14
13
Wolniewicz Dominika
St. KJ Stajnia Adamus
FURORA (30)
2020-06-14
2020-06-14
1
2020-06-14
1
2020-06-14
13

Number of Riders: 28

Number of Horses: 35

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062020-1, Nadwarciański Dworek Młodzikowo)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl